Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Motivācija celt labklājību vai ņemt kukuli?

Valdis Kalnozols, Saeimas deputāts
19.08.2017.
Komentāri (28)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

gunča

24.08.2017. 22:10

»

testers

> ja premjerministrs ar savu darbu, zināšanām un...


Godmanis par savu paveikto Parex-ā saņēma savu mmiljonu daļu bez liela trokšņa.Protams , Parex mahināciju rezultātā bankrotēja, bet kraha rezultāti izpaudās kā iedzīvotāju aplaupīšana. Bankas krahs bija izdevīgs tās īpašniekiem, jo ļāva atbrīvoties no daudzām problēmām.

Atbildēt

haralds

22.08.2017. 02:38

Latvijas attīstību kavē tas, ka cilvēkiem, kuriem esam uzticējuši (?) attīstīt mūsu valsti, nav patiesas motivācijas to darīt, izņemot to, kā nav. Pašvaldību un valsts atbildīgās amatpersonas saņem atalgojumu, kas nav atkarīgs no viņu darba rezultātiem. un ne tikai tas, ka saņem atalgojumu, nav atkarīgs no viņu darba rezultātiem, atalgojuma apjoms arī nav atkarīgs no viņu darba rezultātiem.

Atbildēt

LV pilsonis

21.08.2017. 16:49

Gribi taisīt biznesu, visi ceļi vaļā, gribi kalpot valstij - lūdzu, bet ja sāc valsti veidot par biznesa projektu, tad būtu jātup cietumā. To sen bija jāatrunā kriminālkodeksā, bet ne jau no šīs mafijas to sagaidīsim. Tāpat kā nekad nesagaidīsim, ka valsts garantētie pabalsti, pensijas u.c. apliekami ar griestiem, lai tādi kā Šleseri vairs nesaņemtu par bērna piedzimšanu 50 000, ar ko īpašu tāds atšķieas no sētnieces bērniņa.

Atbildēt

Jomajo

20.08.2017. 23:31

Nevajag jaukt obscaku ar privatnaudu! Veicināt nav radit! Valsts nav bizness!

Atbildēt

Ei!

20.08.2017. 21:23

Kalnozol? Sen jau ar galviņu tik švaki?

Atbildēt

Ekonoms

20.08.2017. 21:21

Kāpēc tad nav, Kalnozol! Par ko es tev algu maksāju. Kam tad citam tas jādara? Te citāts no tava stulbā raksteļa - "nav skaidras stratēģijas un rīcības plāna, kā nokļūt līdz šiem mērķiem, kā arī valsts un pašvaldību aparāts nav motivēts sasniegt un realizēt valstiski svarīgus mērķus, stratēģiju un rīcības plānu."

Atbildēt

nu bet varbūt

20.08.2017. 16:08

»

Varbūt kalnozola aktivitātes iemesls ir

alkohols


pat nesalīdzināmi traģiskāk - garīgā impotence?
dzērumu vismaz var izgulēt, atšķirībā no muļķības.

Atbildēt

no Jūrmalas

20.08.2017. 14:20

Šis neizglītotais populists, ja viņam pajautātu, noteikti nebūtu spējīgs atbildēt, ko nozīmē " labas pārvaldības" princips.

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

20.08.2017. 13:55

»

A.P.

Tiesa, paskatoties uz bildi, viss kļūst skaidrs


Tieši gribēju teikt par bildi. Tādus raksteļus var sarakstīt tikai muļķītis. Bilde šoreiz nemāna.

Atbildēt

Hmm

20.08.2017. 12:30

Ja jau deputāti izvēlas to "nieka aldziņu" valsts amatos, bet necenšas sniegties pēc "simtiem tūkstošu" uzņēmējdarbībā, tad kas rāda, ka nauda viņiem ir stimuls? Da viņiem vienkārši negribas būt "iekšā" 24-7-30-365, bet patupēt sliktākajā gadījumā kādu nakti budžeta pieņemšanā, saņemt soc.garantijas, piemajsas oar dzīvokli, transportu, prezentācijām. Un būt ar nulles atbildību.
Starp citu, vai pats Kalnozols nav izvēlējies šo taciņu?

Atbildēt

Haha

20.08.2017. 11:17

Par tiem cirka dzīvniekiem likumu pieņēma tikai "pokazuhas" pēc, lai parādītu, ka "ieklausās tautā". Tas tikai parāda nevis deputātu attieksmi pret šo jautājumu, jo reāli viņiem ir po, bet to, ka cirkā viņi nav "doļā".

Atbildēt

Cita problēma

20.08.2017. 11:13

Pie mums vadītāji uztaisīs statistiku par baigo attīstību un liks kabatās miljonus. Principā to dara jau tagad. Un statistika pie mums ir reāli neprecīza.
Un ko lai saka par lielāko algu Airbalticam, kas to vien darīja kā grāba miljonus no minimālās algas saņemošajiem Latvijas nodokĺu maksātājiem.
Jā, man nav pretenziju, ka pienāktos stimuls par paveikto, tomēr - kā izpaudīsies atbildība. Kriminālatbildība? Ha ha! Ja iemanīsies pirms tam sagrābt miljonus, tad Latvijas tiesu sistēma pret tiem ir saprotoša.
Un te nu nonākam pie Kalnozola kungam neērta jautājuma - kā novērtēt, piemēram, tiesneša darbu? Ar to, ka tiesās ātri kā ložmetējs?
Vai labu ārsta darbu? Ar to, ka stundā pieņems tūkstošiem pacientus?
Vai skolotāja darbu? Ka saliks visies desmitniekus, eksāmenā nodiktēs pareizās atbildes un būs izcils?
Un kā pažarnieka? Policista? Vai šie arī nav pelnījuši dzīvot?
Valsts amatos nedrīkstētu būt daudzu amatu apvienošana, īpaši, kad darāmā "nulle", bet atalgojumi milzīgi, piemēram, valdēs.

Atbildēt

bs

20.08.2017. 10:12

»

bs

Kalnozolam taisnība,zinoši vadītāji neraujas uz valsts pārvaldi,bet sliņķiem,muļķiem un citiem kalnozoliem tā ir lielais mērķis.Valstij ir daudz visādu plānu un mērķu, tikai slinkie un dumjie valsts pārvaldītāji tos nespēj pildīt,vai pat nav iepazinušies,kā Kalnozola gadījumā...


Šitais raksts uzjautrina un atgādina krievu laiku aņuku.Atpalikušā kolhozā aprobežots priekšsēdētājs vada sapulci.Dienas kārtībā divi jautājumi-žoga remonts un komunisma celtniecība.Tā kā materiālu žogam nav vadītājs iesaka pāriet pie otrā jautājuma.

Atbildēt

bs

20.08.2017. 10:06

Kalnozolam taisnība,zinoši vadītāji neraujas uz valsts pārvaldi,bet sliņķiem,muļķiem un citiem kalnozoliem tā ir lielais mērķis.Valstij ir daudz visādu plānu un mērķu, tikai slinkie un dumjie valsts pārvaldītāji tos nespēj pildīt,vai pat nav iepazinušies,kā Kalnozola gadījumā.

Atbildēt

knuts

20.08.2017. 09:51

Tā ka lielai daļai dzīves līmenis ir zem okupācijas laiku līmeņa,tad arī visiem vadoņiem atalgojumam būtu jābūt pakārtotam šim līmenim,nevis labklājības valstu līmenim.Pie pašreizejas sistēmas vadoņi nav motivēti strādāt valsts labā un palielinot viņiem algu motivācija arvien samazināsies,kā jau greizo spoguļu valstībā.

Atbildēt

Žulis

20.08.2017. 09:19

»

Edge

ASV - vienota nācija?! Kādreiz bija, bet vairs nav


Tieši lai apjēgtu "globalizācijas laikmetā" notiekošo, nedrīkst zaudēt jēdzienu patieso nozīmi un saturu. Šo jēdzienu "paplašināšana", pārveidošana, jeb pareizāk sakot, kropļošana ir tas, ar kā palīdzību cilvēkus mūsdienās cenšas apmuļķot, neļaut tiem saprast, kas īstenībā notiek šajā "globalizācijas laikmetā". Cilvēki runā par demokrātiju tur, kur sen vairs nekādas demokrātijas nav, par brīvību tur, kur sen vairs nekādas brīvības nav, par valstiskumu tur, kur sen vairs nekāda valstiskuma nav u.t.t. Ja pasaulē rodas kas jauns, tad ir jārada jauni jēdzieni, nevis jāmaina definīcijas pastāvošajiem jēdzieniem! Labs piemērs tam matemātikas zinātne.

Atbildēt

Edge

20.08.2017. 08:34

»

Žulis

Visi jūsu minētie un vēl arī citi jēdzieni ir skaidri un nepārprotami definēti, bet lieta tāda, ka valdošo varu (ne tikai Latvijā, bet arī pasaulē)šo jēdzienu saturs neapmierina. Un tad sākas šo jēdzienu "paplašināšana", pareizāk sakot, kropļošana. Rezultātā, piemēram, demokrātija, kas pēc savas definīcijas...


ASV - vienota nācija?! Kādreiz bija, bet vairs nav.
Laiks sākt apjēgt notiekošo pasaulē globalizācijas laikmetā - definēt pastāvošo dzīvē, nevis turpināt levitiešu garā sajūsmināties par 19.gs. radītajām definīcijām. "Uz papīra" vienmēr iznāks ideāli, bet dzīvē....

Atbildēt

Žulis

20.08.2017. 06:42

»

TT

Pie pašreizējiem globalizācijas procesiem neviens vairs skaidri un nepārprotami un bez pretrunām nevar nodefinēt kas ir demokrātija, kas ir pilsoniskā apziņa, kas ir patriotisms. Sekojoši- arī mērķi skaidri nav definējami


Visi jūsu minētie un vēl arī citi jēdzieni ir skaidri un nepārprotami definēti, bet lieta tāda, ka valdošo varu (ne tikai Latvijā, bet arī pasaulē)šo jēdzienu saturs neapmierina. Un tad sākas šo jēdzienu "paplašināšana", pareizāk sakot, kropļošana. Rezultātā, piemēram, demokrātija, kas pēc savas definīcijas ir vairākuma vara, īstenībā pārvēršas par savu pretpolu - mazākuma varu, jo priekšplānā tiek izvirzītas dažādu minoritāšu vai šauru aprindu tiesības un intereses. Līdzīgi ir ar jēdzieniem "nācija" un "nacionāls". Par nāciju ir sākti dēvēt visi valsts iedzīvotāji, neatkarīgi no viņu tautības, kas ir pretēji "nācijas" jēdziena definīcijai, bet "nacionālā" jēdziens starptautiskā kapitāla interesēs ir tiktāl "paplašināts", ka kļuvis internacionāls. Valstis, kurās ir daudznacionāls sastāvs un kurās nav nacionālas valdības, pēkšņi ir kļuvušas par nacionālām valstīm, kurām ir nacionālas intereses un starptautiska kapitāla pārvaldīta "nacionāla ekonomika". (Izņēmums šeit ir tikai tādas valstis kā ASV, kur gandrīz pilnībā iznīcinot pamatiedzīvotājus, gadsimtu gaitā no dažādu tautību ieceļotājiem ir izveidojusies vienota valstsnācija, bet tas ir atsevišķs temats.)

Atbildēt

Partorgs Augusts

20.08.2017. 06:29

Mūsu vecā alkoholiķa pieredze no būvniecības lietu kārtošanas laikiem:)

Atbildēt

Kabans

20.08.2017. 06:11

Sākumā tie vadītāji lai nodrošina, ka vidējais atalgojums parastam darbiniekam uzņēmumā ir 1000 euro uz rokas. Tad neviens nesatrauksies, ka vadītājs saņem 3000.
Un kāpēc Valdis šo jautājumu neuzdod premjeram un valdībai - izrādās Latvijas nav ne mērķu, ne plāna kā valstij- 25 gadus pēc tā saucamās neatkarības.
Viss, kas ir piekļūt pie siles un rīt kamēr aizrijas.

Atbildēt

Sapropels

19.08.2017. 23:10

Valdi Kalnozol, iegaumē uz visu atlikušo mūžu - jo lielāka alga, jo jādod lielāki kukuli, apetītei - alkatībai nav robežu.
Vai Magone saņēma maz un kukulis ap pus miljona!?

Tiesneši muld - maza alga, tas apdraud drošību, motivācija ņemt kukuli. Lielāku aplamību nav, ka tas teiktais.

Kur ir robeža, lai atteiktos no kukuļa? Tādas nav, tātad, nevajag kultivēt melus, ka alga saistāma ar kukuļa ņemšanu vai neņemšanu.

Atbildēt

TT

19.08.2017. 22:44

»

Edge

Padomju Kriminālkodeksu atjaunot esošās sistēmas ietvaros neizdosies. Nekas nedrīkst traucēt sasniegt nospraustos mērķus. Ejam pa neoliberāļu ieplānoto ceļu...


Pie pašreizējiem globalizācijas procesiem neviens vairs skaidri un nepārprotami un bez pretrunām nevar nodefinēt kas ir demokrātija, kas ir pilsoniskā apziņa, kas ir patriotisms. Sekojoši- arī mērķi skaidri nav definējami.

Atbildēt

testers

19.08.2017. 21:28

> ja premjerministrs ar savu darbu, zināšanām un
> pieredzi ir veicinājis tautsaimniecības attīstību un, nepaaugstinot nodokļus, panācis, ka budžetā ienākumi ir pieauguši par 100 miljoniem eiro, viņam ir tiesības saņemt 10 miljonus, ar kuriem prēmēt savas komandas locekļus.

vai Godmanis varēja ietekmēt Parex krahu vai nē???

Atbildēt

Edge

19.08.2017. 19:17

»

Dzīvnieku fermai Jēkaba ielā 11

...Savukārt nodokļu maksātāju naudas izšķērdētājus sodītu līdzīgi kā uzņēmumu vadītājus - ar kriminālatbildību


Padomju Kriminālkodeksu atjaunot esošās sistēmas ietvaros neizdosies. Nekas nedrīkst traucēt sasniegt nospraustos mērķus. Ejam pa neoliberāļu ieplānoto ceļu:
"Demokrātijai un pilsoniskajai apziņai nav jāveidojas caur sodiem" Satversmes tiesas (ST) priekšsēdētāja Ineta Ziemele (NRA,29.05.2017.)

Atbildēt

Edge

19.08.2017. 19:11

Latvijai ir trīs aktuālas problēmas, kuras nepieciešams nekavējoties risināt –....
=======================================================
Oligarhu un kampēju "Latvijai" ir trīs aktuāli ieguvumi, kurus nepieciešams uzturēt. Iepūt, Voldi!

Atbildēt

Dzīvnieku fermai Jēkaba ielā 11

19.08.2017. 18:57

...Savukārt nodokļu maksātāju naudas izšķērdētājus sodītu līdzīgi kā uzņēmumu vadītājus - ar kriminālatbildību...

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Brīdis, kad liela daļa rīdzinieku pārtiek no pabalstiem, nudien nav piemērots domes vadības algu celšanai

FotoSavu pilnvaru 100 dienas Rīgas domes koalīcija atzīmēja, paaugstinot sev algas un ieviešot virkni jaunu apmaksātu amatu. Domes priekšsēdētāja, viņa trīs vietnieku, astoņu komiteju priekšsēdētāju un to vietnieku algu paaugstināšanai un jaunu algu ieviešanai šogad koalīcija dāsni atvēlēja aptuveni 160 000 eiro. Lai kaut minimāli palielinātu bērnudārzu darbinieku atalgojumu, izveidojot fondu, ar kuru pirmsskolas izglītības iestāžu vadītāji varētu rīkoties, tāpat kā tas notiek skolās, būtu nepieciešams nedaudz vairāk par 200 000 eiro. Taču šo priekšlikumu šīs domes vadība un koalīcija neuzskatīja par lietderīgu un neatbalstīja.
Lasīt visu...

12

Ko ASV Demokrātu uzvara nesīs Latvijai?

FotoĀrkārtas paziņojums! Pasaules masu informācijas līdzekļi ziņo, ka priekšlaicīgi, nepilnu 79 gadu vecumā, nenākot pie samaņas, par ASV prezidentu kļuvis Džo Baidens! Ne Ukrainas korupcijas skandāls, aizdomas par tirgošanos ar ietekmi, ne arī Hantera Baidena tieksme dokumentēt video sarunas ar mazgadīgajām, paralēli lietojot smagās narkotikas, neko nemainīja vēlēšanu rezultātos, jo svarīgi ir tikai tas, kurš skaita balsis, kontrolē presi un tiesas.
Lasīt visu...

