Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

jurists

05.06.2015. 08:46

Vai tiešām sabiedrība ir tik naiva, ka tādā vietiņa kā DP ielaidīs iekšā kādu, kurš nav svojaks...tādu, kurš ieviesīs kārtību, tādu, kurš struktūru izmantos tās mērķim...???
Tā ir sistēma, kurā darbības principi, kadru atlase un uzticamības zvērests nav mainījies kopš padomju laikiem. Ne velti pastāv teiciens, ka nav bijušo čekistu, tālāk to attīstot - nav bijušās čekas...
Tikai ar to atšķirību, ka čekai mērķis bija politisks, šobrīdi - politiski ekonomisks

Atbildēt

jurists

05.06.2015. 08:40

minētie DP varoņi bija arī kursabiedri LU...

Atbildēt

hgj

02.06.2015. 19:48

spilgts apliecinajums tam ,ka te viss ir vienaa lielaa p.a.ka aaaa.

Atbildēt

...

01.06.2015. 04:32

1 mēneši paust fiskāli gruvešu drātis rādio gobas postu ...


d
u
f
r
m
i
s

Atbildēt

Dr.

30.05.2015. 13:56

Risinājums viens - izmeklēt,pārbaudīt izmeklētājus un izmeklējamos, drosmīgi atlaist, jo šaubas ir nopietnas un pamatotas. sk. R-valstu praksi, piemēram ex CIP direktors pēc skandāla ar mīļāko bija nost, ex KF ģenerālprokurors pēc skandāla ar sievietēm bija nost, bet te vēl augstā vadība murgo kaut ko par interpretāciju. Tagad jārada jauni pielaižu piešķīrēji, kurus jākontrolē un jāpārbauda, + publiskot. Žēl, ka šitā ziņa nesasniedza lasītājus pirms Kalnmeiera balsojuma, domāju, ka tāpat kā Maizītis paliktu uzreiz aiz strīpas.

Atbildēt

Paija -Mazajam Žaniņam

29.05.2015. 23:02

Paldies par info, es jau tā domāju, ka A. Margevičas tēvs bija ar dokumentālo kino saistīts, jo atmiņā palicis viņa uzvārds filmu titros.

Atbildēt

Paija-cinītis 05:20

29.05.2015. 23:00

Tieši tā arī tika darīts:

1) Ventspils domes opozīcijas deputāts (līdzīgi sācis darboties kā A.Kaimiņš)intervēja Ventspils iedzīvotāju, kurš rakstījis nepārtraukti vēstules par Lemberga lobēto zivju fabriku vai kaut ko tml., kura gandē vietējiem gaisu, piesārņo gaisu tiktāl, ka jābēg no mājām.(pievienots video bija)
Un šim Ventspils iedzīvotājam par sūdzību rakstīšanu tika draudēts un atbildēja tikai uz viņa 38. vēstuli !!! pēc ilga laika !!!
Un ko tas līdz šī ventspilnieka neatlaidība visu mikrorajona iedzīvotāju labā - neko: atbildīgie dienesti rūpnīcas peļņas nolūkos nedara neko, lai noverstu gaisa piesarņojumu un smaku.

2) Paskataties Lapsa L. daudzus gadus pa tiesām vien dzīvojas, "cepjot " iesniegumu pēc iesnieguma likuma vārdā.

Un vai Lapsa var izmainīt viens sistēmu? Nē, nevar. Labākais, ko Lapsa ir panācis ar saviem n-tajiem iesniegumiem ir tas, ka viņam tagad amatpersonas atbild ar atrakstīšanos bieži pat ne par tēmu (tas ir progress, jo senāk , piemēram, Lapsam bija jāsniedz administratīvajā tiesā iesniegumi par to, ka Lapsam vispār atsakās atbildēt amatpersonas, kuru pienākumos ir atbildēt 30 dienu laikā...)


Sistēma samaļ Lapsu. Lapsam palīdz viņa hobiji - mīlestība pret dzīvniekiem un ceļojumi, citādi nudien, dzīve rādās drūmās krāsās. Cik gadu pagāja līdz Lapsa izveidoja apmeklētu portālu?-daudz laika pagāja...

Nu, labi, Lapsam uzradies kompanjons - A.Kaimiņš - pa savu , deputāta jomu cīnās.

Vai daži cilvēki var likt sistēmai kalpot likumam? Nē, nevar, ar dažiem cilvēkiem ir par maz cīņā pret globālo radu-draugu blatu sistēmu, kurai likumi nav augstā vērtē.

Atbildēt

pamela

29.05.2015. 21:58

Kolēģi,nu man jāatkārto kuro reizi,priekš kam Putinam Latvijā iesūtīt zaļos monstrus,ja te pa pilnam pašu degradētie,sajēgu un mēra sajūtu ,zaudējušie sarkanie plēsoņas un viņu tikpat degradētie pēcteči?Daļai ukraiņu politiķu bija vismaz kādas sirdsapziņas,morāles un nācijas pašcieņas drumslas.Mūsu politkretīniem nekas tāds nav saglabājies ne krievam,ne letiņam.KĀ Āboltiņa tika Saeimā,kā Zaķis tika Saeimā,kā tiek notirgota Latvija,kā VVC ļauj krievam - darba devējam ņirgāties par latviešiem pieprasot okupantu val utt.Tamdēļ vien ļooti daudzi pamatnāc.pārstāvji bija spiesti atstāt Latviju.Ar Straujumām,bērziņiem,reiriem ,urbanovičiem,lembjiem un Co Latvija ir IZDRĀZTA,piesmieta,pārkrievota utt.Bez ES un NATO mēs jau sen būtu Abhāzija.

Atbildēt

īgņa

29.05.2015. 21:47

»

:

Cik drausmīgā un noziedzīgā valstī dzīvojam: Mežvieta reakcija uz Margēvičas publikāciju apstiprina: arī DP jaunais priekšnieks ir "pielaižu biznesā


Cik visu zinoša ir Margeviča!!!Ko tad visu laiku klusēja? Laikam vajadzēja sagaidīt īsto brīdi, Vai tad pielaižu bizness tikai tagad sācies? Nav ko lekt virsū DP jaunajam šefam un apvainot visos pasaules grēkos! Ļaujiet cilvēkam strādāt. Lielā taisnības meklētāja!!!!

