Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Zintis

12.12.2020. 21:25

Jocīgs raksts ar varenu nosaukumu.Ideja par braukšanu uz darbu vispār nesaprotama. Būtu pajautājis ģimenes ārstam, ko tālāk darīt. Ne jau visiem covid pozitīvajiem jāārstejas slimnīcā.

Atbildēt

Merkele

12.12.2020. 21:18

Ka tadi veiksminieki ka tu 50 procenti izniks

Atbildēt

Skolnieciņš no Pokaiņu meža

12.12.2020. 21:14

Kovid-19 (covid-19) laiks ir sarežģīts katram no mums. Nevajag padoties panikai. Saglabāsim mieru. Neprotestēsim un nepiedalīsimies visādos apšaubāmos mītiņos. Paliksim savās mājās, neiesim nekur ārā bez vajadzības. Būsim miermīlīgi. Ticēsim labajam, ticēsim Latvju Dieviem. Iedegsim uz galda tumši zilu svecīti par godu visvarenajam Pērkonam! Kvēpināsim savā mājā kadiķa zariņus, lai atgaiņātu visādus mošķus un negatīvās enerģijas. Neaizmirsīsim regulāri vēdināt dzīvojamās telpas. Lūgsim Pērkonu – Debesu Tēvu! Lūgsim Pērkona aizsardzību un svētību! Aizlūgsim Pērkonu par mūsu valsti un tautu. Godāsim un cienīsim Latvju Dievus! Pateiksimies Latvju Dieviem par visu labo, kas šogad ir bijis! Lai Latvju Dievi mūs svētī! Lai Latvju Dievi stāv mums klāt! Lai Latvju Dievi ir ar mums!
Svētīgi, Skolnieciņš no Pokaiņu meža [Latvju Dievu dēls]
(Vislatvijas Skaudības Dievība Skolnieciņš)
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
#12.12.2020. #12.decembris #kovid-19 #covid-19 #koronavīruss #kroņvīruss #krīze #Skolnieciņš #LatvjuDievi #Pērkons #Laima #Māra #pagāni #Senpokaiņi

Atbildēt

reptilis

12.12.2020. 21:02

Mums nav krīze mediķu vidē...mums ir krīze veselības ministrijā - neprot vai negrib ,vai nemāk neko noorganizēt!...,lai gan stāsta -mums ir miljardi krīzes pārvarēšanai:(((...sen jau varēja noorganizēt tukšo viesnīcu izmantošanu Ķīnas vīrusa nēsātājiem pašizolācijai,lai nav jāinficē ģimenes locekļi. 5-cus miljonus izpļumpurēt bezjēdzīgiem sabiedriskās domas pētijumiem - to Veselības ministrija māk..,bet noorganizēt pašizolāciju un samaksāt labu algu medicīnas darbiniekiem - NEKAD!

Atbildēt

Harijs Poters

12.12.2020. 20:44

Cik saprotu, šādu stāstu ir simtiem. Latvija rullē.

Atbildēt

Lasītājs

12.12.2020. 20:41

Man sākās ar asu sāpi kaklā, sajūta ka viss tas iet uz plaušām, puņķi--- kā no krāna. Mājās bija antibiotika, visiem elpošanas ceļiem. Ar to arī sāku ārstēties. Nekur brauk, iet nevarēju. Pa brīdim uznāca tāds kiepus, ka viss skelets sāpēja. Otrā dienā--- drudzis, ar temperatūru 39,5--- pret drudža tabletas(kanādiešu), galvas sāpes--- glinko biola, karmpji kājās--- sūkalu proteīna pulveris. Lai kaut ko varētu ieēst linex. Pēc man atveda pūšamo iesnām, tad varēja vismaz normāli gulēt. Un tā pusotru nedēļu. Plus vēl nogurums un garīgais tāds, ka gribētos ātrāk nosprāgt, nebūtu tā jāmokās.
Otreiz, mēnesi atpakaļ, tad bija vieglāk un savādāk---sāpes sānos, vēderā.
Pazīmes, ka esi slims ir smaga elpa, ko pats jūti un arī jūti no cita. Zini, kas aplaida.
Garšas izjūtas arī mazinās, bet ja esi kārtgi saķēris šo zarazu, tad domas par ožu, galvā nerodas.
Tas tā īsumā aprakstījās.

