Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Atis Priedītis

10.04.2024. 11:06

»

Ha ha

Un atmodu atkal vadīs kāds ārzemju specdienestu aģents. Tagad tas būs no FSB


Tautu var muļķot ilgi, bet ne bezgalīgi. Šķiet, ka drīzumā tiks pielikts punkts Tautas apkrāpšanai.

Atbildēt

vice

10.04.2024. 09:37

Saulstariņš noorganizēja prokremliskās medijšļuras PUBLISKĀS ORĢIJAS!

Episki!!!

2024.gada 9.aprīlī Latvija ATMODĀS PSRS!

Kur?

Rīgā, Rīgas pilī, Latvijas Valsts prezidenta rezidencē!

Atbildēt

Mazpisējs no Dīkļiem

10.04.2024. 08:46

»

Rinkevičs: dažas lietas no mana skatu punkta.

Nekas nav foršāks par kakuču stumdīšanu vīriešpakaļā


Tu esi Latvijas lepnums! Mums arī labi sanāktu!

Atbildēt

"jūsu viedoklis ir svarīgs"

10.04.2024. 08:29

»

Idiot!

Visi senti jau zin


Idiots komunicē "senti" valodā?

Atbildēt

Atis Priedītis

10.04.2024. 06:36

Ir radušies priekšnoteikumi nākamajai Latvijas Atmodai. Tikai šoreiz jau bez čekistu un komunistu virsvadības. Ļoti ceru, ka Tauta vairs neļaus sevi apkrāpt.

Atbildēt

Un

10.04.2024. 05:55

»

Juris

Es Jūsu rakstītam daļēji piekrītu, ka reizēm lietas tiek mass media pasniegtas saasinātā veidā.....Bet tā tas ir vairumā valstu..ne tikai LV vien..Kad sabiedrībā iestājās krīzes, tad par to raksta saasināti...


Juri, man nekur nav jābrauc, jo es arī domāju, ka par visām valdības un Saeimas skandāliem žurnālistiem ir jāraksta un jāstāsta. Bet kur bija sabiedriskie mediji līdz šiem Kariņa un Vienotības skandāliem? Šie ceturtās varas pārstāvji balstīja veco un jauno Vienotību, darbojās roku rokā. Tad, kad šmuces vairs nevar noslēpt, tad metušies kritizēt. Kas mainīsies? Nekas. Turpinās stutēt varu. Naudiņu taču maksā.

Atbildēt

Pareizi!

10.04.2024. 02:49

»

pavils

sabiedrību sašķēla covid, stambulas konvencija...


LV kolaboracionistu un cionistu hunta 13.03.2020. “uz pandēmijas laiku” paziņoja ANO, ka Latvijas teritorijā cilvēktiesības netiks ievērotas. PVO atzina, ka pandēmija beigusies, bet cilvēktiesības hunta nav atjaunojusi starptautiskā kontekstā, bet ieviesusi daļēju totalitārismu.

Hibrīda veida titalitārisms izpaužas regulāros policijas reidos uz autoceļiem, Ekonomikas lietu tiesa īpašumus huntas labā konfiscē nelikumīgi- tikai divās tiesu instancēs, jo trešajā jāpierāda konfiskācijas tiesiskums.

Ar 2025. gadu palielinās NĪ nodokļus un NĪ konfiscēs, jo daudzi nav spējīgi samaksāt nodokļus.

Atbildēt

e. rinkēvičs

10.04.2024. 02:40

Mums ar drēģeri ir spraigs un nedaudz emocināls sekss.

Atbildēt

viss ir vienkārši

09.04.2024. 22:12

»

Indulis Duka no Dikļiem

tas pats “cenzēts un bloķēts”, mikropisāns, Dikļu cūku fermas operators, untuns mazpusens, Indullis Durka u.c


Kas arī bija jāpierāda - viens no abiem minētajiem jēgas vārguļiem – tas, kurš "Pēteris Karlovs, Пётр Алексеевич Карлов" – ir visnotaļ "sen(il)s” personāžs, kuram savulaik, tā dēvētajos "sliktajos padomjlaikos", nav sekmējies sevi "radoši apliecināt" (t.sk. – arī kā VDK provokatoram stukačam), šim fakta izraisot "mūžam nesadzīstošu / jēli pulsējošu" mentālu traumu (ar VISĀM no tā "iztekošajām" konsekvencēm - par ko var pārliecināties jebkurš interesents, pārvarot gluži dabīgu riebumu vērot patoloģiska deģenerāta agonijas konvulsijas).

Savukārt - otrs, tas, kurš bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs", ir tipisks iedomāti "anonīmais" deģenerāts analfabēts parastais, kurš, visticamāk, truli neapzināti (vai, varbūt, nu jau visai apzināti) cenšas "piesmērēties kā sīks sūdiņš" jebkāda, kaut vai sava iedomātā "ienaidnieka" apava pazolei - lai varētu nosmirdēt iespējami uz katra soļa, ko sper CITI, nevis viņš. Jo - taml. "sīkiem sūdiņiem" jau pašiem savu kāju (un galvu / smadzeņu) nav, kā zināms. ;)

P.S. Aktuāls citāts: "Lato Lapsa - vai portāls vēl ir tavs? Izlasi pats, kas te notiek!"

Atbildēt

pavils

09.04.2024. 22:12

sabiedrību sašķēla covid, stambulas konvencija-
ģimenes, covid sertifikāts, 13.03.20.gads levitts paraksta dok. , ka lV atsakās no demokrātijas (vienperson. lēmums, saeims par to nobalso tikai rudenī).Valsts nodevējs to nedrīkstēja parakstīt, jo saima nebija nobalsojusi.Kur to dokumentu var izlasīt? Varbūt jau likvidēts, kā nebijis?

Atbildēt

NIKNAIS (LG)

09.04.2024. 21:08

Rinkevičss īsumā saka vien to, ka viss norit pēc plāna, nav vērts satraukties, jāsper nākamis solis.

Spalvaino roku mērķis bija šķelt sabiedrību, lai to panāktu pirmkārt vajag diskriditēt mēdiju varu, kas arī tika veiksmīgi panākts uzsēdinot to uz atbaltu adatas pret nosacījumiem. Tagad, kad mēdiju vara faktiski ir diskriditējusies, un sabiedrība sasķelta pietiekamā apmērā, var spret nākamo soli totalitārisma virzienā.

Atbildēt

Varbūt

09.04.2024. 20:58

»

Nodokļu maksātājs

Tā bērnišķīgi izskatās ... Aizgāja mēdiji pasūdzēties , ka viņu produkcijas patērētāji nav sajūsmā , ignorē un nepieņem , kritizē piedāvāto pakalpojumu kvalitāti


šoreiz, ar prezidenta atbalstu, iespējamas izmaiņas mēdiju "miskastēs"? Sen jau mēdiju prestižs ir katastrofāls, bet viss rit pa vecam! Žurnālistu vaimanas, kā viņus nabadziņus apspiež, cik maz tiek maksāts par tukšo salmu kulšanu, ir jābeidz! Vispirms, ir jāizvērtē mediju vadības un žurnālistu profesionalitāte, lielie uzpūstie štati arī algas dažās vietās ir nesamērīgas. Pēc tam jāpieņem radikālas izmaiņas, lai atgūtu sabiedrības uzticību. Paldies Rinkēvičam, par piedalīšanos jautājuma risināšanā!!!

Atbildēt

viss ir vienkārši

09.04.2024. 18:34

»

Šķidrā smadzeņu izeja no

Ontūns Mazpisāns© jeb O.M.©aurejs


Kas arī bija jāpierāda - kā redzams, šiem abiem minētajiem deģenerātiem – Pēterim Karlovam, Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" – nu nekādi nesanāk izvēlēto personāžu "kancelēt" jeb "nospārdīt tā, lai gar zemi un vairs nekustās". ;) Tas, dabiski, abus deģenerātus vājprātīgi tracina un (viņuprāt) publiski apkauno, tāpēc - šamajiem [cenzēts]gabaliem nav citu variantu, kā vien infantili naivi un absolūti nepamatoti "cerēt uz brīnumu, kas negaidīti nāk", un izmisīgi turpināt šādu savu pirms nu jau n-tajiem gadiem (!?!) aizsākto jebkurā izpratnē / izpausmē absolūti neadekvāto izpildīšanos. Patiesībā – tipisku kretinēšanos (nu jau pat klīniski šizofrēniski, galēji derdzīgi un absolūti bezjēdzīgi), pie tam, šim deģenerātu tandēmam praktiski ikdienišķi publiski "izgāžoties kā vecām sētām".

Tāda savdabīga abu deģenerātu "ilgtspējīgi" praktizēta publiska "mētelīšu virināšana", visplašākajai auditorijai demonstrējot savas nožēlojami necilās un (ģenētiski?) derdzīgi kroplās mentālās "mantības". Un, vienlaikus, tas ir arī tipisks enerģētiskais vampīrisms, jo abiem deģenerātiem – Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" – netiekot pie maiakāli kārotās publiskās (paš)apķēzīšanās, šiem jēgas vājiniekiem var iestāties kritiski smaga abstience (tā dēvētās "lomkas"), vai pat "pazust dzīves jēga" (t.i., protams – ja šādus izdzimteņus Radītājs būtu vispār apsvētījis ar Dzīves Jēgu, kaut vai "pa minimumu") un šie uz pakaļkājām balansējošie sīklopiņi vienkārši nosprāgtu.

Viens no abiem minētajiem jēgas vārguļiem – tas, kurš "Pēteris Karlovs, Пётр Алексеевич Карлов" – ir visnotaļ "sen(il)s” personāžs, kuram savulaik, tā dēvētajos "sliktajos padomjlaikos", nav sekmējies sevi "radoši apliecināt" (t.sk. – arī kā VDK provokatoram stukačam), šim fakta izraisot "mūžam nesadzīstošu / jēli pulsējošu" mentālu traumu (ar VISĀM no tā "iztekošajām" konsekvencēm - par ko var pārliecināties jebkurš interesents, pārvarot gluži dabīgu riebumu vērot patoloģiska deģenerāta agonijas konvulsijas).

Savukārt - otrs, tas, kurš bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs", ir tipisks iedomāti "anonīmais" deģenerāts analfabēts parastais, kurš, visticamāk, truli neapzināti (vai, varbūt, nu jau visai apzināti) cenšas "piesmērēties kā sīks sūdiņš" jebkāda, kaut vai sava iedomātā "ienaidnieka" apava pazolei - lai varētu nosmirdēt iespējami uz katra soļa, ko sper CITI, nevis viņš. Jo - taml. "sīkiem sūdiņiem" jau pašiem savu kāju (un galvu / smadzeņu) nav, kā zināms. ;)

P.S. Aktuāls citāts: "Lato Lapsa - vai portāls vēl ir tavs? Izlasi pats, kas te notiek!"

Atbildēt

patiesībā

09.04.2024. 18:32

»

Muļķa latvĀŅa MazpisĀŅa

Ticības apliecinājums


viss ir vienkārši - JA jebkuram Normālam Cilvēkam būtu interese ievērtēt situāciju kopumā jeb "konceptuāli" un "monitorējot visu spēles laukumu" – būtu elementāri konstatējams, ka taml. "nospārdīšanas kultūra" tiek piekopta faktiski pie visām publikācijām komentāru sadaļās, kur vien šie divi deģenerāti – Pēteris Karlovs, tas kurš Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" - izmisīgi cenšas publiski "nolinčot" (vismaz personīgi man patiešām nezināmu objektīvu / loģisku iemeslu dēļ, jo – izņemot bezjēgā trulu skaudību un / vai ģenētiski kritisku mentālo kroplību + iespējams, debilības centra zombijtroļļošanas angažējumu – neko citu nevarētu iedomāties jebkurš Normāls Cilvēks) izvēlētu par "nospārdīšanas objektu", šiem deģenerātiem subjektīvi akūti netīkamu personāžu (pat, šķiet, PAŠiedomātu "ienaidnieku") kurš nu jau pārdesmit gadus publiskajā telpā lieto (arī, t.sk.) lit. pseidonīmu Ontūns Mazpusāns© jeb O.M.©.

Kā redzams, šiem abiem minētajiem deģenerātiem – Pēterim Karlovam, Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" – nu nekādi nesanāk izvēlēto personāžu "kancelēt" jeb "nospārdīt tā, lai gar zemi un vairs nekustās". ;) Tas, dabiski, abus deģenerātus vājprātīgi tracina un (viņuprāt) publiski apkauno, tāpēc - šamajiem [cenzēts]gabaliem nav citu variantu, kā vien infantili naivi un absolūti nepamatoti "cerēt uz brīnumu, kas negaidīti nāk", un izmisīgi turpināt šādu savu pirms nu jau n-tajiem gadiem (!?!) aizsākto jebkurā izpratnē / izpausmē absolūti neadekvāto izpildīšanos. Patiesībā – tipisku kretinēšanos (nu jau pat klīniski šizofrēniski, galēji derdzīgi un absolūti bezjēdzīgi), pie tam, šim deģenerātu tandēmam praktiski ikdienišķi publiski "izgāžoties kā vecām sētām".

Savā ziņā (to, visticamāk, konstatētu jebkurš normāls cilvēks, sevišķi jau ar psihiatriju saistīti profesionāļi), papildus jau minētajai "kancelēšanas (nospārdīšanas) kultūras" piekopšanai – priekš minētajiem klīniskajiem deģenerātiem Pētera Karlova, tas kurš 'vice", Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" – tā ir tipiska psihotoksiska atkarība no sava pašu publiski demonstrētā kretīnisma. Tāda savdabīga abu deģenerātu "ilgtspējīgi" praktizēta publiska "mētelīšu virināšana", visplašākajai auditorijai demonstrējot savas nožēlojami necilās un (ģenētiski?) derdzīgi kroplās mentālās "mantības". Un, vienlaikus, tas ir arī tipisks enerģētiskais vampīrisms, jo abiem deģenerātiem – Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" – netiekot pie maiakāli kārotās publiskās (paš)apķēzīšanās, šiem jēgas vājiniekiem var iestāties kritiski smaga abstience (tā dēvētās "lomkas"), vai pat "pazust dzīves jēga" (t.i., protams – ja šādus izdzimteņus Radītājs būtu vispār apsvētījis ar Dzīves Jēgu, kaut vai "pa minimumu") un šie uz pakaļkājām balansējošie sīklopiņi vienkārši nosprāgtu.

P.S. Viens no abiem minētajiem jēgas vārguļiem – tas, kurš "Pēteris Karlovs, Пётр Алексеевич Карлов" – ir visnotaļ "sen(il)s” personāžs, kuram savulaik, tā dēvētajos "sliktajos padomjlaikos", nav sekmējies sevi "radoši apliecināt" (t.sk. – arī kā VDK provokatoram stukačam), šim fakta izraisot "mūžam nesadzīstošu / jēli pulsējošu" mentālu traumu (ar VISĀM no tā "iztekošajām" konsekvencēm - par ko var pārliecināties jebkurš interesents, pārvarot gluži dabīgu riebumu vērot patoloģiska deģenerāta agonijas konvulsijas).

Savukārt - otrs, tas, kurš bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs", ir tipisks iedomāti "anonīmais" deģenerāts analfabēts parastais, kurš, visticamāk, truli neapzināti (vai, varbūt, nu jau visai apzināti) cenšas "piesmērēties kā sīks sūdiņš" jebkāda, kaut vai sava iedomātā "ienaidnieka" apava pazolei - lai varētu nosmirdēt iespējami uz katra soļa, ko sper CITI, nevis viņš. Jo - taml. "sīkiem sūdiņiem" jau pašiem savu kāju (un galvu / smadzeņu) nav, kā zināms. ;)

P.P.S. Aktuāls citāts: "Lato Lapsa - vai portāls vēl ir tavs? Izlasi pats, kas te notiek!"

Atbildēt

robert

09.04.2024. 18:29

redziet , kas pārņēmis (no čjek. žiid levittts),
sagrābis latvijas medijus. Tas hunttas, totalitaaaars režiimam piederošs.driiz shis meeesls
izdaliiis grabuļus pērkammiem žurnaļugāaam ,tai
skaitā radio 1, rinklaižām.

Atbildēt

Šķidrā smadzeņu izeja no

09.04.2024. 18:07

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


Ontūns Mazpisāns© jeb O.M.©aurejs

Atbildēt

Solovjovs

09.04.2024. 17:43

Šis Solovjovs brunčos ir Latvijas radio galvenā redaktore, kas aicina beidzot tikt galā ar “ķengu portāliem”, kuri, lūk, atļaujoties diskreditēt augstākās amatpersonas, izmeklētājus un prokurorus.

Noziedznieki levits, sukāns un ruks atraduši dzirdīgas ausis?

Atbildēt

e. rinkēvičs, tukšdirsēhs

09.04.2024. 17:40

“Valsts prezidents Latvijā nav autoritārs vadonis, kurš noteiks, kā un ko darīt, es arī esmu daudzas reizes teicis, ka nedarīšu citu institūciju darbu, bet esmu gatavs veicināt dialogu un rezultātu.”


Tukšdirsējs e. rinkēvičs pats par nodokļu maksātāju naudu piemirsis savā bezdarbībā un izvirtībā, ka VP ir tiesības pašam inicēt sabiedrības vajadzībām noteiktu likumdošanu.

Atbildēt

Rinkēvičs ir tukšdirsējs

09.04.2024. 17:34

Jo pateisa sava PR kontekstā visu to, sabiedrībā sen zināms.

Bet tas “brūnais caurums sievietes kleitā”, e.rinkēvičs, taču nerosina likumdošanas izmaiņas! Neko arī nedarīs, jo labi zin, no kurienes cenzūra ceļas un tikai uzņem apgriezienus.

Valsts subsidēto mediju kontrole un nesubsidēto mēdiju “neprofesionālā žurnālistika”

Jaunā pasaules kārtība, Pasaules valdības samits, ES un Eiropas komisijas “Digitālo pakalpojumu likums”, kas stājies spēkā un ko joprojām pilnveido līdz “nelegālā satura”, kas neatbilst Pasaules valdības viedoklim, pagaidām katras valsts valdības viedoklim, definīcijai un “neprofesionālās žurnālistikas”, kas sniedz dezinformāciju, izslēgšanai no globālās informācijas aprites, nodrošinot patērētāja tiesības.

“Digitālo pakalpojumu likums” publicēts ES Oficiālajā Vēstnesī 2022. gada 27. oktobrī un stājās spēkā 2022. gada 16. novembrī. 

3. februāris 2023. gads. https://digital-strategy.ec.europa.eu/en/faqs/digital-services-act-questions-and-answers

Atbildēt

Rikavičšs: sūdos līdz ausīm, bet kārtībai jābūt!!!!

09.04.2024. 17:32

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


PAŠI sū#os – kaut līdz acīm,
Galvenais – SEV(!) skaļāk sacīt:
"Vainīgs "sliktais Krievs" pie VISA,
BEZ jebkāda 'kompromisa'!!!!!"
...

Atbildēt

vice

09.04.2024. 17:17

2024.gada 9.aprīlī Latvija ATMODĀS PSRS!

Kur?

Rīgā, Rīgas pilī, Latvijas Valsts prezidenta rezidencē!

Atbildēt

vice

09.04.2024. 17:14

Saulstariņš noorganizēja prokremliskās medijšļuras PUBLISKĀS ORĢIJAS!

Episki!!!

Atbildēt

Muļķa latvĀŅa MazpisĀŅa

09.04.2024. 16:04

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


Ticības apliecinājums.

Atbildēt

??

09.04.2024. 16:00

»

nēnē nē

Jā-man labāk patiktos III Reiha tanki, kā CCCP tanki, jo CCCP bija un ir ar tagad bada, zagļu un nabagu valsts


Un tu muļķīte būtu dzimusi krieviete aiz Urāliem, sprākstot badā, kaujoties ar tādiem pat pamuļķiem, pec balandas zupas strēbjamā? To tev būtu devis tas reihs.
Kāpēc krievi nevar aizbraukt no LV? Tāpēc, ka pārdodot šeit dzīvokli hručovkas guļam rajonā, nekur par tādu naudu Krievijā dzīvokli nevar nopirkt. Tur daudz labāk dzīvo cilvēki, augstāk dzīves līmenis.
Kur tev nabadzība? Noplukušajā, piedirstajā Rīgā, jeb sakoptajās Krievijas pilsētās? Mucā tu dzīvo, pa spundi tevi baro ar LSM propogandu, tāpēc neko nezini un saprast neesi spējīga!

Atbildēt

"jūsu viedoklis ir svarīgs"

09.04.2024. 15:55

»

nēnē nē

Jā-man labāk patiktos III Reiha tanki, kā CCCP tanki, jo CCCP bija un ir ar tagad bada, zagļu un nabagu valsts


3.reiha režīms ietankotajām Austrumeiropas republikām pat nosaukumus neatstāja: Latvija kopā ar Igauniju tika pārdēvēta par vienu lielu Ostlandi, kas sīkāk dalījās iekš kurland, līfland un kas tur vēl; arī Čehija un Slovākija vairs nebija nekāda Čehija un Slovākija un pat ne Čehoslovākija, bet "Bohēmen und Mēren"; Polija tika pārdēvēta par "Generalguverment".

Atbildēt

Šodien tāds agrāks panosovs

09.04.2024. 15:53

»

hehe

Šodien tāds agrāks panosovs


pietiek.skapja pļutkinenei hehei.

Atbildēt

hehe

09.04.2024. 15:29

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


Šodien tāds agrāks panosovs.

Atbildēt

vēl var iespiest

09.04.2024. 15:23

»

mikropisans

vēl var iespiest


pļutkinenēm vicei un hehei ar kaudzi piegānītajos un nekad nemainītajos pamperos!

Atbildēt

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

09.04.2024. 15:21

»

pag

vai tad pie dzīves līmeņa pazemināšanas nav vainīgi iebrucēji LV strauji pazeminājās dzīves līmenis pēc osvoboditeli tanku iebrukšanas..Kur gan tas bijis citādi? Kurš tad iekaro svešas valstis lai tur celtu dzīves līmeni? Visi jau iekaro, lai iekarotājiem celtu dzīves līmeni..Tev tas kas jauns...


...
"Jo vairāk (lump.en)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lop!ski tŗulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta."
/ apt.cit.aut. - Džordžs Orvels /

"Es ticu, ka šis laiks izgaisīs kā ļauns murgs. Tas dod spē.ku šeit būt un elpot."
/ Gunārs Astra, Brīvības cīnītājs un politiski represēts disidents /
-------
Ir sacīts: "Gudrs ir NEVIS tas, kas pa glupo "kaujas uz dzīvību un nāvi" ar stipr(āk)u pretinieku ( vai pat iedomātu "ienaidnieku" ), BET GAN – tas, kuram pietiek jēgas, vēlmes un varēšanas šādu šķietamo "pretinieku / ienaidnieku" padarīt par savu sabiedroto."

Un, arī: "Absolūti bezjēdzīga un jebkurā izpratnē nelietderīga cīņa (jeb, visbiežāk, pat tikai "vētrainas rosības" imitācija) ar SEKĀM, nespējot saskatīt vai pat apzināti ignorējot to patiesos CĒLOŅUS, ir viena no lielākajām muļķībām un viens no galvenajiem iemesliem tam, kāpēc "esam tur, kur esam, un ārā netiekam"." ;)

Savukārt, kā zināms: "Gudri ļaudis mācās galvenokārt no citu kļūdām, ne pārāk gudrie – galvenokārt no savējām, bet pilnīgi bezceŗīgi muļķi nemācās VISPĀR." ;)

-----------

"Vainīgs "sliktais Krievs" pie VISA!!!..."
( "latv(ĀN)ijas" LUMP.EŅZOMBIJU "sāga" 2.0 )
( 'konceptuālais aktualizējums' - iz "O.M.© aŗChīva" )

Latv(ĀN)iešiem veicies (dikti!) ~
Līdzās (Radītāja likti,
Kaimiņzemē, Austrumpusē),
"Sliktie krievu orki" 'tusē'…

Daļa - "okupantos" skaitās:
Dzīvojas (kā "vilki aitās"),
Šajā "brīvvalstī" (ar radiem!),
Desmitiem (vai simtiem?) gadiem.

"BAIDIES!!! Kaimiņvalsts ir slikta!!!"
Tāda ZOMBIJmantra (strikta!),
PropaGANDĒTĀJIU pausta,
Latv(ĀN)iešiem 'tup uz skausta'.

"Dŗaugi, Austŗumos nav labi!!
Tāpēc - mums TUŖ ŗobežstabi,
Dzeloņdŗātīm "apgŗeidoti",
"Jā-tendeŗē" (dāŗgi, ļoooti...)!!!"

PAŠI sū#os – kaut līdz acīm,
Galvenais – SEV(!) skaļāk sacīt:
"Vainīgs "sliktais Krievs" pie VISA,
BEZ jebkāda 'kompromisa'!!!!!"
...
Saule uzaust austrumpusē?
'Nafig' latv(ĀN)iešiem klusēt:
"Sliktie krievi sauli pārdod!?!
('Propagandoni' tā 'vārdo'…)"

Apmācies un līst no rīta?
'Zrada' "bauriem" nodarīta:
"Krievi 'sankcionē’ sauli ~
Lai salst latv(ĀN)iešiem kauli!?"

Sniegi birst no gaisa, blāķiem?
Šoks priekš latv(ĀN)iešu pāķiem:
"Krievi mums (no Sibīrijas),
Shēmo ATKAL represijas!?

Galdā nav pat sausas maizes?
"Krievi vainīgi pie 'šaizes' ~
Latv(ĀŅ)iem nav laika strādāt,
'Trendā "orkiem" heitu' gādāt!!"

Latv(ĀN)ieši nīkst bez darba?
"Šajā "valstī" dzīve skarba,
Tikai tāpēc, ka "krievs, maita,
Agresōrs" pret "bauru" aitām!!!"

Darbā "bosings" priekšniecībā &
"Kanibālings" kolektīvā?
"Vainīgs "krievu faktors" (cieti!) ~
"Bauri(?!)bauriem" 'masē bieti'!!!"

Mājās - "tolerances" stresi,
Līdzcilvēki - "tupa besī",
TV-kastē - 'spams' ar kariem &
"Ziepeņ-seriāliem" gariem?
"Vainīgs krievu medij-sektōrs,
Kur no Kremļa diktēts "vektōrs",
Latv(ĀŅ)iem TĀ 'bliež pa fišku',
Ka - 'brauc širmis NAXYI' (bišku)!!!"

'Paika', strāva, 'benža', gāze,
Cenas 'briest pēc pilnas fāzes',
Darbs - pa lēto, dzīve - dārga,
Kaut ko mainīt - 'fiška' vārga?
"Vainīgs krievs, kurš "berzē rokas",
Baudot latv(ĀN)iešu mokas:
"Katrs PATS SEV "laimes kalējs"!"
(Vai [ja "letiņš"] - "sū#(u)malējs"?...)"

"Sliktos" pieminekļus - gāžam,
SAVUS nosaukumus 'bāžam',
"Svešām" lietām, būvēm, ielām ~
"At(k)rievojamies" 'pa lielam'?
"Slikto krievu vaina, 'točna' ~
'Huļi' būvēt (daudz un 'sročna')?
'Nafig' jāliek "sliktie" vārdi,
'Dajebkam', ko "bauri" ārdīs?!?"

PAŠI SAVU "valstsvalodu"
Sen jau NE(jēdzam) "ar godu"
Tāpēc, 'vot' - no CITIEM prasām,
'Motivējot' (ķengām) 'asām'?
"Savos (mēslos) vainot krievus,
Var (kaut vai) ar 'fišku tievu' ~
Lai ŠIE "valstsvalodu" mācās!!
Vai - (kā 'deportētētie') vācās!!!"

Latv(ĀN)iešu deģenerāti,
'Nerubī ('ka šamo māti'!...)
DZIMTO (!?) Valodu, 'ne sūda':
Pāris vārdos - n-tās kļūdas?
"'Yess, ofkōz’ - krievs vainīgs, tikai,
Ka ŠEIT "valstij" & "politikai",
GUDRA Tauta NAV 'no svara',
Galvenais - pār "pūli" VARA!!!"

Skolas likvidē šai "valstī",
Bezsmadzeņu SILES balsti?
"Skolmeistari" streikos 'tusē',
Latv(ĀN)ieši - (mīžot) klusē?
"Krievi vainīgi pie "krīzes":
"Vate" (sādžās) valkā vīzes,
Nevis - pastalas (ar šņorēm!) ~
Šo no ZOMBO-kastes 'borē'!!"

"Šūlēs" - truli zvēri plosās,
"Ped(agōgi)" - gļēvi stostās:
"Senči" VISU 'laižot auzās'!
"Bēbim" - ‘pofig', KĀ šis "dauzās"?
Latv(ĀN)ieši – naidā bolās:
"Vainīgas, 'bļin', krievu skolas!!!
(Kurās skolēni (vēl?) MĀCĀS,
Nevis - "urlu bandās" vācas…)"

Jaunās paaudzes aug glupas:
Jēgas ziņā - lopā tupas,
Izglītībā - pilnīgs "vakars",
Cilvēcībā - NEKĀDS sakars?
"Krievi vainīgi - MUMS gēni,
Stipri 'velk' uz... (suņusēni) ~
Mantojums no "padumjlaikiem" &
Ap(pūšļoti) "veipu" tvaikiem!!"

'Stučīšana' -- dzīves norma?
Latv(ĀŅ)i "tur sevi formā" ~
'Klauvēt' ČEKAS stilā "valstī"
Pavēl likums & SILES balsti?
Krievi vainīgi (NE "bauri"‼) ~
Ģenētiski MŪS 'nes cauri',
Lai var ņirgt par "libeŗastiem"
'Tipa' - NODEVĒJIEM prastiem!!!

Tiesu "ķēķī" 'dod pa ragiem'
Falšās "lietās" pantiem 'smagiem',
"Figurantiem" piemeklētiem,
Subjektīvi ($$$) izvēlētiem?
"Krievi vainīgi (NE "ķēķis"‼) ~
Vēl nav pusgadsimta strēķis,
Pagājis kopš "padumjvaras",
Taču SISTĒMA (sen) 'karās'"!!!

'Pensīšiem' pa smago klājas ~
Drīz (dēļ bada) 'atstieps kājas' &
"Investēt" spiež "ziepēs & striķos"
Tiem, kas 'komunalku piķos'?
"Krievi vainīgi, kā likums ~
Latv(ĀN)iešu 'bads un plikums',
(Līdz - šie 'aizčībo pie Dieviem')
'Krutā' "medusmaize" krieviem!!!"

Veselība "bauriem" -- vārga:
NEcilvēcīgs "pisness", DĀRGA,
IZNĪKT Tautai rindās garās,
Shēmo šīs "valsts" SILES vara?
"Krievi vainīgi pie "shēmām",
'Dajebkurās' "brīvvalsts" tēmās,
Tostarp - 'ļečīšanas šaizēs'!!!!!"
("Prominences" atvemj "raizes"...)

Viss 'bļin, trubā', kur vien skaties,
"Permanentā" stresā kraties,
Medijspama ZOMBĒTS smagi,
Šnāblis grīdā & dūņās ragi?
"Vainīgi ir krievi, protams ~
Kuram "konteksts" nesaprotams,
Tas par maz (vēl?!) zombēts esot,
Laiks pie TV 'fiksi desot'!!!!!"
...
Latv(ĀN)iešiem veicies, tiešām ~
Austrumpusē, saitēm ciešām,
Kaimiņzemi Dieviņš sējis,
Mūžam DZĪVOT atvēlējis!

Vainot Kaimiņus ('pa glupo'),
Riskē tie, kas 'heitu čupo',
Masmē.dekļu propagandā(s) &
"Soc-burbuļu" 'svalkā' vandās.

Kas grib SAVU Tautu nīdēt ~
Riskēs CITUS 'genocīdēt'
("širhanam" zem astes nīkstot,
"deRmokrātu" [šmucē] slīkstot).
...
Katrai Tautai - SAVA daba,
VISĀM - netrūkst slikta & laba,
'Katram vienam' - KARMA sava,
Ap(cel) CITUS - cietīs TAVA...

-----------

M U Ļ Ķ U zeme, SILES "valsts" parodija "euro.latvĀNija", XXI gadsimts.

Atbildēt

mikropisans

09.04.2024. 15:09

»

jau iegānījuši ar kaudzi

tev


vēl var iespiest!

Atbildēt

jau iegānījuši ar kaudzi

09.04.2024. 14:52

»

tev

jau iegānījuši ar kaudzi


tev.

Atbildēt

patiesībā

09.04.2024. 14:25

»

Un

Kādu gan cieņu ir pelnījuši sabiedriskie mediji, ja līdz šim lielākoties ir nodarbojušies ar propagandu. Sevišķi covid laikā. No rīta līdz vakaram valdības uzstādījuma propaganda- vakcīnas drošas, vakcinācijas pretinieki ir idioti un tā tālāk. Naudiņa žurnālistiem par to nāca. Ne prezidents, ne premjers...


JEBKURŠ / JEBKĀDS uz “vidējo statistisko lumpeņu mērķauditorju orientētais” ZOMBĒJUMS tiek tiražēts TIKAI un VIENĪGI izmantojot tā dēvētos “masu informācijas līdzekļus” jeb “MASMĒ.DEKĻUS”.

Tostarp – izmantojot ZOMBĒŠANAI jeb kognotīvajai manipulācijai arī dažādas subjektīvi tendenciozi sashēmotas / lobētas "sazvērestības teorijas". Tipiska piemēra pēc – "aTstrādājot / aPstrādājot" arī pašreiz globāli aktuālās Ukrainas & "civilizēto rietumdeŗmokrātiski orientēto sabiedroto bloka locekļu" sashēmotā "neatkarības" & pasaules līderības kara, kā arī (2 šķiras infopauzēs, pēc obligātajām starpreklāmām) lokāli nemainīgi aktuālo VID "pasūtījumu galda shēmu" hiperhistēriskas zombijpanikas tiražēšanu 24/7 onlainrežīmā.

Tāpat arī periodiski (manīgi) dominējošās / prioritārās "info-plūsmas" (jeb t.d. "menstrīma") fōnā "nonstopā atgremojot" nemainīgi "ilgspēlējošās" regulāri aktualizētās "tiesu ķēķa" šindersamazgas, kā arī nepārtrauktas militārhistēriskas "krievi nāk!!!" konvulsijas u.c. taml. pa lēto angažētas, truli defektīvas vai pat apzināti pretlikumīgas, "revolucionārās pārliecības" bezjēgā pārkropļota lumpenZOMBIJspama draņķības jeb kognitīvās manipulācijas "bāzes (pamata) tēzes".

Pie tam - šāda (iepr. minētā) INFO-vektōra "izcilības" koordinatoriem / kuratoriem "visaptveroši un iekļaujoši" izmantojot tradicionālo drukāto “presi” / virtuālos “publiskos ziņu portālus” u.c. taml. “infospama agregatorus” / tā dēvētos "sabiedriskos" u.c. "alternatīva izdzimuma" tradicionālos TV un radio “inforuporus” / uz IT u.c. taml. “inovatīvo komunikācijas & manipulācijas formātu platformas” balstītus “alternatīvos audiovizuālos instrumentus”. Tostarp, arvien biežāk un prioritārāk - arī tā dēvētos "soctīklus" u.c. taml. visdažādākā kalibra / orientācijas "w-burbuļus".

Un šī pseido "preses / vārda brīvība" tiek realizēta, prasti pērkamajiem masmēdītājiem (tostarp – sevišķi jau "sabiedriskajiem audiovizuāļiem") ikdienišķi pārdodoties "par samērīgu atlīdzību" vai pat "pašiniciatīvas" versijā izpildoties "nesavtīgi lojālpat.REJ.otiski / deRmoliberastiski motivēti". Šādiem morāli un reāli prostituētiem "masmē.dekļiem" / tajos truli parazitējošajiem pseido "žurnālistiem" nožēlojami pazemīgi un verdziski iztapīgi apkalpojot savu saimnieku un angažētāju "īpašās vajadzības".

Līdz ar to – BEZ tā saucamajiem “masmēdītājiem” jeb “masmēdekļiem” (jebkurā iepr. minētā u.c. tiražējuma formātā) nekāds truli prasts “lumpen-populisms”, "turbo-pat.REJ.otisms", "visu-ukrānisms" un taml. "sabiedriskā viedokļa formēšanas / kontroles" kognitīvās manipulācijas, kas galvenokārt izpaužas kā bezcerīgi infantilas lumpenauditorijas VISAPTVEROŠS MASVEIDA ZOMBĒJUMS, atbilstošs ZOMBĒTĀJU saimnieku un angažētāju "īpašājām vajadzībām", VIENKĀRŠI NEBŪTU IESPĒJAMS. Tā vi’š i’, ko šam padarīsi… :/

--------------

Ir sacīts: "Šajā Dieva pasaulē kopumā un, īpaši jau, ar mums pašiem notiek TIKAI un VIENĪGI tas, ko mēs PAŠI pieļaujam. Inerti truli noskatoties, nožēlojami gļēvi "klusējot lupatiņā", vai pat apzināti uz to "parakstoties" un +/- "aktīvi ņemot dalību" - nav būtiskas atšķirības."

Un, arī: “Absolūti bezjēdzīga un jebkurā izpratnē nelietderīga cīņa (jeb, visbiežāk, pat tikai “vētrainas rosības” imitācija) ar SEKĀM, nespējot saskatīt vai pat apzināti ignorējot to patiesos CĒLOŅUS, ir viena no lielākajām muļķībām un viens no galvenajiem iemesliem tam, kāpēc “esam tur, kur esam, un ārā netiekam”.”

Savukārt, kā zināms: "Cilvēkam galva ir paredzēta galvenokāŗt domāšanai – NEVIS tikai kā plauktiņš cepurei / pakaramais lakatiņam, vai arī priekš tam, lai putni ŗumpi nepiegāna." ;)

Atbildēt

JKL

09.04.2024. 13:42

»

sorositu un neonacistu jauktenim

Krievijas tv zinas, Prezidenta Vladimira Putina Jaungada uzruna un krievijas seriali ikdiena ir jebkura latvijas iedzivotaja uzmanibas cienigs saturs


Lūk-Burvim labs piemērs: Kā te gatavojas integrēties osvoboditeli....Šis te patiess labs piemērs....

Atbildēt

pag

09.04.2024. 13:41

»

nelej udeni

liecies vienreiz miera ar tiem hoholiem,kuri santaze visu pasauli un pazemina daudzu valstu dzives limeni


vai tad pie dzīves līmeņa pazemināšanas nav vainīgi iebrucēji LV strauji pazeminājās dzīves līmenis pēc osvoboditeli tanku iebrukšanas..Kur gan tas bijis citādi? Kurš tad iekaro svešas valstis lai tur celtu dzīves līmeni? Visi jau iekaro, lai iekarotājiem celtu dzīves līmeni..Tev tas kas jauns??????

Atbildēt

sorositu un neonacistu jauktenim

09.04.2024. 13:24

»

JKL

nav labs ieteikums: Krievijas TV skatās tikai osvobodieli un tie kas tic Kremļa meliem..Ko tur skatīties Kremļa TV ? Tur Krievijā laikam vairs nav neviena neatkarīga TV vai radio kanāla


Krievijas tv zinas, Prezidenta Vladimira Putina Jaungada uzruna un krievijas seriali ikdiena ir jebkura latvijas iedzivotaja uzmanibas cienigs saturs.

Atbildēt

ups

09.04.2024. 13:05

spraiga diskusija gan nebija, kaut kāda
mirušo valstības bēdu ieleja.

Atbildēt

redz

09.04.2024. 13:02

»

LAPSENE

Diskusija šeit labi raksturo mūsu sabiedrību: iztapsim tiem, kuri vairāk kā 50 gadu laikā nav iemācījušies valodu, labāk nepieņemsim radikālus lēmumus vienreiz un pavisam. Nez, kā tai Saeimai tas izdevās? Par mūsu nodokļu naudu NAV jāsubsidē krievisks mediju saturs. Tā vecā paaudze tuvāko 5 gadu laikā...


te vairums latviešu bieži nesaprot, ka ne jau tik daudz valodas zināšanas te ko nosaka, cik daudz CCCP imigrantu integrācija latviešu sabiedrībā. lai integrētos ir daudz un dažādi nosacījumi, un valoda ir tikai viena no daudziem...Te LV pilns ar osvoboditeliem, kas zina valodu , BET TO NELIETO....Saprotiet reiz, ka zināt valodu nav tas pats kas to lietot, pat ja isti nezina...Vai vēl ko pakomentēt Esmu gatavs:

Atbildēt

muļķības

09.04.2024. 12:59

»

jaajaa

...:)...tā ir viņu nodokļu nauda...katrs ceturtais budžeta eiro ir "krievs"...un uztraukties vajadzētu par latviešu demogrāfiju, nevis par situāciju ar krieviem šeit...ne Anglijā, ne Vācijā, ne utt. nav procentuāli tik daudz krievu...bet mēs, ar šādiem gājieniem (un demogrāfiju) atstumjot krievus, beigās...


divkopienu valsts te pastāv kopš vini te ieradās aiz saviem tankiem, ar savu ruskii mir..Ne ne latvieši pie tā vainīgi bet kolonizatori...Nevajag jaukt cietušos ar vainīgajiem..
Ja viņiem te ir bērni, tad tā ir viņu problēma. latvieši viņus šurp nelūdza un neacināja. Paši te ieradās pret tautas gribu slēpjoties aiz saviemm tankiem. Ja cilvēki 50 gadu laikā nav spējuši integrēties latviešu tautā, tad tā ir tikai viņu izvēle un arī viņu atbildība....Par saviem grēkiem katram pašam jaatbild.
Nevajag ka musu tautas paruna: Svalivatj s boļnoi golovi na zdorovuju.

Atbildēt

jaajaa

09.04.2024. 12:09

»

LAPSENE

Diskusija šeit labi raksturo mūsu sabiedrību: iztapsim tiem, kuri vairāk kā 50 gadu laikā nav iemācījušies valodu, labāk nepieņemsim radikālus lēmumus vienreiz un pavisam. Nez, kā tai Saeimai tas izdevās? Par mūsu nodokļu naudu NAV jāsubsidē krievisks mediju saturs. Tā vecā paaudze tuvāko 5 gadu laikā...


...:)...tā ir viņu nodokļu nauda...katrs ceturtais budžeta eiro ir "krievs"...un uztraukties vajadzētu par latviešu demogrāfiju, nevis par situāciju ar krieviem šeit...ne Anglijā, ne Vācijā, ne utt. nav procentuāli tik daudz krievu...bet mēs, ar šādiem gājieniem (un demogrāfiju) atstumjot krievus, beigās nonāksim pie divkopienu valsts, kā Beļģijā...vienā dienā izrādīsies, ka krievu ir vairāk...un tad gan "rietumu demokrātija" būs savu panākusi...un vēl ir jāskatās uz ģeopolitiku...Ukraina parāda, cik īstenība NATO, Eiropa, ASV ir vāja, ja Putina pusē nostājas Ķīna...un šādos apstākļos nav vērts cerēt, ka Eiropa atbalstīs pārspīlētus "nacionālos cemtienus", tā vienā dienā var nostāties Latvijas krievu pusē...uzmetīs mūs, tāpat kā uzmet tagad ukraiņus...:)

Atbildēt

LAPSENE

09.04.2024. 11:42

»

jaajaa

...:)...mana pieeja balstās uz reālo šodienas situāciju...tie krievi te dzīvo, viņi te strādā (nevis karo Putina vadībā), viņiem te aug bērni (tiem gan latviešu valodai jābūt obligātai no piemās dienas skolā), viņi šo zemi uzskata par savām mājām...un daudzi no viņiem neklausīsies un neskatīsies latviešu...


Diskusija šeit labi raksturo mūsu sabiedrību: iztapsim tiem, kuri vairāk kā 50 gadu laikā nav iemācījušies valodu, labāk nepieņemsim radikālus lēmumus vienreiz un pavisam. Nez, kā tai Saeimai tas izdevās? Par mūsu nodokļu naudu NAV jāsubsidē krievisks mediju saturs. Tā vecā paaudze tuvāko 5 gadu laikā lielākā daļa aizies, jaunā paaudze faktiski pārvalda valsts valodu pilnībā. Nez kāpēc ne Anglijā, nedz Vācijā, kur iebrauca ievērojams skaist Kazahstānas pārkrievoto vāciešu pēcteči, neviens nediskutē par TV programmām krieviski, nepieprasa krievu skolas utt. Tur neeksistē internets, kurā krievijas programmas var redzēt? Vienreiz vajadzētu attapties no cietēju tautas sindroma un lemt pašiem par valstij svarīgiem jautājumiem, neskatoties pa labi un kreisi, sak, ko nu padomās, kā nu būs!

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Lai nodrošinātu igauņiem vilcienu uz Eiropu, latviešiem pamatīgi jāceļ nodokļi?

FotoPēc gadiem divdesmit igauņi, baudot poļu alu, pa vilciena logiem vēros jostas savilkušos latviešus sērīgi raugāmies uz ne pārāk ātri ritošo vilcienu Eiropas virzienā: latviešiem nav laika vizināties, viņiem jāatdod ārējie parādi un čakli jāmaksā augstie nodokļi, – aptuveni šādu ainu uzbur lasītais Valsts kontroles publiskotā dokumentā ““Rail Baltica” projekta situācijas izpēte (Kopīga situācijas izpēte Tallina, Rīga, Viļņa, 2024. gada 11. jūnijā)”. Visā stāstā ir viena priecīga ziņa - Valsts kontrole izrāda drošsirdību publiski pateikt politiķiem netīkamo skaudro patiesību.
Lasīt visu...

21

"Rail Baltica" projekts kā aklās zarnas izgriešana caur papēdi

Foto“Pašlaik nav kārtīga saimnieka “Rail Baltica” īstenošanai”, “Valdība nav iestāde, kas apmaksā rēķinus”, “Premjere Siliņa parāda nostāju – vēlas skaidru atbildību”, “Tā kā līdz šim – turpināt nevēlos” – lūk, virsraksti dažādos plašsaziņas līdzekļos. Visbeidzot, uzstājoties Saeimas ārkārtas plenārsēdē ar atskaiti par savas valdības paveikto, premjere sacīja vēsturiskus vārdus, ka “Rail Baltica” projekta pašplūsma ir beigusies.
Lasīt visu...

21

Vairums mikroģeneratoru īpašnieku būs spiesti pāriet uz dinamiskās enerģijas uzglabāšanas sistēmām

FotoApritējis vairāk nekā mēnesis, kopš ieviesta jaunā elektroenerģijas neto norēķinu sistēma un mājsaimniecībās uzstādīto mikroģeneratoru īpašnieki vairs nevar izvēlēties – ziemā atgūt vasarā tīklā nodoto elektroenerģiju vai arī to pārdot biržā par tirgus cenu. Turpmāk uzstādīto mikroģeneratoru īpašnieki visu saražoto elektroenerģiju varēs vai nu notērēt paši, vai arī pārdot biržā par aktuālo cenu, kas, būsim atklāti, ne vienmēr ir izdevīga.
Lasīt visu...

12

Vai bēdīgi slavenais Raimonds Lejnieks – Puķe mēģina apkrāpt tautu?

FotoJa pēdējos gados mēs esam uzmanīgi sekojuši līdzi gan politikai, gan masu mediju ziņām, tad mums droši vien nav palicis nepamanīts kāds jauns vīrietis ar dubultu uzvārdu – Raimonds Lejnieks – Puķe.
Lasīt visu...

12

Visa „Rail Baltica” projekta vadība precīzi līdzinās tam, ko rekomendē sabotāžas veikšanai

FotoKāds Jums palika iespaids pēc raidījuma „Kas notiek Latvijā” par Rail Baltica? Šoreiz bez cipariem, bet vienkārši novērojums. Pārsmējos.
Lasīt visu...

21

Ašeradens paziņo, ka grib celt nodokļus, un vēlētāji metas nobalsot par “Jauno Vienotību”: loģika te interesantāka nekā paši vēlēšanu rezultāti

FotoViens no nedaudzajiem negaidītajiem momentiem aizvadītajās vēlēšanās — “Jaunās Vienotības” pārsvars pār Nacionālo apvienību, kaut gan aptaujas konsekventi rādīja pretējo, turklāt tas notika pēc tam, kad JV pārstāvis Arvils Ašeradens informēja sabiedrību par iespēju celt pievienotās vērtības nodokli (PVN).
Lasīt visu...

21

Sabiedrības integrācijas fonds lūdz „Re:Baltica” atmaksāt neatbilstoši iztērētos valsts līdzekļus par radīto saturu svešvalodā

FotoŅemot vērā diskusijas publiskajā telpā par nodibinājuma “Baltijas pētnieciskās žurnālistikas centrs Re:Baltica” (attēlā - tā pārstāve Inga Spriņģe) projekta “Šķelšanās” vērtēšanu un mediju redakcionālo brīvību, Sabiedrības integrācijas fonds (Fonds) skaidro pieņemto lēmumu. Fonds ir konstatējis, ka projekts nav īstenots atbilstoši konkursa nolikumam, kas paredz veidot saturu latviešu valodā, bet daļēji īstenots svešvalodā. Aktivitātes īstenotas ar piešķirto publisko finansējumu caur Mediju atbalsta fondu (MAF).
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Es esmu kompetents ne tikai tajā, par ko jūs visi padomājāt!

Nesen klausoties ekonomiskās politikas debates par Latvijas Stabilitātes programmu 2024. - 2028.gadam, radās sajūta, ka...

Foto

Vieglprātība un nekompetence maksā dārgi

Igauņi racionāli skatās uz „Rail Baltica” savienojumu ar Tallinu un lidostu. "29.maijā ielikts pamatakmens „Rail Baltica” Ülemiste pasažieru terminālim "Linda", kas...

Foto

Sākot no nodokļu celšanas un beidzot ar Francijas kodolvairoga attiecināšanu uz Baltiju: TOP 3 “interesantākās” idejas no partiju mutēm

Partiju pašslavināšanās gaisotnē soctīklu īsajos formātos tās...

Foto

Pārpratumi likumprojekta izstrādes gaitā (viena epizode)

Likumprojektā "Grozījumi Civilprocesa likuma 594. pantā - Ieturējumu apmērs no parādnieka darba samaksas un tai pielīdzinātajiem maksājumiem" tā pirmajā lasījumā...

Foto

Eiroparlamenta reitingu līderis “lien bez ziepēm” savam galvenajam politiskajam sāncensim

Piecu mēnešu garumā SKDS aptaujās līderu lomu ieņēmušās Nacionālās apvienības vadošais kandidāts Roberts Zīle nācis klajā...

Foto

Valsts kontrolei vajadzētu izvērtēt, cik pamatoti Sabiedrības integrācijas fonds vairojis „Re:Baltica” darbinieču labklājību un kā valsts šos līdzekļus varētu atgūt

Es jums izstāstīšu kaut ko, ko...

Foto

Parodija par pārbaudi

Ceturtdien Ģenerālprokuratūra izplatīja ļoti savādu paziņojumu, kam it kā bija jānomierina prāti un jāatjauno uzticība politiskajai elitei, bet gluži otrādi – tā ne...

Foto

Lūdz tiesībsargu vērsties Satversmes tiesā par personu ar invaliditāti diskrimināciju

2024. gada 30. maijā Latvijas bezdarbnieku un darba meklētāju interešu aizstāvības biedrības valdes loceklis Raimonds Lejnieks...

Foto

Šoreiz Lembergs uzvar valsti

Centrālajai vēlēšanu komisijai (turpmāk - CVK) ir rakstiski jāatvainojas Aivaram Lembergam par liegumu balsot pašvaldību vēlēšanās, - tā nolēmusi tiesa....

Foto

Nes mieru man, nes mieru dvēselei!

Jau divus gadus publiskajā telpā aktualizēts jautājums par nakts trokšņiem un regulējuma caurumiem, kas liedz rast reālus risinājumus šai problēmai....

Foto

Skumji, ka mūsu “centrālo” mediju rīcība aizvien mazāk atšķiras no kremļa mediju ieradumiem!

Kā top Latvijas Televīzijas (LTV) sižeti? Kāds ir viņu uzmanības fokuss? Divi piemēri....

Foto

„Iznireļi” - obligātā lasāmviela tiem, kas interesējas par politiku un procesiem Latvijā

Brīvdienu maģija – izlasīt kādu grāmatu. Beidzot izlasīju “Iznireļus” - paldies Lato Lapsam: obligātā...

Foto

Nu žēl, ka mums iet garām iespēja pamakšķerēt balsis, debatējot Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas (LTV) lēmums nerīkot priekšvēlēšanu debates krievu valodā sabiedrisko mediju portālā rus.lsm...

Foto

Protams, Krievijas valsts valodai ir nozīmīga vieta Latvijas politikā!

Mēs uzskatām, ka aizliegums lietot Latvijas mazākumtautību valodas politiskās diskusijās neveicinātu ne piederības sajūtu Latvijai, ne vārda...

Foto

Latvijas iedzīvotāju cilvēktiesības uz klimata izmaiņu ierobežošanu un dabas daudzveidības saglabāšanu

Pēdējā pusgada laikā Latvijas politiskā vide, sabiedriskie mēdiji, sociālie mediji un portāli pārlieku bieži un...

Foto

Būtu mēs labāk ēduši...

Latvijas Žurnālistu asociācija (asociācija) aicina politiķus atturēties no mediju un žurnālistu diskreditācijas,  apzināti vai neapzināti veidojot nepamatotu viedokli par žurnālistiem, jo īpaši...

Foto

Nē, Somijas politiķus debatēs necepina ne arābu, ne krievu valodā

Latvijas Radio galvenās redaktores Anitas Braunas ieraksts sociālajos tīklos sacēla lielu diskusiju vētru sociālajos tīklos. Viņai...

Foto

Kas tā par Rīgas domes ēku bez progresa simbola – varavīksnes karoga!

Rīgas domes priekšsēdētāja Rīgas domes priekšsēdētājam Vilnim Ķirsim – aicinājums izkārt varavīksnes karogu pie...

Foto

Eiropas Parlamenta vēlēšanas nāk ar uzlabotu vēlēšanu likumu un jaunām iespējām nobalsot

Ar katrām jaunām vēlēšanām tiek mazliet pilnveidotas un atvieglotas iespējas nobalsot — Eiropas Parlamenta...

Foto

Latvijas Televīzija kā pēdējais krievu valodas bastions?

Laikā, kad skolas pāriet uz mācībām tikai latviski, kad atsakāmies no krievu valodas kā otrās svešvalodas, kad pat Latvijā...

Foto

Ne prātā mums nenāk atcelt debates Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas Redakcionālā padome šobrīd neizskata iespēju atcelt plānotās RUS.LSM Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates....

Foto

Priekšvēlēšanu debatēm jābūt valsts valodā

Ņemot vērā sabiedrībā aktualizēto diskusiju par priekšvēlēšanu debašu organizēšanu krievu valodā, partiju apvienība Jaunā Vienotība uzsver, ka īpaši kopš Krievijas brutālā...

Foto

Aicinām kritiski vērtēt Tieslietu ministrijas bez sociālo partneru iesaistes un visu ieinteresēto personu informēšanas izstrādāto likumprojektu

Saeimas 2024. gada 16. maija darba kārtībā izskatīšanai otrajā lasījumā...

Foto

Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates Latvijā drīkst notikt tikai valsts valodā – latviešu valodā

Komentējot publiski pieejamo informāciju – Latvijas Televīzija 2024. gada 3., 4., 5. un...

Foto

Krievvalodīgo debašu iecere savā būtībā ir pretrunā ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu un tās lomu sabiedrības integrācijā

Par Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (attēlā –...

Foto

Aicinu noskaidrot un saukt pie atbildības tos, kuri pieļauj un veicina krievu valodas kā „de facto” otras valsts valodas nostiprināšanu

Ņemot vērā, ka Latvijas Republikas Satversmes...

Foto

Kur pazuduši lauksaimnieku protesti?

Bloķētas lidostas, lielceļi, ostas un tūkstošiem traktoru Berlīnē. Bloķēti ceļi Polijā, degošas riepas un pārrautas barikādes Briselē. Tonnām uz ceļa izbērtu tomātu...

Foto

Briselē nopelnīt jaunam “Nikon” jeb cinisma augstākā pakāpe Anša Pūpola izpildījumā

7. maijā Latvijas publisko telpu pāršalca ziņa, ka Daces Melbārdes vietu Eiropas Parlamentā (EP) ieņems...

Foto

Vai “Jaunā Vienotība” spēj sev un citiem atzīt, ka stulbi sanāca?

Esat kādreiz mēģinājuši stiept gumiju? Pašlaik vadošā partija ar to nodarbojas. Vērojot viņus, atdarinot vai...

Foto

Pirms 150 gadiem dzimis demokrāts un tiesībnieks ar dzejnieka sirdi Miķelis Valters

“Viņu uzskata par pirmo latvieti, kurš 1903. gadā žurnāla "Proletāriets" rakstā "Patvaldību nost! Krieviju...

Foto

Vēsturiskas precizitātes labad 4. maijs tomēr būtu atkal jānosauc par “Latvijas Republikas neatkarības deklarācijas pieņemšanas dienu”

Komentāru rakstu 5. maija pēcpusdienā. Ir svētdiena. Šonedēļ sanākušas trīs...

Foto

Latvijas otrā dzimšanas diena: kā mums ir veicies?

Manā skatījumā 4.maijs ir Latvijas otrā dzimšanas diena. Un ne tikai svinīgā ziņā, bet arī tajā, kā to...

Foto

Nolikt ziedus nepareizā vietā – tas mūsdienu Latvijas PSR ir noziegums!

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Ziemeļlatgales iecirknis no 15. marta līdz 14. aprīlim piefiksējis trīs...

Foto

Par varu

Kad sapulces telpā ienāk starojoša sieviete un visi vīrieši uz mirkli pazaudē domas pavedienu, vai šai sievietei kāds pie durvīm piešķīra varu tā izrīkoties?...

Foto

Dažas pārdomas Edgara Kauliņa dzimšanas dienā

Aprit gadskārta, kopš dzimis viens no mūsu novada cilvēkiem, kas ne tikai atstājis daudzus nostāstus par sevi, bet arī izraisījis...

Foto

Vai esam ceļā uz “Baltijas tīģera” stāstu? Izskatās - būs jāpagaida

Man bija gods piedalīties smalkā politekonomiskās elites pasākumā (ar stilīgu nosaukumu LaSER vai “lāzers”), kur...