Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

jurists

05.06.2015. 08:46

Vai tiešām sabiedrība ir tik naiva, ka tādā vietiņa kā DP ielaidīs iekšā kādu, kurš nav svojaks...tādu, kurš ieviesīs kārtību, tādu, kurš struktūru izmantos tās mērķim...???
Tā ir sistēma, kurā darbības principi, kadru atlase un uzticamības zvērests nav mainījies kopš padomju laikiem. Ne velti pastāv teiciens, ka nav bijušo čekistu, tālāk to attīstot - nav bijušās čekas...
Tikai ar to atšķirību, ka čekai mērķis bija politisks, šobrīdi - politiski ekonomisks

Atbildēt

jurists

05.06.2015. 08:40

minētie DP varoņi bija arī kursabiedri LU...

Atbildēt

hgj

02.06.2015. 19:48

spilgts apliecinajums tam ,ka te viss ir vienaa lielaa p.a.ka aaaa.

Atbildēt

...

01.06.2015. 04:32

1 mēneši paust fiskāli gruvešu drātis rādio gobas postu ...


d
u
f
r
m
i
s

Atbildēt

Dr.

30.05.2015. 13:56

Risinājums viens - izmeklēt,pārbaudīt izmeklētājus un izmeklējamos, drosmīgi atlaist, jo šaubas ir nopietnas un pamatotas. sk. R-valstu praksi, piemēram ex CIP direktors pēc skandāla ar mīļāko bija nost, ex KF ģenerālprokurors pēc skandāla ar sievietēm bija nost, bet te vēl augstā vadība murgo kaut ko par interpretāciju. Tagad jārada jauni pielaižu piešķīrēji, kurus jākontrolē un jāpārbauda, + publiskot. Žēl, ka šitā ziņa nesasniedza lasītājus pirms Kalnmeiera balsojuma, domāju, ka tāpat kā Maizītis paliktu uzreiz aiz strīpas.

Atbildēt

Paija -Mazajam Žaniņam

29.05.2015. 23:02

Paldies par info, es jau tā domāju, ka A. Margevičas tēvs bija ar dokumentālo kino saistīts, jo atmiņā palicis viņa uzvārds filmu titros.

Atbildēt

Paija-cinītis 05:20

29.05.2015. 23:00

Tieši tā arī tika darīts:

1) Ventspils domes opozīcijas deputāts (līdzīgi sācis darboties kā A.Kaimiņš)intervēja Ventspils iedzīvotāju, kurš rakstījis nepārtraukti vēstules par Lemberga lobēto zivju fabriku vai kaut ko tml., kura gandē vietējiem gaisu, piesārņo gaisu tiktāl, ka jābēg no mājām.(pievienots video bija)
Un šim Ventspils iedzīvotājam par sūdzību rakstīšanu tika draudēts un atbildēja tikai uz viņa 38. vēstuli !!! pēc ilga laika !!!
Un ko tas līdz šī ventspilnieka neatlaidība visu mikrorajona iedzīvotāju labā - neko: atbildīgie dienesti rūpnīcas peļņas nolūkos nedara neko, lai noverstu gaisa piesarņojumu un smaku.

2) Paskataties Lapsa L. daudzus gadus pa tiesām vien dzīvojas, "cepjot " iesniegumu pēc iesnieguma likuma vārdā.

Un vai Lapsa var izmainīt viens sistēmu? Nē, nevar. Labākais, ko Lapsa ir panācis ar saviem n-tajiem iesniegumiem ir tas, ka viņam tagad amatpersonas atbild ar atrakstīšanos bieži pat ne par tēmu (tas ir progress, jo senāk , piemēram, Lapsam bija jāsniedz administratīvajā tiesā iesniegumi par to, ka Lapsam vispār atsakās atbildēt amatpersonas, kuru pienākumos ir atbildēt 30 dienu laikā...)


Sistēma samaļ Lapsu. Lapsam palīdz viņa hobiji - mīlestība pret dzīvniekiem un ceļojumi, citādi nudien, dzīve rādās drūmās krāsās. Cik gadu pagāja līdz Lapsa izveidoja apmeklētu portālu?-daudz laika pagāja...

Nu, labi, Lapsam uzradies kompanjons - A.Kaimiņš - pa savu , deputāta jomu cīnās.

Vai daži cilvēki var likt sistēmai kalpot likumam? Nē, nevar, ar dažiem cilvēkiem ir par maz cīņā pret globālo radu-draugu blatu sistēmu, kurai likumi nav augstā vērtē.

Atbildēt

pamela

29.05.2015. 21:58

Kolēģi,nu man jāatkārto kuro reizi,priekš kam Putinam Latvijā iesūtīt zaļos monstrus,ja te pa pilnam pašu degradētie,sajēgu un mēra sajūtu ,zaudējušie sarkanie plēsoņas un viņu tikpat degradētie pēcteči?Daļai ukraiņu politiķu bija vismaz kādas sirdsapziņas,morāles un nācijas pašcieņas drumslas.Mūsu politkretīniem nekas tāds nav saglabājies ne krievam,ne letiņam.KĀ Āboltiņa tika Saeimā,kā Zaķis tika Saeimā,kā tiek notirgota Latvija,kā VVC ļauj krievam - darba devējam ņirgāties par latviešiem pieprasot okupantu val utt.Tamdēļ vien ļooti daudzi pamatnāc.pārstāvji bija spiesti atstāt Latviju.Ar Straujumām,bērziņiem,reiriem ,urbanovičiem,lembjiem un Co Latvija ir IZDRĀZTA,piesmieta,pārkrievota utt.Bez ES un NATO mēs jau sen būtu Abhāzija.

Atbildēt

īgņa

29.05.2015. 21:47

»

:

Cik drausmīgā un noziedzīgā valstī dzīvojam: Mežvieta reakcija uz Margēvičas publikāciju apstiprina: arī DP jaunais priekšnieks ir "pielaižu biznesā


Cik visu zinoša ir Margeviča!!!Ko tad visu laiku klusēja? Laikam vajadzēja sagaidīt īsto brīdi, Vai tad pielaižu bizness tikai tagad sācies? Nav ko lekt virsū DP jaunajam šefam un apvainot visos pasaules grēkos! Ļaujiet cilvēkam strādāt. Lielā taisnības meklētāja!!!!

