Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

iesakam

29.05.2015. 05:27

Kremļa “zaļos cilvēciņus” ražo Latvijā

http://tautastribunals.eu/?p=26423

Atbildēt

cilvēks

29.05.2015. 05:22

Ko par to saka Juristu biedrības prezidents Aivars Borovkovs un Juristu apvienības valdes priekšsēdētājs Rihards Bunka? Kā ir ar viņiem pašiem? Nav kažokā kāda uts?

Atbildēt

cinītis

29.05.2015. 05:20

Zivs pūst no galvas. No parlamenta deputātes Solvitas Āboltiņas, visiem bijušajiem un esošajiem Augstākās tiesas, Satversmes tiesas priekšsēdētājiem, SAB vadītājiem un ģenerālprokuroriem. Kad agrāk exkomunistam Augstākās tiesas priekšsēdētājam Andrim Guļānam cilvēki sūdzējās par negodīgiem tiesnešiem, Andris Guļāns demagoģiski atbildēja, ka tā esot iejaukšanās trēšās varas kompetencē. Šobrīd nav svarīgi, kas atmasko šos neliešus. ASV CIP vai Krievijas GRU. Laikam jau kā vienā, tā otrā pusē atrodas cilvēki ar sirdīm, kam žēl latviešu tautas, kuru šie ietekmju pārdevēji izmanto savtīgām interesēm. Normālā valstī pēc šādas publikācijas sekotu izmeklēšana un šo neliešu atstādināšana no amatiem uz pārbaudes laiku. Bet Latvijā, kur, iespējams, Ziedonis Čevers nopircis vietu savai atvasei problēma ir tā, ka nav jau kur vairāk sūdzēties. Atliek sūdzēties ārzemēm. Un to jādara katru dienu. Jāsūdzās, jāsūdzās un jāsūdzās. Mazs cinītis gāž lielu vezumu.

Atbildēt

Mazais Žaniņš

29.05.2015. 01:53

Paijai- Tālvaldis Margēvičs, Rīgas Kinostudijas dok. filmu režisors un operators (ja var ticēt Wikipedia).

Atbildēt

Mazais Žaniņš

29.05.2015. 01:42

»

Paija- paldies A.Margēvičai

Paldies A.Margēvičai par DP darbinieku atmaskošanu rakstā...


Varētu būt, bet stingri atpakaļ jāmeklē... Par pārējo, Paija, visu cieņu Tev, sekoju Taviem komentāriem, pat neplānoju, PIETIEK aicinājums uz diskusiju laikam ir izdevies!

Atbildēt

ExCess

29.05.2015. 00:05

Jāāā, raksts IZCILS (vēl jo vairāk, ņemot vērā CIK grūti par tiem nolādētajiem mērgļu kantoriem ir iegūt JEBKĀDU infu!!)
Jautājums (vairāk retorisks) - vai IZDOSIES JEBKO MAINĪT šajā sapuvušajā, smirdīgajā t.s. "specdienestu" DŪKSTĪ, ko jau L.L. sen atpakaļ bija pareizi apsaucis visai trāpīgos epitetos?? :/
Vienā vārdā - tiešām MĒRGĻI. No augšas līdz apakšai, sapuvuši, alkatīgi, shēmojoši un kampjoši-kampjoši-kampjoši KANTORI un KANTORŽURKAS - uzplečos, lecīgi un ar VARU apveltīti MĒRGĻI!! :O
Zeme, atveries!, - vai kaut kad šis BEIGSIES?! Vai kaut kā IR IESPĒJAMS šim visam LIKT beigties?! :X
Fcuk, reāli SKUMJI paliek.......
(bet pietiek'am, L.L., Margēvičai & Co - visu cieņu, un liels PALDIES, jo, kaut arī pilnas skumju, bet vismaz VAĻĀ acis ļauj turēt par šo ķēka "tiesiskumu" un puvekļu caurausto, degradēto un atbaidoši pretīgo SISTĒMU - viscaur pretīgo, no pašas apakšas'līdz pašai, pašai augšai..)

