Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

tie nebija latviešiem

28.06.2021. 12:46

»

Yess

Latviešiem bija sportiskie Guntis Ulmanis, Anatolijs Gorbunovs, Andris Bērziņš un tagd vislatviskākais Egīlmans


Tie ir tāds pat Piektā kolonna, kā viņu sugas brāļi: Ušakovs, Urbanovičs, Ždanok.

Atbildēt

pakaļā drāztam krievu batrakam

27.06.2021. 15:02

»

Bauri ir neaizskaramie

...


Bauri, tie ir lauksaimnieki, atšķirībā no jums, kas vazāja apkārt, meklējot, kur ko nozagt un, kad neizdodas, iet pie latvieša izlūgties pastrādāt par vēdera tiesu.
Jums, mūžīgiem vergiem, smirdīgiem civilizācijas atkritumiem, 1861. Aleksandrs II atcēla verdzību, bet jums dzīve bez važām un pātagas bija tik neizturama, ka 1917. atgriezāties vergturu iekārtā un kā vergi arī visi drīz nosprāgsiet.
Palasi, ko par jums, sadistiem un pederastiem, rakstījuši slaveni cilvēki
http://trip-trial.blogspot.com/2014/03/Citaty-i-aforizmy-o-russkih.html nevis, kā vecai gramafona platei atkārtot vienu to pašu viena rakstnieka vienu frāzi. Par jums ir izteikušies tūkstošiem, katrs, kuram ir gadījies iepazīt jūsu cūcisko dzīves veidu, vai dzirdējis par jūsu zvērībām.
p.s. krievi neko nevarēja atcelt, jo pirmais jūsu valdnieks no jūsu pašu vidus, bija krievs Staļins pederasts-pedofīls ar saaugušiem kāju pirkstiem un nokaltušo roku.

Atbildēt

Patriots

27.06.2021. 14:46

»

krievu mēslam

Šudras, tie ir čigāni, kas praktiski līdzīgi jums, osetīniem, abhāziem un tumsonīgākiem nēģeriem...


Koperniks arī bija latvietis, īstais uzvārds Cepurnieks.
Un Šopiņš- kuru zin visa pasaule!

Atbildēt

Bauri ir neaizskaramie

27.06.2021. 14:44

»

krievu mēslam

Šudras, tie ir čigāni, kas praktiski līdzīgi jums, osetīniem, abhāziem un tumsonīgākiem nēģeriem...Īsta tīrasiņu Homo latviensis habilis cienīgs konentārs.
Vergi nemīl savus atbrīvotājus, jo jūtas tiem parādā. Tàpēc arī šādi pastalas tā rīstās un gānās uz krieviem, jo tie atcèla latvānijā dzimtbūšanu. Pēc dzimtbūšanas atcelšanas muižnieki vairs nevarēja izmantot pirmās nakts tiesības uz bauru līgaviņām, kā rezultātā bauru zemcilvēku sugas uzlabošanās šajā teritorijā apstājās, un sākās strauja primātveidīgo aborigēnu deģenerācija, kā sekas īpaši jūtamas šādos komentāros.
Jau Merķelis rakstīja par šādiem latviešiem:
latvietis ir slinks, gļēvs, zaglīgs, bez pašapziņas un mugurkaula. “Arvien viņš iztēlo sevi par nožēlojamu un nabagu; arvien tam ir uzskaitāma vesela virkne nelaimju, kas tam notikušas.” (64)[1] “Tieksme uz dzeršanu ir otra vispārēja latviešu tautas pazīme.” (65) “Neattīstīti, notrulināti viņu lielum lielais vairums maldās pa dzīvi.” (78) Sievietes “ir vienīgās, kas zem vispārējā jūga vēl var sajust dzīves prieku”, savukārt, lai drūmo un noslēgto vīriešu sirdis paceltos “līdz prieka augstumiem, [..] viņiem vajadzētu tā piedzerties, ka viņi paši sevis vairs nepazītu”.

Atbildēt

krievu mēslam

27.06.2021. 13:36

»

Patriots

Kāškrusts latvijā nonāca no indijas, kad apspiestie šūdras un neaizskaramie aizbēga no vardarbības un beztiesiskuma, lai šeit, pie baltijas jūras, izveidotu savu vaksti ar dzimtenes simboliem


Šudras, tie ir čigāni, kas praktiski līdzīgi jums, osetīniem, abhāziem un tumsonīgākiem nēģeriem.
Kāškrusts ir baltu simbols, kas bija vēl pirms leduslaikmeta, kuram sākoties balti pārcēlās uz Indiju, Grieķiju un Spāniju, kur atstājuši neskaitāmas liecības. Tas ir simbols, kas izplatīts visos kontinentos, ar kuru jums, netīriem asinskāriem lopiem, nav ne mazākā sakara.
Baltu viedie, brahmaņi, Indijā bija visaugstākā kasta, bet, Indijas krievi - šudras, viszemākā.

Atbildēt

Patriots

27.06.2021. 12:34

»

nu slimais!!!!

Kāda vēl rusu valoda? Rusi - vikingi bija pirmie, kas jūs, vājākās un atpalikušākās...


Kāškrusts latvijā nonāca no indijas, kad apspiestie šūdras un neaizskaramie aizbēga no vardarbības un beztiesiskuma, lai šeit, pie baltijas jūras, izveidotu savu vaksti ar dzimtenes simboliem

Atbildēt

Ieniistam...

27.06.2021. 07:55

... Saglabaajot okupaacijas sekas.

Atbildēt

STOP

27.06.2021. 01:00

Mana mīļā latviešū tauta, latviešus lamā TB/NA/ LNNK ar čekistu paņēmienu - kurini naidu, lai nolādētu savu tautu, atbalsti korupciju veicinošus likumus, OIK 1, 2, 3 utt. Šie LATVIEŠI, KURI SAUCAS PAR nacionālistiem nav latvieši, bet kaut kāds izkropļojums, hibrīds. Viņi latviešus neatzīst par latviešiem, tāpat kā vai visi svešlatvieši - kariņi, vairas, leviti un Co. Šie vadiņi un " tēvzemiešī", tapat kā sasmirdusī Saskaņa - ir posts Latvijai. Un viņus tur pavadā viņu nomenklatūra, kura sagatavo šīm personām viņu prestižu graujošus rakstus un paziņojumus. Un šie Latvijas vadoņi negrib vai nevar iedziļināties, saprast

Atbildēt

nekad nelielās

26.06.2021. 17:46

»

nu tiešām slimais

Veselie un viedie ar savu stubumu nelielās


Krievi un to debilie līdzskrējēji gan un uzskata, ka to fiziskā, garīgā un morālā kroplība ir Dieva dāvana. Rusi un "russkij", kas nozīmē rusam piederošs, ir pilnīgi atšķirīgas lietas.
Ja tavi senči, vergi, būtu pateikuši rusiem, ka viņi ir rusi, tad būtu samaukti uz mietiem, vai iebāzti plēsīgu zvēru būros, plezīram.

Atbildēt

nu tiešām slimais

26.06.2021. 16:47

»

nu slimais!!!!

Kāda vēl rusu valoda? Rusi - vikingi bija pirmie, kas jūs, vājākās un atpalikušākās...


Veselie un viedie ar savu stubumu nelielās.
Jā Lomanosovs radīja apgraizīto rusu valodu,lai gan ir liela iespēja ka Lomanosovs ir fantoms,tāds pat kā Napoleons.

Atbildēt

LV

26.06.2021. 15:45


Latvijas pēdējo 100 gadu lielākā ienaidnieka krievu okupantu ieklausana ir noziegums.


Kur mazāk mēslu tur labāka dzīve

Atbildēt

Tālavas taurētājs

26.06.2021. 14:58

»

Fēlis

Te nu es Otto nepiekritīšu. Acīmredzot viņš pazīst maz krievu no vidējā, nemaz nerunājot par zemāko galu. Tur valda, ar retiem izņēmumiem, totāls impērisms, valodas šovinisms pilnīga realitātes neizpratne. taisnības labad piebildīšu, ka tie, kuri ir studējuši Latvijā jaunajos laikos, uz 2/3 ir jau pavisam...


Paskaidro cilvēk, kāpēc mums latviešu tautai būtu gadsimtiem jāmocās kriminogēnā un korumpētā vidē, lai par cilvēkiem pārtaisītu krievu okupantus, kuriem nav nekādu tiesību būt Latvijas pilsoņiem un atrasties Latvijā.
Starp citu, runājot par 2/3 jaunās paaudzes okupantiem, kuri itkā esot citādāki (gan līdz zināmai robežai, līdz atkal viņos pamostās impērisms), vai kāds ir saskaitījis, cik latviešu tajā pat laika posmā ir pārkrievojušies ? Man šķiet tā ir cīņa ar vējdzirnavām, kur vienīgie ieguvēji ir Latvijas izlaupītāji, kuri reizē ir arī krievu okupantu integrētāji un pārkrievošanas galvenie finansētāji.

Atbildēt

mēslam

26.06.2021. 14:16

»

Paldies , OTTO, par tiešumu

"... Latvijā valodu politika šobrīd ir greiza un neveicina krievvalodīgo iekļaušanos latviešu valodas telpā ..."- visus 30 gadus tā ir bijusi naida kurināšanas, stukaču un ķeģēbistu politika, LATVIEŠU Helsinki -86, Pilsoņu kongresa, TB, LNNK čekistu, stukaču organizēta politikka. - 1:1. Šie nacionālisti...


Valodas problēmu radīja pie varas esošie krievu mīlošie čekas pederasti, galvenokārt LC un TSP, kas pēc Maskavas rīkojuma saglabāja segredāciju izglītībā. Ja kopš 1991. gada rudens būtu sākta pāreja uz izglītību valsts valodā, daudzi WWII noziedznieki un to noziegumu mantinieki, būtu atstājuši valsti, bet atlikušie pa šiem gadiem humanizējušies (atkrievojušies) un tev, netīrā krievu kazarmā pālī taisītam, pakaļā drāztam deģenerātam, nebūtu ar ko šodien kopā dzert krutku un lamāt latviešus.

Atbildēt

nu slimais!!!!

26.06.2021. 14:02

»

paardomas

Tad dievs radīja tautas...


Kāda vēl rusu valoda? Rusi - vikingi bija pirmie, kas jūs, vājākās un atpalikušākās
Austrumeiropas ciltis, nākamos krievus, pirmie pavedzināja. Rusi lietoja skandināvu valodas un neviens tās nav varojis.
Jums, starpetniskai, varmācīgi pravoslavnutizētai un mongoloizētai vergu varzai, kas savstarpējā saziņā izmanto pirms 250 gadiem somu masona, Lomonosova, radīto tā saucamo valodu, nav nekā kopīga ne ar rusiem, ne Lielvārdes jostu, ne senseno baltu svētuma simbolu, kāškrustu.

Atbildēt

Paldies , OTTO, par tiešumu

26.06.2021. 13:35

»

par šī Otto muļķību

atkal šis raklstnieks ar savām sagrābstītām zināšanām un bez jebkādas saprašanas par sagrābstīto , - vēās sludināt "patiesību!" ... nu ko? tā teikt , aklais mēģina citiem rādīt ceļu. ... ralstniek, visupirms krievijā nav krievijas tauta, bet gan vienīgi un tikai - nācija. Nejauc kultūru ar politiku! ...


