Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    9   8   7   6   5   4   3   2   1   



Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Grieze

11.03.2019. 19:06

»

Nu vot nekaunība

Šis vēl vairāk apliecina šis bandas nekaunību! Izrādas cilvēki lūdzās un dāvina tūkstošiem ha zemes, lai tā viņus neapgrūtinātu. Kauna Jums nav


Man nav kauna? Par ko? Nepieņemu dāvanas un nekad neesmu pieņēmusi. Gadījums bija ar meža darbiniekiem nesaistīts. Rakstu par vēsturi, ko atceros. Bija laiks, kad uzņēmēji nopirka īpašumu, izstrādāja un Zemesgrāmatā neierakstīja sev par labu. Kā meža dienests varēja to piespiest izdarīt? Nekādi. Arī manis minētajos gadījumos bija tāpat. īpašnieces bija saņēmušas naudu par visu īpašumu, uzņēmējs izstrādāja (uz pilnvaras pamata) un atdeva īpašumu atpakaļ- dari, ko gribi. Viņas negribēja atbildību par īpašumu uzturēšanu un atkārtoti no tiem šķiroties, jo bija uzkrājušies arī nodokļa parāds. VMD ar to nav pilnīgi nekāda sakara.

Atbildēt

Žanis ezītis

11.03.2019. 18:51

Tie mežzini var kaut vai viens otram laizīt olas un paši pirkt ko grib , bet neapdirst viņiem nezināmas firmas ,ko bieži viņi smuki dara,sakarinot lielus makaronus meža saimniekiem. Viens tāds dzīvnieks ir Jaunpiebalgas puses mežzinis Alksnītis !!!! Bet neskatoties uz visu man izdevās viņu pārmācīt ,nopērkot meža cirsmas viņam degungalā !!!!!! Ha ha ha !!!! Osti Alksnīti manu žani !!!!!!

Atbildēt

Bet, zviedri

11.03.2019. 18:45

...negrib maksāt mežinieku "mafijai", jo

(Šis unikālais veidojums ir spējis funkcionēt nepamanīts kopš 90. gadiem. Paradoksālākais šajā stāstā ir, ka tā ir valsts iestāde, kurai mūsu tautieši akli uzticas, – Valsts meža dienests!)

bet, tagad šis unikālais veidojums, ir jasagrauj, lai beidzot īpašnieki varētu cirst, kad grib un ko grib!
Kāda gan, īpašniekiem daļa par to, ka uzkrājot koksni stumbrā, koki ražo(atbrīvo gaisā) daudz skābekli, kuru eplojam mēs visi.
Tieši tāpēc, pēc vēsturiski negatīvas pieredzes, kad nocirta visu pliku, tika pieņemti dažādi ciršanas ierobežojumi, lai nodrošinātu nepārtauktu meža aprites ciklu.
Un kādam dienestam, tad arī ir jakontrolē, vai tas tiek ievērots.

Atbildēt

Grieze

11.03.2019. 18:30

»

Centrālā ēka

lai arī, tad iesūdz tiesā "pietiek com", par neslavas celšanu


VMD savējos neaizstāv. Diemžēl, nekad, arī tad, ja nav vainīgi.

Atbildēt

mežabrālis

11.03.2019. 18:26

»

Finks

Viņi apzags latviešus plikus un nabagus, bet nezinu kā tas gadīsies, ka visi nelieši dabūs bēgt prom. Pēc tam būs liels pasaules spiediens un tiem nāksies latviešiem visu atgriezt


Tas, draudziņ, bija par 1945.gadu, kad krievi visu latviešiem atņēma. Bet tad, nez kā tur gadījās, kā ne:- PSRS 1991. gadā nošķiebās, Latvija pasludināja neatkarību, un bāleliņiem, visiem, kas pieprasīja un spēja pierādīt radniecību, atdeva īpašumus, vai vismaz centās atdot to platību uz papīra, kur senčiem piederējusi.
Diemžēl arī sarkanajiem baroniem šis tas tika...
...šoreiz, baleliņi labprātīgi pārdeva ar papīriem savus īpašumus Dāņu un Zviedru onkuļiem, tāpēc šoreiz atpakaļ nevienam NEKO nedos!!!

Atbildēt

Bardaks VMD

11.03.2019. 18:22

»

kad ķersies pie tīrīšanas un atlaidīsi biedzot to medību inspektoru Pozņakovu un galveno šeptmani Upenieku, kas to maucību un dzeršanu piesedz


Pozdņakovs tas ir atsevišks stāsts. No visiem sūdiem izsprukst cauri. Pat sieva ir viņa palīgs. Pats trakākais, ka virsmežniecība piesedz šo jauko stāstu. Pozdņakovam pat baznīca atļauts šaut. Visi sūdi, kas notiek Austrumlatgalē pateicoties Upeniekam. Būtu labs priekšnieks neatļautu deguna priekšā nodarboties ar šīm spekulācijām kas notiek dotajā brīdī.
Jānis Šantars caur savu kursa biedru Loseviču okupeja taksacijas un stigošanas darbus savā apgaitā. Visi "godīgie" mežzini tik piekalpo zviedru monstriem un caur draugu un paziņu firmām atmazgā naudiņu. Vajadzēja VMD iekšienē paskatīties kuram mežzinim kāds laiks paiet no iesnieguma līdz ciršanas apliecinājuma izrakstīšanai. Vai VMD virsotne domā kuram izsniedz CA dienas laikā tas notiek par velti... lai apskatās degvielas uzpildes staciju kameras, kad piebrauc ar vmd auto un lej kannas ar degvielu. Lai pačeko kas ir darba datoros un darba gpsos. Visi nodarbojas ar savām lietām nevis pilda savos tiešos pienākumus un uz ko tēre nodokļu maksatāju naudiņu.

Atbildēt

Viens LIKUMS un viena taisnība VISIEM

11.03.2019. 18:07

»

Mežzinis

Nu re. Mežziņi, Jums ir iedota reāla iespēja šo lapu iesūdzēt tiesā par goda un cieņas aizskaršanu, personīgās informacijas publiskošanu publiskajā telpā bez Jūsu piekrišanas, sūdzaties prokuratūrā par to, kā šāda informācija nokļuvusi šī uzņēmuma rīcībā. Uz priekšu, paņemiet advokātus un izdrāziet ...


Tieši tā. Jo neviens cits Jūsu likumīgās tiesības neaizsargās Jūsu vietā.


KRIMINĀLLIKUMS.

XIV nodaļa
Noziedzīgi nodarījumi pret personas pamattiesībām un pamatbrīvībām.

145.pants. Nelikumīgas darbības ar fiziskās personas datiem

(1) Par nelikumīgām darbībām ar fiziskās personas datiem, ja ar to radīts būtisks kaitējums, - soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz 2 (diviem) gadiem vai ar arestu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu līdz 100 (simt) minimālajām mēnešalgām.

(2) Par nelikumīgām darbībām ar fiziskās personas datiem, ja tās izdarījis personas datu apstrādes pārzinis vai operators atriebības, mantkārīgā vai šantāžas nolūkā, - soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz 4 (četriem) gadiem vai ar arestu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu līdz 120 (simt divdesmit) minimālajām mēnešalgām.

XV nodaļa
Noziedzīgi nodarījumi pret personas brīvību, godu un cieņu

157.pants. Neslavas celšana

(1) Par apzināti nepatiesu, otru personu apkaunojošu izdomājumu tīšu izplatīšanu iespiestā vai citādā veidā pavairotā sacerējumā, kā arī mutvārdos, ja tā izdarīta publiski (neslavas celšana), — soda ar piespiedu darbu vai ar naudas sodu.

(2) Par neslavas celšanu masu saziņas līdzeklī — soda ar īslaicīgu brīvības atņemšanu vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.

Atbildēt

Centrālā ēka

11.03.2019. 17:58

»

Pareģis

Es jau dzirdu sarunu VMD centralajā ēkā


lai arī, tad iesūdz tiesā "pietiek com", par neslavas celšanu.
Ja dienestā viss ir kārtībā, tad priekšniecībai ir jāaizstāv godīgie darbinieki no publiskiem apmelojumiem.
Pārējos gadījumos jarīkojas atbilstoši likumdošanai.

Atbildēt

Grieze

11.03.2019. 17:54

Pati esmu bijusi VMD darbiniece. Nevienu ha meža neesmu noprivatizējusi, arī mežzinis toreiz to nedarīja. Mēs uzskatījām, ka kādreiz mums par to pārmetīs (tagad mežzinis ar savu mantoto zemes gabalu ir sarakstā). Esmu bagātu saimnieku atvase, mantoju arī mežu. Nocirtu cirsmu, daļu naudas iztērēju un par atlikušo tiesu izpildītāju kantorī par 4000 latu nopirku izstrādātu mežu 22 ha platībā. Tagad esmu teju miljonāre. :) Iepriekšējais īpašnieks no saimnieces šo pašu mežu bija nopircis par 1000 latiem. Tūlīt pēc neatkarības mežus pirka tikai izstrādei, pilnīgi nevienam nevajadzēja mežu, kur nevarēja peļņu gūt uzreiz. Zinu gadījumu, kur saimniece 30 ha uzdāvināja, lūdzās, lai viņu atbrīvo no īpašuma, nespēja samaksāt nodokļus. Mežus par santīmiem uzpirka zviedri, tagad viņi ir lielākie mežu īpašnieki. Noteikti pa kādam pirka arī mežziņi.

Atbildēt

Mežstrādnieks

11.03.2019. 17:50

Diez kāds ir raksta mērķis? Man vispār liekas, ka mežziņiem pārsvarā nekas neinteresē. Un manuprāt ir tikai normāli, ka mežzinim pieder mežs un jo vairāk jo labāk. Tā viņi labāk izprot meža īpašnieku. Mani kaitina visi tie cilvēki kas atnāk uz Saeimu pliki un nabagi un vēl ar parādiem. Tādi cilvēki nedrīkst pieņemt likjmus. Ja jau cilvēks priekš sevis neko nav izdarījis, ko tāds izdarīs valsts labā. Ātrumā arī pamanīju, ka Jānis Freimanis, kurš saimnieko ZS Mazputniņos var par šo rakstu uzrakstīt kādu prasību tiesā. Viņam jau patīk tiesāties:) , bet nu ar VMD viņam nav nekāds sakars. Galvenais, lai raksta iniciatori ir paši balti un pūkaini. Ņemot vērā, kādas ir pensijas perspektīvas Latvijā, visiem iesaku pirkt zemes un mežus. Un nevajag jau būt bagātam, vajag tikai gribēt un var sākt ar mazumiņu.

Atbildēt

Rullītis

11.03.2019. 17:47

»

nevajag nevajag neko vairāk

"Dižozola" kampējmafijas rekāmrullīti laid


ir pareizs,

Tikai Kapmēji- ir parastie... - par kuriem ir šis stāsts.

Atbildēt

Janka

11.03.2019. 17:45

»

Gatis Ziediņš

Prieks par šiem cilvēkiem, kas tiešām mācījušies par Mežsaimniekiem, mīl mežu ar sirdi un dvēseli, to kopj un rūpējas par to. Vajadzētu lepoties ar šiem cilvēkiem, kas uztur latvisku garu, nevis pārdodas ārzemniekiem vai blēžu firmām, kam rūp tikai nauda. Mēs paši gribam saimniekot savā tēvu zemē. Lai...


Nu nu... Gati! Kam tad lien tagad dibenaa?? Labi zini ka liela dala no seit minetajiem tiesam ir “LABI” šeptetaji... piem. Tava novada - Reinis Cercins 😂😂😂... sitadus ha sagrabies... PAR ieredņa algu!!!????
Protams ka dala (un tas jau pat pec cipariem pat ezim ir skaidrs) ir mantojusi savus...1..2..5ha, bet nu tiem kam ir 100 un vairak ... daudzos gabalos- skaidrs- nopirkusi/ izkrapusi.... ja velaties iebilst ka vareja jau godigi nopirkt... kaa tad! Patiesaa meza zemes cena (tikai zemei) ir ap 800€/ha!! Tad nu varam sarekinat kadai butu jabut summai lai atlautos sos ha sapirkt! Cita lieta- ja sastasta (nokonsulte) par citam cenam... to sauc par krapsanu!!

Atbildēt

nevajag nevajag neko vairāk

11.03.2019. 17:20

»

Cits ezis

A, lūdzu, raksti iesniegumu tiesai...


"Dižozola" kampējmafijas rekāmrullīti laid?
Cik tev resnais maksā par to?

Atbildēt

Mežsaimnieks

11.03.2019. 17:09

Cepuri nost šiem cilvēkiem,kas mežu mantojuši vai ar prātu nopirkuši un nav pārdevuši ārzemniekiem,vai šitādiem visādiem ātrās peļnas tīkotājiem.
Spējuši to sakopt,pievienot vērtību,ar to audzināt un skolot bērnus.Un nodrošināt sev cienīgas vecumdienas.

Atbildēt

pārsmējos

11.03.2019. 17:04

»

p'

kas uztur zagšanas kultūru nevis


tas par tautiskā romantisma jūsmiņa Ziediņa repliku:)

Atbildēt

p'

11.03.2019. 17:01

kas uztur zagšanas kultūru nevis
latvisku garu!

Atbildēt

Līdzdomāšana

11.03.2019. 16:57

»

Līdzatbildība

A ko tie godīgie klusē??? Ejiet tad ziņojiet


re kur vienu ziņotāju jau Saeima nupat izdeva kriminālvajāšanai! ej, tik ej!

Atbildēt

Cits ezis

11.03.2019. 16:55

»

Mežzinis

Nu re. Mežziņi, Jums ir iedota reāla iespēja šo lapu iesūdzēt tiesā par goda un cieņas aizskaršanu, personīgās informacijas publiskošanu publiskajā telpā bez Jūsu piekrišanas, sūdzaties prokuratūrā par to, kā šāda informācija nokļuvusi šī uzņēmuma rīcībā. Uz priekšu, paņemiet advokātus un izdrāziet ...


A, lūdzu, raksti iesniegumu tiesai.
Nez, cik par to būs jāmaksā?
Cik nervis tas prasīs.../
A, varbūt tomēr ne...
Par ietaupīto naudu, varēs vēl kadu hektāru izcirtuma nopirkt, lai atjaunotu to un izkoptu, un sajust gandarījumu par to, kā jaunie kociņi aug.
Neko, jau dzīvē vairāk nevajag, lai cilvēks justos laimīgs, kā vien pārliecību, ka bērni un jaunie kociņi braši aug!

Atbildēt

Pampers

11.03.2019. 16:45

»

jo nav ne muias, ne policijas

ne vid, ne prokuratūras, TIKAI ALGAS SAŅEM


Kopumā, d*rst vajag mazāk!
Nezin, kas ir šie vaukškētāji.
Tie ir tadi paši komunistu līzskrējēji, kadi 1949.gadā nostučija Latvijas bagātos saimniekus, kuri ar savu darba tikumu bija tikuši uz augšu, kļuvuši turīgi.
Tos visus izsūtīja uz Sibīriju, tapēc ka viņiem piederēja lieli īpašumi, bija daudz lopu laidarā. Bet citiem, tiem kuriem nekā nebija, strādāt negribējās, (kalpot netik), tie pielīda boļševikiem, nostučīja bagātos latviešu saimniekus, lai tos iekļauj sarakstos uz Sibīriju.
Pēc tam paši iekortelējās izvesto saimieku mājās.
Nevienam nav aizliegts uzpirkt izstrādatus meža īpašumus, bet.. latviešu firmas nopērk, nocērt un pārdod Zviedriem, jo pašiem nav laika gaidīt 70 gadus līdz nakamajai koksnes ražai.
Tāpēc Latviju gaida iznīcība, pievienošana pie kadas citas valsts. Jo pašiem latviešim, Latvija NAV VAJADZĪGA.

