Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   



Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Dana

07.06.2018. 17:16

Bunkus aizgāja, pat neatsveicinājies..Ir ziepe..protams, stulbi bija iedomāties, ka mēs mēģināsim dagestāniešiem nogopīt pusmiljardu un mums par to nekas nebūs..bet nu tā gribējās, ka pilna mute siekalu..tehniski domājot- jādod atpakaļgaita.Šeit nekāda apsardze nelīdzēs- kalnieši prasmīgi lieto ne tikai AK, bet arī granatmetējus, prettanku fugasus un radiovadāmas mīnas..Un tas, ka no peškām pāries uz bosiem, ir skaidrs..Tikai laika jautājums..Laikam vajadzēs ļaut pašlikvidēties- negribas aiziet plaukumā un pie pilnas siles, odnako...

Atbildēt

Johnie

06.06.2018. 18:22

»

kļimoviča aita

"+" Inesei par foto - estētiski nesalīdzināmi patīkamāk nolūkoties Inesē, nekā ne-cilvēkā rinkevičā


Ja par to vienigais prieks:) Smukina si - plus kopta/solariju daudz redzejusi

Atbildēt

Nāras

06.06.2018. 13:13

Līdz šim rakstos varēja izlasīt faktus, kad notikusi valsts nozagšana, bet nekad par to, kā tieši notikusi valsts nozagšana. Arī konkrētā lietā prasa faktus, kad un kas ir noticis, bet netiek izvērtēts, kā trīs savstarpēji pazīstami maksātnespējas administratori tiek sanumurēti viens otram blakus? Viens ir skaudrs- visi trīs jau tagad ir turami aizdomās par prettiesisku plāna realizēšanu. Kā ceturto jānosauc datorsistēmas atbildīgo. Un nevajag izlikties, ka nekas nav noticis. Ir. Sagrauts valsts prestiža. Uzticība ir nulle. Kājas aug no Dzintara Rasnača.

Atbildēt

kļimoviča aita

05.06.2018. 20:35

"+" Inesei par foto - estētiski nesalīdzināmi patīkamāk nolūkoties Inesē, nekā ne-cilvēkā rinkevičā!

Atbildēt

Zini ko

05.06.2018. 19:36

»

stalins

Kursh vainiigs vai nav vainiigs musu valstii izlemj tiesa.Taapat nevajadzeetu apgalvot,ka visi maksaatnespeejas administratori ir shakaalji,kas censhas aplaupit.nevis sniegt pakalpojumus uznejemumiem.Kas veel ir "sarunaats" man nav zinaams,bet shii rinda


Esmu daudz sask\āruses ar šie "šakāliem'. Riebjas nekaunība, alkatība un ļaunums. Ne reizi nav bijusi godīga attieksme, jau no daudziem gadiem pirms ši notikuma.

Arī man katru reizi likās, ka šie darboņi prasās pēc individuālas patāgas un padzīšanas no darba kā svoloči.

Nebrīnīsimies, ka šoreiz notika izrēķināšnās, kaut tas jau šausmu stāsts, briesmu darbs - tā sagatavoties un atšaut.

Atbildēt

elementārā matemātika

05.06.2018. 18:02

Ja trīs cilvēki gandrīz vienlaikus piesakās rindā, kur numuri tiek dalīti pēc nejaušības principa, tad varbūtība iegūt trīs vietas pēc kārtas ir krietni lielāka nekā piemēram 5, 89 un 197.

Atbildēt

vispār

05.06.2018. 11:10

»

Zinošais

Kā man patīk šī divkosības slavināšana - 95 % ir izsaimniekoti visi to zin bet izliekas, ka "viss kārtībā ak cienījamā kundze...


Smieklīgi, bet noslepkavoto Bunku Lapsa par skandalozu saukāja tikai un vienīgi tāpēc, ka viņš uzdrošinājās piedzīt zaudējumus tieši no šāda izsaimniekota uzņēmuma īpašniekiem un valdes locekļiem!

