Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

nu ja

29.04.2024. 19:50

»

temīda

Ramoliņš tiešam laikam tups palicis klausot blēdi M.Dambergu .Tak skaidri rakstīts ka informācija ir no tiesas materiāliem Juanalksne un co jau vairs nelīdzēs. Visi iesniegumi ar faktiem un personu vārdiem jau ir tiesā. Un par aploksnēm ,kreiso degvielu utt tak visi zin jau 15 vai vairāk gadus. Paprasiem...


un vai tad šis ir vienīgais tāds darbonis? man zināms, ka tiesā cilvēks liecina par uzņēmuma aplokšņu algām un visādām mahinācijām, tomēr ne prokuroram, ne tiesai nekas neinteresē. līdzīga situacija, ka n gadus dara, ko grib, budžetā nenomaksāti kādi 10 citroni, bet taču nav ne blakus lēmumu, ne kādas lietas ierosinātas. Prokurors vēl uzbrauc, a ko neziņojāt? Nu neziņoja, jo nav jau jēgas ziņot, un kādā grāvmalē nekad vairs nepamosties arī nav galīgi nekāda interese.

Atbildēt

ha ha

29.04.2024. 19:45

»

temida

ja tie tiesas materiāli atklāj ka nav notikusi izmeklēšana , liecinieki , iesniedzēji nav pratināti utt ,nav veiktas nekādas darbībabs noziegumu apturēšanai tad tas jau tas ir noziedzīgs nodarijums un jauns apstāklis. Nopratinās iesniedzējus (no tieasas materiāliem vārdus uzvārdus )savāks pierādijumus...


un kurš tad to darīs??? vai tad kādam interesē strādāt, pie tam, ja visticamāk tur visādi "piesegšanas" "darbi" notikuši ... ?! tak ik uz soļa var ziņot vai neziņot, diezgan pofig visiem viss ir.

Atbildēt

temīda

25.04.2024. 22:58

protams ! Cietušais ir valsts. Noilgums 10 gadi.

Atbildēt

To JV

24.04.2024. 16:12

»

JV

Protams ka nereaģēja un nereaģēs, jo Aigars Prusaks viņu piesedz


Prusaks bija Juraša vietnieks.

Atbildēt

VAU

24.04.2024. 15:15

»

Atis Priedītis

Es esmu aizlidojis prom ar "Lidojošo šķīvīti...


ļote laba ziņa,nekādi nav slikta.Protams ata žēl,
būte rāvies iekš planētas zeme....

Atbildēt

Atis Priedītis

24.04.2024. 13:33

»

zzs

tas par Valaini


Izidiāj mani no 6. palātas. Un Dostajevski, psihopātu, un to trako no Čehova darba “6. palāta” arī.

Atbildēt

vid darbs ir jumtot

24.04.2024. 12:47

..............

Atbildēt

JV

24.04.2024. 12:16

Protams ka nereaģēja un nereaģēs, jo Aigars Prusaks viņu piesedz.

Atbildēt

zzs

24.04.2024. 12:09

»

Tas idiots jau lido?

Un ar ko


tas par Valaini :))

Atbildēt

Tas idiots jau lido?

24.04.2024. 11:14

»

Atis Priedītis

Es esmu aizlidojis prom ar "Lidojošo šķīvīti...


Un ar ko?

Ar Napoleona sindromu.

Atbildēt

gaisma

24.04.2024. 08:48

Un no kurienes jums liekas rodas tās tumšās aploksnes un banderoles, kuras tiek jau 10gadus intensīvi stumdītas pa Vienotības darboņu rakstāmgaldiem ?

Atbildēt

kaktuss

24.04.2024. 07:45

Tas viss par nelielu samaksu kādas varenas partijas gaišajā kasē....

Atbildēt

Atis Priedītis

24.04.2024. 07:06

Es esmu aizlidojis prom ar "Lidojošo šķīvīti"

Vairāku manu fantastikas žanra grāmatu varonis citplanētietis Kristaps pēc savas Zemes dzīves izskaņas un savas misijas pabeigšanas aizlido no Zemes prom ar NLO. Pēkšņi es sapratu ko šis simbols īsti nozīmē.

Izrādās, ka es pats visas savas dzīves laikā vienmēr esmu pratis pats aiziet prom no vietas, kurā es neesmu vairs vajadzīgs un no notikumiem, kuri notiks jau bez manis ar citiem cilvēkiem.

Un patiesībā es reizēm tiešām jūtos kā citplanētietis. Jo zinu ļoti daudz ko tādu, ko citi cilvēki nezina un nespēj saprast. Tieši tāpēc acīmredzot, arī es rakstu savas fantastikas žanra grāmatas par Kristapu. Tajās es varu būt patiess jo tās taču nav par mani, bet gan par citplanētieti Kristapu. Un šobrīd ļoti raitā tempā top pati jaunākā mana grāmata par Kristapu "Atgriešanās pagātnē".

Grāmatas sižets ir par to, ka dzīvojot 2024.gadā Kristapam neizdodas glābt pasauli no bojā ejas atomkarā un viņam tiek dota iespēja atgriezties pagātnē, sākt savu dzīvi 1975.gadā vēlreiz kā 25 gadus vecam puisim. Un mēģināt glābt pasauli no bojā ejas vēlreiz.

Atbildēt

hehe

24.04.2024. 02:55

Te gan nav pļutkinena.

Atbildēt

pilnīgi

23.04.2024. 23:25

pofig

Atbildēt

temida

23.04.2024. 21:53

»

Ilze

Nu, ja jau 2020. gadā baidza maksāt un VID amatpersonai ir veiksmīgi izdevies nobēdzināt lietu atvilktnē noteiktos 3 gadus, tad pat vairs nav jēgas ierosināt administratīvo procesu, lai piedzītu nesamaksātos nodokļus, jo ir iestājies noilgums...


ja tie tiesas materiāli atklāj ka nav notikusi izmeklēšana , liecinieki , iesniedzēji nav pratināti utt ,nav veiktas nekādas darbībabs noziegumu apturēšanai tad tas jau tas ir noziedzīgs nodarijums un jauns apstāklis. Nopratinās iesniedzējus (no tieasas materiāliem vārdus uzvārdus )savāks pierādijumus no csdd,vid ,akcīžu pārvaldes . Nobrauktie km kociniekiem saglabājas csdd no apskatēm , akcīžu pārvaldē litri . Viss diezgan ātri var tikt noskaidrots ja grib . Šos datus un faktus bandītiem būs grūti samainīt . Noilgums 10 g vel nav , liecinieki šoferun izskatās būs ap 100 ja ne vairāk.

Atbildēt

Pret Levitu uzsākts process

23.04.2024. 21:36

Līdzīgi, kā pret Kariņu, par pārtērētiem izdevumiem “ārzemju ceļojumos” VP amata laikā.

Atbildēt

Ilze

23.04.2024. 20:55

»

temīda

Ramoliņš tiešam laikam tups palicis klausot blēdi M.Dambergu .Tak skaidri rakstīts ka informācija ir no tiesas materiāliem Juanalksne un co jau vairs nelīdzēs. Visi iesniegumi ar faktiem un personu vārdiem jau ir tiesā. Un par aploksnēm ,kreiso degvielu utt tak visi zin jau 15 vai vairāk gadus. Paprasiem...


Nu, ja jau 2020. gadā baidza maksāt un VID amatpersonai ir veiksmīgi izdevies nobēdzināt lietu atvilktnē noteiktos 3 gadus, tad pat vairs nav jēgas ierosināt administratīvo procesu, lai piedzītu nesamaksātos nodokļus, jo ir iestājies noilgums.
Atliek kriminālprocess, bet te ir obligāti nepieciešams cietušais. Ja neviens nepieteiksies, tad arī lieta tiks izbeigta. Domā, ramolam iebarotie vidisti un advokāti veltīgi maizi ēd?

Atbildēt

temīda

23.04.2024. 20:30

»

Hmm

Kurš tad šitās “sūdzības” rakstīja un izdomāja - Lato un co par Patas naudu? Neredzu bevienā portālā, ka ādos daudzumos, kāds dīzeli andelē. Bulšits tas viss. Kurā lapā lietā tas ir


Ramoliņš tiešam laikam tups palicis klausot blēdi M.Dambergu .Tak skaidri rakstīts ka informācija ir no tiesas materiāliem Juanalksne un co jau vairs nelīdzēs. Visi iesniegumi ar faktiem un personu vārdiem jau ir tiesā. Un par aploksnēm ,kreiso degvielu utt tak visi zin jau 15 vai vairāk gadus. Paprasiem jebkuram uz ceļa apstādinātam baļķvedējam kas ir stiga un ko dara. Tagad visiem zināma info un fakti ieņem juridisku formu. Pacels degvielas izlietojumu un algas par 15 gadiem +pieteiksies šoferi . Atklāsies aina ka stiga valstij nozagusi par tiem gadiem desmietiem miljonus. Skaidrs ka bez ENAP un FP kukuļošanas neko tādu 15 gadus darīt nevar. Stiga no bailēm ar 2020gadu beidza maksāt aploksnēs un liet kontrobandas degvielu ! VID atskaitēs to visu var izlasīt . Par naudas atmazgāšanu pērkot( par cenu kura pārsniedz tirgus cenu 3.5 reizes) cirsmas no KNAB darbiniekiem pat nerunājot. Tādā veidā legalizējot nelegālus līdzekļus. !

Atbildēt

?

23.04.2024. 19:20

»

Hmm

Kurš tad šitās “sūdzības” rakstīja un izdomāja - Lato un co par Patas naudu? Neredzu bevienā portālā, ka ādos daudzumos, kāds dīzeli andelē. Bulšits tas viss. Kurā lapā lietā tas ir


Gan jau safabricētās lietas pasūtītājs un citi viņa pasūtījumu veicēji jūt sviluma smaku, tāpēc jau arī te pūš miglu acīs.

Atbildēt

Hmm

23.04.2024. 18:19

Kurš tad šitās “sūdzības” rakstīja un izdomāja - Lato un co par Patas naudu? Neredzu bevienā portālā, ka ādos daudzumos, kāds dīzeli andelē. Bulšits tas viss. Kurā lapā lietā tas ir?

Atbildēt

Pieneņgalva

23.04.2024. 16:51

Atbraucis pēc dīzeļa.

Atbildēt

viedais

23.04.2024. 16:02

Te būtu jāceļ trauksme visos masu medijos par to, ka VID ir noracis visas sūdzības par Ramoliņu un jāpanāk, ka tās tiek skatītas. Tur joprojām var veikt visas iespējamās pārbaudes, tostarp pieaicinot bijušos Stigas darbiniekus, kuri var liecināt, ka šādas shēmas pastāvēja vai pat pastāv joprojām, jo droši vien pēc šā kriminālprocesa Ramoliņš sevi uzskata par neaizskaramu un domā, ka KNABs tagad šim būs "jumts" un varēs darīt visu, kas ienāk prātā. Tur vajag vnk normālus, godprātīgus ierēdņus nozīmēt šo sūdzību pārbaudē, lai pieņem mērus shēmu apkarošanā.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Visa „Rail Baltica” projekta vadība precīzi līdzinās tam, ko rekomendē sabotāžas veikšanai

FotoKāds Jums palika iespaids pēc raidījuma „Kas notiek Latvijā” par Rail Baltica? Šoreiz bez cipariem, bet vienkārši novērojums. Pārsmējos.
Lasīt visu...

21

Ašeradens paziņo, ka grib celt nodokļus, un vēlētāji metas nobalsot par “Jauno Vienotību”: loģika te interesantāka nekā paši vēlēšanu rezultāti

FotoViens no nedaudzajiem negaidītajiem momentiem aizvadītajās vēlēšanās — “Jaunās Vienotības” pārsvars pār Nacionālo apvienību, kaut gan aptaujas konsekventi rādīja pretējo, turklāt tas notika pēc tam, kad JV pārstāvis Arvils Ašeradens informēja sabiedrību par iespēju celt pievienotās vērtības nodokli (PVN).
Lasīt visu...

