Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
VDK kartotēka

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Hopā!

20.05.2019. 13:31

Bokta aiziet pie Trona. Pietiek ķēpāties, naudas komensācijās par maz. Tūlīt mainās KLP Eiropā. Lielajiem naudu maznās. Izgādā šaušanu. Darbojies.
Un plintnieku troļļu fermā tiek radīts stāsts. Sūdzēties par zemnieku ciešanām.

Atbildēt

MMK

18.05.2019. 22:48

Zemnieki jau aprēķina zaudējumus, ko izēstie sējumi radīs, un vēlas, lai pavasaros viņiem atļautu putnus šaut, tādā veidā atbaidot no lauksaimniecības zemēm. Dabas aizsardzības pārvalde nav gatava tam piekrist.

Bokta apsaimnieko vairāk nekā pusotru tūkstoti hektāru zemes Ogres novadā, no tiem 400 hektāros, kur iesēti zirņi.

Piemēram, iepriekšējos gados kompensāciju apjoms bijis no 300 līdz 500 eiro par hektāru, atkarībā no postažas apmēra, taču graudkopjus tas neapmierina.

Boktas Forst Fox nodarbojas ar mežu vērtēšanu un taksāciju, cirsmu novērtēšanu cirsmu izstrādi, mežu un meža zemju apsaimniekošanu. Tāpat uzņēmums sniedz kokvedēja, meža ciršanas un meža izvešanas pakalpojumus, kā arī palīdzību juridisko dokumentu noformēšanā, liecina informācija kompānijas mājaslapā.

Atbildēt

Praktiķis

18.05.2019. 12:26

»

MMK

Lieliskas biznesa iespējas pavērušās ar mežiem aizaugušu lauksaimniecības zemju īpašniekiem un nomniekiem. Jau gadu kokus uz šīm zemēm var cirst bez jebkādiem saskaņojumiem...


Šādas lietas var izvilkt no konteksta un uzrakstīt sīks skauģis ... Ilgu laiku nodarbojos ar lauksaimniecību un zemju atjaunošanu. Zinu cik dārgs process ir iekopt šādu aizaugušu zemi. Lai kādi koki tur augtu peļu no šāda procesa iegūt nevar. Lai iekoptu zemi tās ir milzīgas investīcijas. Visu cieņu šim zemniekam! Lai vairāk ir tādu, kas atjauno un sakārto zemes. Bet šie seklie rējēji un putleri var braukt uz Angliju sēnes lasīt. Pretīgi, ka tādi morāli degradēti cilvēki dzīvo un katru dienu cenšas pārvērst labus darbus par kaut ko pretlikumīgu!

Atbildēt

un

18.05.2019. 09:49

»

ar

kaujas saucieniem uz lūpām par nacionālas valsts nacionālu lauksaimniecību


ar slepkavošanas vērtībām līdz kaklam korupmētā valstī, kur killeri nosaka kam būs dzīvot mežos, laukos un pilsētās

Atbildēt

ar

17.05.2019. 22:53

»

Kash

Mēs ļoti labprāt šautu arī migrantus visos gadalaikos, ja vien mums to atļautu


kaujas saucieniem uz lūpām par nacionālas valsts nacionālu lauksaimniecību

Atbildēt

janka

17.05.2019. 21:02

»

un

iedot jankam apēst:D


es drīz ēdīšu zosis bet tu rīsi puņķus un siekalas

Atbildēt

Kash

17.05.2019. 18:58

Mēs ļoti labprāt šautu arī migrantus visos gadalaikos, ja vien mums to atļautu...
Latvijas Mednieku asociācija

Atbildēt

un

17.05.2019. 16:38

iedot jankam apēst:D

Atbildēt

Es

16.05.2019. 22:03

Pilns ar viltus argumentiem sabiedrības maldināšanai un asinskārai, neētiskai izpriecai.

Atbildēt

?

16.05.2019. 21:00

zzs glupā bergmaņa drošibas fonda nauda, kuru taisās atdot cūku miljonāriem

Atbildēt

Ogre

16.05.2019. 12:07

taksatoru emocijas neinteresē

Atbildēt

antons mikoss

16.05.2019. 11:59

»

MMK

Mežizstrādes uzņēmums “Forest Fox” ieguldīs 1,607 miljonus eiro graudu un zālāju pirmapstrādes kompleksa iekārtās, liecina informācija Iepirkumu uzraudzības biroja mājaslapā...


Tev anonīmais gļēvuli ir ērti izplatīt melus, skaudību un puspatiesību.
Ja uzņēmējs depresīvā novadā iegulda līdzekļus, tad jāslavē viņu, nevis jāskauž un jānomelno.
Strīds ar pašvaldību sen atrisināts, jo likums bija uzņēmēja pusē.
Bet kāpēc man, piemēram, būtu jāpaliek mednieku kolektīvā, kur vadības pārstāvis publiski pauž, ka gaida krievu tankus un cer, ka iegūs kādu amatu(tāpat kā viņa tēvs 1940.g.) un netiek izslēgts no mednieku vidus.
1/3 mednieku (nevis KB viens pats)nodibināja savu klubu " Pērkons" un mierīgi saimnieko uz savām zemēm.
Pērn Latvijas simtgadē Kliģenes osas augstākajā vietā atklājām 18m augstā mastā Latvijas karogu un vēlamies dzīvot brīvā zemē bez Ļaunuma impērijas Putlerostānas tankiem.
Bez melīgiem un gļēviem skribentiem un tanku bučotājiem.

