Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

BA

03.12.2021. 23:56

Vajadzētu otru prezidentu. Viens runātu, otrs skaidrotu, ko tas pirmais ir gribējis pateikt.

Atbildēt

nekur jau fukcijas nav uzrakstītas un parakstītas!!!!

25.11.2021. 20:17

»

kaķa smiekli

Tas grupējums piedāvāja vispirms samazināt ministriju skaitu. To laikam tava zelta zivtiņas atmiņa nepiefiksēja...


kurai ministrijai tad ir iekšējā kvalitātēs kontrole???????????????????????????????
bet laikam jau prezidemnts pat nezin, kas tas ir....

Atbildēt

kaķa smiekli

25.11.2021. 14:15

»

reāli rēcīgi

Kad praktiski to pašu pirms iepriekšējām vēlēšanām piedāvāja Kaimiņ-gobzema grupējums, tad tagadējie Levita gānītāji slapināja biksēs aiz sajūsmas


Tas grupējums piedāvāja vispirms samazināt ministriju skaitu. To laikam tava zelta zivtiņas atmiņa nepiefiksēja.
Ja Levits būtu rosinājis apvienot ministrijas, pirms tam veicot funkcionālo auditu un pārskatot, vai Pārresoru koordinācijas centrs un Valsts kanceleja jau neveic tās funkcijas, ko viņš iecerējis šiem pusministriem, vēl varētu padomāt.
Bez tā šim ierosinājumam lietderības koecients iir apaļa nulle. Darbības imitācija.

Atbildēt

mja

25.11.2021. 12:03

jo tālāk jo glupāk. MUMS JAU TA IR MEŽĀ STRĀDĀJOŠO STRUKTŪRA!!! RAŽO LABI JA 20 % VISI CITI APKALPO VAI ZOG VAI PARAZITĒ VADOT, SPORTOJOT, TĒLOJOT MĀKSLINIEKUS MĀCOT NEZIN KO, NEZIN KAM, NEZIN PRIEKŠ KAM........NEVIENS JAU SEVI NEATRAŽO DARBĀ
Tirgotāji ceļ inflāciju-mehānisms tāds: korumpanti dala pabalstus,muļķi tos notriec veikalos ( gudrie nevajadzīgo nepērk, liek ekonomikā)
u.t.t.t.
VAI ŠO VALSTI MAZ VAIRS IESPĀJAMS SAKĀRTOT??????????????????

Atbildēt

Skaisti

24.11.2021. 20:27

»

nu ko

izšķērdība un stulbums kā norma, darbības imitācija kā sasniegums


O, jā! Bet kā bez tā memus varētu taisīt tik masveidīgi?

Atbildēt

Divas versijas

24.11.2021. 20:26

»

kaktuss

Vai mums nepietiek ar teim itkā domājošajiem esošajiem!!Tikai kādas auzas savārītas uz nākamajiem 50 gadiem.Ja vien tas nav uzdevums no kādas lielvaras


1) valsti jāatbrīvo no iedzīvotājiem, lai varētu šeit, seismiski drošā vietā, no loģistikas viedokļa izdevīgā vietā - no visām pusēm, kraut te visdažādākos atkritumus.
2) jāsaaudzē tāds valsts parāds, lai par labu gāzes cenas piedāvājumu mūs varētu noandelēt Krievijai, pasakot, ka paši vainīgi.

Atbildēt

kaktuss

24.11.2021. 19:34

Vai mums nepietiek ar teim itkā domājošajiem esošajiem!!Tikai kādas auzas savārītas uz nākamajiem 50 gadiem.Ja vien tas nav uzdevums no kādas lielvaras!

Atbildēt

Derdz

24.11.2021. 19:03

diviem soļiem nākotnē pavelkot līdzi x 2 papīrus triju pirkstu kombinācijā visā antinākotnē

Atbildēt

reāli rēcīgi

24.11.2021. 18:58

Kad praktiski to pašu pirms iepriekšējām vēlēšanām piedāvāja Kaimiņ-gobzema grupējums, tad tagadējie Levita gānītāji slapināja biksēs aiz sajūsmas!

