Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Pēc varnešu “pirkstu klikšķa” Latvijā pēkšņi uzliesmoja un tāpat norima kroņa vīrusa epidēmija. “Augšām” pietuvinātajiem šeftmaņiem lokdauns izrādījās “zelta bedre”. Dīkstāves palīdzību saņēma ne tikai savējie (lai vēlāk padalītos ar činavniekiem “atplūdos”), bet uzņēmēji, kam tā tiešām bija vajadzīga, lai aizbāztu šiem mutes un neizceltos pārāk skaļa brēka.

Kā uz burvja mājienu neadekvāti dārgas izrādījās gultasvietu izmaksas slimnīcās. Man radās iespaids, ka pacientus nevis ārstē, bet monetizē. Vakcīndīleri izmantoja mājsēdes laiku, visos medijos biedējot auditoriju ar šausmu stāstiem par mirušajiem antivakseriem. Lai uzdzītu ļaudīm šermuļus, anonsēja nodomu palaist ielās mobilos morgus.

Kāpēc tad valdošā kliķe pievēra ienesīgo bodīti? Manuprāt, galvenais iemesls, – ka arvien grūtāk kļuva noslēpt, ka eksistē lētas, efektīvas un vēl nesen brīvi pieejamas zāles pret kroņa vīrusu, piemēram, ivermektīns un hidroksihlorokvīns. Nāvju reklāma draudēja pavērsties pret valdošajiem politiķiem kā potenciāli līdzvainīgiem sirdzēju aiziešanā pa “skuju taku”.

Tāpat atklājās, ka potētie arī mirst no kovida. Negribot zaudēt pēdējo argumentu par labu vakcinācijai, ka injicētie mirst retāk, “neveselīgo” interesi apslāpēja ar epidēmijas nopauzēšanu. Tāpat svarīgi bija nepieļaut runas, ka ārsti dažādi attiecas pret pacientiem pēc to vakcinācijas statusa.

Kāda Daugavpils infektoloģe jau pamanījās medijos nosunīt nevakcinētos. Uzskatu, ka speciāliste labāk būtu nevis “skarbi izteikusies” medijos, bet pārstājusi dakterēt slimos pēc “izdzišanas protokola”. Saņemt slimnieka stāvokli atvieglojošus preparātus un patiešām pienācīgu aprūpi var arī mājas, taču interesentiem bija vajadzīga bilde.

Tiesa, bilde zīmējās ļoti neprofesionāli. Pie “bļodas intelbeņķiem” nepiederošie radošie cilvēki nesteidz sadarboties ar režīmu. PR video varēja vērot, kā pacientu steigšus kaut kur vizina pa slimnīcu, bet fonā palātas ar brīvām gultām un gaitenis pilns ar tukšiem gultas ratiem. Dakteri “šausmenītes” galvenajās lomās skraida speciālos respiratoros, bet statisti halātos stāv līdzās bez maskām.

Līdztekus paparaci iemanījās uzfilmēt tukšas slimnīcas un ilgstoši neaizņemtas piebrauktuves pie uzņemšanas nodaļām, kad pēc oficiozu paustā tur vajadzēja veidoties sastrēgumiem. Piedevām mediķi, neskatoties uz kriminālatbildības draudiem par mutes palaišanu, tomēr “pa kluso” dalījās ar tuviniekiem un paziņām par reālo situāciju ārstniecības iestādēs, kas pa “sarafāna radio” aizgāja masās.

Tikmēr valdošā koalīcija izmantoja mājsēdi, lai izdarītu valsts apvērsumu, liedzot nepotētajiem balsstiesības aktīvajā politikā. Pučisti ir pārliecināti, ka iziet no lokdauna kā uzvarētāji, lai gan huntas “panākumi” (lasi – sekmīga izkalpošanās farmaceitiskajiem karteļiem) balstās tikai uz varmācību.

Potēties cilvēkus motivēja nevis veiksmīga informatīvā kampaņa (tiem, kas uz tās “uzvārījās” un turpina bagātināties, viss štokos), bet vienīgi perspektīva pretējā gadījumā zaudēt iztikas avotu. Diemžēl atrodas tādi, kas pēc senas latvju paražas, pašiem trāpoties atvarā, cenšas vēl kādu tur ievilkt. Kopā jautrāk iet pa burbuli!

