Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Kad

19.11.2015. 20:00

beidzot DP pēc būtības atbildēs uz advokāta un cietušā iesniegumu no 2015. g 25. aprīļa par ielaušanos privātīpašumā,personas nelikumīgu aizturēšanu un spīdzināšanu Bauskas policijā???

Atbildēt

haralds

13.11.2015. 01:16

"samērīgu prātu" ne DP, ne Mežviets lietot nevar, tas skaidrs.

Atbildēt

Anna Knābis

13.11.2015. 01:12

»

Domājiet ar savu galvu!

S.āboltiņa ir Nac. droš. komisijas Saeimā vadītāja un LV gestappo-DP īstenā vadītāja


Solvi†a Ābol†iņa ir pensionāru ūjinā†āja un pretīga mačka!

Atbildēt

pašam nevajag jaukt!

12.11.2015. 10:05

»

Grantiņu nespārdīja, bet pārmeta pār auto jumtu. Spārdīja citu, nevajag jaukt


Vismaz sešos Pietiek rakstos par Grantiņu ir minēta spārdīšana ar kājām
http://www.pietiek.com/raksti/prasa_sakt_kriminalprocesu_par_nezeligo_grantina_aizturesanu
http://www.pietiek.com/raksti/kapec_aizstavet_pustrako_grantinu
http://www.pietiek.com/raksti/ieslodzijuma_vietu_parvalde_oficiali_atzist__briviba__gutu_grantina__rokas_traumu__un_tris_dienas_cietuma_bez_arsta_palidzibas
http://www.pietiek.com/raksti/tiesibsargs__pamodies__un__pamanijis__grantina_brutalas_aizturesanas_lietu
http://www.pietiek.com/raksti/bridinot_grantinu,_drosibas_policija_nav_pat_pieminejusi_iespejamu_apcietinasanu
http://www.pietiek.com/raksti/cietuma_administracija_ja_grantinam_vajag_zales,_lai_gada_pats_vai_radinieki

Citāti

"Pietiek jau ziņoja par 23. jūlijā notikušo īpaši brutālo Grantiņa aizturēšanu, kurā viņam salauzta roka, radīti bojājumi nierēm un nobrāzumi, spārdot ar kājām pēc nogāšanas zemē."

"It kā jau tikai tāpēc, ka onkulis ir traks, nevienam nav tiesību viņu gāzt gar zemi, salauzt roku, atspārdīt nieres, stundām ilgi spīdzināt, ņirgāties utml."

"Pietiek jau vairākkārt ir ziņojis par 23. jūlijā notikušo īpaši brutālo Grantiņa aizturēšanu, kurā 64 gadus vecajam kungam salauzta roka, radīti bojājumi nierēm un nobrāzumi, spārdot ar kājām pēc nogāšanas zemē"

Atbildēt

ko

12.11.2015. 08:03

»

Grantiņu nespārdīja, bet pārmeta pār auto jumtu. Spārdīja citu, nevajag jaukt


Vai kāds Grantiņa aresta laikā nerakstīja kom., ka nekāda aresta vispār nav?

Atbildēt

12.11.2015. 07:53

»

nu tad

Citātu studijā


Grantiņu nespārdīja, bet pārmeta pār auto jumtu. Spārdīja citu, nevajag jaukt!

Atbildēt

nu tad

12.11.2015. 01:37

»

Lasi LRTT lapu un nemelo


Citātu studijā!

tautastribunals.eu/?p=28064 nav ne vārda par spārdīšnu ar kājām!

Atbildēt

savādāk

11.11.2015. 23:59

»

Imants Papirdnieks

Trakākais ir tas, ka mēs visi un arī DP saprot, ka pieļaujamās robežas ir pārkāptas, bet meklē izeju un cenšas izlocīties. Bābu izgājieni


Tās nav nekādas robežas, bet nepārprotams noziegums. Te labi redzam, ka uz dažiem likums neattiecas. Te labi redzam kalnmeiera organizētā grupējuma noziedzīgo dabu, slēpjot un attaisnojot šo noziegumu.

Atbildēt

Imants Papirdnieks

11.11.2015. 23:31

Trakākais ir tas, ka mēs visi un arī DP saprot, ka pieļaujamās robežas ir pārkāptas, bet meklē izeju un cenšas izlocīties. Bābu izgājieni.

Atbildēt

Spriedumus vajag lasīt līdz pēdējai instancei!

11.11.2015. 22:24

»

neelpo

Mežsargu tiesas zālē atbrīvoja! Protams, gandrīz gadu cietumā viņu noturēja


2000.gada 20.novembra AT sēdē apsūdzība tiek pārkvalificēta no tīšas slepkavības par nonāvēšanu afekta stāvoklī un piespriesta brīvības atņemšana uz trim gadiem. AT Senāts E.Barkāna advokāta iesniegto kasācijas sūdzību noraidīja, bet 2001.gada 6.decembrī ar Valsts prezidentes dekrētu E.Barkāns tika apžēlots.

Atbildēt

ha ha ha

11.11.2015. 22:19

»

Ōpaps

Te būs apraksts


Pat Grantiņš nepievienojas Lapsas meliem par spārdīšanu ar kājām.

Atbildēt

Kostjas draugs, kurš ir Grantiņa atbalstītājs

11.11.2015. 20:03

»

pipkins

Skumji, ka ar vecu vīru tā noticis. Skaidrs, ka drošībnieki grāba kā pierasts, bet aizmirsa ka vecam vīram tie kauli trauslāki un ātrāk lūst...