Atbildēt

eh

12.12.2020. 20:34

»

Sigulis

Kāda jēga no neapkurinātās vasarnīcas ar atslēgtu(uz ziemu) ūdeni


Kas tu par vīrieti, ka nevari pieslēgt apkuri un ūdeni? Kauns! Tu labāk aplipināsi sievu un bērnus? Memmītis!

Atbildēt

Afrodite

12.12.2020. 20:02

Tev nebija nekads covids,bet parasts ars ka katru rudeni.beidz kemoties!covida nav!

Atbildēt

tipiskajam

12.12.2020. 19:59

»

ministri vainīgi

un nav arī nekādu draugu,kuri tev palīdzetu


Bet varbūt autors negrib citus apgrūtināt un apdraudēt, lai viņi arī nesaslimtu. Jūs laikam esat no tiem, kas staigātu apkārt bez maskas, un jo vairāk citi cilvēki saslimtu, jo laimīgāks justos. Vai tas normāli, ka slimnīcās tādu pakalpojumu kā Covid slimnieku ārstēšana nesniedz.

Atbildēt

botulus

12.12.2020. 19:59

»

Ok

Šis tak ir joku stāsts


Nē,viņš,iespējams,aplipinājis sievu,kolēģus,..,ja paveiksies,izdzīvos.

Atbildēt

Unile

12.12.2020. 19:41

Bardaks parasatias, un nemaz citādi nevar būt pie šīs valdības un īpašajām cilvēktiesībām uz katra soļa, kas nesodīti ļauj darīt katram kas vien ienāk prātā... demokrātija, plutokrātija Vai tad ministriem te ir jābīut izņēmumam?

Atbildēt

Ivars

12.12.2020. 19:38

»

Slaidais.

Autors pilnīgs truliķis. Ceru, ka biji šodien apkamt savus sūdabrāļus mītiņos


Būtu vismaz paskatījies uz sevi, varbūt ieraudzītu vēl lielāku sūdu.

Atbildēt

vietējais

12.12.2020. 19:35

»

Mārtiņš Bondars

Tu laikam neesi tipisks latvietis, ka tev nav ne lauku mājas, ne vasarnīcas, ne otra dzīvokļa, kur pašizolēties un nesaslimdināt savus tuviniekus


Pārāk ilgi esi bijis pie sile,un tā rezultātā aizbraucis prātiņš, nemaz nezini kā dzīvo tie kuriem nauda ar darbu jānopelna.

Atbildēt

Slaidais.

12.12.2020. 19:29

Autors pilnīgs truliķis. Ceru, ka biji šodien apkamt savus sūdabrāļus mītiņos.

Atbildēt

Nacionālo Atkritumu Egīls

12.12.2020. 19:29

fon Levits covid slimniekam teiktu: Ziemassvētkus miroņiem neredzēt!

Atbildēt

ha-ha

12.12.2020. 19:29

»

ministri vainīgi

un nav arī nekādu draugu,kuri tev palīdzetu


Latvijā tādu,tavuprāt,neīstu latviešu ir daudz.Ja pat atbildīgās personas neprot pateikt,kā vīrusu saķērušiem rīkoties,kā stresā esošs cilvēks to var zināt.Nauda ir iztērēta,bet kā, arī to droši neviens īsti nezina.Tāda pati muļļāšanās bija redzama kārtības uzturēšanā šodien.Likumi ir,finanses ir,speciālisti ir,tikai ar rezultātu ir švaki,tā kā velk uz likumīgās visatļautības,bezatbildības,pat sabotāžas pusi.

Atbildēt

vecais spekulants

12.12.2020. 19:20

Nu,par to notaru ,tas ir par traku !

Atbildēt

Briesmīgi

12.12.2020. 19:09

Izskatās, ka 4.maija prokrieviskais režīms ar savu žīdkomunistisko birokrātiju un nolaidīgo veselības aprūpes sistēmu ir atbildīgs par režisora Kima Kiduka nāvi, un par to būtu jāinformē arī angliski rakstošos ziņu portālus. Te ir ziņas, ka 4.maija prokrieviskais režīms viņam neizsniedza uzturēšanās atļauju pat pēc īpašuma iegādes, lai gan smirdīgiem krievu bandītiem šīs atļaujas izsniedz bez aizspriedumiem. Dēļ tā viņu vēlreiz speciāli no Igaunijas izsauca uz 4.maija prokrieviskā režīma pārvaldīto teritoriju, lai vazātu pa iestādēm dēļ uzturēšanās atļaujas, un nenoliedzami ar to veicināja inficēšanās iespējas. Un slimnīcā viņu sākumā ārstēja no "nieru mazspējas", ne Covida, bet 4.maija prokrieviskais režīms veselu NEDĒĻU nevarēja noorganizēt viņa pārvešanu uz Vācijas slimnīcu...
https://www.tvnet.lv/7131851/kims-kiduks-ieradas-latvija-lai-kartotu-lietas-vins-nomira-riga-nevienam-nezinot

Atbildēt

HA

12.12.2020. 18:55

Ir kāda vēlamā patiesībā un ir reālā patiesībā.

