Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

lauķis

20.02.2019. 11:26

»

Tātad

Nacionalitāte ir tautība - latvietis, krievs, žīds utt...


Vai nevar vienkāršāk , latviešu tauta , latviešu kultūra , latviešu valsts?Jēdzieni nācija un nacio analitāte īsti labi neskan.

Atbildēt

Tātad

20.02.2019. 11:12

»

lauķis

Tur jau tā lieta ka tiek iznīcināti jēdzieni tauta un tautība , tā vietā ievieš jēdzienus nācija un nacioanalitāte , bet nācija un latviešu tauta nav viens un tas pats.Latvijā šo jēdzienu oficiālu nomaiņu veica tieši Levits


Nacionalitāte ir tautība - latvietis, krievs, žīds utt.

Ir divi jēdzieni - valstsnācija un nācijvalsts.

Nācijvalsts atbilst nacionalitātes prioritātes principam - Latvija latviešu kultūrai utt.

Valstsnācijas princips ir, kad visas valstī esošās tautības apvieno zem viena jēdziena - valstsnācija, kā to ar preambulu izdarīja E. Levits.

E. Levitam preambulā kā prioritāti izvirzot valstsnācijas jēdzienu, tiek devalvēts nācijvalsts jēdziens, izslēdzot no prioritātes latviešu kultūras identifikāciju ar Latvijas valsts galvenajām pazīmēm.

E. Levitam ar Satversmes tiesas atbalstu preambulā kā galveno izvirzot valstsnācijas nozīmi pār nācijvalsts nozīmi, ir likvidētas visas latviskās kultūras prioritātes. Turpat minot, ka latviešu valoda ir valstsvaloda, ar to nekas netiek nostiprināts, jo Saeimas balsojums šo valstsvalodas statusu var izmainīt jebkurā laikā, skatoties, kāds ir Saeimas sastāvs.

E. Levits ar valstsnācijas jēdziena nostiprināšanu preambuā ir nostiprinājis cionisma tendences, kurās latviešu tauta pielīdzināta dzīvniekiem bez savas kultūras, visu sabiedrību orientējot uz patērētājsabiedrības vērtībām.

Tiesiskai paļāvībai veltīto konferenci E. Levits iesāka saviem vārdiem : "Visi cilvēki ir dzīvnieki, bet cilvēks no dzīvnieka atšķiras ar savu tiesību apzināšanos un izpratni".

Neļausim žīdu cionistiem iznīcināt latviešu tautas tiesības uz savu kultūru. Preambulas teksts ir jāmaina, bet E. Levits no Latvijas jādeportē vai jāpatriec.

Atbildēt

plastalins

20.02.2019. 10:38

»

Neuztraucies

Latvijas t.s. inteliģence ir lētāka par "ceļa" meitenēm


vel jau bija atbalsta vestule reketierim haritonovam,, ar viss zieds bija parakstijis pat pauls :))

Atbildēt

lauķis

20.02.2019. 09:11

»

Egils Levits

pārvalda ivritu, bet būtu neprāts to publicēt. Žīdi to nedara...


Tur jau tā lieta ka tiek iznīcināti jēdzieni tauta un tautība , tā vietā ievieš jēdzienus nācija un nacioanalitāte , bet nācija un latviešu tauta nav viens un tas pats.Latvijā šo jēdzienu oficiālu nomaiņu veica tieši Levits.

Atbildēt

Egils Levits

20.02.2019. 09:01

»

Cionas preambulists

bez dzimtās latviešu valodas, no mātes Ingeborgas, dzimušas Bargās puses, brīvi pārvalda četras svešvalodas — angļu, franču, vācu un krievu valodu


pārvalda ivritu, bet būtu neprāts to publicēt. Žīdi to nedara.

Savulaik žīdu masoni no B' nai B' Rith, kur ASV apvienojās 12 žīdu dzimtas, trīs reizes šturmēja Krieviju monarhijas sagraušanai. Izdevās uz trešo reizi, algojot Ļeņinu un Trocki. Pēterburgā iznāca 12 izdevumi ivritā, attīstot revolucionāro domu - papildus 20 000 jaunu žīdu no visas pasaules sabrauca Pēterburgā, lai realizētu revolūciju.

No konstitucionālā viedokļa Latvijas VP institūcija salīdzināma daļēji ar monarha posteni. Ja to ieņem žīds E. Levits, tad Latvija ir nolemta izlaupīšanai, iznīcinot pēdējās latviskās paliekas. Tieši E. Levits ieviesa preambulā Latvijas novērtējumu kā nacionālu, svītrojot latviska. Latviskums attiecas uz latviešu tautas nācijas interesēm kultūrā un valodā, bet nacinālās interes, ko ieviesa E. Levits attiecas uz visas Latvijas tautu ekonomikas nozīmē. Tā žīdiski veikli tika nomainītas prioritātes no latviskās kultūras vērtībām uz ekonomikas - patērējošo kultūru.Tā žīdiski cionistiskā veidā latviešus E. Levits ir novērtējis kā gojus.