Atbildēt

Ojārs

16.05.2019. 09:36

Es vēl papildus ieteiktu, sekojot igauņu piemēram, beidzot sākt regulēt stārķu skaitu!

Atbildēt

tentiņš

16.05.2019. 06:36

pirmais, kas jāpaveic, ir jāizņem bises no rokām nepilngadīgiem, lai tie mierīgi pagaida savu laiku. Šķiet, ka mūsu saeimai Pilnmēness fāzē bija aizbraucis jumts...

Atbildēt

MMK

15.05.2019. 00:20

Lieliskas biznesa iespējas pavērušās ar mežiem aizaugušu lauksaimniecības zemju īpašniekiem un nomniekiem. Jau gadu kokus uz šīm zemēm var cirst bez jebkādiem saskaņojumiem.
Daudziem zemes iznomātājiem tas ir nepatīkams pārsteigums. Kāds apsviedīgs uzņēmējs no Amatas novada pašvaldības par pusotru simtu eiro nomātajā zemē mežu ir nozāģējis. No desmit hektāriem izvedis 500 kubikmetrus baļķu, cerot nopelnīt vairāk nekā desmit tūkstošus eiro.
Pašvaldība uzskata, ka ir apzagta. Uzņēmējs pārliecināts, ka viss likumīgi. Domstarpību cēlonis ir Zemnieku Saeimas ielobēti grozījumi Meža likumā, kas jau gadu ļauj uz lauksaimniecības zemēm izaugušu mežu zāģēt bez saskaņošanas.
Pēc zemes reformas visām Latvijas pašvaldībām palika nelieli, zemes īpašumi, uz ko nepieteicās mantinieki vai citi gribētāji. Katrā pašvaldībā tādu ir desmitiem, pat simtiem – to lielums ir, sākot no dažiem tūkstošiem kvadrātmetru līdz daudziem hektāriem.
Pārsvarā tie ir attālos nostūros. Lauksaimniecības zemes ir krūmiem un mežiem aizaugušas un grūti apsaimniekojamas. Pašvaldības netērē līdzekļus, lai tos uzmērītu un apkoptu. Tās priecājas, ja izdodas zemes iznomāt.
Amatas novadam tādu gabalu ir vairāk nekā divi simti. Pašvaldība uz ziņojuma dēļa un savā mājaslapā ik pa laikam sludina iespējas pieteikties gribētājiem. To parasti uzzina un izmanto vietējie. Astoņpadsmit zemes gabalus nomā firma Forest Fox. Tās īpašnieks Kaspars Bokta šajā novadā apsaimnieko vairāk nekā 600 hektāru savas zemes un ir mednieks, tāpēc labi zina, kādi dabā izskatās iznomājamie zemes gabali.
Divās pašvaldības iznomātajās zemēs firma Forest Fox pēdējo trīs nedēļu laikā izcirtusi kokus. Pašvaldību firma par to nav informējusi. No Amatas novada pašvaldībai piederošā meža, kas nemaz neesot mežs, nomnieks izvedis ap 500 kubikmetru bērza, egles un apses baļķu.
Amatas novada pašvaldības vadītāja Elita Eglīte ir pārliecināta, ka firma kokus nocirtusi nelikumīgi, jo iztīrītās platības ir bijis mežs.
Pirms lemšanas par zemes iznomāšanu 2014. gadā pašvaldības vadība nav izpētījusi un piefiksējusi, kas uz zemes gabala atrodas. Kadastra informācija liecina, ka tā ir lauksaimniecības zeme. Vairāk nekā 10 hektāru plašā zeme par 160 eiro iznomāta lauksaimnieciskajai ražošanai, uzliekot par pienākumu to sakopt. Nomnieks nospriedis, ka tas ļauj nocirst uz zemes izaugušos kokus. Dome uzskata, ka līgumi ar firmu ir jālauž, jo tā rīkojusies nelikumīgi. Arī sazāģētie baļķi piederot pašvaldībai.
Trešdien Amatas novada deputāti lēma, ko darīt ar nekaunīgo nomnieku. Uz sēdi bija aicināts arī Forest Fox īpašnieks un vadītājs Kaspars Bokta. Viņš ieradās ar savu advokāti Agniju Granžē.
Pašvaldība ir īpaši pikta, jo šis nav pirmais gadījums, kad firma, iekopjot iznomātos gabalus, notīrījusi ne vien krūmus, bet arī lielus kokus.
Nomnieks ir pārliecināts, ka rīkojies likumīgi. Lauksaimniecības zemes īpašnieks, šajā gadījumā Amatas pašvaldība, kokus var cirst, kā vien vēlas. Ar nomas līgumu pašvaldība uzņēmumam liek zemi sakopt, tāpēc koki arī nozāģēti. Citos zemes gabalos uzņēmums aizaugušu pļavu vietās jau esot iekopis tīrumus. To pēc koku izvešanas grasījies darīt arī šajā zemes gabalā.
Lai gan firma Forest fox divos aizlaistos lauksaimniecības zemes gabalos tiešām iekopusi tīrumus, par tagad izzāģētajām platībām deputātiem ir bažas, ka tālāki darbi nesekos, jo zeme ir tālu no ceļa, grūti pieejamā vietā.
2014. gadā, kad pašvaldība slēdza līgumu ar firmu, meži bija drošībā, jo koku ciršana bija jāsaskaņo ar Valsts meža dienestu. Taču 2015. gada februārī Saeima pieņēma zemnieku un pašvaldību lobētu labojumu Meža likumā. Tagad īpašnieks bez jebkādiem saskaņojumiem vai atļaujām uz sava īpašuma var cirst mežu, ja kadastrā īpašums reģistrēts kā lauksaimniecības zeme.
Šis nebūt nav vienīgais gadījums, kad pašvaldība tīšām vai aiz nolaidības ir uzdāvinājusi uz nekoptām lauksaimniecības zemēm izaugušo un nekur neuzskaitīto mežu uzņēmīgiem cilvēkiem. Tās tas noticis arī citās pašvaldībās.

Atbildēt

MMK

15.05.2019. 00:18

Mežizstrādes uzņēmums “Forest Fox” ieguldīs 1,607 miljonus eiro graudu un zālāju pirmapstrādes kompleksa iekārtās, liecina informācija Iepirkumu uzraudzības biroja mājaslapā.
Kompānijas izsludinātajā iepirkumu konkursā par graudu kalti, graudu un zālāju sēklu pirmapstrādes un uzglābšanas kompleksu un angāra tehnikas novietni celtniecību triju pretendentu vidū uzvarēja kompānija “Meliorācijas eksperts”, kuras līgumcena ir 1,607 miljoni eiro.
Investīciju projektu plānots īstenot līdz šā gada 30.decembrim, piesaistot finansējumu Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) pasākuma “Ieguldījumi materiālajos aktīvos” apakšpasākumā “Atbalsts ieguldījumiem lauku saimniecībās”.
Informācija “Firmas.lv” liecina, ka “Forest Fox” ir reģistrēts 2011.gadā un tā pamatkapitāls ir 2845 eiro. Kompānija pilnībā pieder Kasparam Boktam.

Kompānija nodarbojas ar mežu vērtēšanu un taksāciju, cirsmu novērtēšanu cirsmu izstrādi, mežu un meža zemju apsaimniekošanu. Tāpat uzņēmums sniedz kokvedēja, meža ciršanas un meža izvešanas pakalpojumus, kā arī palīdzību juridisko dokumentu noformēšanā, liecina informācija kompānijas mājaslapā.

Atbildēt

MMK

15.05.2019. 00:15

Jau pāris gadu mednieku un makšķernieku klubs (MMK) “Zaube” tika iesaistīts nepatīkamā konfliktā ar otru Zaubes pagasta medību kolektīvu “Pērkons”. Konflikts sākās ar to, ka pašreizējais medību kolektīva “Pērkons” vadītājs Kaspars Bokta vēl tolaik, esot medību kolektīvā “Zaube”, nerada kopīgu valodu ar citiem dalībniekiem. Sākās nesaskaņas, sekoja Kaspara Boktas un vēl vairāku mednieku izslēgšana no medību kolektīva “Zaube”. Konflikts auga augumā. Kaspars Bokta pagasta teritorijā dibināja medību kolektīvu “Pērkons”, un sākās nākamā cīņa par kolektīva medību teritorijas dalīšanu, medību līgumu slēgšanu ar apkaimes zemniekiem un zemju īpašniekiem.

Konflikts nonāca līdz tiesai, un šī gada pavasarī Cēsu rajona tiesa atklātā sēdē izskatīja civillietu Kaspara Boktas, Edgara Medņa un Antona Mikosa prasībā pret mednieku un makšķernieku klu-bu “Zaube” par biedru sapulces un valdes lēmumu atcelšanu (aut. – tā bija sapulce, kurā visi trīs mednieki tika izslēgti no MMK “Zaube”, un paši uzskatīja, ka nepamatoti) un Kaspara Boktas prasībā pret Mednieku makšķernieku klubu “Zaube” par 2014. gada 9. februāra valdes lēmuma atcelšanas zaudējumu un morālās kompensācijas piedziņu.

