Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Mūžu

24.11.2020. 13:28

Nemaz tik jauna gados nav, bet mūžīgi jauna boļševisma pārliecībā

Atbildēt

Junitedkingdom

23.11.2020. 13:10

izskatās ka teksts uzrakstīts priekšā un viņa to lasa, bet tas nav angļu teksts, viņa lasa izrunu- tad iznāk junited kingdom un visi citi senk jū

Atbildēt

damma

23.11.2020. 12:48

te jau uzsatams piemērs tai impotences kompetencei, ko grib iepotēt katram skolniekam... Nu pilnīgs vāks ar šādu ....Pionieru vadītāja te uzkundzējusies par sarkano brigadieri... viena problēma- valsts nav ferma... bet ne jau sāi dāmai

Atbildēt

Aterija

23.11.2020. 12:40

Kāpēc jauns? Katra tā kladzināšana jau vienmer ir tieši tādi pati.... tikai sen jau vairs to latviski vispār neklausāmies. Tāp'c jau ministre spiež kaut ko latgaliski vai krieviski kā to otro izvēli... zvaniņš kalā atkal klinkšķināja... mēness fāzes, smektas trūkums
Lai cik tālu knariņš būtu attālinājies- varbūt , ka tomēr izdodas iepazīties ar šo daiļdarbu. Ja nu saņemas beidzot patriek tās izcilākaš daiļavas un daiļmutes prom atpakaļ uz saeimu, kur varēs vārīties kopā ar pūci. Te tas bezcerības zīmogs šai valdībai ir pārlieciniošs

Atbildēt

Ir ok

21.11.2020. 10:16

Runā normāli, nav ko piesieties. Ir regulāra valodas lietotāja. Tas, ka latviešu akcents, tas štrunts, daudziem tas ir. Pašu saturu nekomentēšu, nezinot pasākuma tēmu.

Atbildēt

Tenis

20.11.2020. 21:18

»

Harijs Poters

Ļoti labi, manuprāt. Labākajās PSKP kongresu tēžu tradīcijās. Tikai nav pieminēta partijas vadošā loma un iztrūkst pateicības CK un personīgi Leonīdam Iļjičam Brežņevam. Tas ir nopietns trūkums, biedri


Jā, teksts tiek nolasīts pilnīgi bez emocijām un ir iespaids, arī bez izpratnes. Pareizu izrunu tomēr tik augstai amatpersonai arī vajag iemācīties. Acīmredzot šai nav ne paškritikas, ne vēlēšanās. Traģiski.

Atbildēt

stulbums

20.11.2020. 17:54

Ne jau izruna galvenais, bet stulbais savārstījums tekstā. Ko lien grābstīties gar Baltkrieviju un muld par demokrātijas procesu! Un kaut ko tukšu par digitalizāciju! Tā pakaļā nelīda par krievu gados kā tagad grib kautko glaimot ES.

Atbildēt

Smieklīgi

20.11.2020. 12:32

Ļoti atbilstoši runa pašreizējai situācijai Latvijas izglītības sistēmā. Kaut kas par neko!

Atbildēt

Totāls juceklis, ne runa

20.11.2020. 12:04

Kurš viņai gatavoja to tekstu, to jāatlaiž no darba.
Plaģiāts plus aizmirsts izdzēst dažas rindas no cita plaģiāta, tāpēc viss samests vienā bedrē- digitalizācija, covid, Baltkievija, studenti - tas nav pat rosols, bet cūkēdiens. Ne jau izruna ir svarīga, bet teksts. Un tas ir labākajā gadījumā 1.klases līmenī vai arī tik pavirši un diletantiski gatavots, ka tādu darbinieku nepieņemtu darbā nevienā privātajā firmā.

Atbildēt

bendes meitiņa

20.11.2020. 10:55

Pietiekami laba angļu valoda ar netraucējošu latvieša akcentu. Tekstā neiedziļinājos, bet izskatās, ka te kādam problēmas ar uzbraucienu Lukam.
Anonīmais pietiek autors pats angliski neko nejēdz un nepārprotami pārstāv austrumu monarhu/diktatoru inteseses.

Atbildēt

20.11.2020. 09:10

»

performance intensiva

Mēs visi,un daudzi citi,protams, izdarītu labāk.Pagaidām tikai komentējam,bet,kad atpogāsimies


Kādēļ vispār jārunā angliski? Latviski un lai kungiem tiek tulkots.
Parasti jau mūsu kangari runā ar kungiem angliski, lai savas mēles viņiem dziļāk dibenos iebāzt.
Kad atbrauc ukraiņu deputāti, tad ar viņiem gan latviski runāja nodrošinot tulkošanu

Atbildēt

Kompetenču izglītība

20.11.2020. 09:07

Šobrī Latvijas skolās bērni tiek mācītu bez mācību līdzekļiem. Lielā daļā priekšmetu dažādās klasēs nav macību līdzekļu!!! Mācību grāmatas nav ne skolniekiem, ne skolotājiem.
Pajautājiet par to saviem bērniem.
Nav pat zināms kādi būs eksāmeni, kas bērniem vispār jāmāca.

Atbildēt

Pidgin English

20.11.2020. 04:17

Konkrēts ūdens tā runa. Of the part un on the part neatšķiršana baigi jau nepārsteidz.

Atbildēt

performance intensiva

20.11.2020. 00:22

Mēs visi,un daudzi citi,protams, izdarītu labāk.Pagaidām tikai komentējam,bet,kad atpogāsimies ...

Atbildēt

pietiek lsītājs,ha-ha

20.11.2020. 00:20

Sieviešu nīdēja "portāls" tur savu kanti.Palasi atkal savas grāmatiņas,kūmiņ.Atdod naudu!

Atbildēt

buntavnieks

19.11.2020. 23:39

»

Elmars

Nu ko darīt, KARMA, ponimaješšš. Katra tauta ir pelnījusi tādu valdību, kāda tai ir... Demokrātijas postulāts, ponimaješšš


Loģiski, 1000 gadu reņģēdājiem nav bijuši vadoņi, pārsvarā bubinātāji. Bāleliņi ir bijuši varoņi graut, dedzināt un rūpīgi strādāt, ja kāds ar vicu stāv aiz muguras. Šis ir tipisks gadijums, nebija kas ar vicu preilenei stāv aiz muguras un dresētu, tik ilgi, kamēr būtu gan intonācija, gan tejātera cienīga mīmika. Velti no bāleliņa prasit vācu ornung vaiizcilibas vēlmi. Mums izcilība ir caurviju bezsakara muldofonismā! Tāpēc esam, kur esam. Kā teica kāds cieņgribis vīrs - domāsim labās domas kuras neesam izdomājuši....

Atbildēt

Harijs Poters

19.11.2020. 20:52

Ļoti labi, manuprāt. Labākajās PSKP kongresu tēžu tradīcijās. Tikai nav pieminēta partijas vadošā loma un iztrūkst pateicības CK un personīgi Leonīdam Iļjičam Brežņevam. Tas ir nopietns trūkums, biedri.

Atbildēt

ministri no konferences

19.11.2020. 20:05

A ko viņa īsti pateica?

Atbildēt

līdz slakterim kā līdz mēnesim

19.11.2020. 20:00

Liecies mierā, normāls spīčs ar bisher latgolas piesitienu. Nu labi, es 2 vārdus saklausīju- area un signifikent, pārējais more than ok. Pieliec klāt slaktera viģiku, sen nav šausmenes skatītas.

Atbildēt

P.

19.11.2020. 19:48

»

Diplomātiskais korpuss

Kurš no kura norakstīja? Šuplinska...


Viens pEdomnieks amatu savienošanas kārtībā piestrādā divās ministērijās. :)

Atbildēt

bembis

19.11.2020. 19:15

Normāla izruna. Viss štokos. Slakteris wr savu briesmīgo valodu ir 100x sliktāks par šo.

Atbildēt

Tālis

19.11.2020. 19:01

Šausmas un ...

Atbildēt

Elmars

19.11.2020. 18:51

Nu ko darīt, KARMA, ponimaješšš. Katra tauta ir pelnījusi tādu valdību, kāda tai ir... Demokrātijas postulāts, ponimaješšš.

Atbildēt

lauķis

19.11.2020. 18:42

»

Diplomātiskais korpuss

Kurš no kura norakstīja? Šuplinska...


Nu ko gan var gribēt no bezsuigas aitām un kāmīšiem?Tiem,kuri gāja un balsoja,nav svarīgi par ko,aiz kauna vajadzētu līst zemē.

Atbildēt

Diplomātiskais korpuss

19.11.2020. 17:53

Kurš no kura norakstīja? Šuplinska:
“Latvia will continue standing up for the sanction policy to be kept in place against the Belarussian officials who are responsible for unjustified violence and repression of the part of law enforcement authorities and for falsifying election results”

Rinkēvičs: “Latvia will continue standing up for the sanctions policy to be kept in place against the Belarusian officials who are responsible for unjustified violence and repression on the part of law enforcement authorities and for falsifying election results. ”
https://www.mfa.gov.lv/en/news/latest-news/66980-edgars-rinkevics-pledges-latvia-s-unwavering-support-for-the-people-of-belarus-in-meeting-with-leader-of-the-belarusian-political-opposition

Atbildēt

Garāmgājējs

19.11.2020. 17:53

Visu cieņu, protams, par uzdrošināšanos runāt angliski, bet lasīt no lapiņas un nolasīt "Uniting Kingdom", ja pareizi sadzirdu, tas nozīmē, ka nav labi sagatavota runa.

Atbildēt

kā roka ar cimdu

19.11.2020. 17:48

sapas Šuplinska un idiotisms

Atbildēt

Franklins

19.11.2020. 17:36

Nopietni? Stāstīt ka cukurs ir cukurots. Kāds saistībā izglītības ministrei ir ar Baltkrieviju? Vai ir kaut kāda studentu, skolēnu apmaiņas programmā? Un kā viņa noteikti zina ka vēlēšanu rezultāti ir viltoti? Pati pārbaudīja?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Meklējot TAISNĪGUMU, nevis tautā populāro lieko štuku

FotoCienījamās Tautietes! Godājamie Tautieši! Pēc Latvijas neatkarības atjaunošanas LPSR AP deputāti, kuri bija ievēlēti pēc totalitārās valsts PSRS likumiem, PATVAĻĪGI, nesaņemot Latvijas pirmās brīvvalsts un tās likumīgo pilsoņu pilnvarojumu/uzticības mandātu, sev piešķīra LR AP deputātu statusu.
Lasīt visu...

21

Medicīna kā māksla un mākslas medicīna jeb Kultūras ministrijā integrēta veselības politika

FotoTrīs sarunas, kā šā raksta iegansts. 1. Pacietīgi noklausījies manu 15 minūšu uzrunu par to, ka galvenais valdības uzdevums ir veselības jomu integrēt visās politikās – aizsardzībā ar medikamentu rezervēm un sadarbību starp militārajiem un civilajiem mediķiem, izglītībā ar veselības pratības apgūšanu un bērnu sporta nodarbībām ikdienā, labklājībā ar darba nespējas lapu revīziju, zemkopībā ar veselīgu uzturu, ekonomikā ar atbalstu farmācijas rūpniecībai, Saeimas deputāts Viktors Valainis izmanto manas ieelpas brīdi un pajautā – kā es grasos integrēt veselību kultūrā un kultūru veselībā.
Lasīt visu...

21

Aicinām rast risinājumus un nodrošināt Jaunā Rīgas teātra atgriešanos mājās 2023. gadā

FotoMēs, Jaunā Rīgas teātra darbinieki, vēršamies pie valsts izpildvaras un likumdevējvaras augstākajiem pārstāvjiem ar aicinājumu iesaistīties un rast risinājumu bezgalīgajai mūsu teātra ēkas Lāčplēša ielā 25 rekonstrukcijai, kura, mūsuprāt, atspoguļo kopējo Latvijas valstij piederošo ēku būvniecības, rekonstrukcijas un pārraudzības procesu nesakārtotību.
Lasīt visu...

21

Šis briesmīgais Kiršteins atļaujas izteikt par mani man nepatīkamu viedokli: iesniegums Saeimas Mandātu, ētikas un iesniegumu komisijai

FotoCienījamie tautas priekšstāvji komisijā! Tautas priekšstāvis 14. Saeimā Aleksandrs Kiršteins plašsaziņas līdzeklī “Privātā Dzīve" (31. janvāris-6. februāris, 2023. Nr. 05 (1237). 13. Ipp.) ir izplatījis informāciju par mani.
Lasīt visu...

21

Kukaiņu ēdienkarte

FotoPēdējā laikā daudz diskusiju par kukaiņu uzspiešanu pārtikā, un, ja sašutuma vilnis varētu nomēzt valdības, varneši kristu. Tomēr Švāba marionetes joprojām vismaz ES ir pie ruļļiem un lemj, ko pārvaldītajām tautām ēst. Lūk, PAGAIDĀM oficiāli apstiprinātie kukaiņi, kas var slēpties jūsu pārtikā – miltu tārps (Tenebrio molitor), klejotājsisenis (Locusta migratoria), circenītis aizkrāsnē (Acheta domesticus) un pakaišu vabole (Alphitobius diaperinus). Pievienotajā vācu analītiskajā rakstā uzskaitīti produkti, kuros atļauti insekti.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Cik ilgi vēl tiks pieļauts šis "brīvais kritiens" dabas aizsardzībā Latvijā?

Interesantas lietas notiek – izrādās, Dabas aizsardzības pārvalde (DAP) dzēš no savas Facebook lapas komentārus, kas nav...

Foto

Piecpadsmit DZĪVĪBAS Latvijas nākotnei

Uz valdības un Saeimas atbalstu neceriet, mīļie. Viņiem savas problēmas ir jārisina. Līdz tautas sāpēm un vajadzībām viņiem tāls ceļš vēl ejams....

Foto

Jolanta, Denis, jūs esat parasti raspi...ģaji dieva (iedomu drauga) vārdā, lai tiktu pie liekas kapeikas

Par Jolantas Gulbes-Paškevičas cinisko Facebook ierakstu par to, ka 11. septembra terora...

Foto

Mana atbilde Andrim Kivičam

Labrīt, Andri. Mēs ar Tevi esam tikušies tikai vienu reizi, kad Tu uzaicināji mani pie sevis uz interviju. Mums bija jauka saruna...

Foto

Mūsu krievvalodīgajiem vēlētājiem ir jāpasaka ne tik tīkama patiesība - ja gribat cieņpilnu attieksmi pret sevi, arī pašiem ir jāsper solis pareizā virzienā

Kas noteica "Saskaņas"...

Foto

No mūsu drosmes atkarīgs

Pirms simt viena gada rakstnieks, politiķis, viens no Latvijas valsts dibināšanas iniciatoriem Jānis Akuraters 1922. gada laikraksta “Jaunākās Ziņas” 66. numurā rakstīja:...

Foto

Raidījumam “Nekā personīga” jāatsauc viltus ziņas

Starptautiskais preču tirdzniecības uzņēmums „TELF AG” pieprasa atsaukt uz viltus ziņām balstītus apmelojumus, kurus kā sensacionālu sižetu “Caur Latviju akmeņogles...

Foto

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem. Nobeigums

ES un ASV stratēģiskie mērķi šobrīd sakrīt, abiem vajadzīga Krievijas paralīze. ES – lai izdzīvotu, bet ASV - lai saistītu...

Foto

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem

Bezgalīgi var vērot uguni, mākoņus, pa upi peldošus liberāļu līķus un aktīvo idiotu rosību, mēģinot vadīt Latvijas valsti. Acīmredzami, ka šī...

Foto

Vēsturnieku komisiju es nolikvidēju, bet tagad nāk prezidenta vēlēšanas – varētu vietā uzcirst veselu institūtu

Dāmas un kungi! Godātie skolotāji! Es tiešām priecājos par šo vēstures...

Foto

Īsumā par “visu ģimeņu” absurdu

Valstī, kurā pietiek pavisam reālu un steidzami risināmu problēmu, ir mēģinājumi pacelt dažu jautājumu aktualitāti ar iespējami lielāku troksni. T.s. “partnerattiecību”,...

Foto

Medikamentu pieejamības atslēga – vietējie ražotāji

Nav noslēpums, ka nu jau vairākus mēnešus akūti trūkst zāļu gan aptieku plauktos, gan slimnīcās. Kāpēc tā? Lai gan Latvijas...

Foto

Mēs salauzām izglītības mugurkaulu un nogrāvām izglītības pamatus

Atgriežos pie šīs bildes, jo tai ir lielāka jēga, nekā šķiet ar pirmo acu uzmetienu. Pusgadu pastrādājot skolā,...

Foto

Izdevusies valsts

1. Es šodien, 2023.gada 18.janvārī saņēmu kārtējo Latvijas Republikas tiesas spriedumu ar tūkstošu eiro sodiem par “distancēšanos neievērošanu” pirms vairāk nekā diviem gadiem. Ar...

Foto

Mammu, es gribu, mammu, es gribu, es gribu, gribu, gribu, gribu, gribu!

Jaunā Rīgas teātra (JRT) Lāčplēša ielas mājas remonts turpinās jau 5 gadus un ir...

Foto

Vai, izmetot no mācību satura vēsturi, neesam rīkojušies līdzīgi kā traks cilvēks, kas stāda ķiršu mīkstumus?

Sākot pārdomas par vēsturnieku tikšanos ar valsts prezidentu (13.01.23.) ienāca...

Foto

Kādu nacionālismu mums vajag?

Ir laiki, kuros notiek viss, kas sakrājies desmitgadēs. Kopš Krievijas pilna apmēra uzbrukuma Ukrainai ir sācies tieši šāds laiks. Prasība pēc atbrīvošanās...

Foto

Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju uzņemties krīzes vadību

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju...

Foto

Kā Ašeradens restartēs VID?

Finanšu ministra postenis pārsvarā pienākas premjera partijai. Bez valsts budžeta vadības finanšu ministra pārziņā ir arī valsts asinsrite – nodokļu maksātāju veiktie...

Foto

Iestājamies pret Andas Nulles reputācijas graušanu un profesionālās darbības ierobežošanu

Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) atkārtoti vērsusies pie valsts prezidenta, ministru prezidenta un veselības ministres par atsauktās...

Foto

Stigmatizētājus – pie atbildības!

Pagājušā gada 15. decembrī 14.Saeima noraidīja likumprojektu “Civilās savienības likums”, kam bija jākalpo par tiesisko pamatu visu ģimeņu tiesiskās aizsardzības nodrošināšanai, lai...

Foto

Bīstamās garšas – veipošanas spožums un posts!

Kopš elektronisko cigarešu izgudrošanas veipošana ir kļuvusi par vienu no pasaulē populārākiem nikotīna uzņemšanas veidiem. Sākotnēji radītas kā viens...

Foto

Kremlini un globālisti vienojas latviešu valodas noniecināšanā

Jautājums par latviešu valodas lomu un vietu Latvijas valstī nepazūd no dienaskārtības jau kopš neatkarības atjaunošanas pirmajām dienām. Lai...

Foto

Trūkst sīko vagariņu

“Nekonkurētspējīga piedāvātā atalgojuma dēļ Ārlietu ministrija saskaras ar darbinieku trūkumu, taču šī problēma ir arī citās valsts pārvaldes iestādēs,” publiski vaimanā ārlietu ministrs...

Foto

Ja vairākums grib tā dzīvot, tad lai arī tā dzīvo

Mani domubiedri. Ļaudis, kuri domā līdzīgi man. Ļaudis, kuri redz nolaisto valsti, nolaisto izglītību, nolaisto visu,...

Foto

Vai īstais brīdis skatīt tarifu pieteikumu?

14. decembra LTV raidījumā Kas notiek Latvijā piedalījās Augstsprieguma tīkla (AST) un Sadales tīkla (ST) vadība, ekonomikas un topošais finanšu ministrs, vairāki eksperti. Vispirms atgādināšu, ka 2000.gadā...

Foto

Marksisms vienmēr centies balstīties tieši uz šīm starpslāņu aprindām

Pēc tam, kad Saeimas Juridiskā komisija 6. decembrī nolēma apturēt darbu pie Civilās savienības likuma, bet Saeima...