Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Par Vaciju

08.08.2017. 17:02

salidzinajums nevietaa. Ari Vacijaa ir vesela kaudze nejedzigu un necilvecigu likumu un noteikumu. Taa saucamajiem "beegljiem" par seksualu uzmaksanos sievietem "zaljo partijas" tiesnesis tikai pakrata ar pirkstu. Bet pamegini tik nesamaksat radio un TV nodevu, tur uzreiz no iestadeem nak reaalas apcietinaajuma paveeles.

Atbildēt

RomanAncient

07.08.2017. 12:31

Artūrs Ikvilds redzēts bildēs kopā ar kangariem. Citādi jau varētu parakstīties!

Atbildēt

Balts etniskais

05.08.2017. 11:22

Latvijas Republikas valsti, ko Pilsoņu kongresa pilnvarotie 800 000 mēģināja atjaunot 1991.g.netika pielaisti pie Valsts izveidošanas. Latvijas Republikas Tiesu sistēma piedalās organizētā noziedzībā pret savu Tautu un Latvijas Republikas valsti, kas atbilst krimināllikuma pantiem 71-81.Latvijas Republikas valsts parlaments šobrīd 100 aktieru šovs strādā Vācijā reģistrētā biznesā ar nosaukumu "Latvijas Republikas Saeima" D-U-N-S Nr. 681831796 (atrodiet paši UPIK.de.) Tas pats ir ar Latvijas Republikas Ministru kabinets. Leģitīmās Latvijas Republikas valsts laikā likumu panti nebija, nebija ārvalstu Banku, jo Latvijs Banka bija Valsts uzņēmums ar 49 valsts komercbankām kas lieliski īstenoja mūsu senču vajadzības īstos Latos, nevis krimināli ieviestos mūsu nepārvalddītos EIRO, kas ir masu slepkavības ierocis! Kā jau paši saprotat, ne J.Čakste, ne R. Ivanovs nav parakstījuši patreiz lietotās Satversmes grozījumu dokumentus-viņu parakstu izmantošana ir krimināla maldināšana kas ir Genocīds pret Tautu pamatā.
Ļoti interesanti: Uz kādu Tiesību pamata Pagaidu Likumdevāja Iestāde (1919.g.19.08.)varēja 70 gadus vēlāk kļūt par tagadējo juridisko subjektu "Latvijas Republika"? Un pārņemt toreizējo PAGAIDU Ministru kabineta PAGAIDU rīkojumus? Pagaidu rīkojumi, t.i. atslēgas - PAGAIDU.
lATVIJAS sATVERSMES sAPULCE 1922.G.15.02. KOPSĒDĒ PIEŅĒMA lATVIJAS rEPUBLIKAS sATVERSMI, kura stājās spēkā 7.11.1922.g.dienā kad kurā Latvijas Satversnmes sapulce izbeidza savu darbūbu. Šī juridiskā subjekta Tiesību akti ir vēl šodien spēkā??? "Latvijas Satversmes sapulce "un "Satversmes sapulce" nevar būt viens un tas patsjuridisks subjekts!!! mēs tiekam krāpti, aplaupīti 27 gadus!!! Tas vis, kas šodien notiek ir 100% fikcija! Kur skatās Satversmes Tiesa, Latvijas JURISTI? tĀ IR "Aktieru maska"kuras TĒLO/SPĒLĒ Latvijas Republikas valdību!

Atbildēt

Kiskis

05.08.2017. 08:11

Kāds stulbs pirdiens atkal ir dots man.

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

03.08.2017. 17:46

Izrādās autors ir kangaru fans. Tikai dēļ tādu mēslu atbalstu kangari ir paveikuši noziegumus.
Pie tam viņš twiterī faktiski raksta, ka tie kas karoja hitlera armijā ir patrioti. Tipisks naciķis. Arī nav daudz jāmin par kuru kkangaru grupējumu fano

Atbildēt

skaties un redzi

03.08.2017. 11:41

Zagt ir atļauts,nepārkāpjot barības ķedes atvēlētās vietas robežas.

Atbildēt

VB

03.08.2017. 10:08

Pareizi! Un par piedalīšanos vēlēšanās ar vajadzētu maksāt. Kā citādi?