Kāpēc vecais vīrs Grantiņš nenodrošinājās tam gadījumam, kad pie viņa atnāk un viņu arestē? Viņš varēja kā deputāts Kaimiņš nēsāt līdzi kameru un visu filmēt ar tiešraidi savā tautastribunāla mājas lapā. Varēja paprasīt, lai radinieki nofilmē viņa arestu. Varēja īpašumā uzstādīt kameru un filmēt ko kurš dara pie viņa mašīnas (ja nu kāds no Dp sadomā zem mašīnas palikt bumbu?).

Atbildēt

:-[

11.11.2015. 19:58

»

formula

Grantiņam škiet,ka čekas provokators bija un joprojām ir viņš pats,ka tā satraucies


Un mūsu valsts struktūras attiecīgi piespēlēja, ko? Pēc principa - jo trakāk, jo labāk? Tad jāprasa - KAS TO VISU DIRIĢĒ?

Atbildēt

formula

11.11.2015. 18:26

Grantiņam škiet,ka čekas provokators bija un joprojām ir viņš pats,ka tā satraucies ?

Atbildēt

pipkins

11.11.2015. 17:30

Skumji, ka ar vecu vīru tā noticis. Skaidrs, ka drošībnieki grāba kā pierasts, bet aizmirsa ka vecam vīram tie kauli trauslāki un ātrāk lūst.
Tomēr neviens nav painteresējies, kāpēc vecais vīrs brauca uz Latviju, ja reiz viņu te jau gaidīja? Vai tiešām tā iepriekš aprakstītā nolādētā skleroze , kad viss aizmirsās? Tad kur skatījās radi, kāpēc laida, nepieskatīja? Vēl interesanti, kāpēc spirinājās pretīm drošībniekiem jeb kā te raksta pretojās? Vai atkat aizmirsa, šoreiz ka nav kaut kāds Rembo, bet vienkārši vecs vīrs?
Domāju radiem vajag onkulīti pamatīgāk pieskatīt, lai atkal kaut kur neiekuļas kādās problēmās.

Atbildēt

11.11.2015. 15:07

»

Dītrihs

Linarda Grantiņa aizstāvis - zvērināts advokāts Pāvils Rebenoks bija oficiāli aicinājis LR Ģenerālprokuratūru sākt kriminālprocesu par kādreizējā cilvēktiesību aizstāvības grupas Helsinki-86 dibinātāja Linarda Grantiņa īpaši cietsirdīgo un brutālo aizturēšanu, ko veica Drošības policijas darbinieki, ...
Aizstāvja prasība ģenerālprokuratūrai kaut ko izmeklēt ir nemākulīga – jo prasība nav sagatavota pareizi. Un tādēļ arī tādas, tikpat formālas un stulbas atbildes. Brutālo aizturēšanu attaisno ne tikai Miets, bet arī Kalnadreijers, nekā īpaša. Apzināti un mērķtiecīgi veikts noziegums.

Tukša sūdzēšanās un tukšas, formālas atbildes.

Lai izvirzītu kriminālapsūdzību pret konkrētam DP personām kā publisko tiesību juridiskām personām, to vārdi, uzvārdi, amati jāatklāj DP, ja L.Grantiņš to lūdzis. Ja nav lūdzis, tad nav pamata sūdzēties. Cirks!

Ja DP neatklāj šo personu vārdus, tad tā veicina noziedzību, slēpj nozieguma pēdas, pašas saucamas pie kriminālatbildības par noziegumu grupā. Nevar visu policiju reizē ar Kozjolu saukt pie atbildības.

Vai L.Grantiņš tikai piesauks cionistus un augstākos garīgos spēkus, vai arī turpinās tēlot muļķi un nelūgs DP Mietam atklāt šo personu, kas sakropļoja L.Grantiņu, vārdus un amatus, lai pret šīm personām var izvirzīt kriminālapsūdzības? Vai samierināsimies ar šo DP kā gestapo?

Atbildēt

joske

11.11.2015. 11:19

»

Lauķis

Pārfrāzējot Meža mietu un Kalndreijera atbildi...


Ļoti labi pateikts!Īstenības precīzs rakstūrojums,kurš gan galīgi nesaskan ar oficiāli sludinātam fantāzijam.

Atbildēt

Ērikam Kalnmeeiram

11.11.2015. 09:14

Ērik Kalnmeier, Jūs esat ģenerālprokurors un vadāt augstāko iestādi valstī, kurai būtu jāuzsāk kriminālprocesi un uz LR tiesību normu pamata jāsauc pie atbildības personas, kuras izdarījušas krimināli sodāmas darbības. Tomēr Jūs un Jums padotie prokurori par konstatētām krimināli sodāmām darbībām pārkāpjat Kriminālprocesa likuma un Krimināllikuma normas un kriminālprocesu uz iesnieguma pamata neuzsākat, kaut gan likumi to jums uzliek par pienākumu darīt. Kas tā par rīcību, Kalnmeier? Jūs pieļāvāt Helsinki-86 dibinātāja Linarda Grantiņa īpaši cietsirdīgo un brutālo aizturēšanu, ko veica Drošības policijas darbinieki. Jūs paņirgājāties, ka "rokas salaušana bija pieļaujama", bet kriminālprocesu būtu uzsākuši, ja Linards Grantiņš būtu nosists. Jūs esat nelieti, Ērik Kalnmeier! Lai ir nolādēta Jūsu māte, kas dzemdēja tādu kropli kā Jūs!

