Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

BA

03.12.2021. 23:56

Vajadzētu otru prezidentu. Viens runātu, otrs skaidrotu, ko tas pirmais ir gribējis pateikt.

Atbildēt

nekur jau fukcijas nav uzrakstītas un parakstītas!!!!

25.11.2021. 20:17

»

kaķa smiekli

Tas grupējums piedāvāja vispirms samazināt ministriju skaitu. To laikam tava zelta zivtiņas atmiņa nepiefiksēja...


kurai ministrijai tad ir iekšējā kvalitātēs kontrole???????????????????????????????
bet laikam jau prezidemnts pat nezin, kas tas ir....

Atbildēt

kaķa smiekli

25.11.2021. 14:15

»

reāli rēcīgi

Kad praktiski to pašu pirms iepriekšējām vēlēšanām piedāvāja Kaimiņ-gobzema grupējums, tad tagadējie Levita gānītāji slapināja biksēs aiz sajūsmas


Tas grupējums piedāvāja vispirms samazināt ministriju skaitu. To laikam tava zelta zivtiņas atmiņa nepiefiksēja.
Ja Levits būtu rosinājis apvienot ministrijas, pirms tam veicot funkcionālo auditu un pārskatot, vai Pārresoru koordinācijas centrs un Valsts kanceleja jau neveic tās funkcijas, ko viņš iecerējis šiem pusministriem, vēl varētu padomāt.
Bez tā šim ierosinājumam lietderības koecients iir apaļa nulle. Darbības imitācija.

Atbildēt

mja

25.11.2021. 12:03

jo tālāk jo glupāk. MUMS JAU TA IR MEŽĀ STRĀDĀJOŠO STRUKTŪRA!!! RAŽO LABI JA 20 % VISI CITI APKALPO VAI ZOG VAI PARAZITĒ VADOT, SPORTOJOT, TĒLOJOT MĀKSLINIEKUS MĀCOT NEZIN KO, NEZIN KAM, NEZIN PRIEKŠ KAM........NEVIENS JAU SEVI NEATRAŽO DARBĀ
Tirgotāji ceļ inflāciju-mehānisms tāds: korumpanti dala pabalstus,muļķi tos notriec veikalos ( gudrie nevajadzīgo nepērk, liek ekonomikā)
u.t.t.t.
VAI ŠO VALSTI MAZ VAIRS IESPĀJAMS SAKĀRTOT??????????????????

Atbildēt

Skaisti

24.11.2021. 20:27

»

nu ko

izšķērdība un stulbums kā norma, darbības imitācija kā sasniegums


O, jā! Bet kā bez tā memus varētu taisīt tik masveidīgi?

Atbildēt

Divas versijas

24.11.2021. 20:26

»

kaktuss

Vai mums nepietiek ar teim itkā domājošajiem esošajiem!!Tikai kādas auzas savārītas uz nākamajiem 50 gadiem.Ja vien tas nav uzdevums no kādas lielvaras


1) valsti jāatbrīvo no iedzīvotājiem, lai varētu šeit, seismiski drošā vietā, no loģistikas viedokļa izdevīgā vietā - no visām pusēm, kraut te visdažādākos atkritumus.
2) jāsaaudzē tāds valsts parāds, lai par labu gāzes cenas piedāvājumu mūs varētu noandelēt Krievijai, pasakot, ka paši vainīgi.

Atbildēt

kaktuss

24.11.2021. 19:34

Vai mums nepietiek ar teim itkā domājošajiem esošajiem!!Tikai kādas auzas savārītas uz nākamajiem 50 gadiem.Ja vien tas nav uzdevums no kādas lielvaras!

Atbildēt

Derdz

24.11.2021. 19:03

diviem soļiem nākotnē pavelkot līdzi x 2 papīrus triju pirkstu kombinācijā visā antinākotnē

Atbildēt

reāli rēcīgi

24.11.2021. 18:58

Kad praktiski to pašu pirms iepriekšējām vēlēšanām piedāvāja Kaimiņ-gobzema grupējums, tad tagadējie Levita gānītāji slapināja biksēs aiz sajūsmas!

Atbildēt

Esmu pieradis kunga bīties...