Atbildēt

Pesimists

03.08.2017. 09:27

"Turklāt runa ir nevis tikai par augšām...". Runa kā reiz nav par augšām, augšas tur dara ko grib un tās cietumā neliek, pēdējais piemērs - Hilarija Klintone.

Atbildēt

Elmārs

02.08.2017. 22:12

Raksta autoram – kas tekstā ir domāts ar vārdu „Mēs”? Kuri ir tie pareizie „Mēs” – tie kuri nesodīti, uzspļaujot jebkādiem likumiem, savus līdzcilvēkus padarījuši par vergiem, vai tie kuri ir jau padarīti par vergiem ? (Ja interesē, varu nosūtīt manis pagājušogad neparakstītu darba līgumu, kurš par 240 darba stundām paredz 400 eiro algu, pirms nodokļu nomaksas – tāda ir patiesā realitāte teritorijā - Latvija ).
Autor, par kādu valsti tu, naivais cilvēk, murgo? Nav tādas valsts kā Latvija. Tādēļ to nevar nedz likvidēt, kā to iesaka šeit komentāros, šķiet, pat propesors A.P. (tāda nu ir tā slavinātā latviešu inteliģence un tās sapratne par valsti), nedz uzlabot, izmainīt vai veikt jebkādas citas darbības, kuras ir saistītas ar jēdzienu „valsts”. Nav pat iespējams sodīt par rakstā minēto valsts nodevību, jo nav jau pašas valsts. Ja Latvija būtu neatkarīga Republika, valsts nodevība būtu arī iekrājumu glabāšana Latvijas Republikai nepiederošā bankā!
Kādreiz (padomju laikos) kāda daļa no tā sauktās latviešu inteliģences – profesori, docenti, skolotāji, pasniedzēji tomēr zināja ka, lai kādu teritoriju varētu uzskatīt par valsti, ir jāizpildās vismaz trim nosacījumiem:
1) Jābūt noteiktai, nemainīgai ģeogrāfiskai teritorijai – kura tad ir tā nemainīgā teritorija? Ar Abreni vai bez Abrenes (fantazējot tālāk - ar Rīgu vai bez Rīgas)?
2) Jābūt noteiktam iedzīvotāju kopumam jeb tautai šai teritorijā (ar vārdu „tauta” tiek saprasts nācija vai politiskā nācija vai pilsoniskā sabiedrība bet nevis populācija pēc etniskām, reliģiskām vai vēl kādām nepolitiskām pazīmēm). – Autor, nav teritorijā Latvija nācijas (tautas), ir tikai divkopienu sabiedrība, kur katra kopiena mēģina dominēt pār otru, pie kam raksturīgi ka abām kopienām nav saistoša likumu ievērošana – arī šis portāls, kurā ikdienu tiek publicēti materiāli par tiem vai citiem likumos atrakstītiem noziegumiem, ir liecība nācijas neesamībai teritorijā Latvija.
3) Jābūt vienotai augstākai varai teritorijā – šo nekomentēšu.
Rakstu novērtēju negatīvi, jo autors dzīvo sapņos nevis realitātē. Esmu par neatkarīgu un aristokrātisku Latviju – nevis par šo fiktīvo surogātu – policejisko „valsti” no kuras vispareizāk, kā man to savulaik (2007) ieteica pat „vesels” prokurors, būtu bēgt neatskatoties.

Atbildēt

Vo

02.08.2017. 20:47

Ja nemaldos, tad tie paraksti par dažām iniciatīvām ir tikuši savākti un Saeimā iesniegti, bet Saeima tos ir vienkārši noraidījusi. Tad kāda jēga tai parakstu vākšanai?!

Atbildēt

sēlis

02.08.2017. 20:14

Zivs pūst no galvas, ja valdība atļaujas apzagt nodokļu maksātājus,ko jūs varat gribēt no ierindas pilsoņa?

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

02.08.2017. 18:31

»

Rix

Kad tu domā likvidēt valsti - pirms vai pēc mūsdienu kirhenšteinu braukšanas uz Maskavu? Toreiz tas bija - pēc


Ko tu tur murgo? Pabraukā pa Latviju, desmitiem ja ne simtiem vietās, kur agrāk rosījās dzīvība, tagad valsts jau ir likvidēta, tur viss ir izmiris kā pēc kara.
Kas tu galīgi dumjš izliecies, itkā to nezinātu? Vai tev tas ir veiksmes rādītājs?

