Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    9   8   7   6   5   4   3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

mežos strādājošs

14.03.2019. 10:17

»

Malacis

Nu šis baigi pieplacis aizstāvēt brackas no bandas


Uz priekšu, nosauc UZVĀRDUS, DARBĪBAS... visādi citādi, uzraksti par baznīcu, ka visi mācītāji ir mazo bērnu izmantotāji!
Godīgi, mani kā mežos strādājošu cilvēku šis konkrēti aizskar! Bet pareizi, mums taču visi policisti kukuļus ņem un ārsti tā pat!!!
Par pēdējām divām profesijām varu teikt to pašu, NEKAD dzīvē neviens nav prasījis, vai es kādam piedāvājis šādu opciju!!!
Nosauc firmas, kuras šmauc utt, es nesaku, ka tādu noteikti nav, bet šis raksts ir apmelošanas kalna gals! Gribēšu redzēt, ko raksta autors varētu teikt tiem cilvēkiem, kuri savu darbu veic godīgi!!!

Atbildēt

mežos strādājošs

14.03.2019. 09:41

»

Meža īpašnieks

Neviens normāls un cienošs mežzinis neko tādu nedara. Tie ir atslēgas vārdi...


Godīgi teikšu, NAV ne jausmas par ko runā! Kurzemē stigošana/dastošana maksā 100-120eur/ha! Kā jau teicu, kur aitas tur cirpēji!
Nosauc VIENU iemeslu, kāpēc par minēto Spīču nav iesniegums VMD, policijā utt!?
Kur ir porblēma!? Tajās likumā noteiktajās 30dienās vai kā!?
Izstāsi, ja Tev ir mežs, ko dari, ja to gribi pārdot!? Man ar VMD saskarsme tikai tik, kā iesniegumu uzrakstīt, samaksāt un savākt apliecinājumu!!! Stigo/dasto cilvēki, kuriem par šo pakalpojumu maksā, saņemu novērtējumu, izsūtu firmām, kas vairāk maksā-tam pārdodu!
Nevajag tad pašiem aplaisties, atrodi neitrālu cilvēku, un nestāsti ka tādi nav, jo par tādiem jau minētās tantiņas no mutes mutē visu apkārti apziņo!?
Par taksāciju taisīšanu, jāpainteresējas, bet manuprāt mežziņi šādu pakalpojumu nemaz nedrīkst sniegt!?
Lai vai kā, daži no šā saraksta jau nopietni apsver tiesu darbus ar raksta autoru, kam nav NEKĀDA saprašana par lietām ko raksta!
Būtu minējis konkrētus uzvārdus, to veiktās nelikumības-viss ok, šobrīd tur lielākā daļa tiek klaji apmeloti!!!

Atbildēt

mežos strādājošs

14.03.2019. 09:34

»

Pratveders

Nu tāds prātvēders nu tāds prātvēders...


Aizej pie ārsta vai nosauc uzvārdus!!!

Atbildēt

mežos strādājošs

14.03.2019. 09:33

»

Banda

Tas ka Jūsu ir tūkstošiem - mežzini un tas bandas ap viņiem kas laupa ir sen jau skaidrs...


Sorry, bet tas tikai pierāda, ka Tava ģimene jau paaudzēm domā par šodienu, kas rīt-pofig! Citu nav ko teikt! Ja pats par sevi nedomā, nedomās arī citi!

Atbildēt

Nu ja

14.03.2019. 08:14

»

Interesanti

Sanāk ka tie mezu īpašnieki pasi vainīgi ka viņus apcakare. Ja es nezinošs un naivs tad tik jāķeras klāt. Un sanāk ka taisīt biznesu izmantojot savu dienesta stāvokli ir arī normāli


Ja nepārzini meža pārdošanas virtuvi --tad apčakarēs kā jauki.Jāsauc uz mežu kādi vismaz 5 pircēji un jāizvēlas kurš dod vairāk.Bet par mežziņiem te sarakstīta netaisnība gan.Ja kas ar šo netīro lietu nodarbojas , tad tie varētu būt stigotāji un dastotāji ,īpaši firmeles un tad ne visi ,piemēram tie kuri strādā pa vienam ir sastopami godīgi cilvēki

Atbildēt

Tieši ta

14.03.2019. 07:28

»

Meža īpašnieks

Neviens normāls un cienošs mežzinis neko tādu nedara. Tie ir atslēgas vārdi...


Iedomājaties kur vēl labak...tie mežzini saņem algu (starp citu kuru viņiem maksa no nodokļiem kurus maksa tie kurus viņi aplaupa) tad viņiem ir arī nodokļu maksātāju apmaksāts ofiss, auto, telefons, veselības Apdrosinasana un viss pārējais. Un šie mierīgi ne tikai atklāti zog bet arī brīvi darba laika taisa haltūrās ko mēs visi muļķi vēl apmaksājam. Bet viņiem ar to ir pa maz viņi vēl mūs aptira. Pasaka ne darbs

Atbildēt

Meža īpašnieks

14.03.2019. 07:23

»

mežos strādājošs

ko? :D :D :D Šis ir labs, kur ir aitas-tur ir cirpēji...


Neviens normāls un cienošs mežzinis neko tādu nedara. Tie ir atslēgas vārdi.
Austrumlatgalē 100€/ha stigošana, cipars ir 2x lielāks, nekā citi to dara. Bet mežzinim stigojot CA būs dažu dienu laikā un uz mežniecību jaatbrauc lai parakstīt iensiegumu. 2017. Gadā bija tikai 60€/ha. Visi apkārtēji izmanto Spīča pakalpojumus. Nav slikti saņemt algu no Valsts un + nalikā. Super darbs. Lad projekti, taksācijas un dastošana arī iet uz urrā! Tā ka nevajag dirst, kā tas nenotiek. Viss notiek un ilgus gadus!

Atbildēt

Pratveders

14.03.2019. 07:16

»

mežos strādājošs

ko? :D :D :D Šis ir labs, kur ir aitas-tur ir cirpēji...


Nu tāds prātvēders nu tāds prātvēders
Viss šis strāda savādāk ne jau mežzinis ka brutāls varmāka plosās...viņi to dara gudri, viņi ir izpalīdzīgi un pazemīgi draugi kas grib no sirds palīdzēt tantiņai un būdami uzticamības personas atbrīvo tantiņu no tad nastas - meža...kuri mežziņa comins nopērk pa 20t 000 un pārdod pa 40 000 šo zemi un brālīgi sadala laupījumu
Tā kā beidz te fleitet

Atbildēt

Vēl viens

14.03.2019. 06:21

»

krustmāte

Tas, par ko te cepas, nav bijis nekāds noslēpums pēdējos 19 gadus. Visi īpašumi, tačkas un darījumi ir reģistrēti ikgadējās amatpersonas deklarācijās. Ikviens, tās drīkst apskatīt...


Nu šis ir mazliet gudrāks - mēģina mums acis iepūst miglu ar sagrozītiem faktiem un ir ka neitrālu nostāju. Nav nekādas deklarācijas beidz melot

Atbildēt

Banda

14.03.2019. 06:19

»

mežos strādājošs

Katrs gadījums ir atsevišķi vērtējams. Tak atver vid, palūko, vairāki no sarakstā esošie nodarbojas ar lauksaimniecību jau gadu desmitus! Nesaprotu, kāpēc tur ir arī NEKĀDI nesaistīti cilvēki ar VMD...


Tas ka Jūsu ir tūkstošiem - mežzini un tas bandas ap viņiem kas laupa ir sen jau skaidrs.
Visu laiku te stāstat pasakas kaut kādas par brīnumaino zemi Latviju kur var nopirkt pa kapeikām vai mantot vai kāds davina.
Šis tikai apliecina ka tas ir reāli un esat ierāvusi palagu un tagad mēģiniet te tautu nomierināt

Atbildēt

labrīt!

14.03.2019. 02:05

»

tieksme analizēt

3,383 miljoni ha ir Latvijas mežu kopplatība, apmēram puse ir valsts meži


un,paskaitīji, cik zemes jau sen pieder ārzemniekiem?

Atbildēt

krustmāte

14.03.2019. 01:47

»

krustdels

Nu tāds komentāru birums sen nav bijis, laikam tēma sāpīga, gan apčakarētiem mežu īpašniekiem, gan konkurentiem. Bet kopumā jautājums aktualizēts stipri par vēlu. Jau kādu laiku nav lētticīgu večiņu ar meža zemēm, tāpēc zirnekļu burkā paliek par šauru. Tas tāpat kā ar zemes dienesta un zemes ierīkotājiem...


Tas, par ko te cepas, nav bijis nekāds noslēpums pēdējos 19 gadus. Visi īpašumi, tačkas un darījumi ir reģistrēti ikgadējās amatpersonas deklarācijās. Ikviens, tās drīkst apskatīt.
Datu apkopošana zem šada noķengājoša raksta ir Kriminālnoziegums (skatīt komentus 3 lapā)
Nevienam, nav aizliegts, kaut ko pirkt, tai skatā zemi vai mežu. Dzīvojot laukos ir nepieciešama arī zeme. Tie kas nolēmuši papildus nodarboties apsaimniekojot zemi, tie to pilnīgi oficiāli drīkst darīt.
Vai tie "pilsētnieki", tiešām nesaprot ka nedrīkst TĀ aplikt, ar sūdiem savus tautiešus, no kuriem vismaz 80% nav vainīgi tiem piedēvētajos noziegumos.
TIEM, kuri vēl nebija piedzimuši, atgādinu, ka 90-tajos gados, lai nodrošinatu "sociālo taisnīgumu" visiem pieškīra sertifikātus (ar 28Ls nominālu) par nodzīvotiem gadiem, vēl pieškīra zemes kompensācijas sertifikātus tiem, kas atteicās no zemes, ko nevēlējās apsaimniekot.
Drīz vien, sertifikāti krājbankā,tirgū maksāja 0.8-1.20Ls.
Piemēram: 4 ha izzāgēta ar lagzdām apauguša meža vērtība tika aprēķinata 1100 ls, kas ir aptuveni 40 sertifikāti, un pavisam godīgi, tikai 40Ls jeb 10ls/ ha !!!
Šo faktu arī lūdzu ietveriet, savos aprēķinos.
Starp citu ap 2006. gadu komp. sert. cena arī uzkāpa līdz 25-27 Ls/ pas gabalu. Tā kā taja periodā, vel joprojām bija iespēja kaut ko privatizēt, maksajot pilnu kadastrālo un mežaudzes vērtību.
Bet, nu tie, kas bija staupījuši, par 1 ls sapirktos sertifikātus tiem sanāca daudzkārt lētāk.
Tālāk tikai studē SS.lv, un pēti meža gabalus kurus vēlies pirkt, uz reiz vai ar kredīta ņemšanu.
Ar laiku, nocērtot kadu cirsmu var nodzēst kredītu.
Tiem kas nesaprot, kā var pārdot māju, lai nopirktu mežu,- Tiem, tāpat nekas šo sajēgu nedos.
Bet ir cilvēki, kam mežs ir mūža mīlestība un mājas.

Atbildēt

mežos strādājošs

13.03.2019. 23:48

»

Klements

Spriežot pēc komentāriem - ar iebiedēšanu. Ja nedosi kukuli, apliecinājums būs pēc ilgām un neciešamām 30 dienām un pēc izstrādes būs 70 EUR protokols, ka ekoloģiskie koki neatbilst


ko? :D :D :D Šis ir labs, kur ir aitas-tur ir cirpēji!!!
Mežu īpašnieki (domājoši) pat ar 30dienu maksimālo termiņu nenomirs bada nāvē! 70eur... jā, 1nu koku valsts kasei atdos...
Gribētu redzēt RAKSTISKU pamatojumu eko koka neatbilstībai! Likumā jau ir ierakstīts, ka katram tas būs kas cits+kāds man pēc celma varētu nodemonstrēt, ko var pateikt par šī koka garumu, dobumiem, zariem utt...
Kad Tev kāds VMD darbinieks "draud", pajautā tam RAKSTISKU atteikumu...
Ir nācies klausīties par aizsargjoslām un citiem brīnumiem, ka nedos apliecinājum!
Lūdzu-rakstisku atteikumu, ļurināt mēs visi mākam, Saeimu 4x jau esam atlaiduši utt!
VMD darbinieks ir valsts ierēdnis... tas nevar ar mutiskiem "draudiem" ietekmēt ciršanu, meža pārdošanu utt!!!
Kukulis un VMD... tas ir kaut kas ģeniāls?! :D Nebūtu man ar šo iestādi REGULĀRI jākomunicē-es pat noticētu!? :D Likums un vēlreiz likums... 30dienas ir MAKSIMĀLAIS termiņš utt... neviens normāls, domājošs, sevi cienošs mežzinis neko tādu nedara!!! Ja dara-LŪDZU, vārdus, neizdarītos darbus, prasītās samaksas utt... visādi citādi, šajā sarakstā ir vismaz 80% apmeloti cilvēku, kuriem varētu ieteikt raksta autoru iesūdzēt tiesā!!!

Atbildēt

mežos strādājošs

13.03.2019. 23:41

»

Krajeji

Vo ta brīnumi pa 3000 uzpērk mežus simtos hektāru. Cik Jūs varat te malet acis


Katrs gadījums ir atsevišķi vērtējams. Tak atver vid, palūko, vairāki no sarakstā esošie nodarbojas ar lauksaimniecību jau gadu desmitus! Nesaprotu, kāpēc tur ir arī NEKĀDI nesaistīti cilvēki ar VMD!
Kredītu jūgos tur vairāki arī jau gadiem ir!
Matemātika elementāra!
Tev ir iekrāti 5000eur! Ja seko līdzi kaut pēdējo 3-5gadu mežu cenām, tad vari mierīgi sarēķināt, pirms 5gadiem pa šiem 5000eur varēja nopirkt ko tādu, ko pirms gada varēja arī pa 8-9k pārdot!
Kam ir vēlēšanās nopelnīt-tie rīkojas!?
Zināmi cilvēki mantoja īpašumu, kur bija 20ha meža... pārdeva 6gadus atpakaļ... par kapeikām, jo cenas nebija, salīdzinot ar 2017-2018gada cenām zaudēja teju 150% vērtībā... tā kā rēķini vien! Un nav par iegūto naudu jāpērk mašīna, to var likt tālāk... un īpašumi paliek!

Atbildēt

mežos strādājošs

13.03.2019. 23:33

»

Jāmācas rekinat

Nu cik tad ir uz rokas ja ar nodokļiem 1000


wow, 40% nodokļos... nezināju!? :D 650-700eur samērā droši ir uz rokas!

Atbildēt

Klements

13.03.2019. 22:03

»

Varbut

Kas zin varbūt arī ir visiem par šauru palicis


Vai nu reāli fakti, vai tukša diršana. Tikpat labi var anonīmi visu VMD blici pedofīlijā apsūdzēt, būtu sabiedrībai prieks un laime, nāktu čupa komentāru un uzvārdu, redz, jā, šim paskats tāds, jau sen biju tā domājis :D :)

Atbildēt

Klements

13.03.2019. 22:00

»

mežos strādājošs

Izstāsti, kā tas bizness notiek??? Reāli, protams, izdomājot, jo man šī "shēma" nav saprotama!!! Raksta autors arī varētu ieiet vid publiskajā datu bāzē, un palūkot, ka NEVIENAM mežzinim alga nav nekādi 500eur... tas tā...


Spriežot pēc komentāriem - ar iebiedēšanu. Ja nedosi kukuli, apliecinājums būs pēc ilgām un neciešamām 30 dienām un pēc izstrādes būs 70 EUR protokols, ka ekoloģiskie koki neatbilst.

Atbildēt

Varbut

13.03.2019. 22:00

»

Klements

Tas jau ir cits jautājums, bet faktiski Tu piekrīti manam viedoklim, par ko ir šis raksts


Kas zin varbūt arī ir visiem par šauru palicis:)
Bet tas nemaina faktu, ka tas kas raksta atklāts ir krimināli sodāms

Atbildēt

Krajeji

13.03.2019. 21:56

»

mežos strādājošs

VID amatpersonu datu bāze, aplūko algu!!! 500eur


Vo ta brīnumi pa 3000 uzpērk mežus simtos hektāru. Cik Jūs varat te malet acis?
Tur sanāk max kādi 5ha, nu lai 600 ha nopirktu sanāk 100 gadus krāt:))
Laikam mežzini ir ne tikai ļoti izmanīgi bet arī ilgdzīvotāji

Atbildēt

Jāmācas rekinat

13.03.2019. 21:54

»

mežos strādājošs

Paņēmu pirmo sarakstā


Nu cik tad ir uz rokas ja ar nodokļiem 1000?
Apmēram 600 eur sanāk...bet nu mezu nozare viss jau notiek skaidra tāpēc grūti sarēķināt:)

Atbildēt

mežos strādājošs

13.03.2019. 21:43

»

Krajeji

Sakrata nauda ieguldīta. No ka tad viņa krata? No 500 eur algas? Vai no atkatiem


Paņēmu pirmo sarakstā...
vid redzams, ka alga bijusi 2017.gadā 12252.37eur...
Kas ir VIRS 1000eur uz papīra! Nezinu, kas tie par rakstā minētajiem 500eur...

Atbildēt

mežos strādājošs

13.03.2019. 21:42

»

Krajeji

Sakrata nauda ieguldīta. No ka tad viņa krata? No 500 eur algas? Vai no atkatiem


VID amatpersonu datu bāze, aplūko algu!!! 500eur...
3000-4000eur nevar sakrāt, lai mežu nopirktu, ko pēcāk pārdot... atkal nopērk utt!?
Tad jau brauc ar II golfiņu un esi sajūsmā!
Katram ir savas prioritātes, Tev vajag sievu špaktelēt, kādam gribas īpašumā ieguldīt!

Atbildēt

mežos strādājošs

13.03.2019. 21:40

»

Nu Tu esi fakirs

Klau Klement pēc Tavas loģikas sanāk ka tas normāli ka mežzinis taisa biznesu? Vai Tu tā ka palaidi garām, ka viņi ie valsts amata? Un ka viņiem valsts maksa algu par kaut ko citu nevis par to ka viņiem ir pirmā roka


Izstāsti, kā tas bizness notiek??? Reāli, protams, izdomājot, jo man šī "shēma" nav saprotama!!! Raksta autors arī varētu ieiet vid publiskajā datu bāzē, un palūkot, ka NEVIENAM mežzinim alga nav nekādi 500eur... tas tā!
Jā, izstāsti par šo "pirmo roku"...
Man kā meža īpašniekam NAV skaidra sistēma, kā mežsiņi varētu uz manu īpašumu nopelnīt??!!

Atbildēt

Krajeji

13.03.2019. 21:35

»

mežos strādājošs

Jezus, šķiet stulbākais, ko pēdējos gados nācies lasīt...


Sakrata nauda ieguldīta. No ka tad viņa krata? No 500 eur algas? Vai no atkatiem?

Atbildēt

Nu Tu esi fakirs

13.03.2019. 21:34

»

Klements

Vairāk vai mazāk - jā. Cepiens jau ir par to, ka mežzinim ir pirmā roka


Klau Klement pēc Tavas loģikas sanāk ka tas normāli ka mežzinis taisa biznesu? Vai Tu tā ka palaidi garām, ka viņi ie valsts amata? Un ka viņiem valsts maksa algu par kaut ko citu nevis par to ka viņiem ir pirmā roka?

Atbildēt

ES

13.03.2019. 21:19

»

Bailes

Tas labi ka Jūs prusaki sākat baidīties tātad labums būs no šī visa ko pietiek dara. Mazāk nozagsiet


Labums būtu tad, ja Tu vismaz pamatskolu būtu pabeidzis! Varbūt beidz lietot psihotropās vielas narkomān, kas zin, varbūt nav par vēlu!

Atbildēt

mežos strādājošs

13.03.2019. 20:53

Jezus, šķiet stulbākais, ko pēdējos gados nācies lasīt!
Pašam personīgi zinām cilvēki šajā sarakstā, kur īpašumi ir mantoti utt. Sakrātā nauda ieguldīta īpašumos utt!
Par šo uzņēmumu... ko lai saka, ja nevari nosolīt īpašumu, cirsmu-apdomā, kāpēc nevari samaksāt!?
Vidējais mežu īpašnieks, kam ir kaut nedaudz saprašana, savu īpašumu, cirsmu pārdod tam, kas visvairāk maksā, visādi citādi, kā tieši mežziņi varētu "ieteikt" vai ietekmēt šo procesu, tiešām interesanti būtu... :D :D :d
Vēl par sertifikātiem utt, redz, varēja jau nopirkt šņabi un nodzerties... varēja ieguldīt savā un bērnu nākotnē!
p.s. VIDĒJI 50eur maksā... jā... arī šo gribētos redzēt!? :D
Pirmkārt, jau vairākus mēnešus krītas cenas... 50eur nebūs vidēji, bet jau ĻOTI labi meži!

Atbildēt

Bailes

13.03.2019. 20:38

»

ES

Tu rakstniek, beidz tik daudz dzert! Savādāk jau sāc ticēt saviem šmigas izraisītajiem sapņiem


Tas labi ka Jūs prusaki sākat baidīties tātad labums būs no šī visa ko pietiek dara. Mazāk nozagsiet!

Atbildēt

Interesanti

13.03.2019. 20:18

»

Klements

Īsti nesaprotu par ko ir troksnis...


Sanāk ka tie mezu īpašnieki pasi vainīgi ka viņus apcakare. Ja es nezinošs un naivs tad tik jāķeras klāt. Un sanāk ka taisīt biznesu izmantojot savu dienesta stāvokli ir arī normāli...

Atbildēt

Anda Lapa

13.03.2019. 20:00

Žēl, ka neviens nav ielicis informāciju par mežziņiem, vecākajiem referentiem, kuri taisa meža inventarizācijas darba laikā un ķer katru klientu, kas zvana uz mežniecību, par derīgu vai nederīgu meža inventarizāciju un lobē konkrētus taksatorus. Esmu arī griezusies VMD par vecākā referenta izdarībām mežniecībā, bet VMD tik pakrata galvu, ka viss ir vislabākajā kārtībā.

Atbildēt

Klements

13.03.2019. 19:41

Īsti nesaprotu par ko ir troksnis.
Jebkurš bizness ir balstīts uz ja ne īsti uz klienta apčakarēšanu, tad uz klienta nezināšanu, negribēšanu zināt, utt. Tātad, cik saprotu, šūme ir par to (vismaz rakstā tā teikts), ka mežziņu mafija pirmie apslauc klientus (nabaga lauku māmuliņas) un komersanti īsti netiek klāt, jeb vienkārši vairs nav ko slaukt?
Pie vainas jau nav sistēma, mafija, korupcija, bet gan vienkārša un līdz riebumam banāla nevīžība, negribēšana un nezināšana no meža īpašnieku puses. Īpašniekam pat nav jāzin, kas ir mežzinis viņa pagastā, īpašnieks arī pats var stigot un dastot, ja vien ir gribēšana. Ja ne - lūdzu, MKPC vai kooperatīvi...

Ja troksnis ir par to sarakstu, tad to lai izvēta atbildīgie dienesti, nevis anonīmi bļauri.

Atbildēt

Pensionāre

13.03.2019. 19:26

»

Haha

Tas,kas rakstīts komentāros un vispār inetā-viss ir pilnīga taisnība!It sevišķi,kas rakstīts anonīmi


Drausmīga apmēra mafijas mežziņu personās ir jau no pašiem sākumiem .Biju saskarē ar viņiem.Zagļi un nelieši.Viņu visu vārdi ir šajos sarakstos.Zaga nelietīgi,krāpa un šmauca visos veidos kā vien var.man tika maz ,bet citus ļoti nopietni apzaga.

Atbildēt

Labais

13.03.2019. 19:21

»

Parekinaju

Nu ta es iztereju del Jums zagleni savu laiku un parekinaju - ja jau runajam par uzvardiem...


Nu ja trūkst komentāru 600ha mezzinim. Brīnos ka mūsdienās vēl šādi gājieni ir iespējami

Atbildēt

ES

13.03.2019. 19:17

»

Nesatraucies

Tu zaglen tik traki nesatraucies ir jau uzrakstīts


Tu rakstniek, beidz tik daudz dzert! Savādāk jau sāc ticēt saviem šmigas izraisītajiem sapņiem!

Atbildēt

Nu nekas

13.03.2019. 19:11

»

No VMD

A tu zini, ka dienestā ir 2 Jāņi Freimaņi, un abi ir mežziņi


Nu gan jau pārdzīvos tie visi Jāni Freimani
Toties tas viens kuram ir tie 600 ha gan pelnījis pasēdēt

Atbildēt

Markuss

13.03.2019. 19:05

»

Vita.

Un kur shinìjautàjumà skatàs VID? Daźam pat 33 meźi pieder! Korupcija visapkart. Latvijai ir beigas


Nav Latvijai beigas .Viņiem ,krāpniekiem pienākušas beigas.Neliels laika jautājums un visu atņemsim.Viņi sēdēs cietumos,gan vīrs ,gan sieva ,ir jau šis laiks pienācis .nu viņi negulēs mierīgi nevienu nakti.Staigās melnām sejām un iedobtām acīs.Esmu jau tādus redzējis ,kad tiek paņemti pie ,,dziesmas,,.

Atbildēt

Beidzot

13.03.2019. 18:26

»

Jugis

Liekat mežziņus mierā. Rigas centralo aparatu vajag atlaist. Tur ir istie bleži. Un informacijas nopludinataji


Beidzot kāds saprātīgs komentārs... Mežziņiem pieejama informācija tikai par savu apgaitu un nodaļu, Virsmežniecībai - par virsmežniecības teritoriju. Rīgas centrālajam aparātam pieejama informācija par visu valsti... Nosauciet ar ko firmām visizdevīgāk "draudzēties"? un kad tie "firmotāji"saņem šo informāciju, tad visas aizdomas ir uz mežzini

Atbildēt

ES

13.03.2019. 17:58

»

Parekinaju

Nu ta es iztereju del Jums zagleni savu laiku un parekinaju - ja jau runajam par uzvardiem...


Uz priekšu! Tev ir viss nepieciešamais!! Raksti iesniegumu KNABam! Neturi savu sveci zem pūra!

Atbildēt

ES

13.03.2019. 17:55

»

Atlaisto mežziņu pēcnācējs

Apskatīsim, izvērtēsim, ja nebūs nozieguma pazīmju, tad nebūs arī nepieciešamības nacionalizēt


Apskatītājs, izvērtētājs, nacionalizētājs....nu baigais soğis te viens atradies!

Atbildēt

ES

13.03.2019. 17:49

»

Vita

Tas nav aizdomigi,bet gan skaidri redzams. Gan vìram gan sievai pieder neskaitàmi meźi. Gribat teikr,ka nopirka no cilvèkiem godìgi? Kràpnieki


Nē nu godīgi nopirkt principā nav iespējams...Vitai viss ir skaidrs..krāpnieki, apkārt vieni krāpnieki...Ej un raksti iesniegumu policijā, ja tev viss ir skaidrs un pierādi savus izteicienus, ja nevari to izdarīt tad beidz d..irst!

Atbildēt

Jugis

13.03.2019. 16:48

Liekat mežziņus mierā. Rigas centralo aparatu vajag atlaist. Tur ir istie bleži. Un informacijas nopludinataji.

Atbildēt

No VMD

13.03.2019. 16:35

»

Parekinaju

Nu ta es iztereju del Jums zagleni savu laiku un parekinaju - ja jau runajam par uzvardiem...


A tu zini, ka dienestā ir 2 Jāņi Freimaņi, un abi ir mežziņi???

Atbildēt

Lapas:    9   8   7   6   5   4   3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Diskursīvā levitācija

FotoZinātniski orientētiem cilvēkiem šodienas Latvijā klājas ļoti labi. Burtiski katru dienu Rīgas mediji sagādā svaigu materiālu zinātniskām studijām. Svaigais materiāls parasti ir ļoti piemērots teoretizēšanai, terminoloģisko novitāšu izdomāšanai, dzīves izpratnes kompetentāka līmeņa sasniegšanai, vispārinātu un idealizētu modeļu veidošanai. Nereti mediju publikācijas praktiski apstiprina intelektuālās intuīcijas nojausmas un abstrahētās hipotēzes.
Lasīt visu...

21

Liekuļi

FotoIr gana vecs liekulības piemērs. Reiz Jēzus Kristus sestdienā sinagogā izārstēja kādu astoņpadsmit gadus vecu meiteni.
Lasīt visu...

21

Latviskās nelietības zvaigžņu stunda

FotoTas viss, kas 2019.gada decembra vidū notiek ar un ap Lembergu, noteikti ir kārtējā tipiski latviskā nelietība divos virzienos: 1) verdziska kalpošana ASV interesēm un 2) zemiski agresīva vēršanās pret gudru tautieti, nelietīgi izmantojot zināmus apstākļus.
Lasīt visu...

12

Draud Kariņa un Bordāna ostu apvērsums

FotoJau pirms Saeimas vēlēšanām Jaunā Konservatīvā partija solīja, ka visas trīs Latvijas lielās ostas ir jāpaliek zem valsts jumta, tādēļ ASV sankcijas pret Aivaru Lembergu un vairākām juridiskajām personām ir uzlūkojamas kā politisko solījumu pildīšana un vienlaikus politiskās varas pārvēršana ekonomiskajā.
Lasīt visu...

21

No LNT ziņām atvadoties

FotoDecembra pašā sākumā apcerīgi un mazliet skumīgās noskaņās atvadījāmies no LNT ziņām. Arī man bija tāda kā savāda sajūta – nu kā var beigties kaut kas tāds, kas šķities vienmēr klātesošs? Nozīmīgās pārmaiņas Latvijas mediju telpā gan bija izziņotas jau kādu brīdi iepriekš ar sekojošo neizbēgamo ņemšanos par to, kā tā drīkst, vai vispār drīkst un kur skatās policija NEPLP!
Lasīt visu...

21

Mēs, Rīgas līga, atbalstām lēmumu par Rīgas domes atlaišanu

Foto6. decembrī VARAM ministrs paziņoja, ka ir lēmis rosināt Rīgas domes atlaišanu. Šo lēmumu, visticamāk, atbalstīs arī Saeima. Iznākums šādā gadījumā būs Rīgas domes ārkārtas vēlēšanas jau nākamā gada sākumā.
Lasīt visu...

6

Spriņģes idejas sasaucas ar Gēbelsa propagandu par rases tīrību

Foto17. novembrī, diskutējot sociālajā tīklā Twitter, žurnāliste Inga Spriņģe izteicās, ka iedzīvotāji, kuri parakstās par Saeimas atlaišanu ir “stulbeņi” (stupid people) un “idioti”, turklāt piebilda, ka šādi cilvēki “nav spējīgi uz pašorganizēšanos, un viņus parasti kāds vada”.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Rīgas dome bija atlaižama jau šā gada sākumā līdz ar Gerharda iesniegto likumprojektu

Rīgas domes atlaišana tika iniciēta jau šā gada sākumā, kad Vides aizsardzības un...

Foto

Rīgas domes darbība ir ne tikai nelikumīga, bet arī neatbilstoša sabiedrības interesēm

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) ir izstrādāts likumprojekts par Rīgas domes (RD)...

Foto

Atraktīvā politiskā hronika: novembra beigas

25.novembrī Rīgas medijos bija lasāma atraktīva (piesaistoša, pievilcīga, vilinoša) ziņa: “Valsts prezidentam Egilam Levitam ar NATO ģenerālsekretāru Jensu Stoltenbergu būtu jāvienojas par...

Foto

Svētā inkvizīcija

Attieksmi pret Svēto inkvizīciju šis rakstiņš lasītāja uzskatos var mainīt tikai tad, ja godīgi atbildēsi uz manu jautājumu: vai tici maģijai? Vai tici, ka...

Foto

Jāsaprot, ka pārsvarā visas runas par 3A varu ir tukša vāvuļošana

Šķēle, kā varam nojaust, pēc Sorosam kalpojošo mediju domām, ir visuvarens, visuresošs un visuredzošs. Kā...

Foto

Vai ir vērts vākt parakstus 13. Saeimas atlaišanas ierosināšanai?

Uz šo jautājumu ir jāatbild katram Latvijas vēlētājam pašam. 13. Saeimā tika ievēlēti vairāk nekā 60 jaunu,...

Foto

Ticība rituāla spēkam

«Tuksnesī parādījās Jānis Kristītājs un sludināja kristību par apliecinājumu grēku nožēlai, kas ļauj saņemt grēku piedošanu. Tad pie viņa iznāca visa Jūdeja un...

Foto

Rīgas administratīvajā teritorijā neviens nav atcēlis veco labo principu, ka demokrātija ir kompromisu māksla

29.novembrī atkal notika otra lielākā valsts politiskā kuģa pašūpināšana, izvēloties otro Rīgas...

Foto

Demogrāfijas bums un tumsonības bums

Rietumu civilizācijā tēma par demogrāfijas straujo kāpumu un tumsonības straujo kāpumu ir ļoti svarīga. Abi bumi ļoti pamatīgi atsaucas uz Rietumu...

Foto

Runājiet bez bufera

Šā gada 20. novembrī LTV Panorāmā bija īsa intervija ar mūsu amatpersonu Eiropas Komisijā....

Foto

Nacionālā apvienība ir latviešu nacionālisti šī vārda labākajā nozīmē

Nacionālā apvienība (NA) ir kā dadzis acīs daudziem. Gan tiem, kas vēlētos Latvijā ievest lēto darbaspēku un...

Foto

Nevajag mācīt un apstulbot

Nevajag mani mācīt, cik amorāli ir atlaiJst Saeimu! Neuzķeršos! Tas, ka manu viedokli valkā arī kāds gramatiku vāji zinošs savādnieks, tautvaldību neizprotošs...

Foto

Sašutuma ventīlis “Atlajst Sajmu!”

Es arī esmu sašutis. Mūsu sabiedriski politiskās (elites) barvežu bezkaunības un alkatības kokteilis tiešām spridzina, un neredzēti straujā parakstu vākšana par iniciatīvu Saeimas atlaišanai...

Foto

Ierēdņi demonstrē augstāko pilotāžu, kā NEVAJADZĒTU rakstīt likumu grozījumus

Situācijas neizpratne, slinkums, vienaldzība vai lobijs? To rādīs laiks. Neievērojot elementārākos juridiskās tehnikas principus, Veterinārmedicīnas likumā faktiski tiek...

Foto

Gļēvulības anatomija. Tārpi zupā. Latvijas politiķu bezkaunības un cinisma virsotnes

Pirms divpadsmit gadiem - 2007. gada 16. novembrī, tieši pirms svētkiem, politoloģe Vita Matīsa rakstīja par...

Foto

Sistēma un opozīcija

Cilvēku dzīvē ļoti svarīga loma ir prasmei lietas un parādības interpretēt sistēmiski. Ne katram cilvēkam mēdz būt tāda prasme. Ne katra cilvēka prāts...

Foto

Levita jaunvārdi un to tulkojums

Levita “jaunvārdi” jeb īpašie termini, ar kuriem “spīd” gluži vai pašpasludinātais “nācijas tēvs”- valstsgriba, turpinātība, likteņkopība, vienvērtība, atjaunotne, brīvtelpa, kopējais labums,...

Foto

Kāpēc medaļa tikai Bondaram? Lavents, Zaharjins, Gerčikovs un Meroni arī pelnījuši

Sakarā ar Krājbankas bijušā vadītāja Mārtiņa Bondara apbalvošanu ar Finanšu ministrijas goda zīmi, kā pamatojumu uzrādot “nozīmīgu...

Foto

Varbūt visi „stupid people” nemaz nav „stupid people”, bet tikai daļa, un ar tiem citiem es solidarizēšos

Zinu, ka tūlīt sāksies kārtējais ķengu vilnis, tādēļ uzreiz...

Foto

Atlajst sajmu?

Es ar visām četrām iestājos par brīvību. Piemēram, mūsu valsts iedzīvotājiem ir brīvība rosināt Saeimas atsaukšanu. Taču, manuprāt, brīvu izvēli var izdarīt tikai tas,...

Foto

Kaspars Dimiters: Mātes Latvijas vēstule

Kur esi, dēls? Jau viesnīcā vai teltī? Vai arābus lūgt, lai man druvas zeltī? Te nu tik vientuļi. Mirst ūdens, akai vinda. Neviena kaimiņa....