Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

eh

28.12.2010. 08:58

Vai dažiem komentētājiem un autoram neliekas, ka nelaimes sakne AIRBALTIC un LV attiecībās ir jāmeklē vairākus gadus atpakaļ? un ka tagad notiek tikai cīnā ar neizbēgamām sekām ???

Atbildēt

B.F.

25.12.2010. 20:45

Es jums jau kuro reizi saku - man ir apnicis runāt par šiem bezjēdzīgajiem jautājumiem. Paldies!

Atbildēt

ZZS uzticamie audžudēli

25.12.2010. 12:45

Tā valstij iet, ja nenobriedis pagastvecis vienā lēcienā tiek par deputātu, bet pēc neilga laiciņa - par ministru. Vai tad pat L.-Lapsai nav skaidrs, ka SM visu noteic nevis Augulis, bet gan Lembergs? Parlamentārā sekretāre-šahiste arī piemeklēta,lai šahu spēlētu sava saimnieka interesēs.NOZĒLOJAMI, ka šādiem cilvēciņiem nav savas pašcieņas.Taču vainīgi esam mēs paši, kas par tādiem balso.

Atbildēt

jurisx

24.12.2010. 21:22

Tomēr neviens nepārspēs slakteri kompetences trūkumā.

Atbildēt

RD un VD sirdsdraudzenīte

24.12.2010. 15:28

**********************************
...tā teikt, isziņa no 22.decembra "Neatkarīgās" : "Vairāk nekā 62 000 dolāru lielu sodu nāksies samaksāt Ņujorkas gubernatoram Deividam Patersonam, kurš no beibola komandas New York Yankees vadibas PIEŅĒMIS PIECAS BRĪVBIĻETES UZ KOMANDAS SPĒLI. Štata komisija, kas uzrauga amatpersonu darbību, norādījusi, ka gubernators nav drīkstējis pieņemt dāvanas no organizācijas, kas reģistrējusies kā lobists. D.Patersons apgalvojis,ka spēli apmeklējis kā amatpersona, bet par pārējām četrām biļetēm norēķinājies."

Atbildēt

RD n VD sirdsdraudzenīte

24.12.2010. 15:15

>> "JANKAM"
*************************
...tas "Janka" tak tvnet klients ... tur nepastāv tradicija, komentējot, iepazities ar komentējamā materiāla resursiem ... tā teikt, kādi klienti - tāds tvnet ...un otrādi ...savlaik tvnet bija tāds rakkstiņš, kram virsrakstā bija teikts, ka,liekas, ka 80% iedzīvotāju (katrā ziņā tas cipars bija neadekvāti liels) vēloties par premjeru Lembergu ...pirmās tris komentu lapas bija "Ess", "Qwe", "Ce" un "Jankas" stilā - sak, kādas šausmas ... muļķi ...kas tā vispār par tādu par aptauju ...parastais, kā "Ce" žults izgāšana un "Kristapa" mūžīgā pamācība, kā rakstit ( kaut šo neviens neņem pierē), kas par to maksā ... un tikai jau pēc tam kāds komentātors ieteica : VAI JŪS TO RAKSTU VISPĀR IZLASĪJĀT ?! IZLASIET TAK !!!... aber, rakstā zem treknā virsraksta bija teikts, ka aptaujājamajiem piedāvats izvēlēties starp divām iespējām : Lembergu un šausmigo, pretigo recekļaino zirnekļveida būtni no bulabula-gulagula planētas ...

Atbildēt

RD un VD sirdsdraudzenite

24.12.2010. 14:53

**************************
..."ESS" taktika diskusijās : tu apzodz valsti ! - ...a,tu ...a, tu ...a, tu ...zidaiņa vecumā bieži apvēmies un apčurājies ...un, vispār,tu esi muļķis - BĒĒĒĒĒĒĒĒ !!! ....

Atbildēt

AIR FLIK

23.12.2010. 22:08

HEIL FLIK

Atbildēt

To Ess

22.12.2010. 19:59

Paldies par acīgumu - kaut kā galīgi tā mīkstinājuma zīmes neesamība paspruka nepamanīta.
Ar cieņu,
PIETIEK

Atbildēt

ss

22.12.2010. 18:16

sākumā biju sadusmots par to ka šis raksts ir blefs, bet rūpīgi izlasot tomēr tas met ēnu uz MK locekļiem, kas skiet pat ļoti cienījami. Taču es tomēr uzreiz nevainotu ne Auguli ne Dombrovski, jo visdrīzāk pie vainas ir ierēdņu gājieni un ierēdņu varzas nelietība... Nu nekas - pavērosim kas tad īsti notiek.. Ja tā nava nelietīga attieksme pret valsti un mums visiem kā ras bija TP un viņu pakalpiņu gadījumā

Atbildēt

Joka

22.12.2010. 17:12

Ja nozagtās mantas saimnieks neiet un neatgūst savu mantu, bet vēl piesedz zagli,kā to dara Dombrovskis un Augulis, tad tas liek pamatoti domāt, ka viņi paši ir līdzdalībnieki šajā pļaumašīnas zagšanā.

