Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

lauķis

20.02.2019. 10:26

»

Tātad

Nacionalitāte ir tautība - latvietis, krievs, žīds utt...


Vai nevar vienkāršāk , latviešu tauta , latviešu kultūra , latviešu valsts?Jēdzieni nācija un nacio analitāte īsti labi neskan.

Atbildēt

Tātad

20.02.2019. 10:12

»

lauķis

Tur jau tā lieta ka tiek iznīcināti jēdzieni tauta un tautība , tā vietā ievieš jēdzienus nācija un nacioanalitāte , bet nācija un latviešu tauta nav viens un tas pats.Latvijā šo jēdzienu oficiālu nomaiņu veica tieši Levits


Nacionalitāte ir tautība - latvietis, krievs, žīds utt.

Ir divi jēdzieni - valstsnācija un nācijvalsts.

Nācijvalsts atbilst nacionalitātes prioritātes principam - Latvija latviešu kultūrai utt.

Valstsnācijas princips ir, kad visas valstī esošās tautības apvieno zem viena jēdziena - valstsnācija, kā to ar preambulu izdarīja E. Levits.

E. Levitam preambulā kā prioritāti izvirzot valstsnācijas jēdzienu, tiek devalvēts nācijvalsts jēdziens, izslēdzot no prioritātes latviešu kultūras identifikāciju ar Latvijas valsts galvenajām pazīmēm.

E. Levitam ar Satversmes tiesas atbalstu preambulā kā galveno izvirzot valstsnācijas nozīmi pār nācijvalsts nozīmi, ir likvidētas visas latviskās kultūras prioritātes. Turpat minot, ka latviešu valoda ir valstsvaloda, ar to nekas netiek nostiprināts, jo Saeimas balsojums šo valstsvalodas statusu var izmainīt jebkurā laikā, skatoties, kāds ir Saeimas sastāvs.

E. Levits ar valstsnācijas jēdziena nostiprināšanu preambuā ir nostiprinājis cionisma tendences, kurās latviešu tauta pielīdzināta dzīvniekiem bez savas kultūras, visu sabiedrību orientējot uz patērētājsabiedrības vērtībām.

Tiesiskai paļāvībai veltīto konferenci E. Levits iesāka saviem vārdiem : "Visi cilvēki ir dzīvnieki, bet cilvēks no dzīvnieka atšķiras ar savu tiesību apzināšanos un izpratni".

Neļausim žīdu cionistiem iznīcināt latviešu tautas tiesības uz savu kultūru. Preambulas teksts ir jāmaina, bet E. Levits no Latvijas jādeportē vai jāpatriec.

Atbildēt

plastalins

20.02.2019. 09:38

»

Neuztraucies

Latvijas t.s. inteliģence ir lētāka par "ceļa" meitenēm


vel jau bija atbalsta vestule reketierim haritonovam,, ar viss zieds bija parakstijis pat pauls :))

Atbildēt

lauķis

20.02.2019. 08:11

»

Egils Levits

pārvalda ivritu, bet būtu neprāts to publicēt. Žīdi to nedara...


Tur jau tā lieta ka tiek iznīcināti jēdzieni tauta un tautība , tā vietā ievieš jēdzienus nācija un nacioanalitāte , bet nācija un latviešu tauta nav viens un tas pats.Latvijā šo jēdzienu oficiālu nomaiņu veica tieši Levits.

Atbildēt

Egils Levits

20.02.2019. 08:01

»

Cionas preambulists

bez dzimtās latviešu valodas, no mātes Ingeborgas, dzimušas Bargās puses, brīvi pārvalda četras svešvalodas — angļu, franču, vācu un krievu valodu


pārvalda ivritu, bet būtu neprāts to publicēt. Žīdi to nedara.

Savulaik žīdu masoni no B' nai B' Rith, kur ASV apvienojās 12 žīdu dzimtas, trīs reizes šturmēja Krieviju monarhijas sagraušanai. Izdevās uz trešo reizi, algojot Ļeņinu un Trocki. Pēterburgā iznāca 12 izdevumi ivritā, attīstot revolucionāro domu - papildus 20 000 jaunu žīdu no visas pasaules sabrauca Pēterburgā, lai realizētu revolūciju.

