Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

ehh

11.11.2021. 12:41

Raksta autoram ziemā māja tiek sildīta ar mīlestību, neko citu neizmanto.

Atbildēt

Skaisti!

08.11.2021. 09:21

»

Skaisti!

Jūs gribat teikt,ka Rīgas pašvaldība ir tikai starpnieks starp Eiropas fondu naudām un privātīpašniekiem un ar galvvaspilsētas pašvaldības finansiālu atbalstu netiek renovētas ēku fasādes, tad jau RD slavinošās plāksnītes ir jāņem nost.Būtu interesanti iepazīties ar statistiku, cik % no kopējā skaita...


Domāju, ka tā ir vispārēja tendence ne tikai Rīgas pašvaldībā, bet arī citur un pieļauju, ka arī mežu apsaimniekošanā, ka akcents no atbalsta vietējiem, pašvaldībā dzīvojošiem, deklarētiem ir pārnests uz attīstītājiem/investoriem, aizmirstot pašvaldības jēgu un būtību, ko tā pārstāv.

Atbildēt

Skaisti!

08.11.2021. 01:43

»

Jānis

Jūsu rakstītais par aizņēmumiem no pašvaldībām saka, ka Jums ir nulle zināšanas par pašvaldību budžetu


Jūs gribat teikt,ka Rīgas pašvaldība ir tikai starpnieks starp Eiropas fondu naudām un privātīpašniekiem un ar galvvaspilsētas pašvaldības finansiālu atbalstu netiek renovētas ēku fasādes, tad jau RD slavinošās plāksnītes ir jāņem nost.Būtu interesanti iepazīties ar statistiku, cik % no kopējā skaita renovētāji ir vecie īpašnieki un cik attīstītāji/investori un cik % renovētajās ēkās atgriežas iepriekšējie īrnieki.

Atbildēt

Sistēma kalpo naudai

07.11.2021. 12:15

»

Jānis

Latvija ir atvērta ekonomika, kas nosaka saimniecību veidošanās struktūru. Lielums atkarīgs no profila. Valsts nedod nodokļu atlaides, bet to darām mēs visi. Latvija nav Šveice, lai subsidētu 3 govju saimniecības kalnos. Mežu vietā tīrumus nemaz nevar tā vienkārši ierīkot bez transformācijas un dārgas...


"Valsts nedod nodokļu atlaides" - muļķības. Visa sistēma būvēta uz tiem, kam jau ir. Ģimene ar bērniem, kas nespēj laikā pilnībā nomaksāt nodokļus, atbalsta vietā maksā mūžīgos uzrēķinus. Kamēr attīstītāji no pašvaldības budžeta, t.i. nodokļu maksātāju naudas, saņem aizņēmumus un būtiskas ieguldījuma atlaides. Vai kādu interesē attīstītāja sākuma kapitāla tiesiskā un ētiskā puse. Un ģimene ar bērniem ir šīs sabiedrības pamats tikai vārdos.

Atbildēt

Atjaunotās

07.11.2021. 09:37

»

Jānis

Latvija ir atvērta ekonomika, kas nosaka saimniecību veidošanās struktūru. Lielums atkarīgs no profila. Valsts nedod nodokļu atlaides, bet to darām mēs visi. Latvija nav Šveice, lai subsidētu 3 govju saimniecības kalnos. Mežu vietā tīrumus nemaz nevar tā vienkārši ierīkot bez transformācijas un dārgas...


mežaudzes tikai pēc gadiem 50 būs mežs,kurš varbūt būs mežs,nevis “burkāndobe”.Ir pilnīgi vienalga,kas iznīcina normālus mežus-tāda veida prostitūta kā mežcirtējs/cirvis Jānis(iepriekš.koments),vai pārpircējs/ cirvis Pēteris.

Atbildēt

eu!

07.11.2021. 09:36

»

nu

to vogels 06.11.2021. 12:01...


60 000 grāfu

Atbildēt

Jānis

07.11.2021. 08:33

»

Piebilde

No vienas puses jums ir taisnība, bet no otras, vai jums nepietiek ar 2 vai 3 tūkstošiem hektāru, kas priekš Latvijas jau ir desmit reižu par daudz. Mazajām saimniecībām līdz 10-20 ha šeit nav ļauts attīstīties un tādiem arī nav resursu meža vietā ierīkot tīrumus. Tad kad zemes platība būs ierobežota...


Latvija ir atvērta ekonomika, kas nosaka saimniecību veidošanās struktūru. Lielums atkarīgs no profila. Valsts nedod nodokļu atlaides, bet to darām mēs visi. Latvija nav Šveice, lai subsidētu 3 govju saimniecības kalnos. Mežu vietā tīrumus nemaz nevar tā vienkārši ierīkot bez transformācijas un dārgas samaksas par to. Tas, kas notiek, ir aizaugušo lauksaimniecības zemju attīrīšana. Tas, ka apaugums ir kļuvis par de facto mežu(pamatā neproduktīvs lapukoks), ir cits stāsts. Mežs vienmēr ir bijis Latvijas atjaunojamais resurss. Ķerus ir pērkama morāla prostitūta, kas raksta par LVM, bet NE REIZI navrakstījis par n-tajiem pārpircējiem, kas izcērt un neatjauno. Tas gluži tāpēc, ka tie Viesturam sen būtu pautus izravējuši. Bailīgs merkantils vaukšķis.

Atbildēt

Piebilde

06.11.2021. 17:55

»

Jānis

Lasu rakstu no atmodas laika: Kāpēc aizauga mūsu zeme un kāpēc aizgāja no tās cilvēki. Statistika par 1935. gadu - meži Latvijā 26.6 %. Latvija okupācijas laikā ir aizaugusi, bet tādi komunistu mazbērni kā ķerusi, brēc, lai tāda tāda arī paliek. To perdeli sen bija laiks deportēt no LAatvijas...


No vienas puses jums ir taisnība, bet no otras, vai jums nepietiek ar 2 vai 3 tūkstošiem hektāru, kas priekš Latvijas jau ir desmit reižu par daudz. Mazajām saimniecībām līdz 10-20 ha šeit nav ļauts attīstīties un tādiem arī nav resursu meža vietā ierīkot tīrumus. Tad kad zemes platība būs ierobežota ar nodokļu svirām, kur lielajām saimniecībām ir progresīvais nodoklis, bet mazajām no valsts nodokļu atlaides, tad varēsim spriest, cik lauksaimniecības zemes mums ir vajadzīgs un cik meža. Šodien mežā nevaru pat kritušos kokus malkai savākt, jo mežus apsargā drošības dienests ar droniem, bet nokārtot formalitātes lai nopirktu, nevienam nav laika ķēpāties ar 20-40 m3

Atbildēt

Piebilde

06.11.2021. 17:38

Jūsu teiktais ir tikai daļa no posta, ko realizē pret latviešiem. Viena lieta ir shēmot un zagt pēc pašu sataisītiem likumiem, bet nākošā nelietība ir nepieļaut attīstību nevienam mazajam cilvēkam. Tante noadīja zeķes un tirgo uz ielas - arestēt un tiesāt. Uzbūvēji malkai šķūnīti - sodīt un nojaukt. Ir lieki desmit kilogrami tomātu un puscūcis ko varētu pārdot - meklē izziņas, kārto atļaujas un sertifikātus tāpat kā lieltirgotājs. Un tādi šķēršļi ir sataisīti uz katra soļa, lai tikai ne dod dievs kāds nepaliktu pašpietiekams ar savu darbu. Jā lūdzu, ejiet strādāt uz lielveikalu par minimālo, vergojiet lielzemniekam par minimālo, strādājiet vairumbāzēs, uz ceļiem un būvēm, bet nekad jums nepieļaus kļūt par nopietnu vidusslāni valsts mērogā, jo tas apdraud varas sistēmas pastāvēšanu un ienākumus. Pietiekami turīgi cilvēki vairs neņems ātros kredītus, neizmantos lētas preces un produktus, nekritīs stresā, lai lietotu narkotikas un alkoholu, bet tas viss ir neliešu bizness un galvenie ienākumi. Sarkanie ar krievu bandītiem nemaz citādāk pelnīt neprot kā tikai uz cilvēku nelaimes, meliem, neinformētības, nabadzības un monopola tiesībām, kas nodrošinātas tiem ar likuma spēku.

Atbildēt

Jens Z

06.11.2021. 16:19

Nav šaubu, ka Latvijas politikas pamatnostādne ir maksimāls neapstrādātu dabas resursu eksports tāpat kā daudzām citām atpalikušām jaunattīstības valstīm, kas izlaupa un noēd savu kapitālu. Tikai diemžēl zaļajiem propagandistiem Latvijā viņu propaganda ir viņu bizness, un līdz ar to ticamība - nulle. Arī šis raksts ir nulle. Ar dabas izpostīšanu eksporta nolūkos Latvija maksā par nevajadzīgi notērētiem / izzagtiem ārvalstu aizdevuniem, bet zaļie ideologi nespēj par paskaidrot, kas ir ekoloģiska saimniekošana un kamdēļ tā vajadzīga meža īpašniekam. Tik vien spēj kā trakās grētas līmenī pļerkstēt par oglekļa dioksīda kaitīgumu.

Atbildēt

nu

06.11.2021. 14:21

to vogels 06.11.2021. 12:01
--------------
bija jau arī pa kādam grāfam arī, vācbaltu muižniecība, protams, nebija tikai no baroniem:).1939.gadā viņus vadonis aicināja atgriezties tēvzemē, jo vajadzēja papildināt tautiešu rindas un saglabāt tautiešu dzīvību.Un tāpēc arī izbrauca.Būtu palikuši - savas dienas būtu beiguši tālu Ziemeļos.

Atbildēt

reņģe

06.11.2021. 14:00

Derētu ierobežot tos meža izzadzējus - likumīgos zaģļus, kuri izcērt valsts (visas tautas) mežus, bet augļus paklusām paši nokož vai atdod saviem saimniekiem kā banānus! Un tajā pašā laikā vaja konkrēti izraustīt kājiņas visiem tiem zaļās normalitātes paudējiem - kamēr tie vēl mazi - nav lielāka ļaunuma jaunākajois laikos - tieša biļete uz nabadzību, badu un iznīcību - ne jau visiem, protams, galvenie "zaļie" turpinās lidot privātos džetos un apspriest "vides problēmas", bet tiem, ko tagad sauc par "populāciju", tostarp arī tiem pašiem zaļajiem muļķiem.

Atbildēt

Es

06.11.2021. 13:16

Vērtīgs raksts. Latvijā daudz muļķīšu, kuriem ir iestāstīts, ka valsts īstenotais kurss 30 gadu laikā ir kaut kāds veiksmes stāsts. Problēma arī tāda , ka vērtīgo koksni pārdod kā apaļbaļķus un pat necenšas pielikt klāt pievienoto vērtību vismaz 80% eksporta. Atpakaļ mēs kā mežoņi nopērkam ārzmēs izgatavoto preci - mantu un čurājam karstu aiz prieka.
Paldies, Viestur, par problēmas izgaismošanu.

Atbildēt

Jānis

06.11.2021. 12:27

»

vogels

ne visi baltvācieši bija baroni, 1939 izbrauca tauta kas ielika pamatus visam par ko šodien spriedelējam..un mēģinam uzvārīties


Lasu rakstu no atmodas laika: Kāpēc aizauga mūsu zeme un kāpēc aizgāja no tās cilvēki. Statistika par 1935. gadu - meži Latvijā 26.6 %. Latvija okupācijas laikā ir aizaugusi, bet tādi komunistu mazbērni kā ķerusi, brēc, lai tāda tāda arī paliek. To perdeli sen bija laiks deportēt no LAatvijas.

Atbildēt

06.11.2021. 10:34

»

jaajaa

...bet egļu mežus (vecos lielos) tāpat tūlīt nograuzīs mizgrauzis, kas vairojas, klimatam paliekot siltākam


tad, jauns jājamzirdziņš egļu“mizgrauži”.Ir jau arī priežu, ir arī lapkoku tīteņi uttt.Varbūt nevajag postīt putnu ligzdošanu?

Atbildēt

06.11.2021. 10:30

»

vogels

ja vācu baroni nebūtu sastādijuši mežus, nebūtu šodienas tēmas


jā,vācu baroni ar savām rociņām pirms 150 gadiem sastādīja mežus:).Tie meži,kuriem ir 120-150 gadu sen ir tu-tūū.Man vislabāk patīk arguments,ka tiek teikts,ka tagad ir vairāk mežu,kā starpkaru Latvijā.Tikai loģika gan tā neliecina-tad cirta tikai ziemas periodā,visu darīja ar rokām-cirta,zāģēja,izveda ar zirgiem,baļķus līdz Rīgai varēja dabūt,tikai pludinot.Celmus lauza ar rokām, tos dedzināja,arī pašrocīgi.Tagad cērt cauru gadu,diendienā Harwesteri visa izmēra,sasmalcina,atzaro,izved traktori un smagās mašīnas.Nesalīdzināmi.Tagad par mežu skaita 30 cm sastādītu mežaudzi vai dabīgi ataugušu krūmāju,toreiz par mežu uzskatīja to,ko latv.val. tradicionāli saprot ar vārdu “mežs”.Un galu galā, kara gados un pēckara,mežos notika cīņas un slēpās cīnītāji.Kur mūsdienās ir kāds meža masīvs, kur varētu slēpties kāds”mežabrālis”?Tādu vienkārši nav.

Atbildēt

vogels

06.11.2021. 09:47

ja vācu baroni nebūtu sastādijuši mežus, nebūtu šodienas tēmas...

Atbildēt

Daba pati tiek galā bez naudas

06.11.2021. 08:18

Ja godīgi Latvija nenormāli aizaug un ar katru gadu krūmu un mežu platības palielinās. Cilvēki laukos izmirst lauki nīkst paliek aizauguši. Ir jau labi saņemt neko nedarot eiropas naudas ar nosaukumu saudzēsim dabu.

Atbildēt

lauķis

06.11.2021. 03:52

»

jaajaa

...bet egļu mežus (vecos lielos) tāpat tūlīt nograuzīs mizgrauzis, kas vairojas, klimatam paliekot siltākam


Šogad pat priekš copes salasīt mizgraužu kāpurus ir problemātiski.Cita lieta ir sveķu vēzis,bet tas vairojas tieši monokultūrā,tīrās egļu audzēs.Vai vērts atgādināt meža definīciju?
Klimats tiešām mainās bet cilvēks tur neko nevar ietekmēt.Un nevajag jaukt climata izmaiņas ar dabas izvarošanu un piesārņošanu.

Atbildēt

Grieze

06.11.2021. 02:37

Ķerusam lomkas, nauda izbeigusies.

Atbildēt

jaajaa

05.11.2021. 23:05

...bet egļu mežus (vecos lielos) tāpat tūlīt nograuzīs mizgrauzis, kas vairojas, klimatam paliekot siltākam...

Atbildēt

Litrs

05.11.2021. 21:37

.. ja rēķina litros, man aizdomas, ka visas jevropas naprjaga uz CO2 nedod ne 1 / 10 daļu no tā ko tundras dedzināšanā izdala..

un vēl vulkānus vajadzētu pierunāt parakstīt protokolus, kjoto un pārējos..

Atbildēt

Krūmi nav mežs

05.11.2021. 20:49

»

ilze

latvija ir aizaugusi.. apskataties bildes no 20-30 gadiem kur ir daudz tiirumi.. tagad tas viss ir aizaudzis.. es ar to gribu pateikt ka agraak mezhu bija mazaak nekaa tagad


Agrāk tur dzīvoja latvieši un audzināja sev viedus pēcnācējus. Kad bija beigusies kolhozu un meliorācijas vardarbība lauku apvidos, stafeti pārņēma prihvatizācijas uzvarētāji. Viņu politika tur dzīvojošo skaitu samazināja līdz minimumam, neatstājot pat pašiem nepieciešamās darba rokas.
Visiem taču zināms, ka pašpietiekams latvietis savā lauku sētā ir sistēmai daudz bīstamāks par amerikāņu raķetēm.

Atbildēt

Litrs

05.11.2021. 20:34

.. es nevaru saprast - tomātu audzēšana un ēšana ir CO2 negatīva darbība?

Atbildēt

Jā ilze

05.11.2021. 20:32

Vēl kādreizējāk te vispār bija jūra…

Atbildēt

ilze

05.11.2021. 20:16

latvija ir aizaugusi.. apskataties bildes no 20-30 gadiem kur ir daudz tiirumi.. tagad tas viss ir aizaudzis.. es ar to gribu pateikt ka agraak mezhu bija mazaak nekaa tagad..

Atbildēt

Tad ASV zaga vai tomēr sarkanais internacionāls

05.11.2021. 19:05

Pirms trijiem gadu desmitiem, saujiņa biedru noorganizēja okupācijas varas nepārtrauktību un jaunizceptās (nevis atjaunotās Latvijas) valsts izlaupīšanas uzsākšanu, bet pusotram miljonam Latvijas pamatiedzīvotāju, ar to garantējot nenovēršami lejupslīdošu dzīves līmeni. Uz šodienu varam rēķināties, ka šī nozieguma līdzdalībnieku skaits ir mērojams jau daudzos desmitos tūkstošu dalībnieku, kuri nebūt nav ieinteresēti pazaudēt "likumīgi" sazagto.

Atbildēt

lauķis

05.11.2021. 17:33

»

autoram

Vides aizsardzibu var salidzinàt ar covid epidēmiju. Kamēr mutė nesmelsies ūdens, lielākā daļa ļautiņu bļaus, ka cilvēka ietekme uz klimatu ir tikai zaļo izdonājums, lai dabutu naudu...


Nevajag jaukt cikliskus dabas procesus (globālā sasilšana) ar dabas un mežu izvarošanu.Pašlaik notiek totāla mežu iznīcināšana,totāla zemju noplicināšana un ķimizācija.Pēdējais brīdis šo visu apturēt,vai izmirt.Lai gan izmiršana notiks tāpat,potēšanas un bada ietekmē.Bads ir jau radīts mākslīgi tikai vairums to nevēlas saskatīt.

Atbildēt

sovoks

05.11.2021. 17:30

Mezi ir izlaupīti .Nav vairs sēņu ne ogu ne skabekļa Punkts!

Atbildēt

autoram

05.11.2021. 17:19

Vides aizsardzibu var salidzinàt ar covid epidēmiju. Kamēr mutė nesmelsies ūdens, lielākā daļa ļautiņu bļaus, ka cilvēka ietekme uz klimatu ir tikai zaļo izdonājums, lai dabutu naudu.
Lielai daļai par nākošajām paaudzęm nospļauties- pèc mums kaut ūdens plüdi. Ja sabiedriba nesacelsies pret mežu izciršanu, kāpu apbūvèßanu, pesticidu nesapratigu lietoßanu, nekas te nemainisies.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Mediķi varas kalpībā

Foto“Vīruss nevar izplatīties starp vakcinētiem cilvēkiem,” - šādas muļķības vēl vasarā melsa Pēteris Stradiņš, kuram piebalsoja citi dakteri. Kas melo vasarā, tas melo arī pārējos gadalaikos (Levits neļaus samelot). Turklāt šie mediķi nebūt nav pārtraukuši aģitēt par potēšanos pret kroņa vīrusu.
Lasīt visu...

18

Es labāk būšu BRĪVS ieslodzījumā nekā IESLODZĪTS brīvībā!

FotoEs kliegšu! Kliegšu un lamāšu tos kretīnus, kas uzdodas par kungiem manā Tēvzemē. Es lamāšu tos, kas sevi augstāk par cilvēkiem tur, kaut aiz kauna tiem jau sen zemē būtu jāielien. Pie velna Jūs visus! Pie velna peklē, kur Jūsu īstā vieta kungus tēlot būs. Šī izrāde jau pārāk ievilkusies. Tā jāpārtrauc tūlīt! Vairs nav nedz smieklīgi, nedz jautri. Vairs nav pat drāma absurdā. Nu skatītāji maksā par to ar savām asarām un sāpi.
Lasīt visu...

20

Levitam šobrīd ir arī citas vissvarīgākās prioritātes: Satversmes simtgade dod iespēju plašai diskusijai par demokrātijas stiprināšanu!

Foto18. janvārī valsts prezidents Egils Levits tiešsaistē tikās ar Nevalstisko organizāciju un Ministru kabineta sadarbības memoranda īstenošanas padomes NVO pārstāvjiem. Valsts prezidents sarunā īpašu uzmanību pievērsa nevalstiskā sektora nozīmīgajam darbam un iniciatīvām Satversmes simtgades gadā demokrātijas vērtību stiprināšanā: “Mūsu pilsoniskā sabiedrība ir aktīva, un pilsoniskās sabiedrības iespējas līdzdarboties ir pat augstākas nekā dažā labā senākā demokrātijā. Tas ir ļoti būtiski šajā laikā, kad demokrātija pasaulē piedzīvo pārbaudījumu laikus. Jūsu pienesums šajā gadā, stiprinot demokrātiju un pilsonisko līdzdalību, būs neatsverams.”
Lasīt visu...

