Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

antidemokrats

11.04.2022. 18:39

»

ko sēsi to pļausi


Ja jau tu neskaties tomsonu dee taa ko vins ir apprecejis, nevis vina neliberalaas propogandas delj, tad jau Tev pasam nav ar pauriti kartibaa.

Atbildēt

Atturībniece

11.04.2022. 10:35

»

Parastais, kurš nesaprot...

Ja LR klausās ap 10% radio klausītāju, tad par kādu sabiedrisko mēdiju var būt runa? Par ko tik maksāti nodokļu maksātāju miljoni? Vai lemšanas piedalās vienīgi lielākie kretīni


Pat neatceros , cik gadu neskatos un neklausos LTV un LR. Un neko neesmu zaudējusi ,drīzāk otrādi -aiztaupīts sabojāts garastāvoklis par zema līmeņa propagandas raidījumiem , uzbāzīga liberālisma piesātinātu saturu . Vienīgi gribētu atmaksātu nepamatoti iekasēto nodokļu daļu par neizmantoto pakalpojumu.

Atbildēt

Tas nu tā

11.04.2022. 10:25

»

ciniķis

Pabeigtas žurnālistikas studijas augstskolā neko nedod, jo augstskolā strādā tādi pasniedzēji kā streips


Ja kam ir piejama mūsdienu žurnālistu ( vai pareizāk komunikātoru, jo žurnālistikas studijas vairs neesot ) studiju programmas LU un RSU, varētu iesūtīt vai pakomentēt . Būtu interesanti pavērot , kādi studiju kursi tiek apgūti.

Atbildēt

Privātbodīte ?

11.04.2022. 10:16

»

forcemajeure

vislielākā nelaime šeit ir igauņiem piederošā nacionālā ziņu aģentūra leta, kur strādā pumpaini studenti. diemžēl monopolizējuši visu nozari un viss ir p..ā


Kā tas tā var sanākt, ka Latvijas nacionālā ziņu aģentūra pieder kaut kādam ārvalstu uzņēmumam ? Kur skatās mūsu NA ?

Atbildēt

ciniķis

11.04.2022. 07:30

Pabeigtas žurnālistikas studijas augstskolā neko nedod, jo augstskolā strādā tādi pasniedzēji kā streips.

Atbildēt

vice

10.04.2022. 19:41

Pieprasītā propagandistu visatļautība! Līdzīgas problēmas arī Latvijas "neatkarīgajā" Tiesu sistēmā. Jebkuras problēmas un kompetences trūkuma noliegšana. Tiešas norādes uz konkrētiem gadījumiem ir iejaukšanās neatkarībā! Abām sistēmām vienojošais - kontroles trūkums! Kontroles trūkums ir visatļautība.

Atbildēt

Parastais, kurš nesaprot...

10.04.2022. 16:38

»

Justīne

LTV un LR strādā deģenerāti, kuri citur neatrastu darbu. Piemēram, Aidis Tomsons - bez augstākās izglītības žurnālistikā! Vai Sigita Roķe - nav augstākās izglītības žurnālistikā. Olga Dragiļeva - nav augstākās izglītības žurnālistikā. Ari Kozinam nav žurnālista izglītōibas u.t.t...


Ja LR klausās ap 10% radio klausītāju, tad par kādu sabiedrisko mēdiju var būt runa? Par ko tik maksāti nodokļu maksātāju miljoni? Vai lemšanas piedalās vienīgi lielākie kretīni?

Atbildēt

eirokrāte

10.04.2022. 15:38

»

Salo buratine

asv kongresa runataja Pelosi(81 gads): Slava Uhane


Viņai ir jau 82 gadi!
Viņai sliktas protēzes, tāpēc viņai daudzus vārdus izrunā .... jā jau veca, slima sieviete ar štruntīgām protēzēm... Par tām viņas ārā krītošajām protēzēm un šlupsteklēšanu jau pirms vairākiem gadiem Tramps ņirgājās.

Atbildēt

forcemajeure

10.04.2022. 14:56

vislielākā nelaime šeit ir igauņiem piederošā nacionālā ziņu aģentūra leta, kur strādā pumpaini studenti. diemžēl monopolizējuši visu nozari un viss ir p..ā

Atbildēt

Justīne

10.04.2022. 14:50

»

nelej udeni

par zurnalugu var stradat jebkurs,bet neviens zurnaluga nekad nebus arsts vai inzenieris


Pareizi, jebkurš. Bet tā sanācis, ka tie, kuri strādā LTV un LR, un dēvē sevi par žurnālistiem - ir deģenerāti!

Atbildēt

Salo buratine

10.04.2022. 14:29

asv kongresa runataja Pelosi(81 gads): Slava Uhane !

Atbildēt

hmm

10.04.2022. 12:20

»

eirokrāte

Attīstajās Rietumu valstīs žurnālistikas programmas augstkolās joprojām ir un lielajos TV un radio kanālos pamatā joprojām strādā cilvēki, kas tiešām apguvuši žurnālistiku...


Attīstajās Rietumu valstīs žurnālisti / fotogrāfi strādā pie materiāla,lai to varētu PĀRDOT.Mēs vēl dzīvojam padomijas kolhoza līmenī,kad ž-ti izpilda pasūtījumu no valdības,ko veikli paslauka zem 'sabiedriskā'mēdija.Prātā nāk piemērs ar Vijas Beinertes pretrunīgo pētījumu ar valdības ''ģenerālo līniju'' vakcinēšanas saistībā. LA.lv to sadūšojās publicēt tikai tad,kad pētījums bija izskanējis visos portālos,bet Vijas mājvieta tiek uzskatīta LA.lv.Vēl viena padomijas klasika, runājot par žurnālistiem, saskatāma faktā,kad visās prezentācijās žurnālisti pirmie atrodami pie prezentācijas galdiem ar šampānieša glāzi rokās un no pasākuma aiziet pēdējie.Lai nu kā tur būtu,bet akcentu jāliek,ka arī intelektuālim jādomā biznesa kategorijā,lai tas ko viņš ražo būtu pieprasīts un to varētu pārdot.

Atbildēt

op-lā!

10.04.2022. 11:47

Kas vēl iesaistīsies ministra A.P. popularizēšanā?No LTV jau divreiz,vienu reizi neskaitīt!

Atbildēt

1. Pasaules valdības sammits jau noticis

10.04.2022. 11:39

https://www.worldgovernmentsummit.org/home

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

10.04.2022. 11:17

»

eirokrāte

Attīstajās Rietumu valstīs žurnālistikas programmas augstkolās joprojām ir un lielajos TV un radio kanālos pamatā joprojām strādā cilvēki, kas tiešām apguvuši žurnālistiku...


Latvijā starp žurnālistiem grūti atrast kādu izglītotu un neitrālu žurnālistu. Pārsvarā par žurnālistiem Latvijā strādā tādi, kas pat virsrakstu bez gramatiskām kļūdām uzrakstīt nav spējīgi un kurus nekur citur darbā neņem. Ziņu līmenis ir katastrofāli zemes, provinciāls, brīžiem nav iespējams saprast, kādu informāciju nes konkrētais sižets un kāpēc tāds vispār Latvijas iedzīvotājiem būtu jāredz. Turklāt pēdējā laikā Latvijas ziņas pārsvarā sastāv no Ukrainas ziņu pārpublicējumiem, bet Ukrainas oficiālās varas ziņas nav ziņas, bet ir 100% propaganda, kas domāta Ukrainas iedzīvotāju smadzeņu skalošanai karošanas virzienā- mēs iebrucējus sitam, Krievija tiks drīz, drīz sakauta un tai smagi nāksies par visu atbildēt. Sava karaspēka zaudējumi un kritušie tiek noklusēti, bet tā vietā visu laiku tiek skalotas smadzenes, cik slikti iet krieviem. Latvijas angāžētie žurnaļugas šos visus murgus pārpublicē pat nesaprotot, ka tās nav ziņas, bet propaganda.

Atbildēt

eirokrāte

10.04.2022. 10:59

»

žurnālistika ir mirusi

Tauta darbā žurnālistus nepieņem! Šķiet, ka "žurnālisti" LTV un LR darbā tiek cauc pazīšanos, varbūt pat korupciju un nav svarīgi, ko cilvēks studējis, ka tik nešlupst, nerunā ar siekalainu muti un pārāk neelso...


Attīstajās Rietumu valstīs žurnālistikas programmas augstkolās joprojām ir un lielajos TV un radio kanālos pamatā joprojām strādā cilvēki, kas tiešām apguvuši žurnālistiku.
Latvijā tagad palikušas vairs "komunikācijas" programmas, kur tai pašā RSU docētāju rindās grūti atrast kādu puslīdz normālu, politiski neitrālu, studentiem smadzenes neskalinošu un akadēmisku mācībspēku.

Atbildēt

žurnālistika ir mirusi

10.04.2022. 10:38

»

demokrātija ir tautas vara

un nav ne pirmās, ne desmitās, ne institūciju varas, ir tautas pieņemti darbinieki, kuri darbojas tautas un valsts labā.JAU PAMATU PAMATOS ŠIE TUPIE ZUBRILAS NESAPROT, KAS IR DEMOKRĀTIJA, KGB PSIHOLOĢIJA UN VARAS KĀRE SĒŽ TUPAJĀS SMADZENĒS. Kā ver muti, tā smird


Tauta darbā žurnālistus nepieņem! Šķiet, ka "žurnālisti" LTV un LR darbā tiek cauc pazīšanos, varbūt pat korupciju un nav svarīgi, ko cilvēks studējis, ka tik nešlupst, nerunā ar siekalainu muti un pārāk neelso.
Mūsdienās žurnālists ir apzīmējums amatam un nevis pabeigtajām studijām augstskolā žurnālistikas programmā.

Atbildēt

eirokrāte

10.04.2022. 10:36

Tālāk.. LTV ziņu sižeti. To temps ir tāds, it kā viī būtu domāti garīgi atpalikušajiem. Vakara ziņās spēj aptvert 5-6 tematus, ne vairāk. Daudz laiku aizņem gari, tupi, nez kam adresēti sižeti (jau pieminētie Aijas Kincas sižeti vai Dragiļevas skraidīšana kādam pakaļ). Tas viss atgādina tādu kā žurnālistikas studentu pirmo mēģinājumu uztaisīt ziņas, bet nereti pat jāsāk sevi pārliecināt, ka, nē, tā diemžēl nav parodija par ziņām, LTV tās IR ziņas.
LTV ziņu dienestā strādājošo vispārējā erudīcija un IQ ir tāda, ka viņi var diezgan labi drillēt kaut kādu vienu tematu (kā kovidu 2 gadus), bet, ja notikumi mainās, viņiem ir ļoti grūti noorientēties un pārslēgties. To labi redzēja vēl pirms Ukrainas kara, kad bija krīze Kazahstānā. Varēja ļoti labi redzēt, ka neviens no tā visa nesparot pilnīgi neko, tāpēc labāk izdomāja par to vispār neko daudz nerunāt, labāk pačivināt par to pašu veco labo kovidiņu, pārādīt kādu tupu Kincas sižetu, gari un plaši izplūst par kādu maznozīmīgu provinces dzīves notikumu.

Atbildēt

mja

10.04.2022. 10:26

»

demokrātija ir tautas vara

un nav ne pirmās, ne desmitās, ne institūciju varas, ir tautas pieņemti darbinieki, kuri darbojas tautas un valsts labā.JAU PAMATU PAMATOS ŠIE TUPIE ZUBRILAS NESAPROT, KAS IR DEMOKRĀTIJA, KGB PSIHOLOĢIJA UN VARAS KĀRE SĒŽ TUPAJĀS SMADZENĒS. Kā ver muti, tā smird


demokrātija LV beidzās 11.03.2020 ar TM+ĀM+tiesībsarga prasību ANO izslēgt Latviju no Cilvēktiesību hartas ar iedzīvotāju pamattiesību ierobežojumiem,kuri garantēti Satversmē.Par kādu demokrātiju un patriotisma pieprasījumu var runāt daiļrunātāji no tribīnēm.

Atbildēt

eirokrāte

10.04.2022. 10:19

LTV analītiskā kapacitāte jau spilgti izpaudās pirms iepriekšējām vēlēšanām, kad dura Kinca braukāja pa Latviju un intervēja visādus lauķus par viņu nodomiem balsot un idejām par politiku. Tāpat tā spilgti izpaužas reportāžās no Briseles, kur Nagle aizelsusies ber kaut ko bez jēgas, pat elementārāko terminoloģiju nezina, jo gatavošanās intervijām šai būtnei izpaužas kā smiņķēšanās, zieķēšanās un matu ērkuļa uzkasīšana, nevis iedziļināšanās aktualitātēs. Visi, kas kaut pāris reizes Briselē komandējumos pabijuši, zina, ka Nagles galvenais informācijas avots ir bezmaksas politico ekmsemplāri, kas mētājas Šūmaņapļa exki, kur šī būtne mēdz bomžoties pusi dienas pie vienas tējiņas un mēģināt sadzirdēt kādas baumas no pie blakus galdiņiem sēdošajiem eirokrātiem un valstu delegācijām vai sarunāt kādu puslīdz pazīstamu seju uz kādu interviju.

Atbildēt

mja

10.04.2022. 09:54

Sabiedriskie mediji satraukušies par 17.mio budžeta apgraizīšanu nākamajā piecgadē.Citējot Kariņa viedokli par Ukrainas notikumiem - ''Tā ir tikai nauda!''Tik pat ciniski pretīm var nolikt iedzīvotāju izdzīvošanas problēmas divus gadus dzīvojot 'mājsēdes'režīmā + dramatiskās prognozes ar enerģijas radītajiem izdzīvošanas nosacījumiem mājsaimniecībām.Neattaisnoju Pabrika soli autoritārisma virzienā,bet arī sabiedriskajiem mēdijiem jāpārskata savas prioritātes 'atbilstoši finansiālajām iespējām'.

Atbildēt

he,he

10.04.2022. 09:44

esu krieva iģioc, hļebaju šči ar lapķem un pju bojarišniku, haiļ puķin

Atbildēt

he, he

10.04.2022. 08:48

"Украина терпит поражение и потому использует тактику сирийских террористов — атакует гражданских и призывает к внешнему вмешательству", — заявил Брайан Берлетик, геополитический аналитик и бывший военнослужащий Корпуса морской пехоты США об инциденте в Краматорске.

"Совершенно очевидно, что здесь происходит. Украина терпит поражение. И это именно то, что мы видели во время сирийского конфликта. Когда террористы, спонсируемые США, Британией и ЕС, были повержены, они делали нечто подобное.

Они совершали нападение на гражданское население. И говорили, что это сделало сирийское правительство. А затем они призывали к вмешательству. Они призывали к новым санкциям.

Так они поступали на протяжении всего конфликта, пока полностью не проиграли. И это то, что мы видим здесь, на Украине".

Atbildēt

Cionistu 4. maija hunta melo

10.04.2022. 06:58

Ukrainā nav kara!

Ja uzsāk un runā par karu, tad karam jābeidzas ar kādas karojošās puses kapitulāciju. Tāds nav globālo plānotāju plāns!

Kremļa mērķi ir citi. Tāpēc runa ir par mērķoperāciju Ukrainā. Tādu vai citādu.

Ja nav kara, tajā navar ne vinnēt, ne zaudēt.

Kas tad vada miera līguma sarunu līguma noslēgšanas sarunas līdz vismaz 7. maijam pēc Mariupoles plānotās krišanas?

Militārās specoperācijas plānotāji, cionisti, ar savu pārstāvi Abramoviču no Londonas un ebreju interešu pārstāvi Borisu Džonsonu! Boriss Džonsons, Lielbritāijas premjerministrs, no malas vērojot, ir vispasīvākā persona militārajā konfliktā, kas juridiski un militārajā terminoloģijā nav karš. Jo nav kara pieteikuma, nav plāna iznīcināt Ukrainu ar okupāciju un kapitulāciju utt. Tas vienreiz jāsaprt pareizi.

Tomēr tieši B. Džonsons ir visieinteresētākā persona. Apgādājot Zeļenski ar ieročiem, Džonsons Zeļenski ir padarījis par savu ķīlnieku manipulācijās ar ieroču piegādi un “miera līguma noteikumiem”. Ja Džonsons saziņā ar ASV pārtrauks ieroču piegādi, Zeļenska Ukrainai var klātes pavisam plāni. Gadījumā, ja Zeļenskis nepiekrīt parakstīt Džonsona un ASV “miera līguma” dokumentus, kas apmierinātu visas puses. Krievija iegūtu Ukrainas demilitarizēto zonu bez perspektīvas iestāties NATO, žīdu nacisti, cionisti, ar Džonsonu un Abramoviču iegūtu Krimas Hazāriju - jauno Izraēlu, bet Zeļenskis saglabātu Ukrainas valstiskumu vismaz daļā no bijušās Ukrainas teritorijas. Tas arī bija iemesls, kāpēc KF armija atstāja ielenkto Kijevu. Jo Vācija nule paziņoja, ka tās ieroču rezerves, ko piegādāt Ukrainai, ir izsmeltas. Bet Džondons tikko bija ieradies pie Zeļenska, lai apspriestu “miera līguma tekstu”, nevis jaunus ieroču piegādes termiņus.

Ebreju miljardierim ar klubu “Čelsija”, jahtu un dārgiem nekustamiem īpašumiem Londonā Abramovičam no Londonas nav uzliktas sankcijas.

Militārās operācijas plānotāji ļaus Krievijai “saglabāt seju” ar parādi 9. maijā Sarkanajā laukumā it kā “uzvarā pār nacismu”, protams, cionistu izpratnē, Kremli “uz stulbo” izmantojot militārā specoperācijā pret Ukrainu, ko ar ebreja Zeļenska piekrišanu sadalīs vismaz 4 daļās. Vai trijās.

Patiesie operācijas plānotāji un ieguvēji, Zeļenskim, ebreju marionetei, atsakoties no Krimas diplomātiskā ceļā, būs žīdu nacisti, cionisti, ar Jauno Hazāriju - Izraēlu Krimā un piecos Ukrainas dienvidu apgabalos.

Bez militāras specoperācijas Ukrainā nebija citas “nepārvaramas varas”, lai Zeļenskis atdotu Krimu un dienvidu piecus apgabalus žīdu nacistiem, cionistiem, Jaunajai Hazārijai.

Zeļenskis jau ar saviem pēdējiem tekstiem sagatavo tam ceļu, vien visi gaida Mariupoles jautājuma atrisinājumu. Arī Zeļenskis. Pārējais ir žīdu nacistu tejāteris.

Kad būs jaunā Izraēla, plānotāji plāno Irānas uzbrukumu Izraēlai, lai ar “nepārvaramas varas apstākļiem” žīdi no Izraēlas pārceltos uz jauno Hazāriju- Izraēlu esošajā Krimas republikā.


https://www.google.lv/amp/s/www.pravda.com.ua/rus/news/2022/03/30/7335834/index.amp

Atbildēt

millers

10.04.2022. 05:45

vienīgais, ko ltv var skatīties, ir briča laika ziņas, un arī tad ne vienmēr, pārējais sviests un žurnālisti, kas runā tā, ka paši nesaprot, ko pateikuši

Atbildēt

wow

10.04.2022. 05:29

Valsts mēdiji ir Putinam.

Atbildēt

demokrātija ir tautas vara

10.04.2022. 00:14

»

Par melošanu būs sods.

N. Kurrans uzsver, ka LTV ir neatkarīga demokrātiska institūcija


un nav ne pirmās, ne desmitās, ne institūciju varas, ir tautas pieņemti darbinieki, kuri darbojas tautas un valsts labā.JAU PAMATU PAMATOS ŠIE TUPIE ZUBRILAS NESAPROT, KAS IR DEMOKRĀTIJA, KGB PSIHOLOĢIJA UN VARAS KĀRE SĒŽ TUPAJĀS SMADZENĒS. Kā ver muti, tā smird.

Atbildēt

tie ragozini lai nedirn citu sakārtotas valstīs

10.04.2022. 00:10

bet brauc uz savu kūti un izved mēslus. Ticēt krievam???????????????? nekad un nevienam , kamēr tur sumpurņu valsts

Atbildēt

Justīne

09.04.2022. 23:33

LTV un LR strādā deģenerāti, kuri citur neatrastu darbu. Piemēram, Aidis Tomsons - bez augstākās izglītības žurnālistikā! Vai Sigita Roķe - nav augstākās izglītības žurnālistikā. Olga Dragiļeva - nav augstākās izglītības žurnālistikā. Ari Kozinam nav žurnālista izglītōibas u.t.t.
Ja gribi strādāt LTV un LR, tad jāatbalsta Sorosa idejas, jāatbalsta homoseksuālisma ideoloģiju un jābūt kreisi orientētam liberālim, kurš apkaro visu nacionālo, tradicionālo, konservatīvo un etnisko.

Atbildēt

JZ

09.04.2022. 22:02

Pēdējo nedēļu laikā esmu dzirdējis klajas viltus ziņas LTV gan par Ukrainu, gan par okupācijas pieminekli Pārdaugavā. Par Ukrainu Strazdiņa apgalvoja, ka tai vēl aizvien neesot bijusi pieņemama prasība nestāties NATO, kaut gan Ukrainas prezidents jau vairākas dienas iepriekš bijas paziņojis, ka iestāsanās NATO Ukrainai vairs nav aktuāla. Tas bija pirms pāris nedēļām. Vakar savukārt Kultūršokā tika apgalvots, ka okupācijas piemineklis Pārdaugava saistīts ar 1994.g. LV-RU līgumu nevis ar speciālu ta paša gada LV-RU vienošanos. Ka kronis visam tikai intervēta politizēta un nekompetenta it ka starpt. tiesību specialiste. Tā ka LTV melīguma ziņā daudz neatškiras no pašu klritizētās Krievijas. Tomēr veids, kādā Pabriks kritizē LTV tiešām parāda paša Pabrika juridisko analfabētismu. Pabrika juridiskais analfabētisms izpaužas ik uz soļa, spilgtākais piemers - ideja piesolīt patvēruma tiesības Eiropā iespejamiem dezertieriem no Krievijas karaspēka Ukrainā. Tas liecina par starptautisko humanitāro tiesību nepārzināšanu. (Šī tiesību nozare attiecas uz prasībam karadarbībai, kā aizsardzības ministrs var to nezināt?)

Atbildēt

🚚

09.04.2022. 21:31

Šite arī derēja uzjautriņtāja komentāri. Ja ne naktī tad rīt noteikti. Publika gaida izklaides.

Atbildēt

Esmu pieradis kunga bīties...

09.04.2022. 21:30

»

Neveiktā deokupācija

Kā var būt brīvi un neatkarīgi mēdiji, ja barikādēs varu nenomainīja, bet atmodu vadīja čekisti ar komunistiem


Kad sauksim šos mēdijus pareizos vārdos? Kādi brīnumu paudēji, neaizskarami un neatkarīgi ir LTV un LR? Tie ir zemas kvalitātes, valdošo politisko spēku un neoliberāļu propagandas rupori! Kāpēc nav mēdiju dažādība, nevalstisku televīziju, radio u.c. kā tas ir visur, tā apskaustajā brīvajā pasaulē?

Atbildēt

fui

09.04.2022. 21:19

Pabriks malacis! Žurnalisti stulbi un aprobežoti. Viņi no valsts saņem naudu, tāpēc jāaizstāv Latvijas intereses. Nodevēji! Jāatņem valsts nauda un jālaiž tie redaktori pelnīt citviet.

Atbildēt

Neveiktā deokupācija

09.04.2022. 21:08

Kā var būt brīvi un neatkarīgi mēdiji, ja barikādēs varu nenomainīja, bet atmodu vadīja čekisti ar komunistiem.

Atbildēt

Feiss

09.04.2022. 21:06

Nu jā!!! Tik tālu nu esam...

Atbildēt

ko sēsi to pļausi

09.04.2022. 21:03


Pabriks malacis . Pat radio 1 vairs neklausos dēļ visādiem arķomiem , tomsoniem (aprecējis okupantu)

un tamlīdzīgu prtlatvisku elementu propogandai , uz intervijām aicina okupantus utt.

Atbildēt

nu tie mēdekļi

09.04.2022. 20:27

Masmēdekļi galīgi izlaidušies! Beidzot, hibrīdkara un kara laikā, jānodibina beidzot taču tā Patiesības Ministrija un,un katrs masmēdekļa raidījums vispirms jāapstiptrina šai ministrijā!

Atbildēt

Par melošanu būs sods.

09.04.2022. 19:57

N. Kurrans uzsver, ka LTV ir neatkarīga demokrātiska institūcija.
Tie ir nekrietni meli.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

13

Vēsturisks solis Eiropas Savienībā – EK nākusi klajā ar priekšlikumu Dabas atjaunošanas likumam

Foto22. jūnijā Eiropas Komisija nāca klajā ar vēsturisku priekšlikumu likumam par dabas atjaunošanu, kura mērķis ir atjaunot mūsu ekosistēmas un atgūt dabu visā Eiropā – gan lauksaimniecības zemēs un jūrā, gan mežos un pilsētvidē. Komisija arī apstiprināja priekšlikumu par 50% samazināt sintētisko pesticīdu lietošanu līdz 2050. gadam.
Lasīt visu...

10

Kam pelnīs pensijas mūsu bērni?

FotoPensiju "netaustāmo" līmeņu iemaksas nevajadzētu nodot bankām, bet nodot konkrētā iemaksātāja vecākiem - valsts fondam, kurš neuzkrāj neko, bet izmaksā iemaksu konkrēti bērna (iemaksātāja) vecākiem uzreiz, tikko šajā fondā līdzekļi ienāk.
Lasīt visu...

21

Nenopietnā rotaļa

FotoVasaras saulgrieži ir laiks, kad pati daba uz brīdi sastingst, lai ceļu pretī gaismai mainītu uz ceļu pretim tumsai. Attieksme pret gaismu un tumsu ir būtiska katra cilvēka dzīves sastāvdaļa, tā ietekmē ne tikai viņa ikdienas ritmu, bet arī uzskatus. To, ka pašā dabā labās gaismas kļūst mazāk, bet sliktās tumsas vairāk, nav iespējams uztvert nopietni. Nenopietnība kļūst par būtisku Līgo svētku sastāvdaļu, tā tiek ne tikai atļauta, bet pat pieprasīta.
Lasīt visu...

21

Atkal "Bolt" taksists: kā policija reaģēs uz kārtējo naida noziegumu?

FotoVakar “Krustpunktā” bija diskusija, vai patiešām tiesībsargājošās iestādēs realitāte ir nulles tolerance pret jebkādām kara, agresijas vai nacionālā naida kurināšanas izpausmēm. Liels paldies zvērinātam advokātam Laurim Liepam par principiālas pozīcijas paušanu. Jācer, ka Iekšlietu ministrijas un Valsts policijas izstrādātais algoritms darbosies arī praksē. Taču šobrīd izskatās, ka viss tik gludi gluži neiet.
Lasīt visu...

21

Boikots – trumpis kliķes piedurknē

FotoTautas galīgās nopotēšanas pret kroņa vīrusu (IMHO – nomušīšanas) plāns rudenī jau ir cilvēces izdeldētāju Latvijas dienderu darba kārtībā. Tā īstenošana ir atkarīga no 14. Saeimas vēlēšanām. Šīs vēlēšanas atšķiras no iepriekšējām, jo nenotiks spēkošanās nav starp labiem un sliktiem politiķiem vai arī mazākā ļaunuma izraudzīšanās. Notiks izšķirošā politiskā cīņa starp potētājiem un izdzīvot gribētājiem.
Lasīt visu...

21

Ir jāaptur šis briesmīgais rusofobijas uzliesmojums

FotoKad sociālajos tīklos virmo diskusija par to, vai kādam mediķim konkrētā situācijā vajadzēja vai nevajadzēja “reanimēt krievu”, manuprāt, ir sasniegts mūsu sabiedrībai kritisks punkts. Un ne tāpēc, ka kādam ir cēlusies roka ko tādu uzrakstīt – sociopāti ir sastopami ikvienā sabiedrībā. Sarkanā lampiņa iemirgojas tāpēc, ka nosodījums tādam pieļāvumam, ka ārsts varētu neglābt kādu cilvēku viņa tautības dēļ, tvītos nebūt nav vienprātīgs un principiāls.
Lasīt visu...

15

Putni pārsvarā ir monogāmi, daudzi – homoseksuāli: ko es uzzināju, braucot ar laivu pa Salacu

FotoEs pirmo reizi iemīlējos bērnudārzā - Viņa gulēja diendusu gultā, kas sanāca man blakus. Otra mana lielā mīlestība bija pirmajā klasē. Es vienmēr esmu zinājis, ka man patīk meitenes. Literatūras un mākslas žurnālā bija viens numurs, kur bija plika sieviete, tas mani vienmēr ļoti interesēja. Tāpat es biju atradis konversācijas vārdnīcā šķirkļus, kur apmēram kaut ko varēja saprast par seksu. Nekāda propaganda mani nebūtu padarījusi par geju, es vienkārši piedzimu hetero.
Lasīt visu...

21

Par "audzēšanu"

FotoNekad nesaki "ES audzēju". Tas izklausās lielīgi un uzpūtīgi. Bet - pats galvenais - tie ir MELI. Tu pat kārpu uz sava deguna nevari izaudzēt, nerunājot par kādu lopu vai veģetāru ēdam- vai skaistumlietu. Tu vari iesēt sēklu, aplaistīt, izravēt un rūpēties. Lopu tu vari pabarot, apkopt un pasargāt.. Un viss. Bet - tas neesi tu, kas audzē. Audzē Tas, kurš radīja sēklu un deva tai spēju dīgt, augt un dot ražu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Skolmeistaru nebūšanas

Nule pie Saeimas notika Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (LIZDA) rīkots pikets. Kopā ar līdzjutējiem sapulcējās aptuveni 3000 cilvēku. LIZDA priekšsēdētāja Inga Vanaga mēģināja pārliecināt...

Foto

Eiropas Cilvēktiesību tiesa pieņem vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem Krievijā

Šī gada 7. jūnijā Eiropas Cilvēktiesību tiesa (ECT) pieņēma vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem...

Foto

Īpaši uzņēmējiem. Biznesam. Saldumu fabrikai „Laima” un ikvienam

Maza atkāpe vēsturē. Pirmsākumos par ļaunumu uzskatīja komunistisko režīmu. Komunistus un čekistus. Pret šo režīmu iestājās Latvijā dzīvojošie...

Foto

Ja aizkulišu spēlētājs manipulē ar veselu frakciju...

Šodien jau ir skaidrs, ka es tieku atcelts no Saeimas drošības komisijas vadītāja amata. Reizē ar to es pametu...

Foto

Mūsu lieliskos karjera plānus nomelno nesaprātīgi un nepareizi domājoši ļautiņi!

Laikā, kad pasaule aktīvi cīnās ar pieaugošo viltus ziņu un dezinformācijas izplatību, ar nožēlu varam secināt,...

Foto

Par “padomju mantojumu”

Pēdējā laikā publiskajā telpā arvien neatlaidīgāk un uzbāzīgāk tiek sēta un kultivēta ideja par kaut kādu atbrīvošanos no “padomju mantojuma”. Parasti tas notiek...

Foto

Izsūtīto brīvība ir mana brīvība

„24. februāris manas ģimenes un manas klases atmiņā paliks kā baiļu un neziņas datums. Nepiedodams krievu iebrukums ukraiņu zemē. Vai atkal...

Foto

Nauda, veselība, veselības pratība un priekšvēlēšanu gaisotne

Priekšvēlēšanu gaisotnē sarosījušies ne tikai tie, kas nolēmuši balotēties un tikt ievēlēti 14. Saeimā, bet arī tie, kuri vēlēšanu...

Foto

Kariņa kungs, šķiet, jums patiesībā nav īstas sajēgas, vai un kā Latvijas patērētāji tiks nodrošināti ar tiem nepieciešamo dabasgāzes apjomu

Nav šaubu, ka šī vara energokrīzi...

Foto

Ogres novada dome lemj pakļaut postam vietējos iedzīvotājus turpmākos 30 gadus

9. jūnijā Ogres novada domes finanšu komitejas sēdē tika iznīcināta Ikšķiles un Tīnūžu iedzīvotāju iespēja dzīvot drošā...

Foto

Kas notika vakardienas koncerta laikā Liepājā

Jau koncerta sākumā trīs jaunieši no kustības “PAR!”, kas ir partijas “Attīstībai/PAR” pārstāvēta un kuras valdes locekļi ir Daniels Pavļuts...

Foto

"Mocekļiem" ieteicams zināt, cieši ielāgot un atcerēties, ka demokrātijai ir leģitīmas tiesības sevi aizsargāt

Padomju okupācijas režīma laikā ikviena pienākums bija katru dienu pret un par...

Foto

Cilvēks un tauta

Bieži dzirdēts pārmetums par nacionālismu ir atsevišķā cilvēka interešu nerespektēšana. Šī pārmetuma biežā atkārtošana to gan nepadara par patiesību. Tautiskais pasaules uzskats nenoliedz...

Foto

Ja enerģētikas nozarē sitīs X stunda, tad jārēķinās, ka visiem gāzes nepietiks

Pasaule kopš Krievijas iebrukuma Ukrainā 24. februārī ir mainījusies un nekad vairs nebūs tāda kā...

Foto

Kautrīgais epidemiologs

Epidemiologs Jurijs Perevoščikovs medijos* dalās ar pārdomām, aizdomām un padomiem saistībā ar pērtiķu bakām. Sākšu ar to, ka “spečuks” ir vai nu atpalicis savā...

Foto

„Govs” vai „pērtiķa” nācija?

Kā notiek globāli politiskie piebūrumi? Vai tos vienmēr pavada vispārīgs viltus un meli, kam seko draudi, šantāža un varmācība? Kāpēc to apzināti...

Foto

Labas ziņas cilvēku populācijai. Nu, gandrīz labas...

Vismaz uz laiku izgāzies cilvēces izdeldētāju perinātais plāns: panākt, ka pasaules valstu vadības paraksta līgumu, piekrītot pandēmiju laikā atdot...

Foto

Jautājumi Kariņam par valdības gatavību jēdzīgi palīdzēt sabiedrībai un tautsaimniecībai pārvarēt sagaidāmo enerģētikas krīzi

Ņemot vērā globālos politiskos un ekonomiskos procesus, kas saistīti ar notikumiem Ukrainā,...

Foto

Maslova āmurs un uz Pavļuta klavierēm nolikta darba nespējas lapa

“Ja vienīgais instruments, kas tev ir, ir āmurs, tad katru problēmu mēdz redzēt kā naglu” (If...

Foto

Maija Atmoda

Krievijas karš pret Ukrainu un vietējās 5. kolonnas bezkaunība ir izraisījusi latviešu mobilizēšanos Ukrainas atbalstam un savu interešu aizstāvībai. Pilsoniskā pašorganizēšanās, ko “Austošā Saule”...

Foto

Politiķiem jāsaprot, ka sabiedrības integrācija līdzšinējā izpildījumā ir neatgriezeniski izgāzies projekts

Paužot noraidošu attieksmi pret Pārdaugavas okupekļa nojaukšanas lēmumu, Latvijas Krievu savienība (LKS) organizējas protesta akcijas...

Foto

Nepieteiktais karš Latvijā: ar tiem, kuri šeit izturas kā iekarotāji, kā "krievu pasaules" kungi un noteicēji, integrēšanās nebūs iespējama

Šodien mēs zinām, ka 1997. gada jūnijā...

Foto

Četras lietas, kas pazudušas no Dabas resursu nodokļa likuma grozījumiem

Ražotājiem ir nepieciešama finansiāla motivācija samazināt iepakojumu un izmantot pārstrādājamu iepakojumu. Ir jāveicina pārstrādātu materiālu izmantošana...

Foto

Reklāmas, kas nepatīk kustībai „Par!”, ir jāaizvāc!

2022. gada maijā Liepājas ielās ir konstatēti AS “Liepājas autobusu parks” piederoši autobusi, uz kuriem izvietota politiska un neviennozīmīgi...

Foto

Mazliet par situāciju Ukrainā

1. Krievu spēkiem ir vietēja mēroga panākumi, pārraujot frontes līniju Donbasa frontē pie Popasnas pilsētas. Tas ir izdevies, sakoncentrējot spējīgākās vienības, tajā...

Foto

Valdības varonīgie “mikrorestarti” nevairo cerību, ka ziemā cilvēki būs siltumā un par to spēs norēķināties

Aizvadītājā nedēļā valdība lielākoties bija aizņemta ar savu kārtējo krīzīti. Tomēr...

Foto

Jauna NATO stratēģija un “aizvainota aknu desa”

Vācijas ārlietu ministre Annalēna Bērboka atklāj, ka līdzšinējā NATO stratēģija paredz agresijas gadījumā vispirms pamest Baltijas valstis un pēc...

Foto

Tā kā tieslietās viss kārtībā, vēršu savas rūpes enerģētikas nozares virzienā

Enerģētiskā atkarība ir viens no iedarbīgākajiem Krievijas ieročiem, kas tiek lietots neminstinoties, ja rodas vajadzība. To...

Foto

Krievu identitāte ir organizēta ap impēriski politiskiem simboliem

Attiecībā uz padomju pieminekļiem ir viens aspekts, par ko jābūt skaidram priekšstatam - visā Eiropā šie pieminekļi ir...

Foto

No Tamuža un Zakatistova lietas KNAB izkalis kārtējo čiku

Tagad jau piemirsies, bet 2018. gadā bija briesmīgs skandāls – KNAB darbinieki aizturēja Saeimas deputātu Artusu Kaimiņu...

Foto

Būtu tikai godīgi mums un visai Rietumu pasaulei atzīt beidzot faktu: Krievija ir fašistiska valsts

Kopš kara sākuma paralēli turpinu lasīt viedokļus gan no Krievijas, gan...

Foto

Kad deputāte atzīstas, ka deputāti pārstāv kādas grupas intereses...

Priekšstats, ka deputāts pārstāv tikai sava vēlētāja “viedokli, uzskatus un vēlmes”, rodas:...

Foto

Dalītais īpašums: ko darīt tālāk?

Latvijā 90. gados notika revolūcija mājokļu sektorā. Pārmaiņas bija saistītas gan ar ēku īpašumu atdošanu bijušajiem īpašniekiem vai viņu mantiniekiem, gan...

Foto

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

Šonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk....

Foto

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

Krievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības...

Foto

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

Šobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares,...

Foto

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

Vakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam...

Foto

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu...

Foto

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju...

Foto

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

Vai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar...

Foto

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts....

Foto

Pārējo būs apēdusi inflācija...

Ikdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara...