Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

redz

08.11.2022. 13:55

»

"okupācijas laikā dzimušie varēja nezināt ka dzīvo okupācijā"

Par brāļiem, vecākiem vai citiem radiniekiem neviens nav atbildīgs vai kritizējams


neizglītoti, maz attīstīti cilvēki kā likums neko nezina, negrib zināt, un nesaprot..

Atbildēt

kur var

07.11.2022. 17:31

Kur var noklausīties šo raidījumu ar sinhrono tulkojumu? (Raidījumu neskatījos, bet gribētu savām acīm redzēt, un arī dzirdēt, ko teikusi K.Lagarda un kā tas atveidots, nevis lasīt atstāstus.).

Atbildēt

Pirātu partija

07.11.2022. 11:11

Nekvalitatīvs tulkojums ir pirmā sērijas zīme. Ko tas nozīmē?
Zinot ka notikumi notiek sērijām redzēsim arī turpinājuju ar dažādiem starpgadījumiem.
Kā redzējāt šis notika tiešā ēterā? laikam tad pārējie arī būs tādi, izgriezt neizdosies.
Tagad konkrēti piemēri.
Piemēram, raškas propogandas studijā iespējams pat pie "slavenās" skabajevas, ielauzīsies nozombēts vatņiks ar granātu un ieroci. Kas būs tālāk redzēsiet paši.
Otrs gadījums, kad tiešās reportāžas laikā viens žurnaļuga pazaudēs galvu. Tiešā nozīmē, tiešā ēterā.
Tas viss tiešās reportāžās!
Vēl jau ļoti drīz aizies Itāļu slavena zvaigzne, dziedātājs- aktieris, smukas bēres, miļjoniem cilvēku izteiks līdzjūtību. Katram savs laiks.(uzvārdu neteikšu, neētiski)
Par puķinu tā nesēros, tikai vatņiki, brt tas būs vēlāk.
P.S. Sen bija laiks pārtaisīt to Latvāņu propogandas telvīziju. Nozombētie pensionāri saskatās panorāmu un aiziet nobalsot par "veiksmes stāstu" NewVemjotību.
Nākošais gads būs kritisks, banku sistēmai, gan visiem virzemes TV propogandistiem.
Sekojam ziņām, būs interesanti.

Atbildēt

kuranti

07.11.2022. 01:40

Dāmīte ar Maskavas kalumu un ārštaots berzējusies gadiem ilgi te kaut ko pamanījusi? Ne jau pati- zvani, zvani, īsziņas Vismaz kustību imitācija. kaut ko jādara, kaut ko darīsim.

Atbildēt

Esmu pieradis kunga bīties...

06.11.2022. 20:19

Ja padomijas laikā gan TV, gan radio stŗādāja profesionāļi, ar teicamu latviešu valodu, dikciju, un ārieni, tad šodien viss atgādina lētu balagānu.Pat ziņu izlaidumi ir sekla muldēšana, nav ne pasaules laikrakstu apskatu, ne redakcijas viedoklis par notiekošo. Toties ziņās tiek tukša muldēšana, par dažādām sporta norisēm ārzemēs,cik tur kurš iemetis , vai aizmetis garām, un vel krītot sasitis dibenu...

Atbildēt

nevarēja

06.11.2022. 13:59

»

"okupācijas laikā dzimušie varēja nezināt ka dzīvo okupācijā"

Par brāļiem, vecākiem vai citiem radiniekiem neviens nav atbildīgs vai kritizējams


nezināt: tas bija jūtams ikdienā, uz ielas, pilsētās, laukos, atpūtā...visur..arvien vairāk latviskā dzīves telpā iespiedās ruskii mir..Tikai pilnīgi stulbs, vai bomzis to varēja nezināt..

Atbildēt

"okupācijas laikā dzimušie varēja nezināt ka dzīvo okupācijā"

06.11.2022. 13:54

»

Tikmēr brālis Andris Siksnis,

Latvenergo komunikācijas direktors, laiza olas visiem korumpētajiem akciju sabiedrības vadītājiem, sākot no K.Miķelsona līdz M.čakstem


Par brāļiem, vecākiem vai citiem radiniekiem neviens nav atbildīgs vai kritizējams.