Atbildēt

29.05.2015. 18:19

»

šerpa J.

neviens jau nesaka, ka A un A pārvalda visu, bet kontrolē gan. Kopā ar Mr 20% un vēl 3-4 personāžiem veido kritisko masu, kas reāli kontrolē šo valsti...


Beidzot kāds sakarīgs teksts. Jo atbilst Karamākslas principu klasifikācijai, kur pašlaik Latvija no 9 zemēm ir caurstaigājamā. Un šajā zemē valda savi likumi un nav svarīgi, kā šo zemi sauc.
Caurstaigājamā zemē visi, kam dota espēja to caurstaigāt, realizē tikai savas intereses. Vai slēdz blojus kopējām interesēm.Tostarp šeit Latvijā koncentrējas kā ģeopolitsikā punktā visas pasaules izlūkdienestu centieni (and influence + cuercion) . Uz šī fona Latvijas specdienesti izmanto iespējas it kā LV drošības interesēs, bet ļoti veiksmīgi realizē savas merkantilās intereses.Cēloņsakarībās – ja Latvija nebūtu zināmā ģeopolitiskā centrā un šobrīd nebūtu caurstaigājamā zeme, bet piemēram., ielenktā zeme, vietējie, ja DP un SAB nestrādātu to interesēs, sen jau to vadītāji karātos tuvākajā mežā.

Atbildēt

šerpa J.

29.05.2015. 18:00

»

nunu

Iespējams raksts novirza uznanību no A un A, bet būsim reālisti, divas personas, lai cik bagātas nebūtu, nevar pārvaldīt visu. Tādu A un A ir daudz vairāk, tiesa gan, ne par visiem Lapsa un Margeviča raksta. Ja viss būtu tik vienkārši, tad vienam A varētu paslīdēt kāja un viņu pēc laiciņa iznestu upes...


neviens jau nesaka, ka A un A pārvalda visu, bet kontrolē gan. Kopā ar Mr 20% un vēl 3-4 personāžiem veido kritisko masu, kas reāli kontrolē šo valsti.

Un kontrolē ne jau ES interesēs. Šo zēnu biznesi, atšķirībā no tiem, ko bombī šajā rakstā, ir patiešām nopietni, un patiešām pa tiešo atkarīgi no Kremļa un tā labvēlības. Un Kremlim nav intereses, lai kādam no viņiem paslīdētu kāja, vai uzkristu ķieģelītis. Pat jeņķiem nav tādas intereses. Jo jo šis tops kontrolē situāciju valstī. Un gan vieniem, gan otriem vajag, ar ko runāt, ja sākas s.di. Ne jau ar valdību var par kaut ko vienoties, tās gāžas pie gandrīz katras pilnmēness fāzes, nemaz nerunājot par ārkārtas situācijām.

Lielās naudas grozās arī citur, piem. lauksaimniecības sektorā, mežrūpniecībā, vides sektorā, kur arī iet lielākā daļa no Eiropas naudām. Un visās šajās jomās abi A ir ļoti klātesoši. Un bandinieki vai zirgi, bet ļoti labi ceļ ārā.

Savukārt Lapsa un Margeviča neraksta ne par vienu no "nopietnajiem" zēniem. Nerunājot jau par daudz pelēkākiem biznesiem, kas saistīti ar "kontrabasiem", tieši otrādi, Vaškeviču Lapsa ar putām uz lūpām aizstāv. Protams, ka aiz pārliecības :)

Atbildēt

Mumins

29.05.2015. 17:52

»

šerpa Jančuks

Nē, Lapsa un Margēviča primitīvi pelna naudu, zinot, ka viņiem nekas nedraud...


Un atkal. Tak tipāži varēja par lietu arī runāt - atvērt savas mutītes un pateikt, kurš ir tas onkulis, kurš viņus čmorī? Ko klusē maitas?

Atbildēt

Mumins

29.05.2015. 17:49

»

šerpa Jančuks

Bezsmadzeņu Zorro ir valstij bīstamāki par bezprincipu lapsām un margēvičām, jo viņi veido viegli manipulējamu pūli, kas nekritiski rij visu, ko tiem pamet priekšā. Rezultātā histērija ne par ko...


Nu tak, Jančuk, valdošajiem tak ir visas iespējas ar darbiem parūpēties par to, lai lumpenu šeit būtu maz! Kurš gan cits bīda šeit izglītības projektus un skolu programmas? Varēja takš izglītot savu tautu jau 20 gadus, i neviena lumpena vairs nebūtu! Viegli manipulējams pūlis? Kurš vainīgs? Atbilde: paši valdošie! Ko sēsi, to pļausi. Tā kā ar saviem pārgudrajiem spriedumiem vari mierīgi aizvērties!

Atbildēt

neceļa biedrs par Egīlu

29.05.2015. 17:15

»

par Levitu

Levits ir bijuša Latvijas ceļa biedrs, viņam neinteresē tauta


Būtu labi, ja likumu izpratne latvijā būtu vienāda ar EiroSav. Mums pat nav paredzēts krimināls, par dokumentu viltošanu, ja tam nav smagu seku. grutup-mucin-enzin likumdošana ir iedibināta nesodāmības ilūzijai un ierēdņu patvaļas nodrošināšanai. Levitam vismaz nevar iestāstīt, ka Latvijas likumi labāk strādā par Eiropas. Un viņš arī šo to zin par cilvēktiesībām. Pašreizējā banķieru vara par to neko nav dzirdējusi.

Atbildēt

Nu jau pietiek

29.05.2015. 17:05

»

Levits bez Saeimas neko nevar

Levits bez Saeimas neko nevar apturēt. Likumus pieņem Saeima, prezidents tos paraksta


Kas liecina par to, ka levits VISPĀR jebko grib "apturēt" šajā pašreizējā "valstī"?!

Atbildēt

nu un

29.05.2015. 17:02

»

un

tapec Levits nekad netiks ievelets, jo vins var apturet kaa jurists Saeimas cauros likumus, kas visi speciali raditi siles un draugu bleziemko tu vispār zini par "politpisnesmeni" levitu, ja jau patiešām uzskati, ka šamais biedrs varētu gribēt "kašāt pret spalvu" saviem sugas biedriem, ar kuriem kopā nu jau trešo desmitgadi trekni rijas pie "vienlīdzīg(ĀK)" cūklopu SILES?!