Atbildēt

Esmu pieradis kunga bīties...

24.11.2021. 18:17

»

Lapsene

Kārtējā reizie, ka prezidents demonstrē absolūtu neizpratni par valsts struktūru, starpnozaru sadarbību utt. Ierēdņu un valsts struktūru aparāts ir tā uzpūsts, ka drīz mums būs tikai divas iedzīvotāju grupas - ierēdņi un strādnieki. Valsts kanceleja ir tā, kurai jāvada koordinācija, jāpalīdz ministru...


Nu tāds joku plēsējs, kā spožā zvaigzne, pie mūsu politiķiem, ir pirmo reiz! Visi iepriekšējie ampelmaņi, ir tikai nožēlojami diletanti, dižā, gudrā prātvēdera priekšā! Kā taisa muti vaļā, tā sērdieņi nokrīt no podiņa. Viņam gan sen pienāktos vieta, ja ne Eiropas padomē, tad Ginesa grāmatā noteikti! Tavu gaišu galvu, varbūt viņam izdosies, valdību dubultot, lai gan daudzi liek sprunguļus viņa cēlajā ceļā! Nu neskaudīsim, pasaule tak viņu tik un tā nesapratīs...

Atbildēt

Uldis

24.11.2021. 18:11

»

krievu kroplim

Latvieši, lai kādi tie nebūtu, Latvijā nevar būt viestrādnieki, pēc definīcijas, bet krievu fašistiskie izdzimteņi, kuru katra senčos ir bijis viens vai vairāki NKVD nagu maucēji, nāves nometņu vertuhaji, vai zagradotrjad ložmetējnieki, katrs no tiem necilvēkiem ir intervents, kam vispār nav jāmaitā...


"vertuhaji" ir netulkots tiešais patapinājums no slāvu cilmes valodas kroplīga slenga, ko parasti lieto tādi civilizācijas atkritumi no slimas, tumsonīgas, asinskāras un sātana apsēstas fašistisko izdzimteņu vergu nācijas, kuru nicina visa cilvēce, totāli nozombēti krievžīdu postsavoki, pravoslavnutizēti mongoloīdi, sliktās sievietes defektīvās idiotu atvases, bomžaru izkārnītas dizentērijas gļotas, dizentērijas lēkmē izdzimuši plānprātiņi, zemāko primātu izdzimteņu pabiras, krievu militāristu atvases, okupantu garnizona "podsobkā" taisīti bastardi, krievu kazarmās taisītie kropļi, fašistu līdzskrējēji, maukas bērnu mēsli, maukas un atkritumu krustojumi, krievžidu spermas produkti, absolūti bezprincipa mērgļi, degradēti bidlas, čekas kurmji, prokremliskie zagļi, pederastu skapja fanāti, defektīvi fekāliju stumdītāji, kolorado lenteņi, nospeķotie vatņiki, sasmirdušās partjankas, defektīvi bezvārda bezsugas organismu izkārnījumi, Solsberijas balagāna stipendiāti, reakcionāri Staļina sadisti, masu slepkavas, marodieri, kodol, ķīmiskie un civilās aviācijas teroristi, prātu izkūkojuši politbiroja locekļi, vergojošas lielgabalgaļas smerdeļi, badrijīgi siles sugasbrāļi, alkatīgi OIK afēristi gazpromizatori, bērnu andelētāji, latenti pedofiili, čekas kājslauķi, debiilie Šarikova-Švondera purni, fašisma - rusisma trako suņu izkārnījumi, rusofobie defekti, kuliirado lenteņi, margiināli proāmuriikāniski peediņi, fašistisko naciķu izdzimteņi, zilo draudziņu pidderillas un fašisti no dermoliiberastu zombiju skapja, slepkavību un terora aktu apoloģēti, morāli kropļi, delīrijā murgojošu alkašu šaļavas, sadistu un pederastu smrdeļi, zvēriski tumsonīgi un sātana apsēsti bendes, netīru fašistisko izdzimteņu bidlostānas pērtiķi, netīrie bezsmadzeņu lopi, vājprātīgi sātana apsēti absolūtā ļaunuma nesēji, degradētās sugas negatīvās selekcijas trakie suņi, asinskāru vienšūnnieku organismi, tumsonīgi lupatgalvas, atklāti fekāliju stumdītāji, bērnībā no incesta cietušie, ne tajā caurumā "izbubinātie", kas grib bāzt savus niecīgos izaugumus visur kur nevajag un nepārtraukti rokās paši savu mēslu kaudzēs, rietumokupantu fašistiskie atbrīvotāji ar ģenētisko atmiņu aiz bailēm piepļūtītos kerzavikos, kur fekāliju masas žļurkst nepārtraukti, zarnu infekciju perēkļi un tamlīdzīgi zemākās rases deģenerāti, deģenerātu kuces izdzimumi un koprofili homo pederastus sūdabrāļi, bezsmadzeņu beztiesīgi lopiņi kam nav nekādas vērtības, naudu nepelnoši, nonarkojušies un nodzērušies pederrasti, turklāt vēl pakaļā drrāzti sadisti - kā tu, nicināmais smirdīgais nolādētais izdzimtenis rietumdeŗmohomofilu perdeļu skapja tārps zemākais primāts homo debilatvanus.

Atbildēt

nu ko

24.11.2021. 17:01

izšķērdība un stulbums kā norma, darbības imitācija kā sasniegums...

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

24.11.2021. 16:39

Kucinas amats nākotnē?

Atbildēt

krievu kroplim

24.11.2021. 15:38

»

ASV protektorāts Latvija

Vislabākais veids kā uzlabot Latvijas valsts pārvaldi būtu aizsūtīt mājās viesstrādniekus kariņu un levitu


Latvieši, lai kādi tie nebūtu, Latvijā nevar būt viestrādnieki, pēc definīcijas, bet krievu fašistiskie izdzimteņi, kuru katra senčos ir bijis viens vai vairāki NKVD nagu maucēji, nāves nometņu vertuhaji, vai zagradotrjad ložmetējnieki, katrs no tiem necilvēkiem ir intervents, kam vispār nav jāmaitā mūsu brīnišķīgās planētas gaiss.

Atbildēt

autoram

24.11.2021. 15:33

Padari par nebijušiem Kariņu un Pavļutu un ieliec to vietā vienu pēc savas labākās sirdsapziņas, par Reiru un Pabriku, vēl vienu un par Rinkēviču un savas bijušās partijas biedru Bordānu, savu trešo cilvēku, un, pavisam droši, ka bez kaitniekiem lietas ies labāk.

Atbildēt

Zaiga

24.11.2021. 14:42

»

Lapsene

Kārtējā reizie, ka prezidents demonstrē absolūtu neizpratni par valsts struktūru, starpnozaru sadarbību utt. Ierēdņu un valsts struktūru aparāts ir tā uzpūsts, ka drīz mums būs tikai divas iedzīvotāju grupas - ierēdņi un strādnieki. Valsts kanceleja ir tā, kurai jāvada koordinācija, jāpalīdz ministru...


Pati situācija pašlaik mums ļauj sakārtot savu Valsts aparātu, nevis palielinot ierēdņu, vai ministru skaitu,bet katrai ministrijai nepieciešams izvērtēt esošo amatu nepieciešamību,jo pašlaik atklājas visas nepilnības štatu sarakstos.Ir daudzi amati,ko ieņem "attālināti strādājošie", bet būtu jātiek skaidrībā, cik daudz šo attālināto darbu tiešām dara, vai tikai saņem algu.Starpnozaru sadarbību ,bez ministra amata, var nodrošināt katras ministrijas Valsts sekretārs.

Atbildēt

pogaļa

24.11.2021. 14:04

Vai prezidents gatavo sev vietiņu nākotnē, jo visu laiku grib mums uztiept tos valsts ministrus? (Atkārtota ievēlēšana par prezidentu nedraud). Šis jautājums ir līdzīgs kā ar tām kultūras zemēm ( nu iedalīja, atsaucīgam cilvēkam medālis pasniegts, kas tālāk? Toties Rīgā Pētera baznīcu (kultūras pieminekli) apsaimniekos kaut kādi svešzemju dīvainīši- viss kā pie mums!!!

Atbildēt

Skaudīgs kultūras darbinieks

24.11.2021. 13:15

Saemā 534 darbarūķi , prez. kancelejā 59 u.t.t.kuru prioritāte savu algu celšana . Kāds labums mums ?

Atbildēt

Statistika

24.11.2021. 12:44

»

RP

Onka muld kā pa ķešu. Mūsu mazajai valstiņai tie mega dārgie ''pārvaldītāji'' ir jāsamazina , vismaz, uz pusi


Salīdzinot ar Franciju, uz valsts budžeta sēdošo skaits Latvijā ir astoņas reizes lielāks. Ja šai parazītu armija vēl pieskaita agresīvus ekonomikas iznīcinātājus kā piemēram apdrošinātājus, tirgotājus, mūziķus, sportistus un Russkij Mir kriminālo pasauli, kas Latvijā ieņem ļoti būtisku lomu, tad varas gaiteņu iemītniekiem būtu pašiem jānosēžas uz tiesas sola, lai izvairītos linčas tiesas.

Atbildēt

Deokupāciju dekolonizāciju deoligarhizāciju

24.11.2021. 12:24

Oho vajadzīgs kārtējais danusevič heinriks, kas dāsni lobētu partijniekus. Okupantu čekistiskā internacionālā sarkanā banda, kas iemitinājusies Saeimas ēkā, vairs nespēj nodrošināt starpnozaru sadarbību bez piešprices personīgai labklājībai.

Atbildēt

Labi! Jaunas žīda rebes!

24.11.2021. 11:55

Jauni savējie jaunos amatos, vairāk var sašķelt valsts vārvaldes darbību, apgalvojot pretējo.

Viss balstīts uz populistiskuem nodomoiem, lai turpinātu valsts bezatbildību.

Atbildēt

Lapsene

24.11.2021. 11:46

Kārtējā reizie, ka prezidents demonstrē absolūtu neizpratni par valsts struktūru, starpnozaru sadarbību utt. Ierēdņu un valsts struktūru aparāts ir tā uzpūsts, ka drīz mums būs tikai divas iedzīvotāju grupas - ierēdņi un strādnieki. Valsts kanceleja ir tā, kurai jāvada koordinācija, jāpalīdz ministru prezidentam pārredzēt lauku, bet tur jau ir tā lielākā problēma, ka tagadējais kancelejas vadītājs ir nespējīgs pārredzēt lauku, bez iniciatīvas, prasts izpildītājs, bet nevis vadītājs. Vajaga sakārtot to, kas ir, nevis izdomāt jaunus amatus!

Atbildēt

Žulis

24.11.2021. 11:44

Sapulcinot kopā desmit muļķus, nekādu gudru lēmumu no viņiem sagaidīt nav iespējams. Tas pats rezultāts būs, ja vienkopus sapulcināsim simts muļķus. Gudru lēmumu var panākt tad, ja desmit vai simts muļķiem pievieno kaut vienu gudro. Tikai tad šim gudrajam tie desmit vai simts muļķi nav vajadzīgi, jo viņi ar savu vāvuļošanu to gudro tikai traucēs.
Domāju, ka "nācijas tēvam" ir cits aprēķins. Viņš vadās pēc principa "jo vairāk iesaistīto, jo grūtāk atrast vainīgo". Un pats galvenais - vēl vienam bariņam "pareizo cilvēku" dot iespēju apgūt nodokļos nomaksāto naudu. Kā tas jau bija ar tā saucamā "vakcinēšanas biroja" izveidi.

Atbildēt

Lasītājs

24.11.2021. 11:26

Drīzāk vajadzētu divus ministrus atstāt, bet pārējos padzīt ar visiem ministriju liekēžiem. Tas mazinātu valsts izzagšanu, un piespiestu atlikušos sākt strādāt.

Atbildēt

Kaimiņš

24.11.2021. 11:02

Kad to alkatīgo žīdu no pils izmetīs? Lai iet dzīvot savos 12 īpašumos.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

24.11.2021. 10:37

Vislabākais veids kā uzlabot Latvijas valsts pārvaldi būtu aizsūtīt mājās viesstrādniekus kariņu un levitu.

Atbildēt

gunars

24.11.2021. 10:15

Nu ka Jus nesaprotat? Jo vairak ierednu un varai pietuvinatu darbonu ar labam algam, jo lielaka garantija, ka valesanas tiks nobalsots par tiem pasiem, kas sodien pie varas. Nu nemainisies Latvija kekas, kamer pastaves kropliga partiju sistema!!!

Atbildēt

nu ko te teikt

24.11.2021. 09:27

marš būdā, plušķi!

Atbildēt

RP

24.11.2021. 08:33

Onka muld kā pa ķešu. Mūsu mazajai valstiņai tie mega dārgie ''pārvaldītāji'' ir jāsamazina , vismaz, uz pusi.

Atbildēt

XFILE

24.11.2021. 08:18

Un ministru prezidents - kādam nolūkam domāts?

Atbildēt

paardomas

24.11.2021. 07:31

Cik ilgi vēl cilvēki ir gatavi paciest šo kosmosa atkritumu?

Atbildēt

Diagnoze

24.11.2021. 06:52

Onkulim jumts galīgi aizbraucis))))))

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

13

Vēsturisks solis Eiropas Savienībā – EK nākusi klajā ar priekšlikumu Dabas atjaunošanas likumam

Foto22. jūnijā Eiropas Komisija nāca klajā ar vēsturisku priekšlikumu likumam par dabas atjaunošanu, kura mērķis ir atjaunot mūsu ekosistēmas un atgūt dabu visā Eiropā – gan lauksaimniecības zemēs un jūrā, gan mežos un pilsētvidē. Komisija arī apstiprināja priekšlikumu par 50% samazināt sintētisko pesticīdu lietošanu līdz 2050. gadam.
Lasīt visu...

10

Kam pelnīs pensijas mūsu bērni?

FotoPensiju "netaustāmo" līmeņu iemaksas nevajadzētu nodot bankām, bet nodot konkrētā iemaksātāja vecākiem - valsts fondam, kurš neuzkrāj neko, bet izmaksā iemaksu konkrēti bērna (iemaksātāja) vecākiem uzreiz, tikko šajā fondā līdzekļi ienāk.
Lasīt visu...

21

Nenopietnā rotaļa

FotoVasaras saulgrieži ir laiks, kad pati daba uz brīdi sastingst, lai ceļu pretī gaismai mainītu uz ceļu pretim tumsai. Attieksme pret gaismu un tumsu ir būtiska katra cilvēka dzīves sastāvdaļa, tā ietekmē ne tikai viņa ikdienas ritmu, bet arī uzskatus. To, ka pašā dabā labās gaismas kļūst mazāk, bet sliktās tumsas vairāk, nav iespējams uztvert nopietni. Nenopietnība kļūst par būtisku Līgo svētku sastāvdaļu, tā tiek ne tikai atļauta, bet pat pieprasīta.
Lasīt visu...

21

Atkal "Bolt" taksists: kā policija reaģēs uz kārtējo naida noziegumu?

FotoVakar “Krustpunktā” bija diskusija, vai patiešām tiesībsargājošās iestādēs realitāte ir nulles tolerance pret jebkādām kara, agresijas vai nacionālā naida kurināšanas izpausmēm. Liels paldies zvērinātam advokātam Laurim Liepam par principiālas pozīcijas paušanu. Jācer, ka Iekšlietu ministrijas un Valsts policijas izstrādātais algoritms darbosies arī praksē. Taču šobrīd izskatās, ka viss tik gludi gluži neiet.
Lasīt visu...

21

Boikots – trumpis kliķes piedurknē

FotoTautas galīgās nopotēšanas pret kroņa vīrusu (IMHO – nomušīšanas) plāns rudenī jau ir cilvēces izdeldētāju Latvijas dienderu darba kārtībā. Tā īstenošana ir atkarīga no 14. Saeimas vēlēšanām. Šīs vēlēšanas atšķiras no iepriekšējām, jo nenotiks spēkošanās nav starp labiem un sliktiem politiķiem vai arī mazākā ļaunuma izraudzīšanās. Notiks izšķirošā politiskā cīņa starp potētājiem un izdzīvot gribētājiem.
Lasīt visu...

21

Ir jāaptur šis briesmīgais rusofobijas uzliesmojums

FotoKad sociālajos tīklos virmo diskusija par to, vai kādam mediķim konkrētā situācijā vajadzēja vai nevajadzēja “reanimēt krievu”, manuprāt, ir sasniegts mūsu sabiedrībai kritisks punkts. Un ne tāpēc, ka kādam ir cēlusies roka ko tādu uzrakstīt – sociopāti ir sastopami ikvienā sabiedrībā. Sarkanā lampiņa iemirgojas tāpēc, ka nosodījums tādam pieļāvumam, ka ārsts varētu neglābt kādu cilvēku viņa tautības dēļ, tvītos nebūt nav vienprātīgs un principiāls.
Lasīt visu...

15

Putni pārsvarā ir monogāmi, daudzi – homoseksuāli: ko es uzzināju, braucot ar laivu pa Salacu

FotoEs pirmo reizi iemīlējos bērnudārzā - Viņa gulēja diendusu gultā, kas sanāca man blakus. Otra mana lielā mīlestība bija pirmajā klasē. Es vienmēr esmu zinājis, ka man patīk meitenes. Literatūras un mākslas žurnālā bija viens numurs, kur bija plika sieviete, tas mani vienmēr ļoti interesēja. Tāpat es biju atradis konversācijas vārdnīcā šķirkļus, kur apmēram kaut ko varēja saprast par seksu. Nekāda propaganda mani nebūtu padarījusi par geju, es vienkārši piedzimu hetero.
Lasīt visu...

21

Par "audzēšanu"

FotoNekad nesaki "ES audzēju". Tas izklausās lielīgi un uzpūtīgi. Bet - pats galvenais - tie ir MELI. Tu pat kārpu uz sava deguna nevari izaudzēt, nerunājot par kādu lopu vai veģetāru ēdam- vai skaistumlietu. Tu vari iesēt sēklu, aplaistīt, izravēt un rūpēties. Lopu tu vari pabarot, apkopt un pasargāt.. Un viss. Bet - tas neesi tu, kas audzē. Audzē Tas, kurš radīja sēklu un deva tai spēju dīgt, augt un dot ražu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Skolmeistaru nebūšanas

Nule pie Saeimas notika Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (LIZDA) rīkots pikets. Kopā ar līdzjutējiem sapulcējās aptuveni 3000 cilvēku. LIZDA priekšsēdētāja Inga Vanaga mēģināja pārliecināt...

Foto

Eiropas Cilvēktiesību tiesa pieņem vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem Krievijā

Šī gada 7. jūnijā Eiropas Cilvēktiesību tiesa (ECT) pieņēma vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem...

Foto

Īpaši uzņēmējiem. Biznesam. Saldumu fabrikai „Laima” un ikvienam

Maza atkāpe vēsturē. Pirmsākumos par ļaunumu uzskatīja komunistisko režīmu. Komunistus un čekistus. Pret šo režīmu iestājās Latvijā dzīvojošie...

Foto

Ja aizkulišu spēlētājs manipulē ar veselu frakciju...

Šodien jau ir skaidrs, ka es tieku atcelts no Saeimas drošības komisijas vadītāja amata. Reizē ar to es pametu...

Foto

Mūsu lieliskos karjera plānus nomelno nesaprātīgi un nepareizi domājoši ļautiņi!

Laikā, kad pasaule aktīvi cīnās ar pieaugošo viltus ziņu un dezinformācijas izplatību, ar nožēlu varam secināt,...

Foto

Par “padomju mantojumu”

Pēdējā laikā publiskajā telpā arvien neatlaidīgāk un uzbāzīgāk tiek sēta un kultivēta ideja par kaut kādu atbrīvošanos no “padomju mantojuma”. Parasti tas notiek...

Foto

Izsūtīto brīvība ir mana brīvība

„24. februāris manas ģimenes un manas klases atmiņā paliks kā baiļu un neziņas datums. Nepiedodams krievu iebrukums ukraiņu zemē. Vai atkal...

Foto

Nauda, veselība, veselības pratība un priekšvēlēšanu gaisotne

Priekšvēlēšanu gaisotnē sarosījušies ne tikai tie, kas nolēmuši balotēties un tikt ievēlēti 14. Saeimā, bet arī tie, kuri vēlēšanu...

Foto

Kariņa kungs, šķiet, jums patiesībā nav īstas sajēgas, vai un kā Latvijas patērētāji tiks nodrošināti ar tiem nepieciešamo dabasgāzes apjomu

Nav šaubu, ka šī vara energokrīzi...

Foto

Ogres novada dome lemj pakļaut postam vietējos iedzīvotājus turpmākos 30 gadus

9. jūnijā Ogres novada domes finanšu komitejas sēdē tika iznīcināta Ikšķiles un Tīnūžu iedzīvotāju iespēja dzīvot drošā...

Foto

Kas notika vakardienas koncerta laikā Liepājā

Jau koncerta sākumā trīs jaunieši no kustības “PAR!”, kas ir partijas “Attīstībai/PAR” pārstāvēta un kuras valdes locekļi ir Daniels Pavļuts...

Foto

"Mocekļiem" ieteicams zināt, cieši ielāgot un atcerēties, ka demokrātijai ir leģitīmas tiesības sevi aizsargāt

Padomju okupācijas režīma laikā ikviena pienākums bija katru dienu pret un par...

Foto

Cilvēks un tauta

Bieži dzirdēts pārmetums par nacionālismu ir atsevišķā cilvēka interešu nerespektēšana. Šī pārmetuma biežā atkārtošana to gan nepadara par patiesību. Tautiskais pasaules uzskats nenoliedz...

Foto

Ja enerģētikas nozarē sitīs X stunda, tad jārēķinās, ka visiem gāzes nepietiks

Pasaule kopš Krievijas iebrukuma Ukrainā 24. februārī ir mainījusies un nekad vairs nebūs tāda kā...

Foto

Kautrīgais epidemiologs

Epidemiologs Jurijs Perevoščikovs medijos* dalās ar pārdomām, aizdomām un padomiem saistībā ar pērtiķu bakām. Sākšu ar to, ka “spečuks” ir vai nu atpalicis savā...

Foto

„Govs” vai „pērtiķa” nācija?

Kā notiek globāli politiskie piebūrumi? Vai tos vienmēr pavada vispārīgs viltus un meli, kam seko draudi, šantāža un varmācība? Kāpēc to apzināti...

Foto

Labas ziņas cilvēku populācijai. Nu, gandrīz labas...

Vismaz uz laiku izgāzies cilvēces izdeldētāju perinātais plāns: panākt, ka pasaules valstu vadības paraksta līgumu, piekrītot pandēmiju laikā atdot...

Foto

Jautājumi Kariņam par valdības gatavību jēdzīgi palīdzēt sabiedrībai un tautsaimniecībai pārvarēt sagaidāmo enerģētikas krīzi

Ņemot vērā globālos politiskos un ekonomiskos procesus, kas saistīti ar notikumiem Ukrainā,...

Foto

Maslova āmurs un uz Pavļuta klavierēm nolikta darba nespējas lapa

“Ja vienīgais instruments, kas tev ir, ir āmurs, tad katru problēmu mēdz redzēt kā naglu” (If...

Foto

Maija Atmoda

Krievijas karš pret Ukrainu un vietējās 5. kolonnas bezkaunība ir izraisījusi latviešu mobilizēšanos Ukrainas atbalstam un savu interešu aizstāvībai. Pilsoniskā pašorganizēšanās, ko “Austošā Saule”...