Atbildēt

Ess

22.12.2010. 15:27

Latiņš aizmirsa pieminēt apakšvariantiņu nepatikšanu priekšā gļēvi notīties uz ārzemēm, atstājot mīļos radiņus tikt ar visu galā pašiem, ja nu kas.

Tā nedaudz psihoanalītiski paraugoties, Latiņa rakstiņos tādi vārdi kā "nekompetence", "gļēvums", "muļķība" atkārtojas tik bieži, ka - būtībā par Latiņu viss kļūst skaidrs... :)

P.S. Ak jā, izlabojiet taču kļūdaino virsrakstu.

Atbildēt

Kristaps

[R] 22.12.2010. 13:26

-> Skaidrojums lasītājam "ce"

Protams, bezdarbībai no premjera un attiecīgā ministra puses var un vajag pievērst uzmanību, bet ja jau savos vērtējumos esam tik kategoriski, tad būtu labi, ja rakstā būtu vairāk argumentu (piemēram, atsauces uz attiecīgajām likumu normām) un mazāk žults.

Vai arī šāds stils ir izmisīga vēlme pievērst uzmanību? Domāju, ka šis portāls jau ir pietiekami atpazīstams lai nebūtu nepieciešamības pēc šādām primitīvām attention whore metodēm.

Atbildēt

atis

22.12.2010. 13:12

Aizmirsu parakstīties. Mani sauc Bertolts.

Atbildēt

atis

22.12.2010. 12:58

Reti stulbs raksts

Atbildēt

Juris

22.12.2010. 12:54

Kāpēc "zelta" puisēnam neiet labi? Viss notiekās, ministrija arī tiek vilkta. Uz Ventspils pusi. Un puisēns drīz būs jau "dimantiņš".:)

Atbildēt

kika

22.12.2010. 12:44

Lemberga "zelta" puisēnam vairs neiet tik spoži kā iepriekš? Vai tad nebija jau iepriekš skaidrs, ka maigais zēns šo ministriju nepavilks?

Atbildēt

andreiko

22.12.2010. 12:37

Par Auguli iepriekšējās Saeimas laikā bija radies tas vislabākais iespaids - sakarīgs, nekad negvelž tukšu un pietiekami enerģisks. Arī kā labklājības ministrs darbojās normāli (sevišķi, salīdzinot ar Purni, kura krīzes laikā grieza vaļā tādus nozares banketus, ka zemeņu tortītes autorei skaudībā uz kājām sāktu dīgt vismaz sarkanas spalvas), un īpaši nevienam necēlās ķepa viņu kritizēt. Tomēr Satiksmes ministrija ir vistīrākais mīnu lauks, ir jābūt baigam stalkeram, lai tur izdzīvotu, ja pirms tevis tur rotaļājušies tādi tipiņi kā Šlesers un tēvzemiešu banda, bet Ilmārs šajā izklaides jomā ir iesācējs. Kāpēc Dombrovskis tur muti ciet un rokas kabatā - tas ir cits jautājums, šķiet, ka savas varas noturēšana Lācītim ir svarīgāka par valsts glābšanu.
Turklāt pavisam skaidri noprotams, ka Hūtes Aivaram dzimusi kaut kāda savējā interese saistībā ar lidostu un Eirbaltiku, tāpēc jau Augulis izskatās tik nevarīgs (nevar taču kost Lielā Papus rokā). Ceru, ka Lato iedziļināsies šajā Gordija shēmā, kuras atslēgas vārds varētu būt - Bertolds Fliks. Šitas (no vārda - šit) kundziņš, starp citu, pirms vairākiem gadiem bija Latvijas valsts pilnvarnieks kādā (vairs neatminu kurā) valsts uzņēmumā. Kā Vācijas pilsonis var būt Latvijas valsts pilnvarnieks kādā Latvijas valsts uzņēmumā? Vai Latvijas pilsonis varētu pārstāvēt Vācijas valsts intereses kādā Vācijas valsts uzņēmumā? Domāju, ka tas būtu absurdi un absolūti neiespējami! Fliks tiešām ir tāds zirneklis, kura kājas ir sapinušās ne tikai ar Šleseru un dīvaniem krievu naudasmaisiem, bet arī ar Šķēli un tagad laikam arī ar Ventspils Huseiniņu.
P.S. Ceru, Lato, ka viens no taviem nākamajiem varoņeposiem tiks nosaukts par "Flikiādi" vai "Mestrs Bertolds jaunā lomā" (vāciski "flick" nozīmē - kinoizrāde).

Atbildēt

Jankam

22.12.2010. 12:34

Līgums tepat Pietiek jau pirms pāris mēnešiem bija publicēts.:)

Atbildēt

DeDe

22.12.2010. 11:57

.....KUR NEO.....savādāk jau to līgumu nevar atrast!

Atbildēt

Skaidrojums lasītājam "ce"

22.12.2010. 11:16

Izlasiet likuma "Par preču zīmēm un ģeogrāfiskās izcelsmes norādēm" 25.1. pantu:

25.1 pants. Preču zīme komercsabiedrības tiesiskās aizsardzības procesā, maksātnespējas procesā un preču zīme kā ķīlas tiesības priekšmets

(1) Ja reģistrēta preču zīme ir iesaistīta komercsabiedrības tiesiskās aizsardzības procesā vai maksātnespējas procesā, kā arī tad, ja tā ar tiesas lēmumu apķīlāta, Patentu valde saskaņā ar tiesas lēmumu izdara attiecīgu atzīmi Reģistrā. Ziņas par izdarīto atzīmi rakstveidā paziņo iesniedzējam un publicē Patentu valdes oficiālajā izdevumā.

(2) Ja attiecībā uz reģistrētu preču zīmi ir nodibināta ķīlas tiesība un Patentu valde ir saņēmusi no ieinteresētās personas iesniegumu par ķīlas tiesības ierakstīšanu, dokumentu, kas apliecina ķīlas tiesību, kā arī dokumentu, kas apliecina nodevas samaksu par grozījumu izdarīšanu Reģistrā, Patentu valde izdara attiecīgu grozījumu Reģistrā. Ziņas par izdarīto atzīmi rakstveidā paziņo iesniedzējam un preču zīmes īpašniekam un publicē Patentu valdes oficiālajā izdevumā.


Kas no tā izriet? Ka tad, ja ķīlātājs aizsūta Patentu valdei dokumentus, tā izdara grozījumus reģistrā. Bet neaatkarīgi no šī reģistra ieķīlāšana var notikt un notiek bez kādas Patentu valdes piekrišanas vai zināšanas.

Ar cieņu,
PIETIEK

Atbildēt

juris

22.12.2010. 11:11

Nožēlojami, ka Dombrovskim nav juristu - vai arī viņš tajos neieklausās.
Jā, tiešām, Patentu likumā rakstīts:
(3) Ar patentu saistītie darījumi trešajām personām kļūst saistoši pēc to reģistrācijas Patentu valdē un publikācijas Patentu valdes oficiālajā izdevumā.

Taču nekur nav rakstīts, ka būtu vajadzīga kāda patentu valdes atļauja vai reģistrācija, lai patentu/preču zīmi ieķīlātu. Tur Fliks ir tiesīgs darīt, ko vien grib - kamēr valsts viņam atļauj. Un, kā redzams, atļauj.

Atbildēt

TO ce:

22.12.2010. 11:07

Patentu likums:
(1) Tiesības uz izgudrojumu, kuras pamatojas uz patentu vai tā pieteikumu, tiesiskā režīma ziņā pielīdzināmas tiesībām uz kustamu mantu Civillikuma izpratnē. Uz minētajām tiesībām attiecināmas vispārīgās normas par kustamu mantu un mantiskajiem darījumiem, ciktāl šis likums neparedz citādi. Ar patentiem un patentu pieteikumiem saistītās mantiskās tiesības var pārdot, dāvināt vai citādi iekļaut privāttiesiskajā apgrozībā, tās var mantot vai iegūt tiesību pēctecības kārtībā, tās var būt par ķīlas priekšmetu vai citādi pakļautas lietu tiesībām un uz tām var vērst piedziņu saskaņā ar tiesas izpildrakstu maksātnespējas gadījumā un citos gadījumos.
Atbildēt

Juljetta

22.12.2010. 11:06

Tiešam labs stasts

Atbildēt

qwe > Vecais

22.12.2010. 11:00

Trāpīgs aiz savas puskompetences? Nav jau grūti būt baigi trāpīgam un asam, pavirši neiedziļinoties jautājumos. Vari aiziet painteresēties, ko par to domā tantes tirgū, arī būs trāpīgi un asi.

Atbildēt

Janka

22.12.2010. 10:54

Nu, ja nopublicētu slepeno AirBaltic līgumu, tas arī izskaidrotu kaut ko no šī visa, bet pašlaik ir tikai taustīšanās un neziņa, cik tajā Šlesera, cik Gerharda atbildība...
līdz tam viennozīmīgi vainot pašreizējos ministrus ir nedaudz lēti.

Atbildēt

hahaha

22.12.2010. 09:58

Izskatās, ka Valdiņš šorīt izlasījis Pietiek.com un nokaunējies:

Premjers pieļauj iespēju tiesāties par "airBaltic" ieķīlātajām preču zīmēm
RĪGA, DEC 22, BNS - Ministru prezidents Valdis Dombrovskis pieļauj iespēju tiesāties par Latvijas aviokompānijas "airBaltic" ieķīlātajām preču zīmēm.

"Satiksmes ministrija (SM) jau ir vērsusies Patentu valdē, lai izvērtētu situāciju un savāktu nepieciešamo informāciju. Ja būs pamats, tad valsts kā akcionārs SM personā var vēsties Administratīvajā tiesā," trešdien intervijā LNT raidījumam "900 sekundes" teica premjers.

Pēc Dombrovska teiktā, satiksmes ministrs Uldis Augulis ir "apņēmības pilns situāciju risināt un virzīties uz priekšu".

Atbildēt

jānis

22.12.2010. 09:54

Mūsu valstī visas darbības notiek caur pakaļu jau 20 gadus.Tajā skaitā žurnālistu sniegtās ziņas.Ceru,ka vismaz šajā portālā kāds var atbildēt par transporta nodevām,un uzņēmuma transporta nodevām.KO nozīmē reģitrēts autombīlis pēc 2005 gada?Vai tā ir transporta pirmā reģistrācija vai pirmā reģistrācija Latvijā.Tas jāzina lai varētu optimizēt uzņēmumā transportu,jo par 1998 gada golfu nevaru valstij samaksāt 360 Ls gadā.,jo pati mašīna nav vairāk kā 500 LS vērta.

Atbildēt

obzis >ce

22.12.2010. 09:42

Ķīlas Latvijā reģistrē komercķīlu reģistrā, nevis patentu valdē, draugs.:)

Atbildēt

Karo

22.12.2010. 01:47

Labs!:)Kas savdabīgi, par šo sāgu nezinīšus spēlē vairums LV mediju.Pietiek, škiet ne velti comā piereģistrējies .Tālredzīgi,respect! :)

Atbildēt

Agriiis

22.12.2010. 01:17

Ja,divaini,divaini..ar to valsts vadītaju rīcību..Valdis ar Uldi ta nedarītu,ka viņu darbības rezultata valstij rastos zaudejumi

Atbildēt

Rukopļaska

22.12.2010. 00:34

Rokas nost no Kristovska visvisvisVIS
VISPĀRĀKĀ [kabineta]locekļa statusa!

Atbildēt

ce

22.12.2010. 00:27

Ja Tu Lato nodarbotos ar žurnālistiku nevis ar tukšu žults izgāzšanu, tad būtu laiks painteresēties vai bez Patentu valdes preču zīmes vispār var ieķīlāt?
Cita starpā Tavs portāls zaudē savu asumu tieši tādu līdz galam nenostrādātu jautājumu dēļ.

Atbildēt

laps salīdzinājums

22.12.2010. 00:06

:))))))))))

Atbildēt

asdgfh

21.12.2010. 23:47

nu augulis ir taads pats kaa kristovskis, tikai kreisajai kaajai. :))))

Atbildēt

Vecais

21.12.2010. 22:52

Lato, kā vienmēr ir trāpīgs, jautājums paliek klasiskais - kam tas ir izdevīgi? Vajadzētu papurināt MP biroju, tur ir tāda aktīva dāma Augustovska, kas vienmēr par visu ir lietas kursā un kas faktiski, kā runā, arī Lāčuku bīda un stumda, kādēļ tas tā, ka nekas nenotiek..

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Sasparojoties Ministru prezidentam un nozares ministram kā ekonomistam, veselības aprūpes reformu varētu veikt relatīvi ātri

FotoVeselības aprūpes sistēma sasniegusi kritisko punktu un sabruks, ja turpmāk par prioritāti nekļūs ārstniecības personu kadru politika; reformas nebūs iespējamas, kamēr netiks aktualizēta gan privātpersonas (pacienta), gan ārsta līdzšinējā statusa neatbilstība starptautisko līgumu un Pacientu tiesību likuma normām un sakārtotas tiesiskās attiecības valsts finansēto pakalpojumu jomā.
Lasīt visu...

21

Runāsim atklāti: faktiski finanšu sektors šobrīd ir kļuvis par viena valsts dienesta vadītājas īstenotās politikas upuri

FotoPirms dažiem gadiem gan ierēdniecība, gan politiskie lēmēji pēc neskaitāmiem ārvalstu organizāciju un Latvijas stratēģisko sabiedroto ieteikumiem nonāca pie loģiska atklājuma, ka pagājušā gadsimta 80. gadu beigās, 90. gadu sākumā izveidotais banku darbības modelis gan ģeopolitisko, gan pieaugošās uzraudzības apstākļu rezultātā vairs nav dzīvotspējīgs. Proti, būt par NVS valstu starptautisko norēķinu jeb ASV dolāru transakciju centru nav iespējams.
Lasīt visu...

21

Vainot sabiedrību, ka politiķi ir noveduši valsti pie sašķeltības, var tikai paši politiķi

FotoIerobežojumi turpinās, un arī protesti turpinās. Cēloņsakarība ārkārtīgi vienkārša un to izsaka Delfu raksta pēdējā rindkopa: "Neskatoties uz augsto vakcinācijas līmeni, vairākām Eiropas valstīm nācies atjaunot karantīnas ierobežojumus, lai apturētu jaunu Covid-19 vilni."
Lasīt visu...

6

Hunta, sargies buntavnieka!

FotoSāksim ar to, kas manā skatījumā ir hunta. Tie ir 62 deputāti, kas veica valsts apvērsumu, atņemot balsstiesības t.s. deputātiem-antivakseriem. Pučistiem jāpieskaita arī ministri iz valdības, kas kā aste luncina parlamenta “kvekšu” korpusu. Visbeidzot prezidents, kas pēc puča neierosināja Saeimas atlaišanu.
Lasīt visu...

18

Viltus zaļuma parāde Glāzgovā

FotoAr apņemšanos par globālās sasilšanas ierobežošanu un skaļiem saukļiem par virzību uz fosilā kurināmā izskaušanu, noslēgusies ANO klimata konference (COP26) Glāzgovā. Visnezaļākā konference, kāda pēdējo sešu gadu laikā pasaulē organizēta, kurā šogad tika demonstrēta klajas divkosības paraugstunda. Līdz ar to paradoksāli un nožēlojami vienlaikus, ka tās mērķis bija vienoties par pasaules zaļajiem pamatmērķiem!
Lasīt visu...

21

Es iestājos par principu “baznīcu baznīcai”

FotoArvien skaļāk publiskajā telpā sevi piesaka sakrālā mantojuma tēma. Apsveicami, ka diskusijās par Svētā Pētera baznīcas tālāko likteni sabiedrība nav vienaldzīga. Kas būs šī izcilā, Rīgai tik nozīmīgā kultūras pieminekļa nākamais saimnieks, ir satraucis baznīcu, Rīgas pašvaldību, kultūras mantojuma ekspertus, Saeimas politiķus, pat valsts prezidentu. Uz izveidojušos situāciju vēlams paskatīties ar vēsu prātu.
Lasīt visu...

21

Nu cik var gvelzt par vīrusu un pandēmiju visādu sviestu?! Kā nav pašiem apnicis!

FotoDivu gadu laikā nebeidz pārsteigt idiotisma līmenis, kas turpina arvien sazelt ap koronavīrusa tēmu, — laikmetā, kad informācija ir tik pieejama kā nekad, jāatceras itāļu teiciens: “Idiotu māte vienmēr ir gaidībās.”
Lasīt visu...

18

Zemes piespiedu nomas attiecības tiek izbeigtas netaisnīgi, uzliekot jaunu slogu dzīvokļu īpašniekiem

FotoPieņemot “Piespiedu dalītā īpašuma privatizētajās daudzdzīvokļu mājās izbeigšanas likumu”, daudzdzīvokļu māju dzīvokļu īpašniekiem tiek uzlikts jauns, nesamērīgs slogs - viņiem zeme jāizpērk par 100% no kadastrālās vērtības, lai gan vidējā vērtība šiem zemes gabaliem ir 30% no kadastra. Saeimas “Saskaņas” frakcija uzskata šādu pieeju piespiedu nomas attiecību izbeigšanai par netaisnīgu un balsoja pret šo likumu.
Lasīt visu...

18

Glābiet, palīdziet un jūtiet līdzi, zemes baroniem atņem peļņu!

Foto29. oktobrī spēkā stājās Tieslietu ministrijas (TM) izstrādātie un Saeimas pieņemtie grozījumi likumā "Par atjaunotā Latvijas Republikas 1937. gada Civillikuma ievada, mantojuma tiesību un lietu tiesību daļas spēkā stāšanās laiku un piemērošanas kārtību". Grozījumu izstrādāšanas formālais nolūks – sakārtot attiecības starp zemes un būvju, ēku un dzīvokļu īpašniekiem tā sauktā piespiedu dalītā īpašuma gadījumā. Valsts šīs attiecības visai neveiksmīgi mēģina kārtot jau daudzu gadu garumā, ir vairākkārt ticis grozīts likums, kā arī pieņemti vairāki Satversmes tiesas spriedumi, kuriem vismaz teorijā būtu jābūt kā bākām likumdevējam jauna regulējuma izstrādē.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mums vajag jūsu naudu, lai radītu jums vairāk burvīga satura par slepkavībām un maniakiem

Pirms apaļa gada šai datumā dienas gaismu ieraudzīja mūsu lolojums, daudzreiz nomērīts...

Foto

Vai tiekam gatavināti Latvijas iznīcināšanai?

“Opozīcija Saeimā iegājusi pilnīgā destrukcijā – iesnieguši virkni priekšlikumu atņemt aizsardzības budžetam vairākus desmitus miljonu eiro... Brīdī, kad pirmo reizi pēc...

Foto

Mums ir par maz ministru, vajag vēl, un tad viss būs kārtībā!

Labas pārvaldības princips paredz, ka sabiedrības interesēs valsts pārvalde tiek pastāvīgi uzlabota. Nevienā valstī valsts...

Foto

Es tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, bet...

Es tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, jo man šķiet, ka laiks ir grūts un premjerministrs Krišjānis Kariņš tiešām ir...

Foto

Levits nespēj vai nevēlas pildīt savus pienākumus un "pazūd aiz savas pils augstajiem mūriem"

Ne tikai Latvijas valsts dibināšanas svētkos, bet arī ikdienā aizvien skaudrāk iezīmējās...

Foto

Lūdzu, manējie, PALIECIET šaizemē!

Smagiem soļiem staigāju pa sava vectēva zemi. Ar dubļiem aplipušos zābakos un nosalušiem pirkstiem, zemjainām plaukstām aukstā zemē stādu ķiplokus, ziemas sīpolus...

Foto

Lai turpina valdīt pavļuti, kariņi, leviti un viņu apkalpotāji rečekisti, fūrmaņi, skrides un citi līdzskrējēji?

Divas valstis, divas pieredzes. Igaunija bez lockdown, Latvija ar. Igaunija ar cilvēcisku...

Foto

Vēstule Augstākajam Debesu Kungam

Es gan tev neticu, bet nezinu, kam citam adresēt savu žēlabu. Man ir laimējies, kopš deviņdesmito gadu sākuma dzīvoju Pierīgas apkaimē. Tuvu...

Foto

Vēstule valsts augstākajām amatpersonām: par palīdzību un atbalstu Latvijas pensionāriem un likumu "Par Valsts pensijām"

Likums "Par Valsts pensijām" paredz, ka ikviens Latvijas pensionārs var prasīt...

Foto

Jaunās paaudzes žurku inde

Tie, kuriem pieder kāds lauku īpašums, šķiet, visi būs saskārušies ar problēmu, vārdā grauzēji, bet vēl precīzāk – žurkas un peles. Grauzēji...

Foto

Nodokļu sistēmas reforma stumj pašnodarbinātos ēnu ekonomikā vai liek doties emigrācijā

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” Latvijas Republikas Saeimas frakcija, piedaloties balsošanā par likumprojekta “Grozījumi likumā “Par valsts...

Foto

Paskaidrojošā tautumeita un āža pakaļa

Profesionāla komunikatora deformācija palīdz ķirurģiski paskatīties un karstām situācijām....

Foto

Monumentālā šausmene “Mājsēde 2.0”

Pēc varnešu “pirkstu klikšķa” Latvijā pēkšņi uzliesmoja un tāpat norima kroņa vīrusa epidēmija. “Augšām” pietuvinātajiem šeftmaņiem lokdauns izrādījās “zelta bedre”. Dīkstāves palīdzību...

Foto

Divi miljoni deputātu īpašo pasūtījumu galdam – „baiļu kvotas”

Uz Saeimu  koka šķirstiņā atnestā budžeta prioritātes premjers raksturoja šādi:  “2022.gadā ir trīs lieli virzieni – Latvijas...

Foto

Pavasaris ir tuvu vai tālu atkarībā no pacietības līmeņa

Pēc valdības sarunu atšifrējuma publicēšanas fakts, ka šie politikāņi vēl ir savos amatos, ir apkaunojums demokrātijai....

Foto

Par to, kāpēc pie mums mirstība no kovida ir astoņreiz augstāka, es paklusēšu

Šodien mēs atgriežamies no mājsēdes - vakcinētiem cilvēkiem būs brīvāka dzīve. Nevakcinētajiem dodam vēl...

Foto

Par situāciju Latvijas medicīnā un iespējamiem risinājumiem

Cik zināms, valstī iedzīvotāju medicīniskai aprūpei gultu skaitam slimnīcās ir jābūt aptuveni 1% no iedzīvotāju skaita. Tas nozīme, ka...

Foto

No kuras puses tuvojas īstā klimata pārmaiņu problēma

Runa ir par ļoti nopienun problēmu, kas rada klimata pārmaiņas un par kuru neviens nerunā. Delfi.lv bija Ivara...

Foto

Šoreiz mums visiem ir nodarīts pāri par daudz!

Ziņa, kuru saņēmām 09.11.2021 no valdības mājas, šokēja mūs visus – gan gadatirgus organizētājus, gan jūs – gadatirgus...

Foto

Mēs runāsim, mēs domāsim, mēs gatavosimies

Latvijas robeža, kas iezīmē Latvijas valsts teritoriju starptautiskajā kartē, ir viens no Latvijas valstiskuma pamatelementiem. Tāpēc tās aizsardzība vistiešākajā veidā ir...

Foto

Tikai objektīvos datos balstīta analīze var novest pie pareiziem lēmumiem un tālākas apkarošanas taktikas

Dombura kungs! Ar interesi un cerībām noskatījos Jūsu atjaunoto raidījumu LTV1 "Kas...

Foto

Par Rīgas domes apsveikuma kampaņu

Pilnīgi skaidrs, ka, ja pats Dievs vēlētos iepriecināt latviešu inteliģenci, visticamāk viņam tas neizdotos. Panika ap Rīgas domes apsveikuma kampaņu tam...

Foto

Nevajag dēvēt noniecinošā veidā personas, kas kustas pār robežu

Sabiedriskās politikas centrs PROVIDUS un biedrība “Gribu palīdzēt bēgļiem” aicina izmantot starptautiski pieņemtu apzīmējumu personām, kuras šķērso...

Foto

Es, piemēram, redzu gaismu tuneļa galā

Pēdējos divus gadus mums ir gājis grūti, un Covid pandēmija vēl arvien nav beigusies. Tomēr šobrīd varam pacelt galvu un droši...

Foto

Dievnamā tikai ar “ar nelabo sadarbspējīgo sertifikātu”

Civilizācijas atiestatītāju apustulis Bordāns Twitter ciniski ieņirdza, ka “nevakcinējoties Dievu var satikt ātrāk!”. Tauta runā, ka pēcāk Temīdas piesmējējs ticis strostēts...

Foto

Vai Levits jau ir sasaucis Nacionālās drošības padomes sēdi?

Video ar cilvēku pūli, kas Baltkrievijā virzās uz Polijas-Baltkrievijas robežu, un Latvijas amatpersonu kuslais klusums, ne vārdu...

Foto

Ar Lukašenko roku Krievija pārbauda mūsu reakciju

Situācija pie Polijas-Baltkrievijas robežas ir ļoti nopietna. Vēlu izturību un savaldību Polijas drošības sargiem! Sekojam līdzi situācijas attīstībai....

Foto

Rīgas autoostas sarkano ozolu nedrīkst nocirst

“Ozolu iestādīja 1964. gadā, kad uzcēla autoostu. Autoostā sāku strādāt 1972. gadā. Tad ozols jau bija sasniedzis rokas resnumu. Agrāk,...

Foto

Vandāļi izņirgājušies par mūsu valsts naudas izšķiešanas un izzagšanas objektu

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) pēc sociālās kampaņas vides objekta “Korupcijas aisbergs” iespējamā vandālisma akta...

Foto

Pandēmija un sabiedrība - bailes vai dusmas?

Profesore Ancāne LSM portāla rakstā par Latvijas sabiedrību pandēmijas laikā runā par to, ka, viņasprāt, tajā valda vairāk dusmas...

Foto

Kurp dodamies?

Kurp dodamies – aizas vai leknu pļavu virzienā? Lielai daļai, nu vismaz pusei, cilvēku tas nešķiet svarīgi, jo viņi ir pārliecināti – jo dziļāk,...

Foto

Valdībai ir pašai jāizšķiras: demisionēt, emigrēt vai mainīties!

Latvija pašlaik ieņem pirmo vietu pasaulē Covid saslimušo ziņā! LR valdība un Saeima nepilda solīto, nepalielina medicīnas darbinieku...

Foto

Akceptētās nāves

Beidzot ir skaidrs, ka kroņa vīruss nešķiro cilvēkus vakcinētajos un nevakcinētajos. Tālab farmācijas gigantu dienderu centieni joprojām uzspiest bezjēdzīgās un organismam bīstamās potes robežojas...

Foto

Katram pašam jāizvēlas, vai ticēt pūcēm, pavļutiem, skridēm un rečekistiem vai tādiem ārstiem kā Ilze Aizsilniece

Nekas jauns nav jāizdomā. Kā vienmēr, kad tiek skatīts budžets...

Foto

Nemainīgs ir tikai viens – valdošās koalīcijas absolūtais cinisms

2019.gada novembrī pirms valsts budžeta pieņemšanas pie Saeimas notika plašs pikets – medicīnas darbinieki protestēja pret to,...

Foto

Ja uzskatāt, ka Covid eksistē tikai Eiropas Savienībā, tad aizveriet Latvijas vēstniecības ārpus ES!

Augsti godājamās valsts amatpersonas, vēršos pie Jums ar šo atklāto vēstuli, lai...

Foto

Lai gan Latvija rada tikai 0,02% no pasaules siltumnīcefekta gāzu izmešu apjomiem, esam apņēmības pilni skriet lokomotīvei pa priekšu

Kopš Parīzes nolīgumā paredzēto mērķu izvirzīšanas ir...

Foto

Duļķis pret pianistu

Eksistē Dievzemītē tāds Māris Mičerevskis. Plašākai publikai pazīstams kā Duļķis 2018. gada filmā “Kriminālās ekselences fonds”. Pie lomas “spīdošais aktieris” tika caur pūļa...

Foto

Varbūt turpināsies 80. un 90. gadu mijas profesūras aizsāktās tradīcijas!

2021.gada 28.oktobris, cerams, ieies vēsturē kā datums, kad sākās Latvijas Ārstu biedrības jau ilgāku laiku vērojamās...

Foto

Atklāta vēstule Latvijas valsts prezidentam: vissvarīgākā ir visas sabiedrības testēšana un laicīga ārstēšana

Vēršos pie jums, kā pie priekšpēdējās instances, jo pēdējā jau būs mecenāti, kas,...

Foto

Etnofobija un etnocentrisms

Ir sabiedrības daļa, kas ik pa laikam saceļ labi sponsorētu un informatīvi atbalstītu traci par Latvijā it kā valdošo “homofobiju”. Tomēr es aicinātu...

Foto

Dzied Circene aizkrāsnē

“Es arī uzskatu, ka piespiest nevar un nevajag nevienu cilvēku. Ja viņš negrib vakcinēties, viņš var nevakcinēties, bet tad viņš nevar iet sabiedrībā!”...

Foto

Žēl, ļoti žēl...

Žēl, ļoti žēl... Laikā, kad vajadzēja vienojošus vārdus, kad vajadzēja solidarizēties ar hospitalizētajiem pacientiem, ar izdegošajiem ārstiem, ar mājsēdē esošajiem darba devējiem un...

Foto

Nevaram paļauties uz valdošo karteli, jo tas aizņemts pats ar sevis glābšanu

Neskatoties ne uz Latvijas ārstu sabiedrības prasībām, ne pieaugošajiem saslimstības  un baisajiem mirušo skaitļiem,...

Foto

Likme uz ārējo ienaidnieku

Kariņa valdība Dievzemītē ir ieviesusi pazemojušu segregāciju. Nevakcinētajiem pret kroņa vīrusu atņem darbu (lasi – iztikas līdzekļus); sabotē izglītību; liedz medicīnisko aprūpi,...

Foto

Sociālās pātagas un 100 eiro kāposta politika

Vakcīndileri vienojušies iemānīt pošu atkarībā 60 gadu slieksni pārsniegušos seniorus, piesolot simt eiro katram, kas injicēsies pret kroņa vīrusu....

Foto

Tāda mums sabiedrība!

Bērnišķīgi! Esam nonākuši situācijā, kad puse biedru nav izpildījusi C mājasdarbu un ieskaite tagad nav visam kursam! Vainīgs pie tā esot skolas direktors...

Foto

Latvijā ir nolaists viss

Latvijā ir nolaists viss. To neredzēt var tikai aklais vai pilnīgi nozombētais. Uzskaitīsim....