Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Muhameda portrets

Neticīgais
20.08.2017.
Komentāri (27)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

VB

22.08.2017. 09:25

"Apkopojot visu šo informāciju, kurā izmantota tikai islāmiskā literatūra un dažas atsauces uz vikipēdiju, vai jums nešķiet, ka ar šo cilvēku kaut kas nav bijis kārtībā?"

Bet citi Svētie raksti tevi neizbrīna?

Atbildēt

un kāda jēga

21.08.2017. 23:32

šim anonīmajam rakstam?Vistīrākā ļautiņu tracināšana un naida kurināšana.truli un primitīvi,kā jau te minēts.

Atbildēt

LV pilsonis

21.08.2017. 18:27

Cīnoties ar sekām nav iespējams iznīdēt cēloni, viss sākas ar labi organizētu propogandu un paklausīgu cilvēku (nodevēju) iefiltrēšanu vajadzīgajos amatos. Tas viss panākams ar naudu vai lielu naudu, tātad izvēle nepaliek visai liela, vainīgie meklējami starp dažiem procentiem planētas iedzīvotāju, kuri manipulē ar 90% finanšu un ir pazīstami ik katram pasaules iedzīvotājam. Viņu pakalpiņu skaits, gan mērāms ar sešām nullēm, jo māksligi tiek radīti apstākļi, ka nauda pasaule arvien izteiktāk trūkst, bet valstu nacionālās valūtas tiek mērķtiecīgi iznīdētas.

Atbildēt

Mermunds

21.08.2017. 17:14

»

L.Grantiņš LRTT

Šī raksta autoram var iznākt lielas nepatikšanas no Roberta Kļimoviča puses. Lai dies' pasarg, kad Robis(Roberts Kļimovičs) izlasīs šo rakstu...


Tāpēc, ka domēnam islams.lv ir kāds īpašnieks, kurš pirms gadiem uz tā rēķina ir vēlējies nopelnīt, bet latvijas musulmaņi ir naudu par to maksāt atteikušies. Baumas. :)

Atbildēt

I.Pētersone-Žīdmane

20.08.2017. 19:06

Muceniekos Neticīgā lekcija būtu īstā vietā.

Atbildēt

Persijs

20.08.2017. 18:51

Tik trulā un primitīvā veidā nedrīkst skaidrot nevienu reliģiju un svētos rakstus, arī islāmu nē.

Atbildēt

par irānu nevajag

20.08.2017. 17:02

»

Neiedziļinoties detaļās

Liela daļa arābu ir neizglītoti. Korānu viņi nevis lasa paši, bet gan kāds cits viņiem to lasa, tad skaidro uzrakstīto. Liela daļa šo "lasītāju" ir rietumu specdienestu aģenti...


Bin Ladens saņēma palīdzību no CIA Afganistānas kampaņas laikā, bet šeit drīzāk ir jautājums par to vai musulmaņiem pieņemt palīdzību no Allāha caur CIA vai citiem labticīgajiem pamuļķiem vai nē... bez tam, Korāns neliedz izlikties par draugiem, ja tas ir izdevīgi izlāma ideju izplatīšanas labā. Ar rietumu specdienestiem šo sabiedrības attieksmi nevar izskaidrot, bet šai sabiedrībai patīk sazvērestības teorijas(kas liecina par vispārējo izglītības līmeni) un Islāma brālība tika dibināta pēc Cionas gudro tekstu atklāsmēm. Ciānas gudro teksti netika rakstīti priekš arābiem, bet iespaids no šiem tekstiem uz arābiem ir milzīgs, jo iekļaujas viņu pasaules uztverē.