Spriežot par morālā kaitējuma piedziņu, tiesa vērsa uzmanību, ka konkrētajā gadījumā prasītājs uzskata, ka aizskārums radies sakarā ar aizliegumu piedalīties medībās, pazemojošu izrēķināšanos un iepriekš stratēģiski izplānotu izslēgšanu no kolektīva, kā rezultātā radies ne tikai psiholoģiska rakstura kaitējums, bet arī materiālie zaudējumi (neiegūtā medību produkcija). Tāpat morālais kaitējums radies pagasta iedzīvotāju attieksmes dēļ, jo K. Bokta uzskata, ka ir nepamatoti padarīts par vaininieku MMK “Zaube” šķelšanā. Tāpat vispārzināms fakts, ka, liedzot nodarbošanos, kas cilvēkam sagādā patīkamus mirkļus, izraisa morālus pārdzīvojumus. Šajā situācijā medības var pielīdzināt pie nodarbošanās veida, kas saistīts ar iztikas sagādi, kā arī ar drošības nodrošināšanu citiem iedzīvotājiem, to lopiem un laukiem. Tāpat tiesa izskatīja prasību par materiālajiem zaudējumiem, kas radušies degvielas patēriņā, dodoties pie zemju īpašniekiem pārslēgt līgumus un citos izdevumos. Kopumā materiālie zaudējumi kopā tika norādīti – 24 085,37 eiro.

Izskatot lietu, saskaņā ar Civilprocesa likuma 8. un 97. pantu Cēsu rajona tiesa nosprieda: Kaspara Boktas, Edgara Medņa un Antona Mikosa prasību pret Mednieku makšķernieku klubu “Zaube” par 2014. gada 11. janvāra biedru sapulces un valdes lēmumu atcelšanu noraidīt kā nepamatotu.

Atbildēt

Viedais

14.05.2019. 22:33

Teikā pa Pēkšēna ieliņu savvaļā skraida lūsis. Manuprāt, tas nav normāli...

Atbildēt

Tiesa

14.05.2019. 13:57

»

LĀČPLĒSIS

cerams,viņi paši tā kādereiz gulēs auksti


Visi kādreiz gulēs auksti, arī tu.

Atbildēt

LĀČPLĒSIS

14.05.2019. 13:28

cerams,viņi paši tā kādereiz gulēs auksti:))))))))))

Atbildēt

vispār

14.05.2019. 12:45

»

par ko prieks?

Ja vien šie mednieki saprastu, ka viņu smaidi pie upuriem ir absolūti nepieņemami un pretīgi lielai daļai cilvēku.... Jau tas vien, ka viņiem gribas ar visu šo palielīties, daudzko runā pats par sevi


un visdrīzāk Fromms nosauktu viņus par zoonekrofīliem, es gan teiktu, ka tiem ir neandertāliešu smadzeņu apjoms un nav attīstīta empātija.Tas nozīmē, ka ne īsti cilvēki, ne īsti zvēri...

Atbildēt

mednieks

13.05.2019. 23:12

mēs savāksim parakstus un medīsim zosis pavasarī, tāpat kā mēs panācām, ka 16 gadīgie var medīt. Mums ir demokrātiska valsts un saujiņa dumju vegānu un pseido dabas draugu nemācīs mūs dzīvot.

Atbildēt

tu

13.05.2019. 23:09

»

Es

IP adresi atliek piefiksēt dzērājam


te nebiedē nevienu ar IP adreses piefiksēšanu

Atbildēt

gunča

13.05.2019. 21:36

Jā ,noteikti ! Vajag atļaut šiem badā sprāgstošajiem medniekiem šaut visus putnus, ko vien ierauga.Izsniegt viņiem lielkalibra ieročus, ar karteču!

Atbildēt

Es

13.05.2019. 21:01

»

mākslīgais intelekts

Dīvaini , vai tiešām dabas draugiem labāk patiktu ka tās zosis vienkārši noindētu, Kā Nīderlandē


Veikalos tirgota medību gaļa būtu "apēd"? Pārprodukcijas pazīmes, acīmredzami. ANO tikko konstatēja -- miljons dzīvnieku sugu ir uz iznīcības robežas. Arī pateicoties "labāk lai mūsu mednieki nomedī". Kas tālāk? Cik ilgi?

Atbildēt

Es

13.05.2019. 19:20

Lopi ar bisi.

Atbildēt

mākslīgais intelekts

13.05.2019. 19:17

Dīvaini , vai tiešām dabas draugiem labāk patiktu ka tās zosis vienkārši noindētu, Kā Nīderlandē?
labāk lai mednieki nomedī un apēd , nekā noindē un ermenīšus sadedzina. Manuprāt tas ir liekulības kalngals!

Atbildēt

Latvietis

13.05.2019. 17:58

Mēs labprāt veidotu saprātīgu likumdošanu visās sfērās, ja vien nebūtu krievžīdu un hazārosu okupēti.

Atbildēt

Mārcis

13.05.2019. 10:03

Latvijai galīgi nav paveicies dabas aizsardzības ziņā. Vides ministrijā gadu gadiem vieni un tie paši slinkie neko nezinošie, nevarošie ierēdņi neredz kliedzošus pārkāpumus, formāli atrakstās. Kronis visam sugu aizsardzības nodaļā atbildīgais ierēdnis no plintnieku mafijas laiku pavada interešu konfliktā. Iepriekšējais NA ministrs sistēmu mainīt nebija ieinteresēts. Koļegovas piemērs atklāja trupi. Tagad ministrs nomainījies. Sitēmā kapitālais remonts vajadzīgs.

