Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

loliks

05.02.2014. 13:44

kapec sis neaizstajamais Behs...vel nesez cietuma!!!

Atbildēt

Hermejs

04.02.2014. 19:21

»

Re kā

Nu re. Var skaidri redzēt, kurš te pārzin jomu... un svecīti noteikti ja ne turējis Prāgas tramvaju tirdzniecības darījumā ar ukraiņiem, tad vismaz sekojis to piemēram. Jautājums, vai Prāgas tramvaju sāgu būtu jāreducē uz Rīgas gadījumu. Lieki piebilst, ka tramvaju ražotājvalstī bāzētai rūpnīcai var...


nebūtu lieki atgādināt, ka Tatra kā rūpnīca vairs nepastāv - tā nolikvidējās. Tramvajus renovēja, daļēji uz Tatra T3 bāzes jaunus daļējas zemās grīdas vagonus ražo Vario, T6B5 licenci nopirka ukraiņi, kas sāka ražot Tatra - Jug, faktiski - pabeidza to komplektēšanu uz vietas. faktiski tramvajus šobrīd Čehijā ražo holdings Škoda, kas de facto ir uzņēmēju apvienība, kam ir tikai klasiskās Škodas zīmols. līdz ar to Prāga iztirgoja tieši šādus pašus, pašiem vairs nevajadzīgus T3 tramvajus, turklāt arī joprojām turpina tādus ekspluatēt, tāpat, kā Rīgā. protams, var diskutēt par saimnieciskumu, bet darījums ir noticis. no vienas puses - zaudējumi ir, no otras puses - mūsu vagoniem ir iespēja turpināt savu "karjeru". however, katram savs viedoklis, manējais - labāk, lai tiek arī citiem, sevišķi zinot, ar kādiem lūžņiem Ukrainā ļaudis pārvadā..

Atbildēt

Re kā

04.02.2014. 18:01

»

Hermejs

arī Prāga šādi iztirgoja nevajadzīgos tramvaja vagonus tiem pašiem ukraiņiem. turklāt, cena tikai nedaudz atšķīrās no tās, par kādu tirgoja Rīgas satiksme. tātad varam secināt, ka tāds pats nesaimnieciskums valda Prāgā, kur arī tos nevajadzīgos tramvajus varēja nodot metāllūžņos. Bet viņi to nedarīja...


Nu re. Var skaidri redzēt, kurš te pārzin jomu... un svecīti noteikti ja ne turējis Prāgas tramvaju tirdzniecības darījumā ar ukraiņiem, tad vismaz sekojis to piemēram. Jautājums, vai Prāgas tramvaju sāgu būtu jāreducē uz Rīgas gadījumu. Lieki piebilst, ka tramvaju ražotājvalstī bāzētai rūpnīcai var būt pilnas noliktavas ar visādu drazu. Rīgā mes runājam par saimnieciskumu un to, ka metāllūžņu uzpircējs TALMET piedāvātu lielāku cenu par nevis lietotu galaproduktu, bet par metāla kaudzi uz svara. Pie jums tur laikam visi ir tādi eksperti un speciālisti, ka nav jābrīnas par Rīgas satiksmē notiekošo.

Atbildēt

Hermejs

04.02.2014. 15:49

»

Re kā

Nomazgājot, nedaudz piepucējot un nokrāsojot tramvajus liek uz sliedēm un tie gatavi lietošanai. Nav jāpērk jauni tramvaji par tirgus cenu pat lietoti, nerunājot par jauniem, bet sarunājot Rīgā un zemāk par TALMET piedāvāto metāllūžņos nododamo cenu, tos var iegādāties no ļoti saimnieciskiem Rīgas kungiem...


arī Prāga šādi iztirgoja nevajadzīgos tramvaja vagonus tiem pašiem ukraiņiem. turklāt, cena tikai nedaudz atšķīrās no tās, par kādu tirgoja Rīgas satiksme. tātad varam secināt, ka tāds pats nesaimnieciskums valda Prāgā, kur arī tos nevajadzīgos tramvajus varēja nodot metāllūžņos. Bet viņi to nedarīja.

Atbildēt

Re kā

04.02.2014. 13:03

»

Hermejs

http://gortransport.kharkov.ua/news/18028


Nomazgājot, nedaudz piepucējot un nokrāsojot tramvajus liek uz sliedēm un tie gatavi lietošanai. Nav jāpērk jauni tramvaji par tirgus cenu pat lietoti, nerunājot par jauniem, bet sarunājot Rīgā un zemāk par TALMET piedāvāto metāllūžņos nododamo cenu, tos var iegādāties no ļoti saimnieciskiem Rīgas kungiem Rīgas domes kapitālsabiedrībā SIA Rīgas satiksme.

Cik ilgi turpināsies SIA Rīgas satiksme 70 miljonu eiro gadā dotēšana no rīdzinieku pilsētas budžeta? Kādēļ tik augsta pašizmaksa vienam braucienam sabiedriskajā transportā Rīgā?

Te saimnieciskums lien ārā, kā āža kaja, no visiem Rīgas domes saimniecības maisiem....

Atbildēt

Hermejs

04.02.2014. 12:12

http://gortransport.kharkov.ua/news/18028/
Rīgas norakstīto tramvaju T3A jaunās mājas Harkovā. Un atsauksmes par šiem tramvajiem ir labas.

Atbildēt

riebjas

03.02.2014. 16:40

Nu bet paskatieties uz šo.....!!!!!
Tas visu pasaka ! Ak jā - blakus trūkst vēl viena ilggdēja Rīgas Domes "slavenība" !

Atbildēt

Tars Bulba

01.02.2014. 15:52

interesanti, ka sadalas melna kase no tramvaju realizacijas cik b?, cik u? cik 20%?, sabiedribai jazin savi varoni

Atbildēt

R sat

01.02.2014. 01:00

Nu jo jūs tikai par naudu, par naudu... bet kur paliek cilvēcīgums?! Cilvēks cilvēkam - draugs, brālis un biedrs! Par šitiem trambuļiem harkovieši mums būs pateicīgi mūžīgi mūžos! LAI DZĪVO TAUTU DRAUDZĪBA! URRRRRĀ, BIEDRI!!!

Atbildēt

правый сектор

31.01.2014. 16:11

Леня Бембалюк наш хлопец.

Atbildēt

šitam purnam

31.01.2014. 13:10

ķieģelis ir vislabākais līdzeklis

Atbildēt

bbb

31.01.2014. 12:07

»

aaa

bet tad Bemhens neko nesaņemtu


Viņs saņem pietiekami lielu algu un ilglaicīgi. Ja ir par maz un vēl kādi tur zināmi un tautā apcilāti "bāreņi" jāapgādā, tad cits jautājums. No savas algas taču nevar šiem atskaitīt. Tadēļ vajag stradāt divtik... Vai no tā iegūst rīdzinieki, tas jau ir cits un daudz garāks stāsts par RD un RS budžetiem.

Atbildēt

aaa

31.01.2014. 11:29

bet tad Bemhens neko nesaņemtu!

Atbildēt

Bemhens

31.01.2014. 10:20

Esmu nemirstīgs un neviens man neko neizdarīs! urlakovam ar mr20% arī atmetu, tādēļ viss ir kārtībā! ;)

Atbildēt

Viedoklis

31.01.2014. 10:12

»

atis

mājas lapā bija, vēstnesī arī - viss pilnīgi likumīgi, nav jur piesieties


Ja SC un GKL tandēma uzraugošā RS vadība izšķērdētu savu personīgo mantu, tad būtu pilnīgi vienalga. Bet šajā gadījumā noteikti nē. Procedūras ievērošana vēl neliecina par saimniecisko izdevīgumu un iespējams radītiem materiāliem zaudējumiem pašvaldības uzņēmumam. Šī nav tandēma personīgā manta, bet pašvaldībai piederīga.

Atbildēt

atis

30.01.2014. 21:36

mājas lapā bija, vēstnesī arī - viss pilnīgi likumīgi, nav jur piesieties.

Atbildēt

atis

30.01.2014. 21:36

mājas lapā bija, vēstnesī arī - viss pilnīgi likumīgi, nav jur piesieties.

Atbildēt

Nils U

30.01.2014. 21:13

Lūk, mūsu biznesa partneri - harkovieši:
http://www.youtube.com/watch?v=PF8Ixgcop7k

Atbildēt

to Pietiek

30.01.2014. 21:10

Kāpēc tad nepiedāvājāt vairāk? Ko uzrodaties vismaz 5.minūtes pēc pusnakts?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

15

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

FotoŅemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla tirgus komisijā (FKTK) saņemtos iesniegumus par AS "Olainfarm" notiekošo, FKTK aicina AS "Olainfarm" vadību 22.09.2020. plānotajās akcionāru sapulcēs nodrošināt visiem akcionāriem vienlīdzīgas tiesības, kā arī ievērot citus korporatīvās pārvaldības principus. Tāpat FKTK aicina arī lielākos akcionārus respektēt mazākuma akcionāru tiesības un ar savstarpējiem strīdiem neradīt kaitējumu Latvijas kapitāla tirgus reputācijai.
Lasīt visu...

21

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

FotoMan bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot ielās. Mēģināšu koncentrētāk paskaidrot šī mana aicinājuma būtību.
Lasīt visu...

6

„Ņevinovataja ja...”

FotoVakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es vēlētos ieviest skaidrību dažos jautājumos.
Lasīt visu...

8

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

FotoSDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu. Šodien šo lēmumu atbalstīja "Saskaņas" valde. Valde rekomendē izslēgt V.Dombrovski un Ļ.Švecovu arī no Saeimas frakcijas.
Lasīt visu...

15

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

FotoLai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie skar un skars nākotnē vēl vairāk mūs visus. Ir jāsaprot, ka tie ir nevis protesti pret iespējami negodīgām vēlēšanām, bet agresīvs, labi organizēts un labi apmaksāts ultraliberāļu realizēts valsts apvērsuma mēģinājums. Mērķis - sagrābt varu un attiecīgi - ieviest „demokrātiju” vienā no pēdējām pasaulē atlikušajām veselā saprāta, tā saukto tradicionālo (ģimenes) vērtību, kā arī sociāli atbildīgas valdības saliņām pasaules liberalizācijas saduļķotajā okeānā. Ar ko “demokrātijas” ieviešana beigusies citās valstīs, kuras piedzīvojušas krāsainās revolūcijas, mēs labi zinām.
Lasīt visu...

12

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

FotoUzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man roka nenodrebēs"**, tas nav ne asprātīgi, ne koleģiāli, ne ētiski. Īpaši zinot šo vārdu autora iepriekšējo dzīves gājumu un patiku pret ieročiem. Manā vēstures kodā ir ieprogrammētas dziļas bažas par to, kas notiek šādu "plinšu sievu" zemapziņā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...

Foto

Demokrātija

Jau desmitiem gadu dzirdu kvēlas runas par demokrātiju. Ko tik neesmu dzirdējis, sākot no dẽmos – tauta un (κράτος), krátos – vara. Vienkāršojot – par tautas varu....

Foto

Provinces pensionāra apsveikums jaunus laikus alkstošajiem rīdziniekiem

Dārgie rīdzinieki, jums tas ir izdevies! Urā! Daloties sajūsmībā par nīstās varas aizslaucīšanu un jaunās, spožās, visās varavīksnes krāsās...

Foto

Vai ar „Rimi” salātiem es varu dabūt COVID19?

Sestdien kārtējo satraucošu ziņu pavēstīja SPKC – visi sestdien COVID19 reģistrētie gadījumi bijuši Daugavpilī. Pagājušajā nedēļā kopā ar...

Foto

Kāpēc es iešu 10.oktobrī

Kāpēc es iešu 10.oktobrī? Es izstāstīšu, jūs izlasiet un, lūdzu, man vairs nejautājiet! Pat Aldis nezina, kādēļ es iešu. Ceru, ka izlasīs...

Foto

Ir jāatlaiž „sabiedrisko” mediju vadība un NEPLP

Uzņemoties pilnu atbildību un turpinot pildīt deputāta zvērestu, es publiski paziņoju: IR JĀATLAIŽ Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio vadība,...

Foto

Kāpēc tika indēts Navaļnijs

Nule kā nācis klajā Vācijas valdības paziņojums par to, ka pazīstamais Krievijas opozicionārs Aleksejs Navaļnijs, kurš ārstējas slimnīcā Berlīnē, ir ticis saindēts...

Foto

Trīs sivēntiņu sāga Marsa parkā

“Reiz dzīvoja trīs sivēntiņi. Trīs brāļi. Visi vienāda auguma, apaļi, sārti, ar vienādi draiskām astītēm. Pat vārdi viņiem bija līdzīgi. Sivēntiņus...

Foto

Imigranti krievu vietā

Vai jums nešķiet dīvaini, ka mēs aizvadītajos 30 gadus nebijām spējuši iedzīt mietu plašajā krievu kultūras lādē Latvijā, bet tad pēkšņi to izdarīja pēdējos 2-3 gados? Tieši...

Foto

Finanšu ministrijas piedāvājums iznīcinās grāmatniecības nozari

Latvijas Rakstnieku savienība ar neslēptām bažām raugās uz Finanšu ministrijas plāniem no 2021. gada likvidēt autoratlīdzību speciālo režīmu, aizstājot to...

Foto

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā. Proti, šobrīd tur valda naudas vara, nevis tautas...

Foto

Vēstule Selīnai un citiem aktīvistiem

Es dzīvoju Teikā, dzīvoklī kādā no padomju laikos celtajiem Teikas namiem, man ir vīrs un divi bērni, un man nav vienalga,...

Foto

Reiram ir jāatbild par cinisko rīcību Marsa parkā

Koku zāģēšana dienu pēc vēlēšanām Marsa parka teritorijā ir cinisks, nosodāms un politiski gļēvs lēmums, kura tagadējā izpilde,...

Foto

"Marsa parka" izzāģēšana ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda

"Marsa parka" izzāģēšana nākamajā dienā pēc vēlēšanām ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda. Šo politiķu zaļie mērķi...

Foto

Ātras pārdomas par priestera Mediņa "sāgu"

Man ir bijis tas gods viņu satikt. Viennozīmīgi spilgta personība. Viņam ir sava dzīves filozofija, kurai nevaru 100% piekrist, bet...

Foto

Ne jā, ne nē, ne melns, ne balts: paziņojums par Bruknu un priesteri Mediņu

Šā gada 20. augustā medijos izskanējusi informācija par Bruknas muižā esošās kopienas...

Foto

Par kristieti Aldi

Es jau sen gribēju uzrakstīt par to, kā Aldis Gobzems izsaimnieko Dieva doto talantu, bet kaut kā nebija vērtīga iemesla, lai nolasītu viņam...

Foto

Vēstule jaunajam Rīgas domes vadītājam – kā neuzkāpt uz Ušakova grābekļa

Godātie kandidāti, rakstu kā nedaudz skeptisks vēlētājs, kurš raugās uz Rīgas domes vēlēšanām ar tādu...

Foto

Levita lieliskais vēsturisko zemju likumprojekts brīnišķīgi ļaus apzināties latvisko identitāti, tās dziļumu un kultūras saknes

25.augustā Piebalgas apmeklējuma laikā Valsts prezidents Egils Levits Vecpiebalgas Kultūras namā...

Foto

Rīgas domes priekšvēlēšanu debates jārīko pilsētas zaļajā klusajā zonā - Biķernieku mežā

Rīgas domes apstiprinātajā Rīcības plānā vides trokšņa samazināšanai Rīgas aglomerācijā ir 3.2.1.attēls – Akustiskā...

Foto

Dzelzceļa transporta un ostu tranzīta izpostītāji tagad raujas pie varas Rīgā

Jau pēc pāris dienām sāksies iepriekšējā balsošana Rīgas domes vēlēšanās, tālab vēlreiz palūkosimies uz pašiem...

Foto

Gruntmanis ignorēja vides un kultūras kontekstu, bet es neko nevarēju ietekmēt un vispār mazgāju rokas nevainībā

Dr. Uģis Gruntmanis, atgriežoties Amerikā, ir komentējis veselības ministres, Veselības...

Foto

Nekliedziet tie, kas ir kliedzēji un kristīgās reliģijas noliedzēji

Andreju Mediņu personīgi pazīstu kopš 1992 gada, savu 16 gadu vecuma. Biju viens no viņa "nokalpinātajiem pusaudžiem"....

Foto

Kungi (ar smaidu par nopietno)

Pirms daudziem gadiem, 1998. gada 18. novembrī, iznāca laikraksta «Latvietis Latvijā» pirmais numurs. To ievadīja Viļa Plūdoņa dzejolis:...

Foto

Likumdošanas iniciatīva: par valsts un pašvaldības līdzekļu izlietojuma atklātumu

Valsts un pašvaldību, arī to kapitālsabiedrību un nodibinājumu iepirkumi ir melnais caurums, kur bez pēdām tiek zagti...