No konstitucionālā viedokļa Latvijas VP institūcija salīdzināma daļēji ar monarha posteni. Ja to ieņem žīds E. Levits, tad Latvija ir nolemta izlaupīšanai, iznīcinot pēdējās latviskās paliekas. Tieši E. Levits ieviesa preambulā Latvijas novērtējumu kā nacionālu, svītrojot latviska. Latviskums attiecas uz latviešu tautas nācijas interesēm kultūrā un valodā, bet nacinālās interes, ko ieviesa E. Levits attiecas uz visas Latvijas tautu ekonomikas nozīmē. Tā žīdiski veikli tika nomainītas prioritātes no latviskās kultūras vērtībām uz ekonomikas - patērējošo kultūru.Tā žīdiski cionistiskā veidā latviešus E. Levits ir novērtējis kā gojus.

Atbildēt

Bezkompromisa Tiesiskums

20.02.2019. 06:31

»

Ineta Ziemele

nevar būt VP arī tāpēc, ka ir šīs satrunējušās tieslietu sistēmas daļa, kurā taisījusi karjeru. Loģika un ass prāts bez morāles. ST praktiski nestrādā, vai strādā cionistu interesēs


Kembridžā tieslietās atzinības cienīgs ir tikai kriminoloģijas virziens. Citādi Kembridža vispirms asociējas ar Cambridge Five, kur īstenībā bija(?ir) vairāk dalībnieku, un atiecīgi eksaktajām zinātnēm. Ar tiesību zinātni nozīmīgāk nodarbojas Oksfordā.

Atbildēt

Cionas preambulists

20.02.2019. 05:27

bez dzimtās latviešu valodas, no mātes Ingeborgas, dzimušas Bargās puses, brīvi pārvalda četras svešvalodas — angļu, franču, vācu un krievu valodu.

Bet kā ar otru dzimto valodu, no tēva Jonasa Levita puses?

Atbildēt

SOS

19.02.2019. 23:48

Interesanti ir vērot, ar kādu nekaunību un pusmeliem tiek bīdīta Levita kandidatūra (pareizāk sakot pats aizelsdamies bīda sevi)! Vajadzētu paskatīt pilnīgāk paša biogrāfiju. Piemēram: esot zinātnieks! Interesanti kur tas devums, jo pat zin. doktora grāds ir tikai pa draugam iedots "goda doktors". Kārlim Ulmanim tādi bija četri.

Atbildēt

vēsture-īstā

19.02.2019. 23:22

Māra Zālīte pirmā līda pak... arī ZOO un agrāk kompartijas līderiem.

Atbildēt

martin

19.02.2019. 23:08

ko Levits darīja, kādā profesijā strādāja PSRS
laikā? vai tad čeka netraucēja dzīvot?
Intresanti būtu zināt, kur dzīvoja, ko strādāja?

Atbildēt

Ineta Ziemele

19.02.2019. 22:55

»

edgars

Loti laba LV prezidente būtu Satversmes tiesas priekšsēdētāja Ineta Ziemele. Beigusi viņa ir Londonā Kembridžas universitāti doktores grāds tieslietās. Valodu pratēja, inteliģenta,gudra. Tā teikt - ļoti laba visai Latvijai- kandidāte. Kurai, kuram vēl no Latvijas ir Kembridžas grāds zinātne...


nevar būt VP arī tāpēc, ka ir šīs satrunējušās tieslietu sistēmas daļa, kurā taisījusi karjeru. Loģika un ass prāts bez morāles. ST praktiski nestrādā, vai strādā cionistu interesēs.

Atbildēt

Ineta Ziemele

19.02.2019. 22:52

»

nutanugan

kāda starpība, kurš siles rukšķis tiks pielaists rīties trekno putru preža pilī? priekš lumpeņiem nekāda


nav muļķe, bet konferecē par tieslietām viņai bija maucīgs humors par prostitūtām, kurām nevar liegt piepelnīties uz ielas pretim Saimas namam vai ministru kabinetam. Labi attīstīts sievietes prāts vienalga noved pie maucības. Maucība ir arī žīda E. Levita spriešanas spējas pēc cionistu poņaķijām.

Atbildēt

toms

19.02.2019. 22:42

Kapēc Latvijai vajag prezidentu- pensionāru?
Vai tiešām NAv jaunu, gudru cilvēku ???
Vai atkal tiks izvilkts "savējais uzticams" no smilšu kastes vai no zoo, vai ..... .

Atbildēt

Neuztraucies

19.02.2019. 22:31

»

nu re

skāde tik, ka būs jāmeklē parakstītāji, jo daudzi no iepriekšējiem jau aizsaulē


Latvijas t.s. inteliģence ir lētāka par "ceļa" meitenēm

Atbildēt

interesanti, ka

19.02.2019. 22:28

»

cilveks444

Latvijas iedzīvotājs “parastais”, kurš nav pat Kaimiņa partijas fans un nepārtiek tikai no kotletēm, bet ir vienkāršs darbarūķis un ģimenes cilvēks, kam ikdienas rūpes nodarbina prātu, iespējams, nav nemaz pamanījis, ka pēkšņi, it kā nemanot ir sākusies Latvijas vēsturē viena no vislielākajām politiskajām...


