Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Kobalts

06.02.2020. 20:57

»

tagad spiedīs no malkas krāsnīm........

putina shēmas


Tieši tā. Putinieši visu laiku bļauj, ka kapitālismā viss slikti. Grib atkārtot Krimas scenāriju pēc tam, kad Latvija izies no ES un NATO. Saimniekot jāmācās no Vācijas un citām Eiropas valstīm, nevis no Krievijas. PSRS līdz sabrukumam noveda zagšanas mānija. Zagšana izraisa nabadzību, bet nabadzība izraisa vēlmi zagt, lai izdzīvotu. Rodas apburtais loks, kas noved pie dzīves līmeņa pastāvīgas lejupslīdes.Eiropas savienība nav vainīga pie tā, ka visā austrum Eiropā ir zagšanas mānija un korupcija.

Atbildēt

MTC

04.02.2020. 15:06

Noderīgs idiots

Atbildēt

Demagoģija

04.02.2020. 12:45

Anarhija, uz ko aicina autors, ir daudz dārgāka par LV nodokļu sistēmu, jo var maksāt daudz dzīvību.

Atbildēt

Ivars

04.02.2020. 00:00

Saprotu tevi un atbalstu. Pats esmu, kaut kas līdzīgs (vismaz dzives izpratnē par visu notiekošo valstī); vienīgais ir rakstīt, iebilst, komentēt, vai izteikt savu viedokli.. Diemžēl. Izmainīt, kaut ko nav mūsu spēkos! Tāpēc turpinam vien asināt prātu un attīstīt indivīdu izaugsmi!!!

Atbildēt

losis

03.02.2020. 14:35

Sāc ar sevi - padomu devējs!!

Atbildēt

Uldis

03.02.2020. 12:36

Paldies par rakstu! Kā jau mēs spilgti redzējām mainoties varai no padomju uz pseido-demokrātisko, varas maiņa neko nedod. Jo cilvēki paliek tie paši vecie ar visu savu veco domāšanu, "vērtību" sistēmu. Gan augšā, gan apakšā. Saeimas atlaišana nav risinājums, tikai tāda neliela tvaika nolaišana. Jūs gribat kaut ko mainīt? Tad katram individuāli, bez diktāta vai iniciatīvas no laicīgās varas, ir jāizvēlas mainīt savu vērtību sistēmu. Kristiešiem - sekot Kristum, pagāniem - nu te ir grūtāk...

Atbildēt

Piepe

03.02.2020. 11:22

Papildināšu. Pagaidām vēl joprojām mani nedaudz izbrīna daudzu apkārtējo ļaužu nepārtraukta un spilgti izteikta vēlme sačakarēt pašiem savu dzīvi, ja turpat ir lērums acīmredzamas un vienkāršas iespējas dzīvot viegli un ar prieku. Nemaz nepieminot iespēju pačakarēt citiem dzīvi, tas varbūt šiem ļaužiem rada papildus baudu. Īsi sakot, dumjības apmēri diemžēl ir grandiozi.

Atbildēt

par 3 a finansētiem švonderiem

03.02.2020. 11:05

»

par ko ir jusu koments?

jusu deputati ruksane,dombrava,snore,kaimins & co


.......................

Atbildēt

VB

03.02.2020. 07:13

»

anarhija maķ porjadka!

Pasaulē pietiekami daudz vietu, kur valsts tevi ne ar ko neapgrūtinās. Varēsi pats atšaudīties no bruņotām bandām, cirst ceļu caur dzūngļiem un visādi citādi izbaudīt pilnīgu brīvību


Nē, valsts tomēr vajadzīga, bet ne jau nu tik ļaunā formā! Vajadzētu tādu, par kādu domājām / cerējām 1991. gadā, varbūt...

Atbildēt

par ko ir jusu koments?

03.02.2020. 05:41

»

tagad spiedīs no malkas krāsnīm........

putina shēmas


jusu deputati ruksane,dombrava,snore,kaimins & co ?

Atbildēt

tagad spiedīs no malkas krāsnīm........

