Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

antidemokrats

11.04.2022. 18:39

»

ko sēsi to pļausi


Ja jau tu neskaties tomsonu dee taa ko vins ir apprecejis, nevis vina neliberalaas propogandas delj, tad jau Tev pasam nav ar pauriti kartibaa.

Atbildēt

Atturībniece

11.04.2022. 10:35

»

Parastais, kurš nesaprot...

Ja LR klausās ap 10% radio klausītāju, tad par kādu sabiedrisko mēdiju var būt runa? Par ko tik maksāti nodokļu maksātāju miljoni? Vai lemšanas piedalās vienīgi lielākie kretīni


Pat neatceros , cik gadu neskatos un neklausos LTV un LR. Un neko neesmu zaudējusi ,drīzāk otrādi -aiztaupīts sabojāts garastāvoklis par zema līmeņa propagandas raidījumiem , uzbāzīga liberālisma piesātinātu saturu . Vienīgi gribētu atmaksātu nepamatoti iekasēto nodokļu daļu par neizmantoto pakalpojumu.

Atbildēt

Tas nu tā

11.04.2022. 10:25

»

ciniķis

Pabeigtas žurnālistikas studijas augstskolā neko nedod, jo augstskolā strādā tādi pasniedzēji kā streips


Ja kam ir piejama mūsdienu žurnālistu ( vai pareizāk komunikātoru, jo žurnālistikas studijas vairs neesot ) studiju programmas LU un RSU, varētu iesūtīt vai pakomentēt . Būtu interesanti pavērot , kādi studiju kursi tiek apgūti.

Atbildēt

Privātbodīte ?

11.04.2022. 10:16

»

forcemajeure

vislielākā nelaime šeit ir igauņiem piederošā nacionālā ziņu aģentūra leta, kur strādā pumpaini studenti. diemžēl monopolizējuši visu nozari un viss ir p..ā


Kā tas tā var sanākt, ka Latvijas nacionālā ziņu aģentūra pieder kaut kādam ārvalstu uzņēmumam ? Kur skatās mūsu NA ?

Atbildēt

ciniķis

11.04.2022. 07:30

Pabeigtas žurnālistikas studijas augstskolā neko nedod, jo augstskolā strādā tādi pasniedzēji kā streips.

Atbildēt

vice

10.04.2022. 19:41

Pieprasītā propagandistu visatļautība! Līdzīgas problēmas arī Latvijas "neatkarīgajā" Tiesu sistēmā. Jebkuras problēmas un kompetences trūkuma noliegšana. Tiešas norādes uz konkrētiem gadījumiem ir iejaukšanās neatkarībā! Abām sistēmām vienojošais - kontroles trūkums! Kontroles trūkums ir visatļautība.

Atbildēt

Parastais, kurš nesaprot...

10.04.2022. 16:38

»

Justīne

LTV un LR strādā deģenerāti, kuri citur neatrastu darbu. Piemēram, Aidis Tomsons - bez augstākās izglītības žurnālistikā! Vai Sigita Roķe - nav augstākās izglītības žurnālistikā. Olga Dragiļeva - nav augstākās izglītības žurnālistikā. Ari Kozinam nav žurnālista izglītōibas u.t.t...


Ja LR klausās ap 10% radio klausītāju, tad par kādu sabiedrisko mēdiju var būt runa? Par ko tik maksāti nodokļu maksātāju miljoni? Vai lemšanas piedalās vienīgi lielākie kretīni?

Atbildēt

eirokrāte

10.04.2022. 15:38

»

Salo buratine

asv kongresa runataja Pelosi(81 gads): Slava Uhane


Viņai ir jau 82 gadi!
Viņai sliktas protēzes, tāpēc viņai daudzus vārdus izrunā .... jā jau veca, slima sieviete ar štruntīgām protēzēm... Par tām viņas ārā krītošajām protēzēm un šlupsteklēšanu jau pirms vairākiem gadiem Tramps ņirgājās.

Atbildēt

forcemajeure

10.04.2022. 14:56

vislielākā nelaime šeit ir igauņiem piederošā nacionālā ziņu aģentūra leta, kur strādā pumpaini studenti. diemžēl monopolizējuši visu nozari un viss ir p..ā

Atbildēt

Justīne

10.04.2022. 14:50

»

nelej udeni

par zurnalugu var stradat jebkurs,bet neviens zurnaluga nekad nebus arsts vai inzenieris


Pareizi, jebkurš. Bet tā sanācis, ka tie, kuri strādā LTV un LR, un dēvē sevi par žurnālistiem - ir deģenerāti!

Atbildēt

Salo buratine

10.04.2022. 14:29

asv kongresa runataja Pelosi(81 gads): Slava Uhane !

Atbildēt

hmm

10.04.2022. 12:20

»

eirokrāte

Attīstajās Rietumu valstīs žurnālistikas programmas augstkolās joprojām ir un lielajos TV un radio kanālos pamatā joprojām strādā cilvēki, kas tiešām apguvuši žurnālistiku...


Attīstajās Rietumu valstīs žurnālisti / fotogrāfi strādā pie materiāla,lai to varētu PĀRDOT.Mēs vēl dzīvojam padomijas kolhoza līmenī,kad ž-ti izpilda pasūtījumu no valdības,ko veikli paslauka zem 'sabiedriskā'mēdija.Prātā nāk piemērs ar Vijas Beinertes pretrunīgo pētījumu ar valdības ''ģenerālo līniju'' vakcinēšanas saistībā. LA.lv to sadūšojās publicēt tikai tad,kad pētījums bija izskanējis visos portālos,bet Vijas mājvieta tiek uzskatīta LA.lv.Vēl viena padomijas klasika, runājot par žurnālistiem, saskatāma faktā,kad visās prezentācijās žurnālisti pirmie atrodami pie prezentācijas galdiem ar šampānieša glāzi rokās un no pasākuma aiziet pēdējie.Lai nu kā tur būtu,bet akcentu jāliek,ka arī intelektuālim jādomā biznesa kategorijā,lai tas ko viņš ražo būtu pieprasīts un to varētu pārdot.

Atbildēt

op-lā!

10.04.2022. 11:47

Kas vēl iesaistīsies ministra A.P. popularizēšanā?No LTV jau divreiz,vienu reizi neskaitīt!

Atbildēt

1. Pasaules valdības sammits jau noticis

10.04.2022. 11:39

https://www.worldgovernmentsummit.org/home

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

10.04.2022. 11:17

»

eirokrāte

Attīstajās Rietumu valstīs žurnālistikas programmas augstkolās joprojām ir un lielajos TV un radio kanālos pamatā joprojām strādā cilvēki, kas tiešām apguvuši žurnālistiku...


Latvijā starp žurnālistiem grūti atrast kādu izglītotu un neitrālu žurnālistu. Pārsvarā par žurnālistiem Latvijā strādā tādi, kas pat virsrakstu bez gramatiskām kļūdām uzrakstīt nav spējīgi un kurus nekur citur darbā neņem. Ziņu līmenis ir katastrofāli zemes, provinciāls, brīžiem nav iespējams saprast, kādu informāciju nes konkrētais sižets un kāpēc tāds vispār Latvijas iedzīvotājiem būtu jāredz. Turklāt pēdējā laikā Latvijas ziņas pārsvarā sastāv no Ukrainas ziņu pārpublicējumiem, bet Ukrainas oficiālās varas ziņas nav ziņas, bet ir 100% propaganda, kas domāta Ukrainas iedzīvotāju smadzeņu skalošanai karošanas virzienā- mēs iebrucējus sitam, Krievija tiks drīz, drīz sakauta un tai smagi nāksies par visu atbildēt. Sava karaspēka zaudējumi un kritušie tiek noklusēti, bet tā vietā visu laiku tiek skalotas smadzenes, cik slikti iet krieviem. Latvijas angāžētie žurnaļugas šos visus murgus pārpublicē pat nesaprotot, ka tās nav ziņas, bet propaganda.

Atbildēt

eirokrāte

10.04.2022. 10:59

»

žurnālistika ir mirusi

Tauta darbā žurnālistus nepieņem! Šķiet, ka "žurnālisti" LTV un LR darbā tiek cauc pazīšanos, varbūt pat korupciju un nav svarīgi, ko cilvēks studējis, ka tik nešlupst, nerunā ar siekalainu muti un pārāk neelso...


Attīstajās Rietumu valstīs žurnālistikas programmas augstkolās joprojām ir un lielajos TV un radio kanālos pamatā joprojām strādā cilvēki, kas tiešām apguvuši žurnālistiku.
Latvijā tagad palikušas vairs "komunikācijas" programmas, kur tai pašā RSU docētāju rindās grūti atrast kādu puslīdz normālu, politiski neitrālu, studentiem smadzenes neskalinošu un akadēmisku mācībspēku.

Atbildēt

žurnālistika ir mirusi

10.04.2022. 10:38

»

demokrātija ir tautas vara

un nav ne pirmās, ne desmitās, ne institūciju varas, ir tautas pieņemti darbinieki, kuri darbojas tautas un valsts labā.JAU PAMATU PAMATOS ŠIE TUPIE ZUBRILAS NESAPROT, KAS IR DEMOKRĀTIJA, KGB PSIHOLOĢIJA UN VARAS KĀRE SĒŽ TUPAJĀS SMADZENĒS. Kā ver muti, tā smird


Tauta darbā žurnālistus nepieņem! Šķiet, ka "žurnālisti" LTV un LR darbā tiek cauc pazīšanos, varbūt pat korupciju un nav svarīgi, ko cilvēks studējis, ka tik nešlupst, nerunā ar siekalainu muti un pārāk neelso.
Mūsdienās žurnālists ir apzīmējums amatam un nevis pabeigtajām studijām augstskolā žurnālistikas programmā.

Atbildēt

eirokrāte

10.04.2022. 10:36

Tālāk.. LTV ziņu sižeti. To temps ir tāds, it kā viī būtu domāti garīgi atpalikušajiem. Vakara ziņās spēj aptvert 5-6 tematus, ne vairāk. Daudz laiku aizņem gari, tupi, nez kam adresēti sižeti (jau pieminētie Aijas Kincas sižeti vai Dragiļevas skraidīšana kādam pakaļ). Tas viss atgādina tādu kā žurnālistikas studentu pirmo mēģinājumu uztaisīt ziņas, bet nereti pat jāsāk sevi pārliecināt, ka, nē, tā diemžēl nav parodija par ziņām, LTV tās IR ziņas.
LTV ziņu dienestā strādājošo vispārējā erudīcija un IQ ir tāda, ka viņi var diezgan labi drillēt kaut kādu vienu tematu (kā kovidu 2 gadus), bet, ja notikumi mainās, viņiem ir ļoti grūti noorientēties un pārslēgties. To labi redzēja vēl pirms Ukrainas kara, kad bija krīze Kazahstānā. Varēja ļoti labi redzēt, ka neviens no tā visa nesparot pilnīgi neko, tāpēc labāk izdomāja par to vispār neko daudz nerunāt, labāk pačivināt par to pašu veco labo kovidiņu, pārādīt kādu tupu Kincas sižetu, gari un plaši izplūst par kādu maznozīmīgu provinces dzīves notikumu.

Atbildēt

mja

10.04.2022. 10:26

»

demokrātija ir tautas vara

un nav ne pirmās, ne desmitās, ne institūciju varas, ir tautas pieņemti darbinieki, kuri darbojas tautas un valsts labā.JAU PAMATU PAMATOS ŠIE TUPIE ZUBRILAS NESAPROT, KAS IR DEMOKRĀTIJA, KGB PSIHOLOĢIJA UN VARAS KĀRE SĒŽ TUPAJĀS SMADZENĒS. Kā ver muti, tā smird


demokrātija LV beidzās 11.03.2020 ar TM+ĀM+tiesībsarga prasību ANO izslēgt Latviju no Cilvēktiesību hartas ar iedzīvotāju pamattiesību ierobežojumiem,kuri garantēti Satversmē.Par kādu demokrātiju un patriotisma pieprasījumu var runāt daiļrunātāji no tribīnēm.

Atbildēt

eirokrāte

10.04.2022. 10:19

LTV analītiskā kapacitāte jau spilgti izpaudās pirms iepriekšējām vēlēšanām, kad dura Kinca braukāja pa Latviju un intervēja visādus lauķus par viņu nodomiem balsot un idejām par politiku. Tāpat tā spilgti izpaužas reportāžās no Briseles, kur Nagle aizelsusies ber kaut ko bez jēgas, pat elementārāko terminoloģiju nezina, jo gatavošanās intervijām šai būtnei izpaužas kā smiņķēšanās, zieķēšanās un matu ērkuļa uzkasīšana, nevis iedziļināšanās aktualitātēs. Visi, kas kaut pāris reizes Briselē komandējumos pabijuši, zina, ka Nagles galvenais informācijas avots ir bezmaksas politico ekmsemplāri, kas mētājas Šūmaņapļa exki, kur šī būtne mēdz bomžoties pusi dienas pie vienas tējiņas un mēģināt sadzirdēt kādas baumas no pie blakus galdiņiem sēdošajiem eirokrātiem un valstu delegācijām vai sarunāt kādu puslīdz pazīstamu seju uz kādu interviju.

Atbildēt

mja

10.04.2022. 09:54

Sabiedriskie mediji satraukušies par 17.mio budžeta apgraizīšanu nākamajā piecgadē.Citējot Kariņa viedokli par Ukrainas notikumiem - ''Tā ir tikai nauda!''Tik pat ciniski pretīm var nolikt iedzīvotāju izdzīvošanas problēmas divus gadus dzīvojot 'mājsēdes'režīmā + dramatiskās prognozes ar enerģijas radītajiem izdzīvošanas nosacījumiem mājsaimniecībām.Neattaisnoju Pabrika soli autoritārisma virzienā,bet arī sabiedriskajiem mēdijiem jāpārskata savas prioritātes 'atbilstoši finansiālajām iespējām'.

Atbildēt

he,he

10.04.2022. 09:44

esu krieva iģioc, hļebaju šči ar lapķem un pju bojarišniku, haiļ puķin

Atbildēt

he, he

10.04.2022. 08:48

"Украина терпит поражение и потому использует тактику сирийских террористов — атакует гражданских и призывает к внешнему вмешательству", — заявил Брайан Берлетик, геополитический аналитик и бывший военнослужащий Корпуса морской пехоты США об инциденте в Краматорске.

"Совершенно очевидно, что здесь происходит. Украина терпит поражение. И это именно то, что мы видели во время сирийского конфликта. Когда террористы, спонсируемые США, Британией и ЕС, были повержены, они делали нечто подобное.

Они совершали нападение на гражданское население. И говорили, что это сделало сирийское правительство. А затем они призывали к вмешательству. Они призывали к новым санкциям.

Так они поступали на протяжении всего конфликта, пока полностью не проиграли. И это то, что мы видим здесь, на Украине".

Atbildēt

Cionistu 4. maija hunta melo

10.04.2022. 06:58

Ukrainā nav kara!

Ja uzsāk un runā par karu, tad karam jābeidzas ar kādas karojošās puses kapitulāciju. Tāds nav globālo plānotāju plāns!

Kremļa mērķi ir citi. Tāpēc runa ir par mērķoperāciju Ukrainā. Tādu vai citādu.

Ja nav kara, tajā navar ne vinnēt, ne zaudēt.

Kas tad vada miera līguma sarunu līguma noslēgšanas sarunas līdz vismaz 7. maijam pēc Mariupoles plānotās krišanas?

Militārās specoperācijas plānotāji, cionisti, ar savu pārstāvi Abramoviču no Londonas un ebreju interešu pārstāvi Borisu Džonsonu! Boriss Džonsons, Lielbritāijas premjerministrs, no malas vērojot, ir vispasīvākā persona militārajā konfliktā, kas juridiski un militārajā terminoloģijā nav karš. Jo nav kara pieteikuma, nav plāna iznīcināt Ukrainu ar okupāciju un kapitulāciju utt. Tas vienreiz jāsaprt pareizi.

Tomēr tieši B. Džonsons ir visieinteresētākā persona. Apgādājot Zeļenski ar ieročiem, Džonsons Zeļenski ir padarījis par savu ķīlnieku manipulācijās ar ieroču piegādi un “miera līguma noteikumiem”. Ja Džonsons saziņā ar ASV pārtrauks ieroču piegādi, Zeļenska Ukrainai var klātes pavisam plāni. Gadījumā, ja Zeļenskis nepiekrīt parakstīt Džonsona un ASV “miera līguma” dokumentus, kas apmierinātu visas puses. Krievija iegūtu Ukrainas demilitarizēto zonu bez perspektīvas iestāties NATO, žīdu nacisti, cionisti, ar Džonsonu un Abramoviču iegūtu Krimas Hazāriju - jauno Izraēlu, bet Zeļenskis saglabātu Ukrainas valstiskumu vismaz daļā no bijušās Ukrainas teritorijas. Tas arī bija iemesls, kāpēc KF armija atstāja ielenkto Kijevu. Jo Vācija nule paziņoja, ka tās ieroču rezerves, ko piegādāt Ukrainai, ir izsmeltas. Bet Džondons tikko bija ieradies pie Zeļenska, lai apspriestu “miera līguma tekstu”, nevis jaunus ieroču piegādes termiņus.

Ebreju miljardierim ar klubu “Čelsija”, jahtu un dārgiem nekustamiem īpašumiem Londonā Abramovičam no Londonas nav uzliktas sankcijas.

