Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   



Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

patīk

26.07.2015. 17:11

»

Mm

Plaudis, tipa nav nekas:), bet savus vadonus piesedz


Kad Sandro piesedza dažus labus darboņus - tad viņš bija krutais ,bet nobraucot VECENĪTI -aizgaja uz muņikiem ,VIŅAM jau būtu jābūt vēstures mēslainē.

Atbildēt

:)))

25.07.2015. 18:42

Plaudis vienkārši doma, ka vel ir baigi krutais. Pensionārs Sametaja pirkstus un dabūja pretī

Atbildēt

sesku zagtuve

25.07.2015. 16:09

domāt, likvidēs

Atbildēt

Hiperons

25.07.2015. 13:08

Maski show :D

Atbildēt

ironiskais

25.07.2015. 07:20

kratīšana? 10 gadus vecā kriminālprocesā? Tas, kaut kā nelabi ož:) Ko darīja tos visus 10 gadus, ka laika kratīšanai nebija?

Atbildēt

rt

24.07.2015. 23:21

Skaidrs ,ka Rigas ieredņiem ir pa daudz naudas!

Atbildēt

...

24.07.2015. 21:44

»

mitjka

A meitene pareizi izdarija kopā ar Omegas zēniem


nu nebija tur nekā pareiza un likumīga - nevar neko izņemt vienkārši sametot kastēs un maisos - ir jābūt precīzam protokolam ar uzņēmuma pārstāvja vai īpašnieka pārstāvaja parakstiem !!!!! Likumus ar'vajag palasīt.

Atbildēt

Alfred

24.07.2015. 21:27

»

Ēdelweiss

Ja reiz notika tāda veida dokumentu "izņemšana" tad visi traucejosie paīrin tiks izmestu un kriminallieta izbeigta pierādījumu trukuma deļ........Jo te ir latvija, te gaujamla ...te ir lielo zaglu dzimtene


Pilnīgi reāls scenārijs. Ne jau pirmā reize kad stādā valsts iestādes pasūtījumu galds. Plus vēl piesietu bumbas tagadējiem metalurgiem par doķu neglabāšanu vai izzagšanu

Atbildēt

Edelweiss

24.07.2015. 20:10

»

Alfred

Plaudis kā reiz, atšķirībā no VID mamzelēm, kurām no varas galvā sakāpušas čuras, domā. Nav problēmu atdot ko prasa, bet ir jābūt skaidri idenficējamam sarakstam kas ir izņemts. No A līdz Z, lai neviens pēc tam nevarētu vainot viņu vai kādu citu KVV LN darbinieku ka izzaguši arhīvu...


Nekas tam VID mamzelēm nav sakapis galva...Vienkārsi no augšas viņa saņema tdu rīkojumu tada veidā darboties, lai neko nevareu identificēt no paņemta, un, līdz ar to ari visu, kas ir kriminalprocesa k arakstvisf=da pieradījumi, varēs mierīgi likvidēt....un līdz ar to kriminallieta kārtejo reizi par 16 miljonu nozagšanu no valsts budžeta, izjuks un vainīgo nebūs...Latviets biju,latviets esmu,latviets mūžam paliksu un es savu Tēvu zemi visu tuksu izzagsu ....un es savu Tēvu zemi pliku kailu atstāsu....

Atbildēt

lll

24.07.2015. 19:52

»

Alfred

Plaudis kā reiz, atšķirībā no VID mamzelēm, kurām no varas galvā sakāpušas čuras, domā. Nav problēmu atdot ko prasa, bet ir jābūt skaidri idenficējamam sarakstam kas ir izņemts. No A līdz Z, lai neviens pēc tam nevarētu vainot viņu vai kādu citu KVV LN darbinieku ka izzaguši arhīvu...


Kas teica, ka Plaudim bija jāskatās uz papīriem, viņam nebija tādu tiesību, ja jau viņš pārstāv tikai nomnieku. Visa atbildība ir tikai un vienīgi uz izmeklētāju un pēc tam advokātu spējām tiesā atspēkot izņemšanā iegūtos pierādījumus.