24.11.2021. 18:17

»

Lapsene

Kārtējā reizie, ka prezidents demonstrē absolūtu neizpratni par valsts struktūru, starpnozaru sadarbību utt. Ierēdņu un valsts struktūru aparāts ir tā uzpūsts, ka drīz mums būs tikai divas iedzīvotāju grupas - ierēdņi un strādnieki. Valsts kanceleja ir tā, kurai jāvada koordinācija, jāpalīdz ministru...


Nu tāds joku plēsējs, kā spožā zvaigzne, pie mūsu politiķiem, ir pirmo reiz! Visi iepriekšējie ampelmaņi, ir tikai nožēlojami diletanti, dižā, gudrā prātvēdera priekšā! Kā taisa muti vaļā, tā sērdieņi nokrīt no podiņa. Viņam gan sen pienāktos vieta, ja ne Eiropas padomē, tad Ginesa grāmatā noteikti! Tavu gaišu galvu, varbūt viņam izdosies, valdību dubultot, lai gan daudzi liek sprunguļus viņa cēlajā ceļā! Nu neskaudīsim, pasaule tak viņu tik un tā nesapratīs...

Atbildēt

Uldis

24.11.2021. 18:11

»

krievu kroplim

Latvieši, lai kādi tie nebūtu, Latvijā nevar būt viestrādnieki, pēc definīcijas, bet krievu fašistiskie izdzimteņi, kuru katra senčos ir bijis viens vai vairāki NKVD nagu maucēji, nāves nometņu vertuhaji, vai zagradotrjad ložmetējnieki, katrs no tiem necilvēkiem ir intervents, kam vispār nav jāmaitā...


"vertuhaji" ir netulkots tiešais patapinājums no slāvu cilmes valodas kroplīga slenga, ko parasti lieto tādi civilizācijas atkritumi no slimas, tumsonīgas, asinskāras un sātana apsēstas fašistisko izdzimteņu vergu nācijas, kuru nicina visa cilvēce, totāli nozombēti krievžīdu postsavoki, pravoslavnutizēti mongoloīdi, sliktās sievietes defektīvās idiotu atvases, bomžaru izkārnītas dizentērijas gļotas, dizentērijas lēkmē izdzimuši plānprātiņi, zemāko primātu izdzimteņu pabiras, krievu militāristu atvases, okupantu garnizona "podsobkā" taisīti bastardi, krievu kazarmās taisītie kropļi, fašistu līdzskrējēji, maukas bērnu mēsli, maukas un atkritumu krustojumi, krievžidu spermas produkti, absolūti bezprincipa mērgļi, degradēti bidlas, čekas kurmji, prokremliskie zagļi, pederastu skapja fanāti, defektīvi fekāliju stumdītāji, kolorado lenteņi, nospeķotie vatņiki, sasmirdušās partjankas, defektīvi bezvārda bezsugas organismu izkārnījumi, Solsberijas balagāna stipendiāti, reakcionāri Staļina sadisti, masu slepkavas, marodieri, kodol, ķīmiskie un civilās aviācijas teroristi, prātu izkūkojuši politbiroja locekļi, vergojošas lielgabalgaļas smerdeļi, badrijīgi siles sugasbrāļi, alkatīgi OIK afēristi gazpromizatori, bērnu andelētāji, latenti pedofiili, čekas kājslauķi, debiilie Šarikova-Švondera purni, fašisma - rusisma trako suņu izkārnījumi, rusofobie defekti, kuliirado lenteņi, margiināli proāmuriikāniski peediņi, fašistisko naciķu izdzimteņi, zilo draudziņu pidderillas un fašisti no dermoliiberastu zombiju skapja, slepkavību un terora aktu apoloģēti, morāli kropļi, delīrijā murgojošu alkašu šaļavas, sadistu un pederastu smrdeļi, zvēriski tumsonīgi un sātana apsēsti bendes, netīru fašistisko izdzimteņu bidlostānas pērtiķi, netīrie bezsmadzeņu lopi, vājprātīgi sātana apsēti absolūtā ļaunuma nesēji, degradētās sugas negatīvās selekcijas trakie suņi, asinskāru vienšūnnieku organismi, tumsonīgi lupatgalvas, atklāti fekāliju stumdītāji, bērnībā no incesta cietušie, ne tajā caurumā "izbubinātie", kas grib bāzt savus niecīgos izaugumus visur kur nevajag un nepārtraukti rokās paši savu mēslu kaudzēs, rietumokupantu fašistiskie atbrīvotāji ar ģenētisko atmiņu aiz bailēm piepļūtītos kerzavikos, kur fekāliju masas žļurkst nepārtraukti, zarnu infekciju perēkļi un tamlīdzīgi zemākās rases deģenerāti, deģenerātu kuces izdzimumi un koprofili homo pederastus sūdabrāļi, bezsmadzeņu beztiesīgi lopiņi kam nav nekādas vērtības, naudu nepelnoši, nonarkojušies un nodzērušies pederrasti, turklāt vēl pakaļā drrāzti sadisti - kā tu, nicināmais smirdīgais nolādētais izdzimtenis rietumdeŗmohomofilu perdeļu skapja tārps zemākais primāts homo debilatvanus.