12

Strīķis no “lietu kārtotāju” trijotnes sapsihojies par Magoņa lietas spriedumu – kādi varētu būt patiesie iemesli?

FotoBijušais Militārās izlūkošanas un drošības dienesta darbinieks Maigurs Strīķis no bēdīgi slavenās Strīķa-Juraša-Sparāna “lietu kārtotāju” trijotnes feisbukā ir pamatīgi sapsihojies par spriedumu bijušā Latvijas dzelzceļa prezidenta Uģa Magoņa lietā, kuru tiesai nācās attaisnot Strīķa „kolēģa” Jura Juraša nelikumīgi savākto pierādījumu dēļ. Domāju, daudziem būs interesanti palasīties šīs ekspresīvās pārdomas un padomāt par to patiesajiem iemesliem.
Lasīt visu...

21

Uzņēmējs, izlēmis nošauties, iet uz šķūni, bet tur priekšā otrs uzņēmējs tieši tajā brīdī pakaras...

FotoUzņēmējs, izlēmis nošauties, iet uz šķūni, bet tur priekšā otrs uzņēmējs tieši tajā brīdī pakaras. Tas nabags, kuram jāšaujas, spiests noņemties ar to, kurš jāizņem no cilpas... Tādu aprakstu man prezentēja grāmatai, kuru uzreiz ļoti, ļoti gribas izdot, bet tas nav iespējams grāmatu klātienes tirdzniecības aizlieguma dēļ. Tā nu tika pieņemts lēmums cīnīties par grāmatu tiesībām un vērsties Latvijas Republikas SATVERSMES tiesā.
Lasīt visu...

21

Uzcepsim masu psihozi un piedāvāsim pēc tam izeju

FotoPieņemsim, ka mums ienāktu prātā aizvākt palielu baru cilvēku no redzesloka – tīri teorētiski. Protams, ka tāda rīcība ir kapitāli nepieņemama un nosodāma, bet varbūt, varbūt pieņemsim, ka mēs būtu kaut kāda reliģiska rakstura sekta, kurai ir gan pietiekami līdzekļu un sakaru, lai tādu lietu paveiktu, jo mūsu „Dievs”, sauksim to par „svētais lāpnesis”, to pieprasa un tādam „cēlam mērķim” mūsu iestādes būtu jau savus divsimt gadus strādājušas.
Lasīt visu...

21

Dzīves jēga

FotoPēteris un Jānis gāja uz Templi ap lūgšanas stundu, tas ir, devīto. Tanī brīdī nesa kādu vīru, kas bija tizls no mātes miesām, to ik dienas nolika pie Tempļa durvīm, sauktām par Krāšņajām, lai viņš lūgtu dāvanas no tiem, kas gāja Templī. Redzēdams Pēteri un Jāni, kas gribēja ieiet Templī, viņš lūdza kādu dāvanu. Bet Pēteris ar Jāni, to cieši uzlūkodami, teica: «Skaties uz mums.» Tas pievērsās viņiem, cerēdams kaut ko no viņiem saņemt. Apustuļu darbi, 3. nodaļa 
Lasīt visu...

21

Covidiotisms vai dezinformācija par Ķīnas vīrusa Anglijas celmu

FotoŠonedēļ klajā nāca LETAs ziņa par Ķīnas vīrusa Anglijas celma izplatību Latvijā. Tajā trūka būtiskas informācijas: jaunā celma slimnieku inficēšanās apstākļi. Toties bija tāda mierinoša rindkopa:
Lasīt visu...

21

Ārkārtas situācijā kaut pliks un bass

FotoLiegumu iegādāties klātienē virkni preču par jēdzīgu grūti nodēvēt. Mūsu valsts šajā ziņā kļuvusi par apsmiekla objektu pat daudzviet ārzemēs, kur mērenāk eksperimentē ar saviem iedzīvotājiem.
Lasīt visu...

21

Kad pērkama eksministres padomniece cenšas panākt netīkamas „Facebook” lapas slēgšanu

FotoIlzes Viņķeles ekspadomniece un Veselības ministrijas PR darbiniece Marta Krivade apmelo "Vakcīnrealitāti Latvijā" un aicina uz reiderismu Savā privātajā “Facebook” lapā viņa publicē aicinājumu lietotājiem ziņot administrācijai par "Vakcīnrealitātes Latvijā" “Facebook” lapu ar mērķi panāk tās bloķēšanu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Nav pieļaujama necienīga attieksme pret tradīciju kopējiem un viņu viedokļa dēvēšana par "homofobisku"

Atsaucoties uz aktualizējušos jautājumu par ģimenes jēdziena pārdefinēšanu, Latvijas Dievturu sadraudze uzskata par...

Foto

Egils Borats

Acīmredzot prezidents Egils Levits uzskata, ka pēdējā laikā viņa  neveiklo frāžu un paziņojumu skaits nav pietiekams, lai pilnībā samulsinātu Latvijas cilvēkus, un tāpēc viņš turpina runāt...

Foto

Alda Gobzema rekviēms

Tuba Mirum (Pastarā diena) – ar to mūsu valdībai un visiem ļaunajiem spēkiem draud Aldis Gobzems kopš tā brīža, kad iesaistījās par cīņu pie...

Foto

Mieru, tikai mieru

Šie slavenā, gudrā un šarmantā vīreļa ar propelleri uz muguras - Karlsona vārdi mūsdienās ieguvuši sevišķu aktualitāti. Jo nav viegli saglabāt mieru tik...

Foto

Kādēļ nav ieteicams vakcinēties pret COVID19 (jo īpaši ar mRNA tipa vakcīnām)?

Tā kā arī Latvijā valdība sāk apšaubāmu masveida vakcinācijas propagandas kampaņu, kas var izvērsties...

Foto

Labklājības ministrijas un pašvaldību neizdarība noved pie dzīvības apdraudējuma cilvēkiem, kuri uzturas sociālās aprūpes centros

Kopš ārkārtējās situācijas valstī, ko izraisījusi Covid-19 krīze, tiesībsargs ar vērību...

Foto

Pele spēlējas ar kaķi: Ivo Leitāns pret Aivaru Lembergu

Kad vienā no Ventspils mēra Aivara Lemberga preses konferencēm jautājumus sāka uzdot LTV žurnālists Ivo Leitāns, uzreiz...

Foto

Pieaug slēgto tirgotāju skaits, jāglābj nozare

Nozare turpina darboties sarežģīta regulējuma apstākļos. Atbalstu saņem regulāri apturēto uzņēmumu darbinieki, turpinās pieteikšanās uz apgrozāmo līdzekļu pabalstiem, ar nepacietību...

Foto

Atbilde ir tuvāk, nekā tu domā

Cik labi, ka mēs dzīvojam laikā, kad ir tik daudz iespēju! Piemēram, ir tik daudz iespēju baidīties:...

Foto

Pilsoni! Ja gribi paspēt nodibināt partiju, tad kur ņemt nosaukumu? Tev palīgā nāks Ukraina

Skatoties uz pašvaldību vēlēšanām šogad un Saeimas vēlēšanām nākamgad, plāno dibināties ne...

Foto

Esmu brīvs un spēcīgs cilvēks, tāpēc iesūdzēšu visus, kas man darīs pāri

Esmu ar savu parakstu apliecinājis dalību partijā Likums un kārtība! Un Tu? Seko man un...

Foto

Kam tic tie, kas grib, lai netici nekam

Brīžos, kad plašākam sabiedrības lokam piemin okultismu, tad vieni smīkņā klusi, citi steigtu pildīt savu operatīvo armijai pielīdzināmo...

Foto

Tikai slikti cilvēki iebilst pret datu nesēju atlīdzību mobilajiem telefoniem

Latvijas autoru, mūzikas izpildītāju un producentu organizācijas ir gandarītas par LR Kultūras ministrijas (KM) virzītajām izmaiņām...

Foto

Pietiek norādīt kā piemēru citu valstu neizdarību, attaisnojot mūsējās

Kas mainījies? Kad studēju medicīnu, mums mācīja, ka no desmit cilvēkiem vismaz viens ir savādāk domājošs. Vai...

Foto

Zakatistovam, Nemiro un kompānijai nāksies atskaitīties

Šā gada 7.janvārī Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistrs ir apstiprinājis 2020.gada 6.decembra politiskās partijas KPV LV ārkārtas biedru sapulcē ievēlēto valdi:...