Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Par Vaciju

08.08.2017. 17:02

salidzinajums nevietaa. Ari Vacijaa ir vesela kaudze nejedzigu un necilvecigu likumu un noteikumu. Taa saucamajiem "beegljiem" par seksualu uzmaksanos sievietem "zaljo partijas" tiesnesis tikai pakrata ar pirkstu. Bet pamegini tik nesamaksat radio un TV nodevu, tur uzreiz no iestadeem nak reaalas apcietinaajuma paveeles.

Atbildēt

RomanAncient

07.08.2017. 12:31

Artūrs Ikvilds redzēts bildēs kopā ar kangariem. Citādi jau varētu parakstīties!

Atbildēt

Balts etniskais

05.08.2017. 11:22

Latvijas Republikas valsti, ko Pilsoņu kongresa pilnvarotie 800 000 mēģināja atjaunot 1991.g.netika pielaisti pie Valsts izveidošanas. Latvijas Republikas Tiesu sistēma piedalās organizētā noziedzībā pret savu Tautu un Latvijas Republikas valsti, kas atbilst krimināllikuma pantiem 71-81.Latvijas Republikas valsts parlaments šobrīd 100 aktieru šovs strādā Vācijā reģistrētā biznesā ar nosaukumu "Latvijas Republikas Saeima" D-U-N-S Nr. 681831796 (atrodiet paši UPIK.de.) Tas pats ir ar Latvijas Republikas Ministru kabinets. Leģitīmās Latvijas Republikas valsts laikā likumu panti nebija, nebija ārvalstu Banku, jo Latvijs Banka bija Valsts uzņēmums ar 49 valsts komercbankām kas lieliski īstenoja mūsu senču vajadzības īstos Latos, nevis krimināli ieviestos mūsu nepārvalddītos EIRO, kas ir masu slepkavības ierocis! Kā jau paši saprotat, ne J.Čakste, ne R. Ivanovs nav parakstījuši patreiz lietotās Satversmes grozījumu dokumentus-viņu parakstu izmantošana ir krimināla maldināšana kas ir Genocīds pret Tautu pamatā.
Ļoti interesanti: Uz kādu Tiesību pamata Pagaidu Likumdevāja Iestāde (1919.g.19.08.)varēja 70 gadus vēlāk kļūt par tagadējo juridisko subjektu "Latvijas Republika"? Un pārņemt toreizējo PAGAIDU Ministru kabineta PAGAIDU rīkojumus? Pagaidu rīkojumi, t.i. atslēgas - PAGAIDU.
lATVIJAS sATVERSMES sAPULCE 1922.G.15.02. KOPSĒDĒ PIEŅĒMA lATVIJAS rEPUBLIKAS sATVERSMI, kura stājās spēkā 7.11.1922.g.dienā kad kurā Latvijas Satversnmes sapulce izbeidza savu darbūbu. Šī juridiskā subjekta Tiesību akti ir vēl šodien spēkā??? "Latvijas Satversmes sapulce "un "Satversmes sapulce" nevar būt viens un tas patsjuridisks subjekts!!! mēs tiekam krāpti, aplaupīti 27 gadus!!! Tas vis, kas šodien notiek ir 100% fikcija! Kur skatās Satversmes Tiesa, Latvijas JURISTI? tĀ IR "Aktieru maska"kuras TĒLO/SPĒLĒ Latvijas Republikas valdību!

Atbildēt

Kiskis

05.08.2017. 08:11

Kāds stulbs pirdiens atkal ir dots man.

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

03.08.2017. 17:46

Izrādās autors ir kangaru fans. Tikai dēļ tādu mēslu atbalstu kangari ir paveikuši noziegumus.
Pie tam viņš twiterī faktiski raksta, ka tie kas karoja hitlera armijā ir patrioti. Tipisks naciķis. Arī nav daudz jāmin par kuru kkangaru grupējumu fano

Atbildēt

skaties un redzi

03.08.2017. 11:41

Zagt ir atļauts,nepārkāpjot barības ķedes atvēlētās vietas robežas.

Atbildēt

VB

03.08.2017. 10:08

Pareizi! Un par piedalīšanos vēlēšanās ar vajadzētu maksāt. Kā citādi?

Atbildēt

Pesimists

03.08.2017. 09:27

"Turklāt runa ir nevis tikai par augšām...". Runa kā reiz nav par augšām, augšas tur dara ko grib un tās cietumā neliek, pēdējais piemērs - Hilarija Klintone.

Atbildēt

Elmārs

02.08.2017. 22:12

Raksta autoram – kas tekstā ir domāts ar vārdu „Mēs”? Kuri ir tie pareizie „Mēs” – tie kuri nesodīti, uzspļaujot jebkādiem likumiem, savus līdzcilvēkus padarījuši par vergiem, vai tie kuri ir jau padarīti par vergiem ? (Ja interesē, varu nosūtīt manis pagājušogad neparakstītu darba līgumu, kurš par 240 darba stundām paredz 400 eiro algu, pirms nodokļu nomaksas – tāda ir patiesā realitāte teritorijā - Latvija ).
Autor, par kādu valsti tu, naivais cilvēk, murgo? Nav tādas valsts kā Latvija. Tādēļ to nevar nedz likvidēt, kā to iesaka šeit komentāros, šķiet, pat propesors A.P. (tāda nu ir tā slavinātā latviešu inteliģence un tās sapratne par valsti), nedz uzlabot, izmainīt vai veikt jebkādas citas darbības, kuras ir saistītas ar jēdzienu „valsts”. Nav pat iespējams sodīt par rakstā minēto valsts nodevību, jo nav jau pašas valsts. Ja Latvija būtu neatkarīga Republika, valsts nodevība būtu arī iekrājumu glabāšana Latvijas Republikai nepiederošā bankā!
Kādreiz (padomju laikos) kāda daļa no tā sauktās latviešu inteliģences – profesori, docenti, skolotāji, pasniedzēji tomēr zināja ka, lai kādu teritoriju varētu uzskatīt par valsti, ir jāizpildās vismaz trim nosacījumiem:
1) Jābūt noteiktai, nemainīgai ģeogrāfiskai teritorijai – kura tad ir tā nemainīgā teritorija? Ar Abreni vai bez Abrenes (fantazējot tālāk - ar Rīgu vai bez Rīgas)?
2) Jābūt noteiktam iedzīvotāju kopumam jeb tautai šai teritorijā (ar vārdu „tauta” tiek saprasts nācija vai politiskā nācija vai pilsoniskā sabiedrība bet nevis populācija pēc etniskām, reliģiskām vai vēl kādām nepolitiskām pazīmēm). – Autor, nav teritorijā Latvija nācijas (tautas), ir tikai divkopienu sabiedrība, kur katra kopiena mēģina dominēt pār otru, pie kam raksturīgi ka abām kopienām nav saistoša likumu ievērošana – arī šis portāls, kurā ikdienu tiek publicēti materiāli par tiem vai citiem likumos atrakstītiem noziegumiem, ir liecība nācijas neesamībai teritorijā Latvija.
3) Jābūt vienotai augstākai varai teritorijā – šo nekomentēšu.
Rakstu novērtēju negatīvi, jo autors dzīvo sapņos nevis realitātē. Esmu par neatkarīgu un aristokrātisku Latviju – nevis par šo fiktīvo surogātu – policejisko „valsti” no kuras vispareizāk, kā man to savulaik (2007) ieteica pat „vesels” prokurors, būtu bēgt neatskatoties.

Atbildēt

Vo

02.08.2017. 20:47

Ja nemaldos, tad tie paraksti par dažām iniciatīvām ir tikuši savākti un Saeimā iesniegti, bet Saeima tos ir vienkārši noraidījusi. Tad kāda jēga tai parakstu vākšanai?!

Atbildēt

sēlis

02.08.2017. 20:14

Zivs pūst no galvas, ja valdība atļaujas apzagt nodokļu maksātājus,ko jūs varat gribēt no ierindas pilsoņa?

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

02.08.2017. 18:31

»

Rix

Kad tu domā likvidēt valsti - pirms vai pēc mūsdienu kirhenšteinu braukšanas uz Maskavu? Toreiz tas bija - pēc


Ko tu tur murgo? Pabraukā pa Latviju, desmitiem ja ne simtiem vietās, kur agrāk rosījās dzīvība, tagad valsts jau ir likvidēta, tur viss ir izmiris kā pēc kara.
Kas tu galīgi dumjš izliecies, itkā to nezinātu? Vai tev tas ir veiksmes rādītājs?

Atbildēt

A.P.

02.08.2017. 17:03

Kamēr tautas inteliģence nesapratīs un objektīvi nenovērtēs LR kā kriminālu pēc iespējas ātrāk likvidējamu "valsti", tikmēr nekas nemainīsies, jo katra "iniciatīva" faktiski ir kriminālās latviešu cūkbedres atzīšana un principā asociāla, amorāla, antinacionāla, nodevīga rīcība, verdziski padevīgi kalpojot valdošajai kliķei. Vispirms ir jālikvidē kriminālā valsts kopā ar tās mēsliem un tikai pēc tam var ritināt iniciatīvas.

