Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Autoram

28.07.2021. 00:28

Par ārstiem Jūs nu gan kļūdāties (vai arī apzināti lišķējiet). Lielākā ārstu daļa ir pērkami miizeeji,kam vienmēr saujā vazelīns. Nolieksies jebkam, lai tikai saglabātu savu labklājību un iedomāto godu.

Atbildēt

Latvijā tā nav tautas vara

27.07.2021. 21:55

»

Haralds Kalns

Vienā vārdā to var saukt par VARZU,kurai uz Satversmi,likumu,cilvēktiesībām un brīvību uzšķaudīt


Diemžēl. Latvija ir nonākusi korupcijas un organizētās noziedzības valgos, sagatavo un pieņem likumus, kas virzīti šo mafiozo struktūru interesēs.

Atbildēt

Haralds Kalns

27.07.2021. 21:51

Vienā vārdā to var saukt par VARZU,kurai uz Satversmi,likumu,cilvēktiesībām un brīvību uzšķaudīt!!!

Atbildēt

ROFLMAO

27.07.2021. 16:34

Mums nav valstsvīru un pat politiķu, ir tikai politikāņi-zagļi

Atbildēt

lauķis

27.07.2021. 11:09

»

Bēdīgi....

Bet mums pat nav politiķu, ir tikai pasūtījuma izpildītāji


Tieši tā,kolonijas pārvaldnieki.

Atbildēt

Uldis

27.07.2021. 10:45

Kad tādi morālie kropļi, kā Kariņš un Pavļuts, aicina vakcinēties, tā ir labākā antivakseru reklāma

Atbildēt

Bēdīgi....

27.07.2021. 09:36

Bet mums pat nav politiķu, ir tikai pasūtījuma izpildītāji......

Atbildēt

Ziedojiet 100 000 aarvalstu slimniicai

27.07.2021. 09:09

Jaaizbeidz arii nejeedziigaas ziedojumu kampanjas '' mees skaidri zinaam, ka Peeteriiti glaabt varees tikai aarzemees''.

Atbildēt

voila

27.07.2021. 07:04

kopumā ņemot, neviens neko nezin, kas būs un kā būs, visi bez izņēmumuma esam peldētāji vienā upē, cits veiksmīgāks, cits mazāk veiksmīgs. Bet, ir jādzīvo un jāizdzīvo. Labi, ka ir domātāji un analizētāji ....paldies par rakstu

Atbildēt

Eduards Lunis

27.07.2021. 06:41

---Vienīgais, kurš ir PATIESI izvērtējis Latvijā notikošo līdz 2009 gasam ir ASV ekonomikas profesors M.Hadsons savā pētījumā-LATVIJAS NEATKARĪBA IR NOAGTA!?
vIŅA IETEIKUMS NEKAVĒJOTIES VEIKT LATVIJAS VARAS AUGŠGALA NOZIEGUMU STARPTAUTISKU IZMEKLĒŠANU UN VAINĪGO SODĪŠANU!?
Latvijas Glābšanas komisijas mērķis ir īstenot Hadsona ieteikumu un saukt pie atbildības varas augšgala noziedzniekus.

Atbildēt

Lielmežu Miķelis

26.07.2021. 22:41

»

Žulis

Nu nav šeit nekādu ārstu un karavadoņu pieejas vai mētāšanās starp šīm pieejām. Ir vienkārša trula siles lopu pieeja – rīkoties tā, lai šņukuram tiek sulīgs kāposts. Jau pirmsākumos zinātnieki teica, ka šis vīrus veido mutācijas un tādēļ pret to sekmīga vakcinēšana nav iespējama. Ar šo vīrusu būs jāsadzīvo...


Zāles ir, bet neviens tās neapstiprinās un nedabūs arī cauri birokrātijas koridoru līkločiem. Kad varu valstī kontrolē tipisks parazitējošais slānis ar saviem likumiem un netikumiem, tad agri vai vēlu tas noved pie haosa un kopienas pašiznīcināšanās.
Tas ir dabisks process, pretstatā VVF teiktajam, ka tauta ir gudra. Tauta kas neorganizēta vai sašķelta ir dumja kā aitu bars un savā lielākajā vairumā neinteresējas tālāk par ledusskapi.

Atbildēt

Tiesu eksperts

26.07.2021. 22:29

Atkal viens karavadonis - covididiots uz skatuves pauž savus murgus, ka mums nav valstsvīru. Baiba ROZENTĀLE TV 24 teica, ka Nils Ušakovs ir valstsvīrs, kad viņai pajautāja, vai tādi Latvijā ir.

Un paņemiet viņas Rozentāles, speciālistes viedokli raidījumā TV 24, ka COVIDs nav lipīgs un citādi vai nekaitīgs .. - ha, ha.

Mums tik plaša, nekaunīga nomelnošanas kampaņa, ka vairs nav robežu - no vietas visus, kas kaut ko dara, zaimo, apsaukā un nopulgo un nav kas tos aptur - mums ir demokrātija, vārda brīvība?!.
Te viens hitleridiots, ka esot "jāglābj, neskatoties uz to, ka, glābjot šo vienu pensionāru, aizies bojā 5 citi cilvēki".

Svoloč, kad tu piedzīvosi šos gadus un dabūsi lamuvārdu "pensionārs", pamanīsi, cik spēcīga ir dzīvotdziņa dzīvībai līdz pēdējai stundai, ja tikai pārāk nenomoka sāpes, sapratīsi, ka nedrīkst šķirot cilvēkus sniegt vai nesniegt medicīnisko palīdzību pēc vecuma pazīmēm.

Nav šaubu, ka visu iespējamo situāciju nosaka speciālisti, bet ievērosim, ko saka kriminālprocesa likums - ja ir speciālista slēdziens vai tiesu medicīnas, vai cita eksperta slēdziens, bet lēmumu par vispārējo situāciju jāpieņem LĒMUMA PIEŅEMĒJAM, jo viņa rīcībā ir daudzi citi, vairāki fakti, pierādījumi, kurus jāizvērtē kopā ar speciālistu slēdzienu un jāsecina, kas ir kas.

Tāpat valdībai jālemj nevis tikai uz covidekspertu viedokļiem, izteikumiem, bet kopumā + ko saka tauta, sabiedriskās organizācijas, "parastie" cilvēki, "pūlis" utt.

Un šis covididiots sludina, ka maskas nelīdz. Kā tika teikts, ka deguna virinātājiem n o maskas gan maskas nelīdz, pat ir kaitīgas.

Atbildēt

janis

26.07.2021. 22:08

Politiķi un Latvijā!!?
Nošļurbušas reņģēdāju atvases.

Atbildēt

Es

26.07.2021. 21:04

Lai pateiktu, ka nav valstsvīru, jābūt Ulmaņlaika sentimentam un lielu, unikālu rezultātu trūkumam. Lai pateiktu, ka nav politiķu, jāpierāda, ka nav politisku partiju. Latvijai, pretēji Vīķes-Freibergas paustajam, nav nekādu unikālu sasniegumu ne ES, ne NATO ietvaros, tas pats ir noticis ar grupu citu salīdzināmu kaimiņvalstu. Latvijā par partijām nevar uzskatīt politekonomiskus veidojumus, kas klaji apkalpo partiju sponsorus vai citādi pietuvinātos. Daudzi no šiem veidojumiem arī ik pēc laika pārsaucas un/vai sašķeļas. Tie ir lobijisti, nevis politiķi.

Atbildēt

Žulis

26.07.2021. 21:01

Nu nav šeit nekādu ārstu un karavadoņu pieejas vai mētāšanās starp šīm pieejām. Ir vienkārša trula siles lopu pieeja – rīkoties tā, lai šņukuram tiek sulīgs kāposts. Jau pirmsākumos zinātnieki teica, ka šis vīrus veido mutācijas un tādēļ pret to sekmīga vakcinēšana nav iespējama. Ar šo vīrusu būs jāsadzīvo, tādēļ ir jāmeklē zāles un metodes kā to ārstēt. Tas tika pateikts jau pagājušā gada martā. Taču lielie farmmafijas bosi nolēma, ka šeit var grābt miljardus un uzsāka vakcīnu biznesu. Banku mafijas bosi savukārt šeit saskatīja iespēju visas valstis iedzīt pamatīgā parādu jūgā un pavēlēja izsludināt pandēmiju, kaut arī kovid apmēri ne tuvu nebija atbilstoši pandēmijai. Bet tā sauktie mūsu valstsvīri var tikai skatīties lielajiem bosiem mutē un gaidīt ko šie kuru brīdi teiks, jo tie lielie onkuļi taču ir tie, kas dala kāpostu. Un ja nepildīs viņu prasības, var palikt ne tikai bez kāposta, bet arī bez vietas pie siles. Un nebūs svarīgi cik vēlētāju par tevi savulaik ir balsojuši. Tāpēc arī tā nesakarīgā muldēšana, neloģiskie lēmumi un totāls kurlums pret jebkuru saprātīgu priekšlikumu vai argumentu. Lūk, tā tad arī ir tā mūsu valstsvīru pieeja.

Atbildēt

vēl viens ļurina

26.07.2021. 20:58

un ko pateici, ko panāci???ļembis lika?

Atbildēt

ha-ha

26.07.2021. 20:32

»

PRECĪZI


Ja sēž zem valsts nodevēju portretiem,tad arī motivācijai jābūt portrētu cienīgai un darbības attaisnojumam analogam.

Atbildēt

ārā!

26.07.2021. 19:50

"Draugi, nav labi."tev pateica,bet tu tikai pasmējies.Bez vadoņa pat rokas nevari nomazgāt.Vāja tava pīkstētgriba un vaimanātspēja!

Atbildēt

interesanti

26.07.2021. 18:36

Kurā brīdī un kādi zinātnieki atklāja, ka vīruss neizplatās gaisa pilienu veidā, bet kaut kā citādāk?

Atbildēt

Kažokmetēju un krievu okupantu infekcijai vajag ķirurģisku iejaukšanos

26.07.2021. 18:03

Kā var uzticēties, ja puse valsts aparātā ir klaji Latvijas valstiskuma un latviešu tautas ienaidnieki, bet otra puse to pašu dara slēpti.

Atbildēt

Secinājums

26.07.2021. 17:54

Atkal mušas un kotletes uz viena šķīvja.
Kovidafēra ir globāla,tāpat kā vara.
Latvija nav valsts,latvija ir globālas korporācijas komercfirma LV,privāti privatizēta.
Latvija nav ne valstvīru ne politiķu,ir tikai kolonijas pārvaldnieki.
Par to liecina Satversmes dokumenta neesamība.

Atbildēt

Autors baidās

26.07.2021. 17:50

pateikt ,ka vakcinācija ir genocīds.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Pārdomas saistībā ar veselības aprūpes budžetu 2023. gadā

FotoUzstādījums, ka, pirms nav veiktas reformas, veselības aprūpes budžetu ir racionāli papildināt vien tehniski, vedina minēt, vai tiešām valdība sāk cīņu ar lielāko šķērsli nozarē, proti, hroniski samilzušo administratīvo vājumu. Gadiem ilgi Nacionālais veselības dienests un Veselības ministrija apzināti vairījušies veikt reālu pārraudzību, cik lietderīgi ārstniecības iestādes izmanto piešķirtos līdzekļus, kas paredzēti deleģēto valsts pārvaldes uzdevumu izpildei, lai sniegtu iedzīvotājiem valsts nodrošinātos veselības aprūpes pakalpojumus. Ja tiks īstenota reāla padotība, iestādes riskēs aizskart medicīnas establišmenta intereses.
Lasīt visu...

21

Par valsts prezidenta ievēlēšanas kultūras maiņu

FotoValsts prezidents Egils Levits kādā nesenā televīzijas intervijā, atbildot uz jautājumu, vai kandidēs uz otro termiņu, atbildēja: „Ja partijas uzskata, ka būtu jēdzīgi to darīt, es varu to darīt.” Par šādu izteikumu ir grūti nesmīnēt, taču pašreizējos apstākļos jāsaka godīgi — ir bezjēdzīgi gaidīt drosmīgāku un skaidrāku atbildi. Jo tāda ir mūsu pašreizējā valsts prezidenta ievēlēšanas kārtība, tāda ir mūsu prezidenta vēlēšanas tradīcija, un tādu piesardzību veicina mūsu attieksme pret zaudētājiem un drosmīgajiem.
Lasīt visu...

3

Nepiesienieties Vitenbergam, tas bija normāls politiskais tūrisms, bet jūs sagribējāt kādu labumu valstij

Foto2023. gada 14. martā interneta resursā www.makroekonomika.lv tika publicēts raksts "Enerģētikas zaļais mezgls”. Rakstā norādīts, ka Latvijas delegācija vizītes laikā ASV 2022. gada aprīlī saņēmusi piedāvājumu iegādāties sašķidrināto dabasgāzi (SDG) par ievērojami zemākām cenām nekā pagājušajā gadā tirgū bija pieejamas. Seko apgalvojums, ka sarunas ar ASV gāzes kompānijām neesot tikušas uzsāktas un līgums neesot noslēgts, kā rezultātā noprotams, ka Latvija nav guvusi ievērojamu ekonomisku labumu.
Lasīt visu...

21

Publiski jautājumi kuluāros pieminētajai prezidenta amata kandidātei par NATO apsolījumiem

FotoGrieķija ar NATO atbalstu pašlaik bruņojas, lai varētu aizstāvēties pret iespējamo Turcijas agresiju, bet, lūk, paradokss, arī Turcija ir NATO, līdz ar to arī Turcija rīkojas ar NATO svētību un nebūtu pārsteigts, ka arī ar atbalstu. Visai interesanti, kuras NATO valsts karodziņu Latvijā liks piekārt pie prievītēm šāda visai neizbēgama konflikta gadījumā?
Lasīt visu...

21

Porcelāna skandāli un Nacionālā apvienība

FotoTrīs lietas kultūras skapītī stāv - porcelāns, skandāli un Nacionālā apvienība (NA)… Tādi ir mani iespaidi par pēdējo laiku spilgtākajiem notikumiem kultūras nozarē, kuras politisko vadību NA īsteno jau kādus 12 gadus.
Lasīt visu...

21

Jaunā politiķa solījums

Foto1. Es atzīstu daudzskaitļa pirmo personu mēs, kurā ietilpst visi Latvijas kā suverēnas valsts idejai lojāli Latvijas iedzīvotāji. Es atzīstu visu citu nāciju mēs.
Lasīt visu...

21

Tiesības būt stulbam

FotoRit otrais gads kopš Krievijas uzsāktā trīsdienu zibenskara Ukrainā. Pa šo laiku Ukrainas armija papūlējusies demilitarizēt Krievijas bruņotos spēkus par vairāk nekā 20 tūkstošiem militārās tehnikas vienību un vismaz 155 tūkstošiem kritušo iebrucēju. Šie zaudējumi jau ir desmit reizes lielāki nekā PSRS desmit gadu garajā Afganistānas karā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Sargsuņi rej, karavāna mīcās tālāk

Nesen medijiem tika ziņots, ka Finanšu izlūkošanas dienests pērn ir saņēmis ziņojumus par vairākiem tūkstošiem aizdomīgu darījumu....

Foto

Kluso apvērsumu mehānisms

Likumus Latvijā līdzīgi kā citur teorētiski ražo Saeima - mūsu gadījumā 100 deputāti, lai gan faktiski tos nosaka koalīcijas komanda, kuru vieno koalīcijas...

Foto

Vai viņi uzbruks arī Rainim un Čakam? Karš pret kultūru Rīgā

Tik daudzi atviegloti uzelpoja, uzzinot, ka pašreizējam Rīgas mēram, stabiņu apmātajam Staķim uz brīdi esot...

Foto

Andrejs Upīts bija jauks un labs okupācijas varas kolaborants

Publiskās atmiņas centra rosinātais un Rīgas Pieminekļu padomes atbalstītais priekšlikums demontēt vairāku literātu (tostarp – latviešu rakstnieka...

Foto

Kad beigsies karš Ukrainā?

Pamēģināsim uz šo jautājumu atbildēt godīgi un argumentēti, izmantojot arī tādu informāciju, kāda nekad nenonāk latvju žurnālistu rokās un galvās. Un paturēsim...

Foto

Es esmu tikls un šķīsts, ticiet man!

Žurnālistikā vissvarīgākā vērtība ir redakcionālā neatkarība. Nekas to nedrīkst apšaubīt. Vienlaikus cilvēkam ir viņa individuālā brīvība un sirdsapziņā pamatotas...

Foto

Nacionālās apvienības viltus patrioti: Ogres mēra Egila Helmaņa gadījums

Lai turpinātu diskusiju par Ogrē nenotikušo bēdīgi slavenā “Latvijas pilsoņa/latvieša” Pētera Avena porcelāna “podu” un “podiņu” izstādi,...

Foto

Gruzijas mācībstundas

Tbilisi atkal dūmos un asaru gāzes mākoņos, ielas tradicionāli pilnas ar karstasinīgo tautu, kurai labs jebkurš iemesls, lai lieku reizi izvicinātu rokas. Kas gadījies...

Foto

Kam traucē Upīša piemineklis?

Pieminekļiem ir kāda nelāga īpašība – tie ir pļāpīgi. Visi kā viens būdami radīti ar mērķi vēstīt nākamajām paaudzēm par dižiem cilvēkiem,...

Foto

Vērtību arguments (jebkura) pieminekļa aizstāvībai

Šajā rakstā apskatīsim vienu cienījamu argumentu par labu pieminekļa (jebkura) aizstāvībai. Proti, iespēju, ka piemineklis cilvēkam ir dārgs. Tas, ka cilvēks...

Foto

Vai Aizsardzības ministrijas nenogremdējamais Jānis tiešām nenogrims?

Šodien notika Latvijas jaunlaiku vēsturē lielākais brīnums. Pati bezgrēcīgākā un tautas mīlētākā - Aizsardzības ministrija atzina, ka tiešām būs...

Foto

Par nelikumībām un reputācijas graušanu Rīgas bērnu un jaunatnes sporta skolā „Rīdzene”

Atkārtoti lūdzam nepieļaut kārtējo Rīgas nodokļu maksātāju naudas izšķērdēšanu sporta skolā Rīdzene....

Foto

Kāpēc kolektīvais Soross zaudē Ukrainā?

Dzirdu bāleliņu - patriotu gaudas, tāpēc lietošu maksimāli precīzus apzīmējumus, distancējoties no plašplūsmas ziņu avotu paredzamās indoktrinācijas un nu jau pavisam...

Foto

Aizsardzības ministrei Mūrniecei būtu nevis jāizsaka tukši paziņojumi, bet jāpublisko visa ar pārtikas iepirkumu saistītā dokumentācija

Vēlos publiski paust savu viedokli par Valsts aizsardzības loģistikas un...

Foto

Par LIZDA falšumu

Skolotāji ATKAL draud ar Vislatvijas streiku, ja mēneša laikā netiks izpildītas "viņu" prasības. Tas, ka valdības vadītāji ar Krišjāni Kariņu un LIZDA vadītāju...

Foto

Iespējamā kļūda VID EDS saistībā ar gada ienākumu deklarāciju

Informēju, ka, aizpildot gada ienākumu deklarācijas D3 sadaļu, parādās šāda absurda formula, rēķinot apliekamus ienākumus no citiem...

Foto

Veselības budžets: daudz aizņemsimies, daudz tērēsim un cerēsim, ka veselības joma zels un plauks, bet mums nav nojēgas, kā šo veselības jomas uzplaukumu sasniegt

Savu iepriekšējo...

Foto

Vai Latvijas vēsturiskajām zemēm jāatgriežas Dzimtenes ostās?

Mēs nokavējām 30 gadus no brīža,kad sajuka Teherānas-Jaltas-Potsdamas pēckara ģeopolitiskā arhitektūra. Varbūt mēs nesapratām, kāpēc San Francisko antihitleriskā koalīcija...

Foto

Meli nekad nevar pārmākt patiesību. Arī šoreiz viss nostāsies savās vietās

Jo vairāk pretinieku, jo vairāk goda! Nekad neesmu vairījies no atklātas diskusijas un politiskas cīņas....

Foto

Populisms un sabiedrība

Vārdam “populisms” skaidrojošā vārdnīca sniedz sekojošu skaidrojumu - izdabāšana plašām aprindām, cenšanās par katru cenu, pat ar nepiepildāmiem solījumiem un meliem iekarot tautas...

Foto

Jā, mēs gatavojamies paslepus, necaurspīdīgi iztērēt 100 miljonus eiro par apšaubāmu vēja parka projektu, un ko jūs, kaitnieki, mums padarīsiet?

AS “Latvenergo” paziņojums par ražošanas jaudu...

Foto

Izglītības un zinātnes ministrijai: pieteikums darbam Komunikācijas nodaļas vadītāja amatam

Ar šo vēlos pieteikties darbam Izglītības un zinātnes ministrijas Komunikācijas nodaļas vadītāja amatam. Mans vārds ir...

Foto

Vēlēšanās zaudējušie paristi un bordānisti vēlas jums atriebties, ogrēnieši

Godātie ogrēnieši un pilsētas viesi! Vērsīšu Jūsu uzmanību uz to, ka plānoto masku šovu* Jūsu pilsētā organizē...

Foto

Galvenais atbildīgais pasūtījuma lietā pret Lapsu un Liepnieku “atrast jebko” ir ģenerālprokurors Stukāns

Iekšlietu ministrs Māris Kučinskis nav oriģināls, tā ir viņa būtība izvairīties no atbildības,...