Atbildēt

29.05.2015. 18:19

»

šerpa J.

neviens jau nesaka, ka A un A pārvalda visu, bet kontrolē gan. Kopā ar Mr 20% un vēl 3-4 personāžiem veido kritisko masu, kas reāli kontrolē šo valsti...


Beidzot kāds sakarīgs teksts. Jo atbilst Karamākslas principu klasifikācijai, kur pašlaik Latvija no 9 zemēm ir caurstaigājamā. Un šajā zemē valda savi likumi un nav svarīgi, kā šo zemi sauc.
Caurstaigājamā zemē visi, kam dota espēja to caurstaigāt, realizē tikai savas intereses. Vai slēdz blojus kopējām interesēm.Tostarp šeit Latvijā koncentrējas kā ģeopolitsikā punktā visas pasaules izlūkdienestu centieni (and influence + cuercion) . Uz šī fona Latvijas specdienesti izmanto iespējas it kā LV drošības interesēs, bet ļoti veiksmīgi realizē savas merkantilās intereses.Cēloņsakarībās – ja Latvija nebūtu zināmā ģeopolitiskā centrā un šobrīd nebūtu caurstaigājamā zeme, bet piemēram., ielenktā zeme, vietējie, ja DP un SAB nestrādātu to interesēs, sen jau to vadītāji karātos tuvākajā mežā.

Atbildēt

šerpa J.

29.05.2015. 18:00

»

nunu

Iespējams raksts novirza uznanību no A un A, bet būsim reālisti, divas personas, lai cik bagātas nebūtu, nevar pārvaldīt visu. Tādu A un A ir daudz vairāk, tiesa gan, ne par visiem Lapsa un Margeviča raksta. Ja viss būtu tik vienkārši, tad vienam A varētu paslīdēt kāja un viņu pēc laiciņa iznestu upes...


neviens jau nesaka, ka A un A pārvalda visu, bet kontrolē gan. Kopā ar Mr 20% un vēl 3-4 personāžiem veido kritisko masu, kas reāli kontrolē šo valsti.

Un kontrolē ne jau ES interesēs. Šo zēnu biznesi, atšķirībā no tiem, ko bombī šajā rakstā, ir patiešām nopietni, un patiešām pa tiešo atkarīgi no Kremļa un tā labvēlības. Un Kremlim nav intereses, lai kādam no viņiem paslīdētu kāja, vai uzkristu ķieģelītis. Pat jeņķiem nav tādas intereses. Jo jo šis tops kontrolē situāciju valstī. Un gan vieniem, gan otriem vajag, ar ko runāt, ja sākas s.di. Ne jau ar valdību var par kaut ko vienoties, tās gāžas pie gandrīz katras pilnmēness fāzes, nemaz nerunājot par ārkārtas situācijām.

Lielās naudas grozās arī citur, piem. lauksaimniecības sektorā, mežrūpniecībā, vides sektorā, kur arī iet lielākā daļa no Eiropas naudām. Un visās šajās jomās abi A ir ļoti klātesoši. Un bandinieki vai zirgi, bet ļoti labi ceļ ārā.

Savukārt Lapsa un Margeviča neraksta ne par vienu no "nopietnajiem" zēniem. Nerunājot jau par daudz pelēkākiem biznesiem, kas saistīti ar "kontrabasiem", tieši otrādi, Vaškeviču Lapsa ar putām uz lūpām aizstāv. Protams, ka aiz pārliecības :)

Atbildēt

Mumins

29.05.2015. 17:52

»

šerpa Jančuks

Nē, Lapsa un Margēviča primitīvi pelna naudu, zinot, ka viņiem nekas nedraud...


Un atkal. Tak tipāži varēja par lietu arī runāt - atvērt savas mutītes un pateikt, kurš ir tas onkulis, kurš viņus čmorī? Ko klusē maitas?

Atbildēt

Mumins

29.05.2015. 17:49

»

šerpa Jančuks

Bezsmadzeņu Zorro ir valstij bīstamāki par bezprincipu lapsām un margēvičām, jo viņi veido viegli manipulējamu pūli, kas nekritiski rij visu, ko tiem pamet priekšā. Rezultātā histērija ne par ko...


Nu tak, Jančuk, valdošajiem tak ir visas iespējas ar darbiem parūpēties par to, lai lumpenu šeit būtu maz! Kurš gan cits bīda šeit izglītības projektus un skolu programmas? Varēja takš izglītot savu tautu jau 20 gadus, i neviena lumpena vairs nebūtu! Viegli manipulējams pūlis? Kurš vainīgs? Atbilde: paši valdošie! Ko sēsi, to pļausi. Tā kā ar saviem pārgudrajiem spriedumiem vari mierīgi aizvērties!

Atbildēt

neceļa biedrs par Egīlu

29.05.2015. 17:15

»

par Levitu

Levits ir bijuša Latvijas ceļa biedrs, viņam neinteresē tauta


Būtu labi, ja likumu izpratne latvijā būtu vienāda ar EiroSav. Mums pat nav paredzēts krimināls, par dokumentu viltošanu, ja tam nav smagu seku. grutup-mucin-enzin likumdošana ir iedibināta nesodāmības ilūzijai un ierēdņu patvaļas nodrošināšanai. Levitam vismaz nevar iestāstīt, ka Latvijas likumi labāk strādā par Eiropas. Un viņš arī šo to zin par cilvēktiesībām. Pašreizējā banķieru vara par to neko nav dzirdējusi.

Atbildēt

Nu jau pietiek

29.05.2015. 17:05

»

Levits bez Saeimas neko nevar

Levits bez Saeimas neko nevar apturēt. Likumus pieņem Saeima, prezidents tos paraksta


Kas liecina par to, ka levits VISPĀR jebko grib "apturēt" šajā pašreizējā "valstī"?!

Atbildēt

nu un

29.05.2015. 17:02

»

un

tapec Levits nekad netiks ievelets, jo vins var apturet kaa jurists Saeimas cauros likumus, kas visi speciali raditi siles un draugu bleziemko tu vispār zini par "politpisnesmeni" levitu, ja jau patiešām uzskati, ka šamais biedrs varētu gribēt "kašāt pret spalvu" saviem sugas biedriem, ar kuriem kopā nu jau trešo desmitgadi trekni rijas pie "vienlīdzīg(ĀK)" cūklopu SILES?!

Atbildēt

cash-out

29.05.2015. 16:38

Neizbrīna reakcija.Tik daudz minējumu par publikācijas iemesliem,LL "darba metodēm".Kuram vairāk/mazāk izdevīgi.Kurš kuram uz varžacīm uzkāpis.Arī DP šefs kautkādus murgus dzen. Kāda starpiba? Stāsts pat nav par minējumiem kura kurai ir draudzene.Stāsts par neparprotamām rebēm un šeptēm. Un kautkā škiet,ka nekas nemainīsies. V Bagdade vsjo spokoino ;)

Atbildēt

nunu

29.05.2015. 15:26

»

šerpa Jančuks

bet raksts dod ieskatu par to, kas Latvijā pārvalda valsti un cik spēcīgs ir astoņkājis...


Iespējams raksts novirza uznanību no A un A, bet būsim reālisti, divas personas, lai cik bagātas nebūtu, nevar pārvaldīt visu. Tādu A un A ir daudz vairāk, tiesa gan, ne par visiem Lapsa un Margeviča raksta. Ja viss būtu tik vienkārši, tad vienam A varētu paslīdēt kāja un viņu pēc laiciņa iznestu upes krastā, bet jau krietni uzpampušu, otram A nejauši uz galvas varētu uzkrist ķieģelītis vai ne tās pretvēža zālītes iedzerties. Un tad iestātos laime un kārtība? Laikam jau ne.
Lielā nauda LV grozās satiksmes nozarē, neatkarīgi Rīgā vai valstī. Un visur, kur iespēja piekļūt ES fondiem. Nedomāju, ka ES ir tāda naivuļu savienība, ka grūž ES , pārsvarā UK, Fra un Deu naudu sovjetu zēnu ofšoru kontos. Acīmredzot ES zina, ko dara, un kāpēc ES nauda tiek pludināta "sovjetu" mafijai. Ir divi izskaidrojumi, kāpēc ir tā, kā ir. Un abos gadījumos A un A šajā šaha partijā ir tikai bandinieki. Vai zirgi.

Atbildēt

Levits bez Saeimas neko nevar

29.05.2015. 15:16

Levits bez Saeimas neko nevar apturēt. Likumus pieņem Saeima, prezidents tos paraksta.

Atbildēt

par Levitu

29.05.2015. 15:15

Levits ir bijuša Latvijas ceļa biedrs, viņam neinteresē tauta.
Levits raksta teorētiskas koncepcijas un darīs visu, ko liek EiroSav.

Atbildēt

un

29.05.2015. 15:03

tapec Levits nekad netiks ievelets, jo vins var apturet kaa jurists Saeimas cauros likumus, kas visi speciali raditi siles un draugu bleziem.

Atbildēt

29.05.2015. 14:12

»

just

Jau tikar tas, ka šis raksts ir parādījies un DP nespēja tikt galā ar LL un AM liecina par DP neprofesionālismu un nekur nederīgumu


tas liecina, ka likumdošana ir totāli caura. nevienā valstī neviens frīks ar droniem nedrīkstētu filmēt drošības iestāžu autoparku.

Latvijā nav pat par ko aiz pautiem paņemt par to. Mani drīzāk māc bažas, ka tas reāli ir pasūtījums no kaut kurienes, izmantojot robus, maksimāli izgaismot DP. Un specdienestu biznesā tas ir nopietns feileris.

Atbildēt

šerpa Jančuks

29.05.2015. 14:08

»

Zorro

Jancuk, Tu doma ka Lapsai vai Margevicai ir dzivot apnicis? Tu doma ka vini raksta pirmsnaves vestuli? Tacu padoma ko tu runa, cilveki tacu velas dzivot un atrisinat Valsts Problemas Demokratiska zina ar Publikas Palidzibu, izdzivojot nevis mirushi itka pashnaviba ka tadi ZURNALISTIKAS VARONI KA TAS...


Nē, Lapsa un Margēviča primitīvi pelna naudu, zinot, ka viņiem nekas nedraud.

Viņus pat nav par ko pie kāķa pavilkt pēc spēkā esošās likumdošanas.

Kāpēc tieši šie tipāži šobrīd zem sitiena? Es teiktu, ka tādēļ, ka laikam neklausa vai kaut kā ieriebuši kādam no onkuļiem, kas kontrolē Lapsu un Margēviču

Atbildēt

xx

29.05.2015. 13:50

Es neesmu droshss, ko Mezvieta reakcija apstiprina un paraada , bet ja vieniigais medijs , kas par Margeevichas skandaalu runaa ir tvnet , tad tas gan kaut ko skaidri noraada. Tizlaa veidaa izgaismojushies ir visi paareejie . Vienkaarshi un geniaali , bez komentaariem .

Atbildēt

Karote

29.05.2015. 13:38

Jeb, bandītiski klani jau divās paaudzēs, kas Latviju iebāzuši sev kabatā.

Atbildēt

just

29.05.2015. 12:54

Jau tikar tas, ka šis raksts ir parādījies un DP nespēja tikt galā ar LL un AM liecina par DP neprofesionālismu un nekur nederīgumu.
Ja jau DP uzskata ka LL un AM ir tādi nelieši - nu tad izdariet katu ko likuma ietvaros, ja nevarat - nu tad klusējiet.

Atbildēt

Analītiķis

29.05.2015. 12:46

»

šerpa Jančuks

bet raksts dod ieskatu par to, kas Latvijā pārvalda valsti un cik spēcīgs ir astoņkājis...


Domāju ka kļūdies! Šie divi laikam ir stipri pabojājuši kādiem varenajiem mierīgo dzīvi ja uz viņiem tā uzbrauc! Ceru viņi izturēs !

Atbildēt

Zorro

29.05.2015. 12:45

»

šerpa Jančuks

bet raksts dod ieskatu par to, kas Latvijā pārvalda valsti un cik spēcīgs ir astoņkājis...


Jancuk, Tu doma ka Lapsai vai Margevicai ir dzivot apnicis? Tu doma ka vini raksta pirmsnaves vestuli? Tacu padoma ko tu runa, cilveki tacu velas dzivot un atrisinat Valsts Problemas Demokratiska zina ar Publikas Palidzibu, izdzivojot nevis mirushi itka pashnaviba ka tadi ZURNALISTIKAS VARONI KA TAS BIJA AR ANDRI GRUTUPU

Viela pardomam !

Atbildēt

Paija -iatvis

29.05.2015. 12:40

Jā, nu redz, cik kopā mēs tauta visu zinām par nelikumībām, bet neko nespējam REĀLI izdarīt.

Šķiežam laiku un "cepjamies" portālos par valsts prezidenta kandidātiem, kuri kāro ieņemt vienkārši goda amatu nekā nedarīšanai...

Par prokurori - jā, tur ir atkal savējo loks un blats. Katrai juristu apakšprofesijai - advokāti, notāri, prokurori, tiesneši - tiem visiem eksistē savs noslēdzošs aplis, kurā nepiederīgiem ieeja aizliegta.

Atbildēt

šerpa Jančuks

29.05.2015. 12:38

bet raksts dod ieskatu par to, kas Latvijā pārvalda valsti un cik spēcīgs ir astoņkājis.
-----------
tieši pretēji. raksts novirza uzmanību no tā, kā valsts patiešām tiek pārvaldīta. par diviem Latvijas patiesajiem valdniekiem - A un A, ne Lapsa, ne Margēviča neraksta, bet ja raksta, tad tik piesardzīgi, lai nedod Dies, kāds dublis viņu mundierim nepielīp. Bez tam, ne Lapsa, ne Margēviča neraksta par Saskaņu. Ne par "Misteru 20%", nedz arī par Rīgas mēru. Jo tur grozās patiesi lielā nauda, tā nauda, kas patiesībā valda pār šo valsti.

savukārt šie zēni no DP ir ļoti sīka vienība kopējā spēlē, viņu spēja ietekmēt procesus valstī ir, būsim godīgi, gandrīz nekāda.

Atbildēt

Zorro

29.05.2015. 12:37

»

šerpa Jančuks

Bezsmadzeņu Zorro ir valstij bīstamāki par bezprincipu lapsām un margēvičām, jo viņi veido viegli manipulējamu pūli, kas nekritiski rij visu, ko tiem pamet priekšā. Rezultātā histērija ne par ko...


Jancuk.... nebrec arprata, un paskaties no malas ko Lapas un Margevica dara. Vai tu ko tadu butu spejigs izdarit? Histerija, histerija bus tad kad Cekas maizsi atversies tad tu redzesi zilus Brinumus un pats veel nesaparatisi ko esi ieraudzijis. NEBAIDIES NO PATIESIBAS, BET BAIDIES NO MELIEM UN MURGIEM KURUS TEV LIEK PIENEMT KA NORMALUS. Atver acis un Atver Cekas Maisus, Publice Vinus un tad iedzer Kausu Alu un aizpipe Pipi, jo tikai tad Tu redzesi kas ir TAISIBA UN KAS IR hISTERIJA !!!

Atbildēt

šerpa Jančuks

29.05.2015. 12:29

»

Zorro

Paldies par tavu smago darbu, par laiku, par atdevi visu so uzrakstit un izmeklet. Teikshu godigi, iespaidigi un taja pasha laika maza dala no Latvijas Elites Aizberga...


Bezsmadzeņu Zorro ir valstij bīstamāki par bezprincipu lapsām un margēvičām, jo viņi veido viegli manipulējamu pūli, kas nekritiski rij visu, ko tiem pamet priekšā. Rezultātā histērija ne par ko.

Lasot kārtējos Lapsas un Margēvičas "atmaskojumus", tā arī nespēju saprast, kur tad tas pielaižu bizness? Kur profits vai dividendes, kur tirdzniecība ar pielaidēm vai kaut kas tamlīdzīgs? Vienīgais zēnu noziegums - bagāti vecāki.

Ja tā, tad ar ko Latvija šodien labāka lumpeņu Krieviju 1917.gada oktobrī?

Atbildēt

iatvis

29.05.2015. 12:28

»

Paija

Un neko, neko tauta nevar darīt. Tikai atsevišķi cilvēki uzņēmušies drosmi, ar visām no tā izrietošam sekām, pateikt vismaz DAĻU patiesības...


papetit prokurori Eviju Freidenfeldi Sedlenieci,kura maina VID neredzistreta maksliniece,maina pantus iespejams par pateicibu,kur treso personu sienas rota prokurores malejumi.Asatrjana jurmala.Grantina un citas lietas.Nazarova pectece.
Martas iela izstade ar fursetu cik izmaksa prokurorei.
2Kuru sienas rota prokurores foto un malejumi,Kalnmejers kluse un Opicane,jo zurka ,zurkai nekoz.

Atbildēt

Zorro

29.05.2015. 12:19

Paldies par tavu smago darbu, par laiku, par atdevi visu so uzrakstit un izmeklet. Teikshu godigi, iespaidigi un taja pasha laika maza dala no Latvijas Elites Aizberga :)

Musu valstij vajag nodot izmeklet iekshejas Korupcijas un noziegumus Anglu vai Vacu specdienestiem ar domu lai izkaustu sos 100 valsts elites personas kuras ar savam gimenem un draugiem kontrole visu pagastu.

Paldies par so rakstu, par publikaciju skudrupuznis ir iztraucets tagad, bet nu lieta naks Latviju mediju magnati, tuvie draugi un atbalstu biedri, siem minetajiem individualiem kuru pasi negribot atklas talakas kedes posmus :)

Atbildēt

Secinājums

29.05.2015. 12:17

Raksts labi izskaidro neizpratni par absurdām lietām valstī, ja paskatamies uz to caur korupcijas prizmu. Darboņi gadiem ilgi pašvaldībās un valdībā apzog valsti uz nebēdu, bet neviens netiek noķerts un jo vairāk notiesāts. Atbilde ir banāla - pašās tiesībsargājošās iestādēs valda ne mazāka, bet vēl smalkāka un rafinētāka korupcija... :((((((

Turaties PIETIEK! Jums nebūs viegli, jo esat papurinājuši ne vien Latvijas korupcijas pūzni, bet izgaismojuši šī midzeņa varoņus un korumpantu piesedzējus.

Atbildēt

fakts

29.05.2015. 11:39

DP arī KNAB kantori ir jāklapē ciet- pietiek valsts naudu tranžierēt parazītiem!

Atbildēt

Paija

29.05.2015. 10:50

Un neko, neko tauta nevar darīt. Tikai atsevišķi cilvēki uzņēmušies drosmi, ar visām no tā izrietošam sekām, pateikt vismaz DAĻU patiesības.

Vienīgais veids: dibināt partiju (nav cita likumīga veida, kā iegūt varu) , lai iekļūtu Saeimā, bet šeit ir jautājums par personālijām, jo uzreiz šādā partijā tiek iepludināti ziņu pienesēji un tā tiks sagrauta no iekšienes.

Valsti pārvalda bagāts, neliels radu - draugu grupējums ar šiku un mūžīgi bezrūpīgu dzīvesveidu.

Godīgumam salst.

Tikai mazi iedīgļi Latvijā ir parādījušies attiecībā uz cilvēkiem, kuri grib izzināt un pastāstīt pārējiem par valstī notiekošo:

1) L.Lapsas cīņa ar sistēmu tiesājoties - tas ir reāls ieguvums pierādījumu veidā, cik pērkama ir valdoša iekārta; L.L. dara psiholoģiski smagu darbu, ko nezinātāji nemaz nespēj novērtēt, jo cilvēks, kurš cīnās ar sistēmu un nepartrauktu prasības pieteikumu rakstīšanu tiek padarīts par muļķi un tiek aizturēts policijas iecirknī...

2) A.Kaimiņš ar saviem "teatrālajiem uzvedumiem" arī ir reāls pienesums nostājas sludināšanā: "Nē, mēs tā vairs negribam!" (nu, kaut vai nesenā Pupeles atbrīvošana no treknā amata utt.);Tie visi ir it kā sīki, bet vienlaikus svarīgi pienesumi tautas labā.
3) Ventspils domes opozīcijas deputāts ar kameru, kurš tikai nesen sācis savu darbību;
4) Agnese Margēviča iepriecina ar saviem drosmīgajiem rakstiem. Viņa ļoti atšķiras no citiem žurnālistiem labā nozīmē, viņas darbību , rakstus ievēroju jau no 2006.gada.
A.Margēvičai milzīgs paldies par DP rakstu, tur vajag drosmi apziņai, ka viņa tiks vazāta pa DP iestādēm un tieši tādēļ tā ir vēl lielāka drosme...

Tie ir tikai daži cilvēki pret stabilo un bagāto radu un draugu sistēmu. Kur vien ej- visur priekšā radu un draugu klans, "blatu" sistēma un korupcijai ziedu laiki ir joprojām.


Taču šie daži augstākminētie cilvēki priecē, ļoti priecē.

God.pietiek.com - Jūsos ir kaut kādi iedīgļi patiesam darbam tautas labā, bet ar to, diemžēl (vienīgi ar faktu konstatēšanu) ir par maz, lai kaut ko mainītu.
Jums jāsper nākamais solis, jo Jums = portāls.

Atbildēt

Eva

29.05.2015. 09:47

»

Sūdzambībele

Sūdzēties vajag efektīvi. Nav jāgaida, kamēr mūs visus nomērdēs badā. Nekur pasulē nav tik vāja tautas apziņa sevis aizstāvēšanā. Tie nedaudzie, kas sūdzas, tiek vajāti un izstumti no "sabiedrības" , ļo rada pārlieku risku sistēmas beatbildīgajam konfortam uz vergu tautas rēķina. Vairumam apspiesto ...


Paldies žurnālistei par pētniecisko rakstu ! Tas arī ir secinājums tam , kāpēc esam joprojām valstī dziļā pakaļā , ka mums ir iestādes kas nevis aizstāv , bet gremdē valsts drošību. Vēl pētījums jāveic par Aivara Borovkova un viņa vadītās LJB lomu.

Atbildēt

Latvijas valsts vara, tiesa, drošības struktūras ir sapuvušas līdz kaula smadzenēm.

29.05.2015. 09:37

»

???

Vienīgais, kas rakstā nav pierādīts un diez vai pierādāms, ka minētie personāži strādā struktūrvienībā, kas saistīta ar pielaižu izsnegšanu vai personu pārbaudi


Pilnīgi pietiek ar to, ka viņi vispār strādā dp. Kaut par puķu laistītājiem.
Ne velti par ģenerālprokuroru atkal kļuvis kalnmeijers, nākamais bičkovičs, vējonis vai kāds cits noderīgais ib.ots
Nav nekādu lielu ilūziju par Margevičas rakstu, iespējamas arī razborkas grupējumu starpā, bet raksts dod ieskatu par to, kas Latvijā pārvalda valsti un cik spēcīgs ir astoņkājis.

Atbildēt

anonīms

29.05.2015. 08:51

Neviens saprātīgi domājošs sen vairs nešaubās, ka DP ir sapuvis, korupcijas saēsts kantoris, kurā korumpēti politiķi iekārto darbā savaus dēlus, bet dēli, izmantojot savu amata stāvokli DP, iekārto siltās vietiņās savas sievas. Ja KNAB ļautu, KANB sasēdinātu tur visus, priekšnieku ieskaitot. Tāpēc KANB arī taisās reorganizēt- likvidēt. Jo DP tik tālu sapuvis un korumpējies, ka pats grib būt "jumts visam".

Atbildēt

???

29.05.2015. 08:00

Vienīgais, kas rakstā nav pierādīts un diez vai pierādāms, ka minētie personāži strādā struktūrvienībā, kas saistīta ar pielaižu izsnegšanu vai personu pārbaudi.

Atbildēt

viedoklis

29.05.2015. 07:08

Man personigi liekas, ka Viņi ir pieraduši pie tā ka var kakāt tautai uz galvas (ja tā var teikt). Liekas ka drošības policija ir izveidota lai nodrošinātu radiem un draugiem biznesiņu un cīnītos ar žurnālistiem nevis lai pildītu savus pienākumus.

Atbildēt

Sūdzambībele

29.05.2015. 07:06

»

cinītis

Zivs pūst no galvas. No parlamenta deputātes Solvitas Āboltiņas, visiem bijušajiem un esošajiem Augstākās tiesas, Satversmes tiesas priekšsēdētājiem, SAB vadītājiem un ģenerālprokuroriem. Kad agrāk exkomunistam Augstākās tiesas priekšsēdētājam Andrim Guļānam cilvēki sūdzējās par negodīgiem tiesnešiem...


Sūdzēties vajag efektīvi. Nav jāgaida, kamēr mūs visus nomērdēs badā. Nekur pasulē nav tik vāja tautas apziņa sevis aizstāvēšanā. Tie nedaudzie, kas sūdzas, tiek vajāti un izstumti no "sabiedrības" , ļo rada pārlieku risku sistēmas beatbildīgajam konfortam uz vergu tautas rēķina. Vairumam apspiesto ir pamatotas bailes, jo atriebība no sistēmas būs neizbēgama. Mūsu ģimenei ir pieredze vajāšanā no politiskās policijas-drošibas policijas puses no 1941. gada. Bailes te nepalīdz. Ja nesūdzēsies un nepretosies, tad tāpat visu atņems, jo šiem neeksistē sidsapziņa un cilvēcība kā jēdziens. Šodien sūdzību adresāts nedrīkst būt nevarīgās Latvijas struktūras, bet tikai Eiropas komisijas atbilstošās amatperonas. Lai kas mainītos šajā smirdošajās ciematā, ir vispirms jāizdzīvo saglabājot spēju pieprasīt taisnīgumu jaunajiem saimniekiem - EK. Pārmaiņas ir iespējamas, tikai tad, ja kāds pārmaiņas rada.

Atbildēt

caca

29.05.2015. 06:50

»

cinītis

Zivs pūst no galvas. No parlamenta deputātes Solvitas Āboltiņas, visiem bijušajiem un esošajiem Augstākās tiesas, Satversmes tiesas priekšsēdētājiem, SAB vadītājiem un ģenerālprokuroriem. Kad agrāk exkomunistam Augstākās tiesas priekšsēdētājam Andrim Guļānam cilvēki sūdzējās par negodīgiem tiesnešiem...


Piekrītu, ka tikai ārvalstis var dot kādu grūdienu Latvijas sapuvušajai suistēmai. Te nav kam sūdzēties, jo visus ir "savējie" - sākot no vienkārša izmeklētāja, kurš kā auns pilda pavēles, beidzot ar vislielākajiem priekšniekiem, kuri tāpat pilda pavēles - tikai ekonomisko grupējumu. N - O - Ž -Ē -l -o -J- A-M - I. P.s. Un kāds te vēl iedrošinās vaukšķēt pa trauksmes celšanu... Tā ir iespējam tikai no "saimnieka somas"par kādu politisku konkurenetu. Tikko trauksmes cēlējs paliek viens, uz ielas - tam virsū brauc ceļarullis....

Atbildēt

nic

29.05.2015. 05:47

Drausmīga patiesība uzrakstīta: faktiski netieši apliecināts - arī Mežviets, pie kura godaprāta savā publikācijā bija apelējusi Margēviča, ir viņas aprakstītā "pielaižu biznesa" sastāvdaļa vai vismaz piesedzējs. Kam sūdzēties?

Atbildēt

students

29.05.2015. 05:40

arī DP jaunais priekšnieks ir "pielaižu biznesā

________________

Vai tad Jānis Reiniks bija labāks? Tik daudz safabricētu krimināllietu bija pret Latvijas Nacionālās frontes biedriem Aivaru Gardu, Līgu Muzikanti, Ilzi Liepu un citiem! Kāpēc? Varbūt lai novērstu uzmanību no šīm rebēm? Dīvaini ir tikai tas, ka Aivara Gardas sirdsdraugs Ziedonis Čevers klusēja. Varbūt bija sarunājuši, ka safabricēs lietu un tad būs iemesls no valsts (Tieslietu ministrijas) iztiesāt Līgas Muzikantes labā 15 000? Kas to lai zina, kas vēl tur tik nedarās vai darās? Vai par to Lato Lapsa var veikt žurnālistikas pētījumu?

Atbildēt

:

29.05.2015. 05:35

Cik drausmīgā un noziedzīgā valstī dzīvojam: Mežvieta reakcija uz Margēvičas publikāciju apstiprina: arī DP jaunais priekšnieks ir "pielaižu biznesā"

Atbildēt

VANAGS

29.05.2015. 05:32

Pareizi teikts: pietiek noklusēt!

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Labklājības ministrijas un pašvaldību neizdarība noved pie dzīvības apdraudējuma cilvēkiem, kuri uzturas sociālās aprūpes centros

FotoKopš ārkārtējās situācijas valstī, ko izraisījusi Covid-19 krīze, tiesībsargs ar vērību seko līdzi notikumiem, kas saistīti ar personām, kas ilgstoši atrodas sociālās aprūpes centros. Tiesībsargs uzskata, ka Labklājības ministrijas un pašvaldību neefektīvās sadarbības dēļ tiek pārkāptas personu tiesības uz veselību un dzīvību.
Lasīt visu...

15

Pele spēlējas ar kaķi: Ivo Leitāns pret Aivaru Lembergu

FotoKad vienā no Ventspils mēra Aivara Lemberga preses konferencēm jautājumus sāka uzdot LTV žurnālists Ivo Leitāns, uzreiz izvērtās aizraujošas debates starp kaķi un peli teju stundas garumā, turklāt šis ir no tiem gadījumiem, kad abas puses vienlīdz var uzskatīt par kaķi un par peli reizē.
Lasīt visu...

13

Pieaug slēgto tirgotāju skaits, jāglābj nozare

FotoNozare turpina darboties sarežģīta regulējuma apstākļos. Atbalstu saņem regulāri apturēto uzņēmumu darbinieki, turpinās pieteikšanās uz apgrozāmo līdzekļu pabalstiem, ar nepacietību tiek gaidīts lēmums par nomas maksas atbalsta piešķiršanu. Vienlaikus pieaug pircēju neapmierinātība ar sortimenta ierobežojumiem un valdības sadārdzināto aizliegto preču iegādes procedūru. Savukārt, uzņēmēji neapmierināti ar preču krājumu iesaldēšanu un aizliegumu nopelnīt tirdzniecības vietu saglabāšanai (komunālie maksājumi, noma).
Lasīt visu...

6

Atbilde ir tuvāk, nekā tu domā

FotoCik labi, ka mēs dzīvojam laikā, kad ir tik daudz iespēju! Piemēram, ir tik daudz iespēju baidīties:
Lasīt visu...

15

Pilsoni! Ja gribi paspēt nodibināt partiju, tad kur ņemt nosaukumu? Tev palīgā nāks Ukraina

FotoSkatoties uz pašvaldību vēlēšanām šogad un Saeimas vēlēšanām nākamgad, plāno dibināties ne tikai Gobzema “Likums un kārtība”, kamēr KPV LV lēmusi mainīt nosaukumu. Daudzi acīmredzamie partiju nosaukumi sen paņemti, tāpēc idejas jauniem partiju nosaukumiem var atrast kaimiņos — Ukrainā.
Lasīt visu...

15

Esmu brīvs un spēcīgs cilvēks, tāpēc iesūdzēšu visus, kas man darīs pāri

FotoEsmu ar savu parakstu apliecinājis dalību partijā Likums un kārtība! Un Tu? Seko man un manai komandai! Mēs esam tik spēcīgi, ka pretinieks aptur eparakstu, laiž melu kampaņas masveidā un trīc bailēs.
Lasīt visu...

21

Kam tic tie, kas grib, lai netici nekam

FotoBrīžos, kad plašākam sabiedrības lokam piemin okultismu, tad vieni smīkņā klusi, citi steigtu pildīt savu operatīvo armijai pielīdzināmo dienestu dotos uzdevumus likvidēt tādas informācijas izplatīšanu, velkot paralēles ar „atmiņu ūdeņiem” un citiem brīnumiem, un pa vidam atrodas arī kāds, kas kaut mazliet sapratīs.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Tikai slikti cilvēki iebilst pret datu nesēju atlīdzību mobilajiem telefoniem

Latvijas autoru, mūzikas izpildītāju un producentu organizācijas ir gandarītas par LR Kultūras ministrijas (KM) virzītajām izmaiņām...

Foto

Pietiek norādīt kā piemēru citu valstu neizdarību, attaisnojot mūsējās

Kas mainījies? Kad studēju medicīnu, mums mācīja, ka no desmit cilvēkiem vismaz viens ir savādāk domājošs. Vai...

Foto

Zakatistovam, Nemiro un kompānijai nāksies atskaitīties

Šā gada 7.janvārī Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistrs ir apstiprinājis 2020.gada 6.decembra politiskās partijas KPV LV ārkārtas biedru sapulcē ievēlēto valdi:...

Foto

Vajadzētu pieprasīt arī izglītības un zinātnes ministres demisiju

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) valde aicina Ministru prezidentu Krišjāni Kariņu neatstāt bez ievērības Latvijas Izglītības un zinātnes...

Foto

Par cenzūru portālā Draugiem (ja vēl atceraties tādu)

Līdz 2017.gada maijam biju pārliecināts par to, ka visi cilvēki pasaulē  vissiltākos pateicības vārdus saka un vislielāko cieņu...

Foto

Kāpēc Latvijas vara un mediji nekomentē Lielā Restarta konceptu?

Pēc gandrīz gada juku un haosa atbilde uz šo jautājumu ir acīmredzama. „Jaunās Perestroikas” ieviešanai uzsvars tiek...

Foto

Šoreiz mēģināšu atbildēt par saviem vārdiem: politiskās partijas "Likums un kārtība" dibināšanas manifests

Mēs neticam papīru kalniem. Papīrs panes visu. Līdz šim Latvijā ir bijušas simtiem...

Foto

Praktiski padomi - kā apturēt vīrusu

Kopš pavasara nekas nav mainījies, vēl joprojām tie paši labie, vecie, efektīvie ieteikumi! Tātad vīruss nekad nesākas uzreiz plaušās, tas...

Foto

Pietiek muļļāties

Lai nu kā kādam nepatiktu Latvijas pašreizējā valdība, kura rīkojas pēc Krilova fabulas motīviem, tad nu šoreiz jānoņem cepure premjera priekšā....

Foto

Kas traucē?

Gada pirmajā pusē mēs lepojāmies ar to, ka mūsu „aktīvās” rīcības rezultātā esam labā epidemioloģiskā situācijā, salīdzinot ar citām valstīm. To, lepni krūtis izgāzuši,...

Foto

Es sekoju un izprotu

Pastāvīgi un rūpīgi sekojot līdzi situācijai, izprotu Ministru prezidenta lēmumu un tā pamatojumu pieprasīt veselības ministres demisiju....

Foto

Pareiziem medijiem, kas cer uz valsts finansiālu atbalstu, ir jāuzvedas pareizi

Jau kopš marta Latvijas iedzīvotāju ikdienu būtiski ietekmē koronavīrusa izraisītā pandēmija, ar to saistītie ierobežojumi...

Foto

Ir nepieciešamas skaidras atbildes

Ir skaidrs, ka šis šovs ar varas sevis slavinošo vakcinācijas uzvaras gājienu turpināsies ar arvien lielāku jaudu. Tieši tāpat kā turpināsies krāpnieciskās...

Foto

Es jums atkal došu daudzus lieliskus padomus: kad un kā Latvija sāks ķert kaimiņus?

Vienmēr ir interesanti un noderīgi salīdzināt dažādu valstu datus, it sevišķi, ja...

Foto

Kur ir manas ragaviņas?

Labdien, valdība! Vispirms apsveicu ar iespēju sākt vakcinēties! Gaidu ar nepacietību arī savu kārtu. Bet, kamēr gaidu (un, cerams, sagaidu), nenocietos un...

Foto

Aicinu ikvienu saglabāt piesardzību un rīkoties atbildīgi

Godājamie Latvijas iedzīvotāji un visi, kuriem dārga mūsu mīļā Latvija! Aizejošais gads ir bijis izturības un pārbaudījumu gads. Covid-19...

Foto

Izturību, iejūtību un drosmi

Mīļie Latvijas cilvēki! Jaunajā gadā es gribu mums visiem novēlēt izturību, iejūtību un drosmi....

Foto

Šodienas izaicinājumi prasa tikai veselo saprātu

Mūsu vēsturē ne reizi vien Ziemassvētki bijis smagu kauju laiks. Gan strēlnieki, gan leģionāri ar asiņu sarkano krāsojuši gada garākās...

Foto

Ieteikumi par COVID-19 ambulatoru ārstēšanu

Atsaucoties uz Latvijas Ārstu biedrības aicinājumu iesaistīties COVID-19 pandēmijas apkarošanā, varu rekomendēt dažus ieteikumus ambulatoram ārstēšanas procesam....

Foto

Ministrs Plešs ignorē Būtiņģes termināla naftas noplūdi

Būtiņģes naftas termināla atrašanās Baltijas jūrā ir bumba ar laika degli, tādēļ naftas noplūde no Būtiņges termināla ir likumsakarīga....

Foto

Ko vajag darīt, lai cilvēki Latvijā neticētu vakcīnai pret koronavīrusu. 10 punkti

1. Vairākas desmitgades nepiešķirt pietiekami daudz līdzekļu izglītībai un zinātnei. Lai cilvēki tic instagram influenceriem ne...

Foto

Aicinājums valsts augstākajām amatpersonām

2020. gada 12. novembrī Satversmes tiesa taisīja spriedumu, kas ir guvis plašu rezonansi Latvijas sabiedrībā. Likumdevējiem tas nozīmē nopietnus izaicinājumus nākotnē. Latvijas...

Foto

Ko es darītu, ja pats saslimtu ar Covid–19

Vakardienas saruna. Atstāstīšu, kā nu mācēšu. Mans sarunu biedrs – mans sens paziņa, tik sens, ka esam vienaudži,...

Foto

Kārtējais „eksperts” kārtējo reizi paredz Vladimira Putina valdīšanas gaidāmās beigas

Politologs, demagogs un bijušais sektants Andis Kudors savā nesenajā intervijā vēlreiz paredz Vladimira Putina valdīšanas gaidāmās...

Foto

Vīrieši, appreciet savas sievietes: vēstījums 2020. gada Ziemsvētkos

Dieva mīļotie, es sirsnīgi sveicu jūs Kristus dzimšanas svētkos! Septiņsimt gadus pirms Jēzus dzimšanas pravietis Jesaja vēstīja, ka...

Foto

Mīlestības likums liek mums raudzīties uz ikvienu kā savu laikabiedru

Kā vadmotīvu šai svētku uzrunai paņemsim tekstu no Lūkasa Evaņģēlija: Un viņi steigā atnāca un atrada...

Foto

Mūsdienu Ziemassvētku stāsts

Vakar pa nakti sniga. 8:00 - uzcēlu sniegavīru....

Foto

Aicinām priesteri Aleksandru Stepanovu nevērsties pret pāvesta kalpojumu

A. god. priesterim Aleksandram Stepanovam (attēlā), Tukuma Romas katoļu draudzes prāvestam un portāla www.civitas.lv redaktoram. Latvijas Romas katoļu...

Foto

Arhibīskaps Stankevičs, viņa sirdsapziņa un Gērings, kurš tika notiesāts…

Rīgas arhibīskapa metropolīta Zbigņeva Stankeviča uzruna Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas sēdē izraisīja sašutumu ne tikai...

Foto

Mans piedāvājums – ieviest formulējumu “Kopīgas deklarētās mājsaimniecības un savstarpējās aprūpes likums”

15. decembrī es piedalījos Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas sēdē, kurā aicināju, nemainot...

Foto

Alkoholu un cigaretes drīkst, grāmatas nedrīkst

Gudri ļaudis vienmēr ir teikuši: meitiņ, neej gulēt nikna. Vakar izlasīju valdības lēmumu, izdarīju visu, lai dusmas mazinātu (vienīgi pastaigāties...

Foto

Pasaule pesimista acīm jeb nepatīkamā patiesība

Cik ir divi reiz divi? Nu, ja godīgi, tikai tev – divi reiz divi ir pieci. Iegaumē, lai kur tu...

Foto

Ministriem nepelnītais algas pielikums ir jāziedo labdarībai

Saskaņā ar Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu un darbinieku atlīdzības likuma normu, kas paredz ņemt vērā gan vidējās algas,...

Foto

Izbrauciet no auzām un atveriet brīvdienās veikalus

Godātie valdības vīri! Laiku pa laikam katram mums sanāk “iebraukt auzās”. Šoreiz no valdības gaidām izbraukšanu no auzām, jo...

Foto

Ir īstais laiks, lai daži desmiti tūkstošu eiro nodokļu maksātāju naudas tiktu samaksāti par dievkalpojumu pārraidīšanu komercmedijos

Tieslietu ministrija ir sagatavojusi informatīvo ziņojumu “Par Ziemassvētku dievkalpojumu...

Foto

„Nekā personīga” „galma dziesminieku" meli par viltus ziņu izplatītājiem un viņu sekotājiem

TV3 raidījumā „Nekā personīga” "galma dziesminieki", stāstot par viltus ziņu izplatītājiem un viņu sekotājiem,...

Foto

Konservatīvo cenzūra – “radikāļu sazvērestība” vai realitāte?

Pēdējās nedēļās Latvijā un pasaulē ir izskanējušas diezgan likumsakarīgas ziņas, proti, daudzi Nacionālās apvienības (NA) biedri, tostarp Saeimas deputāts...

Foto

Mēs visi zinām, ka šo pandēmijas vilni, kas veļas pāri visai pasaulei, nav radījuši Latvijas politiķi, - un vēl citas manas svarīgās domas

Mēs visi ejam...

Foto

Var risināt cilvēku problēmas citu kopdzīves veidu gadījumā, nepielīdzinot tās ģimenei un laulībai

Latvijas sabiedrībā plašu rezonansi ieguva Satversmes tiesas 2020. gada 12. novembra spriedums, kas...

Foto

Dodiet naudiņu mūsu kontrolētajām NVO, bet valsts aizsardzības mācību skolās nevajag: vēstule valsts prezidentam Egilam Levitam

Augsti godātais Levita kungs! 2020. gada 3. decembrī Saeima pieņēma...

Foto

Mēs prasām savu valsti atpakaļ

Azeru nesenais panākums Kalnu Karabahas atgūšanā un dekolonizācijā, kā arī Lukašenko nespēja apklusināt protestus Baltkrievijā lika atcerēties Krievijas politiķa Viktora Alkšņa...

Foto

K.Kariņa k-gam no Latvieša Pelēkā

Premjera kungs! Rakstu Jums, jo vēl ir laiks novērst problēmas, ko var radīt savstarpēja nesaprašanās. Mani senči te dzīvoja cara laikos,...