Atbildēt

zinošais

02.08.2017. 15:53

"Mana balss" diemzēl nav nekas cits kā "tvaika nolaišanas mehānisms" jo:
1.Sistēma pati sev negrasās "iešaut kājā" un naivi domāt ka deputāti paši sev "nogriezīs" prēmijas un dāsnās kompensācijas 1
2."mana balss" līdz šim nav bijusi praktiski neviena jēdzīga iniciātīva par nepieciešamo atbalstu pat nerunājot. Latvijā diemžēl tiešā demokrātija nedarbojas un pierādījums tam ir nenotikušie referendumi piemēram par tik "vilinošu" piedāvājumu kā noteikt minimālās pensijas apmēru
un nespēju savākt nepieciešamos parakstus juridiski daudz spēcīgākā akcijā par nepieciešamību atgriezst sabiedrībai reālu referenduma īstenošanas iespēju.
K

Atbildēt

noderīgais ibijots

02.08.2017. 15:51

Es stučīju
Tu stučī
Viņš/viņa stučī
Mēs stučījam
Jūs stučījat
Viņi/viņas stučī

Par piecdesmit grašiem viņš gatavs pārdot huligānu
Par simtnieku pārdos vietējo dzērāju-narkomānu
Tad rakstīs stukaču peršu par savu bijušo sievu un draugu,
Par brāli, māsu, tēvu, māti, dēlu, meitu, un kādreiz .. viņš stučīs pats par sevi!

Atbildēt

daļēji labi

02.08.2017. 15:15

Par ziņošanu labi,
bet regulējumi nedod
priekšrocības konkurences cīņā,
jo spēļu automātus ražo ārzemēs,
latvieši ir tikai
mazkvalificēto darbu darītāji
, skrūvītes.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Protestēšanas nosacījumi

Foto2019.gada 31.augustā internetā tika ievietota informācija par socioloģiskās aptaujas rezultātiem. Sociologi noskaidroja tautas velmi protestēt pret politiski sliktiem lēmumiem.
Lasīt visu...

12

Viedoklis un fakti par mūsu labklājību

FotoJautājums: kas notiktu, ja šodien beigtos Eiropas Savienības (ES) fondu nauda? Atbilde: Latvijas ekonomika sabruktu pilnībā, un 2008. gada krīzi mēs atcerētos kā "treknos gadus".
Lasīt visu...

15

Ņemot vērā aizturētā Saeimas deputāta stulbumu, viņam tika sasolīti zelta kalni, kā Juta un Juris viņu izglābs…

FotoKāda pasaka. Pirms aptuveni pusotra gada notika skaļākā Saeimas deputāta aizturēšana valsts vēsturē. Uz Saeimas kāpnēm, ar milzīgām kratīšanām un pasēdēšanu “Septītajās debesīs”. Šīs operatīvās darbības veica tā saucamā Jutas grupa jeb cilvēki, kuri daudzus gadus ir bijuši Jutas un Jura ietekmē.
Lasīt visu...

12

Ko VDK darīja pēc 1986.gada?

FotoŠobrīd masu medijos tiek izplatīts viedoklis, ka "neko". It kā ķerstījuši ārzemju spiegus un vietējos liela mēroga zagļus. Politiskās vajāšanas esot pārtrauktas. Patiesībā tie ir meli. Politiskās vajāšanas turpinājās, tikai jau "smalkākā" manierē - izmantojot psiholoģisko teroru.
Lasīt visu...

21

Pamiers valdošajā koalīcijā

Foto13.septembrī – piektdienā, kad bija vērojams pilnmēness, Latvijas valdības vadītājs Krišjānis Kariņš informēja iedzīvotājus, ka ir panākta vienošanās par nākamā gada budžetu. Pirms nedēļas pēc Jaunās konservatīvās partijas prasības valdība uz nedēļu atlika lemšanu par papildu finansējuma novirzīšanu ministriju prioritārajiem pasākumiem.
Lasīt visu...

21

Latvijas Universitāte degpunktā. Un turpmāk?

FotoAp Latvijas Universitāti ir sakurti sārti, un liesmas jau skar tās iekšieni, lai gan šī gada pavasarī nelikās, ka var notikt kaut kas tāds.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par atkritumu krīzi

Esmu atkārtojis N reizes un atkārtošu vēlreiz - cilvēki, domājiet kā nodrošināt sevi ar dzīves pamatelementiem. Tie ir mājvieta, ūdens, pārtika, elektrība, degviela......

Foto

Cilvēciskuma līkloči. 5. Absurda tirānija un iegūšana savā īpašumā

Brīdināšana par absurda tirāniju nav analītiskais beztaktiskums vai konspiroloģiska tēma līdzīgi konspiroloģijā iecienītajai “pasaules valdnieku” tēmai. Brīdināšana...

Foto

Vai par šāda veida balagāna organizēšanu valsts iestādē, kāda ir Valsts robežsardze, kādam nav jāsaņem bargs sods?

Kā izriet no publikācijas par centralizēto parakstu vākšanu robežsardzē...

Foto

Karteļa dēļ tā dalībniekiem - lielajiem būvniekiem - vairs nav tik lielas vajadzības pirkt politiķu “pakalpojumus”

Karteļa pazīmes Latvijas būvniecības tirgū bija redzamas jau sen -...

Foto

Par Timati un viņa putinkrekliņiem „Alfā”: kas ir kas

Ceturtdien tirdzniecības centrā “Alfa” Rīgā, tika atklāts “Black Star Wear” apģērbu veikals.(1) (2) Zīmola īpašnieks un reklāmas...

Foto

Tvaiks

Kad tvaiks, kuru savalda ar labi pieskrūvētu vāku, izkļūst no katla? Tad, kad katla vāka skrūves tiek palaistas vaļīgāk....

Foto

Vai tiešām valsts prezidentam bērni jāmudina mācīties, lai ņemtu kredītu?

Laikā, kad Tieslietu ministrija izstrādā Parādu dzēšanas likumu, Valsts prezidents Egils Levits, uzrunājot skolēnus Zinību dienā,...

Foto

Perversā solidaritāte

Pirms deputātu balsojuma Saeimā “nācijas tēvs/pravietis” teica: “Ir trīs virzieni, par kuriem kopējā labuma vārdā es gribu domāt un pārliecināt savas prezidentūras gados. [..] Šie...

Foto

Mēs Latviju pārvaldām koleģiāli: valsts prezidenta Egila Levita uzruna Saeimas 2019. gada rudens sesijas atklāšanā

Ļoti cienījamās Saeimas deputātes! Augsti godātie Saeimas deputāti! Dāmas un kungi!...

Foto

Atklāta vēstule par notiekošo „Olainmed” un arī „Olainfarm”

2019. gada augusta mēnesī pret mūsu gribu esam ievilkti nesaskaņās starp "Olainfarm" valdi un "Olainmed" bijušo vadību Darju...

Foto

Godīgums kā cilvēkus vienojoša ideja

Klausoties valstsvīru runas par to, kas cilvēkiem būtu jādara, lai dzīve kļūtu labāka, atmiņā visvairāk iespiedušies negatīva rakstura ieteikumi un spriedumi...

Foto

Jaunā konservatīvā partija cīnās par ietekmi valdībā

Visās valdošajās koalīcijās ir bijusi partija, kas darbojas kā iekšējā opozīcija. Daudzās valdībās šo lomu pildījusi Nacionālā apvienība, regulāri...

Foto

Aicinām iedzīvotājus neslēgt līgumus ar AS „Tīrīga”

Rīgas Apkaimju alianse kategoriski iebilst pret atkritumu apsaimniekošanas monopola izveidi Rīgā. Iedzīvotāji aicināti neslēgt līgumus ar AS "Tīrīga"....

Foto

Ikonu nomaiņa - vissāpīgākais process

Cilvēki jau no bērnības ir pieraduši, ka ir autoritātes, kurām jātic un kurām jāklausa – vecāki, skolotāji, jau vēlāk vadītāji un priekšnieki....

Foto

Absurds ap Rimšēviču

Par valstiskās suverenitātes trūkumu un latviešu necienīgo stāvokli savā zemē, kā arī par šī necienīgā stāvokļa izraisītajām nelietībām uzskatāmi liecina absurds ap Ilmāru...

Foto

Bankas, banciņas un droši paredzamais PC: prātojums pēc "Norvik/PNB" aizvēršanās

Neizbēgamajam blīkšķim mūsu banku un banciņu saimniecībā ļoti piemēroti ir LPSR Tautas dzejnieka Ojāra Vācieša vārdi,...

Foto

Eiroparlamentārieša aicināšana uz inaugurāciju, neievērojot viņa rīcību, kas neatbilst LR Satversmē noteiktajam, ir šādas antikonstitucionālas rīcības faktiska atbalstīšana

Valsts prezidents ir valsts amatpersona, bet inaugurācija ar...

Foto

Sākušies Burova laiki Rīgas domē

19.augustā par “Gods kalpot Rīgai” pārstāvi Oļegu Burovu kā Rīgas domes mēru nobalsoja 35 no 60 deputātiem. Tas nozīmē, ka vismaz...