Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Par Vaciju

08.08.2017. 16:02

salidzinajums nevietaa. Ari Vacijaa ir vesela kaudze nejedzigu un necilvecigu likumu un noteikumu. Taa saucamajiem "beegljiem" par seksualu uzmaksanos sievietem "zaljo partijas" tiesnesis tikai pakrata ar pirkstu. Bet pamegini tik nesamaksat radio un TV nodevu, tur uzreiz no iestadeem nak reaalas apcietinaajuma paveeles.

Atbildēt

RomanAncient

07.08.2017. 11:31

Artūrs Ikvilds redzēts bildēs kopā ar kangariem. Citādi jau varētu parakstīties!

Atbildēt

Balts etniskais

05.08.2017. 10:22

Latvijas Republikas valsti, ko Pilsoņu kongresa pilnvarotie 800 000 mēģināja atjaunot 1991.g.netika pielaisti pie Valsts izveidošanas. Latvijas Republikas Tiesu sistēma piedalās organizētā noziedzībā pret savu Tautu un Latvijas Republikas valsti, kas atbilst krimināllikuma pantiem 71-81.Latvijas Republikas valsts parlaments šobrīd 100 aktieru šovs strādā Vācijā reģistrētā biznesā ar nosaukumu "Latvijas Republikas Saeima" D-U-N-S Nr. 681831796 (atrodiet paši UPIK.de.) Tas pats ir ar Latvijas Republikas Ministru kabinets. Leģitīmās Latvijas Republikas valsts laikā likumu panti nebija, nebija ārvalstu Banku, jo Latvijs Banka bija Valsts uzņēmums ar 49 valsts komercbankām kas lieliski īstenoja mūsu senču vajadzības īstos Latos, nevis krimināli ieviestos mūsu nepārvalddītos EIRO, kas ir masu slepkavības ierocis! Kā jau paši saprotat, ne J.Čakste, ne R. Ivanovs nav parakstījuši patreiz lietotās Satversmes grozījumu dokumentus-viņu parakstu izmantošana ir krimināla maldināšana kas ir Genocīds pret Tautu pamatā.
Ļoti interesanti: Uz kādu Tiesību pamata Pagaidu Likumdevāja Iestāde (1919.g.19.08.)varēja 70 gadus vēlāk kļūt par tagadējo juridisko subjektu "Latvijas Republika"? Un pārņemt toreizējo PAGAIDU Ministru kabineta PAGAIDU rīkojumus? Pagaidu rīkojumi, t.i. atslēgas - PAGAIDU.
lATVIJAS sATVERSMES sAPULCE 1922.G.15.02. KOPSĒDĒ PIEŅĒMA lATVIJAS rEPUBLIKAS sATVERSMI, kura stājās spēkā 7.11.1922.g.dienā kad kurā Latvijas Satversnmes sapulce izbeidza savu darbūbu. Šī juridiskā subjekta Tiesību akti ir vēl šodien spēkā??? "Latvijas Satversmes sapulce "un "Satversmes sapulce" nevar būt viens un tas patsjuridisks subjekts!!! mēs tiekam krāpti, aplaupīti 27 gadus!!! Tas vis, kas šodien notiek ir 100% fikcija! Kur skatās Satversmes Tiesa, Latvijas JURISTI? tĀ IR "Aktieru maska"kuras TĒLO/SPĒLĒ Latvijas Republikas valdību!

Atbildēt

Kiskis

05.08.2017. 07:11

Kāds stulbs pirdiens atkal ir dots man.

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

03.08.2017. 16:46

Izrādās autors ir kangaru fans. Tikai dēļ tādu mēslu atbalstu kangari ir paveikuši noziegumus.
Pie tam viņš twiterī faktiski raksta, ka tie kas karoja hitlera armijā ir patrioti. Tipisks naciķis. Arī nav daudz jāmin par kuru kkangaru grupējumu fano

Atbildēt

skaties un redzi

03.08.2017. 10:41

Zagt ir atļauts,nepārkāpjot barības ķedes atvēlētās vietas robežas.

Atbildēt

VB

03.08.2017. 09:08

Pareizi! Un par piedalīšanos vēlēšanās ar vajadzētu maksāt. Kā citādi?

Atbildēt

Pesimists

03.08.2017. 08:27

"Turklāt runa ir nevis tikai par augšām...". Runa kā reiz nav par augšām, augšas tur dara ko grib un tās cietumā neliek, pēdējais piemērs - Hilarija Klintone.

Atbildēt

Elmārs

02.08.2017. 21:12

Raksta autoram – kas tekstā ir domāts ar vārdu „Mēs”? Kuri ir tie pareizie „Mēs” – tie kuri nesodīti, uzspļaujot jebkādiem likumiem, savus līdzcilvēkus padarījuši par vergiem, vai tie kuri ir jau padarīti par vergiem ? (Ja interesē, varu nosūtīt manis pagājušogad neparakstītu darba līgumu, kurš par 240 darba stundām paredz 400 eiro algu, pirms nodokļu nomaksas – tāda ir patiesā realitāte teritorijā - Latvija ).
Autor, par kādu valsti tu, naivais cilvēk, murgo? Nav tādas valsts kā Latvija. Tādēļ to nevar nedz likvidēt, kā to iesaka šeit komentāros, šķiet, pat propesors A.P. (tāda nu ir tā slavinātā latviešu inteliģence un tās sapratne par valsti), nedz uzlabot, izmainīt vai veikt jebkādas citas darbības, kuras ir saistītas ar jēdzienu „valsts”. Nav pat iespējams sodīt par rakstā minēto valsts nodevību, jo nav jau pašas valsts. Ja Latvija būtu neatkarīga Republika, valsts nodevība būtu arī iekrājumu glabāšana Latvijas Republikai nepiederošā bankā!
Kādreiz (padomju laikos) kāda daļa no tā sauktās latviešu inteliģences – profesori, docenti, skolotāji, pasniedzēji tomēr zināja ka, lai kādu teritoriju varētu uzskatīt par valsti, ir jāizpildās vismaz trim nosacījumiem:
1) Jābūt noteiktai, nemainīgai ģeogrāfiskai teritorijai – kura tad ir tā nemainīgā teritorija? Ar Abreni vai bez Abrenes (fantazējot tālāk - ar Rīgu vai bez Rīgas)?
2) Jābūt noteiktam iedzīvotāju kopumam jeb tautai šai teritorijā (ar vārdu „tauta” tiek saprasts nācija vai politiskā nācija vai pilsoniskā sabiedrība bet nevis populācija pēc etniskām, reliģiskām vai vēl kādām nepolitiskām pazīmēm). – Autor, nav teritorijā Latvija nācijas (tautas), ir tikai divkopienu sabiedrība, kur katra kopiena mēģina dominēt pār otru, pie kam raksturīgi ka abām kopienām nav saistoša likumu ievērošana – arī šis portāls, kurā ikdienu tiek publicēti materiāli par tiem vai citiem likumos atrakstītiem noziegumiem, ir liecība nācijas neesamībai teritorijā Latvija.
3) Jābūt vienotai augstākai varai teritorijā – šo nekomentēšu.
Rakstu novērtēju negatīvi, jo autors dzīvo sapņos nevis realitātē. Esmu par neatkarīgu un aristokrātisku Latviju – nevis par šo fiktīvo surogātu – policejisko „valsti” no kuras vispareizāk, kā man to savulaik (2007) ieteica pat „vesels” prokurors, būtu bēgt neatskatoties.

Atbildēt

Vo

02.08.2017. 19:47

Ja nemaldos, tad tie paraksti par dažām iniciatīvām ir tikuši savākti un Saeimā iesniegti, bet Saeima tos ir vienkārši noraidījusi. Tad kāda jēga tai parakstu vākšanai?!

Atbildēt

sēlis

02.08.2017. 19:14

Zivs pūst no galvas, ja valdība atļaujas apzagt nodokļu maksātājus,ko jūs varat gribēt no ierindas pilsoņa?

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

02.08.2017. 17:31

»

Rix

Kad tu domā likvidēt valsti - pirms vai pēc mūsdienu kirhenšteinu braukšanas uz Maskavu? Toreiz tas bija - pēc


Ko tu tur murgo? Pabraukā pa Latviju, desmitiem ja ne simtiem vietās, kur agrāk rosījās dzīvība, tagad valsts jau ir likvidēta, tur viss ir izmiris kā pēc kara.
Kas tu galīgi dumjš izliecies, itkā to nezinātu? Vai tev tas ir veiksmes rādītājs?

Atbildēt

zinošais

02.08.2017. 14:53

"Mana balss" diemzēl nav nekas cits kā "tvaika nolaišanas mehānisms" jo:
1.Sistēma pati sev negrasās "iešaut kājā" un naivi domāt ka deputāti paši sev "nogriezīs" prēmijas un dāsnās kompensācijas 1
2."mana balss" līdz šim nav bijusi praktiski neviena jēdzīga iniciātīva par nepieciešamo atbalstu pat nerunājot. Latvijā diemžēl tiešā demokrātija nedarbojas un pierādījums tam ir nenotikušie referendumi piemēram par tik "vilinošu" piedāvājumu kā noteikt minimālās pensijas apmēru
un nespēju savākt nepieciešamos parakstus juridiski daudz spēcīgākā akcijā par nepieciešamību atgriezst sabiedrībai reālu referenduma īstenošanas iespēju.
K

Atbildēt

noderīgais ibijots

02.08.2017. 14:51

Es stučīju
Tu stučī
Viņš/viņa stučī
Mēs stučījam
Jūs stučījat
Viņi/viņas stučī

Par piecdesmit grašiem viņš gatavs pārdot huligānu
Par simtnieku pārdos vietējo dzērāju-narkomānu
Tad rakstīs stukaču peršu par savu bijušo sievu un draugu,
Par brāli, māsu, tēvu, māti, dēlu, meitu, un kādreiz .. viņš stučīs pats par sevi!

