Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

bobs

18.02.2020. 16:27

»

Robis

Autors tak slims, iespējams, ka pasīvais kazarmu pederasts


bija gan tieši tā pupsiks teica

Atbildēt

Marg

13.02.2020. 16:50

»

hm

Tu Seržant netiec pie krievu arhīviem un tāpēc noteikti esi vēl mazāk eksperts kā Putins...


Nevajag gvelzt muļķības... sarkanais. PSRS bija pamatīgs pārsvars kaut vai tanku skaitā. Kopš 1932.gada PSRS katru dienu Harkova rūpnīcā izgatavoja pa tankam. Kas uzbruka Somijai?
Molotovs 1940.gada decembrī atkārtoti apmkelēja Berlīni, pieprasot izmaiņas "interešu zonu" dalījumā pat labu PSRS. Kaut Hitlers protams gribēja, piebeigt PSRS, bet viņš pa īstam apzinājās PSRS apetīti. Pretīgi lasīt sarkano līdzskrējēju vervelējumus.

Atbildēt

Claudia Klein

06.02.2020. 18:37

Sveicināti un sveicināti Spotcap globālo aizdevumu pakalpojumos. Mans vārds ir Klaudija Kleina, es esmu aizdevējs un arī aizdevumu konsultants.

Vai jums ir nepieciešams finanšu atbalsts? vai jums ir nepieciešams aizdevums dažādiem mērķiem? ja jūsu atbilde ir apstiprinoša, es ieteiktu jums sazināties ar manu firmu, izmantojot | spotcapglobalservices(at)gmail.com | vai nosūtiet mums ziņojumu vietnē WhatsApp: +4915758108767 | un jūsu kontā ir aizdevums 24 stundu laikā, jo mēs piedāvājam izcilus aizdevuma pakalpojumus visā pasaulē.

Mēs piedāvājam visa veida aizdevumu pakalpojumus (individuālais aizdevums, biznesa aizdevums un daudzi citi), mēs piedāvājam gan ilgtermiņa, gan īstermiņa aizdevumus, kā arī jūs varat aizņemties līdz 15 miljoniem eiro. Mans uzņēmums palīdzēs sasniegt dažādus mērķus ar plašu aizdevuma produktu klāstu.

Mēs zinām, ka likumīga aizdevuma saņemšana vienmēr ir bijusi milzīga problēma Personām, kurām ir finansiālas problēmas un kurām ir nepieciešams risinājums, daudziem cilvēkiem ir tik grūti iegūt kapitāla aizdevumu no savām vietējām bankām vai citām finanšu institūcijām augsto interešu dēļ. likme, nepietiekams nodrošinājums, parāda un ienākumu attiecība, zems kredītreitings vai kādi citi iemesli

Vairs nav gaidīšanas laika vai stresaino bankas apmeklējumu. Mūsu pakalpojums ir pieejams visu diennakti - jūs varat saņemt aizdevumu un veikt darījumus jebkurā vietā un vietā, kur jums tas nepieciešams

Mēs sniedzam 24 stundu pasaules klases aizdevuma pakalpojumus. Jautājumiem / jautājumiem? - Nosūtīt e-pastu uz | spotcapglobalservices(at)gmail.com | vai nosūtiet mums ziņojumu vietnē WhatsApp: +4915758108767 | & Saņemiet atbildi vienā mirklī.

Jūsu ģimenei, draugiem un kolēģiem nav jāzina, ka jums ir maz naudas, vienkārši rakstiet mums, un jūs saņemsit aizdevumu.

Jūsu finansiālā brīvība ir jūsu rokās!

Atbildēt

K

26.01.2020. 21:51

»

Baur

Es domāju tāpēc, ka te iir vergi ar 700 gadu verdzības vēsturi


pasaules vēsturē ir daudz tautu, kas citas tautas paverdzinājušas. Toties latvieši, tikusi pie varas, tiktāl deģenerējuši, ka savējos paverdzina! Šucmaņu pēctečiem gēnu līmenī novirzes.

Atbildēt

Vēsturnieks

22.01.2020. 16:22

»

Uģis

Ex seržants, bet aktīvais piders aizmirsa pieminēt to, cik Polijā dzīvojošo vāciešu tika iznīcināti pēc vācu armijas iebrukuma Polijā. Tie bija daudzi tūkstoši mierīgo civilistu, kuru vienīgais grēks bija viņu tautība.Tā ka nav jau viss tik vienkārši


Daudzi vācieši tika nogalināti arī 1945.gadā, teritoriās, ko Potsdamas vienošanās piesprieda Polijai. Pie viena tika vajāti ebreji- par to ir daudz liecību no PSRS okupācijas karaspēka pārstāvjiem. Kas attiecas uz pirmskara Poliju, "starp poļiem un žīdiem pastāv liels naids", tā regulāri rakstīja Latvijas prese.

Atbildēt

Trakums

22.01.2020. 11:44

Visi vazaņķi no deļpiem,ddd avīželes,netiķiem "pārvākušies" pie LL--šiem te "medusmaize",bet būs šaize.Es tik labais LL,nopublicē "patriotiem" AMERIKAS SAVIENOTO VALSTU LIKUMU Nr.447 zināšanai.Nebaidies.