Atbildēt

vispār

05.06.2018. 11:06

»

Zinošais

Kuram kreditoram ir vajadzīgs bezjēdzīgs process


Administratoram maksā konkrētus procentos NO ATGŪTĀS NAUDAS, tātad kreditori saņem krietni vairāk nekā administrators, turklāt administratora atlīdzība ietver arī visus tiesāšanās izdevumus.

Atbildēt

Zinošais

05.06.2018. 11:03

»

L1

Risinājumi jau sen pastāv, bet motivācijas kaut ko darīt nevienam nav


Lūk arī problēmas sakne un iemesls pajautāt un pameklēt kam un kāpēc šīs motivācijas pietrūkst ! ! !

Atbildēt

Zinošais

05.06.2018. 09:05

»

L1

Vai zini, ka vairāk kā 95% gadījumos uzņēmumi ir izsaimniekoti un gali ir noslēpti pirms ir uzsākts process? Tad diez vai ko daudz var sagaidīt, ka admins tagad visu atgūs un vēl par šo procesu finanses no savas kabatas, vismaz tāds ir VID priekšstats par procesu. Savukārt admini daudzus gadījumos visus...


Kā man patīk šī divkosības slavināšana - 95 % ir izsaimniekoti visi to zin bet izliekas, ka "viss kārtībā ak cienījamā kundze..."
Par to jau stāsts - "administratori miljonāri" jau ar šādām lietām acīmredzot nenodarbojas ! Man Škistu loģiski, ka kāds iedomātos šādiem gadījumiem (vairākumam ! ! !) piedāvāt risinājumu !
Cik gadus par šim problēmām tiek runāts, bet darbi - tikai imitācija gan visām saeimā pārstāvētajām partijām, gan visām uz varu pretendējošām !

p.s. netaisos te čatot

Atbildēt

L1

05.06.2018. 08:33

»

Zinošais

Kuram kreditoram ir vajadzīgs bezjēdzīgs process


Vai zini, ka vairāk kā 95% gadījumos uzņēmumi ir izsaimniekoti un gali ir noslēpti pirms ir uzsākts process? Tad diez vai ko daudz var sagaidīt, ka admins tagad visu atgūs un vēl par šo procesu finanses no savas kabatas, vismaz tāds ir VID priekšstats par procesu. Savukārt admini daudzus gadījumos visus sūta tālāk un vienkārši izbeidz procesu, savu naudu ieguldīt, lai VID vai kāds cits kreditors varētu kaut ko atgūt nav nekādas vēlmes.

Atbildēt

L1

05.06.2018. 08:27

»

Zinošais

Nu tas jājautā "100 gudrajām galvām", kāpēc likums pieļauj atstāt kreditorus bešā, bet administrātoram nopelnīt


Ar likumiem +/- ir Ok., problēma parasti ir ar izpildījumu. Par sliktiem likumiem runa parasti acu aizmālēšanai priekš reņģu ēdājiem. Jāatceras, ka tiesības izlietojamas un pienākumi pildāmi pēc labas ticības. A pārējais lai nenomaldītos.

Atbildēt

Zinošais

05.06.2018. 08:14

»

interesanti

Kāpēc gan maksātnespējas administratoram maksātnespējas procesā kaut kas būtu jāzaudē


Kuram kreditoram ir vajadzīgs bezjēdzīgs process ?!?!?
Kreditoru intereses reāli netiek aizsargātas un tas ir pretrunā procesa jēgai !

Atbildēt

Zinošais

05.06.2018. 08:08

»

L1

Pasaki vēl, ka administratoram vēl jāpiemaksā un jābūt vispār altruistam


Nu tas jājautā "100 gudrajām galvām", kāpēc likums pieļauj atstāt kreditorus bešā, bet administrātoram nopelnīt.
Manuprāt tiesnese kura paraksta spriedumu, kuru pati nav pat izlasījusi, citādi kā par apzināti pretlikumīgu nosaukt nevar. Skat tepat Pietiek VID pret SS.LV

Atbildēt

savadi

05.06.2018. 07:18

Savādi. Ja viņa ne par ko neatbild, tad - jāatkāpjas no amata!

