Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata
Foto

Mīļie deputāti, kā tas būtu...?

Jau iepriekš pateicīgais Latvijas pilsonis Edgars Pauls
07.11.2011.
Komentāri (0)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Skolnieciņš - Dabas Mātes dēls

24.09.2020. 18:30

Valsts klaji izņirgājās par tautu. Simtlatnieku programma ir rupjš cilvēktiesību pārkāpums. 80Ls par pilnas slodzes darbu ir izsmiekls! Tajā laikā ierēdņi pelnija n-tās reizes vairāk! Ar skaudību, Skolnieciņš ©Skolnieciņš 1999-bezgalība ;-) #Simtlatnieki

Atbildēt

Skolnieciņš no kojām

24.09.2020. 18:28

Simtlatnieku programma ir latviešu tautas genocīds! Simtlatnieku programma ir ņirgāšanās par cilvēkiem! Nedrīkst tautu mērdēt badā! #Simtlatnieki #SociālāNoslāņošanās #Neoklaušas #Neofeodālisms #SimtlatniekuProgramma #Simtlatnieks #TrūcīgāStatuss #Nabadzība Cieņā, Skolnieciņš ©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Ar īstenu skaudību, Skolnieciņš
[Latvju Skaudības Dievs] (Skauģu Skauģis)

Atbildēt

Skolnieciņš no Pokaiņu meža

24.09.2020. 18:24

"Arbeit macht frei" skandējot šos vārdus mūsu valdība izgudroja simtlatnieku programmu. Diemžēl pilnas slodzes darbs par 80Ls, kad minimālā alga ir 200Ls bruto, ir spīdzināšana. Simtlatnieku programma ir diezgan noziedzīga rīcība no valdības puses. Vārdu sakot, šī valdības kampaņa ir klajš cilvēktiesību pārkāpums... Ar skaudību, Skolnieciņš ©Skolnieciņš 1999-bezgalība ;-) #SkaudībasDievs #GMI #Simtlatnieki
[Latvju Skaudības Dievs] [Skauģu Skauģis]

Atbildēt

haralds

[R] 09.11.2011. 04:18

2 cicis answer 2 08.11.2011. 12:36

domā Saeimas sastāvu viņi (ienaidnieki) tura optimālu tam, lai maXXXimāli kvīkātu 1-kāršos darbaļaudis un lai deputāti tomēr nebūtu mēslu dakšas pakaļā un vēlēšanas rīko tikai «чтобы создать илюзию о советкой дермократий»? interesanta sazvērību teōrija.

grieze,
sadalu viedokli, ka ļoti trula ir viena Tavas tautas daļa. tā lielākā. un tā ir labi pārstāvēta Saeimā. valsi vadīt neprotu un dejas vispār parasti neietveru kultūrprogrammā.

Atbildēt

Bībelnieks-Bostonā

08.11.2011. 22:32

Neaizmirstiet ka Z atlers iztaisioja lielu kļūdu neatlaižot 9. Saeimi kā Lietussarga demonstrācijā prasijām! Kad viņš savu kļūdu atjēdzās tad atlaida jaunievēlēto 10. Saeimi. Tā tie paši 10. Saeimas deputātus ievēlēja atkal un valstij tas joks izmaksāja 3 miljonu latus!! Zatlers par savu muļķību tika ievēlēts 11. Saeimā un nu ir ticis pie valdības.

Atbildēt

Ha

08.11.2011. 16:11

Ne velti Staļins teica: vēlēt iesit jūs, bet balsis skaitīsim mēs...

Atbildēt

Juris

08.11.2011. 14:46

Latvijā ir ļoti daudz godīgu un strādīgu cilvēku, bet pie varas raujas ne tie godīgākie.

Atbildēt

autoram

08.11.2011. 14:03

Tik klaji POPULISTISKS skribelējums NAV ILGI LASĪTS! PRIEKŠVĒLĒŠANU KAMPAŅA TAČU BEIGUSIES?
Ja jau saeimā visi ir zombiji, tad jau paši vēlētāji arī nav nekas cits kā zombiji, kurus nozombē reklāmas un viņi ir ar mieru ievēlēt ne tikai kaķi maisā, bet pat pašu nelabo?

Atbildēt

cicis

08.11.2011. 12:36

Paraugieties, kas skaitīja balsis 9. un 10. Saeimā? Viens un tas pats skaitītājs, kurš savu darbu ir apguvis pilnībā un " nepievils" savus barotājus arī 11. Saeimu vēlot.

Atbildēt

Griezei-griezītei

08.11.2011. 11:31

Pat nejautāšu par kādu no valdošās koalīcijas partijām balsojāt vēlēšanās :) Nu nedomā šī valdība patstāvīgi, tālredzīgi un neatkarīgi. Ko iesaka aizjūru oknas no ziemeļiem, vecās Eiropas un tālās Amērikas un liek galdā, to arī ar smaidu rīstoties stēbj, bet tauta slīkst nabadzībā un izmirst, nodzeras, bet tie kuri daudz maz skaidrā laukos un jaunieši pamet savu DZIMTENI!

Atbildēt

grieze

08.11.2011. 11:23

Lasu un brīnos;cik tomēr trula ir viena manas tautas daļa.Nekā prātīga un konstruktīva.Paši tikai sēž un kasa savas olas un apspļauda tos,kas cenšas darīt.Ak,Dievs,nu ej un dari.Pierādi,ka proti vadīt valsi,ka esi labāks par tiem,ko pats esi ievēlējis.Un beidz vienreiz gvelzt tukšu un kakāt citiem uz galvas.

Atbildēt

grieze

08.11.2011. 11:22

Lasu un brīnos;cik tomēr trula ir viena manas tautas daļa.Nekā prātīga un konstruktīva.Paši tikai sēž un kasa savas olas un apspļauda tos,kas cenšas darīt.Ak,Dievs,nu ej un dari.Pierādi,ka proti vadīt valsi,ka esi labāks par tiem,ko pats esi ievēlējis.Un beidz vienreiz gvelzt tukšu un kakāt citiem uz galvas.

Atbildēt

Ledus

08.11.2011. 10:50

Ne jau pabalstu palielināšanā ir valsts nākotne. Pirmkārt, jāatbalsta darba spējīgie un jāstimulē viņus maksāt nodokļus.

Atbildēt

Realitāte ir skarba

08.11.2011. 10:34

Желание - это тысячи возможностей. Нежелание - это тысячи причин...

Vienkāršāk iet aizdevēju un banku lobetāju pavadā sēžot pie siles un strēbjot no tās, nekā kustināt smadzenes, rokas un kājas, lai aizstāvētu tautas un valsts nacionālās interes...

Atbildēt

Eduards

08.11.2011. 09:31

Vispareizāk VISU IZSAKA DZEJOLIS! Vislielākais PALDIES!
Man nav ko piebilst!

Atbildēt

vēlētājs

08.11.2011. 07:32

Tikai deputātiem būtu jāstrādā par 80 latiem mēnesī, pārējiem fiziskā darba darītājiem alga nedrīkst būt mazāka par iztikas minimumu.

Atbildēt

haralds

[R] 08.11.2011. 03:23

Jau iepriekš pateicīgais - tas kā «TnXs in advance!» un kā «засранее благодарный's»!

Atbildēt

Didzis Meļķis, 2011. gada 7. novembris

08.11.2011. 02:39

Ekonomists Marks Veisbrots: Grieķija nav zaudējusi tik daudz, cik Latvija

Grieķijas parāda krīze ne tuvu nav atrisināta, lai to izdarītu, ir jārīkojas daudz radikālāk, uzskata Vašingtonas Ekonomikas un politikas pētniecības centra direktors ekonomists Marks Veisbrots.

Vai jūs nemulsina, ka runāt par starptautisko aizdevēju sliktajiem padomiem un konsolidācijas nederīgumu uz Latviju jūs aicina ar tādiem politiskajiem spēkiem saistīti cilvēki, kuru premjers savulaik pats lūdza starptautisko aizdevēju palīdzību?