21

Sabiedrības integrācijas fonds lūdz „Re:Baltica” atmaksāt neatbilstoši iztērētos valsts līdzekļus par radīto saturu svešvalodā

FotoŅemot vērā diskusijas publiskajā telpā par nodibinājuma “Baltijas pētnieciskās žurnālistikas centrs Re:Baltica” (attēlā - tā pārstāve Inga Spriņģe) projekta “Šķelšanās” vērtēšanu un mediju redakcionālo brīvību, Sabiedrības integrācijas fonds (Fonds) skaidro pieņemto lēmumu. Fonds ir konstatējis, ka projekts nav īstenots atbilstoši konkursa nolikumam, kas paredz veidot saturu latviešu valodā, bet daļēji īstenots svešvalodā. Aktivitātes īstenotas ar piešķirto publisko finansējumu caur Mediju atbalsta fondu (MAF).
Lasīt visu...

12

Es esmu kompetents ne tikai tajā, par ko jūs visi padomājāt!

FotoNesen klausoties ekonomiskās politikas debates par Latvijas Stabilitātes programmu 2024. - 2028.gadam, radās sajūta, ka Saeimas vīri un sievas dzīvo pasaku valstībā. Vairums runātāju kaismīgi klāstīja, kas būtu jādara, bet neviens nerunāja, kas to traucēja paveikt jau, piemēram, pagājušajā gadā.
Lasīt visu...

21

Vieglprātība un nekompetence maksā dārgi

FotoIgauņi racionāli skatās uz „Rail Baltica” savienojumu ar Tallinu un lidostu. "29.maijā ielikts pamatakmens „Rail Baltica” Ülemiste pasažieru terminālim "Linda", kas nodrošinās ērtu tramvaja savienojumu ar Tallinas lidostu, pilsētas centru un ostu. Ülemiste termināla pabeigšana plānota 2028. gadā."
Lasīt visu...

21

Sākot no nodokļu celšanas un beidzot ar Francijas kodolvairoga attiecināšanu uz Baltiju: TOP 3 “interesantākās” idejas no partiju mutēm

FotoPartiju pašslavināšanās gaisotnē soctīklu īsajos formātos tās “aizmirst” paziņot dažādus svarīgus sīkumus, piemēram – kur ņemt naudu savu ideju finansēšanai. Tomēr tajās reizēs, kad saruna ir garāka par pusminūti, sāk parādīties interesantas idejas. Uzmanībai daži momenti, kurus ne katrs lasītājs vienmēr redz.
Lasīt visu...

21

Pārpratumi likumprojekta izstrādes gaitā (viena epizode)

FotoLikumprojektā "Grozījumi Civilprocesa likuma 594. pantā - Ieturējumu apmērs no parādnieka darba samaksas un tai pielīdzinātajiem maksājumiem" tā pirmajā lasījumā Saeima apstiprināja ieturējamu summu 10% no parāddnieka ienākumiem, kas nepārsniedz minimālās algas apmēru neatkarīgi no piedziņas veida. Tātad no minimālās algas 300 EUR mēnesī parādnieka ieturējamā summa sastādītu: 59,74 EUR/mēnesī (aprēķins: 700 - 10,5% Soc.nod. - 500 neapliek.summa - 23% IIN * 10% = 59,74).
Lasīt visu...

21

Eiroparlamenta reitingu līderis “lien bez ziepēm” savam galvenajam politiskajam sāncensim

FotoPiecu mēnešu garumā SKDS aptaujās līderu lomu ieņēmušās Nacionālās apvienības vadošais kandidāts Roberts Zīle nācis klajā ar unikālu atklāsmi: nevis pašu saraksta biedri esot tie labākie, bet gan viņa galvenais politiskais konkurents.
Lasīt visu...

21

Valsts kontrolei vajadzētu izvērtēt, cik pamatoti Sabiedrības integrācijas fonds vairojis „Re:Baltica” darbinieču labklājību un kā valsts šos līdzekļus varētu atgūt

FotoEs jums izstāstīšu kaut ko, ko LTV Ivo Leitāns jums neteica. Un viņš arī to nezina. Mans ģimenes uzņēmums pirms dažiem gadiem ir maksājis naudu portālam Delfi par manu dokumentālo filmu reklāmu. Abas reizes portals Delfi ziņoja saviem lasītājiem, ka ir skatāmas žurnālista Anša Pūpola dokumentālās filmas. Es ticu, ka portāls ļoti rūpīgi seko likumiem, kas aizliedz melīgas reklāmas izplatīšanu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Parodija par pārbaudi

Ceturtdien Ģenerālprokuratūra izplatīja ļoti savādu paziņojumu, kam it kā bija jānomierina prāti un jāatjauno uzticība politiskajai elitei, bet gluži otrādi – tā ne...

Foto

Lūdz tiesībsargu vērsties Satversmes tiesā par personu ar invaliditāti diskrimināciju

2024. gada 30. maijā Latvijas bezdarbnieku un darba meklētāju interešu aizstāvības biedrības valdes loceklis Raimonds Lejnieks...

Foto

Šoreiz Lembergs uzvar valsti

Centrālajai vēlēšanu komisijai (turpmāk - CVK) ir rakstiski jāatvainojas Aivaram Lembergam par liegumu balsot pašvaldību vēlēšanās, - tā nolēmusi tiesa....

Foto

Nes mieru man, nes mieru dvēselei!

Jau divus gadus publiskajā telpā aktualizēts jautājums par nakts trokšņiem un regulējuma caurumiem, kas liedz rast reālus risinājumus šai problēmai....

Foto

Skumji, ka mūsu “centrālo” mediju rīcība aizvien mazāk atšķiras no kremļa mediju ieradumiem!

Kā top Latvijas Televīzijas (LTV) sižeti? Kāds ir viņu uzmanības fokuss? Divi piemēri....

Foto

„Iznireļi” - obligātā lasāmviela tiem, kas interesējas par politiku un procesiem Latvijā

Brīvdienu maģija – izlasīt kādu grāmatu. Beidzot izlasīju “Iznireļus” - paldies Lato Lapsam: obligātā...

Foto

Nu žēl, ka mums iet garām iespēja pamakšķerēt balsis, debatējot Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas (LTV) lēmums nerīkot priekšvēlēšanu debates krievu valodā sabiedrisko mediju portālā rus.lsm...

Foto

Protams, Krievijas valsts valodai ir nozīmīga vieta Latvijas politikā!

Mēs uzskatām, ka aizliegums lietot Latvijas mazākumtautību valodas politiskās diskusijās neveicinātu ne piederības sajūtu Latvijai, ne vārda...

Foto

Latvijas iedzīvotāju cilvēktiesības uz klimata izmaiņu ierobežošanu un dabas daudzveidības saglabāšanu

Pēdējā pusgada laikā Latvijas politiskā vide, sabiedriskie mēdiji, sociālie mediji un portāli pārlieku bieži un...

Foto

Būtu mēs labāk ēduši...

Latvijas Žurnālistu asociācija (asociācija) aicina politiķus atturēties no mediju un žurnālistu diskreditācijas,  apzināti vai neapzināti veidojot nepamatotu viedokli par žurnālistiem, jo īpaši...

Foto

Nē, Somijas politiķus debatēs necepina ne arābu, ne krievu valodā

Latvijas Radio galvenās redaktores Anitas Braunas ieraksts sociālajos tīklos sacēla lielu diskusiju vētru sociālajos tīklos. Viņai...

Foto

Kas tā par Rīgas domes ēku bez progresa simbola – varavīksnes karoga!

Rīgas domes priekšsēdētāja Rīgas domes priekšsēdētājam Vilnim Ķirsim – aicinājums izkārt varavīksnes karogu pie...

Foto

Eiropas Parlamenta vēlēšanas nāk ar uzlabotu vēlēšanu likumu un jaunām iespējām nobalsot

Ar katrām jaunām vēlēšanām tiek mazliet pilnveidotas un atvieglotas iespējas nobalsot — Eiropas Parlamenta...

Foto

Latvijas Televīzija kā pēdējais krievu valodas bastions?

Laikā, kad skolas pāriet uz mācībām tikai latviski, kad atsakāmies no krievu valodas kā otrās svešvalodas, kad pat Latvijā...

Foto

Ne prātā mums nenāk atcelt debates Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas Redakcionālā padome šobrīd neizskata iespēju atcelt plānotās RUS.LSM Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates....

Foto

Priekšvēlēšanu debatēm jābūt valsts valodā

Ņemot vērā sabiedrībā aktualizēto diskusiju par priekšvēlēšanu debašu organizēšanu krievu valodā, partiju apvienība Jaunā Vienotība uzsver, ka īpaši kopš Krievijas brutālā...

Foto

Aicinām kritiski vērtēt Tieslietu ministrijas bez sociālo partneru iesaistes un visu ieinteresēto personu informēšanas izstrādāto likumprojektu

Saeimas 2024. gada 16. maija darba kārtībā izskatīšanai otrajā lasījumā...

Foto

Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates Latvijā drīkst notikt tikai valsts valodā – latviešu valodā

Komentējot publiski pieejamo informāciju – Latvijas Televīzija 2024. gada 3., 4., 5. un...

Foto

Krievvalodīgo debašu iecere savā būtībā ir pretrunā ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu un tās lomu sabiedrības integrācijā

Par Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (attēlā –...

Foto

Aicinu noskaidrot un saukt pie atbildības tos, kuri pieļauj un veicina krievu valodas kā „de facto” otras valsts valodas nostiprināšanu

Ņemot vērā, ka Latvijas Republikas Satversmes...

Foto

Kur pazuduši lauksaimnieku protesti?

Bloķētas lidostas, lielceļi, ostas un tūkstošiem traktoru Berlīnē. Bloķēti ceļi Polijā, degošas riepas un pārrautas barikādes Briselē. Tonnām uz ceļa izbērtu tomātu...

Foto

Briselē nopelnīt jaunam “Nikon” jeb cinisma augstākā pakāpe Anša Pūpola izpildījumā

7. maijā Latvijas publisko telpu pāršalca ziņa, ka Daces Melbārdes vietu Eiropas Parlamentā (EP) ieņems...

Foto

Vai “Jaunā Vienotība” spēj sev un citiem atzīt, ka stulbi sanāca?

Esat kādreiz mēģinājuši stiept gumiju? Pašlaik vadošā partija ar to nodarbojas. Vērojot viņus, atdarinot vai...

Foto

Pirms 150 gadiem dzimis demokrāts un tiesībnieks ar dzejnieka sirdi Miķelis Valters

“Viņu uzskata par pirmo latvieti, kurš 1903. gadā žurnāla "Proletāriets" rakstā "Patvaldību nost! Krieviju...

Foto

Vēsturiskas precizitātes labad 4. maijs tomēr būtu atkal jānosauc par “Latvijas Republikas neatkarības deklarācijas pieņemšanas dienu”

Komentāru rakstu 5. maija pēcpusdienā. Ir svētdiena. Šonedēļ sanākušas trīs...

Foto

Latvijas otrā dzimšanas diena: kā mums ir veicies?

Manā skatījumā 4.maijs ir Latvijas otrā dzimšanas diena. Un ne tikai svinīgā ziņā, bet arī tajā, kā to...

Foto

Nolikt ziedus nepareizā vietā – tas mūsdienu Latvijas PSR ir noziegums!

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Ziemeļlatgales iecirknis no 15. marta līdz 14. aprīlim piefiksējis trīs...

Foto

Par varu

Kad sapulces telpā ienāk starojoša sieviete un visi vīrieši uz mirkli pazaudē domas pavedienu, vai šai sievietei kāds pie durvīm piešķīra varu tā izrīkoties?...

Foto

Dažas pārdomas Edgara Kauliņa dzimšanas dienā

Aprit gadskārta, kopš dzimis viens no mūsu novada cilvēkiem, kas ne tikai atstājis daudzus nostāstus par sevi, bet arī izraisījis...

Foto

Vai esam ceļā uz “Baltijas tīģera” stāstu? Izskatās - būs jāpagaida

Man bija gods piedalīties smalkā politekonomiskās elites pasākumā (ar stilīgu nosaukumu LaSER vai “lāzers”), kur...