Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Mūžu

24.11.2020. 13:28

Nemaz tik jauna gados nav, bet mūžīgi jauna boļševisma pārliecībā

Atbildēt

Junitedkingdom

23.11.2020. 13:10

izskatās ka teksts uzrakstīts priekšā un viņa to lasa, bet tas nav angļu teksts, viņa lasa izrunu- tad iznāk junited kingdom un visi citi senk jū

Atbildēt

damma

23.11.2020. 12:48

te jau uzsatams piemērs tai impotences kompetencei, ko grib iepotēt katram skolniekam... Nu pilnīgs vāks ar šādu ....Pionieru vadītāja te uzkundzējusies par sarkano brigadieri... viena problēma- valsts nav ferma... bet ne jau sāi dāmai

Atbildēt

Aterija

23.11.2020. 12:40

Kāpēc jauns? Katra tā kladzināšana jau vienmer ir tieši tādi pati.... tikai sen jau vairs to latviski vispār neklausāmies. Tāp'c jau ministre spiež kaut ko latgaliski vai krieviski kā to otro izvēli... zvaniņš kalā atkal klinkšķināja... mēness fāzes, smektas trūkums
Lai cik tālu knariņš būtu attālinājies- varbūt , ka tomēr izdodas iepazīties ar šo daiļdarbu. Ja nu saņemas beidzot patriek tās izcilākaš daiļavas un daiļmutes prom atpakaļ uz saeimu, kur varēs vārīties kopā ar pūci. Te tas bezcerības zīmogs šai valdībai ir pārlieciniošs

Atbildēt

Ir ok

21.11.2020. 10:16

Runā normāli, nav ko piesieties. Ir regulāra valodas lietotāja. Tas, ka latviešu akcents, tas štrunts, daudziem tas ir. Pašu saturu nekomentēšu, nezinot pasākuma tēmu.

Atbildēt

Tenis

20.11.2020. 21:18

»

Harijs Poters

Ļoti labi, manuprāt. Labākajās PSKP kongresu tēžu tradīcijās. Tikai nav pieminēta partijas vadošā loma un iztrūkst pateicības CK un personīgi Leonīdam Iļjičam Brežņevam. Tas ir nopietns trūkums, biedri


Jā, teksts tiek nolasīts pilnīgi bez emocijām un ir iespaids, arī bez izpratnes. Pareizu izrunu tomēr tik augstai amatpersonai arī vajag iemācīties. Acīmredzot šai nav ne paškritikas, ne vēlēšanās. Traģiski.

Atbildēt

stulbums

20.11.2020. 17:54

Ne jau izruna galvenais, bet stulbais savārstījums tekstā. Ko lien grābstīties gar Baltkrieviju un muld par demokrātijas procesu! Un kaut ko tukšu par digitalizāciju! Tā pakaļā nelīda par krievu gados kā tagad grib kautko glaimot ES.

Atbildēt

Smieklīgi

20.11.2020. 12:32

Ļoti atbilstoši runa pašreizējai situācijai Latvijas izglītības sistēmā. Kaut kas par neko!

Atbildēt

Totāls juceklis, ne runa

20.11.2020. 12:04

Kurš viņai gatavoja to tekstu, to jāatlaiž no darba.
Plaģiāts plus aizmirsts izdzēst dažas rindas no cita plaģiāta, tāpēc viss samests vienā bedrē- digitalizācija, covid, Baltkievija, studenti - tas nav pat rosols, bet cūkēdiens. Ne jau izruna ir svarīga, bet teksts. Un tas ir labākajā gadījumā 1.klases līmenī vai arī tik pavirši un diletantiski gatavots, ka tādu darbinieku nepieņemtu darbā nevienā privātajā firmā.

Atbildēt

bendes meitiņa

20.11.2020. 10:55

Pietiekami laba angļu valoda ar netraucējošu latvieša akcentu. Tekstā neiedziļinājos, bet izskatās, ka te kādam problēmas ar uzbraucienu Lukam.
Anonīmais pietiek autors pats angliski neko nejēdz un nepārprotami pārstāv austrumu monarhu/diktatoru inteseses.