Atbildēt

interesanti

04.06.2018. 23:20

MNA laikam strādā kārtējie matemātikas eksāmenā pazemotie. Kā iespējams piešķirt nejaušu numuru rindā, ja rinda tiek sajaukta reizi ceturksnī?

Atbildēt

interesanti

04.06.2018. 23:14

»

Zinošais

Nē maksaātnestspējas administratori nav šakāļi un viņi noteikti cenšas sniegt pakalpojumus uzņemējiem


Kāpēc gan maksātnespējas administratoram maksātnespējas procesā kaut kas būtu jāzaudē?

Atbildēt

L1

04.06.2018. 22:51

»

Zinošais

Nē maksaātnestspējas administratori nav šakāļi un viņi noteikti cenšas sniegt pakalpojumus uzņemējiem


Pasaki vēl, ka administratoram vēl jāpiemaksā un jābūt vispār altruistam.
Vai vēl labāk, ka tiesnešiem jāmaksā (jāzaudē) par saviem nolēmumiem, kurus atceļ nākama instances tiesa (nejaukt ar apzināti pretlikumīgu nolēmu taisīšanu).

Atbildēt

Tiesu nama aģentūra

04.06.2018. 22:22

sajauc kārtis un izdala kārtis. Tiesnešiem..hm.. savējiem.

Atbildēt

Uldis

04.06.2018. 21:28

Ja Kozlovska vadītā milicija sasēdinās visus normālos administratorus, paliks tikai tie, kas dalās ar Vienotību un tās čekas uzraugiem un tad rindām vispār nebūs nozīmes.

Atbildēt

Zinošais

04.06.2018. 21:06

»

stalins

Kursh vainiigs vai nav vainiigs musu valstii izlemj tiesa.Taapat nevajadzeetu apgalvot,ka visi maksaatnespeejas administratori ir shakaalji,kas censhas aplaupit.nevis sniegt pakalpojumus uznejemumiem.Kas veel ir "sarunaats" man nav zinaams,bet shii rinda


Nē maksaātnestspējas administratori nav šakāļi un viņi noteikti cenšas sniegt pakalpojumus uzņemējiem...
Tikai nezin kāpēc procesos vienīgais kas neko nezaudē ir pats administrātors ! ! !

Atbildēt

stalins

04.06.2018. 20:47

Kursh vainiigs vai nav vainiigs musu valstii izlemj tiesa.Taapat nevajadzeetu apgalvot,ka visi maksaatnespeejas administratori ir shakaalji,kas censhas aplaupit.nevis sniegt pakalpojumus uznejemumiem.Kas veel ir "sarunaats" man nav zinaams,bet shii rinda...

Atbildēt

ja

04.06.2018. 20:08

ņe vinovataja. Ona sama prišla..

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Par dzīvībām drošu izglītību – lai aizsargātu bērnu, skolotāju, vecāku un vecvecāku dzīcības

FotoKatra cilvēka dzīvība ir vērtība. Sevišķi to jūtam par tuvo un mīļo dzīvībām. Latvijas Republikas Satversmes 111. pants uzliek par pienākumu valstij aizsargāt cilvēku veselību, tās 93. pants – tiesības uz dzīvību. Satversmes ievads nosaka rūpes ne tikai par sevi, bet arī par saviem tuviniekiem un sabiedrības kopējo labumu, izturoties atbildīgi pret citiem.
Lasīt visu...

12

Beidzot ir jāpiegriež skrūves "legālajai" Vislatvijas čakarēšanai

FotoSakarā ar valsts azartspēļu kantora Latvijas Loto "locekļu" aroganto attieksmi, ignorējot informācijas sniegšanas pienākumu viņu kosmisko algu kontekstā - iesaku turpināt "rakt" netradicionālā veidā! Konkrēti - piereģistrēties iLOTO lietotāju profilā un sākt "laimēt" (reāli - zaudēt!) momentloterijās, profila skrīnšotu, kā pierādījumu pievienojot publikācijai. Ir informācija, ka šajā "zaudētavā" pārsvarā tiek tiražētas TUKŠAS/BEZLAIMESTU biļetes.
Lasīt visu...

12

Pacientu šķirošana COVID-19 pandēmijas laikā

FotoTiesībsargs ir saņēmis vairākus signālus, kurā Latvijas iedzīvotāji pauž savas bažas un satraukumu par Arta Žīgura rakstu vietnē „pietiek.com” par to, ka Latvijas Ārstu biedrības Ētikas komisija nolēmusi, ka Covid-19 epidēmijas krīzes gadījumā ir ētiski cilvēkus pēc 75 gadu vecuma ar hroniskām slimībām un citus smagi slimos pacientus neārstēt visiem pieejamajiem līdzekļiem, lai vairāk jaunu un vieglāk slimu cilvēku iegūtu piekļuvi, iespējams, dzīvību glābjošai terapijai.
Lasīt visu...

12

Manas personīgās domas par savu slimošanu par Covidu

FotoUzrakstīju savas personīgās domas par savu slimošanu ar Covidu. Raksts sanāca garš, grūti rakstījās uz telefona. Tātad:
Lasīt visu...

21

Kā strādā Parādnieka pasūtījumu galds

Foto8.novembrī TV3 bija amizanti vērot, kā Saeimas deputāti centās pamatot, kāpēc atbalsta cigarešu ražotāju lobētos grozījumus akcīzes nodoklī. JKP galvenais nodokļu ideologs Gatis Eglītis izlikās, ka ir tikai nejauši garāmejot parakstījis grozījumu priekšlikumu, lai gan ir zināms, ka JKP šāda paša satura priekšlikumus pirms tam ir sniegusi Finanšu ministrijā (Finanšu ministrijas gatavots apkopojums pielikumā).
Lasīt visu...

6

Nevalstiskās organizācijas gatavo iniciatīvu tautas referendumam par ģimenes aizsardzību

FotoČetrdesmit nevalstisko organizāciju pārstāvji ir piesaistījuši ekspertus un apvienojušies kopīgā domnīcā, lai sagatavotu priekšlikumu pilsoņu parakstu vākšanai un tautas nobalsošanai (referendumam) par ģimenes institūta stiprināšanu likumos.
Lasīt visu...

3

Es jums tagad izskaidrošu, kas rakstīts himnā: valsts prezidenta runa Latvijas Republikas proklamēšanas 102. gadadienā

FotoDārgā Latvijas tauta! Šogad ārkārtas situācijā mēs savas valsts dibināšanas svētkus svinam klusāk nekā citkārt. Uz laiku esam spiesti palēnināt savu dzīves tempu. Tas nevienam nav viegli. Taču tas ir nepieciešams, lai glābtu dzīvības un sargātu veselību, lai neļautu ekonomikai vēl straujāk slīdēt lejup. Var teikt droši – nākamajā gadā šī pasaules krīze tiks pārvarēta.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Ģimenes institūta sabrukums izraisa tautas un pat civilizāciju bojā eju

Šodien, atzīmējot mūsu valsts 102. dzimšanas dienu, vēlos to sagaidīt ar svētu bijību un pateicību. Ne...

Foto

Pirts un skaistumkopšanas pakalpojumu aizliegšana ir nepārdomāta un postoša

Piektdien, 2020.gada 6.novembrī, pamatojoties uz Ministru kabineta rīkojumu Nr.655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” (turpmāk - Rīkojums) visā...

Foto

Aicinām valsts prezidentu Egilu Levitu "izlīst no alas"

Valsts prezidentam Egilam Levitam būtu pēdējais brīdis izlīst no paša vārdiem nosauktās "alas", lai aptvertu, kā dzīvo lielākā...