Atbildēt

RP

12.12.2020. 18:46

»

un šitādam ir bērni

Varam iedomāties, ko šāds jefiņš var dot bērnam audzināšanā. Tā arī mēs degradējamies, ja garīgi atpalicis sāk ražot bērnus. Un bērni ar atpalicību ražo tālāk vēl atpalikušākus bērnus


Chau, "Pareizais" cilveek! Nekjer krenjkji par humoru! Sho lasot, es taa sasmeejos, ka mazmeita atskreeja , lai pastaastu par jautriibu. Staasti nu piecgadniekam, ko lielie onkulji "sastraadaajushi"!

Atbildēt

Ok

12.12.2020. 18:37

Šis tak ir joku stāsts??

Atbildēt

un šitādam ir bērni

12.12.2020. 18:27

Varam iedomāties, ko šāds jefiņš var dot bērnam audzināšanā. Tā arī mēs degradējamies, ja garīgi atpalicis sāk ražot bērnus. Un bērni ar atpalicību ražo tālāk vēl atpalikušākus bērnus.

Atbildēt

Kovididiota bēdu stāsts

12.12.2020. 18:24

Vispirms kovididiots varētu uzprasīt pats sev: vai es nēsāju masku, vai ievēroju pārējos ierobežojumus, vai negāju uz sporta centru, vai netusējos ar citiem covididiotiem utt. Pēc tam šis kovididiots varētu pārbaudīt, cik viņam smadzeņu rievu, ja ar covid pozitīvo analīzi iet uz darbu. Ieteiktiu darba devējam tūlīt atlaist šo "darbinieku", jo idiots var sastrādāt nezin ko. Vajadzētu izdod kovididiotu pasi, lai visi zina, ka šim tipam nav kaut kas kārtībā ar smadzenēm.
Un tikai tad mums būtu jāieklausās veselības sistēmas trūkumu atreferējumā - tur tiešām ir daudz problēmu. Un viena no tām - šādu kovididiotu (patiesībā - noziedznieku) dēļ cilvēki nesaņem plānveida palīdzību un mirst tieši šadu kovididiotu dēļ. Uz tava rēķina ir citu cilvēku nāves, kovididiot! Un tueši tevis dēļ ir juceklis ārstniecībā.

Atbildēt

jurisx

12.12.2020. 18:12

Labi pateikts par to gaļas pārdevēju viņķeles viedolā.Pēc mana ieskata pārāk labi teikts -viņas vieta būtu laidarā ar slauceni rokās govju barā.

Atbildēt

Protams, neviens nezin, kā ārstēt no Covid-19 skartajām sekām

12.12.2020. 17:49

»

Jā, bet

Kādi te gudrinieki komentāros salasījušies. Viņiem viss ir skaidrs - vainīgs pats raksta autors, bet valdība mums brīnišķīga, visu pareizi noorganizējusi. Gan nu jums tā "pareizā organizēšana" arī pašiem atkodīsies. Tad varēsiet atcerēties savu, šeit komentāros rakstīto


Valsts medicīniskā analfabētisma vietā diktatoriski rīkojumi. Nav pat nevienas publikācijas par Covid-19 genomas sastāvdaļām - valsts sabiedrības izglītošanu aizstāj ar plānotu vakcināciju- nebūs cilvēku, nebūs jautājumu. Ir vairāk nekā gads lagājis kopš Covid-19 izplatības - valsts analfabētisms sabiedrības izglītošanā progresē ar proporcionāli valsts teroram.
Par Veselības ministri iecelta prasta “klačubāba Ilze Viņķele”.
Valsts pati mērķtiecīgi rada anarhistus, teroru un nekārtības. 12.12.2020. Tautas sapulce ir tikai masu terora sākums, valsts terors pret sabiedrības teroru pret valsti. Gaisma nav redzama terora tuneļa galā, tādu valsts arī neplāno, bet plāno teroristu identifikāciju, sodīšanu un likvidāciju ar valsts pašas teroru. Tautas sapulces turpināsies!