"... Latvijā valodu politika šobrīd ir greiza un neveicina krievvalodīgo iekļaušanos latviešu valodas telpā ..."- visus 30 gadus tā ir bijusi naida kurināšanas, stukaču un ķeģēbistu politika, LATVIEŠU Helsinki -86, Pilsoņu kongresa, TB, LNNK čekistu, stukaču organizēta politikka. - 1:1. Šie nacionālisti visās jomās ir bijuši ļaunāki pret Latviju, nodevīgāki reizes 3 kā kā čekisti, viņi bija un daļēji ir "Kremļa kuranti" Latvijā . Šie minētie NELATVIEŠI - čekisti, stukači neļāva ieviest "latvisku Latviju". Zini ko kliedza - šī Neatkarīgās, 1990. gada Latvija ir neleģitīma - visu ko darīja Latvijas latviskošanā, tika atzīts par nīstās 1990. gada varas nelikumīgu rīcību utt. Ja aizdomāsies - latviešu čekistu stukači, kuri iepludinājās varā. taisīja ļaundarības, jāsaka - bija tautas ienaidnieki. Andris Grūtups nolādēja šos stukačus, kas traucēja dzīvot Latvijai. Pat kādu piemēru zinu Jelgavas apkaimē, ka sieva krieviete pārtrauca runāt latviski ar vīru no tā lielā naida celšanas, pret krieviem. Ko lai saka par citiem krieviem, kuri pēc ši naida nocietinājās nerunāt latviski.

Iegūtās attiecības, ka Latvijā jāsāk dzīvot Latvijai, pēc naida lavīnas, kas plūda no DDD un minētām organizācijām - visu valsts latviskošanas politiku izpostīja un attālināja no 10 gadiem uz 50 gadiem.

Otto, lai |Dievs tev stāv klāt. Naivā latviešu tautas masa - joipfrojām balso par TB/LNNK/NA "naida kurināšanas" politiku, par nodevēju politiku. Viņi vainīgi pie kriminālās prihvatizācijas, kriminālās denacionalizācijas un kriminālās īpašumu restitūcijas, kas bija pretēja miermīlīgajai, LIETUVIEŠU gudrajai politikai.

Šie, mūsu organizāciju, lāsti pret komunistiem, čekistiem un okupantiem bija čekistu ļaunās politikas kalngals - naida kurināšana, lai rādītu - "ko gribējāt, to dabūjāt"

Atbildēt

pats sadegsi, kropli!

26.06.2021. 13:20

»

Patiesais

Autora izpratne par krieviem un tās valodu ir pievilcīga. Vienlaikus gribu uzsvērt, ka arvien lielāka kļūst tā latviešu masa, kas nīst krievu valodu un krievus. Vai tas nevar novest pie Hitleriskās Vācijas izveidošanas latvijā. Domāju kā tā var notikt, ja turpināsies klusa lienoša krievu nīšananas ideloģijas...


Kad jūs, pēdējās cilvēcības pazīmes zaudējušie fašistiskie izdzimteņi, esiet izaudzējuši sev jaunu Staļinu, neizbēgami jānāk jaunam Hitleram, kas apvaldītu jūsu ģenētiski iemantoto un gadsimtos ieaudzināto tieksmi, pierīties cilvēku asinis un šoreiz izdarītu visu, lai izbeigtu jūs, līdz pēdējam smirdīgam organismam, ar visiem jūsu simboliem un atribūtiem. Lai nepaliktu pat pēdas, ka tu, nolādētais sadistiskais pederasts, esi reiz smirdējis uz Cilvēku planētas.
Atveseļojošā nacisma renesanse nesāksies Latvijā, tas drīzāk būs Polijā vai Ukrainā, bet tas ir neizbēgami.

Atbildēt

to ?

26.06.2021. 13:06

»

?

kas ir latviesu algotni nato okupanti Iraka ,Afganistana un Mali


Algotņi ir krievu sadisti, marodieri un pederasti, ko turki no Sīrijas un Lībijas simtiem nogādā uz elli pie Staļina. NATO tie ir profesionāli karavīri, kurus, ja tiem gadās krist kaujā, apglabā, izrādot vislielāko cieņu, ne tā kā jūs, netīros lopus, kā suņus norok kopīgā bedrē, vai sadedzina pārvietojamā krematorijā, jo "ihtamņet"

Atbildēt

to nelegālis

26.06.2021. 13:00

»

vietējais

Vismaz savu stulbumu nebūtu izrādijis publiski


Iztaisi sev gēnu testu, vismaz uzzināsi, kas bija tavi senči pirms vairākām paaudzēm. Atklāsi, ka liela daļa no viņiem bija piederīgi civilizētām tautām.

Atbildēt

Atis Priedītis

26.06.2021. 12:49

»

lauķis

Ja tu piemini jēdziemu "mūsu pasaules uztvere" tad konkretize kas tie mēs un kāda ir tā pasaules uztvere


Tā var būt gan kādas cilvēku grupas pasaules uztvere vai pat tikai kāda viena cilvēka pasaules uztvere. Galvenais ir pārliecība par to, ka šis pasaules uzskats ir pats pareizākais un tas būtu jāpieņem ar citiem cilvēkiem. Nav svarīgi kā - brīvprātīgi vai piespiedu kārtā. Bet apakšā patiesībā ir šaubas un bailes. Ja cilvēks patiesi tic savam pasaules uzskatam tad viņam nav svarīgi vai arī citi tam tic. Ir svarīgi ka viņš pats tic un nešaubās par savu izvēli.

