Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Par Vaciju

08.08.2017. 16:02

salidzinajums nevietaa. Ari Vacijaa ir vesela kaudze nejedzigu un necilvecigu likumu un noteikumu. Taa saucamajiem "beegljiem" par seksualu uzmaksanos sievietem "zaljo partijas" tiesnesis tikai pakrata ar pirkstu. Bet pamegini tik nesamaksat radio un TV nodevu, tur uzreiz no iestadeem nak reaalas apcietinaajuma paveeles.

Atbildēt

RomanAncient

07.08.2017. 11:31

Artūrs Ikvilds redzēts bildēs kopā ar kangariem. Citādi jau varētu parakstīties!

Atbildēt

Balts etniskais

05.08.2017. 10:22

Latvijas Republikas valsti, ko Pilsoņu kongresa pilnvarotie 800 000 mēģināja atjaunot 1991.g.netika pielaisti pie Valsts izveidošanas. Latvijas Republikas Tiesu sistēma piedalās organizētā noziedzībā pret savu Tautu un Latvijas Republikas valsti, kas atbilst krimināllikuma pantiem 71-81.Latvijas Republikas valsts parlaments šobrīd 100 aktieru šovs strādā Vācijā reģistrētā biznesā ar nosaukumu "Latvijas Republikas Saeima" D-U-N-S Nr. 681831796 (atrodiet paši UPIK.de.) Tas pats ir ar Latvijas Republikas Ministru kabinets. Leģitīmās Latvijas Republikas valsts laikā likumu panti nebija, nebija ārvalstu Banku, jo Latvijs Banka bija Valsts uzņēmums ar 49 valsts komercbankām kas lieliski īstenoja mūsu senču vajadzības īstos Latos, nevis krimināli ieviestos mūsu nepārvalddītos EIRO, kas ir masu slepkavības ierocis! Kā jau paši saprotat, ne J.Čakste, ne R. Ivanovs nav parakstījuši patreiz lietotās Satversmes grozījumu dokumentus-viņu parakstu izmantošana ir krimināla maldināšana kas ir Genocīds pret Tautu pamatā.
Ļoti interesanti: Uz kādu Tiesību pamata Pagaidu Likumdevāja Iestāde (1919.g.19.08.)varēja 70 gadus vēlāk kļūt par tagadējo juridisko subjektu "Latvijas Republika"? Un pārņemt toreizējo PAGAIDU Ministru kabineta PAGAIDU rīkojumus? Pagaidu rīkojumi, t.i. atslēgas - PAGAIDU.
lATVIJAS sATVERSMES sAPULCE 1922.G.15.02. KOPSĒDĒ PIEŅĒMA lATVIJAS rEPUBLIKAS sATVERSMI, kura stājās spēkā 7.11.1922.g.dienā kad kurā Latvijas Satversnmes sapulce izbeidza savu darbūbu. Šī juridiskā subjekta Tiesību akti ir vēl šodien spēkā??? "Latvijas Satversmes sapulce "un "Satversmes sapulce" nevar būt viens un tas patsjuridisks subjekts!!! mēs tiekam krāpti, aplaupīti 27 gadus!!! Tas vis, kas šodien notiek ir 100% fikcija! Kur skatās Satversmes Tiesa, Latvijas JURISTI? tĀ IR "Aktieru maska"kuras TĒLO/SPĒLĒ Latvijas Republikas valdību!

Atbildēt

Kiskis

05.08.2017. 07:11

Kāds stulbs pirdiens atkal ir dots man.

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

03.08.2017. 16:46

Izrādās autors ir kangaru fans. Tikai dēļ tādu mēslu atbalstu kangari ir paveikuši noziegumus.
Pie tam viņš twiterī faktiski raksta, ka tie kas karoja hitlera armijā ir patrioti. Tipisks naciķis. Arī nav daudz jāmin par kuru kkangaru grupējumu fano

Atbildēt

skaties un redzi

03.08.2017. 10:41

Zagt ir atļauts,nepārkāpjot barības ķedes atvēlētās vietas robežas.

Atbildēt

VB

03.08.2017. 09:08

Pareizi! Un par piedalīšanos vēlēšanās ar vajadzētu maksāt. Kā citādi?

Atbildēt

Pesimists

03.08.2017. 08:27

"Turklāt runa ir nevis tikai par augšām...". Runa kā reiz nav par augšām, augšas tur dara ko grib un tās cietumā neliek, pēdējais piemērs - Hilarija Klintone.

Atbildēt

Elmārs

02.08.2017. 21:12

Raksta autoram – kas tekstā ir domāts ar vārdu „Mēs”? Kuri ir tie pareizie „Mēs” – tie kuri nesodīti, uzspļaujot jebkādiem likumiem, savus līdzcilvēkus padarījuši par vergiem, vai tie kuri ir jau padarīti par vergiem ? (Ja interesē, varu nosūtīt manis pagājušogad neparakstītu darba līgumu, kurš par 240 darba stundām paredz 400 eiro algu, pirms nodokļu nomaksas – tāda ir patiesā realitāte teritorijā - Latvija ).
Autor, par kādu valsti tu, naivais cilvēk, murgo? Nav tādas valsts kā Latvija. Tādēļ to nevar nedz likvidēt, kā to iesaka šeit komentāros, šķiet, pat propesors A.P. (tāda nu ir tā slavinātā latviešu inteliģence un tās sapratne par valsti), nedz uzlabot, izmainīt vai veikt jebkādas citas darbības, kuras ir saistītas ar jēdzienu „valsts”. Nav pat iespējams sodīt par rakstā minēto valsts nodevību, jo nav jau pašas valsts. Ja Latvija būtu neatkarīga Republika, valsts nodevība būtu arī iekrājumu glabāšana Latvijas Republikai nepiederošā bankā!
Kādreiz (padomju laikos) kāda daļa no tā sauktās latviešu inteliģences – profesori, docenti, skolotāji, pasniedzēji tomēr zināja ka, lai kādu teritoriju varētu uzskatīt par valsti, ir jāizpildās vismaz trim nosacījumiem:
1) Jābūt noteiktai, nemainīgai ģeogrāfiskai teritorijai – kura tad ir tā nemainīgā teritorija? Ar Abreni vai bez Abrenes (fantazējot tālāk - ar Rīgu vai bez Rīgas)?
2) Jābūt noteiktam iedzīvotāju kopumam jeb tautai šai teritorijā (ar vārdu „tauta” tiek saprasts nācija vai politiskā nācija vai pilsoniskā sabiedrība bet nevis populācija pēc etniskām, reliģiskām vai vēl kādām nepolitiskām pazīmēm). – Autor, nav teritorijā Latvija nācijas (tautas), ir tikai divkopienu sabiedrība, kur katra kopiena mēģina dominēt pār otru, pie kam raksturīgi ka abām kopienām nav saistoša likumu ievērošana – arī šis portāls, kurā ikdienu tiek publicēti materiāli par tiem vai citiem likumos atrakstītiem noziegumiem, ir liecība nācijas neesamībai teritorijā Latvija.
3) Jābūt vienotai augstākai varai teritorijā – šo nekomentēšu.
Rakstu novērtēju negatīvi, jo autors dzīvo sapņos nevis realitātē. Esmu par neatkarīgu un aristokrātisku Latviju – nevis par šo fiktīvo surogātu – policejisko „valsti” no kuras vispareizāk, kā man to savulaik (2007) ieteica pat „vesels” prokurors, būtu bēgt neatskatoties.

Atbildēt

Vo

02.08.2017. 19:47

Ja nemaldos, tad tie paraksti par dažām iniciatīvām ir tikuši savākti un Saeimā iesniegti, bet Saeima tos ir vienkārši noraidījusi. Tad kāda jēga tai parakstu vākšanai?!

Atbildēt

sēlis

02.08.2017. 19:14

Zivs pūst no galvas, ja valdība atļaujas apzagt nodokļu maksātājus,ko jūs varat gribēt no ierindas pilsoņa?

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

02.08.2017. 17:31

»

Rix

Kad tu domā likvidēt valsti - pirms vai pēc mūsdienu kirhenšteinu braukšanas uz Maskavu? Toreiz tas bija - pēc


Ko tu tur murgo? Pabraukā pa Latviju, desmitiem ja ne simtiem vietās, kur agrāk rosījās dzīvība, tagad valsts jau ir likvidēta, tur viss ir izmiris kā pēc kara.
Kas tu galīgi dumjš izliecies, itkā to nezinātu? Vai tev tas ir veiksmes rādītājs?

Atbildēt

zinošais

02.08.2017. 14:53

"Mana balss" diemzēl nav nekas cits kā "tvaika nolaišanas mehānisms" jo:
1.Sistēma pati sev negrasās "iešaut kājā" un naivi domāt ka deputāti paši sev "nogriezīs" prēmijas un dāsnās kompensācijas 1
2."mana balss" līdz šim nav bijusi praktiski neviena jēdzīga iniciātīva par nepieciešamo atbalstu pat nerunājot. Latvijā diemžēl tiešā demokrātija nedarbojas un pierādījums tam ir nenotikušie referendumi piemēram par tik "vilinošu" piedāvājumu kā noteikt minimālās pensijas apmēru
un nespēju savākt nepieciešamos parakstus juridiski daudz spēcīgākā akcijā par nepieciešamību atgriezst sabiedrībai reālu referenduma īstenošanas iespēju.
K

Atbildēt

noderīgais ibijots

02.08.2017. 14:51

Es stučīju
Tu stučī
Viņš/viņa stučī
Mēs stučījam
Jūs stučījat
Viņi/viņas stučī

Par piecdesmit grašiem viņš gatavs pārdot huligānu
Par simtnieku pārdos vietējo dzērāju-narkomānu
Tad rakstīs stukaču peršu par savu bijušo sievu un draugu,
Par brāli, māsu, tēvu, māti, dēlu, meitu, un kādreiz .. viņš stučīs pats par sevi!

Atbildēt

daļēji labi

02.08.2017. 14:15

Par ziņošanu labi,
bet regulējumi nedod
priekšrocības konkurences cīņā,
jo spēļu automātus ražo ārzemēs,
latvieši ir tikai
mazkvalificēto darbu darītāji
, skrūvītes.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kādēļ mēs ļaujam sevi apzagt?

FotoVispārzināma ir atziņa, ka cilvēks ir sabiedriska būtne. Daudz mazāk tiek runāts par tām likumsakarībām, kas nemainīgi, cauri gadsimtiem valda un ir valdījušas cilvēku sabiedrībā. Vienu šādu likumsakarību vienkāršos vārdos var formulēt šādi. Tie, kuri apvienojas, vienmēr izmanto, “apčakarē” un uzspiež savu gribu tiem, kuri dzīvo katrs par sevi.
Lasīt visu...

3

Labāk nelasiet šo, ja atceraties mūsu priekšvēlēšanu solījumus

FotoSaeima šajās dienas skata 2021. gada valsts budžeta un nodokļu reformas projektu. Šis valsts budžets būs īpaši nozīmīgs, jo daudzu cilvēku un uzņēmumu darbību ir ietekmējusi Covid-19 izraisītā pandēmija un labi mērķēts fiskālais stimuls var glābt daudzas darbavietas un ekonomiku kopumā. Turpretī neveiksmīga nodokļu reforma uzņēmējus var gremdēt un palielināt pelēkās ekonomikas apjomu.
Lasīt visu...

12

Kādi tad ir Latvijas valdības mērķi?

FotoPolitika Latvijā, nedaudz pārfrāzējot Vikipēdiju, ir sabiedrisks process, kurā dažādas iedzīvotāju interešu grupas jeb – kā tagad daudzi jau atklāti sauc partijas - uzņēmumi veic darbības savu oficiālo vai neoficiālo varas, ietekmes, ekonomisko vai citu mērķu sasniegšanai, pieņem rīcības plānus, kas ir saistoši visai sabiedrībai... Vienkārši nedaudz papētīsim, kas ir šie cilvēki un kā viņi rīkojas pasaules krīzes apstākļos.
Lasīt visu...

21

Covid-19 noliedzēju uzņēmumos uzliesmo vīruss

FotoAr vienas dienas intervālu ziņās ir parādījusies informācija par masveida COVID-19 uzliesmojumiem divos uzņēmumos – zivju pārstrādes cehā Brīvais vilnis un pansionātā Liepa. Pirmajā ar jauno koronavīrusu sasirguši 77 darbinieki, otrajā 100 klienti un darbinieki.
Lasīt visu...

12

Iesniegta pilsoņu iniciatīva par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē

FotoReaģējot uz 12. novembra Satversmes tiesas spriedumu, pilsoņu iniciatīvas platformā “Mana Balss” ir iesniegts aicinājums parakstīties par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē. Manā kā iesniedzēja ieskatā ir izdarīts spiediens uz likumdevēju, lai likumiski nostiprinātu pretdabiskas (homoseksuālas, transseksuālas u.tml.) “ģimenes” formas. 
Lasīt visu...

6

Lai panāktu Šuplinskas demisiju, skolotājiem jābūt gataviem streikot

FotoIzglītības un zinātnes ministres Ilgas Šuplinskas (JKP) neadekvātie un ar nozari nepārrunātie lēmumi attiecībā uz izglītības sistēmas pārvaldību visās tās līmeņos Covid-19 ārkārtas situācijas apstākļos degradē Latvijas izglītības un zinātnes sistēmu kopumā.
Lasīt visu...

21

Ar ticību, apziņu un divām puslodēm: sprediķis Rīgas Domā 2020. gada 18. novembrī

FotoVarbūt YouTube esat pamanījuši video, kur, skanot bezrūpīgajai dziesmai “Raindrops” (Lietus lāses), jauka meitene ar kafijas krūzi skatās pa logu. Kaut kur netālu paceļas atomsēne. No tumša virpuļa debesīs iznirst citplanētiešu kuģis. Viņa par to drusku sarauc pieri, bet uzsmaida tiranozauram, kurš mīdās aiz koka, un draudzīgi pamāj zombiju pūlim, kas tuvojas pa ielu. Klipa nosaukums – “Parasta diena 2020. gadā”.
Lasīt visu...

6

Par dzīvībām drošu izglītību – lai aizsargātu bērnu, skolotāju, vecāku un vecvecāku dzīcības

FotoKatra cilvēka dzīvība ir vērtība. Sevišķi to jūtam par tuvo un mīļo dzīvībām. Latvijas Republikas Satversmes 111. pants uzliek par pienākumu valstij aizsargāt cilvēku veselību, tās 93. pants – tiesības uz dzīvību. Satversmes ievads nosaka rūpes ne tikai par sevi, bet arī par saviem tuviniekiem un sabiedrības kopējo labumu, izturoties atbildīgi pret citiem.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Beidzot ir jāpiegriež skrūves "legālajai" Vislatvijas čakarēšanai

Sakarā ar valsts azartspēļu kantora Latvijas Loto "locekļu" aroganto attieksmi, ignorējot informācijas sniegšanas pienākumu viņu kosmisko algu kontekstā -...

Foto

Pacientu šķirošana COVID-19 pandēmijas laikā

Tiesībsargs ir saņēmis vairākus signālus, kurā Latvijas iedzīvotāji pauž savas bažas un satraukumu par Arta Žīgura rakstu vietnē „pietiek.com” par to,...

Foto

Manas personīgās domas par savu slimošanu par Covidu

Uzrakstīju savas personīgās domas par savu slimošanu ar Covidu. Raksts sanāca garš, grūti rakstījās uz telefona. Tātad:...

Foto

Kā strādā Parādnieka pasūtījumu galds

8.novembrī TV3 bija amizanti vērot, kā Saeimas deputāti centās pamatot, kāpēc atbalsta cigarešu ražotāju lobētos grozījumus akcīzes nodoklī. JKP galvenais nodokļu...

Foto

Nevalstiskās organizācijas gatavo iniciatīvu tautas referendumam par ģimenes aizsardzību

Četrdesmit nevalstisko organizāciju pārstāvji ir piesaistījuši ekspertus un apvienojušies kopīgā domnīcā, lai sagatavotu priekšlikumu pilsoņu parakstu vākšanai...

Foto

Es jums tagad izskaidrošu, kas rakstīts himnā: valsts prezidenta runa Latvijas Republikas proklamēšanas 102. gadadienā

Dārgā Latvijas tauta! Šogad ārkārtas situācijā mēs savas valsts dibināšanas svētkus...

Foto

Ģimenes institūta sabrukums izraisa tautas un pat civilizāciju bojā eju

Šodien, atzīmējot mūsu valsts 102. dzimšanas dienu, vēlos to sagaidīt ar svētu bijību un pateicību. Ne...

Foto

Pirts un skaistumkopšanas pakalpojumu aizliegšana ir nepārdomāta un postoša

Piektdien, 2020.gada 6.novembrī, pamatojoties uz Ministru kabineta rīkojumu Nr.655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” (turpmāk - Rīkojums) visā...

Foto

Aicinām valsts prezidentu Egilu Levitu "izlīst no alas"

Valsts prezidentam Egilam Levitam būtu pēdējais brīdis izlīst no paša vārdiem nosauktās "alas", lai aptvertu, kā dzīvo lielākā...

Foto

Veloceļš Čaka ielā: nav jāiesaistās demagoģijā ar hronometru rokā

Vēl krāsa uz velosipēdistu ceļa Čaka ielā nebija izžuvusi, kad Paulam Timrotam, Frederikam Ozolam un daudziem citiem...

Foto

Vēlēšanas 2020 – fronte tēva pagalmā?

Šī ir tā reize, kad ASV prezidenta vēlēšanas lika nodrebēt visai planētai bez izņēmuma. Nekad agrāk tai nav bijusi piekalta...

Foto

JKP plānotais transportlīdzekļu nodoklis ekoloģijas prizmā

Ir teiciens – nav sliktuma bez labuma. Pateicoties rūpniecības un lauksaimniecības nozaru degradācijai, izvērtējot 20 gadu posmu, Latvija ir līderis...

Foto

Es atzīstu savu kļūdu un uzņemos par to atbildību

Es esmu pieļāvis kļūdu. Man ir kauns, ka es esmu tā rīkojies Latvijas sabiedrības priekšā un manu...

Foto

Apsveicam, mūsu zīļu vācējam - nākamajam nācijas līderim un vadonim šodien 40

Šodien mūsu uzņēmuma vadītājam un viennozīmīgajam vadonim Mārim Simanovičam ir dzimšanas diena – viņš...

Foto

Māsiņas skafandros, kurām par to faktiski neko nepiemaksā

Iesaku noskatīties šo PROVINCI. Mūsu māsiņas Daugavpils reģionālās slimnīcas Infekciju slimību nodaļā, galvenajā COVID pacientu ārstēšanās, cerību un...

Foto

Īstais 2020.gada ASV vēlēšanu uzvarētājs(a)

Kā jau kāds no kolēģiem lasītājiem portālā norādīja, Džo Baidens ir pats vecākais jebkad ievēlētais ASV prezidents. Visu cieņu pret šo...

Foto

Viltvārži

Aizvien vairāk pasaulē ir tādu, kuri jūt nepieciešamību agresīvi izpausties. Šoreiz ne par to, kāpēc, kur tādi rodas utt. Šoreiz par sekām. Centīšos būt maksimāli...

Foto

Par veselības ministres Ilzes Viņķeles demisiju

Veselības ministrija ir vadošā valsts pārvaldes iestāde, kura organizē, koordinē un pārrauga veselības politikas īstenošanu, tai skaitā koordinē pretepidēmijas pasākumu...

Foto

Premjeram jāprasa veselības ministres demisija un jāpārņem veselības aprūpes kontrole vai pašam jāatkāpjas

Pēdējo dienu notikumi valdībā, īpaši asā komunikācija starp premjerministru Krišjāni Kariņu (JV) un...

Foto

Būs diskusijas, nepilnības un to labošana

Mīļie draugi un sekotāji, diemžēl koronavīruss atkal plosās pasaulē, Eiropā un Latvijā. Strauji aug saslimušo skaits, slimnīcas pildās un palielinās...

Foto

E-vēlēšanu iespējamā ietekme uz cilvēktiesībām

Valsts un pašvaldības darba pakāpeniska migrēšana uz digitālo un virtuālo vidi ir aktualizējusi arī tādu jautājumu kā tehnisko risinājumu ieviešana pilsoniskajās...

Foto

Mēs iecietīgi izturamies pret dažu koalīcijas locekļu privātajām un politiskajām neirozēm

Krīze, īpaši ilgstoša, ir stresa noturības tests. Covid-19 krīze ir globāla, tā pārbauda izturību veselām...

Foto

Andris Kudors un viņa raksts par Bībeli un homoseksualitāti

Senators, pseidokonservators un bijušais reliģiskās sektas pārstāvis Andis Kudors (Senators) nesen portālā TVNET pastāstīja, kas tur Bībelē faktiski ir...

Foto

Atkārtoti lūdzam nepieļaut zaļās zonas iznīcināšanu un satiksmes apgrūtināšanu lielveikalu būvniecības dēļ

Esam atkārtoti savākuši parakstus pret zaļās zonas iznīcināšanu Ziepniekkalnā, kur plānots būvēt lielveikalu Lidl, un...

Foto

Par labklājības ministres Petravičas publiski paustajiem meliem

Sociālo darbinieku biedrība (SDB) nevar klusēt situācijā, kurā labklājības ministre Ramona Petraviča publiski LTV raidījuma “Panorāma” sižetā un TV24...

Foto

Kur tad palikusi daudzā nauda?

Te pat pīlei jāsmejas. Es, godavārds, nesaprotu, kur palikusi daudzā nauda. Es tiešām godīgi nesaprotu, kā var tādā tempā notērēt tādu...

Foto

Maksāt par Zemgales atkritumu poligona ”Brakšķi” likvidāciju nāksies iedzīvotājiem

Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas (VARAM) plāns ieviest izmaiņas atkritumu apsaimniekošanas reģionu sistēmā kļūs par Zemgales...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska “noved” nevainīgu cilvēku līdz nāvei

Prokurores Daces Lapinskas rīcības dēļ esmu zaudējusi veselību un gandrīz arī dzīvību, ko apstiprina ne mani tukši...

Foto

Turcija

Agrāk bija saprotamāk un vieglāk. Ja negribēji aizskart kāda jūtas vai kādu pazemot, atlika nerunāt par to, kas šo kādu var aizskart vai tam būt...

Foto

Putina kliķei nekas nav svēts, tā savu ambīciju vārdā piesmej arī ticīgos

Šībrīža Krievijas centieni atsevišķos gadījumos piesegties ar reliģiju vai reliģiju piesaistīt propagandas aparātam ir...

Foto

Maskas ir efektīvas, un arī bērni saslimst ar COVID-19

Mēs, Latviešu ārstu un zobārstu apvienības valdes locekļi (www.lazariga.lv), aicinām un lūdzam Latvijas iedzīvotājus sekot secinājumiem un...

Foto

Kad pie lietas ķeras kariņveidīgi āksti

Vēl nesen tāda lupatveidīga radība premjera krēslā, kam Kariņš uzvārdā, ierunājās, ka naudas mums esot “tik daudz kā nekad”. Taču...

Foto

Kad medijs vienkārši ienīst baznīcu un ar apskaužamu periodiskumu nomelno pat savu, vietējo - Latvijas kristīgo baznīcu

Tikai pirms dažām dienām vietējais TVNET publicēja rakstu par...

Foto

Van Gog, noliec pindzeles un ej strādāt?

Daudzi impresionisma aizsācēji nevarēja nopelnīt, un, pēc mūsu finanšu ministra Reira ieteiktā, mums varbūt nebūtu impresionisma un citu ģēniju,...

Foto

Ministru prezidentam es ieteiktu uzlikt respiratoru arī tad, kad ļoti gribas izlikties par mediķi un izteikties

Es labprāt nēsāju masku slimnīcā un intensīvās terapijas nodaļā vai...

Foto

Par pulksteņa grozīšanu

Reizi gadā grozīt pulksteni un pāriet uz tā saukto vasaras laiku ir deviņpadsmitā gadsimta ideja, kuru pirmo reizi piedāvāja vīrs, vārdā Džordžs Hudzons,...

Foto

Es visu izdarīju lieliski, bet tagad atbildība jāuzņemas valdībai kopumā un premjeram kā komandas kapteinim

Lai kuram no uzskatiem piekrītat – SARS-CoV-2 vīrusa izplatības spējš pieaugums...

Foto

Vilks vai lācis? Jeb maskas - sociālā kontrole?

Iedomāsimies, ir jauks pavasara rīts, jūs esat pārvācies jaunā dzīvoklī un, mīkstās čībās sēžot jaunajā dīvānā, glaudāt savu...

Foto

Gudrie mācās no citu kļūdām, „gobzemieši” — no savējām: COVID-19 Krievijā

Šoreiz būs stāsts nevis par sen jau visiem apnikušo Aldi Gobzemu, Ciekura muļķībām, Pļaviņa folijas...