Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Tavas idejas ir utopija

14.06.2022. 16:40

»

Tavs priekšstats par murgiem ir saprotams

Jo tev nav savu ideju...


Un sen jau izgāzušās. Tā ir utopija pie mūsu turīgā slāņa mentalitātes, kur likums tiek apiets ar līkumu, kur tīklu mājas renovē par viesu namiem un žogi ir necaurskatāmi mūri. Ideja par ciematu krasta joslas garumā ir vienos vārtos, jau šobrīd vēsturiskie zvejnieku ciemi pārtop par slēgtu, nepiederošiem nepieejamu teritoriju. Jo neskartāka daba ar brīvdienu māju saulrieta vērošanai galā, jo lielāks kārdinājums slēgt ciematu ceļu citiem šīs valsts pilsoņiem un nodokļu maksātājiem.

Atbildēt

Tavs priekšstats par murgiem ir saprotams

14.06.2022. 14:15

»

Visur jāuzliek savs skrāpējums

Katrs jauns sasaukums apaugs ar jaunām privilēģijām. Apbrīnoju aprobežotību, kas kāpas kā visiem pieejamu dabas teritoriju iemaina pret privātmāju apbūvi. Tad sekos izciršana, ierakšnās un norakšana, cīņa par apbūves blīvumu un augstumu. Akatība, lepnības gars un muļķība nepazīst robežas. Cilvēks nespēj...


Jo tev nav savu ideju.

Piemēram, man ir.

Bet to nekad neieviesīs, jo neatbilst globālistu idejām.

Kas valstij liedz atļaut pie jūras būvēt tikai tradicionālās koka viensētas?

Paralēli radot darbvieta tiem, kas konstatē pārkāpumus, uzliek sodus un nojauc bez kompensācijas. ELT tieču jau ir!

Nekāda asfalta un betona.

Bet to globālisti neatļautu, jo tas kultivētu “etnisko terorismu”..

Lai mazinātu dzīves kvalitāti, cionistu LV pat nespēj nodrošināt likumā paredzēto ik pa 1 km publisko piekļuvi Baltijas jūras pludmalei, sarīdot kaimiņus un publiku ar īpašniekiem, kam tāda pieeja ir.

Atbildēt

Visur jāuzliek savs skrāpējums

14.06.2022. 13:57

»

Tūkstošiem tādu idiotu kā tu

atkārto tukšas un neaktuālas mantras ar no e ojušiem proekšstatiem


Katrs jauns sasaukums apaugs ar jaunām privilēģijām. Apbrīnoju aprobežotību, kas kāpas kā visiem pieejamu dabas teritoriju iemaina pret privātmāju apbūvi. Tad sekos izciršana, ierakšnās un norakšana, cīņa par apbūves blīvumu un augstumu. Akatība, lepnības gars un muļķība nepazīst robežas. Cilvēks nespēj ar prātu pieņemt, ka ir kaut kas vairāk nekā tikai mans ar četriem mietiem un drāšu žogu nosprausts, visur jāuzliek savs skrāpējums.

Atbildēt

CIk tev atlicis dzīvot?

14.06.2022. 12:51

»

Nacionālā bagātība

Privilēģijām piemīt tendence paplašināties. Privilēģijas strādā totalitāros režīmos un oligarhijās, tad ir iespējamas pilis mežonīgā dabas ainavā ar neskartu skatu līdz horizontam. Demokrātijas un brīvā tirgus apstākļos , ja nepastāv veselā saprāta noteikti ierobežojumi, tad tāds zemes pleķītis kā Baltijas...


Tu neko vairs neiegūsi.

Parcelēt un apbūvēt var atļaut ar valstij izdevīgiem noteikumiem. Bet nē! Soross un Norvēģu un globālās korporācijas Norvēģijas, Zviedrijas, Dānijas, Vācijas utt tūristiem plāno daudzstāvu debesskrājus uz mazu teritoriju ar kompaktu zees gabala izmantošanu.

Latviešu vairs nebūs. Tos, kurus sauks par latviešiem, izskatīsies pēc žīdiem, ķīniešiem un mongoļiem no Āfrikas..ja vien preambula būs saglabāta Pasaules valdības labestībā Latvijai..

Tikai ne latviešu viensētas pie jūras!

Atbildēt

Nacionālā bagātība

14.06.2022. 12:14

Privilēģijām piemīt tendence paplašināties. Privilēģijas strādā totalitāros režīmos un oligarhijās, tad ir iespējamas pilis mežonīgā dabas ainavā ar neskartu skatu līdz horizontam. Demokrātijas un brīvā tirgus apstākļos , ja nepastāv veselā saprāta noteikti ierobežojumi, tad tāds zemes pleķītis kā Baltijas jūras un Rīgas jūras līča piekraste pārtaps blīvi apbūvētā un parcelētā līdz ūdenim teritorijā. Ja nebūs stingri noteikumi un ierobežojumi VISIEM, varam atvadīties no piekrastes kāpām, kādas tās zinām.

Atbildēt

Indullis Durka no Dikļiem

14.06.2022. 08:55

»


Lai ari manus texstus zok, tomēr raksta pareizi no maniem vārdiem.

Atbildēt

Arī Norvēģijas privāta lielkompānija sponsorēja

14.06.2022. 08:48

Pašvaldību lietu ministrijas projektu par pieguļošo Baltijas jūrai teritoriju izpēti tūrisma vajadzībām.

Jums tas viss lētticīgie lochi “rokas nost no kāpām”, plukatas, nešķiet aizdomīgi reizē ar Sorosa finansēto Aizsargjoslu likumu?

Atbildēt

Pareizi mini!

14.06.2022. 08:37

»

Oki

kadastrs.lv stāv rakstīts , ka īpašnieks kāpām un jūrmalai ir valsts , nevis tauta . Pietiktu, ja valsts un pašvaldības rūpētos par tauvas joslām un piekļuves servitūtiem , lai būtu iespējama reāla to lietošana, kā tas likumos noteikts


Kāpu aizsargjosla. Ciema teritorija 150 m, lauku 300 m. Tas no Sorosa fonda sponsorētā Aizsargjoslu likuma. Kad globālās korporācijas sadomās celt hoteļus un moteļus, likums mainīs.

Pasaules valdības 1. samitā tika ieskicēts plāns. Apzināt tīras teritorijas globāli, korporācijāmtās iegūstot īpašumā un kā aktīvus tirgojot Ņujorkas biržā. Kritēriji - tīrs gaiss, tīra vide, nepiesārņots ķimikālijām dzeramais pazemes ūdens.

Atbildēt

Oki

14.06.2022. 08:11

»

rokas nost no kāpām !

Īpaši naudas maisiem un korumpētiem oligarhiem. Kāpas un jūrmala pieder tautai


kadastrs.lv stāv rakstīts , ka īpašnieks kāpām un jūrmalai ir valsts , nevis tauta . Pietiktu, ja valsts un pašvaldības rūpētos par tauvas joslām un piekļuves servitūtiem , lai būtu iespējama reāla to lietošana, kā tas likumos noteikts .

Atbildēt

tu neapšaubi savu nenormalitāti

13.06.2022. 22:43

»

Oki

Es dzirdēju . Tu apšaubi savu normalitāti . Nekomentēšu


nekomentēšu, neesmu specializējies garīgas nekondīcijas analītikā.

Atbildēt

rokas nost no kāpām !

13.06.2022. 22:32

Īpaši naudas maisiem un korumpētiem oligarhiem. Kāpas un jūrmala pieder tautai.

Atbildēt

Es, Indullis Durka no Dikļiem,

13.06.2022. 20:01

»

pietieklap$$as pa$$ūtījumgalc

Nauda ne$$mird


apstiprinu, ka komentārs ir man nozakts un no maniem vārdiem nubet uzrakstīc pareizi.

Atbildēt

es nezinu vai tu zini, ka

13.06.2022. 18:32

»

Oki

Es nezinu vai Tu zini , kas ir kapitālisms , bet mēs tajā dzīvojam . Ja kapitālismā sāk likties , ka nauda smird , tad kaut kas nav labi ar ožu vai ar saprašanu


neviens normāls cilvēks nevēlas lasīt un arī nelasa šādus truli analfabētiskus vāvuļojumus.

Atbildēt

Oki

13.06.2022. 15:44

»

Vēsturiskie dati

Ieteikums pasūtīt no ASV arhīva 1941.gada vācu armijas aerofoto. Piekraste no Rīgas līdz Kolkai, tālāk līdz Irbes ietekai ir nolidota. Kvalitāte diezgan laba tiem laikiem. Tur arī varēs redzēt ir būves vai kāpu apaugums


Nevajag visu laiku dzīvot pagātnē, vajag skatīties uz priekšu ! Mēs nedzīvojam 1941 gadā , un ja negribam dzīvot kaut kādā fetiša rezervātā , ir jātiek pāri 1941 gada mentalitātei un jāiet uz priekšu .

Atbildēt

Oki

13.06.2022. 15:40

»

pietieklap$$as pa$$ūtījumgalc

Nauda ne$$mird


Es nezinu vai Tu zini , kas ir kapitālisms , bet mēs tajā dzīvojam . Ja kapitālismā sāk likties , ka nauda smird , tad kaut kas nav labi ar ožu vai ar saprašanu ...

Atbildēt

izraidīt jau mīļi

13.06.2022. 13:14

»

Kas vispār vairs atļauts?

Pat cilvēktiesības liegtas ar 13.03.2020. Un neviena partija pat nesola atjaunot


puķins liek citumā un liek švabru...GULAGU ŅET zini????????????????????????????????

Atbildēt

Viņi neraujas neviena labā

13.06.2022. 12:27

»

?

Skatos ka portāls savā stilā turpina izpausmes no sērijas ,, vienu un to pašu par to pašu,,. Tāpēc pieturoties portāla stilam turpināšu jautāt to, kas interesē mani un ne tikai mani, bet par ko tā arī nav īstas skaidrības...


Vnk nav nekā aktuāla par ko rakstīt un nav kas raksta labi un atbilsoši laika garam.

Tad nu rok ap tiem, kas uzspļauj huntas ierobežojumiem.

Atbildēt

Kas vispār vairs atļauts?

13.06.2022. 12:25

Pat cilvēktiesības liegtas ar 13.03.2020. Un neviena partija pat nesola atjaunot.

Tiesībsargs Ja sons zaudējis prātu, draud ar izraidīšanu no valsts tiem, kas izsaka savus viefokļus, kas nesakrīt ar cionistu LV huntas viedokļiem

Atbildēt

Vēsturiskie dati

13.06.2022. 11:50

Ieteikums pasūtīt no ASV arhīva 1941.gada vācu armijas aerofoto. Piekraste no Rīgas līdz Kolkai, tālāk līdz Irbes ietekai ir nolidota. Kvalitāte diezgan laba tiem laikiem. Tur arī varēs redzēt ir būves vai kāpu apaugums.

Atbildēt

?

13.06.2022. 08:14

Skatos ka portāls savā stilā turpina izpausmes no sērijas ,, vienu un to pašu par to pašu,,. Tāpēc pieturoties portāla stilam turpināšu jautāt to, kas interesē mani un ne tikai mani, bet par ko tā arī nav īstas skaidrības.
Kurš rgatavo Lato Lapsas parakstītos paskaidrojumus, jo tas noteikti nav viņa stils? Kā labā Lato Lapsa tik cītīgi raujas un kurš to visu finansē?

Atbildēt

Iecerētās apbūves tiks aizliegtas visiem

13.06.2022. 06:01

Sorosa fonda sponsorētais aizsargjoslu likums ir starptautiskais terorisms. Zaļais koridors tautai uz labākiem medību laukiem.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Labklājība

FotoDzīvojam laikā, kad aktīvi un strauji tiek formatēta cilvēku apziņa, mainīta vārdu nozīme un jēdzienu saturs. Pārsvarā – cilvēku degradācijas, paverdzināšanas un iznīcināšanas nolūkā. Mēs visi domājam kādā valodā, attiecīgi – mainot vārdu nozīmi, var ietekmēt mūsu domāšanu. Bet šoreiz ne par to. Tā ir vesela zinātne, kuru sauc par NLP (neirolingvistiskā programmēšana jeb – smadzeņu skalošana). Šoreiz es vēlos vērst uzmanību uz to, ko mēs saprotam ar vārdu “labklājība”.
Lasīt visu...

6

Sanāca kā vienmēr, bet ticiet – risinājums top, un vainīgi ir visi citi, tikai ne es

FotoStraujiem soļiem tuvojas jaunā mācību gada sākums - 2022./2023. mācību gadā noslēgsies trīs gadu pārejas periods, kurā tiek ieviesta pilnveidotā mācību pieeja. Gaidāmais mācību gads paredz jaunās pieejas ieviešanu 3., 6., 9., 12. klasei. Neraugoties uz to, ka pārejas periods tuvojas noslēgumam, pedagogi norāda uz mācību materiālu trūkumu. Kā skolotāja varu tikai piekrist, ka, ieviešot jauno saturu, primāri bija nepieciešams domāt par mācību materiālu izstrādi un pieejamību. Līdzīgi kā ar mācībām tikai valsts valodā – mēs apzināmies, ka rīcībai patiesībā bija jābūt krietni ātrāk, un to, cik būtiski nepalaist garām iespēju labot iepriekš neizdarīto. Arī mācību līdzekļu jautājumā notiek aktīvs darbs, lai dažādos mācību priekšmetos nodrošinātu jaunu mācību resursu un metodisko līdzekļu pieejamību.
Lasīt visu...

21

Vēlēšanas kā mazohistu prieki

FotoPēc Latvijas Televīzijas pasūtījuma tirgus un sabiedriskās domas pētījumu centrs SKDS jūlijā ir veicis aptauju un konstatējis, kā Latvijas pilsoņi balsotu, ja vēlēšanas notiktu tūlīt.
Lasīt visu...

21

Kā Rīgai panākt Viļņu, Tallinu un Ziemeļeiropu? Laiks secinājumiem

FotoRīga ir vienīgā pilsēta Baltijas galvaspilsētu vidū, kurā mirstība pārsniedz dzimstību un no kuras aizbrauc vairāk cilvēku, nekā iebrauc. Tam par iemeslu var būt pietiekami lielais rīdzinieku skaits, kuri nav apmierināti nedz ar dzīvi pilsētā, nedz ar dzīves kvalitātes progresu laika gaitā. Kopš gadsimta sākuma straujāko attīstību Baltijas galvaspilsētu vidū piedzīvojusi Viļņa. Jau šobrīd Viļņa ir Baltijas lielākā ekonomika un bagātākā pilsēta; turpinoties līdzšinējai tendencei, iedzīvotāju skaita ziņā Viļņa var apsteigt Rīgu jau 2025. gadā.
Lasīt visu...

21

Vai Rīga ir labi finansēta pilsēta?

FotoPilsētas budžeta apmērs un tā izlietošanas efektivitāte lielā mērā nosaka to, cik kvalitatīva ir pilsētvide. To Eiropas pilsētu sarakstā, kuru iedzīvotāji ir visvairāk apmierināti ar dzīvi pilsētā, pārliecinošā vairākumā ir bagātākās pilsētas, tai skaitā Cīrihe, Kopenhāgena un Stokholma, kur pašvaldībām brīvi līdzekļi pilsētvidei. Kā ar pilsētas budžeta iespēju audzēšanu veicas Rīgai?
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

Publiskās atmiņas centrs ir sabiedrības institūcija, privāto tiesību juridiskā persona, kura netiek finansēta ar dotācijām no vispārējiem nodokļu ieņēmumiem. 2022. gada 24....

Foto

Parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta grozījumiem ir jāatkārto

Ar pietiekamu skaitu parakstu neatbalstītā "Latvijas vīru biedrības" ierosinātā parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta...

Foto

Par Latvijas Republikas Satversmē noteiktā komunistiskā totalitārā režīma nosodīšanas pienākuma īstenošanu un rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

Cienījamie Augšdaugavas novada domes deputāti! Publiskās atmiņas centrs (turpmāk - centrs)...

Foto

Vairāku tiesnešu, tostarp AT senatores Andas Briedes atbildība par Covid-19 epidēmijas ierobežošanas pasākumu neievērošanu

Tiesnešu ētikas komisija, Tiesnešu disciplinārkolēģija un Disciplinārtiesa ir vērtējusi to, vai izpildvaras...

Foto

Ir tādi Satversmes tiesas spriedumi, kuru nepildīšana valdošo eliti nesatrauc itin nemaz

13. Saeimas laikā ir bijuši vairāki Satversmes tiesas spriedumi, par kuru neizpildi Valsts prezidents pat...

Foto

Kāpēc valsts aizsardzības dienestam – jā!

Jūlija sākumā aizsardzības ministrs Artis Pabriks vēstīja par ieceri izveidot valsts aizsardzības dienestu, kuram, sākot ar 2023. gadu, tiks pakļauti...

Foto

Par ārkārtas sociālo situāciju

Mums priekšā ir grūta ziema – dziļa energoresursu krīze, iespējams pandēmijas saasinājums. No tā, cik saprātīgi un solidāri spēsim sagatavoties gaidāmajiem pārbaudījumiem,...

Foto

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis. Tas noticis par ukraiņu asins cenu...

Foto

Satversmes tiesa ir jālikvidē

Šodien, 25.jūlijā Latvija pirmajā vietā (LPV) Centrālajā vēlēšanu komisijā iesniedza 4000 zīmju programmu un kandidātu sarakstu 14.Saeimas vēlēšanām. LPV savā 4000 zīmju programmā ir...