Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

“Neesmu ne par, ne pret vakcināciju, bet tūlīt pastāstīšu, kādēļ man ir kruta imunitāte un visi vakcinētie ir aitas!” nosprieda Lotārs, atverot vaļā savu facebook sienu. Lotārs nav nedz neizlēmīgais, nedz miermīlīgi nevakcinēties noskaņotais, ko viņa draugu loks saprastu, jo šīs nostājas nav citu mieram uzbāzīgas. Lotārs ir agresīvs antivakceris, kurš, lai arī organiskajā ķīmijā un mikrobioloģijā ir apaļa nulle, visiem un visur bāžās virsū ar savu viedokli par vakcīnām pat tad, ja viņam to neviens neprasa.

Taču Lotārs ir konsekvents čalis – jau agrā bērnībā Raimonda Paula koncerta vidū viņš leca no savas sēdvietas kājās un, lai arī bez jebkādas muzikālās izglītības, bļāva: “Šis muzifarss un klavierafēra ir Steinway & Sons kompānijas apmaksāts šovs, lai ar skaņas frekvenču palīdzību manipulētu ar mūsu ausīm! Maestro ir tautas nodevējs, kurš ir mūzikas industrijas nopirkts propagandists! Un vispār klavieres pareizi spēlē pavisam citādāk!” Šis liktenīgais koncerts bija pēdējā reize, kad Lotārs satika savus vecākus, jo pēc pasākuma Marta ar Ritvaru nejauši aizmirsa, ka uz koncertu bija ieradušies ar dēlu...

Tā nu Lotārs auga viens un gudrāks par visiem pārējiem, kas arī ir saprotami, jo, ja cilvēkam apkārt baigi daudz citu nav, tad viņa retorikā vairāk arī dominē vārdiņš “es”. Ierakstījis internetā savas kārtējās vakcīnpārdomas, kuras Lotārs ieguva no virsrakstiem krievu valodā, jo angļu valodu viņš vienkārši nerubī, Lotārs dedzīgi sāka meklēt kādu Covid19 sertificēto apmeklētāju koncertu reklāmu.

Lai arī paši mākslinieki un pasākumi Lotāram neuzbāžas un ar varu pie sevis nevelk, Lotārs nekautrējās rakstīt tur komentārus par segregāciju, diskrimināciju, genocīdu, vēl beigās piebilstot: “Uz sho tautas skjirotaaju koncertiem es vairs neieshuu!” Lotārs gan aizmirsa pieminēt, ka pēdējais “kultūras pasākums”, ko viņš apmeklēja, bija krievu valodā torrentos novilkts “Kapteinis Amerika” uz viņa viesistabas datora, bet, hei, - Lotārs nudien ir pamatīgs zaudējums Latvijas kultūras videi.

Vēl Lotārs savos komentāros izmanto un ir atsvaidzinājis labi aizmirstu, humoristisku vārdu spēli, kura Lotāram nezināmu iemeslu dēļ cilvēku sarunvalodā parasti apstājās pēc 5. klases pabeigšanas. Proti, nosaukt vakcinētos par “fakcinētajiem”! Radošo aizvainojumu paraugstunda, draugi! Lotārs atcerējās, kādu iespaidu tas atstāja uz viņa dzīvi, kad neģēlīgie negantnieki no 3.b klases viņu sauca par “Lotāru-Šmotāru” un rādīja ar pirkstu. Šis aizvainojošais uzbrukums bija tik sāpīgs, ka Lotārs nolēma to pārņemt arī savā arsenālā.

“Jūs fakcineetie idijoti varat fakcinēt wiensotru dupsii!” Lotārs pierakstīja pie kādas teātra izrādes reklāmas. “Gribu redzēt kursh piedaliisies,shajaa kovidafeeraa!! Tauta jau nav,stulba tauta nav aitas!” atstāts vēl viens trāpīgs dzēliens pie kādas festivāla reklāmas! “Tu esi zaudeejis visu cienju manaas aciis ar sho diskriminaaciju un tautas skjelshanu!” Lotārs pietvīkušiem, sārtiem vaigiem ierakstīja komentārā pie kāda mākslinieka koncerta reklāmas.

Lotāram gan ir dziļi pajāt, ka kultūras nozare vairāk nekā gadu ir uz pauzes. Viņš uzskata, ka māksliniekiem, producentiem, tehniķiem, koncertzāļu īpašniekiem un visiem pārējiem no kultūras nozares vajag turpināt nestrādāt un labāk iziet ubagot uz ielas, nevis piedalīties šajā naidīgajā tautas dalīšanā. Lotāram ir arī pilnīgi vienalga, ka lēmumus par ierobežojumiem pieņem valdība, tāpēc visu vainu viņš noveļ uz tiem, kuri priecājas, ka beidzot varētu tā kā sākt atkal satikt savus skatītājus un vēl bonusā nomaksāt visus tekošos, kā arī iekavētos rēķinus.

Papildus komentāriem Lotārs dalās arī ar video un virsrakstu skrīnšotiem (jo pašus rakstus lasa tikai aitas), kur tiek iesmiets par visiem vakcinētajiem un pateikts, ka vakcinācija ir piespiedu. Lai arī otrai daļai pāris Lotāra paziņas piekrita, Lotārs pārtrauca ar viņām komunicēt, kad šīs paziņas pavaicāja: “Ok, bet kāds ir Tavs piedāvājums tikšanai galā ar pandēmiju? Lotār, ja Tev ir idejas, tad mēs nešaubāmies, ka jau rīt spiedīsi ASV prezidenta roku un saņemsi Nobela prēmiju!” Lai nosistu dusmas, Lotārs šo sarunu pameta, veikliem soļiem rikšojot mājās.

“Feisbuks, feisbuks būs glābiņš, kur es tiem kovidiotiem tagad parādīšu!” nosprieda Lotārs un aši devās uz savas vecmātes dzīvokli, kurā, lai arī Lotāram jau sen ir pāri 30, viņš joprojām ar vecmāmiņu kopā dzīvo. Lotāra vecā māte gan ir kurla, tādēļ tai nabaga sievietei nav ikdienā jāklusās tā ateja, kas pa Lotāra muti laukā tek. Tā teikt – katram mākonim zelta maliņa!

Piesēdies pie datora, Lotārs atrod internetā savu jauno upuri, kurš ir pilnīgs uzbraucienu “džekpots” – vakcinējies mākslinieks, kurš pat rīko pasākumu sertificētajiem – Ralfs Eilands. Lai arī Lotārs nespēja atrast nevienu ierakstu, kur Ralfs kādu ir aicinājis vakcinēties, gluži pretēji, pie savas potes saņemšanas bildes Ralfs pat bija pierakstījis, ka tā ir katra cilvēka brīva izvēle, kā arī Ralfam ir pāris nevakcinēti paziņas, ar kuriem Ralfs tāpat mierīgi var pavadīt laiku, jo viņi ar savu viedokli neuzbāžas, Lotārs sāka drukāt Eilandam naidīgu vēstuli. “Tu karinja nopirktaa fakcinaacijas aita!!! Patiik diskrimineet citus, koa??!!”

Nospiedis pogu “sūtīt”, Lotāram garastāvoklis manāmi uzlabojās, un viņš, iebraucot ar roku savos speķainajos matos, pat sāka viegli ķiķināt, un Lotāra mollīgo ķermeni pārņēma vieglas vibrācijas, kā rezultātā Lotārs pat izskatījās pēc tāda mīlīga flabera. Bet kas tad tas? Lotāram par pārsteigumu, viņš saņēma no mākslinieka atbildi! Lai arī lasīšana nav Lotāra lielākā aizraušanās, un aitu viedoklis Lotāram neinteresē, šo nevarēja neizlasīt. Melns uz balta bija rakstīts: “Mīļo Lotār! Sveicieni Tavai mammai, un diskriminē, lūdzu, d...st! Cieņā Ralfs Eilands”

Šeit Tev ir iespēja atnākt uz kaut ko, kur Lotārs točna nebūs: https://www.bilesuparadize.lv/lv/event/99993

Pārpublicēts no Facebook

Novērtē šo rakstu:

23
73

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kāda ir atšķirība starp antidemokrātisko, totalitāro režīmu Latvijā un normālu Rietumu demokrātisku valsti

FotoManas, Aivara Lemberga Satversmes 94.pantā garantētās tiesības uz brīvību Rīgas apgabaltiesa ir pārkāpusi. Šādu Rīgas apgabaltiesai neglaimojošu slēdzienu ir noteicis Latvijas parlamenta ieceltais Tiesībsargs, kurš uzrauga cilvēktiesību ievērošanu Latvijā. Kāda ir tiesas reakcija, kādas darbības veic tiesa, lai novērstu Satversmes 94.pantā man garantēto cilvēktiesību uz brīvību pārkāpumu? Nekādi un nekā! Pilnīga ignorance!
Lasīt visu...

18

Uzticēšanos un naudu ārstiem, nevis ierēdņiem, – tā ir atslēga vakcinācijas procesa uzlabošanai

FotoLatvijā pakāpeniski atkal pieaug COVID-19 izplatība, un valdība, nespējot panākt vakcinācijas aptveres rādītāju uzlabošanos, ķeras pie piespiedu mēriem. Saeimā iesniegts likumprojekts par obligātu vakcināciju atsevišķām strādājošo kategorijām: izglītības, veselības aprūpes un sociālās jomas darbiniekiem. Tos, kuri nevarēs uzrādīt atbilstošu sertifikātu, draud atlaist no darba.
Lasīt visu...

21

Ārstu biedrība aicina pārtraukt nodokļu maksātāju naudas izšķērdēšanu

FotoLatvijas Ārstu biedrība (LĀB) iestājas par vakcināciju kā pašlaik drošāko un efektīvāko Covid-19 pandēmijas ierobežošanas līdzekli, bet ir kategoriski pret vakcinācijas loterijas rīkošanu. LĀB uzskata, ka fiskālu stimulu izmantošana sabiedrības veselības veicināšanā ir pieļaujama tikai izņēmuma gadījumos. Biedrība aicina pārtraukt nodokļu maksātāju naudas izšķērdēšanu neefektīvām reklāmas kampaņām un naudu novirzīt Latvijas veselības aprūpes stiprināšanai.
Lasīt visu...

12

Tauta NAV ēzelis!

FotoMūsu valdībā lielai daļai partiju azartspēles (tostarp loterijas) ir tīkamas: tas ir viņu asinsritē kā barojošs mātes piens. Ne velti parlamentā viskaismīgāk tiek debatēti ne jau tautas labklājībai būtiskie, bet gan azartspēļu biznesam svarīgi jautājumi.
Lasīt visu...

21

Nomenklatūras valsts un nomenklatūras vara

FotoJau sākumā teicu, ka Juris Stukāns ar prokuratūru galā netiks. Precīzi un pamatīgi aprakstīta viņa darbība šajā rakstā, bet nekad nevar uzrakstīt tik labi, lai nevarētu papildināt vai uzrakstīt labāk.
Lasīt visu...

12

Varbūt arī mēs tāpat kā Kariņa valdība varam sākt uzskatīt, ka likums ir nevis likums, bet ieteikums?

FotoLIKUMU IGNORANCE ir SASNIEGUSI APOGEJU! Ministru kabinetā skata likumprojektu, kur visciniskākajā veidā valsts varu nozagušies demonstrē, kā NELIKUMĪGU lietu PADARĪT PAR LIKUMĪGU!
Lasīt visu...

12

Priesteru padome: ja garīdznieks aicina izvairīties no vakcinācijas, tad viņš šķeļ Baznīcu no iekšienes

Foto2021. gada 22. jūlijā attālināti notika Rīgas arhidiecēzes Priesteru padomes un dekānu tikšanās par vakcinācijas jautājumu, kas šobrīd tik ļoti šķeļ sabiedrību un arī draudzes. Saskaņā ar novērojumiem, vairumam ticīgo vakcinācija ir morāli pieņemama, bet tajā pašā laikā ir daļa katoļu kas aktīvi ieņem negatīvu nostāju pret vakcināciju. Nepieņemamu antivakcinācijas nostājas izpausmju dēļ, kuru rezultātā ir atsevišķas draudzes ir sašķēlušās, Rīgas arhibīskaps metropolīts uzskatīja par nepieciešamu sasaukt Priesteru padomes sēdi.
Lasīt visu...

Lursoft