Atbildēt

jautājums

06.11.2022. 13:34

»

Tikmēr brālis Andris Siksnis,

Latvenergo komunikācijas direktors, laiza olas visiem korumpētajiem akciju sabiedrības vadītājiem, sākot no K.Miķelsona līdz M.čakstem


ak, laiza? Un cik te to komentu rakstītāju par Sikšņa algu nedarītu to pašu? Vai kāds tāds vispār vēl atrodams?

Atbildēt

Tikmēr brālis Andris Siksnis,

06.11.2022. 12:32

Latvenergo komunikācijas direktors, laiza olas visiem korumpētajiem akciju sabiedrības vadītājiem, sākot no K.Miķelsona līdz M.čakstem.

Atbildēt

"Jūsu viedoklis ir svarīgs"

06.11.2022. 10:56

»

redz

Likumu nezināšana jau neatbrīvo no atbildības. Vēstures faktu nezināšana jau negroza pašus faktus un vēsturi..Ja kāds ko nezina-tad pats vien pie tā vainīgs


Vai Ulmanis bija likumīgs prezidents? Arī Latvijā no 1934.g (valsts apvērsums!!!) līdz 1940.gadam bija diktatūra ko viena daļa dēvē par "zelta ulmaņlaikiem". Ulmanis pat nepūlējās rīkot kaut kādas vēlēšanas vispār. Tas palīdzēja sovoku propagandistiem izpušķot okupāciju par demokrātisku revolūciju.

Atbildēt

bet

06.11.2022. 10:31

lai tagad vēl kāds saka, ka LV amatus iegūst ne pa blatiem, bet godīgos konkursos...

Atbildēt

JKL Zigim

06.11.2022. 10:18

»

Zigis

Mums ir SEPLP un NEPLP, kāds var paskaidrot, kāda ir atšķirība starp šīm divām institūcijām


Ieej mājas lapās un pats paskaties. Bet ka ir divas struktūras -par to pasaki lielu ''paldies'' tevis paša ievēlētai Saeimai.

Atbildēt

redz

06.11.2022. 10:17

»

ha ha ha

Okupants nezin ka ir okupants. Okupants nezin ka piedzimis okupantiem. Okupants neko nav dzirdējis par okupāciju. Uh cik tas viss ir pazīstams


Likumu nezināšana jau neatbrīvo no atbildības. Vēstures faktu nezināšana jau negroza pašus faktus un vēsturi..Ja kāds ko nezina-tad pats vien pie tā vainīgs..

Atbildēt

"Jūsu viedoklis ir svarīgs"

05.11.2022. 18:18

»

Zigis

Mums ir SEPLP un NEPLP, kāds var paskaidrot, kāda ir atšķirība starp šīm divām institūcijām


Pirmā par sabiedriskajiem bet otrā laikam par nesabiedriskajiem..

Atbildēt

Zigis

05.11.2022. 18:03

Mums ir SEPLP un NEPLP, kāds var paskaidrot, kāda ir atšķirība starp šīm divām institūcijām?

Atbildēt

Anti colorados

05.11.2022. 17:44

32 gadus norit sparīga cīņa ar neveiktās deokupācijas/dekolonizācijas sekām. Cik izmaksāja šis mākslīgais prettiesiskuma teātris un cik esam zaudējuši, ļaujot plosīties komunistiem, partorgiem, čekas aģentūrai un krievu okupantiem.

Atbildēt

"okupācijas laikā dzimušie varēja nezināt ka dzīvo okupācijā"

05.11.2022. 13:18

Vai neprecīzs tulkojums tiešām ir vienīgā problēma LTV , kur visādi feiki, "aizliegtie paņēmieni" un provokācijas ir ikdiena? Panorāmas sižets par Levita un Bordāna izsvilpšanu vien bija ko vērts, un šādi radoši piegājieni diez vai ir sevišķā pretrunā ar dažādas kvalitātes interviju tulkojumiem, jo LTV pastāvīgo skatītāju loks ir pietiekami stabils.

Atbildēt

pieredze

05.11.2022. 08:58

Nu jau iet trakāk kā padomijā. Ne tikai ar tulkošanu, bet arī ar valdošo ideju propagandu.