Militārās operācijas plānotāji ļaus Krievijai “saglabāt seju” ar parādi 9. maijā Sarkanajā laukumā it kā “uzvarā pār nacismu”, protams, cionistu izpratnē, Kremli “uz stulbo” izmantojot militārā specoperācijā pret Ukrainu, ko ar ebreja Zeļenska piekrišanu sadalīs vismaz 4 daļās. Vai trijās.

Patiesie operācijas plānotāji un ieguvēji, Zeļenskim, ebreju marionetei, atsakoties no Krimas diplomātiskā ceļā, būs žīdu nacisti, cionisti, ar Jauno Hazāriju - Izraēlu Krimā un piecos Ukrainas dienvidu apgabalos.

Bez militāras specoperācijas Ukrainā nebija citas “nepārvaramas varas”, lai Zeļenskis atdotu Krimu un dienvidu piecus apgabalus žīdu nacistiem, cionistiem, Jaunajai Hazārijai.

Zeļenskis jau ar saviem pēdējiem tekstiem sagatavo tam ceļu, vien visi gaida Mariupoles jautājuma atrisinājumu. Arī Zeļenskis. Pārējais ir žīdu nacistu tejāteris.

Kad būs jaunā Izraēla, plānotāji plāno Irānas uzbrukumu Izraēlai, lai ar “nepārvaramas varas apstākļiem” žīdi no Izraēlas pārceltos uz jauno Hazāriju- Izraēlu esošajā Krimas republikā.


https://www.google.lv/amp/s/www.pravda.com.ua/rus/news/2022/03/30/7335834/index.amp

Atbildēt

millers

10.04.2022. 05:45

vienīgais, ko ltv var skatīties, ir briča laika ziņas, un arī tad ne vienmēr, pārējais sviests un žurnālisti, kas runā tā, ka paši nesaprot, ko pateikuši

Atbildēt

wow

10.04.2022. 05:29

Valsts mēdiji ir Putinam.

Atbildēt

demokrātija ir tautas vara

10.04.2022. 00:14

»

Par melošanu būs sods.

N. Kurrans uzsver, ka LTV ir neatkarīga demokrātiska institūcija


un nav ne pirmās, ne desmitās, ne institūciju varas, ir tautas pieņemti darbinieki, kuri darbojas tautas un valsts labā.JAU PAMATU PAMATOS ŠIE TUPIE ZUBRILAS NESAPROT, KAS IR DEMOKRĀTIJA, KGB PSIHOLOĢIJA UN VARAS KĀRE SĒŽ TUPAJĀS SMADZENĒS. Kā ver muti, tā smird.

Atbildēt

tie ragozini lai nedirn citu sakārtotas valstīs

10.04.2022. 00:10

bet brauc uz savu kūti un izved mēslus. Ticēt krievam???????????????? nekad un nevienam , kamēr tur sumpurņu valsts

Atbildēt

Justīne

09.04.2022. 23:33

LTV un LR strādā deģenerāti, kuri citur neatrastu darbu. Piemēram, Aidis Tomsons - bez augstākās izglītības žurnālistikā! Vai Sigita Roķe - nav augstākās izglītības žurnālistikā. Olga Dragiļeva - nav augstākās izglītības žurnālistikā. Ari Kozinam nav žurnālista izglītōibas u.t.t.
Ja gribi strādāt LTV un LR, tad jāatbalsta Sorosa idejas, jāatbalsta homoseksuālisma ideoloģiju un jābūt kreisi orientētam liberālim, kurš apkaro visu nacionālo, tradicionālo, konservatīvo un etnisko.

Atbildēt

JZ

09.04.2022. 22:02

Pēdējo nedēļu laikā esmu dzirdējis klajas viltus ziņas LTV gan par Ukrainu, gan par okupācijas pieminekli Pārdaugavā. Par Ukrainu Strazdiņa apgalvoja, ka tai vēl aizvien neesot bijusi pieņemama prasība nestāties NATO, kaut gan Ukrainas prezidents jau vairākas dienas iepriekš bijas paziņojis, ka iestāsanās NATO Ukrainai vairs nav aktuāla. Tas bija pirms pāris nedēļām. Vakar savukārt Kultūršokā tika apgalvots, ka okupācijas piemineklis Pārdaugava saistīts ar 1994.g. LV-RU līgumu nevis ar speciālu ta paša gada LV-RU vienošanos. Ka kronis visam tikai intervēta politizēta un nekompetenta it ka starpt. tiesību specialiste. Tā ka LTV melīguma ziņā daudz neatškiras no pašu klritizētās Krievijas. Tomēr veids, kādā Pabriks kritizē LTV tiešām parāda paša Pabrika juridisko analfabētismu. Pabrika juridiskais analfabētisms izpaužas ik uz soļa, spilgtākais piemers - ideja piesolīt patvēruma tiesības Eiropā iespejamiem dezertieriem no Krievijas karaspēka Ukrainā. Tas liecina par starptautisko humanitāro tiesību nepārzināšanu. (Šī tiesību nozare attiecas uz prasībam karadarbībai, kā aizsardzības ministrs var to nezināt?)

Atbildēt

🚚

09.04.2022. 21:31

Šite arī derēja uzjautriņtāja komentāri. Ja ne naktī tad rīt noteikti. Publika gaida izklaides.

Atbildēt

Esmu pieradis kunga bīties...

09.04.2022. 21:30

»

Neveiktā deokupācija

Kā var būt brīvi un neatkarīgi mēdiji, ja barikādēs varu nenomainīja, bet atmodu vadīja čekisti ar komunistiem


Kad sauksim šos mēdijus pareizos vārdos? Kādi brīnumu paudēji, neaizskarami un neatkarīgi ir LTV un LR? Tie ir zemas kvalitātes, valdošo politisko spēku un neoliberāļu propagandas rupori! Kāpēc nav mēdiju dažādība, nevalstisku televīziju, radio u.c. kā tas ir visur, tā apskaustajā brīvajā pasaulē?

Atbildēt

fui

09.04.2022. 21:19

Pabriks malacis! Žurnalisti stulbi un aprobežoti. Viņi no valsts saņem naudu, tāpēc jāaizstāv Latvijas intereses. Nodevēji! Jāatņem valsts nauda un jālaiž tie redaktori pelnīt citviet.

Atbildēt

Neveiktā deokupācija

09.04.2022. 21:08

Kā var būt brīvi un neatkarīgi mēdiji, ja barikādēs varu nenomainīja, bet atmodu vadīja čekisti ar komunistiem.

Atbildēt

Feiss

09.04.2022. 21:06

Nu jā!!! Tik tālu nu esam...

Atbildēt

ko sēsi to pļausi

09.04.2022. 21:03


Pabriks malacis . Pat radio 1 vairs neklausos dēļ visādiem arķomiem , tomsoniem (aprecējis okupantu)

un tamlīdzīgu prtlatvisku elementu propogandai , uz intervijām aicina okupantus utt.

Atbildēt

nu tie mēdekļi

09.04.2022. 20:27

Masmēdekļi galīgi izlaidušies! Beidzot, hibrīdkara un kara laikā, jānodibina beidzot taču tā Patiesības Ministrija un,un katrs masmēdekļa raidījums vispirms jāapstiptrina šai ministrijā!

Atbildēt

Par melošanu būs sods.

09.04.2022. 19:57

N. Kurrans uzsver, ka LTV ir neatkarīga demokrātiska institūcija.
Tie ir nekrietni meli.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Lembergs? Jūs ko! Kas tas vispār tāds? Mums rūpe tikai par valsti!

FotoZaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcija uzskata, ka šajā saspringtajā ģeopolitiskajā situācijā, kāda valda pasaulē, nav īstais laiks, kad Latvija var ļauties eksperimentiem valsts prezidenta izvēlē, tāpēc balsojumā par valsts prezidentu deputāti atbalstīja ārlietu ministru Edgaru Rinkēviču, kuram ir visatbilstošākā pieredze un zināšanas šodienas apstākļiem.
Lasīt visu...

21

Par Stambulas konvenciju, nacionālo reliģiju un prezidenta vēlēšanām

FotoKurta Vonnegūta romānā "Kaķa šūpulis" var atrast Bokonona dziesmiņu, kas ir gana dziļdomīga: Žūpa, kas parkā uz soliņa dzied, Mednieks, kas tīģeru medībās iet, Ķīniešu zobārsts, Angļu karaliene Ir mezgliņi, ko viens pavediens sien. Smalks, smalks pavediens – Tik dažādi ļaudis, bet kamoliņš viens.
Lasīt visu...

15

Mūsu labvēlis Meroni palūdza uzrakstīt par Lembergu, un nevarējām atteikt

FotoKurš no viņiem? Gremdēs vai atbalstīs, apsolīs un apžēlos?! Tieši tāda pašreiz ir augstāko vērtību nesēja, arī drošības garanta – nākamā Latvijas prezidenta – atlases un ievēlēšanas intriga. Izrādās, ka bez Lemberga nevar. Tāda ir cena, ja valdības koalīcija nespēj vienoties par vienu kopēju Valsts prezidenta kandidātu.
Lasīt visu...

21

Latvijas psihiatriem – noraidījums!

FotoLaikā, kad tik daudz emociju un spraigu cīņu uz ledus, sāncensības gars pēkšņi pārņēmis arī gluži negaidīti saformējušos komandu – Latvijas psihiatrus. Lai arī patīkamāk noteikti būtu svinēt Latvijas svarīgāko uzvaru, diemžēl nāksies brīdi uzkavēties arī šajā publiskās diskusijas laukumā, īsi atvairot izdarītos metienus pa maniem vārtiem.
Lasīt visu...

8

Vai īstie prezidenta amata kandidāti ir Mūrniece, Zīle un Simanovičs?

FotoTā vien izskatās, ka pašreiz izvirzītajiem valsts prezidenta amata kandidātiem nav cerību iekarot Rīgas pili, jo nevienam nav nav tik liela atbalsta, lai saņemtu ievēlēšanai nepieciešamo balsu skaitu. To lieliski apzinās arī politiķi.
Lasīt visu...

21

Tiesības nogalināt: Krievijas gadījums

FotoKas notiek, kad civilā vara netiek galā ar tiem, kuru rokās ir ieroči? Sākas haoss, un taisnība ir tam, kurš stiprāks.
Lasīt visu...

3

Kaut kāds izlēcējs iedomājas, ka var domāt citādi nekā mēs, izcilie eksperti un speciālisti, kuriem ir pašreizējos datos balstīts pareizais viedoklis

FotoPēc pēdējā nedēļā izskanējušajiem Nila Saksa-Konstantinova apgalvojumiem presē, šo rakstu vēlamies sākt ar diviem būtiskiem jautājumiem. Kurš ir atbildīgs par ekspertu ekspertīzes kontroli, un kā pasargāt mūsu bērnus un sabiedrību no stigmatizējošu un veselību apdraudošu naratīvu veidošanās sabiedriskajā domā?
Lasīt visu...

21

Vai nākamais prezidents arī dalīs ordeņus savējiem un garāmgājējiem?

Foto“Nav īstais brīdis eksperimentiem ar koalīciju,” teic Uldis Pīlēns, Valsts prezidenta amata kandidāts, skaidrodams savu pārliecību par to, ka pēc prezidenta ievēlēšanas nevajadzētu veidot citu koalīciju. To viņš uzsver “Neatkarīgās” raidījumā, kurā piedalās visi trīs prezidenta amata kandidāti un kā eksperts – bijušais Valsts prezidenta kancelejas šefs Mārtiņš Bondars (Vairas Vīķes-Freibergas laiki). “Prezidenta dēļ koalīcija sastrīdas? Tas nav nopietni,” Pīlēns pabeidz domu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Prokremliskā pagale. Levits bija tieši tāds savā vietā, kāds bija nepieciešams prokremliskajiem spēkiem

Grūti pateikt, kāpēc tieši Saeimas kontekstā Latvijas valsts prezidents Egils Levits ieraudzīja kaut...

Foto

Kā tad lai māca Latvijas vēsturi?

Latvijā virmo diskusijas par vēsturi un tās mācīšanu skolās. Pēc jaunās Skola 2030 programas ieviešanas Latvijas skolās vēsture netiks mācīta atsevišķi no...

Foto

Nākamajam valsts prezidentam ir jāspēj vadīt Latviju iespējamā Trešā pasaules kara apstākļos!

Personīgi man nešķiet būtiski, lai valsts prezidents vaļējā automašīnā trauktos pa valsti un sveiktu...

Foto

Naida kurināšanas troļļi Latvijā mēģina iebiedēt un apklusināt mūs, objektīvos, drosmīgos un sabiedrības interesēs strādājošos žurnālistus, neļaujot mums darīt visu, kas mums ienāk prātā

Nesen beidzu...

Foto

Rinkēviča unikālais skapis

Ārlietu ministra Edgara Rinkēviča gadījums Latvijas politikā ir saistāms ar mērķtiecīgu darbu, kur visa pamatā ir ne tikai spēja izmantot apstākļus, bet tos...

Foto

Baltkrievija Krievijas kabatā

Aleksandra Lukašenko sliktais veselības stāvoklis liek domāt par to, kas var notikt, ja viņš nespēs pildīt vadoņa lomu. Pirms tas kļūst skaidrs, atskatīsimies,...

Foto

Pietiek nopietnības: Maksimu Galkinu par valsts prezidentu!

Ņemot vērā ārkārtīgi sarežģīto situāciju pēc Leviatāna k-ga atsacīšanās kandidēt, ierosinu meklēt neordinārus risinājumus. Viens no tiem būtu ārkārtas...

Foto

Cik baisi, ka lieliskais Latvijas nepārtrauktības doktrīnas tēvs Levits ir piekāpies prokremliskā oligarhāta kalpu sazvērestības priekšā

Ja vesels prezidents, vārdā Egils Levits, atsakās atkārtoti pretendēt uz...

Foto

Piesakos konkursā par vistukšāko un visfrāžaināko prezidenta amata kandidāta paziņojumu

Dārgie draugi! Es, tāpat kā daudzi, vēlos redzēt mūsu Latviju modernu un stipru. Moderna Latvija manā...

Foto

Valdība atļauj elpot

Šķiet, Latvijā var uzelpot brīvāk. Pat mediji informē, ka “uzpurņu” ēra beigusies. Ministru kabinets šā gada 9. maija sēdē tiešām mainīja epidemioloģiskās drošības...

Foto

Kremļa rokas nozākātajam Egilam Levitam ir ļoti zems reitings? Viņam vienalga nav alternatīvas, jo Gunāram Astram un Jānim Čakstem „reitings” bija vispār nekāds!

2019. g. jūlijā...

Foto

Gada laikā kampaņa „Runā latviski” panākusi ievērojamas pārmaiņas

7. maijā apritēja gads, kopš sociālajos tīklos twitter un Facebook tika uzsākta sabiedriska kampaņa #RunāLatviski #AtkrieviskoLatviju. Nesen līdzdalības...

Foto

Egila Levita kancelejas darbinieku algas ir tik mazas, ka drīz viņus piemeklēs bads

Ordeņu šķinda Rīgas pilī, Kremļa atbalstītāju bļaurības Esplanādē un “gatavošanās” 9. maija pseidosvinībām...

Foto

Nekonsekventi lēmumi un valsts spiediens uz tieslietu sistēmu ir nepieņemama un bezatbildīga rīcība

Pārsteidzīgi paziņojumi, nepamatoti izteikumi Latvijas politiskajai videi nav nekāds jaunums, taču tagad pieņemts...

Foto

Kliedzoši!

Šis ir KLIEDZOŠI! Es pats esmu vecāks, un sirds sažņaudzas, redzot, ka Latvijā notiek šādas drausmas. Man trūkst vārdu... Vai tas ir tas Latvijas izslavētais...

Foto

Bordāna “eža cimdu” mantiniece

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere plašā intervijā, liekulīgi iepinot tēzi par Temīdas apolitiskumu, cenšas pārliecināt publiku, ka “nevainīguma prezumpcija tiek un tiks augstā...

Foto

Tikai tautas ienaidnieki var neuzticēties Latvijas valsts lieliskajām institūcijām un šaubīties par demokrātijas noturību pasaulē!

Ministres kundze! Nacionālo bruņoto spēku komandiera kungs! Karavīri un parādes dalībnieki!...

Foto

Krievi ir nosprieduši – ja nav taustāmas jēgas no viņu balsīm parlamentā, tad balsos par klauniem, būs vismaz jautrāk

Ukrainas karš liecina, ka pasaule nevar būt droša...

Foto

Kamēr policijā turpinās strādāt šādi andronkuļi, upuri neziņos

Sieviete, ko bijušais dzīvesbiedrs nodur maza bērna priekšā. Sieviete gaidībās, kuru dzīvesbiedrs nosit līdz nāvei, apzināti spīdzinot pirms...

Foto

Kas vispār var sodīt Levitu un viņa bandas dalībniekus?

Egils Levits un tā visa banda ap viņu, kas safabricēja kriminālprocesu un pasūtīja kratīšanas, meklējot Viltvārža un...

Foto

Ar e-adresēm valsts aparāts ir modernizējis birokrātiju, taču par tās palielināšanas cenu

Oficiālā elektroniskā adrese (e-adrese) ir valsts ieviests rīks, caur kuru tiek nodrošināta korespondence starp...