Atbildēt

ai, kā nu muld!

11.03.2019. 16:37

»

Idiotiem

pie visa vainīga neveiksmīga mīlestība


mīlestība :))))))))))))))

Atbildēt

jeb taureņu pirššu šarikovi

11.03.2019. 16:36

viņi, tie partorgi, šito vecāki, ar slepkavošanām tika pie varas, domājat, tā aizies? mēs palūgsim, viņi aizies?

Atbildēt

jo nav ne muias, ne policijas

11.03.2019. 16:33

ne vid, ne prokuratūras, TIKAI ALGAS SAŅEM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
par mežiem pat skandināvi teica, kā bez muitas....................bet čeka jau ko grib, to dara

Atbildēt

Pekainis

11.03.2019. 16:28

»

Parsmejos

Šis labs kadrs. papetiet visi to tabuliņu...nu gan veiksminieki Latvijā daudz mantojoši simtiem hektāru...


A, tu nesmejies!
Kas tev liedz, paturēt un nepārdot savu izcirsto īpašumu?
Atjauno, to izkop, un noraksti saviem bērniem, vai radiem.
A, tik daudzi atbrīvojas no "noskūtas" meža zemes, jo vēl taču var kadu "kapeiku" ieņemt.
Pirms gada 700-800 euro/ha, tagad jau par 50% vairāk, Zviedri ir gatavi maksāt par noskūtu Latvijas zemīti.
Drīz būsim, vai arī vairumā gadījumu, jau sen esam "vergi" Zviedrijas karalistē.

Atbildēt

Pekainis

11.03.2019. 16:23

»

Un visu to iedibināja

Anatolijs Gorbunovs, bij. Valsts mežu vadītājs


Kurš nu ir piepampis, kurš nav...
Raksts ir publicēts ar mērķi, novērst uzmanību no citām lietām.
Piemēram meža īpašnieku apvienība grib "izbīdīt cauri" izmaiņas koku ciršanas noteikumos; piem, samazināt koku ciršanas caurmēru, lai varētu pilnīgi oficiāli vālēt tālāk nepieaugušos mežus.

Atbildēt

Vecais Mežinieks Jezups

11.03.2019. 16:14

Cerams,ka raksta autors ir nevainīgs un tāds arī paliks.
Un kad nākošreiz iesi siekaloties uz kādu mežu,uzvelc ķiveri un pampēru obligāti,jo kā teica viens feins ex deputāts:"Mežs ir mežs,mežā var visādi gadīties".

Atbildēt

Pareģis

11.03.2019. 15:43

Es jau dzirdu sarunu VMD centralajā ēkā :
-Ko darīsim ?
-Nu , ja neviens oficiāli neiebildīs , izliksimies par beigtiem.

Atbildēt

!!

11.03.2019. 15:27

KNAB ķer vistu un trušu zagļus, kamēr te ...

Atbildēt

agree

11.03.2019. 14:36

uh, Kārkliņš Normunds kā piebraukāja atklātā veidā pie viena kokapstrādes uzņēmuma Cesvainē, dzēra kā cūkā, ālējās. Greidiņš virsmežzinis tikai noskatījās-saudzēja jo savējais, no Kārkliņu kastas un daudz zināja un zin.

Atbildēt

Tu gan nesaproti!

11.03.2019. 13:58

»

Mjā

Nu gan "zadzeļi za živoga",paņemšu paanalizēšu amatpersonu deklaracijas tiem kam garākie īpašumu saraksti. Varēs redzēt kādā laika periodā ienākušies īapšumi, Zemesgrāmata ar patstā'viģo pieslēgumu arī nav nemaz tik dārga....ziedošu kādu dienu, nu bet tad KNABAm arī nosūtīšu. Man neesot saprašana ! ...


KNABS atrakstīsies uz taviem penteriem. Korupcija jāattīsta līdz miljonu naudas atmazgāšanai. Un tad tikai ķer! Kaut kādi meža kubi, izpārdodot mežu, ir paredzēts arī pelēkai zonai, lai tautu var kaut kā uzturēt, lai tā nenosprāgst. Un visas štelles ir dāvanas no valsts, lai nebūtu protestētāju, lai katram ir kompromāts. Lai atrastu simts noderīgus idiotus Saeimai, ar sveci jāmeklē bez kompromāta. Policija un valsts ir saaugusi ar noziedzību. Izķer tikai tos, kuri nav saauguši ar noziedzību un viņiem policijā, tiesā , prokuratūrā nav savējo.

Atbildēt

Mjā

11.03.2019. 13:49

»

Dezinformatoram

Nu tad apgaismojiet mani


Nu gan "zadzeļi za živoga",paņemšu paanalizēšu amatpersonu deklaracijas tiem kam garākie īpašumu saraksti. Varēs redzēt kādā laika periodā ienākušies īapšumi, Zemesgrāmata ar patstā'viģo pieslēgumu arī nav nemaz tik dārga....ziedošu kādu dienu, nu bet tad KNABAm arī nosūtīšu. Man neesot saprašana ! Parādīšu kur vēži pa ziemu paliek !! Un tad jau KNABs skatīs caurmēra cirtes (sanitārās, pēc vecuma) un piesaistīs neatkarīgus ekspertus, lai izvērtē pamatoti izsniegtas vai nē, un galvenais KUROS īpašumos.

Atbildēt

Dezinformatoram

11.03.2019. 13:43

»

Dezinformācija!!!

Nerakstiet muļķības , ja Jums nav saprašanas


Nu tad apgaismojiet mani.

Atbildēt

Juris

11.03.2019. 13:24

Ha Ha Ha. Tik daudz nepatiesas un nepārbaudītas informācijas vienā rakstā. Ārprāts! Protams, galvenais mūsdienās ir kliedzošs virsraksts, lai cilvēki klikšķinātu virsū, bet saturs pinīga nulle. Dezinformācija!!!

pietiek.com. Jūs par fake news portālu esat kļuvuši?

Atbildēt

Mazmeita

11.03.2019. 13:16

Savā rajonā zinu trīs personas ar vienādu vārdu un uzvārdu un tikai viens no viņiem ir mežzinis, bet īpašumi ir salikti no visām trim personām! Cik tas ir pareizi un cik precîzs ir šis raksts? Manam vectēvam nekad nav bijis sakars ar mežziņiem un mežniecībām!

Atbildēt

murgi

11.03.2019. 12:44

Ne tur strādāju ne man pieder īpašumi,bet tabulā esmu. Kā to saprast???

Atbildēt

Meža īpašnieks

11.03.2019. 12:34

»

Vara

kāda bija mērniekiem, iemērot 90. gados. Iemērija sev un savējiem, pārdeva, tagad miljonāri. Tas pats mežziņos. Godīgos izslēdz no spēles


Mērnieki sev semi labi padalīja. Mūsu ģimeni arī apčakarēja. Kāmēr solija iedot zemi, sadalīja savā starpā labakos kumosus un beigas ar lielām problēmām tomēr iedalīja, tikai ne vienā gabalā, bet vairākos pa visu pagastu.

Atbildēt

UĢIS ZANDERS

11.03.2019. 12:17

»

Meža īpašnieks

Pilnīga patiesība. Gandrīz katram mežzinim ir kaut kāda firma ar ko viņi strada un kas viņiem maksā par starpniecību. Austrumlatgales virsmežniecībā tas ir vājprāts. Visa svarīga informācija tiek nodota pārsvarā vienai lielai Rēzeknes firmai. Mežziņi var izdarīt visādas haltūras. Gan stigo, gan dasto...


JĀ AR ŠO Juriju man arī bija darīšan , pilnīgs maita raksta ateikumus reālāmlietām,vispirms pieņem taksācijas ,tad,kad jādo apliecinājumi , kautko murgo un raksta ateikumus ka nav pareiza taksācija. Laikam nevelams uzņēmums nopirka viņa apgaitā īpašumi .

Atbildēt

sarakstā minētajam

11.03.2019. 12:11

»

Dezinformācija!!!

Labvakar ,visa Latvija!Esmu viens no sarakstā minētajiem.Informācija par mani un daudziem citiem nav patiesa(daudzu cilvēku jau nav šaisaulē).Jautājums vietnes turētājam o.Lapsam:"Kāpēc sabiedrība tiek maldināta ar nepatiesu informāciju?"Kaut kāds pašdarbnieks publicē nepārbaudītu informāciju!!Ja visi...


Kāpēc nepatiesa informācija ? Īpašumtiesības ir no Zemesgrāmatas visticamāk vai arī no VID amatpersonu deklarācijām. Kā iegūti īpašumi , kurā laikā, kuros pagastos (apgaitu pagastos vai Latvijas otrā galā), no kā iegūti, kāda cena norādīta zemesgrāmatā (visticamāk kad. vērt.) to visu var noskaidrot. Kur naudiņa uzradās priekš pirkuma , to arī var noskaidrot- ir ikgadējās amatpersonu deklarāc. ir mantiskā stāvokļa deklarācija.

Atbildēt

Lapas:    9   8   7   6   5   4   3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Rīgas domes darbība ir ne tikai nelikumīga, bet arī neatbilstoša sabiedrības interesēm

FotoVides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) ir izstrādāts likumprojekts par Rīgas domes (RD) atlaišanu. Jaunās RD vēlēšanu datums likumprojektā noteikts 2020.gada 29.februārī, bet atkarībā no Saeimas lēmuma tas var tikt precizēts. Līdz jaunā domes sasaukuma pirmajai sēdei likumprojekts paredz RD iecelt pagaidu administrāciju.
Lasīt visu...

21

Atraktīvā politiskā hronika: novembra beigas

Foto25.novembrī Rīgas medijos bija lasāma atraktīva (piesaistoša, pievilcīga, vilinoša) ziņa: “Valsts prezidentam Egilam Levitam ar NATO ģenerālsekretāru Jensu Stoltenbergu būtu jāvienojas par Latvijas izdevumu aizsardzībai samazināšanu, lai nodrošinātu finansējumu mediķu atalgojumam, aģentūrai LETA norādīja partijas “Saskaņa” līderis Jānis Urbanovičs.
Lasīt visu...

21

Svētā inkvizīcija

FotoAttieksmi pret Svēto inkvizīciju šis rakstiņš lasītāja uzskatos var mainīt tikai tad, ja godīgi atbildēsi uz manu jautājumu: vai tici maģijai? Vai tici, ka maģija reāli darbojas?
Lasīt visu...

21

Jāsaprot, ka pārsvarā visas runas par 3A varu ir tukša vāvuļošana

FotoŠķēle, kā varam nojaust, pēc Sorosam kalpojošo mediju domām, ir visuvarens, visuresošs un visuredzošs. Kā tik Sorosa varzai kādā amatā jāiebīda savējais, kāds, piemēram, bija un ir Rimšēvičs, kurš nu ir pilnībā atklājis savu patieso seju, kas nerunā par labu sorosīdiem, tā uzreiz nevēlamiem kandidātiem noteikti atrodas saiknes ar Šķēli vai Šķēles sievasmāti, vai, ja galīgi nekas nesanāk, ar Šķēles izbijuša kaimiņa, brāļa sievas māsas brālēna drauga brūti.
Lasīt visu...

21

Vai ir vērts vākt parakstus 13. Saeimas atlaišanas ierosināšanai?

FotoUz šo jautājumu ir jāatbild katram Latvijas vēlētājam pašam. 13. Saeimā tika ievēlēti vairāk nekā 60 jaunu, līdz šim politikā vairākumā nepazīstamu cilvēku, kuri solīja uzsākt jaunu politiku, nepieļaujot valsts pārvaldē finanšu mahinācijas, politiķu savtīgumu, vienkāršojot un efektivizējot valsts pārvaldi, nodrošinot lēmumu pieņemšanas atklātumu, par konkrētām summām palielinot finansējumus dažādām valsts vajadzībām, ieskaitot iedzīvotāju veselības aprūpi.
Lasīt visu...

21

Ticība rituāla spēkam

Foto«Tuksnesī parādījās Jānis Kristītājs un sludināja kristību par apliecinājumu grēku nožēlai, kas ļauj saņemt grēku piedošanu. Tad pie viņa iznāca visa Jūdeja un visi Jeruzālemes iedzīvotāji, tie atklāti atzina savus grēkus, un viņš tos kristīja Jordānas upē.
Lasīt visu...

10

Rīgas administratīvajā teritorijā neviens nav atcēlis veco labo principu, ka demokrātija ir kompromisu māksla

Foto29.novembrī atkal notika otra lielākā valsts politiskā kuģa pašūpināšana, izvēloties otro Rīgas vicemēru – Druvi Kleinu.
Lasīt visu...

21

Demogrāfijas bums un tumsonības bums

FotoRietumu civilizācijā tēma par demogrāfijas straujo kāpumu un tumsonības straujo kāpumu ir ļoti svarīga. Abi bumi ļoti pamatīgi atsaucas uz Rietumu civilizācijas likteni līdz pat šobaltdienai. Arī uz Latvijas un latviešu likteni. Tajā skaitā uz “kultūrtautas” jaunāko emocionālo orkānu - pirms piecām minūtēm pašu ievēlētās 13.Saeimas atlaišanu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Runājiet bez bufera

Šā gada 20. novembrī LTV Panorāmā bija īsa intervija ar mūsu amatpersonu Eiropas Komisijā....

Foto

Nacionālā apvienība ir latviešu nacionālisti šī vārda labākajā nozīmē

Nacionālā apvienība (NA) ir kā dadzis acīs daudziem. Gan tiem, kas vēlētos Latvijā ievest lēto darbaspēku un...

Foto

Nevajag mācīt un apstulbot

Nevajag mani mācīt, cik amorāli ir atlaiJst Saeimu! Neuzķeršos! Tas, ka manu viedokli valkā arī kāds gramatiku vāji zinošs savādnieks, tautvaldību neizprotošs...

Foto

Sašutuma ventīlis “Atlajst Sajmu!”

Es arī esmu sašutis. Mūsu sabiedriski politiskās (elites) barvežu bezkaunības un alkatības kokteilis tiešām spridzina, un neredzēti straujā parakstu vākšana par iniciatīvu Saeimas atlaišanai...

Foto

Ierēdņi demonstrē augstāko pilotāžu, kā NEVAJADZĒTU rakstīt likumu grozījumus

Situācijas neizpratne, slinkums, vienaldzība vai lobijs? To rādīs laiks. Neievērojot elementārākos juridiskās tehnikas principus, Veterinārmedicīnas likumā faktiski tiek...

Foto

Gļēvulības anatomija. Tārpi zupā. Latvijas politiķu bezkaunības un cinisma virsotnes

Pirms divpadsmit gadiem - 2007. gada 16. novembrī, tieši pirms svētkiem, politoloģe Vita Matīsa rakstīja par...

Foto

Sistēma un opozīcija

Cilvēku dzīvē ļoti svarīga loma ir prasmei lietas un parādības interpretēt sistēmiski. Ne katram cilvēkam mēdz būt tāda prasme. Ne katra cilvēka prāts...

Foto

Levita jaunvārdi un to tulkojums

Levita “jaunvārdi” jeb īpašie termini, ar kuriem “spīd” gluži vai pašpasludinātais “nācijas tēvs”- valstsgriba, turpinātība, likteņkopība, vienvērtība, atjaunotne, brīvtelpa, kopējais labums,...

Foto

Kāpēc medaļa tikai Bondaram? Lavents, Zaharjins, Gerčikovs un Meroni arī pelnījuši

Sakarā ar Krājbankas bijušā vadītāja Mārtiņa Bondara apbalvošanu ar Finanšu ministrijas goda zīmi, kā pamatojumu uzrādot “nozīmīgu...

Foto

Varbūt visi „stupid people” nemaz nav „stupid people”, bet tikai daļa, un ar tiem citiem es solidarizēšos

Zinu, ka tūlīt sāksies kārtējais ķengu vilnis, tādēļ uzreiz...

Foto

Atlajst sajmu?

Es ar visām četrām iestājos par brīvību. Piemēram, mūsu valsts iedzīvotājiem ir brīvība rosināt Saeimas atsaukšanu. Taču, manuprāt, brīvu izvēli var izdarīt tikai tas,...

Foto

Kaspars Dimiters: Mātes Latvijas vēstule

Kur esi, dēls? Jau viesnīcā vai teltī? Vai arābus lūgt, lai man druvas zeltī? Te nu tik vientuļi. Mirst ūdens, akai vinda. Neviena kaimiņa....

Foto

Vienvērtīgs ir katrs cilvēks (lai ko tas arī nozīmētu): runa pie Brīvības pieminekļa 2019. gada 18. novembrī

Mīļie latvieši! Latvijas cilvēki Rīgā, Latgalē, Vidzemē, Zemgalē, Kurzemē...

Foto

Valstsgribas valstsnegribas ēstgriba

Saruna par reālo “valstsgribu” un “valstsgribas” iluzoriskumu ir aktuāla visu laiku. Taču 18. novembra kontekstā tāda saruna ir īpaši aktuāla, atsedzot patiesību un...

Foto

Mucā

Padomju valstī dzīvojušie izstrādāja tikai šim režīmam atbilstošu «dzīvesziņu». Šodien mēs to dēvētu par «Kā labāk dzīvot». Kā labāk, kā gudrāk, kā pareizāk, kā izdevīgāk...

Foto

Politiskai intrigai – birokrātisks restarts

Citur Latvijā šo ziņu pat nepamanīja, taču jūrmalniekus tā nervozē: oktobra sākumā ģenerālprokuratūra atjaunoja apsūdzību Gatim Truksnim par Zaļo un zemnieku...

Foto

Gribētos zināt, kuram gan šādai nelietībai pacēlās roka

Padsmit gadus nostrādājot PR jomā un daļēji tieši tādēļ no tās aizejot, šādas metodes (skat. zemāk), protams, nepārsteidz....

Foto

Var gadīties, ka vienu rītu Šveices advokāts būs "pārdozējis" viagru un viņam blakām gauži raudās skaists puisītis

Nav tālu tā dieniņa, kad visiem „arestētās mantas afēras”...

Foto

Atraktīvā politiskā hronika: novembra sākums

1.novembrī “nācija” varēja priecāties par “nācijas tēva” kancelejas vadītāja Teikmaņa atraktīvo sprēgāšanu. Citāts no teksta par Valsts prezidenta budžeta palielināšanu 2020.gadā: ""Tad,...

Foto

Ko varbūt teiktu Olivers Kromvels par “liberālo” Latviju

Karavadoņa un politiķa, tālākā Lorda protektora Olivera Kromvela runas, 1653.gada 20.aprīlī padzenot parlamentu, lokalizējums. Neļausim Latvijas “demokrātijai” nonākt...

Foto

Kas ir Latvijas Universitāte - Muižnieka brigādes dzīres vai augstskolas izcilība?

Jau drīzumā tiesai būs jālemj, vai bēdīgi slavenās Latvijas Universitātes (LU) pagaidu rektora Indriķa Muižnieka...

Foto

Populistu rotaļas: uz kārts likta Latvijas nākotne

Ceturtdien pie Saeimas notika vieni no lielākajiem protestiem pēdējo gadu laikā, kuros piedalījās vairāki tūkstoši mediķu un viņu atbalstītāju....

Foto

Kas notiks, kad visi sāks visu vērtēt pēc komerciālās atdeves?

Reti kurš nepamanīja Latvijas Radio darbinieku skaļo sacelšanos par zemajām algām. Tā ir tikai aisberga redzamā...

Foto

Lembergs pret Latviju Eiropas Cilvēktiesību tiesā ar sūdzību par nevainīguma prezumpcijas pārkāpumu

2019.gadā esmu vērsies Eiropas Cilvēktiesību tiesā ar sūdzību par Vides aizsardzības un reģionālās attīstības...

Foto

LNT Ziņu dienesta kolektīvā vēstule

1.decembris būs pēdējā diena, kad ēterā iziesim mēs - LNT Ziņu dienesta komanda, un pēc tam beigs pastāvēt LNT Ziņu dienests...

Foto

Unikālais izaicinājums

Vai pie mums visi saprot, ka fotogrāfijā ir fiksēts izaicinājums? Vai tie cilvēki, kuri fotogrāfijā saskata izaicinājumu, savā mūžā ir sastapušies ar vēl lielāku...

Foto

Vai tieslietu ministrs apšauba tiesu varas autoritāti

Latvijas Tiesnešu biedrība vairākkārt paudusi nostāju par Ekonomisko lietu tiesas izveidi, kas kopumā atbilst Tieslietu padomes viedoklim - jaunas...

Foto

Cilvēkiem šobrīd tiek atņemtas fundamentālas tiesības uz taisnīgu un objektīvu tiesu bez korupcijas

Otrdien, 5. novembrī, Ministru kabineta sēdē tika skatīts likumprojekts "Grozījumi likumā "Par tiesu...

Foto

Sabiedrībai ir radīts nepareizs priekšstats, mūsu tiesu sistēma darbojas labi: uzruna Latvijas tiesnešu ikgadējā konferencē

Mūsu sabiedrības un kopējās identitātes pamats ir kopīgu vērtību kopums, kas...

Foto

Mazais brālis ir apjucis

Kā jau ierasts, uzreiz pēc “Saskaņas” kongresa savu kongresu rīkoja arī “Gods kalpot Rīgai”. Līdz šim šī partija bija “Saskaņas” mazais brālis,...

Foto

Kāpēc Krievijas mūziķim Grigorijam Ļepsam sen bija jāaizliedz iebraukt Latvijā?

Ir gana daudz iemeslu. Viņš pats nekad nav noliedzis senas un tuvas draudzīgas pazīšanās ar Krievijas...

Foto

Pārdomas par nāvi

Par eitanāziju, medicīniski asistētu pašnāvību un tiesībām uz cieņpilnu nāvi diskutē politiķi, prese, sabiedrība un mediķi, turklāt diskutē laiku pa laikam. Šīs diskusijas...

Foto

Garkalnes domes priekšsēdētājam steidzami jāsniedz paskaidrojumi par Valsts kontroles pārbaudē atklātajiem pārkāpumiem

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Juris Pūce (AP!) pieprasa Garkalnes domes priekšsēdētājam Mārtiņam...

Foto

Humānisma sagraušana

2019.gada 29.oktobrī medijos parādījās informācija: “Tiesībsargs Juris Jansons vērsies Satversmes tiesā, apstrīdot kā pamatlikumam neatbilstošus valdības noteikumus par ģimenes vai atsevišķi dzīvojošas personas atzīšanu...

Foto

Iespējams, ka koalīcija ir pārpratusi slaveno pirmsvēlēšanu saukli “Valstij jāsāk ar sevi”

Aicinām finansējuma partijām no valsts budžeta būtisko pieaugumu atlikt kā minimums līdz nākamās Saeimas...

Foto

Padomju spiegi Bulgārijā un tepat Latvijā – „quo vadis Europa”?

No neilgās padomju bērnības man atmiņā ir palikušas tikai pāris lietas – ta,s kā nesu pirmās...

Foto

Nauda veselības aprūpei ir, bet nav politiskās gribas

Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) ir veikusi padziļinātu Latvijas un kaimiņvalstu budžetu analīzi un secinājusi, ka ir iespējams nodrošināt...

Foto

Aizkustinošas pieticības ekselence

Tautas paruna neder. Vējonis nav vilks, bet Levits nav lācis. Tas, no kā bēga “nācija”, īstenībā nav vilks, un “nācija” īstenībā neuzskrēja lācim,...

Foto

“Saskaņa” izvēlas stagnāciju

Sestdien notikušajā kongresā “Saskaņa” neizmantoja iespēju jaunam restartam un izlēma saglabāt esošo situāciju, izvēloties stagnāciju. Par “Saskaņas” jauno līderi tika ievēlēts smagsvars un...

Foto

VARAM „neapbižo(t)” Zemgali

Šobrīd nozīmīgākās un ilgtermiņā lielāko ietekmi uz Latviju kā valsti nesošās pārmaiņas ir administratīvi teritoriālā reforma (ATR). Reformai būtu jāsaved kārtībā valsts reģioni,...

Foto

Teātris nav „Rimčiks”: atklātā vēstule teātra sabiedrībai

Visos Latvijas medijos tagad katru dienu bez apstājas tiek "pilināta" ideja, ka mākslinieciskā vadītāja funkcija ir vecmodīga ideja, no...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: "animal symbolicum"

Cilvēku par „animal symbolicum” ieteica dēvēt izcilais vācu filosofs Ernsts Kasīrers (1874- 1945). Viņa ieskatā tradicionālais cilvēka apzīmējums „animal rationale” neatbilst...

Foto

Privāto automobili no 2021. gada nevarēs atļauties iegādāties ļoti liela iedzīvotāju daļa

Latvijas Transportlīdzekļu tirgotāju asociācija (LATTA) aicina Latvijas sabiedrību pievērst uzmanību un iestāties pret valdībā...

Foto

Vai tiek bruģēts ceļš uz kārtējo Satversmes tiesas spriedumu?

2019. gada 11. oktobrī Valsts kanceleja publicējusi jauno valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu atlīdzības likumprojektu “Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu...

Foto

Apdraudēta daudzu pamatskolu pastāvēšana

Latvijas Pašvaldību savienība (LPS) nosūtījusi vēstuli visām Saeimas frakcijām, paužot bažas par apdraudējumu bērnu tiesībām apmeklēt pamatskolu pēc iespējas tuvāk dzīvesvietai un...