Atbildēt

Bezkompromisa Tiesiskums

20.02.2019. 07:31

»

Ineta Ziemele

nevar būt VP arī tāpēc, ka ir šīs satrunējušās tieslietu sistēmas daļa, kurā taisījusi karjeru. Loģika un ass prāts bez morāles. ST praktiski nestrādā, vai strādā cionistu interesēs


Kembridžā tieslietās atzinības cienīgs ir tikai kriminoloģijas virziens. Citādi Kembridža vispirms asociējas ar Cambridge Five, kur īstenībā bija(?ir) vairāk dalībnieku, un atiecīgi eksaktajām zinātnēm. Ar tiesību zinātni nozīmīgāk nodarbojas Oksfordā.

Atbildēt

Cionas preambulists

20.02.2019. 06:27

bez dzimtās latviešu valodas, no mātes Ingeborgas, dzimušas Bargās puses, brīvi pārvalda četras svešvalodas — angļu, franču, vācu un krievu valodu.

Bet kā ar otru dzimto valodu, no tēva Jonasa Levita puses?

Atbildēt

SOS

20.02.2019. 00:48

Interesanti ir vērot, ar kādu nekaunību un pusmeliem tiek bīdīta Levita kandidatūra (pareizāk sakot pats aizelsdamies bīda sevi)! Vajadzētu paskatīt pilnīgāk paša biogrāfiju. Piemēram: esot zinātnieks! Interesanti kur tas devums, jo pat zin. doktora grāds ir tikai pa draugam iedots "goda doktors". Kārlim Ulmanim tādi bija četri.

Atbildēt

vēsture-īstā

20.02.2019. 00:22

Māra Zālīte pirmā līda pak... arī ZOO un agrāk kompartijas līderiem.

Atbildēt

martin

20.02.2019. 00:08

ko Levits darīja, kādā profesijā strādāja PSRS
laikā? vai tad čeka netraucēja dzīvot?
Intresanti būtu zināt, kur dzīvoja, ko strādāja?

Atbildēt

Ineta Ziemele

19.02.2019. 23:55

»

edgars

Loti laba LV prezidente būtu Satversmes tiesas priekšsēdētāja Ineta Ziemele. Beigusi viņa ir Londonā Kembridžas universitāti doktores grāds tieslietās. Valodu pratēja, inteliģenta,gudra. Tā teikt - ļoti laba visai Latvijai- kandidāte. Kurai, kuram vēl no Latvijas ir Kembridžas grāds zinātne...


nevar būt VP arī tāpēc, ka ir šīs satrunējušās tieslietu sistēmas daļa, kurā taisījusi karjeru. Loģika un ass prāts bez morāles. ST praktiski nestrādā, vai strādā cionistu interesēs.

Atbildēt

Ineta Ziemele

19.02.2019. 23:52

»

nutanugan

kāda starpība, kurš siles rukšķis tiks pielaists rīties trekno putru preža pilī? priekš lumpeņiem nekāda


nav muļķe, bet konferecē par tieslietām viņai bija maucīgs humors par prostitūtām, kurām nevar liegt piepelnīties uz ielas pretim Saimas namam vai ministru kabinetam. Labi attīstīts sievietes prāts vienalga noved pie maucības. Maucība ir arī žīda E. Levita spriešanas spējas pēc cionistu poņaķijām.

Atbildēt

toms

19.02.2019. 23:42

Kapēc Latvijai vajag prezidentu- pensionāru?
Vai tiešām NAv jaunu, gudru cilvēku ???
Vai atkal tiks izvilkts "savējais uzticams" no smilšu kastes vai no zoo, vai ..... .

Atbildēt

Neuztraucies

19.02.2019. 23:31

»

nu re

skāde tik, ka būs jāmeklē parakstītāji, jo daudzi no iepriekšējiem jau aizsaulē


Latvijas t.s. inteliģence ir lētāka par "ceļa" meitenēm

Atbildēt

interesanti, ka

19.02.2019. 23:28

»

cilveks444

Latvijas iedzīvotājs “parastais”, kurš nav pat Kaimiņa partijas fans un nepārtiek tikai no kotletēm, bet ir vienkāršs darbarūķis un ģimenes cilvēks, kam ikdienas rūpes nodarbina prātu, iespējams, nav nemaz pamanījis, ka pēkšņi, it kā nemanot ir sākusies Latvijas vēsturē viena no vislielākajām politiskajām...


šoreiz kārtējās siles politshēmas lobēšanai savākta švaka blice, tikai knapi pāri simtam algotņu. salīdzinājumam, pirms pārdesmit gadiem haritonova atbalsta petīcijai bandītu pastnieks jobeļu duris noorganizēja 3 reizes lielāku kviecēju baru, 360 sīklopus no silei pietuvinātā inteliģences kodola.

