Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
VDK kartotēka

Pievienot komentāru

Lapas:    9   8   7   6   5   4   3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Velga

05.04.2019. 13:20

Pazīstu dažus sarakstā minētos.Norča Vārna-degradējies alkoholoķis, dzīvo kā velns sapuvušā koka būdā. Slinks mērglis, kas sarīda zemes īpašniekus savā starpā, jo labi orientējas zemes robežu dokumentos. Dienesta auto izmanto tīri savām privātām vajadzībām.

Atbildēt

Īpašniece

26.03.2019. 15:03

Jaunatne uz VMD - labas algas, jaunas dienesta automašīnas un iespaidīgas citas iespējas, kā Madonas Bondaru ģimenei arī ap 100 ha !Bet varbūt mantojums?nezināmais x....

Atbildēt

vietējais

23.03.2019. 01:25

»

Zinātājs

Skumji, ka tā...


Par to jau ir šis stāsts,kāda katram ir vērtību skala,un kāda tā ir Jaunpiebalgas novadam,ar savu mežzini,ir skaidri redzama, "NE MANA CŪKA,NE MANA DRUVA". Es te nedzīvoju un" NAUDA NESMIRD".Tam fanātam vajadzēja būt novadam un pagastam,bet abi noskatījās ,kā dažās dienās tika izpostīts pagasta centrs-atbrauca,nocirta,atstāja tukšu vietu,nauda kabatā,aizbrauca un kāda daļa par pārējo!Apbrīnojams tas naudas kārais latvietis,sirdsapziņu maizes vietā apēdis....

Atbildēt

Zinātājs

22.03.2019. 00:55

»

vietējais

Vairāk iet runa,ka kailcirte atrodas pašā centrā,uz nomnieku(iesksaitot pašvaldību)zemes un to daźādi dienesti varēja apstrīdēt un apturēt,ierādot cērtamo meźa platību no saviem resursiem kā apmaiņu-šai gadījumā no pašvaldības-un tas pat nebija 1 ha.Izpostīts ir pagasta centrs un vizuāli tāds tas būs...


Skumji, ka tā!
... ka cilvēka(u)alkatībai nav robežu.
Bet šeit es domāju alkatību tādā izpausmē, kā par katru cenu izspiest "kapeiku", no koku pudura, kuram ir daudzkārt augstāka estētiskā, vizuālā un kultūrvēsturiskā vērtība.
Bēda ir tā ka cilvēki kļuvuši pārāk merkantīli pa šajiem 27 gadiem otrajā neatkarībā.
Var jau uzskatīt arī par alkatību, to ka mežinieki cenšas par katru cenu mežus uzpirkt.
Katram no viņiem ir savi mērķi un nolūki.
Bet lielais vairums, to dara tāpēc ka mežs, ka tāds viņiem ir vērtība, kas nav novērtējama ne ar kādu naudu. Viņiem ir skumji, par to ka, ja nenopirks mežinieki, tad nopirks firmas, SIA, kur apakšā ir "investīcijas", visbiežak Zviedru kapitāls.
Tātad, mēs izpārdodam savu zemi- ārzemniekiem! Pavisam nepiespiesti- brīvprātīgi.

Var kadi fanāti arī nopirkt, meža pleķus, lai pasargātu no izciršanas, bet tā dara retais, jo drīz vien "piesitas St*gas; X mežssaimnieki"un "koļī", lai pārdod.
Diž*zols sola pateikt Tava meža vērtību!
Bet meža vērtība katram cilvēkam ir sava:
Vienam tas ir "miljons" kā Da Vinči glezna, citam tā ir tikai tajā augošās koksnes cena.

Atbildēt

vietējais

20.03.2019. 15:31

»

Zinātājs

Tā ir Valsts attieksme kopumā pret Latvijas zemi, ka...


Vairāk iet runa,ka kailcirte atrodas pašā centrā,uz nomnieku(iesksaitot pašvaldību)zemes un to daźādi dienesti varēja apstrīdēt un apturēt,ierādot cērtamo meźa platību no saviem resursiem kā apmaiņu-šai gadījumā no pašvaldības-un tas pat nebija 1 ha.Izpostīts ir pagasta centrs un vizuāli tāds tas būs vēl vairākus gadu desmitus.Šeit ir runa par godaprātu,kas to atļāva un kam cēlās roka to darīt, un par to arī kādam jāatbild!

Atbildēt

Zinātājs

19.03.2019. 13:17

»

Jaunpiebalgas novads

Cirta privātu "mežu" privātā zemē,uz kuras atrodas vairāk kā 10 apdzīvojamas pagasta centra ēkas ar piederošu zemi un mežu,kuras tiek iznomātas no privātas personas.Jautājums jau tā aktuāls-Kāpēc vēl arvien gandrīz visas centra dzīvojamās ēkas atrodas uz privātas zemes,kāpēc pagasts vai novads nav nokārtojis...


Tā ir Valsts attieksme kopumā pret Latvijas zemi, ka,
"Cirta privātu "mežu" privātā zemē,uz kuras atrodas vairāk kā 10 apdzīvojamas pagasta centra ēkas ar piederošu zemi un mežu,kuras tiek iznomātas no privātas personas.Jautājums jau tā aktuāls-Kāpēc vēl arvien gandrīz visas centra dzīvojamās ēkas atrodas uz privātas zemes,kāpēc pagasts vai novads nav nokārtojis to,lai zeme būtu novada īpašums"
jo, Valstij hroniski trūkst naudas.
Visi ir dzirdējuši:
1)Vajag nodot uzņēmumus privātās rokās, (ir dzirdēts, ka citās valstīs tas veicina efektīvu saimniekošanu) - pie mums, visu efektīvi izlaupa, uzņēmumi iznīkst.
2)Zemi vajag atdot tautai (lai, noprivatizē), jo tad, tauta maksās valstij, un valsts saņems pasatāvīgus ieņēmumus, no tiem kuriem Latvijā kas pieder. (Bet, ja reiz zeme ir personisks īpašums, kādēļ, tad būtu kādam kaut kas jāmaksā,- tas īpašnieka viedoklis)
3)valstij- Pašvaldībai, kā tās pārstāvim, nav daudz sviru, kā par saprātīgām summām atsavināt sabiedrības interesēs, (kaut gan dažreiz varbūt tas būtu nepieciešams, kā konkrētajā gadījumā- ikgadējais pašvaldības budžets neatļauj tādas opcijas, ka atpirkt zemi no privātajiem (jo viņš var ļimonu pieprasīt))
Kopumā pašvaldībām ir diezgan "sasietas rokas", tās var vienīgi uzlikt administratīvos sodus par konstatētajiem pārkapumiem, un ar to arī viss beidzas.
Patāvošā iekārta, neļauj tā vienkārši, kādam paņemt nost to, uz ko tam nostiprinātas īpašuma tiesības pēc nopirkšanas , noprivatizēšanas, mantošanas.
Var mēgināt ar ikreizēju Saeimas lēmumu, bet Saeima var arī nevēlēties riskēt, lai iekultos tiesvedībās, jo atsavināšanu var arī apstrīdēt.
Vienīgais normālais ceļš ir savstarpējā vienošanās uz likumīga pamata. Ja vienošanos nevar gūt, tad paliks tā, ka daudzi dzīvos uz svešas zemes, un cietīs no dažadiem ierobežojumiem un pašvaldības atbalstu tiem nesagaidīt, jo to tā vienkārši izdarīt neļauj likums.

Atbildēt

vietējais

18.03.2019. 19:43

»

Mežinieks

Svaigs izcirtums,meža zeme, atkarībā no AAT, no 200 līdz 2000 euro/ha. 200 būs purvājā, kur normāli ātrāk kā 120 gados mežu neuzaudzēt pēc nociršanas. Niedrājā būs tevis nosauktie 300-600...


Mežiniek,pēc cik gadiem atjaunosies vārmācīgi nozāģētais meža pudurītis Zosēnu pagasta Melnbāržu pašā centrā????Būs tādi paši brikšņi kādi ir pirms vairākiem gadiem vētras izpostītā Gaujmalas meža vietā!!! Galvenais,ka nauda ķešā!Vai tiešām Jaunpiebalgas domes vadībai nemaz nav kauna par tādu postaźu pašā pagasta centrā,jo galvenie atļaujas devēji bija viņi,par korumpētajiem un vārdos nosauktajiem mežu atbildētājiem nemaz nerunājot-tiem jau rutīna kādu apčakarēt,ka tik nauda ripo.Kauns,kauns,kauns visiem tiem,kas to visu pieļāva!!!Tā kā viss tas tiek apspriests valsts mērogā,cerams ,ka kādam par to būs jāatbild,jo vainīgie tiek saukti vārdos-sākot ar augšu un beidzot ar vardarbīgajiem zāģeriem.Tiesājas Brakos,Baložos,privātie par nelikumīgām kailcirtēm,gan pienāks arī šo varoņu laiks.

Atbildēt

Mežinieks

18.03.2019. 19:02

»

WASP

Moins gudrinieki!....viena no vislielākajām maucībām ir latviešu tautas atmežošana par santīmiem.Lūdzu pasakiet man vienu-cik reāli maksā 1 ha meža zemes?...zinu zinu no 300-600 par ha! tik dod zēniņi ar neskaitāmiem kraftwoodiem....Bet cik reāli maksā?...un kam var pārdot??mežs teiksim ir izcirsts-...


Svaigs izcirtums,meža zeme, atkarībā no AAT, no 200 līdz 2000 euro/ha. 200 būs purvājā, kur normāli ātrāk kā 120 gados mežu neuzaudzēt pēc nociršanas. Niedrājā būs tevis nosauktie 300-600.
Sapurgāta, aļnu nograuzta apšu jaunaudze, arī 15 gadus veca, nemaksās vairāk par 600-700eur/ha, jo tur vēl jāliek darbs, lai novāktu sabojāto, lai ierīkotu labu mežu.

Atbildēt

WASP

18.03.2019. 15:55

Moins gudrinieki!....viena no vislielākajām maucībām ir latviešu tautas atmežošana par santīmiem.Lūdzu pasakiet man vienu-cik reāli maksā 1 ha meža zemes?...zinu zinu no 300-600 par ha! tik dod zēniņi ar neskaitāmiem kraftwoodiem....Bet cik reāli maksā?...un kam var pārdot??mežs teiksim ir izcirsts-cena??14 ha.nav purvs.

Atbildēt

Tieši tā

18.03.2019. 14:26

»

Parekinaju

Nu ta es iztereju del Jums zagleni savu laiku un parekinaju - ja jau runajam par uzvardiem...


Vidzeme.Jaunpiebalgas novads-Alksnītis ar ģimeni-ap 180 ha Laimīgie!:):):)

Atbildēt

Tieši tā

18.03.2019. 14:13

»

precīzi

tieši tā rīkojas LVM mafiozņiki


Precīzi.

Atbildēt

Novads

17.03.2019. 20:15

»

mežos strādājošs

wow!!! 6zemes gabali... miljonārs!? :D...


500 eiro alga,ienākumi tā neko.

Atbildēt

Gatis

17.03.2019. 20:01

»

mežos strādājošs

wow!!! 6zemes gabali... miljonārs!? :D...


Skaidri redzams ar kuru firmu sadarbība!!!

Atbildēt

vietējais

17.03.2019. 19:10

»

Jaunpiebalgas novads

Nav zaudējis amatu,tàpēc,ka viens otru piesedz gan VMD,VD un novada domē,jo visi sasieti vienā aukliņā-zivis pūst no galvas


Zaudès amatus,kad atradīs vainīgos,kas atļāva kailcirti Zosēnu pagasta centrā pie privatmājām nomātā zemē.kad nomnieki publiski sāks runàt par ciršanu nakts laikā bez saskaņošanas un brīdināšanas ar viņiem un kuriem darbošanās bija jàpartauc ar policijas izsaukšanu....Ja vēl mācētu runāt dzīvnieki,pastastītu ko izjuta,kad lielais traktors nakts laikā vandījās daźus metrus no māju pakšiem....

Atbildēt

Bracka

17.03.2019. 18:48

»

Jaunpiebalgas novads

MEŽOS STRĀDĀJOŠS,liekas,ka pats esi vai nu pats Alksnītis vai tuvu stāvošs aizstāvis.Neiet runa par lopiem,bet Ntiem ha mežu,godprātīgu darbu un "labām atsaucēm


Te tak acīmredzami, ka savējais no mafijas. Vienkārši ļoti filigrāni mēģina aizvirzīt visus no temata

Atbildēt

Gatis

17.03.2019. 18:46

»

mežos strādājošs

wow!!! 6zemes gabali... miljonārs!? :D...


Ir kāds ,kas par viņu paziņos (KNAB)

Atbildēt

Jaunpiebalgas novads

17.03.2019. 18:26

»

mežos strādājošs

Nosauc iemeslu, kāpēc nav zaudējis amatu


Nav zaudējis amatu,tàpēc,ka viens otru piesedz gan VMD,VD un novada domē,jo visi sasieti vienā aukliņā-zivis pūst no galvas.

Atbildēt

Jaunpiebalgas novads

17.03.2019. 18:22

»

mežos strādājošs

Cik iesniegumus esi iesniedzis, kam ziņojis? Izklausās pēc LIELAS NULLES


MEŽSTRĀDĀJOŠS,ir,ir ziņots.

Atbildēt

Njaa

17.03.2019. 18:14

»

mežos strādājošs

Nosauc iemeslu, kāpēc nav zaudējis amatu


Nu tas es domāju arī pat dumjākajam būtu skaidrs...amatu nezaudē, jo doļa ir lielākā daļa, ko tad sāksi sist tos ar kuriem kopā shēmo.
Par interešu konfliktu es pat nezinu kā, lai Tev izstāsta:))...jebkurš to saprastu...Mežzinim ir infomācija, kas citiem nav pieejama, mežzinis personīgi pazīst īpašnieku, mežzinis pārstāv valsti un likumu...un vēl daudzas lietas

Atbildēt

Jaunpiebalgas novads

17.03.2019. 18:12

»

mežos strādājošs

wow!!! 6zemes gabali... miljonārs!? :D...


MEŽOS STRĀDĀJOŠS,liekas,ka pats esi vai nu pats Alksnītis vai tuvu stāvošs aizstāvis.Neiet runa par lopiem,bet Ntiem ha mežu,godprātīgu darbu un "labām atsaucēm".

Atbildēt

Nav ko teikt

17.03.2019. 18:05

»

mežos strādājošs

Droši, iemet sava dzīvokļa, mājas kvadratūru, kāds auto, kur un kā ceļo...


Klausies Tu gudriniek, Tu par tādu lietu kā interešu konflikts esi dzirdējis??? Cilvēki var darboties cik viņiem gribas tikai tad nedrīkst ieņemt amatu, kurš atļauj gūt labumu no konkrēta amata. Un šeit pat aklam skaidrs, ka ir interešu konflikts! Tā kā beidz muldēt!

Atbildēt

mežos strādājošs

17.03.2019. 18:02

»

Ivara Alksnīša deklarācija

2017.gada šis kungs nopelnīja 31 000 EUR, no kuriem 10 000 ir no SIA Meža bites


wow!!! 6zemes gabali... miljonārs!? :D
Jau LAD naudas ienākšana liecina, ka nodarbojas ar lauksaimniecības zemes darbiem vai lopu audzēšanu, kur problēma???
ā, tā 12gadus vecā mašīna varbūt ir tā lielā sāpe???
Es vairāk "satrauktos" ka šim nav nedz pensiju fondi, nedz apdrošināšana...
p.s. tikai tiem 31k nepiemirsti nodokļus atrēķināt!

Atbildēt

Interesanti

17.03.2019. 18:00

»

Turpini tik turpini:)

Tu mežos strādājošais, godīgais un kompetentais...


Interesanti kur tas Imants Folkmanis to skaidro 85 000 tur...ir seifs, vai norakts kaut kur dārzā?? Skaidrs, ka nekāda skaidrā nav, tad ir vienkārši, lai brīvi var ņemt kukuļus skaidrajā un ja kāds paņems ciet varēs stāstīt, ka tie tak mani uzkrājumi!

Atbildēt

mežos strādājošs

17.03.2019. 17:58

»

Labs kalps

Tu labi un cītīgi aizstāvi savējos - labs šariks...


Droši, iemet sava dzīvokļa, mājas kvadratūru, kāds auto, kur un kā ceļo...
Es nesaku, ka nav kāda problēmiņa utt, bet šī ir ķērkšana, ka kāds kko dara! Kā jau x reizes teicu, nelikumīgi-ziņo! Likumīgi, tad sarunā kādu, kas uzcep rakstu par lietu, kur NEKO nejēdz! Tā arī NEVIENS neuzrakstīja, ko saprot un ko nozīmē TAKSĀCIJA!!! NEVIEBS! Tas DAUDZ pasaka, ko cilvēks saprot no meža!
Un nez kas šajā matemātikā bija tik nereāls un negodīgs!?
Tu dabūn 10k eur, nopērs savu bleķa bundžu un braukā kā pirmais ciemā... es būtu pircis zemi, mežu, dīķus... ko tādu, kas nesīs peļņu! Vai vismaz neradīs zaudējumus!

Atbildēt

Ivara Alksnīša deklarācija

17.03.2019. 17:42

»

Jaunpiebalgas novads

MEŽĀ STRĀDĀJOŠS,vai tas daudz ko neizsaka?Paskati,cik meža īpašumi šim pilsonim ar ģimeni pieder,tāpēc nerunā par likumiem


2017.gada šis kungs nopelnīja 31 000 EUR, no kuriem 10 000 ir no SIA Meža bites!

Atbildēt

Jaunpiebalgas novads

17.03.2019. 16:26

»

Gatis

Jaunpiebalgas meżzinis Ivars Alksnītis mafijas līderis jā vajag tsksāciju tad tikai viņa ieteiktais taksators taksē ,dasto Alksnīts pats, uz lielākām kailcirtēm par 300kb mazāk ,cirsmas piespēlē saviem čomiem


MEŽĀ STRĀDĀJOŠS,vai tas daudz ko neizsaka?Paskati,cik meža īpašumi šim pilsonim ar ģimeni pieder,tāpēc nerunā par likumiem!

Atbildēt

Jaunpiebalgas novads

17.03.2019. 14:50

»

mežos strādājošs

Ciema centrā ciršana ir jāsaskaņo ar pagasta pārvaldi vai novada domi! Cik zinu, tiem ir gala vārds! Ko nozīmē saprātīgs vadītājs? Tev šķiet, ka šajā valstī VISS notiek saprātīgi! Atkārtošu vēlreiz, ja LIKUMS ļauj, īpašnieks vēlas cirst, kāds varētu būt iemesls, lai nedotu ciršanas apliecinājum utt!? ...


MEŹOS STRĀDĀJOŠAIS,tāda sajūta,ka tavs uzdevums aizstāvēt visus lielos naudas rausējus zem nosaukuma-VISS LIKUMIGI. Vārdam LIKUMĪGI ir antonīms LĪKUMĪGS(līkums)-ar līkumu apiet likumu un par naudu var visu.Daudz prāta spējas nevajag,lai pašā centrā,apdzīvotā vietā,nomas zemē veiktu kailcirti un tad jādomā,kādi cilvēki sēź ar mežu un zemi saistītos amatos.

Atbildēt

Jaunpiebalgas novads

17.03.2019. 14:20

»

mežos strādājošs

Ciema centrā ciršana ir jāsaskaņo ar pagasta pārvaldi vai novada domi! Cik zinu, tiem ir gala vārds! Ko nozīmē saprātīgs vadītājs? Tev šķiet, ka šajā valstī VISS notiek saprātīgi! Atkārtošu vēlreiz, ja LIKUMS ļauj, īpašnieks vēlas cirst, kāds varētu būt iemesls, lai nedotu ciršanas apliecinājum utt!? ...


Cirta privātu "mežu" privātā zemē,uz kuras atrodas vairāk kā 10 apdzīvojamas pagasta centra ēkas ar piederošu zemi un mežu,kuras tiek iznomātas no privātas personas.Jautājums jau tā aktuāls-Kāpēc vēl arvien gandrīz visas centra dzīvojamās ēkas atrodas uz privātas zemes,kāpēc pagasts vai novads nav nokārtojis to,lai zeme būtu novada īpašums(veikta zemes maiņa)?Kāpēc uz nomas zemes attiecīgās instances ļauj rīkoties kā uz pagasta zemes,ja zin ka tā ir nomas zeme? Te nav ievēroti daudzi likumi un daudz jautājumu par likumību.

Atbildēt

Labs kalps

17.03.2019. 13:42

»

mežos strādājošs

Matemātika, īpašumu palielināšanai, ja esi mantojis, piemēram, 10ha LABU, 100gadīgu skuju koku mežu! Pieņemsim, ka vari nocirst 8ha, kur ir 300m3 uz ha! 2400m3x55eur... 132k eur! Kurzemē par to kā minimums var nopirkt 33ha lauksaimniecības zemi...


Tu labi un cītīgi aizstāvi savējos - labs šariks!
Liela daļa īpašumu ir pirkta par kadastrālo vērtību un pārējais skaidrā!
Cik var malt to sviestu par veiksmīgajiem mantiniekiem mežziņiem un viņu spēju uzreizināt ha apjomu:)). Bandiniek Tu tak esi jau pārcenties aizstāvot savējos...visiem jau skaidrs, kas Tu tāds esi...

Atbildēt

Nabagi mežzini

17.03.2019. 12:05

»

Nu ļoti meistarigi

Nu šis stāsts par mantojumu ir pats labākais...


Mežzini izstāstiet, kā nopirkt dzīvokli Bulgārijā ar algu 700€/mēnesī? Tādus vajadzētu uz Ķīnu aizsūtit, tur zin, kā rīkoties ar tādiem iereidņiem...

Atbildēt

mežos strādājošs

17.03.2019. 11:47

»

Nu ļoti meistarigi

Nu šis stāsts par mantojumu ir pats labākais...


Matemātika, īpašumu palielināšanai, ja esi mantojis, piemēram, 10ha LABU, 100gadīgu skuju koku mežu! Pieņemsim, ka vari nocirst 8ha, kur ir 300m3 uz ha! 2400m3x55eur... 132k eur! Kurzemē par to kā minimums var nopirkt 33ha lauksaimniecības zemi!
Tev ir zinām vai minētie LIELIE īpašumu turētāji ir pirkuši VECU mežu, iegādājušies jau nocirstu utt?! Es labprāt nopirktu mežu, kas cērtams pēc 20-30gadiem, jo tas ir IEGULDĪJUMS nākotnē! Man nav vajadzīga māja ar 350m2, audi a6 ar 3.0tdi un pilnpiedziņu... DOMĀ!!! Redzi netaisnību, rīkojies... tikai atceries, ka tas ir kāda privātīpašums, kurā noteiktās darbības nosaka likumā paredzētā kārtība!!! Skumji, ka nespēj nodalīt netaisnību no skaudības...

Atbildēt

mežos strādājošs

17.03.2019. 11:43

»

Jaunpiebalgas novads

Iet runa par vietu,kur tika cirsts.Tas meža pudurītis bija tas,kas dailoja ciema centru.Saprātīgi vadītāji atbildīgajās iestādēs iemainītu šo meža pleķīti pret novadam piederošu meža stūrīti,lai neizvarotu pagasta centru,vai sliktākajā gadījumā veiktu sanitāro cirsmu.Cik zināms,tad ir izcirsti koki ...


Ciema centrā ciršana ir jāsaskaņo ar pagasta pārvaldi vai novada domi! Cik zinu, tiem ir gala vārds! Ko nozīmē saprātīgs vadītājs? Tev šķiet, ka šajā valstī VISS notiek saprātīgi! Atkārtošu vēlreiz, ja LIKUMS ļauj, īpašnieks vēlas cirst, kāds varētu būt iemesls, lai nedotu ciršanas apliecinājum utt!? Varbūt tā nebija meža zeme, bet apaugusi lauksaimniecības zeme?! Vajag pētīt teritoriālo plānojumu utt!Privāta nomas zeme no kā, pašvaldības vai privāta cilvēka? Tu jau nosauc vismaz 3-4 lietas, kas nav zināmas, kas savukārt izslēdz tālākos, teorētiskos spriedelējumus...

Atbildēt

Jaunpiebalgas novads

17.03.2019. 10:49

»

mežos strādājošs

Man nenāk prātā NEKAS cits, kā kailcirte, kurā nevarētu cirst VISU, izņemot eko kokus... upju mala, kurā ir Ba cirsma... tur, protams, jāatstāj sugas, kuras nevar cirst, visādi citādi, kas vēl liedz ko cirst


Iet runa par vietu,kur tika cirsts.Tas meža pudurītis bija tas,kas dailoja ciema centru.Saprātīgi vadītāji atbildīgajās iestādēs iemainītu šo meža pleķīti pret novadam piederošu meža stūrīti,lai neizvarotu pagasta centru,vai sliktākajā gadījumā veiktu sanitāro cirsmu.Cik zināms,tad ir izcirsti koki arī privātajās nomas zemēs.Jābrīnās,ka šie iedzīvotaji nav cēluši pretenzijas un tiesājušies.Liekas,ka oponets ir piedalījies ciršanā,ja tik pārliecinoši uzstāj,ka tas ir normāli.Bet šeit dzīvo cilvki,kas nevar samierināties,ka atbrauc vandāļi un atstāj tukšu vietu,jo nauda,nauda,nauda...mežzinis,dastotājs,cirtēji,VMD,VD,dome un daži dabā pat nevar iedomāties,kāds te tagad izskatās un kàds bija.Visvarenība un visatļautība.

Atbildēt

Legendari

17.03.2019. 09:26

»

Nu ļoti meistarigi

Nu šis stāsts par mantojumu ir pats labākais...


Folkmaņu dzimta pie mums ir leģendas. Labi, ka beidzot kāds šo ir izcēlis gaismā!

Atbildēt

mežos strādājošs

17.03.2019. 01:28

»

Jaunpiebalgas novads

Iet runa par kailcirti. Visi koki nebija cērtami.Naudas kāri darboņi to paveica,jo roka roku mazgā,neviens nav vainīgs,viss likumīgi,visiem tika kāds labums.Mūsu brīnumvalstī viss ir likumīgi un vainīgo nav un kur nu vēl tādā ģerevņā kā Zosēnos,kur visi tiek uzskatīti par mazizglītotiem lauķiem,kurus...


Man nenāk prātā NEKAS cits, kā kailcirte, kurā nevarētu cirst VISU, izņemot eko kokus... upju mala, kurā ir Ba cirsma... tur, protams, jāatstāj sugas, kuras nevar cirst, visādi citādi, kas vēl liedz ko cirst???

Atbildēt

mežos strādājošs

17.03.2019. 01:27

»

Nu ļoti meistarigi

Nu šis stāsts par mantojumu ir pats labākais...


Pasaki paldies mammai un tēti, labu jājamo izaudzinājuši, kam ar matemātiku ĻOTI, ĻOTI švaki! :(

Atbildēt

Jaunpiebalgas novads

16.03.2019. 23:20

»

mežos strādājošs

Likums ir/bija pārkāpts? Acīm redzot nē, ja ir nocirst un nekas par to nevienam nav! Nevajag iedomāties, ka koks ir kāda svētbilde...


Iet runa par kailcirti. Visi koki nebija cērtami.Naudas kāri darboņi to paveica,jo roka roku mazgā,neviens nav vainīgs,viss likumīgi,visiem tika kāds labums.Mūsu brīnumvalstī viss ir likumīgi un vainīgo nav un kur nu vēl tādā ģerevņā kā Zosēnos,kur visi tiek uzskatīti par mazizglītotiem lauķiem,kurus var apčakarēt un teikt,ka koks ir koks,tikai kurā vietā?Galvenais,ka nauda ķešā un lai bļauri klusē.

Atbildēt

Nu ļoti meistarigi

16.03.2019. 17:03

»

mežos strādājošs

Tev ir informācija, ka lielais vairums šīs zemes nav mantotas...


Nu šis stāsts par mantojumu ir pats labākais...
Tiešām mežziņi ir paši laimīgākie un veiksmīgākie cilvēki valstī:)
Visi mantoja un izrādas ir vēl tik attapīgi, ka visi kā viens spēj nenormāli veiksmīgi saimniekot tā, ka pavairo īpašumus desmitkārtīgi. Tiešām paldies, ka raksti šos komentārus, jo šis tikai apstiprina rakstā rakstīto. Iegāzi savas bračkas no zagļu bandas!

P.S tāds sīkums SIA Dendra pieder Ingūnai Folkmanei un ak Tu vai atkal kārtējā sagadīšanās:)), izrādas viņa ir mežziņa Imanta Folkmaņa sieva...https://www6.vid.gov.lv/VAD/VADData
varat ieiet visi un apskatīties
Bet, protams, tā arī ir tikai sagadīšanās, jo gan jau, ka vai nu tā ir cita Ingūna vai nu pat ja ir sieva Imantam tad visdrīzāk nejauši uzsāka uzņēmējdarbību un izrādījās, ka viņas vīrs ir mežzinis. Tā kā nu es gan pateikšu rupjāk beidz zagt zaglīgā žurka un vēlreiz paldies, ka raksti!;)

Atbildēt

mežos strādājošs

16.03.2019. 14:32

»

Zāģis

Raksts izskatās pēc smirdīga pasūtījuma. Īsteni pietiek com stilā. Apmēram tā - mani Centrāltirgū apčakarēja, pērkot kartupeļus, un viss valstī ir slikti. Gremojamā barība čīkstošiem lohiem. Labi, ka kāds vispār vēl tai VMD strādā pēc tām neskaitāmajām oranži zaļajām reformām...


Par to arī ir stāsts! Vakances stāv mēnešiem un gadiem tukšas, jo jaunie skrien uz LVM strādāt, kur jau pārbaudes laikā alga uz rokas ir lielāka, kā VMD uz papīra!
Šādu samurgojumu (90% korumpēti) var uzmaukt par jebkuru iestādi! Viens policists no 100 paņem kukuli, 90% policistu ir pērkami utt...
Šis Latgalē stŗādājošais uzņēmums varētu atklāt savu nosaukumu utt, lai visi var izsmieties!
Kurzemē jau gadiem... tas kas spēj nosolīt augstāko cenu, tas arī pērk un strādā!? Un nav nācies dzirdēt, ka kāds baigi ietu pa burbuli vai citus šādi nomelnotu+šajā gadījumā vēl VMD iepinot, kam tur teikšana, ja ĪPAŠNIEKAM ir pašcieņa, saprāts un galva uz pleciem... ir apaļa NULLE!!!

Atbildēt

mežos strādājošs

16.03.2019. 14:28

»

Turpini tik turpini:)

Tu mežos strādājošais, godīgais un kompetentais...


Tev ir informācija, ka lielais vairums šīs zemes nav mantotas?
+vēl pastāstīšu, kā tas notiek, ja cilvēks STRĀDĀ!!!
Ir Tev zeme 20ha mantoti, dažu gadu laikā, īpaši pēdējos gadus ar visām ES naudām utt, sen jau tiec arī pie 200ha! SIA Dendra... tas būtu kas? Pilnīgi NEKO neizsakošs uzņēmums, kura darbības pamatnozare pat nav nevienam zināma!? :D
+šim minētajam jau 2000.gadu sākumā ir DAUDZ īpašumu... tā kā, atrodi viņa īpašumu ieguves izcelsmi un tad klaigā! Skaidri redzams, ka LAD maksājumi ienāk, kas nozīmē, ka cilvēks strādā...
p.s. Es nevaru nepiekrist, ka arī man ir škrobe, ka nepiedzimu 20gadus ātrāk, gan jau arī man tad būtu savi daži simti ha zemes, kas nodrošinātu labu dzīvi, bet tas nenozīmē, ka man tagad ir jāurkšķ...
Un JOPROJĀM atgriežamies pie taksācijas-pastāsti, kas tas ir, ko tas dod utt!? Tad pateikšu, kāds cilvēks esi Tu!!!

Atbildēt

Zāģis

16.03.2019. 12:32

»

mežos strādājošs

Īsa pamācība tiem, kuriem šķiet, ka viņus APJĀJ VMD un mežziņi...


Raksts izskatās pēc smirdīga pasūtījuma. Īsteni pietiek com stilā. Apmēram tā - mani Centrāltirgū apčakarēja, pērkot kartupeļus, un viss valstī ir slikti. Gremojamā barība čīkstošiem lohiem. Labi, ka kāds vispār vēl tai VMD strādā pēc tām neskaitāmajām oranži zaļajām reformām.

Atbildēt

Turpini tik turpini:)

16.03.2019. 11:55

»

mežos strādājošs

Runa bija par taksāciju-kā VISU PATIESĪBU!!! Tu vari savā saprašānā uzrakstīt, kas ir taksācija, lai arī tie, kas tikai sēņo, saprot, kas tas ir!? Kā jau teicu iepriekš, taksācija ir apmēram tas pats, kas mašīnai DERĪGA tehniskā apskate... un NEKAS vairāk...


Tu mežos strādājošais, godīgais un kompetentais:)
Lūk jebkurš var ieiet VID un apskatīties deklarācijas...un tur gan ir interesantas lietas
Lūk viens piemērs - Imants Folkmanis 271ha zemes, ienākumi 2017. Gadā - 55 000, lielākais ienākuma avots SIA Dendra 30 000, uzkrājumi skaidrā 85 000.
Bet Tu turpini turpini stāstīt, ka lauku cilvēki ir muļķi...

Atbildēt

mežos strādājošs

16.03.2019. 11:24

»

Klements

Ja kāds pārdod savu mežu balstoties uz taksācijas, viņš ir āmurs un ir pelnījis būt apčakrēts


Pēc komentāriem un raksta spriežot, droši var arī teikt, ja pārdod mežu pēc taksācijas datiem-esi čangalis!? :D :D :D

Atbildēt

Lapas:    9   8   7   6   5   4   3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Vai iespējams iemācīt āzi dot pienu?

FotoPietiek vairākkārt publicēja Nekustamā īpašuma lietotāju apvienības (NĪLA) stāstus par "Nekustamā īpašuma darījumu starpnieku darbības likuma" (Nr. 158.Lp13, turpmāk – Likumprojekts)[1] veidošanas gaitu[2][3][4]. 
Lasīt visu...

21

Protestu nebūs jeb tautas dekadence

FotoVai ir gaidāmi protesti – mītiņi, piketi, tautas sapulces vai citas protesta akcijas? Vai latvieši samierināsies, ka viņu valstī prezidents būs cittautietis? Vai latviešiem patiks, ka Valsts prezidents ir ļoti nekaunīgs un aprobežots ebrejs, no kura jau sen ir novērsusies ebreju tauta un kurš tagad, lai tiktu ievēlēts, demonstrē šausmīgu sava etnosa necieņu? Latvijā vēl nav bijis tik nekaunīgs un nelietīgs Valsts prezidenta kandidāts. Vai latvieši protestēs?
Lasīt visu...

21

Latvija gaida nākamo vadoni

FotoEsošais prezidents Raimonds Vējonis ir paziņojis, ka nekandidēs prezidenta vēlēšanās, kaut arī viņu atbalsta ZZS. Tas uzskatāms par racionālu un saprātīgu lēmumu, jo ir skaidrs, ka Saeimā trūkst balsu viņa ievēlēšanai.
Lasīt visu...

12

Koncertzāle uz AB dambja: kārtējais "otkats" vai spļāviens sejā Rīgas "plebejiem"?

FotoRīgas akustiskās koncertzāles priekšvēsture ir pietiekami sena - pirmo reizi ideja par  jaunu republikas līmeņa kultūras ēku galvaspilsētā radās vēl padomju laikos, 80.gados. Toreiz projekts tika apturēts naudas trūkuma un nestabilās politiskās situācijas dēļ.
Lasīt visu...

21

Nacionālā ideja un identitāte

FotoŠo nerakstīju un nepublicēju pirms devītā maija un devītajā. Dažām dienām bija jāpaiet, lai ir objektīvāks redzējums un iespējams skats ne tikai no iekšas, bet arī no malas. Man bija nepieciešamas dažas dienas pārdomām.
Lasīt visu...

21

Londonas tiesa: "Latvijas dzelzceļa" šefs Bērziņš iepriekšējā darbavietā izkrāpis 5 miljonus

FotoEdvīns Bērziņš caur “Latvijas kuģniecību” ir izkrāpis piecus miljonus dolāru no uzņēmuma “Latmar”. Šāds Londonas tiesas apelācijas spriedums liecina par pašreizējā "Latvijas dzelzceļa" vadītāja "augstajiem" biznesa un reputācijas standartiem.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kas nogāja greizi Tālim Linkaitam

Gan citi JKP politiķi, gan pats Tālis Linkaits valdības veidošanas procesā ne tikai neslēpa, ka viņu galvenais uzdevums ir apturēt dzelzceļa...

Foto

Eiropas Parlamenta vēlēšanu kampaņa un „Uzvaras” svinības

Kā jau bija gaidāms, Eiropas Parlamenta vēlēšanu kampaņa kļūst arvien redzamāka, ko nosaka arī partiju aģitēšanas laiku izmantošana televīzijā...

Foto

Mēs ļoti labprāt šautu arī migrējošās zosis pavasarī, ja vien mums to atļautu

1. Juridiskais pamatojums. Gan Medību likums, kurā ir pilnībā pārņemtas direktīvas prasības par...

Foto

Virknē Ventspils ostas kompāniju šobrīd ir ļoti vājš menedžments, ko vada starptautiskais blēdis Ostaps Benders jeb Rūdolfs Meroni...

Ventspils brīvostas mājas lapā publicēta vērā ņemama intervija...

Foto

Tautas pēdējā fāze: 2. Jocīgā laime

2019.gada 1.aprīlī Latvijā izveidojās it kā jocīga situācija. Turklāt situācijas jocīgums netika apzināti izraisīts atbilstoši pirmā aprīļa, Lielās Joku dienas,...

Foto

Aptiekas nav bodītes ar farmaceitu kā kasieri pie lodziņa

Aptieku, kas ir iedzīvotājiem tuvākā un sasniedzamākā veselības aprūpes iestāde, pakalpojumu klāsts būtu jāplašina, neaprobežojoties tikai ar...

Foto

Par paranormālās dzīvesziņas pārņemto pasaules daļu

Kad Saeima pārtikas iepakojumā aizliegs izmantot plastmasu ar bisfenolu A, vienīgais arguments skolas bērnu apgādāšanai tieši ar "Memory Water" ūdeni,...

Foto

Latvijas dzelzceļa sistēma pārmaiņu priekšvakarā

Dzelzceļš – tā nav tikai infrastruktūra, vagoni un kravas. Lai dzelzceļš veiksmīgi darbotos, ir jābūt cilvēkam; ir jābūt interesei, enerģijai un...

Foto

Tik labi kā vēl nekad

Valsts prezidenta kampaņas iesākumā tika paziņots, ka "Latvijas iedzīvotāji pašreiz dzīvo tik labi kā vēl nekad". Kad varas aprindas pauž kārtējo...

Foto

Būs atkal draudzenes, klasesbiedri, mīļākās vai vēl nezin kas attiecīgajos amatos

Vienotības valdība ir ķērusies pie finanšu sektora kapitālā remonta. Un loģiski rodas jautājums – kāpēc ir...

Foto

Lai valsts piedzīvotu uzplaukumu, nepieciešama sadarbība ar Dievišķo

Ļoti cienījamās un godājamās valsts amatpersonas, valdības pārstāvji, ministri, dievkalpojuma dalībnieki, visi tie, kas tajā piedalās ar televīzijas...

Foto

Novērtēsim, ka varam tagad svinēt mūsu valsts brīvību pie baltiem galdautiem

Šogad atzīmējam simtgadi mūsu armijai, kas dzima kaujās par Latvijas brīvību laikā, kas bija izšķirošs...

Foto

Patofobijas vietējais dizains

Fobiju sarakstu nepieciešams papildināt. To ir pelnījusi latviešu varas inteliģence. Tās darbībā ir uzkrītoši konstatējama etniski specifiska fobija – īpaša tipa paniskas bailes,...

Foto

Mediji savās rīcības iespējās kļūst arvien brīvāki

Nedēļas sākumā jaunās valdības apstiprināšanā Igaunijas prezidente Kersti Kaljulaida (Kersti Kaljulaid) iestājās pret mediju darba nopēlumu, uzvelkot džemperi ar...

Foto

Pirmās 100 dienas

Pirmajās 100 dienās paveiktais Satiksmes ministrijā: sabiedriskā transporta maršrutu tīkla konkursa sagatavošanā esam tikuši līdz koncepcijas prezentācijai Sabiedriskā transporta padomē, ar mērķi maijā...

Foto

Mana tauta, visa pasaule tevi muļķo, uzticies man un dzer superūdeni par uzskrūvētu cenu

“Memory water” dibinātājam Jānim Pļaviņam nepietiek, ka cilvēki maksā eiro par litru...

Foto

Es esmu drošs, ka tauta nostāsies manā pusē un šis process tikai pieņemas spēkā, un tautas spēks ir neapturams

Vēlos detalizēti informēt par Satversmes aizsardzības biroja...

Foto

Satiksmes ministram riebjas popularitāte?

Interesanti, ar ko dižu un svarīgu sevi ikdienā nodarbina Tālis Linkaits? Ar kādu veikumu viņš varētu mums atskaitīties par savām pirmajām 100...

Foto

Ikšķiles novada pašvaldība aptauju organizē likumu ietvaros un to arī sarīkos

Ikšķiles novada pašvaldības domes lēmums organizēt Ikšķiles novada pašvaldības (Pašvaldība) administratīvās teritorijas iedzīvotāju aptauju ar...

Foto

Tautas pēdējā fāze: 1. Pamatbūtība

Latvijā viss notiek “pēc grāmatas”. Tautas garīgā bojāeja notiek precīzi saskaņā ar zinātniskajā literatūrā apkopoto cilvēces vēsturisko pieredzi . Pagātnē garīgi...

Foto

Puņķu valdība

Mēs varam sajūsmā spiegt par premjerministra angļu valodas zināšanām, kas tiešām ir lieliskas, taču mums jābūt godīgiem: valdība Latvijā šobrīd ir sastiķēta ar puņķiem....

Foto

Zāļu valsts aģentūrai nebija likumīgu šķēršļu zāles „Rigvir” nepārreģistrēt

Zāļu valsts aģentūra (turpmāk – Aģentūra) sniedz informāciju par Aģentūras un tās Zāļu reģistrācijas komisijas veikto darbu...

Foto

Smiekli nevietā

Pirms nedēļas Pietiek iepazīstināja ar manu piedāvājumu Valsts prezidenta amatam, kurš bija publicēts rubrikā "Pietiek nopietnības". Komentāros izraisījās diskusija, kurā jautrības bija maz. Izvirzījās nopietni, Latvijai...

Foto

Dzirkstele

Maz ir to, kuri patiesi spēj novērtēt, kas tikko ir noticis. Jaunievēlētais Ukrainas prezidents Vladimirs Zeļenskis, uzzinot, ka ir ievēlēts par prezidentu, vēršoties pie žurnālistiem,...

Foto

Vēstījums 2019. gada Lieldienās

Kristus ir augšāmcēlies! Priecīgas Lieldienas! Jau divtūkstoš gadus mēs cits citu šādi sveicam. Kad kaut ko dara tik ilgi, var iezagties pierastība,...

Foto

Latvijā valsts apmaksā par trešdaļu mazāk inovatīvo medikamentu nekā Lietuvā un Igaunijā

Latvijā pacientu nodrošinājums ar valsts kompensētajiem jaunākās paaudzes medikamentiem būtiski atpaliek no pārējām Baltijas...

Foto

Nacionālais suicīds

2019.gada 15.aprīlī viena latviešu tautas daļa tika iepriecināta ar šādu ziņu: “Koalīcijas partijas sadarbības sanāksmē vienojušās par kopīgu atbalstu Eiropas Savienības Tiesas tiesnesim Egilam...

Foto

Par mūslaiku šucmanietēm un par Rimšēviču

Šucmaņi – oficiāli sardzes dienests – Otrā pasaules kara laikā bija tāda pretīga kolaboracionistu pasuga, kuras pārstāvjus vācieši sūtīja uz...

Foto

Kad Bordāns vēl uztraucās nevis par bezkompromisa tiesiskumu, bet par to, kurš viņu paņems uz vēlēšanām...

Klausoties, kā tagadējais tieslietu ministrs Jānis Bordāns vietā un nevietā...

Foto

Palīdzība...

2009. gada marta nogalē ASV ekonomisko palīdzību Centrālamerikas valstīm – Salvadoras Republikai (República de El Salvador), Gvatemalas Republikai (República de Guatemala) un Hondurasai (Honduras). Kāpēc?...

Foto

Piedāvājums Latvijas prezidenta amatam

Esmu piedāvājis savu kandidatūru Latvijas Valsts prezidenta amatam. Par šo faktu esmu saņēmis apstiprinājumu no Saeimas Pieprasījumu komisijas 2019.gada 11.aprīlī. Savu programmu http://www.societyandnature.org/lpp.pdf esmu...

Foto

Ansis Pūpols: Meroni atzīstams par oligarhu

Beidzot kāds to pateicis skaļi — Ventspils kriminālprocesu «arestētās mantas glabātājs» Rūdolfs Meroni atbilst visām trim klasiskajām oligarhijas pazīmēm: ietekme...

Foto

Jūrmalas opozīcijas deputāts Grūba izmanto skolēnu vecāku sapulci savās politiskajās interesēs

Otrdien, 9. aprīlī, Jūrmalas Valsts ģimnāzijā notika informatīva vecāku sapulce, kurā kā vecāks piedalījās arī...

Foto

Alvis, Žeņa un Vova. Tiem, kas man Pārdaugavā sārtu krāva

Tas nebūs gari. Bet sākumā daži skaidrojumi par manis pieminētajiem tēliem virsrakstā....

Foto

Teikumi aplaužas

Publiskās telpas viedokļos par Egila Levita izredzēm tikt ievēlētam valsts prezidenta amatā teikumi gludi, bet kaut kā neizbēgami aplaužas ar loģiski izrietošiem “bet”....

Foto

Televīzija ir mehānisms, kura darbība atšķiras no pilnīgi visiem citiem uzņēmumiem un to vadīšanas

Ja kādu interesē, man arī ir, ko teikt LTV un NEPLP sakarā....