Atbildēt

Ēdelweiss

24.07.2015. 19:39

Ja reiz notika tāda veida dokumentu "izņemšana" tad visi traucejosie paīrin tiks izmestu un kriminallieta izbeigta pierādījumu trukuma deļ........Jo te ir latvija, te gaujamla ...te ir lielo zaglu dzimtene....

Atbildēt

Alfred

24.07.2015. 18:30

»

lll

Plaudim nebija jādomā, bet jāatver durvis un jāatdot dokumenti, ja ir lēmums par izņemšanu. Tagad droši vien dabūs pa galvu no vadības dēļ tā, ka sacēla lieku troksni


Plaudis kā reiz, atšķirībā no VID mamzelēm, kurām no varas galvā sakāpušas čuras, domā. Nav problēmu atdot ko prasa, bet ir jābūt skaidri idenficējamam sarakstam kas ir izņemts. No A līdz Z, lai neviens pēc tam nevarētu vainot viņu vai kādu citu KVV LN darbinieku ka izzaguši arhīvu.

Atbildēt

Militārās izlūkošanas un drošības dienesta darbinieks

24.07.2015. 18:09

»

ha ha

Veco akcionāru cīņas atsākas, Kirova sveiciens Zaharjinam un Segalam


Kirov Lipman number one!

Atbildēt

Liepājas Dome

24.07.2015. 17:48

Sen jau tiem zagliem ( Zaharjinam un Segalam ) jāsēžas CIETUMA , pie tam no viņiem jāizņem tos MILJONUS kuru vini kopa ar Zaharjinu delu izzagushi no Metalurga . Tie zagtie miljoni varēt būt daudz vairak par simt miljoniem € . Prata nak , kāpēc viņi brīvība , ka viņi daudz devushi ( vzjatku ) iredniem tāpēc mierigi staigā BRĪVĪBA ! Kaun mūsu VALDĪBAI un pirmkārt Premjeram Strajumai .

Atbildēt

24.07.2015. 17:25

Bailes no reiderisma, kāds varetu celties uz šo dokumentu pamata.Tagadējie LN īpašnieki ir nadzīgi šajās lietās.

Atbildēt

Mm

24.07.2015. 17:00

»

Art of p

Kautkādas sviests made in Latvija


Plaudis, tipa nav nekas:), bet savus vadonus piesedz:)

Atbildēt

Art of p

24.07.2015. 16:45

Kautkādas sviests made in Latvija!

Atbildēt

ha ha

24.07.2015. 16:38

Veco akcionāru cīņas atsākas, Kirova sveiciens Zaharjinam un Segalam.

Atbildēt

mitjka

24.07.2015. 16:19

A meitene pareizi izdarija kopā ar Omegas zēniem!
Vienigi jautajums paliek kurš deva uzdevumu tā rīkoties:)

Atbildēt

lll

24.07.2015. 16:01

Plaudim nebija jādomā, bet jāatver durvis un jāatdot dokumenti, ja ir lēmums par izņemšanu. Tagad droši vien dabūs pa galvu no vadības dēļ tā, ka sacēla lieku troksni.

Atbildēt

8

24.07.2015. 14:55

Pareizi izdarīja!

Atbildēt

Jūsu vārds

24.07.2015. 14:39

Ko var grībēt ja izmeklētājiem sāk stāstīt atbrauciet rīt, ko pilnīgi saprotami var tulkot kā atbrauciet rīt, mēs tikmēr te visu sadarīsim. Un jau jau ir bijusi ilgstoša pretī runāšana, tad jau noteikti ir ko slēpt. Kāpēc nevarēja sadarboties, ja nav ko slēpt?

Atbildēt

9

24.07.2015. 13:59

Nu jaa...

tagad VALSTS AKTIIVI IMITEE VĒTRAINU DARBĪBU..

Vai TULKS Sesks arī piedalījās ?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Apdraudēta daudzu pamatskolu pastāvēšana

FotoLatvijas Pašvaldību savienība (LPS) nosūtījusi vēstuli visām Saeimas frakcijām, paužot bažas par apdraudējumu bērnu tiesībām apmeklēt pamatskolu pēc iespējas tuvāk dzīvesvietai un pašvaldību tiesībām nodrošināt izglītību, kas izriet no sagatavotajiem grozījumiem Izglītības likumā.
Lasīt visu...

21

Stumdīšanās Rīgas domē

FotoŠobrīd lielākā uzmanība tiek pievērsta valdībai un tās sagatavotajam budžeta projektam, kas nesen tika iesniegts izskatīšanai Saeimā. Ir skaidrs, ka deputāti izmantos visas iespējas, lai izstāstītu tautai, cik ļoti visi par to rūpējas. Jo īpaši skaistas un emocionāli piesātinātas runas ir sagaidāmas no opozīcijā esošajām partijām un neatkarīgajiem deputātiem, tajā skaitā no ZZS un “Saskaņas” deputātiem.
Lasīt visu...

12

Runā, ka...

FotoCilvēce vēl nav noskaidrojusi, kas vai kurš bija pirmais. Kas bija pirmais, vista vai ola? Kā bija patiesībā, kurš to redzēja?
Lasīt visu...

21

Mazās partijas būs spiestas pieņemt arī “oligarhu” ziedojumus

FotoGrozījumi politisko partiju finansēšanas likumā ir mēģinājums “iekonservēt” pašreizējo politisko eliti un izslēgt no spēles mazās partijas. Jaunais likumprojekts veicinās administratīvo resursu izmantošanu politiskajā cīņā, kas neizbēgami novedīs pie varas stagnācijas.
Lasīt visu...

21

Atraktīvā politiskā hronika: 10. oktobris

FotoPēc 2018.gada 6.oktobra sociāli politiskā dzīve ir ļoti intensīva. Tā tam ir jābūt. Atbilstoši tautas politiskajai gribai todien pie varas nāca manis dēvētā “6.oktobra paaudze”, un latviešiem šajā saulē sākās jauns laikmets. No 13. Saeimas deputātiem 65% tika ievēlēti pirmo reizi. Tas ir radikāls pagrieziens. Tas ir neapstrīdams pierādījums jauna laikmeta sākumam parlamentārā republikā. Un, lūk, jauns laikmets vienmēr sākas ar sociāli politisko procesu sakāpinātu intensitāti. Katru dienu ir kaut kas neparasti jauns un negaidīti jauns. Jaunie politiskie spēki vēlas pēc iespējas ātrāk visu piekārtot savam cilvēciskajam līmenim un profesionālajam līmenim. Viņi steidzas. Īpaši steidzas, apzinoties savu neleģimitāti visā sabiedrībā.
Lasīt visu...

21

Sarūgtināt Bordānu un atlikt partiju finansējuma pieaugumu līdz nākamās Saeimas ievēlēšanai

FotoAicināsim 13. Saeimas deputātus neatbalstīt sasteigtu likumprojektu, kas paredz būtisku valsts finansējuma palielinājumu politiskām partijām jau no nākamā gada!
Lasīt visu...

3

Uz kopējā fona "Repharm" ir tīri labs un valstiski nozīmīgs koncerns

FotoKatru gadu rudenī atrodas kāds, kas raksta apskatu par šādu tēmu. "Sagadīšanās pēc” katru rudeni farmācijas tirgus sašūpojas, notiek lielākas vai mazākas aktivitātes likumdošanā, normatīvajos aktos, īpašumu maiņā, ražotāju un tirgotāju attiecībās. Vārdu "sagadīšanās" es šeit lietoju tādēļ, ka rudenī tiek izstrādāts valsts budžets un budžetā nekad netiek pietiekami daudz naudas izdalīts medicīnai.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Ko gan citu darīt zaglim, kurš noķerts ar svešu maku rokā?

Šorīt notērēju pārdesmit minūtes laika, lai kļūtu par divsimt deviņdesmit un nezin kuro cilvēku, kurš...

Foto

Latvieši vairs nav "varoņu tauta", drīzāk jau kalpu un pielīdēju tauta

Politmafija Latvijā visu ir nostādījusi tā, ka nav iespējams dzīvot Latvijā un nebūt šīs mafijas...

Foto

Ziņojums par komandējumu uz Amerikas Savienotajām Valstīm no 2019.gada 22.septembra līdz 24.septembrim

Saskaņā ar Ministru prezidenta 2019.gada 19.augusta rīkojumu Nr.219 “Par Ilzes Viņķeles komandējumu” no 2019.gada...

Foto

Gribēja kā labāk, sanāca kā vienmēr

Latvijas satiksmes drošības telpā ir uzsprāgusi verbālā bumba, jo Iekšlietu ministrijas valsts sekretāra vietnieks paziņoja, ka no stacionāro fotoradaru sodiem...

Foto

Modernā banalitāte

Banalitāte ir oriģinalitātes trūkums, pliekanums, bezgaumīgums. Sastopama, tā teikt, arhaiska banalitāte – sen zināma un sen apnikusi banalitāte. Sastopama relatīvi jauna banalitāte – moderna...

Foto

Auniem ir jāzina, ko viņi nobada

Jebkura jauna partija mūsu valstī, kas gribēs izmainīt sapuvušo, smirdīgo oligarhu sistēmu, tiks norieta un samīdīta. Tāds pats liktenis sagaida...

Foto

Kādā veidā visiem aizbāztas mutes par Skultes gāzes termināļa afēru?

Nezināmu personu iecerētā Skultes sašķidrinātās gāzes termināļa būve ir krietni nokavēta, un pašlaik tas ir cinisks...

Foto

Partijas pamodušās no miega

Izskatās, ka Latvijas politikā vasaras brīvdienas beidzot ir beigušās. Arvien aktīvāk izpaužas gan valdošās koalīcijas partijas, gan opozīcijas partijas. Līdz ar to...

Foto

Objektīvā realitāte

Ko nozīmē «objektīvs»? (Runa nav par video vai foto kameras piederumu). Ko nozīmē – būt objektīvam? Vai es, šobrīd rakstot šīs rindiņas, esmu objektīvs? Vai...

Foto

Skumīgi, bet varbūt godīgi…

Pagājusi Skolotāju diena. Kā prasta ikdienība. Nekas no aizgājušo dienu dāsno mūžu un goda plākšņu salkanās godības nav mainījies. “Gada skolotājs”, “Zelta...

Foto

Mīļie draugi, dārgie skolotāji, apsveicu jūs Skolotāju dienā

Mīļie draugi! Dārgie skolotāji! Apsveicu jūs Skolotāju dienā! Mēs visi esam izgājuši caur skolotāju rokām - mēs vispār...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: intelektuālisma iznīdēšana

XX gadsimta otrajā pusē Rietumu civilizācijā sāka ieviesties jauna vērtību sistēma. Tā kļuva masveidīga. Jaunajā vērtību sistēmā kardināli izmainās attieksme pret...

Foto

Likumpārkāpējs - valdība

Kas notiek ar iedzīvotājiem, kuri tiek pieķerti, pārkāpjot likumu? Atkarībā no likumpārkāpuma rakstura un smaguma pakāpes viņiem iestājas vai nu administratīvā vai kriminālatbildība...

Foto

Apķēzīšanas dinamika

Jau pašā sākumā tika rakstīts, ka “nācijas tēvs” centīsies apķēzīt visu, kas latviešu tautas vēsturē ir svēts. Tagad ir pienākusi kārta Latvijas Centrālajai padomei...

Foto

NMPD atbilde par pirmās palīdzības apmācību valstī

Saistībā ar Pietiek publicēto rakstu vispirms jāuzsver, ka pirmās palīdzības apmācība ir valsts pārvaldes iestādes funkcija, nevis bizness, kā...

Foto

Kā Rīgā pulcējās “Aukstā kara 2.0” zaudētāji

„Dažās valstīs ir izveidojusies īpaša akadēmisko prusaku kategorija, kas tekalē no vienas politiskās virtuves uz otru un atkārto tekstus,...

Foto

Jautrība valdošajā koalīcijā

Šķiet, ka valdošajā koalīcijā vajadzētu būt mieram un klusumam, jo valdība paziņoja, ka ir sagatavots nākamā gada budžets. Tomēr atsevišķas partijas un politiķi...

Foto

Prātojums par "labo budžetu" un "sliktajiem baņķieriem"

“PNB bankas” darbības apturēšana sagādājusi rūpestus un kreņķus tās klientiem, bet tie ir tīrie sīkumi, salīdzinot ar laikiem, kad...