Atbildēt

Dītrihs

11.11.2015. 09:07

Linarda Grantiņa aizstāvis - zvērināts advokāts Pāvils Rebenoks bija oficiāli aicinājis LR Ģenerālprokuratūru sākt kriminālprocesu par kādreizējā cilvēktiesību aizstāvības grupas Helsinki-86 dibinātāja Linarda Grantiņa īpaši cietsirdīgo un brutālo aizturēšanu, ko veica Drošības policijas darbinieki, kā arī veikt visas darbības, lai pret Vācijas pilsoni Grantiņu nodarītais noziegums tiktu izmeklēts objektīvi, efektīvi un bez neattaisnotas novilcināšanas. Tāpat bija oficiāli lūgts nodrošināt visas nepieciešamās medicīniskās palīdzības sniegšanu Linardam Grantiņam ārpus Rīgas Centrālcietuma teritorijas.
Vai kādam var būt šaubas par zvērināta advokāta Pāvila Rebenoka kompetenci? Izrādās, ka var apšaubīt pie varas esošie noziedznieki, jo viņa sūdzība noraidīta. Varat iedomāties, kādas liekulīgas vaimanas sāksies no Kalnmeeira un Mežvieta puses, kad nākotnē Eiropas Cilvēktiesību tiesā zaudēs Latvijas valsts. Un tad visi runās, ka zvērinātam advokātam Pāvilam Rebenokam bija taisnība. Par to nav šaubu, ka tā būs. Jautājums ir par to, kad tiesās pašu Kalnmeieru, Mežvietu un tos izpildītājus?

Atbildēt

11.11.2015. 08:57

»

latvijas pilsonis

Gan jau Drošības policija izķers visus trakos grantiņveidīgos un sabāzīs aiz restēm. Pirms tam salaužot kādu roku vai kāju


Man jau arī šķiet, ka L.Grantiņš smird - neko nedara pareizi.Veicina LV gestapo-DP attīstību.Pie zināmiem apstākļiem pats šajās rindās visus kārtu pēc kārtas, piespriežot ASM mēru augstāko garīgo spēku pavadā..

Atbildēt

Domājiet ar savu galvu!

11.11.2015. 08:53

»

Brutālo aizturēšanu attaisno ne tikai Miets, bet arī Kalnadreijers, nekā īpaša. Apzināti un mērķtiecīgi veikts noziegums...


S.āboltiņa ir Nac. droš. komisijas Saeimā vadītāja un LV gestappo-DP īstenā vadītāja?

Atbildēt

11.11.2015. 08:48

»

Lauķis

Pārfrāzējot Meža mietu un Kalndreijera atbildi...


Jā, un tagad mēs meklējam jaunus vagarus, kas izkalpinātu tautu SVF/PB un mūsu – 4. maija kliķes labā, no latviešiem, kas kā vergi kalpo ārzemēs, piedāvājot tiem amatus valsts pārvaldē.

To mēs dēvējam par programmu latviešu atgriešanai Latvijā.

Mēs – tie esam Straujuma, Āboltiņa un citi vecie komunisti. Mēs viņiem piedāvājam iestāties Vienotības partijā un algu ne mazāk par 1000 euro mēnesī.

Atbildēt

neelpo

11.11.2015. 07:39

»

nedirs

Mežsargu notiesāja


Mežsargu tiesas zālē atbrīvoja! Protams, gandrīz gadu cietumā viņu noturēja.

http://www.diena.lv/arhivs/tiesa-attaisno-policistu-sausana-apsudzeto-mezsargu-10672450

Atbildēt

:-[

11.11.2015. 01:14

Neticiet nevienam.
Visvairāk neticiet tiem, kas rāda liekulīgi laipnus ģīmjus.

Atbildēt

latvijas pilsonis

11.11.2015. 00:20

»

sūds tu gan, ne pilsonis

tev vajadzēja smadzenes iztecināt, bet tas viegli saprotamu iemēslu dēl nav iespējams


Gan jau Drošības policija izķers visus trakos grantiņveidīgos un sabāzīs aiz restēm. Pirms tam salaužot kādu roku vai kāju.

Atbildēt

to cements

11.11.2015. 00:19

maldies gan, mežsargu, kurš likumīgi aizsargāja savu īpašumu un ģimeni notiesāja. Pantu nezinu - bet fakts ir tāds. Tā ka roka roku mazgā - abas melnas.

Atbildēt

Anna Knābis

11.11.2015. 00:19

Ulmanis anlfabēts un Mežviets kretīns!

Atbildēt

Lauķis

11.11.2015. 00:16

Pārfrāzējot Meža mietu un Kalndreijera atbildi:
Mēs, bijušie komunisti un komjaunieši kopā ar trimdiniekiem (kas par pēc pusgadsimta atgūtiem īpašumiem atzina mūsu leģitimitāti, kā arī virsvadību) izveidojām šo valsti. Tāpēc arī šī valsts pieder mums. Jo nevis jūs, bet mēs rakstām likumus, sodām un apbalvojam, izsniedzam atļaujas un aizliedzam, denacionalizējam un privatizējam.
Jūs domājat, ka jūs mūs ievēlat? Nē, mēs liekam jums balsot tā, kā labpatīk mums, nevis jums. Jo mēs izdarījām visu, lai jums nebūtu izvēles. Un pat ja uz politiskā apvāršņa parādās nezināmas sejas ar skaistiem lozungiem zobos un dāsniem solījumiem par drīzo paradīzi, nelolojiet ilūzijas – viņi nākuši no mūsu klana. Mēs viņus apmaksājam, mēs viņus apmācām. Un kad jūs tos ievēlēsiet, viņi pildīs mūsu pavēles.