03.02.2020. 00:22

putina shēmas

Atbildēt

par Prātiem cīņa nav iespējama, tikai par idiotiem

03.02.2020. 00:21

kas grib ar ar pakulām .............jau no 1917.g mēģina

Atbildēt

z

03.02.2020. 00:14

Atlaist saeimu vajag. Diemēžēl tā nav izeja. Sistēma (režīms) ir jāmaina galīgi un kardināli. Nost ar liberālo demokrātiju (kapitālismu).

Atbildēt

Driz latvija bus NEPs !

02.02.2020. 22:08

Amerikanu valdiba latvija ekanomisko situaciju novedis tiesi tada pasa situacija ka bolseviki Krievija pec 1917 gada valsts apversuma! un tad varu atdot negribes,bet bus spiesti ieviest NEPu(jauno ekanomisko politiku).tas nozime ka neizbegami tiks atjaunotas skaidras naudas lietosanas tiesibas,bus spiesti likvidet vid reketu,,latvijas,, banka citadele vairs neprasis vai neesat asv pilsonis,arvalstis pensiju nopelnijusiem pensionariem latviesu ieredni nedrikstes so pensiju zagt.

Atbildēt

aha

02.02.2020. 21:47

»

...

Taču pagaidām nav izgudrota cita cilvēku pārvaldes forma


Teorētiski nav vajadzības. Pastāsti, kā tu to realizēsi praksē? Padalies,kā mūsdienās var dzīvot pilnīgi neatkarīgi no citiem? Amazones džungļos? Tu nedēļu nenodzīvosi viens pats.

Atbildēt

Kāpēc?

02.02.2020. 20:51

»

jaajaa

...nu par to NĪN piekrītu...visu mūžu cīnīties, būvēt, vilkt hipotēkas utt. tāpēc, lai valsts noņem tad, kad paliksi ar pliku Latvijas pensiju ?...vajag kaut kādu mehānismu valsts mērogā, lai tas nenotiktu


Valsts, kas parādā, iznīcina visu pēc aizdevēju nosacījumiem. Kam tu esi vajadzīgs? Valstij? Tā ir mirusi. Nedomā par to!

Atbildēt

anarhija maķ porjadka!

02.02.2020. 19:59

»

...

Taču pagaidām nav izgudrota cita cilvēku pārvaldes forma


Pasaulē pietiekami daudz vietu, kur valsts tevi ne ar ko neapgrūtinās. Varēsi pats atšaudīties no bruņotām bandām, cirst ceļu caur dzūngļiem un visādi citādi izbaudīt pilnīgu brīvību.

Atbildēt

jaajaa

02.02.2020. 19:56

...nu par to NĪN piekrītu...visu mūžu cīnīties, būvēt, vilkt hipotēkas utt. tāpēc, lai valsts noņem tad, kad paliksi ar pliku Latvijas pensiju ?...vajag kaut kādu mehānismu valsts mērogā, lai tas nenotiktu...:)

Atbildēt

Atceries!

02.02.2020. 19:03

»

hm

Valsts cilvēku apspiež, otrādi nekad nenotiek. Tiesa. Tiesa arī tas, ka valsts nozombē savus pavalstniekus ar Dieva gribu, kā viduslaikos, vai demokrātiju, kā pašreiz. Lai cilvēki mazāk par to domātu, lai izrādītu mazāku pretestību. Katrai valstij arsenālā pieder virkne institūciju cilvēka apziņas pakļaušanai...


Ir trīs varas veidi:

1. likuma,
2. fiziskas piespiedu,
3. gara salaušanas.

Nesalaužot garu, nevar piemērot pirmos divus. Nepadodies! Bet neatklāj nevienam, ko domā patiesībā. Neuzticies nevienam! Pat PIETIEK.

Atbildēt

hm

02.02.2020. 18:50

Valsts cilvēku apspiež, otrādi nekad nenotiek. Tiesa. Tiesa arī tas, ka valsts nozombē savus pavalstniekus ar Dieva gribu, kā viduslaikos, vai demokrātiju, kā pašreiz. Lai cilvēki mazāk par to domātu, lai izrādītu mazāku pretestību. Katrai valstij arsenālā pieder virkne institūciju cilvēka apziņas pakļaušanai, brīvības ierobežošanai u.c. lietām, kuras valsts uzskata par nevēlamām indivīdam.
Taču pagaidām nav izgudrota cita cilvēku pārvaldes forma, kaut interneta vidē notiek diskusijas un ir piedāvājumi.

Atbildēt

Manuprāt

02.02.2020. 18:19

autors aizmirsa savam citātam ….Ja tajā būs krietni un godīgi cilvēki, tad arī likumi būs tādi paši... aizmirsa piebilst - GUDRI !
Lai likumi sasniegtu savu mērķi tiem jābūt gan gudriem, gan jāmāk tos gudri piemērot !

Atbildēt

...

02.02.2020. 18:03

»

MB

Autoram...


Ko darīt ja pasauli pārvalda tieši morāli vāji cilvēki,ko darīt ja šie cilvēki paši sevi nokristījuši par līderiem?
Stāsts par Kadišu gan ir no citas sērijas;neskatāties uz maniem darbiem,klausieties manos vārdos.

Atbildēt

varbūt

02.02.2020. 17:52

nevajag muldēt? Tev nav jāmaksā ceļa nodoklis par visām mašīnām, kas stāv šķūnī un skati tu vari iziet, nemaksājot par visām, bet tikai par konkrēto mašīnu. Vismaz man tā ir, tev jau droši vien ir īpašs gadījums

Atbildēt

kadiš

02.02.2020. 17:48

tev neviens neko nav parādā

Atbildēt

??

02.02.2020. 17:41

Kādā gūstā ir Kadišš, ja viņam visu laiku neveicās??

Atbildēt

MB

02.02.2020. 17:25

Autoram,
Nevis valsts izspiež naudu no tevis un līdzcilvēkiem, bet gan cilvēki, morāli vāji cilvēki, nevajag pārvērtēt valsts nozīmi un tās funkcijas, ir skaidri redzams, ka tas kā pasaule ir sadalīta nestrāda. Cilvēki cieš visur ne tikai LV, arī attīstītajas valstis, tieši morālu vāju cilvēku dēļ.

Atbildēt

Tiesneši izmeklēšanas izolātorā

02.02.2020. 17:22

Āmen!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Dusmas, vilšanās un apnikums ir tas, kā es šobrīd jūtos

FotoTas, ka lielākā daļa sabiedrības ir idioti, man it kā ir bijis zināms jau izsenis, taču pēdējos gados sakarā ar dzīvošanu laukos diezgan noslēgtā vidē, darbiem un de facto pašnodarbinātību, bērniem un vispārēju aizņemtību kaut kā biju šo nolicis maliņā un vairāk vai mazāk koncentrējos uz to, ko es varu, nevis nevaru izdarīt, sabiedrībai un tās atkritumiem atvēlot pēc iespējas minimālu lomu manā ikdienā.
Lasīt visu...

21

Nevajag domāt par visādu s…du, kuru ne jūs varat ietekmēt, ne patiesībā tas var ietekmēt jūs

FotoEs saņemu daudz (apmēram 100-200 nedēļā) jautājumu - kāpēc es atbalstu Kariņa/Levita režīmu, cilvēku paverdzināšanu un nošpricēšanu, kas piedevām esot antikonstitucionāli. Īsumā mēģināšu atbildēt uz šo dilemmu.
Lasīt visu...

21

Vai tiešām „mums nelaimējies dzīvot 21. gadsimta sākumā”?

FotoRadio intervijas rosināta refleksija, braucot auto. „Mums nelaimējies dzīvot 21. gadsimta sākumā. Briesmīgs laiks," vaimanā kādi intervējamie pa radio. Hmm…diskutējami.
Lasīt visu...

21

Gļēvuļu valdība glābj savas pakaļas, vainu veļot uz citiem

FotoTrīs dienas tika dotas, lai valdības ierēdņi varētu sagatavot kaut minimālu šī lēmuma juridisko un ekonomisko bāzi. Ja kāds naivi iedomājas, ka no ministriju seifa tika izņemta slepenā mapīte “X stunda”, kurā detalizēti aprakstīts, kā rīkoties līdzīgā situācijā, tad šāds cilvēks ir jāsarūgtina. Nekāda plāna valdībai nav, jo tā jau no sākta gala darbojas viendienīšu režīmā, kurā, pārfrāzējot kādas oskarotas brāļu Koenu filmas nosaukumu, stratēģiskiem lēmumiem nav vietas.
Lasīt visu...

18

Kārtējā atklātā vēstule Latvijas tautai

FotoŠodien, kad ar Covid-19 saslimušo cilvēku skaits valstī ir sasniedzis rekordu, Kariņa-Levita režīms ir apjucis un nezina ko darīt! Tā vietā, lai atzītu savas kļūdas, Kariņa-Levita režīms grib ieviest lokdaunu jeb stingros ierobežojumus Latvijas iedzīvotājiem.
Lasīt visu...

21

Es izvēlētos vakcināciju (ja tā būtu vakcinācija)

FotoEs izvēlētos vakcināciju (ja tā būtu vakcinācija)… Paņēmiens, kā radīt imunitāti pret mēģinājumu noindēt, zināms no skolas gadiem (Grāfs Monte-Kristo) un pēc tam atsevišķu varasvīru biogrāfiju aprakstiem: organisma pieradināšana pie indes ar mazām, regulārām devām, tās pakāpeniski palielinot. Vai paņēmienam ir nosaukums, es nezinu.
Lasīt visu...

21

Mēs neesam dzimtcilvēki!

FotoKariņš ir iedomājies, ka latvzemieši ir viņa dzimtļaudis, ar kuriem varmāka var darīt visu, kas ienāk prātā.
Lasīt visu...

21

Valsts varas nozagšanas budžets

FotoSaeimā sākusies nākamā gada valsts budžeta izskatīšana. Valdības vadītājs to raksturo kā “līdzsvarotu un absolūti vērstu uz attīstību”. Viņš esot lepns par to! Grūti saprast, kur valdošais olimps saskata līdzsvaru starp ieplānoto 40% algu pielikumu pašiem sev un ienākumu palielinājumu mediķiem 4 - 5% robežās Manuprāt, šobrīd pat piedāvāt apspriest budžetu, kas veselības aprūpei paredz mazāk nekā pusi no absolūti nepieciešamā, ir amorāli.
Lasīt visu...

21

Esam gatavi iedarbināt „vajāšanas pantu” pret visiem, kas pacels balsi!

FotoCovid-19 pandēmija un iedzīvotāju masveida saslimstība šobrīd ir gan pārslogojusi veselības sistēmu, gan arī uzliek lielu slogu mediķiem, operatīvo dienestu un iekšlietu struktūru darbiniekiem, apsargiem un daudzu citu jomu personālam. Tāpat aizvien biežāk tiek konstatēts, ka atsevišķas personas vai apvienības rada apzinātus šķēršļus pandēmijas pārvarēšanā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

„Delfi” un „TVNET” vēstule valdībai un parlamentam: mēs jums ļoti pateicamies, bet atkal esam izsalkuši

Latvijas mediji atzinīgi vērtē valdības līdzšinējo pretimnākšanu Latvijas izdevēju nozarei, izstrādājot...

Foto

Mēs aicinām Krišjāni Kariņu demisionēt: partijas “Likums un kārtība” valdes paziņojums par Krīzes vadības padomes lēmumiem

2021. gada 18. oktobrī Krīzes vadības padome (KVP) Ministru prezidenta...

Foto

Vai Jums vēl ir ilūzija, ka valdība rūpējas par Jūsu veselību? Man vairs NAV!

Cīņa turpinās un kļūst arvien atklātāka un agresīvāka. Iznīcināt mūsu cilvēcību, iznīcināt...

Foto

Mēs nedaudz atliksim mums ļoti vajadzīgā 184 000 eiro vērtā flīģeļa iegādi par nodokļu maksātāju līdzekļiem

Pateicībā Latvijas mediķiem par pašaizliedzīgo darbu COVID-19 pandēmijas laikā 2020....

Foto

Par Dieva izspļautajiem, varas lemtspēju un neizlēmību

Kur un kā, kā arī kāpēc rodas tie, daudzuprāt, nesaprātīgie un neloģiskie likumi, ierobežojumi, stabiņi, saliņas un veloceliņi Rīgā...

Foto

Tikai nesmejieties, bet mēs paļaujamies uz Egila Levita autoritāti

Pusotra gada laikā, kopš Latvijā ir Covid-19 krīze, Krišjāņa Kariņa valdība demonstrē pilnīgu nespēju veikt galveno tās...

Foto

Vēsu prātu, mieru un pazemību!

Valdība liedz nepotētajiem darbu (lasi – iztikas avotu), veselības aprūpi, ieeju veikalos, sociālos atvieglojumus un visādi citādi moka, sirdzēji izdziest, ārstēti...

Foto

Kariņa valdības lēmumi kļūst arī nelietīgi un amorāli

Esam jau pieraduši, ka valdības lēmumi saistībā ar Covid-19 ir novēloti, haotiski, grūti saprotami un bieži vien neizpildāmi....

Foto

Saeima: Lembergam tiesības balsot vēlēšanās jāiegūst caur tiesu!

Latvijas valsts pretēji Latvijas Satversmē garantētajām tiesībām pretlikumīgi liedza man, Aivaram Lembergam, piedalīties Ventspils pilsētas domes šī gada...

Foto

IMHO: tiesībsargs akceptē puču

Attiecinot prasību par obligātu vakcināciju pret Covid-19 uz tautas ievēlētajiem Saeimas un pašvaldību deputātiem, nepotētajiem pilsoņiem viņu medicīnisko rādītāju dēļ (lasi –...

Foto

Nelokāmi pret varmākām!

Manuprāt, par “lidojošo sili” nokristītā “kankariņu” valdība grib izraisīt Dievzemītē pilsoņu karu starp potētajiem un nepotētajiem. Es tomēr ticu, ka šāds varnešu scenārijs...

Foto

Jautājumi valdībai: ko man darīt ar papīriem vakcinēšanās brīdī?

Lai nebļaustītos soctīklos vai kur citur un nesaņemtu neadekvātus komentārus, varbūt valdība var publiski atbildēt mums visiem...

Foto

Marija pret Adriānu

Beidzot labas vēstis! Žogs uz Baltkrievijas robežas būs, par spīti bezgala nopietniem ģeopolitiskiem kavēkļiem, klimata katastrofām un vēlēšanu rezultātiem!...

Foto

Krāmu tirgus un tā darboņi

Kad redzi varas uzspiesto spēli no malas un esi gana vērīgs un spēcīgs, lai tajā neiesaistītos, katrs viņu nākamais solis kļūst...

Foto

Novēlotas pārdomas par Tēva dienu

Latvijā ir vairāk nekā 100 000 bērnu, kuri aug bez tēva. Dēli izaug bez piemēra kādam jābūt vīrietim, meitas bez pirmā...

Foto

Turpmāk NMPD prioritāte – tikai dzīvībai kritiski izsaukumi

Lai dzīvībai kritiskās situācijās, kad izšķirošas ir minūtes, iedzīvotāji saņemtu Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķu palīdzību, dienesta...

Foto

„Ģirģena mantojums”: uz robežas ar Krieviju uzbūvētā infrastruktūra joprojām nav nodota ekspluatācijā

“Ceļu būvniecības sabiedrība “Igate””, kas ir uzbūvējusi infrastruktūru uz Latvijas – Krievijas valsts robežas,...

Foto

Šis ir kas nebijis!

Šis ir kas nebijis! Valsts prezidents Egils Levits raidījumā "Šodienas jautājums" paziņoja: "Beidzot ir piegriezies tiem cilvēkiem, kuri paši vakcinējas" un jautājums...

Foto

Patiesība melu laikos

Cilvēkus, kuri visu mūžu dzīvo bailēs par savu dzīvi, visvairāk biedē cilvēki, kuri ir drosmīgi un brīvi....

Foto

Mākslinieka misijas tumšākā puse - saskarties ar to negāciju un strutu vilni, kurš izplūst no bieži vien ilgi slēptām brūcēm

Mākslinieka Kristiana Brektes darbi pēdējās nedēļās...

Foto

Pieprasām valdībai nekavējoties rīkoties un ieviest stingrus pasākumus Covid-19 izplatības ierobežošanai

Mēs ar bažām konstatējam, ka valsts veselības aprūpes sistēma šobrīd strādā ar milzīgu pārslodzi un...

Foto

Prāta vingrinājums

Bērns vienmēr kādu atdarina. Sākumā vecākus. Kad bijām mazi, mēs centāmies būt tādi kā vecāki. Kad izaugām lielāki, atdarinājām kādu dziedātāju vai sportistu –...

Foto

Manas pārdomas par Covid-19 un tā ārstēšanu

Esmu izslimojusi Covid-19 (no 6 ģimenes locekļiem saslimām 5) un vēlos dalīties savās pārdomās:...

Foto

Stulbeņu zemes pravieša līkloči. Turpinājums

Tuvojoties kārtējām vēlēšanām, publiskajā vidē aizvien aktīvāki kļūst dažāda kalibra “jaunie gaismas nesēji” un dažādi gadu gaitā mazliet apputējuši politiskie eksspīdekļi....

Foto

Budžets un “pandēmija”

Budžeta veidošana ir tapusi par līdzekļu sadali varas kartelī. Nav ne detalizācijas, ne laicīgas iesniegšanas deputātiem. Nav iespējams runāt par budžetu nekādā veidā,...

Foto

Vai politprostitūciju var ārstēt ar naudu?

Reiz kādas zemes prezidentam ienāca prātā ģeniāla doma. Tā kā viņa vara bija lielā mērā atkarīga no parlamenta deputātiem un...

Foto

Neuzskatām, ka žīdiem Latvijā pienākas īpašas privilēģijas

Covid 19 ierobežojumu aizsegā atkal aktualizēta, un faktiski pabeigta kārtējā liela apmēra afēra - tā sauktās kompensācijas žīdiem par Otrā Pasaules kara laikā...

Foto

Šis jau ir apzināts noziegums pret savu tautu

Paldies Nacionālajai apvienībai par drosmi* iestāties pret Pavļuta/Kariņa apmātību un plānu izveidot Latviju par poligonu eksperimentam, kurā sabiedrība...

Foto

Mākslas cenzūra nedrīkst kalpot par politisku instrumentu

Mūsdienu sabiedrībā, kad dažādu grupu pretnostatīšana tiek izmantota politiski motivētu procesu virzīšanai, ir būtiski pievērst uzmanību, kā šim nolūkam...

Foto

Cilvēki, kas nemāk pat žogu nopirkt, grib man noteikt, kā man jāuzvedas

Kaut kā stulbi sanāk. Man nosaka, kā būt un kā būs jāuzvedas, cilvēki, kuri...

Foto

Pūces "pārsteigums" par Levita zvanu tikpat liekulīgs kā mulsums par būvlaukumā izdzirdētu lamuvārdu

Valsts prezidents Egils Levits telefonsarunās ar “Attīstībai/Par!” politiķēm Inesi Voiku un Vitu Andu...

Foto

Maskas krīt, vārdi par brīvprātīgo vakcināciju bijuši klaji meli

Tātad esošā koalīcija nobalsojusi par piespiedu vakcināciju skolotājiem, mediķiem un sociālās aprūpes darbiniekiem. Nu, ko - maskas...

Foto

Šogad mēs dvieļu un pannu iegādi centīsimies neaizliegt

Ekonomikas ministrija ir sagatavojusi priekšlikumus Veselības ministrijas izstrādātajam konceptam drošu pakalpojumu sniegšanai, kurus jau ir iesniegusi izskatīšanai Operatīvās...

Foto

Atklāta vēstule presei un sabiedrībai: par ko balsot vēlēšanās

Šodien ziņās teica, ka nevakcinētajiem pašiem būtu jāapmaksā ārstēšanās izmaksas… Nu kādēļ tad viņi nepasaka līdz galam,...

Foto

Režīms dara visu, ko grib, jo domā, ka būs mūžīgs

Būs nopietni sodi! Kariņš paziņoja Rīta Panorāmā, ka no otrās oktobra nedēļas stāsies Covid-19 ierobežojumi. Katrs, kurš...

Foto

Haoss vakcinēšanās centrā Tukumā

Šodien biju aizvedis uz vakcinēšanos pret Covid19 savu sievu Lielā ielā 1, Tukumā. Sieva bija iepriekš piereğistrējusies manavakcina.lv uz noteiktu laiku - plkst.12:00....