Atbildēt

edgars

19.02.2019. 23:08

Loti laba LV prezidente būtu Satversmes tiesas priekšsēdētāja Ineta Ziemele. Beigusi viņa ir Londonā Kembridžas universitāti doktores grāds tieslietās. Valodu pratēja, inteliģenta,gudra. Tā teikt - ļoti laba visai Latvijai- kandidāte. Kurai, kuram vēl no Latvijas ir Kembridžas grāds zinātne?
Vai Vējoonis var viņai stāvēt blakus izglītības
jomā??? Vai nelatvietis var būt? Paklausieties, par
ko Francijā protestē daudzi ... .

Atbildēt

tā būs

19.02.2019. 22:38

Levits būs otrs Nils Muižnieks, kurš izmantoja Latviju, lai tiktu augstā amatā Briselē, bet par Latviju un tautu tam nospļauties.

Atbildēt

cilvēkam444

19.02.2019. 21:41

domājams, ka izlīdīs Āboltiņa, jo pirms 4 gadiem viņa bija tā, kura meta sprunguļus Levitam, lai viņš netiktu. Ir jau vēl citi, kuri CER , tikai to pateiks pēdējā brīdī.

Atbildēt

Protams

19.02.2019. 21:38

atvainojos par drukas kļūdām, steiga...

Atbildēt

Protams

19.02.2019. 21:36

ikviens VP kandidats izdod kadu gramatu par sevi,
skat Aboltiņa ar sarosījusies no italijas, joprojam cer.
Levita gramatas praksē ir NEDERĪGAS, jo tajas ir SAUSA teorija, kas praksē NESTRADĀ.

Ieejiet tiesu portālos : kas tur notiek 3/4 daļas lietu ir par parādu piedziņu un tas jau ir masveidā un tas nav normāli, ka valsts par šiem bezizejā nonakušiem cilvēkiem neliekas nezinis. Un pretī stāties augļotājiem var tikai tie , kuriem ir nauda (pārsūdzībām, tiesu izdevumiem) un kuriem ir saprāts un niknums sevi aizstavēt pret augļotājiem.

Levita kungs stāv tāllu no tautas ikdienas. Bija publicēts pētījums, ka Levita un Dombrovska kungi ir visbagātīgāk atalgotie no Latvijas kā pārstāvji ES institūcijās.

Par pesijas vecuma palielināšanu : vai tas nav prettiesiski, ka pensijas vecums ar katru gadu palielinās pie apstākļa, ka priekšroka ir jauniem cilvēkiem, kurus darba devējs privātā sektorā var apšmaukt vairumā gadījumu: vienlaikus liekot jauniešiem strādāt " 3 vienā" jeb pat "4 vienā" : par lietvežiem, tulkiem (tulkot jeb rakstīt tekstus svešvalodās), šoferiem (komandējumi Latvijas ietvaros) plus vēl paša specialitātes joma plus vēl kaut kas ar konkrēto specialitāti nesaistīts. Manam paziņam šādi daudzi pienākumi no dažadām nozarēm bija javeic vienlaikus plus kā ceturto jomu viņam lika izķert peles - lai biroja telpās nebūtu grauzēju :-) .
Krievijā sievietēm 55 gadu vecumā jau ir tiesības uz sociālo apdrošināšanu jeb tiesības saņememt savu iemaksāto naudu atpakaļ kā pensiju...
Šaubos vai Levita kungs ar desmitos tūkstošu mērāmu (šķiet 23 tūkstošus EUR mēnesī, ja ne vairāk ) algu iedziļināsies tautas problēmās. Taču nē ...

Atbildēt

cilveks444

19.02.2019. 21:23

Latvijas iedzīvotājs “parastais”, kurš nav pat Kaimiņa partijas fans un nepārtiek tikai no kotletēm, bet ir vienkāršs darbarūķis un ģimenes cilvēks, kam ikdienas rūpes nodarbina prātu, iespējams, nav nemaz pamanījis, ka pēkšņi, it kā nemanot ir sākusies Latvijas vēsturē viena no vislielākajām politiskajām kampaņām. Tā ir neiedomājami apjomīga, tā skar visus medijus, tās reklāma ir it visur, no tās nevar izbēgt, ja vien nedzīvo būdiņā meža vidū pie dabas, bez sakariem, bez TV un Radio, bez interneta.

Gandrīz līdz katram Latvijas iedzīvotājam tiek novadīta informācija, ka mūsu pusē atkal ir parādījies Levits, kurš līdz šim, kopš pagājušo reizi palika garu degunu Latvijas prezidenta vēlēšanās, Latvijā tā īsti nebija manīts. Bet nu – MESIJA ir klāt! Aleluja, sauc Levita pielūdzēji, reklāmisti un slavinātāji. Aleluja, aleluja, lai dzīvo Levits, mūsu glābējs un nācijas tēvs. To auro NA divkosīgie politiķi, to izkliedz censoņi no JKP, to steidz apstiprināt Vienotības darboņi. Vai mēs būtu, ko palaiduši garām?