Foto

Politiķiem jāsaprot, ka sabiedrības integrācija līdzšinējā izpildījumā ir neatgriezeniski izgāzies projekts

Paužot noraidošu attieksmi pret Pārdaugavas okupekļa nojaukšanas lēmumu, Latvijas Krievu savienība (LKS) organizējas protesta akcijas...

Foto

Nepieteiktais karš Latvijā: ar tiem, kuri šeit izturas kā iekarotāji, kā "krievu pasaules" kungi un noteicēji, integrēšanās nebūs iespējama

Šodien mēs zinām, ka 1997. gada jūnijā...

Foto

Četras lietas, kas pazudušas no Dabas resursu nodokļa likuma grozījumiem

Ražotājiem ir nepieciešama finansiāla motivācija samazināt iepakojumu un izmantot pārstrādājamu iepakojumu. Ir jāveicina pārstrādātu materiālu izmantošana...

Foto

Reklāmas, kas nepatīk kustībai „Par!”, ir jāaizvāc!

2022. gada maijā Liepājas ielās ir konstatēti AS “Liepājas autobusu parks” piederoši autobusi, uz kuriem izvietota politiska un neviennozīmīgi...

Foto

Mazliet par situāciju Ukrainā

1. Krievu spēkiem ir vietēja mēroga panākumi, pārraujot frontes līniju Donbasa frontē pie Popasnas pilsētas. Tas ir izdevies, sakoncentrējot spējīgākās vienības, tajā...

Foto

Valdības varonīgie “mikrorestarti” nevairo cerību, ka ziemā cilvēki būs siltumā un par to spēs norēķināties

Aizvadītājā nedēļā valdība lielākoties bija aizņemta ar savu kārtējo krīzīti. Tomēr...

Foto

Jauna NATO stratēģija un “aizvainota aknu desa”

Vācijas ārlietu ministre Annalēna Bērboka atklāj, ka līdzšinējā NATO stratēģija paredz agresijas gadījumā vispirms pamest Baltijas valstis un pēc...

Foto

Tā kā tieslietās viss kārtībā, vēršu savas rūpes enerģētikas nozares virzienā

Enerģētiskā atkarība ir viens no iedarbīgākajiem Krievijas ieročiem, kas tiek lietots neminstinoties, ja rodas vajadzība. To...

Foto

Krievu identitāte ir organizēta ap impēriski politiskiem simboliem

Attiecībā uz padomju pieminekļiem ir viens aspekts, par ko jābūt skaidram priekšstatam - visā Eiropā šie pieminekļi ir...

Foto

No Tamuža un Zakatistova lietas KNAB izkalis kārtējo čiku

Tagad jau piemirsies, bet 2018. gadā bija briesmīgs skandāls – KNAB darbinieki aizturēja Saeimas deputātu Artusu Kaimiņu...

Foto

Būtu tikai godīgi mums un visai Rietumu pasaulei atzīt beidzot faktu: Krievija ir fašistiska valsts

Kopš kara sākuma paralēli turpinu lasīt viedokļus gan no Krievijas, gan...

Foto

Kad deputāte atzīstas, ka deputāti pārstāv kādas grupas intereses...

Priekšstats, ka deputāts pārstāv tikai sava vēlētāja “viedokli, uzskatus un vēlmes”, rodas:...

Foto

Dalītais īpašums: ko darīt tālāk?

Latvijā 90. gados notika revolūcija mājokļu sektorā. Pārmaiņas bija saistītas gan ar ēku īpašumu atdošanu bijušajiem īpašniekiem vai viņu mantiniekiem, gan...

Foto

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

Šonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk....

Foto

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

Krievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības...

Foto

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

Šobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares,...

Foto

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

Vakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam...

Foto

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu...

Foto

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju...

Foto

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

Vai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar...

Foto

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts....

Foto

Pārējo būs apēdusi inflācija...

Ikdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara...