Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   



Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

tie nebija latviešiem

28.06.2021. 12:46

»

Yess

Latviešiem bija sportiskie Guntis Ulmanis, Anatolijs Gorbunovs, Andris Bērziņš un tagd vislatviskākais Egīlmans


Tie ir tāds pat Piektā kolonna, kā viņu sugas brāļi: Ušakovs, Urbanovičs, Ždanok.

Atbildēt

pakaļā drāztam krievu batrakam

27.06.2021. 15:02

»

Bauri ir neaizskaramie

...


Bauri, tie ir lauksaimnieki, atšķirībā no jums, kas vazāja apkārt, meklējot, kur ko nozagt un, kad neizdodas, iet pie latvieša izlūgties pastrādāt par vēdera tiesu.
Jums, mūžīgiem vergiem, smirdīgiem civilizācijas atkritumiem, 1861. Aleksandrs II atcēla verdzību, bet jums dzīve bez važām un pātagas bija tik neizturama, ka 1917. atgriezāties vergturu iekārtā un kā vergi arī visi drīz nosprāgsiet.
Palasi, ko par jums, sadistiem un pederastiem, rakstījuši slaveni cilvēki
http://trip-trial.blogspot.com/2014/03/Citaty-i-aforizmy-o-russkih.html nevis, kā vecai gramafona platei atkārtot vienu to pašu viena rakstnieka vienu frāzi. Par jums ir izteikušies tūkstošiem, katrs, kuram ir gadījies iepazīt jūsu cūcisko dzīves veidu, vai dzirdējis par jūsu zvērībām.
p.s. krievi neko nevarēja atcelt, jo pirmais jūsu valdnieks no jūsu pašu vidus, bija krievs Staļins pederasts-pedofīls ar saaugušiem kāju pirkstiem un nokaltušo roku.

Atbildēt

Patriots

27.06.2021. 14:46

»

krievu mēslam

Šudras, tie ir čigāni, kas praktiski līdzīgi jums, osetīniem, abhāziem un tumsonīgākiem nēģeriem...


Koperniks arī bija latvietis, īstais uzvārds Cepurnieks.
Un Šopiņš- kuru zin visa pasaule!

Atbildēt

Bauri ir neaizskaramie

27.06.2021. 14:44

»

krievu mēslam

Šudras, tie ir čigāni, kas praktiski līdzīgi jums, osetīniem, abhāziem un tumsonīgākiem nēģeriem...



Īsta tīrasiņu Homo latviensis habilis cienīgs konentārs.
Vergi nemīl savus atbrīvotājus, jo jūtas tiem parādā. Tàpēc arī šādi pastalas tā rīstās un gānās uz krieviem, jo tie atcèla latvānijā dzimtbūšanu. Pēc dzimtbūšanas atcelšanas muižnieki vairs nevarēja izmantot pirmās nakts tiesības uz bauru līgaviņām, kā rezultātā bauru zemcilvēku sugas uzlabošanās šajā teritorijā apstājās, un sākās strauja primātveidīgo aborigēnu deģenerācija, kā sekas īpaši jūtamas šādos komentāros.
Jau Merķelis rakstīja par šādiem latviešiem:
latvietis ir slinks, gļēvs, zaglīgs, bez pašapziņas un mugurkaula. “Arvien viņš iztēlo sevi par nožēlojamu un nabagu; arvien tam ir uzskaitāma vesela virkne nelaimju, kas tam notikušas.” (64)[1] “Tieksme uz dzeršanu ir otra vispārēja latviešu tautas pazīme.” (65) “Neattīstīti, notrulināti viņu lielum lielais vairums maldās pa dzīvi.” (78) Sievietes “ir vienīgās, kas zem vispārējā jūga vēl var sajust dzīves prieku”, savukārt, lai drūmo un noslēgto vīriešu sirdis paceltos “līdz prieka augstumiem, [..] viņiem vajadzētu tā piedzerties, ka viņi paši sevis vairs nepazītu”.

Atbildēt

krievu mēslam

27.06.2021. 13:36

»

Patriots

Kāškrusts latvijā nonāca no indijas, kad apspiestie šūdras un neaizskaramie aizbēga no vardarbības un beztiesiskuma, lai šeit, pie baltijas jūras, izveidotu savu vaksti ar dzimtenes simboliem


Šudras, tie ir čigāni, kas praktiski līdzīgi jums, osetīniem, abhāziem un tumsonīgākiem nēģeriem.
Kāškrusts ir baltu simbols, kas bija vēl pirms leduslaikmeta, kuram sākoties balti pārcēlās uz Indiju, Grieķiju un Spāniju, kur atstājuši neskaitāmas liecības. Tas ir simbols, kas izplatīts visos kontinentos, ar kuru jums, netīriem asinskāriem lopiem, nav ne mazākā sakara.
Baltu viedie, brahmaņi, Indijā bija visaugstākā kasta, bet, Indijas krievi - šudras, viszemākā.

Atbildēt

Patriots

27.06.2021. 12:34

»

nu slimais!!!!

Kāda vēl rusu valoda? Rusi - vikingi bija pirmie, kas jūs, vājākās un atpalikušākās...


Kāškrusts latvijā nonāca no indijas, kad apspiestie šūdras un neaizskaramie aizbēga no vardarbības un beztiesiskuma, lai šeit, pie baltijas jūras, izveidotu savu vaksti ar dzimtenes simboliem

Atbildēt

Ieniistam...

27.06.2021. 07:55

... Saglabaajot okupaacijas sekas.

Atbildēt

STOP

27.06.2021. 01:00

Mana mīļā latviešū tauta, latviešus lamā TB/NA/ LNNK ar čekistu paņēmienu - kurini naidu, lai nolādētu savu tautu, atbalsti korupciju veicinošus likumus, OIK 1, 2, 3 utt. Šie LATVIEŠI, KURI SAUCAS PAR nacionālistiem nav latvieši, bet kaut kāds izkropļojums, hibrīds. Viņi latviešus neatzīst par latviešiem, tāpat kā vai visi svešlatvieši - kariņi, vairas, leviti un Co. Šie vadiņi un " tēvzemiešī", tapat kā sasmirdusī Saskaņa - ir posts Latvijai. Un viņus tur pavadā viņu nomenklatūra, kura sagatavo šīm personām viņu prestižu graujošus rakstus un paziņojumus. Un šie Latvijas vadoņi negrib vai nevar iedziļināties, saprast

Atbildēt

nekad nelielās

26.06.2021. 17:46

»

nu tiešām slimais

Veselie un viedie ar savu stubumu nelielās


Krievi un to debilie līdzskrējēji gan un uzskata, ka to fiziskā, garīgā un morālā kroplība ir Dieva dāvana. Rusi un "russkij", kas nozīmē rusam piederošs, ir pilnīgi atšķirīgas lietas.
Ja tavi senči, vergi, būtu pateikuši rusiem, ka viņi ir rusi, tad būtu samaukti uz mietiem, vai iebāzti plēsīgu zvēru būros, plezīram.

Atbildēt

nu tiešām slimais

26.06.2021. 16:47

»

nu slimais!!!!

Kāda vēl rusu valoda? Rusi - vikingi bija pirmie, kas jūs, vājākās un atpalikušākās...


Veselie un viedie ar savu stubumu nelielās.
Jā Lomanosovs radīja apgraizīto rusu valodu,lai gan ir liela iespēja ka Lomanosovs ir fantoms,tāds pat kā Napoleons.

Atbildēt

LV

26.06.2021. 15:45


Latvijas pēdējo 100 gadu lielākā ienaidnieka krievu okupantu ieklausana ir noziegums.


Kur mazāk mēslu tur labāka dzīve

Atbildēt

Tālavas taurētājs

26.06.2021. 14:58

»

Fēlis

Te nu es Otto nepiekritīšu. Acīmredzot viņš pazīst maz krievu no vidējā, nemaz nerunājot par zemāko galu. Tur valda, ar retiem izņēmumiem, totāls impērisms, valodas šovinisms pilnīga realitātes neizpratne. taisnības labad piebildīšu, ka tie, kuri ir studējuši Latvijā jaunajos laikos, uz 2/3 ir jau pavisam...


Paskaidro cilvēk, kāpēc mums latviešu tautai būtu gadsimtiem jāmocās kriminogēnā un korumpētā vidē, lai par cilvēkiem pārtaisītu krievu okupantus, kuriem nav nekādu tiesību būt Latvijas pilsoņiem un atrasties Latvijā.
Starp citu, runājot par 2/3 jaunās paaudzes okupantiem, kuri itkā esot citādāki (gan līdz zināmai robežai, līdz atkal viņos pamostās impērisms), vai kāds ir saskaitījis, cik latviešu tajā pat laika posmā ir pārkrievojušies ? Man šķiet tā ir cīņa ar vējdzirnavām, kur vienīgie ieguvēji ir Latvijas izlaupītāji, kuri reizē ir arī krievu okupantu integrētāji un pārkrievošanas galvenie finansētāji.

Atbildēt

mēslam

26.06.2021. 14:16

»

Paldies , OTTO, par tiešumu

"... Latvijā valodu politika šobrīd ir greiza un neveicina krievvalodīgo iekļaušanos latviešu valodas telpā ..."- visus 30 gadus tā ir bijusi naida kurināšanas, stukaču un ķeģēbistu politika, LATVIEŠU Helsinki -86, Pilsoņu kongresa, TB, LNNK čekistu, stukaču organizēta politikka. - 1:1. Šie nacionālisti...


Valodas problēmu radīja pie varas esošie krievu mīlošie čekas pederasti, galvenokārt LC un TSP, kas pēc Maskavas rīkojuma saglabāja segredāciju izglītībā. Ja kopš 1991. gada rudens būtu sākta pāreja uz izglītību valsts valodā, daudzi WWII noziedznieki un to noziegumu mantinieki, būtu atstājuši valsti, bet atlikušie pa šiem gadiem humanizējušies (atkrievojušies) un tev, netīrā krievu kazarmā pālī taisītam, pakaļā drāztam deģenerātam, nebūtu ar ko šodien kopā dzert krutku un lamāt latviešus.

Atbildēt

nu slimais!!!!

26.06.2021. 14:02

»

paardomas

Tad dievs radīja tautas...


Kāda vēl rusu valoda? Rusi - vikingi bija pirmie, kas jūs, vājākās un atpalikušākās
Austrumeiropas ciltis, nākamos krievus, pirmie pavedzināja. Rusi lietoja skandināvu valodas un neviens tās nav varojis.
Jums, starpetniskai, varmācīgi pravoslavnutizētai un mongoloizētai vergu varzai, kas savstarpējā saziņā izmanto pirms 250 gadiem somu masona, Lomonosova, radīto tā saucamo valodu, nav nekā kopīga ne ar rusiem, ne Lielvārdes jostu, ne senseno baltu svētuma simbolu, kāškrustu.

Atbildēt

Paldies , OTTO, par tiešumu

26.06.2021. 13:35

»

par šī Otto muļķību

atkal šis raklstnieks ar savām sagrābstītām zināšanām un bez jebkādas saprašanas par sagrābstīto , - vēās sludināt "patiesību!" ... nu ko? tā teikt , aklais mēģina citiem rādīt ceļu. ... ralstniek, visupirms krievijā nav krievijas tauta, bet gan vienīgi un tikai - nācija. Nejauc kultūru ar politiku! ...


"... Latvijā valodu politika šobrīd ir greiza un neveicina krievvalodīgo iekļaušanos latviešu valodas telpā ..."- visus 30 gadus tā ir bijusi naida kurināšanas, stukaču un ķeģēbistu politika, LATVIEŠU Helsinki -86, Pilsoņu kongresa, TB, LNNK čekistu, stukaču organizēta politikka. - 1:1. Šie nacionālisti visās jomās ir bijuši ļaunāki pret Latviju, nodevīgāki reizes 3 kā kā čekisti, viņi bija un daļēji ir "Kremļa kuranti" Latvijā . Šie minētie NELATVIEŠI - čekisti, stukači neļāva ieviest "latvisku Latviju". Zini ko kliedza - šī Neatkarīgās, 1990. gada Latvija ir neleģitīma - visu ko darīja Latvijas latviskošanā, tika atzīts par nīstās 1990. gada varas nelikumīgu rīcību utt. Ja aizdomāsies - latviešu čekistu stukači, kuri iepludinājās varā. taisīja ļaundarības, jāsaka - bija tautas ienaidnieki. Andris Grūtups nolādēja šos stukačus, kas traucēja dzīvot Latvijai. Pat kādu piemēru zinu Jelgavas apkaimē, ka sieva krieviete pārtrauca runāt latviski ar vīru no tā lielā naida celšanas, pret krieviem. Ko lai saka par citiem krieviem, kuri pēc ši naida nocietinājās nerunāt latviski.

Iegūtās attiecības, ka Latvijā jāsāk dzīvot Latvijai, pēc naida lavīnas, kas plūda no DDD un minētām organizācijām - visu valsts latviskošanas politiku izpostīja un attālināja no 10 gadiem uz 50 gadiem.

Otto, lai |Dievs tev stāv klāt. Naivā latviešu tautas masa - joipfrojām balso par TB/LNNK/NA "naida kurināšanas" politiku, par nodevēju politiku. Viņi vainīgi pie kriminālās prihvatizācijas, kriminālās denacionalizācijas un kriminālās īpašumu restitūcijas, kas bija pretēja miermīlīgajai, LIETUVIEŠU gudrajai politikai.

Šie, mūsu organizāciju, lāsti pret komunistiem, čekistiem un okupantiem bija čekistu ļaunās politikas kalngals - naida kurināšana, lai rādītu - "ko gribējāt, to dabūjāt"

Atbildēt

pats sadegsi, kropli!

26.06.2021. 13:20

»

Patiesais

Autora izpratne par krieviem un tās valodu ir pievilcīga. Vienlaikus gribu uzsvērt, ka arvien lielāka kļūst tā latviešu masa, kas nīst krievu valodu un krievus. Vai tas nevar novest pie Hitleriskās Vācijas izveidošanas latvijā. Domāju kā tā var notikt, ja turpināsies klusa lienoša krievu nīšananas ideloģijas...