Atbildēt

cements

11.11.2015. 00:13

»

Ōpaps

Te būs apraksts


Man skaidrs - bija kautiņš un tāpēc visi nogāzās uz zemes. Vārtoties pa zemi Grantiņš dabūja gan pa nierēm, gan traumēja elkoni.
DP par to klusē, jo tas DP nedarīs godu, ja viņi atklās, ka bijuši neprofesionāli un iesaistījušies kautiņā ar pensionāru.
Grantiņš var priecāties, ka DP pret viņu neierosina lietu par uzbrukumu policijas pārstāvim.
Tikai jautājums - kur notika arests? Policisti bez ordera ielauzās privātīpašūmā un veica Grantiņa arestu? Balvos pirms daudziem gadiem tika nošauti vairāki policisti, jo tie bez ordera līda privātīpašumā - policistu slepkavu tiesa attaisnoja.

Atbildēt

sūds tu gan, ne pilsonis

11.11.2015. 00:01

»

latvijas pilsonis

Gods un cieņa Mežvietam, neatdod savus darbiniekus saplosīšanai. Būtu vairāk tādu priekšnieku. Trakajam Grantiņam vajadzēja vēl otru roku salauzt


tev vajadzēja smadzenes iztecināt, bet tas viegli saprotamu iemēslu dēl nav iespējams!

Atbildēt

L.Grantiņš H-86

10.11.2015. 23:04

»

formula

Čeka vienu jefiņu,kurš tās uzdevumā "dibināja" kaut kādu somu galvaspilsētas blici,kuru,protams,čekas neaiztika,tomēr iebža čokā,jo citādi jefinš par varoni nu nekādi nemācēja kļūt.No čoka šis pamācoši TV vēstīja latvju tautai nepretoties okupantiem,jo re,nav citādi nekāda fīlinga sēdēt. Pēc tā darbiņa...


Tev, Konstantīn Pupur, ir tikko kā māte mirusi, bet tu narkotikas sarijies,kuras tu saņem Krievijas vēstniecībā, piesmērē visu latvisko internetu.Šeit vēl kādi no tava vidus:http://tautastribunals.eu/?p=12940 Tevi, pēc Tiesiskuma atjaunošanas, jau pirmajā stundā aizvilks uz DD. Tu esi ne tikai nodevējs, bet arī Kremļa apmācīts slepkava.

Atbildēt

latvijas pilsonis

10.11.2015. 22:41

Gods un cieņa Mežvietam, neatdod savus darbiniekus saplosīšanai. Būtu vairāk tādu priekšnieku. Trakajam Grantiņam vajadzēja vēl otru roku salauzt.

Atbildēt

uz Es tiesu

10.11.2015. 21:43

Jāiet uz Europas tiesu tu mežmietam tādu mietu iespraudīs ka maz neliksies !!!

Atbildēt

cements

10.11.2015. 21:23

»

Ōpaps

Izrādās, profesionāļi esot tie, kas apzināti lauž roku pretējā virzienā nekā skeleta uzbūve rokai ļauj saliekties


Ja tevi tur 2 policisti un tu mēģini ar savu spēku izlauzties ārā no tvēriena kratoties un spirinoties uz visām pusēm, tad roka lieksies uz pretējo pusi un uz vecumu vāji palikušie kauli lūzīs pat pie salīdzinoši mazas slodzes. Arī krītot var dabūt elkonī plīsumu un lūzumu.
Domāju, ka visi DP darbimieki nav stulbeņi. Viņi zināja, ka Grantiņu jāņem kulturāli un pieļāva iespēju, ka pie aizturēšanas Grantiņš var apzināti vai arī nejauši sev kaut ko salauzt. Īsti kulturāli gan nesanāca un atkal DP mundieris pamatīgi nosmērēts.
Esmu 100% pārliecināts, ka DP aizturēšanu filmēja. Ja aizies līdz tiesai, tad materiāls tiks publicēts.

Atbildēt

R

10.11.2015. 21:21

»

Pipec

Nu princips skaidrs. Roku izlauzt drīkst: tātad kaulus lauzt drīkst: nu ja kādreiz nāksies pārlauzt kakla skriemeļus: arī drīkst jo tas tak arī kauls


palasi DP vēsturi, kā tā radās, kas bija tās ,,varoņi'', ko tie šāva , spīdzināja un slepkavoja.... Te nav sakara ar kgb, te sakars ar LR vēsturi - mūsdienu DP ir pirmskara slepkavnieciskā arāju cukuru DP paradumumu pārņēmēji. Tie pirmie arī bija patvaļas un visatļautības apsēšti šāvēji un slepkavotāji.

