Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Sātana dzīres ir sākušās, un, kā likums, tuvojas arī patiesības mirklis. Briesmu un nāves priekšā cilvēks parādās visa savā krāšņumā - sāk mainīt maskas un savus kažociņus, savukārt karš pamodina veselu buķeti slēpto īpašību, visbiežāk naidu, kā arī ielās izved necilvēcīgus marodierus. Kā teica krievu ģenerālis Ļebeds, tad vislabākais karavīrs ir tas, kurš, atnākot mājās, ierauga, ka māju vietā ir šāviņa bedre, kurā mētājas viņa sievas un bērnu atliekas; tāds karavīrs kā vilks plosīs visus, cik vien ilgi dzīvos, tādam karavīram neko nevajag, ne naudu, ne mantu, ne apbalvojumus, viņu vadīs tikai naids.

Aptuveni šāds naida vilnis raksturo karus un karotājus visās frontes pusēs, un tas tuvojas mums. Labāk nelolojiet miera ilūzijas, - gribat mieru, pēdējais laiks gatavoties karam. Ieteiktu paklusēt visiem politiķiem, kas mēģina iemidzināt mūsu modrību ar 5.pantu, un armiju pārstāvjus runāt skaidru valodu, jo nevienu karu jūs nevinnēsiet, ja jūs neatbalstīs tautas gara spēks. Un kur lai tāds rodas, ja visi vienā balsī kladzina, ka mūs aizstāvēs, mums nekas nedraud. Paskatieties šodien uz Ukrainu, uz tiem puišiem un sievām, jauniešiem, kas cīnās ar nagiem un zobiem par katru zemes sprīdi, ik stundu ejot bojā, - viņiem neviens nepalīdz, aizbildinoties ar dažādiem politiskiem argumentiem.

Un neviens nepalīdzēs arī mums, viss ir vieni lieli meli. Pietiek tikai atcerēties varenākās ASV armijas bēgšanu no Afganistānas pērnā gada augustā, septembrī, kad kaujas laukā tika pamesta kara tehnika vairāku desmitu miljardu dolāru vērtībā teroristu rokās, vai Srebreņicas slaktiņu, kad pirms 25 gadiem ANO miera uzturētāju acu priekšā tika nogalināti 8000 jaunu musulmaņu vīriešu, kad neviens pat pirkstiņu nepakustināja, jo neesot bijis politiskais mandāts. Redz, cik vienkārši tās lietas notiek un cik ātri aizmirstam. Un abos gadījumos tika solītas visādas garantijas, tāpat kā Ukrainai savulaik, kad tā atteicās no atomieročiem.

Tās nav nejaušības, tās ir slepenas vienošanās, par kurām augstākās Latvijas amatpersonas varbūt nojauš, bet suniskā padevībā rietumu priekšā klusē un mierina mūs. Mēs vēl nezinām, kāda ir Ukrainas cena, par kuru tā tika pārdota, un, ļoti iespējams, arī Latvijai un visai Baltijai jau ir noteikta cena, par kuru vēl notiek tirgošanās, drīz uzzināsim, varbūt mums paveiksies, bet diez vai. Te vietā Putina teiciens, ka „možem povtoriķ”, raksturojot situāciju, kas notiks, ja kāds izrādīs agresiju pret Krieviju, - tad Krievija mierīgi aizies līdz Berlīnai kā 1945.g. Lieki teikt, cik meistarīgi Putina režīms prot inscenēt pret sevi visādas agresijas.

Man ir 6 bērni, un es sev esmu skaidri pateicis, ka Latviju nepametīšu, arī kara draudu apstākļos, tik vien kā parūpēšos par ģimeni. Tas ir mazākais, ko varu sev pateikt, redzot to, kas notiek Ukrainā ar mūsu civilizācijas cilvēkiem, brāļiem un māsām. Un tas vēl ir nieks, kara neizbēgama sastāvdaļa ir genocīds, mierīgo cilvēku slepkavības, izvarošanas utt, tas viss vēl priekšā, padomājiet par to

Paliek šķērmi, klausoties mūsu ievēlēto valsts vadītāju atbalsta vārdus un lasot varonīgos sociālo kontu ierakstus par bargajām jeb, precīzāk sakot, smieklīgajām sankcijām, kuras jūs varat ieborēt savām vecmammām, bet ne loģiski domājošiem cilvēkiem.

