Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Vērotājs

18.01.2022. 08:10

Skatos te trollēni ne tikai Viedo Manelu bez sāls cenšas noēst, bet arī Ati Priedīti. Par ļaužu bendēšanu ar potēm no pēdējā gan lasījis neko neesmu, taču lidojošai silei laikam krietni ieriebis, ja tā savus skrīverus uzsūta.

Atbildēt

Viedā Nameļa niku lieto

16.01.2022. 18:46

»

Gribu būt trollis

Tikko FB izlasīju Viedā Manela paziņojumu, ka viņš te nav uzrakstījis nevienu komentāru. Taču ar VM segvārdu te daudzi rakstījuši. Jums laikam labi maksā. Kur var pieteikties par trolli? Es arī varētu tā un baigi gribas kādu kapeiku nopelnīt


“rakstnieks“ un “rīkstnieks” Atis Priedītis, kas jauir pierādījies. Priedītis regulāri zog nikus - pēdējā laikā esmu panaījis - “kaķa smiekļi”, “Viedais.Manels” un Andris Marts, kovar atšifrēt pēcviņa pabeiktā stila.

Atbildēt

Viedais Mamels

15.01.2022. 23:05

»

Gribu būt trollis

Tikko FB izlasīju Viedā Manela paziņojumu, ka viņš te nav uzrakstījis nevienu komentāru. Taču ar VM segvārdu te daudzi rakstījuši. Jums laikam labi maksā. Kur var pieteikties par trolli? Es arī varētu tā un baigi gribas kādu kapeiku nopelnīt


Tādi kā tu reiz nāks dienas gaismā. Tad ļaužu mūsu zemītē jau būs stipri mazāk, taču ļoti nikni. Baudi steigšus savu nožēlojamo dzīvi anonīmais kangar, jo, nedod Dievs, tad tavu saimnieku potes vēl nebūs tev darījušas savu.

Atbildēt

Gribu būt trollis

15.01.2022. 22:22

Tikko FB izlasīju Viedā Manela paziņojumu, ka viņš te nav uzrakstījis nevienu komentāru. Taču ar VM segvārdu te daudzi rakstījuši. Jums laikam labi maksā. Kur var pieteikties par trolli? Es arī varētu tā un baigi gribas kādu kapeiku nopelnīt...

Atbildēt

Idiot

15.01.2022. 20:45

»


Ej tūlīt uz mežu un nenāc vairs ārā. Apnicis jau esi.

Atbildēt

Viedais Manmels

15.01.2022. 01:40

»

vēl vērtīgāka atziņa

Atšķirībā no cilvēkiem, dzīvnieki nepieļaus, ka tizlākais no bara nepārtraukti ries uz bara vadoni


Par to, ka jums sociopātiem "zemcilvēku" "nožēlojamās dzīves" ir kājas es nešaubos. Prieks vienīgi, ka pats noteikti esi nopotējies un skrien pēc busterīša. Gan jau sencīši un bērni, ja tādi ir, arī uzsēdināti uz adatas. Lai dzīvotu "apskaužamu dzīvi" esi labprātīgi to krietni saīsinājis sev un saviem tuvajiem. Tikai pilnīgs neprātis kā tu varēja labprātīgi ļaut sev un tuviniekiem injicēt šķīdumu, priekš kura pat vakcīnas un vakcinācijas definīciju izmainīja.

Atbildēt

Viedais Mamels

15.01.2022. 01:38

»

?

Kad Māliņš ir bijis normāls? Nesen vienā savā ķēpājumā, ko viņš pats lepni dēvē par literāru darbu, viņš sevi bija iecēlis par Teikas virsvadoni. Tā jau vairs nav tālu līdz pasaules valdniekam. Tvaika ielā jau viņam speciāls kabinets ir sagatavots, blakus Napoleonam un Puškinam...


Es, protams, neesmu Rainis vai Olivers Everts, taču man savs literārais pseidonīms patīk.

Tādi troļļi kā es visu laiku meklē kā saduļķot ūdeni, lai nebūtu jāatbild par saviem murgojumiem par konkrētajām tēmām.

Atbildēt

14.01.2022. 21:13

»

vēl vērtīgāka atziņa

Atšķirībā no cilvēkiem, dzīvnieki nepieļaus, ka tizlākais no bara nepārtraukti ries uz bara vadoni


muļķības , bara vadonis pats visu atrisinās... t.i. pie dzīvniekiem ...

Atbildēt

Unvax

14.01.2022. 17:31

Es gan uzskatu, ka tieši kontrolēta revolūcija ir mērķis. Dmž 2 gadu laikā protests pret izvarošanu ar poti nav bijis pietiekami masveidīgs un vardarbīgs, tāpēc sitīs pa maku, sitīs tā, lai tomēr sāktos nemieri. Tad varēs ieviest nopietnākus pasākumus.
Lai nu ko, lai kas, es uz gobzema, šlesera u. tml. ğirğenu akcijām neietu, nekad. Kontrolēta opozīcija un pērkamas šĺuras.