Jāņem vērā, ka Latvijas ekonomika saruka par 25%, pirms tā sāka atgūties. Cik cilvēku darbu zaudēja! Tas, ka ekonomika galu galā sākusi augt, nav nekāds panākums, jo jūsu kritums ir postošākais visā pasaulē.

Bet īpatnēji tad jums tas nešķiet, ka šie cilvēki, kuru varas laikā tika ņemti aizdevumi un mēs tikām uzlikti uz konsolidācijas «sliedēm», pēc tam sāka runāt pretēji?

Jūs esat zaudējuši ceturto daļu savas ekonomikas, atgūta ir tikai niecīga daļa, esat zaudējuši cilvēkus emigrācijas dēļ, nodarbinātība ir stipri zem pirmskrīzes rādītājiem. Kur šai situācijai rast atbilstīgu salīdzinājumu vērtējumam? Ka varēja būt arī sliktāk? Var jau būt. Tikai kaut kā nevienam citam vēl sliktāku rezultātu nav.

Līdz šim. Diez vai kāds var precīzi pateikt, kas notiks ar Grieķiju.

Grieķija nav zaudējusi tik daudz, cik Latvija.

Vēl nav.

Viņi nav zaudējuši tik lielu nacionālā ienākuma daļu kā Latvija.

Jūs pirms laika sarunā ar SVF amatpersonu Luku Everertu likāt viņam atzīt, ka fonda diktētā konsolidācijas politika Eiropā nav darbojusies. Kā tieši to saprast?

Tā nav tikai SVF politika, jo tā jau ir vienota ar Eiropas Centrālo banku (ECB), Eiropas Komisiju un G7, kur lēmumi tika pieņemti. Viņiem bija jāatzīst, ka tā ir izgāšanās, jo kā gan vēl lai to sauc? Kad Grieķija parakstīja pirmo vienošanos ar SVF 2010. gada maijā, viņu valsts parāds bija 115% no IKP. Tagad tie ir 166%, viņu ekonomika saraujas par 5,5% gadā, un piedevām Eiropā ir krīze, kas ir palēninājusi visu globālo ekonomiku.

Kas var būt lielāka izgāšanos par šo? Ja nu vēl viena pasaules mēroga recesija. Bet es nedomāju, ka tādai noteikti būtu jānāk. Mans viedoklis ir, ka neviens šo nevar saukt par veiksmes stāstu, tāpēc mani izbrīna, ka Latvija tiek par tādu dēvēta. Ja nu vienīgi jūs nevērtējat savus rādītājus tikai gada griezumā.

Atbildēt

haralds

[R] 08.11.2011. 01:33

«... ielikt Saeimas ēkas logos restes, - sargi jau ir nolikti.» - sargi ir, bet nav 1-alga, uz kuru pusi sargā!

man priekš, ka jūsu atmiņa nav tik īsa, lai jūs aizmirstu, ko politiķi solīja pirms vēlēšanām - personāli es jau arī atminu, bet.

atteikšanās valstij par labu no tās ienākumu daļas, kura pārsniedz 379 latus mēnesi arī būtu liela promaucība un krutais PR! skat. kā aņukā par [toreiz] padomju milici / noliktavas pārzini - wow! un algu arī vēl maksā!

Atbildēt

Paija- Paijai 00:29

08.11.2011. 01:32

Gan Koemics, gan juridisko lietu kārtotājs, gan Miķelsons ir mazas vienības monopoluzņēmuma peļņas kumosa kampšanā - par viņiem tas neliekas dīvaini. Lielās peļņas uzņēmumos nāve ,kaujoties pēc personīgā bankas konta summas pieaudzēšanas, ir ikdienas parādība.


