Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Muhameda portrets

Neticīgais
20.08.2017.
Komentāri (27)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

VB

22.08.2017. 08:25

"Apkopojot visu šo informāciju, kurā izmantota tikai islāmiskā literatūra un dažas atsauces uz vikipēdiju, vai jums nešķiet, ka ar šo cilvēku kaut kas nav bijis kārtībā?"

Bet citi Svētie raksti tevi neizbrīna?

Atbildēt

un kāda jēga

21.08.2017. 22:32

šim anonīmajam rakstam?Vistīrākā ļautiņu tracināšana un naida kurināšana.truli un primitīvi,kā jau te minēts.

Atbildēt

LV pilsonis

21.08.2017. 17:27

Cīnoties ar sekām nav iespējams iznīdēt cēloni, viss sākas ar labi organizētu propogandu un paklausīgu cilvēku (nodevēju) iefiltrēšanu vajadzīgajos amatos. Tas viss panākams ar naudu vai lielu naudu, tātad izvēle nepaliek visai liela, vainīgie meklējami starp dažiem procentiem planētas iedzīvotāju, kuri manipulē ar 90% finanšu un ir pazīstami ik katram pasaules iedzīvotājam. Viņu pakalpiņu skaits, gan mērāms ar sešām nullēm, jo māksligi tiek radīti apstākļi, ka nauda pasaule arvien izteiktāk trūkst, bet valstu nacionālās valūtas tiek mērķtiecīgi iznīdētas.

Atbildēt

Mermunds

21.08.2017. 16:14

»

L.Grantiņš LRTT

Šī raksta autoram var iznākt lielas nepatikšanas no Roberta Kļimoviča puses. Lai dies' pasarg, kad Robis(Roberts Kļimovičs) izlasīs šo rakstu...


Tāpēc, ka domēnam islams.lv ir kāds īpašnieks, kurš pirms gadiem uz tā rēķina ir vēlējies nopelnīt, bet latvijas musulmaņi ir naudu par to maksāt atteikušies. Baumas. :)

Atbildēt

I.Pētersone-Žīdmane

20.08.2017. 18:06

Muceniekos Neticīgā lekcija būtu īstā vietā.

Atbildēt

Persijs

20.08.2017. 17:51

Tik trulā un primitīvā veidā nedrīkst skaidrot nevienu reliģiju un svētos rakstus, arī islāmu nē.

Atbildēt

par irānu nevajag

20.08.2017. 16:02

»

Neiedziļinoties detaļās

Liela daļa arābu ir neizglītoti. Korānu viņi nevis lasa paši, bet gan kāds cits viņiem to lasa, tad skaidro uzrakstīto. Liela daļa šo "lasītāju" ir rietumu specdienestu aģenti...


Bin Ladens saņēma palīdzību no CIA Afganistānas kampaņas laikā, bet šeit drīzāk ir jautājums par to vai musulmaņiem pieņemt palīdzību no Allāha caur CIA vai citiem labticīgajiem pamuļķiem vai nē... bez tam, Korāns neliedz izlikties par draugiem, ja tas ir izdevīgi izlāma ideju izplatīšanas labā. Ar rietumu specdienestiem šo sabiedrības attieksmi nevar izskaidrot, bet šai sabiedrībai patīk sazvērestības teorijas(kas liecina par vispārējo izglītības līmeni) un Islāma brālība tika dibināta pēc Cionas gudro tekstu atklāsmēm. Ciānas gudro teksti netika rakstīti priekš arābiem, bet iespaids no šiem tekstiem uz arābiem ir milzīgs, jo iekļaujas viņu pasaules uztverē.

Vai Irānā maz ir palikuši citu ticību cilvēki? Un vai nav tā, ka Irāna nav tā galvenā bļāvēja par to, ka Izraēlu vajag iedzīt jūŗā? Vai naida izpausmes nebūtu, ja būtu izskaidrojis, ka esi žīdmasonu - bolševiku pēctecis? :D Irāna nav tik balta un pūkaina, kā tagad mālē - tā ir valsts, kas joprojām aktīvi sponsorē teroristu grupas ārpus savas valsts teritorijas - viens no asiņainākajiem teroraktiem lika ASV izvākties no Libānas. Tāpēc arī ASV ir zobs uz Irānu - papildus Irānas islāma revolūcijai. Man nav nekādu ilūziju par miermīlīgo islamistu teokrātisko Irānu - tāpat kā par PSRS miermīlīgumu.

Šie, tevis dēvētie mērkaķi sacelšanās laikā izkāva pārsimts tūkstošus miermīlīgos angļus, kas bija apmetušies un dzīvoja Indijā un kas gala rezultātā noveda pie Indijas(kuras sastāvā bija mūsdienu Pakistāna un Bangladeša) atšķelšanās no Britu impērijas. Šie mērkaķi Ķīnu neapdraud, bet rietumus šie var apdraudēt - pateicoties pašu rietumu pagrimumam un vājumam.

Atbildēt

krievi un rietumi musulmaņu acīs ir viens un tas pats

20.08.2017. 15:40

Varēja nekautrēties un pievienot arī vakar notikušo Surgutā(hantu-mansu autonomajā apgabalā) notikušo teroraktu, kur krievi arī sirgst ar to pašu sērgu un oficiāli to par teroraktu nedēvē...

Atbildēt

tāda seksīga ēzeļmāte...

20.08.2017. 15:28

Pa lielai daļai tas kāpēc un ko musulmaņi slepkavo ir zināms...

Daudz interesantāk būtu apkopojums par kurioziem(no mūsu viedokļa) likumiem par to ko musulmaņu zemēs ir atļauts darīt un kāpēc. Tas vairāk raksturotu šīs sabiedrības portretu, kā autora mēģinājumi cilvēka psiholoģijā, bez ārsta diploma.
Ne vienmēr šīm lietām ir sakars ar islāmu, jo šīs lietas pastāvēja pirms islāma, bet šīs lietas ir normālas un izplatās tikai islāma sabiedrībā. Piemēram, kāpēc musulmaņi ēd ar vienu roku un ar otru roku slauka pakaļu. Vai arī likumi, kas regulē kopošanos ar dzīvniekiem.

Nesen baru ar jauniešiem Marokā vajadzēja potēt pret trakumsērgu, jo šie kopojās ar ēzeļmāti, kas varēja būt slima ar trakumsērgu:

https://www.thesun.co.uk/news/4247444/fifteen-teens-treated-for-rabies-after-gang-rape-of-donkey-as-cops-urge-anybody-else-who-admired-the-beast-to-turn-themselves-in-to-avoid-disease-spreading/

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

20.08.2017. 15:14

Liela daļa arābu ir neizglītoti. Korānu viņi nevis lasa paši, bet gan kāds cits viņiem to lasa, tad skaidro uzrakstīto. Liela daļa šo "lasītāju" ir rietumu specdienestu aģenti.
Nav teroristisko organizāciju. Visas tās ir rietumu specdienestu veidotas, audzinātas, apbruņotas utt.
Mūsdienās ir totāla kontrole. Bet te kautkādi mērkaķi apdraudēs rietumus?
Cilvēki ir bijuši Irānā. Nekāda naida tur nesastapa - pilnīgi nekāda = 0

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT

20.08.2017. 14:02

»

juris

Raksta autors ir neizglītots musulmaņu reklamētājs .Nav labu musulmańu.Ir tikai musulmaņi,kas visu pārējo cilvēces daľu IENĮST.Turpinot šo demokratisko musulmańu mīlestību,Alaha vārdā tiksim sakroopļoti un iznīcināti


Raksta autors ir pietiekoši izglītos un zina ko grib panākt.Panākt to, lai mēs viens otram grieztu rīkles. Kas ir tie, kuri radīja šīs imigrantu masas ? Kas ir tie, kuri kūda šis imigrantu masas ? kas ir tie, kuri apgādā šis masas ar narkotikām, lai tiktu veikti noziegumi ? Atbilde ir tikai viena... .

Atbildēt

juris

20.08.2017. 13:45

Raksta autors ir neizglītots musulmaņu reklamētājs .Nav labu musulmańu.Ir tikai musulmaņi,kas visu pārējo cilvēces daľu IENĮST.Turpinot šo demokratisko musulmańu mīlestību,Alaha vārdā tiksim sakroopļoti un iznīcināti.....

Atbildēt

s

20.08.2017. 12:21

»

jautājums

Hitlers nebija psihopāts? Hitleram nebija miljoniem sekotāju


Nav vērts tērēt laiku un uzmanību, iesaistoties sarunā ar psihiski slimu cilvēku.

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT

20.08.2017. 12:17

»

jautājums

Hitlers nebija psihopāts? Hitleram nebija miljoniem sekotāju


Domāju, ka jāattopas ir tev, jautājuma kungs.
Hitlers pastāvēja 12 gadus, bet Muhameds 15 gadsimtus.(Ja vēl daudz muldēsi, ziņošu Robertam. Viņš zinās kas ar tevi jādara)

Atbildēt

viedoklis

20.08.2017. 09:30

Tas, ka musulmani pieludz slimu noziedznieku, pedofilu ir sauamas. Sada religija ir jaaizliedz. Nevienaa citaa religijaa cilveki neradikalizejas, tikai islamaa, jo tie, kas pieludz noziedznieku, pasi ir noziedznieki. Welkomisti aicina un atver durvis noziedzibas slavinatajiem un noziedzniekiem, kas iznicina nevainigus cilvekus.

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT

20.08.2017. 08:55

Šī raksta autoram var iznākt lielas nepatikšanas no Roberta Kļimoviča puses. Lai dies' pasarg, kad Robis(Roberts Kļimovičs) izlasīs šo rakstu....-----------------------------
Bet, kas attiecas uz tekstu: Neesmu ar Korānu pazīstams, bet vienā lielā vācu žurnālā(Focus vai Spiegel) šī frāze: “nogaliniet tos jebkur, kur atrodiet” un “cērtiet tiem galvas nost!” bija veltīta jūdiem- augļotājiem, kuri arābus darīja plikus un nabagus. Sacīt, ka šis raksts ir objektīvs, būtu diezgan grēcīgi. Kas ir tie, kas šodien izlaupa Latviju un padzen arābus no viņu dzīves vietas ? Un muļķīgi būtu iedomāties, ka viens psihopāts- epileptiķis būtu sev radījis 1,5 miljardus sekotāju. Aiz visas šīs jezgas rēgojas cionisma sātaniskais purns. Kāpēc neapspriest jūdaismu, kurā citas ticības cilvēki tiek dēvēti par gojām- lopiem un tos nogalināt nav grēks ? Visas reliģijas ir sātaniskas un “kājas” visām aug no vienas vietas… .

Atbildēt

zoss

20.08.2017. 08:47

Katru dienu cilvēku skaits islama valstīs pieaug par 110 tūkstošiem. Tas ir ļaunāk par mēri

Atbildēt

Edge

20.08.2017. 08:26

»

īsāk sakot

Jo mazāk te būs visādu muhomedu, jo labāk un drošāk dzīvosim


Jo vairāk būs tur (muhomedu valstīs), jo sliktāk un nedrošāk dzīvosim:
1.Documented civilian deaths from violence
178,474 – 199,889 (Iraq body count)
2.During the war in Afghanistan (2001–present), over 26,270 civilian deaths due to war-related violence have been documented (Civilian casualties in the war in Afghanistan (2001–present)
3.Estimates of deaths in the Libyan Civil War vary with figures from 2,500 to 25,000 given between March 2 and October 2, 2011.(Casualties of the 2011 Libyan Civil War)
4.Estimates of deaths in the Syrian Civil War, per opposition activist groups, vary between 331,765 and 475,000 (Casualties of the Syrian Civil War)

Atbildēt

īsāk sakot

20.08.2017. 07:16

Jo mazāk te būs visādu muhomedu, jo labāk un drošāk dzīvosim.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Reklāmas, kas nepatīk kustībai „Par!”, ir jāaizvāc!