8

Situācija ir kritiska, valdības enerģētikas krīzes risinājumi ir lēni un nepietiekami

FotoLatvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) valdības pārstāvjiem pieprasa nekavējošu rīcību enerģētikas krīzes pārvarēšanai, jo līdz šim piedāvātie atbalsta risinājumi ir nepietiekami un situācija energoresursu patērētājiem - gan uzņēmējiem, gan iedzīvotājiem - ir kritiska.
Lasīt visu...

20

Varbūt jūs satrauc rēķinu katastrofa, bet prezidents Saeimā iesniegs grozījumus Partiju finansēšanas likumā

Foto17. janvārī valsts prezidents Egils Levits Rīgas pilī tikās ar tieslietu ministru Jāni Bordānu, Saeimas Juridiskās komisijas priekšsēdētāju Juri Jurašu, Saeimas Juridiskās komisijas Tiesu politikas apakškomisijas priekšsēdētāju Inesi Lībiņu-Egneri un Saeimas Juridiskās komisijas Krimināltiesību politikas apakškomisijas priekšsēdētāju Andreju Judinu, lai izvērtētu 2021. gadā paveikto un pārrunātu plānotos darbus tieslietu jomā 2022. gadā.
Lasīt visu...

3

Ko gribam, to darām, kad vajadzēs informēt Finanšu ministriju, tad arī informēsim, bet sabiedrībai gar to vispār nav daļas

FotoLai nodrošinātu efektīvu valsts pārvaldes funkciju īstenošanu, pilnveidotu ierēdņu profesionālo kompetenci, valsts pārvaldē ir iedibināta ierēdņu pārcelšana jeb rotācija. Rotācija ir būtisks civildienesta izveides elements, un pārcelšana citā amatā valsts pārvaldē ir izplatīta prakse visā pasaulē, lai efektīvi veiktu valsts uzdevumu izpildi sabiedrības labā, elastīgi izmantojot civildienesta resursus pārvaldes iekšienē.
Lasīt visu...

21

Viedais Anonymous

FotoVispirms pateicos portālam PIETIEK par iespēju paust savu viedokli daudzos aktuālos jautājumos. Katra interneta vietne darbojas pēc saviem ieskatiem. Tā, piemēram, te komentāros ikviens var parakstīt savu tekstiņu ar jebkādu segvārdu. Troļļi izmanto šo iespēju, parakstot savus izteikumus ar populāru personu vārdiem vai literārajiem pseidonīmiem.
Lasīt visu...

21

“Zemcilvēkiem” šopinga nebūs!

FotoVietējie tirāniņi nolēmuši aizliegt tirdzniecības vietām samazināt publiski pieejamo platību darbam “sarkanajā režīmā”. Tirgotāji centās saglabāt peļņu, vienlaikus paliekot cilvēcīgi pret visiem klientiem. Tādējādi kupči pārkāpa valstī iedibināto segregāciju, ļaujot arī “zemcilvēkiem” baudīt šopinga prieciņu.
Lasīt visu...

21

Ar interesi gaidu, kad tad Šlesers beidzot sāks priekšvēlēšanu kampaņu!

FotoPretēji daudziem citiem mana prognoze ir tāda, ka Aināram Šleseram ir izredzes vēlēšanās. Tik tāds sīkums — ja viņš beidzot sāks savu kampaņu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

10 padomi, kā nepārvarēt krīzi

1. Vienmēr paturēt prātā divas sava laika nozīmīgu politiķu sentences: “Naudas ir tik daudz, kā vēl nekad nav bijis” (A.K. Kariņš) Tāpēc - pirkt!...

Foto

Modelēšana – “KO DARĪT?”

Nesen vairāki opozīcijas partiju pārstāvji un aktīvisti tikās, lai koordinētu savu pretdarbību huntai. Bija pārstāvētas partijas “Latvijā pirmā vietā”, “Likums un kārtība”,...

Foto

Atlīdzība par tautas izdeldēšanu

Činavnieki bāž roku tautas kabatā un nebaidās apdedzināties. Kariņa valdība dāsni atalgo sevi par iedzīvotāju spaidu potēšanu un atstāšanu bez darba, par...

