Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

kvants

21.05.2014. 18:06

»

nu

Nosauc kaut vienu piemēru, kad līdzīgos apstākļos banka būtu atņēmusi kādam īpašumu


tu piedzimi par galīgu idiotu, vai tikai izliecies? vai tu arī esi vienotības algots skribents?

Atbildēt

janka

19.05.2014. 14:30

Hrestomatisks sevišķi bīstams korupcijas gadījums.Pielīdzināts staba aplaistīšanai.Hroniska Vienotības un ZZS nelaime.

Atbildēt

real

19.05.2014. 14:29

»

qwe

Izskatīju Nacionālās apvienības kandidātu sarakstu uz Eiropas parlamenta vēlēšanām. Švaks saraksts. Droši var likt plusu Edvīnam Šņorem, un mīnusus Robertam Zīlem un Baibai Brokai. Pārējie pelēkie zirdziņi ar sarkanām šlipsēm. Ar lielu piespiešanos, plusus var likt vēl Evijai Naglei un Marikai Zeimulei...


kretins snore ir lidzvertigs fasistu piparkuku cepejam rusofobam-neonacistajm ieslniekam.nozelojami ,ka snores murgi tiek finanseti no Latvijas valsts budzeta lidzekliem,atraujot naudu pensionariem un skolniekiem sai zeme.

Atbildēt

nopirktajam vienotibas skribentam jankam

19.05.2014. 11:50

kas tad lapsas uzrakstitaja nav patiesiba? kapec visiem parejiem musu valsti bankas atnem gan ipasumus, gan lidzeklus, kas tur iegulditi, gan daleji iemaksato naudu un lidz muza galam vel liek maksat spekulativo cenas starpibu, bet dombrovska gimenei un, pie lemberga stradajosajai vina palidzei, bukanei ir tada, maigi izsakoties, pretimnaksana. vienotiba un dombrovskis tak sludinaja cinities pret tadu valsts parvaldi.

Atbildēt

Janka

19.05.2014. 11:08

Vēlēšanas tuvojas - pērkamajam skribentam L.Lapsam dots uzdevums apriet Vienotību! Nožēlojami...

Atbildēt

kapracis

19.05.2014. 10:43

L.LAPSA PAGAIDAM TIKAI IESILDAS. TURPINAJUMS BUS VEL INTERESANTAKS.

Atbildēt

Par ministri ar ierobežotu piekļuvi darbam

19.05.2014. 09:59

»

Sprūds

Rej, Lapsa, rej... Skaļi riesi, varbūt vēl piemaksāsim


Par ilgstošu liegumu valsts noslēpumiem, ilgajiem tiesu procesiem, narkotiku apkarošanu, cīņu pret alimentu nemaksāšanu un adopcijas veicināšanu tieslietu ministri Baibu Broku (VL!-TB/LNNK) izvaicā Romāns Meļņiks.

:D

Atbildēt

Raitis

19.05.2014. 09:47

»

Sprūds

Rej, Lapsa, rej... Skaļi riesi, varbūt vēl piemaksāsim


Vienotības atbalstītos tiesu izpildītājus alkatībā neviens nevar pārspēt.

Atbildēt

Sprūds

19.05.2014. 09:24

Rej, Lapsa, rej... Skaļi riesi, varbūt vēl piemaksāsim!

Atbildēt

Re

19.05.2014. 09:05

»

qwe

Izskatīju Nacionālās apvienības kandidātu sarakstu uz Eiropas parlamenta vēlēšanām. Švaks saraksts. Droši var likt plusu Edvīnam Šņorem, un mīnusus Robertam Zīlem un Baibai Brokai. Pārējie pelēkie zirdziņi ar sarkanām šlipsēm. Ar lielu piespiešanos, plusus var likt vēl Evijai Naglei un Marikai Zeimulei...


Turpāsim no EP lobēt Latvijas maksatnespējas administrātorus ar viņu neiedomājami lieliem honorāriem? Vari balsot par savu NA, bet es viņiem vairs neticu. Bordāns ķērās klāt šiem administrātoru staļļiem un tika piesmiets, izmests uz ielas. Tāds tiesiskais nihilisms nav sen piedzīvots. Un iepriekš NA vadošiem biedriem šiverējot ne vien TM, bet Rīgas domē, EM un SM nekas prātīgs nav izdarīts. Izņemot naida kurināšanu iešpolitiski, Briselē neko vērā ņemamu Latvijai un tās labā NA delegāti līdz šim nav paveikuši. Lai vispirms pierāda sevi uz vietas, tad raujas pēc Eiroparlamenta lielām algām un pensijām.