Bet par bijušo Centrālās vēlēšanas komisijas priekšsēdētāju( kurš it kā nošāvās savā darba kabinetā) ,un kurš NOSAUC VARAS SPĒKU valstī - par tik nozīmīgu notikumu medijos bija tikai minēts pats nāves fakts. Jā, protams, tie bij' citi laiki, bet tomēr par šo dīvaino faktu vēsture klusē.

Atbildēt

Paijai

08.11.2011. 00:29

Mums ir daudz dīvaiņu un dīvainību. Piemēram Latvenergo ir tāda dīvaina iestāde, kurā notiek dīvainas lietas. Savulaik prezidentu Koemicu bite sadzēla un nabadziņam sirds neizturēja. Juridisko lietu kārtotājs gaišā dienas laikā, skaidrā un pie pilna prāta, domās par nākotnes plāniem, pērķšņi izmeties no balkona un pagalam. Te Kārlim nepaveicās un sašņorēja, bet rezultātā nav ko inkriminēt, bet cilvēkam dzīve un karjera nopostīta. Lai gan jāsaka nav nemaz tik traki, jo uz savām kājām staigā..

Atbildēt

Paija

07.11.2011. 23:01

Interesanti būtu zināt, kādēļ Centrālās vēlēšanu komisijas priekšsēdētājs ( tas, kurš amatā bija PIRMS pašreizējā pr-ja) nošāvās ?
Viss klusi, par to nevienas atbalss nebija presē...

Atbildēt

RL

07.11.2011. 23:01

Šādā veidā Latvijas Republikas pilsoņiem tiek ierobežotas tiesības izvēlēties politisko partiju, par kuru balsot Saeimas vēlēšanās. Vēlēšanu rezultāi nav objektīvi un neatspoguļo vēlētāju patiesās intereses, kā rezultātā 2011. gada 28. maijā Valts prezidents Valdis Zatlers izteica neuzticību 10. Saeimai. Valstij ir radušies lieli ārpuskārtas izdevumi par referenduma rīkošanu, kā arī ārkārtas vēlēšanām. Diemžēl TV līdzīgi rīkojās arī pirms 11.Saeimas vēlēšanām.

Atbildēt

Solvita

07.11.2011. 22:59

Saskaņā ar likuma „Par priekšvēlēšanu aģitāciju pirms Saeimas un Eiropas Parlamenta vēlēšanām” 7. pantu, ja Latvijas Radio vai Latvijas Televīzija kādai politiskajai organizācijai, politisko organizāciju apvienībai vai kādam deputāta kandidātam piešķīrusi raidlaiku priekšvēlēšanu aģitācijai papildus šā likuma 5. pantā minētajam raidlaikam, tai jādod iespēja arī citām politiskajām organizācijām, politisko organizāciju apvienībām vai citu nosaukumu kandidātu sarakstos esošajiem deputātu kandidātiem, ja viņi to vēlas, uzstāties tikpat ilgi, iespējami līdzvērtīgā laikā un par samaksu, kas atbilst Latvijas Radio un Latvijas Televīzijas noteiktajam priekšvēlēšanu aģitācijas pārraidīšanas raidlaika izcenojumam, kas publicēts šajā pantā noteiktajā kārtībā. Raidorganizācijai aizliegts izvietot priekšvēlēšanu aģitācijas materiālus par augstāku vai zemāku cenu, nekā tas norādīts šajā pantā minētajos izcenojumos. Šie izcenojumi pēc to publiskošanas nav grozāmi. Tā kā partijām, kas piedalījās debatēs „Izvēlies nākotni!” LTV, par iespēju aģitēt nebija jāmaksā varam secināt, ka viņu raidlaiks tika apmaksāts no valsts līdzekļiem, uz to netieši norāda arī LTV Ziņu dienesta mājaslapā ievietotā informācija, kas norāda, ka „raidījumos piedalīsies partijas, kas pēc socioloģiskajiem pētījumiem varētu pārvarēt 2% barjeru. Šī robeža izvēlēta saskaņā ar izmaiņām politisko partiju finansēšanas likumā, kas paredz, ka valsts budžets tiks piešķirts tām partijām, par kurām Saeimas vēlēšanās nobalsos vairāk nekā 2% vēlētāju.” Saskaņā ar Politisko organizāciju (partiju) finansēšanas likuma 7.1 pantu Valsts budžeta finansējumu piešķir politiskajai organizācijai (partijai), par kuru iepriekšējās Saeimas vēlēšanās nobalsojuši vairāk nekā divi procenti vēlētāju, 0,50 latu apmērā kalendārā gada laikā par katru iegūto balsi. Neparasts ir LTV lēmums Saeimas vēlēšanas aizstāt ar socioloģiskajām aptaujām un sākt valsts finasējuma izdali jau pirms oficiālajām Saeimas vēlēšanām pat papildus apmērā, jo, kā liecina iepriekšminētais pants, partijas arī pēc vēlēšanām saņemtu šos līdzekļus, kā arī nekur nav atrodama informācija, ka partijām, kas vēlēšanās pārvarēja 2% barjeru, no saņemamā valsts finansējuma būtu atrēķināti aģitācijai LTV izmantotie līdzekļi.

Atbildēt

RL

07.11.2011. 22:57

TV raidījumos piedalījās partijas, kas pēc socioloģiskajiem pētījumiem varētu pārvarēt 2% barjeru. Šī robeža TV izvēlēta saskaņā ar izmaiņām politisko partiju finansēšanas likumā, kas paredz, ka valsts budžets tiks piešķirts tām partijām, par kurām Saeimas vēlēšanās nobalsos vairāk nekā 2% vēlētāju.”
Mūs visnotaļ pārsteidz izvēlētais cenzūras veids, ņemot vērā, ka saskaņā ar Latvijas Republikas Satversmes 100. pantu ikvienam ir tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju un cenzūra ir aizliegta, savukārt saskaņā ar 91. pantu cilvēka tiesības tiek īstenotas bez jebkādas diskriminācijas. Tātad cilvēkiem bija tiesības uzklausīt visu partiju viedokļus un piedāvātās programmas, neignorējot partijas pēc to nosacītā atbalstītāju skaita (socioloģiskās aptaujas nevar aizstāt vēlēšanas). Apstāklis, ka visām partijām nebija vienlīdzīgas iespējas izklāstīt savus piedāvājumus vēlētājiem, varēja ietekmēt arī vēlēšanu iznākumu. Turklāt debašu cikla nosaukums „Izēlies nākotni!” vēlētājam tieši norādīja, ka var izvēlēties tikai starp sešām partijām.

Atbildēt

X k-dze

07.11.2011. 22:35

Ir pagājušas Saeimas ārkārtas vēlēšanas, un vairākums 10.Saeimas deputātu ir saglabājuši savas jau iesēdētās siltās vietas Saeimas krēslos.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jēziņ, nu tak paši jau vien ievēlējām tos kadrus!!!! Viņi ko - sevi tajos krēslos paši sasēdināja?!

Atbildēt

Guntis

07.11.2011. 21:38

Deputātiem pat 80 lati nepienākas!

Atbildēt

lol

07.11.2011. 21:27

kāda starpība kas un kā balso, galvenais - kas un kā skaita!

Atbildēt

Vilis

07.11.2011. 20:20

Neesmu pārliecināts, ka vēlēšanu rezultāti ir tādi kā vēlētāji savēlēja. Nu, neticu, ka tik daudzi balsoja par vecajiem!

Atbildēt

Fēlis

07.11.2011. 19:05

Jūs bijāt tik naivs, ka gājāt vēlēt tos pašus mēslus, kuri ir gandējuši Jūsu dzīvi 20 gadus? Saņemiet, ko gribējāt! Vajadzēja ignorēt šīs vēlēšanas, tad nebūtu tik skumji mosties no rīta.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Dailes teātris izsaka nožēlu, ka Alvis Hermanis ir publiskojis nepatiesus apgalvojumus

FotoDailes teātris, reaģējot uz plašsaziņas līdzekļos pārpublicēto Alvja Hermaņa ierakstu viņa privātajā Facebook kontā 6. jūnijā, vērš uzmanību uz to, ka šis ieraksts līdzās personiskiem apvainojumiem satur arī nepatiesu informāciju.
Lasīt visu...