Atbildēt

20.11.2020. 09:10

»

performance intensiva

Mēs visi,un daudzi citi,protams, izdarītu labāk.Pagaidām tikai komentējam,bet,kad atpogāsimies


Kādēļ vispār jārunā angliski? Latviski un lai kungiem tiek tulkots.
Parasti jau mūsu kangari runā ar kungiem angliski, lai savas mēles viņiem dziļāk dibenos iebāzt.
Kad atbrauc ukraiņu deputāti, tad ar viņiem gan latviski runāja nodrošinot tulkošanu

Atbildēt

Kompetenču izglītība

20.11.2020. 09:07

Šobrī Latvijas skolās bērni tiek mācītu bez mācību līdzekļiem. Lielā daļā priekšmetu dažādās klasēs nav macību līdzekļu!!! Mācību grāmatas nav ne skolniekiem, ne skolotājiem.
Pajautājiet par to saviem bērniem.
Nav pat zināms kādi būs eksāmeni, kas bērniem vispār jāmāca.

Atbildēt

Pidgin English

20.11.2020. 04:17

Konkrēts ūdens tā runa. Of the part un on the part neatšķiršana baigi jau nepārsteidz.

Atbildēt

performance intensiva

20.11.2020. 00:22

Mēs visi,un daudzi citi,protams, izdarītu labāk.Pagaidām tikai komentējam,bet,kad atpogāsimies ...

Atbildēt

pietiek lsītājs,ha-ha

20.11.2020. 00:20

Sieviešu nīdēja "portāls" tur savu kanti.Palasi atkal savas grāmatiņas,kūmiņ.Atdod naudu!

Atbildēt

buntavnieks

19.11.2020. 23:39

»

Elmars

Nu ko darīt, KARMA, ponimaješšš. Katra tauta ir pelnījusi tādu valdību, kāda tai ir... Demokrātijas postulāts, ponimaješšš


Loģiski, 1000 gadu reņģēdājiem nav bijuši vadoņi, pārsvarā bubinātāji. Bāleliņi ir bijuši varoņi graut, dedzināt un rūpīgi strādāt, ja kāds ar vicu stāv aiz muguras. Šis ir tipisks gadijums, nebija kas ar vicu preilenei stāv aiz muguras un dresētu, tik ilgi, kamēr būtu gan intonācija, gan tejātera cienīga mīmika. Velti no bāleliņa prasit vācu ornung vaiizcilibas vēlmi. Mums izcilība ir caurviju bezsakara muldofonismā! Tāpēc esam, kur esam. Kā teica kāds cieņgribis vīrs - domāsim labās domas kuras neesam izdomājuši....

Atbildēt

Harijs Poters

19.11.2020. 20:52

Ļoti labi, manuprāt. Labākajās PSKP kongresu tēžu tradīcijās. Tikai nav pieminēta partijas vadošā loma un iztrūkst pateicības CK un personīgi Leonīdam Iļjičam Brežņevam. Tas ir nopietns trūkums, biedri.

Atbildēt

ministri no konferences

19.11.2020. 20:05

A ko viņa īsti pateica?

Atbildēt

līdz slakterim kā līdz mēnesim

19.11.2020. 20:00

Liecies mierā, normāls spīčs ar bisher latgolas piesitienu. Nu labi, es 2 vārdus saklausīju- area un signifikent, pārējais more than ok. Pieliec klāt slaktera viģiku, sen nav šausmenes skatītas.

Atbildēt

P.

19.11.2020. 19:48

»

Diplomātiskais korpuss

Kurš no kura norakstīja? Šuplinska...


Viens pEdomnieks amatu savienošanas kārtībā piestrādā divās ministērijās. :)

Atbildēt

bembis

19.11.2020. 19:15

Normāla izruna. Viss štokos. Slakteris wr savu briesmīgo valodu ir 100x sliktāks par šo.

Atbildēt

Tālis

19.11.2020. 19:01

Šausmas un ...

Atbildēt

Elmars

19.11.2020. 18:51

Nu ko darīt, KARMA, ponimaješšš. Katra tauta ir pelnījusi tādu valdību, kāda tai ir... Demokrātijas postulāts, ponimaješšš.

Atbildēt

lauķis

19.11.2020. 18:42

»

Diplomātiskais korpuss

Kurš no kura norakstīja? Šuplinska...