Atbildēt

Vienotā dūre ir uz pussešiem

14.01.2022. 17:01

»

Mjā

30 valstu alianse beidzot saprata, kas patiesībā ir 140 miljonu lielā CCCP barbaru orda un savilkās vienotā dūrē. Sarkanajā laukumā pie neapglabātā līķa būšot athodņaka rituāls


Athodņaka rituāls tiks noturēts Jēkaba ielā, tad , kad virs Rīgas karāsies Putina desantnieki.Bet yanki draudēs ar to, ka pārtrauks kožļeņu piegādi uz krieviju.

Atbildēt

Pažarnieks

14.01.2022. 16:57

Laiks liet benzīnu pudelēs! Rīga jau ir mūsu.Bariņš Nato kretīnu Ādažos baidīsies pat ārā izlīst, jo latvieši ir mednieku tauta un karabīne saiga ir daudziem.Paralēli var nolikt pases galdā un atteikties no pilsonības, tāda valsts vairs nedrīkst pastāvēt. Partiju saindētais projekts ir sevi izsmēlis. Amerikāņi atkāpjas no visurienes un kariņa laiks strauji beidzas.

Atbildēt

mika

14.01.2022. 16:38

to Žulis 11:46
Dzīvnieki, atšķirībā no cilvēkiem, nekad nemelo. Kā anekdotē-saimnieks spēlē kārtis ar savu suni un vienmēr uzvar.Ja sunim iedalās labas kārtis,tas vienmēr izkar mēli un luncina asti.

Atbildēt

iespējams

14.01.2022. 16:35

autoram ir personības dubultošanās un viņš sevi izjūt kā Ļeņinu, tāpēc tas virsraksts tāds.

Ļeņins "Ko darīt?"

Miedais Vanels "Ko darīt?"

Atbildēt

?

14.01.2022. 16:19

»

Autoram

Izlasīju līdz vārdiem "cienījamie opozīcijas līderi" un nekādi nespēju pat piefiksēt kaut vienu reālu cilvēku.Tapa skaidrs, ka murgojuma autors ir vai nu ļoti slims, vai ļoti slikts cilvēks, kuru arī komentāros atbalsta ļoti slimi vai ļoti slikti cilvēki...


Kad Māliņš ir bijis normāls? Nesen vienā savā ķēpājumā, ko viņš pats lepni dēvē par literāru darbu, viņš sevi bija iecēlis par Teikas virsvadoni. Tā jau vairs nav tālu līdz pasaules valdniekam. Tvaika ielā jau viņam speciāls kabinets ir sagatavots, blakus Napoleonam un Puškinam.

Atbildēt

Autoram

14.01.2022. 15:55

Izlasīju līdz vārdiem "cienījamie opozīcijas līderi" un nekādi nespēju pat piefiksēt kaut vienu reālu cilvēku.Tapa skaidrs, ka murgojuma autors ir vai nu ļoti slims, vai ļoti slikts cilvēks, kuru arī komentāros atbalsta ļoti slimi vai ļoti slikti cilvēki.
Teikšu vienu, beidziet muldēt un ejiet vakcinēties!

Atbildēt

manel

14.01.2022. 15:04

uzmodelē situāciju un uzdriķē rakstiņu, ka tevi iebāž aiz restēm. Tev kā bijušajam cietuma uzraugam sēdēšana varētu būt ļoti nepatīkams piedzīvojums. Un ja vēl tevi iebāž kopējā kamerā...pirdiens pēc nedēļas būs kļuvis par toni zemāks..

Atbildēt

Skolnieciņš

14.01.2022. 14:26

»

Оппозиционер Алексей Навальный дал второе интервью за время домашнего ареста - радиостанции "Эхо Москвы". Интервью вызвало большой скандал среди сторонников оппозиционера, в основном из-за слов Навального о Крыме...


Lūdzu, hipersaiti! Citādi sanāk, ka Tu pārpublicē RIA Novostji ziņu sižetu. Video ar interviju! Hipersaiti! 2014. gadā Alekseja Navaļnija brālis sēdēja cietumā safabricēto krimināllietu dēl. Varasiestāžu spiediens varēja izdarīt savu. Par to, ka FSBešņiķi piš zekus anālā, bāž zekiem mietus dirsā un liek čamdīt pimjus, to jau to zini. Pa GULAGU.NET to rādija. Es visu to FSBešņiku hardcore extreme BDSM geju porņiku redzēju. Drošībnieki Krievijas federācijā ir psihiski slimi sadisti, kas gatavi cilvēkiem kropļot dzimumorgānus sadistisko velmju dēļ.

Atbildēt

Pavpļūtis, Mariņš un Plēvīts

14.01.2022. 14:10

Mēs esam vareni, jo jūs esat duraki!

Atbildēt

O bladi oblada

14.01.2022. 13:47

Covid-19 ⟩ ASV Augstākā tiesa apstādina Baidena rīkojumu par lielo uzņēmumu darbinieku obligātu vakcināciju vai testēšanu
Autors
LETA

Atbildēt

ukdyti7r

14.01.2022. 13:36

Верховный суд США отменил указ Джо Байдена об обязательной вакцинации

Atbildēt

14.01.2022. 13:04

»

Skolnieciņš

https://youtu.be/9p9p9Ctwmq8 Алексей Навальный о том, как победить Лукашенко - YouTube NEXTA - YouTube...


Оппозиционер Алексей Навальный дал второе интервью за время домашнего ареста - радиостанции "Эхо Москвы". Интервью вызвало большой скандал среди сторонников оппозиционера, в основном из-за слов Навального о Крыме.

На вопрос "Крым наш?" оппозиционер ответил, что "Крым - тех людей, кто живет в Крыму".

Навальный добавил, что полуостров "был захвачен с вопиющим нарушением всех международных норм", но сейчас является частью России.

Украинцам политик посоветовал не обманывать себя: Крым "останется частью России и больше никогда в обозримом будущем не станет частью Украины".

Atbildēt

Vakcinētais

14.01.2022. 12:25

Latvijā viens bomzis arī esot saņēmis padsmit devas un dzīvs un vesels, bet te daži mīkstpēdiņi no pirmās baidās.

Atbildēt

Vakcinētais

14.01.2022. 12:24

Kamēr daudzviet pasaulē ļaudis baidās no trešās balstvakcīnas saņemšanas, tikmēr Bihārā dzīvojošais indietis Brahmdeo Mandals apgalvo, ka saņēmis 12 vakcīnu devas pret Covid-19 un vēloties vēl, vēsta "The New York Times".
Kā skaidro pensijas vecuma kungs, pirmo poti viņš saņēmis pērnā gada 13. februārī vietējā klīnikā, un kopš tā laika regulāri devies pēc balstvakcīnas. Katru saņemto devu viņš ierakstījis savā personīgajā piezīmju grāmatiņā.

"Es jutu, ka tas palīdz manai vispārējai veselībai. Man sāka izzust muguras sāpes, vispārējais vājums un mana apetīte uzlabojās. Es vienmēr meklēju jaunas vakcīnu nometnes un devos uz tām, lai neviens mani neatpazītu," skaidro Mandals, kurš tik daudz balstvakcīnas, protams, saņēmis nelegāli.

Atbildēt

Žulis

14.01.2022. 11:46

Ko darīt, visi ļoti labi zin, Tikai nevienam nav dūšas ne atklāti to pateikt, ne darīt. F-bukā bija ierakstīta tāda vērtīga atziņa: "Atšķirībā no cilvēkiem, dzīvnieki nekad nepieļaus, ka baru vada pats tizlākais no viņu vidus".

Atbildēt

Skolnieciņš

14.01.2022. 11:44

»

Krievmīlim

Kārtējam krievam tērēt laiku nav jēgas. Viņu neviens neprasa tēlot disidentu. Tas nav obligāti


https://youtu.be/9p9p9Ctwmq8 Алексей Навальный о том, как победить Лукашенко - YouTube NEXTA - YouTube
https://youtu.be/0LAdAV-jHhw Крымский мост. Украдено с любовью! - YouTube Алексей Навальный - YouTube
https://youtu.be/6woV-rhc3tw Обыски у крымских татар - YouTube Навальный LIVE - YouTube
https://youtu.be/5ewHIdXoL4U Показ «Крыма» в день тишины - YouTube Навальный LIVE - YouTube
https://youtu.be/ebcuEFr4rTc Навальный об украинских выборах - YouTube Навальный LIVE - YouTube
https://youtu.be/6nhNs8cB7ck Крымский референдум. 4 года спустя - YouTube Навальный LIVE - YouTube

Atbildēt

Manel

14.01.2022. 11:16

»


Cietumnieku acīs tieši jūs bijāt tā hunta. Tāpēc jau jūs pēc darba formā nekur nestaigajāt, jo bija iespēja dabūt pa galvu.

Atbildēt

Atis Priedītis

14.01.2022. 10:48

Nākamā Atmoda sāksies ar psiholoģiskā terora metodes Zersetzung atzīšanu.

Iepriekšēja Atmoda sākās ar Latvijas okupācijas fakta un Molotova – Ribentropa pakta esamības atzīšanu. Šobrīd ar tikpat lielu spēku ir informācija par Zersetzung metodes izmantošanu cilvēku vajāšanās un diemžēl, arī slepkavošanās.

Neviens Latvijas lielais masu medijs nav ne reizi pat nosaucis šo vārdu Zersetzung. Diezgan regulāri gan tiek publicēti raksti par mazāk iespaidīgām vajāšanām – mobingu un bosingu. Šie abi vajāšanu tipi patiesībā ir Zersetzung sastāvdaļas. Pati galvenā atšķirība ir tā, ka Zersetzung sevī ietver arī nesankcionētu iekļūšanu vajātā cilvēka dzīvoklī, viltus medikamentu izrakstīšanu, transporta līdzekļu bojāšanu (pārgriežot bremžu sistēmas trosīti) un citas mobingam un bosingam neraksturīgas izdarības.

Par Zersetzung vajāšanām ar konkrētiem vajāšanu faktiem šobrīd Googlē var atrast apmēram 3 miljoni publikācijas vācu valodā. Latviešu valodā lielajos masu medijos vienīgā publikācija ir mans raksts portālā ir.lv. Rakstot šo rakstu es vēl neko nezināju par publikācijām vācu valodā un šķiet, ka ja es būtu to zinājis un pieminējis savā rakstā, arī šis mans raksts publicēts netiktu.

Tātad atliek tikai gaidīt kad uzradīsies kāds lielais masu medijs, kurš uzdrošināsies kļūt par nākamās Atmodas celmlauzi.

https://ir.lv/2018/08/08/vdk-istenotas-cilveku-vajasanas-metodes-1980-gados/

Atbildēt

Es

14.01.2022. 10:29

»

Lauku Pele

Man arī šķiet, ka skaļiem protestiem šobrīd nav jēgas, un pat ja tos pēc tam atspoguļos kādu citu valstu TV, labuma no tā nebūs - "Eiropa mūs nesapratīs", katras valsts iedzīvotāji aizņemti paši ar savām problēmām. Partiju sistēma sevi ir izsmēlusi - to pierāda smieklīgi mazais biedru skaits pat tā ...


Līdz tam laikam tev un citiem no kaut kurienes būs jāapmaksā rēķini par gāzi un elektrību. Pašvaldībām atbalsta pasākumiem naudas neesot.

Tas noteikti radīs rūgšanu un protestus. Tieši tā, kā prognozēja Aldis.

Atbildēt

Pavpļūtis, Mariņš un Plēvīts

14.01.2022. 10:18

Mums patīk Skolnieciņš!

Atbildēt

fakts

14.01.2022. 10:02

»

asd1231

Es gan uzskatu, ka tirāniem nav nekā 'nepatīkamāka' kā vienā dienā pamosties un saprast, ka mežšs tiešām ir jau atnācīs līdz durvīm


Pieprasi lai vēlēšanu komisija izņem tevi no vēlētāju sarakstiem.Piedaloties sistēmas pasākumos tu pieņem sistēmas noteikumus un atbalsti tos.
Man ir tiesības pilnībā ignorēt visus kam neesmu deleģējis pārstāvēt manu brīvo gribu.

Atbildēt

Мда

14.01.2022. 09:36

Пройдясь по коментам (поверхностно) приходится осознать -, к сожалению, тут уже больше нет тех людей, с кем можно было-бы идти на общее дело, а по точнее их дико мало осталось.

Atbildēt

Lauku Pele

14.01.2022. 09:27

»

qwe

Parasti piekrītu šim autoram, šoreiz ne. Šī Latvija (kā režīms) ir bezcerīga. C19 to parāda. Godman no ekonomikas, visticamāk, saprata tik pat daudz, kā Pļūts no medicīnas. Tāpat visi pārējie - zagļi mūs mācīja, kā godīgi pelnīt. Valstis ar vairāku simtu gadu vēsturi varbūt ir vērts mēģināt "glābt" - ...


Man arī šķiet, ka skaļiem protestiem šobrīd nav jēgas, un pat ja tos pēc tam atspoguļos kādu citu valstu TV, labuma no tā nebūs - "Eiropa mūs nesapratīs", katras valsts iedzīvotāji aizņemti paši ar savām problēmām. Partiju sistēma sevi ir izsmēlusi - to pierāda smieklīgi mazais biedru skaits pat tā sauktajās "lielajās partijās". Vienkārši pamazām jāveido domubiedru grupas - kopienas, tā teikt, no apakšas, maksimāli viens otram palīdzot un atbalstot, un informējot tos, kuri vēl nesaprot, par to, kas patiesībā šobrīd pasaulē notiek. Ar laiku tad varētu veidot alternatīvas pārvaldes struktūras un visu sagatavot tā, lai ir skaidrs rīcības plāns tad, kad būs pienācis īstais brīdis. Un tāds noteikti pienāks, mēs visi to vienkārši sajutīsim! Būs labi.

Atbildēt

asd1231

14.01.2022. 08:26

Es gan uzskatu, ka tirāniem nav nekā 'nepatīkamāka' kā vienā dienā pamosties un saprast, ka mežšs tiešām ir jau atnācīs līdz durvīm.

Balsojiet ar bojātu biļetenu. Jums ir tiesības neizvēlēties NEVIENU no ļaunumiem.

Atbildēt

modrais cilvēks

14.01.2022. 08:00

»

"Pat Viedā Manela viltvārži manu rakstu komentāros apklusuši, jo nokaunējušies par savu mazdūšību. Cilvēki, esiet modri


Man prieks, krievi zaudē miljardus.biržās krahs.ruzskijiem nekas neatliks kā spert pēdējo soli un iegāzties bezdibenī.sāciet spicēt nagus, dzīz jums izdzimteņi vajadzēs alas rakt.

Atbildēt

14.01.2022. 07:51

»


"Pat Viedā Manela viltvārži manu rakstu komentāros apklusuši, jo nokaunējušies par savu mazdūšību. Cilvēki, esiet modri!"

Tu vienkārši esi noriebies visiem ar ar savu murgošanu. To pasaku par ganu, kurš aiz gara laika sauca:"vilks aitās", zini?

Atbildēt

Krievmīlim

14.01.2022. 07:47

»

Skolnieciņš

Konkrēti pierādījumi ir? Lūdzu, hipersaiti uz viņa veidoto video! Tu runā savas subjektīvās domas. Kur fakti? Lūdzu, konkrētus video no viņa oficiālā vidobloga! Citādi, Kremļa aģent, Tu apmelo Alekseju Navaļniju


Kārtējam krievam tērēt laiku nav jēgas. Viņu neviens neprasa tēlot disidentu. Tas nav obligāti.
Un neko arī nedod. Atsēdēs no zvana līdz zvanam bez zvaniem.

Atbildēt

Sūdi

14.01.2022. 07:35

Vai nebija tā, ka barikāžu laikā uz Rīgu brauca ar sūdu kravām... Tas katrā ziņā ir visiedarbīgākais līdzeklis, lai arī viņi izjustu dīkstāvi, mājsēdi, atteiktos no plezīra...pirms pasākumiem, teātriem, operām...uzklāt smaržīgo tepiķi...iesmaržināt pāviem tērpus ar laika gara smaciņu...

Atbildēt

139milj. no 140milj. tur tādu NavaļnijPutinu

14.01.2022. 00:35

»

Skolnieciņš

Konkrēti pierādījumi ir? Lūdzu, hipersaiti uz viņa veidoto video! Tu runā savas subjektīvās domas. Kur fakti? Lūdzu, konkrētus video no viņa oficiālā vidobloga! Citādi, Kremļa aģent, Tu apmelo Alekseju Navaļniju


Navaļniju nav jāapmelo, viņš pats atklājās kā visīstākais rašists, kad priecājās kopā ar pārējo krievu ordu par Krimas okupāciju.

Atbildēt

Viedais Mamels

14.01.2022. 00:01

»


Atkal troļļi skribelē manā vārdā.

Mans kārtējais raksts ir galīgs sūds. Gluži tāpat, kā visi iepriekšējie pļūtījumi. Nešaubīgi, ikviens atšķirs manas troļļa daiļdirsēja pelavas no talantīgas publicistikas graudiem.

Atbildēt

Viedais Mamels

13.01.2022. 23:58

»

Ivars

Varēji jau citu tekstu izdomāt nevis maukta ar kopi past


Tu noteikti esi potējies, jo citādi zinātu, ka nepotētie paliek bez darba (arī es, piepelnos pie pensijas kā publisko tualešu apkopējs un uzraugs), netiek veikalā (arī es sprāgstu nost badā, jo resniem gribas vairāk rīt), nedrīkst pirkt drēbes (arī es staigāju pliku pakaļu un priekšu savās vecajās baletčībiņās uz pliku kāju), iet pie friziera (arī es kā plikpauris gribu turpināt intīmo zonu apfrizēšanu un vaksāciju bet nedrīkstu) utt.

Tādi kā tu reiz nāks dienas gaismā. Tad ļaužu mūsu zemītē jau būs stipri mazāk, taču ļoti nikni. Baudi steigšus savu nožēlojamo dzīvi anonīmais kangar, jo, nedod Dievs, tad tavu saimnieku potes vēl nebūs tev darījušas savu.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Latvijas Televīzija palīdz aizdomās turētajiem apzināti kurināt nacionālo naidu, lai netieši mazinātu vainu slepkavībā

FotoUzskatu, ka par mana tēva Andra Ļubkas (attēlā) slepkavību aizdomās turētās personas un to tuvinieki šobrīd apzināti apmelo manu tēvu nacionālā naida kurināšanā, lai tādējādi novērstu uzmanību no patiesajiem slepkavības iemesliem. Kā arī, apzināti publiski nomelnojot manu tēvu, notiek klajš mēģinājums ietekmēt tiesībsargājošās institūcijas un pat tiesu.
Lasīt visu...

12

Par “Maximas” traģēdiju: taisnīgs spriedums manā izpratnē būtu inženiera un būvuzņēmuma sodīšana par ēkas sabrukšanu un "Maximas" sodīšana par cilvēku bojāeju

FotoAr nelabu sajūtu sekoju medijos publicētajām ziņām par Zolitūdes traģēdijas tiesvedību. Esmu būvinženieris, absolvējis Venecuēlas Centrālo universitāti, un man ir Kārnegija un Melona Universitātes (ASV) maģistra grāds būvinženierijā (ar iespējami augstāko atzīmi).
Lasīt visu...

21

Vai Latvijā ir pārāk liels publiskais sektors?

FotoANO 1919. gadā dibinātā Starptautiskā Darba organizācija publicējusi statistiku – 2020. gadā Latvijā aptuveni 29% visu strādājošo bija nodarbināti publiskajā sektorā, bet labākā proporcija esot Austrijā – 4%. Ieliku šo ziņu Twitter, un tas sāka vārīties. Esot sajaukti āboli ar bumbieriem, un vispār, kas tā tāda par organizāciju?
Lasīt visu...

12

Tautas pacietības mērs ir izsmelts!

FotoŠis raksts ir pēdējais brīdinājums koloniālajiem pārvaldniekiem Latvijā! Pēdējais brīdinājums viņu pakalpiņiem valdībā un valsts struktūrās. Tautas pacietības mērs ir izsmelts! Mēs runājām, aicinājām apstāties un pārtraukt LATVJU TAUTAS iznīcināšanas politiku. Taču viss veltīgi. Jūs nevēlējāties mūs sadzirdēt, ieklausīties un saprast - PIETIEK! Tad runāsim citā "valodā" ! Jums saprotamajā!
Lasīt visu...

21

Nosodām “Vienotības”, “Progresīvo” un ZZS kreisi radikālo partnerību

FotoSaistībā ar jaunās valdības kreisi liberālo kursu vērtību jautājumos, par prioritāti demogrāfiskās krīzes, ekonomiskās stagnācijas, kā arī militāra un hibrīdkara apdraudējuma apstākļos steidzami izvirzot “partnerības” likumprojektu pieņemšanu, paužam savu nostāju.
Lasīt visu...

21

Aicinām parakstīties par Saeimas atlaišanu

FotoMēs, Nacionālā savienība “Taisnīgums”, paziņojam, ka esam pievienojušies iniciatīvai par tautas nobalsošanu, lai atlaistu 14. Saeimu.
Lasīt visu...

12

Jau tagad „RailBaltica” trūkst sešu miljardu eiro Latvijas posmam

FotoRailBaltica projektam ir visas iespējas kļūt par akmeni kaklā Latvijas budžetam un valsts parādam, jo jau tagad trūkst ~6 miljardu eiro Latvijas posmam (~puse Latvijas budžeta) un Eiropa visu naudu 100% nedos. Ko darīt?
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Šis raksts par Izraēlu un Palestīnu ir īpaši kompentents, jo pirmā līdzautora divi ģimenes locekļi ir strādājuši kibucos, bet otrs ir dzēris košera šņabi un ir „progresīvais”

10. novembrī ASV valsts sekretārs Entonijs Blinkens Izraēlas–Hamās konflikta kontekstā nāca klajā ar paziņojumu, citu lietu starpā atzīmējot, ka “daudz par daudz palestīniešu ir tikuši nogalināti”. Statistika diemžēl ir nepielūdzama – Izraēlas īstenotās blīvi apdzīvotās Gazas bombardēšanā jau ir 11 tūkstoši...

Foto

Uzruna Latvijas Republikas proklamēšanas 105. gadadienai veltītajā svētku koncertā Latvijas Nacionālajā teātrī

Ļoti cienījamā Saeimas priekšsēdētājas kundze! Ļoti cienījamā Ministru prezidentes kundze! Cienījamās dāmas un godātie...

Foto

Tauta nav stulba

Tauta nav stulba. Tautai piemīt veselais saprāts. Tauta to apliecina, kad viņa publiski dzird idejas, kuras sakrīt ar viņas izjusto gudrību....

Foto

Maksātnespējas administrators izsaimnieko atlikušo uzņēmuma mantu

Mēs, maksātnespējīgās AS "Dzintars" kreditori, nolēmām griezties pie valdības vadītājas un atbildīgās ministres ar atklāto vēstuli par samilzušām problēmām, ar...

Foto

Vai Saeima ir jāatlaiž?

Pēdējās dienās daudz dzirdams par rosinājumu atlaist 14. Saeimu. Izskan gan aicinājumi tādā veidā sodīt arvien kreisāko “Jaunās Vienotības” valdību, gan pretēji...

Foto

Mēs, Kozins, Levrence, Bogustova, Pūpola, Raubiško, Austers un vēl virkne citu Iļjiča mazbērnu...

Kopš teroristiskās organizācijas "Hamas" uzbrukuma 2023. gada 7. oktobrī, kura laikā tika veikti...

Foto

„Rail Baltica” finansējuma plūsmai ir jābūt loģiskai un saskaņotai ar būvdarbu gaitu, citādi Putniņa un Pauniņa kungiem būs problēmas

Lai Rail Baltica būvniecība noritētu raiti un efektīvi un...

Foto

Kas ir "mēs"?

Lūdzu zemāko izklāstu neuzskatīt par konservatīvās domas konferences rīkotāju autoritatīvu versiju. Ticu, ka 28. novembrī Demos II sesijā no runātājiem dzirdēsim pavisam citas...

Foto

Biotehnologa fabulas

Cilvēks ir radies no šūnām, viss organisms - āda, miesa, kauli, tauki, muskuļi, orgāni - arī ir veidots no šūnām. Šūnās veidojas arī enerģija,...

Foto

Vai šodien jau esi ļāvis sevi apmuļķot? Ja ne, ņem vērā šo rakstu!

Nevienam nepatīk, ka viņu apmuļķo. Pēc Eirobarometra datiem 64% Latvijas iedzīvotāju jūtas pārliecināti,...

Foto

Elektrības cenu līkloči – vai Latvijas iedzīvotāji izmanto savas iespējas?

Ir pagājis gads kopš Nord Pool biržas vairumtirdzniecības cenas Latvijā uzrādīja prātam neticamus rekordus, vidējai mēneša cenai pārsniedzot...

Foto

Man ir cits viedoklis!

Ģenerālās Asamblejas 1948. gada 10. decembra 217. A (III) rezolūcijas preambulā teikts - ņemot vērā to, ka visiem cilvēku sabiedrības locekļiem piemītošās...

Foto

Nevajag ņaudēt!

Visa nauda tiek izsaimniekota caur valsts konkursiem, sadārdzinot visu 5x utt. Vajag pieņemt tikai pareizu likumu par visu konkursu auditu un konkursus auditēt no...

Foto

Vai privātie mežu īpašnieki šobrīd saredz ilgtspējīgas mežsaimniecības jēgu?

Nav noslēpums, ka Latvijā šobrīd pret mežsaimniecības nozari valda sarežģīta un bieži vien pretrunīga sabiedrības attieksme. Vairāku...

Foto

„Rail Baltica” skandalozais iepirkums – kas tālāk?

„Rail Baltica” - uzņēmumu apvienība no Turcijas, kuras sastāvā ir kompānijas "IC Içtaş Inşaat Sanayi Ve Ticaret A.Ş." un...

Foto

Helmanis publiski sašutis par... Puntuļa rīkoto konkursu?

Ir tāda anekdote: “Zvēru mazuļi pagalmā lielās ar saviem vecākiem. Vienam tētis tādā amatā, otram mamma tur strādā. Lācēns...

Foto

Cilvēku viedoklis SIF ekspertiem nerūp!

Ir tāda anekdote: “Eksperti norāda, ka valsts attīstās, iedzīvotāji apgalvo, ka viņi to nejūt, bet iedzīvotāji jau nav nekādi eksperti!” Līdzīgi...

Foto

Piesakos uz pirmo vietu konkursā par vistukšākajām frāzēm

Vispārējie latviešu Dziesmu un Deju svētki ir viena no mūsu vissvarīgākajām kultūras tradīcijām. Ir nepieņemami, ka mākslinieki un...

Foto

„airBaltic” - varbūt viss ir stipri vienkāršāk

Lai aizmuktu ar „airBaltic” lidmašīnām, nav jātaisa slēgtas Ministru kabineta (MK) sēdes. Tā ir valstij piederoša kompānija un pietiks...

Foto

Kādēļ vairs nenotiks neviena mana intervija ar “Latvijas Avīzes” žurnālisti Egli?

Galvenais iemesls ir – es nevēlos piedalīties iestudētās izrādēs, kas aiz žurnālistikas maskas nolaupa mums...

Foto

Enerģijas pašpietiekamības nozīme Latvijas nākotnei

Saeimas deputātiem nodoti izskatīšanai Klimata un enerģētikas ministrijas izstrādātie un iepriekšējās valdības atbalstītie grozījumi Elektroenerģijas tirgus likumā....