Atbildēt

Paija- paldies A.Margēvičai

28.05.2015. 23:54

Paldies A.Margēvičai par DP darbinieku atmaskošanu rakstā.
Drosmīga žurnāliste. Vai gadījumā viņas kāds radinieks nav bijis kinooperators, dzirdēts uzvārds...

Un tā it visur Latvijā, ikvienā nozarē:draugu- radu būšana, tāpēc jau Latvija ir tik mazattīstīta...Godīgi cilvēki spiesti izbraukt...

Atbildēt

zetkam

28.05.2015. 23:18

»

Ziedonis

Vai esi gatavs to apliecināt arī tiesas priekšā? Par vārdiem vajag atbildēt


Nevijabivaj , paspeesi atbildeet arii par vaardiem .

Atbildēt

silver bullet

28.05.2015. 22:17

Paradokss ir dp saistība ar sm. Diemžēl negribot nācās kļūt par "izstrādes subjektu". Vienīgais, ko var novēlēt dp, komjauniešiem un viņu bērniņiem, ir tas, ko latu lapsa novēlējis suņēdājam balmakam.

Atbildēt

Atbilde

28.05.2015. 22:00

»

?!

KĀDĀ VALSTĪ mēs dzīvojam, ja tā ir taisnība


Mēs dzīvojam LPSR-2, kur pie varas ir bijušie komunisti un viņu bērni. LPSR-2 ir kapitālistiska valsts. LPSR-1 bija komunistiska valsts.

Atbildēt

?!

28.05.2015. 21:45

KĀDĀ VALSTĪ mēs dzīvojam, ja tā ir taisnība?
Pretīgi.

Atbildēt

Post factum

28.05.2015. 21:33

Par DP darboni Ivo Lagzdinu 100% taisniba, maita pedejais, cik daudz valsts naudas nav norakstijis, tiekoties tipa ar "agentiem", cik daudz informacijas krieviem ir nopludinats, to jau DP vajadzetu labi zinat, ja tik nacionalas drosibas intereses ir prioritate jaunajam DP prieksniekam.

Atbildēt

tyyy

28.05.2015. 21:08

Paskarbi mums te Lv!

Atbildēt

Mazias Žaniņš

28.05.2015. 20:48

A. god. PIETIEK! Viss, ko varu pateikt pēdējā laika Ērgļu ielas kņadas sakarā, ir paužams vienā teikumā- kad DP "publicitātes persona" bija Kristīne Apse-Krūmiņa, katrs darīja savu darbu un viss bija kārtībā....

Atbildēt

Mazais Žaniņš

28.05.2015. 20:34

»

Robis

Izklausās pat ļoti ticami, lai tie būtu tikai prasti pieņēmumi. īpaši, ja Čevers vecākais bija viens no tiem, kuriem 1990.tajos bija pieejami PSRS atstātie un vēlāk nekur neuzskaitītie (un noslepenotie) resursi Latvijā. Ne jau velti, izbijušie PSRS drošībnieki kļuva par miljonāriem...


Vai Tu biji (redzēji personīgi), ka (Ziedonis) Čevers personīgi 1991. gada augustā stāvēja Saeimas durvīs ar pielādētu automātu rokās? Neesi dzirdējis- tad nerunā niekus.... Viņš un viņa ģimene toreiz varēja ciest daudz smagāk, nekā viņam līdzās esošie "afgāņi"- tieši komjaunatnes utt. dēļ. Viņš kā bijušais sportists komjaunatnes laikos ļoti daudzus jauniešus "nostādīja uz kājām"! Un "drošībnieks" Ziedonis Čevers nekad nav bijis, ja tu vispār ko zini par PSRS.

Atbildēt

R.Zīle

28.05.2015. 20:25

Mežviets cinismā pārspēj Reiniku. Šādus gājienus piesegt nav smuki un tad uzbrukt žurnālistiem. Labāk noskaidro, kāpēc aizdomīgi policistu sievas tiek no politiķiem tā atalgotas un kā viņi spēj tik lepni dzīvot. Nevar visu norakstīt uz 20 gadus vecu tēta naudu.

Atbildēt

Opis

28.05.2015. 20:22

DP ir nožēlojami, ceru ka šos zelta puisēnus žurnālisti paņems priekšā.

Atbildēt

Vēsture

28.05.2015. 19:31

Pirmās brīvvalsts vēsture māca par to, ka vadošos amatos bija ļoti daudz PSRS savervēti aģenti, kam bija nozīmīga loma Latvijas okupācijā. Vai tiešām vēsture atkārtojas?

Atbildēt

Robis

28.05.2015. 19:23

Izklausās pat ļoti ticami, lai tie būtu tikai prasti pieņēmumi. īpaši, ja Čevers vecākais bija viens no tiem, kuriem 1990.tajos bija pieejami PSRS atstātie un vēlāk nekur neuzskaitītie (un noslepenotie) resursi Latvijā. Ne jau velti, izbijušie PSRS drošībnieki kļuva par miljonāriem.

Atbildēt

Esmu cūku slakteris un mani klienti (slepkavību pasūtītāji) ir cūkgaļas ēdāji

28.05.2015. 19:15

»

Suņneēdājs

Laikam tikai karš var var šos mūdžus izsvēpēt. Ērces, odi, dēles


Kara gadījumā Mežvieta banda, Maizīša banda, tā resnā policista banda, Ivara Godmaņa banda, Šķēles banda, Lemberga banda, Solvitas Āboltiņas un Valda Dombrovska banda pāries Krievijas armijas pusē un karos atklāti pret latviešu tautu.

Atbildēt

Suņneēdājs

28.05.2015. 19:02

Laikam tikai karš var var šos mūdžus izsvēpēt. Ērces, odi, dēles...

Atbildēt

imants

28.05.2015. 18:50

Paldies Mežvietam, Lagzdiņam un Čeveram - jūsu dēļ 4.maija Latvija jeb LPSR-2 ir neizdevusies valsts. Un man par to liels prieks, jo tas nozīmē, ka drīzumā būs iespējams atjaunot 18.novembra Latviju! Vēlu veiksmi kroplās valsts jeb LPSR-2 iznīcināšanā!

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Labklājības ministrijas un pašvaldību neizdarība noved pie dzīvības apdraudējuma cilvēkiem, kuri uzturas sociālās aprūpes centros

FotoKopš ārkārtējās situācijas valstī, ko izraisījusi Covid-19 krīze, tiesībsargs ar vērību seko līdzi notikumiem, kas saistīti ar personām, kas ilgstoši atrodas sociālās aprūpes centros. Tiesībsargs uzskata, ka Labklājības ministrijas un pašvaldību neefektīvās sadarbības dēļ tiek pārkāptas personu tiesības uz veselību un dzīvību.
Lasīt visu...

15

Pele spēlējas ar kaķi: Ivo Leitāns pret Aivaru Lembergu

FotoKad vienā no Ventspils mēra Aivara Lemberga preses konferencēm jautājumus sāka uzdot LTV žurnālists Ivo Leitāns, uzreiz izvērtās aizraujošas debates starp kaķi un peli teju stundas garumā, turklāt šis ir no tiem gadījumiem, kad abas puses vienlīdz var uzskatīt par kaķi un par peli reizē.
Lasīt visu...

13

Pieaug slēgto tirgotāju skaits, jāglābj nozare

FotoNozare turpina darboties sarežģīta regulējuma apstākļos. Atbalstu saņem regulāri apturēto uzņēmumu darbinieki, turpinās pieteikšanās uz apgrozāmo līdzekļu pabalstiem, ar nepacietību tiek gaidīts lēmums par nomas maksas atbalsta piešķiršanu. Vienlaikus pieaug pircēju neapmierinātība ar sortimenta ierobežojumiem un valdības sadārdzināto aizliegto preču iegādes procedūru. Savukārt, uzņēmēji neapmierināti ar preču krājumu iesaldēšanu un aizliegumu nopelnīt tirdzniecības vietu saglabāšanai (komunālie maksājumi, noma).
Lasīt visu...

6

Atbilde ir tuvāk, nekā tu domā

FotoCik labi, ka mēs dzīvojam laikā, kad ir tik daudz iespēju! Piemēram, ir tik daudz iespēju baidīties:
Lasīt visu...

15

Pilsoni! Ja gribi paspēt nodibināt partiju, tad kur ņemt nosaukumu? Tev palīgā nāks Ukraina

FotoSkatoties uz pašvaldību vēlēšanām šogad un Saeimas vēlēšanām nākamgad, plāno dibināties ne tikai Gobzema “Likums un kārtība”, kamēr KPV LV lēmusi mainīt nosaukumu. Daudzi acīmredzamie partiju nosaukumi sen paņemti, tāpēc idejas jauniem partiju nosaukumiem var atrast kaimiņos — Ukrainā.
Lasīt visu...

15

Esmu brīvs un spēcīgs cilvēks, tāpēc iesūdzēšu visus, kas man darīs pāri

FotoEsmu ar savu parakstu apliecinājis dalību partijā Likums un kārtība! Un Tu? Seko man un manai komandai! Mēs esam tik spēcīgi, ka pretinieks aptur eparakstu, laiž melu kampaņas masveidā un trīc bailēs.
Lasīt visu...

21

Kam tic tie, kas grib, lai netici nekam

FotoBrīžos, kad plašākam sabiedrības lokam piemin okultismu, tad vieni smīkņā klusi, citi steigtu pildīt savu operatīvo armijai pielīdzināmo dienestu dotos uzdevumus likvidēt tādas informācijas izplatīšanu, velkot paralēles ar „atmiņu ūdeņiem” un citiem brīnumiem, un pa vidam atrodas arī kāds, kas kaut mazliet sapratīs.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Tikai slikti cilvēki iebilst pret datu nesēju atlīdzību mobilajiem telefoniem

Latvijas autoru, mūzikas izpildītāju un producentu organizācijas ir gandarītas par LR Kultūras ministrijas (KM) virzītajām izmaiņām...

Foto

Pietiek norādīt kā piemēru citu valstu neizdarību, attaisnojot mūsējās

Kas mainījies? Kad studēju medicīnu, mums mācīja, ka no desmit cilvēkiem vismaz viens ir savādāk domājošs. Vai...

Foto

Zakatistovam, Nemiro un kompānijai nāksies atskaitīties

Šā gada 7.janvārī Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistrs ir apstiprinājis 2020.gada 6.decembra politiskās partijas KPV LV ārkārtas biedru sapulcē ievēlēto valdi:...

Foto

Vajadzētu pieprasīt arī izglītības un zinātnes ministres demisiju

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) valde aicina Ministru prezidentu Krišjāni Kariņu neatstāt bez ievērības Latvijas Izglītības un zinātnes...

Foto

Par cenzūru portālā Draugiem (ja vēl atceraties tādu)

Līdz 2017.gada maijam biju pārliecināts par to, ka visi cilvēki pasaulē  vissiltākos pateicības vārdus saka un vislielāko cieņu...

Foto

Kāpēc Latvijas vara un mediji nekomentē Lielā Restarta konceptu?

Pēc gandrīz gada juku un haosa atbilde uz šo jautājumu ir acīmredzama. „Jaunās Perestroikas” ieviešanai uzsvars tiek...

Foto

Šoreiz mēģināšu atbildēt par saviem vārdiem: politiskās partijas "Likums un kārtība" dibināšanas manifests

Mēs neticam papīru kalniem. Papīrs panes visu. Līdz šim Latvijā ir bijušas simtiem...

Foto

Praktiski padomi - kā apturēt vīrusu

Kopš pavasara nekas nav mainījies, vēl joprojām tie paši labie, vecie, efektīvie ieteikumi! Tātad vīruss nekad nesākas uzreiz plaušās, tas...

Foto

Pietiek muļļāties

Lai nu kā kādam nepatiktu Latvijas pašreizējā valdība, kura rīkojas pēc Krilova fabulas motīviem, tad nu šoreiz jānoņem cepure premjera priekšā....

Foto

Kas traucē?

Gada pirmajā pusē mēs lepojāmies ar to, ka mūsu „aktīvās” rīcības rezultātā esam labā epidemioloģiskā situācijā, salīdzinot ar citām valstīm. To, lepni krūtis izgāzuši,...

Foto

Es sekoju un izprotu

Pastāvīgi un rūpīgi sekojot līdzi situācijai, izprotu Ministru prezidenta lēmumu un tā pamatojumu pieprasīt veselības ministres demisiju....