Atbildēt

cash-out

29.05.2015. 16:38

Neizbrīna reakcija.Tik daudz minējumu par publikācijas iemesliem,LL "darba metodēm".Kuram vairāk/mazāk izdevīgi.Kurš kuram uz varžacīm uzkāpis.Arī DP šefs kautkādus murgus dzen. Kāda starpiba? Stāsts pat nav par minējumiem kura kurai ir draudzene.Stāsts par neparprotamām rebēm un šeptēm. Un kautkā škiet,ka nekas nemainīsies. V Bagdade vsjo spokoino ;)

Atbildēt

nunu

29.05.2015. 15:26

»

šerpa Jančuks

bet raksts dod ieskatu par to, kas Latvijā pārvalda valsti un cik spēcīgs ir astoņkājis...


Iespējams raksts novirza uznanību no A un A, bet būsim reālisti, divas personas, lai cik bagātas nebūtu, nevar pārvaldīt visu. Tādu A un A ir daudz vairāk, tiesa gan, ne par visiem Lapsa un Margeviča raksta. Ja viss būtu tik vienkārši, tad vienam A varētu paslīdēt kāja un viņu pēc laiciņa iznestu upes krastā, bet jau krietni uzpampušu, otram A nejauši uz galvas varētu uzkrist ķieģelītis vai ne tās pretvēža zālītes iedzerties. Un tad iestātos laime un kārtība? Laikam jau ne.
Lielā nauda LV grozās satiksmes nozarē, neatkarīgi Rīgā vai valstī. Un visur, kur iespēja piekļūt ES fondiem. Nedomāju, ka ES ir tāda naivuļu savienība, ka grūž ES , pārsvarā UK, Fra un Deu naudu sovjetu zēnu ofšoru kontos. Acīmredzot ES zina, ko dara, un kāpēc ES nauda tiek pludināta "sovjetu" mafijai. Ir divi izskaidrojumi, kāpēc ir tā, kā ir. Un abos gadījumos A un A šajā šaha partijā ir tikai bandinieki. Vai zirgi.

Atbildēt

Levits bez Saeimas neko nevar

29.05.2015. 15:16

Levits bez Saeimas neko nevar apturēt. Likumus pieņem Saeima, prezidents tos paraksta.

Atbildēt

par Levitu

29.05.2015. 15:15

Levits ir bijuša Latvijas ceļa biedrs, viņam neinteresē tauta.
Levits raksta teorētiskas koncepcijas un darīs visu, ko liek EiroSav.

Atbildēt

un

29.05.2015. 15:03

tapec Levits nekad netiks ievelets, jo vins var apturet kaa jurists Saeimas cauros likumus, kas visi speciali raditi siles un draugu bleziem.

Atbildēt

29.05.2015. 14:12

»

just

Jau tikar tas, ka šis raksts ir parādījies un DP nespēja tikt galā ar LL un AM liecina par DP neprofesionālismu un nekur nederīgumu


tas liecina, ka likumdošana ir totāli caura. nevienā valstī neviens frīks ar droniem nedrīkstētu filmēt drošības iestāžu autoparku.

Latvijā nav pat par ko aiz pautiem paņemt par to. Mani drīzāk māc bažas, ka tas reāli ir pasūtījums no kaut kurienes, izmantojot robus, maksimāli izgaismot DP. Un specdienestu biznesā tas ir nopietns feileris.

Atbildēt

šerpa Jančuks

29.05.2015. 14:08

»

Zorro

Jancuk, Tu doma ka Lapsai vai Margevicai ir dzivot apnicis? Tu doma ka vini raksta pirmsnaves vestuli? Tacu padoma ko tu runa, cilveki tacu velas dzivot un atrisinat Valsts Problemas Demokratiska zina ar Publikas Palidzibu, izdzivojot nevis mirushi itka pashnaviba ka tadi ZURNALISTIKAS VARONI KA TAS...


Nē, Lapsa un Margēviča primitīvi pelna naudu, zinot, ka viņiem nekas nedraud.

Viņus pat nav par ko pie kāķa pavilkt pēc spēkā esošās likumdošanas.

Kāpēc tieši šie tipāži šobrīd zem sitiena? Es teiktu, ka tādēļ, ka laikam neklausa vai kaut kā ieriebuši kādam no onkuļiem, kas kontrolē Lapsu un Margēviču

Atbildēt

xx

29.05.2015. 13:50

Es neesmu droshss, ko Mezvieta reakcija apstiprina un paraada , bet ja vieniigais medijs , kas par Margeevichas skandaalu runaa ir tvnet , tad tas gan kaut ko skaidri noraada. Tizlaa veidaa izgaismojushies ir visi paareejie . Vienkaarshi un geniaali , bez komentaariem .

Atbildēt

Karote

29.05.2015. 13:38

Jeb, bandītiski klani jau divās paaudzēs, kas Latviju iebāzuši sev kabatā.

Atbildēt

just

29.05.2015. 12:54

Jau tikar tas, ka šis raksts ir parādījies un DP nespēja tikt galā ar LL un AM liecina par DP neprofesionālismu un nekur nederīgumu.
Ja jau DP uzskata ka LL un AM ir tādi nelieši - nu tad izdariet katu ko likuma ietvaros, ja nevarat - nu tad klusējiet.

Atbildēt

Analītiķis

29.05.2015. 12:46

»

šerpa Jančuks

bet raksts dod ieskatu par to, kas Latvijā pārvalda valsti un cik spēcīgs ir astoņkājis...


Domāju ka kļūdies! Šie divi laikam ir stipri pabojājuši kādiem varenajiem mierīgo dzīvi ja uz viņiem tā uzbrauc! Ceru viņi izturēs !

Atbildēt

Zorro

29.05.2015. 12:45

»

šerpa Jančuks

bet raksts dod ieskatu par to, kas Latvijā pārvalda valsti un cik spēcīgs ir astoņkājis...


Jancuk, Tu doma ka Lapsai vai Margevicai ir dzivot apnicis? Tu doma ka vini raksta pirmsnaves vestuli? Tacu padoma ko tu runa, cilveki tacu velas dzivot un atrisinat Valsts Problemas Demokratiska zina ar Publikas Palidzibu, izdzivojot nevis mirushi itka pashnaviba ka tadi ZURNALISTIKAS VARONI KA TAS BIJA AR ANDRI GRUTUPU

Viela pardomam !

Atbildēt

Paija -iatvis

29.05.2015. 12:40

Jā, nu redz, cik kopā mēs tauta visu zinām par nelikumībām, bet neko nespējam REĀLI izdarīt.