Atbildēt

:-(

13.05.2019. 09:19

Šie "mednieki" izklaides nolūkos ar mieru būtu iznīcnāt visus savvaļas dzīvniekus!
Kad visi koki būs nocirsti un visa dzīvā radība būs iznīcināta, tad atjēgsies, ka naudu nevar ēst.

Atbildēt

!

13.05.2019. 01:52

»

Viedais

Tautas izdzīvošanai ir kritisks brīdis, kad cilvēkmīļu kļūst mazāk par dzīvniekmīļiem


pateicoties stroķu mīļiem un naudas mīļiem, tas brīdis jau ir pienācis!

Atbildēt

Viedais

13.05.2019. 00:32

Tautas izdzīvošanai ir kritisks brīdis, kad cilvēkmīļu kļūst mazāk par dzīvniekmīļiem.

Atbildēt

Landlady Lata

13.05.2019. 00:00

Sazin kāpēc es vienmēr nelietīgi priecājos, kad uzzinu, ka medībās ir sašauts kāds to dalībnieks, mednieks. Zhēl, ka tik reti pašu rīkotajos slaktiņos viņi dabū pelnītu galu!

Atbildēt

Trakiszs Indulis Durka no Dikļiem

12.05.2019. 22:55

»

Egmār Sūdēdāj-Sūkātāj Dolbojobelšteinz,

tu izlaizi atkal savai pieqirstkomas piidaarskapja padauzai lapsai astescaurumu


atkal ēd sūdus kopā ar LRTT Grantiņu!

Atbildēt

Ina

12.05.2019. 22:52

»

LA par dabu

Vienam pledam vajadzīgas 7 lapsiņas...


Nav kur likt nošauto lapsiņu ķermenīšus?
Varbūt atdot bērniņiem, lai spēlējas?

Atbildēt

Zoss

12.05.2019. 21:58

Nabaga lauksaimnieki! Ak, nē! Tās esam mēs!Zosis! Pēc tūkstošiem smagi pārvarētiem kilometriem, te - skaistajā zemē, pēc lauksaimnieku sūdzībām,mani vai kādu citu ceļabiedru ķers asinskāra mednieka lode...

Atbildēt

LA par dabu

12.05.2019. 21:55

»

Paija - kāds var , lūdzu pateikt?

Lūdzu, vai kāds var pateikt, kā ir mūsdienas, vai uz ģērētām ādām tagad liek zīmogu kā apliecinājumu, ka (1) dzīnieki tika likumīgi medīti; (2) ievērota pareizā tehnoloģija kažociņu apstrādē...


Vienam pledam vajadzīgas 7 lapsiņas.

Vispirms lapsa ir jānodīrā. Šogad pirmo reizi to sāku darīt pati, un pie četrpadsmitās lapsas jau process ritēja ātri un pareizi. No sākuma ir grūti saprast, kur labāk griezt, kā vilkt. Ja ir pierasts dīrāt bebru, jāņem vērā, ka lapsāda ir daudz mīkstāka un trauslāka, tādēļ pirmās tika briesmīgi sagrieztas. Kad tas ir izdarīts, ādu var sasālīt un sasaldēt vai vienkārši sasālīt.

Sālot ādiņas, jāatceras, ka sāls jāsaber ķepiņās, austiņās, visas maliņas jāatrullē un jāsasāla, lai ādas nebojātos.
Kad tas paveikts, jādomā, ko darīt ar lapsu ķermenīšiem. Var aprakt, sadedzināt. Tik tālu vienīgais ieguldījums ir laiks, kā arī sāls cena. Der rupjais sāls, uz vienu lapsu vajadzēs puskilo, varbūt mazliet vairāk.
Var taisīt cepures, aproces, apkakles, bet cik daudz tādu vienam cilvēkam vajag?

Ir vēl kāda iespēja – ir cilvēki, kuri lapsādas gatavi nopirkt. Tādu nav daudz, bet tas ir variants, lai lapsādas mājās kaudzē nekrātos.

Atbildēt

Un 16 gadnieki mācās no dzērāj tēviņiem kā darīt

12.05.2019. 21:54

Zemnieki kas ir mednieki šauj zosis arī pavasarī. Lielā ātrumā ar apvidus auto pa lauku un zosis birst. Pēc slaktūža izskatās nevis medībām. Nav kas to kontrolē pašvaldības policija Pilsētā guļ saldu miedziņu.

Atbildēt

wo

12.05.2019. 21:21

Šmeiseru bizness aizslēpies aiz zemnieku izkārtnes. ES finansējums jāapgūst, nauda gāžas virsū. Organizēs bērnu nometnes, šavēju klubus.

Atbildēt

Paija - kāds var , lūdzu pateikt?

12.05.2019. 21:08

Lūdzu, vai kāds var pateikt, kā ir mūsdienas, vai uz ģērētām ādām tagad liek zīmogu kā apliecinājumu, ka (1) dzīnieki tika likumīgi medīti; (2) ievērota pareizā tehnoloģija kažociņu apstrādē.

