Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

pilnīgi

29.06.2022. 01:06

pofig

Atbildēt

?

28.06.2022. 17:50

»

Celtnieks

Garlaiciigi. Kaapu zona, kaapu zona... ES buuveeshos KAPU zonaa. Kapos tak nav nekaadu liegumu, vai ne


Tu paskaties uz datumu. Tas ir 31.05.22. raksts. Ar visiem komentāriem. Nav ko publicēt un laiž pa otru apli to pašu. Bet tas jau tipiski portāla stilā.

Pēteri! Kas notiek? Nogriezīs par brāķi finansējumu.

Atbildēt

Celtnieks

28.06.2022. 16:51

Garlaiciigi. Kaapu zona, kaapu zona... ES buuveeshos KAPU zonaa. Kapos tak nav nekaadu liegumu, vai ne?

Atbildēt

čangaļi paliek čangaļi

01.06.2022. 08:39

kā puķins, uz vārdiem nereaģē...tikai uz lodi...zog izcili

Atbildēt

?

01.06.2022. 06:30

»

Pēteris

Esi gan dīvains cilvēks. Kāds man sakars ar šo cilvēku tiesu un tiesvedību? Mani vienkārši besī tā līšana visur un vienmēr ar moto - "vai tik tur kaut kas nenotiek bez mūsu ziņas


Vispirms jau jāsaka ka pārmetums par "... besī .... vai tik tur kaut kas nenotiek bez mūsu ziņas " īsti nebūs vietā. Tieši portāls un Lapsa mūs visus iesaista šajās peripētijās un regulāri sūta vēstījumus ka " bez mums tur kaut kas notiek gan". Lai arī vēstījumi nereti ilgst pat gadiem, informācija tajos bieži ir vienveidīga , vienpusēja un nepilnīga. Faktiski mēs visi savā ziņā tiekam uzskatīti par tādiem sava veida muļķiem, kuriem ir jāzin tik un tik, bet tālāk ni un ni. Savukārt cenšoties noskaidrot kaut ko papildus lai aizpildītu "baltos laukumus", kā šeit par to pašu paskaidrojuma autoru, kurš noteikti nav Lapsa, jo paskaidrojums ir tālu no viņa bulvārpreses izteiksmes stila, pēkšņi sākās satraukums un pārmetumi, kas , dabiski, ziņkāri tikai palielina.
Saki, vai šāda attieksme no portāla pret lasītājiem tevi nemaz nebesī? Tur viss OK?Ja tā, vai tu pats nemaz neliecies sev dīvains?

Atbildēt

VDK

01.06.2022. 03:15

»

Varbūt Pietiek pienācis laiks aprakstīt

Sorosa fonda finansējuma apmēru korupciju, veicinot Aizsargjoslu likuma izstrādi un pieņemšanu? Aizsargjoslu likuma nosacījumos Dabas aizsardzības pārvalde terorizē un soda iedzīvotājus


Ar tā sauktajiem dabas draugiem mēs varam gan graut valsts ekonomisko neatkarību, veicināt atkarību no gazprom, gan turēt alkatīgos atslēgas cilvēkus savā kontrolē.

Atbildēt

Latvenergo Elektrum cenu loģika murgaina?

31.05.2022. 23:14

SIA Latvijas Valsts uzvedas diezgan dīvaini pārdodot savus 80% saražoto elektrību uz ārpusi un pēc tam iepērkot ar ,,uzcenojumu,, par kuru maksā Latvijas patērētājs.

Tātad kas ir šie ,,ieguvēji,, no šādas politikas un kur ir Valsts ( ,,iedzīvotāju,, ,,intereses,,) un pietiks pļūtīt, ka neko nevaram Latvija šobrīd ar Hesiem uc saražo 80% elektroenerģijas, kuru nezkāpēc tirgo citiem, spekulantiem?!

Kas ir šie ,,spekulanti,, un varbūt laiks kratīt Elektrumu?

Atbildēt

Kādam labs kukulis iedots

31.05.2022. 22:35

»

Ne tikai

Sorosa fonda finansētais Aizsargjoslu likums, kā redziet, veicina korupciju un kriminalizē sabiedrību


Papētiet Papē tāpat kāpu aizsargjoslā notiek aktīva būvniecība. Agrāk sauktais "pajūris" vai "vitas parks". Agrākā padomju armijas jūrnieku daļa tur tagat liels montrs uzbūvēts uz nelegāliem pamatiem leitis laurinas attiecīgajiem samaksāja un no nelegàliem pamatiem kāpu aizsargjoslā tapa legāli. Un šo nelegālo būvju būvniecība Papes ciemā turpinās.

Atbildēt

Solid steel jacket

31.05.2022. 19:14

So what? Nu, uzbuuvees varbuut. Labi. Bet pasham tak tur jaadziivo, vai ne? Taa, luuk. Varbuut uzrodas kaads entuziasts ar shauteni, un viss....

Atbildēt

Tante no laukiem

31.05.2022. 15:33

»

Zizis

Ja galīgi nav ko rakstīt, nerakstiet neko


Piekrītu. Tādi atklājumi tiesās katru dienu ir vagoniem

Atbildēt

?

31.05.2022. 14:17

»

Pēteris

Varētu padomāt, ka tiesvedībā tērē tavu naudu. Ko tu vari līst svešā makā, ielien vēl gultā un tualetes podā


Nu kāpēc tik ļoti satraucies? Laikam tiešām aizskāru kādas slēpjamas tēmas. Bet tev jāsaprot, ja ilgstoši raksta vienu un to pašu, tas paliek neinteresanti un sāc meklēt atbildes uz citiem, apslēptiem bet ar tematu saistītiem jautājumiem. Tas ir neizbēgami šādam stilam ilgstoši rakstīt par vienu un to pašu jeb par neko.
Tā kā satraucies vai nē, jautājumi paliek un atbildes jau interesē ne tikai ani.
Jā, kā tev tur šodien tiesā gāji? Uzraksti, tikai bez apvainošanās un gānīšanās.

Atbildēt

Zizis

31.05.2022. 13:43

Ja galīgi nav ko rakstīt, nerakstiet neko.

Atbildēt

Pēteris

31.05.2022. 10:28

»

?

Kāpēc tāds satraukums par manu komentāru? Pieminēju kaut ko slēpjamu? Šķiet ka tā. Citādi jau nebūtu satraukums...


Varētu padomāt, ka tiesvedībā tērē tavu naudu. Ko tu vari līst svešā makā, ielien vēl gultā un tualetes podā!

Atbildēt

A.L.P.

31.05.2022. 10:01

Vai tiešām Latvijā nevar tikt galā ar vienu aptrakušu ,norijušos korumpantu ??? Nožēlojami redzēt kā vietējā dome siekalodamās lien pakaļā šitam iedomīgajam tizlenim ! Tiesāt vajag arī visas atbildīgās institūcijas !

Atbildēt

Varbūt Pietiek pienācis laiks aprakstīt

31.05.2022. 09:10

par Ramoliņa un Levita šeptēm?

Atbildēt

?

31.05.2022. 07:51

»

Pēteris

Kurš finansē - tas tev pakaļu plēš? Pastāsti, kurš tevi finansē, neslēpies aiz


Kāpēc tāds satraukums par manu komentāru? Pieminēju kaut ko slēpjamu? Šķiet ka tā. Citādi jau nebūtu satraukums.
Lai uzrakstītu pāris rindiņas komentāros nekādu finansējumu nevajag. Cita lieta izpausties tiesā ar iesniegumiem un paskaidrojumiem. Tāpēc tas man "plēš pakaļu"( lasi - interesē) , un gan jau ne tikai mani.

Atbildēt

?

31.05.2022. 07:22

Interesanti, kurš ir autors šiem tā saucamajiem Lapsas paskaidrojumiem. Tas noteikti nav Lapsas stils. Arī ļoti plašais paskaidrojumos izmantotais precīzu terminu un zināšanu loks Lapsam nu nekādi nepiemīt. Un galvenais - kā labā Lapsa cenšās, kurš finansē viņa aktivitātes?

Atbildēt

Varbūt Pietiek pienācis laiks aprakstīt

31.05.2022. 06:35

Sorosa fonda finansējuma apmēru korupciju, veicinot Aizsargjoslu likuma izstrādi un pieņemšanu? Aizsargjoslu likuma nosacījumos Dabas aizsardzības pārvalde terorizē un soda iedzīvotājus.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kā Rīgai panākt Viļņu, Tallinu un Ziemeļeiropu? Laiks secinājumiem

FotoRīga ir vienīgā pilsēta Baltijas galvaspilsētu vidū, kurā mirstība pārsniedz dzimstību un no kuras aizbrauc vairāk cilvēku, nekā iebrauc. Tam par iemeslu var būt pietiekami lielais rīdzinieku skaits, kuri nav apmierināti nedz ar dzīvi pilsētā, nedz ar dzīves kvalitātes progresu laika gaitā. Kopš gadsimta sākuma straujāko attīstību Baltijas galvaspilsētu vidū piedzīvojusi Viļņa. Jau šobrīd Viļņa ir Baltijas lielākā ekonomika un bagātākā pilsēta; turpinoties līdzšinējai tendencei, iedzīvotāju skaita ziņā Viļņa var apsteigt Rīgu jau 2025. gadā.
Lasīt visu...

21

Vai Rīga ir labi finansēta pilsēta?