Vai Irānā maz ir palikuši citu ticību cilvēki? Un vai nav tā, ka Irāna nav tā galvenā bļāvēja par to, ka Izraēlu vajag iedzīt jūŗā? Vai naida izpausmes nebūtu, ja būtu izskaidrojis, ka esi žīdmasonu - bolševiku pēctecis? :D Irāna nav tik balta un pūkaina, kā tagad mālē - tā ir valsts, kas joprojām aktīvi sponsorē teroristu grupas ārpus savas valsts teritorijas - viens no asiņainākajiem teroraktiem lika ASV izvākties no Libānas. Tāpēc arī ASV ir zobs uz Irānu - papildus Irānas islāma revolūcijai. Man nav nekādu ilūziju par miermīlīgo islamistu teokrātisko Irānu - tāpat kā par PSRS miermīlīgumu.

Šie, tevis dēvētie mērkaķi sacelšanās laikā izkāva pārsimts tūkstošus miermīlīgos angļus, kas bija apmetušies un dzīvoja Indijā un kas gala rezultātā noveda pie Indijas(kuras sastāvā bija mūsdienu Pakistāna un Bangladeša) atšķelšanās no Britu impērijas. Šie mērkaķi Ķīnu neapdraud, bet rietumus šie var apdraudēt - pateicoties pašu rietumu pagrimumam un vājumam.

Atbildēt

krievi un rietumi musulmaņu acīs ir viens un tas pats

20.08.2017. 16:40

Varēja nekautrēties un pievienot arī vakar notikušo Surgutā(hantu-mansu autonomajā apgabalā) notikušo teroraktu, kur krievi arī sirgst ar to pašu sērgu un oficiāli to par teroraktu nedēvē...

Atbildēt

tāda seksīga ēzeļmāte...

20.08.2017. 16:28

Pa lielai daļai tas kāpēc un ko musulmaņi slepkavo ir zināms...

Daudz interesantāk būtu apkopojums par kurioziem(no mūsu viedokļa) likumiem par to ko musulmaņu zemēs ir atļauts darīt un kāpēc. Tas vairāk raksturotu šīs sabiedrības portretu, kā autora mēģinājumi cilvēka psiholoģijā, bez ārsta diploma.
Ne vienmēr šīm lietām ir sakars ar islāmu, jo šīs lietas pastāvēja pirms islāma, bet šīs lietas ir normālas un izplatās tikai islāma sabiedrībā. Piemēram, kāpēc musulmaņi ēd ar vienu roku un ar otru roku slauka pakaļu. Vai arī likumi, kas regulē kopošanos ar dzīvniekiem.

Nesen baru ar jauniešiem Marokā vajadzēja potēt pret trakumsērgu, jo šie kopojās ar ēzeļmāti, kas varēja būt slima ar trakumsērgu:

https://www.thesun.co.uk/news/4247444/fifteen-teens-treated-for-rabies-after-gang-rape-of-donkey-as-cops-urge-anybody-else-who-admired-the-beast-to-turn-themselves-in-to-avoid-disease-spreading/

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

20.08.2017. 16:14

Liela daļa arābu ir neizglītoti. Korānu viņi nevis lasa paši, bet gan kāds cits viņiem to lasa, tad skaidro uzrakstīto. Liela daļa šo "lasītāju" ir rietumu specdienestu aģenti.
Nav teroristisko organizāciju. Visas tās ir rietumu specdienestu veidotas, audzinātas, apbruņotas utt.
Mūsdienās ir totāla kontrole. Bet te kautkādi mērkaķi apdraudēs rietumus?
Cilvēki ir bijuši Irānā. Nekāda naida tur nesastapa - pilnīgi nekāda = 0

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT

20.08.2017. 15:02

»

juris

Raksta autors ir neizglītots musulmaņu reklamētājs .Nav labu musulmańu.Ir tikai musulmaņi,kas visu pārējo cilvēces daľu IENĮST.Turpinot šo demokratisko musulmańu mīlestību,Alaha vārdā tiksim sakroopļoti un iznīcināti


Raksta autors ir pietiekoši izglītos un zina ko grib panākt.Panākt to, lai mēs viens otram grieztu rīkles. Kas ir tie, kuri radīja šīs imigrantu masas ? Kas ir tie, kuri kūda šis imigrantu masas ? kas ir tie, kuri apgādā šis masas ar narkotikām, lai tiktu veikti noziegumi ? Atbilde ir tikai viena... .

