Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Kad

19.11.2015. 20:00

beidzot DP pēc būtības atbildēs uz advokāta un cietušā iesniegumu no 2015. g 25. aprīļa par ielaušanos privātīpašumā,personas nelikumīgu aizturēšanu un spīdzināšanu Bauskas policijā???

Atbildēt

haralds

13.11.2015. 01:16

"samērīgu prātu" ne DP, ne Mežviets lietot nevar, tas skaidrs.

Atbildēt

Anna Knābis

13.11.2015. 01:12

»

Domājiet ar savu galvu!

S.āboltiņa ir Nac. droš. komisijas Saeimā vadītāja un LV gestappo-DP īstenā vadītāja


Solvi†a Ābol†iņa ir pensionāru ūjinā†āja un pretīga mačka!

Atbildēt

pašam nevajag jaukt!

12.11.2015. 10:05

»

Grantiņu nespārdīja, bet pārmeta pār auto jumtu. Spārdīja citu, nevajag jaukt


Vismaz sešos Pietiek rakstos par Grantiņu ir minēta spārdīšana ar kājām
http://www.pietiek.com/raksti/prasa_sakt_kriminalprocesu_par_nezeligo_grantina_aizturesanu
http://www.pietiek.com/raksti/kapec_aizstavet_pustrako_grantinu
http://www.pietiek.com/raksti/ieslodzijuma_vietu_parvalde_oficiali_atzist__briviba__gutu_grantina__rokas_traumu__un_tris_dienas_cietuma_bez_arsta_palidzibas
http://www.pietiek.com/raksti/tiesibsargs__pamodies__un__pamanijis__grantina_brutalas_aizturesanas_lietu
http://www.pietiek.com/raksti/bridinot_grantinu,_drosibas_policija_nav_pat_pieminejusi_iespejamu_apcietinasanu
http://www.pietiek.com/raksti/cietuma_administracija_ja_grantinam_vajag_zales,_lai_gada_pats_vai_radinieki

Citāti

"Pietiek jau ziņoja par 23. jūlijā notikušo īpaši brutālo Grantiņa aizturēšanu, kurā viņam salauzta roka, radīti bojājumi nierēm un nobrāzumi, spārdot ar kājām pēc nogāšanas zemē."

"It kā jau tikai tāpēc, ka onkulis ir traks, nevienam nav tiesību viņu gāzt gar zemi, salauzt roku, atspārdīt nieres, stundām ilgi spīdzināt, ņirgāties utml."

"Pietiek jau vairākkārt ir ziņojis par 23. jūlijā notikušo īpaši brutālo Grantiņa aizturēšanu, kurā 64 gadus vecajam kungam salauzta roka, radīti bojājumi nierēm un nobrāzumi, spārdot ar kājām pēc nogāšanas zemē"

Atbildēt

ko

12.11.2015. 08:03

»

Grantiņu nespārdīja, bet pārmeta pār auto jumtu. Spārdīja citu, nevajag jaukt


Vai kāds Grantiņa aresta laikā nerakstīja kom., ka nekāda aresta vispār nav?

Atbildēt

12.11.2015. 07:53

»

nu tad

Citātu studijā


Grantiņu nespārdīja, bet pārmeta pār auto jumtu. Spārdīja citu, nevajag jaukt!

Atbildēt

nu tad

12.11.2015. 01:37

»

Lasi LRTT lapu un nemelo


Citātu studijā!

tautastribunals.eu/?p=28064 nav ne vārda par spārdīšnu ar kājām!

Atbildēt

savādāk

11.11.2015. 23:59

»

Imants Papirdnieks

Trakākais ir tas, ka mēs visi un arī DP saprot, ka pieļaujamās robežas ir pārkāptas, bet meklē izeju un cenšas izlocīties. Bābu izgājieni


Tās nav nekādas robežas, bet nepārprotams noziegums. Te labi redzam, ka uz dažiem likums neattiecas. Te labi redzam kalnmeiera organizētā grupējuma noziedzīgo dabu, slēpjot un attaisnojot šo noziegumu.

Atbildēt

Imants Papirdnieks

11.11.2015. 23:31

Trakākais ir tas, ka mēs visi un arī DP saprot, ka pieļaujamās robežas ir pārkāptas, bet meklē izeju un cenšas izlocīties. Bābu izgājieni.

