Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
VDK kartotēka

Pievienot komentāru

Lapas:    9   8   7   6   5   4   3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

vietējais

23.03.2019. 01:25

»

Zinātājs

Skumji, ka tā...


Par to jau ir šis stāsts,kāda katram ir vērtību skala,un kāda tā ir Jaunpiebalgas novadam,ar savu mežzini,ir skaidri redzama, "NE MANA CŪKA,NE MANA DRUVA". Es te nedzīvoju un" NAUDA NESMIRD".Tam fanātam vajadzēja būt novadam un pagastam,bet abi noskatījās ,kā dažās dienās tika izpostīts pagasta centrs-atbrauca,nocirta,atstāja tukšu vietu,nauda kabatā,aizbrauca un kāda daļa par pārējo!Apbrīnojams tas naudas kārais latvietis,sirdsapziņu maizes vietā apēdis....

Atbildēt

Zinātājs

22.03.2019. 00:55

»

vietējais

Vairāk iet runa,ka kailcirte atrodas pašā centrā,uz nomnieku(iesksaitot pašvaldību)zemes un to daźādi dienesti varēja apstrīdēt un apturēt,ierādot cērtamo meźa platību no saviem resursiem kā apmaiņu-šai gadījumā no pašvaldības-un tas pat nebija 1 ha.Izpostīts ir pagasta centrs un vizuāli tāds tas būs...


Skumji, ka tā!
... ka cilvēka(u)alkatībai nav robežu.
Bet šeit es domāju alkatību tādā izpausmē, kā par katru cenu izspiest "kapeiku", no koku pudura, kuram ir daudzkārt augstāka estētiskā, vizuālā un kultūrvēsturiskā vērtība.
Bēda ir tā ka cilvēki kļuvuši pārāk merkantīli pa šajiem 27 gadiem otrajā neatkarībā.
Var jau uzskatīt arī par alkatību, to ka mežinieki cenšas par katru cenu mežus uzpirkt.
Katram no viņiem ir savi mērķi un nolūki.
Bet lielais vairums, to dara tāpēc ka mežs, ka tāds viņiem ir vērtība, kas nav novērtējama ne ar kādu naudu. Viņiem ir skumji, par to ka, ja nenopirks mežinieki, tad nopirks firmas, SIA, kur apakšā ir "investīcijas", visbiežak Zviedru kapitāls.
Tātad, mēs izpārdodam savu zemi- ārzemniekiem! Pavisam nepiespiesti- brīvprātīgi.

Var kadi fanāti arī nopirkt, meža pleķus, lai pasargātu no izciršanas, bet tā dara retais, jo drīz vien "piesitas St*gas; X mežssaimnieki"un "koļī", lai pārdod.
Diž*zols sola pateikt Tava meža vērtību!
Bet meža vērtība katram cilvēkam ir sava:
Vienam tas ir "miljons" kā Da Vinči glezna, citam tā ir tikai tajā augošās koksnes cena.

Atbildēt

vietējais

20.03.2019. 15:31

»

Zinātājs

Tā ir Valsts attieksme kopumā pret Latvijas zemi, ka...


Vairāk iet runa,ka kailcirte atrodas pašā centrā,uz nomnieku(iesksaitot pašvaldību)zemes un to daźādi dienesti varēja apstrīdēt un apturēt,ierādot cērtamo meźa platību no saviem resursiem kā apmaiņu-šai gadījumā no pašvaldības-un tas pat nebija 1 ha.Izpostīts ir pagasta centrs un vizuāli tāds tas būs vēl vairākus gadu desmitus.Šeit ir runa par godaprātu,kas to atļāva un kam cēlās roka to darīt, un par to arī kādam jāatbild!

Atbildēt

Zinātājs

19.03.2019. 13:17

»

Jaunpiebalgas novads

Cirta privātu "mežu" privātā zemē,uz kuras atrodas vairāk kā 10 apdzīvojamas pagasta centra ēkas ar piederošu zemi un mežu,kuras tiek iznomātas no privātas personas.Jautājums jau tā aktuāls-Kāpēc vēl arvien gandrīz visas centra dzīvojamās ēkas atrodas uz privātas zemes,kāpēc pagasts vai novads nav nokārtojis...


Tā ir Valsts attieksme kopumā pret Latvijas zemi, ka,
"Cirta privātu "mežu" privātā zemē,uz kuras atrodas vairāk kā 10 apdzīvojamas pagasta centra ēkas ar piederošu zemi un mežu,kuras tiek iznomātas no privātas personas.Jautājums jau tā aktuāls-Kāpēc vēl arvien gandrīz visas centra dzīvojamās ēkas atrodas uz privātas zemes,kāpēc pagasts vai novads nav nokārtojis to,lai zeme būtu novada īpašums"
jo, Valstij hroniski trūkst naudas.
Visi ir dzirdējuši:
1)Vajag nodot uzņēmumus privātās rokās, (ir dzirdēts, ka citās valstīs tas veicina efektīvu saimniekošanu) - pie mums, visu efektīvi izlaupa, uzņēmumi iznīkst.
2)Zemi vajag atdot tautai (lai, noprivatizē), jo tad, tauta maksās valstij, un valsts saņems pasatāvīgus ieņēmumus, no tiem kuriem Latvijā kas pieder. (Bet, ja reiz zeme ir personisks īpašums, kādēļ, tad būtu kādam kaut kas jāmaksā,- tas īpašnieka viedoklis)
3)valstij- Pašvaldībai, kā tās pārstāvim, nav daudz sviru, kā par saprātīgām summām atsavināt sabiedrības interesēs, (kaut gan dažreiz varbūt tas būtu nepieciešams, kā konkrētajā gadījumā- ikgadējais pašvaldības budžets neatļauj tādas opcijas, ka atpirkt zemi no privātajiem (jo viņš var ļimonu pieprasīt))
Kopumā pašvaldībām ir diezgan "sasietas rokas", tās var vienīgi uzlikt administratīvos sodus par konstatētajiem pārkapumiem, un ar to arī viss beidzas.
Patāvošā iekārta, neļauj tā vienkārši, kādam paņemt nost to, uz ko tam nostiprinātas īpašuma tiesības pēc nopirkšanas , noprivatizēšanas, mantošanas.
Var mēgināt ar ikreizēju Saeimas lēmumu, bet Saeima var arī nevēlēties riskēt, lai iekultos tiesvedībās, jo atsavināšanu var arī apstrīdēt.
Vienīgais normālais ceļš ir savstarpējā vienošanās uz likumīga pamata. Ja vienošanos nevar gūt, tad paliks tā, ka daudzi dzīvos uz svešas zemes, un cietīs no dažadiem ierobežojumiem un pašvaldības atbalstu tiem nesagaidīt, jo to tā vienkārši izdarīt neļauj likums.

Atbildēt

vietējais

18.03.2019. 19:43

»

Mežinieks

Svaigs izcirtums,meža zeme, atkarībā no AAT, no 200 līdz 2000 euro/ha. 200 būs purvājā, kur normāli ātrāk kā 120 gados mežu neuzaudzēt pēc nociršanas. Niedrājā būs tevis nosauktie 300-600...


Mežiniek,pēc cik gadiem atjaunosies vārmācīgi nozāģētais meža pudurītis Zosēnu pagasta Melnbāržu pašā centrā????Būs tādi paši brikšņi kādi ir pirms vairākiem gadiem vētras izpostītā Gaujmalas meža vietā!!! Galvenais,ka nauda ķešā!Vai tiešām Jaunpiebalgas domes vadībai nemaz nav kauna par tādu postaźu pašā pagasta centrā,jo galvenie atļaujas devēji bija viņi,par korumpētajiem un vārdos nosauktajiem mežu atbildētājiem nemaz nerunājot-tiem jau rutīna kādu apčakarēt,ka tik nauda ripo.Kauns,kauns,kauns visiem tiem,kas to visu pieļāva!!!Tā kā viss tas tiek apspriests valsts mērogā,cerams ,ka kādam par to būs jāatbild,jo vainīgie tiek saukti vārdos-sākot ar augšu un beidzot ar vardarbīgajiem zāģeriem.Tiesājas Brakos,Baložos,privātie par nelikumīgām kailcirtēm,gan pienāks arī šo varoņu laiks.

Atbildēt

Mežinieks

18.03.2019. 19:02

»

WASP

Moins gudrinieki!....viena no vislielākajām maucībām ir latviešu tautas atmežošana par santīmiem.Lūdzu pasakiet man vienu-cik reāli maksā 1 ha meža zemes?...zinu zinu no 300-600 par ha! tik dod zēniņi ar neskaitāmiem kraftwoodiem....Bet cik reāli maksā?...un kam var pārdot??mežs teiksim ir izcirsts-...


Svaigs izcirtums,meža zeme, atkarībā no AAT, no 200 līdz 2000 euro/ha. 200 būs purvājā, kur normāli ātrāk kā 120 gados mežu neuzaudzēt pēc nociršanas. Niedrājā būs tevis nosauktie 300-600.
Sapurgāta, aļnu nograuzta apšu jaunaudze, arī 15 gadus veca, nemaksās vairāk par 600-700eur/ha, jo tur vēl jāliek darbs, lai novāktu sabojāto, lai ierīkotu labu mežu.

Atbildēt

WASP

18.03.2019. 15:55

Moins gudrinieki!....viena no vislielākajām maucībām ir latviešu tautas atmežošana par santīmiem.Lūdzu pasakiet man vienu-cik reāli maksā 1 ha meža zemes?...zinu zinu no 300-600 par ha! tik dod zēniņi ar neskaitāmiem kraftwoodiem....Bet cik reāli maksā?...un kam var pārdot??mežs teiksim ir izcirsts-cena??14 ha.nav purvs.

Atbildēt

Tieši tā

18.03.2019. 14:26

»

Parekinaju

Nu ta es iztereju del Jums zagleni savu laiku un parekinaju - ja jau runajam par uzvardiem...


Vidzeme.Jaunpiebalgas novads-Alksnītis ar ģimeni-ap 180 ha Laimīgie!:):):)

Atbildēt

Tieši tā

18.03.2019. 14:13

»

precīzi

tieši tā rīkojas LVM mafiozņiki


Precīzi.

Atbildēt

Novads

17.03.2019. 20:15

»

mežos strādājošs

wow!!! 6zemes gabali... miljonārs!? :D...


500 eiro alga,ienākumi tā neko.

Atbildēt

Gatis

17.03.2019. 20:01

»

mežos strādājošs

wow!!! 6zemes gabali... miljonārs!? :D...


Skaidri redzams ar kuru firmu sadarbība!!!

Atbildēt

vietējais

17.03.2019. 19:10

»

Jaunpiebalgas novads

Nav zaudējis amatu,tàpēc,ka viens otru piesedz gan VMD,VD un novada domē,jo visi sasieti vienā aukliņā-zivis pūst no galvas


Zaudès amatus,kad atradīs vainīgos,kas atļāva kailcirti Zosēnu pagasta centrā pie privatmājām nomātā zemē.kad nomnieki publiski sāks runàt par ciršanu nakts laikā bez saskaņošanas un brīdināšanas ar viņiem un kuriem darbošanās bija jàpartauc ar policijas izsaukšanu....Ja vēl mācētu runāt dzīvnieki,pastastītu ko izjuta,kad lielais traktors nakts laikā vandījās daźus metrus no māju pakšiem....

Atbildēt

Bracka

17.03.2019. 18:48

»

Jaunpiebalgas novads

MEŽOS STRĀDĀJOŠS,liekas,ka pats esi vai nu pats Alksnītis vai tuvu stāvošs aizstāvis.Neiet runa par lopiem,bet Ntiem ha mežu,godprātīgu darbu un "labām atsaucēm


Te tak acīmredzami, ka savējais no mafijas. Vienkārši ļoti filigrāni mēģina aizvirzīt visus no temata

Atbildēt

Gatis

17.03.2019. 18:46

»

mežos strādājošs

wow!!! 6zemes gabali... miljonārs!? :D...


Ir kāds ,kas par viņu paziņos (KNAB)

Atbildēt

Jaunpiebalgas novads

17.03.2019. 18:26

»

mežos strādājošs

Nosauc iemeslu, kāpēc nav zaudējis amatu


Nav zaudējis amatu,tàpēc,ka viens otru piesedz gan VMD,VD un novada domē,jo visi sasieti vienā aukliņā-zivis pūst no galvas.

Atbildēt

Jaunpiebalgas novads

17.03.2019. 18:22

»

mežos strādājošs

Cik iesniegumus esi iesniedzis, kam ziņojis? Izklausās pēc LIELAS NULLES


MEŽSTRĀDĀJOŠS,ir,ir ziņots.

Atbildēt

Njaa

17.03.2019. 18:14

»

mežos strādājošs

Nosauc iemeslu, kāpēc nav zaudējis amatu


Nu tas es domāju arī pat dumjākajam būtu skaidrs...amatu nezaudē, jo doļa ir lielākā daļa, ko tad sāksi sist tos ar kuriem kopā shēmo.
Par interešu konfliktu es pat nezinu kā, lai Tev izstāsta:))...jebkurš to saprastu...Mežzinim ir infomācija, kas citiem nav pieejama, mežzinis personīgi pazīst īpašnieku, mežzinis pārstāv valsti un likumu...un vēl daudzas lietas

Atbildēt

Jaunpiebalgas novads

17.03.2019. 18:12

»

mežos strādājošs

wow!!! 6zemes gabali... miljonārs!? :D...


MEŽOS STRĀDĀJOŠS,liekas,ka pats esi vai nu pats Alksnītis vai tuvu stāvošs aizstāvis.Neiet runa par lopiem,bet Ntiem ha mežu,godprātīgu darbu un "labām atsaucēm".

Atbildēt

Nav ko teikt

17.03.2019. 18:05

»

mežos strādājošs

Droši, iemet sava dzīvokļa, mājas kvadratūru, kāds auto, kur un kā ceļo...


Klausies Tu gudriniek, Tu par tādu lietu kā interešu konflikts esi dzirdējis??? Cilvēki var darboties cik viņiem gribas tikai tad nedrīkst ieņemt amatu, kurš atļauj gūt labumu no konkrēta amata. Un šeit pat aklam skaidrs, ka ir interešu konflikts! Tā kā beidz muldēt!

Atbildēt

mežos strādājošs

17.03.2019. 18:02

»

Ivara Alksnīša deklarācija

2017.gada šis kungs nopelnīja 31 000 EUR, no kuriem 10 000 ir no SIA Meža bites


wow!!! 6zemes gabali... miljonārs!? :D
Jau LAD naudas ienākšana liecina, ka nodarbojas ar lauksaimniecības zemes darbiem vai lopu audzēšanu, kur problēma???
ā, tā 12gadus vecā mašīna varbūt ir tā lielā sāpe???
Es vairāk "satrauktos" ka šim nav nedz pensiju fondi, nedz apdrošināšana...
p.s. tikai tiem 31k nepiemirsti nodokļus atrēķināt!

Atbildēt

Interesanti

17.03.2019. 18:00

»

Turpini tik turpini:)

Tu mežos strādājošais, godīgais un kompetentais...


Interesanti kur tas Imants Folkmanis to skaidro 85 000 tur...ir seifs, vai norakts kaut kur dārzā?? Skaidrs, ka nekāda skaidrā nav, tad ir vienkārši, lai brīvi var ņemt kukuļus skaidrajā un ja kāds paņems ciet varēs stāstīt, ka tie tak mani uzkrājumi!

Atbildēt

mežos strādājošs

17.03.2019. 17:58

»

Labs kalps

Tu labi un cītīgi aizstāvi savējos - labs šariks...


Droši, iemet sava dzīvokļa, mājas kvadratūru, kāds auto, kur un kā ceļo...
Es nesaku, ka nav kāda problēmiņa utt, bet šī ir ķērkšana, ka kāds kko dara! Kā jau x reizes teicu, nelikumīgi-ziņo! Likumīgi, tad sarunā kādu, kas uzcep rakstu par lietu, kur NEKO nejēdz! Tā arī NEVIENS neuzrakstīja, ko saprot un ko nozīmē TAKSĀCIJA!!! NEVIEBS! Tas DAUDZ pasaka, ko cilvēks saprot no meža!
Un nez kas šajā matemātikā bija tik nereāls un negodīgs!?
Tu dabūn 10k eur, nopērs savu bleķa bundžu un braukā kā pirmais ciemā... es būtu pircis zemi, mežu, dīķus... ko tādu, kas nesīs peļņu! Vai vismaz neradīs zaudējumus!

Atbildēt

Ivara Alksnīša deklarācija

17.03.2019. 17:42

»

Jaunpiebalgas novads

MEŽĀ STRĀDĀJOŠS,vai tas daudz ko neizsaka?Paskati,cik meža īpašumi šim pilsonim ar ģimeni pieder,tāpēc nerunā par likumiem


2017.gada šis kungs nopelnīja 31 000 EUR, no kuriem 10 000 ir no SIA Meža bites!

Atbildēt

Jaunpiebalgas novads

17.03.2019. 16:26

»

Gatis

Jaunpiebalgas meżzinis Ivars Alksnītis mafijas līderis jā vajag tsksāciju tad tikai viņa ieteiktais taksators taksē ,dasto Alksnīts pats, uz lielākām kailcirtēm par 300kb mazāk ,cirsmas piespēlē saviem čomiem


MEŽĀ STRĀDĀJOŠS,vai tas daudz ko neizsaka?Paskati,cik meža īpašumi šim pilsonim ar ģimeni pieder,tāpēc nerunā par likumiem!

Atbildēt

Jaunpiebalgas novads

17.03.2019. 14:50

»

mežos strādājošs

Ciema centrā ciršana ir jāsaskaņo ar pagasta pārvaldi vai novada domi! Cik zinu, tiem ir gala vārds! Ko nozīmē saprātīgs vadītājs? Tev šķiet, ka šajā valstī VISS notiek saprātīgi! Atkārtošu vēlreiz, ja LIKUMS ļauj, īpašnieks vēlas cirst, kāds varētu būt iemesls, lai nedotu ciršanas apliecinājum utt!? ...


MEŹOS STRĀDĀJOŠAIS,tāda sajūta,ka tavs uzdevums aizstāvēt visus lielos naudas rausējus zem nosaukuma-VISS LIKUMIGI. Vārdam LIKUMĪGI ir antonīms LĪKUMĪGS(līkums)-ar līkumu apiet likumu un par naudu var visu.Daudz prāta spējas nevajag,lai pašā centrā,apdzīvotā vietā,nomas zemē veiktu kailcirti un tad jādomā,kādi cilvēki sēź ar mežu un zemi saistītos amatos.

Atbildēt

Jaunpiebalgas novads

17.03.2019. 14:20

»

mežos strādājošs

Ciema centrā ciršana ir jāsaskaņo ar pagasta pārvaldi vai novada domi! Cik zinu, tiem ir gala vārds! Ko nozīmē saprātīgs vadītājs? Tev šķiet, ka šajā valstī VISS notiek saprātīgi! Atkārtošu vēlreiz, ja LIKUMS ļauj, īpašnieks vēlas cirst, kāds varētu būt iemesls, lai nedotu ciršanas apliecinājum utt!? ...


Cirta privātu "mežu" privātā zemē,uz kuras atrodas vairāk kā 10 apdzīvojamas pagasta centra ēkas ar piederošu zemi un mežu,kuras tiek iznomātas no privātas personas.Jautājums jau tā aktuāls-Kāpēc vēl arvien gandrīz visas centra dzīvojamās ēkas atrodas uz privātas zemes,kāpēc pagasts vai novads nav nokārtojis to,lai zeme būtu novada īpašums(veikta zemes maiņa)?Kāpēc uz nomas zemes attiecīgās instances ļauj rīkoties kā uz pagasta zemes,ja zin ka tā ir nomas zeme? Te nav ievēroti daudzi likumi un daudz jautājumu par likumību.

Atbildēt

Labs kalps

17.03.2019. 13:42

»

mežos strādājošs

Matemātika, īpašumu palielināšanai, ja esi mantojis, piemēram, 10ha LABU, 100gadīgu skuju koku mežu! Pieņemsim, ka vari nocirst 8ha, kur ir 300m3 uz ha! 2400m3x55eur... 132k eur! Kurzemē par to kā minimums var nopirkt 33ha lauksaimniecības zemi...


Tu labi un cītīgi aizstāvi savējos - labs šariks!
Liela daļa īpašumu ir pirkta par kadastrālo vērtību un pārējais skaidrā!
Cik var malt to sviestu par veiksmīgajiem mantiniekiem mežziņiem un viņu spēju uzreizināt ha apjomu:)). Bandiniek Tu tak esi jau pārcenties aizstāvot savējos...visiem jau skaidrs, kas Tu tāds esi...

Atbildēt

Nabagi mežzini

17.03.2019. 12:05

»

Nu ļoti meistarigi

Nu šis stāsts par mantojumu ir pats labākais...


Mežzini izstāstiet, kā nopirkt dzīvokli Bulgārijā ar algu 700€/mēnesī? Tādus vajadzētu uz Ķīnu aizsūtit, tur zin, kā rīkoties ar tādiem iereidņiem...

Atbildēt

mežos strādājošs

17.03.2019. 11:47

»

Nu ļoti meistarigi

Nu šis stāsts par mantojumu ir pats labākais...


Matemātika, īpašumu palielināšanai, ja esi mantojis, piemēram, 10ha LABU, 100gadīgu skuju koku mežu! Pieņemsim, ka vari nocirst 8ha, kur ir 300m3 uz ha! 2400m3x55eur... 132k eur! Kurzemē par to kā minimums var nopirkt 33ha lauksaimniecības zemi!
Tev ir zinām vai minētie LIELIE īpašumu turētāji ir pirkuši VECU mežu, iegādājušies jau nocirstu utt?! Es labprāt nopirktu mežu, kas cērtams pēc 20-30gadiem, jo tas ir IEGULDĪJUMS nākotnē! Man nav vajadzīga māja ar 350m2, audi a6 ar 3.0tdi un pilnpiedziņu... DOMĀ!!! Redzi netaisnību, rīkojies... tikai atceries, ka tas ir kāda privātīpašums, kurā noteiktās darbības nosaka likumā paredzētā kārtība!!! Skumji, ka nespēj nodalīt netaisnību no skaudības...

Atbildēt

mežos strādājošs

17.03.2019. 11:43

»

Jaunpiebalgas novads

Iet runa par vietu,kur tika cirsts.Tas meža pudurītis bija tas,kas dailoja ciema centru.Saprātīgi vadītāji atbildīgajās iestādēs iemainītu šo meža pleķīti pret novadam piederošu meža stūrīti,lai neizvarotu pagasta centru,vai sliktākajā gadījumā veiktu sanitāro cirsmu.Cik zināms,tad ir izcirsti koki ...


Ciema centrā ciršana ir jāsaskaņo ar pagasta pārvaldi vai novada domi! Cik zinu, tiem ir gala vārds! Ko nozīmē saprātīgs vadītājs? Tev šķiet, ka šajā valstī VISS notiek saprātīgi! Atkārtošu vēlreiz, ja LIKUMS ļauj, īpašnieks vēlas cirst, kāds varētu būt iemesls, lai nedotu ciršanas apliecinājum utt!? Varbūt tā nebija meža zeme, bet apaugusi lauksaimniecības zeme?! Vajag pētīt teritoriālo plānojumu utt!Privāta nomas zeme no kā, pašvaldības vai privāta cilvēka? Tu jau nosauc vismaz 3-4 lietas, kas nav zināmas, kas savukārt izslēdz tālākos, teorētiskos spriedelējumus...

Atbildēt

Jaunpiebalgas novads

17.03.2019. 10:49

»

mežos strādājošs

Man nenāk prātā NEKAS cits, kā kailcirte, kurā nevarētu cirst VISU, izņemot eko kokus... upju mala, kurā ir Ba cirsma... tur, protams, jāatstāj sugas, kuras nevar cirst, visādi citādi, kas vēl liedz ko cirst


Iet runa par vietu,kur tika cirsts.Tas meža pudurītis bija tas,kas dailoja ciema centru.Saprātīgi vadītāji atbildīgajās iestādēs iemainītu šo meža pleķīti pret novadam piederošu meža stūrīti,lai neizvarotu pagasta centru,vai sliktākajā gadījumā veiktu sanitāro cirsmu.Cik zināms,tad ir izcirsti koki arī privātajās nomas zemēs.Jābrīnās,ka šie iedzīvotaji nav cēluši pretenzijas un tiesājušies.Liekas,ka oponets ir piedalījies ciršanā,ja tik pārliecinoši uzstāj,ka tas ir normāli.Bet šeit dzīvo cilvki,kas nevar samierināties,ka atbrauc vandāļi un atstāj tukšu vietu,jo nauda,nauda,nauda...mežzinis,dastotājs,cirtēji,VMD,VD,dome un daži dabā pat nevar iedomāties,kāds te tagad izskatās un kàds bija.Visvarenība un visatļautība.

Atbildēt

Legendari

17.03.2019. 09:26

»

Nu ļoti meistarigi

Nu šis stāsts par mantojumu ir pats labākais...


Folkmaņu dzimta pie mums ir leģendas. Labi, ka beidzot kāds šo ir izcēlis gaismā!

Atbildēt

mežos strādājošs

17.03.2019. 01:28

»

Jaunpiebalgas novads

Iet runa par kailcirti. Visi koki nebija cērtami.Naudas kāri darboņi to paveica,jo roka roku mazgā,neviens nav vainīgs,viss likumīgi,visiem tika kāds labums.Mūsu brīnumvalstī viss ir likumīgi un vainīgo nav un kur nu vēl tādā ģerevņā kā Zosēnos,kur visi tiek uzskatīti par mazizglītotiem lauķiem,kurus...


Man nenāk prātā NEKAS cits, kā kailcirte, kurā nevarētu cirst VISU, izņemot eko kokus... upju mala, kurā ir Ba cirsma... tur, protams, jāatstāj sugas, kuras nevar cirst, visādi citādi, kas vēl liedz ko cirst???

Atbildēt

mežos strādājošs

17.03.2019. 01:27

»

Nu ļoti meistarigi

Nu šis stāsts par mantojumu ir pats labākais...


Pasaki paldies mammai un tēti, labu jājamo izaudzinājuši, kam ar matemātiku ĻOTI, ĻOTI švaki! :(

Atbildēt

Jaunpiebalgas novads

16.03.2019. 23:20

»

mežos strādājošs

Likums ir/bija pārkāpts? Acīm redzot nē, ja ir nocirst un nekas par to nevienam nav! Nevajag iedomāties, ka koks ir kāda svētbilde...


Iet runa par kailcirti. Visi koki nebija cērtami.Naudas kāri darboņi to paveica,jo roka roku mazgā,neviens nav vainīgs,viss likumīgi,visiem tika kāds labums.Mūsu brīnumvalstī viss ir likumīgi un vainīgo nav un kur nu vēl tādā ģerevņā kā Zosēnos,kur visi tiek uzskatīti par mazizglītotiem lauķiem,kurus var apčakarēt un teikt,ka koks ir koks,tikai kurā vietā?Galvenais,ka nauda ķešā un lai bļauri klusē.

Atbildēt

Nu ļoti meistarigi

16.03.2019. 17:03

»

mežos strādājošs

Tev ir informācija, ka lielais vairums šīs zemes nav mantotas...


Nu šis stāsts par mantojumu ir pats labākais...
Tiešām mežziņi ir paši laimīgākie un veiksmīgākie cilvēki valstī:)
Visi mantoja un izrādas ir vēl tik attapīgi, ka visi kā viens spēj nenormāli veiksmīgi saimniekot tā, ka pavairo īpašumus desmitkārtīgi. Tiešām paldies, ka raksti šos komentārus, jo šis tikai apstiprina rakstā rakstīto. Iegāzi savas bračkas no zagļu bandas!

P.S tāds sīkums SIA Dendra pieder Ingūnai Folkmanei un ak Tu vai atkal kārtējā sagadīšanās:)), izrādas viņa ir mežziņa Imanta Folkmaņa sieva...https://www6.vid.gov.lv/VAD/VADData
varat ieiet visi un apskatīties
Bet, protams, tā arī ir tikai sagadīšanās, jo gan jau, ka vai nu tā ir cita Ingūna vai nu pat ja ir sieva Imantam tad visdrīzāk nejauši uzsāka uzņēmējdarbību un izrādījās, ka viņas vīrs ir mežzinis. Tā kā nu es gan pateikšu rupjāk beidz zagt zaglīgā žurka un vēlreiz paldies, ka raksti!;)

Atbildēt

mežos strādājošs

16.03.2019. 14:32

»

Zāģis

Raksts izskatās pēc smirdīga pasūtījuma. Īsteni pietiek com stilā. Apmēram tā - mani Centrāltirgū apčakarēja, pērkot kartupeļus, un viss valstī ir slikti. Gremojamā barība čīkstošiem lohiem. Labi, ka kāds vispār vēl tai VMD strādā pēc tām neskaitāmajām oranži zaļajām reformām...


Par to arī ir stāsts! Vakances stāv mēnešiem un gadiem tukšas, jo jaunie skrien uz LVM strādāt, kur jau pārbaudes laikā alga uz rokas ir lielāka, kā VMD uz papīra!
Šādu samurgojumu (90% korumpēti) var uzmaukt par jebkuru iestādi! Viens policists no 100 paņem kukuli, 90% policistu ir pērkami utt...
Šis Latgalē stŗādājošais uzņēmums varētu atklāt savu nosaukumu utt, lai visi var izsmieties!
Kurzemē jau gadiem... tas kas spēj nosolīt augstāko cenu, tas arī pērk un strādā!? Un nav nācies dzirdēt, ka kāds baigi ietu pa burbuli vai citus šādi nomelnotu+šajā gadījumā vēl VMD iepinot, kam tur teikšana, ja ĪPAŠNIEKAM ir pašcieņa, saprāts un galva uz pleciem... ir apaļa NULLE!!!

Atbildēt

mežos strādājošs

16.03.2019. 14:28

»

Turpini tik turpini:)

Tu mežos strādājošais, godīgais un kompetentais...


Tev ir informācija, ka lielais vairums šīs zemes nav mantotas?
+vēl pastāstīšu, kā tas notiek, ja cilvēks STRĀDĀ!!!
Ir Tev zeme 20ha mantoti, dažu gadu laikā, īpaši pēdējos gadus ar visām ES naudām utt, sen jau tiec arī pie 200ha! SIA Dendra... tas būtu kas? Pilnīgi NEKO neizsakošs uzņēmums, kura darbības pamatnozare pat nav nevienam zināma!? :D
+šim minētajam jau 2000.gadu sākumā ir DAUDZ īpašumu... tā kā, atrodi viņa īpašumu ieguves izcelsmi un tad klaigā! Skaidri redzams, ka LAD maksājumi ienāk, kas nozīmē, ka cilvēks strādā...
p.s. Es nevaru nepiekrist, ka arī man ir škrobe, ka nepiedzimu 20gadus ātrāk, gan jau arī man tad būtu savi daži simti ha zemes, kas nodrošinātu labu dzīvi, bet tas nenozīmē, ka man tagad ir jāurkšķ...
Un JOPROJĀM atgriežamies pie taksācijas-pastāsti, kas tas ir, ko tas dod utt!? Tad pateikšu, kāds cilvēks esi Tu!!!

Atbildēt

Zāģis

16.03.2019. 12:32

»

mežos strādājošs

Īsa pamācība tiem, kuriem šķiet, ka viņus APJĀJ VMD un mežziņi...


Raksts izskatās pēc smirdīga pasūtījuma. Īsteni pietiek com stilā. Apmēram tā - mani Centrāltirgū apčakarēja, pērkot kartupeļus, un viss valstī ir slikti. Gremojamā barība čīkstošiem lohiem. Labi, ka kāds vispār vēl tai VMD strādā pēc tām neskaitāmajām oranži zaļajām reformām.

Atbildēt

Turpini tik turpini:)

16.03.2019. 11:55

»

mežos strādājošs

Runa bija par taksāciju-kā VISU PATIESĪBU!!! Tu vari savā saprašānā uzrakstīt, kas ir taksācija, lai arī tie, kas tikai sēņo, saprot, kas tas ir!? Kā jau teicu iepriekš, taksācija ir apmēram tas pats, kas mašīnai DERĪGA tehniskā apskate... un NEKAS vairāk...


Tu mežos strādājošais, godīgais un kompetentais:)
Lūk jebkurš var ieiet VID un apskatīties deklarācijas...un tur gan ir interesantas lietas
Lūk viens piemērs - Imants Folkmanis 271ha zemes, ienākumi 2017. Gadā - 55 000, lielākais ienākuma avots SIA Dendra 30 000, uzkrājumi skaidrā 85 000.
Bet Tu turpini turpini stāstīt, ka lauku cilvēki ir muļķi...

Atbildēt

mežos strādājošs

16.03.2019. 11:24

»

Klements

Ja kāds pārdod savu mežu balstoties uz taksācijas, viņš ir āmurs un ir pelnījis būt apčakrēts


Pēc komentāriem un raksta spriežot, droši var arī teikt, ja pārdod mežu pēc taksācijas datiem-esi čangalis!? :D :D :D

Atbildēt

mežos strādājošs

16.03.2019. 11:23

»

Jaunpiebalgas novads

Par naudu var visu nopirkt,to pierāda komentāri par Jaunpiebalgas mežzini.Normāli domājoši cilvēki atrastu alternativu kailcirtei pašā centrā


Likums ir/bija pārkāpts? Acīm redzot nē, ja ir nocirst un nekas par to nevienam nav! Nevajag iedomāties, ka koks ir kāda svētbilde...
+mani fascinē tv sižeti, kad pilsētā kāds kauc par nocirstu koku...
redz, ja šis koks vētrā uzkrīt mājai, mašīnai-kur bija atbildīgie dienesti! Gribi kokus-dzīvo mežā!?

Atbildēt

mežos strādājošs

16.03.2019. 11:22

»

Meistars

Tu miglu acis pūt protams meistarīgi...visi dasto savus īpašumus:)), kā tad...Tu laikam strāda mezu nozare, bet ne Latvijā...


Runa bija par taksāciju-kā VISU PATIESĪBU!!! Tu vari savā saprašānā uzrakstīt, kas ir taksācija, lai arī tie, kas tikai sēņo, saprot, kas tas ir!? Kā jau teicu iepriekš, taksācija ir apmēram tas pats, kas mašīnai DERĪGA tehniskā apskate... un NEKAS vairāk!!!
Turpinu atkārtot un varu to darīt atkala un atkal, apjāj tikai tos, kas to ļauj! Un tieši tā pat uz galvas ļauj kāpt tikai tie, kuriem tas patīk!
Nepazīstu NEVIENU, kam kādreiz būtu bijušas rakstā minētās "problēmas" ar VMD vai kas tamlīdzīgs!
Galu galā, ja raksta autors "uzvāra" 200m3 no taksācijas... :D :D :D
Jebaķ!?
Neesmu arī saskāries ar īpašumu, kurš nebūtu dastosts pie pārdošanas, un nereti 3-4x dastots...

Atbildēt

Klements

16.03.2019. 09:53

»

Meistars

Tu miglu acis pūt protams meistarīgi...visi dasto savus īpašumus:)), kā tad...Tu laikam strāda mezu nozare, bet ne Latvijā...


Ja kāds pārdod savu mežu balstoties uz taksācijas, viņš ir āmurs un ir pelnījis būt apčakrēts.

Atbildēt

Lapas:    9   8   7   6   5   4   3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Prātojums par raibiem laikiem

FotoPrātoju par raibiem laikiem, gluži vai negaidīti uzkritušiem. Jutos pilnībā apradis ap mūsu sabiedrības mierīgo, bet neizbēgamo virzību uz arvien jauniem atklātības un caurspīdības krastiem. Ikkatrs viens jau esam aizpildījuši savā bankā anketu un svēti nozvērējušies, ka neesam kamieļi, ka cienījamās institūcijas kontos zagtu naudu neliksim un teroristiem nepārskaitīsim, un pārraugošās instances modri to visu pārrauga.
Lasīt visu...

21

Kur tad palika šie „riski nacionālajai drošībai”?

FotoJau vairākus mēnešus Latvijas sabiedrībai ir pieejams daļējs tā saucamo čekas maisu saturs, un atgādināšu – „kartītes” apskatei ir pieejamas ikvienam no mums. Loģisks jautājums būtu, vai kas ir mainījies pa šo laiku? Nē, pilnībā nekas, tikai sabiedrība uzzinājusi jaunus vārdus, kas savulaik tieši vai netieši ir iesaistījušies „kopīgajās” lopiskajās aktivitātēs ar PSRS KGB.
Lasīt visu...

21

Jaunās pamatšķiras un to sekmes

FotoAizvadītais XX gadsimts ir ievērojams ar kardinālu sabiedrības pārveidošanos. Zinātnes valodā sabiedrības pārveidošanos dēvē par sociālo transformāciju. XX gadsimtā būtiski izmainījās sabiedrības šķiriskā struktūra. Tas attiecas galvenokārt uz eiropeīdu civilizāciju, kaut gan analoģisks process bija sastopams arī citās civilizācijās.
Lasīt visu...

21

No visiem kaktiem lien ārā mošķi, kas vēlas mūsdienu Latviju padarīt par totalitāru zemi

FotoVai tiešām LTV izlems, kurš drīkst nomāt telpas, vadoties pēc tā, kāds viedoklis ir tam, kurš vēlas nomāt telpas? Pirmais atjaunotās Latvijas ārlietu ministrs Jānis Jurkāns mūslaikos vairs nebūs tiesīgs paust savas domas, ja viņš tās pauž nomātās LTV telpās? Vai Jurkānam tas, ko viņš vēlas paust, tagad jānes saskaņot uz Patiesības ministriju?
Lasīt visu...

21

Izglītības ministrija ir ļoti ieinteresēta aprobežotas nācijas radīšanā

FotoTas, ka katrs cenšas paķert to, kas nav piesiets vai ir slikti piesiets, zināms jau sen. Pēdējā laika izskanējusī informācija par kukuļdošanas gadījumiem ir tikai nelielā apmērā rezultējies fakts, par ko runāja un nojauta daudzi.
Lasīt visu...

6

Kamēr Jānis Sārts guļ uz NATO lauriem, Kremlis plūc augļus informācijas kaujas laukā

FotoJau kādu laiku atpakaļ līdztekus tādiem jau zināmiem formulējumiem kā bruņots konflikts un karš (konvencionāla karadarbība) parādījās vēl divi jauni termini – informatīvais karš un hibrīdkarš, kas būtībā ir sinonīmi. Visos iepriekš minētājos formulējumos viens no svarīgākajiem vārdiem ir tieši „karš”.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Augsti godātajam Latvijas Valsts prezidentam Raimondam Vējonim - par pedagogu darba samaksas pieauguma grafika izpildi

Informējam, ka Ministru kabineta (turpmāk - MK) atbalstītajā un Saeimai iesniegtajā...

Foto

Atvērtās sabiedrības nacionālās īpatnības

Atvērtās sabiedrības idejas Latvijā kļuva populāras 80. gadu beigās. Daudzi no mums uzzināja, ka pretstatā atvērtai sabiedrībai pastāv arī slēgtā sabiedrība, kuru...

Foto

Par tikumu, bērnu drošību, fizisko un garīgo veselību: iesniegums Ilgai Šuplinskai, izglītības un zinātnes ministrei

Baudām aizvien lielāku materiālo labklājību. Tomēr vērojumi viena cilvēka mūža garumā...

Foto

Dieva dāvana, svētuma deficīts un algas

Acīmredzot latviešu tautas dzīvē kā Dieva dāvanu nākas uztvert neilgo padomju periodu. XX gs. 70.gados latviešu kultūras attīstībā tika sasniegta...

Foto

Kas mūsdienu politiķiem liek vairīties no leģionāriem?

Arī šogad pie Mātes Latvijas atnāks sirmie leģionāri. Varbūt kādam rokās būs necils ziedu pušķītis, cits iztiks bez tā....

Foto

Nu sajuka vienā katlā jums tie Aivaru Skrindu īpašumi un viņu sievas...

Raksta Jums korumpētākais un mafiozākais Valsts meža dienesta organizētā grupējuma šūniņas – Daugavpils nodaļas...

Foto

Valsts meža dienests: apgalvojumi par „mežziņu mafiju” ir abstrakti, pie mums viss labākajā kārtībā

Anda Krēsliņa (attēlā) vadītā Valsts meža dienesta iekšējās kontroles sistēma strādā lieliski,...

Foto

Vitālijs Reinbahs Augstākajā tiesā atkārtoti uzvar Rīgas mēru Nilu Ušakovu

12. martā juridisko pierādījumu trūkuma dēļ ar Augstākās tiesas lēmumu tika izbeigta tiesvedība saistībā ar Rīgas...

Foto

Zagļiem un teroristiem nav nacionalitātes

Kremlis reiz cerēja, ka ar Imantas betona bloku namu pagalmā uzaugušā naivā Nila palīdzību tam izdosies pārņemt varu un kontroli Rīgā...

Foto

Kā tālāk?

Uzrakstīju jau maisu atvēršanas dienā, bet ilgi šaubījos, vai manam vārdam būs kāds svars. Nemetu akmeni pirmais. Vispār nemetu. Nezinu, cik pats būtu stiprs,...

Foto

Sācies skaistumkonkurss pirms Eiropas Parlamenta vēlēšanām

No 6.marta drīkst iesniegt partiju sarakstus Eiropas Parlamenta vēlēšanām. Šķiet, ka šogad šīm vēlēšanām tiek pievērsta lielāka uzmanība nekā agrāk....

Foto

Lai mazinātu ekonomiskos noziegumus un krāpšanas, jāizskauž bezskaidras naudas maksājumi

Saistībā ar politiķu un VID priekšlikumiem mazināt skaidras naudas apriti, kas it kā "mazināšot ekonomiskos noziegumus",...

Foto

Visu vāciešu sterilizācija. Kaufmana plāns

„Vācieši nav cilvēki. No šā brīža vārds „vācietis” mums skan kā lāsts. No šā brīža vārds „vācietis” liek strādāt šautenes aptverei....

Foto

Vējonis uz atvadām vēlreiz mēģinās Latvijai uzdāvināt dzeguzes olu

Pašreizējais valsts prezidents Raimonds Vējonis, vadot pēdējos mēnešus savā amatā, nolēmis vēlreiz mēģināt „izbīdīt” Saeimā savu ieceri...

Foto

Pagrimuma realitāte jeb morālā poliūrija

Atkal medicīnas termins! Jā, pareizi! “Poliūrija” ir medicīnas termins. Bez tā nevarēsim iztikt. Tagad sociālajā publicistikā ir stabila situācija un stabila...

Foto

Prokuroru apsūdzība tiks pilnībā “iznīcināta”, ja kāds to vēlēsies dzirdēt

Šodien, pildot Šveices blēža Rudolfa Meroni finansiāli koruptīvo pasūtījumu un tieslietu ministra Jāņa Bordāna politisko uzstādījumu,...

Foto

Dažas ātras piezīmes par Emanuela Makrona eseju “Eiropas atdzimšanai”

Francijas prezidents Emanuels Makrons nācis klajā ar spēcīgu un skaidru redzējumu par Eiropas Savienības nākotni. Manuprāt, sen...

Foto

Eiropas atdzimšanai

Eiropas pilsoņi, ļaujiet man vērsties pie jums ne tikai vēstures un to vērtību vārdā, kas mūs vieno. Pēc dažām nedēļām Eiropas vēlēšanas kļūs izšķirošas,...

Foto

Mežonības klasifikācija, tautas mīmika un cilvēka kanons

Tagad lieliski iederas birokrātijas smalkajās aprindās iemīļotie vārdi “izaicinājums” un “risks”. Tos godam pelnījusi latviešu jaunā paaudze – tautai...

Foto

Kā trockisti radīja Eiropas LGBT kustību (Francijas piemērs), un kādi ir tās patiesie mērķi

Uz XXI gadsimta sākumu Rietumu sabiedrība ir kardināli mainījusies. Viendzimuma “laulību” legalizācija...

Foto

„Ellex Kļaviņš” atsakās no atzinuma sagatavošanas par OIK tiesiskuma izvērtējumu un iespējamo atcelšanu

Zvērinātu advokātu birojs (ZAB) Ellex Kļaviņš vienmēr ir ļoti atbildīgi izturējies pret interešu konflikta jautājumiem....

Foto

Mēs tiekam apšaudīti ar informācijas smagās artilērijas lādiņiem

Ņemot vērā dažādu apšaubāmas izcelsmes, anonīmu raksteļu parādīšanos interneta vidē un citur, gribētu ar jums par to mazliet...

Foto

Ārprātīgā eskalācija

2019.gada februāra beigās Latvijā organizētās noziedzības eskalācija (intensificēšanās) ir sasniegusi nacionāli ārprātīgu līmeni. Tas, kas notiek ar organizētās noziedzības nesodamību banku sfērā, Valsts bankas...

Foto

Viesstrādnieki kā politikas jaunais trends

Pēdējo dienu laikā vairākas partijas ir paziņojušas par saviem kandidātu sarakstiem Eiropas Parlamenta vēlēšanās. Nerunājot par šo cilvēku piemērotību darbam Eiropas...

Foto

Kādam jābūt manam prezidentam

Manam prezidentam jāpiemīt spējām sniegt runu ANO varas elitei, bet arī nebaidīties paņemt rokās lāpstu. Viņam jāspēj iedvesmot gan tepat Latvijā, gan...

Foto

Reorganizācija Jelgavas stilā: ja jau reiz ko likvidējam, tad sākam ar lielu un labu skolu

Vispārzināma ir mazo skolu problēma, kurās ir maz skolēnu, skolotāju slodzes...

Foto

Labais Rīgas cars Nils

Kaut arī jau ir daudz runāts par “Saskaņas” piketu Rīgas mēra Nila Ušakova atbalstam, kas tika rīkots š.g. 9.februārī, ir interesanti pavērot...

Foto

Morālā neatlaidīgā prasība jeb nacionāli politiskais imperatīvs

Morāla neatlaidīga prasība un organiska nepieciešamība ir sastopama ne tikai ētikā atbilstoši slavenā filosofa slavenajam terminam “kategoriskais imperatīvs”. Kants...

Foto

Pieteikšanās par vainīgu

Godātā redakcija, vairs nevaru to paturēt sevī. Esmu vainīgs, atzīstos. Atzīstos pilnīgi brīvprātīgi, bez spaidiem, viltus un maldības. Nevaru gan solīties še iederīgo...

Foto

Vadoņa gaidīšanas svētki

Šovasar plānotas Latvijas prezidenta vēlēšanas, un šobrīd neviens vispār nepiemin tagadējo prezidentu Raimondu Vējoni. Liekas, ka viņa izredzes tikt ievēlētam uz otru prezidentūras...

Foto

Egils Levits ir devis neatsveramu ieguldījumu, ir vienīgais un vislabākais

Šī gada jūnijā tiks ievēlēts nākamais Latvijas Valsts prezidents. Latvija ir parlamentāra republika, kurā Valsts prezidenta...

Foto

Muļķim būt

Maz ir to, kuri spēj saprast, kas notiek, un tomēr viņiem ir svarīgi, lai tiem būtu savs viedoklis par notiekošo....

Foto

Rietumu civilizācijas krīze

Ievērojamais britu vēsturnieks Arnolds Toinbijs ir rakstījis, ka nevienas nācijas un nācijvalsts vēsturi nevar izskaidrot pašu par sevi – tas ir iespējams tikai...

Foto

Divi vienā

Lasot manas publikācijas laikrakstos no astoņdesmito gadu beigām līdz manis uzrakstītām un izdotām grāmatām, lasītāji zina, ka nespecializējos uz kādu konkrētu tematu, bet rakstu...

Foto

Trīs aktuāli izskaidrojumi un viens negaidīts secinājums

1.Nogurums no patiesības jeb patiesības destruktivitāte. Nogurums no patiesības ir realitāte. Tāds psihiskais stāvoklis ir iespējams individuālā līmenī. Iespējams...

Foto

Rīga. Vai tiešām bezceRīga?

Kādu laiku nebiju braukusi pa Rīgu, taču aizvadītajās brīvdienās pabraukāju pa vairākiem mikrorajoniem (man gan labāk patīk teikt apkaimēm). Ticiet man –...

Foto

Vai „Jaunajai Vienotībai” ir jāpilda „Vecās Vienotības” solījumi?

Izglītības un zinātnes ministrija Vienotību pārstāvošā ministra Kārļa Šadurska personā 2018.gadā apsolīja pedagogiem darba samaksas pieaugumu. Šis solījums turklāt tika...

Foto

Kam mēs esam pret

KPV LV vajadzētu sākt aizdomāties par to, lai latvieši neatceras, kā boļševiki kungu mājas dedzināja. Kam pieder valsts vēlētājiem solīto darbu izpilde -...

Foto

Linkaits izvēlas „Yandex Taxi”?

Otrdien, 12.februārī pie Satiksmes ministrijas (SM) tiek plānots protests, kas tieši vērsts pret nozares politisko vadītāju Tāli Linkaitu (Jaunā konservatīvā partija). To...

Foto

Latvietis "Saskaņas" mītiņā pie Rīgas domes

Mans paziņojums par vēlmi piedalīties „Saskaņas” mītiņā pie Rīgas domes bija izsaucis vētru ne tikai sociālajos tīklos, bet arī ģimenē...

Foto

Ģeopolitika un mūsu neapskaužamais stāvoklis

Visjaunākie notikumi Venecuēlā, saprotams, pirmkārt un galvenokārt attiecas uz šīs valsts iedzīvotājiem un nekorekti ir iejaukties ar komentāriem viņu kultūras norisēs....

Foto

Koncepcijas projekts „Harmoniska Latvija. Taisnīgāka sabiedriskā iekārta”

Gatavojot šo projektu, par pamatu ņēmu Vācijas Brēmenes zemes satversmi. Domājot par Stradiņu dzimtas dzimto novadu Sēliju, Brēmenes zemi...