Atbildēt

juris

20.08.2017. 14:45

Raksta autors ir neizglītots musulmaņu reklamētājs .Nav labu musulmańu.Ir tikai musulmaņi,kas visu pārējo cilvēces daľu IENĮST.Turpinot šo demokratisko musulmańu mīlestību,Alaha vārdā tiksim sakroopļoti un iznīcināti.....

Atbildēt

s

20.08.2017. 13:21

»

jautājums

Hitlers nebija psihopāts? Hitleram nebija miljoniem sekotāju


Nav vērts tērēt laiku un uzmanību, iesaistoties sarunā ar psihiski slimu cilvēku.

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT

20.08.2017. 13:17

»

jautājums

Hitlers nebija psihopāts? Hitleram nebija miljoniem sekotāju


Domāju, ka jāattopas ir tev, jautājuma kungs.
Hitlers pastāvēja 12 gadus, bet Muhameds 15 gadsimtus.(Ja vēl daudz muldēsi, ziņošu Robertam. Viņš zinās kas ar tevi jādara)

Atbildēt

viedoklis

20.08.2017. 10:30

Tas, ka musulmani pieludz slimu noziedznieku, pedofilu ir sauamas. Sada religija ir jaaizliedz. Nevienaa citaa religijaa cilveki neradikalizejas, tikai islamaa, jo tie, kas pieludz noziedznieku, pasi ir noziedznieki. Welkomisti aicina un atver durvis noziedzibas slavinatajiem un noziedzniekiem, kas iznicina nevainigus cilvekus.

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT

20.08.2017. 09:55

Šī raksta autoram var iznākt lielas nepatikšanas no Roberta Kļimoviča puses. Lai dies' pasarg, kad Robis(Roberts Kļimovičs) izlasīs šo rakstu....-----------------------------
Bet, kas attiecas uz tekstu: Neesmu ar Korānu pazīstams, bet vienā lielā vācu žurnālā(Focus vai Spiegel) šī frāze: “nogaliniet tos jebkur, kur atrodiet” un “cērtiet tiem galvas nost!” bija veltīta jūdiem- augļotājiem, kuri arābus darīja plikus un nabagus. Sacīt, ka šis raksts ir objektīvs, būtu diezgan grēcīgi. Kas ir tie, kas šodien izlaupa Latviju un padzen arābus no viņu dzīves vietas ? Un muļķīgi būtu iedomāties, ka viens psihopāts- epileptiķis būtu sev radījis 1,5 miljardus sekotāju. Aiz visas šīs jezgas rēgojas cionisma sātaniskais purns. Kāpēc neapspriest jūdaismu, kurā citas ticības cilvēki tiek dēvēti par gojām- lopiem un tos nogalināt nav grēks ? Visas reliģijas ir sātaniskas un “kājas” visām aug no vienas vietas… .

Atbildēt

zoss

20.08.2017. 09:47

Katru dienu cilvēku skaits islama valstīs pieaug par 110 tūkstošiem. Tas ir ļaunāk par mēri

Atbildēt

Edge

20.08.2017. 09:26

»

īsāk sakot

Jo mazāk te būs visādu muhomedu, jo labāk un drošāk dzīvosim


Jo vairāk būs tur (muhomedu valstīs), jo sliktāk un nedrošāk dzīvosim:
1.Documented civilian deaths from violence
178,474 – 199,889 (Iraq body count)
2.During the war in Afghanistan (2001–present), over 26,270 civilian deaths due to war-related violence have been documented (Civilian casualties in the war in Afghanistan (2001–present)
3.Estimates of deaths in the Libyan Civil War vary with figures from 2,500 to 25,000 given between March 2 and October 2, 2011.(Casualties of the 2011 Libyan Civil War)
4.Estimates of deaths in the Syrian Civil War, per opposition activist groups, vary between 331,765 and 475,000 (Casualties of the Syrian Civil War)

Atbildēt

īsāk sakot

20.08.2017. 08:16

Jo mazāk te būs visādu muhomedu, jo labāk un drošāk dzīvosim.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Vecuma ierobežojumi kreditēšanas jomā, jeb vai banka var senioriem atteikt piešķirt kredītu

FotoVērojot tendences kreditēšanas tirgū Eiropā, secināms, ka liela daļa kredītiestāžu, lai iespējami izvairītos no finansiāliem zaudējumiem, kas var rasties, ja klients pilnībā vai daļēji neizpilda savas kredītsaistības ilgākā termiņā, nosaka vecuma limitu kreditēšanas pakalpojumiem, jo vecumu saskata kā būtisku riska faktoru.
Lasīt visu...

15

Mūsu galvās bija šīs vēsturiskās zemes, un šis likumprojekts tagad piedāvā to konkretizēt, lai latvietība nebūtu plakana

FotoŠodien es iesniedzu izskatīšanai Saeimā likumprojektu “Latviešu vēsturisko zemju likums”, un tā mērķis ir stiprināt iedzīvotāju piederību vietējām kopienām un latviešu vēsturiskajām zemēm – Kurzemei, Latgalei, Sēlijai, Zemgalei un Vidzemei. Tajā ir arī runa par četrām reģistrētajām kultūrtelpām – suiti, Rucava, Lībiešu krasts, kultūrtelpa “Upīte”, bet ne tikai par jau reģistrētajām kultūrtelpām.
Lasīt visu...

6

Daži jautājumi Latvijas Afganistānas veterānu cēzaram - Gunāram Rusiņam

FotoSaistībā ar interviju, kuru jūs nesen sniedzāt par Andreja Mediņa  militāro dienestu, es dažus jautājumus vēlos uzdot personīgi Jums.
Lasīt visu...

21

Pandēmija, infodēmija un multilaterālisms: runa ANO Ģenerālās asamblejas 75. sesijā

FotoAugsti godātais priekšsēdētāja kungs! Ekselences, cienījamās dāmas un godātie kungi! Vispirms vēlos apsveikt V. Bozkira kungu ar iecelšanu Ģenerālasamblejas 75. sesijas priekšsēdētāja godā. Varu Jums apliecināt, ka Latvija aktīvi līdzdarbosies, lai panāktu, ka nākamo 12 mēnešu garumā šī tik svarīgā organizācija varētu Jūsu vadībā darboties veiksmīgi.
Lasīt visu...

6

Šuplinskas kundze, atkāpieties, jūs dzīvojat citā realitātē

FotoMatemātikas skolotāju trūkuma dēļ pirmo mācību stundu šajā priekšmetā tikai pagājušajā nedēļā aizvadīja Rīgas 40. vidusskolas sesto klašu skolēni. Ziņas nonāca Latvijas televīzijā.
Lasīt visu...

21

Par "Turaidas kvartālu" samaksātā nekustamā īpašuma nodokļa apjoms ir palielinājies, nevis samazinājies

FotoLatvijas televīzijas raidījumā "De Facto" izskanējušais apgalvojums, ka SIA "MC Turaida Property", kam pieder Turaidas kvartāls Jūrmalā, pēc īpašuma statusa maiņas par 40 000 EUR ir samazināts nekustamā īpašuma nodoklis (NĪN), neatbilst patiesībai.
Lasīt visu...

18

Es negribu lēkt acīs ļoti cienītajam ministram, no kā tik daudz kas ir atkarīgs: lai muzejs paciešas

FotoManā citādi harmoniskajā un priecīgajā dzīvē ir bijušas tikai divas reizes, kad esmu vēlējusies, lai man būtu savs sabiedrisko attiecību konsultants, jo pati nezinu, kā vispareizāk būtu reaģēt publiski nepatīkamā situācijā. Abas šīs reizes ir saistītas ar Brīvdabas muzeju. Tā kā man nav ne konsultanta, ne citu kanālu, es atļaušos izmantot savu privāto Facebook kanālu un iespējami racionāli un vienkārši izskaidrot aktuālo situāciju no sava skatupunkta, jo jūtu, ka tagad tas ir nepieciešams.
Lasīt visu...

21

Sankcijas. Retorika un realitāte

FotoŠī gada 5.septembrī portālā Pietiek.com tika publicēts nezināma autora raksts ar nosaukumu „Kāpēc tika indēts Navaļņijs”. Rakstā citstarp tika pieminētas rietumvalstu līdz šim ieviestās sankcijas pret Krieviju un to efektivitātes trūkums. Ne visam rakstā teiktajam varu piekrist, tomēr attiecībā uz sankciju zemo efektivitāti pilnībā atbalstu autora viedokli. Kāpēc tas tā, par to arī būs runa zemāk.
Lasīt visu...

21

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

Foto"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto pusmiljonu, kuru Covid-19 seku likvidēšanai apņēmusies iedalīt valsts, man vasarā komentē augstākā ranga ierēdnis. Tādēļ 500 000 eiro konkursa kārtībā tikšot dalīti nevis nozīmīgākajiem pasākumiem pēc principa "nauda seko (tautas sporta) dalībniekam", bet federācijām uz galviņām – un ne vairāk par 50 tūkstošiem uz federāciju.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

Ņemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla...

Foto

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

Man bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot...

Foto

„Ņevinovataja ja...”

Vakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es...

Foto

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

SDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu....

Foto

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

Lai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie...

Foto

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

Uzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...

Foto

Demokrātija

Jau desmitiem gadu dzirdu kvēlas runas par demokrātiju. Ko tik neesmu dzirdējis, sākot no dẽmos – tauta un (κράτος), krátos – vara. Vienkāršojot – par tautas varu....

Foto

Provinces pensionāra apsveikums jaunus laikus alkstošajiem rīdziniekiem

Dārgie rīdzinieki, jums tas ir izdevies! Urā! Daloties sajūsmībā par nīstās varas aizslaucīšanu un jaunās, spožās, visās varavīksnes krāsās...

Foto

Vai ar „Rimi” salātiem es varu dabūt COVID19?

Sestdien kārtējo satraucošu ziņu pavēstīja SPKC – visi sestdien COVID19 reģistrētie gadījumi bijuši Daugavpilī. Pagājušajā nedēļā kopā ar...

Foto

Kāpēc es iešu 10.oktobrī

Kāpēc es iešu 10.oktobrī? Es izstāstīšu, jūs izlasiet un, lūdzu, man vairs nejautājiet! Pat Aldis nezina, kādēļ es iešu. Ceru, ka izlasīs...

Foto

Ir jāatlaiž „sabiedrisko” mediju vadība un NEPLP

Uzņemoties pilnu atbildību un turpinot pildīt deputāta zvērestu, es publiski paziņoju: IR JĀATLAIŽ Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio vadība,...

Foto

Kāpēc tika indēts Navaļnijs

Nule kā nācis klajā Vācijas valdības paziņojums par to, ka pazīstamais Krievijas opozicionārs Aleksejs Navaļnijs, kurš ārstējas slimnīcā Berlīnē, ir ticis saindēts...

Foto

Trīs sivēntiņu sāga Marsa parkā

“Reiz dzīvoja trīs sivēntiņi. Trīs brāļi. Visi vienāda auguma, apaļi, sārti, ar vienādi draiskām astītēm. Pat vārdi viņiem bija līdzīgi. Sivēntiņus...

Foto

Imigranti krievu vietā

Vai jums nešķiet dīvaini, ka mēs aizvadītajos 30 gadus nebijām spējuši iedzīt mietu plašajā krievu kultūras lādē Latvijā, bet tad pēkšņi to izdarīja pēdējos 2-3 gados? Tieši...

Foto

Finanšu ministrijas piedāvājums iznīcinās grāmatniecības nozari

Latvijas Rakstnieku savienība ar neslēptām bažām raugās uz Finanšu ministrijas plāniem no 2021. gada likvidēt autoratlīdzību speciālo režīmu, aizstājot to...

Foto

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā. Proti, šobrīd tur valda naudas vara, nevis tautas...

Foto

Vēstule Selīnai un citiem aktīvistiem

Es dzīvoju Teikā, dzīvoklī kādā no padomju laikos celtajiem Teikas namiem, man ir vīrs un divi bērni, un man nav vienalga,...

Foto

Reiram ir jāatbild par cinisko rīcību Marsa parkā

Koku zāģēšana dienu pēc vēlēšanām Marsa parka teritorijā ir cinisks, nosodāms un politiski gļēvs lēmums, kura tagadējā izpilde,...

Foto

"Marsa parka" izzāģēšana ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda

"Marsa parka" izzāģēšana nākamajā dienā pēc vēlēšanām ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda. Šo politiķu zaļie mērķi...

Foto

Ātras pārdomas par priestera Mediņa "sāgu"

Man ir bijis tas gods viņu satikt. Viennozīmīgi spilgta personība. Viņam ir sava dzīves filozofija, kurai nevaru 100% piekrist, bet...

Foto

Ne jā, ne nē, ne melns, ne balts: paziņojums par Bruknu un priesteri Mediņu

Šā gada 20. augustā medijos izskanējusi informācija par Bruknas muižā esošās kopienas...

Foto

Par kristieti Aldi

Es jau sen gribēju uzrakstīt par to, kā Aldis Gobzems izsaimnieko Dieva doto talantu, bet kaut kā nebija vērtīga iemesla, lai nolasītu viņam...

Foto

Vēstule jaunajam Rīgas domes vadītājam – kā neuzkāpt uz Ušakova grābekļa

Godātie kandidāti, rakstu kā nedaudz skeptisks vēlētājs, kurš raugās uz Rīgas domes vēlēšanām ar tādu...

Foto

Levita lieliskais vēsturisko zemju likumprojekts brīnišķīgi ļaus apzināties latvisko identitāti, tās dziļumu un kultūras saknes

25.augustā Piebalgas apmeklējuma laikā Valsts prezidents Egils Levits Vecpiebalgas Kultūras namā...

Foto

Rīgas domes priekšvēlēšanu debates jārīko pilsētas zaļajā klusajā zonā - Biķernieku mežā

Rīgas domes apstiprinātajā Rīcības plānā vides trokšņa samazināšanai Rīgas aglomerācijā ir 3.2.1.attēls – Akustiskā...

Foto

Dzelzceļa transporta un ostu tranzīta izpostītāji tagad raujas pie varas Rīgā

Jau pēc pāris dienām sāksies iepriekšējā balsošana Rīgas domes vēlēšanās, tālab vēlreiz palūkosimies uz pašiem...

Foto

Gruntmanis ignorēja vides un kultūras kontekstu, bet es neko nevarēju ietekmēt un vispār mazgāju rokas nevainībā

Dr. Uģis Gruntmanis, atgriežoties Amerikā, ir komentējis veselības ministres, Veselības...

Foto

Nekliedziet tie, kas ir kliedzēji un kristīgās reliģijas noliedzēji

Andreju Mediņu personīgi pazīstu kopš 1992 gada, savu 16 gadu vecuma. Biju viens no viņa "nokalpinātajiem pusaudžiem"....

Foto

Kungi (ar smaidu par nopietno)

Pirms daudziem gadiem, 1998. gada 18. novembrī, iznāca laikraksta «Latvietis Latvijā» pirmais numurs. To ievadīja Viļa Plūdoņa dzejolis:...

Foto

Likumdošanas iniciatīva: par valsts un pašvaldības līdzekļu izlietojuma atklātumu

Valsts un pašvaldību, arī to kapitālsabiedrību un nodibinājumu iepirkumi ir melnais caurums, kur bez pēdām tiek zagti...