Atbildēt

qwe

19.05.2014. 08:43

Izskatīju Nacionālās apvienības kandidātu sarakstu uz Eiropas parlamenta vēlēšanām. Švaks saraksts. Droši var likt plusu Edvīnam Šņorem, un mīnusus Robertam Zīlem un Baibai Brokai. Pārējie pelēkie zirdziņi ar sarkanām šlipsēm. Ar lielu piespiešanos, plusus var likt vēl Evijai Naglei un Marikai Zeimulei. Pārējos svītrojam.

Atbildēt

Nesaproti?

19.05.2014. 08:32

»

paija

Laikam nesaprotu= ko tiesi Dombrovsku gimene nozagusi,vai arī tas vel tiks publicets? Vai ir lāmums,ka viņu parāds tiek samazinats vai likvidēts? Tas,ka viņi iespējams bamkrotēs vai laicīgi neatdos paradu, vēl nenozīme nozagšanu.tadi neatgūstami paradi ir visām bankām . Bez tam kopīpasums,kas nav uzņemuma...


Visu tu saproti un netēlo te slimu govi pie aptiekas stūra. Dombrovskis lobējot bankas vispirms uzsēdinājis visas jaunās darbspējīgā vecumā ģimenes un ne tikai uz skandināvu banku radīta hipotekārā āķa. Bet tagad arī pats un pēc pilnas programma uzmaucies šim banku āķim.. Problēma tanī, ka visi savas problēmas spisti risināt ar pašu spēkiem un nereti zaudējot vienīgo īpašumu un bankrotējot, bet lāčuks savu problēmu izskatās atrisinājis ar izdomu un ne bez Hiptēku un Zemes bankas, kas ir valsts banka, labvēlības. Lieki piebilst, ka balsojums šajā jautājumā bija tostarp par paša ģimenei piešķirtu aizdevumu īpāšumam, kura īpašnieks uz doto brīdi uz 50% ir bijušais premjerministrs. Interesanti, vai KNAB vērtējumā šis gadījums vērtējams kā korupcija, vai labas pārvaldības principi?

Atbildēt

Re

19.05.2014. 08:15

»

real

dombrovskis 2x apzaga visus Latvijas pensionarus ,lai varetu ar resno bukani netrauceti dzert taukus katru dienu


Pastāv dilēma, kam uzticēt savu balsi EP un Saeimas vēlēšanās? Favorīti izskatās vienlīdz bīstami. Vieni dēļ riska pagriezt valsts politiku pret Eropu un NATO ar pēcpusi, bet otrus nomāc personīgās finanšu problēmas. Acīmredzot jāizvēlās mazākais no ļaunumiem un jābalso par Sudrabas un Kūtra tandēmu :)))) Tie ir piezemēti un negrasās ekperementēt domnas krāsnīs kausējot tēraudu kārtējam mēģinājumam uzbūvēt aparātu lidojumam uz marsu; nemēģina mākslīgi savienot un saderināt nesavienojamus pretpolus - dažādas kultūras un mentalitātes; negrasās apmierināt maksatnespējas administrātoru rījīgumu; nesmako pēc "ekoloģiski" tīras un "brīvas" no ofšoriem naftas :)))))))

Atbildēt

paija

19.05.2014. 05:23

Laikam nesaprotu= ko tiesi Dombrovsku gimene nozagusi,vai arī tas vel tiks publicets? Vai ir lāmums,ka viņu parāds tiek samazinats vai likvidēts? Tas,ka viņi iespējams bamkrotēs vai laicīgi neatdos paradu, vēl nenozīme nozagšanu.tadi neatgūstami paradi ir visām bankām . Bez tam kopīpasums,kas nav uzņemuma statutos, nenozīme ,ka Dombrovskis atbild par sievas uzņemuma saistībam un paradiem.

Atbildēt

Dārta

18.05.2014. 23:55

Jā, žēl, ka Bordānam tik īsa atmiņa par valstiski svarīgiem balsojumiem. Plus vēl vienaldzīga attieksme. Šorīt jau nolēmu par viņu vēlēt: domāju - būs atšķirīgs, bet nē - ir tipisks.

Atbildēt

neviens neko

18.05.2014. 23:42

neviens neko nav ne zinājis ne atceras (kam tieši tas protfelis nodots), bet visi skaidri atceras, ka balsojumos (nez kāpēc?) V.Dombrovskis nav piedalījies. Un nevienam nav radušies jautājumi - kā tad tā, Valdiņš sēž ar mums kopā, bet nebalso. Un nevienam galvā neizveidojas loģiskā ķēdīte (viena doma plus otra doma): vai tik tas "atturībnieks" nav kādā portfelī, ko (?) .:)))
Bet nopietnībā - tas ir vienkārši IZMISUMS, kad padomājam, ka paklausīgā tauta, smagi nopūtusies, ar labu gribu dosies ATKAL vēlēt par šiem (jo- neesot jau neviena cita, par ko vēlēt). Jā, nav jau citu kandidātu. Bet tāpēc vien ATKAL ļaut pierausties pie siles .. jenotībām un citiem liekuļiem ... "Arprāts. (Viss laikam nonāks tiktālu, ka savā nacionālajā sirdī dziļi nopūšoties, aiziešu nobalsot par Alfrēdu R.... )

Atbildēt

pilsonis

18.05.2014. 21:37

Tie ministri vispār apzinās, ko viņi dara un par ko lemj, vai tikai akli izpilda sponsoru vēlmes?

Atbildēt

interesanti

18.05.2014. 20:03

Kāpēc, pēc Lapsas domām, ministriem būtu jāzin par kādu personu kredītu nodošanu tiek lemts un ko no tā iegūs vai zaudēs Jānis, Ivans vai Valdis?

Atbildēt

TP EXBIEDRS, TAGAD NO VIENOTIBAS

18.05.2014. 16:53

DOMBROVSKIM VAJADZEJA UZTAISIT VEKSELI (KA SKELEM) UN VISS BUTU CHIKINIEKA. BET TAGAD TADS KAUNS, JO ATLAIDA ZEM ,, GODIGAA,,

Atbildēt

biju klat

18.05.2014. 16:39

vinkele esot balsojusi ar curikiem

Atbildēt

tv skatitajs

18.05.2014. 16:32

Tagad Reders lai paaicina Dombrovski pie sevis uz raidijumu un uzdod visus pietiek.com jautajumus godigajam lacitim. Bet to jau vins nedaris, jo ir Vienotibas uzpirkts.

Atbildēt

ddom

18.05.2014. 16:01

Es tā saprotu, ka valdībā tiek ieceltas personas, kuras sakārto sev labu dzīvi? Varbūt mums nevajag valdību?

Atbildēt

real

18.05.2014. 15:36

dombrovskis 2x apzaga visus Latvijas pensionarus ,lai varetu ar resno bukani netrauceti dzert taukus katru dienu !

Atbildēt

real

18.05.2014. 15:36

dombrovskis 2x apzaga visus Latvijas pensionarus ,lai varetu ar resno bukani netrauceti dzert taukus katru dienu !

Atbildēt

antivienotiba

18.05.2014. 15:30

»

jurists

dombrovski uz cietuma kameru


uz cietumu ari resno bukani ,ka lidzzinataju un noziegumu iedvesmotaju !

Atbildēt

antivienotiba

18.05.2014. 15:30

»

jurists

dombrovski uz cietuma kameru


uz cietumu ari resno bukani ,ka lidzzinataju un noziegumu iedvesmotaju !

Atbildēt

jurists

18.05.2014. 15:23

dombrovski uz cietuma kameru.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Ceļš uz nekurieni

FotoDaudzi brīnās, arī es, par to, ka cilvēkus nav iespējams pārliecināt, viņiem ir grūti izskaidrot, un viņi bieži nespēj saprast pat vienkāršas un elementāras lietas. Rodas loģisks jautājums, kāpēc tā ir? Iespējams, lai to saprastu, ir jāielūkojas šai līdzībā.
Lasīt visu...

21

Nē, cilvēki Latvijā nav dīvaini un neizvairās no vakcinēšanās!

FotoPar spīti masīvai antivakcinācijas kampaņai soctīklos, ko uzkurina Kremļa troļļi kopā ar visādiem vietējiem dīvainīšiem, un par spīti valdības vienveidīgajai naudas apgūšanas... pardon, atvainojiet, “vakcinācijas informācijas” kampaņai, iedzīvotāji vakcinējas tā, ka rindās stāv!
Lasīt visu...

12

Viena mācība gan, ja jebkad “ejat politikā” – rūpējieties par sevi!

FotoPROGRESĪVO valde aizmuguriski un negaidīti ir izslēgusi mani no partijas par neseno interviju. Manuprāt, lēmums par tā pieņēmējiem pasaka vairāk, nekā es jebkad spētu ietilpināt kādā savā komentārā.
Lasīt visu...

12

Omega vēlētāja vilšanās

FotoAizritējušajās Saeimas vēlēšanās balsoju par KPV LV, pieliekot plusiņu Aldim Gobzemam. Diemžēl, nokļūstot Saeimā, partija neattaisnoja lolotās cerības. Tās suņu būdas cerbers kļuva par Šveices blēža vaukšķi, bet pati KPV LV iekļāvās Kariņa valdībā un stāvēja pie esošo nejēdzību šūpuļa.
Lasīt visu...

12

Ja jums ir tikai gurķis, tad nevar uztaisīt gurķu un tomātu salātus

FotoDārgā Latvijas tiesu vara! Vai arī man jūs tagad jāsauc par likumdevēja varu? Rakstu, lai vaicātu, vai tiesa, ka tagad divi vīrieši varēs juridiski nostiprināt savas “ģimenes” attiecības un tikt valsts atzīti par “ģimeni”?
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Joku diena Evri Dej, teicēnieši gardi smej

Teikas likumdošanai ir jāsoļo soli solī ar Dievzemītē notiekošajām nejēdzībām. Kad savulaik izdevu dekrētus, man prātā nevarēja ienākt, ka...

Foto

Kariņš un Pavļuts ir diskreditējuši vakcinācijas procesu un tagad grasās vakcināciju diskreditēt vēl vairāk

Vispirms valdība politiskas konjunktūras dēļ neiepirka vakcīnas un vakcinācija Latvijā tika novilcināta...

Foto

Izejiet ielās, Levita kungs, sajutīsiet, ko tauta par jums domā

Levits šodien runāja Saeimā. Runa bija tukša. Jautājums ir par redzējumu, Levita kungs. Par adekvātu redzējumu....

Foto

Tāda cilvēka viedoklis, kuram neskaidras cilmes preparāts, ko sauc par vakcīnu, nav pieņemams

Šeit izteikts vienkārša cilvēka viedoklis. Cilvēka, kurš šobrīd ir pensionārs, sejas masku nenēsā...

Foto

Es visu ko pieprasu un norādu, un lūdzu iedot man varu

Levit, Kariņ, Pavļut, Raivi Dzintar ar saviem prievīšu varavīksnes draugiem un pārējie pie varas esošie...

Foto

Ventspils paradokss: vēlētāji nomaina nevis Lembergu, bet gan... domes opozīciju

Pašvaldību vēlēšanas Ventspilī beigušās ar zināmu pārsteigumu: ne tajā, ka uzvaru svinēja “Latvijai un Ventspilij”, iegūstot...

Foto

Drošības līdzeklis nedrīkst tikt izvēlēts kā iebiedēšanas vai iepriekšējas sodīšanas paņēmiens

Atbilstīgi Kriminālprocesa likumam tiesībsargājošām instancēm ir pienākums vērtēt drošības līdzekļa piemērošanu saistībā ar cilvēktiesību normām....

Foto

Man vislabāk spēs palīdzēt Selma Levrence, jo viņa ir jauna, gudra, pieredzējusi un zina daudzas valodas

Pēc ilgām pārdomām par to, kas varētu kļūt par manu...

Foto

„Sargsuns” pazemīgi lūdz atlikt nodokļu reformu

Latvijas Preses izdevēju asociācija (LPIA) aicina valdošo koalīciju atlikt nodokļu reformas uzsākšanu no 2021. gada 1. jūnija. LPIA uzskata, ka...

Foto

Viss sākās ar Šleseru!

Tvnet var lasīt Re:Baltica sagatavotu propagandas rakstu, kurā skaidri tiek pateikts, ka Latvijā baznīcas nedrīkst aizstāvēt kristīgās vērtības! Esmu pārsteigts, ar kādu naidu pret Baznīcām,...

Foto

Triju Zvaigžņu ordeņa komandieris Aivars Ozoliņš grauj Latvijas informācijas telpas kvalitāti

Pašlaik – Lielās dezinformācijas laikmetā – viens no svarīgiem uzdevumiem visiem, kuri darbojas informatīvajā telpā,...

Foto

Nākotnes vīzija par neiespējamo... (Turpinājums rakstam „Cilvēks tomēr nav saprātīga būtne”)

Nesen par to runāju un pat rakstīju. Šo var uzskatīt gan par turpinājumu jau teiktajam,...

Foto

Ceļā uz ļaužu ganāmpulku

Sākotnēji biju iecerējis rakstu ar konkrētām personālijām un pierādījumu bāzi zem katras tēzes, taču tad uzaustu milzu palagu. Turklāt  patiesība ir acu...

Foto

Vīlands piedāvā neētisku lobismu?

Ralfs Vīlands neapšaubāmi ir viens no sabiedrisko attiecību jeb tā dēvētās PR nozares dinozauriem, pamatlicējiem Latvijā. Neapšaubāmi ļoti ietekmīgs....

Foto

Cilvēks tomēr nav saprātīga būtne

Taisnība ir apgalvojumam, ka cilvēks ir divkājains primāts, kurš ietilpst zīdītāju klasē, bet par saprātu zinātnieki vēl strīdas. Es neesmu nedz...

Foto

Īpatnais pasažieru pārvadājumu iepirkums KNAB neinteresē

Labdien, vērsos KNAB ar iesniegumu sakarā ar NRA publikāciju, no kuras izriet, ka oligarhi dabūjuši valsts dotācijas pasažieru pārvadājumiem 500...

Foto

Dažas piezīmes uz vēlēšanu biļetena malām

1. Grand Prix par pašvaldību vēlēšanu komentāru es piešķirtu Gatim Eglītim. Ja ir kas tāds, kas var patikt JKP, tad...

Foto

Pirms bijušā kolaboranta, tagadējā politologa Skudras intervēšanas pārliecinieties, vai viņš nav paspējis piedzerties

Šajos laikos par politologu sauktā, okupācijas laikos par Komunistiskās partijas Centrālās komitejas Propagandas...

Foto

Absolūta saskarsmes impotence

Te mazs secinājums, izrietošs no vērojumiem. Pirms nedēļas ievietoju savā sejasgrāmatas profilā "pašiņu" ar atkailinātu plecu, kam pielipināta izdruka, kas apliecina "Teātra Vēstneša"...

Foto

Mīļā miera labad

Bieži no patriotiskām aprindām, īpaši tiem patriotiem, kuri dzīvo devīžu un dogmu varā, dzirdu, ka Latvijā ir jārunā tikai latviski, ka vienmēr un...

Foto

Jaunā iekšlietu ministre – sodīta par pretkorupcijas likumdošanas pārkāpumu, prioritātes nav saistītas ar iekšlietu nozares problemātiku

Valdība ir pārskatījusi ministru portfeļu sadalījumu, mainot par nozari atbildīgos...

Foto

Interesantas lietas Ventspilī gaidāmo pašvaldības vēlēšanu sakarā

Manās rokās patrāpījās laikraksta “Latvijas Avīze” šā gada 25. maija numurs, kur Māras Libekas rakstā “Gatavojas Ventspils “atbrīvošanai”” lasu,...

Foto

Kā nav kauna kandidēt uz domi un turklāt vēl Ventspilī: kandidāta atbildes uz jautājumiem

Katram, kurš sadomā kandidēt uz Ventspils domi, jānonāk starp Skillu un Haribdu:...

Foto

Demokrātijas caurais jumts

Mēdz teikt, ka kompromiss ir labs lietussargs, bet slikts jumts. Saeimas pieņemtais risinājums Varakļānu piederības jautājumā ļaus kaut kā, formāli saglābt situāciju pašvaldību...

Foto

Ar ko Garkalnes novada domes deputāts Mārtiņš Bērziņš atšķiras no bijušā domes priekšsēdētāja Mārtiņa Gunāra Bauzes-Krastiņa

Ja Garkalnes kritušais „karalis” Mārtiņš Gunārs Bauze-Krastiņš kampj un...

Foto

Kāpēc jūs man neticat, ka vakcinācija nav obligāta, tā ir brīvprātīga un neierobežo mūsu tiesības un brīvības

Covid-19 cilvēkus nešķiro - slimo visdažādākie cilvēki neatkarīgi no vecuma,...

Foto

Paldies, ka esam gatavi iestāties par tiesībām domāt arī ar savu galvu

Paldies Matīsam Kaļānam par iniciatīvu un visiem pārējiem par to, ka esam gatavi iestāties...

Foto

Uz vēlēšanām jāiet!

Mazais vēlētāju skaits iepriekšējās pašvaldību vēlēšanās liecina par nepatiku pret esošo varu un sabiedrības neprasmi reizi četros gados lietderīgāk izlietot savu instrumentu –...

Foto

Jāmaina nevis citas valsts karogi, bet kas cits

Visi ir pieauguši cilvēki. Gribi - vakcinējies, gribi - nē. Svarīgāk ir - vajag atcelt ierobežojumus, un katrs...

Foto

Jānis Reirs ir sliktāks par izbijušu čekistu

Ja jūs jautātu - kāpēc esmu sācis tik ļoti neuzticēties "Vienotības" kartelim? Tāpēc, ka viņi ar Krišjāni Kariņu priekšgalā,...