Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

laika grozīšana bezjēdzīgums

24.10.2015. 12:20

Varbūt ne pa tēmu, bet tomēr Pietiek varētu painteresēties pie ekonomikas ministrijas_ 1.Kādi eko omiskie ieguvi LV, ja mums nav nevienas rūpnīcas 2. izsniedz zinātniskos pētījumus par laika grozīšanas nekaitīgumu( pierādīts, ka pavasarī pēc grozīšanas 3 dienas mirst vairāk cilvēku ar infarktu, tāpat negadījumos bojāgājušo skaits būtiski palielinās, sīkāk 2008 gada Zviedrijas pētījumā) Kopsavilkums: pulksteņa grozīšana kopumā sabiedrībai nodara būtisku kaitējumu un tai nav zinātnisku pamatojumu un argumentu, tikai kārtējā ,,politiķu,, iegriba, kuras dēļ cieš visa sabiedrība.

Atbildēt

24.10.2015. 08:55

»

!

Lato Lapsam temas latvija nekad nepietruks un bez darba vins nepaliks


Kuru tas interesē? Kuru interesē kaut kāds DP darbs Ukrainas Maidana sakara? Drīzāk "aizkustinoši" jārunā par Krievijas atbildes Maidanu LV un ES - Cik viegli ieņēma Krimu, tā Putina ieiešana Sīrijā ir atbildes reakcija ASV un ES sankcijām pret to. Diemžēl. Bēgļi no Irākas un Sīrijas, kāds ir Krievijas mērķis, sagraus ES no iekšienes ar Putina vadītiem teroristiem no Čečenijas, kas te ieradīsies ar viltotiem dokumentiem un izliksies, ka krievu valodu nepārvalda.
Bet Obama uz ES un Krievijas krīzes rēķina grib audzēt ASV ekonomiku.

Bēgļu uzņemšana LV ir reāls 4. maija kliķes terorisms pret latviešu tautu, mēģinājums Latvijas sabiedrību pārvērst reizē ar okupantiem krieviem par galēji kroplīgu dažādu rasu, nacionalitāšu, bezdzimuma personu sajaukumu, kuru viegli kā aklu patērētājsabiedrību kontrolēt un vadīt, kuru plosa dziļas iekšējas pretrunas un kura nekad nenonāks pie vienotiem ētiskiem ideāliem - izņemot ticību deputātu melīgajiem pirmsvēlēšanu solījumiem, kas tiek organizēti par valsts budžeta naudu ar SAB un DP, Centrālās vēlēšanu komisijas, starpniecību, lai nekad LV sabiedrība nevarētu vienoties, izvirzīt apsūdzības un tiesāt 4. maija kliķes noziedzniekus. 4. maija kliķei vajadzīgi arābi kā abu meri - cilvēkveidīgie, kas tiem paklausa uz vārda.

Atbildēt

!

24.10.2015. 00:03

»

hehe

Ko gan LL iesāktu bez DP garajos rudens vakaros


Lato Lapsam temas latvija nekad nepietruks un bez darba vins nepaliks !

Atbildēt

to nē, pilsoni

23.10.2015. 22:03

»

nē, pilsoni

Vispirms top lēmums un tad top pavadvēstule par tā nosūtīšanu. Kļūdaini norādīts datums pavadvēstulē pašu lēmumu nepadara par spēkā neesošu...


Šajā gadījumā laikam pavadvēstulei būs trešdienas datums, bet lēmumam tikai ceturtdienas :)

Atbildēt

jau ar ironiju

23.10.2015. 20:04

»

pilsonis

Dokumentu nevar sastādīt un parakstīt pēc tā reģistrēšanas izejošo dokumentu žurnālā. Datums ir viens no neatņemamiem dokumenta juridisko spēku apliecinošiem rekvizītiem. Nav datuma- nav juridiskā spēka...


PPS. Runa iet un dokuments tiek (sa)stādīts...
Un pa kādu ceļu iet pirmā, kādā kartupeļu vagā tiek stādīts tas otrais.

Atbildēt

nē, pilsoni

23.10.2015. 20:01

»

pilsonis

Dokumentu nevar sastādīt un parakstīt pēc tā reģistrēšanas izejošo dokumentu žurnālā. Datums ir viens no neatņemamiem dokumenta juridisko spēku apliecinošiem rekvizītiem. Nav datuma- nav juridiskā spēka...


Vispirms top lēmums un tad top pavadvēstule par tā nosūtīšanu. Kļūdaini norādīts datums pavadvēstulē pašu lēmumu nepadara par spēkā neesošu.
Lēmumu es varu pieņemt ceturtdienas vakarā, bet sekretāre to (kopā ar pavadvēstuli) pagūst iereģistrēt piektdien no rīta. Līdz ar to lēmumā būs ceturtdienas datums, pavadvēstulē piektdienas. Tavuprāt lēmums tādēļ zaudē spēku? PS. Strīdu par reālo reģistrācijas datumu (nevis to, kas manuāli uzspiests uz vēstules) var atrisināt, pārbaudot lietvedības programmu, kura dublē ar roku žurnālā tapušos ierakstus par reģistrāciju. Pasta zīmogu arī neviens nav atcēlis.

Atbildēt

hehe

23.10.2015. 18:47

Ko gan LL iesāktu bez DP garajos rudens vakaros ))

Atbildēt

pilsonis

23.10.2015. 18:24

»

pilsonim

Dokumentam datums pareizais, kļūdains tas ir pavadvēstulei pie dokumenta, kas dokumentu par spēkā neesošu nepadara


Dokumentu nevar sastādīt un parakstīt pēc tā reģistrēšanas izejošo dokumentu žurnālā. Datums ir viens no neatņemamiem dokumenta juridisko spēku apliecinošiem rekvizītiem. Nav datuma- nav juridiskā spēka.
Dokuments, kuram nav juridiska spēka, citām organizācijām un fiziskajām personām nav saistošs, bet ir saistošs šā dokumenta autoram.

Atbildēt

pilsonim

23.10.2015. 17:58

»

pilsonis

Viegli pārbaudīt- izejošo dokumentu reģistrācijas žurnāls, bet jebkurā gadījumā šādam dokumentam ar apšaubāmu datumu nav juridiska spēka


Dokumentam datums pareizais, kļūdains tas ir pavadvēstulei pie dokumenta, kas dokumentu par spēkā neesošu nepadara :)

Atbildēt

Irka

23.10.2015. 17:47

... tātad - mēs dzīvohjam valstelē , kurā pati valstele ir tiesīga neievērot tos noteikumus, ko pati izdevusi ?????? EW - tiesneši :) Pēc šī dokumenta uzrādīšanas vispār neviens lēmums nevar tikt pieņemt par labu pajolistānas tūdaļu varmākām / lasi vats pārvaldei /
Tiesneši - jūs arī esat pimpuciņi ????:) esat , nav jāatkārto . Tātad - ar pežvieta lēmumus ir diskreditēta visa ell vee valksts pārvalde . ko - tas pežmiets vēl ir amatā ???? kur jūs dzīvojat ????

Atbildēt

aa

23.10.2015. 17:36

kaapeec neviens nepasaka to , kas visiem zinaataajiem sen uz meele s? pornmunds pež miets ir ateju slauciitaajs no am . un taads arii ir palicis .

Atbildēt

!

23.10.2015. 16:05

»

no malas

vnk tipiski - lietvedībā vistas klukst


,,darba,, iekartota radiniece vai klatguletaja !

Atbildēt

pilsonis

23.10.2015. 15:41

Viegli pārbaudīt- izejošo dokumentu reģistrācijas žurnāls, bet jebkurā gadījumā šādam dokumentam ar apšaubāmu datumu nav juridiska spēka.