Atbildēt

lauķis

26.06.2021. 10:22

»

Atis Priedītis

Atbilde - Tās ir bailes par to, ka mūsu pasaules uztvere nemaz nav tā pareizākā. Un tad atliek tikai mēģināt šādu pasaules uzskatu uzspiest arī citiem


Ja tu piemini jēdziemu "mūsu pasaules uztvere" tad konkretize kas tie mēs un kāda ir tā pasaules uztvere.

Atbildēt

Atis Priedītis

26.06.2021. 09:28

»

ka tik ne tā

Kāpēc mums vispār jāmaina kaut kas tur kur mēs nedzīvojam? Kāpēc mēs domājam,ka mūsu dzīves kārtība ir pareizāka un mūsu taisnība ir patiesība


Atbilde - Tās ir bailes par to, ka mūsu pasaules uztvere nemaz nav tā pareizākā. Un tad atliek tikai mēģināt šādu pasaules uzskatu uzspiest arī citiem.

Atbildēt

?

26.06.2021. 07:17

»

antons mikoss

Tu dzīvo pagātnē...


Kādā sakarā antoni tagad māca latviešiem dzīvot? lasies pie saviem vaļerām, tur bārsti savu žulti

Atbildēt

Fēlis

26.06.2021. 06:41

Te nu es Otto nepiekritīšu. Acīmredzot viņš pazīst maz krievu no vidējā, nemaz nerunājot par zemāko galu. Tur valda, ar retiem izņēmumiem, totāls impērisms, valodas šovinisms pilnīga realitātes neizpratne. taisnības labad piebildīšu, ka tie, kuri ir studējuši Latvijā jaunajos laikos, uz 2/3 ir jau pavisam citi cilvēki.

Atbildēt

vilis

26.06.2021. 06:11

Labs raksts

Atbildēt

Atis Priedītis

26.06.2021. 05:48

»

ka tik ne tā

mums, protams, ir pagrūti iedomāties, ka citu tautu sapratne par lietu kārtību un arī mentalitāte nesakrīt ar mūsējo


Tieši to mēs manuprāt, saprotam ļoti labi. Tikai kaut ko izmainīt mums ir iespējams te, kur mēs dzīvojam. Diemžēl, arī tas ir ļoti, ļoti grūti, jo lielie masu mediji publisko tikai rūpīgi atlasītu un valdošajiem tīkamu informāciju. Tas ko mums ļauj publiskot komentāros ir tikai mazi pilieniņi jūrā.

Atbildēt

Roma

26.06.2021. 00:16

»

par šī Otto muļķību

atkal šis raklstnieks ar savām sagrābstītām zināšanām un bez jebkādas saprašanas par sagrābstīto , - vēās sludināt "patiesību!" ... nu ko? tā teikt , aklais mēģina citiem rādīt ceļu. ... ralstniek, visupirms krievijā nav krievijas tauta, bet gan vienīgi un tikai - nācija. Nejauc kultūru ar politiku! ...


Ļoti pareizi un skaidri formulēts, impērijās nav tautas, bet ir nācijas (dažādu sugu sajaukums, kas pēc vairākām paaudzēm degradējas kustoņu līmenī un iet bojā no slimībām) Izdzīvojušie iegūst pasakainas bagātības.

Atbildēt

tyt

25.06.2021. 22:47

»

par šī Otto muļķību

atkal šis raklstnieks ar savām sagrābstītām zināšanām un bez jebkādas saprašanas par sagrābstīto , - vēās sludināt "patiesību!" ... nu ko? tā teikt , aklais mēģina citiem rādīt ceļu. ... ralstniek, visupirms krievijā nav krievijas tauta, bet gan vienīgi un tikai - nācija. Nejauc kultūru ar politiku! ...


Ja uzmanīgi lasa, tad raksta pamata būtība ir pavisam cita, bet tas netraucē cilvēkiem ar mazvērtības kompleksiem mēģināt noniecināt autoru piegrābstot kādas citas tēmas. Galvenais dot nelūgtus un augstprātīgus padomus, pat neievērojot, ka pašam nav sanācis uztvert pamata domu.

Atbildēt

6. palātas sanitārs

25.06.2021. 22:31

»

antons mikoss

Tu dzīvo pagātnē...


Atkal palātas durvīs galu saspiedi? Jau kuro reizi... tev gan neveicas...

Atbildēt

par šī Otto muļķību

25.06.2021. 22:06

atkal šis raklstnieks ar savām sagrābstītām zināšanām un bez jebkādas saprašanas par sagrābstīto , - vēās sludināt "patiesību!" ... nu ko? tā teikt , aklais mēģina citiem rādīt ceļu. ... ralstniek, visupirms krievijā nav krievijas tauta, bet gan vienīgi un tikai - nācija. Nejauc kultūru ar politiku! krievija, asv, ķīna, anglija - impēriju politika un domāšana, kur šodien vienīgā identitāte ir nauda. Un tikai! Bet nevis kultūra!, 2016. gadā krievijā bija mēģinājums izveidot likumu par nacionālo identitāti. nnekas nesanāca, zin;ātnoiekiem bija jāpasaka dažādām komisijām, ka tas nav iespējams un ka vienīgais atrisinājums varētu būt "pilsoniska nācija" - tā pati ideja , kuru anglo-amerikāniskie liberasti grib uzspiest Eiropai. rRakstniek, pamācīties kaut ko vajaga, pirms rakstīt! Tas uz ku tu atsaucies kā krievu kultūru, - patīesībā ir reliģija, bet nevis tauta! mācīties vajag! ...

Atbildēt

Dollārs

25.06.2021. 21:36

Visu nosaka zelta daudzums pagrabā.

Atbildēt

rrr

25.06.2021. 18:17

»

DS

Nav jau stāsts par krieviem. Problēma ir pana Barkovska attieksmē pret latviešiem


Klau, ko tu dzen intigras kā senīla klaču bāba? Ja ir ko teikt, tad saki līdz galam, paskaidro savus vārdus konkrēti. Ko tieši Barkovskis latviešiem nodarījis, runā skaidru valodu, ja vien esi uz to spējīgs, intrigu vācele

Atbildēt

Alise

25.06.2021. 16:43

»

sovoks

Oti! Jo zemak nolieksies , jo sapigaka bus kremla pataga


Ir izdevies? Tā patika, ka nevari aizmirst?)))))

Atbildēt

Justs

25.06.2021. 16:41

Ká ir piegriezušies visi tie komentāri par kaut kādu mistisku kremļa propogandu! Tos lasot, ne tikai vemt gribās... Laikam jau tiem komentētājiem labi maksā. Strausu politika ir galvenais šo komentētāju virzītājspēks. pretekļi.

Atbildēt

DS

25.06.2021. 16:27

Nav jau stāsts par krieviem. Problēma ir pana Barkovska attieksmē pret latviešiem.

Atbildēt

sovoks

25.06.2021. 14:53

Oti! Jo zemak nolieksies , jo sapigaka bus kremla pataga ...

Atbildēt

hm

25.06.2021. 14:33

Tautas nīšana - tā ir diskriminācija. Humānisma izpratnē - nosodāma jebkurā formā. Un punkts.
Meklēt jebkādu attaisnojumu šādai rīcībai ir amorāli, tas pats, kas attaisnot zagli. Es jau nezagu, es tikai paņēmu vai citi zaga un es arī. Kas tur slikts.
Bet ja morāli ieslēdz skapī aiz 9 stslēgām, tad var visu!
Un pēc komentāriem spriežot, piekaramās atslēgas ir cieņā. Taču savu tautu no izmiršanas var pasargāt vienīgi veselīga un daudzskaitlīga, izglītota jaunā paaudze. Kaimiņa apriešana neko labu nedos, Drīzāk jau pretēji.

Atbildēt

ko tie glupie var malties

25.06.2021. 14:01

inteliģencei nav problēmu

Atbildēt

tyt

25.06.2021. 13:27

»

Patiesais

Autora izpratne par krieviem un tās valodu ir pievilcīga. Vienlaikus gribu uzsvērt, ka arvien lielāka kļūst tā latviešu masa, kas nīst krievu valodu un krievus. Vai tas nevar novest pie Hitleriskās Vācijas izveidošanas latvijā. Domāju kā tā var notikt, ja turpināsies klusa lienoša krievu nīšananas ideloģijas...


Šajà komentārā redzam ļoti tipisku Kremļa propagandas gājienu. Kāds te raksta: "Vienlaikus gribu uzsvērt, ka arvien lielāka kļūst tā latviešu masa, kas nīst krievu valodu un krievus. Vai tas nevar novest pie Hitleriskās Vācijas izveidošanas latvijā."

Ļoti skaidra manipulācija - nav neviena tieša vai netieša pierādījuma, ka pieaug krievus nīstoša latviešu masa, bet te tas tiek pasniegts, kā vispārzināms fakts. Tā kremļa troļļi darbojas. Kad noķer aiz astes un palūdz pamatot šos melīgos apgalvojumus ar ko konkrētu, tad sāk gļēvi izlocīties

Atbildēt

millers

25.06.2021. 13:20

interesanti lasīt komentārus ,tāds iespaids,ka kaut kur tirgoja vecu desu,visi sarijās,tagad pļūta,paši nezin ko ,ozols tāds,šitāds ,bet,lai pateiktu ko sakarīgu ,-kā dž,londons teica --penderis spiež tekāt

Atbildēt

Trojas zirgi ir vajadzīgi ienaidniekiem

25.06.2021. 12:45

»

nesaprotu, par ko cepiens

Arvien vairāk krievvalodīgo runā labā latviešu valoda'un pat necenšas lietot krievu valodu, kas ir liels pluss...


Pretīgi salkani meli, lai tikai turpinātos pārkrievošana, kas šeit uzsākta kopš 1940 gada. Nesaprot pat tik elementāru lietu, ka krievs nav tautība un okupanti pēc definīcijas nevar būt piederīgi Latvijai un pilsoņi Latvijā. Ka daudzi latvieši jau veiksmīgi pārkrievoti un izzog paši savu Latviju un savus tautiešus kā tas pieņamts visu tautību krieviem, krievijas impērijā.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Belēvičs savulaik demisionēja par sīkumu, turpretim Kariņš demisiju pat neapsver

Foto“Atceros tos jocīgos laikus, kad amatpersonas atkāpās sīkumu dēļ. (..) Veselības ministrs Guntis Belēvičs atkāpās tāpēc, ka tika pieķerts ārpusrindas apkalpošanā Onkoloģijas centrā,” piektdien rakstīju savā “Dienas citātā”. Guntis Belēvičs sarunā ar “Neatkarīgo” papildināja redzējumu uz senajiem 2016. gada notikumiem, kuru morālais aspekts šodien kļūst arvien aktuālāks.
Lasīt visu...

21

Par „kapitālā remonta” blaknēm: „Airiston Helmi” un „krievu zemūdeņu bāžu Somijā” piemērs

FotoTā sauktais finanšu sistēmas kapitālais remonts joprojām raisa diskusijas kā Latvijā, tā citās valstīs, kurās tas notika, un tiek meklētas atbildes uz jautājumiem, vai reizēm cēlu mērķu vārdā nav maksāta pārāk dārga cena, bremzēta ekonomikas attīstība, upurēti veiksmīgi strādājoši uzņēmumi, vai nav cietuši cilvēki, kas neko neatļautu nedarīja. Un vai nav bijis arī tā, ka ar "kapitālā remonta" lozungu tika mēģināts sasniegt pavisam citus mērķus, kā arī norakstīt klaju amatpersonu nekompetenci?
Lasīt visu...

6

No Kariņa mācās arī viņa bijusī “labā roka”, tagad - rokas pagarinājums - premjerministre Evika Siliņa

FotoGrūti izvērtēt, vai ārlietu ministra Krišjāņa Kariņa (Jaunā vienotība – JV) “skaidrojumi” par viņa lidināšanos ar privātiem lidaparātiem ir nekaunības, augstprātības, melīguma vai prastas muļķības radīti. Varbūt tur ir viss kopā. Taču simptomātiski ir tas, ka iezīmējas plaisa starp JV līdera un valsts prezidenta pozīcijām.
Lasīt visu...

3

Bez Stambulas konvencijas Latvijas sievietēm gals klāt, ar Stambulas konvenciju Latvijas sievietes zels un plauks

FotoDiskusijās par Stambulas konvenciju (jeb Eiropas Padomes Konvencija par vardarbības pret sievietēm un vardarbības ģimenē novēršanu un apkarošanu) pazūd būtisks jautājums – kāpēc vispār ir domātas konvencijas, kāda ir to nozīme un kāpēc valstis tām pievienojas? Šajā rakstā pievērsīšos potenciālajiem ieguvumiem no konvencijas, kā arī pretestības iemesliem.
Lasīt visu...

12

Valdība ir uz savas planētas, tauta – uz citas

Foto“Biju pārliecināts, ka mūsu ceļi nekad nekrustosies. Bet, re, valsts svētki ir tas, kas tomēr vieno, kaut arī mūsu politiskie uzskati ir pilnīgi pretēji,” saldi smaidot, vienā no 18. novembra pasākumiem mani uzrunāja kāds augsts ierēdnis. Vienojošais elements gan bija tikai reālā, “taustāmā” telpa, kurā atradāmies, bet politiskajā, sociālajā telpā mūs šķīra bezdibenis. Un joprojām šķir. Tas paliek arvien dziļāks un platāks. Ne jau tikai starp mani un konkrēto ierēdni, bet starp tautu un ierēdniecisko valsts aparātu.
Lasīt visu...

21

Latvijas Televīzija palīdz aizdomās turētajiem apzināti kurināt nacionālo naidu, lai netieši mazinātu vainu slepkavībā

FotoUzskatu, ka par mana tēva Andra Ļubkas (attēlā) slepkavību aizdomās turētās personas un to tuvinieki šobrīd apzināti apmelo manu tēvu nacionālā naida kurināšanā, lai tādējādi novērstu uzmanību no patiesajiem slepkavības iemesliem. Kā arī, apzināti publiski nomelnojot manu tēvu, notiek klajš mēģinājums ietekmēt tiesībsargājošās institūcijas un pat tiesu.
Lasīt visu...

12

Par “Maximas” traģēdiju: taisnīgs spriedums manā izpratnē būtu inženiera un būvuzņēmuma sodīšana par ēkas sabrukšanu un "Maximas" sodīšana par cilvēku bojāeju

FotoAr nelabu sajūtu sekoju medijos publicētajām ziņām par Zolitūdes traģēdijas tiesvedību. Esmu būvinženieris, absolvējis Venecuēlas Centrālo universitāti, un man ir Kārnegija un Melona Universitātes (ASV) maģistra grāds būvinženierijā (ar iespējami augstāko atzīmi).
Lasīt visu...

21

Vai Latvijā ir pārāk liels publiskais sektors?

FotoANO 1919. gadā dibinātā Starptautiskā Darba organizācija publicējusi statistiku – 2020. gadā Latvijā aptuveni 29% visu strādājošo bija nodarbināti publiskajā sektorā, bet labākā proporcija esot Austrijā – 4%. Ieliku šo ziņu Twitter, un tas sāka vārīties. Esot sajaukti āboli ar bumbieriem, un vispār, kas tā tāda par organizāciju?
Lasīt visu...

12

Tautas pacietības mērs ir izsmelts!

FotoŠis raksts ir pēdējais brīdinājums koloniālajiem pārvaldniekiem Latvijā! Pēdējais brīdinājums viņu pakalpiņiem valdībā un valsts struktūrās. Tautas pacietības mērs ir izsmelts! Mēs runājām, aicinājām apstāties un pārtraukt LATVJU TAUTAS iznīcināšanas politiku. Taču viss veltīgi. Jūs nevēlējāties mūs sadzirdēt, ieklausīties un saprast - PIETIEK! Tad runāsim citā "valodā" ! Jums saprotamajā!
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Nosodām “Vienotības”, “Progresīvo” un ZZS kreisi radikālo partnerību

Saistībā ar jaunās valdības kreisi liberālo kursu vērtību jautājumos, par prioritāti demogrāfiskās krīzes, ekonomiskās stagnācijas, kā arī militāra...

Foto

Aicinām parakstīties par Saeimas atlaišanu

Mēs, Nacionālā savienība “Taisnīgums”, paziņojam, ka esam pievienojušies iniciatīvai par tautas nobalsošanu, lai atlaistu 14. Saeimu....

Foto

Jau tagad „RailBaltica” trūkst sešu miljardu eiro Latvijas posmam

RailBaltica projektam ir visas iespējas kļūt par akmeni kaklā Latvijas budžetam un valsts parādam, jo jau tagad trūkst...

Foto

Šis raksts par Izraēlu un Palestīnu ir īpaši kompentents, jo pirmā līdzautora divi ģimenes locekļi ir strādājuši kibucos, bet otrs ir dzēris košera šņabi un ir „progresīvais”

10. novembrī ASV valsts sekretārs Entonijs Blinkens Izraēlas–Hamās konflikta kontekstā nāca klajā ar paziņojumu, citu lietu starpā atzīmējot, ka “daudz par daudz palestīniešu ir tikuši nogalināti”. Statistika diemžēl ir nepielūdzama – Izraēlas īstenotās blīvi apdzīvotās Gazas bombardēšanā jau ir 11 tūkstoši...

Foto

Uzruna Latvijas Republikas proklamēšanas 105. gadadienai veltītajā svētku koncertā Latvijas Nacionālajā teātrī

Ļoti cienījamā Saeimas priekšsēdētājas kundze! Ļoti cienījamā Ministru prezidentes kundze! Cienījamās dāmas un godātie...

Foto

Tauta nav stulba

Tauta nav stulba. Tautai piemīt veselais saprāts. Tauta to apliecina, kad viņa publiski dzird idejas, kuras sakrīt ar viņas izjusto gudrību....

Foto

Maksātnespējas administrators izsaimnieko atlikušo uzņēmuma mantu

Mēs, maksātnespējīgās AS "Dzintars" kreditori, nolēmām griezties pie valdības vadītājas un atbildīgās ministres ar atklāto vēstuli par samilzušām problēmām, ar...

Foto

Vai Saeima ir jāatlaiž?

Pēdējās dienās daudz dzirdams par rosinājumu atlaist 14. Saeimu. Izskan gan aicinājumi tādā veidā sodīt arvien kreisāko “Jaunās Vienotības” valdību, gan pretēji...

Foto

Mēs, Kozins, Levrence, Bogustova, Pūpola, Raubiško, Austers un vēl virkne citu Iļjiča mazbērnu...

Kopš teroristiskās organizācijas "Hamas" uzbrukuma 2023. gada 7. oktobrī, kura laikā tika veikti...

Foto

„Rail Baltica” finansējuma plūsmai ir jābūt loģiskai un saskaņotai ar būvdarbu gaitu, citādi Putniņa un Pauniņa kungiem būs problēmas

Lai Rail Baltica būvniecība noritētu raiti un efektīvi un...

Foto

Kas ir "mēs"?

Lūdzu zemāko izklāstu neuzskatīt par konservatīvās domas konferences rīkotāju autoritatīvu versiju. Ticu, ka 28. novembrī Demos II sesijā no runātājiem dzirdēsim pavisam citas...

Foto

Biotehnologa fabulas

Cilvēks ir radies no šūnām, viss organisms - āda, miesa, kauli, tauki, muskuļi, orgāni - arī ir veidots no šūnām. Šūnās veidojas arī enerģija,...

Foto

Vai šodien jau esi ļāvis sevi apmuļķot? Ja ne, ņem vērā šo rakstu!

Nevienam nepatīk, ka viņu apmuļķo. Pēc Eirobarometra datiem 64% Latvijas iedzīvotāju jūtas pārliecināti,...

Foto

Elektrības cenu līkloči – vai Latvijas iedzīvotāji izmanto savas iespējas?

Ir pagājis gads kopš Nord Pool biržas vairumtirdzniecības cenas Latvijā uzrādīja prātam neticamus rekordus, vidējai mēneša cenai pārsniedzot...

Foto

Man ir cits viedoklis!

Ģenerālās Asamblejas 1948. gada 10. decembra 217. A (III) rezolūcijas preambulā teikts - ņemot vērā to, ka visiem cilvēku sabiedrības locekļiem piemītošās...

Foto

Nevajag ņaudēt!

Visa nauda tiek izsaimniekota caur valsts konkursiem, sadārdzinot visu 5x utt. Vajag pieņemt tikai pareizu likumu par visu konkursu auditu un konkursus auditēt no...

Foto

Vai privātie mežu īpašnieki šobrīd saredz ilgtspējīgas mežsaimniecības jēgu?

Nav noslēpums, ka Latvijā šobrīd pret mežsaimniecības nozari valda sarežģīta un bieži vien pretrunīga sabiedrības attieksme. Vairāku...

Foto

„Rail Baltica” skandalozais iepirkums – kas tālāk?

„Rail Baltica” - uzņēmumu apvienība no Turcijas, kuras sastāvā ir kompānijas "IC Içtaş Inşaat Sanayi Ve Ticaret A.Ş." un...

Foto

Helmanis publiski sašutis par... Puntuļa rīkoto konkursu?

Ir tāda anekdote: “Zvēru mazuļi pagalmā lielās ar saviem vecākiem. Vienam tētis tādā amatā, otram mamma tur strādā. Lācēns...

Foto

Cilvēku viedoklis SIF ekspertiem nerūp!

Ir tāda anekdote: “Eksperti norāda, ka valsts attīstās, iedzīvotāji apgalvo, ka viņi to nejūt, bet iedzīvotāji jau nav nekādi eksperti!” Līdzīgi...

Foto

Piesakos uz pirmo vietu konkursā par vistukšākajām frāzēm

Vispārējie latviešu Dziesmu un Deju svētki ir viena no mūsu vissvarīgākajām kultūras tradīcijām. Ir nepieņemami, ka mākslinieki un...

Foto

„airBaltic” - varbūt viss ir stipri vienkāršāk

Lai aizmuktu ar „airBaltic” lidmašīnām, nav jātaisa slēgtas Ministru kabineta (MK) sēdes. Tā ir valstij piederoša kompānija un pietiks...

Foto

Kādēļ vairs nenotiks neviena mana intervija ar “Latvijas Avīzes” žurnālisti Egli?

Galvenais iemesls ir – es nevēlos piedalīties iestudētās izrādēs, kas aiz žurnālistikas maskas nolaupa mums...

Foto

Enerģijas pašpietiekamības nozīme Latvijas nākotnei

Saeimas deputātiem nodoti izskatīšanai Klimata un enerģētikas ministrijas izstrādātie un iepriekšējās valdības atbalstītie grozījumi Elektroenerģijas tirgus likumā....

Foto

Tautas kustība "Veselais saprāts"

Šorīt, kad pasaule dejo virs bezdibeņa, kad mūsu dzīvei tiek sisti pamati zem kājām, kad pašsaprotamas lietas tiek apšaubītas, kad sabiedrībai un...

Foto

Vēlreiz brīdinām – neaiztieciet mūsu peļņu!

Ir skaidrs, ka priekšlikumi palēninās vai daļēji apstādinās kreditēšanu, kā arī negatīvi ietekmēs Latvijas reputāciju un kredītreitingu, kas sadārdzinātu valsts...

Foto

Valdība parādīja visa veida migrantiem, ka mēs esam mīkstie

Vakar bija ļoti svarīgs tests mūsu valdībai, prezidentam, drošības iestādēm, kuru tie neizturēja....

Foto

Izraēlai ir jāizdara pareizā izvēle

23.oktobrī Pietiek tika publicēts mans raksts ar nosaukumu ”Izraēla pret “Hamās””, kurā izklāstīju savu redzējumu par notikumu attīstības scenāriju un lēmumiem, kas būtu...

Foto

Nediplomātiskais un nekorektais Kariņš nav visa Latvija

Diena sākās ar ziņu par Latvijas ārlietu ministra Krišjāņa Kariņa izraisīto skandālu. Katalonijā viena no centrālajām mediju ziņām ir...

Foto

Piederība Rietumiem nav tikai ērtības un iespējas

Diemžēl var prognozēt, ka Eiropā pieaugs naida noziegumu skaits. Diemžēl mazāka, manuprāt, ir izpratne, ka tā nav specifiski ebreju...

Foto

Komentārs par to, ka Latvijai esot jākļūst par bezskaidras naudas valsti

Pārlasīju rakstu vairākas reizes un tā arī nesapratu, kāpēc Latvijai jākļūst par bezskaidras naudas norēķinu...

Foto

Kad divi latvieši savā starpā runā angliski vai krieviski, tie faktiski noliedz savu tēvu un māti

Sveicu jūs Valsts valodas dienā! Latvijas valstiski un nacionāli domājošās...

Foto

Kāpēc VAS "Latvijas dzelzceļš" neveicas ar ES projektu realizāciju

Divi vienkārši iemesli. Pirmais: uzņēmuma padomes nekompetence. Izjaucot koncerna vadības procesus, kas sekmīgi un izmaksu ziņā arī...

Foto

“Saskaņai” ir vieta Latvijas politikā, jo tās misija ir svarīga un mērķi ir aktuāli kā nekad iepriekš

Ir pagājis gads, kopš partija “Saskaņa” zaudēja vietu politiskajā...

Foto

Kas kopīgs Baznīcai ar LGBT, un kas uzsauc mūziku?

Skolās māca, kā naudu pelnīt, augstskolās, kā to ekonomēt un radīt, bet kāpēc skolās nemāca, kā nauda...

Foto

Laimes māti un naudas koku meklējot, jeb „Global Animal Law organisation” likumdošanas datubāze un tās interpretācija

Salīdzināt Latviju ar Nigēriju, tādējādi norādot uz Latvijas neiedomājamo atpalicību,...

Foto

Hosams paņem rokās mietu. Ar s...diem

Stradiņa slimnīcas – jeb saīsinājumā PSKUS – padomes zibenīgā patriekšana no amatiem liecina, ka jaunais veselības ministrs Hosams Abu Meri...

Foto

Atklāta vēstule “Swedbank” vadītājam Laurim Mencim

Sveicināts Jūsu jaunajā amatā kā „Swedbank” valdes priekšsēdētājs! Es rakstu Jums saistībā ar konkrētu situāciju, kurā esmu nonācis kā Jūsu...

Foto

Cik īsti vērta biļete uz Džordanu Pītersonu?

Par mūsdienu mesiju dēvētajam Toronto profesoram Džordanam Pītersonam pošoties uz Rīgu ar priekšlasījumu, interesentiem nenāktu par ļaunu tomēr piedomāt...

Foto

Nākamgad daļa pašvaldību var nespēt pildīt pamatfunkcijas!

Valsts budžeta pieņemšanas procesā gandrīz neievērots palicis jautājums par pašvaldību budžetiem, bet tas ir ļoti svarīgs. Tieši no pašvaldību rocības...

Foto

Kolektīvais saprāts ir vājprātu summa

Ja reiz dzīvnieku pasaules kolektīvie saprāti mums ir pašsaprotami, kas mums liek uzskatīt, ka tāda, līdzīga kā dzīvnieku pasaulēm kolektīvā saprāta,...

Foto

Mēs nogalinām tikai tik daudz dzīvnieku, cik vajag!

Latvijas Veterinārārstu biedrība (LVB) šodien, 10.oktobrī informēja Zemkopības ministrijas Dzīvnieku aizsardzības un labturības konsultatīvo padomi par dezinformāciju un...