Atbildēt

zinošais

02.08.2017. 15:53

"Mana balss" diemzēl nav nekas cits kā "tvaika nolaišanas mehānisms" jo:
1.Sistēma pati sev negrasās "iešaut kājā" un naivi domāt ka deputāti paši sev "nogriezīs" prēmijas un dāsnās kompensācijas 1
2."mana balss" līdz šim nav bijusi praktiski neviena jēdzīga iniciātīva par nepieciešamo atbalstu pat nerunājot. Latvijā diemžēl tiešā demokrātija nedarbojas un pierādījums tam ir nenotikušie referendumi piemēram par tik "vilinošu" piedāvājumu kā noteikt minimālās pensijas apmēru
un nespēju savākt nepieciešamos parakstus juridiski daudz spēcīgākā akcijā par nepieciešamību atgriezst sabiedrībai reālu referenduma īstenošanas iespēju.
K

Atbildēt

noderīgais ibijots

02.08.2017. 15:51

Es stučīju
Tu stučī
Viņš/viņa stučī
Mēs stučījam
Jūs stučījat
Viņi/viņas stučī

Par piecdesmit grašiem viņš gatavs pārdot huligānu
Par simtnieku pārdos vietējo dzērāju-narkomānu
Tad rakstīs stukaču peršu par savu bijušo sievu un draugu,
Par brāli, māsu, tēvu, māti, dēlu, meitu, un kādreiz .. viņš stučīs pats par sevi!

Atbildēt

daļēji labi

02.08.2017. 15:15

Par ziņošanu labi,
bet regulējumi nedod
priekšrocības konkurences cīņā,
jo spēļu automātus ražo ārzemēs,
latvieši ir tikai
mazkvalificēto darbu darītāji
, skrūvītes.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

15

Mūsu galvās bija šīs vēsturiskās zemes, un šis likumprojekts tagad piedāvā to konkretizēt, lai latvietība nebūtu plakana

FotoŠodien es iesniedzu izskatīšanai Saeimā likumprojektu “Latviešu vēsturisko zemju likums”, un tā mērķis ir stiprināt iedzīvotāju piederību vietējām kopienām un latviešu vēsturiskajām zemēm – Kurzemei, Latgalei, Sēlijai, Zemgalei un Vidzemei. Tajā ir arī runa par četrām reģistrētajām kultūrtelpām – suiti, Rucava, Lībiešu krasts, kultūrtelpa “Upīte”, bet ne tikai par jau reģistrētajām kultūrtelpām.
Lasīt visu...

6

Daži jautājumi Latvijas Afganistānas veterānu cēzaram - Gunāram Rusiņam

FotoSaistībā ar interviju, kuru jūs nesen sniedzāt par Andreja Mediņa  militāro dienestu, es dažus jautājumus vēlos uzdot personīgi Jums.
Lasīt visu...

21

Pandēmija, infodēmija un multilaterālisms: runa ANO Ģenerālās asamblejas 75. sesijā

FotoAugsti godātais priekšsēdētāja kungs! Ekselences, cienījamās dāmas un godātie kungi! Vispirms vēlos apsveikt V. Bozkira kungu ar iecelšanu Ģenerālasamblejas 75. sesijas priekšsēdētāja godā. Varu Jums apliecināt, ka Latvija aktīvi līdzdarbosies, lai panāktu, ka nākamo 12 mēnešu garumā šī tik svarīgā organizācija varētu Jūsu vadībā darboties veiksmīgi.
Lasīt visu...

6

Šuplinskas kundze, atkāpieties, jūs dzīvojat citā realitātē

FotoMatemātikas skolotāju trūkuma dēļ pirmo mācību stundu šajā priekšmetā tikai pagājušajā nedēļā aizvadīja Rīgas 40. vidusskolas sesto klašu skolēni. Ziņas nonāca Latvijas televīzijā.
Lasīt visu...

21

Par "Turaidas kvartālu" samaksātā nekustamā īpašuma nodokļa apjoms ir palielinājies, nevis samazinājies

FotoLatvijas televīzijas raidījumā "De Facto" izskanējušais apgalvojums, ka SIA "MC Turaida Property", kam pieder Turaidas kvartāls Jūrmalā, pēc īpašuma statusa maiņas par 40 000 EUR ir samazināts nekustamā īpašuma nodoklis (NĪN), neatbilst patiesībai.
Lasīt visu...

18

Es negribu lēkt acīs ļoti cienītajam ministram, no kā tik daudz kas ir atkarīgs: lai muzejs paciešas

FotoManā citādi harmoniskajā un priecīgajā dzīvē ir bijušas tikai divas reizes, kad esmu vēlējusies, lai man būtu savs sabiedrisko attiecību konsultants, jo pati nezinu, kā vispareizāk būtu reaģēt publiski nepatīkamā situācijā. Abas šīs reizes ir saistītas ar Brīvdabas muzeju. Tā kā man nav ne konsultanta, ne citu kanālu, es atļaušos izmantot savu privāto Facebook kanālu un iespējami racionāli un vienkārši izskaidrot aktuālo situāciju no sava skatupunkta, jo jūtu, ka tagad tas ir nepieciešams.
Lasīt visu...

21

Sankcijas. Retorika un realitāte

FotoŠī gada 5.septembrī portālā Pietiek.com tika publicēts nezināma autora raksts ar nosaukumu „Kāpēc tika indēts Navaļņijs”. Rakstā citstarp tika pieminētas rietumvalstu līdz šim ieviestās sankcijas pret Krieviju un to efektivitātes trūkums. Ne visam rakstā teiktajam varu piekrist, tomēr attiecībā uz sankciju zemo efektivitāti pilnībā atbalstu autora viedokli. Kāpēc tas tā, par to arī būs runa zemāk.
Lasīt visu...

21

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

Foto"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto pusmiljonu, kuru Covid-19 seku likvidēšanai apņēmusies iedalīt valsts, man vasarā komentē augstākā ranga ierēdnis. Tādēļ 500 000 eiro konkursa kārtībā tikšot dalīti nevis nozīmīgākajiem pasākumiem pēc principa "nauda seko (tautas sporta) dalībniekam", bet federācijām uz galviņām – un ne vairāk par 50 tūkstošiem uz federāciju.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

Ņemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla...

Foto

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

Man bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot...

Foto

„Ņevinovataja ja...”

Vakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es...

Foto

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

SDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu....

Foto

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

Lai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie...

Foto

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

Uzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...

Foto

Demokrātija

Jau desmitiem gadu dzirdu kvēlas runas par demokrātiju. Ko tik neesmu dzirdējis, sākot no dẽmos – tauta un (κράτος), krátos – vara. Vienkāršojot – par tautas varu....

Foto

Provinces pensionāra apsveikums jaunus laikus alkstošajiem rīdziniekiem

Dārgie rīdzinieki, jums tas ir izdevies! Urā! Daloties sajūsmībā par nīstās varas aizslaucīšanu un jaunās, spožās, visās varavīksnes krāsās...

Foto

Vai ar „Rimi” salātiem es varu dabūt COVID19?

Sestdien kārtējo satraucošu ziņu pavēstīja SPKC – visi sestdien COVID19 reģistrētie gadījumi bijuši Daugavpilī. Pagājušajā nedēļā kopā ar...

Foto

Kāpēc es iešu 10.oktobrī

Kāpēc es iešu 10.oktobrī? Es izstāstīšu, jūs izlasiet un, lūdzu, man vairs nejautājiet! Pat Aldis nezina, kādēļ es iešu. Ceru, ka izlasīs...

Foto

Ir jāatlaiž „sabiedrisko” mediju vadība un NEPLP

Uzņemoties pilnu atbildību un turpinot pildīt deputāta zvērestu, es publiski paziņoju: IR JĀATLAIŽ Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio vadība,...

Foto

Kāpēc tika indēts Navaļnijs

Nule kā nācis klajā Vācijas valdības paziņojums par to, ka pazīstamais Krievijas opozicionārs Aleksejs Navaļnijs, kurš ārstējas slimnīcā Berlīnē, ir ticis saindēts...

Foto

Trīs sivēntiņu sāga Marsa parkā

“Reiz dzīvoja trīs sivēntiņi. Trīs brāļi. Visi vienāda auguma, apaļi, sārti, ar vienādi draiskām astītēm. Pat vārdi viņiem bija līdzīgi. Sivēntiņus...