Vai Levits kopš LC laikiem, kad kopā ar Latvijas ceļa politiķiem sāka Latvijas totālu prihvatizāciju, būtu mainījies? Vai viņam pēkšņi būtu prātā domas par Latvijas valsti, par Latvijas tautu? Par to, lai mēs Latvijā visi, nevis tikai izredzētie, kas pārstāv vai ir pietuvināti Levita aprindām, dzīvotu labāk, draudzīgāk, pārtikušāk un laimīgāk? Vai Levits būtu transformējies par cilvēku, kam prātā tautas sāpe, tautas rūpe? Kas gan ar viņu būtu noticis šajos gados, kopš viņš uzturējās tālu prom no Latvijas?

Ak, jā! Ir kaut kas noticis gan. Ir gan! Laiks ir pagājis, pietiekoši ilgs laiks, lai nomainītos paaudzes, lai daudzi vecie, kas labi atcerējās Levita un Latvijas ceļa izgājienus, būtu devušies viņsaulē, lai daudzi būtu šo to aizmirsuši, jo laiks dara savu, lai jaunie, kas tagad ir apzinīgā vecumā, nemaz nezinātu, kas tad Levits ir par “putnu”. Jo reklāma, masīvā Levita idealizēšanas kampaņa darīs savu melno darbu. Kā jau jebkura reklāma to dara.

Tam talkā tiek ņemti sabiedrībā zināmi cilvēki, var sacīt autoritātes, kas nu aizgūtnēm metas slavināt Levitu, kurš, redz, kāda “sakritība”, ir izdevis grāmatu. Notiek svinīga Levita grāmatas atvēršana. LU tas notiek. Varbūt sakritība, varbūt nē, bet LU ir zināma, kā korporeļu, kurus apraksta M.Ruks, viens no midzeņiem. Arī Levits ir saistīts ar korporeļiem. Tie nav labi cilvēki, tie uzskata sevi par augstāku rasi, bet pārējos par mežoņiem. Par kalpiem un nevērtīgiem cilvēkiem. Levits, protams, ir solīds, viņš zina, ka jāturas rāmjos, viņš nav tik augstprātīgs, kā VVF, viņam pār malām neplūst milzu cinisms un arogance. Viņš pieticīgi sēž pie galda “Kārtības rullī” un gudri spriedelē.

Viņš zina. Zina. Zina, ka viņam ir uzticēta misija. Ka, lai kas nenotiktu, bet viņš būs Latvijas prezidents. Ka tur....nu tur, kur Latvijas ļaudīm nekad neļaus paviesoties, viss ir nolemts, ka lēmums ir galīgs un citu variantu nebūs. Šoreiz viņš varēs pildīt viņam uzticētos uzdevumus, savu misiju. Viņam būs rokās liela vara, viņš varēs ietekmēt likumdošanu, viņš varēs regulēt valdību, Saeimu, būs pie teikšanas, ja Saeima nepatiks viņa saimniekiem, būs klāt, ja pēc nākamajām vēlēšanām vajadzēs virzīt “pareizo” premjera amata kandidātu.

Levits turēs roku uz pulsa. Uz Latvijas pulsa. Un vārgā Latvijas pulsa. Vēl Latvija ir dzīva, vēl tā elpo, vēl no tās ir ko ņemt. Pasaules varenie vēl vēlas Latviju papluinīt, vēl viss nav prihvatizēts, vēl visi nav aizdzīti emigrācijā, vēl visas skolas nav slēgtas, vēl Latvijas tauta ir dzīva. Tāpēc Levits no LC atkal ir klāt. Viņa nāss sajūt labumus, bet viņš to neizrāda, viņš ir atturīgi pieklājīgs, bārstās ar apcerīgām gudrībām, izturas neitrāli. Un nemainīsies, nepaliks par VVF, kura savu patieso seju atklāja arvien vairāk un vairāk. Levits ir citāds, viņš zina, ka savu patieso seju atklāt nedrīkst.

Atbildēt

VVF

19.02.2019. 20:30

»

Q

Uzprasi kādam uz ielas nevis Rīgā , bet laukos, dzirdēsi ko par VVF domā parastā tauta, no kauna būs jānosarkst


ir slepenās korporācijas Lettonia biedre. Korporācija Lettonia sastāv korporāciju apvienībā L!K!A!, ar slepeniem iekšējiem kārtības noteikumiem un likumiem pret latviešu tautu un Latvijas valsti. Dievture VVF un E. Levits ir viena koka augļi. L!K!A! principi ir valsts iekārta var mainīties, bet korporācija ir mūžīga. VVF izšķērdīgais dzīvesveids, pat koruptīvi iegūstot kapa vietu, negribot dusēt vizbulīšu pļavas nostūrī, parāda korporāciju alkatību un mērķus, godinot savus vecbiedrus.

