Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

redz

08.11.2022. 13:55

»

"okupācijas laikā dzimušie varēja nezināt ka dzīvo okupācijā"

Par brāļiem, vecākiem vai citiem radiniekiem neviens nav atbildīgs vai kritizējams


neizglītoti, maz attīstīti cilvēki kā likums neko nezina, negrib zināt, un nesaprot..

Atbildēt

kur var

07.11.2022. 17:31

Kur var noklausīties šo raidījumu ar sinhrono tulkojumu? (Raidījumu neskatījos, bet gribētu savām acīm redzēt, un arī dzirdēt, ko teikusi K.Lagarda un kā tas atveidots, nevis lasīt atstāstus.).

Atbildēt

Pirātu partija

07.11.2022. 11:11

Nekvalitatīvs tulkojums ir pirmā sērijas zīme. Ko tas nozīmē?
Zinot ka notikumi notiek sērijām redzēsim arī turpinājuju ar dažādiem starpgadījumiem.
Kā redzējāt šis notika tiešā ēterā? laikam tad pārējie arī būs tādi, izgriezt neizdosies.
Tagad konkrēti piemēri.
Piemēram, raškas propogandas studijā iespējams pat pie "slavenās" skabajevas, ielauzīsies nozombēts vatņiks ar granātu un ieroci. Kas būs tālāk redzēsiet paši.
Otrs gadījums, kad tiešās reportāžas laikā viens žurnaļuga pazaudēs galvu. Tiešā nozīmē, tiešā ēterā.
Tas viss tiešās reportāžās!
Vēl jau ļoti drīz aizies Itāļu slavena zvaigzne, dziedātājs- aktieris, smukas bēres, miļjoniem cilvēku izteiks līdzjūtību. Katram savs laiks.(uzvārdu neteikšu, neētiski)
Par puķinu tā nesēros, tikai vatņiki, brt tas būs vēlāk.
P.S. Sen bija laiks pārtaisīt to Latvāņu propogandas telvīziju. Nozombētie pensionāri saskatās panorāmu un aiziet nobalsot par "veiksmes stāstu" NewVemjotību.
Nākošais gads būs kritisks, banku sistēmai, gan visiem virzemes TV propogandistiem.
Sekojam ziņām, būs interesanti.

Atbildēt

kuranti

07.11.2022. 01:40

Dāmīte ar Maskavas kalumu un ārštaots berzējusies gadiem ilgi te kaut ko pamanījusi? Ne jau pati- zvani, zvani, īsziņas Vismaz kustību imitācija. kaut ko jādara, kaut ko darīsim.

Atbildēt

Esmu pieradis kunga bīties...

06.11.2022. 20:19

Ja padomijas laikā gan TV, gan radio stŗādāja profesionāļi, ar teicamu latviešu valodu, dikciju, un ārieni, tad šodien viss atgādina lētu balagānu.Pat ziņu izlaidumi ir sekla muldēšana, nav ne pasaules laikrakstu apskatu, ne redakcijas viedoklis par notiekošo. Toties ziņās tiek tukša muldēšana, par dažādām sporta norisēm ārzemēs,cik tur kurš iemetis , vai aizmetis garām, un vel krītot sasitis dibenu...

Atbildēt

nevarēja

06.11.2022. 13:59

»

"okupācijas laikā dzimušie varēja nezināt ka dzīvo okupācijā"

Par brāļiem, vecākiem vai citiem radiniekiem neviens nav atbildīgs vai kritizējams


nezināt: tas bija jūtams ikdienā, uz ielas, pilsētās, laukos, atpūtā...visur..arvien vairāk latviskā dzīves telpā iespiedās ruskii mir..Tikai pilnīgi stulbs, vai bomzis to varēja nezināt..

Atbildēt

"okupācijas laikā dzimušie varēja nezināt ka dzīvo okupācijā"

06.11.2022. 13:54

»

Tikmēr brālis Andris Siksnis,

Latvenergo komunikācijas direktors, laiza olas visiem korumpētajiem akciju sabiedrības vadītājiem, sākot no K.Miķelsona līdz M.čakstem


Par brāļiem, vecākiem vai citiem radiniekiem neviens nav atbildīgs vai kritizējams.

Atbildēt

jautājums

06.11.2022. 13:34

»

Tikmēr brālis Andris Siksnis,

Latvenergo komunikācijas direktors, laiza olas visiem korumpētajiem akciju sabiedrības vadītājiem, sākot no K.Miķelsona līdz M.čakstem


ak, laiza? Un cik te to komentu rakstītāju par Sikšņa algu nedarītu to pašu? Vai kāds tāds vispār vēl atrodams?

Atbildēt

Tikmēr brālis Andris Siksnis,

06.11.2022. 12:32

Latvenergo komunikācijas direktors, laiza olas visiem korumpētajiem akciju sabiedrības vadītājiem, sākot no K.Miķelsona līdz M.čakstem.

Atbildēt

"Jūsu viedoklis ir svarīgs"

06.11.2022. 10:56

»

redz

Likumu nezināšana jau neatbrīvo no atbildības. Vēstures faktu nezināšana jau negroza pašus faktus un vēsturi..Ja kāds ko nezina-tad pats vien pie tā vainīgs


Vai Ulmanis bija likumīgs prezidents? Arī Latvijā no 1934.g (valsts apvērsums!!!) līdz 1940.gadam bija diktatūra ko viena daļa dēvē par "zelta ulmaņlaikiem". Ulmanis pat nepūlējās rīkot kaut kādas vēlēšanas vispār. Tas palīdzēja sovoku propagandistiem izpušķot okupāciju par demokrātisku revolūciju.

Atbildēt

bet

06.11.2022. 10:31

lai tagad vēl kāds saka, ka LV amatus iegūst ne pa blatiem, bet godīgos konkursos...

Atbildēt

JKL Zigim

06.11.2022. 10:18

»

Zigis

Mums ir SEPLP un NEPLP, kāds var paskaidrot, kāda ir atšķirība starp šīm divām institūcijām


Ieej mājas lapās un pats paskaties. Bet ka ir divas struktūras -par to pasaki lielu ''paldies'' tevis paša ievēlētai Saeimai.

Atbildēt

redz

06.11.2022. 10:17

»

ha ha ha

Okupants nezin ka ir okupants. Okupants nezin ka piedzimis okupantiem. Okupants neko nav dzirdējis par okupāciju. Uh cik tas viss ir pazīstams


Likumu nezināšana jau neatbrīvo no atbildības. Vēstures faktu nezināšana jau negroza pašus faktus un vēsturi..Ja kāds ko nezina-tad pats vien pie tā vainīgs..

Atbildēt

"Jūsu viedoklis ir svarīgs"

05.11.2022. 18:18

»

Zigis

Mums ir SEPLP un NEPLP, kāds var paskaidrot, kāda ir atšķirība starp šīm divām institūcijām


Pirmā par sabiedriskajiem bet otrā laikam par nesabiedriskajiem..

Atbildēt

Zigis

05.11.2022. 18:03

Mums ir SEPLP un NEPLP, kāds var paskaidrot, kāda ir atšķirība starp šīm divām institūcijām?

Atbildēt

Anti colorados

05.11.2022. 17:44

32 gadus norit sparīga cīņa ar neveiktās deokupācijas/dekolonizācijas sekām. Cik izmaksāja šis mākslīgais prettiesiskuma teātris un cik esam zaudējuši, ļaujot plosīties komunistiem, partorgiem, čekas aģentūrai un krievu okupantiem.

Atbildēt

"okupācijas laikā dzimušie varēja nezināt ka dzīvo okupācijā"

05.11.2022. 13:18

Vai neprecīzs tulkojums tiešām ir vienīgā problēma LTV , kur visādi feiki, "aizliegtie paņēmieni" un provokācijas ir ikdiena? Panorāmas sižets par Levita un Bordāna izsvilpšanu vien bija ko vērts, un šādi radoši piegājieni diez vai ir sevišķā pretrunā ar dažādas kvalitātes interviju tulkojumiem, jo LTV pastāvīgo skatītāju loks ir pietiekami stabils.

Atbildēt

pieredze

05.11.2022. 08:58

Nu jau iet trakāk kā padomijā. Ne tikai ar tulkošanu, bet arī ar valdošo ideju propagandu.

Atbildēt

jautaajums

05.11.2022. 08:23

Vai SEPLP ir tas pats kas MZGD?

Atbildēt

skolotājs

04.11.2022. 22:22

Tulkotājs bija aizmirsis mājās ekonomikas Andersena pasaku krājumu,un tulkoja pēc nepareizās valodas vārdnīcas.Viņu nākošreiz labosies.

Atbildēt

aber

04.11.2022. 21:39

»

Alberts

Tā viš i


točna

Atbildēt

Haralds Kalns

04.11.2022. 20:54

Kur tik tas JĀNIS SIKSNIS ir bijis- uz kuģa par mežsargu, strazdu būrī, ratu ūlē, un sunim dirsā! Bet no vietnieces SANITAS UPLEJAS- JEGERMANES- ļoti sarežģītā vārdā dēvētas personas, nevar gaidīt vienkāršu risinājumu.

Atbildēt

Alberts

04.11.2022. 20:20

Tā viš i

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Piecpadsmit DZĪVĪBAS Latvijas nākotnei

FotoUz valdības un Saeimas atbalstu neceriet, mīļie. Viņiem savas problēmas ir jārisina. Līdz tautas sāpēm un vajadzībām viņiem tāls ceļš vēl ejams. Ļoti, ļoti tāls. Tautas gudrība teic: "Paēdis neēdušu nekad nesapratīs!" Un tik tiešām, kā gan "pārstrādājies" deputāts varētu saprast TĒVU, kurš katru dienu smagi strādā 18h, lai pabarotu savu ģimeni. Tas ir neiespējami.
Lasīt visu...

21

Jolanta, Denis, jūs esat parasti raspi...ģaji dieva (iedomu drauga) vārdā, lai tiktu pie liekas kapeikas

FotoPar Jolantas Gulbes-Paškevičas cinisko Facebook ierakstu par to, ka 11. septembra terora akts esot noticis tāpēc, ka VISUVARENAIS dievs esot bijis brīvdienā tajā dienā un DŽENTLMENIS (iedomājieties, kāds skaists apzīmējums ne uz ko nespējīgajam dievam), tāpēc vienkārši pagājis tajā dienā maliņā pavērot notiekošo, jo ko tad es, es jau neko.
Lasīt visu...

21

Mana atbilde Andrim Kivičam

FotoLabrīt, Andri. Mēs ar Tevi esam tikušies tikai vienu reizi, kad Tu uzaicināji mani pie sevis uz interviju. Mums bija jauka saruna arī pirms un pēc intervijas.
Lasīt visu...

21

Mūsu krievvalodīgajiem vēlētājiem ir jāpasaka ne tik tīkama patiesība - ja gribat cieņpilnu attieksmi pret sevi, arī pašiem ir jāsper solis pareizā virzienā

FotoKas noteica "Saskaņas" rezultātu Saeimas vēlēšanās? Vai pieļāvām kļūdas, no kurām varēja izvairīties? Vai samaksājām par principiem? Vai katrs no mums izdarīja/neizdarīja visu labākam rezultātam? Un kādus secinājumus esam izdarījuši? Pašlaik katram ir īstais laiks meklēt atbildes uz šiem jautājumiem.
Lasīt visu...

21

No mūsu drosmes atkarīgs

FotoPirms simt viena gada rakstnieks, politiķis, viens no Latvijas valsts dibināšanas iniciatoriem Jānis Akuraters 1922. gada laikraksta “Jaunākās Ziņas” 66. numurā rakstīja: “Arvien vēl šis jautājums stāv, kur bijis. Un, protams, diezgan nenormālā stāvoklī, pateicoties skaidras likumības un ieskatu trūkumam par šo lietu Latvijā.
Lasīt visu...

21

Raidījumam “Nekā personīga” jāatsauc viltus ziņas

FotoStarptautiskais preču tirdzniecības uzņēmums „TELF AG” pieprasa atsaukt uz viltus ziņām balstītus apmelojumus, kurus kā sensacionālu sižetu “Caur Latviju akmeņogles eksportē firma, kas vainota “Vagner” grupas finansēšanā” svētdien, 15. janvārī skatītājiem piedāvāja Artas Ģigas (attēlā) vadītās producentu grupas  RedDotMedia raidījums “Nekā personīga”.
Lasīt visu...

21

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem. Nobeigums

FotoES un ASV stratēģiskie mērķi šobrīd sakrīt, abiem vajadzīga Krievijas paralīze. ES – lai izdzīvotu, bet ASV - lai saistītu Krieviju kā Ķīnas partneri un sabiedroto. Nav noslēpums, ka Ķīnas neitralizēšanai angloamerikāņu pasaule nolēmusi veidot jaunu bloku AUKUS, kur ietilptu visas Britu sadraudzības valstis un, iespējams, Japāna.
Lasīt visu...

21

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem

FotoBezgalīgi var vērot uguni, mākoņus, pa upi peldošus liberāļu līķus un aktīvo idiotu rosību, mēģinot vadīt Latvijas valsti. Acīmredzami, ka šī vadīšana ir pilnīgi ačgārna un nekādus rezultātus nedod. Un tas ir saprotams, jo valsts stūre ir nodevēju, nejēgu, ārzemju aģentu un politisku pigmeju rokās. Savukārt propagandas nomāktie ierindas pigmeji, kas izglītības dēļ nespēj saprast visa notiekošā jēgu, ir cietēji, jo tiek maldināti, izdilst un iet mazumā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vēsturnieku komisiju es nolikvidēju, bet tagad nāk prezidenta vēlēšanas – varētu vietā uzcirst veselu institūtu

Dāmas un kungi! Godātie skolotāji! Es tiešām priecājos par šo vēstures...

Foto

Īsumā par “visu ģimeņu” absurdu

Valstī, kurā pietiek pavisam reālu un steidzami risināmu problēmu, ir mēģinājumi pacelt dažu jautājumu aktualitāti ar iespējami lielāku troksni. T.s. “partnerattiecību”,...

Foto

Medikamentu pieejamības atslēga – vietējie ražotāji

Nav noslēpums, ka nu jau vairākus mēnešus akūti trūkst zāļu gan aptieku plauktos, gan slimnīcās. Kāpēc tā? Lai gan Latvijas...

Foto

Mēs salauzām izglītības mugurkaulu un nogrāvām izglītības pamatus

Atgriežos pie šīs bildes, jo tai ir lielāka jēga, nekā šķiet ar pirmo acu uzmetienu. Pusgadu pastrādājot skolā,...

Foto

Izdevusies valsts

1. Es šodien, 2023.gada 18.janvārī saņēmu kārtējo Latvijas Republikas tiesas spriedumu ar tūkstošu eiro sodiem par “distancēšanos neievērošanu” pirms vairāk nekā diviem gadiem. Ar...

Foto

Mammu, es gribu, mammu, es gribu, es gribu, gribu, gribu, gribu, gribu!

Jaunā Rīgas teātra (JRT) Lāčplēša ielas mājas remonts turpinās jau 5 gadus un ir...

Foto

Vai, izmetot no mācību satura vēsturi, neesam rīkojušies līdzīgi kā traks cilvēks, kas stāda ķiršu mīkstumus?

Sākot pārdomas par vēsturnieku tikšanos ar valsts prezidentu (13.01.23.) ienāca...

Foto

Kādu nacionālismu mums vajag?

Ir laiki, kuros notiek viss, kas sakrājies desmitgadēs. Kopš Krievijas pilna apmēra uzbrukuma Ukrainai ir sācies tieši šāds laiks. Prasība pēc atbrīvošanās...

Foto

Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju uzņemties krīzes vadību

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju...

Foto

Kā Ašeradens restartēs VID?

Finanšu ministra postenis pārsvarā pienākas premjera partijai. Bez valsts budžeta vadības finanšu ministra pārziņā ir arī valsts asinsrite – nodokļu maksātāju veiktie...

Foto

Iestājamies pret Andas Nulles reputācijas graušanu un profesionālās darbības ierobežošanu

Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) atkārtoti vērsusies pie valsts prezidenta, ministru prezidenta un veselības ministres par atsauktās...

Foto

Stigmatizētājus – pie atbildības!

Pagājušā gada 15. decembrī 14.Saeima noraidīja likumprojektu “Civilās savienības likums”, kam bija jākalpo par tiesisko pamatu visu ģimeņu tiesiskās aizsardzības nodrošināšanai, lai...

Foto

Bīstamās garšas – veipošanas spožums un posts!

Kopš elektronisko cigarešu izgudrošanas veipošana ir kļuvusi par vienu no pasaulē populārākiem nikotīna uzņemšanas veidiem. Sākotnēji radītas kā viens...

Foto

Kremlini un globālisti vienojas latviešu valodas noniecināšanā

Jautājums par latviešu valodas lomu un vietu Latvijas valstī nepazūd no dienaskārtības jau kopš neatkarības atjaunošanas pirmajām dienām. Lai...

Foto

Trūkst sīko vagariņu

“Nekonkurētspējīga piedāvātā atalgojuma dēļ Ārlietu ministrija saskaras ar darbinieku trūkumu, taču šī problēma ir arī citās valsts pārvaldes iestādēs,” publiski vaimanā ārlietu ministrs...

Foto

Ja vairākums grib tā dzīvot, tad lai arī tā dzīvo

Mani domubiedri. Ļaudis, kuri domā līdzīgi man. Ļaudis, kuri redz nolaisto valsti, nolaisto izglītību, nolaisto visu,...

Foto

Vai īstais brīdis skatīt tarifu pieteikumu?

14. decembra LTV raidījumā Kas notiek Latvijā piedalījās Augstsprieguma tīkla (AST) un Sadales tīkla (ST) vadība, ekonomikas un topošais finanšu ministrs, vairāki eksperti. Vispirms atgādināšu, ka 2000.gadā...

Foto

Marksisms vienmēr centies balstīties tieši uz šīm starpslāņu aprindām

Pēc tam, kad Saeimas Juridiskā komisija 6. decembrī nolēma apturēt darbu pie Civilās savienības likuma, bet Saeima...