Atbildēt

to a.p.

22.01.2020. 10:48

»

"a.p."

Tiklīdz latviešu tauta piesliesies krieviem - sākšu to mīlēt


Neviens tev, staļiniskam sadistam un pederastam, netaisās pieslieties, jo no tevis jau nes līķa smaka. Ar jūsu pasaulīti tūlīt būs cauri.

Atbildēt

"a.p."

21.01.2020. 23:29

»

lauķis

... ikdienas dzīvē tautu vērtē, ņemot vērā tās pārstāvju negatīvās izdarības...


Tiklīdz latviešu tauta piesliesies krieviem - sākšu to mīlēt!

Atbildēt

deģenerātam

21.01.2020. 21:26

»

Vēl viens žīdu cionists,

deģenerāts


Neviens pēc jums, sadistu un pederastu nācijas, neraudās, tik atviegloti uzelpos.

Atbildēt

to Daudz žīdu

21.01.2020. 20:06

»

Daudz žīdu

cionisti sākuši komentēt


Verdzība, deģenerāt, pēdējo tūkstoš gadu laikā bija tikai Bizantijā un Krievijā. Bizantijā vergturu iekārtu likvidēja osmaņu iebrukums, bet krievi līdz pat savam drīzam galam, tā arī paliks vergi.

Atbildēt

to hm

21.01.2020. 20:02

»

hm

Tu Seržant netiec pie krievu arhīviem un tāpēc noteikti esi vēl mazāk eksperts kā Putins...


Pirms ASV demokrātu partija 1927. gadā sāka Krievijas industrializāciju, tā bija atpalikusi valsts, bet 1941. gadā tai jau bija vairāk tanku, lidmašīnu un lielgabalu. kā visām pārējām pasaules valstīm, kopā ņemot un,tikai pateicoties Hitlera ģēnijam un neiedomājamai veiksmei, 1941. gada 22. jūnijā, izdarot preventīvo uzbrukumu vērmahtam visu, kas bija savilkts pie Rietumu robežas, ap 1/3 daļu, lai iebruktu Eiropā, izdevās iznīcināt vai sagrābt.
Ja ASV un Lielbritānija visu laiku nebūtu bumbojušas Vācijas pilsētas un kara rūpnīcas, Krievijas problēma būtu atrisināta vēlākais 1942. gadā.
Paskaidro, slampas bērns, staļiniskais mērgli, kas sarkanarmiešiem bija meklējams Polijā!

Atbildēt

Daudz žīdu

21.01.2020. 17:33

»

Baur

Es domāju tāpēc, ka te iir vergi ar 700 gadu verdzības vēsturi


cionisti sākuši komentēt.

Atbildēt

pie tam visticamāk

21.01.2020. 16:36

»

Robis

Autors tak slims, iespējams, ka pasīvais kazarmu pederasts


smagi slims un neārstējams kazarmu pederasts

Atbildēt

Baur

21.01.2020. 11:48

»

lauķis

... ikdienas dzīvē tautu vērtē, ņemot vērā tās pārstāvju negatīvās izdarības...


Es domāju tāpēc, ka te iir vergi ar 700 gadu verdzības vēsturi

Atbildēt

lauķis

21.01.2020. 11:03

»


... ikdienas dzīvē tautu vērtē, ņemot vērā tās pārstāvju negatīvās izdarības...
Priedīt,tev taisnība,bet,tas pats attiecas uz visām t.s. ,,civilizētās,, pasaules tautām.Diemžēl pie varas nonāk vislielākie deģenerāti un viņi paši ir piesavinājušies elites nosaukumu.
Rodas jautājums,kapēc tu akcentu liec tieši uz latviešu tautu?

Atbildēt

Pilsonis

21.01.2020. 10:13

Kas tie par murgiem? Vai tad putins teica, ka Polijas izraisīja karu? Pilnīgi meli.

Atbildēt

Hihi

21.01.2020. 10:13

Atkal smirdošais militārists izlīdis pasmekstēt savas gudrības. Cik tur tās smadzenes, ja augstāk par seržantu nav ticis.

Atbildēt

Cionismam

21.01.2020. 09:32

»

Uģis

Ex seržants, bet aktīvais piders aizmirsa pieminēt to, cik Polijā dzīvojošo vāciešu tika iznīcināti pēc vācu armijas iebrukuma Polijā. Tie bija daudzi tūkstoši mierīgo civilistu, kuru vienīgais grēks bija viņu tautība.Tā ka nav jau viss tik vienkārši


arī vācieši ir “derīgie idioti” kā A. Merkele u.c. Nav tautību kā tādu, ko atzītu cionisti. Cionistu Romas kluba ideoloģijai der vienīgi “noderīgi idioti” no jebkuras tautas un rases, kas palīdz samazināt pasaules iedzīvotāju skaitu globālās žīdu cionistu finansu korporokrātijas interesēs, kam kalpo arī 4. maija komunistu- čekistu- cionistu valsts varas korporācija savos “zaļo karotīšu” biznesos, domēs un padomēs uzņēmumos ar valsts kapitāldaļām - Latvijas meži, Latvenergo utt. Saeimas kancelejā, juridiskajā birojā, VDD, CVK utt. Bet likumdošanas grozījumu koncepcijas Latvijai piegādā no ārpus - cionistu ASV slependienesti un Eiropas komisija. Vietējie “noderīgie idioti” tik piemēro un ievieš, nobalsojot Saeimā, apstiprinot VP amatpersonai.

Atbildēt

Cionistu politika ir līdzīga arī Latvijā,

21.01.2020. 09:19

»

Q

Autors galīgi neorientējas ģeopolitikā, visa pamatā ir anglosakšu vēlme būt par pasaules valdniekiem, bet tam traucē Krievija un Ķīna, politika ir vērsta uz to, lai sadalītu Krieviju un izlaupītu tās dabas bagātības, viss pārējais ir pupu mizas un makaroni uz muļķu ausīm


tieši tāda, kāda Krievijā. Cionistiem, kuri kā E. Levits sevi gatavi dēvēt pat par latvieti, slēpjoties aiz latvietības maskas, vajadzīga Latvija bez llatviešiem un Krievija bez krieviem. Tad būs cionistu ebreju impērija un sinagogas nebūs vajadzīgas, jo sinagogā viņi būs visur. VP amatos, MP amatos, tiesnešu un citos amatos, bet dzīvi atstātie “derīgo idiotu” atlikusī masa tiem pateicīgi kalpos. Cīņa ar cionismu nesākas valsts pārvaldē, bet katra latvieša dzīvesvietā, nepeņemot cionisma ideoloģiju likumu formā, tieši pretojoties amatpersonām, kuras to realizē, sākot ar policistu un pašvaldības vadību. Mēs taču zinām, kur viņi dzīvo! Pēc tam var izsist cionistu banku ieročus no viņu rokām, ar kuriem tiekam iznīcināti. Step by step!

Atbildēt

Uģis

21.01.2020. 08:50

Ex seržants, bet aktīvais piders aizmirsa pieminēt to, cik Polijā dzīvojošo vāciešu tika iznīcināti pēc vācu armijas iebrukuma Polijā. Tie bija daudzi tūkstoši mierīgo civilistu, kuru vienīgais grēks bija viņu tautība.Tā ka nav jau viss tik vienkārši.

Atbildēt

Tiesnesis

21.01.2020. 08:24

Starp citu, izteicienu «Есть человек - есть проблема, нет человека - нет проблемы» izdomājis un Staļinam piedēvējis Anatolijs Ribakovs grāmatā "Arbata bērni".

Atbildēt

Q

21.01.2020. 08:07

Autors galīgi neorientējas ģeopolitikā, visa pamatā ir anglosakšu vēlme būt par pasaules valdniekiem, bet tam traucē Krievija un Ķīna, politika ir vērsta uz to, lai sadalītu Krieviju un izlaupītu tās dabas bagātības, viss pārējais ir pupu mizas un makaroni uz muļķu ausīm!

Atbildēt

Cioniste Tečere 1993. gadā skaidri pateica

21.01.2020. 07:12

»

fakts

Cionisti vienmēr atklāti paziņo par saviem plāniem,tikai cilvēki to nopietni neuztver,par ko arī maksā


Mums ir vajadzīga Čečenija un Ingušija naftas atradņu dēļ, bet bez čečeniem un ingušiem. Jeļcins nekavējoties nosūtīja armiju karā ar čečeniem un ingušiem, bezjēdzīgi slepkavojot tautas. Putins, cionists, to turpināja.

Atbildēt

culirs topčī latvju zemi

21.01.2020. 07:12

Vai jums jau ebreji nebūtu laiks nolikt karoti....

Atbildēt

Putins pareizi žīdu cionistu garā izskaidro 2. pasaules kara patiesos cēloņus

21.01.2020. 07:08

Vainīga karā ir Polija. Nebūtu Polijas, nebūtu 2. Pasaules kara. Kas te nav saprotams? Tā ir parasta kļūda, ko rada normāli cilvēki- noziedznieku ideoloģiju - Putina, ionista, nenošķir no normālu cilvēku ideoloģijas, maldīgi iedomājoties, ka Putins kļūdās, vai veic demagoģiju kā normāls cilvēks- mēģinot maldināt sabiedrību, sajaucot faktus.

Nēkļūdieties, cionistiem ir sava sātanistu loģika - nebūtu Polijas, kas būtu vēlams, nebūtu iespējams bijis 2. Pasaules kara - to izraisīja Polija, kuru vajadzēja un vajag noslaucīt līdz ar zemi! Ja tiek pie sagūstītiem poļu virsniekiem, bauda ir neaprakstāma - katram no šiem dzīvniekiem ielaist lodi pakausī. Tas sasaucas ar VP E. Levita, ionista, ideoloģiju, ko viņš ir paudis publiski: “Visi cilvēki ir dzīvnieki, atšķirībā no dzīvnieka cilvēks apzinās savas tiesības.” Tostarp uz cionistu nacismu poļu virsniekus apšaut kā latviešus čekas pagrabos ar čekistu troikas tiesu. Pēc troikas sprieduma nevainīgo cilvēku nošāva viens no trijiem, kurš pirmais paspēja, pilnībā izbaudot savas cionista dzīvnieka tiesības.

Atbildēt

fakts

21.01.2020. 06:43

»

jkl

Jā? Un Kisindžers pateica, kur būs Jaunā Jeruzaleme


Cionisti vienmēr atklāti paziņo par saviem plāniem,tikai cilvēki to nopietni neuztver,par ko arī maksā.

Atbildēt

K

21.01.2020. 00:27

ar čekistu paņēmienu.. ,,lodi pakausī''.. bet tavi tautieši - latvieši attiecīgā vēstures periodā šāva vēl izmeklētāk: vecākiem lika augstu rokās paceltu turēt savu bērnu un 2 latvieši vienlaicīgi šāva - viens bērnu , otrs bērna tuurētāju. Tā, ka laiks būtu mazliet pievērt žaunas , izcilnieku tauteles pārstāvi!

Atbildēt

ja ebreji grib ar viņu draudzēties

20.01.2020. 23:48

viņu problēma. Dzīve nemāca..........Mums jārunā taisnība.
Latvijai jau paveicās, ka sarkanie narkošas izmeta no Krievija ebreju inteliģenci uz Latviju......................................PALDIES!
Paldies par krievu pasaules murgu!!!!!!!!! Nedomāju, ka pasaule grib mainīt tautību, jo glupāk, jo labāk.

Atbildēt

YES

20.01.2020. 23:17

»

Putins malacis

visu pasugu nacisti dreb no bailem


Labi dod vaļā,ļahi jau sen uzprasījās,nerātnie?!

Atbildēt

Putins malacis

20.01.2020. 21:45

visu pasugu nacisti dreb no bailem !

Atbildēt

VAU

20.01.2020. 21:40

»

Woov

tad jau Šveices bankas BŪS PIRMĀS, KAS MAKSĀS, vai ne?Tur taču guļ visas pasaules ebreju nauda, nemaz nerunājot par holokaustā bojā gājušo naudu.Kaut kā NEREDZĀS UN nedzirdās, ka Šveices bankas taisītos atdot naudu nevis tiešajiem mantiniekiem, bet organizācijām


Šveicarijas bankas pajol nemaksās neko.Štati zina,kas tur nolika jūdiem nolapīto,naudu paņems kad gribēs.Maksās graudā un naudā gitlera bijušie vasaļi un roklaižas visā ieropā kad štati LIKS,neuztraucies,arī līdz tavējiem nonāks.

Atbildēt

Kaža

20.01.2020. 21:37

Šovakar uzzināju kā mūsu varneši ir fašistiski totalitārā Pinočeta režīma fani un Latvijā ir ieviesuši šā režīma pensiju sistēmu,kura rezultātā vieni saņem pensiju 20000€ mēnesī,citi 200€ mēnesī,bet tagad izrāda pastiprinātu rūpi par tālās nākotnes pensionāriem,nevis šodienas 2,3simtu pensijām.Man ir dziļš kauns par totalitāru fašistisku režīmu ES valstu vidū,kuru ir ieviesuši totalitārā okupācijas režīma komunisti caur piesmieto Atmodu un pieķēzītajām barikādēm.Liksim miera Putinu un tiksim galā ar saviem Pinočetiem!

Atbildēt

Woov

20.01.2020. 21:09

»

Patriotiskais gars

seržantam(bijušajam),kurš vairs nekad nebūs seržants-major,nepienākās līst jūdeju lietās,jo tur šis nekas un to nesauc nekā...


tad jau Šveices bankas BŪS PIRMĀS, KAS MAKSĀS, vai ne?Tur taču guļ visas pasaules ebreju nauda, nemaz nerunājot par holokaustā bojā gājušo naudu.Kaut kā NEREDZĀS UN nedzirdās, ka Šveices bankas taisītos atdot naudu nevis tiešajiem mantiniekiem, bet organizācijām.

Atbildēt

hm

20.01.2020. 20:51

Tu Seržant netiec pie krievu arhīviem un tāpēc noteikti esi vēl mazāk eksperts kā Putins.
Kas kam uzbruka? Tai lakā Hitlers nemaz neslēpa savus plānus. Zibens karš! Barbarosa! Krievija taču pirms kara skaitījās industriāli atpalikusi valsts, kuru Hitlers bija gatavs sakaut dažos mēnešos. Par to plaši rakstīja vācu avīzēs, skandēja radio, zīmēja uz plakātiem. Neesi slinks, Seržant, palūkojies, tā laika arhīvos pirms apgalvo glupības.
Ar poļiem arī nav tik vienkārši. Hatiņu tu atceries, bet cik sarkanarmiešus poļi iepriekš nozūmēja nometnēs - ne vārda! Ka kopā ar koncentrācijas Hitleru Čehoslovākiju okupēja arī neko, ka leišiem lika atdot Viļņu, ja nē - okupēs Kauņu - arī nezini?
Par žīdiem - jā, bija šie procesi PSRS. Ka pamatā antisemītisms - nav tiesa. Drīzāk politika. Padomju valdībā žīdu tautība dažos laikaposmos bija plaši pārstāvēta, pat neskaitot Beriju. Bet ja par žīdiem. Cik žīdu Polijā bija pirms kara un pēc? Nekad nav ienācis prātā, kur viņi palika? Par to jau Putins.

Atbildēt

Paldies, Putin!

20.01.2020. 19:45

»

paardomas

Varbūt tomēr liksim krievus mierā.Pilnīgas sakritības pēc Šelomovs (Putins) un Ārons Mendels (Dmitrijs Medvedevs) arī ir žīdi.Krievi tiek izmantoti,tāpat ka vācieši,latvieši un citas tautas


Lai atjaunotu Hazāru impēriju, tad krievus jāutilizē. Tas var notikt tikai tad, ja Krievijā pie varas nonāk cilvēki, kuri no sirds ienīst krievus un visu krievisko.
Putins ļoti labi tiek galā ar krievu utilizāciju.
Lai top Jaunā Jeruzaleme Melnās jūras krastā!

Atbildēt

paardomas

20.01.2020. 19:32

»

Cionists

Tas taču skaidrs, ka krievi Katiņā noslepkavoja poļu virsniekus. Un vēlāk krievi centās vainu uzvelt vāciešiem. Viņi bieži tā dara - savus noziegumus uzveļ citiem...


Varbūt tomēr liksim krievus mierā.Pilnīgas sakritības pēc Šelomovs (Putins) un Ārons Mendels (Dmitrijs Medvedevs) arī ir žīdi.Krievi tiek izmantoti,tāpat ka vācieši,latvieši un citas tautas.

Atbildēt

Cionists

20.01.2020. 19:28

»

paardomas

...centieni attaisnot vācu nacistu noziegumus


Tas taču skaidrs, ka krievi Katiņā noslepkavoja poļu virsniekus. Un vēlāk krievi centās vainu uzvelt vāciešiem. Viņi bieži tā dara - savus noziegumus uzveļ citiem.
Pirms 4 gadiem krievi Rīgā apgānīja žīdu kapus - nolauza pieminekļus un uzšņāpa uzrakstus latviešu valodā. Cerēja, ka par vainīgiem noturēs latviešus. Bet policija labi strādāja un vainīgos atrada - krievi un viens pat partijas Saskaņa biedrs.
Tas ir fakts - gandrīz visiem krieviem nepatīk žīdi un Izraēla.

Atbildēt

paardomas

20.01.2020. 18:51

»

treknis

Piekrītu Karotei,ka Autors,"stāstot" par Mihoelsu , pārdrošinās ar blēņu stāstiem par Katiņu.Kamdēļ te jāpiepin šis pastāsts un vēl jāņirgājas par nomirušu cilvēku (vai pat nogalētu,kad galētāji izplata šos...


...centieni attaisnot vācu nacistu noziegumus...
Nevis vācu nacistu bet cionistu noziegumi.Visa trešā reiha vadība bija žīdu cionisti.Trešo reihu stutēja un stūrēja viss starptautiskais rabināts.

Atbildēt

treknis

20.01.2020. 18:42

Piekrītu Karotei,ka Autors,"stāstot" par Mihoelsu , pārdrošinās ar blēņu stāstiem par Katiņu.Kamdēļ te jāpiepin šis pastāsts un vēl jāņirgājas par nomirušu cilvēku (vai pat nogalētu,kad galētāji izplata šos
stāstus par mirēja stāvokli).
Arī dižā režisora (prast džilindžerisms jūda izpil- dījumā-neesmu pat apraksta formā iepazinies ar viņa devumu teātra mākslā) nāves/bojāejas versija ir tik spilgti aprakstīta,ka tai nav ticamības (man būtu jātic liecībām ,kuras iegūtas čekas cietumā?).
Autora iepriekšlasītais (manis) gara gabals jau likās tāds ... paprasts un vienpusējs.
Ex-Seržants turpmāk nebūs manu interešu lokā,jo centieni attaisnot vācu nacistu noziegumus,kurus nekritiski pierakstot citiem , liecina par to mani- pulatīvo raksturu un šādu tekstu rakstiska apspriešana man ir nevēlama.

Atbildēt

Tālavas taurētājs

20.01.2020. 18:35

Daudz patiesības kurai piejaucēta puspatiesība ir labākās narkotikas nozombēto paklīdeņu ordai, lai tie ķertos pie savas 'kārtības' ieviešanas, pēc savām poņātijām.

Atbildēt

Cionists

20.01.2020. 18:05

Mēs to neesam aizmirsuši! Krievu antisemīti un antisemītiskā Krievija samaksās - viņi tiks iznīcināti un noslaucīti no zemes virsmas!
Par jauno Hazāriju!

Atbildēt

Karote

20.01.2020. 17:42

Bez kripatas simpātiju pūķina režīmam.. ,tomēr, ļoti grūti nopietni uztvert, ja autors jau preambulā pūš pīlītes. Jā, pupsiks rupji uzbrauca poļu vēstniekam, māja par šamo kopējo ar hitleru antisemītismu, bet nebija ne vārda, ka poļi būtu sākuši WW2, tāpat kā par Katiņas treģēdiju ir vien autora kaismās fantāzijas.Ko katrs var smuki pārliecināties internetā. Tas, diemžēl,sabojā visu pasākumu, kas pretendē uz analītiku un noderīgām zināšanām.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

13

Izlaupīts ražošanas uzņēmums. Seši gadi pēc uzbrukuma

Foto2024.gada 19.jūlījā iestāsies melnā jubileja. Seši gadi pēc ekonomiskā un reideriskā uzbrukuma ražošanas uzņēmumam Ventspils ielā 63 b, Rīga. Viss tālākais ir mans viedoklis par notikušo.
Lasīt visu...

21

Lūgums izvērtēt iespējamu nodokļu maksātāju līdzekļu izšķērdēšanu Jēkabpils novada attīstības pārvaldē

FotoLūgums izvērtēt iespējamu nodokļu maksātāju līdzekļu izšķērdēšanu Jēkabpils novada attīstības pārvaldē: domes izveidots birojs, iepirkumu speciāliste Linda Meldrāja ilgstoši neatrodas darbā, vadītājs piever acis, „speciāliste” saņem algu un ir kā tukša vieta, jo faktiski neveic darba pienākumus, saņem algu par mākslīgi radītu dīkstāvi ilgāk par gadu.
Lasīt visu...

12

„Rail Baltica” projekts - deputātus sāk pārņemt panika

FotoRail Baltica projekts - deputātus sāk pārņemt panika. Tā varētu raksturot Saeimas Publisko izdevumu un revīzijas komisijas trešdienas sēdes atmosfēru.
Lasīt visu...

21

Kā tikt galā ar „Rail Baltica” projekta septiņkārtīgo sadārdzinājumu un naudas trūkumu?

FotoĢeniāla doma - sadārdzināt vēl vairāk. „Rail Baltica” gadījumā tas nozīmē aizņemties naudu uz augstākiem procentiem nekā valsts pati spētu to nofinansēt. Gribētāji būs. Pretī taču valsts garantijas. Samudžinās darījumu tā, ka neko saprast nevarēs un pieliks vēl kādu miljardu.
Lasīt visu...

21

Likumprojekta nepārprotamības aritmētika

FotoSaeimas Juridiskās komisijas priekšsēdētājs aicina parlamentāriešus ātrāk izskatīt trešajā lasījumā grozījumus Civilprocesa likuma 594.pantā - jau tagad, 20. jūnijā, pirms Jāņiem.
Lasīt visu...

12

Lai nodrošinātu igauņiem vilcienu uz Eiropu, latviešiem pamatīgi jāceļ nodokļi?

FotoPēc gadiem divdesmit igauņi, baudot poļu alu, pa vilciena logiem vēros jostas savilkušos latviešus sērīgi raugāmies uz ne pārāk ātri ritošo vilcienu Eiropas virzienā: latviešiem nav laika vizināties, viņiem jāatdod ārējie parādi un čakli jāmaksā augstie nodokļi, – aptuveni šādu ainu uzbur lasītais Valsts kontroles publiskotā dokumentā ““Rail Baltica” projekta situācijas izpēte (Kopīga situācijas izpēte Tallina, Rīga, Viļņa, 2024. gada 11. jūnijā)”. Visā stāstā ir viena priecīga ziņa - Valsts kontrole izrāda drošsirdību publiski pateikt politiķiem netīkamo skaudro patiesību.
Lasīt visu...

21

"Rail Baltica" projekts kā aklās zarnas izgriešana caur papēdi

Foto“Pašlaik nav kārtīga saimnieka “Rail Baltica” īstenošanai”, “Valdība nav iestāde, kas apmaksā rēķinus”, “Premjere Siliņa parāda nostāju – vēlas skaidru atbildību”, “Tā kā līdz šim – turpināt nevēlos” – lūk, virsraksti dažādos plašsaziņas līdzekļos. Visbeidzot, uzstājoties Saeimas ārkārtas plenārsēdē ar atskaiti par savas valdības paveikto, premjere sacīja vēsturiskus vārdus, ka “Rail Baltica” projekta pašplūsma ir beigusies.
Lasīt visu...

21

Vairums mikroģeneratoru īpašnieku būs spiesti pāriet uz dinamiskās enerģijas uzglabāšanas sistēmām

FotoApritējis vairāk nekā mēnesis, kopš ieviesta jaunā elektroenerģijas neto norēķinu sistēma un mājsaimniecībās uzstādīto mikroģeneratoru īpašnieki vairs nevar izvēlēties – ziemā atgūt vasarā tīklā nodoto elektroenerģiju vai arī to pārdot biržā par tirgus cenu. Turpmāk uzstādīto mikroģeneratoru īpašnieki visu saražoto elektroenerģiju varēs vai nu notērēt paši, vai arī pārdot biržā par aktuālo cenu, kas, būsim atklāti, ne vienmēr ir izdevīga.
Lasīt visu...

12

Vai bēdīgi slavenais Raimonds Lejnieks – Puķe mēģina apkrāpt tautu?

FotoJa pēdējos gados mēs esam uzmanīgi sekojuši līdzi gan politikai, gan masu mediju ziņām, tad mums droši vien nav palicis nepamanīts kāds jauns vīrietis ar dubultu uzvārdu – Raimonds Lejnieks – Puķe.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Visa „Rail Baltica” projekta vadība precīzi līdzinās tam, ko rekomendē sabotāžas veikšanai

Kāds Jums palika iespaids pēc raidījuma „Kas notiek Latvijā” par Rail Baltica? Šoreiz bez...

Foto

Ašeradens paziņo, ka grib celt nodokļus, un vēlētāji metas nobalsot par “Jauno Vienotību”: loģika te interesantāka nekā paši vēlēšanu rezultāti

Viens no nedaudzajiem negaidītajiem momentiem aizvadītajās...

Foto

Sabiedrības integrācijas fonds lūdz „Re:Baltica” atmaksāt neatbilstoši iztērētos valsts līdzekļus par radīto saturu svešvalodā

Ņemot vērā diskusijas publiskajā telpā par nodibinājuma “Baltijas pētnieciskās žurnālistikas centrs Re:Baltica”...

Foto

Es esmu kompetents ne tikai tajā, par ko jūs visi padomājāt!

Nesen klausoties ekonomiskās politikas debates par Latvijas Stabilitātes programmu 2024. - 2028.gadam, radās sajūta, ka...

Foto

Vieglprātība un nekompetence maksā dārgi

Igauņi racionāli skatās uz „Rail Baltica” savienojumu ar Tallinu un lidostu. "29.maijā ielikts pamatakmens „Rail Baltica” Ülemiste pasažieru terminālim "Linda", kas...

Foto

Sākot no nodokļu celšanas un beidzot ar Francijas kodolvairoga attiecināšanu uz Baltiju: TOP 3 “interesantākās” idejas no partiju mutēm

Partiju pašslavināšanās gaisotnē soctīklu īsajos formātos tās...

Foto

Pārpratumi likumprojekta izstrādes gaitā (viena epizode)

Likumprojektā "Grozījumi Civilprocesa likuma 594. pantā - Ieturējumu apmērs no parādnieka darba samaksas un tai pielīdzinātajiem maksājumiem" tā pirmajā lasījumā...

Foto

Eiroparlamenta reitingu līderis “lien bez ziepēm” savam galvenajam politiskajam sāncensim

Piecu mēnešu garumā SKDS aptaujās līderu lomu ieņēmušās Nacionālās apvienības vadošais kandidāts Roberts Zīle nācis klajā...

Foto

Valsts kontrolei vajadzētu izvērtēt, cik pamatoti Sabiedrības integrācijas fonds vairojis „Re:Baltica” darbinieču labklājību un kā valsts šos līdzekļus varētu atgūt

Es jums izstāstīšu kaut ko, ko...

Foto

Parodija par pārbaudi

Ceturtdien Ģenerālprokuratūra izplatīja ļoti savādu paziņojumu, kam it kā bija jānomierina prāti un jāatjauno uzticība politiskajai elitei, bet gluži otrādi – tā ne...

Foto

Lūdz tiesībsargu vērsties Satversmes tiesā par personu ar invaliditāti diskrimināciju

2024. gada 30. maijā Latvijas bezdarbnieku un darba meklētāju interešu aizstāvības biedrības valdes loceklis Raimonds Lejnieks...

Foto

Šoreiz Lembergs uzvar valsti

Centrālajai vēlēšanu komisijai (turpmāk - CVK) ir rakstiski jāatvainojas Aivaram Lembergam par liegumu balsot pašvaldību vēlēšanās, - tā nolēmusi tiesa....

Foto

Nes mieru man, nes mieru dvēselei!

Jau divus gadus publiskajā telpā aktualizēts jautājums par nakts trokšņiem un regulējuma caurumiem, kas liedz rast reālus risinājumus šai problēmai....

Foto

Skumji, ka mūsu “centrālo” mediju rīcība aizvien mazāk atšķiras no kremļa mediju ieradumiem!

Kā top Latvijas Televīzijas (LTV) sižeti? Kāds ir viņu uzmanības fokuss? Divi piemēri....

Foto

„Iznireļi” - obligātā lasāmviela tiem, kas interesējas par politiku un procesiem Latvijā

Brīvdienu maģija – izlasīt kādu grāmatu. Beidzot izlasīju “Iznireļus” - paldies Lato Lapsam: obligātā...

Foto

Nu žēl, ka mums iet garām iespēja pamakšķerēt balsis, debatējot Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas (LTV) lēmums nerīkot priekšvēlēšanu debates krievu valodā sabiedrisko mediju portālā rus.lsm...

Foto

Protams, Krievijas valsts valodai ir nozīmīga vieta Latvijas politikā!

Mēs uzskatām, ka aizliegums lietot Latvijas mazākumtautību valodas politiskās diskusijās neveicinātu ne piederības sajūtu Latvijai, ne vārda...

Foto

Latvijas iedzīvotāju cilvēktiesības uz klimata izmaiņu ierobežošanu un dabas daudzveidības saglabāšanu

Pēdējā pusgada laikā Latvijas politiskā vide, sabiedriskie mēdiji, sociālie mediji un portāli pārlieku bieži un...

Foto

Būtu mēs labāk ēduši...

Latvijas Žurnālistu asociācija (asociācija) aicina politiķus atturēties no mediju un žurnālistu diskreditācijas,  apzināti vai neapzināti veidojot nepamatotu viedokli par žurnālistiem, jo īpaši...

Foto

Nē, Somijas politiķus debatēs necepina ne arābu, ne krievu valodā

Latvijas Radio galvenās redaktores Anitas Braunas ieraksts sociālajos tīklos sacēla lielu diskusiju vētru sociālajos tīklos. Viņai...

Foto

Kas tā par Rīgas domes ēku bez progresa simbola – varavīksnes karoga!

Rīgas domes priekšsēdētāja Rīgas domes priekšsēdētājam Vilnim Ķirsim – aicinājums izkārt varavīksnes karogu pie...

Foto

Eiropas Parlamenta vēlēšanas nāk ar uzlabotu vēlēšanu likumu un jaunām iespējām nobalsot

Ar katrām jaunām vēlēšanām tiek mazliet pilnveidotas un atvieglotas iespējas nobalsot — Eiropas Parlamenta...

Foto

Latvijas Televīzija kā pēdējais krievu valodas bastions?

Laikā, kad skolas pāriet uz mācībām tikai latviski, kad atsakāmies no krievu valodas kā otrās svešvalodas, kad pat Latvijā...

Foto

Ne prātā mums nenāk atcelt debates Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas Redakcionālā padome šobrīd neizskata iespēju atcelt plānotās RUS.LSM Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates....

Foto

Priekšvēlēšanu debatēm jābūt valsts valodā

Ņemot vērā sabiedrībā aktualizēto diskusiju par priekšvēlēšanu debašu organizēšanu krievu valodā, partiju apvienība Jaunā Vienotība uzsver, ka īpaši kopš Krievijas brutālā...

Foto

Aicinām kritiski vērtēt Tieslietu ministrijas bez sociālo partneru iesaistes un visu ieinteresēto personu informēšanas izstrādāto likumprojektu

Saeimas 2024. gada 16. maija darba kārtībā izskatīšanai otrajā lasījumā...

Foto

Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates Latvijā drīkst notikt tikai valsts valodā – latviešu valodā

Komentējot publiski pieejamo informāciju – Latvijas Televīzija 2024. gada 3., 4., 5. un...

Foto

Krievvalodīgo debašu iecere savā būtībā ir pretrunā ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu un tās lomu sabiedrības integrācijā

Par Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (attēlā –...

Foto

Aicinu noskaidrot un saukt pie atbildības tos, kuri pieļauj un veicina krievu valodas kā „de facto” otras valsts valodas nostiprināšanu

Ņemot vērā, ka Latvijas Republikas Satversmes...

Foto

Kur pazuduši lauksaimnieku protesti?

Bloķētas lidostas, lielceļi, ostas un tūkstošiem traktoru Berlīnē. Bloķēti ceļi Polijā, degošas riepas un pārrautas barikādes Briselē. Tonnām uz ceļa izbērtu tomātu...

Foto

Briselē nopelnīt jaunam “Nikon” jeb cinisma augstākā pakāpe Anša Pūpola izpildījumā

7. maijā Latvijas publisko telpu pāršalca ziņa, ka Daces Melbārdes vietu Eiropas Parlamentā (EP) ieņems...

Foto

Vai “Jaunā Vienotība” spēj sev un citiem atzīt, ka stulbi sanāca?

Esat kādreiz mēģinājuši stiept gumiju? Pašlaik vadošā partija ar to nodarbojas. Vērojot viņus, atdarinot vai...

Foto

Pirms 150 gadiem dzimis demokrāts un tiesībnieks ar dzejnieka sirdi Miķelis Valters

“Viņu uzskata par pirmo latvieti, kurš 1903. gadā žurnāla "Proletāriets" rakstā "Patvaldību nost! Krieviju...

Foto

Vēsturiskas precizitātes labad 4. maijs tomēr būtu atkal jānosauc par “Latvijas Republikas neatkarības deklarācijas pieņemšanas dienu”

Komentāru rakstu 5. maija pēcpusdienā. Ir svētdiena. Šonedēļ sanākušas trīs...

Foto

Latvijas otrā dzimšanas diena: kā mums ir veicies?

Manā skatījumā 4.maijs ir Latvijas otrā dzimšanas diena. Un ne tikai svinīgā ziņā, bet arī tajā, kā to...

Foto

Nolikt ziedus nepareizā vietā – tas mūsdienu Latvijas PSR ir noziegums!

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Ziemeļlatgales iecirknis no 15. marta līdz 14. aprīlim piefiksējis trīs...

Foto

Par varu

Kad sapulces telpā ienāk starojoša sieviete un visi vīrieši uz mirkli pazaudē domas pavedienu, vai šai sievietei kāds pie durvīm piešķīra varu tā izrīkoties?...

Foto

Dažas pārdomas Edgara Kauliņa dzimšanas dienā

Aprit gadskārta, kopš dzimis viens no mūsu novada cilvēkiem, kas ne tikai atstājis daudzus nostāstus par sevi, bet arī izraisījis...

Foto

Vai esam ceļā uz “Baltijas tīģera” stāstu? Izskatās - būs jāpagaida

Man bija gods piedalīties smalkā politekonomiskās elites pasākumā (ar stilīgu nosaukumu LaSER vai “lāzers”), kur...