Foto

Veloceļš Čaka ielā: nav jāiesaistās demagoģijā ar hronometru rokā

Vēl krāsa uz velosipēdistu ceļa Čaka ielā nebija izžuvusi, kad Paulam Timrotam, Frederikam Ozolam un daudziem citiem...

Foto

Vēlēšanas 2020 – fronte tēva pagalmā?

Šī ir tā reize, kad ASV prezidenta vēlēšanas lika nodrebēt visai planētai bez izņēmuma. Nekad agrāk tai nav bijusi piekalta...

Foto

JKP plānotais transportlīdzekļu nodoklis ekoloģijas prizmā

Ir teiciens – nav sliktuma bez labuma. Pateicoties rūpniecības un lauksaimniecības nozaru degradācijai, izvērtējot 20 gadu posmu, Latvija ir līderis...

Foto

Es atzīstu savu kļūdu un uzņemos par to atbildību

Es esmu pieļāvis kļūdu. Man ir kauns, ka es esmu tā rīkojies Latvijas sabiedrības priekšā un manu...

Foto

Apsveicam, mūsu zīļu vācējam - nākamajam nācijas līderim un vadonim šodien 40

Šodien mūsu uzņēmuma vadītājam un viennozīmīgajam vadonim Mārim Simanovičam ir dzimšanas diena – viņš...

Foto

Māsiņas skafandros, kurām par to faktiski neko nepiemaksā

Iesaku noskatīties šo PROVINCI. Mūsu māsiņas Daugavpils reģionālās slimnīcas Infekciju slimību nodaļā, galvenajā COVID pacientu ārstēšanās, cerību un...

Foto

Īstais 2020.gada ASV vēlēšanu uzvarētājs(a)

Kā jau kāds no kolēģiem lasītājiem portālā norādīja, Džo Baidens ir pats vecākais jebkad ievēlētais ASV prezidents. Visu cieņu pret šo...

Foto

Viltvārži

Aizvien vairāk pasaulē ir tādu, kuri jūt nepieciešamību agresīvi izpausties. Šoreiz ne par to, kāpēc, kur tādi rodas utt. Šoreiz par sekām. Centīšos būt maksimāli...

Foto

Par veselības ministres Ilzes Viņķeles demisiju

Veselības ministrija ir vadošā valsts pārvaldes iestāde, kura organizē, koordinē un pārrauga veselības politikas īstenošanu, tai skaitā koordinē pretepidēmijas pasākumu...

Foto

Premjeram jāprasa veselības ministres demisija un jāpārņem veselības aprūpes kontrole vai pašam jāatkāpjas

Pēdējo dienu notikumi valdībā, īpaši asā komunikācija starp premjerministru Krišjāni Kariņu (JV) un...

Foto

Būs diskusijas, nepilnības un to labošana

Mīļie draugi un sekotāji, diemžēl koronavīruss atkal plosās pasaulē, Eiropā un Latvijā. Strauji aug saslimušo skaits, slimnīcas pildās un palielinās...

Foto

E-vēlēšanu iespējamā ietekme uz cilvēktiesībām

Valsts un pašvaldības darba pakāpeniska migrēšana uz digitālo un virtuālo vidi ir aktualizējusi arī tādu jautājumu kā tehnisko risinājumu ieviešana pilsoniskajās...

Foto

Mēs iecietīgi izturamies pret dažu koalīcijas locekļu privātajām un politiskajām neirozēm

Krīze, īpaši ilgstoša, ir stresa noturības tests. Covid-19 krīze ir globāla, tā pārbauda izturību veselām...

Foto

Andris Kudors un viņa raksts par Bībeli un homoseksualitāti

Senators, pseidokonservators un bijušais reliģiskās sektas pārstāvis Andis Kudors (Senators) nesen portālā TVNET pastāstīja, kas tur Bībelē faktiski ir...

Foto

Atkārtoti lūdzam nepieļaut zaļās zonas iznīcināšanu un satiksmes apgrūtināšanu lielveikalu būvniecības dēļ

Esam atkārtoti savākuši parakstus pret zaļās zonas iznīcināšanu Ziepniekkalnā, kur plānots būvēt lielveikalu Lidl, un...

Foto

Par labklājības ministres Petravičas publiski paustajiem meliem

Sociālo darbinieku biedrība (SDB) nevar klusēt situācijā, kurā labklājības ministre Ramona Petraviča publiski LTV raidījuma “Panorāma” sižetā un TV24...

Foto

Kur tad palikusi daudzā nauda?

Te pat pīlei jāsmejas. Es, godavārds, nesaprotu, kur palikusi daudzā nauda. Es tiešām godīgi nesaprotu, kā var tādā tempā notērēt tādu...

Foto

Maksāt par Zemgales atkritumu poligona ”Brakšķi” likvidāciju nāksies iedzīvotājiem

Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas (VARAM) plāns ieviest izmaiņas atkritumu apsaimniekošanas reģionu sistēmā kļūs par Zemgales...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska “noved” nevainīgu cilvēku līdz nāvei

Prokurores Daces Lapinskas rīcības dēļ esmu zaudējusi veselību un gandrīz arī dzīvību, ko apstiprina ne mani tukši...

Foto

Turcija

Agrāk bija saprotamāk un vieglāk. Ja negribēji aizskart kāda jūtas vai kādu pazemot, atlika nerunāt par to, kas šo kādu var aizskart vai tam būt...

Foto

Putina kliķei nekas nav svēts, tā savu ambīciju vārdā piesmej arī ticīgos

Šībrīža Krievijas centieni atsevišķos gadījumos piesegties ar reliģiju vai reliģiju piesaistīt propagandas aparātam ir...

Foto

Maskas ir efektīvas, un arī bērni saslimst ar COVID-19

Mēs, Latviešu ārstu un zobārstu apvienības valdes locekļi (www.lazariga.lv), aicinām un lūdzam Latvijas iedzīvotājus sekot secinājumiem un...

Foto

Kad pie lietas ķeras kariņveidīgi āksti

Vēl nesen tāda lupatveidīga radība premjera krēslā, kam Kariņš uzvārdā, ierunājās, ka naudas mums esot “tik daudz kā nekad”. Taču...

Foto

Kad medijs vienkārši ienīst baznīcu un ar apskaužamu periodiskumu nomelno pat savu, vietējo - Latvijas kristīgo baznīcu

Tikai pirms dažām dienām vietējais TVNET publicēja rakstu par...

Foto

Van Gog, noliec pindzeles un ej strādāt?

Daudzi impresionisma aizsācēji nevarēja nopelnīt, un, pēc mūsu finanšu ministra Reira ieteiktā, mums varbūt nebūtu impresionisma un citu ģēniju,...

Foto

Ministru prezidentam es ieteiktu uzlikt respiratoru arī tad, kad ļoti gribas izlikties par mediķi un izteikties

Es labprāt nēsāju masku slimnīcā un intensīvās terapijas nodaļā vai...

Foto

Par pulksteņa grozīšanu

Reizi gadā grozīt pulksteni un pāriet uz tā saukto vasaras laiku ir deviņpadsmitā gadsimta ideja, kuru pirmo reizi piedāvāja vīrs, vārdā Džordžs Hudzons,...

Foto

Es visu izdarīju lieliski, bet tagad atbildība jāuzņemas valdībai kopumā un premjeram kā komandas kapteinim

Lai kuram no uzskatiem piekrītat – SARS-CoV-2 vīrusa izplatības spējš pieaugums...

Foto

Vilks vai lācis? Jeb maskas - sociālā kontrole?

Iedomāsimies, ir jauks pavasara rīts, jūs esat pārvācies jaunā dzīvoklī un, mīkstās čībās sēžot jaunajā dīvānā, glaudāt savu...

Foto

Gudrie mācās no citu kļūdām, „gobzemieši” — no savējām: COVID-19 Krievijā

Šoreiz būs stāsts nevis par sen jau visiem apnikušo Aldi Gobzemu, Ciekura muļķībām, Pļaviņa folijas...