Atbildēt

No kurienes zināms ka saslimis ar covid?

12.12.2020. 17:48

»

paardomas

No kurienes zināms ka saslimis ar covid


Vai Vasermana reakcija pozitīva?Darbā ieradās ar masku,visus brīdināja,attālinājās,dezinficēja rokas,protams.

Atbildēt

Jā, bet

12.12.2020. 17:30

Kādi te gudrinieki komentāros salasījušies. Viņiem viss ir skaidrs - vainīgs pats raksta autors, bet valdība mums brīnišķīga, visu pareizi noorganizējusi. Gan nu jums tā "pareizā organizēšana" arī pašiem atkodīsies. Tad varēsiet atcerēties savu, šeit komentāros rakstīto.

Atbildēt

zvans draugam

12.12.2020. 17:15

»

kovidiots

Rezultāts: IR ATRASTA koronavīrusa SARS-CoV-2 RNS


Tādi arī ņaud pēc nācijas tēva un izplūst vaimanās,kad nejēdz ko darit.Pajautā kādam gudrākam,l\kamēr guli darba dīvānā,kur drāzi kolēģes.

Atbildēt

paardomas

12.12.2020. 16:51

No kurienes zināms ka saslimis ar covid?
Vai ir veiktas analīzes citiem vīrusiem?

Atbildēt

Pašpietiekams 👋

12.12.2020. 16:44

Jūs esat neveksminieku lumpeņtauta. Ar savu gļēvumu esat pelnījuši visu ko saņemat. Kalpiem kalpu liktenis.

Atbildēt

ss

12.12.2020. 16:28

tu visticamāk esi kovididiots nevis slimnieks un tas kovids ir tavās smadzenēs.

Atbildēt

Aksels

12.12.2020. 16:20

Tāpēc arī veselības sistēma uzkārusies, ka tautu idioti valdībā un mediji sabaidījuši par nāvi un tiklīdz kādam iebiedētajam pozitīvs tests, tā visi raujas uz slimnīcām, kaut gan normāli pie tādas pašsajūtas agrāk uz darbu brauca vai pagulēja pie TV mājās. Te arī ir mediju "centības" un dažu idiotu valdībā rīcības sekas

Atbildēt

Ko id slimajiem, kuriem ar testu oficiāli konstatē Covid-19

12.12.2020. 16:15

Veselības ministrijas mājaslapā ir paskaidrots, ka jautājums attiecas uz Veselības ministrijas Imunizācijas valsts padomi. Pademes personu saraksts ir pieejams ikvienam. Kādēļ gulšņājat pa ka inetism, didieties aprunāties ar valsts amatpersonām Veselības ministrijā vai Imunizācijas valsts padomē - amatpersonas visas ir veselas! Un atbild uz visiem jautājumiem uzreiz!

Atbildēt

Mārtiņš Bondars

12.12.2020. 16:02

Tu laikam neesi tipisks latvietis, ka tev nav ne lauku mājas, ne vasarnīcas, ne otra dzīvokļa, kur pašizolēties un nesaslimdināt savus tuviniekus.

Atbildēt

kovidiots

12.12.2020. 15:51

Rezultāts: IR ATRASTA koronavīrusa SARS-CoV-2 RNS.

ko man tagad darīt? Protams. ka jābrauc uz darbu.

un protams vēl sarunāju pirmdien iet pie notāra to parakstīt

Vai tik tas nav galvas slimnieka stāsts?!

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Sasparojoties Ministru prezidentam un nozares ministram kā ekonomistam, veselības aprūpes reformu varētu veikt relatīvi ātri

FotoVeselības aprūpes sistēma sasniegusi kritisko punktu un sabruks, ja turpmāk par prioritāti nekļūs ārstniecības personu kadru politika; reformas nebūs iespējamas, kamēr netiks aktualizēta gan privātpersonas (pacienta), gan ārsta līdzšinējā statusa neatbilstība starptautisko līgumu un Pacientu tiesību likuma normām un sakārtotas tiesiskās attiecības valsts finansēto pakalpojumu jomā.
Lasīt visu...

21

Runāsim atklāti: faktiski finanšu sektors šobrīd ir kļuvis par viena valsts dienesta vadītājas īstenotās politikas upuri

FotoPirms dažiem gadiem gan ierēdniecība, gan politiskie lēmēji pēc neskaitāmiem ārvalstu organizāciju un Latvijas stratēģisko sabiedroto ieteikumiem nonāca pie loģiska atklājuma, ka pagājušā gadsimta 80. gadu beigās, 90. gadu sākumā izveidotais banku darbības modelis gan ģeopolitisko, gan pieaugošās uzraudzības apstākļu rezultātā vairs nav dzīvotspējīgs. Proti, būt par NVS valstu starptautisko norēķinu jeb ASV dolāru transakciju centru nav iespējams.
Lasīt visu...

21

Vainot sabiedrību, ka politiķi ir noveduši valsti pie sašķeltības, var tikai paši politiķi

FotoIerobežojumi turpinās, un arī protesti turpinās. Cēloņsakarība ārkārtīgi vienkārša un to izsaka Delfu raksta pēdējā rindkopa: "Neskatoties uz augsto vakcinācijas līmeni, vairākām Eiropas valstīm nācies atjaunot karantīnas ierobežojumus, lai apturētu jaunu Covid-19 vilni."
Lasīt visu...

6

Hunta, sargies buntavnieka!

FotoSāksim ar to, kas manā skatījumā ir hunta. Tie ir 62 deputāti, kas veica valsts apvērsumu, atņemot balsstiesības t.s. deputātiem-antivakseriem. Pučistiem jāpieskaita arī ministri iz valdības, kas kā aste luncina parlamenta “kvekšu” korpusu. Visbeidzot prezidents, kas pēc puča neierosināja Saeimas atlaišanu.
Lasīt visu...

18

Viltus zaļuma parāde Glāzgovā

FotoAr apņemšanos par globālās sasilšanas ierobežošanu un skaļiem saukļiem par virzību uz fosilā kurināmā izskaušanu, noslēgusies ANO klimata konference (COP26) Glāzgovā. Visnezaļākā konference, kāda pēdējo sešu gadu laikā pasaulē organizēta, kurā šogad tika demonstrēta klajas divkosības paraugstunda. Līdz ar to paradoksāli un nožēlojami vienlaikus, ka tās mērķis bija vienoties par pasaules zaļajiem pamatmērķiem!
Lasīt visu...

21

Es iestājos par principu “baznīcu baznīcai”

FotoArvien skaļāk publiskajā telpā sevi piesaka sakrālā mantojuma tēma. Apsveicami, ka diskusijās par Svētā Pētera baznīcas tālāko likteni sabiedrība nav vienaldzīga. Kas būs šī izcilā, Rīgai tik nozīmīgā kultūras pieminekļa nākamais saimnieks, ir satraucis baznīcu, Rīgas pašvaldību, kultūras mantojuma ekspertus, Saeimas politiķus, pat valsts prezidentu. Uz izveidojušos situāciju vēlams paskatīties ar vēsu prātu.
Lasīt visu...

21

Nu cik var gvelzt par vīrusu un pandēmiju visādu sviestu?! Kā nav pašiem apnicis!

FotoDivu gadu laikā nebeidz pārsteigt idiotisma līmenis, kas turpina arvien sazelt ap koronavīrusa tēmu, — laikmetā, kad informācija ir tik pieejama kā nekad, jāatceras itāļu teiciens: “Idiotu māte vienmēr ir gaidībās.”
Lasīt visu...

18

Zemes piespiedu nomas attiecības tiek izbeigtas netaisnīgi, uzliekot jaunu slogu dzīvokļu īpašniekiem

FotoPieņemot “Piespiedu dalītā īpašuma privatizētajās daudzdzīvokļu mājās izbeigšanas likumu”, daudzdzīvokļu māju dzīvokļu īpašniekiem tiek uzlikts jauns, nesamērīgs slogs - viņiem zeme jāizpērk par 100% no kadastrālās vērtības, lai gan vidējā vērtība šiem zemes gabaliem ir 30% no kadastra. Saeimas “Saskaņas” frakcija uzskata šādu pieeju piespiedu nomas attiecību izbeigšanai par netaisnīgu un balsoja pret šo likumu.
Lasīt visu...

18

Glābiet, palīdziet un jūtiet līdzi, zemes baroniem atņem peļņu!