Hunta neslēpj, ka uzskata nepotētos par “zemcilvēkiem” un īsteno nežēlīgu segregāciju, dodot tikai vienu iespēju vilkt cilvēkveidīgu dzīvi, cik nu tās atliks, – atkailinot pleciņu potei. Vienlaikus varai nerūp arī potētie. Cenšoties demonstrēt, – cik jauki dzīvot injicētam, valdība palaiž nosacīti lojālajiem latvzemiešiem garāku pavadu.

Fakts, ka vakcinētie pārnēsā vīrusus, slimo un mirst tāpat kā pārējie, vakcīndīlerus nesatrauc. Tāpat tiek ignorēts bijušā PVO Eiropas padomdevēju ekspertu grupas imunizācijas jautājumos viceprezidenta profesora Kristiana Perona (Christian Perronne) brīdinājums, ka vakcinētajiem ļautiņiem, esot bez dabiskās imunitātes, ziemas mēnešos labāk pabūt karantīnā, pretējā gadījumā viņi var nopietni saslimt.

Savā vakcinācijas uzspiešanas apsēstībā vai materiālā ieinteresētībā, cenšoties dehumanizēt nepotētos, manā skatījumā varneši ir atcilvēciskojuši paši sevi. Figurāli – mums ir darīšana ar trakiem suņiem.

Novērtē šo rakstu:

268
25

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

JKP Bordāns sadarbojas ar Astras zaimotājiem, ciniski izmanto viņa piemiņu

FotoGunāru Astru dēvēt par disidentu nav precīzi un atbilstoši. Disidenti ir drosmīgie, kuri cīnās par brīvību savās valstīs, cenšas lauzt tirānu režīmus. Astra cīnījās par savas zemes - Latvijas brīvību, kuru bija okupējusi komunistu impērija - PSRS. Padomju Savienība nekādā gadījumā nebija Gunāra Astras zeme. Viņš bija Latvijas brīvības cīnītājs, nevis PSRS disidents.
Lasīt visu...

3

Jūs neticēsiet, bet es esmu pamanījis – nepieciešamas izmaiņas partiju finansējumā no valsts budžeta

FotoValsts budžeta finansējuma palielināšana politiskajām partijām, vienlaikus samazinot to iespējas piesaistīt privātpersonu ziedojumus, 2019. gadā bija pareizs un sen nepieciešams lēmums. Tas novērsa būtisku mūsu demokrātiskās valsts iekārtas nepilnību un ilgtermiņā noteikti uzlabos politiskās vides kvalitāti. Nedrīkst būt tā, ka politisko partiju darbība ir atkarīga no to spējas piesaistīt privātpersonu ziedojumus. Tas rada partiju atkarību no ziedotāju labvēlības, kas parasti nav tīri nesavtīga.
Lasīt visu...

21

Mediķi varas kalpībā

Foto“Vīruss nevar izplatīties starp vakcinētiem cilvēkiem,” - šādas muļķības vēl vasarā melsa Pēteris Stradiņš, kuram piebalsoja citi dakteri. Kas melo vasarā, tas melo arī pārējos gadalaikos (Levits neļaus samelot). Turklāt šie mediķi nebūt nav pārtraukuši aģitēt par potēšanos pret kroņa vīrusu.
Lasīt visu...

18

Es labāk būšu BRĪVS ieslodzījumā nekā IESLODZĪTS brīvībā!

FotoEs kliegšu! Kliegšu un lamāšu tos kretīnus, kas uzdodas par kungiem manā Tēvzemē. Es lamāšu tos, kas sevi augstāk par cilvēkiem tur, kaut aiz kauna tiem jau sen zemē būtu jāielien. Pie velna Jūs visus! Pie velna peklē, kur Jūsu īstā vieta kungus tēlot būs. Šī izrāde jau pārāk ievilkusies. Tā jāpārtrauc tūlīt! Vairs nav nedz smieklīgi, nedz jautri. Vairs nav pat drāma absurdā. Nu skatītāji maksā par to ar savām asarām un sāpi.
Lasīt visu...

20

Levitam šobrīd ir arī citas vissvarīgākās prioritātes: Satversmes simtgade dod iespēju plašai diskusijai par demokrātijas stiprināšanu!