Nejauši biju iegājusi "Pērļotavā " Brīvības 155 un tur atvērta jauna nodaļa, dzīvnieku "kažociņi" :-( - biju pārsteigta visdažādāko sugu dzīvnieciņu ādiņas, sākot ar vāverītēm, utt. līdz pat dažadāko dzīvnieku mazuļu ādiņām.
Ādiņas nav apzīmogotas...
Žēl to dzīvnieciņu...Kaut kas tur nešķita "tīrs"... Tur bija arī dižciltīgu dzīvnieciņu ādiņas...

Atbildēt

Zenītraķešu kompļeks

12.05.2019. 19:52

Mes zosis ari šaujam ka ibaņom no kompļeksa gusjas zemē kopā ar ļidmašinu babah un nauj zeme gan

Atbildēt

par ko prieks?

12.05.2019. 18:59

Ja vien šie mednieki saprastu, ka viņu smaidi pie upuriem ir absolūti nepieņemami un pretīgi lielai daļai cilvēku.... Jau tas vien, ka viņiem gribas ar visu šo palielīties, daudzko runā pats par sevi.

Atbildēt

dur-dom

12.05.2019. 18:50

mednieks ir instruments lauksaimnieka rokās!

Atbildēt

pārsmējos

12.05.2019. 18:43

Eiropas zosu platforma:D:D:D Uz to atsaucas LATMA:D:D
Mēs varētu izveidot Latvijas stroķu daunisma izmirāta platformu. Un Briselē, Strasbūrā, Ņujorkā atsaukties, atsaukties un atsaukties :D:D

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Ezotēriķi bez atsaucēm – kā Gundariņš disertāciju rakstīja

Foto2019. gada janvārī pasauli pāršalca ziņa, ko varēja lasīt arī Latvijas ziņu slejās, ka “Indijas zinātnieku kopiena skarbi kritizējusi vairākus runātājus ikgadējā Indijas Zinātnes kongresā par neracionālu, galvenokārt reliģijā balstītu pieņēmumu izteikšanu”. Sašutumu izraisīja, piemēra, Āndhra Pradēšas centrālās universitātes vicekanclera Nagešvara Rao apgalvojums, ka “dēmonu dievam Rāvanam savulaik bijuši lidlauki mūsdienu Šrilankas teritorijā un 24 veidu lidmašīnas,” (“Vadošā Indijas zinātnieku konferencē vadību pārņem reliģisku teoriju sludinātāji”, Delfi, 2019, 7. janvāris).
Lasīt visu...

21

Vai iespējams iemācīt āzi dot pienu?

FotoPietiek vairākkārt publicēja Nekustamā īpašuma lietotāju apvienības (NĪLA) stāstus par "Nekustamā īpašuma darījumu starpnieku darbības likuma" (Nr. 158.Lp13, turpmāk – Likumprojekts)[1] veidošanas gaitu[2][3][4]. 
Lasīt visu...

21

Protestu nebūs jeb tautas dekadence

FotoVai ir gaidāmi protesti – mītiņi, piketi, tautas sapulces vai citas protesta akcijas? Vai latvieši samierināsies, ka viņu valstī prezidents būs cittautietis? Vai latviešiem patiks, ka Valsts prezidents ir ļoti nekaunīgs un aprobežots ebrejs, no kura jau sen ir novērsusies ebreju tauta un kurš tagad, lai tiktu ievēlēts, demonstrē šausmīgu sava etnosa necieņu? Latvijā vēl nav bijis tik nekaunīgs un nelietīgs Valsts prezidenta kandidāts. Vai latvieši protestēs?
Lasīt visu...

21

Latvija gaida nākamo vadoni

FotoEsošais prezidents Raimonds Vējonis ir paziņojis, ka nekandidēs prezidenta vēlēšanās, kaut arī viņu atbalsta ZZS. Tas uzskatāms par racionālu un saprātīgu lēmumu, jo ir skaidrs, ka Saeimā trūkst balsu viņa ievēlēšanai.
Lasīt visu...

12

Koncertzāle uz AB dambja: kārtējais "otkats" vai spļāviens sejā Rīgas "plebejiem"?

FotoRīgas akustiskās koncertzāles priekšvēsture ir pietiekami sena - pirmo reizi ideja par  jaunu republikas līmeņa kultūras ēku galvaspilsētā radās vēl padomju laikos, 80.gados. Toreiz projekts tika apturēts naudas trūkuma un nestabilās politiskās situācijas dēļ.
Lasīt visu...

21

Nacionālā ideja un identitāte

FotoŠo nerakstīju un nepublicēju pirms devītā maija un devītajā. Dažām dienām bija jāpaiet, lai ir objektīvāks redzējums un iespējams skats ne tikai no iekšas, bet arī no malas. Man bija nepieciešamas dažas dienas pārdomām.
Lasīt visu...

21

Londonas tiesa: "Latvijas dzelzceļa" šefs Bērziņš iepriekšējā darbavietā izkrāpis 5 miljonus

FotoEdvīns Bērziņš caur “Latvijas kuģniecību” ir izkrāpis piecus miljonus dolāru no uzņēmuma “Latmar”. Šāds Londonas tiesas apelācijas spriedums liecina par pašreizējā "Latvijas dzelzceļa" vadītāja "augstajiem" biznesa un reputācijas standartiem.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kas nogāja greizi Tālim Linkaitam

Gan citi JKP politiķi, gan pats Tālis Linkaits valdības veidošanas procesā ne tikai neslēpa, ka viņu galvenais uzdevums ir apturēt dzelzceļa...