Atbildēt

nu ko

24.11.2021. 17:01

izšķērdība un stulbums kā norma, darbības imitācija kā sasniegums...

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

24.11.2021. 16:39

Kucinas amats nākotnē?

Atbildēt

krievu kroplim

24.11.2021. 15:38

»

ASV protektorāts Latvija

Vislabākais veids kā uzlabot Latvijas valsts pārvaldi būtu aizsūtīt mājās viesstrādniekus kariņu un levitu


Latvieši, lai kādi tie nebūtu, Latvijā nevar būt viestrādnieki, pēc definīcijas, bet krievu fašistiskie izdzimteņi, kuru katra senčos ir bijis viens vai vairāki NKVD nagu maucēji, nāves nometņu vertuhaji, vai zagradotrjad ložmetējnieki, katrs no tiem necilvēkiem ir intervents, kam vispār nav jāmaitā mūsu brīnišķīgās planētas gaiss.

Atbildēt

autoram

24.11.2021. 15:33

Padari par nebijušiem Kariņu un Pavļutu un ieliec to vietā vienu pēc savas labākās sirdsapziņas, par Reiru un Pabriku, vēl vienu un par Rinkēviču un savas bijušās partijas biedru Bordānu, savu trešo cilvēku, un, pavisam droši, ka bez kaitniekiem lietas ies labāk.

Atbildēt

Zaiga

24.11.2021. 14:42

»

Lapsene

Kārtējā reizie, ka prezidents demonstrē absolūtu neizpratni par valsts struktūru, starpnozaru sadarbību utt. Ierēdņu un valsts struktūru aparāts ir tā uzpūsts, ka drīz mums būs tikai divas iedzīvotāju grupas - ierēdņi un strādnieki. Valsts kanceleja ir tā, kurai jāvada koordinācija, jāpalīdz ministru...


Pati situācija pašlaik mums ļauj sakārtot savu Valsts aparātu, nevis palielinot ierēdņu, vai ministru skaitu,bet katrai ministrijai nepieciešams izvērtēt esošo amatu nepieciešamību,jo pašlaik atklājas visas nepilnības štatu sarakstos.Ir daudzi amati,ko ieņem "attālināti strādājošie", bet būtu jātiek skaidrībā, cik daudz šo attālināto darbu tiešām dara, vai tikai saņem algu.Starpnozaru sadarbību ,bez ministra amata, var nodrošināt katras ministrijas Valsts sekretārs.

Atbildēt

pogaļa

24.11.2021. 14:04

Vai prezidents gatavo sev vietiņu nākotnē, jo visu laiku grib mums uztiept tos valsts ministrus? (Atkārtota ievēlēšana par prezidentu nedraud). Šis jautājums ir līdzīgs kā ar tām kultūras zemēm ( nu iedalīja, atsaucīgam cilvēkam medālis pasniegts, kas tālāk? Toties Rīgā Pētera baznīcu (kultūras pieminekli) apsaimniekos kaut kādi svešzemju dīvainīši- viss kā pie mums!!!

Atbildēt

Skaudīgs kultūras darbinieks

24.11.2021. 13:15

Saemā 534 darbarūķi , prez. kancelejā 59 u.t.t.kuru prioritāte savu algu celšana . Kāds labums mums ?