Foto

Smēķēšanas lobists Reirs kā viens no Covid-19 nāves veicinātājiem

Brīdī, kad tapa šis raksts, Covid-19 globāli bija prasījis 5,478 miljonus dzīvību. Katru gadu pasaulē smēķēšanas dēļ...

Foto

Daudzlīmeņu segregācija Latvijā

Es uzskatu nepotēto diskrimināciju par segregāciju, jo pēc potes cilvēks atpakaļ izmainīties vairs nevar. Tātad atšķirība starp injicētajiem un neinjicētajiem ir nevis uzskatos...

Foto

Ko pašreizējie „lēmumi” liecina par to pieņēmēju prāta stāvokli?

Saeima kārtējo reizi atbalsta kārtējos pasākumus "ar mērķi apturēt straujo Covid-19 izplatību". Tikmēr PVO prognozē, ka dažu...

Foto

Bezroku antiutopija

Lai novērstu kleptomānijas epidēmiju, Pasaules Veselības organizācija (PVO), izpētot islāma valstu pieredzi, nolemj turpmāk visiem cilvēkiem noteikt obligātu vienas rokas amputāciju. Vietā tiks piedāvātas...

Foto

„Zombo-kaste”, „zombo-internets” un „modrā acs”

Eksistē jēdziens „zombējošā kaste” – daudzi tā sauc televizoru. Ceru, ka nav jāpaskaidro, kāpēc radies šāds nosaukums, jo visi esam ar...

Foto

Zahejs

Garīgās dzīves avots ir Dievs, un tam ir tiešs sakars ar cilvēka dvēseli. Evaņģēlijā ir stāstīts par kādu maza auguma cilvēku, kuru daudzi tolaik ienīda....

Foto

Vara un tauta – kā sadzīvosim jaunajā gadā?

Gadumijas TV uzrunas ir tāds savdabīgs politisks žanrs. Reti kurš cilvēks atceras to saturu (nu, protams, ar dažiem...

Foto

Ārkārtas situācija ir piesegs “izšķērdības ballītei”

Saeimas “Saskaņas” frakcija neatbalsta ārkārtējās situācijas pagarināšanu, kā to plāno noteikt Ministru kabinets, un Saeimas sēdē balsos pret šādu risinājumu....

Foto

Hunta cīnās ar dabu

Pērtiķu sugas “neko neredzu, neko nedzirdu, neko nesaku” bariņš paliek aizvien mazāks. Cilvēki visu redz, dzird un muti ciet netur. Patiesība lien laukā kā...

Foto

Hunta apjāj ganāmpulku

Nepotētos hunta sen uzskata par “zemcilvēkiem”. Vairs netiek slēpts, ka veselie pilsoņi jāiznīdē. Labklājības ministrijas variants – ar ekonomiskām represijām neļaut pārziemot. Ja...

Foto

Par rakstu "Gadumijā deltu mijot pret omikronu"

Labdien, godājamais Māri Uļģi! Es ar interesi izlasīju Jūsu rakstu ”Gadumijā deltu mijot pret omikronu”. Tajā bija interesanti fakti...

Foto

Cik lielisks ir viss, ko mēs darām un nedarām

Godājamie rīdzinieki! Šajā Vecgada vakarā atceros kādu sarunu vienā no Rīgas skolām, kurā biju ieradies, lai sveiktu...

Foto

Ironisks pārskats par Jaungada uzrunām

1. Neatceros, vai klausījos Godmaņa, Birkava, Gaiļa uzrunas, tiesa, toreiz migla izklīda, rozā brilles jau krita nost, taču cerība vēl nebija...

Foto

Pasaule ir tumsā un alkst gaismas

Kad Gaisma atnāca, Pasaule apžilba un novērsās. Tomēr dzīvot tumsā izrādījās labāk un pierastāk. Kopš tiem laikiem Pasaulē valda apjukums...

Foto

Dzīvnieku ferma pašmājās

Orvela “Dzīvnieku ferma” ir klāt. Hunta tautu uzskata pat ne par dzimtcilvēkiem, bet par saviem mājdzīvniekiem, kas jādresē. Sliktie “suņi”, kas izsprukuši gan...