Foto

Eiropas Parlamenta vēlēšanu kampaņa un „Uzvaras” svinības

Kā jau bija gaidāms, Eiropas Parlamenta vēlēšanu kampaņa kļūst arvien redzamāka, ko nosaka arī partiju aģitēšanas laiku izmantošana televīzijā...

Foto

Mēs ļoti labprāt šautu arī migrējošās zosis pavasarī, ja vien mums to atļautu

1. Juridiskais pamatojums. Gan Medību likums, kurā ir pilnībā pārņemtas direktīvas prasības par...

Foto

Virknē Ventspils ostas kompāniju šobrīd ir ļoti vājš menedžments, ko vada starptautiskais blēdis Ostaps Benders jeb Rūdolfs Meroni...

Ventspils brīvostas mājas lapā publicēta vērā ņemama intervija...

Foto

Tautas pēdējā fāze: 2. Jocīgā laime

2019.gada 1.aprīlī Latvijā izveidojās it kā jocīga situācija. Turklāt situācijas jocīgums netika apzināti izraisīts atbilstoši pirmā aprīļa, Lielās Joku dienas,...

Foto

Aptiekas nav bodītes ar farmaceitu kā kasieri pie lodziņa

Aptieku, kas ir iedzīvotājiem tuvākā un sasniedzamākā veselības aprūpes iestāde, pakalpojumu klāsts būtu jāplašina, neaprobežojoties tikai ar...

Foto

Par paranormālās dzīvesziņas pārņemto pasaules daļu

Kad Saeima pārtikas iepakojumā aizliegs izmantot plastmasu ar bisfenolu A, vienīgais arguments skolas bērnu apgādāšanai tieši ar "Memory Water" ūdeni,...

Foto

Latvijas dzelzceļa sistēma pārmaiņu priekšvakarā

Dzelzceļš – tā nav tikai infrastruktūra, vagoni un kravas. Lai dzelzceļš veiksmīgi darbotos, ir jābūt cilvēkam; ir jābūt interesei, enerģijai un...

Foto

Tik labi kā vēl nekad

Valsts prezidenta kampaņas iesākumā tika paziņots, ka "Latvijas iedzīvotāji pašreiz dzīvo tik labi kā vēl nekad". Kad varas aprindas pauž kārtējo...

Foto

Būs atkal draudzenes, klasesbiedri, mīļākās vai vēl nezin kas attiecīgajos amatos

Vienotības valdība ir ķērusies pie finanšu sektora kapitālā remonta. Un loģiski rodas jautājums – kāpēc ir...

Foto

Lai valsts piedzīvotu uzplaukumu, nepieciešama sadarbība ar Dievišķo

Ļoti cienījamās un godājamās valsts amatpersonas, valdības pārstāvji, ministri, dievkalpojuma dalībnieki, visi tie, kas tajā piedalās ar televīzijas...

Foto

Novērtēsim, ka varam tagad svinēt mūsu valsts brīvību pie baltiem galdautiem

Šogad atzīmējam simtgadi mūsu armijai, kas dzima kaujās par Latvijas brīvību laikā, kas bija izšķirošs...

Foto

Patofobijas vietējais dizains

Fobiju sarakstu nepieciešams papildināt. To ir pelnījusi latviešu varas inteliģence. Tās darbībā ir uzkrītoši konstatējama etniski specifiska fobija – īpaša tipa paniskas bailes,...

Foto

Mediji savās rīcības iespējās kļūst arvien brīvāki

Nedēļas sākumā jaunās valdības apstiprināšanā Igaunijas prezidente Kersti Kaljulaida (Kersti Kaljulaid) iestājās pret mediju darba nopēlumu, uzvelkot džemperi ar...

Foto

Pirmās 100 dienas

Pirmajās 100 dienās paveiktais Satiksmes ministrijā: sabiedriskā transporta maršrutu tīkla konkursa sagatavošanā esam tikuši līdz koncepcijas prezentācijai Sabiedriskā transporta padomē, ar mērķi maijā...

Foto

Mana tauta, visa pasaule tevi muļķo, uzticies man un dzer superūdeni par uzskrūvētu cenu

“Memory water” dibinātājam Jānim Pļaviņam nepietiek, ka cilvēki maksā eiro par litru...

Foto

Es esmu drošs, ka tauta nostāsies manā pusē un šis process tikai pieņemas spēkā, un tautas spēks ir neapturams

Vēlos detalizēti informēt par Satversmes aizsardzības biroja...

Foto

Satiksmes ministram riebjas popularitāte?

Interesanti, ar ko dižu un svarīgu sevi ikdienā nodarbina Tālis Linkaits? Ar kādu veikumu viņš varētu mums atskaitīties par savām pirmajām 100...