Atbildēt

Spriedumus vajag lasīt līdz pēdējai instancei!

11.11.2015. 22:24

»

neelpo

Mežsargu tiesas zālē atbrīvoja! Protams, gandrīz gadu cietumā viņu noturēja


2000.gada 20.novembra AT sēdē apsūdzība tiek pārkvalificēta no tīšas slepkavības par nonāvēšanu afekta stāvoklī un piespriesta brīvības atņemšana uz trim gadiem. AT Senāts E.Barkāna advokāta iesniegto kasācijas sūdzību noraidīja, bet 2001.gada 6.decembrī ar Valsts prezidentes dekrētu E.Barkāns tika apžēlots.

Atbildēt

ha ha ha

11.11.2015. 22:19

»

Ōpaps

Te būs apraksts


Pat Grantiņš nepievienojas Lapsas meliem par spārdīšanu ar kājām.

Atbildēt

Kostjas draugs, kurš ir Grantiņa atbalstītājs

11.11.2015. 20:03

»

pipkins

Skumji, ka ar vecu vīru tā noticis. Skaidrs, ka drošībnieki grāba kā pierasts, bet aizmirsa ka vecam vīram tie kauli trauslāki un ātrāk lūst...


Kāpēc vecais vīrs Grantiņš nenodrošinājās tam gadījumam, kad pie viņa atnāk un viņu arestē? Viņš varēja kā deputāts Kaimiņš nēsāt līdzi kameru un visu filmēt ar tiešraidi savā tautastribunāla mājas lapā. Varēja paprasīt, lai radinieki nofilmē viņa arestu. Varēja īpašumā uzstādīt kameru un filmēt ko kurš dara pie viņa mašīnas (ja nu kāds no Dp sadomā zem mašīnas palikt bumbu?).

Atbildēt

:-[

11.11.2015. 19:58

»

formula

Grantiņam škiet,ka čekas provokators bija un joprojām ir viņš pats,ka tā satraucies


Un mūsu valsts struktūras attiecīgi piespēlēja, ko? Pēc principa - jo trakāk, jo labāk? Tad jāprasa - KAS TO VISU DIRIĢĒ?

Atbildēt

formula

11.11.2015. 18:26

Grantiņam škiet,ka čekas provokators bija un joprojām ir viņš pats,ka tā satraucies ?

Atbildēt

pipkins

11.11.2015. 17:30

Skumji, ka ar vecu vīru tā noticis. Skaidrs, ka drošībnieki grāba kā pierasts, bet aizmirsa ka vecam vīram tie kauli trauslāki un ātrāk lūst.
Tomēr neviens nav painteresējies, kāpēc vecais vīrs brauca uz Latviju, ja reiz viņu te jau gaidīja? Vai tiešām tā iepriekš aprakstītā nolādētā skleroze , kad viss aizmirsās? Tad kur skatījās radi, kāpēc laida, nepieskatīja? Vēl interesanti, kāpēc spirinājās pretīm drošībniekiem jeb kā te raksta pretojās? Vai atkat aizmirsa, šoreiz ka nav kaut kāds Rembo, bet vienkārši vecs vīrs?
Domāju radiem vajag onkulīti pamatīgāk pieskatīt, lai atkal kaut kur neiekuļas kādās problēmās.

Atbildēt

11.11.2015. 15:07

»

Dītrihs

Linarda Grantiņa aizstāvis - zvērināts advokāts Pāvils Rebenoks bija oficiāli aicinājis LR Ģenerālprokuratūru sākt kriminālprocesu par kādreizējā cilvēktiesību aizstāvības grupas Helsinki-86 dibinātāja Linarda Grantiņa īpaši cietsirdīgo un brutālo aizturēšanu, ko veica Drošības policijas darbinieki, ...
Aizstāvja prasība ģenerālprokuratūrai kaut ko izmeklēt ir nemākulīga – jo prasība nav sagatavota pareizi. Un tādēļ arī tādas, tikpat formālas un stulbas atbildes. Brutālo aizturēšanu attaisno ne tikai Miets, bet arī Kalnadreijers, nekā īpaša. Apzināti un mērķtiecīgi veikts noziegums.