Atbildēt

Q

19.02.2019. 19:56

»

Jānis

VVF bija un ir pasaules līmeņa politiķe un Levits arī tāds ir, viss būs kārtībā!Labi ka to jūsu vaukšķēšanu neviens neņem vērā


Uzprasi kādam uz ielas nevis Rīgā , bet laukos, dzirdēsi ko par VVF domā parastā tauta, no kauna būs jānosarkst!

Atbildēt

Žīdu valoda

19.02.2019. 18:35

ir pateikt to, ko vēlaties dzirdēt. Levits kā žīds Putins ir cilvēki bez sejas un nacionālās ideoloģijas koncepcijas. Žīds Levits kalpo cionismam un virsnacionālajām korporokrātijas struktūrām, tostarp kā ET tiesnesis. Pētījumi pierāda ES virzīšanos uz personības brīvības ierobežošanu, nabadzības plaisas starp nabadzīgajiem un bagātajiem palielināšanos. E. Levits ir starp bagātajiem un vienmēr pārstāvēs pasaules korporokrātijas intereses. Tieši tā, kā to darījis līdz šim.

Atbildēt

Jānis

19.02.2019. 18:04

»

jautaajums

Jānis vai Joske


Joske, protams.

Atbildēt

:(:(:(:(

19.02.2019. 17:39

»

Q

VVF bija priekšpēdējā nagla Latvijas valsts zārkā, tagad iedzīsim p1ēdējo-Levitu


Naglas Latvijas valsts zārkā ir kremļmīļi un aprobežotie latvju mietpolsoņi ar pamatskolas izglītību.

Atbildēt

:):):):):):)

19.02.2019. 17:32

»

SS

jebkurš būs labs, ja tas nebūs jūda Levits


Pēc stila liekas, ka Jūda esat Jūs

Atbildēt

:(

19.02.2019. 17:31

»

Edge

Ir izcila valsts - būs vēl izcilāka! Pavērtējiet DARBUS, ko paveikuši levitieši 30 gados, tad par nākotnes gaišajām perspektīvām šaubu nebūs. Pat vietējie pētnieki apstiprina levitiešu šlakas ideju un domu fantastisko spēku: " Pētnieki: Latvieši ir viena no straujāk izzūdošajām nācijām pasaulē " ( lr1...


Ziniet ko, Vili!Tieši Jūs savā pietiekami garajā mūžā neesat izdarījis pilnīgi NEKO vērtīgu ne LPSR, ne Latvijas Republikas labā. Tādi kā Jūs ir pilnīgi nederīgas personības: tukšzieži un vēja slotas. No Jūsu dzīves pēc tās beigām nebūs palicis itin nekas vērtīgs, tikai tā žults , kuru lejat visos portālos!

Atbildēt

nu re

19.02.2019. 17:26

skāde tik, ka būs jāmeklē parakstītāji, jo daudzi no iepriekšējiem jau aizsaulē

Atbildēt

Secinājums

19.02.2019. 16:45

»

Normunds Šlitke (žīds, jurists)

Trolli, pasaki savu vārdiņu, ja nav bail. Ja nav drosmes, tad labāk patiešām baidies


Vēl nav gadījies sastapt žīdu kurš atklāti nosodītu cionismu.

Atbildēt

Tiesnesis

19.02.2019. 16:44

»

Inga K.

Ja negribam, ka mūsu valsti pārstāv cilvēks, kura saknes Krievijā, ja negribam kļūt ne vienu reizi vien par apsmieklu ne vien ārpus savas valsts, bet arī mūsu valstī, mums jāievēl īsts Prezidents, kurš spēj runāt vairākās valodās, ieguvis izcilu izglītību, jurisdiski izglītots, lojāls savai valstij, ...


Par saknēm labāk nerunāt. Levits apzinīgā vecumā labprātīgi aizbēga no Latvijas, kamēr latvieši 80-os gados tādā pašā vecumā aktīvi darbojās Latvijas labā, par savu darbību no Latvijas tika piespiedu kārtā izsūtīti uz austrumiem, bet viņu darbību kopums panāca Latvijas neatkarības atjaunošanu. Tad jau Levits atkal ieradās uz balta zirga. Pirms iepriekšējām prezidenta vēlēšanām Levitam uztaisīja PR kampaņu ar preambulu. Tagad ar grāmatu un darbaļaužu vēstulēm. Protams, cilvēks laika gaitā var mainīties, bet šobrīd redzams vienīgi tas, ka Levits savas izcilās dotības nav izmantojis Latvijas labā, bet Latviju un latviešu tautu izmantojis savā labā. Izcila valsts un arī katrs levīts mums ir vajadzīgs, bet kāpēc tieši par Valsts Prezidentu?