Atbildēt

formula

10.11.2015. 20:41

Čeka vienu jefiņu,kurš tās uzdevumā "dibināja" kaut kādu somu galvaspilsētas blici,kuru,protams,čekas neaiztika,tomēr iebža čokā,jo citādi jefinš par varoni nu nekādi nemācēja kļūt.No čoka šis pamācoši TV vēstīja latvju tautai nepretoties okupantiem,jo re,nav citādi nekāda fīlinga sēdēt. Pēc tā darbiņa šo iekortelēja siltā vietiņā fāterlandē,lai lietu šmuces uz tautu,kura tik nekaunīgi tika vaļā no okupācijas.Bet skāde,tas nu nekādi tautu neietekmēja.Tad nu iesūtīja atpakaļ,lai patrakotu. Gan ,šo savaldot ,šim kāda skāde tiks.

Atbildēt

Pipec

10.11.2015. 20:33

Nu princips skaidrs. Roku izlauzt drīkst: tātad kaulus lauzt drīkst: nu ja kādreiz nāksies pārlauzt kakla skriemeļus: arī drīkst jo tas tak arī kauls.
Morāle: kgb vdk utt metodes plaukst un zeļ....dīvaini ka Lindermanim vai Girsam rokas nelūza?

Atbildēt

Ōpaps

10.11.2015. 19:37

Izrādās, profesionāļi esot tie, kas apzināti lauž roku pretējā virzienā nekā skeleta uzbūve rokai ļauj saliekties.

Nu, nu...
Kāds kādreiz varbūt domās tāpat, kad vajadzēs šos biedrus nogādāt uz NIRNBERGA-2.
Atbildēt

grafologs

10.11.2015. 18:53

Jo lielāks kretīns, jo lielāks un ķeburaināks paraksts.
Neesmu nekāds grantiņfans, bet dp darbiniekiem būtu vērts palikt bez rokām, kājām un visiem pārējiem atribūtiem. Pēc karmas likuma.

Atbildēt

fakts

10.11.2015. 18:33

Atšķirībā no Lapsas histēriskās bļaustīšanās rakstos par šo tēmu, ļoti loģisks un pamatots skaidrojums.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Pētera Stučkas idejas dzīvo un uzvar Ekonomisko lietu tiesā?

FotoLasot pēdējā laikā publiskajā telpā pieejamo informāciju par jaunās Ekonomisko lietu tiesas (ELT) darbu, kur tiek uzskaitīti ELT panākumi, konfiscējot par noziedzīgi iegūtiem uzskatītos līdzekļus (skat., piemēram, 08.07.2021. publikāciju www.tiesas.lv), neviļus rodas déjà vu sajūta, t.i. sajūta, ka kaut kas līdzīgs jau kādreiz, senā pagātnē piedzīvots. Proti, arī pēdējos padomju varas gados itin bieži tika publicēta statistika par sasniegumiem cīņā ar bezstrādes ienākumu guvējiem, spekulantiem un sociālistiskā īpašuma izlaupītājiem.
Lasīt visu...

20

Satiksmes drošība vai asfaltbetona seguma iznīcināšana

FotoKā sēnes pēc lietus gan Rīgā, gan uz valsts ceļiem parādās gumijas stabiņi. Šķiet, šī projekta autori ir tik ļoti iemīlējuši šos falliskos simbolus, ka vairs nespēj iedomāties savu ikdienu vai pat dzīvi bez tiem. Dīvainā kārtā autovadītāji nespēj saprast šo mīlestību un tā vietā, lai toleranti pieņemtu kārtējo seksuālo minoritāti, apvelta gan stabiņus, gan to uzstādītājus ar nešpetniem lamuvārdiem. Tomēr uz brīdi aizmirsīsim emocijas, un padomāsim loģiski, cenšoties izvērtēt plusus un mīnusus.
Lasīt visu...

21

Vai tiešām vakcinācija Izraēlā ir cietusi fiasko vai pilnīgu izgāšanos?

FotoPraktiskais piemērs ātrai datu analīzei "uz salvetes", lai varētu analītiski novērtēt apgalvojumu, kas kļuvis par vienas no "nometnēm" jājamzirdziņu, ka vakcinācija Izraēlā ir cietusi fiasko vai pilnīgu izgāšanos (atkarībā no lapas vai rakstītāja).
Lasīt visu...

21

Apstrīdēsim “Reira reformas” atbilstību Satversmei

FotoPartija PROGRESĪVIE gatavojas vērsties Satversmes tiesā pret finanšu ministra Jāņa Reira (Jaunā Vienotība) ieviesto regresīvo minimālo sociālo iemaksu sistēmu. Partija sāk publisku kampaņu jaunā interneta vietnē, lai apzinātu izmaiņu ietekmētos, un aicina strādājošos iesūtīt savus stāstus.
Lasīt visu...

21

Mums nav valstsvīru, ir tikai politiķi

FotoPar kovidu rakstīts daudz un dažādi. Par kovidu fano un pret kovidu cīnās. Vienaldzīgo nav. Runā gan par miljoniem mirušo, gan uzpūsto histēriju. Man gribētos parunāt par pašiem pamatiem, par to, kas "lācītim vēderā". Manuprāt, visa pamatā divu atšķirīgu pieeju savstarpējais konflikts. Kādas tad ir šīs pieejas? Mēģināšu īsi.
Lasīt visu...

6

Kā būtu, ja šis parlamentārais negadījums izbeigtu apsaukāt un pazemot cilvēkus?

FotoKā būtu, ja šis parlamentārais negadījums izbeigtu apsaukāt un pazemot cilvēkus? Levita kungs, ja Jums nepatīk šī tauta, ja uzskatāt Latvijas iedzīvotājus par nepareizi domājošiem, tad varbūt pameklējiet sev citu tautu?
Lasīt visu...

21

Vēstule ārstiem

FotoCienījamie kolēģi, ar šo jūsu steidzamai uzmanībai ir nodotas četras nesenas zinātniskas atziņas. Tās maina visu Covid-19 pandēmijas ainavu, un tās liek mums pārvērtēt vakcinācijas pret SARS-CoV-2 priekšrocības.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Robežas plūstošās smiltīs

Lemjot par Ilūkstes novada iekļaušanu jaunajā Augšdaugavas novadā, likumdevējs nav ievērojis administratīvi teritoriālās reformas (ATR) mērķi un kritērijus un ir rīkojies patvaļīgi -...

Foto

Asins upes

Kāpēc tu domā, ka sludina tikai Dievs? Velns arī sludina, un viņam ir bezgala daudz izpalīdzīgu apustuļu, kuri neatlaidīgi popularizē sātanismu. Velnam arī ir...

Foto

Otro reizi tik sāpīgi uz grābekļa kāpt nevajadzētu

Tas, ka mūsu valdības lēmumi nereti atgādina to pašu bardaku, par ko bieži smejam lielajā kaimiņvalstī, un reizēm...

Foto

Par Rīgas domes plāniem pārcelt bezpajumtnieku patversmes un atskurbšanas telpas no Rīgas centra uz Iļģuciemu

Saistībā ar izskanējušo ieceri pārcelt bezpajumtnieku patversmes un atskurbšanas telpas no...

Foto

Kāpēc tautai jāatbild par valdības “murgiem”?

Valsts kancelejas direktors, pandēmijas ierobežošanai izveidotās  Starpinstitūciju koordinācijas grupas vadītājs Jānis Citskovskis (attēlā) COVID-19 krīzes pārvaldību nosaucis par “murgu”....

Foto

Aktīvāko personību iznīcināšana un sabiedrības kontrole – “Zersetzung” Latvijā

Stāsts nav tikai par VDR, Zersetzung metodi izmantoja visā PSRS un arī tagad izmanto Latvijā. Zersetzung ir cēlonis, kāpēc Latvijas skolās...

Foto

Samaksā man rublīti, es tev parādīšu "īstās vērtības"!

"Ja jau Ogres Helmanim tik loti patīk Ungārija un nepatīk geji, kāpēc viņa pilsētā ir Zilie kalni?" Vairākas...

Foto

Pleca sajūta ir atpakaļ! Prātojums par žesta spēku, deputātu Lagzdiņu atceroties

Kad pagājušo nedēļu interneta duļķainajos viļņos ieraudzīju jaunumu par Veselības ministrijas (VM) jauno špricveicināšanas kampaņu,...

Foto

Iesniegts pieteikums tautas nobalsošanai par ģimenes jēdziena nostiprināšanu Satversmē

16. jūlijā “Latvijas vīru biedrība” valdes priekšsēdētājs Andars Ignacs iesniedza Centrālajā vēlēšanu komisijā likumprojektu, lai ierosinātu tautas nobalsošanu...

Foto

Es uzticos oficiālajai informācijai par vakcīnām un to nepieciešamību

Arī nevakcinētie nonāks debesīs. Tikai krietni ātrāk. (Autors - Māris Antons.) Es esmu ļoti nogurusi no vakcīnu...

Foto

Ķīna un ķīnieši nez kāpēc neuzvedas tā, kā mums gribētos

Latvija pauž bažas par nepārtrauktām ļaunprātīgām kiberdarbībām, kas gan valsts, gan privātu uzņēmumu un organizāciju līmenī...

Foto

Singapūra prezentē jaunu politiku, kas pilnībā maina pieeju, kā cīnīties ar televīrusu

Singapūra izturēsies pret COVID-19 tāpat kā pret jebkuru citu pastāvīgu slimību. Piemēram, pret gripu...

Foto

Esam globālo korporāciju sistēmas pakalpiņu varā un varam to viņiem pateikt tieši acīs

Visu laiku gribas teikt – ko ņemamies? Covids ir globāla – nē, neteiksim...

Foto

Rīkojums par naida aizliegšanu

Kādi tik mums iekšlietu ministri nav bijuši! Kas visus atcerēsies, tikai spilgtākie paliek prātā. Savādnieks Māris Gulbis pats skrēja uz tirgu...

Foto

NBS priekšniecība šauj pār strīpu

Globālā konglomerāta NATO Latvijas meitasuzņēmums Nacionālie bruņotie spēki (NBS) šauj pār strīpu. Jau prasības pamest dienestu militārpersonām, kas atsakās no vakcinācijas...

Foto

"Olainfarm" obligātais akciju atpirkums ir prettiesisks un tiks apstrīdēts

Čehijas investīciju uzņēmums Black Duck Invest, kas šī gada 27.aprīlī ir noslēdzis 42,56% AS Olainfarm akciju pirkuma darījumu ar SIA Olmafarm,...

Foto

Četras vakcīnas, trīs mutācijas, divi pianisti, tik viena nelaime

Ažiotāžu sacēlušie Vestarda Šimkus izteikumi no skatuves par savu klausītāju nedalīšanu vakcinētajos un nevakcinētajos parāda, līdz kam...

