Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Vērotājs

18.01.2022. 08:10

Skatos te trollēni ne tikai Viedo Manelu bez sāls cenšas noēst, bet arī Ati Priedīti. Par ļaužu bendēšanu ar potēm no pēdējā gan lasījis neko neesmu, taču lidojošai silei laikam krietni ieriebis, ja tā savus skrīverus uzsūta.

Atbildēt

Viedā Nameļa niku lieto

16.01.2022. 18:46

»

Gribu būt trollis

Tikko FB izlasīju Viedā Manela paziņojumu, ka viņš te nav uzrakstījis nevienu komentāru. Taču ar VM segvārdu te daudzi rakstījuši. Jums laikam labi maksā. Kur var pieteikties par trolli? Es arī varētu tā un baigi gribas kādu kapeiku nopelnīt


“rakstnieks“ un “rīkstnieks” Atis Priedītis, kas jauir pierādījies. Priedītis regulāri zog nikus - pēdējā laikā esmu panaījis - “kaķa smiekļi”, “Viedais.Manels” un Andris Marts, kovar atšifrēt pēcviņa pabeiktā stila.

Atbildēt

Viedais Mamels

15.01.2022. 23:05

»

Gribu būt trollis

Tikko FB izlasīju Viedā Manela paziņojumu, ka viņš te nav uzrakstījis nevienu komentāru. Taču ar VM segvārdu te daudzi rakstījuši. Jums laikam labi maksā. Kur var pieteikties par trolli? Es arī varētu tā un baigi gribas kādu kapeiku nopelnīt


Tādi kā tu reiz nāks dienas gaismā. Tad ļaužu mūsu zemītē jau būs stipri mazāk, taču ļoti nikni. Baudi steigšus savu nožēlojamo dzīvi anonīmais kangar, jo, nedod Dievs, tad tavu saimnieku potes vēl nebūs tev darījušas savu.

Atbildēt

Gribu būt trollis

15.01.2022. 22:22

Tikko FB izlasīju Viedā Manela paziņojumu, ka viņš te nav uzrakstījis nevienu komentāru. Taču ar VM segvārdu te daudzi rakstījuši. Jums laikam labi maksā. Kur var pieteikties par trolli? Es arī varētu tā un baigi gribas kādu kapeiku nopelnīt...

Atbildēt

Idiot

15.01.2022. 20:45

»

Viedais Manels

...


Ej tūlīt uz mežu un nenāc vairs ārā. Apnicis jau esi.

Atbildēt

Viedais Manmels

15.01.2022. 01:40

»

vēl vērtīgāka atziņa

Atšķirībā no cilvēkiem, dzīvnieki nepieļaus, ka tizlākais no bara nepārtraukti ries uz bara vadoni


Par to, ka jums sociopātiem "zemcilvēku" "nožēlojamās dzīves" ir kājas es nešaubos. Prieks vienīgi, ka pats noteikti esi nopotējies un skrien pēc busterīša. Gan jau sencīši un bērni, ja tādi ir, arī uzsēdināti uz adatas. Lai dzīvotu "apskaužamu dzīvi" esi labprātīgi to krietni saīsinājis sev un saviem tuvajiem. Tikai pilnīgs neprātis kā tu varēja labprātīgi ļaut sev un tuviniekiem injicēt šķīdumu, priekš kura pat vakcīnas un vakcinācijas definīciju izmainīja.

Atbildēt

Viedais Mamels

15.01.2022. 01:38

»

?

Kad Māliņš ir bijis normāls? Nesen vienā savā ķēpājumā, ko viņš pats lepni dēvē par literāru darbu, viņš sevi bija iecēlis par Teikas virsvadoni. Tā jau vairs nav tālu līdz pasaules valdniekam. Tvaika ielā jau viņam speciāls kabinets ir sagatavots, blakus Napoleonam un Puškinam...


Es, protams, neesmu Rainis vai Olivers Everts, taču man savs literārais pseidonīms patīk.

Tādi troļļi kā es visu laiku meklē kā saduļķot ūdeni, lai nebūtu jāatbild par saviem murgojumiem par konkrētajām tēmām.

Atbildēt

14.01.2022. 21:13

»

vēl vērtīgāka atziņa

Atšķirībā no cilvēkiem, dzīvnieki nepieļaus, ka tizlākais no bara nepārtraukti ries uz bara vadoni


muļķības , bara vadonis pats visu atrisinās... t.i. pie dzīvniekiem ...

Atbildēt

Unvax

14.01.2022. 17:31

Es gan uzskatu, ka tieši kontrolēta revolūcija ir mērķis. Dmž 2 gadu laikā protests pret izvarošanu ar poti nav bijis pietiekami masveidīgs un vardarbīgs, tāpēc sitīs pa maku, sitīs tā, lai tomēr sāktos nemieri. Tad varēs ieviest nopietnākus pasākumus.
Lai nu ko, lai kas, es uz gobzema, šlesera u. tml. ğirğenu akcijām neietu, nekad. Kontrolēta opozīcija un pērkamas šĺuras.