Atbildēt

lilita

23.10.2015. 14:31

Lapsas kungs,vai tiešām jums nav apnicis presēt vienu un to pašu iestādi? protams patīkami,ka mūsu valstī tikai DP nemāk strādāt,bet zieniet..paliek jau garlaicīgi tie jūsu uzbraucieni.laiks atrast jaunu objekt,savādāk vēl pazaudēsiet savu auditoriju.

Atbildēt

jopciks

23.10.2015. 14:13

Pat pēc tik ilga dialoga ar L.L.,iestāde neprot savu lietvedību kārtot vismaz ar L.L. korekti un profesionāli.KNABa variants!

Atbildēt

Mja

23.10.2015. 11:27

O, jā, protams, ja valsts iestādēm gadās šādi "sīkumi", tad tas jau nekas, stulbi sanācis. Bet pamēģiniet kādā valsts kantorā iesegt dokumentus ar kādu nelielu kļūdu, atsviedīs atpakaļ ber variantiem.

Atbildēt

Pipelštoks

23.10.2015. 07:20

It kā nopietna iestāde, bet lietvedība un darbinieku IQ kā pēdējiem miskastniekiem

Atbildēt

no malas

23.10.2015. 00:33

vnk tipiski - lietvedībā vistas klukst :)))

Atbildēt

mio

22.10.2015. 22:27

Tāpat ne par ko viņi neatbild. Pielipuši valsts budžetam un rauj, ko var saraut. Viss pārējais ir formāli.

Atbildēt

Gh

22.10.2015. 20:59

Ir skaidrs, ka gadījusies kļūme, bet ir viens sīkums, DP principā nedrīkst kļūdīties!

Atbildēt

Nikns aborigēns

22.10.2015. 20:32

»

es

šoreiz noteikti no mušas tiek uzpūsts zilonis


No tās mušas viens zilonis jau aizlaidās prom..

Atbildēt

es

22.10.2015. 20:26

šoreiz noteikti no mušas tiek uzpūsts zilonis

Atbildēt

sīkums, nu, patiešām

22.10.2015. 19:45

»

?

Tad kāpēc Mežmiets to nespēj elementāri paskaidrot


Vai par katru sīkumu būtu jātaisnojas? Ir šai un citām iestādēm kļūdas, neizdarības, arī pārkāpumi, par kuriem var un vajag diskutēt.
Bet nu neba par nevietā ieliktu komatu, pārrakstīšanās kļūdu u.tml. būtu zilonis jāizpūš, raksts jāveido, jātērē savs un cita laiks, atbildi/paskaidrojumu pieprasot?

Parasti ar interesi lasu šo portālu, bet šoreiz, garām, galīgi garām...

Atbildēt

sīkums, nu, patiešām

22.10.2015. 18:32

Nu, kam negadās. Autors lēmumu sagatavojis 7.oktobrī pusstundu pirms darba dienas beigām, kad sekretāre uz pastu vairs neiet. Tāpēc lēmumā uzlicis datumu - 8.oktobris, aiznesis sekretārei ar domu, ka viņa to šodien vairs nepagūs iereģistrēt, sekretāre, savukārt, čakli ķērusies pie darba, dokumenta datumam aci neuzmetot.
Šis, nu, gan nav izēstas olas vērts kašķis.

Atbildēt

Bija

22.10.2015. 18:12

:))

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Kas notiek ar Bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas vadību?

FotoŅemot vērā, ka pēdējā laikā arvien plašāk izskan ziņas par KPV LV ministru brīnumiem, vēlos informēt par kādu citu pārsteigumu, kuru klusībā īstenoja labklājības ministre Ramona Petraviča un kuram plašāka sabiedrība nepievērsa uzmanību.
Lasīt visu...

21

Nepieciešama jauna pieeja tam, kā Latvijas galvaspilsētā tiek risināti iedzīvotājiem būtiski jautājumi

FotoTeikas apkaimes iedzīvotāji ir pauduši skaidru un nepārprotamu vēlmi bijušā velotreka “Marss” vietā redzēt zaļo zonu, nevis Valsts drošības dienesta kompleksu, kura būvniecība nozīmētu arī koku izciršanu. Mana pārliecība ir, ka šī jautājuma apspriešanu ir pilnībā jārestartē - pašreizējie plāni jāaptur, un diskusija jāsāk no nulles.
Lasīt visu...

