Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

.,.

06.12.2013. 20:41

Nu kas šeit vēl slēpjams? SC pasūta Lapsam nomelnojošus rakstus, tad ar dažu šestaku palīdzību izsūta pieprasījumu un galā wow, publicē atbildes kā kādu sensāciju (tur nekas nekasidrs starp citu nav). Bērni īstākie, ja Lapsam būtu kaut mazliet pašcieņas viņš ķertos klāt Rīgas satiksmei, bet rokā kas baro jau nekodīs..

Atbildēt

oko

06.12.2013. 10:19

Man krīt acīs divas lietas:

1) VAS Latvijas Loto principā ignorē nepieciešamību ogranizēt jebkādus iepirkumus un maksā tiem, kam paši grib.

2) Hipotēku banka organizējusi 2 slēgtos konkursus par kopējo summu mārketinga un reklāmas pakalpojumu iepirkumam virs 600(!) tūkstošiem LVL. Interesanti, pēc kādiem kritērijiem atlasīti pretendenti un tie izredzētie, kam izdevās piedalīties. Šī summa taču vairākkārt pārsniedz mazas aģentūras gada apgrozījumu - sanāk, ka pat izdevīgi nodibināt biznesu konkursa vajadzībām.

Atbildēt

Hugo

06.12.2013. 10:12

Interesanti, ka no NVA lielākā nauda aizgājusi "Ivetas Balodes Komunikāciju konsultācijām"- 35 štukas par starptautisku pasākumu rīkošanu. Nezinu, kas tie par tādiem mega pasākumiem, bet zinu, ka NVA sabiedriskās attiecības kūrē Balodes kursabiedrene Kancēna- tad jau smuki otkati sanāk

Atbildēt

atbilde

06.12.2013. 10:04

»

Margo

Lūk, kā Saskaņas Centrs apkalpo Lapsu :) Tikai jocīgi, ka Lapsa nav publicējis SC pašu pieprasījumu. :D :D :D


SC tos pieprasījis savām vajadzībām, bet Lapsa pārbaudīja arī viņu pieprasījumus.

Atbildēt

Vija

06.12.2013. 09:34

Pareizi izdarīts ka atlaidīs Dombrovski!
Izskatās ka darbojas divas morāles un viena tiek slēpta no sabiedrības.
Liekas ka atklāsies arī citi brīnumi un kļūst skaidrs kāpēc budžetā trūkst naudas medicīnai....skolotāju algām...u.t.t

Atbildēt

Wotson

06.12.2013. 05:49

Izskatās,ka būtu jānotiek zemestrīcei pa īstam,un ja paliktu 10 izdzīvojušie,tad vismaz attīrītos viss uz vairākiem gadu desmitiem,vai pat vairāk,jo viss te ir sapuvis līdz pamatiem.

Atbildēt

FW

06.12.2013. 01:10

Tomēr prasās pēc korektas izvērtēšanas un absurdāko gadījumu izcelšanas. Jā, redzamas pazīstamas firmas, pazīstami uzvārdi, kas bija un ir pietuvināti “īpašai virtuvei”. Tomēr tādas lietas salīdzinoši nelielajā Latvijā būs vienmēr. Tādēļ der saprast kuri tieši gadījumi ir redzami nelietderīgi, summas pārspīlētas un kur skaidri redzama mediju uzpirkšana, piekuļošana par valsts līdzekļiem atsevišķus politiķu vajadzībām. Tā visu bāzt vienā maisā arī nav prātīgi, izmest kaudzi ar dokumentiem un pateikt, ka "visi ir tādi un šādi". Tas banalizēs situāciju un rezultāts būs nekāds.

Atbildēt

Anna

05.12.2013. 23:40

Ipaši smuki izskatās Viņķeles mediju treniņi- tad redz kur samācījās- par pensionāru naudu

Atbildēt

Margo

05.12.2013. 23:27

Lūk, kā Saskaņas Centrs apkalpo Lapsu :) Tikai jocīgi, ka Lapsa nav publicējis SC pašu pieprasījumu. :D :D :D

Atbildēt

par maz?

05.12.2013. 21:22

un tā visa vēl nepietiek, lai būtu kāda čupiņa bezmaksas kanālu? Nu i rīmas.

Atbildēt

kukū

05.12.2013. 21:01

vai ločmeles tante jau gatavo publikāciju par mediju atkarību un rožkalnes jaunava pēc šī papildinās savu grāmatu - kam pieder mediji Latvijā? hi, hi, hi...

Atbildēt

A.P.

05.12.2013. 20:45

Tas ir ļoti nozīmīgs materiāls, jo parāda mediju līdzdalību Latvijas kriminālajā valstiskajā sistēmā.No žurnālistikas profesionālā viedokļa šie materiāli apliecina pilnīgu krahu. Kļockina kungs var droši pakārties šonakt no kauna! Žurnālistu priekšnieks ar plato un trulo seju noteikti ir lepns, ka Latvijā ir tik apsviedīgi skribenti. Viņš nekad nepakārsies, jo nepazīst kaunu ne par ko šajā pasaulē.Par publicētajiem materiāliem nav jābrīnās, jo pirms kāda laika mēs uzzinājām par žurnālistu skolotāju zādzībām Lomonosova ielā LU mēslu bedrē. Kādi skolotāji, tādi audzēkņi. Valsts, sabiedrība ir milzīgs puvums. Dotie materiāli to apliecina pilnā mērā.

Atbildēt

Nika

05.12.2013. 20:04

ā re če- Lato pierādīja, ka SC ir viņa sadarbības partneri, jo šis deputātu pieprasījums bija no SC biedriem .

Atbildēt

Janka

05.12.2013. 19:40

Latvijas loto kāds no Vienotības pelna uz otkatiem??? Miljoni un bez konkursa. Vajag papētīt. TAVA daļēji arī. Vēl jau CSDD, Dzelzceļu varētu paņemt priekšā kur Vienotība ar Seštjorku vārās?

Atbildēt

Rēders

05.12.2013. 19:39

Rēders ir viens no Vienotības preses sekretāriem, ar Strautmani, Jaunalksni, visu TVNET un pārējiem.

Atbildēt

Alma

05.12.2013. 18:56

Tādēļ nav brīnums, ka Rēdērs intervējot Dombrovski to vairāk ar jautājumiem glaudīja kā iedzēla.
Pret citiem esmu novērojusi, ka viņš ir nešpetns un neiecietīgs.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Mums pilnīgi neparedzētām vajadzībām ļoti nepieciešami vēl divi miljoni nodokļu maksātāju naudas

FotoLatvijas Televīzija Nacionālajai elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomei (NEPLP) 2020. gada 15. janvārī iesniegusi informatīvo ziņojumu par vidēja termiņa darbības stratēģijas (2020.-2022. gadam) ieviešanu un kapitālsabiedrības sekmīgai attīstībai nepieciešamiem priekšnoteikumiem. Ziņojumā apkopota informācija par šābrīža situāciju uzņēmumā.
Lasīt visu...

21

Intelektuālā atombumba

FotoCilvēce vēsturiski nesen ieguva atombumbu kā pagaidām efektīvāko līdzekli cilvēku fiziskajai iznīcināšanai. Taču cilvēce vēsturiski vēl nesenāk (no XX gs.70.gadiem) ieguva atombumbu  arī cilvēku garīgajai (apziņas, domāšanas, prāta, uztveres) iznīcināšanai, viņus neiznīcinot fiziski. Arī tas pagaidām ir efektīvākais līdzeklis attiecīgajā jomā. Tik efektīvs līdzeklis garīgajai iznīcināšanai nav ne reliģiskā dogmātika, ne politiski ideoloģiskā dogmātika. Šo līdzekli jāsauc par intelektuālo atombumbu.
Lasīt visu...

21

Mums būtu jāsāk uzvesties kā saprātīgiem vismaz līdz budžeta apstiprināšanai

FotoPēdējās dienās visi jau ir apjukuši no tā ziņu daudzuma, kas ar mediju un sociālo tīklu starpniecību nāk no Rīgas domes gaiteņiem. Izsekot, par ko kārtējo reizi kāds no partneriem ir apvainojies vai izteicis ultimātu, patiešām kļūst grūti, un es atvainojos rīdziniekiem par šo jucekli.
Lasīt visu...

21

2020. No Tuvajiem Austrumiem līdz Baltijai: ģeopolitiskās prognozes ASV un Irānas konflikta kontekstā

FotoĢeopolitiskās prognozes jaunajam gadam no dažādu politologu puses skan neviennozīmīgi un tās atšķiras gan pēc vektora, gan dinamisma - no globāla atomkara briesmām līdz Baltkrievijas iekļaušanai Krievijas iniciētajā “valstu savienībā”. Tomēr vairums ir vienisprātis, ka šis gads solās būt notikumiem bagāts.
Lasīt visu...

21

Pilnveidotais augstskolu pārvaldības modelis top necaurspīdīgi

FotoLatvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA) nosūtījusi vēstuli Izglītības un zinātnes ministrijai (IZM), Latvijas Rektoru padomei, Augstākās izglītības padomei, Latvijas Universitāšu asociācijai, paužot iebildumus par necaurspīdīgo procesu, kādā top pilnveidotais augstskolu pārvaldības modelis. LIZDA sagatavojusi priekšlikumus augstskolu pārvaldības modeļa uzlabošanai. Priekšlikumi un iebildumi ir nosūtīti izvērtēšanai IZM.
Lasīt visu...

21

500 metru aptieku darbības ģeogrāfiskais ierobežojums jāatceļ, lai veicinātu medikamentu pieejamību un normalizētu zāļu cenas Latvijā

FotoNevalstiskā organizācija Impact 2040 vērsusies pie Valsts prezidenta, Saeimas deputātiem un Ministru kabineta ar ierosinājumiem grozījumiem noteikumos, kas regulē aptieku izvietojumu saistībā ar pēdējā laikā aktualizēto medikamentu pieejamības un to dārdzību Latvijā.
Lasīt visu...

21

Atklātā vēstule par ilgtspējīgu un gudru saimniekošanu Latvijas mežos

FotoMežs mūsdienās klāj vairāk nekā pusi Latvijas teritorijas, kas ir pēdējos 250 gados lielākā meža platība. Latvijas meža koku krājas pieaugums, proti, koksne, ko augšanas procesā saražo koki, saskaņā ar Latvijas Valsts mežzinātnes institūta “Silava” veiktajiem pētījumiem veido apmēram 26 miljonus kubikmetru gadā, no tā izmantojam apmēram 16 līdz 17 miljonus kubikmetru, bet vismaz 6 miljoni kubikmetru koksnes atmirst citu faktoru – kukaiņu, slimību, vēja un sniega – dēļ. Tā rezultātā ik gadu koksnes krāja Latvijas mežos palielinās par aptuveni 3 līdz 4 miljoniem kubikmetru.
Lasīt visu...

12

Pašlaik galvaspilsētu vada Mata Hari, kas iepriekšējos 10 gadus veiksmīgi nēsājusi čemodānus aiz vajadzīgajiem cilvēkiem

FotoManiem kolēģiem Rīgas domē, kā man liekas, ir divas iespējas, kā pārvarēt pašreizējo krīzi. Viena - sarežģīta un godīga, otra - ātra un gļēva.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pa Latviju klīst populāra nopūta - “Galvenais, ka šoreiz ir prezidents, par kuru nav kauns”

Tas, ko esmu ievērojis un sen sapratis - cilvēkiem ārpus Latvijas...

Foto

Neredzam nekādu iemeslu, lai kaut ko mainītu partijas darbībā arī pašlaik

Ņemot vērā situāciju, kāda izveidojusies saistībā ar ASV Valsts kases Ārvalstu aktīvu kontroles biroja (OFAC)...

Foto

Kā Kariņa valdība iespēra zem jostas vietas Latvijai kā tiesiskai valstij

9.janvāra Saeimas plenārsēdē tika izskatīts deputātu pieprasījums Ministru prezidentam Krišjānim Kariņam “Par valdības nespēju pamatot...

Foto

Cerību ideoloģija

Uz planētas pašlaik notiek sīva cīņa par pasaules kārtību. Cīņa notiek starp tiem, kuri vēlas dzīvot daudzpolārā pasaulē, kur pasaules kārtību nosaka vairākas spēcīgas...

Foto

IZM izteikti neieklausās profesionāļu viedoklī un nāk klajā ar nepārdomātiem priekšlikumiem

Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) pēdējā laikā izceļas ar dažādu noteikumu aktīvu ražošanu, bet tas...

Foto

Vai LTV izplata viltus ziņas?

6. janvārī sabiedrība uzzināja par kārtējām vadošo darbinieku iecelšanām Latvijas TV. Zīmīgi, ka pārmaiņas skārušas tieši atbildīgos par saturu. LTV pavēstīja,...

Foto

„Mediju ekspertes” Rudušas piecpadsmitā darbavieta atbilstoši viņas vektoram būs valsts televīzija

No 2020. gada 6. janvāra Latvijas Televīzijas Programmu daļas direktores pienākumus pilnā apjomā sākusi pildīt...

Foto

Laimīgā dzīve ar “suņa s...iem” un prognozēšanas rutīna

Ar svešvārdu “rutīna” neapzīmē vienīgi šablonisku darbību, kad valda ilgi trenēts un stabils, taču ne visai simpātisks automātisms....

Foto

Iniciatīva: valsts un pašvaldību autotransportu aprīkot ar GSM GPS izsekošanas ierīcēm

Brīdī, kad valstī trūkst naudas mediķiem, demogrāfijas jautājumiem, ir nepieciešams arī palūkoties, kur varētu ietaupīt...

Foto

Daudzi šeit Latvijā savā apziņā vēl nedzīvo kā Eiropā, par kuru sapņojam

Eiropa. Brīvā Eiropa. Padomju Latvijas laikā tā bija katra latvieša sapnis. Nostāsti par turīgajiem...

Foto

Valdībai jāpievērš uzmanība nepilnībām regulējumā par aptieku izvietojumu

Augstākās tiesas (Senāta) Administratīvo lietu departaments 18.decembrī, izskatot pieteikumu par Zāļu valsts aģentūras izsniegtām atļaujām aptiekas atvēršanai, atcēla...

Foto

Elektriskā dzīve

Pagātne ir ne tikai notikumiem, bet arī idejām. Notikums bez idejas ir ikdiena, bet notikums ar ideju kļūst par vēsturi. Pagājušā gadsimta otrajā gadu...

Foto

Pagātnes fakti tagadnei

Latvijas sabiedrības kādā daļā joprojām saglabājas speciāli iezombētais melīgais priekšstats par “perestroiku/atmodu”. Daudzi turpina slavēt tādus VDK sameistarotos pseidonacionālos mistrojumus kā LTF, LNNK,...

Foto

Lai arī pamazām, tomēr tiesiskā situācija Latvijā uzlabojas

23. decembrī Satversmes tiesa (ST) par neatbilstošu Satversmei atzinusi normu, kas liedz kriminālvajāšanai izdotam Saeimas deputātam piedalīties Saeimas...

Foto

Datu valsts inspekcijas direktore jaunu izaicinājumu priekšā

Datu valsts inspekcijas vadītāja amatā tiku iecelta 2016.gada 5.aprīlī, neilgi pirms tika pieņemta Vispārīgā datu aizsardzības regula (2016.gada 27.aprīlī)...

Foto

No kā mums lūgt svētību jeb svētība vai lāsts?

Šajos Ziemassvētkos arhibīskaps Zbigņevs Stankēvičs aicina iznīcināt ļaunumu savās dzīvēs. Šai sakarā minēšu kādu piemēru, kur no...

Foto

Objektīvais faktors

Eksistenciālajai traģēdijai, kas latviešu tautā turpinās jau gadus trīsdesmit un izteikti triumfālu pakāpi ir sasniegusi “6.oktobra paaudzē”, ir objektīvs faktors. Tāds faktors patiešām eksistē...

Foto

Notiek sorosītu bezprecedenta uzbrukums Valsts policijai

Pēdējās dienās lielu vairumu Latvijas masu mediju ir pāršalkusi ziņa, ka it kā kāda persona terorizējot un vajājot žurnālistu organizāciju Re:Baltica un...