Kad jūs, pēdējās cilvēcības pazīmes zaudējušie fašistiskie izdzimteņi, esiet izaudzējuši sev jaunu Staļinu, neizbēgami jānāk jaunam Hitleram, kas apvaldītu jūsu ģenētiski iemantoto un gadsimtos ieaudzināto tieksmi, pierīties cilvēku asinis un šoreiz izdarītu visu, lai izbeigtu jūs, līdz pēdējam smirdīgam organismam, ar visiem jūsu simboliem un atribūtiem. Lai nepaliktu pat pēdas, ka tu, nolādētais sadistiskais pederasts, esi reiz smirdējis uz Cilvēku planētas.
Atveseļojošā nacisma renesanse nesāksies Latvijā, tas drīzāk būs Polijā vai Ukrainā, bet tas ir neizbēgami.

Atbildēt

to ?

26.06.2021. 13:06

»

?

kas ir latviesu algotni nato okupanti Iraka ,Afganistana un Mali


Algotņi ir krievu sadisti, marodieri un pederasti, ko turki no Sīrijas un Lībijas simtiem nogādā uz elli pie Staļina. NATO tie ir profesionāli karavīri, kurus, ja tiem gadās krist kaujā, apglabā, izrādot vislielāko cieņu, ne tā kā jūs, netīros lopus, kā suņus norok kopīgā bedrē, vai sadedzina pārvietojamā krematorijā, jo "ihtamņet"

Atbildēt

to nelegālis

26.06.2021. 13:00

»

vietējais

Vismaz savu stulbumu nebūtu izrādijis publiski


Iztaisi sev gēnu testu, vismaz uzzināsi, kas bija tavi senči pirms vairākām paaudzēm. Atklāsi, ka liela daļa no viņiem bija piederīgi civilizētām tautām.

Atbildēt

Atis Priedītis

26.06.2021. 12:49

»

lauķis

Ja tu piemini jēdziemu "mūsu pasaules uztvere" tad konkretize kas tie mēs un kāda ir tā pasaules uztvere


Tā var būt gan kādas cilvēku grupas pasaules uztvere vai pat tikai kāda viena cilvēka pasaules uztvere. Galvenais ir pārliecība par to, ka šis pasaules uzskats ir pats pareizākais un tas būtu jāpieņem ar citiem cilvēkiem. Nav svarīgi kā - brīvprātīgi vai piespiedu kārtā. Bet apakšā patiesībā ir šaubas un bailes. Ja cilvēks patiesi tic savam pasaules uzskatam tad viņam nav svarīgi vai arī citi tam tic. Ir svarīgi ka viņš pats tic un nešaubās par savu izvēli.

Atbildēt

lauķis

26.06.2021. 10:22

»

Atis Priedītis

Atbilde - Tās ir bailes par to, ka mūsu pasaules uztvere nemaz nav tā pareizākā. Un tad atliek tikai mēģināt šādu pasaules uzskatu uzspiest arī citiem


Ja tu piemini jēdziemu "mūsu pasaules uztvere" tad konkretize kas tie mēs un kāda ir tā pasaules uztvere.

Atbildēt

Atis Priedītis

26.06.2021. 09:28

»

ka tik ne tā

Kāpēc mums vispār jāmaina kaut kas tur kur mēs nedzīvojam? Kāpēc mēs domājam,ka mūsu dzīves kārtība ir pareizāka un mūsu taisnība ir patiesība


Atbilde - Tās ir bailes par to, ka mūsu pasaules uztvere nemaz nav tā pareizākā. Un tad atliek tikai mēģināt šādu pasaules uzskatu uzspiest arī citiem.

Atbildēt

?

26.06.2021. 07:17

»

antons mikoss

Tu dzīvo pagātnē...


Kādā sakarā antoni tagad māca latviešiem dzīvot? lasies pie saviem vaļerām, tur bārsti savu žulti

Atbildēt

Fēlis

26.06.2021. 06:41

Te nu es Otto nepiekritīšu. Acīmredzot viņš pazīst maz krievu no vidējā, nemaz nerunājot par zemāko galu. Tur valda, ar retiem izņēmumiem, totāls impērisms, valodas šovinisms pilnīga realitātes neizpratne. taisnības labad piebildīšu, ka tie, kuri ir studējuši Latvijā jaunajos laikos, uz 2/3 ir jau pavisam citi cilvēki.

Atbildēt

vilis

26.06.2021. 06:11

Labs raksts

Atbildēt

Atis Priedītis

26.06.2021. 05:48

»

ka tik ne tā

mums, protams, ir pagrūti iedomāties, ka citu tautu sapratne par lietu kārtību un arī mentalitāte nesakrīt ar mūsējo


Tieši to mēs manuprāt, saprotam ļoti labi. Tikai kaut ko izmainīt mums ir iespējams te, kur mēs dzīvojam. Diemžēl, arī tas ir ļoti, ļoti grūti, jo lielie masu mediji publisko tikai rūpīgi atlasītu un valdošajiem tīkamu informāciju. Tas ko mums ļauj publiskot komentāros ir tikai mazi pilieniņi jūrā.