Šķiežam laiku un "cepjamies" portālos par valsts prezidenta kandidātiem, kuri kāro ieņemt vienkārši goda amatu nekā nedarīšanai...

Par prokurori - jā, tur ir atkal savējo loks un blats. Katrai juristu apakšprofesijai - advokāti, notāri, prokurori, tiesneši - tiem visiem eksistē savs noslēdzošs aplis, kurā nepiederīgiem ieeja aizliegta.

Atbildēt

šerpa Jančuks

29.05.2015. 12:38

bet raksts dod ieskatu par to, kas Latvijā pārvalda valsti un cik spēcīgs ir astoņkājis.
-----------
tieši pretēji. raksts novirza uzmanību no tā, kā valsts patiešām tiek pārvaldīta. par diviem Latvijas patiesajiem valdniekiem - A un A, ne Lapsa, ne Margēviča neraksta, bet ja raksta, tad tik piesardzīgi, lai nedod Dies, kāds dublis viņu mundierim nepielīp. Bez tam, ne Lapsa, ne Margēviča neraksta par Saskaņu. Ne par "Misteru 20%", nedz arī par Rīgas mēru. Jo tur grozās patiesi lielā nauda, tā nauda, kas patiesībā valda pār šo valsti.

savukārt šie zēni no DP ir ļoti sīka vienība kopējā spēlē, viņu spēja ietekmēt procesus valstī ir, būsim godīgi, gandrīz nekāda.

Atbildēt

Zorro

29.05.2015. 12:37

»

šerpa Jančuks

Bezsmadzeņu Zorro ir valstij bīstamāki par bezprincipu lapsām un margēvičām, jo viņi veido viegli manipulējamu pūli, kas nekritiski rij visu, ko tiem pamet priekšā. Rezultātā histērija ne par ko...


Jancuk.... nebrec arprata, un paskaties no malas ko Lapas un Margevica dara. Vai tu ko tadu butu spejigs izdarit? Histerija, histerija bus tad kad Cekas maizsi atversies tad tu redzesi zilus Brinumus un pats veel nesaparatisi ko esi ieraudzijis. NEBAIDIES NO PATIESIBAS, BET BAIDIES NO MELIEM UN MURGIEM KURUS TEV LIEK PIENEMT KA NORMALUS. Atver acis un Atver Cekas Maisus, Publice Vinus un tad iedzer Kausu Alu un aizpipe Pipi, jo tikai tad Tu redzesi kas ir TAISIBA UN KAS IR hISTERIJA !!!

Atbildēt

šerpa Jančuks

29.05.2015. 12:29

»

Zorro

Paldies par tavu smago darbu, par laiku, par atdevi visu so uzrakstit un izmeklet. Teikshu godigi, iespaidigi un taja pasha laika maza dala no Latvijas Elites Aizberga...


Bezsmadzeņu Zorro ir valstij bīstamāki par bezprincipu lapsām un margēvičām, jo viņi veido viegli manipulējamu pūli, kas nekritiski rij visu, ko tiem pamet priekšā. Rezultātā histērija ne par ko.

Lasot kārtējos Lapsas un Margēvičas "atmaskojumus", tā arī nespēju saprast, kur tad tas pielaižu bizness? Kur profits vai dividendes, kur tirdzniecība ar pielaidēm vai kaut kas tamlīdzīgs? Vienīgais zēnu noziegums - bagāti vecāki.

Ja tā, tad ar ko Latvija šodien labāka lumpeņu Krieviju 1917.gada oktobrī?

Atbildēt

iatvis

29.05.2015. 12:28

»

Paija

Un neko, neko tauta nevar darīt. Tikai atsevišķi cilvēki uzņēmušies drosmi, ar visām no tā izrietošam sekām, pateikt vismaz DAĻU patiesības...


papetit prokurori Eviju Freidenfeldi Sedlenieci,kura maina VID neredzistreta maksliniece,maina pantus iespejams par pateicibu,kur treso personu sienas rota prokurores malejumi.Asatrjana jurmala.Grantina un citas lietas.Nazarova pectece.
Martas iela izstade ar fursetu cik izmaksa prokurorei.
2Kuru sienas rota prokurores foto un malejumi,Kalnmejers kluse un Opicane,jo zurka ,zurkai nekoz.

Atbildēt

Zorro

29.05.2015. 12:19

Paldies par tavu smago darbu, par laiku, par atdevi visu so uzrakstit un izmeklet. Teikshu godigi, iespaidigi un taja pasha laika maza dala no Latvijas Elites Aizberga :)

Musu valstij vajag nodot izmeklet iekshejas Korupcijas un noziegumus Anglu vai Vacu specdienestiem ar domu lai izkaustu sos 100 valsts elites personas kuras ar savam gimenem un draugiem kontrole visu pagastu.

Paldies par so rakstu, par publikaciju skudrupuznis ir iztraucets tagad, bet nu lieta naks Latviju mediju magnati, tuvie draugi un atbalstu biedri, siem minetajiem individualiem kuru pasi negribot atklas talakas kedes posmus :)

Atbildēt

Secinājums

29.05.2015. 12:17

Raksts labi izskaidro neizpratni par absurdām lietām valstī, ja paskatamies uz to caur korupcijas prizmu. Darboņi gadiem ilgi pašvaldībās un valdībā apzog valsti uz nebēdu, bet neviens netiek noķerts un jo vairāk notiesāts. Atbilde ir banāla - pašās tiesībsargājošās iestādēs valda ne mazāka, bet vēl smalkāka un rafinētāka korupcija... :((((((

Turaties PIETIEK! Jums nebūs viegli, jo esat papurinājuši ne vien Latvijas korupcijas pūzni, bet izgaismojuši šī midzeņa varoņus un korumpantu piesedzējus.

Atbildēt

fakts

29.05.2015. 11:39

DP arī KNAB kantori ir jāklapē ciet- pietiek valsts naudu tranžierēt parazītiem!

Atbildēt

Paija

29.05.2015. 10:50

Un neko, neko tauta nevar darīt. Tikai atsevišķi cilvēki uzņēmušies drosmi, ar visām no tā izrietošam sekām, pateikt vismaz DAĻU patiesības.

Vienīgais veids: dibināt partiju (nav cita likumīga veida, kā iegūt varu) , lai iekļūtu Saeimā, bet šeit ir jautājums par personālijām, jo uzreiz šādā partijā tiek iepludināti ziņu pienesēji un tā tiks sagrauta no iekšienes.