Tukša sūdzēšanās un tukšas, formālas atbildes.

Lai izvirzītu kriminālapsūdzību pret konkrētam DP personām kā publisko tiesību juridiskām personām, to vārdi, uzvārdi, amati jāatklāj DP, ja L.Grantiņš to lūdzis. Ja nav lūdzis, tad nav pamata sūdzēties. Cirks!

Ja DP neatklāj šo personu vārdus, tad tā veicina noziedzību, slēpj nozieguma pēdas, pašas saucamas pie kriminālatbildības par noziegumu grupā. Nevar visu policiju reizē ar Kozjolu saukt pie atbildības.

Vai L.Grantiņš tikai piesauks cionistus un augstākos garīgos spēkus, vai arī turpinās tēlot muļķi un nelūgs DP Mietam atklāt šo personu, kas sakropļoja L.Grantiņu, vārdus un amatus, lai pret šīm personām var izvirzīt kriminālapsūdzības? Vai samierināsimies ar šo DP kā gestapo?

Atbildēt

joske

11.11.2015. 11:19

»

Lauķis

Pārfrāzējot Meža mietu un Kalndreijera atbildi...


Ļoti labi pateikts!Īstenības precīzs rakstūrojums,kurš gan galīgi nesaskan ar oficiāli sludinātam fantāzijam.

Atbildēt

Ērikam Kalnmeeiram

11.11.2015. 09:14

Ērik Kalnmeier, Jūs esat ģenerālprokurors un vadāt augstāko iestādi valstī, kurai būtu jāuzsāk kriminālprocesi un uz LR tiesību normu pamata jāsauc pie atbildības personas, kuras izdarījušas krimināli sodāmas darbības. Tomēr Jūs un Jums padotie prokurori par konstatētām krimināli sodāmām darbībām pārkāpjat Kriminālprocesa likuma un Krimināllikuma normas un kriminālprocesu uz iesnieguma pamata neuzsākat, kaut gan likumi to jums uzliek par pienākumu darīt. Kas tā par rīcību, Kalnmeier? Jūs pieļāvāt Helsinki-86 dibinātāja Linarda Grantiņa īpaši cietsirdīgo un brutālo aizturēšanu, ko veica Drošības policijas darbinieki. Jūs paņirgājāties, ka "rokas salaušana bija pieļaujama", bet kriminālprocesu būtu uzsākuši, ja Linards Grantiņš būtu nosists. Jūs esat nelieti, Ērik Kalnmeier! Lai ir nolādēta Jūsu māte, kas dzemdēja tādu kropli kā Jūs!

Atbildēt

Dītrihs

11.11.2015. 09:07

Linarda Grantiņa aizstāvis - zvērināts advokāts Pāvils Rebenoks bija oficiāli aicinājis LR Ģenerālprokuratūru sākt kriminālprocesu par kādreizējā cilvēktiesību aizstāvības grupas Helsinki-86 dibinātāja Linarda Grantiņa īpaši cietsirdīgo un brutālo aizturēšanu, ko veica Drošības policijas darbinieki, kā arī veikt visas darbības, lai pret Vācijas pilsoni Grantiņu nodarītais noziegums tiktu izmeklēts objektīvi, efektīvi un bez neattaisnotas novilcināšanas. Tāpat bija oficiāli lūgts nodrošināt visas nepieciešamās medicīniskās palīdzības sniegšanu Linardam Grantiņam ārpus Rīgas Centrālcietuma teritorijas.
Vai kādam var būt šaubas par zvērināta advokāta Pāvila Rebenoka kompetenci? Izrādās, ka var apšaubīt pie varas esošie noziedznieki, jo viņa sūdzība noraidīta. Varat iedomāties, kādas liekulīgas vaimanas sāksies no Kalnmeeira un Mežvieta puses, kad nākotnē Eiropas Cilvēktiesību tiesā zaudēs Latvijas valsts. Un tad visi runās, ka zvērinātam advokātam Pāvilam Rebenokam bija taisnība. Par to nav šaubu, ka tā būs. Jautājums ir par to, kad tiesās pašu Kalnmeieru, Mežvietu un tos izpildītājus?