Atbildēt

Egils Levits

19.02.2019. 16:25

Egils Levits bija mazs žīdiņš, kad viņa vecāki pag. g.s. 70. gados aizbrauca uz Izraēlu kopā ar citiem žīdiem, tostarp LPSR VDK nagumaucējiem, kuru vietas ieņēma latvieši,kas noliedza savu tautību. VDK darba valoda bija krievu valoda. Tas viss aprakstīts A. Grūtupa grāmatā Observators un katrs to var izlasīt.

Kad mazais židiņš Egils Levits izauga liels, viņš Izraēlā apguva ivritu un apprecēja īstu žīdieti ar malniem matiem un līku degunu. Tagad viņa gatavojas par Latvijas pirmo dāmu!

Ja E. Levitu ievēlēs par VP, viņš uz Latviju atvilks citus Izraēlas žīdus, jo LV vēl pieder daudz kapitālsabiedrību ar miljoniem ienākumu, uz ko židi cer privatizācijā. Cionisti jau pārvalda Saeimas prezidiju, juridisko biroju. Likumus valsts kapitālsabiedrību privatizācijai kūrēs žīdi un E. Levits. Viņi sarunāsies ivritā, lai latvieši nesaprot, neskatoties uz to, ka latviešu valodas statuss noteikts Satversmes preambulā. Tāda ir žīdu sātanistu, cionistu gudro stratēģija un taktika.

Rīta Panorāmā E. Levits jau draudēja ar šantāžu, ka būs jāmeklē cits VP kandidāts, ja citas partijas neatbalstīs viņa kandidatūru.

Atbildēt

vgg

19.02.2019. 16:14

Man pietika, kad pa radio dzirdēju kā Levits saka, ka latvieši tik labi kā tagad nav dzīvojuši nekad....
Paldies, viss skaidrs.

Atbildēt

Asiirietis

19.02.2019. 16:02

»

Jānis

Ja Vīķei tā vēstule palīdzēja, tad lai palīdz arī Levitam!Nebūs kauns par valsti


Noslepenotie KGBistu arhīvi arī jums palīdzēja, tikai neaizmirstiet, ka tas viss ir uz laiku un jo ilgāk attālinās sods, jo tas būs briesmīgāks.

Atbildēt

ha-ha

19.02.2019. 15:46

»

west

Zinu tikai vienu godīgu kandidātu. Tas ir Georgs Andrejevs


Jā,jā!Tas,kurš partijas uzdevumā deva narkozi tautai.G oda vīrs,tikai no kuras barikāžu puses skatoties.No Kangaru puses viss štokos!

Atbildēt

west

19.02.2019. 15:26

Zinu tikai vienu godīgu kandidātu. Tas ir Georgs Andrejevs!

Atbildēt

Jānis

19.02.2019. 15:16

»

Q

VVF bija priekšpēdējā nagla Latvijas valsts zārkā, tagad iedzīsim p1ēdējo-Levitu


VVF bija un ir pasaules līmeņa politiķe un Levits arī tāds ir, viss būs kārtībā!Labi ka to jūsu vaukšķēšanu neviens neņem vērā.

Atbildēt

Q

19.02.2019. 15:12

Nesaprotu, kāds vienojošs faktors Latvijas tautai varētu būt ārzemēs audzis ebrejs? Pilnīgs nonsens!

Atbildēt

Jānis

19.02.2019. 15:06

Ja Vīķei tā vēstule palīdzēja, tad lai palīdz arī Levitam!Nebūs kauns par valsti!

Atbildēt

KKK

19.02.2019. 14:53

»

Žulis

Mums ir jādomā...mēs izvirzīsim...mēs vēlēsim...


Precīzi!! Nav pat ko piebilst.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Reira autoratlīdzību ierosinājumi faktiski ir kaitniecība pret grāmatniecības nozari, valodu un kultūru

FotoLatvijas Grāmatizdevēju asociācija Finanšu ministrijas piedāvātos ierosinājumus izmaiņām autoratlīdzību aplikšanai ar nodokļiem uzskata par nepārdomātiem un kaitīgiem kultūras un grāmatniecības nozarēm.
Lasīt visu...

21

Lai visai pasaulei varētu parādīt „noderīgāku realitāti”

FotoVēl viens notikums ar Holivudas blokbasteram līdzīgu sižetu nesen izvērsās vienā no Minskas ielām. Daudzi no mums redzēja video, kurā jauns vīrietis (tālāk “mūsu varonis”) ar it kā nejauša taksista palīdzību veiksmīgi aizbēg no OMONa. Apskatīsim tuvāk, kāpēc šis notikums atgādina Holivudas filmu ne tikai savā sižetā, bet arī pēc specefektiem.
Lasīt visu...

18

Vecuma ierobežojumi kreditēšanas jomā, jeb vai banka var senioriem atteikt piešķirt kredītu

FotoVērojot tendences kreditēšanas tirgū Eiropā, secināms, ka liela daļa kredītiestāžu, lai iespējami izvairītos no finansiāliem zaudējumiem, kas var rasties, ja klients pilnībā vai daļēji neizpilda savas kredītsaistības ilgākā termiņā, nosaka vecuma limitu kreditēšanas pakalpojumiem, jo vecumu saskata kā būtisku riska faktoru.
Lasīt visu...

15

Mūsu galvās bija šīs vēsturiskās zemes, un šis likumprojekts tagad piedāvā to konkretizēt, lai latvietība nebūtu plakana

FotoŠodien es iesniedzu izskatīšanai Saeimā likumprojektu “Latviešu vēsturisko zemju likums”, un tā mērķis ir stiprināt iedzīvotāju piederību vietējām kopienām un latviešu vēsturiskajām zemēm – Kurzemei, Latgalei, Sēlijai, Zemgalei un Vidzemei. Tajā ir arī runa par četrām reģistrētajām kultūrtelpām – suiti, Rucava, Lībiešu krasts, kultūrtelpa “Upīte”, bet ne tikai par jau reģistrētajām kultūrtelpām.
Lasīt visu...

6

Daži jautājumi Latvijas Afganistānas veterānu cēzaram - Gunāram Rusiņam

FotoSaistībā ar interviju, kuru jūs nesen sniedzāt par Andreja Mediņa  militāro dienestu, es dažus jautājumus vēlos uzdot personīgi Jums.
Lasīt visu...

21

Pandēmija, infodēmija un multilaterālisms: runa ANO Ģenerālās asamblejas 75. sesijā

FotoAugsti godātais priekšsēdētāja kungs! Ekselences, cienījamās dāmas un godātie kungi! Vispirms vēlos apsveikt V. Bozkira kungu ar iecelšanu Ģenerālasamblejas 75. sesijas priekšsēdētāja godā. Varu Jums apliecināt, ka Latvija aktīvi līdzdarbosies, lai panāktu, ka nākamo 12 mēnešu garumā šī tik svarīgā organizācija varētu Jūsu vadībā darboties veiksmīgi.
Lasīt visu...

6

Šuplinskas kundze, atkāpieties, jūs dzīvojat citā realitātē

FotoMatemātikas skolotāju trūkuma dēļ pirmo mācību stundu šajā priekšmetā tikai pagājušajā nedēļā aizvadīja Rīgas 40. vidusskolas sesto klašu skolēni. Ziņas nonāca Latvijas televīzijā.
Lasīt visu...

21

Par "Turaidas kvartālu" samaksātā nekustamā īpašuma nodokļa apjoms ir palielinājies, nevis samazinājies

FotoLatvijas televīzijas raidījumā "De Facto" izskanējušais apgalvojums, ka SIA "MC Turaida Property", kam pieder Turaidas kvartāls Jūrmalā, pēc īpašuma statusa maiņas par 40 000 EUR ir samazināts nekustamā īpašuma nodoklis (NĪN), neatbilst patiesībai.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Es negribu lēkt acīs ļoti cienītajam ministram, no kā tik daudz kas ir atkarīgs: lai muzejs paciešas

Manā citādi harmoniskajā un priecīgajā dzīvē ir bijušas tikai...

Foto

Sankcijas. Retorika un realitāte

Šī gada 5.septembrī portālā Pietiek.com tika publicēts nezināma autora raksts ar nosaukumu „Kāpēc tika indēts Navaļņijs”. Rakstā citstarp tika pieminētas rietumvalstu līdz...

Foto

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto...

Foto

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

Ņemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla...

Foto

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

Man bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot...

Foto

„Ņevinovataja ja...”

Vakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es...

Foto

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

SDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu....

Foto

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

Lai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie...

Foto

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

Uzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...

Foto

Demokrātija

Jau desmitiem gadu dzirdu kvēlas runas par demokrātiju. Ko tik neesmu dzirdējis, sākot no dẽmos – tauta un (κράτος), krátos – vara. Vienkāršojot – par tautas varu....

Foto

Provinces pensionāra apsveikums jaunus laikus alkstošajiem rīdziniekiem

Dārgie rīdzinieki, jums tas ir izdevies! Urā! Daloties sajūsmībā par nīstās varas aizslaucīšanu un jaunās, spožās, visās varavīksnes krāsās...

Foto

Vai ar „Rimi” salātiem es varu dabūt COVID19?

Sestdien kārtējo satraucošu ziņu pavēstīja SPKC – visi sestdien COVID19 reģistrētie gadījumi bijuši Daugavpilī. Pagājušajā nedēļā kopā ar...

Foto

Kāpēc es iešu 10.oktobrī

Kāpēc es iešu 10.oktobrī? Es izstāstīšu, jūs izlasiet un, lūdzu, man vairs nejautājiet! Pat Aldis nezina, kādēļ es iešu. Ceru, ka izlasīs...

Foto

Ir jāatlaiž „sabiedrisko” mediju vadība un NEPLP

Uzņemoties pilnu atbildību un turpinot pildīt deputāta zvērestu, es publiski paziņoju: IR JĀATLAIŽ Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio vadība,...