Atbildēt

Statistika

24.11.2021. 12:44

»

RP

Onka muld kā pa ķešu. Mūsu mazajai valstiņai tie mega dārgie ''pārvaldītāji'' ir jāsamazina , vismaz, uz pusi


Salīdzinot ar Franciju, uz valsts budžeta sēdošo skaits Latvijā ir astoņas reizes lielāks. Ja šai parazītu armija vēl pieskaita agresīvus ekonomikas iznīcinātājus kā piemēram apdrošinātājus, tirgotājus, mūziķus, sportistus un Russkij Mir kriminālo pasauli, kas Latvijā ieņem ļoti būtisku lomu, tad varas gaiteņu iemītniekiem būtu pašiem jānosēžas uz tiesas sola, lai izvairītos linčas tiesas.

Atbildēt

Deokupāciju dekolonizāciju deoligarhizāciju

24.11.2021. 12:24

Oho vajadzīgs kārtējais danusevič heinriks, kas dāsni lobētu partijniekus. Okupantu čekistiskā internacionālā sarkanā banda, kas iemitinājusies Saeimas ēkā, vairs nespēj nodrošināt starpnozaru sadarbību bez piešprices personīgai labklājībai.

Atbildēt

Labi! Jaunas žīda rebes!

24.11.2021. 11:55

Jauni savējie jaunos amatos, vairāk var sašķelt valsts vārvaldes darbību, apgalvojot pretējo.

Viss balstīts uz populistiskuem nodomoiem, lai turpinātu valsts bezatbildību.

Atbildēt

Lapsene

24.11.2021. 11:46

Kārtējā reizie, ka prezidents demonstrē absolūtu neizpratni par valsts struktūru, starpnozaru sadarbību utt. Ierēdņu un valsts struktūru aparāts ir tā uzpūsts, ka drīz mums būs tikai divas iedzīvotāju grupas - ierēdņi un strādnieki. Valsts kanceleja ir tā, kurai jāvada koordinācija, jāpalīdz ministru prezidentam pārredzēt lauku, bet tur jau ir tā lielākā problēma, ka tagadējais kancelejas vadītājs ir nespējīgs pārredzēt lauku, bez iniciatīvas, prasts izpildītājs, bet nevis vadītājs. Vajaga sakārtot to, kas ir, nevis izdomāt jaunus amatus!

Atbildēt

Žulis

24.11.2021. 11:44

Sapulcinot kopā desmit muļķus, nekādu gudru lēmumu no viņiem sagaidīt nav iespējams. Tas pats rezultāts būs, ja vienkopus sapulcināsim simts muļķus. Gudru lēmumu var panākt tad, ja desmit vai simts muļķiem pievieno kaut vienu gudro. Tikai tad šim gudrajam tie desmit vai simts muļķi nav vajadzīgi, jo viņi ar savu vāvuļošanu to gudro tikai traucēs.
Domāju, ka "nācijas tēvam" ir cits aprēķins. Viņš vadās pēc principa "jo vairāk iesaistīto, jo grūtāk atrast vainīgo". Un pats galvenais - vēl vienam bariņam "pareizo cilvēku" dot iespēju apgūt nodokļos nomaksāto naudu. Kā tas jau bija ar tā saucamā "vakcinēšanas biroja" izveidi.

Atbildēt

Lasītājs

24.11.2021. 11:26

Drīzāk vajadzētu divus ministrus atstāt, bet pārējos padzīt ar visiem ministriju liekēžiem. Tas mazinātu valsts izzagšanu, un piespiestu atlikušos sākt strādāt.

Atbildēt

Kaimiņš

24.11.2021. 11:02

Kad to alkatīgo žīdu no pils izmetīs? Lai iet dzīvot savos 12 īpašumos.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

24.11.2021. 10:37

Vislabākais veids kā uzlabot Latvijas valsts pārvaldi būtu aizsūtīt mājās viesstrādniekus kariņu un levitu.

Atbildēt

gunars

24.11.2021. 10:15

Nu ka Jus nesaprotat? Jo vairak ierednu un varai pietuvinatu darbonu ar labam algam, jo lielaka garantija, ka valesanas tiks nobalsots par tiem pasiem, kas sodien pie varas. Nu nemainisies Latvija kekas, kamer pastaves kropliga partiju sistema!!!

Atbildēt

nu ko te teikt

24.11.2021. 09:27

marš būdā, plušķi!

Atbildēt

RP

24.11.2021. 08:33

Onka muld kā pa ķešu. Mūsu mazajai valstiņai tie mega dārgie ''pārvaldītāji'' ir jāsamazina , vismaz, uz pusi.