Foto18. janvārī valsts prezidents Egils Levits tiešsaistē tikās ar Nevalstisko organizāciju un Ministru kabineta sadarbības memoranda īstenošanas padomes NVO pārstāvjiem. Valsts prezidents sarunā īpašu uzmanību pievērsa nevalstiskā sektora nozīmīgajam darbam un iniciatīvām Satversmes simtgades gadā demokrātijas vērtību stiprināšanā: “Mūsu pilsoniskā sabiedrība ir aktīva, un pilsoniskās sabiedrības iespējas līdzdarboties ir pat augstākas nekā dažā labā senākā demokrātijā. Tas ir ļoti būtiski šajā laikā, kad demokrātija pasaulē piedzīvo pārbaudījumu laikus. Jūsu pienesums šajā gadā, stiprinot demokrātiju un pilsonisko līdzdalību, būs neatsverams.”
Lasīt visu...

8

Situācija ir kritiska, valdības enerģētikas krīzes risinājumi ir lēni un nepietiekami

FotoLatvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) valdības pārstāvjiem pieprasa nekavējošu rīcību enerģētikas krīzes pārvarēšanai, jo līdz šim piedāvātie atbalsta risinājumi ir nepietiekami un situācija energoresursu patērētājiem - gan uzņēmējiem, gan iedzīvotājiem - ir kritiska.
Lasīt visu...

20

Varbūt jūs satrauc rēķinu katastrofa, bet prezidents Saeimā iesniegs grozījumus Partiju finansēšanas likumā

Foto17. janvārī valsts prezidents Egils Levits Rīgas pilī tikās ar tieslietu ministru Jāni Bordānu, Saeimas Juridiskās komisijas priekšsēdētāju Juri Jurašu, Saeimas Juridiskās komisijas Tiesu politikas apakškomisijas priekšsēdētāju Inesi Lībiņu-Egneri un Saeimas Juridiskās komisijas Krimināltiesību politikas apakškomisijas priekšsēdētāju Andreju Judinu, lai izvērtētu 2021. gadā paveikto un pārrunātu plānotos darbus tieslietu jomā 2022. gadā.
Lasīt visu...

3

Ko gribam, to darām, kad vajadzēs informēt Finanšu ministriju, tad arī informēsim, bet sabiedrībai gar to vispār nav daļas

FotoLai nodrošinātu efektīvu valsts pārvaldes funkciju īstenošanu, pilnveidotu ierēdņu profesionālo kompetenci, valsts pārvaldē ir iedibināta ierēdņu pārcelšana jeb rotācija. Rotācija ir būtisks civildienesta izveides elements, un pārcelšana citā amatā valsts pārvaldē ir izplatīta prakse visā pasaulē, lai efektīvi veiktu valsts uzdevumu izpildi sabiedrības labā, elastīgi izmantojot civildienesta resursus pārvaldes iekšienē.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Viedais Anonymous

Vispirms pateicos portālam PIETIEK par iespēju paust savu viedokli daudzos aktuālos jautājumos. Katra interneta vietne darbojas pēc saviem ieskatiem. Tā, piemēram, te komentāros ikviens...

Foto

“Zemcilvēkiem” šopinga nebūs!

Vietējie tirāniņi nolēmuši aizliegt tirdzniecības vietām samazināt publiski pieejamo platību darbam “sarkanajā režīmā”. Tirgotāji centās saglabāt peļņu, vienlaikus paliekot cilvēcīgi pret visiem klientiem....

Foto

Ar interesi gaidu, kad tad Šlesers beidzot sāks priekšvēlēšanu kampaņu!

Pretēji daudziem citiem mana prognoze ir tāda, ka Aināram Šleseram ir izredzes vēlēšanās. Tik tāds sīkums...

Foto

10 padomi, kā nepārvarēt krīzi

1. Vienmēr paturēt prātā divas sava laika nozīmīgu politiķu sentences: “Naudas ir tik daudz, kā vēl nekad nav bijis” (A.K. Kariņš) Tāpēc - pirkt!...

Foto

Modelēšana – “KO DARĪT?”

Nesen vairāki opozīcijas partiju pārstāvji un aktīvisti tikās, lai koordinētu savu pretdarbību huntai. Bija pārstāvētas partijas “Latvijā pirmā vietā”, “Likums un kārtība”,...

Foto

Atlīdzība par tautas izdeldēšanu

Činavnieki bāž roku tautas kabatā un nebaidās apdedzināties. Kariņa valdība dāsni atalgo sevi par iedzīvotāju spaidu potēšanu un atstāšanu bez darba, par...

Foto

Smēķēšanas lobists Reirs kā viens no Covid-19 nāves veicinātājiem

Brīdī, kad tapa šis raksts, Covid-19 globāli bija prasījis 5,478 miljonus dzīvību. Katru gadu pasaulē smēķēšanas dēļ...

Foto

Daudzlīmeņu segregācija Latvijā

Es uzskatu nepotēto diskrimināciju par segregāciju, jo pēc potes cilvēks atpakaļ izmainīties vairs nevar. Tātad atšķirība starp injicētajiem un neinjicētajiem ir nevis uzskatos...

Foto

Ko pašreizējie „lēmumi” liecina par to pieņēmēju prāta stāvokli?

Saeima kārtējo reizi atbalsta kārtējos pasākumus "ar mērķi apturēt straujo Covid-19 izplatību". Tikmēr PVO prognozē, ka dažu...

Foto

Bezroku antiutopija

Lai novērstu kleptomānijas epidēmiju, Pasaules Veselības organizācija (PVO), izpētot islāma valstu pieredzi, nolemj turpmāk visiem cilvēkiem noteikt obligātu vienas rokas amputāciju. Vietā tiks piedāvātas...

Foto

„Zombo-kaste”, „zombo-internets” un „modrā acs”

Eksistē jēdziens „zombējošā kaste” – daudzi tā sauc televizoru. Ceru, ka nav jāpaskaidro, kāpēc radies šāds nosaukums, jo visi esam ar...

Foto

Zahejs

Garīgās dzīves avots ir Dievs, un tam ir tiešs sakars ar cilvēka dvēseli. Evaņģēlijā ir stāstīts par kādu maza auguma cilvēku, kuru daudzi tolaik ienīda....

Foto

Vara un tauta – kā sadzīvosim jaunajā gadā?

Gadumijas TV uzrunas ir tāds savdabīgs politisks žanrs. Reti kurš cilvēks atceras to saturu (nu, protams, ar dažiem...

Foto

Ārkārtas situācija ir piesegs “izšķērdības ballītei”

Saeimas “Saskaņas” frakcija neatbalsta ārkārtējās situācijas pagarināšanu, kā to plāno noteikt Ministru kabinets, un Saeimas sēdē balsos pret šādu risinājumu....

Foto

Hunta cīnās ar dabu

Pērtiķu sugas “neko neredzu, neko nedzirdu, neko nesaku” bariņš paliek aizvien mazāks. Cilvēki visu redz, dzird un muti ciet netur. Patiesība lien laukā kā...

Foto

Hunta apjāj ganāmpulku

Nepotētos hunta sen uzskata par “zemcilvēkiem”. Vairs netiek slēpts, ka veselie pilsoņi jāiznīdē. Labklājības ministrijas variants – ar ekonomiskām represijām neļaut pārziemot. Ja...

Foto

Par rakstu "Gadumijā deltu mijot pret omikronu"

Labdien, godājamais Māri Uļģi! Es ar interesi izlasīju Jūsu rakstu ”Gadumijā deltu mijot pret omikronu”. Tajā bija interesanti fakti...

Foto

Cik lielisks ir viss, ko mēs darām un nedarām

Godājamie rīdzinieki! Šajā Vecgada vakarā atceros kādu sarunu vienā no Rīgas skolām, kurā biju ieradies, lai sveiktu...

Foto

Ironisks pārskats par Jaungada uzrunām

1. Neatceros, vai klausījos Godmaņa, Birkava, Gaiļa uzrunas, tiesa, toreiz migla izklīda, rozā brilles jau krita nost, taču cerība vēl nebija...

Foto

Pasaule ir tumsā un alkst gaismas

Kad Gaisma atnāca, Pasaule apžilba un novērsās. Tomēr dzīvot tumsā izrādījās labāk un pierastāk. Kopš tiem laikiem Pasaulē valda apjukums...

Foto

Dzīvnieku ferma pašmājās

Orvela “Dzīvnieku ferma” ir klāt. Hunta tautu uzskata pat ne par dzimtcilvēkiem, bet par saviem mājdzīvniekiem, kas jādresē. Sliktie “suņi”, kas izsprukuši gan...