Foto29. oktobrī spēkā stājās Tieslietu ministrijas (TM) izstrādātie un Saeimas pieņemtie grozījumi likumā "Par atjaunotā Latvijas Republikas 1937. gada Civillikuma ievada, mantojuma tiesību un lietu tiesību daļas spēkā stāšanās laiku un piemērošanas kārtību". Grozījumu izstrādāšanas formālais nolūks – sakārtot attiecības starp zemes un būvju, ēku un dzīvokļu īpašniekiem tā sauktā piespiedu dalītā īpašuma gadījumā. Valsts šīs attiecības visai neveiksmīgi mēģina kārtot jau daudzu gadu garumā, ir vairākkārt ticis grozīts likums, kā arī pieņemti vairāki Satversmes tiesas spriedumi, kuriem vismaz teorijā būtu jābūt kā bākām likumdevējam jauna regulējuma izstrādē.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mums vajag jūsu naudu, lai radītu jums vairāk burvīga satura par slepkavībām un maniakiem

Pirms apaļa gada šai datumā dienas gaismu ieraudzīja mūsu lolojums, daudzreiz nomērīts...

Foto

Vai tiekam gatavināti Latvijas iznīcināšanai?

“Opozīcija Saeimā iegājusi pilnīgā destrukcijā – iesnieguši virkni priekšlikumu atņemt aizsardzības budžetam vairākus desmitus miljonu eiro... Brīdī, kad pirmo reizi pēc...

Foto

Mums ir par maz ministru, vajag vēl, un tad viss būs kārtībā!

Labas pārvaldības princips paredz, ka sabiedrības interesēs valsts pārvalde tiek pastāvīgi uzlabota. Nevienā valstī valsts...

Foto

Es tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, bet...

Es tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, jo man šķiet, ka laiks ir grūts un premjerministrs Krišjānis Kariņš tiešām ir...

Foto

Levits nespēj vai nevēlas pildīt savus pienākumus un "pazūd aiz savas pils augstajiem mūriem"

Ne tikai Latvijas valsts dibināšanas svētkos, bet arī ikdienā aizvien skaudrāk iezīmējās...

Foto

Lūdzu, manējie, PALIECIET šaizemē!

Smagiem soļiem staigāju pa sava vectēva zemi. Ar dubļiem aplipušos zābakos un nosalušiem pirkstiem, zemjainām plaukstām aukstā zemē stādu ķiplokus, ziemas sīpolus...

Foto

Lai turpina valdīt pavļuti, kariņi, leviti un viņu apkalpotāji rečekisti, fūrmaņi, skrides un citi līdzskrējēji?

Divas valstis, divas pieredzes. Igaunija bez lockdown, Latvija ar. Igaunija ar cilvēcisku...

Foto

Vēstule Augstākajam Debesu Kungam

Es gan tev neticu, bet nezinu, kam citam adresēt savu žēlabu. Man ir laimējies, kopš deviņdesmito gadu sākuma dzīvoju Pierīgas apkaimē. Tuvu...

Foto

Vēstule valsts augstākajām amatpersonām: par palīdzību un atbalstu Latvijas pensionāriem un likumu "Par Valsts pensijām"

Likums "Par Valsts pensijām" paredz, ka ikviens Latvijas pensionārs var prasīt...

Foto

Jaunās paaudzes žurku inde

Tie, kuriem pieder kāds lauku īpašums, šķiet, visi būs saskārušies ar problēmu, vārdā grauzēji, bet vēl precīzāk – žurkas un peles. Grauzēji...

Foto

Nodokļu sistēmas reforma stumj pašnodarbinātos ēnu ekonomikā vai liek doties emigrācijā

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” Latvijas Republikas Saeimas frakcija, piedaloties balsošanā par likumprojekta “Grozījumi likumā “Par valsts...

Foto

Paskaidrojošā tautumeita un āža pakaļa

Profesionāla komunikatora deformācija palīdz ķirurģiski paskatīties un karstām situācijām....

Foto

Monumentālā šausmene “Mājsēde 2.0”

Pēc varnešu “pirkstu klikšķa” Latvijā pēkšņi uzliesmoja un tāpat norima kroņa vīrusa epidēmija. “Augšām” pietuvinātajiem šeftmaņiem lokdauns izrādījās “zelta bedre”. Dīkstāves palīdzību...

Foto

Divi miljoni deputātu īpašo pasūtījumu galdam – „baiļu kvotas”

Uz Saeimu  koka šķirstiņā atnestā budžeta prioritātes premjers raksturoja šādi:  “2022.gadā ir trīs lieli virzieni – Latvijas...

Foto

Pavasaris ir tuvu vai tālu atkarībā no pacietības līmeņa

Pēc valdības sarunu atšifrējuma publicēšanas fakts, ka šie politikāņi vēl ir savos amatos, ir apkaunojums demokrātijai....

Foto

Par to, kāpēc pie mums mirstība no kovida ir astoņreiz augstāka, es paklusēšu

Šodien mēs atgriežamies no mājsēdes - vakcinētiem cilvēkiem būs brīvāka dzīve. Nevakcinētajiem dodam vēl...

Foto

Par situāciju Latvijas medicīnā un iespējamiem risinājumiem

Cik zināms, valstī iedzīvotāju medicīniskai aprūpei gultu skaitam slimnīcās ir jābūt aptuveni 1% no iedzīvotāju skaita. Tas nozīme, ka...

Foto

No kuras puses tuvojas īstā klimata pārmaiņu problēma

Runa ir par ļoti nopienun problēmu, kas rada klimata pārmaiņas un par kuru neviens nerunā. Delfi.lv bija Ivara...

Foto

Šoreiz mums visiem ir nodarīts pāri par daudz!

Ziņa, kuru saņēmām 09.11.2021 no valdības mājas, šokēja mūs visus – gan gadatirgus organizētājus, gan jūs – gadatirgus...

Foto

Mēs runāsim, mēs domāsim, mēs gatavosimies

Latvijas robeža, kas iezīmē Latvijas valsts teritoriju starptautiskajā kartē, ir viens no Latvijas valstiskuma pamatelementiem. Tāpēc tās aizsardzība vistiešākajā veidā ir...

Foto

Tikai objektīvos datos balstīta analīze var novest pie pareiziem lēmumiem un tālākas apkarošanas taktikas

Dombura kungs! Ar interesi un cerībām noskatījos Jūsu atjaunoto raidījumu LTV1 "Kas...

Foto

Par Rīgas domes apsveikuma kampaņu

Pilnīgi skaidrs, ka, ja pats Dievs vēlētos iepriecināt latviešu inteliģenci, visticamāk viņam tas neizdotos. Panika ap Rīgas domes apsveikuma kampaņu tam...

Foto

Nevajag dēvēt noniecinošā veidā personas, kas kustas pār robežu

Sabiedriskās politikas centrs PROVIDUS un biedrība “Gribu palīdzēt bēgļiem” aicina izmantot starptautiski pieņemtu apzīmējumu personām, kuras šķērso...

Foto

Es, piemēram, redzu gaismu tuneļa galā

Pēdējos divus gadus mums ir gājis grūti, un Covid pandēmija vēl arvien nav beigusies. Tomēr šobrīd varam pacelt galvu un droši...

Foto

Dievnamā tikai ar “ar nelabo sadarbspējīgo sertifikātu”

Civilizācijas atiestatītāju apustulis Bordāns Twitter ciniski ieņirdza, ka “nevakcinējoties Dievu var satikt ātrāk!”. Tauta runā, ka pēcāk Temīdas piesmējējs ticis strostēts...

Foto

Vai Levits jau ir sasaucis Nacionālās drošības padomes sēdi?

Video ar cilvēku pūli, kas Baltkrievijā virzās uz Polijas-Baltkrievijas robežu, un Latvijas amatpersonu kuslais klusums, ne vārdu...

Foto

Ar Lukašenko roku Krievija pārbauda mūsu reakciju

Situācija pie Polijas-Baltkrievijas robežas ir ļoti nopietna. Vēlu izturību un savaldību Polijas drošības sargiem! Sekojam līdzi situācijas attīstībai....

Foto

Rīgas autoostas sarkano ozolu nedrīkst nocirst

“Ozolu iestādīja 1964. gadā, kad uzcēla autoostu. Autoostā sāku strādāt 1972. gadā. Tad ozols jau bija sasniedzis rokas resnumu. Agrāk,...

Foto

Vandāļi izņirgājušies par mūsu valsts naudas izšķiešanas un izzagšanas objektu

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) pēc sociālās kampaņas vides objekta “Korupcijas aisbergs” iespējamā vandālisma akta...

Foto

Pandēmija un sabiedrība - bailes vai dusmas?

Profesore Ancāne LSM portāla rakstā par Latvijas sabiedrību pandēmijas laikā runā par to, ka, viņasprāt, tajā valda vairāk dusmas...

Foto

Kurp dodamies?

Kurp dodamies – aizas vai leknu pļavu virzienā? Lielai daļai, nu vismaz pusei, cilvēku tas nešķiet svarīgi, jo viņi ir pārliecināti – jo dziļāk,...

Foto

Valdībai ir pašai jāizšķiras: demisionēt, emigrēt vai mainīties!

Latvija pašlaik ieņem pirmo vietu pasaulē Covid saslimušo ziņā! LR valdība un Saeima nepilda solīto, nepalielina medicīnas darbinieku...

Foto

Akceptētās nāves

Beidzot ir skaidrs, ka kroņa vīruss nešķiro cilvēkus vakcinētajos un nevakcinētajos. Tālab farmācijas gigantu dienderu centieni joprojām uzspiest bezjēdzīgās un organismam bīstamās potes robežojas...

Foto

Katram pašam jāizvēlas, vai ticēt pūcēm, pavļutiem, skridēm un rečekistiem vai tādiem ārstiem kā Ilze Aizsilniece

Nekas jauns nav jāizdomā. Kā vienmēr, kad tiek skatīts budžets...

Foto

Nemainīgs ir tikai viens – valdošās koalīcijas absolūtais cinisms

2019.gada novembrī pirms valsts budžeta pieņemšanas pie Saeimas notika plašs pikets – medicīnas darbinieki protestēja pret to,...

Foto

Ja uzskatāt, ka Covid eksistē tikai Eiropas Savienībā, tad aizveriet Latvijas vēstniecības ārpus ES!

Augsti godājamās valsts amatpersonas, vēršos pie Jums ar šo atklāto vēstuli, lai...

Foto

Lai gan Latvija rada tikai 0,02% no pasaules siltumnīcefekta gāzu izmešu apjomiem, esam apņēmības pilni skriet lokomotīvei pa priekšu

Kopš Parīzes nolīgumā paredzēto mērķu izvirzīšanas ir...

Foto

Duļķis pret pianistu

Eksistē Dievzemītē tāds Māris Mičerevskis. Plašākai publikai pazīstams kā Duļķis 2018. gada filmā “Kriminālās ekselences fonds”. Pie lomas “spīdošais aktieris” tika caur pūļa...

Foto

Varbūt turpināsies 80. un 90. gadu mijas profesūras aizsāktās tradīcijas!

2021.gada 28.oktobris, cerams, ieies vēsturē kā datums, kad sākās Latvijas Ārstu biedrības jau ilgāku laiku vērojamās...

Foto

Atklāta vēstule Latvijas valsts prezidentam: vissvarīgākā ir visas sabiedrības testēšana un laicīga ārstēšana

Vēršos pie jums, kā pie priekšpēdējās instances, jo pēdējā jau būs mecenāti, kas,...

Foto

Etnofobija un etnocentrisms

Ir sabiedrības daļa, kas ik pa laikam saceļ labi sponsorētu un informatīvi atbalstītu traci par Latvijā it kā valdošo “homofobiju”. Tomēr es aicinātu...

Foto

Dzied Circene aizkrāsnē

“Es arī uzskatu, ka piespiest nevar un nevajag nevienu cilvēku. Ja viņš negrib vakcinēties, viņš var nevakcinēties, bet tad viņš nevar iet sabiedrībā!”...

Foto

Žēl, ļoti žēl...

Žēl, ļoti žēl... Laikā, kad vajadzēja vienojošus vārdus, kad vajadzēja solidarizēties ar hospitalizētajiem pacientiem, ar izdegošajiem ārstiem, ar mājsēdē esošajiem darba devējiem un...

Foto

Nevaram paļauties uz valdošo karteli, jo tas aizņemts pats ar sevis glābšanu

Neskatoties ne uz Latvijas ārstu sabiedrības prasībām, ne pieaugošajiem saslimstības  un baisajiem mirušo skaitļiem,...

Foto

Likme uz ārējo ienaidnieku

Kariņa valdība Dievzemītē ir ieviesusi pazemojušu segregāciju. Nevakcinētajiem pret kroņa vīrusu atņem darbu (lasi – iztikas līdzekļus); sabotē izglītību; liedz medicīnisko aprūpi,...

Foto

Sociālās pātagas un 100 eiro kāposta politika

Vakcīndileri vienojušies iemānīt pošu atkarībā 60 gadu slieksni pārsniegušos seniorus, piesolot simt eiro katram, kas injicēsies pret kroņa vīrusu....

Foto

Tāda mums sabiedrība!

Bērnišķīgi! Esam nonākuši situācijā, kad puse biedru nav izpildījusi C mājasdarbu un ieskaite tagad nav visam kursam! Vainīgs pie tā esot skolas direktors...

Foto

Latvijā ir nolaists viss

Latvijā ir nolaists viss. To neredzēt var tikai aklais vai pilnīgi nozombētais. Uzskaitīsim....