Atbildēt

11.11.2015. 08:57

»

latvijas pilsonis

Gan jau Drošības policija izķers visus trakos grantiņveidīgos un sabāzīs aiz restēm. Pirms tam salaužot kādu roku vai kāju


Man jau arī šķiet, ka L.Grantiņš smird - neko nedara pareizi.Veicina LV gestapo-DP attīstību.Pie zināmiem apstākļiem pats šajās rindās visus kārtu pēc kārtas, piespriežot ASM mēru augstāko garīgo spēku pavadā..

Atbildēt

Domājiet ar savu galvu!

11.11.2015. 08:53

»

Brutālo aizturēšanu attaisno ne tikai Miets, bet arī Kalnadreijers, nekā īpaša. Apzināti un mērķtiecīgi veikts noziegums...


S.āboltiņa ir Nac. droš. komisijas Saeimā vadītāja un LV gestappo-DP īstenā vadītāja?

Atbildēt

11.11.2015. 08:48

»

Lauķis

Pārfrāzējot Meža mietu un Kalndreijera atbildi...


Jā, un tagad mēs meklējam jaunus vagarus, kas izkalpinātu tautu SVF/PB un mūsu – 4. maija kliķes labā, no latviešiem, kas kā vergi kalpo ārzemēs, piedāvājot tiem amatus valsts pārvaldē.

To mēs dēvējam par programmu latviešu atgriešanai Latvijā.

Mēs – tie esam Straujuma, Āboltiņa un citi vecie komunisti. Mēs viņiem piedāvājam iestāties Vienotības partijā un algu ne mazāk par 1000 euro mēnesī.

Atbildēt

neelpo

11.11.2015. 07:39

»

nedirs

Mežsargu notiesāja


Mežsargu tiesas zālē atbrīvoja! Protams, gandrīz gadu cietumā viņu noturēja.

http://www.diena.lv/arhivs/tiesa-attaisno-policistu-sausana-apsudzeto-mezsargu-10672450

Atbildēt

:-[

11.11.2015. 01:14

Neticiet nevienam.
Visvairāk neticiet tiem, kas rāda liekulīgi laipnus ģīmjus.

Atbildēt

latvijas pilsonis

11.11.2015. 00:20

»

sūds tu gan, ne pilsonis

tev vajadzēja smadzenes iztecināt, bet tas viegli saprotamu iemēslu dēl nav iespējams


Gan jau Drošības policija izķers visus trakos grantiņveidīgos un sabāzīs aiz restēm. Pirms tam salaužot kādu roku vai kāju.

Atbildēt

to cements

11.11.2015. 00:19

maldies gan, mežsargu, kurš likumīgi aizsargāja savu īpašumu un ģimeni notiesāja. Pantu nezinu - bet fakts ir tāds. Tā ka roka roku mazgā - abas melnas.

Atbildēt

Anna Knābis

11.11.2015. 00:19

Ulmanis anlfabēts un Mežviets kretīns!

Atbildēt

Lauķis

11.11.2015. 00:16

Pārfrāzējot Meža mietu un Kalndreijera atbildi:
Mēs, bijušie komunisti un komjaunieši kopā ar trimdiniekiem (kas par pēc pusgadsimta atgūtiem īpašumiem atzina mūsu leģitimitāti, kā arī virsvadību) izveidojām šo valsti. Tāpēc arī šī valsts pieder mums. Jo nevis jūs, bet mēs rakstām likumus, sodām un apbalvojam, izsniedzam atļaujas un aizliedzam, denacionalizējam un privatizējam.
Jūs domājat, ka jūs mūs ievēlat? Nē, mēs liekam jums balsot tā, kā labpatīk mums, nevis jums. Jo mēs izdarījām visu, lai jums nebūtu izvēles. Un pat ja uz politiskā apvāršņa parādās nezināmas sejas ar skaistiem lozungiem zobos un dāsniem solījumiem par drīzo paradīzi, nelolojiet ilūzijas – viņi nākuši no mūsu klana. Mēs viņus apmaksājam, mēs viņus apmācām. Un kad jūs tos ievēlēsiet, viņi pildīs mūsu pavēles.

