Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Muhameda portrets

Neticīgais
20.08.2017.
Komentāri (27)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

VB

22.08.2017. 08:25

"Apkopojot visu šo informāciju, kurā izmantota tikai islāmiskā literatūra un dažas atsauces uz vikipēdiju, vai jums nešķiet, ka ar šo cilvēku kaut kas nav bijis kārtībā?"

Bet citi Svētie raksti tevi neizbrīna?

Atbildēt

un kāda jēga

21.08.2017. 22:32

šim anonīmajam rakstam?Vistīrākā ļautiņu tracināšana un naida kurināšana.truli un primitīvi,kā jau te minēts.

Atbildēt

LV pilsonis

21.08.2017. 17:27

Cīnoties ar sekām nav iespējams iznīdēt cēloni, viss sākas ar labi organizētu propogandu un paklausīgu cilvēku (nodevēju) iefiltrēšanu vajadzīgajos amatos. Tas viss panākams ar naudu vai lielu naudu, tātad izvēle nepaliek visai liela, vainīgie meklējami starp dažiem procentiem planētas iedzīvotāju, kuri manipulē ar 90% finanšu un ir pazīstami ik katram pasaules iedzīvotājam. Viņu pakalpiņu skaits, gan mērāms ar sešām nullēm, jo māksligi tiek radīti apstākļi, ka nauda pasaule arvien izteiktāk trūkst, bet valstu nacionālās valūtas tiek mērķtiecīgi iznīdētas.

Atbildēt

Mermunds

21.08.2017. 16:14

»

L.Grantiņš LRTT

Šī raksta autoram var iznākt lielas nepatikšanas no Roberta Kļimoviča puses. Lai dies' pasarg, kad Robis(Roberts Kļimovičs) izlasīs šo rakstu...


Tāpēc, ka domēnam islams.lv ir kāds īpašnieks, kurš pirms gadiem uz tā rēķina ir vēlējies nopelnīt, bet latvijas musulmaņi ir naudu par to maksāt atteikušies. Baumas. :)

Atbildēt

I.Pētersone-Žīdmane

20.08.2017. 18:06

Muceniekos Neticīgā lekcija būtu īstā vietā.

Atbildēt

Persijs

20.08.2017. 17:51

Tik trulā un primitīvā veidā nedrīkst skaidrot nevienu reliģiju un svētos rakstus, arī islāmu nē.

Atbildēt

par irānu nevajag

20.08.2017. 16:02

»

Neiedziļinoties detaļās

Liela daļa arābu ir neizglītoti. Korānu viņi nevis lasa paši, bet gan kāds cits viņiem to lasa, tad skaidro uzrakstīto. Liela daļa šo "lasītāju" ir rietumu specdienestu aģenti...


Bin Ladens saņēma palīdzību no CIA Afganistānas kampaņas laikā, bet šeit drīzāk ir jautājums par to vai musulmaņiem pieņemt palīdzību no Allāha caur CIA vai citiem labticīgajiem pamuļķiem vai nē... bez tam, Korāns neliedz izlikties par draugiem, ja tas ir izdevīgi izlāma ideju izplatīšanas labā. Ar rietumu specdienestiem šo sabiedrības attieksmi nevar izskaidrot, bet šai sabiedrībai patīk sazvērestības teorijas(kas liecina par vispārējo izglītības līmeni) un Islāma brālība tika dibināta pēc Cionas gudro tekstu atklāsmēm. Ciānas gudro teksti netika rakstīti priekš arābiem, bet iespaids no šiem tekstiem uz arābiem ir milzīgs, jo iekļaujas viņu pasaules uztverē.

Vai Irānā maz ir palikuši citu ticību cilvēki? Un vai nav tā, ka Irāna nav tā galvenā bļāvēja par to, ka Izraēlu vajag iedzīt jūŗā? Vai naida izpausmes nebūtu, ja būtu izskaidrojis, ka esi žīdmasonu - bolševiku pēctecis? :D Irāna nav tik balta un pūkaina, kā tagad mālē - tā ir valsts, kas joprojām aktīvi sponsorē teroristu grupas ārpus savas valsts teritorijas - viens no asiņainākajiem teroraktiem lika ASV izvākties no Libānas. Tāpēc arī ASV ir zobs uz Irānu - papildus Irānas islāma revolūcijai. Man nav nekādu ilūziju par miermīlīgo islamistu teokrātisko Irānu - tāpat kā par PSRS miermīlīgumu.

Šie, tevis dēvētie mērkaķi sacelšanās laikā izkāva pārsimts tūkstošus miermīlīgos angļus, kas bija apmetušies un dzīvoja Indijā un kas gala rezultātā noveda pie Indijas(kuras sastāvā bija mūsdienu Pakistāna un Bangladeša) atšķelšanās no Britu impērijas. Šie mērkaķi Ķīnu neapdraud, bet rietumus šie var apdraudēt - pateicoties pašu rietumu pagrimumam un vājumam.

Atbildēt

krievi un rietumi musulmaņu acīs ir viens un tas pats

20.08.2017. 15:40

Varēja nekautrēties un pievienot arī vakar notikušo Surgutā(hantu-mansu autonomajā apgabalā) notikušo teroraktu, kur krievi arī sirgst ar to pašu sērgu un oficiāli to par teroraktu nedēvē...

Atbildēt

tāda seksīga ēzeļmāte...

20.08.2017. 15:28

Pa lielai daļai tas kāpēc un ko musulmaņi slepkavo ir zināms...

Daudz interesantāk būtu apkopojums par kurioziem(no mūsu viedokļa) likumiem par to ko musulmaņu zemēs ir atļauts darīt un kāpēc. Tas vairāk raksturotu šīs sabiedrības portretu, kā autora mēģinājumi cilvēka psiholoģijā, bez ārsta diploma.
Ne vienmēr šīm lietām ir sakars ar islāmu, jo šīs lietas pastāvēja pirms islāma, bet šīs lietas ir normālas un izplatās tikai islāma sabiedrībā. Piemēram, kāpēc musulmaņi ēd ar vienu roku un ar otru roku slauka pakaļu. Vai arī likumi, kas regulē kopošanos ar dzīvniekiem.

Nesen baru ar jauniešiem Marokā vajadzēja potēt pret trakumsērgu, jo šie kopojās ar ēzeļmāti, kas varēja būt slima ar trakumsērgu:

https://www.thesun.co.uk/news/4247444/fifteen-teens-treated-for-rabies-after-gang-rape-of-donkey-as-cops-urge-anybody-else-who-admired-the-beast-to-turn-themselves-in-to-avoid-disease-spreading/

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

20.08.2017. 15:14

Liela daļa arābu ir neizglītoti. Korānu viņi nevis lasa paši, bet gan kāds cits viņiem to lasa, tad skaidro uzrakstīto. Liela daļa šo "lasītāju" ir rietumu specdienestu aģenti.
Nav teroristisko organizāciju. Visas tās ir rietumu specdienestu veidotas, audzinātas, apbruņotas utt.
Mūsdienās ir totāla kontrole. Bet te kautkādi mērkaķi apdraudēs rietumus?
Cilvēki ir bijuši Irānā. Nekāda naida tur nesastapa - pilnīgi nekāda = 0

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT

20.08.2017. 14:02

»

juris

Raksta autors ir neizglītots musulmaņu reklamētājs .Nav labu musulmańu.Ir tikai musulmaņi,kas visu pārējo cilvēces daľu IENĮST.Turpinot šo demokratisko musulmańu mīlestību,Alaha vārdā tiksim sakroopļoti un iznīcināti


Raksta autors ir pietiekoši izglītos un zina ko grib panākt.Panākt to, lai mēs viens otram grieztu rīkles. Kas ir tie, kuri radīja šīs imigrantu masas ? Kas ir tie, kuri kūda šis imigrantu masas ? kas ir tie, kuri apgādā šis masas ar narkotikām, lai tiktu veikti noziegumi ? Atbilde ir tikai viena... .

Atbildēt

juris

20.08.2017. 13:45

Raksta autors ir neizglītots musulmaņu reklamētājs .Nav labu musulmańu.Ir tikai musulmaņi,kas visu pārējo cilvēces daľu IENĮST.Turpinot šo demokratisko musulmańu mīlestību,Alaha vārdā tiksim sakroopļoti un iznīcināti.....

