Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Ministram Sprūdžam Satversme nav likums

Aivars Lembergs, Ventspils pilsētas domes priekšsēdētājs
14.11.2012.
Komentāri (41)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Šafranskis > 15.11.2012. 13:54

20.11.2012. 12:21

2012.g.27.aprīlī, Ventspils pilsētas dome apstiprināja konsolidēto 2011.gada pārskatu ar divgadīgu caurumu 12.5 miljonu latu apmērā.
2011.gadā bezatlīdzības lietošanā brīvostai tika nodots pilsētas īpašums vēl par 2 miljoniem latu. Tādējādi kopējā pilsētas īpašuma, kas nodots bezatlīdzības lietošanā brīvostas pārvaldei, pārsniedz 30 miljonus latu. Kāpēc? Acīmredzami, lai osta efektīvi izmantotu pilsētas īpašumu, atstājot pārvaldes ienākumus savā privātajā, no svešām acīm labi noslēptajā kabatā. Šīs pilsētas īpašuma pārvaldes shēmas rezultātā pilsētas budžetam garām gājusi liela nauda, bet brīvostā kāds ir ļoti labi nopelnījis.
Pašu kapitāls samazinājies par 2 miljoniem latu. Rezerves mākslīgi palielinātas par 1.6 miljoniem latu uz „kaut kā” virtuālas pārvērtēšanas rēķina, bet Ventspils pašpārvaldes saimnieciskās darbības rezultāts 2011.gadā bija mīnus 3.5 miljoni latu. Citiem vārdiem, 2011.gadā Ventspils dome iztērējusi par 3.5 miljoniem latu vairāk, nekā nopelnījusi, bet pēdējos divos gados šādā veidā gūtais rezultāts (budžeta deficīts) bija jau mīnus 12.5 miljoni latu. Ja neņemam vērā virtuālo rezervju pārvērtēšanu, tad caurums budžetā divos gados pārsniedz 14 miljonus latu.

Atbildēt

akuna matata

18.11.2012. 23:47

Interesanti sanaak - lembergs nepilda ne tiesu, ne prokuratuuras, ne ministra riikojumus, bet pats strikti pagjeer ministram - atbildi! un fiksi!
Un veel interesantaak, ka NEVIENS nespeej tikt galaa ar PEEC MANAAM DOMAAM ar napoleona un minhauzena sindromiem slimu pamatiigi apzagushos un veel visaadi sakjeeziijushos mazpilseetas meeru... Nu, sorry, Latvija! Kas notiek?

Atbildēt

Skat

18.11.2012. 14:56

Jaa, Aivar, suuti tik Vienotiibai kljauzas par reformistiem, jo vinji (V ) skaidri ir paraadiijushi, ka ir pret koaliicijas partneriem, bet ir par tevi!:)

Atbildēt

Malda

18.11.2012. 00:25

"nestāstiet kas man jādara un es netiekšu kur jums jāiet.." Kādēļ jūs cenšaties man kaut ko norādīt un liekat nez ar ko iepazīties.. man tas neinteresē! Es zinu ko domāju, un man neviens tiesas spriedums neliks domāt par sprīdi garo vīriņu kā par Latvijas mesiju. Es viņam neticu un savas domas mainīt negrasos. Iedomāties, ka viņš ir šīs pasaules naba, var tikai bērnībā smagā nabadzībā turēts cilvēks, kurš ticis pie naudas, zaudē mēra sajūtu..

Atbildēt

> Malda 15.11.2012. 15:06

17.11.2012. 16:07

Ventspilī pašvaldība lemj par vides licenču izsniegšanu un kādām nodokļu atlaidēm (zemes, īapšuma). Licences, ja ir izpildīti visi kritēriji, saņem visi uzņēmumi. Nodokļu atlaides, zinu , ka saņem uzņēmumi, nesasitīti ar lembergu - tātad te arī nav ko pārmest. Tur nevar pārmest kaut kādas personiskas Lemberga intereses. Ja ir pierādījumi, ka kādos iepirkumos, būtu uzvarējuši "Lemberga uzņēmumi" (bija sliktāki par citiem, bet saņēma kādus pasūtījumus)- tādu pierādījumu nav. Teorētiski, protams, ierēdnim nevajadzētu būt uzņēmumiem, bet konkrētajā gadījumā, kad Lembergam inkriminē 'tranzītbiznesa uzņēmumu piederību, nekādas iespējas pašvaldībā ietekmēt šos uzņēmumus neredzu- vides licenču noteikumi ir visiem vienādi, atlaides šiem uzņēmumiem ir saskaņā ar BP lkumu un BP noteikumiem, kas ir publiski un pārbaudāmi.

Atbildēt

ventspilnieks

17.11.2012. 14:24

Ja Lembergs ieguldīja savus līdzekļus daudzos Ventspils uzņēmumos ,tas nenozimē,ka viņš ir kādu apzadzis.Drīzāk ir tā ,ka šie uzņēmumi darbojas Venrspilī un Latvijā,dod darba vietas valsts iedzīvotājiem.Ar savu iesaistīšanos viņš acīmredzot ir nogriezus ceļu vairākiem vīriņiem,kuri labprāt pārdotu iegūto ārzemniekiem,kā tas notiek Latvijā ar zemiPortāls pietiek apzināti vairo pret lembergu kampaņu,jo izmanto cilvēku naidu un nenovīdību sava biznesā -cilvēki kāri lasa visu šo ....