FotoPilsētas budžeta apmērs un tā izlietošanas efektivitāte lielā mērā nosaka to, cik kvalitatīva ir pilsētvide. To Eiropas pilsētu sarakstā, kuru iedzīvotāji ir visvairāk apmierināti ar dzīvi pilsētā, pārliecinošā vairākumā ir bagātākās pilsētas, tai skaitā Cīrihe, Kopenhāgena un Stokholma, kur pašvaldībām brīvi līdzekļi pilsētvidei. Kā ar pilsētas budžeta iespēju audzēšanu veicas Rīgai?
Lasīt visu...

21

Par rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

FotoPubliskās atmiņas centrs ir sabiedrības institūcija, privāto tiesību juridiskā persona, kura netiek finansēta ar dotācijām no vispārējiem nodokļu ieņēmumiem. 2022. gada 24. februārī centrs izdeva Satversmē nostiprinātās komunistiskā totalitārā režīma nosodīšanas pienākuma īstenošanas oficiālos vietvārdos ieteikumus, nosūtīja ieteikumus visām pašvaldībām, tajā skaitā Jūsu domei. Oficiālu domes atbildi centrs nav saņēmis.
Lasīt visu...

21

Parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta grozījumiem ir jāatkārto

FotoAr pietiekamu skaitu parakstu neatbalstītā "Latvijas vīru biedrības" ierosinātā parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta grozījumiem ir jāatkārto, taču, lai tā izdotos:
Lasīt visu...

6

Par Latvijas Republikas Satversmē noteiktā komunistiskā totalitārā režīma nosodīšanas pienākuma īstenošanu un rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

FotoCienījamie Augšdaugavas novada domes deputāti! Publiskās atmiņas centrs (turpmāk - centrs) ir sabiedrības institūcija, privāto tiesību juridiskā persona, kura netiek finansēta ar dotācijām no vispārējiem nodokļu ieņēmumiem.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vairāku tiesnešu, tostarp AT senatores Andas Briedes atbildība par Covid-19 epidēmijas ierobežošanas pasākumu neievērošanu

Tiesnešu ētikas komisija, Tiesnešu disciplinārkolēģija un Disciplinārtiesa ir vērtējusi to, vai izpildvaras...

Foto

Ir tādi Satversmes tiesas spriedumi, kuru nepildīšana valdošo eliti nesatrauc itin nemaz

13. Saeimas laikā ir bijuši vairāki Satversmes tiesas spriedumi, par kuru neizpildi Valsts prezidents pat...

Foto

Kāpēc valsts aizsardzības dienestam – jā!

Jūlija sākumā aizsardzības ministrs Artis Pabriks vēstīja par ieceri izveidot valsts aizsardzības dienestu, kuram, sākot ar 2023. gadu, tiks pakļauti...

Foto

Par ārkārtas sociālo situāciju

Mums priekšā ir grūta ziema – dziļa energoresursu krīze, iespējams pandēmijas saasinājums. No tā, cik saprātīgi un solidāri spēsim sagatavoties gaidāmajiem pārbaudījumiem,...

Foto

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis. Tas noticis par ukraiņu asins cenu...

Foto

Satversmes tiesa ir jālikvidē

Šodien, 25.jūlijā Latvija pirmajā vietā (LPV) Centrālajā vēlēšanu komisijā iesniedza 4000 zīmju programmu un kandidātu sarakstu 14.Saeimas vēlēšanām. LPV savā 4000 zīmju programmā ir...

Foto

Ja mēs jautātu Jēzum pašam: "Skolotāj, kas ir ģimene?", mēs visdrīzāk saņemtu atbildi: "Kā ir rakstīts Dieva vārdā? Kā tu tur lasi?"

Mīļie draugi no Latvijas...

Foto

Atkal mani pārprot un nomelno!

Neprecīza ziņa par Latvijas Republikas Saeimas 2022.gada 14.jūlija grozījumiem Izglītības likumā ir radījusi satraukumu sociālajos tīklos un sabiedrībā. Ir pat parādījušies...

Foto

Skumji, ļoti skumji: atklāta vēstule sabiedrībai!

Jūs ziemā salsiet! Un daudzi arī nosals līdz nāvei! Bet "vietvalžiem" par to ir nospļauties, jo viņi būs siltumā un...

Foto

Kad Egils padzirdēja par „hūti”

Ar novēlošanos... bet vēlētos tomēr ieviest skaidrību tajā slavenajā "nācijas tēva" šmucē, kur viņš Gunāra Astras pieminekļa atklāšanā, ieskanoties valsts himnai,...

Foto

Par kartupeļiem un kolorado kāpuriem

Nenocietos un dažu Facebook lasīto rakstu iespaidā nolēmu izteikties sakarā ar valsts iekārtām, kuras esmu piedzīvojis un kurās ir dzīvojuši daudzi. Ak,...

Foto

Par sīkumiem, par bērnu audzināšanu

Es pelnu maizi, darbojoties tūrisma jomā. Ir forši, jo darbs ir brīvā dabā un ap Pāvilostu. Daru to nu jau 22...