Valsti pārvalda bagāts, neliels radu - draugu grupējums ar šiku un mūžīgi bezrūpīgu dzīvesveidu.

Godīgumam salst.

Tikai mazi iedīgļi Latvijā ir parādījušies attiecībā uz cilvēkiem, kuri grib izzināt un pastāstīt pārējiem par valstī notiekošo:

1) L.Lapsas cīņa ar sistēmu tiesājoties - tas ir reāls ieguvums pierādījumu veidā, cik pērkama ir valdoša iekārta; L.L. dara psiholoģiski smagu darbu, ko nezinātāji nemaz nespēj novērtēt, jo cilvēks, kurš cīnās ar sistēmu un nepartrauktu prasības pieteikumu rakstīšanu tiek padarīts par muļķi un tiek aizturēts policijas iecirknī...

2) A.Kaimiņš ar saviem "teatrālajiem uzvedumiem" arī ir reāls pienesums nostājas sludināšanā: "Nē, mēs tā vairs negribam!" (nu, kaut vai nesenā Pupeles atbrīvošana no treknā amata utt.);Tie visi ir it kā sīki, bet vienlaikus svarīgi pienesumi tautas labā.
3) Ventspils domes opozīcijas deputāts ar kameru, kurš tikai nesen sācis savu darbību;
4) Agnese Margēviča iepriecina ar saviem drosmīgajiem rakstiem. Viņa ļoti atšķiras no citiem žurnālistiem labā nozīmē, viņas darbību , rakstus ievēroju jau no 2006.gada.
A.Margēvičai milzīgs paldies par DP rakstu, tur vajag drosmi apziņai, ka viņa tiks vazāta pa DP iestādēm un tieši tādēļ tā ir vēl lielāka drosme...

Tie ir tikai daži cilvēki pret stabilo un bagāto radu un draugu sistēmu. Kur vien ej- visur priekšā radu un draugu klans, "blatu" sistēma un korupcijai ziedu laiki ir joprojām.


Taču šie daži augstākminētie cilvēki priecē, ļoti priecē.

God.pietiek.com - Jūsos ir kaut kādi iedīgļi patiesam darbam tautas labā, bet ar to, diemžēl (vienīgi ar faktu konstatēšanu) ir par maz, lai kaut ko mainītu.
Jums jāsper nākamais solis, jo Jums = portāls.

Atbildēt

Eva

29.05.2015. 09:47

»

Sūdzambībele

Sūdzēties vajag efektīvi. Nav jāgaida, kamēr mūs visus nomērdēs badā. Nekur pasulē nav tik vāja tautas apziņa sevis aizstāvēšanā. Tie nedaudzie, kas sūdzas, tiek vajāti un izstumti no "sabiedrības" , ļo rada pārlieku risku sistēmas beatbildīgajam konfortam uz vergu tautas rēķina. Vairumam apspiesto ...


Paldies žurnālistei par pētniecisko rakstu ! Tas arī ir secinājums tam , kāpēc esam joprojām valstī dziļā pakaļā , ka mums ir iestādes kas nevis aizstāv , bet gremdē valsts drošību. Vēl pētījums jāveic par Aivara Borovkova un viņa vadītās LJB lomu.

Atbildēt

Latvijas valsts vara, tiesa, drošības struktūras ir sapuvušas līdz kaula smadzenēm.

29.05.2015. 09:37

»

???

Vienīgais, kas rakstā nav pierādīts un diez vai pierādāms, ka minētie personāži strādā struktūrvienībā, kas saistīta ar pielaižu izsnegšanu vai personu pārbaudi


Pilnīgi pietiek ar to, ka viņi vispār strādā dp. Kaut par puķu laistītājiem.
Ne velti par ģenerālprokuroru atkal kļuvis kalnmeijers, nākamais bičkovičs, vējonis vai kāds cits noderīgais ib.ots
Nav nekādu lielu ilūziju par Margevičas rakstu, iespējamas arī razborkas grupējumu starpā, bet raksts dod ieskatu par to, kas Latvijā pārvalda valsti un cik spēcīgs ir astoņkājis.

Atbildēt

anonīms

29.05.2015. 08:51

Neviens saprātīgi domājošs sen vairs nešaubās, ka DP ir sapuvis, korupcijas saēsts kantoris, kurā korumpēti politiķi iekārto darbā savaus dēlus, bet dēli, izmantojot savu amata stāvokli DP, iekārto siltās vietiņās savas sievas. Ja KNAB ļautu, KANB sasēdinātu tur visus, priekšnieku ieskaitot. Tāpēc KANB arī taisās reorganizēt- likvidēt. Jo DP tik tālu sapuvis un korumpējies, ka pats grib būt "jumts visam".

Atbildēt

???

29.05.2015. 08:00

Vienīgais, kas rakstā nav pierādīts un diez vai pierādāms, ka minētie personāži strādā struktūrvienībā, kas saistīta ar pielaižu izsnegšanu vai personu pārbaudi.

Atbildēt

viedoklis

29.05.2015. 07:08

Man personigi liekas, ka Viņi ir pieraduši pie tā ka var kakāt tautai uz galvas (ja tā var teikt). Liekas ka drošības policija ir izveidota lai nodrošinātu radiem un draugiem biznesiņu un cīnītos ar žurnālistiem nevis lai pildītu savus pienākumus.

Atbildēt

Sūdzambībele

29.05.2015. 07:06

»

cinītis

Zivs pūst no galvas. No parlamenta deputātes Solvitas Āboltiņas, visiem bijušajiem un esošajiem Augstākās tiesas, Satversmes tiesas priekšsēdētājiem, SAB vadītājiem un ģenerālprokuroriem. Kad agrāk exkomunistam Augstākās tiesas priekšsēdētājam Andrim Guļānam cilvēki sūdzējās par negodīgiem tiesnešiem...


Sūdzēties vajag efektīvi. Nav jāgaida, kamēr mūs visus nomērdēs badā. Nekur pasulē nav tik vāja tautas apziņa sevis aizstāvēšanā. Tie nedaudzie, kas sūdzas, tiek vajāti un izstumti no "sabiedrības" , ļo rada pārlieku risku sistēmas beatbildīgajam konfortam uz vergu tautas rēķina. Vairumam apspiesto ir pamatotas bailes, jo atriebība no sistēmas būs neizbēgama. Mūsu ģimenei ir pieredze vajāšanā no politiskās policijas-drošibas policijas puses no 1941. gada. Bailes te nepalīdz. Ja nesūdzēsies un nepretosies, tad tāpat visu atņems, jo šiem neeksistē sidsapziņa un cilvēcība kā jēdziens. Šodien sūdzību adresāts nedrīkst būt nevarīgās Latvijas struktūras, bet tikai Eiropas komisijas atbilstošās amatperonas. Lai kas mainītos šajā smirdošajās ciematā, ir vispirms jāizdzīvo saglabājot spēju pieprasīt taisnīgumu jaunajiem saimniekiem - EK. Pārmaiņas ir iespējamas, tikai tad, ja kāds pārmaiņas rada.

Atbildēt

caca

29.05.2015. 06:50

»

cinītis

Zivs pūst no galvas. No parlamenta deputātes Solvitas Āboltiņas, visiem bijušajiem un esošajiem Augstākās tiesas, Satversmes tiesas priekšsēdētājiem, SAB vadītājiem un ģenerālprokuroriem. Kad agrāk exkomunistam Augstākās tiesas priekšsēdētājam Andrim Guļānam cilvēki sūdzējās par negodīgiem tiesnešiem...


Piekrītu, ka tikai ārvalstis var dot kādu grūdienu Latvijas sapuvušajai suistēmai. Te nav kam sūdzēties, jo visus ir "savējie" - sākot no vienkārša izmeklētāja, kurš kā auns pilda pavēles, beidzot ar vislielākajiem priekšniekiem, kuri tāpat pilda pavēles - tikai ekonomisko grupējumu. N - O - Ž -Ē -l -o -J- A-M - I. P.s. Un kāds te vēl iedrošinās vaukšķēt pa trauksmes celšanu... Tā ir iespējam tikai no "saimnieka somas"par kādu politisku konkurenetu. Tikko trauksmes cēlējs paliek viens, uz ielas - tam virsū brauc ceļarullis....

Atbildēt

nic

29.05.2015. 05:47

Drausmīga patiesība uzrakstīta: faktiski netieši apliecināts - arī Mežviets, pie kura godaprāta savā publikācijā bija apelējusi Margēviča, ir viņas aprakstītā "pielaižu biznesa" sastāvdaļa vai vismaz piesedzējs. Kam sūdzēties?

Atbildēt

students

29.05.2015. 05:40

arī DP jaunais priekšnieks ir "pielaižu biznesā

________________

Vai tad Jānis Reiniks bija labāks? Tik daudz safabricētu krimināllietu bija pret Latvijas Nacionālās frontes biedriem Aivaru Gardu, Līgu Muzikanti, Ilzi Liepu un citiem! Kāpēc? Varbūt lai novērstu uzmanību no šīm rebēm? Dīvaini ir tikai tas, ka Aivara Gardas sirdsdraugs Ziedonis Čevers klusēja. Varbūt bija sarunājuši, ka safabricēs lietu un tad būs iemesls no valsts (Tieslietu ministrijas) iztiesāt Līgas Muzikantes labā 15 000? Kas to lai zina, kas vēl tur tik nedarās vai darās? Vai par to Lato Lapsa var veikt žurnālistikas pētījumu?

Atbildēt

:

29.05.2015. 05:35

Cik drausmīgā un noziedzīgā valstī dzīvojam: Mežvieta reakcija uz Margēvičas publikāciju apstiprina: arī DP jaunais priekšnieks ir "pielaižu biznesā"

Atbildēt

VANAGS

29.05.2015. 05:32

Pareizi teikts: pietiek noklusēt!

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Kariņam jāmaina slikti strādājošie ministri vai pašam jāuzņemas atbildība

FotoMinistru prezidents Krišjānis Kariņš savā svētdienas uzrunā Latvijas televīzijā faktiski skaidri atzina kļūdas, nekonsekvenci un pretrunas, ko valdība pieļāvusi COVID 19 pandēmijas apkarošanas procesā.
Lasīt visu...

21

Kādēļ mēs ļaujam sevi apzagt?

FotoVispārzināma ir atziņa, ka cilvēks ir sabiedriska būtne. Daudz mazāk tiek runāts par tām likumsakarībām, kas nemainīgi, cauri gadsimtiem valda un ir valdījušas cilvēku sabiedrībā. Vienu šādu likumsakarību vienkāršos vārdos var formulēt šādi. Tie, kuri apvienojas, vienmēr izmanto, “apčakarē” un uzspiež savu gribu tiem, kuri dzīvo katrs par sevi.
Lasīt visu...

3

Labāk nelasiet šo, ja atceraties mūsu priekšvēlēšanu solījumus

FotoSaeima šajās dienas skata 2021. gada valsts budžeta un nodokļu reformas projektu. Šis valsts budžets būs īpaši nozīmīgs, jo daudzu cilvēku un uzņēmumu darbību ir ietekmējusi Covid-19 izraisītā pandēmija un labi mērķēts fiskālais stimuls var glābt daudzas darbavietas un ekonomiku kopumā. Turpretī neveiksmīga nodokļu reforma uzņēmējus var gremdēt un palielināt pelēkās ekonomikas apjomu.
Lasīt visu...

12

Kādi tad ir Latvijas valdības mērķi?

FotoPolitika Latvijā, nedaudz pārfrāzējot Vikipēdiju, ir sabiedrisks process, kurā dažādas iedzīvotāju interešu grupas jeb – kā tagad daudzi jau atklāti sauc partijas - uzņēmumi veic darbības savu oficiālo vai neoficiālo varas, ietekmes, ekonomisko vai citu mērķu sasniegšanai, pieņem rīcības plānus, kas ir saistoši visai sabiedrībai... Vienkārši nedaudz papētīsim, kas ir šie cilvēki un kā viņi rīkojas pasaules krīzes apstākļos.
Lasīt visu...

21

Covid-19 noliedzēju uzņēmumos uzliesmo vīruss

FotoAr vienas dienas intervālu ziņās ir parādījusies informācija par masveida COVID-19 uzliesmojumiem divos uzņēmumos – zivju pārstrādes cehā Brīvais vilnis un pansionātā Liepa. Pirmajā ar jauno koronavīrusu sasirguši 77 darbinieki, otrajā 100 klienti un darbinieki.
Lasīt visu...