Atbildēt

to Malda

16.11.2012. 19:41

Tam, kas Maldai iebilst..
"....visu pašvaldību budžeti veidojas vienādi- no algas nodokļa un zemes, īpašumu..." mans uzsvars tiks likts uz algas nodokli...būtu tikai loģiski, ka visi strādātspējīgie un strādāt gribošie ventspilnieki tiktu nodarbināti Ventspils uzņēmumos..
__________________________________________________
Ja par budžetu, tad nav svarīgi kur cilvēks strādā, svarīgi, kur deklarēts, jo IeIN tiek ieskaitīts deklarētās dzīvesvietas pašvaldības budžetā, ne tās pašvaldības budžetā, kurā atrodas vai reģistrēta darba vieta.
Resp. deklarējies Pampāļos, strādā Rīgā - IeIN saņem Pampāļi>>>>

Atbildēt

to Malda

16.11.2012. 19:35

Man vienmēr šķitis negodīgi šķēli, šleseru un lembergu bāzt vienā maisā. šķēle un šlesers vismaz zaga ne tieši no valsts budžets, bet pastaripnāti, izmantojot likumus. Lembis, nekaunīgi no Ventspils iedzīvotāju makiem, aizmālējot viņiem acis ar gludām ielās un skoptu pilsētu. Ar to naudu, kas apgrozās Ventpils pašvaldības budžetā kā ieņēmumi no uzņēmumu darbības, varētu visas Ventspils mājas pazeltīt, nevis pilsētu ar govīm apstādīt. Bet kas nu kuram labāk patīk: ventspilniekiem tās govis sirdij tuvākas..
__________________________________________________
Drostal, ja ieskatīsies www.kase.gov.lv un pameklēsi, atradīsi arī infu, no kādām naudām (% lielākā daļa visām pašvaldībām tas ir IeIN un tad + mazākās pozīcijas)veidojas pilsētas budžets. Tur 'uz pirkstiem' aprakstīts, pat zoss sapratīs. Un arī to, kur līdzekļi tiek izmantoti...
c:"(to naudu, kas apgrozās Ventpils pašvaldības budžetā kā ieņēmumi no uzņēmumu darbības) - kas ar to domāts? Uzņēmēji maksā nodokļus valstij, ne konkrētai pašvaldībai un algas darbiniekiem.Tur var arī redzēt, kur to naudu izlietos....

Atbildēt

Lāsma

15.11.2012. 22:54

Pēc kāda laika viss kas paliks atmiņā, bija reiz kāds pumpains jampampiņš, kurš skaļi pirž.

Atbildēt

NIKS FONTS TITULS

15.11.2012. 17:41

Red. piez. Ir, protams, dīvaini, ka Lemberga kungs ar savu milzu pieredzi tiesāšanās lietās pats nezina un arī neviens advokāts viņam nav pateicis priekšā, ka saskaņā ar Iesniegumu likumu – kas ir spēkā kā uz vienkāršiem ļaudīm, tā uz pilsētu mēriem – pienākums atbildēt uz iedzīvotāju iesniegumiem ir nevis konkrētām amatpersonām, bet gan iestādēm, turklāt likumā noteiktā termiņā. Līdz ar to Lemberga kungs var cerēt saņemt atbildi no Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas, ne no ministra, turklāt tam jānotiek mēneša laikā kopš iesnieguma saņemšanas konkrētajā iestādē. Ņemot vērā pasta darbību, atbilde no ministrijas Lemberga kungam būtu jāsaņem ap 20. novembri, līdz ar ko sūdzēšanās par ministru 14. novembrī ir ne tikai aplama, bet arī krietni pāragra.

==========================================

Nebus korekti - god. redakcija! aPL nosakas precīzi, ka amatpersona ir arī iestāde. APL 1.p.1.d.Bet saņemot atbildi pa pastu, atbilde stājas spēkā septītajā dienā no izsūtīšanas datuma.Iestādei jāpierāda šaubu gadījumā, kad tā atbildi nodevui pastā. Interesanti drīzāk ir kas cits - cik zinu Lembergs VAIRS nepārsūdz Sprūdža lēmumu administratīvajā tiesā, bet lēmuma sakarā vēršas pret ministriju par atbilžu nesniegšanu uz iesniegumiem ministrijai.

Atbildēt

Malda

15.11.2012. 16:06

Tam, kas Maldai iebilst..
"....visu pašvaldību budžeti veidojas vienādi- no algas nodokļa un zemes, īpašumu..." mans uzsvars tiks likts uz algas nodokli...būtu tikai loģiski, ka visi strādātspējīgie un strādāt gribošie ventspilnieki tiktu nodarbināti Ventspils uzņēmumos..
Valsts kontrole nav konstatējusi naudas zagšanu... forši, ka nav... man prieks! Patiesībā tikai normāli, ka pašvaldībā nezog...un ja vēl pašvaldība nepieļautu viena ķeizara interesēm atbilstošu noteikumu pieņemšanu... es pat tās stulbās govis Ventspilī JUms piedotu..

Kad sāk kasīties par sīkumiem (retoriku) tad laikam ir aizskarta patiesība :)

Atbildēt

>ventasbalss 14.11.2012. 19:48

15.11.2012. 15:03

Es a no Ventspils. Klaju nepatiku izrāda daži niki, kuriem, nebrīnītos, būtu viena vai pāris IP adreses.

Atbildēt

> ... 15.11.2012. 00:21

15.11.2012. 15:00

A kā savādāk? Jācer, ka vismaz ārēji tiesiskas valsts statusu gribam saglabāt.