Foto

Pareiziem medijiem, kas cer uz valsts finansiālu atbalstu, ir jāuzvedas pareizi

Jau kopš marta Latvijas iedzīvotāju ikdienu būtiski ietekmē koronavīrusa izraisītā pandēmija, ar to saistītie ierobežojumi...

Foto

Ir nepieciešamas skaidras atbildes

Ir skaidrs, ka šis šovs ar varas sevis slavinošo vakcinācijas uzvaras gājienu turpināsies ar arvien lielāku jaudu. Tieši tāpat kā turpināsies krāpnieciskās...

Foto

Es jums atkal došu daudzus lieliskus padomus: kad un kā Latvija sāks ķert kaimiņus?

Vienmēr ir interesanti un noderīgi salīdzināt dažādu valstu datus, it sevišķi, ja...

Foto

Kur ir manas ragaviņas?

Labdien, valdība! Vispirms apsveicu ar iespēju sākt vakcinēties! Gaidu ar nepacietību arī savu kārtu. Bet, kamēr gaidu (un, cerams, sagaidu), nenocietos un...

Foto

Aicinu ikvienu saglabāt piesardzību un rīkoties atbildīgi

Godājamie Latvijas iedzīvotāji un visi, kuriem dārga mūsu mīļā Latvija! Aizejošais gads ir bijis izturības un pārbaudījumu gads. Covid-19...

Foto

Izturību, iejūtību un drosmi

Mīļie Latvijas cilvēki! Jaunajā gadā es gribu mums visiem novēlēt izturību, iejūtību un drosmi....

Foto

Šodienas izaicinājumi prasa tikai veselo saprātu

Mūsu vēsturē ne reizi vien Ziemassvētki bijis smagu kauju laiks. Gan strēlnieki, gan leģionāri ar asiņu sarkano krāsojuši gada garākās...

Foto

Ieteikumi par COVID-19 ambulatoru ārstēšanu

Atsaucoties uz Latvijas Ārstu biedrības aicinājumu iesaistīties COVID-19 pandēmijas apkarošanā, varu rekomendēt dažus ieteikumus ambulatoram ārstēšanas procesam....

Foto

Ministrs Plešs ignorē Būtiņģes termināla naftas noplūdi

Būtiņģes naftas termināla atrašanās Baltijas jūrā ir bumba ar laika degli, tādēļ naftas noplūde no Būtiņges termināla ir likumsakarīga....

Foto

Ko vajag darīt, lai cilvēki Latvijā neticētu vakcīnai pret koronavīrusu. 10 punkti

1. Vairākas desmitgades nepiešķirt pietiekami daudz līdzekļu izglītībai un zinātnei. Lai cilvēki tic instagram influenceriem ne...

Foto

Aicinājums valsts augstākajām amatpersonām

2020. gada 12. novembrī Satversmes tiesa taisīja spriedumu, kas ir guvis plašu rezonansi Latvijas sabiedrībā. Likumdevējiem tas nozīmē nopietnus izaicinājumus nākotnē. Latvijas...

Foto

Ko es darītu, ja pats saslimtu ar Covid–19

Vakardienas saruna. Atstāstīšu, kā nu mācēšu. Mans sarunu biedrs – mans sens paziņa, tik sens, ka esam vienaudži,...

Foto

Kārtējais „eksperts” kārtējo reizi paredz Vladimira Putina valdīšanas gaidāmās beigas

Politologs, demagogs un bijušais sektants Andis Kudors savā nesenajā intervijā vēlreiz paredz Vladimira Putina valdīšanas gaidāmās...

Foto

Vīrieši, appreciet savas sievietes: vēstījums 2020. gada Ziemsvētkos

Dieva mīļotie, es sirsnīgi sveicu jūs Kristus dzimšanas svētkos! Septiņsimt gadus pirms Jēzus dzimšanas pravietis Jesaja vēstīja, ka...

Foto

Mīlestības likums liek mums raudzīties uz ikvienu kā savu laikabiedru

Kā vadmotīvu šai svētku uzrunai paņemsim tekstu no Lūkasa Evaņģēlija: Un viņi steigā atnāca un atrada...