3

Atkal visi dara man pāri, bet es jums vēl parādīšu!

FotoLielais teātra biznesmenis Juris Žagars un viņa draugs vanabī Krišjānis Barons no Staļina prēmijas laureāta Smiļģa Dailes teātra var jau sākt gatavoties kārtējai lielajai tiesas prāvai.
Lasīt visu...

12

Huligānisms un likumpārkāpēju aizstāvība – liberālo “kultūras aizstāvju” būtība

FotoŠoreiz izstāstīšu gandrīz pasaku. Ne gluži par meža zvēriem, bet par meža dīvainīšiem gan. Reiz kādā mežā, kurš sastāvēja no trim priedēm, bija apmaldījušās ļoti īpatnējas būtnes. Viņus vadīja fanātiska pārliecība par savu uzskatu nekļūdību, izredzētību un nesodāmību. Lielākajai daļai cilvēku viņu runas likās dīvainas un pat smieklīgas, jo viņi uzstāja, ka vīrietis drīkst precēt vīrieti, ka teikt patiesību ir naida runa, ka dzimums un tautība ir tikai sociāls konstrukts, izdomājums.
Lasīt visu...

18

Tā kā savu Rinkēviču mums izdevās ievēlēt, mēs ar smagos noziegumos apsūdzētām personām atkal nesadarbosimies (līdz nākamajai reizei)

FotoPartiju apvienības Jaunā Vienotība un partijas Vienotība valdes, kā arī Saeimā pārstāvētā frakcija vienbalsīgi atbalsta Ministru prezidenta Krišjāņa Kariņa iniciēto sarunu uzsākšanu par iespējamu koalīcijas paplašināšanu.
Lasīt visu...

21

Kad bijusī „konservatīvā” izglītības ministre tagad vicina varavīksnes karogu

FotoKā tā varēja būt, ka no partijas "Jaunā konservatīvā partija" (vēlāk "Konservatīvie") par izglītības un zinātnes (!) ministru bija cilvēks, kas tagad savā socmediju kontā vicina varavīksnes karogu?
Lasīt visu...

21

Pieprasām noņemt pie domes ēkas izkārto varavīksnes krāsu karogu

FotoPartijas “Gods kalpot Rīgai” valde, kuras sastāvā esmu es un arī pašvaldības deputāti, pieprasām nekavējoties no Rīgas Rātsnama noņemt izkārto varavīksnes krāsu karogu, kas simbolizē atbalstu “PRAIDA” un “LGTB” kopienai. Šī karoga izkāršana neatbilst noteiktajiem normatīviem par valsts karogu izkāršanu pie sabiedriskām ēkām, un šis lēmums nav debatēts un atbalstīts kādā no Rīgas domes sēdēm.
Lasīt visu...

21

Par Stambulas konvencijas saderību ar Latvijas Satversmi

FotoPolicijas nolaidība, nenovēršot vīrieša īstenotu jaunas sievietes vajāšanu, apdraudēšanu un galu galā – nonāvēšanu, ir atgriezusi publiskajā telpā jautājumu par Konvencijas par vardarbības pret sievietēm un vardarbības ģimenē novēršanu un apkarošanu (turpmāk – Stambulas konvencijas) ratifikāciju. Latvijas valdība šo konvenciju parakstīja jau 2016. gadā, tomēr šādai rīcībai ir tikai politisks, bet ne juridisks spēks. Lai konvencija taptu patiešām saistoša, nepieciešama parlamenta rīcība ratifikācijas veidā, kam jau septiņus gadus pietrūkst deputātu vairākuma.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Prezidenta vēlēšanas pasaules dienā bez tabakas

Tas, protams, ir simboliski, ka Latvijas Saeima nolēmua vēlēt Latvijas prezidentu 31. maijā – Pasaules dienā bez tabakas (World No Tobacco...