Atbildēt

Vienotā dūre ir uz pussešiem

14.01.2022. 17:01

»

Mjā

30 valstu alianse beidzot saprata, kas patiesībā ir 140 miljonu lielā CCCP barbaru orda un savilkās vienotā dūrē. Sarkanajā laukumā pie neapglabātā līķa būšot athodņaka rituāls


Athodņaka rituāls tiks noturēts Jēkaba ielā, tad , kad virs Rīgas karāsies Putina desantnieki.Bet yanki draudēs ar to, ka pārtrauks kožļeņu piegādi uz krieviju.

Atbildēt

Pažarnieks

14.01.2022. 16:57

Laiks liet benzīnu pudelēs! Rīga jau ir mūsu.Bariņš Nato kretīnu Ādažos baidīsies pat ārā izlīst, jo latvieši ir mednieku tauta un karabīne saiga ir daudziem.Paralēli var nolikt pases galdā un atteikties no pilsonības, tāda valsts vairs nedrīkst pastāvēt. Partiju saindētais projekts ir sevi izsmēlis. Amerikāņi atkāpjas no visurienes un kariņa laiks strauji beidzas.

Atbildēt

mika

14.01.2022. 16:38

to Žulis 11:46
Dzīvnieki, atšķirībā no cilvēkiem, nekad nemelo. Kā anekdotē-saimnieks spēlē kārtis ar savu suni un vienmēr uzvar.Ja sunim iedalās labas kārtis,tas vienmēr izkar mēli un luncina asti.

Atbildēt

iespējams

14.01.2022. 16:35

autoram ir personības dubultošanās un viņš sevi izjūt kā Ļeņinu, tāpēc tas virsraksts tāds.

Ļeņins "Ko darīt?"

Miedais Vanels "Ko darīt?"

Atbildēt

?

14.01.2022. 16:19

»

Autoram

Izlasīju līdz vārdiem "cienījamie opozīcijas līderi" un nekādi nespēju pat piefiksēt kaut vienu reālu cilvēku.Tapa skaidrs, ka murgojuma autors ir vai nu ļoti slims, vai ļoti slikts cilvēks, kuru arī komentāros atbalsta ļoti slimi vai ļoti slikti cilvēki...


Kad Māliņš ir bijis normāls? Nesen vienā savā ķēpājumā, ko viņš pats lepni dēvē par literāru darbu, viņš sevi bija iecēlis par Teikas virsvadoni. Tā jau vairs nav tālu līdz pasaules valdniekam. Tvaika ielā jau viņam speciāls kabinets ir sagatavots, blakus Napoleonam un Puškinam.

Atbildēt

Autoram

14.01.2022. 15:55

Izlasīju līdz vārdiem "cienījamie opozīcijas līderi" un nekādi nespēju pat piefiksēt kaut vienu reālu cilvēku.Tapa skaidrs, ka murgojuma autors ir vai nu ļoti slims, vai ļoti slikts cilvēks, kuru arī komentāros atbalsta ļoti slimi vai ļoti slikti cilvēki.
Teikšu vienu, beidziet muldēt un ejiet vakcinēties!

Atbildēt

manel

14.01.2022. 15:04

uzmodelē situāciju un uzdriķē rakstiņu, ka tevi iebāž aiz restēm. Tev kā bijušajam cietuma uzraugam sēdēšana varētu būt ļoti nepatīkams piedzīvojums. Un ja vēl tevi iebāž kopējā kamerā...pirdiens pēc nedēļas būs kļuvis par toni zemāks..

Atbildēt

Skolnieciņš

14.01.2022. 14:26

»

Оппозиционер Алексей Навальный дал второе интервью за время домашнего ареста - радиостанции "Эхо Москвы". Интервью вызвало большой скандал среди сторонников оппозиционера, в основном из-за слов Навального о Крыме...


Lūdzu, hipersaiti! Citādi sanāk, ka Tu pārpublicē RIA Novostji ziņu sižetu. Video ar interviju! Hipersaiti! 2014. gadā Alekseja Navaļnija brālis sēdēja cietumā safabricēto krimināllietu dēl. Varasiestāžu spiediens varēja izdarīt savu. Par to, ka FSBešņiķi piš zekus anālā, bāž zekiem mietus dirsā un liek čamdīt pimjus, to jau to zini. Pa GULAGU.NET to rādija. Es visu to FSBešņiku hardcore extreme BDSM geju porņiku redzēju. Drošībnieki Krievijas federācijā ir psihiski slimi sadisti, kas gatavi cilvēkiem kropļot dzimumorgānus sadistisko velmju dēļ.

Atbildēt

Pavpļūtis, Mariņš un Plēvīts

14.01.2022. 14:10

Mēs esam vareni, jo jūs esat duraki!