Foto

Kāpēc tika indēts Navaļnijs

Nule kā nācis klajā Vācijas valdības paziņojums par to, ka pazīstamais Krievijas opozicionārs Aleksejs Navaļnijs, kurš ārstējas slimnīcā Berlīnē, ir ticis saindēts...

Foto

Trīs sivēntiņu sāga Marsa parkā

“Reiz dzīvoja trīs sivēntiņi. Trīs brāļi. Visi vienāda auguma, apaļi, sārti, ar vienādi draiskām astītēm. Pat vārdi viņiem bija līdzīgi. Sivēntiņus...

Foto

Imigranti krievu vietā

Vai jums nešķiet dīvaini, ka mēs aizvadītajos 30 gadus nebijām spējuši iedzīt mietu plašajā krievu kultūras lādē Latvijā, bet tad pēkšņi to izdarīja pēdējos 2-3 gados? Tieši...

Foto

Finanšu ministrijas piedāvājums iznīcinās grāmatniecības nozari

Latvijas Rakstnieku savienība ar neslēptām bažām raugās uz Finanšu ministrijas plāniem no 2021. gada likvidēt autoratlīdzību speciālo režīmu, aizstājot to...

Foto

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā. Proti, šobrīd tur valda naudas vara, nevis tautas...

Foto

Vēstule Selīnai un citiem aktīvistiem

Es dzīvoju Teikā, dzīvoklī kādā no padomju laikos celtajiem Teikas namiem, man ir vīrs un divi bērni, un man nav vienalga,...

Foto

Reiram ir jāatbild par cinisko rīcību Marsa parkā

Koku zāģēšana dienu pēc vēlēšanām Marsa parka teritorijā ir cinisks, nosodāms un politiski gļēvs lēmums, kura tagadējā izpilde,...

Foto

"Marsa parka" izzāģēšana ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda

"Marsa parka" izzāģēšana nākamajā dienā pēc vēlēšanām ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda. Šo politiķu zaļie mērķi...

Foto

Ātras pārdomas par priestera Mediņa "sāgu"

Man ir bijis tas gods viņu satikt. Viennozīmīgi spilgta personība. Viņam ir sava dzīves filozofija, kurai nevaru 100% piekrist, bet...

Foto

Ne jā, ne nē, ne melns, ne balts: paziņojums par Bruknu un priesteri Mediņu

Šā gada 20. augustā medijos izskanējusi informācija par Bruknas muižā esošās kopienas...

Foto

Par kristieti Aldi

Es jau sen gribēju uzrakstīt par to, kā Aldis Gobzems izsaimnieko Dieva doto talantu, bet kaut kā nebija vērtīga iemesla, lai nolasītu viņam...

Foto

Vēstule jaunajam Rīgas domes vadītājam – kā neuzkāpt uz Ušakova grābekļa

Godātie kandidāti, rakstu kā nedaudz skeptisks vēlētājs, kurš raugās uz Rīgas domes vēlēšanām ar tādu...

Foto

Levita lieliskais vēsturisko zemju likumprojekts brīnišķīgi ļaus apzināties latvisko identitāti, tās dziļumu un kultūras saknes

25.augustā Piebalgas apmeklējuma laikā Valsts prezidents Egils Levits Vecpiebalgas Kultūras namā...

Foto

Rīgas domes priekšvēlēšanu debates jārīko pilsētas zaļajā klusajā zonā - Biķernieku mežā

Rīgas domes apstiprinātajā Rīcības plānā vides trokšņa samazināšanai Rīgas aglomerācijā ir 3.2.1.attēls – Akustiskā...

Foto

Dzelzceļa transporta un ostu tranzīta izpostītāji tagad raujas pie varas Rīgā

Jau pēc pāris dienām sāksies iepriekšējā balsošana Rīgas domes vēlēšanās, tālab vēlreiz palūkosimies uz pašiem...

Foto

Gruntmanis ignorēja vides un kultūras kontekstu, bet es neko nevarēju ietekmēt un vispār mazgāju rokas nevainībā

Dr. Uģis Gruntmanis, atgriežoties Amerikā, ir komentējis veselības ministres, Veselības...

Foto

Nekliedziet tie, kas ir kliedzēji un kristīgās reliģijas noliedzēji

Andreju Mediņu personīgi pazīstu kopš 1992 gada, savu 16 gadu vecuma. Biju viens no viņa "nokalpinātajiem pusaudžiem"....

Foto

Kungi (ar smaidu par nopietno)

Pirms daudziem gadiem, 1998. gada 18. novembrī, iznāca laikraksta «Latvietis Latvijā» pirmais numurs. To ievadīja Viļa Plūdoņa dzejolis:...

Foto

Likumdošanas iniciatīva: par valsts un pašvaldības līdzekļu izlietojuma atklātumu

Valsts un pašvaldību, arī to kapitālsabiedrību un nodibinājumu iepirkumi ir melnais caurums, kur bez pēdām tiek zagti...