Atbildēt

Roma

26.06.2021. 00:16

»

par šī Otto muļķību

atkal šis raklstnieks ar savām sagrābstītām zināšanām un bez jebkādas saprašanas par sagrābstīto , - vēās sludināt "patiesību!" ... nu ko? tā teikt , aklais mēģina citiem rādīt ceļu. ... ralstniek, visupirms krievijā nav krievijas tauta, bet gan vienīgi un tikai - nācija. Nejauc kultūru ar politiku! ...


Ļoti pareizi un skaidri formulēts, impērijās nav tautas, bet ir nācijas (dažādu sugu sajaukums, kas pēc vairākām paaudzēm degradējas kustoņu līmenī un iet bojā no slimībām) Izdzīvojušie iegūst pasakainas bagātības.

Atbildēt

tyt

25.06.2021. 22:47

»

par šī Otto muļķību

atkal šis raklstnieks ar savām sagrābstītām zināšanām un bez jebkādas saprašanas par sagrābstīto , - vēās sludināt "patiesību!" ... nu ko? tā teikt , aklais mēģina citiem rādīt ceļu. ... ralstniek, visupirms krievijā nav krievijas tauta, bet gan vienīgi un tikai - nācija. Nejauc kultūru ar politiku! ...


Ja uzmanīgi lasa, tad raksta pamata būtība ir pavisam cita, bet tas netraucē cilvēkiem ar mazvērtības kompleksiem mēģināt noniecināt autoru piegrābstot kādas citas tēmas. Galvenais dot nelūgtus un augstprātīgus padomus, pat neievērojot, ka pašam nav sanācis uztvert pamata domu.

Atbildēt

6. palātas sanitārs

25.06.2021. 22:31

»

antons mikoss

Tu dzīvo pagātnē...


Atkal palātas durvīs galu saspiedi? Jau kuro reizi... tev gan neveicas...

Atbildēt

par šī Otto muļķību

25.06.2021. 22:06

atkal šis raklstnieks ar savām sagrābstītām zināšanām un bez jebkādas saprašanas par sagrābstīto , - vēās sludināt "patiesību!" ... nu ko? tā teikt , aklais mēģina citiem rādīt ceļu. ... ralstniek, visupirms krievijā nav krievijas tauta, bet gan vienīgi un tikai - nācija. Nejauc kultūru ar politiku! krievija, asv, ķīna, anglija - impēriju politika un domāšana, kur šodien vienīgā identitāte ir nauda. Un tikai! Bet nevis kultūra!, 2016. gadā krievijā bija mēģinājums izveidot likumu par nacionālo identitāti. nnekas nesanāca, zin;ātnoiekiem bija jāpasaka dažādām komisijām, ka tas nav iespējams un ka vienīgais atrisinājums varētu būt "pilsoniska nācija" - tā pati ideja , kuru anglo-amerikāniskie liberasti grib uzspiest Eiropai. rRakstniek, pamācīties kaut ko vajaga, pirms rakstīt! Tas uz ku tu atsaucies kā krievu kultūru, - patīesībā ir reliģija, bet nevis tauta! mācīties vajag! ...

Atbildēt

Dollārs

25.06.2021. 21:36

Visu nosaka zelta daudzums pagrabā.

Atbildēt

rrr

25.06.2021. 18:17

»

DS

Nav jau stāsts par krieviem. Problēma ir pana Barkovska attieksmē pret latviešiem


Klau, ko tu dzen intigras kā senīla klaču bāba? Ja ir ko teikt, tad saki līdz galam, paskaidro savus vārdus konkrēti. Ko tieši Barkovskis latviešiem nodarījis, runā skaidru valodu, ja vien esi uz to spējīgs, intrigu vācele

Atbildēt

Alise

25.06.2021. 16:43

»

sovoks

Oti! Jo zemak nolieksies , jo sapigaka bus kremla pataga


Ir izdevies? Tā patika, ka nevari aizmirst?)))))

Atbildēt

Justs

25.06.2021. 16:41

Ká ir piegriezušies visi tie komentāri par kaut kādu mistisku kremļa propogandu! Tos lasot, ne tikai vemt gribās... Laikam jau tiem komentētājiem labi maksā. Strausu politika ir galvenais šo komentētāju virzītājspēks. pretekļi.

Atbildēt

DS

25.06.2021. 16:27

Nav jau stāsts par krieviem. Problēma ir pana Barkovska attieksmē pret latviešiem.

Atbildēt

sovoks

25.06.2021. 14:53

Oti! Jo zemak nolieksies , jo sapigaka bus kremla pataga ...

Atbildēt

hm

25.06.2021. 14:33

Tautas nīšana - tā ir diskriminācija. Humānisma izpratnē - nosodāma jebkurā formā. Un punkts.
Meklēt jebkādu attaisnojumu šādai rīcībai ir amorāli, tas pats, kas attaisnot zagli. Es jau nezagu, es tikai paņēmu vai citi zaga un es arī. Kas tur slikts.
Bet ja morāli ieslēdz skapī aiz 9 stslēgām, tad var visu!
Un pēc komentāriem spriežot, piekaramās atslēgas ir cieņā. Taču savu tautu no izmiršanas var pasargāt vienīgi veselīga un daudzskaitlīga, izglītota jaunā paaudze. Kaimiņa apriešana neko labu nedos, Drīzāk jau pretēji.

Atbildēt

ko tie glupie var malties

25.06.2021. 14:01

inteliģencei nav problēmu

Atbildēt

tyt

25.06.2021. 13:27

»

Patiesais

Autora izpratne par krieviem un tās valodu ir pievilcīga. Vienlaikus gribu uzsvērt, ka arvien lielāka kļūst tā latviešu masa, kas nīst krievu valodu un krievus. Vai tas nevar novest pie Hitleriskās Vācijas izveidošanas latvijā. Domāju kā tā var notikt, ja turpināsies klusa lienoša krievu nīšananas ideloģijas...


Šajà komentārā redzam ļoti tipisku Kremļa propagandas gājienu. Kāds te raksta: "Vienlaikus gribu uzsvērt, ka arvien lielāka kļūst tā latviešu masa, kas nīst krievu valodu un krievus. Vai tas nevar novest pie Hitleriskās Vācijas izveidošanas latvijā."

Ļoti skaidra manipulācija - nav neviena tieša vai netieša pierādījuma, ka pieaug krievus nīstoša latviešu masa, bet te tas tiek pasniegts, kā vispārzināms fakts. Tā kremļa troļļi darbojas. Kad noķer aiz astes un palūdz pamatot šos melīgos apgalvojumus ar ko konkrētu, tad sāk gļēvi izlocīties

Atbildēt

millers

25.06.2021. 13:20

interesanti lasīt komentārus ,tāds iespaids,ka kaut kur tirgoja vecu desu,visi sarijās,tagad pļūta,paši nezin ko ,ozols tāds,šitāds ,bet,lai pateiktu ko sakarīgu ,-kā dž,londons teica --penderis spiež tekāt

Atbildēt

Trojas zirgi ir vajadzīgi ienaidniekiem

25.06.2021. 12:45

»

nesaprotu, par ko cepiens

Arvien vairāk krievvalodīgo runā labā latviešu valoda'un pat necenšas lietot krievu valodu, kas ir liels pluss...


Pretīgi salkani meli, lai tikai turpinātos pārkrievošana, kas šeit uzsākta kopš 1940 gada. Nesaprot pat tik elementāru lietu, ka krievs nav tautība un okupanti pēc definīcijas nevar būt piederīgi Latvijai un pilsoņi Latvijā. Ka daudzi latvieši jau veiksmīgi pārkrievoti un izzog paši savu Latviju un savus tautiešus kā tas pieņamts visu tautību krieviem, krievijas impērijā.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Indivīda rīcība un „valsts stāvoklis”

FotoIndivīdam ir jānodala lēmumi par savu dzīvi no “valsts stāvokļa”. Savā personīgajā dzīvē ir jārīkojas tā, it kā valstī nekas pašam par labu nemainīsies. Runājot par konkrētu indivīdu ar vārdu un uzvārdu, valstij nav tieša uzdevuma nodrošināt viņam vēlamu dzīvesveidu, nodarbošanos vai jebkādus citus vēlamus apstākļus.
Lasīt visu...

3

Kamēr slimnīcas valdes priekšsēdētājs saņem 8500 eiro mēnesī, negausīgie ārsti prasa 7500!

FotoVakar Latvijas Televīzijas raidījumā “Panorāma” tika parādīts korespondentes Zandas Ozolas-Balodes sižets “Onkoloģijas centrā darbu gatavi pamest trīs vadošie LOR ārsti; apdraudēta nodaļas pastāvēšana”, kurā neobjektīvi un nepilnīgi atainota situācija saistībā par trīs stacionāra “Latvijas Onkoloģijas centrs” LOR ārstu iesniegtajiem atlūgumiem un to iesniegšanas patiesajiem iemesliem. Pēc sižeta noskatīšanās rodas priekšstats, ka runa ir vien par pāris simtiem eiro algas pielikumu un ilgstošu atpalicību apgādē ar jaunākajām medicīnas tehnoloģijām un instrumentiem. Tas neatbilst patiesībai!
Lasīt visu...

10

Latvija nekad nebūs bagāta, ja...

FotoPie mums šovakar ir divas spāņu ģimenes ar bērniem. Parasts vakars ar bērnu spēlēm, ēst gatavošanu un sarunām. Mums viss sanāks, mēs integrēsimies. Un tad sapratu, ka man šis jāpasaka. Latvija nekad nebūs bagāta, ja Latvijā tiks ienīsti cilvēki.
Lasīt visu...

21

Ausīs arī mūsu saule

FotoMotoklubs „Dieva suņi” 20. novembrī savā Twitter kontā publicēja tvītu ”Tā saucamais “urā patriotisms” ir pretīgs ar to, ka viņš balstās un mītiem, puspatiesībām un meliem, kas ļoti kropļo cilvēkiem realitātes apziņu. “Latvieši ir stipra tauta”, ar ko stipra? Ar to, ka okupekļus jauc 2022.g.,nevis 1991.g., vai 2014.g.(Krimas aneksija). Stipra?”. Tvīta saturs noteikti kādā radīja aizvainojumu un pārdomas. Vai abus.
Lasīt visu...

21

Ekonomikas ministrei un valdības vadītājam jāuzņemas politiska atbildība par situāciju enerģētikā

FotoValdības rīcība sakarā ar AS "Sadales tīkli" regulatoram iesniegto jauno tarifu projektu ir bezatbildīga, un publiskie paziņojumi atgādina zināmo manipulācijas metodi par "labo policistu" un "slikto policistu".
Lasīt visu...

21

Lūk, cik enerģiski mēs skaldām matus

FotoBiedrība “Latvijas Mediju ētikas padome” (LMĒP), kas apvieno 44 mediju asociācijas un individuālus medijus, triju gadu laikā ir sniegusi atbildes vairāk nekā 150 iesniegumiem no iedzīvotājiem un organizācijām par iespējamiem mediju ētikas pārkāpumiem un 51 gadījumā sagatavojusi detalizētu izvērtējumu sūdzībai un atzinumu.
Lasīt visu...

21

Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini

FotoArmands Puče „Ar baltiem cimdiem”. Izcils eksemplārs. Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini. Klauzula viena - jebkuras šaubas tiek tulkotas pa sliktu apsūdzētājam. Ar frāzēm –" varētu likties", "varētu secināt", " izskatās ka", "varētu bažīgi iztēloties, ka".
Lasīt visu...

21

Sports visa mūža garumā ir veselības pamats

FotoLaika sprīdis, kad politiķi cenšas izveidot valdību, ir vienīgā iespēja viņiem iedvest, ka valsts nav sadalāma 15 nozaru klucīšos (ministrijās), kas katra atbild par savu jomu, nekad neinteresējas par citas ministrijas esamību, bet ja saņem kādu  citas ministrijas sastādītu likumprojektu, Ministru kabineta noteikumus vai mazāk svarīgu dokumentu, tad šo rakstu darbu nīdē laukā vai vismaz piesārņo ar tik  daudz birokrātiskām prasībām, ka jaunievedumam ir tikai bremzes iedaba. 
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

"Sadales tīkla" tarifu celšana kā slēpts nodoklis graus iedzīvotāju un uzņēmēju maksātspēju

Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcijas deputāti aicina nepieļaut krasu elektroenerģijas pārvades tarifa...

Foto

Džeks, kurš pieliek mūli kā mērkaķis, ir patriots?

Labrīt. “Patriotu nedēļa” ar citas valsts karodziņiem Lāčplēša dienā un citu valstu tankiem 18. novembrī krastmalā ir galā,...

Foto

Paziņojums par enerģētisko situāciju valstī

Neraugoties uz veiktajiem pasākumiem, lai kompensētu apkures un elektroenerģijas izmaksas mājsaimniecībām, par oktobri saņemtie rēķini, salīdzinot ar iepriekšējo apkures sezonu, ir...

Foto

Par cilvēka nemirstību, kas ir medicīnas nesasniedzamais mērķis

Laika ass ir nežēlīga nākotnes pāreja pagātnē. Cilvēks alkst uzzināt nākotni, parasti viņš interesējas par nākotni savas prognozējamās...

Foto

Prātojums par diagonālēm

Pagājusī nedēļa uzrādīja zināmu bremzēšanos valdības veidošanas gaitā. Lai arī premjerkandidātam pagaidām nav Satversmes 56. panta kārtībā izsniegta aicinājuma uz Ministru kabineta sastādīšanu, uzvedās...

Foto

Prezidenta uzdevums ir izvirzīt premjera amata kandidātu, nevis norādīt partijām, ko tām darīt

Valdības veidošanas sarunas nevedas. “Jaunās vienotības” valdes priekšsēdētājs Krišjānis Kariņš par šo procesu...

Foto

Noticiet man - es tagad lasu Satversmi kā pilsonis

Valsts ir nācijas mājas, bet tās pamatlikums Latvijai – Satversme – ietver nācijas kopdzīves būtiskākos noteikumus, balstītus kopīgās vērtībās,...

Foto

Prezidents Egils ir jocīgs un galīgi neciena ģimenes vērtības un tradīcijas

Kad tad atkal ir noticis. Un ar Egilu un viņa kanceleju notiek. Čalis ar savu...

Foto

Valsts ir slikta, cilvēki ir slikti, pensionāri ir slikti, vēlētāji ir slikti, Lāčplēša diena ir slikta, es gan esmu lielisks

Šis būs personisks ieraksts. Un neapvainojieties....