šoreiz kārtējās siles politshēmas lobēšanai savākta švaka blice, tikai knapi pāri simtam algotņu. salīdzinājumam, pirms pārdesmit gadiem haritonova atbalsta petīcijai bandītu pastnieks jobeļu duris noorganizēja 3 reizes lielāku kviecēju baru, 360 sīklopus no silei pietuvinātā inteliģences kodola.

Atbildēt

edgars

19.02.2019. 22:08

Loti laba LV prezidente būtu Satversmes tiesas priekšsēdētāja Ineta Ziemele. Beigusi viņa ir Londonā Kembridžas universitāti doktores grāds tieslietās. Valodu pratēja, inteliģenta,gudra. Tā teikt - ļoti laba visai Latvijai- kandidāte. Kurai, kuram vēl no Latvijas ir Kembridžas grāds zinātne?
Vai Vējoonis var viņai stāvēt blakus izglītības
jomā??? Vai nelatvietis var būt? Paklausieties, par
ko Francijā protestē daudzi ... .

Atbildēt

tā būs

19.02.2019. 21:38

Levits būs otrs Nils Muižnieks, kurš izmantoja Latviju, lai tiktu augstā amatā Briselē, bet par Latviju un tautu tam nospļauties.

Atbildēt

cilvēkam444

19.02.2019. 20:41

domājams, ka izlīdīs Āboltiņa, jo pirms 4 gadiem viņa bija tā, kura meta sprunguļus Levitam, lai viņš netiktu. Ir jau vēl citi, kuri CER , tikai to pateiks pēdējā brīdī.

Atbildēt

Protams

19.02.2019. 20:38

atvainojos par drukas kļūdām, steiga...

Atbildēt

Protams

19.02.2019. 20:36

ikviens VP kandidats izdod kadu gramatu par sevi,
skat Aboltiņa ar sarosījusies no italijas, joprojam cer.
Levita gramatas praksē ir NEDERĪGAS, jo tajas ir SAUSA teorija, kas praksē NESTRADĀ.

Ieejiet tiesu portālos : kas tur notiek 3/4 daļas lietu ir par parādu piedziņu un tas jau ir masveidā un tas nav normāli, ka valsts par šiem bezizejā nonakušiem cilvēkiem neliekas nezinis. Un pretī stāties augļotājiem var tikai tie , kuriem ir nauda (pārsūdzībām, tiesu izdevumiem) un kuriem ir saprāts un niknums sevi aizstavēt pret augļotājiem.

Levita kungs stāv tāllu no tautas ikdienas. Bija publicēts pētījums, ka Levita un Dombrovska kungi ir visbagātīgāk atalgotie no Latvijas kā pārstāvji ES institūcijās.

Par pesijas vecuma palielināšanu : vai tas nav prettiesiski, ka pensijas vecums ar katru gadu palielinās pie apstākļa, ka priekšroka ir jauniem cilvēkiem, kurus darba devējs privātā sektorā var apšmaukt vairumā gadījumu: vienlaikus liekot jauniešiem strādāt " 3 vienā" jeb pat "4 vienā" : par lietvežiem, tulkiem (tulkot jeb rakstīt tekstus svešvalodās), šoferiem (komandējumi Latvijas ietvaros) plus vēl paša specialitātes joma plus vēl kaut kas ar konkrēto specialitāti nesaistīts. Manam paziņam šādi daudzi pienākumi no dažadām nozarēm bija javeic vienlaikus plus kā ceturto jomu viņam lika izķert peles - lai biroja telpās nebūtu grauzēju :-) .
Krievijā sievietēm 55 gadu vecumā jau ir tiesības uz sociālo apdrošināšanu jeb tiesības saņememt savu iemaksāto naudu atpakaļ kā pensiju...
Šaubos vai Levita kungs ar desmitos tūkstošu mērāmu (šķiet 23 tūkstošus EUR mēnesī, ja ne vairāk ) algu iedziļināsies tautas problēmās. Taču nē ...