Atbildēt

cements

11.11.2015. 00:13

»

Ōpaps

Te būs apraksts


Man skaidrs - bija kautiņš un tāpēc visi nogāzās uz zemes. Vārtoties pa zemi Grantiņš dabūja gan pa nierēm, gan traumēja elkoni.
DP par to klusē, jo tas DP nedarīs godu, ja viņi atklās, ka bijuši neprofesionāli un iesaistījušies kautiņā ar pensionāru.
Grantiņš var priecāties, ka DP pret viņu neierosina lietu par uzbrukumu policijas pārstāvim.
Tikai jautājums - kur notika arests? Policisti bez ordera ielauzās privātīpašūmā un veica Grantiņa arestu? Balvos pirms daudziem gadiem tika nošauti vairāki policisti, jo tie bez ordera līda privātīpašumā - policistu slepkavu tiesa attaisnoja.

Atbildēt

sūds tu gan, ne pilsonis

11.11.2015. 00:01

»

latvijas pilsonis

Gods un cieņa Mežvietam, neatdod savus darbiniekus saplosīšanai. Būtu vairāk tādu priekšnieku. Trakajam Grantiņam vajadzēja vēl otru roku salauzt


tev vajadzēja smadzenes iztecināt, bet tas viegli saprotamu iemēslu dēl nav iespējams!

Atbildēt

L.Grantiņš H-86

10.11.2015. 23:04

»

formula

Čeka vienu jefiņu,kurš tās uzdevumā "dibināja" kaut kādu somu galvaspilsētas blici,kuru,protams,čekas neaiztika,tomēr iebža čokā,jo citādi jefinš par varoni nu nekādi nemācēja kļūt.No čoka šis pamācoši TV vēstīja latvju tautai nepretoties okupantiem,jo re,nav citādi nekāda fīlinga sēdēt. Pēc tā darbiņa...


Tev, Konstantīn Pupur, ir tikko kā māte mirusi, bet tu narkotikas sarijies,kuras tu saņem Krievijas vēstniecībā, piesmērē visu latvisko internetu.Šeit vēl kādi no tava vidus:http://tautastribunals.eu/?p=12940 Tevi, pēc Tiesiskuma atjaunošanas, jau pirmajā stundā aizvilks uz DD. Tu esi ne tikai nodevējs, bet arī Kremļa apmācīts slepkava.

Atbildēt

latvijas pilsonis

10.11.2015. 22:41

Gods un cieņa Mežvietam, neatdod savus darbiniekus saplosīšanai. Būtu vairāk tādu priekšnieku. Trakajam Grantiņam vajadzēja vēl otru roku salauzt.

Atbildēt

uz Es tiesu

10.11.2015. 21:43

Jāiet uz Europas tiesu tu mežmietam tādu mietu iespraudīs ka maz neliksies !!!

Atbildēt

cements

10.11.2015. 21:23

»

Ōpaps

Izrādās, profesionāļi esot tie, kas apzināti lauž roku pretējā virzienā nekā skeleta uzbūve rokai ļauj saliekties


Ja tevi tur 2 policisti un tu mēģini ar savu spēku izlauzties ārā no tvēriena kratoties un spirinoties uz visām pusēm, tad roka lieksies uz pretējo pusi un uz vecumu vāji palikušie kauli lūzīs pat pie salīdzinoši mazas slodzes. Arī krītot var dabūt elkonī plīsumu un lūzumu.
Domāju, ka visi DP darbimieki nav stulbeņi. Viņi zināja, ka Grantiņu jāņem kulturāli un pieļāva iespēju, ka pie aizturēšanas Grantiņš var apzināti vai arī nejauši sev kaut ko salauzt. Īsti kulturāli gan nesanāca un atkal DP mundieris pamatīgi nosmērēts.
Esmu 100% pārliecināts, ka DP aizturēšanu filmēja. Ja aizies līdz tiesai, tad materiāls tiks publicēts.