Atbildēt

> Malda 15.11.2012. 12:46

15.11.2012. 14:54

Pirmo reizi dzirdu, ka no Ventspils budžeta būtu pazudusi nauda?!Neviena Valsts Kontrole par to nav ziņojusi! Man pat ir aizdomas, ka mūsu pilsētai vienai no retajām ir bezdeficīta budžets- nav zaudējumu, bet ir pat uzkrājumi. Vēl gribu piebilst- ka Ventspils ir tā vieta, uz kurieni valdība ved visādas citu valstu pašvaldības pieredzes apmaiņā.Turklāt gribu Jūs informēt, ka visu pašvaldību budžeti veidojas vienādi- no algas nodokļa un zemes, īpašumu. Bet nodokļus no uzņēmējadrbības, to Jums apstiprinās jebkurš uzņēmējs, maksā valstij. Tātad atbilstoši Jūsu secinājumam jābūt apzeltītām Latvijas mājām

Atbildēt

He he he te ari redzami kas ir komentaru autori.

15.11.2012. 14:36

Plassazinas lidzeklu riciba nonakusi Reformu partijas izpilddirektora Ivo Valdovska vestule ”Sauciens kauja!”, kas tikusi izsutita visiem organizacijas biedriem. Vestule konstatets, ka tiek uzbrukts Reformu partijas ministriem Edmundam, Robertam un Danielam, tapec ”mums sis uzbrukums ir jaatsit par katru cenu, paradot vecajai sistemai tas vietu”. Partijas biedri tiek aicinati rakstit viedoklus medijiem, socialajos tiklos, piedalities NAP sabiedriskaja apspriesana, ka ari rakstit komentarus interneta portalos.

Atbildēt

Malda

15.11.2012. 13:46

Onkam, izskatās nepieciešama profesionāla palīdzība. Ne juridiska, drīzāk psihiatra...
Laikam jau beidzot ir stingri pie "riekstiem" pieķerts, ja šitā nervozē :)

Man vienmēr šķitis negodīgi šķēli, šleseru un lembergu bāzt vienā maisā. šķēle un šlesers vismaz zaga ne tieši no valsts budžets, bet pastaripnāti, izmantojot likumus. Lembis, nekaunīgi no Ventspils iedzīvotāju makiem, aizmālējot viņiem acis ar gludām ielās un skoptu pilsētu. Ar to naudu, kas apgrozās Ventpils pašvaldības budžetā kā ieņēmumi no uzņēmumu darbības, varētu visas Ventspils mājas pazeltīt, nevis pilsētu ar govīm apstādīt. Bet kas nu kuram labāk patīk: ventspilniekiem tās govis sirdij tuvākas..

Atbildēt

Cits

15.11.2012. 12:15

Kas tas par stilu !? Es, es, man, man, pieprasu, nekavējoties, man. A kur paliek pilsētai, kur Ventspilniekiem. Un kādā sakarā te cilvēktiesības, iesniegumus taču raksta amatpersona.

Atbildēt

TT to Cien.Pietiek redakcijai

15.11.2012. 12:04

Pirms nakt publiskaja telpa ar apgalvojumiem, iesaku citigak lasit likuma tekstus, un vajadzibas gadijuma tos parlasit atkartoto, lidz nonaksiet pie apgaismojuma par tiesibu normas saturu.
Proti, lugt mineto APL 48.p. procesuala termina pagarinasanu var tikai APL 47.p.1.d. minetaja gadijuma:

47.pants. Procesuālā termiņa pagarināšana
(1) Iestādes, tiesas vai tiesneša noteikto termiņu var pagarināt pēc administratīvā procesa dalībnieka lūguma.

Ta ka termins 3 dienas paskaidrojuma sniegsanai ir nevis iestades noteikts bet likuma - likuma Par pasvaldibam 93.p.2.d., tad sadu terminu pagarinat nevar.

Tapec VARAMam principa seit ir tiesibas atbildet ka uz iesniegumu 30 dienu laika, noradot ka VARAM nav pienakuma lemt par proc.termina pagarinasanu pec butibas.

Atbildēt

TT to > cien.red.

15.11.2012. 11:54

Imperativo terminu 3 kalendaras dienas paskaidrojumu sniegsanai VARAMam nosaka likums Par pasvaldibam 93.p.2.d. :
www.likumi.lv/doc.php?id=57255#p93

Atbildēt

Eduards

15.11.2012. 11:33

Nu ja saeima ievērotu SATVERSMI, tad VISAI SAEIMAI jau divus gadus atpakaļ esmu iesniedzis prasi'bu -LABPRĀTĪGI STĀTIES TIESAS PRIEKŠĀ>
JO-SATVERSMES 29. PANTS PAREDZ DEPUTĀTA APCIETINĀŠANU NOZIEGUMA VIETĀ! VIŅI AR SAVU DARBI'BU IR PADARĪJUŠI SAEIMU PAR NOZIEGUMA VIETU-TĀTAD IR APCIETINĀMI! PIE TAM VĒL-IESĒDUŠIES TUR PĀRKĀPJOT SATVERSMES 2.9. UC.PANTUS...uN NE TIKAI...

Atbildēt

> cien. red.

15.11.2012. 10:49

Nu, tas, ka ministrs ir uz augšu pasists Sisis Vijoļkāja, kas no likumiem neko nejēdz, jau sen skaidrs.
Ar cieņu,
PIETIEK

Atbildēt

cien. red.!

15.11.2012. 09:18

Un ministram ir tiesības 3 dienu laikā pieprasīt?

Atbildēt

zefira

15.11.2012. 02:48

sazadzies viņs ir bezgala daudz, bet visu valsts spici viņs tur īsā pavadā ar informāciju un kompromatiem.Pārāk daudz zina par katru un iedves bailes jebkuram no politiskās elites.Lemberga spiegu tīkls ir varenākais, ko viņs ir izveidojis.Ceru, ka tas nebūs mūžīgs.Laikam Sprūdžs trāpījis zem jostasvietas, ka Lembergs tā muļķīgi spirinās.Ja Vienotiba aizstāvēs Lembergu, tad parakstis sev nāves spriedumu ka politisks spēks. Grūta izvēle!

Atbildēt

garāmejot

15.11.2012. 02:38

Lembergu - par Latvijas prezidentu, cieti. Tas būtu tikai loģisks solis, no uzvārda dēļ ievēlētā, kaut kādas tantiņas (kas vēlāk izrādījās laba ārpolitikā, taču galīgi putrojās pašmājās), kaut kāda zoodārza atradeņa ar apšaubāmu reputāciju nu līdz jau solīdam afēristam. Tikai dabiski, ka pēc šī vidusmēra zaglēna pilī sēdētu jau lielzaglis.

Atbildēt

...

15.11.2012. 01:21

Tā tas mazais čigāns arī visus bombardē ar sūdzībām, protestiem. Gan pats cenšas, gan advokātu armija.

Atbildēt

> redakcijai

14.11.2012. 22:39

P.S. Un jebkurā gadījumā pārkāpējs var būt iestāde - tātad ministrija, nevis kaut kāds tur ministrs.
Ar cieņu,
PIETIEK

Atbildēt

> redakcijai

14.11.2012. 22:38

Vajadzētu jau redzēt pašus iesniegumus, ko Lemberga kungs tālredzīgi tautās vis nelaiž. Cik nu publiski izskanējis, tajos tomēr ir uzdoti puslīdz retoriski jautājumi VARAMam, - un tad tas tomēr iet atbilstoši Iesniegumu likumam vai varbūt Informācijas atklātības likumam, kur atbilžu termiņi tādi paši. Taču esam pieprasījuši VARAMam pilnu saraksti - tad arī varēs droši saprast, kas ir kā.
Ar cieņu,
PIETIEK

Atbildēt

3.14...

14.11.2012. 22:26

Neesmu Lemberga fans, taču juridiskajos jautājumos analfabētisko lumpeņu histēriskā baurošana ir līdz kaklam!

Atbildēt

Cien. Pietiek redakcijai

14.11.2012. 21:25

Sarakste ar VARAM šajā gadījumā notiek Administratīvā procesa likuma ietvaros. Iesniegumos tika lūgts pagarināt paskaidrojuma sniegšanas termiņu (15.oktobrī). Saskaņā ar Administratīvā procesa likuma 48.pantu Procesuālā termiņa pagarināšanas un atjaunošanas kārtība

(1) Motivētu lūgumu par procesuālā termiņa pagarināšanu vai nokavētā termiņa atjaunošanu iesniedz iestādei vai tiesai, attiecībā uz kuru nokavēto darbību vajadzēja izpildīt. Lūgumam par nokavētā termiņa atjaunošanu pievieno pierādījumus, kas apliecina termiņa nokavējuma attaisnojošus iemeslus.

(2) Iestāde vai tiesa (tiesnesis) jautājumu par procesuālā termiņa atjaunošanu vai pagarināšanu izlemj 14 dienu laikā rakstveida procesā.

(3) Ja jautājumu par procesuālā termiņa atjaunošanu vai pagarināšanu izlemj iestāde, tās atteikumu pagarināt vai atjaunot termiņu var apstrīdēt un pārsūdzēt. Tiesa šo jautājumu rakstveida procesā izlemj 14 dienu laikā. Tiesas lēmums nav pārsūdzams.

(4) Ja jautājumu par procesuālā termiņa atjaunošanu izlemj tiesa (tiesnesis), par tiesas (tiesneša) atteikumu pagarināt vai atjaunot termiņu var iesniegt blakus sūdzību.

Tas nozīmē, ka atbildei par VARAM rīcību bija jābūt vēlākais 7.novembrī. Šodien ir 14.novembris. Laikam tomēr pārkāpums ir.

Atbildēt

sagribejies

14.11.2012. 20:57

Ministram personigi nav katram sudam jaatbild.

Atbildēt

ventasbalss-3

14.11.2012. 20:50

dziivoja reiz eerce..maza necila eerce...ne launa ne laba vnk asinis suuca ...suuca un suuca...jo daba taada...kad sho eerci atrod uz sava kermena visiem zinaams cik gruuti to nonemt un kur nu veel ar pierunaashanu...lai dievs dod speeku gaishajiem cilveekiem...process buus loti ilgs...

Atbildēt

ventasbalss-2

14.11.2012. 20:49

..ideāli...salasījies satversmi un nu uzdod ministram steidzami atbildēt uz viņa jautājumiem.
Būtu vispirms devis rīkojumu Ventspils domei atbildēt vispār uz jautājumiem ,kurus uzdod iedzīvotāji nevis iemācījis tā saukto mārketinga nodaļu vienkārši atrakstīties un neatbildēt vispār. Vispār pašvaldības iestādēs ir "mode" neatbildēt uz jautājumu kā tas uzdots, bet kladzināt vienu un to pašu jau iepriekš sagatavoto šablonu uz visiem jautājumiem vienādi.
Nebūtu bijis komjauniešu stukačs, pēc tam komunistu partijas izcils biedrs , veikls privatizētājs utt utt , varētu saukt sevi par dievu Ventspils pilsētā.

Atbildēt

ventasbalss-1

14.11.2012. 20:49

Runājot par Latvijas Republikas Satversmes un Eiropas Cilvēktiesību hartas ievērošanu Lembergs pats rupji pārkāpj tas, neskatoties uz to ka Latvijas tiesībsargs atzina ka Ventspils saistošie noteikumi pārkāpj cilvēka tiesības un pieprasa veikt pilsētas iedzīvotajiem piespīdu darbu jo prasibas ir nesamērīigas (tāda prakse ir aizliegta Eiropā). Viņam ir pamaz ka cilvēki samaksāja nodokli par savu īpašumu, viņš panāca to ka cilvēkiem par saviem līdzekļiem vel jāuztur svešo teritoriju. Kas attiecas uz vēstulēm, Ventspilī ir pietekoši daudz cilvēku uz kuru vēstulēm dome vienkārši neatbild, tagad domnieki ar savu atstādinātu galvu paši pārkāpj 104. Satversmes pantu.

Atbildēt

ventasbalss

14.11.2012. 20:48

Jau sen www.ventasbalss.lv ventspilnieki izrāda klaju nepatiku pret LEMBERGU.
KOMENTĀRI pie ši raksta ventasbalss:

Aivaronkuļam nāksies atgādināt vecā Ulmaņonkuļa devīzi---Es pats nezagšu un citiem to neļaušu darīt. Nu nebija Ulmaņonka liels politiķis ,bet kā saimnieks un cilvēks kuram no bankrota izdevās pacelt valsti līdz valsts uzplaukuma sākumposmam ,jo tālāk diemžēl sākās vissa tā jezga starp Ādolfiņu un Josifu .
Tāpēc pirms piesauc te satversmi labāk pasdaki vienreiz cik likumīgs ir Latvijas bāgātākā cilvēka statuss.
Es neesmu pret privilēģijām pēc pienācīgi ,bet diemžēl daudz maz godīgi pavadītā laika mēra ,minitra ,premjera vai prezidenta postenī.
Tomēr cilvēku skaita samazināšanos Ventspili tai pašā laikā nespēj nosegft ne ar kādu bruģi vai komunikāciju.
Ar jaunu veikalu radīšanu vai pakalpojuma sniegšānu cilvēkiem ir par maz ja pretī nestāv spēcīgas cfilvēku skaita ziņā lielas ražotnes.
Kā es šodien smējos kad man pateica ka Dendrolains garina Arbo vajadzībām dēļus. jefiņi ne biznesmeņi.
Ja Aivaronkuli te intresētu cilvēki tad OF\SORI vai mistiskas brīvostas personigo kabatu nepibaztu ar sertifikātiem vai 250 miljoniem.
Intresanti kur tad ir satversme.
Ja tsatversme toatļautu tad Edmunds Sprūdžs nebūtu licis vienu no Ķeizariem tomēr apstādināt..

Atbildēt

ventspilnieks

14.11.2012. 20:38

Šī valsts iet uz galu.
Nākamā sauksies Lemberga liekņaziste ar Lembergu
likumdevēju, prezidentu un ministruprezidentu vienā personā.

Bet ja nopietni - vājprāts.
Interesanti ko tad draugi no vienotības teiks.
Valdi!
Sprūdžs vai Lembergs?

Atbildēt

pievienojos

14.11.2012. 20:29

zigis 14.11.2012. 18:03
Goda vārds tas Ventspils āksts ir apriebies ...
------
:) tieši tā! ir apnicis!

Atbildēt

MELI

14.11.2012. 20:15

TAS NAV LEMBERGA RAKSTS- NEBIJA VIŅA PERSONAS KODA ;)

Atbildēt

kolks

14.11.2012. 19:57

lebis jau toč varētu pievērties. Aizvainotais nabadziņš.

Atbildēt

omite

14.11.2012. 19:30

Piekrītu ZIGIM,jo tik tiešām izskatās ka,vai visi ir nopirkti vai no viņa baidās,nekādi nevaru saprast,kas te notiek?
p.s.varbūt,ka hūtem vajadzētu apmeklēt psihiatru?

Atbildēt

Ontūns Mazpusāns© (lit.pseid.)

[R] 14.11.2012. 19:29


MZTV skandāl-šows "Kurš apēdīs (savu) HŪTI?".
( "tekošā momenta atreferējums" = iz "O.M.© arChīva" )

Kad MZ "valstī" diena galā ~
Laiks "skandāl-šowam" Kaķusalā,
Kur SILES sugas biedri tusē,
BET (šoreiz) - katrs savā "pusē":

Sten vienā "ringa" stūrī Hūte:
"Bļin - ka tik' nesalaižu tūtē,
Jau ATLAK savu "pozīciju",
(Ko, Trubu zīžot, iezubrīju)...
BET - turēšos kā... (sū#s uz puļķa):
Dēļ viena "ZOO-blices" muļķa,
Kam ģimnāzista fiška paurī,
Tak' Hūti nespīd iznest cauri!!!..."

Pa otru stūri - streso "zeņķis":
"Ka tik' man "nesaļogās beņķis",
Kur ministrējot... (rumpi) sildu,
Un "reformas" (uz dullo) pildu...
BET - jādragā uz pilnu klapi:
Lai sanāk kaut vai "brāļu kapi",
No kustoņiem, kas pašvaldoņos,
Laiž muļķi, kviecot augstos toņos!!!..."

Par "reglamentu" uzdots gādāt,
(Un "korekti ar viesiem strādāt")
Tiek "moderatoram ar stāju",
Kurš "šowā" pārstāv Kaķumāju ~
Šim "veiktspēja un prasmes" esot,
Gan "koordinēt", gan ringā desot,
Starp "šovmeņiem", kas "milžu cīņās",
Cer pretinieku (...dubļos) mīņāt.

Skan gongs - brien "varoņi" uz placi,
Lai censtos izrakstīt pa aci,
Un bietē iedot "konkurentam" ~
Par prieku TV "kontingentam",
Kas, "sastrēdzis" pie aparātiem
(Par "kredītiem uz mūžu" grābtiem),
Ķer ikdienišķo ZOMBĒJUMU,
Caur masmēdekļa 'pienesumu':

"A HUĻI man, kā Trubaskrānam,
Un Lemburģijas banģugānam,
Brauc "Sisis Vijoļkāja" virsū ~
Mož, cer, ka bučošu šim ...(roku)?!?
Var "puišel's" nelaist slienu velti ~
Caur "ofšōrkontiem" atslaukt "gelti",
Un SILES "valsti" zīst no pupa,
Ļauj "ilgtspējīga" fanu grupa!!!..."
...
"Man krutās reformas briest (NAP'ā),
Kas pašvaldoņus iedzīs ...(kapā) ~
Tur Trubaskrāniņš rūsēt varēs,
Jo - HUĻI mani piečakarēs:
Pēc "lēmumiem", ko proponēju,
Kā puņķains spļāviens brīvs (pret vēju),
Var planēt "boss" no Lemburģijas ~
Prasts "simtlatnieks" BEZ "stipendijas"!!!..."

Bet "skandāl-šows" - var iekāst piķi:
"Hei!!! - "nobalso" par "politiķi",
Kas muļķi laiž bez jēgas "kreizī",
Ar desmit sančukiem (par reizi) ~
Dēļ "reitingiem" (par naudu pirktiem),
Briest stimuls "klauniem" frīkot spirgtiem,
Un atraktīv(ĀK)iem šai CIRKĀ ~
Līdz špakteļslānis sviedros mirka!..."
...
Pie TV-kastēm - "tautas masas",
Par "milžiem" fano, kuri kasās,
Kā ...(dubļiem) apskretušas cūkas,
Pie SILES putra(im)gaņģa lūkas:
"Pēc "simtlatnieku" vergu klaušām,
Priekš palūrēt uz "viediem" aušām,
Kas TV "skandāl-šowā" gorās ~
Tas "relaxējot smadzeņporas"..."
...
Rīt? ATKAL "valstī" ies kā gājis:
Kurš vakar SILES biedru jājis,
Jau šodien klapēs šim uz pleca:
"Eu, neķer kreņķi - "shēma" vecā!
Kā ierasts - "glupos baurus" drāžam,
Un "spoguļus" šiem feisos bāžam,
Bet Latv(ĀN)ijas "leiputrijā" ~
Pēc ...(SILES) smird un tumšs kā rijā!..."

'ANNO' ~ 24.10.2012.

=====

oriģinālversijas = "O.M.© blogā":

http://ontuns-m.blogs.lv

u.c.

Muļķu Zeme, XXI gadsimts.

Atbildēt

zigis

14.11.2012. 19:03

Goda vārds tas Ventspils āksts ir apriebies līdz kaklam . Vai tiešām viņš ir sazadzies tik DAUDZ naudas , ka varējis nopirkt KNAB , Prokuratūru , Kriminālpoliciju , Saeimu , Valdību , Prezidentu .

Nu visi šie tautas kalpi mierīgi noskatās , kā šis prātu izkūkojušais āksts ņirgājas par visu valsti . Klusībā , protams , novēlot Sprūdžam lauzt kaklu , jo citādi pienāks jauni laiki un naudai vairs varas nebūs un priekš kam tad valdības amati , par kuriem izliets tik daudz sviedru

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

22

Lūdzu, palīdziet tapt Ulubeles Kaķu dārzam

FotoŠobrīd jau 30 no 300 kaķiem Ulubelē mitinās āra apstākļos. Vietu pietrūkst. Līdz drēgnajam rudenim jāspēj izbūvēt siltinātas telpas Kaķu dārzā. Ja ir iespēja, lūdzu, atbalsti finansiāli. Ja ir iespēja, domā atbildīgi un lem par patversmes dzīvnieku adopciju.
Lasīt visu...

6

Pamēģiniet mums noticēt, ka vislielākajā luterāņu draudzē viss ir gandrīz kārtībā

FotoRīgas Lutera draudze kategoriski noraida medijos izskanējušās interpretācijas par draudzes ilggadējo mācītāju Kaspara Simanoviča un Induļa Paiča darba attiecību pārtraukšanas iemesliem.
Lasīt visu...

21

Par ko balsot vēlēšanās?

FotoVatikāna II koncils par katoļu aktīvu līdzdalību politiskajā un sabiedriskajā dzīvē uzsver, ka "visiem pilsoņiem ir jāatceras savas tiesības un reizē pienākums piedalīties brīvās vēlēšanās, lai veicinātu kopējo labumu. Baznīca ciena un atzinīgi vērtē tos, kuri savus spēkus veltī kalpošanai cilvēkiem un valsts labā uzņemas šos smagos pienākumus" (Gaudium et spes, 75).
Lasīt visu...

21

Neizvērtēta un nepamatota kadastrālo vērtību aprēķināšanas reforma ir kaitniecība

FotoLatvijas Patērētāju interešu aizstāvības asociācija uzskata, ka globālās krīzes apstākļos (Covid pandēmijas laikā) finansiāli tiek ietekmēts ikviens sabiedrības loceklis – ikkatra mājsaimniecība, nekustamā īpašuma īpašnieki, pārvaldītāji, attīstītāji, īrnieki (kam saskaņā ar likuma “Par dzīvojamo telpu īri” 11.pantu jāmaksā nekustamā īpašuma nodoklis) saistībā ar plānotajām kadastrālo vērtību paaugstināšanas izmaiņām.
Lasīt visu...

21

Ceram, ka valdība un koalīcija pieņems pareizo lēmumu un atdos mums visu, ko pieprasām

FotoEsam gandarīti par to, ka Amerikas Savienoto Valstu valdība joprojām pievērš uzmanību holokausta traģēdijas upuru piemiņas jautājumam un atmiņas par Otrā pasaules kara laikā notikušā genocīda pret ebrejiem saglabāšanai. Holokaustu pārdzīvojušie ir kļuvuši par lieciniekiem vieniem no vissmagākajiem un briesmīgākajiem no jebkad nodarītajiem noziegumiem pret cilvēci, tostarp slepkavībām, postam un īpašumu izlaupīšanai.
Lasīt visu...

