Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

pilnīgi

29.06.2022. 01:06

pofig

Atbildēt

?

28.06.2022. 17:50

»

Celtnieks

Garlaiciigi. Kaapu zona, kaapu zona... ES buuveeshos KAPU zonaa. Kapos tak nav nekaadu liegumu, vai ne


Tu paskaties uz datumu. Tas ir 31.05.22. raksts. Ar visiem komentāriem. Nav ko publicēt un laiž pa otru apli to pašu. Bet tas jau tipiski portāla stilā.

Pēteri! Kas notiek? Nogriezīs par brāķi finansējumu.

Atbildēt

Celtnieks

28.06.2022. 16:51

Garlaiciigi. Kaapu zona, kaapu zona... ES buuveeshos KAPU zonaa. Kapos tak nav nekaadu liegumu, vai ne?

Atbildēt

čangaļi paliek čangaļi

01.06.2022. 08:39

kā puķins, uz vārdiem nereaģē...tikai uz lodi...zog izcili

Atbildēt

?

01.06.2022. 06:30

»

Pēteris

Esi gan dīvains cilvēks. Kāds man sakars ar šo cilvēku tiesu un tiesvedību? Mani vienkārši besī tā līšana visur un vienmēr ar moto - "vai tik tur kaut kas nenotiek bez mūsu ziņas


Vispirms jau jāsaka ka pārmetums par "... besī .... vai tik tur kaut kas nenotiek bez mūsu ziņas " īsti nebūs vietā. Tieši portāls un Lapsa mūs visus iesaista šajās peripētijās un regulāri sūta vēstījumus ka " bez mums tur kaut kas notiek gan". Lai arī vēstījumi nereti ilgst pat gadiem, informācija tajos bieži ir vienveidīga , vienpusēja un nepilnīga. Faktiski mēs visi savā ziņā tiekam uzskatīti par tādiem sava veida muļķiem, kuriem ir jāzin tik un tik, bet tālāk ni un ni. Savukārt cenšoties noskaidrot kaut ko papildus lai aizpildītu "baltos laukumus", kā šeit par to pašu paskaidrojuma autoru, kurš noteikti nav Lapsa, jo paskaidrojums ir tālu no viņa bulvārpreses izteiksmes stila, pēkšņi sākās satraukums un pārmetumi, kas , dabiski, ziņkāri tikai palielina.
Saki, vai šāda attieksme no portāla pret lasītājiem tevi nemaz nebesī? Tur viss OK?Ja tā, vai tu pats nemaz neliecies sev dīvains?

Atbildēt

VDK

01.06.2022. 03:15

»

Varbūt Pietiek pienācis laiks aprakstīt

Sorosa fonda finansējuma apmēru korupciju, veicinot Aizsargjoslu likuma izstrādi un pieņemšanu? Aizsargjoslu likuma nosacījumos Dabas aizsardzības pārvalde terorizē un soda iedzīvotājus


Ar tā sauktajiem dabas draugiem mēs varam gan graut valsts ekonomisko neatkarību, veicināt atkarību no gazprom, gan turēt alkatīgos atslēgas cilvēkus savā kontrolē.

Atbildēt

Latvenergo Elektrum cenu loģika murgaina?

31.05.2022. 23:14

SIA Latvijas Valsts uzvedas diezgan dīvaini pārdodot savus 80% saražoto elektrību uz ārpusi un pēc tam iepērkot ar ,,uzcenojumu,, par kuru maksā Latvijas patērētājs.

Tātad kas ir šie ,,ieguvēji,, no šādas politikas un kur ir Valsts ( ,,iedzīvotāju,, ,,intereses,,) un pietiks pļūtīt, ka neko nevaram Latvija šobrīd ar Hesiem uc saražo 80% elektroenerģijas, kuru nezkāpēc tirgo citiem, spekulantiem?!

Kas ir šie ,,spekulanti,, un varbūt laiks kratīt Elektrumu?

Atbildēt

Kādam labs kukulis iedots

31.05.2022. 22:35

»

Ne tikai

Sorosa fonda finansētais Aizsargjoslu likums, kā redziet, veicina korupciju un kriminalizē sabiedrību


Papētiet Papē tāpat kāpu aizsargjoslā notiek aktīva būvniecība. Agrāk sauktais "pajūris" vai "vitas parks". Agrākā padomju armijas jūrnieku daļa tur tagat liels montrs uzbūvēts uz nelegāliem pamatiem leitis laurinas attiecīgajiem samaksāja un no nelegàliem pamatiem kāpu aizsargjoslā tapa legāli. Un šo nelegālo būvju būvniecība Papes ciemā turpinās.

Atbildēt

Solid steel jacket

31.05.2022. 19:14

So what? Nu, uzbuuvees varbuut. Labi. Bet pasham tak tur jaadziivo, vai ne? Taa, luuk. Varbuut uzrodas kaads entuziasts ar shauteni, un viss....

Atbildēt

Tante no laukiem

31.05.2022. 15:33

»

Zizis

Ja galīgi nav ko rakstīt, nerakstiet neko


Piekrītu. Tādi atklājumi tiesās katru dienu ir vagoniem

Atbildēt

?

31.05.2022. 14:17

»

Pēteris

Varētu padomāt, ka tiesvedībā tērē tavu naudu. Ko tu vari līst svešā makā, ielien vēl gultā un tualetes podā


Nu kāpēc tik ļoti satraucies? Laikam tiešām aizskāru kādas slēpjamas tēmas. Bet tev jāsaprot, ja ilgstoši raksta vienu un to pašu, tas paliek neinteresanti un sāc meklēt atbildes uz citiem, apslēptiem bet ar tematu saistītiem jautājumiem. Tas ir neizbēgami šādam stilam ilgstoši rakstīt par vienu un to pašu jeb par neko.
Tā kā satraucies vai nē, jautājumi paliek un atbildes jau interesē ne tikai ani.
Jā, kā tev tur šodien tiesā gāji? Uzraksti, tikai bez apvainošanās un gānīšanās.

Atbildēt

Zizis

31.05.2022. 13:43

Ja galīgi nav ko rakstīt, nerakstiet neko.

Atbildēt

Pēteris

31.05.2022. 10:28

»

?

Kāpēc tāds satraukums par manu komentāru? Pieminēju kaut ko slēpjamu? Šķiet ka tā. Citādi jau nebūtu satraukums...


Varētu padomāt, ka tiesvedībā tērē tavu naudu. Ko tu vari līst svešā makā, ielien vēl gultā un tualetes podā!

Atbildēt

A.L.P.

31.05.2022. 10:01

Vai tiešām Latvijā nevar tikt galā ar vienu aptrakušu ,norijušos korumpantu ??? Nožēlojami redzēt kā vietējā dome siekalodamās lien pakaļā šitam iedomīgajam tizlenim ! Tiesāt vajag arī visas atbildīgās institūcijas !

Atbildēt

Varbūt Pietiek pienācis laiks aprakstīt

31.05.2022. 09:10

par Ramoliņa un Levita šeptēm?

Atbildēt

?

31.05.2022. 07:51

»

Pēteris

Kurš finansē - tas tev pakaļu plēš? Pastāsti, kurš tevi finansē, neslēpies aiz


Kāpēc tāds satraukums par manu komentāru? Pieminēju kaut ko slēpjamu? Šķiet ka tā. Citādi jau nebūtu satraukums.
Lai uzrakstītu pāris rindiņas komentāros nekādu finansējumu nevajag. Cita lieta izpausties tiesā ar iesniegumiem un paskaidrojumiem. Tāpēc tas man "plēš pakaļu"( lasi - interesē) , un gan jau ne tikai mani.

Atbildēt

?

31.05.2022. 07:22

Interesanti, kurš ir autors šiem tā saucamajiem Lapsas paskaidrojumiem. Tas noteikti nav Lapsas stils. Arī ļoti plašais paskaidrojumos izmantotais precīzu terminu un zināšanu loks Lapsam nu nekādi nepiemīt. Un galvenais - kā labā Lapsa cenšās, kurš finansē viņa aktivitātes?

Atbildēt

Varbūt Pietiek pienācis laiks aprakstīt

31.05.2022. 06:35

Sorosa fonda finansējuma apmēru korupciju, veicinot Aizsargjoslu likuma izstrādi un pieņemšanu? Aizsargjoslu likuma nosacījumos Dabas aizsardzības pārvalde terorizē un soda iedzīvotājus.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

3

Ostu reforma ir lieliska, un nevis mēs, bet visi citi vainīgi, ka rezultāti ir katastrofāli

FotoPar Latvijas ostu reformu ir ticis runāts visā aizejošās Krišjāņa Kariņa valdības darbības laikā. Tomēr izrādās, tas ir bijis par īsu, lai politiķu aprindās būtu panākta izpratne par šīs reformas lietderību un mērķiem. Iespējams, tāpēc ne tikai no ietekmi ostu un tranzīta biznesā zaudējušiem kritiķiem, bet arī no jaunās valdības veidotāju vidus izskan pretrunīgi vai pat ļoti kritiski vērtējumi, tostarp par to, ka ostu reforma esot izgāzusies.
Lasīt visu...

21

Man ir ideja – tagad mums vajag jaunu ārpolitikas stratēģiju

FotoPēc TVNET aptaujas pagaidu rezultātiem tikai 13% neatbalsta TV Rain licences anulēšanu. Starp viņiem ir tādi, kuri bēdājās, ka šis lēmums visizdevīgākais ir tieši putinam un vispār - kanāla aizliegšana esot viņu specoperācija.
Lasīt visu...

18

Ļoti ceru, ka Latvijas Žurnālistu asociācija nerunā visu žurnālistu vārdā!

FotoĻoti ceru, ka Latvijas Žurnālistu asociācija (LŽA) nerunā visu žurnālistu vārdā!
Lasīt visu...

3

Padomāt, kas tur tāds īpašs – drusciņ pārkāpa likumus un drusciņ atbalstīja Krievijas okupantus un agresorus...

FotoLatvijas Žurnālistu asociācija (LŽA) izsaka nožēlu par Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) lēmumu anulēt apraides licenci telekanālam "Doždj" ("Дождь"/"TV Rain") un uzskata, ka tas ir nesamērīgs iepretim pieļautajiem pārkāpumiem.
Lasīt visu...

21

Pašmērķīgi aizvainot - tā nav ne liela, ne izsmalcināta māksla

FotoMarks Rotko - “klusums ir precīzs, klusums ir tik akurāts”. Vērojot ļoti atšķirīgos viedokļus par provokatīvo mākslas darbu Rotko centrā Daugavpilī, atcerējos paša Rotko slaveno teicienu - “Silence is so accurate”.
Lasīt visu...

21

Patērētājiem ir jābūt tiesībām iepazīties ar tarifu izmaksu modeļiem un pamatojumu

FotoPatērētājiem taču būtu jāredz Sadales tīkla tarifu pamatojums? Regulators diemžēl ir citās domās un nepiekrīt uzlikt par pienākumu atklāt izmaksu attiecināšanas modeli. Es jūtos nonācis 20 gadus tālā pagātnē, kad šāda ignorance bija lielākās daļas valsts iestāžu norma.
Lasīt visu...

6

2021. gadā veselības jomā valstij atradās 1,897 miljardi eiro, šogad – tikai 1,505 miljardi, nākamgad vēl nedaudz mazāk

FotoBiju jau krustu šķērsu lūdzies dažādu partiju politiķiem uzrādīt, ko viņi sarakstījuši valdības deklarācijā par veselību un medicīnu, bet tie izlikās kurli esam vai vismaz paši teicās neredzējuši šādu sadaļu  deklarācijā. 
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Ierobežot medības nacionālajos parkos!

Ķemeru Nacionālais parks ir otrais Latvijā dibinātais (1997. gadā) nacionālais parks, kas no sava vecākā brāļa – Gaujas Nacionālā parka – atšķiras...

Foto

Mūsdienu feodālisms

Pie mums var atrast paralēles ar feodālo iekārtu ar visu tās tiesībatšķirīgo kontingentu - feodāļus, viņu algotņus un pārējos iedzīvotājus, kas sadalās pa slāņiem...

Foto

Indivīda rīcība un „valsts stāvoklis”

Indivīdam ir jānodala lēmumi par savu dzīvi no “valsts stāvokļa”. Savā personīgajā dzīvē ir jārīkojas tā, it kā valstī nekas pašam...

Foto

Kamēr slimnīcas valdes priekšsēdētājs saņem 8500 eiro mēnesī, negausīgie ārsti prasa 7500!

Vakar Latvijas Televīzijas raidījumā “Panorāma” tika parādīts korespondentes Zandas Ozolas-Balodes sižets “Onkoloģijas centrā darbu...

Foto

Latvija nekad nebūs bagāta, ja...

Pie mums šovakar ir divas spāņu ģimenes ar bērniem. Parasts vakars ar bērnu spēlēm, ēst gatavošanu un sarunām. Mums viss sanāks,...

Foto

Ausīs arī mūsu saule

Motoklubs „Dieva suņi” 20. novembrī savā Twitter kontā publicēja tvītu ”Tā saucamais “urā patriotisms” ir pretīgs ar to, ka viņš balstās un mītiem,...

Foto

Ekonomikas ministrei un valdības vadītājam jāuzņemas politiska atbildība par situāciju enerģētikā

Valdības rīcība sakarā ar AS "Sadales tīkli" regulatoram iesniegto jauno tarifu projektu ir bezatbildīga, un...

Foto

Lūk, cik enerģiski mēs skaldām matus

Biedrība “Latvijas Mediju ētikas padome” (LMĒP), kas apvieno 44 mediju asociācijas un individuālus medijus, triju gadu laikā ir sniegusi atbildes...

Foto

Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini

Armands Puče „Ar baltiem cimdiem”. Izcils eksemplārs. Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini. Klauzula viena -...

Foto

Sports visa mūža garumā ir veselības pamats

Laika sprīdis, kad politiķi cenšas izveidot valdību, ir vienīgā iespēja viņiem iedvest, ka valsts nav sadalāma 15 nozaru klucīšos...

Foto

"Sadales tīkla" tarifu celšana kā slēpts nodoklis graus iedzīvotāju un uzņēmēju maksātspēju

Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcijas deputāti aicina nepieļaut krasu elektroenerģijas pārvades tarifa...

Foto

Džeks, kurš pieliek mūli kā mērkaķis, ir patriots?

Labrīt. “Patriotu nedēļa” ar citas valsts karodziņiem Lāčplēša dienā un citu valstu tankiem 18. novembrī krastmalā ir galā,...

Foto

Paziņojums par enerģētisko situāciju valstī

Neraugoties uz veiktajiem pasākumiem, lai kompensētu apkures un elektroenerģijas izmaksas mājsaimniecībām, par oktobri saņemtie rēķini, salīdzinot ar iepriekšējo apkures sezonu, ir...

Foto

Par cilvēka nemirstību, kas ir medicīnas nesasniedzamais mērķis

Laika ass ir nežēlīga nākotnes pāreja pagātnē. Cilvēks alkst uzzināt nākotni, parasti viņš interesējas par nākotni savas prognozējamās...

Foto

Prātojums par diagonālēm

Pagājusī nedēļa uzrādīja zināmu bremzēšanos valdības veidošanas gaitā. Lai arī premjerkandidātam pagaidām nav Satversmes 56. panta kārtībā izsniegta aicinājuma uz Ministru kabineta sastādīšanu, uzvedās...

Foto

Prezidenta uzdevums ir izvirzīt premjera amata kandidātu, nevis norādīt partijām, ko tām darīt

Valdības veidošanas sarunas nevedas. “Jaunās vienotības” valdes priekšsēdētājs Krišjānis Kariņš par šo procesu...

Foto

Noticiet man - es tagad lasu Satversmi kā pilsonis

Valsts ir nācijas mājas, bet tās pamatlikums Latvijai – Satversme – ietver nācijas kopdzīves būtiskākos noteikumus, balstītus kopīgās vērtībās,...

Foto

Prezidents Egils ir jocīgs un galīgi neciena ģimenes vērtības un tradīcijas

Kad tad atkal ir noticis. Un ar Egilu un viņa kanceleju notiek. Čalis ar savu...

Foto

Valsts ir slikta, cilvēki ir slikti, pensionāri ir slikti, vēlētāji ir slikti, Lāčplēša diena ir slikta, es gan esmu lielisks

Šis būs personisks ieraksts. Un neapvainojieties....