Foto

Ikšķiles novada pašvaldība aptauju organizē likumu ietvaros un to arī sarīkos

Ikšķiles novada pašvaldības domes lēmums organizēt Ikšķiles novada pašvaldības (Pašvaldība) administratīvās teritorijas iedzīvotāju aptauju ar...

Foto

Tautas pēdējā fāze: 1. Pamatbūtība

Latvijā viss notiek “pēc grāmatas”. Tautas garīgā bojāeja notiek precīzi saskaņā ar zinātniskajā literatūrā apkopoto cilvēces vēsturisko pieredzi . Pagātnē garīgi...

Foto

Puņķu valdība

Mēs varam sajūsmā spiegt par premjerministra angļu valodas zināšanām, kas tiešām ir lieliskas, taču mums jābūt godīgiem: valdība Latvijā šobrīd ir sastiķēta ar puņķiem....

Foto

Zāļu valsts aģentūrai nebija likumīgu šķēršļu zāles „Rigvir” nepārreģistrēt

Zāļu valsts aģentūra (turpmāk – Aģentūra) sniedz informāciju par Aģentūras un tās Zāļu reģistrācijas komisijas veikto darbu...

Foto

Smiekli nevietā

Pirms nedēļas Pietiek iepazīstināja ar manu piedāvājumu Valsts prezidenta amatam, kurš bija publicēts rubrikā "Pietiek nopietnības". Komentāros izraisījās diskusija, kurā jautrības bija maz. Izvirzījās nopietni, Latvijai...

Foto

Dzirkstele

Maz ir to, kuri patiesi spēj novērtēt, kas tikko ir noticis. Jaunievēlētais Ukrainas prezidents Vladimirs Zeļenskis, uzzinot, ka ir ievēlēts par prezidentu, vēršoties pie žurnālistiem,...

Foto

Vēstījums 2019. gada Lieldienās

Kristus ir augšāmcēlies! Priecīgas Lieldienas! Jau divtūkstoš gadus mēs cits citu šādi sveicam. Kad kaut ko dara tik ilgi, var iezagties pierastība,...

Foto

Latvijā valsts apmaksā par trešdaļu mazāk inovatīvo medikamentu nekā Lietuvā un Igaunijā

Latvijā pacientu nodrošinājums ar valsts kompensētajiem jaunākās paaudzes medikamentiem būtiski atpaliek no pārējām Baltijas...

Foto

Nacionālais suicīds

2019.gada 15.aprīlī viena latviešu tautas daļa tika iepriecināta ar šādu ziņu: “Koalīcijas partijas sadarbības sanāksmē vienojušās par kopīgu atbalstu Eiropas Savienības Tiesas tiesnesim Egilam...

Foto

Par mūslaiku šucmanietēm un par Rimšēviču

Šucmaņi – oficiāli sardzes dienests – Otrā pasaules kara laikā bija tāda pretīga kolaboracionistu pasuga, kuras pārstāvjus vācieši sūtīja uz...

Foto

Kad Bordāns vēl uztraucās nevis par bezkompromisa tiesiskumu, bet par to, kurš viņu paņems uz vēlēšanām...

Klausoties, kā tagadējais tieslietu ministrs Jānis Bordāns vietā un nevietā...

Foto

Palīdzība...

2009. gada marta nogalē ASV ekonomisko palīdzību Centrālamerikas valstīm – Salvadoras Republikai (República de El Salvador), Gvatemalas Republikai (República de Guatemala) un Hondurasai (Honduras). Kāpēc?...

Foto

Piedāvājums Latvijas prezidenta amatam

Esmu piedāvājis savu kandidatūru Latvijas Valsts prezidenta amatam. Par šo faktu esmu saņēmis apstiprinājumu no Saeimas Pieprasījumu komisijas 2019.gada 11.aprīlī. Savu programmu http://www.societyandnature.org/lpp.pdf esmu...

Foto

Ansis Pūpols: Meroni atzīstams par oligarhu

Beidzot kāds to pateicis skaļi — Ventspils kriminālprocesu «arestētās mantas glabātājs» Rūdolfs Meroni atbilst visām trim klasiskajām oligarhijas pazīmēm: ietekme...

Foto

Jūrmalas opozīcijas deputāts Grūba izmanto skolēnu vecāku sapulci savās politiskajās interesēs

Otrdien, 9. aprīlī, Jūrmalas Valsts ģimnāzijā notika informatīva vecāku sapulce, kurā kā vecāks piedalījās arī...

Foto

Alvis, Žeņa un Vova. Tiem, kas man Pārdaugavā sārtu krāva

Tas nebūs gari. Bet sākumā daži skaidrojumi par manis pieminētajiem tēliem virsrakstā....

Foto

Teikumi aplaužas

Publiskās telpas viedokļos par Egila Levita izredzēm tikt ievēlētam valsts prezidenta amatā teikumi gludi, bet kaut kā neizbēgami aplaužas ar loģiski izrietošiem “bet”....

Foto

Televīzija ir mehānisms, kura darbība atšķiras no pilnīgi visiem citiem uzņēmumiem un to vadīšanas

Ja kādu interesē, man arī ir, ko teikt LTV un NEPLP sakarā....