21

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 2. daļa. Vēl vakar sabiedrotie, bet šodien - nāvīgi ienaidnieki

FotoVācija nevarēja pabarot sevi. Valstij uzsākot Otro pasaules karu, britu flote bloķēja piegādes no ārzemēm, un stratēģiski svarīgu izejvielu imports nokrita līdz kritiskam līmenim. Glābiņš atnāca no Maskavas.
Lasīt visu...

21

No NT pūdernīcas. Padomiski formāli un iesaiste

FotoNevar būt nekādu šaubu! Mērķis ir skaidri redzams! NT (“nācijas tēvs”) vēlas latviešu inteliģenci uztaisīt par sapioseksuāļu inteliģenci. Atcerēsimies, ka sapioseksuālis ir indivīds, kuru seksuāli piesaista un uzbudina cita cilvēka inteliģence un prāts.
Lasīt visu...

21

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 1. daļa. Kā sākās karš, jeb Molotova - Ribentropa pakts trīs dienu hronikā

FotoAutortiesības uz šo “spārnoto” frāzi kļūdaini tiek piedēvētas J.Gebelsam, kaut patiesībā to uzrakstīja Hitlers, runājot par ebreju un marksistu lomu Vācijas sagrāvē Pirmā pasaules karā. Neskatoties uz to, trešā reiha propagandas ministrs savā darbībā konsekventi pieturējās pie šīs “gudrības”, un izskatās, ka Vladimirs Putins, pievērsdamies Otrā pasaules kara tēmai, ir ņēmis piemēru no minētajām personām.
Lasīt visu...

3

Ja mums nebūs jaunas ēkas par pārdesmit miljoniem eiro, kura stiprinās mūsu kapacitāti, mēs arī turpmāk nevarēsim notvert nevienu spiegu

FotoAtbilstoši 2017. gadā pieņemtam valdības lēmumam Rīgā, Brīvības gatvē 207 ir plānota Valsts drošības dienesta (VDD) ēkas būvniecība, kas tiks sākta jau šogad.
Lasīt visu...

21

Lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā

FotoNacionālā apvienība (NA) iesniegusi likuma grozījumus, lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā. JKP atbalsta. A/Par neatbalsta. Vienotība un KPV vēl domā.
Lasīt visu...

21

Mihoelss, ebreju antifašistu komiteja un “ārstu-indētāju” lieta

FotoPērnā gada nogalē Vladimirs Putins bija kārtējo reizi pievērsies vēsturei, necenzēti nolamājot pirmskara Polijas vēstnieku Vācijā par it kā viņa antisemītiskiem izteikumiem. Tēma tika attīstīta, un “izcilais vēsturnieks” nonāk pie secinājuma, ka patiesībā WWII izraisīja nevis Hitlers ar Staļinu, bet gan Polija. Nu ko, nākošais atklājums varētu būt tāds, ka, tie 20 tūkstoši poļu virsnieki nevis tika nošauti Katiņā un citviet ar čekistu iecienīto paņēmienu - lodi pakausī, bet nomiruši pašu neuzmanības dēļ, masveidīgi saindējoties ar sēnēm.
Lasīt visu...

21

Paveiktais veselības nozarē Artura Krišjāņa Kariņa valdības pirmajā gadā

FotoAtbilstoši valdības deklarācijai: 1. Pieejamība. Ārstniecības personu darba samaksas pieaugums 2020. gadā. Panākts, ka 2020.gadā veselības nozares darbinieku zemākā darba samaksa pieaugs par 10%, savukārt rezidentiem darba samaksas pieaugums būs 20% apmērā. Piemēram, sertificētu ārstu zemākā mēnešalga pieaugs par 108 eiro (no 1079 eiro 2019.gadā līdz 1187 eiro 2020.gadā) un sertificētu māsu un ārstu palīgu zemākā mēnešalga palielināsies par 71 eiro (714 uz 785 eiro). 
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Šakāļi

Tā iegājies, ka vieni zvēri mums simbolizē drosmi un cēlumu, bet citi - gļēvumu un zemiskumu. Tā, piemēram, lauvu mēs dēvējam pat par zvēru karali,...

Foto

Mums pilnīgi neparedzētām vajadzībām ļoti nepieciešami vēl divi miljoni nodokļu maksātāju naudas

Latvijas Televīzija Nacionālajai elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomei (NEPLP) 2020. gada 15. janvārī iesniegusi informatīvo...

Foto

Intelektuālā atombumba

Cilvēce vēsturiski nesen ieguva atombumbu kā pagaidām efektīvāko līdzekli cilvēku fiziskajai iznīcināšanai. Taču cilvēce vēsturiski vēl nesenāk (no XX gs.70.gadiem) ieguva atombumbu  arī cilvēku...

Foto

Mums būtu jāsāk uzvesties kā saprātīgiem vismaz līdz budžeta apstiprināšanai

Pēdējās dienās visi jau ir apjukuši no tā ziņu daudzuma, kas ar mediju un sociālo tīklu...

Foto

2020. No Tuvajiem Austrumiem līdz Baltijai: ģeopolitiskās prognozes ASV un Irānas konflikta kontekstā

Ģeopolitiskās prognozes jaunajam gadam no dažādu politologu puses skan neviennozīmīgi un tās atšķiras...

Foto

Pilnveidotais augstskolu pārvaldības modelis top necaurspīdīgi

Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA) nosūtījusi vēstuli Izglītības un zinātnes ministrijai (IZM), Latvijas Rektoru padomei, Augstākās izglītības padomei,...

Foto

500 metru aptieku darbības ģeogrāfiskais ierobežojums jāatceļ, lai veicinātu medikamentu pieejamību un normalizētu zāļu cenas Latvijā

Nevalstiskā organizācija Impact 2040 vērsusies pie Valsts prezidenta, Saeimas deputātiem...

Foto

Atklātā vēstule par ilgtspējīgu un gudru saimniekošanu Latvijas mežos

Mežs mūsdienās klāj vairāk nekā pusi Latvijas teritorijas, kas ir pēdējos 250 gados lielākā meža platība. Latvijas meža...

Foto

Pašlaik galvaspilsētu vada Mata Hari, kas iepriekšējos 10 gadus veiksmīgi nēsājusi čemodānus aiz vajadzīgajiem cilvēkiem

Maniem kolēģiem Rīgas domē, kā man liekas, ir divas iespējas, kā...

Foto

Pa Latviju klīst populāra nopūta - “Galvenais, ka šoreiz ir prezidents, par kuru nav kauns”

Tas, ko esmu ievērojis un sen sapratis - cilvēkiem ārpus Latvijas...

Foto

Neredzam nekādu iemeslu, lai kaut ko mainītu partijas darbībā arī pašlaik

Ņemot vērā situāciju, kāda izveidojusies saistībā ar ASV Valsts kases Ārvalstu aktīvu kontroles biroja (OFAC)...

Foto

Kā Kariņa valdība iespēra zem jostas vietas Latvijai kā tiesiskai valstij

9.janvāra Saeimas plenārsēdē tika izskatīts deputātu pieprasījums Ministru prezidentam Krišjānim Kariņam “Par valdības nespēju pamatot...

Foto

Cerību ideoloģija

Uz planētas pašlaik notiek sīva cīņa par pasaules kārtību. Cīņa notiek starp tiem, kuri vēlas dzīvot daudzpolārā pasaulē, kur pasaules kārtību nosaka vairākas spēcīgas...

Foto

IZM izteikti neieklausās profesionāļu viedoklī un nāk klajā ar nepārdomātiem priekšlikumiem

Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) pēdējā laikā izceļas ar dažādu noteikumu aktīvu ražošanu, bet tas...

Foto

Vai LTV izplata viltus ziņas?

6. janvārī sabiedrība uzzināja par kārtējām vadošo darbinieku iecelšanām Latvijas TV. Zīmīgi, ka pārmaiņas skārušas tieši atbildīgos par saturu. LTV pavēstīja,...

Foto

„Mediju ekspertes” Rudušas piecpadsmitā darbavieta atbilstoši viņas vektoram būs valsts televīzija

No 2020. gada 6. janvāra Latvijas Televīzijas Programmu daļas direktores pienākumus pilnā apjomā sākusi pildīt...

Foto

Laimīgā dzīve ar “suņa s...iem” un prognozēšanas rutīna

Ar svešvārdu “rutīna” neapzīmē vienīgi šablonisku darbību, kad valda ilgi trenēts un stabils, taču ne visai simpātisks automātisms....

Foto

Iniciatīva: valsts un pašvaldību autotransportu aprīkot ar GSM GPS izsekošanas ierīcēm

Brīdī, kad valstī trūkst naudas mediķiem, demogrāfijas jautājumiem, ir nepieciešams arī palūkoties, kur varētu ietaupīt...

Foto

Daudzi šeit Latvijā savā apziņā vēl nedzīvo kā Eiropā, par kuru sapņojam

Eiropa. Brīvā Eiropa. Padomju Latvijas laikā tā bija katra latvieša sapnis. Nostāsti par turīgajiem...

Foto

Valdībai jāpievērš uzmanība nepilnībām regulējumā par aptieku izvietojumu

Augstākās tiesas (Senāta) Administratīvo lietu departaments 18.decembrī, izskatot pieteikumu par Zāļu valsts aģentūras izsniegtām atļaujām aptiekas atvēršanai, atcēla...

Foto

Elektriskā dzīve

Pagātne ir ne tikai notikumiem, bet arī idejām. Notikums bez idejas ir ikdiena, bet notikums ar ideju kļūst par vēsturi. Pagājušā gadsimta otrajā gadu...

Foto

Pagātnes fakti tagadnei

Latvijas sabiedrības kādā daļā joprojām saglabājas speciāli iezombētais melīgais priekšstats par “perestroiku/atmodu”. Daudzi turpina slavēt tādus VDK sameistarotos pseidonacionālos mistrojumus kā LTF, LNNK,...

Foto

Lai arī pamazām, tomēr tiesiskā situācija Latvijā uzlabojas

23. decembrī Satversmes tiesa (ST) par neatbilstošu Satversmei atzinusi normu, kas liedz kriminālvajāšanai izdotam Saeimas deputātam piedalīties Saeimas...

Foto

Datu valsts inspekcijas direktore jaunu izaicinājumu priekšā

Datu valsts inspekcijas vadītāja amatā tiku iecelta 2016.gada 5.aprīlī, neilgi pirms tika pieņemta Vispārīgā datu aizsardzības regula (2016.gada 27.aprīlī)...

Foto

No kā mums lūgt svētību jeb svētība vai lāsts?

Šajos Ziemassvētkos arhibīskaps Zbigņevs Stankēvičs aicina iznīcināt ļaunumu savās dzīvēs. Šai sakarā minēšu kādu piemēru, kur no...

Foto

Objektīvais faktors

Eksistenciālajai traģēdijai, kas latviešu tautā turpinās jau gadus trīsdesmit un izteikti triumfālu pakāpi ir sasniegusi “6.oktobra paaudzē”, ir objektīvs faktors. Tāds faktors patiešām eksistē...

Foto

Notiek sorosītu bezprecedenta uzbrukums Valsts policijai

Pēdējās dienās lielu vairumu Latvijas masu mediju ir pāršalkusi ziņa, ka it kā kāda persona terorizējot un vajājot žurnālistu organizāciju Re:Baltica un...