Foto

Imigranti krievu vietā

Vai jums nešķiet dīvaini, ka mēs aizvadītajos 30 gadus nebijām spējuši iedzīt mietu plašajā krievu kultūras lādē Latvijā, bet tad pēkšņi to izdarīja pēdējos 2-3 gados? Tieši...

Foto

Finanšu ministrijas piedāvājums iznīcinās grāmatniecības nozari

Latvijas Rakstnieku savienība ar neslēptām bažām raugās uz Finanšu ministrijas plāniem no 2021. gada likvidēt autoratlīdzību speciālo režīmu, aizstājot to...

Foto

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā. Proti, šobrīd tur valda naudas vara, nevis tautas...

Foto

Vēstule Selīnai un citiem aktīvistiem

Es dzīvoju Teikā, dzīvoklī kādā no padomju laikos celtajiem Teikas namiem, man ir vīrs un divi bērni, un man nav vienalga,...

Foto

Reiram ir jāatbild par cinisko rīcību Marsa parkā

Koku zāģēšana dienu pēc vēlēšanām Marsa parka teritorijā ir cinisks, nosodāms un politiski gļēvs lēmums, kura tagadējā izpilde,...

Foto

"Marsa parka" izzāģēšana ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda

"Marsa parka" izzāģēšana nākamajā dienā pēc vēlēšanām ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda. Šo politiķu zaļie mērķi...

Foto

Ātras pārdomas par priestera Mediņa "sāgu"

Man ir bijis tas gods viņu satikt. Viennozīmīgi spilgta personība. Viņam ir sava dzīves filozofija, kurai nevaru 100% piekrist, bet...

Foto

Ne jā, ne nē, ne melns, ne balts: paziņojums par Bruknu un priesteri Mediņu

Šā gada 20. augustā medijos izskanējusi informācija par Bruknas muižā esošās kopienas...

Foto

Par kristieti Aldi

Es jau sen gribēju uzrakstīt par to, kā Aldis Gobzems izsaimnieko Dieva doto talantu, bet kaut kā nebija vērtīga iemesla, lai nolasītu viņam...

Foto

Vēstule jaunajam Rīgas domes vadītājam – kā neuzkāpt uz Ušakova grābekļa

Godātie kandidāti, rakstu kā nedaudz skeptisks vēlētājs, kurš raugās uz Rīgas domes vēlēšanām ar tādu...

Foto

Levita lieliskais vēsturisko zemju likumprojekts brīnišķīgi ļaus apzināties latvisko identitāti, tās dziļumu un kultūras saknes

25.augustā Piebalgas apmeklējuma laikā Valsts prezidents Egils Levits Vecpiebalgas Kultūras namā...

Foto

Rīgas domes priekšvēlēšanu debates jārīko pilsētas zaļajā klusajā zonā - Biķernieku mežā

Rīgas domes apstiprinātajā Rīcības plānā vides trokšņa samazināšanai Rīgas aglomerācijā ir 3.2.1.attēls – Akustiskā...

Foto

Dzelzceļa transporta un ostu tranzīta izpostītāji tagad raujas pie varas Rīgā

Jau pēc pāris dienām sāksies iepriekšējā balsošana Rīgas domes vēlēšanās, tālab vēlreiz palūkosimies uz pašiem...

Foto

Gruntmanis ignorēja vides un kultūras kontekstu, bet es neko nevarēju ietekmēt un vispār mazgāju rokas nevainībā

Dr. Uģis Gruntmanis, atgriežoties Amerikā, ir komentējis veselības ministres, Veselības...

Foto

Nekliedziet tie, kas ir kliedzēji un kristīgās reliģijas noliedzēji

Andreju Mediņu personīgi pazīstu kopš 1992 gada, savu 16 gadu vecuma. Biju viens no viņa "nokalpinātajiem pusaudžiem"....

Foto

Kungi (ar smaidu par nopietno)

Pirms daudziem gadiem, 1998. gada 18. novembrī, iznāca laikraksta «Latvietis Latvijā» pirmais numurs. To ievadīja Viļa Plūdoņa dzejolis:...

Foto

Likumdošanas iniciatīva: par valsts un pašvaldības līdzekļu izlietojuma atklātumu

Valsts un pašvaldību, arī to kapitālsabiedrību un nodibinājumu iepirkumi ir melnais caurums, kur bez pēdām tiek zagti...