Atbildēt

s

20.08.2017. 12:21

»

jautājums

Hitlers nebija psihopāts? Hitleram nebija miljoniem sekotāju


Nav vērts tērēt laiku un uzmanību, iesaistoties sarunā ar psihiski slimu cilvēku.

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT

20.08.2017. 12:17

»

jautājums

Hitlers nebija psihopāts? Hitleram nebija miljoniem sekotāju


Domāju, ka jāattopas ir tev, jautājuma kungs.
Hitlers pastāvēja 12 gadus, bet Muhameds 15 gadsimtus.(Ja vēl daudz muldēsi, ziņošu Robertam. Viņš zinās kas ar tevi jādara)

Atbildēt

viedoklis

20.08.2017. 09:30

Tas, ka musulmani pieludz slimu noziedznieku, pedofilu ir sauamas. Sada religija ir jaaizliedz. Nevienaa citaa religijaa cilveki neradikalizejas, tikai islamaa, jo tie, kas pieludz noziedznieku, pasi ir noziedznieki. Welkomisti aicina un atver durvis noziedzibas slavinatajiem un noziedzniekiem, kas iznicina nevainigus cilvekus.

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT

20.08.2017. 08:55

Šī raksta autoram var iznākt lielas nepatikšanas no Roberta Kļimoviča puses. Lai dies' pasarg, kad Robis(Roberts Kļimovičs) izlasīs šo rakstu....-----------------------------
Bet, kas attiecas uz tekstu: Neesmu ar Korānu pazīstams, bet vienā lielā vācu žurnālā(Focus vai Spiegel) šī frāze: “nogaliniet tos jebkur, kur atrodiet” un “cērtiet tiem galvas nost!” bija veltīta jūdiem- augļotājiem, kuri arābus darīja plikus un nabagus. Sacīt, ka šis raksts ir objektīvs, būtu diezgan grēcīgi. Kas ir tie, kas šodien izlaupa Latviju un padzen arābus no viņu dzīves vietas ? Un muļķīgi būtu iedomāties, ka viens psihopāts- epileptiķis būtu sev radījis 1,5 miljardus sekotāju. Aiz visas šīs jezgas rēgojas cionisma sātaniskais purns. Kāpēc neapspriest jūdaismu, kurā citas ticības cilvēki tiek dēvēti par gojām- lopiem un tos nogalināt nav grēks ? Visas reliģijas ir sātaniskas un “kājas” visām aug no vienas vietas… .

Atbildēt

zoss

20.08.2017. 08:47

Katru dienu cilvēku skaits islama valstīs pieaug par 110 tūkstošiem. Tas ir ļaunāk par mēri

Atbildēt

Edge

20.08.2017. 08:26

»

īsāk sakot

Jo mazāk te būs visādu muhomedu, jo labāk un drošāk dzīvosim


Jo vairāk būs tur (muhomedu valstīs), jo sliktāk un nedrošāk dzīvosim:
1.Documented civilian deaths from violence
178,474 – 199,889 (Iraq body count)
2.During the war in Afghanistan (2001–present), over 26,270 civilian deaths due to war-related violence have been documented (Civilian casualties in the war in Afghanistan (2001–present)
3.Estimates of deaths in the Libyan Civil War vary with figures from 2,500 to 25,000 given between March 2 and October 2, 2011.(Casualties of the 2011 Libyan Civil War)
4.Estimates of deaths in the Syrian Civil War, per opposition activist groups, vary between 331,765 and 475,000 (Casualties of the Syrian Civil War)

Atbildēt

īsāk sakot

20.08.2017. 07:16

Jo mazāk te būs visādu muhomedu, jo labāk un drošāk dzīvosim.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Saules paneļi – lieliska iespēja vai jauna shēma?

FotoSaskaņā ar koalīcijas spriesto varas partijas apsver iespēju izmantot esošo situāciju energoapgādē, subsidējot dārgu importētu tehnoloģiju – saules paneļu izmantošanu. Cik lielā mērā tās tiešām ir rūpes par Latvijas sabiedrību šajā situācijā, vai arī patiesībā ir kārtējās biznesa iespējas lobijs enerģētikā – līdzīgi kā savulaik ar OIK?
Lasīt visu...