Foto

Tautas kustība "Veselais saprāts"

Šorīt, kad pasaule dejo virs bezdibeņa, kad mūsu dzīvei tiek sisti pamati zem kājām, kad pašsaprotamas lietas tiek apšaubītas, kad sabiedrībai un...

Foto

Vēlreiz brīdinām – neaiztieciet mūsu peļņu!

Ir skaidrs, ka priekšlikumi palēninās vai daļēji apstādinās kreditēšanu, kā arī negatīvi ietekmēs Latvijas reputāciju un kredītreitingu, kas sadārdzinātu valsts...

Foto

Valdība parādīja visa veida migrantiem, ka mēs esam mīkstie

Vakar bija ļoti svarīgs tests mūsu valdībai, prezidentam, drošības iestādēm, kuru tie neizturēja....

Foto

Izraēlai ir jāizdara pareizā izvēle

23.oktobrī Pietiek tika publicēts mans raksts ar nosaukumu ”Izraēla pret “Hamās””, kurā izklāstīju savu redzējumu par notikumu attīstības scenāriju un lēmumiem, kas būtu...

Foto

Nediplomātiskais un nekorektais Kariņš nav visa Latvija

Diena sākās ar ziņu par Latvijas ārlietu ministra Krišjāņa Kariņa izraisīto skandālu. Katalonijā viena no centrālajām mediju ziņām ir...

Foto

Piederība Rietumiem nav tikai ērtības un iespējas

Diemžēl var prognozēt, ka Eiropā pieaugs naida noziegumu skaits. Diemžēl mazāka, manuprāt, ir izpratne, ka tā nav specifiski ebreju...

Foto

Komentārs par to, ka Latvijai esot jākļūst par bezskaidras naudas valsti

Pārlasīju rakstu vairākas reizes un tā arī nesapratu, kāpēc Latvijai jākļūst par bezskaidras naudas norēķinu...

Foto

Kad divi latvieši savā starpā runā angliski vai krieviski, tie faktiski noliedz savu tēvu un māti

Sveicu jūs Valsts valodas dienā! Latvijas valstiski un nacionāli domājošās...

Foto

Kāpēc VAS "Latvijas dzelzceļš" neveicas ar ES projektu realizāciju

Divi vienkārši iemesli. Pirmais: uzņēmuma padomes nekompetence. Izjaucot koncerna vadības procesus, kas sekmīgi un izmaksu ziņā arī...

Foto

“Saskaņai” ir vieta Latvijas politikā, jo tās misija ir svarīga un mērķi ir aktuāli kā nekad iepriekš

Ir pagājis gads, kopš partija “Saskaņa” zaudēja vietu politiskajā...

Foto

Kas kopīgs Baznīcai ar LGBT, un kas uzsauc mūziku?

Skolās māca, kā naudu pelnīt, augstskolās, kā to ekonomēt un radīt, bet kāpēc skolās nemāca, kā nauda...

Foto

Laimes māti un naudas koku meklējot, jeb „Global Animal Law organisation” likumdošanas datubāze un tās interpretācija

Salīdzināt Latviju ar Nigēriju, tādējādi norādot uz Latvijas neiedomājamo atpalicību,...

Foto

Hosams paņem rokās mietu. Ar s...diem

Stradiņa slimnīcas – jeb saīsinājumā PSKUS – padomes zibenīgā patriekšana no amatiem liecina, ka jaunais veselības ministrs Hosams Abu Meri...

Foto

Atklāta vēstule “Swedbank” vadītājam Laurim Mencim

Sveicināts Jūsu jaunajā amatā kā „Swedbank” valdes priekšsēdētājs! Es rakstu Jums saistībā ar konkrētu situāciju, kurā esmu nonācis kā Jūsu...

Foto

Cik īsti vērta biļete uz Džordanu Pītersonu?

Par mūsdienu mesiju dēvētajam Toronto profesoram Džordanam Pītersonam pošoties uz Rīgu ar priekšlasījumu, interesentiem nenāktu par ļaunu tomēr piedomāt...

Foto

Nākamgad daļa pašvaldību var nespēt pildīt pamatfunkcijas!

Valsts budžeta pieņemšanas procesā gandrīz neievērots palicis jautājums par pašvaldību budžetiem, bet tas ir ļoti svarīgs. Tieši no pašvaldību rocības...

Foto

Kolektīvais saprāts ir vājprātu summa

Ja reiz dzīvnieku pasaules kolektīvie saprāti mums ir pašsaprotami, kas mums liek uzskatīt, ka tāda, līdzīga kā dzīvnieku pasaulēm kolektīvā saprāta,...

Foto

Mēs nogalinām tikai tik daudz dzīvnieku, cik vajag!

Latvijas Veterinārārstu biedrība (LVB) šodien, 10.oktobrī informēja Zemkopības ministrijas Dzīvnieku aizsardzības un labturības konsultatīvo padomi par dezinformāciju un...