Atbildēt

cilveks444

19.02.2019. 20:23

Latvijas iedzīvotājs “parastais”, kurš nav pat Kaimiņa partijas fans un nepārtiek tikai no kotletēm, bet ir vienkāršs darbarūķis un ģimenes cilvēks, kam ikdienas rūpes nodarbina prātu, iespējams, nav nemaz pamanījis, ka pēkšņi, it kā nemanot ir sākusies Latvijas vēsturē viena no vislielākajām politiskajām kampaņām. Tā ir neiedomājami apjomīga, tā skar visus medijus, tās reklāma ir it visur, no tās nevar izbēgt, ja vien nedzīvo būdiņā meža vidū pie dabas, bez sakariem, bez TV un Radio, bez interneta.

Gandrīz līdz katram Latvijas iedzīvotājam tiek novadīta informācija, ka mūsu pusē atkal ir parādījies Levits, kurš līdz šim, kopš pagājušo reizi palika garu degunu Latvijas prezidenta vēlēšanās, Latvijā tā īsti nebija manīts. Bet nu – MESIJA ir klāt! Aleluja, sauc Levita pielūdzēji, reklāmisti un slavinātāji. Aleluja, aleluja, lai dzīvo Levits, mūsu glābējs un nācijas tēvs. To auro NA divkosīgie politiķi, to izkliedz censoņi no JKP, to steidz apstiprināt Vienotības darboņi. Vai mēs būtu, ko palaiduši garām?

Vai Levits kopš LC laikiem, kad kopā ar Latvijas ceļa politiķiem sāka Latvijas totālu prihvatizāciju, būtu mainījies? Vai viņam pēkšņi būtu prātā domas par Latvijas valsti, par Latvijas tautu? Par to, lai mēs Latvijā visi, nevis tikai izredzētie, kas pārstāv vai ir pietuvināti Levita aprindām, dzīvotu labāk, draudzīgāk, pārtikušāk un laimīgāk? Vai Levits būtu transformējies par cilvēku, kam prātā tautas sāpe, tautas rūpe? Kas gan ar viņu būtu noticis šajos gados, kopš viņš uzturējās tālu prom no Latvijas?

Ak, jā! Ir kaut kas noticis gan. Ir gan! Laiks ir pagājis, pietiekoši ilgs laiks, lai nomainītos paaudzes, lai daudzi vecie, kas labi atcerējās Levita un Latvijas ceļa izgājienus, būtu devušies viņsaulē, lai daudzi būtu šo to aizmirsuši, jo laiks dara savu, lai jaunie, kas tagad ir apzinīgā vecumā, nemaz nezinātu, kas tad Levits ir par “putnu”. Jo reklāma, masīvā Levita idealizēšanas kampaņa darīs savu melno darbu. Kā jau jebkura reklāma to dara.

Tam talkā tiek ņemti sabiedrībā zināmi cilvēki, var sacīt autoritātes, kas nu aizgūtnēm metas slavināt Levitu, kurš, redz, kāda “sakritība”, ir izdevis grāmatu. Notiek svinīga Levita grāmatas atvēršana. LU tas notiek. Varbūt sakritība, varbūt nē, bet LU ir zināma, kā korporeļu, kurus apraksta M.Ruks, viens no midzeņiem. Arī Levits ir saistīts ar korporeļiem. Tie nav labi cilvēki, tie uzskata sevi par augstāku rasi, bet pārējos par mežoņiem. Par kalpiem un nevērtīgiem cilvēkiem. Levits, protams, ir solīds, viņš zina, ka jāturas rāmjos, viņš nav tik augstprātīgs, kā VVF, viņam pār malām neplūst milzu cinisms un arogance. Viņš pieticīgi sēž pie galda “Kārtības rullī” un gudri spriedelē.

Viņš zina. Zina. Zina, ka viņam ir uzticēta misija. Ka, lai kas nenotiktu, bet viņš būs Latvijas prezidents. Ka tur....nu tur, kur Latvijas ļaudīm nekad neļaus paviesoties, viss ir nolemts, ka lēmums ir galīgs un citu variantu nebūs. Šoreiz viņš varēs pildīt viņam uzticētos uzdevumus, savu misiju. Viņam būs rokās liela vara, viņš varēs ietekmēt likumdošanu, viņš varēs regulēt valdību, Saeimu, būs pie teikšanas, ja Saeima nepatiks viņa saimniekiem, būs klāt, ja pēc nākamajām vēlēšanām vajadzēs virzīt “pareizo” premjera amata kandidātu.

Levits turēs roku uz pulsa. Uz Latvijas pulsa. Un vārgā Latvijas pulsa. Vēl Latvija ir dzīva, vēl tā elpo, vēl no tās ir ko ņemt. Pasaules varenie vēl vēlas Latviju papluinīt, vēl viss nav prihvatizēts, vēl visi nav aizdzīti emigrācijā, vēl visas skolas nav slēgtas, vēl Latvijas tauta ir dzīva. Tāpēc Levits no LC atkal ir klāt. Viņa nāss sajūt labumus, bet viņš to neizrāda, viņš ir atturīgi pieklājīgs, bārstās ar apcerīgām gudrībām, izturas neitrāli. Un nemainīsies, nepaliks par VVF, kura savu patieso seju atklāja arvien vairāk un vairāk. Levits ir citāds, viņš zina, ka savu patieso seju atklāt nedrīkst.

Atbildēt

VVF

19.02.2019. 19:30

»

Q

Uzprasi kādam uz ielas nevis Rīgā , bet laukos, dzirdēsi ko par VVF domā parastā tauta, no kauna būs jānosarkst


ir slepenās korporācijas Lettonia biedre. Korporācija Lettonia sastāv korporāciju apvienībā L!K!A!, ar slepeniem iekšējiem kārtības noteikumiem un likumiem pret latviešu tautu un Latvijas valsti. Dievture VVF un E. Levits ir viena koka augļi. L!K!A! principi ir valsts iekārta var mainīties, bet korporācija ir mūžīga. VVF izšķērdīgais dzīvesveids, pat koruptīvi iegūstot kapa vietu, negribot dusēt vizbulīšu pļavas nostūrī, parāda korporāciju alkatību un mērķus, godinot savus vecbiedrus.

Atbildēt

Q

19.02.2019. 18:56

»

Jānis

VVF bija un ir pasaules līmeņa politiķe un Levits arī tāds ir, viss būs kārtībā!Labi ka to jūsu vaukšķēšanu neviens neņem vērā


Uzprasi kādam uz ielas nevis Rīgā , bet laukos, dzirdēsi ko par VVF domā parastā tauta, no kauna būs jānosarkst!

Atbildēt

Žīdu valoda!

19.02.2019. 18:52

»


Hihihihi:))))

Atbildēt

Žīdu valoda

19.02.2019. 17:35

ir pateikt to, ko vēlaties dzirdēt. Levits kā žīds Putins ir cilvēki bez sejas un nacionālās ideoloģijas koncepcijas. Žīds Levits kalpo cionismam un virsnacionālajām korporokrātijas struktūrām, tostarp kā ET tiesnesis. Pētījumi pierāda ES virzīšanos uz personības brīvības ierobežošanu, nabadzības plaisas starp nabadzīgajiem un bagātajiem palielināšanos. E. Levits ir starp bagātajiem un vienmēr pārstāvēs pasaules korporokrātijas intereses. Tieši tā, kā to darījis līdz šim.

Atbildēt

Jānis

19.02.2019. 17:04

»

jautaajums

Jānis vai Joske


Joske, protams.

Atbildēt

:(:(:(:(

19.02.2019. 16:39

»

Q

VVF bija priekšpēdējā nagla Latvijas valsts zārkā, tagad iedzīsim p1ēdējo-Levitu


Naglas Latvijas valsts zārkā ir kremļmīļi un aprobežotie latvju mietpolsoņi ar pamatskolas izglītību.

Atbildēt

:):):):):):)

19.02.2019. 16:32

»

SS

jebkurš būs labs, ja tas nebūs jūda Levits


Pēc stila liekas, ka Jūda esat Jūs

Atbildēt

:(

19.02.2019. 16:31

»

Edge

Ir izcila valsts - būs vēl izcilāka! Pavērtējiet DARBUS, ko paveikuši levitieši 30 gados, tad par nākotnes gaišajām perspektīvām šaubu nebūs. Pat vietējie pētnieki apstiprina levitiešu šlakas ideju un domu fantastisko spēku: " Pētnieki: Latvieši ir viena no straujāk izzūdošajām nācijām pasaulē " ( lr1...


Ziniet ko, Vili!Tieši Jūs savā pietiekami garajā mūžā neesat izdarījis pilnīgi NEKO vērtīgu ne LPSR, ne Latvijas Republikas labā. Tādi kā Jūs ir pilnīgi nederīgas personības: tukšzieži un vēja slotas. No Jūsu dzīves pēc tās beigām nebūs palicis itin nekas vērtīgs, tikai tā žults , kuru lejat visos portālos!

Atbildēt

nu re

19.02.2019. 16:26

skāde tik, ka būs jāmeklē parakstītāji, jo daudzi no iepriekšējiem jau aizsaulē

Atbildēt

Secinājums

19.02.2019. 15:45

»

Normunds Šlitke (žīds, jurists)

Trolli, pasaki savu vārdiņu, ja nav bail. Ja nav drosmes, tad labāk patiešām baidies


Vēl nav gadījies sastapt žīdu kurš atklāti nosodītu cionismu.