21

Ja Kariņa valdība tradicionāli vilcināsies un minstināsies, Dziesmu svētki ir nopietni apdraudēti

FotoLai nodrošinātu nākamo Dziesmu un deju svētku kvalitatīvu sagatavošanu, lūdzam tuvākajā laikā pārskatīt esošos ierobežojumus un izstrādāt jaunu, detalizētu darbības plānu pēc ārkārtas situācijas beigām 28. februārī, kas ļautu atsākt pilnvērtīgu amatiermākslas kolektīvu mēģinājumu procesu un koncertēšanu.
Lasīt visu...

12

Pateicos Gunāram Astram

FotoPaldies Gunāram Astram, ka „sociālās distancēšanās režīmā mājsaimniecībā” man vēl ir tiesības bez „satraukuma” pateikties šodienas dzīves kārtības noteicējiem neatkarīgajā Latvijā:
Lasīt visu...

21

Ekselence ar atlaidi

FotoManis rakstītais nav gūts no insaideriem, bet ir tikai situācijas modelēšana. Pēc Valsts Pieneņgalvas izblamēšanās ar hūti ķobī himnas atskaņošanas laikā “politisko labiešu galmam” pietuvinātajiem medijiem ir dota komanda spodrināt nācijas tēva tēlu. Tā sacīt, lai skribenti velti neēd savu maizi.
Lasīt visu...

21

Muļķi

FotoParasti gudrās grāmatās, likumos un citos gadījumos, kad tiek publicēta kāda svarīga informācija, sākumā ir izskaidrota izmantotā terminoloģija, lai lasītājs saprot, par ko ir runa un kā tas, ko lasa, ir jāsaprot.
Lasīt visu...

21

Jaunā normāluma greizie spoguļi

FotoDr. E. Mednis sava Telegram informē: “Pie mums Latvijā tagad notiek šādi – tikko tu runā ne to, ko Politbirojs lēmis, tā tevi momentā cenšas nomelnot visi, kam nav slinkums un pie tam saskaņoti. Tikko Dragiļevas kundze no DeFacto, tagad Žukovas kundze – privātpersona, bet no tā brīvajā laikā delfi.lv redaktore un žurnāliste vērsusies gan Veselības inspekcijā, gan arī Latvijas Ārstu biedrības Ētikas komisijā ar lūgumu man anulēt sertifikātu un līdz ar to liegt iespēju praktizēt kā ārstam.
Lasīt visu...

21

Cilvēka mikrobioms un rezistence pret mikrobiem, vīrusiem un vakcīnām

FotoŠķiet, ka ne tikai es, bet daudzi ārsti ikdienā cenšas atbildēt uz jautājumiem: kā tad tā – vakcinējos pret SARS-CoV-2, saņēmu pat balstvakcīnu, bet saslimu ar Covid–19, nonācu slimnīcā? Kā tad tā – esmu trīskārt vakcinējies pret Covid–19, bet man neļauj staigāt bez maskas, neļauj apmeklēt ballīti vai nosvinēt dzimšanas dienu restorānā pie viena galdiņa ar tādiem pašiem vakcinētiem un balstvakcinētiem radiem? Kā tad tā – pasaulē nav vakcīnu salīdzinošu pētījumu, bet Latvijā uzskata, ka adenovīrusu vakcīnas (Asta-Zeneca un [email protected]) ir sliktākas un tām vajag ātrāku čaklāku balstvakcināciju. 
Lasīt visu...

12

Astra izsvilptu varmākas

FotoDomāju, ka Gunāram Astram no aizsaules rūgti bija vērot, kā kangari, kas jau ir piesavinājušies nacionālos simbolus, tagad vēlas sev pierakstīt arī viņu. Levita un Bordāna dalība Astras pieminekļa atklāšanā, manuprāt, bija latviešu mocekļa piemiņas zaimošana. Tiesa, arī pats monuments apgriezta krusta formā ir visai provokatīvs.
Lasīt visu...