Atbildēt

jautaajums

05.11.2022. 08:23

Vai SEPLP ir tas pats kas MZGD?

Atbildēt

skolotājs

04.11.2022. 22:22

Tulkotājs bija aizmirsis mājās ekonomikas Andersena pasaku krājumu,un tulkoja pēc nepareizās valodas vārdnīcas.Viņu nākošreiz labosies.

Atbildēt

aber

04.11.2022. 21:39

»

Alberts

Tā viš i


točna

Atbildēt

Haralds Kalns

04.11.2022. 20:54

Kur tik tas JĀNIS SIKSNIS ir bijis- uz kuģa par mežsargu, strazdu būrī, ratu ūlē, un sunim dirsā! Bet no vietnieces SANITAS UPLEJAS- JEGERMANES- ļoti sarežģītā vārdā dēvētas personas, nevar gaidīt vienkāršu risinājumu.

Atbildēt

Alberts

04.11.2022. 20:20

Tā viš i

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

“Demokrātijas akadēmija” vēlas demokrātiju, par kuru maksā visi citi!

Foto16.martā Ogres muzejā notika pasākums “Demokrātijas akadēmijai”. Tā ir programma, kuru par dažādu fondu, tostarp Sorosa fonda “DOTS”, naudu īsteno vairākas biedrības. “Akadēmiķi” apmeklēja muzeju, bet “aizmirsa” par to samaksāt.
Lasīt visu...

21

Pārdomas saistībā ar veselības aprūpes budžetu 2023. gadā

FotoUzstādījums, ka, pirms nav veiktas reformas, veselības aprūpes budžetu ir racionāli papildināt vien tehniski, vedina minēt, vai tiešām valdība sāk cīņu ar lielāko šķērsli nozarē, proti, hroniski samilzušo administratīvo vājumu. Gadiem ilgi Nacionālais veselības dienests un Veselības ministrija apzināti vairījušies veikt reālu pārraudzību, cik lietderīgi ārstniecības iestādes izmanto piešķirtos līdzekļus, kas paredzēti deleģēto valsts pārvaldes uzdevumu izpildei, lai sniegtu iedzīvotājiem valsts nodrošinātos veselības aprūpes pakalpojumus. Ja tiks īstenota reāla padotība, iestādes riskēs aizskart medicīnas establišmenta intereses.
Lasīt visu...

21

Par valsts prezidenta ievēlēšanas kultūras maiņu

FotoValsts prezidents Egils Levits kādā nesenā televīzijas intervijā, atbildot uz jautājumu, vai kandidēs uz otro termiņu, atbildēja: „Ja partijas uzskata, ka būtu jēdzīgi to darīt, es varu to darīt.” Par šādu izteikumu ir grūti nesmīnēt, taču pašreizējos apstākļos jāsaka godīgi — ir bezjēdzīgi gaidīt drosmīgāku un skaidrāku atbildi. Jo tāda ir mūsu pašreizējā valsts prezidenta ievēlēšanas kārtība, tāda ir mūsu prezidenta vēlēšanas tradīcija, un tādu piesardzību veicina mūsu attieksme pret zaudētājiem un drosmīgajiem.
Lasīt visu...

3

Nepiesienieties Vitenbergam, tas bija normāls politiskais tūrisms, bet jūs sagribējāt kādu labumu valstij

Foto2023. gada 14. martā interneta resursā www.makroekonomika.lv tika publicēts raksts "Enerģētikas zaļais mezgls”. Rakstā norādīts, ka Latvijas delegācija vizītes laikā ASV 2022. gada aprīlī saņēmusi piedāvājumu iegādāties sašķidrināto dabasgāzi (SDG) par ievērojami zemākām cenām nekā pagājušajā gadā tirgū bija pieejamas. Seko apgalvojums, ka sarunas ar ASV gāzes kompānijām neesot tikušas uzsāktas un līgums neesot noslēgts, kā rezultātā noprotams, ka Latvija nav guvusi ievērojamu ekonomisku labumu.
Lasīt visu...

21

Publiski jautājumi kuluāros pieminētajai prezidenta amata kandidātei par NATO apsolījumiem

FotoGrieķija ar NATO atbalstu pašlaik bruņojas, lai varētu aizstāvēties pret iespējamo Turcijas agresiju, bet, lūk, paradokss, arī Turcija ir NATO, līdz ar to arī Turcija rīkojas ar NATO svētību un nebūtu pārsteigts, ka arī ar atbalstu. Visai interesanti, kuras NATO valsts karodziņu Latvijā liks piekārt pie prievītēm šāda visai neizbēgama konflikta gadījumā?
Lasīt visu...

21

Porcelāna skandāli un Nacionālā apvienība

FotoTrīs lietas kultūras skapītī stāv - porcelāns, skandāli un Nacionālā apvienība (NA)… Tādi ir mani iespaidi par pēdējo laiku spilgtākajiem notikumiem kultūras nozarē, kuras politisko vadību NA īsteno jau kādus 12 gadus.
Lasīt visu...

21

Jaunā politiķa solījums

Foto1. Es atzīstu daudzskaitļa pirmo personu mēs, kurā ietilpst visi Latvijas kā suverēnas valsts idejai lojāli Latvijas iedzīvotāji. Es atzīstu visu citu nāciju mēs.
Lasīt visu...

21

Tiesības būt stulbam

FotoRit otrais gads kopš Krievijas uzsāktā trīsdienu zibenskara Ukrainā. Pa šo laiku Ukrainas armija papūlējusies demilitarizēt Krievijas bruņotos spēkus par vairāk nekā 20 tūkstošiem militārās tehnikas vienību un vismaz 155 tūkstošiem kritušo iebrucēju. Šie zaudējumi jau ir desmit reizes lielāki nekā PSRS desmit gadu garajā Afganistānas karā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Sargsuņi rej, karavāna mīcās tālāk

Nesen medijiem tika ziņots, ka Finanšu izlūkošanas dienests pērn ir saņēmis ziņojumus par vairākiem tūkstošiem aizdomīgu darījumu....

Foto

Kluso apvērsumu mehānisms

Likumus Latvijā līdzīgi kā citur teorētiski ražo Saeima - mūsu gadījumā 100 deputāti, lai gan faktiski tos nosaka koalīcijas komanda, kuru vieno koalīcijas...

Foto

Vai viņi uzbruks arī Rainim un Čakam? Karš pret kultūru Rīgā

Tik daudzi atviegloti uzelpoja, uzzinot, ka pašreizējam Rīgas mēram, stabiņu apmātajam Staķim uz brīdi esot...

Foto

Andrejs Upīts bija jauks un labs okupācijas varas kolaborants

Publiskās atmiņas centra rosinātais un Rīgas Pieminekļu padomes atbalstītais priekšlikums demontēt vairāku literātu (tostarp – latviešu rakstnieka...

Foto

Kad beigsies karš Ukrainā?

Pamēģināsim uz šo jautājumu atbildēt godīgi un argumentēti, izmantojot arī tādu informāciju, kāda nekad nenonāk latvju žurnālistu rokās un galvās. Un paturēsim...

Foto

Es esmu tikls un šķīsts, ticiet man!

Žurnālistikā vissvarīgākā vērtība ir redakcionālā neatkarība. Nekas to nedrīkst apšaubīt. Vienlaikus cilvēkam ir viņa individuālā brīvība un sirdsapziņā pamatotas...

Foto

Nacionālās apvienības viltus patrioti: Ogres mēra Egila Helmaņa gadījums

Lai turpinātu diskusiju par Ogrē nenotikušo bēdīgi slavenā “Latvijas pilsoņa/latvieša” Pētera Avena porcelāna “podu” un “podiņu” izstādi,...

Foto

Gruzijas mācībstundas

Tbilisi atkal dūmos un asaru gāzes mākoņos, ielas tradicionāli pilnas ar karstasinīgo tautu, kurai labs jebkurš iemesls, lai lieku reizi izvicinātu rokas. Kas gadījies...

Foto

Kam traucē Upīša piemineklis?

Pieminekļiem ir kāda nelāga īpašība – tie ir pļāpīgi. Visi kā viens būdami radīti ar mērķi vēstīt nākamajām paaudzēm par dižiem cilvēkiem,...

Foto

Vērtību arguments (jebkura) pieminekļa aizstāvībai

Šajā rakstā apskatīsim vienu cienījamu argumentu par labu pieminekļa (jebkura) aizstāvībai. Proti, iespēju, ka piemineklis cilvēkam ir dārgs. Tas, ka cilvēks...

Foto

Vai Aizsardzības ministrijas nenogremdējamais Jānis tiešām nenogrims?

Šodien notika Latvijas jaunlaiku vēsturē lielākais brīnums. Pati bezgrēcīgākā un tautas mīlētākā - Aizsardzības ministrija atzina, ka tiešām būs...

Foto

Par nelikumībām un reputācijas graušanu Rīgas bērnu un jaunatnes sporta skolā „Rīdzene”

Atkārtoti lūdzam nepieļaut kārtējo Rīgas nodokļu maksātāju naudas izšķērdēšanu sporta skolā Rīdzene....

Foto

Kāpēc kolektīvais Soross zaudē Ukrainā?

Dzirdu bāleliņu - patriotu gaudas, tāpēc lietošu maksimāli precīzus apzīmējumus, distancējoties no plašplūsmas ziņu avotu paredzamās indoktrinācijas un nu jau pavisam...

Foto

Aizsardzības ministrei Mūrniecei būtu nevis jāizsaka tukši paziņojumi, bet jāpublisko visa ar pārtikas iepirkumu saistītā dokumentācija

Vēlos publiski paust savu viedokli par Valsts aizsardzības loģistikas un...

Foto

Par LIZDA falšumu

Skolotāji ATKAL draud ar Vislatvijas streiku, ja mēneša laikā netiks izpildītas "viņu" prasības. Tas, ka valdības vadītāji ar Krišjāni Kariņu un LIZDA vadītāju...

Foto

Iespējamā kļūda VID EDS saistībā ar gada ienākumu deklarāciju

Informēju, ka, aizpildot gada ienākumu deklarācijas D3 sadaļu, parādās šāda absurda formula, rēķinot apliekamus ienākumus no citiem...

Foto

Veselības budžets: daudz aizņemsimies, daudz tērēsim un cerēsim, ka veselības joma zels un plauks, bet mums nav nojēgas, kā šo veselības jomas uzplaukumu sasniegt

Savu iepriekšējo...

Foto

Vai Latvijas vēsturiskajām zemēm jāatgriežas Dzimtenes ostās?

Mēs nokavējām 30 gadus no brīža,kad sajuka Teherānas-Jaltas-Potsdamas pēckara ģeopolitiskā arhitektūra. Varbūt mēs nesapratām, kāpēc San Francisko antihitleriskā koalīcija...

Foto

Meli nekad nevar pārmākt patiesību. Arī šoreiz viss nostāsies savās vietās

Jo vairāk pretinieku, jo vairāk goda! Nekad neesmu vairījies no atklātas diskusijas un politiskas cīņas....

Foto

Populisms un sabiedrība

Vārdam “populisms” skaidrojošā vārdnīca sniedz sekojošu skaidrojumu - izdabāšana plašām aprindām, cenšanās par katru cenu, pat ar nepiepildāmiem solījumiem un meliem iekarot tautas...

Foto

Jā, mēs gatavojamies paslepus, necaurspīdīgi iztērēt 100 miljonus eiro par apšaubāmu vēja parka projektu, un ko jūs, kaitnieki, mums padarīsiet?

AS “Latvenergo” paziņojums par ražošanas jaudu...

Foto

Izglītības un zinātnes ministrijai: pieteikums darbam Komunikācijas nodaļas vadītāja amatam

Ar šo vēlos pieteikties darbam Izglītības un zinātnes ministrijas Komunikācijas nodaļas vadītāja amatam. Mans vārds ir...

Foto

Vēlēšanās zaudējušie paristi un bordānisti vēlas jums atriebties, ogrēnieši

Godātie ogrēnieši un pilsētas viesi! Vērsīšu Jūsu uzmanību uz to, ka plānoto masku šovu* Jūsu pilsētā organizē...

Foto

Galvenais atbildīgais pasūtījuma lietā pret Lapsu un Liepnieku “atrast jebko” ir ģenerālprokurors Stukāns

Iekšlietu ministrs Māris Kučinskis nav oriģināls, tā ir viņa būtība izvairīties no atbildības,...