Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Kobalts

06.02.2020. 20:57

»

tagad spiedīs no malkas krāsnīm........

putina shēmas


Tieši tā. Putinieši visu laiku bļauj, ka kapitālismā viss slikti. Grib atkārtot Krimas scenāriju pēc tam, kad Latvija izies no ES un NATO. Saimniekot jāmācās no Vācijas un citām Eiropas valstīm, nevis no Krievijas. PSRS līdz sabrukumam noveda zagšanas mānija. Zagšana izraisa nabadzību, bet nabadzība izraisa vēlmi zagt, lai izdzīvotu. Rodas apburtais loks, kas noved pie dzīves līmeņa pastāvīgas lejupslīdes.Eiropas savienība nav vainīga pie tā, ka visā austrum Eiropā ir zagšanas mānija un korupcija.

Atbildēt

MTC

04.02.2020. 15:06

Noderīgs idiots

Atbildēt

Demagoģija

04.02.2020. 12:45

Anarhija, uz ko aicina autors, ir daudz dārgāka par LV nodokļu sistēmu, jo var maksāt daudz dzīvību.

Atbildēt

Ivars

04.02.2020. 00:00

Saprotu tevi un atbalstu. Pats esmu, kaut kas līdzīgs (vismaz dzives izpratnē par visu notiekošo valstī); vienīgais ir rakstīt, iebilst, komentēt, vai izteikt savu viedokli.. Diemžēl. Izmainīt, kaut ko nav mūsu spēkos! Tāpēc turpinam vien asināt prātu un attīstīt indivīdu izaugsmi!!!

Atbildēt

losis

03.02.2020. 14:35

Sāc ar sevi - padomu devējs!!

Atbildēt

Uldis

03.02.2020. 12:36

Paldies par rakstu! Kā jau mēs spilgti redzējām mainoties varai no padomju uz pseido-demokrātisko, varas maiņa neko nedod. Jo cilvēki paliek tie paši vecie ar visu savu veco domāšanu, "vērtību" sistēmu. Gan augšā, gan apakšā. Saeimas atlaišana nav risinājums, tikai tāda neliela tvaika nolaišana. Jūs gribat kaut ko mainīt? Tad katram individuāli, bez diktāta vai iniciatīvas no laicīgās varas, ir jāizvēlas mainīt savu vērtību sistēmu. Kristiešiem - sekot Kristum, pagāniem - nu te ir grūtāk...

Atbildēt

Piepe

03.02.2020. 11:22

Papildināšu. Pagaidām vēl joprojām mani nedaudz izbrīna daudzu apkārtējo ļaužu nepārtraukta un spilgti izteikta vēlme sačakarēt pašiem savu dzīvi, ja turpat ir lērums acīmredzamas un vienkāršas iespējas dzīvot viegli un ar prieku. Nemaz nepieminot iespēju pačakarēt citiem dzīvi, tas varbūt šiem ļaužiem rada papildus baudu. Īsi sakot, dumjības apmēri diemžēl ir grandiozi.

Atbildēt

par 3 a finansētiem švonderiem

03.02.2020. 11:05

»

par ko ir jusu koments?

jusu deputati ruksane,dombrava,snore,kaimins & co


.......................

Atbildēt

VB

03.02.2020. 07:13

»

anarhija maķ porjadka!

Pasaulē pietiekami daudz vietu, kur valsts tevi ne ar ko neapgrūtinās. Varēsi pats atšaudīties no bruņotām bandām, cirst ceļu caur dzūngļiem un visādi citādi izbaudīt pilnīgu brīvību


Nē, valsts tomēr vajadzīga, bet ne jau nu tik ļaunā formā! Vajadzētu tādu, par kādu domājām / cerējām 1991. gadā, varbūt...

Atbildēt

par ko ir jusu koments?

03.02.2020. 05:41

»

tagad spiedīs no malkas krāsnīm........

putina shēmas


jusu deputati ruksane,dombrava,snore,kaimins & co ?

Atbildēt

tagad spiedīs no malkas krāsnīm........

03.02.2020. 00:22

putina shēmas

Atbildēt

par Prātiem cīņa nav iespējama, tikai par idiotiem

03.02.2020. 00:21

kas grib ar ar pakulām .............jau no 1917.g mēģina

Atbildēt

z

03.02.2020. 00:14

Atlaist saeimu vajag. Diemēžēl tā nav izeja. Sistēma (režīms) ir jāmaina galīgi un kardināli. Nost ar liberālo demokrātiju (kapitālismu).