Atbildēt

daļēji labi

02.08.2017. 14:15

Par ziņošanu labi,
bet regulējumi nedod
priekšrocības konkurences cīņā,
jo spēļu automātus ražo ārzemēs,
latvieši ir tikai
mazkvalificēto darbu darītāji
, skrūvītes.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kad pie lietas ķeras kariņveidīgi āksti

FotoVēl nesen tāda lupatveidīga radība premjera krēslā, kam Kariņš uzvārdā, ierunājās, ka naudas mums esot “tik daudz kā nekad”. Taču nevieni krājumi nav bezgalīgi, un arī lielums “tik daudz” agrāk vai vēlāk izsīks (vai tiks izpļeckāts, kas Latvijas gadījumā ir ticamāk).
Lasīt visu...

21

Kad medijs vienkārši ienīst baznīcu un ar apskaužamu periodiskumu nomelno pat savu, vietējo - Latvijas kristīgo baznīcu

FotoTikai pirms dažām dienām vietējais TVNET publicēja rakstu par nesen atvērto Krievijas bruņoto spēku katedrāli (BS Katedrāle). Šis raksts no Eiropas vērtību virsotnes ar mājieniem un ļoti tiešiem secinājumiem liek lasītājam saprast, ka BS Katedrāle nav demokrātiska, nav taisnīga un tīri cilvēciski ir viltīga un zemiska.
Lasīt visu...

21

Van Gog, noliec pindzeles un ej strādāt?

FotoDaudzi impresionisma aizsācēji nevarēja nopelnīt, un, pēc mūsu finanšu ministra Reira ieteiktā, mums varbūt nebūtu impresionisma un citu ģēniju, bet būtu kādi ierindas darbinieki vai pašnāvnieki.
Lasīt visu...

21

Ministru prezidentam es ieteiktu uzlikt respiratoru arī tad, kad ļoti gribas izlikties par mediķi un izteikties

FotoEs labprāt nēsāju masku slimnīcā un intensīvās terapijas nodaļā vai operāciju zālē bez maskas neietu. Man nav grūti uzlikt masku arī veikalā un vilcienā, bet neredzu jēgu, jo no vīrusa maska nesargā gandrīz nemaz.
Lasīt visu...

21

Par pulksteņa grozīšanu

FotoReizi gadā grozīt pulksteni un pāriet uz tā saukto vasaras laiku ir deviņpadsmitā gadsimta ideja, kuru pirmo reizi piedāvāja vīrs, vārdā Džordžs Hudzons, kurš aizrāvās ar vaboļu un insektu kolekcionēšanu. Hudzonam ļoti gribējās, lai pēc darba viņam atliek vairāk dienasgaismas stundu savam hobijam.
Lasīt visu...

3

Es visu izdarīju lieliski, bet tagad atbildība jāuzņemas valdībai kopumā un premjeram kā komandas kapteinim

FotoLai kuram no uzskatiem piekrītat – SARS-CoV-2 vīrusa izplatības spējš pieaugums rudenī visā Eiropā un citur pasaulē ir otrais vilnis vai pirmā viļņa turpinājums, pēc mierīgas vasaras atkal kāpj inficēto un saslimušo skaits, un valstis spiestas atgriezties pie ierobežojumiem. Kumulatīvā 14 dienu incidence uz 100 tūkstošiem iedzīvotājiem Eiropā 25.oktobrī zem rādītāja 100 bija vien 5 valstīs, Latviju ieskaitot. Vidējais ES/EEZ un UK rādītājs – 249,8 (23.10.).
Lasīt visu...

21

Vilks vai lācis? Jeb maskas - sociālā kontrole?

FotoIedomāsimies, ir jauks pavasara rīts, jūs esat pārvācies jaunā dzīvoklī un, mīkstās čībās sēžot jaunajā dīvānā, glaudāt savu kaķi. Pēkšņi aiz sienas sākas neganta bļaušana, trauku sišana, jūs satraukts izskrienat un zvanāt pie durvīm - kas lēcies? Durvis atver kāda samiegojusies seja un norūc - ko jūs te meklējat, esat no policijas? Ar laiku pie šiem trokšņiem jūs pierodat un cenšaties nepievērst uzmanību, jo tur taču dzīvo histēriski kaimiņi.
Lasīt visu...

21

Gudrie mācās no citu kļūdām, „gobzemieši” — no savējām: COVID-19 Krievijā

FotoŠoreiz būs stāsts nevis par sen jau visiem apnikušo Aldi Gobzemu, Ciekura muļķībām, Pļaviņa folijas cepurītēm vai Jeremejeva paranoju, bet gan par COVID-19 nāves izkapti darbībā Krievijas plašajos laukos.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par tomiem lūšiem un citiem alkoholiķiem – baznīcas vajātājiem

Nesen zināmās aprindās pazīstamās cehs.lv radošais direktors Toms Lūsis atbilstoši savai „humora” izjūtai „izjokoja” baznīcas darbību ierobežojumu laikā, kas...

Foto

Maskēt kopējo atbildību

Aizvakar Ministru kabinets vienojās, ka par mutes un deguna aizsegu nelietošanu sabiedriskās vietās varēs piemērot sodu līdz 50 eiro apmērā. Lai šīs izmaiņas...

Foto

Kurš pēdējais izslēgs gaismu nelielajās pašvaldībās?

Rudens tradicionāli ir laiks, kad zemnieka sētā apcirkņi tiek pildīti ar vasaras sezonā sarūpēto. Ja gads ir bijis labs, tad...

Foto

“Ganāmpulkam” pieaugot, aug pieprasījums pēc “ganītājiem”

Koronavīruss ir izraisījis ne mazums diskusiju un viedokļu sadursmju gan speciālistu aprindās, gan sabiedrībā. Taču arvien biežāk parādās atsevišķi eksperti...

Foto

Jautājums – kāda ir C19 Pasakas morāle? Kāds ir Lāsts?

Uz kādas vientuļas salas vārdā Pasaule dzīvoja 100 ciltis (Valstis), kuras vadīja Valdnieki, un viens Burvis...

Foto

Signāls

Vai maskas lietošana pēc koloniālās pārvaldes lēmuma ir medicīniski pamatota? Drīzāk nē nekā jā. Kādēļ tad cilvēki liek uz sejas to? Jo viņiem ir bailes....

Foto

Maskai nav nekāda sakara ar valdības gāšanu

Reāli fakti - Covid19 ir lipīgs, paaugstinās temperatūra, pazūd oža, bezspēks utt. Iespējams, daudzi jau ir pārslimojuši bez acīmredzamiem...

Foto

Nevienam nevajadzētu būt tiesībām lemt par cita cilvēka dzīves vērtību

Šogad ir apritējuši 10 gadi, kopš Latvijas Republikā ir stājies spēkā likums “Par Konvenciju par personu...

Foto

Krīzes brīdī pacientus šķiros…

Tātad Latvija tagad ieviesīs praksi, kādu it kā pielieto daudzās pasaules valstīs, kad krīzes apstākļos šķiro pacientus – kurus ir vērts ārstēt,...

Foto

Priekšlikumi Latvijas Republikas Ministru prezidentam K.A. Kariņam: ierosinu pilnībā pārtraukt jaunu klientu ievietošanu valsts sociālās aprūpes centros

Viena no tiesībsarga funkcijām ir veicināt privātpersonas cilvēktiesību aizsardzību...

Foto

Nevis masku nēsāšana, bet gan C19 pneimonija ierobežo tavu brīvību

Vai man ir pazīstamie, kuri slimo vai ir miruši no C19** infekcijas? Vai tas, ka es...

Foto

Covid19 spilgti izgaismojis melnus plankumus Latvijas medicīnā, bet, iespējams, krīze Baltkrievijā pavēra ceļu to lāpīšanai

Kaut arī no 3. jūnija oficiāli ir pieejami visi valsts apmaksātie...

Foto

Krievijas KDLO dienas ir skaitītas: Putina 5. pants nedarbojas

Nav noslēpums, ka Kaukāzs vienmēr ir bijis ne visai sagremojams kumoss ne tikai cara laiku Kremlim, bet...

Foto

Taksometru sektorā ēnu ekonomika zeļ un plaukst

Kurš gan nav pieradis, ka politiķi sola, pēc tam atkal sola un tad jau politiķi mainās – pirmo solītāju...

Foto

Satversmes tiesa lēmusi atcelt iepriekšējo praksi, piedzenot parādus un kompensācijas par bojātiem dabasgāzes skaitītājiem

Jau šī gada martā sabiedrība tika informēta par spriedumu, kurā Satversmes tiesa...