21

Politika ir cīņa par varu un naudu

FotoIzņēmuma kārtā es ievadam mēģinu definēt sakāmo vienā rindkopā, – lūk, kas no tā man iznāca!
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Karikatūrists varas kalpībā

“Liekam kluci” pie apgrieztā krustā “piesistā” latviešu brīvības cīnītāja veidola varas bļodlaiža Zemgus Zaharāns redz “zemcilvēkus”, kas uzdrošinājās izsvilpt savus “cienījamos” mocītājus, kuri...

Foto

JKP Bordāns sadarbojas ar Astras zaimotājiem, ciniski izmanto viņa piemiņu

Gunāru Astru dēvēt par disidentu nav precīzi un atbilstoši. Disidenti ir drosmīgie, kuri cīnās par brīvību...

Foto

Jūs neticēsiet, bet es esmu pamanījis – nepieciešamas izmaiņas partiju finansējumā no valsts budžeta

Valsts budžeta finansējuma palielināšana politiskajām partijām, vienlaikus samazinot to iespējas piesaistīt...

Foto

Mediķi varas kalpībā

“Vīruss nevar izplatīties starp vakcinētiem cilvēkiem,” - šādas muļķības vēl vasarā melsa Pēteris Stradiņš, kuram piebalsoja citi dakteri. Kas melo vasarā, tas melo...

Foto

Es labāk būšu BRĪVS ieslodzījumā nekā IESLODZĪTS brīvībā!

Es kliegšu! Kliegšu un lamāšu tos kretīnus, kas uzdodas par kungiem manā Tēvzemē. Es lamāšu tos, kas sevi...

Foto

Levitam šobrīd ir arī citas vissvarīgākās prioritātes: Satversmes simtgade dod iespēju plašai diskusijai par demokrātijas stiprināšanu!

18. janvārī valsts prezidents Egils Levits tiešsaistē tikās ar Nevalstisko organizāciju...

Foto

Situācija ir kritiska, valdības enerģētikas krīzes risinājumi ir lēni un nepietiekami

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) valdības pārstāvjiem pieprasa nekavējošu rīcību enerģētikas krīzes pārvarēšanai, jo...

Foto

Varbūt jūs satrauc rēķinu katastrofa, bet prezidents Saeimā iesniegs grozījumus Partiju finansēšanas likumā

17. janvārī valsts prezidents Egils Levits Rīgas pilī tikās ar tieslietu ministru Jāni Bordānu,...

Foto

Ko gribam, to darām, kad vajadzēs informēt Finanšu ministriju, tad arī informēsim, bet sabiedrībai gar to vispār nav daļas

Lai nodrošinātu efektīvu valsts pārvaldes funkciju īstenošanu,...

Foto

Viedais Anonymous

Vispirms pateicos portālam PIETIEK par iespēju paust savu viedokli daudzos aktuālos jautājumos. Katra interneta vietne darbojas pēc saviem ieskatiem. Tā, piemēram, te komentāros ikviens...

Foto

“Zemcilvēkiem” šopinga nebūs!

Vietējie tirāniņi nolēmuši aizliegt tirdzniecības vietām samazināt publiski pieejamo platību darbam “sarkanajā režīmā”. Tirgotāji centās saglabāt peļņu, vienlaikus paliekot cilvēcīgi pret visiem klientiem....

Foto

Ar interesi gaidu, kad tad Šlesers beidzot sāks priekšvēlēšanu kampaņu!

Pretēji daudziem citiem mana prognoze ir tāda, ka Aināram Šleseram ir izredzes vēlēšanās. Tik tāds sīkums...

Foto

10 padomi, kā nepārvarēt krīzi

1. Vienmēr paturēt prātā divas sava laika nozīmīgu politiķu sentences: “Naudas ir tik daudz, kā vēl nekad nav bijis” (A.K. Kariņš) Tāpēc - pirkt!...

Foto

Modelēšana – “KO DARĪT?”

Nesen vairāki opozīcijas partiju pārstāvji un aktīvisti tikās, lai koordinētu savu pretdarbību huntai. Bija pārstāvētas partijas “Latvijā pirmā vietā”, “Likums un kārtība”,...

Foto

Atlīdzība par tautas izdeldēšanu

Činavnieki bāž roku tautas kabatā un nebaidās apdedzināties. Kariņa valdība dāsni atalgo sevi par iedzīvotāju spaidu potēšanu un atstāšanu bez darba, par...

Foto

Smēķēšanas lobists Reirs kā viens no Covid-19 nāves veicinātājiem

Brīdī, kad tapa šis raksts, Covid-19 globāli bija prasījis 5,478 miljonus dzīvību. Katru gadu pasaulē smēķēšanas dēļ...

Foto

Daudzlīmeņu segregācija Latvijā

Es uzskatu nepotēto diskrimināciju par segregāciju, jo pēc potes cilvēks atpakaļ izmainīties vairs nevar. Tātad atšķirība starp injicētajiem un neinjicētajiem ir nevis uzskatos...

Foto

Ko pašreizējie „lēmumi” liecina par to pieņēmēju prāta stāvokli?

Saeima kārtējo reizi atbalsta kārtējos pasākumus "ar mērķi apturēt straujo Covid-19 izplatību". Tikmēr PVO prognozē, ka dažu...

Foto

Bezroku antiutopija

Lai novērstu kleptomānijas epidēmiju, Pasaules Veselības organizācija (PVO), izpētot islāma valstu pieredzi, nolemj turpmāk visiem cilvēkiem noteikt obligātu vienas rokas amputāciju. Vietā tiks piedāvātas...

Foto

„Zombo-kaste”, „zombo-internets” un „modrā acs”

Eksistē jēdziens „zombējošā kaste” – daudzi tā sauc televizoru. Ceru, ka nav jāpaskaidro, kāpēc radies šāds nosaukums, jo visi esam ar...

Foto

Zahejs

Garīgās dzīves avots ir Dievs, un tam ir tiešs sakars ar cilvēka dvēseli. Evaņģēlijā ir stāstīts par kādu maza auguma cilvēku, kuru daudzi tolaik ienīda....

Foto

Vara un tauta – kā sadzīvosim jaunajā gadā?

Gadumijas TV uzrunas ir tāds savdabīgs politisks žanrs. Reti kurš cilvēks atceras to saturu (nu, protams, ar dažiem...

Foto

Ārkārtas situācija ir piesegs “izšķērdības ballītei”

Saeimas “Saskaņas” frakcija neatbalsta ārkārtējās situācijas pagarināšanu, kā to plāno noteikt Ministru kabinets, un Saeimas sēdē balsos pret šādu risinājumu....

Foto

Hunta cīnās ar dabu

Pērtiķu sugas “neko neredzu, neko nedzirdu, neko nesaku” bariņš paliek aizvien mazāks. Cilvēki visu redz, dzird un muti ciet netur. Patiesība lien laukā kā...

Foto

Hunta apjāj ganāmpulku

Nepotētos hunta sen uzskata par “zemcilvēkiem”. Vairs netiek slēpts, ka veselie pilsoņi jāiznīdē. Labklājības ministrijas variants – ar ekonomiskām represijām neļaut pārziemot. Ja...

Foto

Par rakstu "Gadumijā deltu mijot pret omikronu"

Labdien, godājamais Māri Uļģi! Es ar interesi izlasīju Jūsu rakstu ”Gadumijā deltu mijot pret omikronu”. Tajā bija interesanti fakti...

Foto

Cik lielisks ir viss, ko mēs darām un nedarām

Godājamie rīdzinieki! Šajā Vecgada vakarā atceros kādu sarunu vienā no Rīgas skolām, kurā biju ieradies, lai sveiktu...

Foto

Ironisks pārskats par Jaungada uzrunām

1. Neatceros, vai klausījos Godmaņa, Birkava, Gaiļa uzrunas, tiesa, toreiz migla izklīda, rozā brilles jau krita nost, taču cerība vēl nebija...

Foto

Pasaule ir tumsā un alkst gaismas

Kad Gaisma atnāca, Pasaule apžilba un novērsās. Tomēr dzīvot tumsā izrādījās labāk un pierastāk. Kopš tiem laikiem Pasaulē valda apjukums...

Foto

Dzīvnieku ferma pašmājās

Orvela “Dzīvnieku ferma” ir klāt. Hunta tautu uzskata pat ne par dzimtcilvēkiem, bet par saviem mājdzīvniekiem, kas jādresē. Sliktie “suņi”, kas izsprukuši gan...