Atbildēt

Driz latvija bus NEPs !

02.02.2020. 22:08

Amerikanu valdiba latvija ekanomisko situaciju novedis tiesi tada pasa situacija ka bolseviki Krievija pec 1917 gada valsts apversuma! un tad varu atdot negribes,bet bus spiesti ieviest NEPu(jauno ekanomisko politiku).tas nozime ka neizbegami tiks atjaunotas skaidras naudas lietosanas tiesibas,bus spiesti likvidet vid reketu,,latvijas,, banka citadele vairs neprasis vai neesat asv pilsonis,arvalstis pensiju nopelnijusiem pensionariem latviesu ieredni nedrikstes so pensiju zagt.

Atbildēt

aha

02.02.2020. 21:47

»

...

Taču pagaidām nav izgudrota cita cilvēku pārvaldes forma


Teorētiski nav vajadzības. Pastāsti, kā tu to realizēsi praksē? Padalies,kā mūsdienās var dzīvot pilnīgi neatkarīgi no citiem? Amazones džungļos? Tu nedēļu nenodzīvosi viens pats.

Atbildēt

Kāpēc?

02.02.2020. 20:51

»

jaajaa

...nu par to NĪN piekrītu...visu mūžu cīnīties, būvēt, vilkt hipotēkas utt. tāpēc, lai valsts noņem tad, kad paliksi ar pliku Latvijas pensiju ?...vajag kaut kādu mehānismu valsts mērogā, lai tas nenotiktu


Valsts, kas parādā, iznīcina visu pēc aizdevēju nosacījumiem. Kam tu esi vajadzīgs? Valstij? Tā ir mirusi. Nedomā par to!

Atbildēt

anarhija maķ porjadka!

02.02.2020. 19:59

»

...

Taču pagaidām nav izgudrota cita cilvēku pārvaldes forma


Pasaulē pietiekami daudz vietu, kur valsts tevi ne ar ko neapgrūtinās. Varēsi pats atšaudīties no bruņotām bandām, cirst ceļu caur dzūngļiem un visādi citādi izbaudīt pilnīgu brīvību.

Atbildēt

jaajaa

02.02.2020. 19:56

...nu par to NĪN piekrītu...visu mūžu cīnīties, būvēt, vilkt hipotēkas utt. tāpēc, lai valsts noņem tad, kad paliksi ar pliku Latvijas pensiju ?...vajag kaut kādu mehānismu valsts mērogā, lai tas nenotiktu...:)

Atbildēt

Atceries!

02.02.2020. 19:03

»

hm

Valsts cilvēku apspiež, otrādi nekad nenotiek. Tiesa. Tiesa arī tas, ka valsts nozombē savus pavalstniekus ar Dieva gribu, kā viduslaikos, vai demokrātiju, kā pašreiz. Lai cilvēki mazāk par to domātu, lai izrādītu mazāku pretestību. Katrai valstij arsenālā pieder virkne institūciju cilvēka apziņas pakļaušanai...


Ir trīs varas veidi:

1. likuma,
2. fiziskas piespiedu,
3. gara salaušanas.

Nesalaužot garu, nevar piemērot pirmos divus. Nepadodies! Bet neatklāj nevienam, ko domā patiesībā. Neuzticies nevienam! Pat PIETIEK.

Atbildēt

hm

02.02.2020. 18:50

Valsts cilvēku apspiež, otrādi nekad nenotiek. Tiesa. Tiesa arī tas, ka valsts nozombē savus pavalstniekus ar Dieva gribu, kā viduslaikos, vai demokrātiju, kā pašreiz. Lai cilvēki mazāk par to domātu, lai izrādītu mazāku pretestību. Katrai valstij arsenālā pieder virkne institūciju cilvēka apziņas pakļaušanai, brīvības ierobežošanai u.c. lietām, kuras valsts uzskata par nevēlamām indivīdam.
Taču pagaidām nav izgudrota cita cilvēku pārvaldes forma, kaut interneta vidē notiek diskusijas un ir piedāvājumi.

Atbildēt

Manuprāt

02.02.2020. 18:19

autors aizmirsa savam citātam ….Ja tajā būs krietni un godīgi cilvēki, tad arī likumi būs tādi paši... aizmirsa piebilst - GUDRI !
Lai likumi sasniegtu savu mērķi tiem jābūt gan gudriem, gan jāmāk tos gudri piemērot !

Atbildēt

...

02.02.2020. 18:03

»

MB

Autoram...


Ko darīt ja pasauli pārvalda tieši morāli vāji cilvēki,ko darīt ja šie cilvēki paši sevi nokristījuši par līderiem?
Stāsts par Kadišu gan ir no citas sērijas;neskatāties uz maniem darbiem,klausieties manos vārdos.

Atbildēt

varbūt

02.02.2020. 17:52

nevajag muldēt? Tev nav jāmaksā ceļa nodoklis par visām mašīnām, kas stāv šķūnī un skati tu vari iziet, nemaksājot par visām, bet tikai par konkrēto mašīnu. Vismaz man tā ir, tev jau droši vien ir īpašs gadījums

Atbildēt

kadiš

02.02.2020. 17:48

tev neviens neko nav parādā

Atbildēt

??

02.02.2020. 17:41

Kādā gūstā ir Kadišš, ja viņam visu laiku neveicās??

Atbildēt

MB

02.02.2020. 17:25

Autoram,
Nevis valsts izspiež naudu no tevis un līdzcilvēkiem, bet gan cilvēki, morāli vāji cilvēki, nevajag pārvērtēt valsts nozīmi un tās funkcijas, ir skaidri redzams, ka tas kā pasaule ir sadalīta nestrāda. Cilvēki cieš visur ne tikai LV, arī attīstītajas valstis, tieši morālu vāju cilvēku dēļ.

Atbildēt

Tiesneši izmeklēšanas izolātorā

02.02.2020. 17:22

Āmen!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Intensīva mežizstrāde un pieprasījums pēc koksnes biomasas izraisa mežu degradāciju Igaunijā un Latvijā

FotoEiropas valstu, tostarp Nīderlandes, Dānijas un Lielbritānijas, pieprasījums pēc biomasas veicina mežizstrādes intensitāti Igaunijā un Latvijā. Jaunais ziņojums “Koksnes granulā paslēptais: intensīvas mežizstrādes ietekme uz Igaunijas un Latvijas mežiem”, ko publicējis Igaunijas Dabas fonds un Latvijas Ornitoloģijas biedrība, rāda, ka abu valstu mežsaimniecību raksturo intensīva, uz kailcirtēm balstīta mežsaimniecība. Lai gan abās valstīs ir likumi un standarti, kam būtu jānodrošina dabas aizsardzība, šādai mežu apsaimniekošanai ir negatīva ietekme gan uz dabas daudzveidību, gan klimatu.
Lasīt visu...

6

Kariņam jāmaina slikti strādājošie ministri vai pašam jāuzņemas atbildība

FotoMinistru prezidents Krišjānis Kariņš savā svētdienas uzrunā Latvijas televīzijā faktiski skaidri atzina kļūdas, nekonsekvenci un pretrunas, ko valdība pieļāvusi COVID 19 pandēmijas apkarošanas procesā.
Lasīt visu...

21

Kādēļ mēs ļaujam sevi apzagt?

FotoVispārzināma ir atziņa, ka cilvēks ir sabiedriska būtne. Daudz mazāk tiek runāts par tām likumsakarībām, kas nemainīgi, cauri gadsimtiem valda un ir valdījušas cilvēku sabiedrībā. Vienu šādu likumsakarību vienkāršos vārdos var formulēt šādi. Tie, kuri apvienojas, vienmēr izmanto, “apčakarē” un uzspiež savu gribu tiem, kuri dzīvo katrs par sevi.
Lasīt visu...

3

Labāk nelasiet šo, ja atceraties mūsu priekšvēlēšanu solījumus

FotoSaeima šajās dienas skata 2021. gada valsts budžeta un nodokļu reformas projektu. Šis valsts budžets būs īpaši nozīmīgs, jo daudzu cilvēku un uzņēmumu darbību ir ietekmējusi Covid-19 izraisītā pandēmija un labi mērķēts fiskālais stimuls var glābt daudzas darbavietas un ekonomiku kopumā. Turpretī neveiksmīga nodokļu reforma uzņēmējus var gremdēt un palielināt pelēkās ekonomikas apjomu.
Lasīt visu...

12

Kādi tad ir Latvijas valdības mērķi?

FotoPolitika Latvijā, nedaudz pārfrāzējot Vikipēdiju, ir sabiedrisks process, kurā dažādas iedzīvotāju interešu grupas jeb – kā tagad daudzi jau atklāti sauc partijas - uzņēmumi veic darbības savu oficiālo vai neoficiālo varas, ietekmes, ekonomisko vai citu mērķu sasniegšanai, pieņem rīcības plānus, kas ir saistoši visai sabiedrībai... Vienkārši nedaudz papētīsim, kas ir šie cilvēki un kā viņi rīkojas pasaules krīzes apstākļos.
Lasīt visu...

21

Covid-19 noliedzēju uzņēmumos uzliesmo vīruss

FotoAr vienas dienas intervālu ziņās ir parādījusies informācija par masveida COVID-19 uzliesmojumiem divos uzņēmumos – zivju pārstrādes cehā Brīvais vilnis un pansionātā Liepa. Pirmajā ar jauno koronavīrusu sasirguši 77 darbinieki, otrajā 100 klienti un darbinieki.
Lasīt visu...

12

Iesniegta pilsoņu iniciatīva par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē

FotoReaģējot uz 12. novembra Satversmes tiesas spriedumu, pilsoņu iniciatīvas platformā “Mana Balss” ir iesniegts aicinājums parakstīties par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē. Manā kā iesniedzēja ieskatā ir izdarīts spiediens uz likumdevēju, lai likumiski nostiprinātu pretdabiskas (homoseksuālas, transseksuālas u.tml.) “ģimenes” formas. 
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Lai panāktu Šuplinskas demisiju, skolotājiem jābūt gataviem streikot

Izglītības un zinātnes ministres Ilgas Šuplinskas (JKP) neadekvātie un ar nozari nepārrunātie lēmumi attiecībā uz izglītības sistēmas pārvaldību...

Foto

Ar ticību, apziņu un divām puslodēm: sprediķis Rīgas Domā 2020. gada 18. novembrī

Varbūt YouTube esat pamanījuši video, kur, skanot bezrūpīgajai dziesmai “Raindrops” (Lietus lāses), jauka...

Foto

Par dzīvībām drošu izglītību – lai aizsargātu bērnu, skolotāju, vecāku un vecvecāku dzīcības

Katra cilvēka dzīvība ir vērtība. Sevišķi to jūtam par tuvo un mīļo dzīvībām....

Foto

Beidzot ir jāpiegriež skrūves "legālajai" Vislatvijas čakarēšanai

Sakarā ar valsts azartspēļu kantora Latvijas Loto "locekļu" aroganto attieksmi, ignorējot informācijas sniegšanas pienākumu viņu kosmisko algu kontekstā -...

Foto

Pacientu šķirošana COVID-19 pandēmijas laikā

Tiesībsargs ir saņēmis vairākus signālus, kurā Latvijas iedzīvotāji pauž savas bažas un satraukumu par Arta Žīgura rakstu vietnē „pietiek.com” par to,...

Foto

Manas personīgās domas par savu slimošanu par Covidu

Uzrakstīju savas personīgās domas par savu slimošanu ar Covidu. Raksts sanāca garš, grūti rakstījās uz telefona. Tātad:...

Foto

Kā strādā Parādnieka pasūtījumu galds

8.novembrī TV3 bija amizanti vērot, kā Saeimas deputāti centās pamatot, kāpēc atbalsta cigarešu ražotāju lobētos grozījumus akcīzes nodoklī. JKP galvenais nodokļu...

Foto

Nevalstiskās organizācijas gatavo iniciatīvu tautas referendumam par ģimenes aizsardzību

Četrdesmit nevalstisko organizāciju pārstāvji ir piesaistījuši ekspertus un apvienojušies kopīgā domnīcā, lai sagatavotu priekšlikumu pilsoņu parakstu vākšanai...

Foto

Es jums tagad izskaidrošu, kas rakstīts himnā: valsts prezidenta runa Latvijas Republikas proklamēšanas 102. gadadienā

Dārgā Latvijas tauta! Šogad ārkārtas situācijā mēs savas valsts dibināšanas svētkus...

Foto

Ģimenes institūta sabrukums izraisa tautas un pat civilizāciju bojā eju

Šodien, atzīmējot mūsu valsts 102. dzimšanas dienu, vēlos to sagaidīt ar svētu bijību un pateicību. Ne...