Foto

Antropoloģisks pētījums

Vai atceramies sabiedrībā pazīstamos indivīdus, kuri saviem uzvārdiem lika prievārdus ar mērķi panākt aristokrātisku skanējumu? Visi ņirgājās par Fon Kalmanoviču un De Vaškeviču, turpretim...

Foto

Liberālās demokrātijas apdraudētība kā tās leģitimitātes pamats

Ir viena uzskatu pārbaude, kas būtu jāveic ar sevi katram pilsoniski aktīvam cilvēkam. Tātad jums — šīs slejas lasītājam...

Foto

Kas Pīlēnam deva tautas mandātu veidot valdību? Kurš? Pareizi, neviens!

Sākšu ar jautājumu. Vai man vienīgajam šķiet, ka kaut kas nav kārtībā ar zaļo bildi, nu...

Foto

Mēs visu ļoti rūpīgi rečekojām un noskaidrojām, ka Bārbijas Kens nav stāvoklī, - ziedojiet mums naudu, lai mēs varam turpināt!

Jūnija vidū konservatīvi noskaņotā humora vietne...

Foto

Žetonu piešķiršanas kārtība

Šodien “Neatkarīgajā” Elitas Veidemanes un Rolanda Pētersona intervija ar Valsts prezidentu Egilu Levitu. Tā nav tipiskā draudzīgā intervija, kur ilgā sarunā norunātais sakompilēts...

Foto

Viņš NEKAD nebūs mans prezidents

Egils ir atmodies no letarģiskā miega. Sveicot 14.Saeimu, viņš uzkāpa kancelē un zibeņoja....

Foto

Tikai nesmejieties skaļi, es došu dažus padomus par veselības aprūpi

Kustība "Par!" Veselības ministrijas politiskajā vadībā bijusi visus četrus 13. Saeimas sasaukuma gadus - divus gadus Ilze Viņķele, divus - es. Esam...

Foto

Beidzot ir gala lēmums saistībā ar manu autoavāriju

Šā gada 1. maija traģiskā avārija zibenīgi pārpildīja interneta ziņu portālus, un sociālie tīkli jau izdarīja tūlītēju spriedumu,...

Foto

Mēs labprāt ierasti neliktos ne zinis, bet diemžēl šoreiz mums jāimitē ieinteresētība

Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (SEPLP) piektdien, 4. novembrī, ir pieprasījusi VSIA “Latvijas Televīzija”...

Foto

Štrunts par algām, īstā problēma ir tā, ka izglītības jomā ir iestājusies pieklājības un cieņpilnas attieksmes krīze

Pieklājība un cieņpilna attieksme ir jebkuru attiecību pamatā. Taču...

Foto

Pasaulē piešķir Darvina balvu, Latvijas politikā – Levita medaļu

Pēc ziņas, ka četriem ļoti jau nu šaubīgas raudzes 13. Saeimas deputātiem piešķirta Egila Levita vārdā nosauktā...

Foto

Kā lordu sarunas varētu patīrīt Latvijas tirgu

Nesen bija pirmā reize, kad izdevās personīgi satikt un iepazīties ar kādu lordu, turklāt – ar diviem vienā vakarā....

Foto

Vai kūdra var izglābt Latviju?

Šķiet, tikai retais nebūs pamanījis zemestrīci, kas pēdējā gada laikā ir satricinājusi energoresursu tirgu. Lai mazinātu iespējamās enerģētiskās krīzes ietekmi, ne...

Foto

Slimot nav rožu dārzs, jo īpaši slimnīcā

Slimot nav rožu dārzs. Tas ir fakts. Taču, nokļūšana slimnīcā var pārvērsties par krietni nepatīkamāku pieredzi, kas neaprobežojas ar...

Foto

Jaunākiem iekšlietu sistēmas darbiniekiem ļaus nesportot un pieņemties svarā

Plašākam lasītāju lokam paslīdēja garām kāda satraucoša ziņa – 18. oktobrī Ministru kabinets atbalstīja noteikumu projektu "Grozījumi...

Foto

Ja tagad izrādās, ka pie varas ir tikai partijas (1,4% vēlētāju), tad steigšus jāatkāpjas no senā principa, ka tautas vietniekam ir plašas pilnvaras

[1.] Biedrība “Atvērtās...

Foto

Latvijai ir vajadzīgs Roberts Fūrmanis. Vairāk nekā "progresisti"

„Tagad es jums pateikšu, kas notiks tālāk. Sarūsējusi fašistu kaska uz bērza krusta – tas ir viss, ko...

Foto

Pirmo reizi jaunlaiku vēsturē “sabiedriskie” jeb valsts mediji ir nostājušies pret tautas vairākumu

Operācijas Mindfuck vietējā kontekstā: šobrīd Latvijā ir iestājusies unikāla situācija: pirmo reizi jaunlaiku vēsturē “sabiedriskie”...