Atbildēt

XFILE

24.11.2021. 08:18

Un ministru prezidents - kādam nolūkam domāts?

Atbildēt

paardomas

24.11.2021. 07:31

Cik ilgi vēl cilvēki ir gatavi paciest šo kosmosa atkritumu?

Atbildēt

Diagnoze

24.11.2021. 06:52

Onkulim jumts galīgi aizbraucis))))))

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Dalītais īpašums: ko darīt tālāk?

FotoLatvijā 90. gados notika revolūcija mājokļu sektorā. Pārmaiņas bija saistītas gan ar ēku īpašumu atdošanu bijušajiem īpašniekiem vai viņu mantiniekiem, gan ar māju privatizāciju, gan ar visu mājokļu uzturēšanas sistēmu.
Lasīt visu...

21

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

FotoŠonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk. Nacionālā apvienība aicināja premjeru padzīt amatam nepiemērotu ministri, pret ko premjers, Saeimas spīkera vārdiem runājot, neiebilda, taču pie viena padzina arī citu ministru, pret kuru nevienam pretenziju nebija.
Lasīt visu...

6

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

FotoKrievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības uzdevums bija maksimāli ātri atteikties no Krievijas gāzes un nodrošināt alternatīvas piegādes par saprātīgu cenu. Gandrīz trīs mēnešu laikā par to atbildīgais ekonomikas ministrs neko no tā nav spējis izdarīt.
Lasīt visu...

13

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

FotoŠobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares, aicinām valdību un koalīcijas partnerus nepieņemt pārsteidzīgus lēmumus.
Lasīt visu...

21

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

FotoVakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam spiedienam, ir nolēmis mani neatbalstīt. Šī būs mana pēdējā darba diena iekšlietu ministres amatā.”
Lasīt visu...

13

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

FotoLatvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu laikā mainīt ministru, kurš ir atbildīgs par daudzu šobrīd ļoti svarīgu jautājumu risināšanu, ir bezatbildīgi.
Lasīt visu...

21

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

FotoSociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju nepārdomāta rīcība un atsevišķu valsts amatpersonu aizvainojuši izteikumi izraisījuši Latvijas sabiedrībā pastiprinātu spriedzi, kādu mūsu valstī nav nācies piedzīvot pēdējo gadu desmitu laikā.
Lasīt visu...

21

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

FotoVai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar vācu armiju Otrā pasaules kara laikā?
Lasīt visu...

21

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

Foto“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts.
Lasīt visu...

21

Pārējo būs apēdusi inflācija...

FotoIkdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara dēļ briestošā pārtikas krīze pasaulē pacels cenas vēl neredzētos augstumos.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pavļuts pauž necieņu pret Ministru kabineta apstiprinātajām darba samaksas garantijām veselības nozares darbiniekiem

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) pauž nožēlu par Veselības ministrijas...

Foto

Jūs taču neiedomājāties, ka es jutīšos vainīga vai atbildīga par kaut jel ko?

Policijai, tai skaitā speciālo uzdevumu bataljonam, ir uzdots īstenot nulles tolerances politiku pret...

Foto

Vismaz nākamos desmit gadus valstij ar krievvalodīgajiem jākomunicē krieviski

Par politisku nāciju. Krievvalodīgie dalās trīs grupās: 20% jau ir daļa no politiskās nācijas, 30% ar savu...

Foto

Vispār jau 10. maijā viss bija diezgan labi, vienīgi Satversme mums ir tāda, kāda ir

Es nosodu tos cilvēkus, kas svin Krievijas agresiju. Tai pat laikā...

Foto

Laiki dāsniem pabalstiem un atbalstiem ir beigušies

959 miljoni eiro uz budžeta deficīta rēķina 2020. gadā, 2 miljardi 104 miljoni eiro uz deficīta rēķina 2021. gadā...

Foto

Ticiet vai ne, bet patieso apdraudējumu es saskatu virtuālajā vidē

Ik gadu 9. maijā visā Eiropas Savienībā mēs atzīmējam Eiropas dienu. Šodien tās fonā norit karš Ukrainā,...

Foto

Zaļās partijas Tavara dīvainības

Šī gada 27. martā Jaunmoku pilī, tiekoties Latvijas Zaļās partijas (LZP), Latvijas Zemnieku savienības, Liepājas partijas un partijas Latvijai un Ventspilij vadītājiem, LZP priekšsēdētājs...

Foto

Cik slikti, ka Latvija uzņem daudz bēgļu, bet nez kāpēc negrib viņus integrēt

Ukrainas bēgļu uzņemšana iezīmē pagriezienu daudzu Eiropas Savienības dalībvalstu, it sevišķi Ukrainas kaimiņvalstu,...

Foto

Ministre Golubeva uzskata, ka "konstatētie nodarījumi nav masveidīgi". Vajag vairāk?

„Vērtējot šos gadījumus kopējā likumpārkāpumu kontekstā, viennozīmīgi var apgalvot, ka konstatētie nodarījumi nav masveidīgi,” pēc iekšlietu...

Foto

Ja ne mēs, tad kurš vēl aizsargās ģimenes vērtības?

Ģimene, laulība, bērni – tās ir augstākās garīgās vērtības. Šobrīd ir nepieciešams, lai mēs tās aizsargātu. Piesedzoties...

Foto

Nebakstiet bijušo čekas ziņotāju – pareizticīgo metropolītu Aleksandru!

Populāra Latvijas ārste ar Ukrainas saknēm LTV intervijā precīzi raksturoja mūsu sabiedrības attieksmi pret krieviem. Pat, ja viņi...

Foto

Rietumos esam tikuši, tomēr padomju lausku lasītājus neesam lāga pieskatījuši

Tik daudz laimīgu cilvēku seju kā 1990. gada 4. maija pievakarē pēc Latvijas Republikas Augstākās padomes balsojuma...

Foto

4. maija ideālus daudzi ir nodevuši gluži nemanot

Laikziņi šogad sola 4. maija aukstuma rekordus. Acīmredzot vēl nav pienācis mirklis noņemt šalles un novilkt cimdus, kas...

Foto

Okupācijas stabs. Mani un citu līkloči

Tā jautājumu un komentāru gūzma, ko pēdējo nedēļu laikā esmu saņēmis saistībā ar bēdīgi slaveno Pārdaugavas stabu, sāk radīt aizdomas,...

Foto

Jurašs Nr. 2 tēmē uz Saeimu?

Ja piedzīvojām situāciju, ka bija divi Juraši - viens fiziskais ar miesu un asinīm, kas staigāja pa ielu un sniedza...

Foto

Orda ir jāsagrauj

Lielākajai daļai no mums jau sen ir skaidrs no ikdienas pieredzēm, ka PSRS koloniālā minoritāte Latvijā pārstāv svešu pasauli, uz kuru mūsu kultūras...

Foto

Reirs melo

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) vērš uzmanību, ka finanšu ministrs Jānis Reirs 28. aprīlī LTV raidījumā “Šodienas jautājums” sniedza...

Foto

Es dodos atpakaļ uz Latviju, kur visi mani apskauž un ienīst, jo man ir jauns funktieris

Esmu ceļā uz Madridi, lai dotos uz Latviju. Šis ir...

Foto

Aicinu valdību uz nekavējošu rīcību pārtikas cenu dramatiska kāpuma apstākļos: Latvijai draud bada gads

Izvērtējot situāciju lauksaimniecībā, jāsecina, ka atsevišķiem produktiem prognozēto 50% pieaugumu vietā, cena...

Foto

Domājam ar savu galvu!

Latvijas pilsoņiem! Krievijas iebrukums Ukrainā liek domāt arī par nenodrošināto un neskaidro Latvijas tautas stāvokli. Sabrūkot PSRS, kādi slepeni protokoli un, iespējams,...

Foto

Latvijai tuvojas vēl nepieredzēta krīze

Kurināmā, degvielas, elektrības, izejvielu un rezultātā pārtikas cenu kāpums jau ietekmē un ietekmēs vēl vairāk katru Latvijas iedzīvotāju. Viennozīmīgi visvairāk cietīs...

Foto

Kāpēc Ukraina uzvar?

Kāpēc Ukraina uzvar, lai gan frontes līnijā var būt zaudējumi, ir teritoriju okupācija, kritušie un civiliedzīvotāju deportācijas? Uzvar – morāli! Ukraiņu tautu, armiju...

Foto

Par pareizticības žandarmu Kudoru

Lai kā Andris Kudors necenstos zem Ukrainas karoga paslēpt, ka viņš ir patoloģisks melis, sektants un manipulators, padodas tas viņam ne pārāk...

Foto

“Bēgļi” no Krievijas nav jāuzņem, nekādas jaunas uzturēšanās atļaujas – terminētas, pastāvīgās, vienalga kādas!

“Latvijas Avīze” 20. aprīlī publicēja interviju ar Saeimas deputātu Ainaru Latkovski, kurā politiķim...

Foto

Ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu

Daži praksē balstīti padomi domas konstrukcijai, ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu....

Foto

Mūs aizmirsa!

Atsaucoties uz Ķīles Pasaules ekonomikas institūta publicēto informāciju par valstu sniegto atbalstu Ukrainai, kurā norādīta nepatiesa informācija par Latvijas sniegto atbalstu Ukrainas bruņotajiem spēkiem,...

Foto

Mēs esam atraduši jaunu veidu, kā paspēlēties ar pilsonību, tagad kā piesegu izmantosim Ukrainas bēgļus

Šobrīd Saeima skata grozījumus Pilsonības likumā, kuros nav noteikts, pie kādiem...

Foto

Sarkanā "profesūra" stingri stāv okupekļa sardzē

Viens no pazīstamākajiem sarkanās profesūras ideologiem Mārtiņš Kaprāns sociālajā vietnē “Twitter” ierakstījis: “Rodas iespaids, ka Kompartijas propagandas orgāna “Cīņa” tiešie...

Foto

Nomest līķautu atjaunotā dzīvē

“Vai jums nav zināms, ka mēs visi, kas Jēzus Kristus Vārdā esam kristīti, esam iegremdēti Viņa nāvē? Jo mēs līdz ar Viņu...

Foto

Mamuška

Ukrainas austrumos notiek karaspēka koncentrēšana izšķirošai milzu kaujai. Nav skaidrs, kāpēc tāda kauja būtu vajadzīga, tomēr abas puses apbrīnojamā vienprātībā savelk spēkus, apšauda viens otru,...

Foto

Spriežam par „kolektīvo Putinu”. „Zombie, what’s in your head?”*

Pēc ziņām, foto un video no Bučas šķiet, ka vārdi ir sekli un nespēj ietvert visu, kas...

Foto

Sankcijas – trīs piedāvājumi

Līdz ar sankciju paplašināšanu pret Krieviju un atbalsta (militārā, humānā, ekonomiskā, visa iespējamā) palielināšanu Ukrainai, ir vērts arī, tēlaini izsakoties, iztīrīt un...

Foto

Ienīst necilvēcību ir normāli

Krievijas karš un genocīds pret ukraiņiem daudziem ir radījis iekšēju cīņu pret arvien pieaugošām naida un dusmu jūtām pret okupantu necilvēkiem. Mēs...

Foto

Par karu Ukrainā un medicīnas konsekvencēm

Karš nozīmē agresiju pret cilvēku dzīvību un veselību. Ukrainas kara tuvākās un ilgtermiņa sekas veselībai kļūst katastrofālas. Televīzijas kanālos un internetā...

Foto

Ministri Golubevu netraucēt ar zagļiem: viņai jāizdomā jauns joku video

Jūrmalā atkal siro zagļi – melnīgsnēji vīreļi, kuri šoreiz uzdodas par „ukraiņiem” un meklē „darbu”. Tagad...

Foto

Nils rekomendē svecītes

Jāatzīst, ka, kamēr Rīgas “gauleiters” bija Nils Ušakovs, galvaspilsēta zēla tīri labi. Bija, par ko mēru sunīt, un par savu kabatu politiķis neaizmirsa,...

Foto

Okupācijas muzeja brīvdabas ekspozīciju vajag apmūrēt ar mūri

Ir skaidrs, ka okupantu pieminekli līdz 9.maijam mēs nepagūsim nojaukt. Ja vien krievi paši neuzmetīs atombumbu, tas stāvēs....

Foto

Mūsu policisti ir ļoti, ļoti, ļoti lojāli, nemaz nedomājiet to apšaubīt!

Valsts policija ir iepazinusies ar bijušā iekšlietu ministra M. Gulbja intervijas izteikumiem kādā raidījumā, kurā...

Foto

Man ir daudz domu par visu ko, bet visvairāk par lielisko mani pašu

Es citkārt domāju, kas tad ir mans noziegums pret valsti ar nosaukumu Latvija....