Foto

Pirts un skaistumkopšanas pakalpojumu aizliegšana ir nepārdomāta un postoša

Piektdien, 2020.gada 6.novembrī, pamatojoties uz Ministru kabineta rīkojumu Nr.655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” (turpmāk - Rīkojums) visā...

Foto

Aicinām valsts prezidentu Egilu Levitu "izlīst no alas"

Valsts prezidentam Egilam Levitam būtu pēdējais brīdis izlīst no paša vārdiem nosauktās "alas", lai aptvertu, kā dzīvo lielākā...

Foto

Veloceļš Čaka ielā: nav jāiesaistās demagoģijā ar hronometru rokā

Vēl krāsa uz velosipēdistu ceļa Čaka ielā nebija izžuvusi, kad Paulam Timrotam, Frederikam Ozolam un daudziem citiem...

Foto

Vēlēšanas 2020 – fronte tēva pagalmā?

Šī ir tā reize, kad ASV prezidenta vēlēšanas lika nodrebēt visai planētai bez izņēmuma. Nekad agrāk tai nav bijusi piekalta...

Foto

JKP plānotais transportlīdzekļu nodoklis ekoloģijas prizmā

Ir teiciens – nav sliktuma bez labuma. Pateicoties rūpniecības un lauksaimniecības nozaru degradācijai, izvērtējot 20 gadu posmu, Latvija ir līderis...

Foto

Es atzīstu savu kļūdu un uzņemos par to atbildību

Es esmu pieļāvis kļūdu. Man ir kauns, ka es esmu tā rīkojies Latvijas sabiedrības priekšā un manu...

Foto

Apsveicam, mūsu zīļu vācējam - nākamajam nācijas līderim un vadonim šodien 40

Šodien mūsu uzņēmuma vadītājam un viennozīmīgajam vadonim Mārim Simanovičam ir dzimšanas diena – viņš...

Foto

Māsiņas skafandros, kurām par to faktiski neko nepiemaksā

Iesaku noskatīties šo PROVINCI. Mūsu māsiņas Daugavpils reģionālās slimnīcas Infekciju slimību nodaļā, galvenajā COVID pacientu ārstēšanās, cerību un...

Foto

Īstais 2020.gada ASV vēlēšanu uzvarētājs(a)

Kā jau kāds no kolēģiem lasītājiem portālā norādīja, Džo Baidens ir pats vecākais jebkad ievēlētais ASV prezidents. Visu cieņu pret šo...

Foto

Viltvārži

Aizvien vairāk pasaulē ir tādu, kuri jūt nepieciešamību agresīvi izpausties. Šoreiz ne par to, kāpēc, kur tādi rodas utt. Šoreiz par sekām. Centīšos būt maksimāli...

Foto

Par veselības ministres Ilzes Viņķeles demisiju

Veselības ministrija ir vadošā valsts pārvaldes iestāde, kura organizē, koordinē un pārrauga veselības politikas īstenošanu, tai skaitā koordinē pretepidēmijas pasākumu...

Foto

Premjeram jāprasa veselības ministres demisija un jāpārņem veselības aprūpes kontrole vai pašam jāatkāpjas

Pēdējo dienu notikumi valdībā, īpaši asā komunikācija starp premjerministru Krišjāni Kariņu (JV) un...

Foto

Būs diskusijas, nepilnības un to labošana

Mīļie draugi un sekotāji, diemžēl koronavīruss atkal plosās pasaulē, Eiropā un Latvijā. Strauji aug saslimušo skaits, slimnīcas pildās un palielinās...

Foto

E-vēlēšanu iespējamā ietekme uz cilvēktiesībām

Valsts un pašvaldības darba pakāpeniska migrēšana uz digitālo un virtuālo vidi ir aktualizējusi arī tādu jautājumu kā tehnisko risinājumu ieviešana pilsoniskajās...

Foto

Mēs iecietīgi izturamies pret dažu koalīcijas locekļu privātajām un politiskajām neirozēm

Krīze, īpaši ilgstoša, ir stresa noturības tests. Covid-19 krīze ir globāla, tā pārbauda izturību veselām...

Foto

Andris Kudors un viņa raksts par Bībeli un homoseksualitāti

Senators, pseidokonservators un bijušais reliģiskās sektas pārstāvis Andis Kudors (Senators) nesen portālā TVNET pastāstīja, kas tur Bībelē faktiski ir...

Foto

Atkārtoti lūdzam nepieļaut zaļās zonas iznīcināšanu un satiksmes apgrūtināšanu lielveikalu būvniecības dēļ

Esam atkārtoti savākuši parakstus pret zaļās zonas iznīcināšanu Ziepniekkalnā, kur plānots būvēt lielveikalu Lidl, un...

Foto

Par labklājības ministres Petravičas publiski paustajiem meliem

Sociālo darbinieku biedrība (SDB) nevar klusēt situācijā, kurā labklājības ministre Ramona Petraviča publiski LTV raidījuma “Panorāma” sižetā un TV24...

Foto

Kur tad palikusi daudzā nauda?

Te pat pīlei jāsmejas. Es, godavārds, nesaprotu, kur palikusi daudzā nauda. Es tiešām godīgi nesaprotu, kā var tādā tempā notērēt tādu...

Foto

Maksāt par Zemgales atkritumu poligona ”Brakšķi” likvidāciju nāksies iedzīvotājiem

Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas (VARAM) plāns ieviest izmaiņas atkritumu apsaimniekošanas reģionu sistēmā kļūs par Zemgales...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska “noved” nevainīgu cilvēku līdz nāvei

Prokurores Daces Lapinskas rīcības dēļ esmu zaudējusi veselību un gandrīz arī dzīvību, ko apstiprina ne mani tukši...

Foto

Turcija

Agrāk bija saprotamāk un vieglāk. Ja negribēji aizskart kāda jūtas vai kādu pazemot, atlika nerunāt par to, kas šo kādu var aizskart vai tam būt...

Foto

Putina kliķei nekas nav svēts, tā savu ambīciju vārdā piesmej arī ticīgos

Šībrīža Krievijas centieni atsevišķos gadījumos piesegties ar reliģiju vai reliģiju piesaistīt propagandas aparātam ir...

Foto

Maskas ir efektīvas, un arī bērni saslimst ar COVID-19

Mēs, Latviešu ārstu un zobārstu apvienības valdes locekļi (www.lazariga.lv), aicinām un lūdzam Latvijas iedzīvotājus sekot secinājumiem un...

Foto

Kad pie lietas ķeras kariņveidīgi āksti

Vēl nesen tāda lupatveidīga radība premjera krēslā, kam Kariņš uzvārdā, ierunājās, ka naudas mums esot “tik daudz kā nekad”. Taču...

Foto

Kad medijs vienkārši ienīst baznīcu un ar apskaužamu periodiskumu nomelno pat savu, vietējo - Latvijas kristīgo baznīcu

Tikai pirms dažām dienām vietējais TVNET publicēja rakstu par...

Foto

Van Gog, noliec pindzeles un ej strādāt?

Daudzi impresionisma aizsācēji nevarēja nopelnīt, un, pēc mūsu finanšu ministra Reira ieteiktā, mums varbūt nebūtu impresionisma un citu ģēniju,...

Foto

Ministru prezidentam es ieteiktu uzlikt respiratoru arī tad, kad ļoti gribas izlikties par mediķi un izteikties

Es labprāt nēsāju masku slimnīcā un intensīvās terapijas nodaļā vai...

Foto

Par pulksteņa grozīšanu

Reizi gadā grozīt pulksteni un pāriet uz tā saukto vasaras laiku ir deviņpadsmitā gadsimta ideja, kuru pirmo reizi piedāvāja vīrs, vārdā Džordžs Hudzons,...

Foto

Es visu izdarīju lieliski, bet tagad atbildība jāuzņemas valdībai kopumā un premjeram kā komandas kapteinim

Lai kuram no uzskatiem piekrītat – SARS-CoV-2 vīrusa izplatības spējš pieaugums...

Foto

Vilks vai lācis? Jeb maskas - sociālā kontrole?

Iedomāsimies, ir jauks pavasara rīts, jūs esat pārvācies jaunā dzīvoklī un, mīkstās čībās sēžot jaunajā dīvānā, glaudāt savu...

Foto

Gudrie mācās no citu kļūdām, „gobzemieši” — no savējām: COVID-19 Krievijā

Šoreiz būs stāsts nevis par sen jau visiem apnikušo Aldi Gobzemu, Ciekura muļķībām, Pļaviņa folijas...