Atbildēt

R

10.11.2015. 21:21

»

Pipec

Nu princips skaidrs. Roku izlauzt drīkst: tātad kaulus lauzt drīkst: nu ja kādreiz nāksies pārlauzt kakla skriemeļus: arī drīkst jo tas tak arī kauls


palasi DP vēsturi, kā tā radās, kas bija tās ,,varoņi'', ko tie šāva , spīdzināja un slepkavoja.... Te nav sakara ar kgb, te sakars ar LR vēsturi - mūsdienu DP ir pirmskara slepkavnieciskā arāju cukuru DP paradumumu pārņēmēji. Tie pirmie arī bija patvaļas un visatļautības apsēšti šāvēji un slepkavotāji.

Atbildēt

formula

10.11.2015. 20:41

Čeka vienu jefiņu,kurš tās uzdevumā "dibināja" kaut kādu somu galvaspilsētas blici,kuru,protams,čekas neaiztika,tomēr iebža čokā,jo citādi jefinš par varoni nu nekādi nemācēja kļūt.No čoka šis pamācoši TV vēstīja latvju tautai nepretoties okupantiem,jo re,nav citādi nekāda fīlinga sēdēt. Pēc tā darbiņa šo iekortelēja siltā vietiņā fāterlandē,lai lietu šmuces uz tautu,kura tik nekaunīgi tika vaļā no okupācijas.Bet skāde,tas nu nekādi tautu neietekmēja.Tad nu iesūtīja atpakaļ,lai patrakotu. Gan ,šo savaldot ,šim kāda skāde tiks.

Atbildēt

Pipec

10.11.2015. 20:33

Nu princips skaidrs. Roku izlauzt drīkst: tātad kaulus lauzt drīkst: nu ja kādreiz nāksies pārlauzt kakla skriemeļus: arī drīkst jo tas tak arī kauls.
Morāle: kgb vdk utt metodes plaukst un zeļ....dīvaini ka Lindermanim vai Girsam rokas nelūza?

Atbildēt

Ōpaps

10.11.2015. 19:37

Izrādās, profesionāļi esot tie, kas apzināti lauž roku pretējā virzienā nekā skeleta uzbūve rokai ļauj saliekties.

Nu, nu...
Kāds kādreiz varbūt domās tāpat, kad vajadzēs šos biedrus nogādāt uz NIRNBERGA-2.
Atbildēt

grafologs

10.11.2015. 18:53

Jo lielāks kretīns, jo lielāks un ķeburaināks paraksts.
Neesmu nekāds grantiņfans, bet dp darbiniekiem būtu vērts palikt bez rokām, kājām un visiem pārējiem atribūtiem. Pēc karmas likuma.

Atbildēt

fakts

10.11.2015. 18:33

Atšķirībā no Lapsas histēriskās bļaustīšanās rakstos par šo tēmu, ļoti loģisks un pamatots skaidrojums.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Totālā kontrole

FotoDaudz ir dzirdēts par sazvērestībām, un ir pat tāds ironisks apzīmējums – sazvērestību teorijas. Vai tiešām jūs domājat, ka sazvērestības nekad nav notikušas? Teiksiet - ir, bet tas bija sen un vairs nav taisnība.
Lasīt visu...

21

Patīkamas vilšanās veltās cerībās

FotoPēc eksaltētu jūsmu tirādēm biju mazliet apmulsis: varbūt valsts prezidenta Egila Levita kvalifikācijas glorificētājiem sava taisnība, kritizētājiem sava? Varbūt pārspīlējumi abās pusēs? Tāpēc šonedēļ “Rīta panorāmā” gaidīju patīkamu vilšanos savos uzskatos. Nesagaidīju. 
Lasīt visu...

21

Cilvēciskuma līkloči. 2. Cilvēka kritēriji

FotoMūsu laikmeta intriģējoša pazīme ir grandiozās antropoloģiskās pārmaiņas. Veidojas jauns antropoloģiskais tips. Tā nosaukums ir “postcilvēks”. Postcilvēku uzskata par antipodu cilvēkam. Nosaukums “postcilvēks” nav patīkams. Taču tam jau labu laiku ir starptautiskā autoritāte – daudzu zemju intelektuāļu acīs iemantota patiesības, pareizības un taisnības garanta reputācija.
Lasīt visu...

12

Mārtiņš Bondars = politiskā prostitūta?

FotoStarp citu, to pirmais pateica Artuss Kaimiņš. Un pēc šī raksta izlasīšanas dīvainā kārtā šādam apgalvojumam varētu piekrist pat premjers Krišjānis Kariņš. Un Raimonds Pauls jau noteikti. Jo ļoti iespējams, ka zināmā mērā par Maestro un tūkstošiem citu Krājbankas noguldītāju apmuļķošanu saņemtā asinsnauda palīdz nodrošināt Bondaru pārim ierasto spožo un padārgo dzīves stilu. Citi iespējamie scenāriji, kā Latvijas liberālās politikas “spīdeklis” Mārtiņš Bondars un viņa daiļā kundze Ieva gūst ienākumus, ir pāris krimināllietu ierosināšanas vērti.
Lasīt visu...

18

Grāmatas nav nekāds alkohols, lai tām samazinātu nodokli

FotoFinanšu ministrija kompetences ietvaros ir izskatījusi Latvijas Grāmatizdevēju asociācijas 2019.gada 12.jūnija vēstuli, kurā atkārtoti tiek lūgts atbalstīt samazinātās pievienotās vērtības nodokļa (turpmāk - PVN) likmes noteikšanu jebkura formāta grāmatām ne lielāku par 5 procentiem, un sniedz šādu informāciju.
Lasīt visu...

21

Juceklis sabiedriskajos medijos

FotoPirms nedēļas Latvijas radio Ziņu dienests izteica neuzticību radio valdei un pieprasīja tās atkāpšanos vai atbrīvošanu. Šo paziņojumu atbalstīja vairums Ziņu dienesta darbinieku. Žurnālisti uzskata, ka strādā vismaz ceturto daļu virs noteiktās slodzes un nesaņem adekvātu atalgojumu par padarīto darbu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par "Mīļumu" Gobzemu, dubulttiesnesi un citiem interesantajiem ļaudīm: kas patiesībā redzams attēlos

Fotogrāfijas no ministriju un tās padotībā esošo iestāžu saviesīgajiem sarīkojumiem ir patiešām interesants izpētes...

Foto

Aicinājums iedzīvotājiem, kuri dzīvo auto-moto trašu un šautuvju tuvumā

Iesākšu šoreiz savu rakstu ar Satversmes tiesas priekšsēdētājas, profesores Inetas Ziemeles uzrunā teikto Latvijas tiesnešu konferencē 2018.gada...

Foto

Cilvēciskuma līkloči. 1. Pašapmāna ideoloģija par cilvēku

Rietumu civilizācijā eksistē pašapmāna ideoloģija par cilvēku. Tai ir milzīgs spēks. Tā pastāv daudzus gadsimtus un acīmredzot pastāvēs arī...

Foto

Pūce un meža kapitālvērtība

Koku ciršanas noteikumu grozījumi, kas ļautu cirst tievākus kokus, nereti tiek attaisnoti ar to, ka tie ļautu palielināt mežu kapitālvērtību. Šoreiz gribu...

Foto

Korupcijai nav vietas ne Latvijā, ne Rīgā, ne manā darbā un dzīvē

Iepriekšējās diennaktis man pagāja satraukumiem pilnas, arī plašsaziņas līdzekļos parādījusies informācija - jāsaka, ka...

Foto

Jauniešiem, kuri gatavojas dienestam bruņotajos spēkos

Pienāks laiks, kad tieši jums būs jākļūst par pagastu, rajonu un pilsētu vadītājiem. Starp jums būs arī kāds, kuram būs...

Foto

Skaistas runas par solidaritāti no rīta, sirsnīgs rokasspiediens lielzaglim Šķēlem vakarā

Tā bija gandrīz vai sirdi plosoša aina – pirmdienas vakarā sociālajos tīklos vērot, kā pirmie...

Foto

Sākušies Levita laiki Rīgas pilī

Stājoties prezidenta amatā, Egils Levits ir devis svinīgo solījumu un saņēmis Rīgas pils atslēgas no bijušā prezidenta Raimonda Vējoņa. Levits ir...

Foto

Latvijas tauta tiek aicināta veltīt savas pūles Tēvzemei un Brīvībai: runa pie Brīvības pieminekļa

Mīļie Latvijas cilvēki! Divi vārdi, divi lietvārdi – Tēvzemei un Brīvībai. Tās...

Foto

Mazliet par “influenceriem” un “viedokļu līderiem”. Un sirdsinteliģences piemēru

Reizēm par to aizdomājos, jo dažreiz esmu dzirdējis, ka mani nodēvē par “viedokļu līderi” - kas ir...

Foto

Kad mums būs “Latvia first”?

Latvijas ārpolitika nespēj atbrīvoties no valdošo politiķu mānijas izkalpoties citu valstu vajadzībām vai kaprīzēm – mūsu pašu nacionālās intereses atstumjot malā...

Foto

Nepieļausim, lai ar „Daugavpils satiksmi” atkārtojas „Rīgas satiksmes” scenārijs

Vēlos vērst uzmanību uz notikumiem, kas šobrīd norisinās Daugavpilī saistībā ar šī gada 19. jūlijā Daugavpils mēra...

Foto

Rūgtā paaudžu teorija

Paaudžu teoriju var uzskatīt par Rietumu civilizācijas norieta sastāvdaļu. Ja nebūtu civilizācijas norieta, ko spilgti iezīmē paaudžu vēsturiskās virzības negatīvā trajektorija, tad, visticamākais,...

Foto

Mums melots desmit gadus no vietas, laiks sākt prasīt atbildību

Desmit gadus no vietas visai Latvijas sabiedrībai ticis melots par patiesā labuma guvējiem Ventspilī. Tagad, kad...

Foto

Prātojums par viršiem

Sazvērestības teoriju virpinātājiem gards kumosiņš. Jaunākā intriga īsajā versijā būtu šāda: "Attīstībai/Par!" kombinatori palaida tautās likumprojektu par 40 miljonu izmaksāšanu draudzīgām biedrībām, lai...

Foto

Publiski izteikts viedoklis ir melns traips manai reputācijai, kas mani turpmāk pavadīs visur un vienmēr

Šodien esmu vērsies Valsts policijā pret Unu Rozenbaumu par neslavas celšanu....

Foto

“Saskaņa” grib kļūt par zemūdeni

Runājot par partiju “Saskaņa”, pirmais salīdzinājums, kas nāk prātā, ir – tā uzvedas kā kārtīga māksliniece un ir paņēmusi garu pauzi....

Foto

Levits inaugurācijas pasākumu iecerējis kā vecpuišu un vecmeitu ballīti

Pagājušajā nedēļā saņēmu uzaicinājumu uz sarīkojumu par godu Egila Levita inaugurācijai. Liels bija man izbrīns, ka tas...

Foto

Prokurors pieprasa tiesvedību bez advokāta

Šī gada 25.jūnijā Lemberga tiesvedības procesā mans vienīgais un pastāvīgais tiesas advokāts Raimonds Krastiņš nosūtīja Rīgas apgabaltiesai negaidītu paziņojumu, ka veselības...

Foto

Cilvēciskuma amputēšana un postcilvēka instinkta aktivizēšana “Lampas” tumsā

Par “Lampu” nav jēgas gari un plaši rakstīt. “Lampas” misija pilnā mērā ir adekvāta vispārējam pagrimumam gan visā...

Foto

Tautas pēdējā fāze: 5. Masu komunikācijas jānusisms

Tautas pēdējā fāzē līksmo dekadence – cilvēku darbības, uzvedības un komunikācijas pagrimums. Dekadences pamatpazīmēs stabilu vietu ieņem masu komunikācijas...

Foto

Gurķi

Šis raksts ir domāts tiem, kas saprot lasīto un izdara pareizus secinājumus. Tie, kam viss ir skaidrs, zināms, un arī tiem, kas ir patiesība pēdējā instancē,...

Foto

Juku laiki Rīgas domē

Jāņi nosvinēti, un ir pietiekami daudz laika atkal pievērsties politiskajiem šoviem. Saeimas deputāti izbauda godīgi nopelnītās brīvdienas un arvien retāk parādās televīzijā...

Foto

Uzspēlēsim konkursu

Maija beigās Latvijas Nacionālais teātris sadarbībā ar Nacionālās mākslas atbalsta fondu  izsludināja pilna apjoma lugu ideju “makšķerēšanas” konkursu, vēloties teātra repertuārā iekļaut jaunākos Latvijas autoru...