Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

kvants

21.05.2014. 19:06

»

nu

Nosauc kaut vienu piemēru, kad līdzīgos apstākļos banka būtu atņēmusi kādam īpašumu


tu piedzimi par galīgu idiotu, vai tikai izliecies? vai tu arī esi vienotības algots skribents?

Atbildēt

janka

19.05.2014. 15:30

Hrestomatisks sevišķi bīstams korupcijas gadījums.Pielīdzināts staba aplaistīšanai.Hroniska Vienotības un ZZS nelaime.

Atbildēt

real

19.05.2014. 15:29

»

qwe

Izskatīju Nacionālās apvienības kandidātu sarakstu uz Eiropas parlamenta vēlēšanām. Švaks saraksts. Droši var likt plusu Edvīnam Šņorem, un mīnusus Robertam Zīlem un Baibai Brokai. Pārējie pelēkie zirdziņi ar sarkanām šlipsēm. Ar lielu piespiešanos, plusus var likt vēl Evijai Naglei un Marikai Zeimulei...


kretins snore ir lidzvertigs fasistu piparkuku cepejam rusofobam-neonacistajm ieslniekam.nozelojami ,ka snores murgi tiek finanseti no Latvijas valsts budzeta lidzekliem,atraujot naudu pensionariem un skolniekiem sai zeme.

Atbildēt

nopirktajam vienotibas skribentam jankam

19.05.2014. 12:50

kas tad lapsas uzrakstitaja nav patiesiba? kapec visiem parejiem musu valsti bankas atnem gan ipasumus, gan lidzeklus, kas tur iegulditi, gan daleji iemaksato naudu un lidz muza galam vel liek maksat spekulativo cenas starpibu, bet dombrovska gimenei un, pie lemberga stradajosajai vina palidzei, bukanei ir tada, maigi izsakoties, pretimnaksana. vienotiba un dombrovskis tak sludinaja cinities pret tadu valsts parvaldi.

Atbildēt

Janka

19.05.2014. 12:08

Vēlēšanas tuvojas - pērkamajam skribentam L.Lapsam dots uzdevums apriet Vienotību! Nožēlojami...

Atbildēt

kapracis

19.05.2014. 11:43

L.LAPSA PAGAIDAM TIKAI IESILDAS. TURPINAJUMS BUS VEL INTERESANTAKS.

Atbildēt

Par ministri ar ierobežotu piekļuvi darbam

19.05.2014. 10:59

»

Sprūds

Rej, Lapsa, rej... Skaļi riesi, varbūt vēl piemaksāsim


Par ilgstošu liegumu valsts noslēpumiem, ilgajiem tiesu procesiem, narkotiku apkarošanu, cīņu pret alimentu nemaksāšanu un adopcijas veicināšanu tieslietu ministri Baibu Broku (VL!-TB/LNNK) izvaicā Romāns Meļņiks.

:D

Atbildēt

Raitis

19.05.2014. 10:47

»

Sprūds

Rej, Lapsa, rej... Skaļi riesi, varbūt vēl piemaksāsim


Vienotības atbalstītos tiesu izpildītājus alkatībā neviens nevar pārspēt.

Atbildēt

Sprūds

19.05.2014. 10:24

Rej, Lapsa, rej... Skaļi riesi, varbūt vēl piemaksāsim!

Atbildēt

Re

19.05.2014. 10:05

»

qwe

Izskatīju Nacionālās apvienības kandidātu sarakstu uz Eiropas parlamenta vēlēšanām. Švaks saraksts. Droši var likt plusu Edvīnam Šņorem, un mīnusus Robertam Zīlem un Baibai Brokai. Pārējie pelēkie zirdziņi ar sarkanām šlipsēm. Ar lielu piespiešanos, plusus var likt vēl Evijai Naglei un Marikai Zeimulei...


Turpāsim no EP lobēt Latvijas maksatnespējas administrātorus ar viņu neiedomājami lieliem honorāriem? Vari balsot par savu NA, bet es viņiem vairs neticu. Bordāns ķērās klāt šiem administrātoru staļļiem un tika piesmiets, izmests uz ielas. Tāds tiesiskais nihilisms nav sen piedzīvots. Un iepriekš NA vadošiem biedriem šiverējot ne vien TM, bet Rīgas domē, EM un SM nekas prātīgs nav izdarīts. Izņemot naida kurināšanu iešpolitiski, Briselē neko vērā ņemamu Latvijai un tās labā NA delegāti līdz šim nav paveikuši. Lai vispirms pierāda sevi uz vietas, tad raujas pēc Eiroparlamenta lielām algām un pensijām.

Atbildēt

qwe

19.05.2014. 09:43

Izskatīju Nacionālās apvienības kandidātu sarakstu uz Eiropas parlamenta vēlēšanām. Švaks saraksts. Droši var likt plusu Edvīnam Šņorem, un mīnusus Robertam Zīlem un Baibai Brokai. Pārējie pelēkie zirdziņi ar sarkanām šlipsēm. Ar lielu piespiešanos, plusus var likt vēl Evijai Naglei un Marikai Zeimulei. Pārējos svītrojam.

Atbildēt

Nesaproti?

19.05.2014. 09:32

»

paija

Laikam nesaprotu= ko tiesi Dombrovsku gimene nozagusi,vai arī tas vel tiks publicets? Vai ir lāmums,ka viņu parāds tiek samazinats vai likvidēts? Tas,ka viņi iespējams bamkrotēs vai laicīgi neatdos paradu, vēl nenozīme nozagšanu.tadi neatgūstami paradi ir visām bankām . Bez tam kopīpasums,kas nav uzņemuma...


Visu tu saproti un netēlo te slimu govi pie aptiekas stūra. Dombrovskis lobējot bankas vispirms uzsēdinājis visas jaunās darbspējīgā vecumā ģimenes un ne tikai uz skandināvu banku radīta hipotekārā āķa. Bet tagad arī pats un pēc pilnas programma uzmaucies šim banku āķim.. Problēma tanī, ka visi savas problēmas spisti risināt ar pašu spēkiem un nereti zaudējot vienīgo īpašumu un bankrotējot, bet lāčuks savu problēmu izskatās atrisinājis ar izdomu un ne bez Hiptēku un Zemes bankas, kas ir valsts banka, labvēlības. Lieki piebilst, ka balsojums šajā jautājumā bija tostarp par paša ģimenei piešķirtu aizdevumu īpāšumam, kura īpašnieks uz doto brīdi uz 50% ir bijušais premjerministrs. Interesanti, vai KNAB vērtējumā šis gadījums vērtējams kā korupcija, vai labas pārvaldības principi?

Atbildēt

Re

19.05.2014. 09:15

»

real

dombrovskis 2x apzaga visus Latvijas pensionarus ,lai varetu ar resno bukani netrauceti dzert taukus katru dienu


Pastāv dilēma, kam uzticēt savu balsi EP un Saeimas vēlēšanās? Favorīti izskatās vienlīdz bīstami. Vieni dēļ riska pagriezt valsts politiku pret Eropu un NATO ar pēcpusi, bet otrus nomāc personīgās finanšu problēmas. Acīmredzot jāizvēlās mazākais no ļaunumiem un jābalso par Sudrabas un Kūtra tandēmu :)))) Tie ir piezemēti un negrasās ekperementēt domnas krāsnīs kausējot tēraudu kārtējam mēģinājumam uzbūvēt aparātu lidojumam uz marsu; nemēģina mākslīgi savienot un saderināt nesavienojamus pretpolus - dažādas kultūras un mentalitātes; negrasās apmierināt maksatnespējas administrātoru rījīgumu; nesmako pēc "ekoloģiski" tīras un "brīvas" no ofšoriem naftas :)))))))

Atbildēt

paija

19.05.2014. 06:23

Laikam nesaprotu= ko tiesi Dombrovsku gimene nozagusi,vai arī tas vel tiks publicets? Vai ir lāmums,ka viņu parāds tiek samazinats vai likvidēts? Tas,ka viņi iespējams bamkrotēs vai laicīgi neatdos paradu, vēl nenozīme nozagšanu.tadi neatgūstami paradi ir visām bankām . Bez tam kopīpasums,kas nav uzņemuma statutos, nenozīme ,ka Dombrovskis atbild par sievas uzņemuma saistībam un paradiem.

Atbildēt

Dārta

19.05.2014. 00:55

Jā, žēl, ka Bordānam tik īsa atmiņa par valstiski svarīgiem balsojumiem. Plus vēl vienaldzīga attieksme. Šorīt jau nolēmu par viņu vēlēt: domāju - būs atšķirīgs, bet nē - ir tipisks.

Atbildēt

neviens neko

19.05.2014. 00:42

neviens neko nav ne zinājis ne atceras (kam tieši tas protfelis nodots), bet visi skaidri atceras, ka balsojumos (nez kāpēc?) V.Dombrovskis nav piedalījies. Un nevienam nav radušies jautājumi - kā tad tā, Valdiņš sēž ar mums kopā, bet nebalso. Un nevienam galvā neizveidojas loģiskā ķēdīte (viena doma plus otra doma): vai tik tas "atturībnieks" nav kādā portfelī, ko (?) .:)))
Bet nopietnībā - tas ir vienkārši IZMISUMS, kad padomājam, ka paklausīgā tauta, smagi nopūtusies, ar labu gribu dosies ATKAL vēlēt par šiem (jo- neesot jau neviena cita, par ko vēlēt). Jā, nav jau citu kandidātu. Bet tāpēc vien ATKAL ļaut pierausties pie siles .. jenotībām un citiem liekuļiem ... "Arprāts. (Viss laikam nonāks tiktālu, ka savā nacionālajā sirdī dziļi nopūšoties, aiziešu nobalsot par Alfrēdu R.... )

Atbildēt

pilsonis

18.05.2014. 22:37

Tie ministri vispār apzinās, ko viņi dara un par ko lemj, vai tikai akli izpilda sponsoru vēlmes?

Atbildēt

interesanti

18.05.2014. 21:03

Kāpēc, pēc Lapsas domām, ministriem būtu jāzin par kādu personu kredītu nodošanu tiek lemts un ko no tā iegūs vai zaudēs Jānis, Ivans vai Valdis?

Atbildēt

TP EXBIEDRS, TAGAD NO VIENOTIBAS

18.05.2014. 17:53

DOMBROVSKIM VAJADZEJA UZTAISIT VEKSELI (KA SKELEM) UN VISS BUTU CHIKINIEKA. BET TAGAD TADS KAUNS, JO ATLAIDA ZEM ,, GODIGAA,,

Atbildēt

biju klat

18.05.2014. 17:39

vinkele esot balsojusi ar curikiem

Atbildēt

tv skatitajs

18.05.2014. 17:32

Tagad Reders lai paaicina Dombrovski pie sevis uz raidijumu un uzdod visus pietiek.com jautajumus godigajam lacitim. Bet to jau vins nedaris, jo ir Vienotibas uzpirkts.

Atbildēt

ddom

18.05.2014. 17:01

Es tā saprotu, ka valdībā tiek ieceltas personas, kuras sakārto sev labu dzīvi? Varbūt mums nevajag valdību?

Atbildēt

real

18.05.2014. 16:36

dombrovskis 2x apzaga visus Latvijas pensionarus ,lai varetu ar resno bukani netrauceti dzert taukus katru dienu !

Atbildēt

real

18.05.2014. 16:36

dombrovskis 2x apzaga visus Latvijas pensionarus ,lai varetu ar resno bukani netrauceti dzert taukus katru dienu !

Atbildēt

antivienotiba

18.05.2014. 16:30

»

jurists

dombrovski uz cietuma kameru


uz cietumu ari resno bukani ,ka lidzzinataju un noziegumu iedvesmotaju !

Atbildēt

antivienotiba

18.05.2014. 16:30

»

jurists

dombrovski uz cietuma kameru


uz cietumu ari resno bukani ,ka lidzzinataju un noziegumu iedvesmotaju !

Atbildēt

jurists

18.05.2014. 16:23

dombrovski uz cietuma kameru.

Atbildēt

Ontūns Mazpusāns© (lit.pseid.)

[R] 18.05.2014. 16:16


Citāts no kādas šīs valsts pašvaldības iedzīvotāju "Atklātās vēstules" (2013. gads): "Uz kurieni iet mūsu valsts? Vai tiešām nav iespējams apturēt valdošās elites politiski atbildīgo locekļu (u.c. šīs valsts un pašvaldību "SILEI pietuvināto" politekonomiskās elites locekļu) melus un divkosību, alkatību un liekulību, pilnīgu nerēķināšanos ar Latvijas iedzīvotājiem?"...
-----

"Klausieties uz "vārdiem" - 'neiespringstiet' uz "darbiem"!!!..."
( 'aktuālā koncepcija' - iz "O.M.© arChīva" )

Slīkst "Latv(ĀN)ija" MELU plūdos,
Kā SILES rukšķu šķidros sū#os,
Kas pļūtīt "prot": "A' HUĻI darīt,
Ja "pūlis" ļauj 'haļavu parīt'?!?

Jel, klausieties uz "viediem" vārdiem,
Ko "masmēdekļos", vismaz pārdien,
Priekš "bauru" ZOMBĒŠANAS klāstam,
Kā "tēzes" SILES "veiksmes stāstam"!

Bet - neiespringstiet, jel, uz "darbiem",
Kā "LUMPEŅI" ar lāstiem skarbiem,
Jo - tas, kas "darbos" salaists lopā,
NEKAD ar "vārdiem" neiet kopā..."

=====

u.c. oriģinālversijas "O.M.© blogā":

http://ontuns-m.blogs.lv

Muļķu Zeme "latv(ĀN)ija", XXI gadsimts.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Neuzskatām par iespējamu piedalīties priekšvēlēšanu aģitācijas pasākumos, kas tiek organizēti svešā valodā

FotoEsam aicināti piedalīties priekšvēlēšanu aģitācijas raidījumos, ko organizē Latvijas sabiedriskie mediji, kas cita starpā iekļauj arī raidījumus, kas notiek svešvalodā, konkrēti - krieviski.
Lasīt visu...

6

Izliksimies, ka esam norūpējušies: valsts prezidenta Egila Levita paziņojums par vēlēšanām Baltkrievijā

FotoLatvija kā Baltkrievijas kaimiņvalsts pilnībā atbalsta baltkrievu tautas dziļo vēlmi dzīvot savā neatkarīgā, brīvā, demokrātiskā un tiesiskā Baltkrievijas valstī.
Lasīt visu...

12

Par dzīves mērķiem un jēgu

FotoKas mēs esam? Kāds ir mūsu dzīves mērķis? Kāda ir jēga cilvēces pastāvēšanai? Atbilstoši savām zināšanām un prāta spējām mēs meklējam atbildes uz šiem jautājumiem vai arī lieki nelauzām galvu ar šādām “muļķībām” un mierīgi dzīvojam tālāk. Tomēr šie jautājumi nav tik maznozīmīgi, kā tas varētu likties ikdienas darba steigas un problēmu pārņemtam cilvēkam. No tā, kādas atbildes mēs sameklējam uz šiem jautājumiem, lielā mērā ir atkarīga mūsu dzīve.
Lasīt visu...

6

Pamēģiniet mums noticēt, ka vislielākajā luterāņu draudzē viss ir gandrīz kārtībā

FotoRīgas Lutera draudze kategoriski noraida medijos izskanējušās interpretācijas par draudzes ilggadējo mācītāju Kaspara Simanoviča un Induļa Paiča darba attiecību pārtraukšanas iemesliem.
Lasīt visu...

21

Par ko balsot vēlēšanās?

FotoVatikāna II koncils par katoļu aktīvu līdzdalību politiskajā un sabiedriskajā dzīvē uzsver, ka "visiem pilsoņiem ir jāatceras savas tiesības un reizē pienākums piedalīties brīvās vēlēšanās, lai veicinātu kopējo labumu. Baznīca ciena un atzinīgi vērtē tos, kuri savus spēkus veltī kalpošanai cilvēkiem un valsts labā uzņemas šos smagos pienākumus" (Gaudium et spes, 75).
Lasīt visu...

21

Neizvērtēta un nepamatota kadastrālo vērtību aprēķināšanas reforma ir kaitniecība

FotoLatvijas Patērētāju interešu aizstāvības asociācija uzskata, ka globālās krīzes apstākļos (Covid pandēmijas laikā) finansiāli tiek ietekmēts ikviens sabiedrības loceklis – ikkatra mājsaimniecība, nekustamā īpašuma īpašnieki, pārvaldītāji, attīstītāji, īrnieki (kam saskaņā ar likuma “Par dzīvojamo telpu īri” 11.pantu jāmaksā nekustamā īpašuma nodoklis) saistībā ar plānotajām kadastrālo vērtību paaugstināšanas izmaiņām.
Lasīt visu...

21

Ceram, ka valdība un koalīcija pieņems pareizo lēmumu un atdos mums visu, ko pieprasām

FotoEsam gandarīti par to, ka Amerikas Savienoto Valstu valdība joprojām pievērš uzmanību holokausta traģēdijas upuru piemiņas jautājumam un atmiņas par Otrā pasaules kara laikā notikušā genocīda pret ebrejiem saglabāšanai. Holokaustu pārdzīvojušie ir kļuvuši par lieciniekiem vieniem no vissmagākajiem un briesmīgākajiem no jebkad nodarītajiem noziegumiem pret cilvēci, tostarp slepkavībām, postam un īpašumu izlaupīšanai.
Lasīt visu...

21

Kadastrālās vērtības ir “jāiesaldē”

FotoLatvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācija LANĪDA aicina “iesaldēt” šā brīža kadastrālās vērtības, lai novērstu negatīvās sekas, kas prognozēto kadastrālo vērtību pieņemšanas gadījumā radīsies gan mājsaimniecībām, gan tautsaimniecībai kopumā. Turklāt tās turpmāk jānosaka 85% apmērā no vidējā tirgus līmeņa, kā tas savulaik normatīvos bija paredzēts.
Lasīt visu...

12

Pa iznīcības ceļu…

FotoKāds gudrais reiz uzdevis jautājumu: „Viens mats — vai tas ir daudz, vai maz?” Un pēc tam pats atbildējis: „Ja uz galvas, tad maz, bet ja zupā – tad daudz!” Bet tagad, lūdzu, atbildiet uz manu jautājumu: „Divi simti cilvēku – vai tas ir daudz vai maz?” Varu arī atbildēt: „Maz, ja salīdzina ar diviem miljoniem valsts iedzīvotāju. Daudz, ja tie ir pie varas tikuši „demokrāti” – nedaudzos gados tiks iznīcināta gan valsts, gan tās (gļēvie) iedzīvotāji!” Neticat? Lūk, ieskats nesenā pagātnē…
Lasīt visu...

6

Dabas aizsardzības pārvaldes reforma: ieguvumus nesaskatām, zaudējumi acīmredzami

FotoVides konsultatīvā padome (VKP), kas apvieno divdesmit nozīmīgākās nevalstiskās vides organizācijas Latvijā, iebilst pret VARAM virzīto Dabas aizsardzības pārvaldes (DAP) reformu, kas paredz DAP pamatfunkcijas nodot Valsts vides dienestam, tādējādi būtībā likvidējot DAP kā vienotu valsts dabas aizsardzības kompetences centru.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Striķim pietiek, ēšanai nepietiek: Latvijā diemžēl parasti praktizē lāpīšanu ar ielāpiem, kas mazāki par caurumu

Pārsvarā Latvijas sabiedrība ir vai tiek grūsta procentu gūstā. Ja ienākumi...

Foto

Izstrādātie tiešmaksājumu nosacījumi vairāk līdzinās "naudas apgūšanai"

Publiskajā telpā izskanējušie tiešmaksājumu aprēķini nav korekti, tiešmaksājumu sadaļā visvairāk cietīs mazie un vidējie lauksaimnieki, turklāt Zemkopības ministrijas (ZM)...

Foto

Ko lai dara, ja man gribas sev paturēt pusi no grāmatu vākos ielikto apķēzošo sacerējumu pārdošanas cenas?

Jau labu laiku lauzu galvu par grāmatu vākos ielikto...

Foto

Pakļautās Latvijas priekšniekdiletanti infekciozos laikos

Pirms ir sākta ordeņu dalīšana "Par uzvaru pār Covid-19", ir vērts ar vēsu prātu novērtēt pakļautās Latvijas iestāžu un personāliju darbību...

Foto

Kā mēs tērēsim daudzās naudas

Vairāk nekā 10 miljardi eiro jeb gandrīz viens Latvijas gada budžets – tik daudz Eiropas naudas mums līdz 2027. gadam paredz...

Foto

Es apliecinu savu interesi iesaistīties dialogā ar likumdevēju Saeimas organizētā konferencē vai seminārā - tas mums noteikti dos daudz laba

Daru zināmu, ka 2020. gada 2....

Foto

Esam izlēmuši koncentrēties uz ražošanu Latvijā – un tam ir savi iemesli

Šobrīd ir pienācis laiks, kad AS „Agrolats Holding” grupa, kurā ietilpst arī tādi pazīstami...

Foto

Liel un jaun koncertzāl, pa kuras celšn jūs tur kašķe, taisn pirms gad tik atklāt uz Lielo laukum iekš Ventspil

Mēs, kas dzīvo iekš sav ķizgal...

Foto

Nav atbalstāms MK rīkojuma nosacījums par Pasaules tirdzniecības centra ēkas demontāžu

Latvijas Arhitektu savienības (LAS) Padomes locekļi, apspriežot Ministru kabineta rīkojumu Nr. 341 no 18.06.2020. par...

Foto

Eiropas Komisija vērtēs Latvijas ārkārtas stāvokļa atbilstību cilvēktiesībām

Šā gada pavasaris ar Covid 19 un no tā izrietošajām sekām izsita no līdzsvara daudzus. Tiek lauzti šķēpi,...

Foto

Vadzis

Kā saprast teicienu un pat apgalvojumu – «Kad vadzis ir pilns, tas lūzt»? Vai tā, ka ir nepieciešamas pārmaiņas, ka/ja turpmāk neizdosies noturēt paklausībā, ka...

Foto

Tagad mums ir slikti ceļi, bet daudz ierēdņu, kuri balso par to, lai nekas nemainītos

Divas lietas. Arī it kā nesaistītas, bet par to pašu. Attīstības Par kabatas...

Foto

Meklējam viedu taktiku ēnu ekonomikas līmeņa mazināšanai

Pagājušais – 2019. gads iestādei bija nopietns pagrieziena punkts, kad tika izstrādāta jauna Valsts ieņēmumu dienesta (VID) attīstības stratēģija...

Foto

Sauksim visas lietas īstajos vārdos

Kas katram no jums ir tas mīļākais un dārgākais? Protams, vispirms tā ir paša personīgā āda. Pēc tam bērni, sieva, ģimene....

Foto

Kremļa vēstniecība nāk palīgā: noderīgie idioti cieš zaudējumus „Piebaltijas” infokara frontē

Latvija ir uzsākusi sparīgu cīņu pret  Kremļa izplatīto dezinformāciju. Par drošību un  veselīgu mediju vidi atbildīgās...

Foto

Kam ir izdevīga ārkārtas situācija, jeb kā tiek radītas dzīres mēra laikā?

Saeimas pēdējā ārkārtas sēdē 9. jūlijā, tika izskatīti pieprasījumi par konkrētiem faktiem saistībā ar...

Foto

Mēs dzīvojam melu sistēmā

Es Jums pastāstīšu, kā veido melu ziņas. Melu sistēmu. Tikai ar dažiem piemēriem. Kaut to ir daudz....

Foto

Pareizu ceļu ejam, biedri Svece

Atbalsta vēstule pasaules progresa vēsmu nesējiem, nenogurdināmiem cīnītājiem pret verdzības laiku mantojumu, rasismu un citiem -ismiem....

Foto

Par ko Covid piemaksas Ieslodzījuma vietu pārvaldē?

Izlasīju internetā: "Fiskālās disciplīnas padome: valsts atbalsts Covid-19 pēckrīzes pasākumiem lielākoties ticis valsts sektoram un uzņēmumiem.”...

Foto

Vai Ļeņina ielā 59 (blakus Stūra mājai) dzīvoja čekisti?

Es te veicu nelielu izpēti. Iepriekš publicēju aicinājumu atsaukties zinošus cilvēkus, kas varētu paskaidrot, vai Ļeņina ielā...

Foto

Pēdējais laiks mēģināt iegūt politisko kapitālu no prettiesiskā nekustamā īpašuma nodokļa tēmas

Līdzšinējā nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) piemērošanas kārtība ir jāreformē, un jāievieš neapliekamais minimums primārajam...

Foto

Dievapziņa - strīdēties vai mēģināt saprast?

Katram no mums ir sava patiesība jeb pasaules uzskats, ko esam izveidojuši no lasītā, redzētā, dzirdētā, skolā iemācītā un pašu...

Foto

Uz politiskā feļetona tiesībām: pašpasludinātā virsvadoņa dekrēti par Teikas apkaimi

Es, Viedais Manels, turot roku uz Latvju nerātnajām dainām, pasludinu sevi par Teikas virsvadoni un zvēru...

Foto

Tālmācību nepieņemamības pamatojums

Tālmācību (attālinātās “online” izglītības) nepieņemamības pamatojums jeb krievu neoliberālis prognozē klātienes izglītības elitarizāciju un apgalvo, ka līderiem nav jābūt pārāk daudz un tāpēc...

Foto

Nekustamā īpašuma astrālās vērtēšanas līkloči

Šobrīd Latvijā nekustamo īpašumu kadastrāli vērtē atsevišķi – ēkas/būves un zemi, kas ir pretrunā ar pasaulē pārsvarā pieņemto praksi un Latvijas...

Foto

Latvijas Nacionālā bibliotēka aicina Valsts prezidentu kļūt par pirmās latviski izdotās grāmatas piecsimtgades notikumu patronu

Valsts prezidents Egils Levits ar dzīvesbiedri Andru Leviti šodien apmeklēja Latvijas...

Foto

Ja ir TĀDS “tautu tēvs”, tad labāk tautai dzīvot kā bārenei

Pasaulē ir un ir bijuši vairāki “tautas tēvi”. Tiesa, šāda iezīme ir tikai totalitārajiem režīmiem....

Foto

Pārdomas pēc grāmatas "Viltvārdis" izlasīšanas

Vispār jau cilvēcīgi Levitu var saprast, nedaudz pat izjūtu līdzjūtību. Kādas dzimtas piedzīvotās epizodes, iespējams, gadu gaitā radu daudzreiz pārstāstītas un...

Foto

Ko gada laikā paveicis nācijas tēvs un visas tautas prezidents

Valsts prezidenta Egila Levita prezidentūras pirmā gada (2019. gada 8. jūlijs–2020. gada 6. jūlijs) kopsavilkums....

Foto

VID pieeja veicina to, ka uzņēmējs ir gatavs pat atsaukties noziedznieku aicinājumiem sadarboties

Valsts ieņēmumu dienestam (VID) ir būtiska loma valsts budžeta ieņēmumu veidošanā. Tomēr visbūtiskākā...

Foto

Toreiz un tagad jeb Mīti un patiesība par dzīvi Latvijā padomju laikā

Vien reta tēma tiek apspriesta tik emocionāli, bet bieži vien – pat agresīvi, kā...

Foto

Totalitāro žurku cīņa par varu: kurš kuru iznerros

Pašsaprotams, ka sabiedrotos (draugus) aicina ciemos kā ikdienā, tā arī svētku dienās. Īpaši jau svētku dienās. Nav šaubu,...

Foto

Ja tas, ko raksta grāmatā „Viltvārdis”, ir taisnība, tad Nācijas tēvam ir jāatkāpjas

1. Ja viss tas, ko grāmatā Viltvārdis, raksta Lato Lapsa, ir taisnība, tad Nācijas...

Foto

Ko apliecina pieminekļa zīme

Mantojums ir visapkārt, tas, paaudžu paaudzēm uzkrāts, veido mūsu šodienu – kā fons un vērtību radītājs. Tas, ko redzam, paliek mūsos, tāpēc...

Foto

Tagad es piesaku valsts digitalizācijas reformu

Ministru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras...

Foto

Manas pārdomas par Latvijas himnu

Mūsu valsts himnā centrālais jēdziens ir Latvija. Toreiz, kad himna radās, priekšstats par Latviju bija jauns. Latvija kā vienota zeme –...