Foto

Mūsdienu Ziemassvētku stāsts

Vakar pa nakti sniga. 8:00 - uzcēlu sniegavīru....

Foto

Aicinām priesteri Aleksandru Stepanovu nevērsties pret pāvesta kalpojumu

A. god. priesterim Aleksandram Stepanovam (attēlā), Tukuma Romas katoļu draudzes prāvestam un portāla www.civitas.lv redaktoram. Latvijas Romas katoļu...

Foto

Arhibīskaps Stankevičs, viņa sirdsapziņa un Gērings, kurš tika notiesāts…

Rīgas arhibīskapa metropolīta Zbigņeva Stankeviča uzruna Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas sēdē izraisīja sašutumu ne tikai...

Foto

Mans piedāvājums – ieviest formulējumu “Kopīgas deklarētās mājsaimniecības un savstarpējās aprūpes likums”

15. decembrī es piedalījos Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas sēdē, kurā aicināju, nemainot...

Foto

Alkoholu un cigaretes drīkst, grāmatas nedrīkst

Gudri ļaudis vienmēr ir teikuši: meitiņ, neej gulēt nikna. Vakar izlasīju valdības lēmumu, izdarīju visu, lai dusmas mazinātu (vienīgi pastaigāties...

Foto

Pasaule pesimista acīm jeb nepatīkamā patiesība

Cik ir divi reiz divi? Nu, ja godīgi, tikai tev – divi reiz divi ir pieci. Iegaumē, lai kur tu...

Foto

Ministriem nepelnītais algas pielikums ir jāziedo labdarībai

Saskaņā ar Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu un darbinieku atlīdzības likuma normu, kas paredz ņemt vērā gan vidējās algas,...

Foto

Izbrauciet no auzām un atveriet brīvdienās veikalus

Godātie valdības vīri! Laiku pa laikam katram mums sanāk “iebraukt auzās”. Šoreiz no valdības gaidām izbraukšanu no auzām, jo...

Foto

Ir īstais laiks, lai daži desmiti tūkstošu eiro nodokļu maksātāju naudas tiktu samaksāti par dievkalpojumu pārraidīšanu komercmedijos

Tieslietu ministrija ir sagatavojusi informatīvo ziņojumu “Par Ziemassvētku dievkalpojumu...

Foto

„Nekā personīga” „galma dziesminieku" meli par viltus ziņu izplatītājiem un viņu sekotājiem

TV3 raidījumā „Nekā personīga” "galma dziesminieki", stāstot par viltus ziņu izplatītājiem un viņu sekotājiem,...

Foto

Konservatīvo cenzūra – “radikāļu sazvērestība” vai realitāte?

Pēdējās nedēļās Latvijā un pasaulē ir izskanējušas diezgan likumsakarīgas ziņas, proti, daudzi Nacionālās apvienības (NA) biedri, tostarp Saeimas deputāts...

Foto

Mēs visi zinām, ka šo pandēmijas vilni, kas veļas pāri visai pasaulei, nav radījuši Latvijas politiķi, - un vēl citas manas svarīgās domas

Mēs visi ejam...

Foto

Var risināt cilvēku problēmas citu kopdzīves veidu gadījumā, nepielīdzinot tās ģimenei un laulībai

Latvijas sabiedrībā plašu rezonansi ieguva Satversmes tiesas 2020. gada 12. novembra spriedums, kas...

Foto

Dodiet naudiņu mūsu kontrolētajām NVO, bet valsts aizsardzības mācību skolās nevajag: vēstule valsts prezidentam Egilam Levitam

Augsti godātais Levita kungs! 2020. gada 3. decembrī Saeima pieņēma...

Foto

Mēs prasām savu valsti atpakaļ

Azeru nesenais panākums Kalnu Karabahas atgūšanā un dekolonizācijā, kā arī Lukašenko nespēja apklusināt protestus Baltkrievijā lika atcerēties Krievijas politiķa Viktora Alkšņa...

Foto

K.Kariņa k-gam no Latvieša Pelēkā

Premjera kungs! Rakstu Jums, jo vēl ir laiks novērst problēmas, ko var radīt savstarpēja nesaprašanās. Mani senči te dzīvoja cara laikos,...