Foto

Covid-19 vakcinācijas jautājums: aicinām pārtraukt agresiju pret nozarē strādājošajiem

Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA) turpina iestāties par brīvprātības principu vakcinācijas jautājumā, lai gan valdība...

Foto

Vēl cīņa nav galā un nebeigsies – „Progresīvie” ir neapmierināti, un viena velojosla Aleksandra Čaka ielā ir sāpīgs pagaidu kompromiss

Rīgas domes Satiksmes un transporta lietu...

Foto

Mēs atnācām paskatīties, ko tas Šimkus prot, nevis klausīties viņa sprediķus

2019. gadā “Oskara” balvu par gada labāko filmu ieguva režisora Pītera Farelija “Zaļā grāmata”. Filma...

Foto

Kā var zināt, ka tik ātri izstrādātas vakcīnas ir efektīvas un drošas?

Runājoties ar radiem un draugiem par aktuālo tēmu, ik pa brīdim gadās dzirdēt jautājumu:...

Foto

Rīgas infrastruktūra ir jāveido tā, lai velobraukšana kļūst par patiešām nopietni apsvērtu izvēli

Satiksmes organizēšana Aleksandra Čaka ielā, kas ir viena no Rīgas maģistrālajām ielām, šobrīd...

Foto

Ko Latvijas iedzīvotājiem ar šo žestu cenšas pateikt Daniels Pavļuts?

Veselības ministrs Daniels Pavļuts nolēmis pie mums vērsties ar jaunu reklāmas kampaņu, kā pats saka, „ar...

Foto

Mīļo Lotār, diskriminē, lūdzu, d...st!

“Neesmu ne par, ne pret vakcināciju, bet tūlīt pastāstīšu, kādēļ man ir kruta imunitāte un visi vakcinētie ir aitas!” nosprieda Lotārs,...

Foto

Rokas nost no mūsu stabiņiem – Tērbatas ielā negadījumos cieš vidēji veseli divi gājēji gadā

Šogad aprit jau trešais gads, kad Rīgā beidzot tiek domāts par...

Foto

Stabiņu invāzija Rīgas ielās

Pēdējās dienās daudzi rīdzinieki noteikti ir pievērsuši uzmanību apstāklim, ka vairākās Rīgas ielās veiktas dažādas satiksmes organizācijas izmaiņas, turklāt, šķiet, ir sākusies...

Foto

Loterija uz dzīvību un nāvi

Zināt krievu ruletes principu? Tev tiek iedota pistole ar tikai vienu lodi, un tev nav ne jausmas, kurā brīdī tā vienīgā...

Foto

„Progresīvo” virtuve kļūst aizvien smirdīgāka un smirdīgāka: jautājumi kārtējai aizmuguriskai “Atklātai sarunai par Roberta Putņa izslēgšanu”

1. Kāds tieši ir tiesiskais pamatojums, kāpēc netiek dota iespēja...

Foto

Ja runāšu – “mazgāšu netīro veļu", būs “nesmuki”: šo argumentu esmu dzirdējis neskaitāmas reizes savā pretkorupcijas darbā

Politiķe, kura par pašas sastrādātajām cūcībām lūdz neuzlikt viņai...

Foto

Attopieties!

Vakcinēšanās būšot obligāta ārstniecības, sociālās aprūpes, izglītības un citās iestādēs. Darba devējiem būšot tiesības atlaist darbinieku, kurš nevarēs uzrādīt Covid-19 sertifikātu. Tā vienojusies valdība. Tas...

Foto

Nav pieļaujama piespiedu vakcinācijas pret Covid-19 noteikšana

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) valde neatbalsta valdības ieceres īstenot pedagogu vai citu jomu darbinieku piespiedu vakcinēšanu pret Covid-19, tā vietā...

Foto

Lielā nauda – „koalicionāru” vai visas sabiedrības atbalstam?

Latvijai uz galvas tuvākajos piecos gados uzkritīs milzīga nauda. Gandrīz divi miljardi eiro no Eiropas Atveseļošanas un noturības...

Foto

Īstenojot savu „satiksmes mierināšanas” eksperimentu, Staķis un Ķirsis bojā Rīgas vēsturiskā centra pilsētvides tēlu

Esam veikuši Tērbatas ielas apsekošanu un konstatējuši satiksmi norobežojošu elementu nesaskaņotu izvietošanu,...

Foto

Palīdziet! Pret mums veselam saprātam neiedomājamā veidā un apjomos tika izplatītas nomelnojošas, falsificētas, neslavu ceļošas, godu un cieņu aizskarošas nepatiesas ziņas

Pašvaldību vēlēšanu laiks ir noslēdzies...

Foto

Mūsu satiksmes mierināšanas pārvērtības ir lieliskas un būs vēl lieliskākas, jums tikai jāizturas cieņpilni

Rīgas centrs ir pārvērtību priekšā. Un šīs pārvērtības ir jau sākušās. Pakāpeniski...

Foto

Juraša un Bordāna sapņi par sev pakļāvīgu tiesu sāk aizvien biežāk piepildīties

Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa 22. jūnijā attaisnoja par valsts noslēpuma apzinātu izpaušanu apsūdzēto...

Foto

Naudas kripatiņas

Pirms dažiem gadiem man kāds draugs jautāja par kriptovalūtu (naudas kripatiņām). Nopratu, ka viņš grib tajā, tā teikt, investēt. Pirms to darīt, viņš tomēr...

Foto

Andrejs Ēķis izkalpojas varnešiem

Latviskais un inteliģentais Andrejs Ēķis, lietojot vārdu “atpakaļ” laika nozīmē, kanāla RīgaTV 24 raidījumā “Ziņu TOP 5” sūrojas: “Bet man kaut kādas trīs, četras...

Foto

Paturot apcietinājumā Ādamsonu, tiesa uzņemas atbildību riskēt ar viņa dzīvību

Paturot apcietinājumā Saeimas deputātu Jāni Ādamsonu, tiesa, manuprāt, uzņemas atbildību riskēt ar viņa dzīvību. Vienā svaru...

Foto

Mēs tikām cauri Covidam, bet es nezinu, vai mēs tiksim cauri Reiram vai Kariņa cinismam

No rīta VID telefons vienkārši pīkstēja aizņemto pīkstienu. Beidzot pēc pusstundas...

Foto

Stājas spēkā mans lieliskais likums ar pietiekamiem horizontālās politikas instrumentiem

Atbilstoši Satversmes ievadam viens no Latvijas valsts uzdevumiem ir garantēt latviešu nācijas, tās valodas un kultūras pastāvēšanu...

Foto

Jūlija man pievienojās pēdējā naktī un tagad lielisko mani pamet par labu Aināram, ar kuru viņai ir saites

„Likuma un kārtības” valdes vārdā vēlos sniegt izvērstu...

Foto

Gobzems ar mani nepareizi un nelabi komunicēja, tāpēc es no viņa eju prom

Mīļie draugi! Ar smagu sirdi paziņoju, ka esmu spiesta izbeigt savu darbu partijā...

Foto

„Repharm” kontroli „Olainfarm” pārņēmusi pretlikumīgi

Čehijas investīciju uzņēmums Black Duck Invest, kas šī gada 27.aprīlī ir noslēdzis 42,56% AS Olainfarm akciju pirkuma darījumu ar SIA Olmafarm, uzsver, ka Repharm grupas paziņojums par...

Foto

Ir īstais brīdis, lai es jums atkal kaut ko pastāstītu – šoreiz par vīrusu

Vai kovids atgriezīsies? Īsā atbilde ir – jā. Turklāt tas jau nekur nav...

Foto

„Facebook” mani ir pilnībā banojis

Tātad - Facebook mani ir pilnībā banojis*. Kas interesanti, bans ir pēc raksta par to, ka valdībai būtu jāpiedāvā apdrošināšana tiem, kuri vakcinējas,...

Foto

Brīvības simbols diemžēl būs dzeltena zvaigzne, jo viss sākas ar šķietamu sīkumiņu

Vakar tvitera pseidointelektuāļi un varas apoloģēti uzsprāga, jo mans piemērs ar dzelteno zvaigzni [publicēts...

Foto

Čekas ziņotājs, kolaborants, LU katedras vadītājs: brīvības ierobežošana ir dabisks [normāls] process

“Es domāju, ka šajā situācijā brīvības ierobežošana ir dabisks process, ne lai kādam nodarītu...

Foto

Viss ir daudz vienkāršāk

Kāds ir cilvēka materiālās vajadzības? Īstenībā nemaz tik daudz mums dzīvē nevajag. Mums vajag ērtu mājokli, kur varam labi justies, kādu personīgo...

Foto

Ceļš uz nekurieni

Daudzi brīnās, arī es, par to, ka cilvēkus nav iespējams pārliecināt, viņiem ir grūti izskaidrot, un viņi bieži nespēj saprast pat vienkāršas un...

Foto

Nē, cilvēki Latvijā nav dīvaini un neizvairās no vakcinēšanās!

Par spīti masīvai antivakcinācijas kampaņai soctīklos, ko uzkurina Kremļa troļļi kopā ar visādiem vietējiem dīvainīšiem, un par...

Foto

Viena mācība gan, ja jebkad “ejat politikā” – rūpējieties par sevi!

PROGRESĪVO valde aizmuguriski un negaidīti ir izslēgusi mani no partijas par neseno interviju. Manuprāt, lēmums...

Foto

Omega vēlētāja vilšanās

Aizritējušajās Saeimas vēlēšanās balsoju par KPV LV, pieliekot plusiņu Aldim Gobzemam. Diemžēl, nokļūstot Saeimā, partija neattaisnoja lolotās cerības. Tās suņu būdas cerbers kļuva par Šveices...

Foto

Ja jums ir tikai gurķis, tad nevar uztaisīt gurķu un tomātu salātus

Dārgā Latvijas tiesu vara! Vai arī man jūs tagad jāsauc par likumdevēja varu? Rakstu,...

Foto

Joku diena Evri Dej, teicēnieši gardi smej

Teikas likumdošanai ir jāsoļo soli solī ar Dievzemītē notiekošajām nejēdzībām. Kad savulaik izdevu dekrētus, man prātā nevarēja ienākt, ka...

Foto

Kariņš un Pavļuts ir diskreditējuši vakcinācijas procesu un tagad grasās vakcināciju diskreditēt vēl vairāk

Vispirms valdība politiskas konjunktūras dēļ neiepirka vakcīnas un vakcinācija Latvijā tika novilcināta...

Foto

Izejiet ielās, Levita kungs, sajutīsiet, ko tauta par jums domā

Levits šodien runāja Saeimā. Runa bija tukša. Jautājums ir par redzējumu, Levita kungs. Par adekvātu redzējumu....