12

Iesniegta pilsoņu iniciatīva par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē

FotoReaģējot uz 12. novembra Satversmes tiesas spriedumu, pilsoņu iniciatīvas platformā “Mana Balss” ir iesniegts aicinājums parakstīties par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē. Manā kā iesniedzēja ieskatā ir izdarīts spiediens uz likumdevēju, lai likumiski nostiprinātu pretdabiskas (homoseksuālas, transseksuālas u.tml.) “ģimenes” formas. 
Lasīt visu...

6

Lai panāktu Šuplinskas demisiju, skolotājiem jābūt gataviem streikot

FotoIzglītības un zinātnes ministres Ilgas Šuplinskas (JKP) neadekvātie un ar nozari nepārrunātie lēmumi attiecībā uz izglītības sistēmas pārvaldību visās tās līmeņos Covid-19 ārkārtas situācijas apstākļos degradē Latvijas izglītības un zinātnes sistēmu kopumā.
Lasīt visu...

21

Ar ticību, apziņu un divām puslodēm: sprediķis Rīgas Domā 2020. gada 18. novembrī

FotoVarbūt YouTube esat pamanījuši video, kur, skanot bezrūpīgajai dziesmai “Raindrops” (Lietus lāses), jauka meitene ar kafijas krūzi skatās pa logu. Kaut kur netālu paceļas atomsēne. No tumša virpuļa debesīs iznirst citplanētiešu kuģis. Viņa par to drusku sarauc pieri, bet uzsmaida tiranozauram, kurš mīdās aiz koka, un draudzīgi pamāj zombiju pūlim, kas tuvojas pa ielu. Klipa nosaukums – “Parasta diena 2020. gadā”.
Lasīt visu...

6

Par dzīvībām drošu izglītību – lai aizsargātu bērnu, skolotāju, vecāku un vecvecāku dzīcības

FotoKatra cilvēka dzīvība ir vērtība. Sevišķi to jūtam par tuvo un mīļo dzīvībām. Latvijas Republikas Satversmes 111. pants uzliek par pienākumu valstij aizsargāt cilvēku veselību, tās 93. pants – tiesības uz dzīvību. Satversmes ievads nosaka rūpes ne tikai par sevi, bet arī par saviem tuviniekiem un sabiedrības kopējo labumu, izturoties atbildīgi pret citiem.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Beidzot ir jāpiegriež skrūves "legālajai" Vislatvijas čakarēšanai

Sakarā ar valsts azartspēļu kantora Latvijas Loto "locekļu" aroganto attieksmi, ignorējot informācijas sniegšanas pienākumu viņu kosmisko algu kontekstā -...

Foto

Pacientu šķirošana COVID-19 pandēmijas laikā

Tiesībsargs ir saņēmis vairākus signālus, kurā Latvijas iedzīvotāji pauž savas bažas un satraukumu par Arta Žīgura rakstu vietnē „pietiek.com” par to,...

Foto

Manas personīgās domas par savu slimošanu par Covidu

Uzrakstīju savas personīgās domas par savu slimošanu ar Covidu. Raksts sanāca garš, grūti rakstījās uz telefona. Tātad:...

Foto

Kā strādā Parādnieka pasūtījumu galds

8.novembrī TV3 bija amizanti vērot, kā Saeimas deputāti centās pamatot, kāpēc atbalsta cigarešu ražotāju lobētos grozījumus akcīzes nodoklī. JKP galvenais nodokļu...

Foto

Nevalstiskās organizācijas gatavo iniciatīvu tautas referendumam par ģimenes aizsardzību

Četrdesmit nevalstisko organizāciju pārstāvji ir piesaistījuši ekspertus un apvienojušies kopīgā domnīcā, lai sagatavotu priekšlikumu pilsoņu parakstu vākšanai...

Foto

Es jums tagad izskaidrošu, kas rakstīts himnā: valsts prezidenta runa Latvijas Republikas proklamēšanas 102. gadadienā

Dārgā Latvijas tauta! Šogad ārkārtas situācijā mēs savas valsts dibināšanas svētkus...

Foto

Ģimenes institūta sabrukums izraisa tautas un pat civilizāciju bojā eju

Šodien, atzīmējot mūsu valsts 102. dzimšanas dienu, vēlos to sagaidīt ar svētu bijību un pateicību. Ne...

Foto

Pirts un skaistumkopšanas pakalpojumu aizliegšana ir nepārdomāta un postoša

Piektdien, 2020.gada 6.novembrī, pamatojoties uz Ministru kabineta rīkojumu Nr.655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” (turpmāk - Rīkojums) visā...

Foto

Aicinām valsts prezidentu Egilu Levitu "izlīst no alas"

Valsts prezidentam Egilam Levitam būtu pēdējais brīdis izlīst no paša vārdiem nosauktās "alas", lai aptvertu, kā dzīvo lielākā...

Foto

Veloceļš Čaka ielā: nav jāiesaistās demagoģijā ar hronometru rokā

Vēl krāsa uz velosipēdistu ceļa Čaka ielā nebija izžuvusi, kad Paulam Timrotam, Frederikam Ozolam un daudziem citiem...

Foto

Vēlēšanas 2020 – fronte tēva pagalmā?

Šī ir tā reize, kad ASV prezidenta vēlēšanas lika nodrebēt visai planētai bez izņēmuma. Nekad agrāk tai nav bijusi piekalta...

Foto

JKP plānotais transportlīdzekļu nodoklis ekoloģijas prizmā

Ir teiciens – nav sliktuma bez labuma. Pateicoties rūpniecības un lauksaimniecības nozaru degradācijai, izvērtējot 20 gadu posmu, Latvija ir līderis...

Foto

Es atzīstu savu kļūdu un uzņemos par to atbildību

Es esmu pieļāvis kļūdu. Man ir kauns, ka es esmu tā rīkojies Latvijas sabiedrības priekšā un manu...

Foto

Apsveicam, mūsu zīļu vācējam - nākamajam nācijas līderim un vadonim šodien 40

Šodien mūsu uzņēmuma vadītājam un viennozīmīgajam vadonim Mārim Simanovičam ir dzimšanas diena – viņš...

Foto

Māsiņas skafandros, kurām par to faktiski neko nepiemaksā

Iesaku noskatīties šo PROVINCI. Mūsu māsiņas Daugavpils reģionālās slimnīcas Infekciju slimību nodaļā, galvenajā COVID pacientu ārstēšanās, cerību un...

Foto

Īstais 2020.gada ASV vēlēšanu uzvarētājs(a)

Kā jau kāds no kolēģiem lasītājiem portālā norādīja, Džo Baidens ir pats vecākais jebkad ievēlētais ASV prezidents. Visu cieņu pret šo...

Foto

Viltvārži

Aizvien vairāk pasaulē ir tādu, kuri jūt nepieciešamību agresīvi izpausties. Šoreiz ne par to, kāpēc, kur tādi rodas utt. Šoreiz par sekām. Centīšos būt maksimāli...

Foto

Par veselības ministres Ilzes Viņķeles demisiju

Veselības ministrija ir vadošā valsts pārvaldes iestāde, kura organizē, koordinē un pārrauga veselības politikas īstenošanu, tai skaitā koordinē pretepidēmijas pasākumu...

Foto

Premjeram jāprasa veselības ministres demisija un jāpārņem veselības aprūpes kontrole vai pašam jāatkāpjas

Pēdējo dienu notikumi valdībā, īpaši asā komunikācija starp premjerministru Krišjāni Kariņu (JV) un...

Foto

Būs diskusijas, nepilnības un to labošana

Mīļie draugi un sekotāji, diemžēl koronavīruss atkal plosās pasaulē, Eiropā un Latvijā. Strauji aug saslimušo skaits, slimnīcas pildās un palielinās...

Foto

E-vēlēšanu iespējamā ietekme uz cilvēktiesībām

Valsts un pašvaldības darba pakāpeniska migrēšana uz digitālo un virtuālo vidi ir aktualizējusi arī tādu jautājumu kā tehnisko risinājumu ieviešana pilsoniskajās...

Foto

Mēs iecietīgi izturamies pret dažu koalīcijas locekļu privātajām un politiskajām neirozēm

Krīze, īpaši ilgstoša, ir stresa noturības tests. Covid-19 krīze ir globāla, tā pārbauda izturību veselām...

Foto

Andris Kudors un viņa raksts par Bībeli un homoseksualitāti

Senators, pseidokonservators un bijušais reliģiskās sektas pārstāvis Andis Kudors (Senators) nesen portālā TVNET pastāstīja, kas tur Bībelē faktiski ir...

Foto

Atkārtoti lūdzam nepieļaut zaļās zonas iznīcināšanu un satiksmes apgrūtināšanu lielveikalu būvniecības dēļ

Esam atkārtoti savākuši parakstus pret zaļās zonas iznīcināšanu Ziepniekkalnā, kur plānots būvēt lielveikalu Lidl, un...

Foto

Par labklājības ministres Petravičas publiski paustajiem meliem

Sociālo darbinieku biedrība (SDB) nevar klusēt situācijā, kurā labklājības ministre Ramona Petraviča publiski LTV raidījuma “Panorāma” sižetā un TV24...

Foto

Kur tad palikusi daudzā nauda?

Te pat pīlei jāsmejas. Es, godavārds, nesaprotu, kur palikusi daudzā nauda. Es tiešām godīgi nesaprotu, kā var tādā tempā notērēt tādu...

Foto

Maksāt par Zemgales atkritumu poligona ”Brakšķi” likvidāciju nāksies iedzīvotājiem

Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas (VARAM) plāns ieviest izmaiņas atkritumu apsaimniekošanas reģionu sistēmā kļūs par Zemgales...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska “noved” nevainīgu cilvēku līdz nāvei

Prokurores Daces Lapinskas rīcības dēļ esmu zaudējusi veselību un gandrīz arī dzīvību, ko apstiprina ne mani tukši...

Foto

Turcija

Agrāk bija saprotamāk un vieglāk. Ja negribēji aizskart kāda jūtas vai kādu pazemot, atlika nerunāt par to, kas šo kādu var aizskart vai tam būt...

Foto

Putina kliķei nekas nav svēts, tā savu ambīciju vārdā piesmej arī ticīgos

Šībrīža Krievijas centieni atsevišķos gadījumos piesegties ar reliģiju vai reliģiju piesaistīt propagandas aparātam ir...

Foto

Maskas ir efektīvas, un arī bērni saslimst ar COVID-19

Mēs, Latviešu ārstu un zobārstu apvienības valdes locekļi (www.lazariga.lv), aicinām un lūdzam Latvijas iedzīvotājus sekot secinājumiem un...

Foto

Kad pie lietas ķeras kariņveidīgi āksti

Vēl nesen tāda lupatveidīga radība premjera krēslā, kam Kariņš uzvārdā, ierunājās, ka naudas mums esot “tik daudz kā nekad”. Taču...

Foto

Kad medijs vienkārši ienīst baznīcu un ar apskaužamu periodiskumu nomelno pat savu, vietējo - Latvijas kristīgo baznīcu

Tikai pirms dažām dienām vietējais TVNET publicēja rakstu par...

Foto

Van Gog, noliec pindzeles un ej strādāt?

Daudzi impresionisma aizsācēji nevarēja nopelnīt, un, pēc mūsu finanšu ministra Reira ieteiktā, mums varbūt nebūtu impresionisma un citu ģēniju,...

Foto

Ministru prezidentam es ieteiktu uzlikt respiratoru arī tad, kad ļoti gribas izlikties par mediķi un izteikties

Es labprāt nēsāju masku slimnīcā un intensīvās terapijas nodaļā vai...

Foto

Par pulksteņa grozīšanu

Reizi gadā grozīt pulksteni un pāriet uz tā saukto vasaras laiku ir deviņpadsmitā gadsimta ideja, kuru pirmo reizi piedāvāja vīrs, vārdā Džordžs Hudzons,...

Foto

Es visu izdarīju lieliski, bet tagad atbildība jāuzņemas valdībai kopumā un premjeram kā komandas kapteinim

Lai kuram no uzskatiem piekrītat – SARS-CoV-2 vīrusa izplatības spējš pieaugums...

Foto

Vilks vai lācis? Jeb maskas - sociālā kontrole?

Iedomāsimies, ir jauks pavasara rīts, jūs esat pārvācies jaunā dzīvoklī un, mīkstās čībās sēžot jaunajā dīvānā, glaudāt savu...

Foto

Gudrie mācās no citu kļūdām, „gobzemieši” — no savējām: COVID-19 Krievijā

Šoreiz būs stāsts nevis par sen jau visiem apnikušo Aldi Gobzemu, Ciekura muļķībām, Pļaviņa folijas...