Hei, puiši, Ukrainas robežas no Polijas puses taču vēl ir vaļā, kāpēc apturētas bruņojuma piegādes (katrs veiksmīgs Stingera trāpījums palielina iespējas mūsu armijas puišiem izdzīvot šeit Latvijā kara apstākļos), kapēc netiek veidotas brīvprātīgo vienības, kāpēc tauta netiek mobilizēta kara situācijai, halo!

Vai dziesmu dziedāšana šādā situācijā ir īstais atbalsts, ko šobrīd sagaida bojā ejoša tauta un valsts? Patiesībā atbildes jūs dzirdat katru dienu - ieklausieties viņos, kā valodiņa paliek arvien pieglaimīgāka un samiernieciskāka, jo kas zina, tūlīt tiešām iebruks pie mums, un tad jau atkal būs cita vara, kurai būs jāturpina kalpot līdzīgi kā Rietumu korporācijām šobrīd, jo valstis tur jau vairs neko neizšķir.

No vienas puses valsts, t.s. vadība aicina būt vienotiem, no otras puses visādi represīvie orgāni, t.sk. VID uzvedas kā satrakojušies suņi un sūta uzņēmējiem draudu vēstules par katru mazāko nodokļu kavējumu, draudot ar kontu bloķēšanu, aktīvu atsavināšanu un ko tik vēl ne, neskatoties uz to, ka nupat esam pārdzīvojuši lielāko krīzi pēckara pasaulē. Sajūta, ka tiek pildīts kāds pasūtījums - iznīcināt to, kas vēl palicis. Esmu uzņēmējs un zinu, ko runāju.

Tas ir saprotami, jo mēs tak esam aizņēmušies daudzus miljardus, kam mums uzņēmēji, lēmums jau pieņemts bez visiem kariem - esam iedzīti atpakaļ kartupeļu vagā un kūtspakaļā bez kaujas un pretošanās, parādu jūgā. Drīz sekos mūsu lielo uzņēmumu un Latvijas mežu privatizācija, mums visu atņems, un pie varas esošie aicinātāji uz vienotību to visu atbalsta.

Ko es ar šo atkāpi par mūsu valsts darboņiem gribu pateikt? Apturiet savus asinsssuņus, visādus vidus, šmidus, regulatorus, uzraugus, masku un vakcīnu teroru, beidziet uzvesties kā marodieri, mūsu sētā ir ienācis karš. Jūs, protams, varat turpināt dzīvot savā ideālajā arogantajā pasaulē, bet neaizmirstiet, kas notiek ar marodieriem kara laikā, tad risinājums ir ļoti ātrs.

Atgriežoties pie kara Ukrainā, - novēlu valdošajiem kaut drusciņ paškritikas un baiļu sajūtas par to, ka patiesības stunda tuvojas, un iesaku vienkārši paiet malā, par kara jautājumiem dodiet vārdu mūsu armijas vadītājiem, kas nav sasmērēti un kuriem Latvijas tauta būtu vēl gatava sekot.

Novērtē šo rakstu:

415
51

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Latvijas Televīzija kā pēdējais krievu valodas bastions?

FotoLaikā, kad skolas pāriet uz mācībām tikai latviski, kad atsakāmies no krievu valodas kā otrās svešvalodas, kad pat Latvijā dzīvojošajiem Krievijas pilsoņiem jāpierāda savas latviešu valodas zināšanas, Latvijas Televīzija (LTV) kā tāds atpakaļrāpulis nākusi klajā ar paziņojumu, ka Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates tā rīkos arī krievu valodā!
Lasīt visu...

18

Ne prātā mums nenāk atcelt debates Krievijas valsts valodā

FotoLatvijas Televīzijas Redakcionālā padome šobrīd neizskata iespēju atcelt plānotās RUS.LSM Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates.
Lasīt visu...

6

Priekšvēlēšanu debatēm jābūt valsts valodā

FotoŅemot vērā sabiedrībā aktualizēto diskusiju par priekšvēlēšanu debašu organizēšanu krievu valodā, partiju apvienība Jaunā Vienotība uzsver, ka īpaši kopš Krievijas brutālā iebrukuma Ukrainā ar Latvijas medijiem ir jākumunicē Latvijas valsts oficiālajā – latviešu – valodā. Arī Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu laikā diskusijām medijos jābūt tikai valsts valodā, tādēļ politisko partiju apvienības Jaunā Vienotība pārstāvji nepiedalīsies priekšvēlēšanu debatēs un raidījumos, kas notiks krievu valodā.
Lasīt visu...

21

Aicinām kritiski vērtēt Tieslietu ministrijas bez sociālo partneru iesaistes un visu ieinteresēto personu informēšanas izstrādāto likumprojektu

FotoSaeimas 2024. gada 16. maija darba kārtībā izskatīšanai otrajā lasījumā ir iekļauts likumprojekts Grozījumi likumā “Par atjaunotā Latvijas Republikas 1937. gada Civillikuma ievada, mantojuma tiesību un lietu tiesību daļas spēkā stāšanās laiku un piemērošanas kārtību” (565/Lp14). Likumprojekts Saeimā iesniegts 2024. gada 17. aprīlī un pirmajā lasījumā izskatīts jau nākamajā dienā. Lai arī likumprojekts skar aptuveni 300 tūkstošus iedzīvotājus, viņu viedoklis tāpat kā vairākos Satversmes tiesas spriedumos izteiktās atziņas un ekspertu brīdinājumi ir ignorēts.
Lasīt visu...

21

Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates Latvijā drīkst notikt tikai valsts valodā – latviešu valodā

FotoKomentējot publiski pieejamo informāciju – Latvijas Televīzija 2024. gada 3., 4., 5. un 6. jūnijā ir paredzējusi Eiropas Parlamenta deputātu kandidātu debates rīkot krievu valodā – Latviešu valodas aģentūra izsaka skaidru nosodījumu, vēršot atbildīgo personu un sabiedrības uzmanību, ka šāda rīcība ir pretrunā gan ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu, gan ar Valsts valodas likumu. Eiropas Savienībā tiek īstenota daudzvalodība – ir 24 oficiālās valodas, tostarp latviešu valoda.
Lasīt visu...

21

Krievvalodīgo debašu iecere savā būtībā ir pretrunā ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu un tās lomu sabiedrības integrācijā

FotoPar Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (attēlā – tās vadītājs Jānis Siksnis) ieceri noturēt sabiedriskajā televīzijā Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates krievu valodā.
Lasīt visu...

21

Aicinu noskaidrot un saukt pie atbildības tos, kuri pieļauj un veicina krievu valodas kā „de facto” otras valsts valodas nostiprināšanu

FotoŅemot vērā, ka Latvijas Republikas Satversmes preambula nosaka, ka Latvijas valsts ir izveidota, lai garantētu latviešu nācijas, tās valodas un kultūras pastāvēšanu un attīstību cauri gadsimtiem;
Lasīt visu...

21

Kur pazuduši lauksaimnieku protesti?

FotoBloķētas lidostas, lielceļi, ostas un tūkstošiem traktoru Berlīnē. Bloķēti ceļi Polijā, degošas riepas un pārrautas barikādes Briselē. Tonnām uz ceļa izbērtu tomātu un bloķētas veikalu ķēdes Spānijā, un visbeidzot – teju 2000 traktoru Latvijas reģionos. Lauksaimnieku protesti Eiropā tika izvērsti iepriekš nepieredzētos apmēros, turklāt, ar katru nākošo protestu tie kļuva aizvien daudzskaitlīgāki un radikālāki. Un tomēr, šīs akcijas, kurām likumsakarīgi bija jānonāk kādā kulminācijas fāzē, pēkšņi gluži vienkārši pazuda.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Briselē nopelnīt jaunam “Nikon” jeb cinisma augstākā pakāpe Anša Pūpola izpildījumā

7. maijā Latvijas publisko telpu pāršalca ziņa, ka Daces Melbārdes vietu Eiropas Parlamentā (EP) ieņems...

Foto

Vai “Jaunā Vienotība” spēj sev un citiem atzīt, ka stulbi sanāca?

Esat kādreiz mēģinājuši stiept gumiju? Pašlaik vadošā partija ar to nodarbojas. Vērojot viņus, atdarinot vai...

Foto

Pirms 150 gadiem dzimis demokrāts un tiesībnieks ar dzejnieka sirdi Miķelis Valters

“Viņu uzskata par pirmo latvieti, kurš 1903. gadā žurnāla "Proletāriets" rakstā "Patvaldību nost! Krieviju...

Foto

Vēsturiskas precizitātes labad 4. maijs tomēr būtu atkal jānosauc par “Latvijas Republikas neatkarības deklarācijas pieņemšanas dienu”

Komentāru rakstu 5. maija pēcpusdienā. Ir svētdiena. Šonedēļ sanākušas trīs...