21

Kadastrālās vērtības ir “jāiesaldē”

FotoLatvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācija LANĪDA aicina “iesaldēt” šā brīža kadastrālās vērtības, lai novērstu negatīvās sekas, kas prognozēto kadastrālo vērtību pieņemšanas gadījumā radīsies gan mājsaimniecībām, gan tautsaimniecībai kopumā. Turklāt tās turpmāk jānosaka 85% apmērā no vidējā tirgus līmeņa, kā tas savulaik normatīvos bija paredzēts.
Lasīt visu...

12

Pa iznīcības ceļu…

FotoKāds gudrais reiz uzdevis jautājumu: „Viens mats — vai tas ir daudz, vai maz?” Un pēc tam pats atbildējis: „Ja uz galvas, tad maz, bet ja zupā – tad daudz!” Bet tagad, lūdzu, atbildiet uz manu jautājumu: „Divi simti cilvēku – vai tas ir daudz vai maz?” Varu arī atbildēt: „Maz, ja salīdzina ar diviem miljoniem valsts iedzīvotāju. Daudz, ja tie ir pie varas tikuši „demokrāti” – nedaudzos gados tiks iznīcināta gan valsts, gan tās (gļēvie) iedzīvotāji!” Neticat? Lūk, ieskats nesenā pagātnē…
Lasīt visu...

6

Dabas aizsardzības pārvaldes reforma: ieguvumus nesaskatām, zaudējumi acīmredzami

FotoVides konsultatīvā padome (VKP), kas apvieno divdesmit nozīmīgākās nevalstiskās vides organizācijas Latvijā, iebilst pret VARAM virzīto Dabas aizsardzības pārvaldes (DAP) reformu, kas paredz DAP pamatfunkcijas nodot Valsts vides dienestam, tādējādi būtībā likvidējot DAP kā vienotu valsts dabas aizsardzības kompetences centru.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Striķim pietiek, ēšanai nepietiek: Latvijā diemžēl parasti praktizē lāpīšanu ar ielāpiem, kas mazāki par caurumu

Pārsvarā Latvijas sabiedrība ir vai tiek grūsta procentu gūstā. Ja ienākumi...

Foto

Izstrādātie tiešmaksājumu nosacījumi vairāk līdzinās "naudas apgūšanai"

Publiskajā telpā izskanējušie tiešmaksājumu aprēķini nav korekti, tiešmaksājumu sadaļā visvairāk cietīs mazie un vidējie lauksaimnieki, turklāt Zemkopības ministrijas (ZM)...

Foto

Ko lai dara, ja man gribas sev paturēt pusi no grāmatu vākos ielikto apķēzošo sacerējumu pārdošanas cenas?

Jau labu laiku lauzu galvu par grāmatu vākos ielikto...

Foto

Pakļautās Latvijas priekšniekdiletanti infekciozos laikos

Pirms ir sākta ordeņu dalīšana "Par uzvaru pār Covid-19", ir vērts ar vēsu prātu novērtēt pakļautās Latvijas iestāžu un personāliju darbību...

Foto

Kā mēs tērēsim daudzās naudas

Vairāk nekā 10 miljardi eiro jeb gandrīz viens Latvijas gada budžets – tik daudz Eiropas naudas mums līdz 2027. gadam paredz...

Foto

Es apliecinu savu interesi iesaistīties dialogā ar likumdevēju Saeimas organizētā konferencē vai seminārā - tas mums noteikti dos daudz laba

Daru zināmu, ka 2020. gada 2....

Foto

Esam izlēmuši koncentrēties uz ražošanu Latvijā – un tam ir savi iemesli

Šobrīd ir pienācis laiks, kad AS „Agrolats Holding” grupa, kurā ietilpst arī tādi pazīstami...

Foto

Liel un jaun koncertzāl, pa kuras celšn jūs tur kašķe, taisn pirms gad tik atklāt uz Lielo laukum iekš Ventspil

Mēs, kas dzīvo iekš sav ķizgal...

Foto

Nav atbalstāms MK rīkojuma nosacījums par Pasaules tirdzniecības centra ēkas demontāžu

Latvijas Arhitektu savienības (LAS) Padomes locekļi, apspriežot Ministru kabineta rīkojumu Nr. 341 no 18.06.2020. par...

Foto

Eiropas Komisija vērtēs Latvijas ārkārtas stāvokļa atbilstību cilvēktiesībām

Šā gada pavasaris ar Covid 19 un no tā izrietošajām sekām izsita no līdzsvara daudzus. Tiek lauzti šķēpi,...

Foto

Vadzis

Kā saprast teicienu un pat apgalvojumu – «Kad vadzis ir pilns, tas lūzt»? Vai tā, ka ir nepieciešamas pārmaiņas, ka/ja turpmāk neizdosies noturēt paklausībā, ka...

Foto

Tagad mums ir slikti ceļi, bet daudz ierēdņu, kuri balso par to, lai nekas nemainītos

Divas lietas. Arī it kā nesaistītas, bet par to pašu. Attīstības Par kabatas...

Foto

Meklējam viedu taktiku ēnu ekonomikas līmeņa mazināšanai

Pagājušais – 2019. gads iestādei bija nopietns pagrieziena punkts, kad tika izstrādāta jauna Valsts ieņēmumu dienesta (VID) attīstības stratēģija...

Foto

Sauksim visas lietas īstajos vārdos

Kas katram no jums ir tas mīļākais un dārgākais? Protams, vispirms tā ir paša personīgā āda. Pēc tam bērni, sieva, ģimene....

Foto

Kremļa vēstniecība nāk palīgā: noderīgie idioti cieš zaudējumus „Piebaltijas” infokara frontē

Latvija ir uzsākusi sparīgu cīņu pret  Kremļa izplatīto dezinformāciju. Par drošību un  veselīgu mediju vidi atbildīgās...

Foto

Kam ir izdevīga ārkārtas situācija, jeb kā tiek radītas dzīres mēra laikā?

Saeimas pēdējā ārkārtas sēdē 9. jūlijā, tika izskatīti pieprasījumi par konkrētiem faktiem saistībā ar...

Foto

Mēs dzīvojam melu sistēmā

Es Jums pastāstīšu, kā veido melu ziņas. Melu sistēmu. Tikai ar dažiem piemēriem. Kaut to ir daudz....

Foto

Pareizu ceļu ejam, biedri Svece

Atbalsta vēstule pasaules progresa vēsmu nesējiem, nenogurdināmiem cīnītājiem pret verdzības laiku mantojumu, rasismu un citiem -ismiem....

Foto

Par ko Covid piemaksas Ieslodzījuma vietu pārvaldē?

Izlasīju internetā: "Fiskālās disciplīnas padome: valsts atbalsts Covid-19 pēckrīzes pasākumiem lielākoties ticis valsts sektoram un uzņēmumiem.”...

Foto

Vai Ļeņina ielā 59 (blakus Stūra mājai) dzīvoja čekisti?

Es te veicu nelielu izpēti. Iepriekš publicēju aicinājumu atsaukties zinošus cilvēkus, kas varētu paskaidrot, vai Ļeņina ielā...

Foto

Pēdējais laiks mēģināt iegūt politisko kapitālu no prettiesiskā nekustamā īpašuma nodokļa tēmas

Līdzšinējā nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) piemērošanas kārtība ir jāreformē, un jāievieš neapliekamais minimums primārajam...

Foto

Dievapziņa - strīdēties vai mēģināt saprast?

Katram no mums ir sava patiesība jeb pasaules uzskats, ko esam izveidojuši no lasītā, redzētā, dzirdētā, skolā iemācītā un pašu...

Foto

Uz politiskā feļetona tiesībām: pašpasludinātā virsvadoņa dekrēti par Teikas apkaimi

Es, Viedais Manels, turot roku uz Latvju nerātnajām dainām, pasludinu sevi par Teikas virsvadoni un zvēru...

Foto

Tālmācību nepieņemamības pamatojums

Tālmācību (attālinātās “online” izglītības) nepieņemamības pamatojums jeb krievu neoliberālis prognozē klātienes izglītības elitarizāciju un apgalvo, ka līderiem nav jābūt pārāk daudz un tāpēc...

Foto

Nekustamā īpašuma astrālās vērtēšanas līkloči

Šobrīd Latvijā nekustamo īpašumu kadastrāli vērtē atsevišķi – ēkas/būves un zemi, kas ir pretrunā ar pasaulē pārsvarā pieņemto praksi un Latvijas...

Foto

Latvijas Nacionālā bibliotēka aicina Valsts prezidentu kļūt par pirmās latviski izdotās grāmatas piecsimtgades notikumu patronu

Valsts prezidents Egils Levits ar dzīvesbiedri Andru Leviti šodien apmeklēja Latvijas...

Foto

Ja ir TĀDS “tautu tēvs”, tad labāk tautai dzīvot kā bārenei

Pasaulē ir un ir bijuši vairāki “tautas tēvi”. Tiesa, šāda iezīme ir tikai totalitārajiem režīmiem....

Foto

Pārdomas pēc grāmatas "Viltvārdis" izlasīšanas

Vispār jau cilvēcīgi Levitu var saprast, nedaudz pat izjūtu līdzjūtību. Kādas dzimtas piedzīvotās epizodes, iespējams, gadu gaitā radu daudzreiz pārstāstītas un...

Foto

Ko gada laikā paveicis nācijas tēvs un visas tautas prezidents

Valsts prezidenta Egila Levita prezidentūras pirmā gada (2019. gada 8. jūlijs–2020. gada 6. jūlijs) kopsavilkums....

Foto

VID pieeja veicina to, ka uzņēmējs ir gatavs pat atsaukties noziedznieku aicinājumiem sadarboties

Valsts ieņēmumu dienestam (VID) ir būtiska loma valsts budžeta ieņēmumu veidošanā. Tomēr visbūtiskākā...

Foto

Toreiz un tagad jeb Mīti un patiesība par dzīvi Latvijā padomju laikā

Vien reta tēma tiek apspriesta tik emocionāli, bet bieži vien – pat agresīvi, kā...

Foto

Totalitāro žurku cīņa par varu: kurš kuru iznerros

Pašsaprotams, ka sabiedrotos (draugus) aicina ciemos kā ikdienā, tā arī svētku dienās. Īpaši jau svētku dienās. Nav šaubu,...

Foto

Ja tas, ko raksta grāmatā „Viltvārdis”, ir taisnība, tad Nācijas tēvam ir jāatkāpjas

1. Ja viss tas, ko grāmatā Viltvārdis, raksta Lato Lapsa, ir taisnība, tad Nācijas...

Foto

Ko apliecina pieminekļa zīme

Mantojums ir visapkārt, tas, paaudžu paaudzēm uzkrāts, veido mūsu šodienu – kā fons un vērtību radītājs. Tas, ko redzam, paliek mūsos, tāpēc...

Foto

Tagad es piesaku valsts digitalizācijas reformu

Ministru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras...

Foto

Manas pārdomas par Latvijas himnu

Mūsu valsts himnā centrālais jēdziens ir Latvija. Toreiz, kad himna radās, priekšstats par Latviju bija jauns. Latvija kā vienota zeme –...