Foto

Lembergs? Jūs ko! Kas tas vispār tāds? Mums rūpe tikai par valsti!

Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcija uzskata, ka šajā saspringtajā ģeopolitiskajā situācijā, kāda...

Foto

Par Stambulas konvenciju, nacionālo reliģiju un prezidenta vēlēšanām

Kurta Vonnegūta romānā "Kaķa šūpulis" var atrast Bokonona dziesmiņu, kas ir gana dziļdomīga: Žūpa, kas parkā uz soliņa dzied,...

Foto

Mūsu labvēlis Meroni palūdza uzrakstīt par Lembergu, un nevarējām atteikt

Kurš no viņiem? Gremdēs vai atbalstīs, apsolīs un apžēlos?! Tieši tāda pašreiz ir augstāko vērtību nesēja, arī...

Foto

Latvijas psihiatriem – noraidījums!

Laikā, kad tik daudz emociju un spraigu cīņu uz ledus, sāncensības gars pēkšņi pārņēmis arī gluži negaidīti saformējušos komandu – Latvijas psihiatrus....

Foto

Vai īstie prezidenta amata kandidāti ir Mūrniece, Zīle un Simanovičs?

Tā vien izskatās, ka pašreiz izvirzītajiem valsts prezidenta amata kandidātiem nav cerību iekarot Rīgas pili, jo...

Foto

Tiesības nogalināt: Krievijas gadījums

Kas notiek, kad civilā vara netiek galā ar tiem, kuru rokās ir ieroči? Sākas haoss, un taisnība ir tam, kurš stiprāks....

Foto

Kaut kāds izlēcējs iedomājas, ka var domāt citādi nekā mēs, izcilie eksperti un speciālisti, kuriem ir pašreizējos datos balstīts pareizais viedoklis

Pēc pēdējā nedēļā izskanējušajiem Nila...

Foto

Vai nākamais prezidents arī dalīs ordeņus savējiem un garāmgājējiem?

“Nav īstais brīdis eksperimentiem ar koalīciju,” teic Uldis Pīlēns, Valsts prezidenta amata kandidāts, skaidrodams savu pārliecību par...

Foto

Prokremliskā pagale. Levits bija tieši tāds savā vietā, kāds bija nepieciešams prokremliskajiem spēkiem

Grūti pateikt, kāpēc tieši Saeimas kontekstā Latvijas valsts prezidents Egils Levits ieraudzīja kaut...

Foto

Kā tad lai māca Latvijas vēsturi?

Latvijā virmo diskusijas par vēsturi un tās mācīšanu skolās. Pēc jaunās Skola 2030 programas ieviešanas Latvijas skolās vēsture netiks mācīta atsevišķi no...

Foto

Nākamajam valsts prezidentam ir jāspēj vadīt Latviju iespējamā Trešā pasaules kara apstākļos!

Personīgi man nešķiet būtiski, lai valsts prezidents vaļējā automašīnā trauktos pa valsti un sveiktu...

Foto

Naida kurināšanas troļļi Latvijā mēģina iebiedēt un apklusināt mūs, objektīvos, drosmīgos un sabiedrības interesēs strādājošos žurnālistus, neļaujot mums darīt visu, kas mums ienāk prātā

Nesen beidzu...

Foto

Rinkēviča unikālais skapis

Ārlietu ministra Edgara Rinkēviča gadījums Latvijas politikā ir saistāms ar mērķtiecīgu darbu, kur visa pamatā ir ne tikai spēja izmantot apstākļus, bet tos...

Foto

Baltkrievija Krievijas kabatā

Aleksandra Lukašenko sliktais veselības stāvoklis liek domāt par to, kas var notikt, ja viņš nespēs pildīt vadoņa lomu. Pirms tas kļūst skaidrs, atskatīsimies,...

Foto

Pietiek nopietnības: Maksimu Galkinu par valsts prezidentu!

Ņemot vērā ārkārtīgi sarežģīto situāciju pēc Leviatāna k-ga atsacīšanās kandidēt, ierosinu meklēt neordinārus risinājumus. Viens no tiem būtu ārkārtas...

Foto

Cik baisi, ka lieliskais Latvijas nepārtrauktības doktrīnas tēvs Levits ir piekāpies prokremliskā oligarhāta kalpu sazvērestības priekšā

Ja vesels prezidents, vārdā Egils Levits, atsakās atkārtoti pretendēt uz...

Foto

Piesakos konkursā par vistukšāko un visfrāžaināko prezidenta amata kandidāta paziņojumu

Dārgie draugi! Es, tāpat kā daudzi, vēlos redzēt mūsu Latviju modernu un stipru. Moderna Latvija manā...

Foto

Valdība atļauj elpot

Šķiet, Latvijā var uzelpot brīvāk. Pat mediji informē, ka “uzpurņu” ēra beigusies. Ministru kabinets šā gada 9. maija sēdē tiešām mainīja epidemioloģiskās drošības...

Foto

Kremļa rokas nozākātajam Egilam Levitam ir ļoti zems reitings? Viņam vienalga nav alternatīvas, jo Gunāram Astram un Jānim Čakstem „reitings” bija vispār nekāds!

2019. g. jūlijā...

Foto

Gada laikā kampaņa „Runā latviski” panākusi ievērojamas pārmaiņas

7. maijā apritēja gads, kopš sociālajos tīklos twitter un Facebook tika uzsākta sabiedriska kampaņa #RunāLatviski #AtkrieviskoLatviju. Nesen līdzdalības...

Foto

Egila Levita kancelejas darbinieku algas ir tik mazas, ka drīz viņus piemeklēs bads

Ordeņu šķinda Rīgas pilī, Kremļa atbalstītāju bļaurības Esplanādē un “gatavošanās” 9. maija pseidosvinībām...

Foto

Nekonsekventi lēmumi un valsts spiediens uz tieslietu sistēmu ir nepieņemama un bezatbildīga rīcība

Pārsteidzīgi paziņojumi, nepamatoti izteikumi Latvijas politiskajai videi nav nekāds jaunums, taču tagad pieņemts...

Foto

Kliedzoši!

Šis ir KLIEDZOŠI! Es pats esmu vecāks, un sirds sažņaudzas, redzot, ka Latvijā notiek šādas drausmas. Man trūkst vārdu... Vai tas ir tas Latvijas izslavētais...

Foto

Bordāna “eža cimdu” mantiniece

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere plašā intervijā, liekulīgi iepinot tēzi par Temīdas apolitiskumu, cenšas pārliecināt publiku, ka “nevainīguma prezumpcija tiek un tiks augstā...

Foto

Tikai tautas ienaidnieki var neuzticēties Latvijas valsts lieliskajām institūcijām un šaubīties par demokrātijas noturību pasaulē!

Ministres kundze! Nacionālo bruņoto spēku komandiera kungs! Karavīri un parādes dalībnieki!...

Foto

Krievi ir nosprieduši – ja nav taustāmas jēgas no viņu balsīm parlamentā, tad balsos par klauniem, būs vismaz jautrāk

Ukrainas karš liecina, ka pasaule nevar būt droša...

Foto

Kamēr policijā turpinās strādāt šādi andronkuļi, upuri neziņos

Sieviete, ko bijušais dzīvesbiedrs nodur maza bērna priekšā. Sieviete gaidībās, kuru dzīvesbiedrs nosit līdz nāvei, apzināti spīdzinot pirms...

Foto

Kas vispār var sodīt Levitu un viņa bandas dalībniekus?

Egils Levits un tā visa banda ap viņu, kas safabricēja kriminālprocesu un pasūtīja kratīšanas, meklējot Viltvārža un...

Foto

Ar e-adresēm valsts aparāts ir modernizējis birokrātiju, taču par tās palielināšanas cenu

Oficiālā elektroniskā adrese (e-adrese) ir valsts ieviests rīks, caur kuru tiek nodrošināta korespondence starp...