Foto

Latvijas otrā dzimšanas diena: kā mums ir veicies?

Manā skatījumā 4.maijs ir Latvijas otrā dzimšanas diena. Un ne tikai svinīgā ziņā, bet arī tajā, kā to...

Foto

Nolikt ziedus nepareizā vietā – tas mūsdienu Latvijas PSR ir noziegums!

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Ziemeļlatgales iecirknis no 15. marta līdz 14. aprīlim piefiksējis trīs...

Foto

Par varu

Kad sapulces telpā ienāk starojoša sieviete un visi vīrieši uz mirkli pazaudē domas pavedienu, vai šai sievietei kāds pie durvīm piešķīra varu tā izrīkoties?...

Foto

Dažas pārdomas Edgara Kauliņa dzimšanas dienā

Aprit gadskārta, kopš dzimis viens no mūsu novada cilvēkiem, kas ne tikai atstājis daudzus nostāstus par sevi, bet arī izraisījis...

Foto

Vai esam ceļā uz “Baltijas tīģera” stāstu? Izskatās - būs jāpagaida

Man bija gods piedalīties smalkā politekonomiskās elites pasākumā (ar stilīgu nosaukumu LaSER vai “lāzers”), kur...

Foto

Cik stabila ir Evikas Siliņas koalīcija? 8 no 10 stabila

Cik stabila ir Evikas Siliņas koalīcija? Es teiktu 8 no 10 stabila, jo…  Jaunā Vienotība (JV) ir atdevusi...

Foto

Jūs smiesieties, bet neko ticamāku mēs nespējām sacerēt

Politisko partiju apvienība Jaunā Vienotība vēršas Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojā (turpmāk KNAB) ar iesniegumu par slēptās priekšvēlēšanu aģitācijas vēršanu...

Foto

Zog, acīs skatīdamies, bet stāsta, ka tas visvairāk ir vajadzīgs pašiem apzagtajiem

Jampadracis ap Lucavsalas ežiem un futbola stadionu parādīja, cik dīvainā Latvijā mēs dzīvojam. Turklāt...

Foto

Cīņā pret nomelnošanu un nevajadzīgām intrigām – Mūzikas akadēmijas skandāla aizkulises

Vēlos padalīties ar sajūtām un lieliem novērojumiem par to, kas notiek, - par reālo situāciju...

Foto

Krievijas aktivitātes var uzskatīt par šokējoši efektīvām, un Latvijas „sabiedrisko” mediju mērķtiecīgā kampaņa par krievu valodu šobrīd jāskata šajā kontekstā

Drošības eksperti vienbalsīgi norāda uz to,...

Foto

Sankciju patiesais labums: Apvienotā saraksta plāns aizvērt ostas varētu arī nebūt nejaušs

Deklarētais mērķis - atbalsts Ukrainai Latvijas ostu paralizēšanai - šķiet šizofrēnisks, jo kā gan...

Foto

Priekšlikums ir tikai par mūsu nodokļu maksātāju segtajām atlīdzībām

Atsaucoties uz 2024. gada 18. aprīļa publikāciju "Aicinājums valsts amatpersonai Kristovskim: pirms publicēt ziņas par svešām algām,...

Foto

Aicinājums valsts amatpersonai Kristovskim: pirms publicēt ziņas par svešām algām, atklājiet savus ikmēneša ienākumus!

Ģirts Valdis Kristovskis iesniedzis Saeimā priekšlikumu publicēt jebkuras valsts amatpersonas ienākumus ik...

Foto

„Re:Baltica” cenšas izdarīt uz spiedienu uz Sabiedrības integrācijas fondu, tam izvērtējot šīs organizācijas rīcību ar nodokļu maksātāju naudu

Publiskajā telpā tiek apspriesta Re:Baltica projektu vērtēšana, kuri...

Foto

Mazie modulārie kodolreaktori (SMR) – sapņi un realitāte

Igaunija plānojot būvēt divus līdz četrus, savukārt Polija pat 25 mazos kodolreaktorus. Presē bija pārmetumi, ka Latvija atpaliekot...

Foto

“Iekļaujošas valodas ceļvedis” ir valodas manipulācija, kas deformē valodas struktūras un pasaules uztveri

Valsts valodas centra Latviešu valodas ekspertu komisija 2024. gada 10. aprīļa sēdē (protokola...

Foto

Sāga par nogriezto ausi

Domāju, visi, kas mazliet seko notikumiem pasaulē, zina, ka, aizturot aizdomās turamos par terora aktu “Crocus City Hall”, vienam no notvertajiem nogrieza...

Foto

Kad barbari un svoloči, ķengu portāli un vajātāju orda beigs uzbrukt sabiedriskajiem medijiem?

Es zinu, mani bērni, mani jaunie draugi, mani ilggadējie žurnālista ceha biedri, arī...

Foto

No strupceļa uz atdzimšanu

Draugi un domubiedri! Mēs esam nacionālās atdzimšanas priekšvakarā! Un es zinu, ka daudzi šobrīd man nepiekritīs. Tik tiešām – brīžiem šķiet, ka...

Foto

Tabu jautājumi par Latvijas ekonomiku

Pēdējo gandrīz trīsdesmit gadu laikā Latvijas iekšzemes kopprodukts uz vienu iedzīvotāju salīdzināmajās cenās palielinājies vairāk nekā trīs reizes (runa ir par...

Foto

Mediju diskusija Rīgas pilī atsedz līdz šim slēptās problēmas sabiedriskajos medijos

Pirmdien Rīgas pilī notikusī valsts prezidenta Edgara Rinkēviča rosinātā diskusija par sabiedrisko mediju nākotnes attīstību...

Foto

„Sabiedriskie” mediji uzsāk atklātu konfrontāciju ar Latviju

“Latvijas radio” redaktori un citi vadošie publicējuši atklāto vēstuli, kurā gaužas, ka apdraudēta vārda brīvība, ka soctīklos žurnālisti saņem...

Foto

Sabiedriskais medijs, plurālisms un demokrātija

Pirmkārt, mediji nav ceturtā vara, tā ir tā saucamā ceturtā vara. Ieskatāmies Satversmē un redzam, ka mums kā jau demokrātiskā valstī ir trīs...

Foto

Atbalstiet mūsu runas brīvību, liedzot to citiem, kuru viedoklis nav ne pareizs, ne svarīgs!

Pēdējo nedēļu laikā Latvijā ir pastiprinājušās jau agrāk novērotas tendences, kas liecina...

Foto

Prezidenta Makrona paziņojumi paver jaunas politikas iespēju

Jāsaka, ka Francijas prezidenta Makrona pēdējo nedēļu paziņojumi attiecībā uz iespējamo spēku izvietošanu Ukrainā, kā arī vārdu apmaiņa ar...

Foto

Labā un ļaunā saknes

Ādolfs Hitlers, atbildot uz žurnālista jautājumu, kāpēc viņu ievēl arvien vairāk un vairāk cilvēku, atbildēja: "Viņi mani izvēlas, jo kaut kur dziļi...

Foto

Krišjāņa Kariņa Briseles scenārija psiholoģiskā kļūda

Tieši pirms Lieldienu brīvdienām Latvijas politisko dzīvi satricināja vietējas nozīmes polittrīce – no amata atkāpās ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš. Tas...

Foto

Nelāgi sanācis IRšiem...

Pirms kāda laiciņa rakstīju, ka abonējamais reklāmas buklets “IR” sācis interesēties par Ogres novadā nodarbinātajiem maniem domubiedriem. Tagad “sensacionālais” raksts beidzot ir iznācis...

Foto

Lieldienas ir labākā atbilde dzīves krīzēm

Lieldienas ir labākā atbilde dzīves krīzēm. Īpaši šobrīd, kad krīžu daudzums pats jau ir pietuvojies krīzes līmenim – politiskā krīze,...

Foto

„Slikto” valodu vaininieki

Krievu valodas noturībā Latvijā vainojami nevis krievi, bet latvieši, un tā ir mūsu, nevis krievu mentalitātes īpašība, kas ar kaimiņu liek runāt viņa...

Foto

Seksuālo attiecību svārsts. Tuvojamies vīriešu ierobežošanas ekstrēmam

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere ir rosinājusi noteikt kriminālatbildību par seksuālu uzmākšanos. “Seksuālā uzmākšanās ir cilvēka cieņas aizskaršana. Tā aptver...

Foto

Nē seksuālai vardarbībai!

Izskatās, ka ejam uz to, ka vīrietis ar sievieti varēs iepazīties un ielaisties tikai tad, ja neviens nav ar citu, ja tas notiek...