Atbildēt

Tiesnesis

19.02.2019. 15:44

»

Inga K.

Ja negribam, ka mūsu valsti pārstāv cilvēks, kura saknes Krievijā, ja negribam kļūt ne vienu reizi vien par apsmieklu ne vien ārpus savas valsts, bet arī mūsu valstī, mums jāievēl īsts Prezidents, kurš spēj runāt vairākās valodās, ieguvis izcilu izglītību, jurisdiski izglītots, lojāls savai valstij, ...


Par saknēm labāk nerunāt. Levits apzinīgā vecumā labprātīgi aizbēga no Latvijas, kamēr latvieši 80-os gados tādā pašā vecumā aktīvi darbojās Latvijas labā, par savu darbību no Latvijas tika piespiedu kārtā izsūtīti uz austrumiem, bet viņu darbību kopums panāca Latvijas neatkarības atjaunošanu. Tad jau Levits atkal ieradās uz balta zirga. Pirms iepriekšējām prezidenta vēlēšanām Levitam uztaisīja PR kampaņu ar preambulu. Tagad ar grāmatu un darbaļaužu vēstulēm. Protams, cilvēks laika gaitā var mainīties, bet šobrīd redzams vienīgi tas, ka Levits savas izcilās dotības nav izmantojis Latvijas labā, bet Latviju un latviešu tautu izmantojis savā labā. Izcila valsts un arī katrs levīts mums ir vajadzīgs, bet kāpēc tieši par Valsts Prezidentu?

Atbildēt

Egils Levits

19.02.2019. 15:25

Egils Levits bija mazs žīdiņš, kad viņa vecāki pag. g.s. 70. gados aizbrauca uz Izraēlu kopā ar citiem žīdiem, tostarp LPSR VDK nagumaucējiem, kuru vietas ieņēma latvieši,kas noliedza savu tautību. VDK darba valoda bija krievu valoda. Tas viss aprakstīts A. Grūtupa grāmatā Observators un katrs to var izlasīt.

Kad mazais židiņš Egils Levits izauga liels, viņš Izraēlā apguva ivritu un apprecēja īstu žīdieti ar malniem matiem un līku degunu. Tagad viņa gatavojas par Latvijas pirmo dāmu!

Ja E. Levitu ievēlēs par VP, viņš uz Latviju atvilks citus Izraēlas žīdus, jo LV vēl pieder daudz kapitālsabiedrību ar miljoniem ienākumu, uz ko židi cer privatizācijā. Cionisti jau pārvalda Saeimas prezidiju, juridisko biroju. Likumus valsts kapitālsabiedrību privatizācijai kūrēs žīdi un E. Levits. Viņi sarunāsies ivritā, lai latvieši nesaprot, neskatoties uz to, ka latviešu valodas statuss noteikts Satversmes preambulā. Tāda ir žīdu sātanistu, cionistu gudro stratēģija un taktika.

Rīta Panorāmā E. Levits jau draudēja ar šantāžu, ka būs jāmeklē cits VP kandidāts, ja citas partijas neatbalstīs viņa kandidatūru.

Atbildēt

vgg

19.02.2019. 15:14

Man pietika, kad pa radio dzirdēju kā Levits saka, ka latvieši tik labi kā tagad nav dzīvojuši nekad....
Paldies, viss skaidrs.

Atbildēt

Asiirietis

19.02.2019. 15:02

»

Jānis

Ja Vīķei tā vēstule palīdzēja, tad lai palīdz arī Levitam!Nebūs kauns par valsti


Noslepenotie KGBistu arhīvi arī jums palīdzēja, tikai neaizmirstiet, ka tas viss ir uz laiku un jo ilgāk attālinās sods, jo tas būs briesmīgāks.

Atbildēt

ha-ha

19.02.2019. 14:46

»

west

Zinu tikai vienu godīgu kandidātu. Tas ir Georgs Andrejevs


Jā,jā!Tas,kurš partijas uzdevumā deva narkozi tautai.G oda vīrs,tikai no kuras barikāžu puses skatoties.No Kangaru puses viss štokos!

Atbildēt

west

19.02.2019. 14:26

Zinu tikai vienu godīgu kandidātu. Tas ir Georgs Andrejevs!

Atbildēt

Jānis

19.02.2019. 14:16

»

Q

VVF bija priekšpēdējā nagla Latvijas valsts zārkā, tagad iedzīsim p1ēdējo-Levitu


VVF bija un ir pasaules līmeņa politiķe un Levits arī tāds ir, viss būs kārtībā!Labi ka to jūsu vaukšķēšanu neviens neņem vērā.

Atbildēt

Q

19.02.2019. 14:12

Nesaprotu, kāds vienojošs faktors Latvijas tautai varētu būt ārzemēs audzis ebrejs? Pilnīgs nonsens!

Atbildēt

Jānis

19.02.2019. 14:06

Ja Vīķei tā vēstule palīdzēja, tad lai palīdz arī Levitam!Nebūs kauns par valsti!

Atbildēt

KKK

19.02.2019. 13:53

»

Žulis

Mums ir jādomā...mēs izvirzīsim...mēs vēlēsim...


Precīzi!! Nav pat ko piebilst.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

3

Ostu reforma ir lieliska, un nevis mēs, bet visi citi vainīgi, ka rezultāti ir katastrofāli

FotoPar Latvijas ostu reformu ir ticis runāts visā aizejošās Krišjāņa Kariņa valdības darbības laikā. Tomēr izrādās, tas ir bijis par īsu, lai politiķu aprindās būtu panākta izpratne par šīs reformas lietderību un mērķiem. Iespējams, tāpēc ne tikai no ietekmi ostu un tranzīta biznesā zaudējušiem kritiķiem, bet arī no jaunās valdības veidotāju vidus izskan pretrunīgi vai pat ļoti kritiski vērtējumi, tostarp par to, ka ostu reforma esot izgāzusies.
Lasīt visu...

21

Man ir ideja – tagad mums vajag jaunu ārpolitikas stratēģiju

FotoPēc TVNET aptaujas pagaidu rezultātiem tikai 13% neatbalsta TV Rain licences anulēšanu. Starp viņiem ir tādi, kuri bēdājās, ka šis lēmums visizdevīgākais ir tieši putinam un vispār - kanāla aizliegšana esot viņu specoperācija.
Lasīt visu...

18

Ļoti ceru, ka Latvijas Žurnālistu asociācija nerunā visu žurnālistu vārdā!

FotoĻoti ceru, ka Latvijas Žurnālistu asociācija (LŽA) nerunā visu žurnālistu vārdā!
Lasīt visu...

3

Padomāt, kas tur tāds īpašs – drusciņ pārkāpa likumus un drusciņ atbalstīja Krievijas okupantus un agresorus...

FotoLatvijas Žurnālistu asociācija (LŽA) izsaka nožēlu par Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) lēmumu anulēt apraides licenci telekanālam "Doždj" ("Дождь"/"TV Rain") un uzskata, ka tas ir nesamērīgs iepretim pieļautajiem pārkāpumiem.
Lasīt visu...

21

Pašmērķīgi aizvainot - tā nav ne liela, ne izsmalcināta māksla

FotoMarks Rotko - “klusums ir precīzs, klusums ir tik akurāts”. Vērojot ļoti atšķirīgos viedokļus par provokatīvo mākslas darbu Rotko centrā Daugavpilī, atcerējos paša Rotko slaveno teicienu - “Silence is so accurate”.
Lasīt visu...

21

Patērētājiem ir jābūt tiesībām iepazīties ar tarifu izmaksu modeļiem un pamatojumu

FotoPatērētājiem taču būtu jāredz Sadales tīkla tarifu pamatojums? Regulators diemžēl ir citās domās un nepiekrīt uzlikt par pienākumu atklāt izmaksu attiecināšanas modeli. Es jūtos nonācis 20 gadus tālā pagātnē, kad šāda ignorance bija lielākās daļas valsts iestāžu norma.
Lasīt visu...

6

2021. gadā veselības jomā valstij atradās 1,897 miljardi eiro, šogad – tikai 1,505 miljardi, nākamgad vēl nedaudz mazāk

FotoBiju jau krustu šķērsu lūdzies dažādu partiju politiķiem uzrādīt, ko viņi sarakstījuši valdības deklarācijā par veselību un medicīnu, bet tie izlikās kurli esam vai vismaz paši teicās neredzējuši šādu sadaļu  deklarācijā. 
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Ierobežot medības nacionālajos parkos!

Ķemeru Nacionālais parks ir otrais Latvijā dibinātais (1997. gadā) nacionālais parks, kas no sava vecākā brāļa – Gaujas Nacionālā parka – atšķiras...

Foto

Mūsdienu feodālisms

Pie mums var atrast paralēles ar feodālo iekārtu ar visu tās tiesībatšķirīgo kontingentu - feodāļus, viņu algotņus un pārējos iedzīvotājus, kas sadalās pa slāņiem...

Foto

Indivīda rīcība un „valsts stāvoklis”

Indivīdam ir jānodala lēmumi par savu dzīvi no “valsts stāvokļa”. Savā personīgajā dzīvē ir jārīkojas tā, it kā valstī nekas pašam...

Foto

Kamēr slimnīcas valdes priekšsēdētājs saņem 8500 eiro mēnesī, negausīgie ārsti prasa 7500!

Vakar Latvijas Televīzijas raidījumā “Panorāma” tika parādīts korespondentes Zandas Ozolas-Balodes sižets “Onkoloģijas centrā darbu...

Foto

Latvija nekad nebūs bagāta, ja...

Pie mums šovakar ir divas spāņu ģimenes ar bērniem. Parasts vakars ar bērnu spēlēm, ēst gatavošanu un sarunām. Mums viss sanāks,...

Foto

Ausīs arī mūsu saule

Motoklubs „Dieva suņi” 20. novembrī savā Twitter kontā publicēja tvītu ”Tā saucamais “urā patriotisms” ir pretīgs ar to, ka viņš balstās un mītiem,...

Foto

Ekonomikas ministrei un valdības vadītājam jāuzņemas politiska atbildība par situāciju enerģētikā

Valdības rīcība sakarā ar AS "Sadales tīkli" regulatoram iesniegto jauno tarifu projektu ir bezatbildīga, un...

Foto

Lūk, cik enerģiski mēs skaldām matus

Biedrība “Latvijas Mediju ētikas padome” (LMĒP), kas apvieno 44 mediju asociācijas un individuālus medijus, triju gadu laikā ir sniegusi atbildes...

Foto

Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini

Armands Puče „Ar baltiem cimdiem”. Izcils eksemplārs. Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini. Klauzula viena -...

Foto

Sports visa mūža garumā ir veselības pamats

Laika sprīdis, kad politiķi cenšas izveidot valdību, ir vienīgā iespēja viņiem iedvest, ka valsts nav sadalāma 15 nozaru klucīšos...

Foto

"Sadales tīkla" tarifu celšana kā slēpts nodoklis graus iedzīvotāju un uzņēmēju maksātspēju

Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcijas deputāti aicina nepieļaut krasu elektroenerģijas pārvades tarifa...

Foto

Džeks, kurš pieliek mūli kā mērkaķis, ir patriots?

Labrīt. “Patriotu nedēļa” ar citas valsts karodziņiem Lāčplēša dienā un citu valstu tankiem 18. novembrī krastmalā ir galā,...

Foto

Paziņojums par enerģētisko situāciju valstī

Neraugoties uz veiktajiem pasākumiem, lai kompensētu apkures un elektroenerģijas izmaksas mājsaimniecībām, par oktobri saņemtie rēķini, salīdzinot ar iepriekšējo apkures sezonu, ir...

Foto

Par cilvēka nemirstību, kas ir medicīnas nesasniedzamais mērķis

Laika ass ir nežēlīga nākotnes pāreja pagātnē. Cilvēks alkst uzzināt nākotni, parasti viņš interesējas par nākotni savas prognozējamās...

Foto

Prātojums par diagonālēm

Pagājusī nedēļa uzrādīja zināmu bremzēšanos valdības veidošanas gaitā. Lai arī premjerkandidātam pagaidām nav Satversmes 56. panta kārtībā izsniegta aicinājuma uz Ministru kabineta sastādīšanu, uzvedās...

Foto

Prezidenta uzdevums ir izvirzīt premjera amata kandidātu, nevis norādīt partijām, ko tām darīt

Valdības veidošanas sarunas nevedas. “Jaunās vienotības” valdes priekšsēdētājs Krišjānis Kariņš par šo procesu...

Foto

Noticiet man - es tagad lasu Satversmi kā pilsonis

Valsts ir nācijas mājas, bet tās pamatlikums Latvijai – Satversme – ietver nācijas kopdzīves būtiskākos noteikumus, balstītus kopīgās vērtībās,...

Foto

Prezidents Egils ir jocīgs un galīgi neciena ģimenes vērtības un tradīcijas

Kad tad atkal ir noticis. Un ar Egilu un viņa kanceleju notiek. Čalis ar savu...

Foto

Valsts ir slikta, cilvēki ir slikti, pensionāri ir slikti, vēlētāji ir slikti, Lāčplēša diena ir slikta, es gan esmu lielisks

Šis būs personisks ieraksts. Un neapvainojieties....