Foto2022. gada maijā Liepājas ielās ir konstatēti AS “Liepājas autobusu parks” piederoši autobusi, uz kuriem izvietota politiska un neviennozīmīgi vērtējama reklāma, par kuru esam saņēmuši iedzīvotāju pretenzijas. Uz vienas no autobusu reklāmām ir attēloti pieci dažāda vecuma bērni, sieviete un vīrietis, kā arī uzraksti “Latvija pirmā! Par dabisku ģimeni!”. Bet otra veida reklāma uz autobusiem ievietotā reklāma ietver politiskās partijas “Latvija pirmā” biedru kopbildi, kā arī uzrakstus “Latvija pirmā! Par dabisku ģimeni! Apvienosim Latvijas tautu!”.
Lasīt visu...

21

Mazliet par situāciju Ukrainā

Foto1. Krievu spēkiem ir vietēja mēroga panākumi, pārraujot frontes līniju Donbasa frontē pie Popasnas pilsētas. Tas ir izdevies, sakoncentrējot spējīgākās vienības, tajā skaitā “Vāgnera” grupu. Ir arī citi nelieli izrāvieni.
Lasīt visu...

21

Valdības varonīgie “mikrorestarti” nevairo cerību, ka ziemā cilvēki būs siltumā un par to spēs norēķināties

FotoAizvadītājā nedēļā valdība lielākoties bija aizņemta ar savu kārtējo krīzīti. Tomēr arī par tautu domāja. Vismaz tā varētu likties, pārlūkojot mediju publikāciju virsrakstus
Lasīt visu...

21

Jauna NATO stratēģija un “aizvainota aknu desa”

FotoVācijas ārlietu ministre Annalēna Bērboka atklāj, ka līdzšinējā NATO stratēģija paredz agresijas gadījumā vispirms pamest Baltijas valstis un pēc tam tās atkal atkarot. Bērboka uzskata, ka nepieciešama jauna NATO stratēģija, kas ļautu nekavējoties un vispusīgi atvairīt Krievijas uzbrukumu. Baltijas valstu aizsardzība tad vairāk gultos uz Vāciju. Tā ka, iespējams, drīzumā Dievzemītē atkal būs pa pilnam vācu puišu, meiču un, velns viņu zin’, kas tur vēl dienē.
Lasīt visu...

21

Tā kā tieslietās viss kārtībā, vēršu savas rūpes enerģētikas nozares virzienā

FotoEnerģētiskā atkarība ir viens no iedarbīgākajiem Krievijas ieročiem, kas tiek lietots neminstinoties, ja rodas vajadzība. To mēs redzam gan Ukrainā, gan nu jau arī pavisam blakus Somijā un citviet Eiropā. Nebūsim naivi, tas nenotiek bez vietējo enerģētikas jomas pārstāvju iesaistes, – viņi ir kļuvuši par daļu no Krievijas energosistēmas. Daži neapzināti, jo viņi vienkārši dara profesionāli savu darbu, daži arī ļoti apzināti, pārstāvot Krievijas intereses Latvijā.
Lasīt visu...

21

Krievu identitāte ir organizēta ap impēriski politiskiem simboliem

FotoAttiecībā uz padomju pieminekļiem ir viens aspekts, par ko jābūt skaidram priekšstatam - visā Eiropā šie pieminekļi ir vietējo krievvalodīgo identitātes konsolidācijas punkti. Un sociologiem ir daudzmaz skaidrs, kāpēc tas tā. Tie nav gluži piederības atraktori. Par tiem kalpo tā pati māju izjūta, un par to cits stāsts (cik plaši ietver mājas, sēta vai reģions Pribaltika).
Lasīt visu...

21

No Tamuža un Zakatistova lietas KNAB izkalis kārtējo čiku

FotoTagad jau piemirsies, bet 2018. gadā bija briesmīgs skandāls – KNAB darbinieki aizturēja Saeimas deputātu Artusu Kaimiņu Saeimas telpās. Nākamajā rītā deputāts tika palaists brīvībā. Kaimiņam kā aktierim izdevās izcila performance – samulsums, bailes, pēc tam varonīga apņēmība, kas atspoguļojās viņa sejā dažādos veidos. Tolaik Kaimiņam un viņa partijai vēl bija daudz fanu, kuri gaidīja elka iznākšanu no cietuma. Tā gan tagad ir tāla pagātne.
Lasīt visu...

6

Būtu tikai godīgi mums un visai Rietumu pasaulei atzīt beidzot faktu: Krievija ir fašistiska valsts

FotoKopš kara sākuma paralēli turpinu lasīt viedokļus gan no Krievijas, gan Rietumu (angļu, vācu, franču valodās) puses. Tas ir mega krahs, ko patlaban Rietumi piedzīvo ar savām ilūzijām un pārpratumiem par Krieviju.
Lasīt visu...

21

Kad deputāte atzīstas, ka deputāti pārstāv kādas grupas intereses...

FotoPriekšstats, ka deputāts pārstāv tikai sava vēlētāja “viedokli, uzskatus un vēlmes”, rodas:
Lasīt visu...

21

Dalītais īpašums: ko darīt tālāk?

FotoLatvijā 90. gados notika revolūcija mājokļu sektorā. Pārmaiņas bija saistītas gan ar ēku īpašumu atdošanu bijušajiem īpašniekiem vai viņu mantiniekiem, gan ar māju privatizāciju, gan ar visu mājokļu uzturēšanas sistēmu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

Šonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk....

Foto

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

Krievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības...

Foto

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

Šobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares,...

Foto

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

Vakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam...

Foto

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu...

Foto

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju...

Foto

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

Vai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar...

Foto

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts....

Foto

Pārējo būs apēdusi inflācija...

Ikdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara...

Foto

Pavļuts pauž necieņu pret Ministru kabineta apstiprinātajām darba samaksas garantijām veselības nozares darbiniekiem

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) pauž nožēlu par Veselības ministrijas...

Foto

Jūs taču neiedomājāties, ka es jutīšos vainīga vai atbildīga par kaut jel ko?

Policijai, tai skaitā speciālo uzdevumu bataljonam, ir uzdots īstenot nulles tolerances politiku pret...

Foto

Vismaz nākamos desmit gadus valstij ar krievvalodīgajiem jākomunicē krieviski

Par politisku nāciju. Krievvalodīgie dalās trīs grupās: 20% jau ir daļa no politiskās nācijas, 30% ar savu...

Foto

Vispār jau 10. maijā viss bija diezgan labi, vienīgi Satversme mums ir tāda, kāda ir

Es nosodu tos cilvēkus, kas svin Krievijas agresiju. Tai pat laikā...

Foto

Laiki dāsniem pabalstiem un atbalstiem ir beigušies

959 miljoni eiro uz budžeta deficīta rēķina 2020. gadā, 2 miljardi 104 miljoni eiro uz deficīta rēķina 2021. gadā...

Foto

Ticiet vai ne, bet patieso apdraudējumu es saskatu virtuālajā vidē

Ik gadu 9. maijā visā Eiropas Savienībā mēs atzīmējam Eiropas dienu. Šodien tās fonā norit karš Ukrainā,...

Foto

Zaļās partijas Tavara dīvainības

Šī gada 27. martā Jaunmoku pilī, tiekoties Latvijas Zaļās partijas (LZP), Latvijas Zemnieku savienības, Liepājas partijas un partijas Latvijai un Ventspilij vadītājiem, LZP priekšsēdētājs...

Foto

Cik slikti, ka Latvija uzņem daudz bēgļu, bet nez kāpēc negrib viņus integrēt

Ukrainas bēgļu uzņemšana iezīmē pagriezienu daudzu Eiropas Savienības dalībvalstu, it sevišķi Ukrainas kaimiņvalstu,...

Foto

Ministre Golubeva uzskata, ka "konstatētie nodarījumi nav masveidīgi". Vajag vairāk?

„Vērtējot šos gadījumus kopējā likumpārkāpumu kontekstā, viennozīmīgi var apgalvot, ka konstatētie nodarījumi nav masveidīgi,” pēc iekšlietu...

Foto

Ja ne mēs, tad kurš vēl aizsargās ģimenes vērtības?

Ģimene, laulība, bērni – tās ir augstākās garīgās vērtības. Šobrīd ir nepieciešams, lai mēs tās aizsargātu. Piesedzoties...

Foto

Nebakstiet bijušo čekas ziņotāju – pareizticīgo metropolītu Aleksandru!

Populāra Latvijas ārste ar Ukrainas saknēm LTV intervijā precīzi raksturoja mūsu sabiedrības attieksmi pret krieviem. Pat, ja viņi...

Foto

Rietumos esam tikuši, tomēr padomju lausku lasītājus neesam lāga pieskatījuši

Tik daudz laimīgu cilvēku seju kā 1990. gada 4. maija pievakarē pēc Latvijas Republikas Augstākās padomes balsojuma...

Foto

4. maija ideālus daudzi ir nodevuši gluži nemanot

Laikziņi šogad sola 4. maija aukstuma rekordus. Acīmredzot vēl nav pienācis mirklis noņemt šalles un novilkt cimdus, kas...

Foto

Okupācijas stabs. Mani un citu līkloči

Tā jautājumu un komentāru gūzma, ko pēdējo nedēļu laikā esmu saņēmis saistībā ar bēdīgi slaveno Pārdaugavas stabu, sāk radīt aizdomas,...

Foto

Jurašs Nr. 2 tēmē uz Saeimu?

Ja piedzīvojām situāciju, ka bija divi Juraši - viens fiziskais ar miesu un asinīm, kas staigāja pa ielu un sniedza...

Foto

Orda ir jāsagrauj

Lielākajai daļai no mums jau sen ir skaidrs no ikdienas pieredzēm, ka PSRS koloniālā minoritāte Latvijā pārstāv svešu pasauli, uz kuru mūsu kultūras...

Foto

Reirs melo

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) vērš uzmanību, ka finanšu ministrs Jānis Reirs 28. aprīlī LTV raidījumā “Šodienas jautājums” sniedza...

Foto

Es dodos atpakaļ uz Latviju, kur visi mani apskauž un ienīst, jo man ir jauns funktieris

Esmu ceļā uz Madridi, lai dotos uz Latviju. Šis ir...

Foto

Aicinu valdību uz nekavējošu rīcību pārtikas cenu dramatiska kāpuma apstākļos: Latvijai draud bada gads

Izvērtējot situāciju lauksaimniecībā, jāsecina, ka atsevišķiem produktiem prognozēto 50% pieaugumu vietā, cena...

Foto

Domājam ar savu galvu!

Latvijas pilsoņiem! Krievijas iebrukums Ukrainā liek domāt arī par nenodrošināto un neskaidro Latvijas tautas stāvokli. Sabrūkot PSRS, kādi slepeni protokoli un, iespējams,...

Foto

Latvijai tuvojas vēl nepieredzēta krīze

Kurināmā, degvielas, elektrības, izejvielu un rezultātā pārtikas cenu kāpums jau ietekmē un ietekmēs vēl vairāk katru Latvijas iedzīvotāju. Viennozīmīgi visvairāk cietīs...

Foto

Kāpēc Ukraina uzvar?

Kāpēc Ukraina uzvar, lai gan frontes līnijā var būt zaudējumi, ir teritoriju okupācija, kritušie un civiliedzīvotāju deportācijas? Uzvar – morāli! Ukraiņu tautu, armiju...

Foto

Par pareizticības žandarmu Kudoru

Lai kā Andris Kudors necenstos zem Ukrainas karoga paslēpt, ka viņš ir patoloģisks melis, sektants un manipulators, padodas tas viņam ne pārāk...

Foto

“Bēgļi” no Krievijas nav jāuzņem, nekādas jaunas uzturēšanās atļaujas – terminētas, pastāvīgās, vienalga kādas!

“Latvijas Avīze” 20. aprīlī publicēja interviju ar Saeimas deputātu Ainaru Latkovski, kurā politiķim...

Foto

Ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu

Daži praksē balstīti padomi domas konstrukcijai, ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu....

Foto

Mūs aizmirsa!

Atsaucoties uz Ķīles Pasaules ekonomikas institūta publicēto informāciju par valstu sniegto atbalstu Ukrainai, kurā norādīta nepatiesa informācija par Latvijas sniegto atbalstu Ukrainas bruņotajiem spēkiem,...

Foto

Mēs esam atraduši jaunu veidu, kā paspēlēties ar pilsonību, tagad kā piesegu izmantosim Ukrainas bēgļus

Šobrīd Saeima skata grozījumus Pilsonības likumā, kuros nav noteikts, pie kādiem...

Foto

Sarkanā "profesūra" stingri stāv okupekļa sardzē

Viens no pazīstamākajiem sarkanās profesūras ideologiem Mārtiņš Kaprāns sociālajā vietnē “Twitter” ierakstījis: “Rodas iespaids, ka Kompartijas propagandas orgāna “Cīņa” tiešie...

Foto

Nomest līķautu atjaunotā dzīvē

“Vai jums nav zināms, ka mēs visi, kas Jēzus Kristus Vārdā esam kristīti, esam iegremdēti Viņa nāvē? Jo mēs līdz ar Viņu...

Foto

Mamuška

Ukrainas austrumos notiek karaspēka koncentrēšana izšķirošai milzu kaujai. Nav skaidrs, kāpēc tāda kauja būtu vajadzīga, tomēr abas puses apbrīnojamā vienprātībā savelk spēkus, apšauda viens otru,...

Foto

Spriežam par „kolektīvo Putinu”. „Zombie, what’s in your head?”*

Pēc ziņām, foto un video no Bučas šķiet, ka vārdi ir sekli un nespēj ietvert visu, kas...

Foto

Sankcijas – trīs piedāvājumi

Līdz ar sankciju paplašināšanu pret Krieviju un atbalsta (militārā, humānā, ekonomiskā, visa iespējamā) palielināšanu Ukrainai, ir vērts arī, tēlaini izsakoties, iztīrīt un...

Foto

Ienīst necilvēcību ir normāli

Krievijas karš un genocīds pret ukraiņiem daudziem ir radījis iekšēju cīņu pret arvien pieaugošām naida un dusmu jūtām pret okupantu necilvēkiem. Mēs...

Foto

Par karu Ukrainā un medicīnas konsekvencēm

Karš nozīmē agresiju pret cilvēku dzīvību un veselību. Ukrainas kara tuvākās un ilgtermiņa sekas veselībai kļūst katastrofālas. Televīzijas kanālos un internetā...

Foto

Ministri Golubevu netraucēt ar zagļiem: viņai jāizdomā jauns joku video

Jūrmalā atkal siro zagļi – melnīgsnēji vīreļi, kuri šoreiz uzdodas par „ukraiņiem” un meklē „darbu”. Tagad...

Foto

Nils rekomendē svecītes

Jāatzīst, ka, kamēr Rīgas “gauleiters” bija Nils Ušakovs, galvaspilsēta zēla tīri labi. Bija, par ko mēru sunīt, un par savu kabatu politiķis neaizmirsa,...

Foto

Okupācijas muzeja brīvdabas ekspozīciju vajag apmūrēt ar mūri

Ir skaidrs, ka okupantu pieminekli līdz 9.maijam mēs nepagūsim nojaukt. Ja vien krievi paši neuzmetīs atombumbu, tas stāvēs....

Foto

Mūsu policisti ir ļoti, ļoti, ļoti lojāli, nemaz nedomājiet to apšaubīt!

Valsts policija ir iepazinusies ar bijušā iekšlietu ministra M. Gulbja intervijas izteikumiem kādā raidījumā, kurā...

Foto

Man ir daudz domu par visu ko, bet visvairāk par lielisko mani pašu

Es citkārt domāju, kas tad ir mans noziegums pret valsti ar nosaukumu Latvija....