Nu ko gan var gribēt no bezsuigas aitām un kāmīšiem?Tiem,kuri gāja un balsoja,nav svarīgi par ko,aiz kauna vajadzētu līst zemē.

Atbildēt

Diplomātiskais korpuss

19.11.2020. 17:53

Kurš no kura norakstīja? Šuplinska:
“Latvia will continue standing up for the sanction policy to be kept in place against the Belarussian officials who are responsible for unjustified violence and repression of the part of law enforcement authorities and for falsifying election results”

Rinkēvičs: “Latvia will continue standing up for the sanctions policy to be kept in place against the Belarusian officials who are responsible for unjustified violence and repression on the part of law enforcement authorities and for falsifying election results. ”
https://www.mfa.gov.lv/en/news/latest-news/66980-edgars-rinkevics-pledges-latvia-s-unwavering-support-for-the-people-of-belarus-in-meeting-with-leader-of-the-belarusian-political-opposition

Atbildēt

Garāmgājējs

19.11.2020. 17:53

Visu cieņu, protams, par uzdrošināšanos runāt angliski, bet lasīt no lapiņas un nolasīt "Uniting Kingdom", ja pareizi sadzirdu, tas nozīmē, ka nav labi sagatavota runa.

Atbildēt

kā roka ar cimdu

19.11.2020. 17:48

sapas Šuplinska un idiotisms

Atbildēt

Franklins

19.11.2020. 17:36

Nopietni? Stāstīt ka cukurs ir cukurots. Kāds saistībā izglītības ministrei ir ar Baltkrieviju? Vai ir kaut kāda studentu, skolēnu apmaiņas programmā? Un kā viņa noteikti zina ka vēlēšanu rezultāti ir viltoti? Pati pārbaudīja?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kādēļ mēs ļaujam sevi apzagt?

FotoVispārzināma ir atziņa, ka cilvēks ir sabiedriska būtne. Daudz mazāk tiek runāts par tām likumsakarībām, kas nemainīgi, cauri gadsimtiem valda un ir valdījušas cilvēku sabiedrībā. Vienu šādu likumsakarību vienkāršos vārdos var formulēt šādi. Tie, kuri apvienojas, vienmēr izmanto, “apčakarē” un uzspiež savu gribu tiem, kuri dzīvo katrs par sevi.
Lasīt visu...

3

Labāk nelasiet šo, ja atceraties mūsu priekšvēlēšanu solījumus

FotoSaeima šajās dienas skata 2021. gada valsts budžeta un nodokļu reformas projektu. Šis valsts budžets būs īpaši nozīmīgs, jo daudzu cilvēku un uzņēmumu darbību ir ietekmējusi Covid-19 izraisītā pandēmija un labi mērķēts fiskālais stimuls var glābt daudzas darbavietas un ekonomiku kopumā. Turpretī neveiksmīga nodokļu reforma uzņēmējus var gremdēt un palielināt pelēkās ekonomikas apjomu.
Lasīt visu...

12

Kādi tad ir Latvijas valdības mērķi?

FotoPolitika Latvijā, nedaudz pārfrāzējot Vikipēdiju, ir sabiedrisks process, kurā dažādas iedzīvotāju interešu grupas jeb – kā tagad daudzi jau atklāti sauc partijas - uzņēmumi veic darbības savu oficiālo vai neoficiālo varas, ietekmes, ekonomisko vai citu mērķu sasniegšanai, pieņem rīcības plānus, kas ir saistoši visai sabiedrībai... Vienkārši nedaudz papētīsim, kas ir šie cilvēki un kā viņi rīkojas pasaules krīzes apstākļos.
Lasīt visu...

21

Covid-19 noliedzēju uzņēmumos uzliesmo vīruss

FotoAr vienas dienas intervālu ziņās ir parādījusies informācija par masveida COVID-19 uzliesmojumiem divos uzņēmumos – zivju pārstrādes cehā Brīvais vilnis un pansionātā Liepa. Pirmajā ar jauno koronavīrusu sasirguši 77 darbinieki, otrajā 100 klienti un darbinieki.
Lasīt visu...

12

Iesniegta pilsoņu iniciatīva par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē

FotoReaģējot uz 12. novembra Satversmes tiesas spriedumu, pilsoņu iniciatīvas platformā “Mana Balss” ir iesniegts aicinājums parakstīties par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē. Manā kā iesniedzēja ieskatā ir izdarīts spiediens uz likumdevēju, lai likumiski nostiprinātu pretdabiskas (homoseksuālas, transseksuālas u.tml.) “ģimenes” formas. 
Lasīt visu...

6

Lai panāktu Šuplinskas demisiju, skolotājiem jābūt gataviem streikot

FotoIzglītības un zinātnes ministres Ilgas Šuplinskas (JKP) neadekvātie un ar nozari nepārrunātie lēmumi attiecībā uz izglītības sistēmas pārvaldību visās tās līmeņos Covid-19 ārkārtas situācijas apstākļos degradē Latvijas izglītības un zinātnes sistēmu kopumā.
Lasīt visu...

21

Ar ticību, apziņu un divām puslodēm: sprediķis Rīgas Domā 2020. gada 18. novembrī

FotoVarbūt YouTube esat pamanījuši video, kur, skanot bezrūpīgajai dziesmai “Raindrops” (Lietus lāses), jauka meitene ar kafijas krūzi skatās pa logu. Kaut kur netālu paceļas atomsēne. No tumša virpuļa debesīs iznirst citplanētiešu kuģis. Viņa par to drusku sarauc pieri, bet uzsmaida tiranozauram, kurš mīdās aiz koka, un draudzīgi pamāj zombiju pūlim, kas tuvojas pa ielu. Klipa nosaukums – “Parasta diena 2020. gadā”.
Lasīt visu...

6

Par dzīvībām drošu izglītību – lai aizsargātu bērnu, skolotāju, vecāku un vecvecāku dzīcības

FotoKatra cilvēka dzīvība ir vērtība. Sevišķi to jūtam par tuvo un mīļo dzīvībām. Latvijas Republikas Satversmes 111. pants uzliek par pienākumu valstij aizsargāt cilvēku veselību, tās 93. pants – tiesības uz dzīvību. Satversmes ievads nosaka rūpes ne tikai par sevi, bet arī par saviem tuviniekiem un sabiedrības kopējo labumu, izturoties atbildīgi pret citiem.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Beidzot ir jāpiegriež skrūves "legālajai" Vislatvijas čakarēšanai

Sakarā ar valsts azartspēļu kantora Latvijas Loto "locekļu" aroganto attieksmi, ignorējot informācijas sniegšanas pienākumu viņu kosmisko algu kontekstā -...

Foto

Pacientu šķirošana COVID-19 pandēmijas laikā

Tiesībsargs ir saņēmis vairākus signālus, kurā Latvijas iedzīvotāji pauž savas bažas un satraukumu par Arta Žīgura rakstu vietnē „pietiek.com” par to,...

Foto

Manas personīgās domas par savu slimošanu par Covidu

Uzrakstīju savas personīgās domas par savu slimošanu ar Covidu. Raksts sanāca garš, grūti rakstījās uz telefona. Tātad:...

Foto

Kā strādā Parādnieka pasūtījumu galds

8.novembrī TV3 bija amizanti vērot, kā Saeimas deputāti centās pamatot, kāpēc atbalsta cigarešu ražotāju lobētos grozījumus akcīzes nodoklī. JKP galvenais nodokļu...

Foto

Nevalstiskās organizācijas gatavo iniciatīvu tautas referendumam par ģimenes aizsardzību

Četrdesmit nevalstisko organizāciju pārstāvji ir piesaistījuši ekspertus un apvienojušies kopīgā domnīcā, lai sagatavotu priekšlikumu pilsoņu parakstu vākšanai...

Foto

Es jums tagad izskaidrošu, kas rakstīts himnā: valsts prezidenta runa Latvijas Republikas proklamēšanas 102. gadadienā

Dārgā Latvijas tauta! Šogad ārkārtas situācijā mēs savas valsts dibināšanas svētkus...

Foto

Ģimenes institūta sabrukums izraisa tautas un pat civilizāciju bojā eju

Šodien, atzīmējot mūsu valsts 102. dzimšanas dienu, vēlos to sagaidīt ar svētu bijību un pateicību. Ne...

Foto

Pirts un skaistumkopšanas pakalpojumu aizliegšana ir nepārdomāta un postoša

Piektdien, 2020.gada 6.novembrī, pamatojoties uz Ministru kabineta rīkojumu Nr.655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” (turpmāk - Rīkojums) visā...

Foto

Aicinām valsts prezidentu Egilu Levitu "izlīst no alas"

Valsts prezidentam Egilam Levitam būtu pēdējais brīdis izlīst no paša vārdiem nosauktās "alas", lai aptvertu, kā dzīvo lielākā...

Foto

Veloceļš Čaka ielā: nav jāiesaistās demagoģijā ar hronometru rokā

Vēl krāsa uz velosipēdistu ceļa Čaka ielā nebija izžuvusi, kad Paulam Timrotam, Frederikam Ozolam un daudziem citiem...

Foto

Vēlēšanas 2020 – fronte tēva pagalmā?

Šī ir tā reize, kad ASV prezidenta vēlēšanas lika nodrebēt visai planētai bez izņēmuma. Nekad agrāk tai nav bijusi piekalta...

Foto

JKP plānotais transportlīdzekļu nodoklis ekoloģijas prizmā

Ir teiciens – nav sliktuma bez labuma. Pateicoties rūpniecības un lauksaimniecības nozaru degradācijai, izvērtējot 20 gadu posmu, Latvija ir līderis...

Foto

Es atzīstu savu kļūdu un uzņemos par to atbildību

Es esmu pieļāvis kļūdu. Man ir kauns, ka es esmu tā rīkojies Latvijas sabiedrības priekšā un manu...

Foto

Apsveicam, mūsu zīļu vācējam - nākamajam nācijas līderim un vadonim šodien 40

Šodien mūsu uzņēmuma vadītājam un viennozīmīgajam vadonim Mārim Simanovičam ir dzimšanas diena – viņš...

Foto

Māsiņas skafandros, kurām par to faktiski neko nepiemaksā

Iesaku noskatīties šo PROVINCI. Mūsu māsiņas Daugavpils reģionālās slimnīcas Infekciju slimību nodaļā, galvenajā COVID pacientu ārstēšanās, cerību un...

Foto

Īstais 2020.gada ASV vēlēšanu uzvarētājs(a)

Kā jau kāds no kolēģiem lasītājiem portālā norādīja, Džo Baidens ir pats vecākais jebkad ievēlētais ASV prezidents. Visu cieņu pret šo...

Foto

Viltvārži

Aizvien vairāk pasaulē ir tādu, kuri jūt nepieciešamību agresīvi izpausties. Šoreiz ne par to, kāpēc, kur tādi rodas utt. Šoreiz par sekām. Centīšos būt maksimāli...

Foto

Par veselības ministres Ilzes Viņķeles demisiju

Veselības ministrija ir vadošā valsts pārvaldes iestāde, kura organizē, koordinē un pārrauga veselības politikas īstenošanu, tai skaitā koordinē pretepidēmijas pasākumu...

Foto

Premjeram jāprasa veselības ministres demisija un jāpārņem veselības aprūpes kontrole vai pašam jāatkāpjas

Pēdējo dienu notikumi valdībā, īpaši asā komunikācija starp premjerministru Krišjāni Kariņu (JV) un...

Foto

Būs diskusijas, nepilnības un to labošana

Mīļie draugi un sekotāji, diemžēl koronavīruss atkal plosās pasaulē, Eiropā un Latvijā. Strauji aug saslimušo skaits, slimnīcas pildās un palielinās...

Foto

E-vēlēšanu iespējamā ietekme uz cilvēktiesībām

Valsts un pašvaldības darba pakāpeniska migrēšana uz digitālo un virtuālo vidi ir aktualizējusi arī tādu jautājumu kā tehnisko risinājumu ieviešana pilsoniskajās...

Foto

Mēs iecietīgi izturamies pret dažu koalīcijas locekļu privātajām un politiskajām neirozēm

Krīze, īpaši ilgstoša, ir stresa noturības tests. Covid-19 krīze ir globāla, tā pārbauda izturību veselām...

Foto

Andris Kudors un viņa raksts par Bībeli un homoseksualitāti

Senators, pseidokonservators un bijušais reliģiskās sektas pārstāvis Andis Kudors (Senators) nesen portālā TVNET pastāstīja, kas tur Bībelē faktiski ir...

Foto

Atkārtoti lūdzam nepieļaut zaļās zonas iznīcināšanu un satiksmes apgrūtināšanu lielveikalu būvniecības dēļ

Esam atkārtoti savākuši parakstus pret zaļās zonas iznīcināšanu Ziepniekkalnā, kur plānots būvēt lielveikalu Lidl, un...

Foto

Par labklājības ministres Petravičas publiski paustajiem meliem

Sociālo darbinieku biedrība (SDB) nevar klusēt situācijā, kurā labklājības ministre Ramona Petraviča publiski LTV raidījuma “Panorāma” sižetā un TV24...

Foto

Kur tad palikusi daudzā nauda?

Te pat pīlei jāsmejas. Es, godavārds, nesaprotu, kur palikusi daudzā nauda. Es tiešām godīgi nesaprotu, kā var tādā tempā notērēt tādu...

Foto

Maksāt par Zemgales atkritumu poligona ”Brakšķi” likvidāciju nāksies iedzīvotājiem

Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas (VARAM) plāns ieviest izmaiņas atkritumu apsaimniekošanas reģionu sistēmā kļūs par Zemgales...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska “noved” nevainīgu cilvēku līdz nāvei

Prokurores Daces Lapinskas rīcības dēļ esmu zaudējusi veselību un gandrīz arī dzīvību, ko apstiprina ne mani tukši...

Foto

Turcija

Agrāk bija saprotamāk un vieglāk. Ja negribēji aizskart kāda jūtas vai kādu pazemot, atlika nerunāt par to, kas šo kādu var aizskart vai tam būt...

Foto

Putina kliķei nekas nav svēts, tā savu ambīciju vārdā piesmej arī ticīgos

Šībrīža Krievijas centieni atsevišķos gadījumos piesegties ar reliģiju vai reliģiju piesaistīt propagandas aparātam ir...

Foto

Maskas ir efektīvas, un arī bērni saslimst ar COVID-19

Mēs, Latviešu ārstu un zobārstu apvienības valdes locekļi (www.lazariga.lv), aicinām un lūdzam Latvijas iedzīvotājus sekot secinājumiem un...

Foto

Kad pie lietas ķeras kariņveidīgi āksti

Vēl nesen tāda lupatveidīga radība premjera krēslā, kam Kariņš uzvārdā, ierunājās, ka naudas mums esot “tik daudz kā nekad”. Taču...

Foto

Kad medijs vienkārši ienīst baznīcu un ar apskaužamu periodiskumu nomelno pat savu, vietējo - Latvijas kristīgo baznīcu

Tikai pirms dažām dienām vietējais TVNET publicēja rakstu par...

Foto

Van Gog, noliec pindzeles un ej strādāt?

Daudzi impresionisma aizsācēji nevarēja nopelnīt, un, pēc mūsu finanšu ministra Reira ieteiktā, mums varbūt nebūtu impresionisma un citu ģēniju,...

Foto

Ministru prezidentam es ieteiktu uzlikt respiratoru arī tad, kad ļoti gribas izlikties par mediķi un izteikties

Es labprāt nēsāju masku slimnīcā un intensīvās terapijas nodaļā vai...

Foto

Par pulksteņa grozīšanu

Reizi gadā grozīt pulksteni un pāriet uz tā saukto vasaras laiku ir deviņpadsmitā gadsimta ideja, kuru pirmo reizi piedāvāja vīrs, vārdā Džordžs Hudzons,...

Foto

Es visu izdarīju lieliski, bet tagad atbildība jāuzņemas valdībai kopumā un premjeram kā komandas kapteinim

Lai kuram no uzskatiem piekrītat – SARS-CoV-2 vīrusa izplatības spējš pieaugums...

Foto

Vilks vai lācis? Jeb maskas - sociālā kontrole?

Iedomāsimies, ir jauks pavasara rīts, jūs esat pārvācies jaunā dzīvoklī un, mīkstās čībās sēžot jaunajā dīvānā, glaudāt savu...

Foto

Gudrie mācās no citu kļūdām, „gobzemieši” — no savējām: COVID-19 Krievijā

Šoreiz būs stāsts nevis par sen jau visiem apnikušo Aldi Gobzemu, Ciekura muļķībām, Pļaviņa folijas...