Atbildēt

O bladi oblada

14.01.2022. 13:47

Covid-19 ⟩ ASV Augstākā tiesa apstādina Baidena rīkojumu par lielo uzņēmumu darbinieku obligātu vakcināciju vai testēšanu
Autors
LETA

Atbildēt

ukdyti7r

14.01.2022. 13:36

Верховный суд США отменил указ Джо Байдена об обязательной вакцинации

Atbildēt

14.01.2022. 13:04

»

Skolnieciņš

https://youtu.be/9p9p9Ctwmq8 Алексей Навальный о том, как победить Лукашенко - YouTube NEXTA - YouTube...


Оппозиционер Алексей Навальный дал второе интервью за время домашнего ареста - радиостанции "Эхо Москвы". Интервью вызвало большой скандал среди сторонников оппозиционера, в основном из-за слов Навального о Крыме.

На вопрос "Крым наш?" оппозиционер ответил, что "Крым - тех людей, кто живет в Крыму".

Навальный добавил, что полуостров "был захвачен с вопиющим нарушением всех международных норм", но сейчас является частью России.

Украинцам политик посоветовал не обманывать себя: Крым "останется частью России и больше никогда в обозримом будущем не станет частью Украины".

Atbildēt

Vakcinētais

14.01.2022. 12:25

Latvijā viens bomzis arī esot saņēmis padsmit devas un dzīvs un vesels, bet te daži mīkstpēdiņi no pirmās baidās.

Atbildēt

Vakcinētais

14.01.2022. 12:24

Kamēr daudzviet pasaulē ļaudis baidās no trešās balstvakcīnas saņemšanas, tikmēr Bihārā dzīvojošais indietis Brahmdeo Mandals apgalvo, ka saņēmis 12 vakcīnu devas pret Covid-19 un vēloties vēl, vēsta "The New York Times".
Kā skaidro pensijas vecuma kungs, pirmo poti viņš saņēmis pērnā gada 13. februārī vietējā klīnikā, un kopš tā laika regulāri devies pēc balstvakcīnas. Katru saņemto devu viņš ierakstījis savā personīgajā piezīmju grāmatiņā.

"Es jutu, ka tas palīdz manai vispārējai veselībai. Man sāka izzust muguras sāpes, vispārējais vājums un mana apetīte uzlabojās. Es vienmēr meklēju jaunas vakcīnu nometnes un devos uz tām, lai neviens mani neatpazītu," skaidro Mandals, kurš tik daudz balstvakcīnas, protams, saņēmis nelegāli.

Atbildēt

Žulis

14.01.2022. 11:46

Ko darīt, visi ļoti labi zin, Tikai nevienam nav dūšas ne atklāti to pateikt, ne darīt. F-bukā bija ierakstīta tāda vērtīga atziņa: "Atšķirībā no cilvēkiem, dzīvnieki nekad nepieļaus, ka baru vada pats tizlākais no viņu vidus".

Atbildēt

Skolnieciņš

14.01.2022. 11:44

»

Krievmīlim

Kārtējam krievam tērēt laiku nav jēgas. Viņu neviens neprasa tēlot disidentu. Tas nav obligāti


https://youtu.be/9p9p9Ctwmq8 Алексей Навальный о том, как победить Лукашенко - YouTube NEXTA - YouTube
https://youtu.be/0LAdAV-jHhw Крымский мост. Украдено с любовью! - YouTube Алексей Навальный - YouTube
https://youtu.be/6woV-rhc3tw Обыски у крымских татар - YouTube Навальный LIVE - YouTube
https://youtu.be/5ewHIdXoL4U Показ «Крыма» в день тишины - YouTube Навальный LIVE - YouTube
https://youtu.be/ebcuEFr4rTc Навальный об украинских выборах - YouTube Навальный LIVE - YouTube
https://youtu.be/6nhNs8cB7ck Крымский референдум. 4 года спустя - YouTube Навальный LIVE - YouTube

Atbildēt

Manel

14.01.2022. 11:16

»

Viedais Manels

Vārdam ir liels spēks. To zinu no savas darba un dzīves pieredzes kā bijušais cietuma uzraugs, cietumsargs, inspektors


Cietumnieku acīs tieši jūs bijāt tā hunta. Tāpēc jau jūs pēc darba formā nekur nestaigajāt, jo bija iespēja dabūt pa galvu.

Atbildēt

Atis Priedītis

14.01.2022. 10:48

Nākamā Atmoda sāksies ar psiholoģiskā terora metodes Zersetzung atzīšanu.

Iepriekšēja Atmoda sākās ar Latvijas okupācijas fakta un Molotova – Ribentropa pakta esamības atzīšanu. Šobrīd ar tikpat lielu spēku ir informācija par Zersetzung metodes izmantošanu cilvēku vajāšanās un diemžēl, arī slepkavošanās.

Neviens Latvijas lielais masu medijs nav ne reizi pat nosaucis šo vārdu Zersetzung. Diezgan regulāri gan tiek publicēti raksti par mazāk iespaidīgām vajāšanām – mobingu un bosingu. Šie abi vajāšanu tipi patiesībā ir Zersetzung sastāvdaļas. Pati galvenā atšķirība ir tā, ka Zersetzung sevī ietver arī nesankcionētu iekļūšanu vajātā cilvēka dzīvoklī, viltus medikamentu izrakstīšanu, transporta līdzekļu bojāšanu (pārgriežot bremžu sistēmas trosīti) un citas mobingam un bosingam neraksturīgas izdarības.

Par Zersetzung vajāšanām ar konkrētiem vajāšanu faktiem šobrīd Googlē var atrast apmēram 3 miljoni publikācijas vācu valodā. Latviešu valodā lielajos masu medijos vienīgā publikācija ir mans raksts portālā ir.lv. Rakstot šo rakstu es vēl neko nezināju par publikācijām vācu valodā un šķiet, ka ja es būtu to zinājis un pieminējis savā rakstā, arī šis mans raksts publicēts netiktu.

Tātad atliek tikai gaidīt kad uzradīsies kāds lielais masu medijs, kurš uzdrošināsies kļūt par nākamās Atmodas celmlauzi.

https://ir.lv/2018/08/08/vdk-istenotas-cilveku-vajasanas-metodes-1980-gados/

Atbildēt

Es

14.01.2022. 10:29

»

Lauku Pele

Man arī šķiet, ka skaļiem protestiem šobrīd nav jēgas, un pat ja tos pēc tam atspoguļos kādu citu valstu TV, labuma no tā nebūs - "Eiropa mūs nesapratīs", katras valsts iedzīvotāji aizņemti paši ar savām problēmām. Partiju sistēma sevi ir izsmēlusi - to pierāda smieklīgi mazais biedru skaits pat tā ...


Līdz tam laikam tev un citiem no kaut kurienes būs jāapmaksā rēķini par gāzi un elektrību. Pašvaldībām atbalsta pasākumiem naudas neesot.

Tas noteikti radīs rūgšanu un protestus. Tieši tā, kā prognozēja Aldis.

Atbildēt

Pavpļūtis, Mariņš un Plēvīts

14.01.2022. 10:18

Mums patīk Skolnieciņš!

Atbildēt

fakts

14.01.2022. 10:02

»

asd1231

Es gan uzskatu, ka tirāniem nav nekā 'nepatīkamāka' kā vienā dienā pamosties un saprast, ka mežšs tiešām ir jau atnācīs līdz durvīm


Pieprasi lai vēlēšanu komisija izņem tevi no vēlētāju sarakstiem.Piedaloties sistēmas pasākumos tu pieņem sistēmas noteikumus un atbalsti tos.
Man ir tiesības pilnībā ignorēt visus kam neesmu deleģējis pārstāvēt manu brīvo gribu.

Atbildēt

Мда

14.01.2022. 09:36

Пройдясь по коментам (поверхностно) приходится осознать -, к сожалению, тут уже больше нет тех людей, с кем можно было-бы идти на общее дело, а по точнее их дико мало осталось.

Atbildēt

Lauku Pele

14.01.2022. 09:27

»

qwe

Parasti piekrītu šim autoram, šoreiz ne. Šī Latvija (kā režīms) ir bezcerīga. C19 to parāda. Godman no ekonomikas, visticamāk, saprata tik pat daudz, kā Pļūts no medicīnas. Tāpat visi pārējie - zagļi mūs mācīja, kā godīgi pelnīt. Valstis ar vairāku simtu gadu vēsturi varbūt ir vērts mēģināt "glābt" - ...


Man arī šķiet, ka skaļiem protestiem šobrīd nav jēgas, un pat ja tos pēc tam atspoguļos kādu citu valstu TV, labuma no tā nebūs - "Eiropa mūs nesapratīs", katras valsts iedzīvotāji aizņemti paši ar savām problēmām. Partiju sistēma sevi ir izsmēlusi - to pierāda smieklīgi mazais biedru skaits pat tā sauktajās "lielajās partijās". Vienkārši pamazām jāveido domubiedru grupas - kopienas, tā teikt, no apakšas, maksimāli viens otram palīdzot un atbalstot, un informējot tos, kuri vēl nesaprot, par to, kas patiesībā šobrīd pasaulē notiek. Ar laiku tad varētu veidot alternatīvas pārvaldes struktūras un visu sagatavot tā, lai ir skaidrs rīcības plāns tad, kad būs pienācis īstais brīdis. Un tāds noteikti pienāks, mēs visi to vienkārši sajutīsim! Būs labi.

Atbildēt

asd1231

14.01.2022. 08:26

Es gan uzskatu, ka tirāniem nav nekā 'nepatīkamāka' kā vienā dienā pamosties un saprast, ka mežšs tiešām ir jau atnācīs līdz durvīm.

Balsojiet ar bojātu biļetenu. Jums ir tiesības neizvēlēties NEVIENU no ļaunumiem.

Atbildēt

modrais cilvēks

14.01.2022. 08:00

»

"Pat Viedā Manela viltvārži manu rakstu komentāros apklusuši, jo nokaunējušies par savu mazdūšību. Cilvēki, esiet modri


Man prieks, krievi zaudē miljardus.biržās krahs.ruzskijiem nekas neatliks kā spert pēdējo soli un iegāzties bezdibenī.sāciet spicēt nagus, dzīz jums izdzimteņi vajadzēs alas rakt.

Atbildēt

14.01.2022. 07:51

»

Viedais Manels

Huntai nav iemesla krist, pat tās izredzes iekļūt 14. Saeimā ir lieliskas, jo vēlēšanu kampaņā aktīvi izmantos huntai pieejamos administratīvos resursus “uz pilnu klapi...


"Pat Viedā Manela viltvārži manu rakstu komentāros apklusuši, jo nokaunējušies par savu mazdūšību. Cilvēki, esiet modri!"

Tu vienkārši esi noriebies visiem ar ar savu murgošanu. To pasaku par ganu, kurš aiz gara laika sauca:"vilks aitās", zini?

Atbildēt

Krievmīlim

14.01.2022. 07:47

»

Skolnieciņš

Konkrēti pierādījumi ir? Lūdzu, hipersaiti uz viņa veidoto video! Tu runā savas subjektīvās domas. Kur fakti? Lūdzu, konkrētus video no viņa oficiālā vidobloga! Citādi, Kremļa aģent, Tu apmelo Alekseju Navaļniju


Kārtējam krievam tērēt laiku nav jēgas. Viņu neviens neprasa tēlot disidentu. Tas nav obligāti.
Un neko arī nedod. Atsēdēs no zvana līdz zvanam bez zvaniem.

Atbildēt

Sūdi

14.01.2022. 07:35

Vai nebija tā, ka barikāžu laikā uz Rīgu brauca ar sūdu kravām... Tas katrā ziņā ir visiedarbīgākais līdzeklis, lai arī viņi izjustu dīkstāvi, mājsēdi, atteiktos no plezīra...pirms pasākumiem, teātriem, operām...uzklāt smaržīgo tepiķi...iesmaržināt pāviem tērpus ar laika gara smaciņu...

Atbildēt

139milj. no 140milj. tur tādu NavaļnijPutinu

14.01.2022. 00:35

»

Skolnieciņš

Konkrēti pierādījumi ir? Lūdzu, hipersaiti uz viņa veidoto video! Tu runā savas subjektīvās domas. Kur fakti? Lūdzu, konkrētus video no viņa oficiālā vidobloga! Citādi, Kremļa aģent, Tu apmelo Alekseju Navaļniju


Navaļniju nav jāapmelo, viņš pats atklājās kā visīstākais rašists, kad priecājās kopā ar pārējo krievu ordu par Krimas okupāciju.

Atbildēt

Viedais Mamels

14.01.2022. 00:01

»

Viedais Manels

Nesen vairāki “dziļās Latvijas valdības pārstāvji” un “līdz galam nenoskaidrotie aktīvisti” satikās “dziļās Latvijas valdības” slepenā “kluba sapulcē”. Kā ziņo daudzu mēdiju avoti, lai veicinātu savu un pūļa pretdarbību oficiālajai Latvijas MK valdības huntai...


Atkal troļļi skribelē manā vārdā.

Mans kārtējais raksts ir galīgs sūds. Gluži tāpat, kā visi iepriekšējie pļūtījumi. Nešaubīgi, ikviens atšķirs manas troļļa daiļdirsēja pelavas no talantīgas publicistikas graudiem.

Atbildēt

Viedais Mamels

13.01.2022. 23:58

»

Ivars

Varēji jau citu tekstu izdomāt nevis maukta ar kopi past


Tu noteikti esi potējies, jo citādi zinātu, ka nepotētie paliek bez darba (arī es, piepelnos pie pensijas kā publisko tualešu apkopējs un uzraugs), netiek veikalā (arī es sprāgstu nost badā, jo resniem gribas vairāk rīt), nedrīkst pirkt drēbes (arī es staigāju pliku pakaļu un priekšu savās vecajās baletčībiņās uz pliku kāju), iet pie friziera (arī es kā plikpauris gribu turpināt intīmo zonu apfrizēšanu un vaksāciju bet nedrīkstu) utt.

Tādi kā tu reiz nāks dienas gaismā. Tad ļaužu mūsu zemītē jau būs stipri mazāk, taču ļoti nikni. Baudi steigšus savu nožēlojamo dzīvi anonīmais kangar, jo, nedod Dievs, tad tavu saimnieku potes vēl nebūs tev darījušas savu.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

13

Vēsturisks solis Eiropas Savienībā – EK nākusi klajā ar priekšlikumu Dabas atjaunošanas likumam

Foto22. jūnijā Eiropas Komisija nāca klajā ar vēsturisku priekšlikumu likumam par dabas atjaunošanu, kura mērķis ir atjaunot mūsu ekosistēmas un atgūt dabu visā Eiropā – gan lauksaimniecības zemēs un jūrā, gan mežos un pilsētvidē. Komisija arī apstiprināja priekšlikumu par 50% samazināt sintētisko pesticīdu lietošanu līdz 2050. gadam.
Lasīt visu...

10

Kam pelnīs pensijas mūsu bērni?

FotoPensiju "netaustāmo" līmeņu iemaksas nevajadzētu nodot bankām, bet nodot konkrētā iemaksātāja vecākiem - valsts fondam, kurš neuzkrāj neko, bet izmaksā iemaksu konkrēti bērna (iemaksātāja) vecākiem uzreiz, tikko šajā fondā līdzekļi ienāk.
Lasīt visu...

21

Nenopietnā rotaļa

FotoVasaras saulgrieži ir laiks, kad pati daba uz brīdi sastingst, lai ceļu pretī gaismai mainītu uz ceļu pretim tumsai. Attieksme pret gaismu un tumsu ir būtiska katra cilvēka dzīves sastāvdaļa, tā ietekmē ne tikai viņa ikdienas ritmu, bet arī uzskatus. To, ka pašā dabā labās gaismas kļūst mazāk, bet sliktās tumsas vairāk, nav iespējams uztvert nopietni. Nenopietnība kļūst par būtisku Līgo svētku sastāvdaļu, tā tiek ne tikai atļauta, bet pat pieprasīta.
Lasīt visu...

21

Atkal "Bolt" taksists: kā policija reaģēs uz kārtējo naida noziegumu?

FotoVakar “Krustpunktā” bija diskusija, vai patiešām tiesībsargājošās iestādēs realitāte ir nulles tolerance pret jebkādām kara, agresijas vai nacionālā naida kurināšanas izpausmēm. Liels paldies zvērinātam advokātam Laurim Liepam par principiālas pozīcijas paušanu. Jācer, ka Iekšlietu ministrijas un Valsts policijas izstrādātais algoritms darbosies arī praksē. Taču šobrīd izskatās, ka viss tik gludi gluži neiet.
Lasīt visu...

21

Boikots – trumpis kliķes piedurknē

FotoTautas galīgās nopotēšanas pret kroņa vīrusu (IMHO – nomušīšanas) plāns rudenī jau ir cilvēces izdeldētāju Latvijas dienderu darba kārtībā. Tā īstenošana ir atkarīga no 14. Saeimas vēlēšanām. Šīs vēlēšanas atšķiras no iepriekšējām, jo nenotiks spēkošanās nav starp labiem un sliktiem politiķiem vai arī mazākā ļaunuma izraudzīšanās. Notiks izšķirošā politiskā cīņa starp potētājiem un izdzīvot gribētājiem.
Lasīt visu...

21

Ir jāaptur šis briesmīgais rusofobijas uzliesmojums

FotoKad sociālajos tīklos virmo diskusija par to, vai kādam mediķim konkrētā situācijā vajadzēja vai nevajadzēja “reanimēt krievu”, manuprāt, ir sasniegts mūsu sabiedrībai kritisks punkts. Un ne tāpēc, ka kādam ir cēlusies roka ko tādu uzrakstīt – sociopāti ir sastopami ikvienā sabiedrībā. Sarkanā lampiņa iemirgojas tāpēc, ka nosodījums tādam pieļāvumam, ka ārsts varētu neglābt kādu cilvēku viņa tautības dēļ, tvītos nebūt nav vienprātīgs un principiāls.
Lasīt visu...

15

Putni pārsvarā ir monogāmi, daudzi – homoseksuāli: ko es uzzināju, braucot ar laivu pa Salacu

FotoEs pirmo reizi iemīlējos bērnudārzā - Viņa gulēja diendusu gultā, kas sanāca man blakus. Otra mana lielā mīlestība bija pirmajā klasē. Es vienmēr esmu zinājis, ka man patīk meitenes. Literatūras un mākslas žurnālā bija viens numurs, kur bija plika sieviete, tas mani vienmēr ļoti interesēja. Tāpat es biju atradis konversācijas vārdnīcā šķirkļus, kur apmēram kaut ko varēja saprast par seksu. Nekāda propaganda mani nebūtu padarījusi par geju, es vienkārši piedzimu hetero.
Lasīt visu...

21

Par "audzēšanu"

FotoNekad nesaki "ES audzēju". Tas izklausās lielīgi un uzpūtīgi. Bet - pats galvenais - tie ir MELI. Tu pat kārpu uz sava deguna nevari izaudzēt, nerunājot par kādu lopu vai veģetāru ēdam- vai skaistumlietu. Tu vari iesēt sēklu, aplaistīt, izravēt un rūpēties. Lopu tu vari pabarot, apkopt un pasargāt.. Un viss. Bet - tas neesi tu, kas audzē. Audzē Tas, kurš radīja sēklu un deva tai spēju dīgt, augt un dot ražu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Skolmeistaru nebūšanas

Nule pie Saeimas notika Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (LIZDA) rīkots pikets. Kopā ar līdzjutējiem sapulcējās aptuveni 3000 cilvēku. LIZDA priekšsēdētāja Inga Vanaga mēģināja pārliecināt...

Foto

Eiropas Cilvēktiesību tiesa pieņem vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem Krievijā

Šī gada 7. jūnijā Eiropas Cilvēktiesību tiesa (ECT) pieņēma vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem...

Foto

Īpaši uzņēmējiem. Biznesam. Saldumu fabrikai „Laima” un ikvienam

Maza atkāpe vēsturē. Pirmsākumos par ļaunumu uzskatīja komunistisko režīmu. Komunistus un čekistus. Pret šo režīmu iestājās Latvijā dzīvojošie...

Foto

Ja aizkulišu spēlētājs manipulē ar veselu frakciju...

Šodien jau ir skaidrs, ka es tieku atcelts no Saeimas drošības komisijas vadītāja amata. Reizē ar to es pametu...

Foto

Mūsu lieliskos karjera plānus nomelno nesaprātīgi un nepareizi domājoši ļautiņi!

Laikā, kad pasaule aktīvi cīnās ar pieaugošo viltus ziņu un dezinformācijas izplatību, ar nožēlu varam secināt,...

Foto

Par “padomju mantojumu”

Pēdējā laikā publiskajā telpā arvien neatlaidīgāk un uzbāzīgāk tiek sēta un kultivēta ideja par kaut kādu atbrīvošanos no “padomju mantojuma”. Parasti tas notiek...

Foto

Izsūtīto brīvība ir mana brīvība

„24. februāris manas ģimenes un manas klases atmiņā paliks kā baiļu un neziņas datums. Nepiedodams krievu iebrukums ukraiņu zemē. Vai atkal...

Foto

Nauda, veselība, veselības pratība un priekšvēlēšanu gaisotne

Priekšvēlēšanu gaisotnē sarosījušies ne tikai tie, kas nolēmuši balotēties un tikt ievēlēti 14. Saeimā, bet arī tie, kuri vēlēšanu...

Foto

Kariņa kungs, šķiet, jums patiesībā nav īstas sajēgas, vai un kā Latvijas patērētāji tiks nodrošināti ar tiem nepieciešamo dabasgāzes apjomu

Nav šaubu, ka šī vara energokrīzi...

Foto

Ogres novada dome lemj pakļaut postam vietējos iedzīvotājus turpmākos 30 gadus

9. jūnijā Ogres novada domes finanšu komitejas sēdē tika iznīcināta Ikšķiles un Tīnūžu iedzīvotāju iespēja dzīvot drošā...

Foto

Kas notika vakardienas koncerta laikā Liepājā

Jau koncerta sākumā trīs jaunieši no kustības “PAR!”, kas ir partijas “Attīstībai/PAR” pārstāvēta un kuras valdes locekļi ir Daniels Pavļuts...

Foto

"Mocekļiem" ieteicams zināt, cieši ielāgot un atcerēties, ka demokrātijai ir leģitīmas tiesības sevi aizsargāt

Padomju okupācijas režīma laikā ikviena pienākums bija katru dienu pret un par...

Foto

Cilvēks un tauta

Bieži dzirdēts pārmetums par nacionālismu ir atsevišķā cilvēka interešu nerespektēšana. Šī pārmetuma biežā atkārtošana to gan nepadara par patiesību. Tautiskais pasaules uzskats nenoliedz...

Foto

Ja enerģētikas nozarē sitīs X stunda, tad jārēķinās, ka visiem gāzes nepietiks

Pasaule kopš Krievijas iebrukuma Ukrainā 24. februārī ir mainījusies un nekad vairs nebūs tāda kā...

Foto

Kautrīgais epidemiologs

Epidemiologs Jurijs Perevoščikovs medijos* dalās ar pārdomām, aizdomām un padomiem saistībā ar pērtiķu bakām. Sākšu ar to, ka “spečuks” ir vai nu atpalicis savā...

Foto

„Govs” vai „pērtiķa” nācija?

Kā notiek globāli politiskie piebūrumi? Vai tos vienmēr pavada vispārīgs viltus un meli, kam seko draudi, šantāža un varmācība? Kāpēc to apzināti...

Foto

Labas ziņas cilvēku populācijai. Nu, gandrīz labas...

Vismaz uz laiku izgāzies cilvēces izdeldētāju perinātais plāns: panākt, ka pasaules valstu vadības paraksta līgumu, piekrītot pandēmiju laikā atdot...

Foto

Jautājumi Kariņam par valdības gatavību jēdzīgi palīdzēt sabiedrībai un tautsaimniecībai pārvarēt sagaidāmo enerģētikas krīzi

Ņemot vērā globālos politiskos un ekonomiskos procesus, kas saistīti ar notikumiem Ukrainā,...

Foto

Maslova āmurs un uz Pavļuta klavierēm nolikta darba nespējas lapa

“Ja vienīgais instruments, kas tev ir, ir āmurs, tad katru problēmu mēdz redzēt kā naglu” (If...

Foto

Maija Atmoda

Krievijas karš pret Ukrainu un vietējās 5. kolonnas bezkaunība ir izraisījusi latviešu mobilizēšanos Ukrainas atbalstam un savu interešu aizstāvībai. Pilsoniskā pašorganizēšanās, ko “Austošā Saule”...

Foto

Politiķiem jāsaprot, ka sabiedrības integrācija līdzšinējā izpildījumā ir neatgriezeniski izgāzies projekts

Paužot noraidošu attieksmi pret Pārdaugavas okupekļa nojaukšanas lēmumu, Latvijas Krievu savienība (LKS) organizējas protesta akcijas...

Foto

Nepieteiktais karš Latvijā: ar tiem, kuri šeit izturas kā iekarotāji, kā "krievu pasaules" kungi un noteicēji, integrēšanās nebūs iespējama

Šodien mēs zinām, ka 1997. gada jūnijā...

Foto

Četras lietas, kas pazudušas no Dabas resursu nodokļa likuma grozījumiem

Ražotājiem ir nepieciešama finansiāla motivācija samazināt iepakojumu un izmantot pārstrādājamu iepakojumu. Ir jāveicina pārstrādātu materiālu izmantošana...

Foto

Reklāmas, kas nepatīk kustībai „Par!”, ir jāaizvāc!

2022. gada maijā Liepājas ielās ir konstatēti AS “Liepājas autobusu parks” piederoši autobusi, uz kuriem izvietota politiska un neviennozīmīgi...

Foto

Mazliet par situāciju Ukrainā

1. Krievu spēkiem ir vietēja mēroga panākumi, pārraujot frontes līniju Donbasa frontē pie Popasnas pilsētas. Tas ir izdevies, sakoncentrējot spējīgākās vienības, tajā...

Foto

Valdības varonīgie “mikrorestarti” nevairo cerību, ka ziemā cilvēki būs siltumā un par to spēs norēķināties

Aizvadītājā nedēļā valdība lielākoties bija aizņemta ar savu kārtējo krīzīti. Tomēr...

Foto

Jauna NATO stratēģija un “aizvainota aknu desa”

Vācijas ārlietu ministre Annalēna Bērboka atklāj, ka līdzšinējā NATO stratēģija paredz agresijas gadījumā vispirms pamest Baltijas valstis un pēc...

Foto

Tā kā tieslietās viss kārtībā, vēršu savas rūpes enerģētikas nozares virzienā

Enerģētiskā atkarība ir viens no iedarbīgākajiem Krievijas ieročiem, kas tiek lietots neminstinoties, ja rodas vajadzība. To...

Foto

Krievu identitāte ir organizēta ap impēriski politiskiem simboliem

Attiecībā uz padomju pieminekļiem ir viens aspekts, par ko jābūt skaidram priekšstatam - visā Eiropā šie pieminekļi ir...

Foto

No Tamuža un Zakatistova lietas KNAB izkalis kārtējo čiku

Tagad jau piemirsies, bet 2018. gadā bija briesmīgs skandāls – KNAB darbinieki aizturēja Saeimas deputātu Artusu Kaimiņu...

Foto

Būtu tikai godīgi mums un visai Rietumu pasaulei atzīt beidzot faktu: Krievija ir fašistiska valsts

Kopš kara sākuma paralēli turpinu lasīt viedokļus gan no Krievijas, gan...

Foto

Kad deputāte atzīstas, ka deputāti pārstāv kādas grupas intereses...

Priekšstats, ka deputāts pārstāv tikai sava vēlētāja “viedokli, uzskatus un vēlmes”, rodas:...

Foto

Dalītais īpašums: ko darīt tālāk?

Latvijā 90. gados notika revolūcija mājokļu sektorā. Pārmaiņas bija saistītas gan ar ēku īpašumu atdošanu bijušajiem īpašniekiem vai viņu mantiniekiem, gan...

Foto

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

Šonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk....

Foto

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

Krievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības...

Foto

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

Šobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares,...

Foto

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

Vakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam...

Foto

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu...

Foto

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju...

Foto

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

Vai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar...

Foto

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts....

Foto

Pārējo būs apēdusi inflācija...

Ikdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara...