Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Autoram

28.07.2021. 00:28

Par ārstiem Jūs nu gan kļūdāties (vai arī apzināti lišķējiet). Lielākā ārstu daļa ir pērkami miizeeji,kam vienmēr saujā vazelīns. Nolieksies jebkam, lai tikai saglabātu savu labklājību un iedomāto godu.

Atbildēt

Latvijā tā nav tautas vara

27.07.2021. 21:55

»

Haralds Kalns

Vienā vārdā to var saukt par VARZU,kurai uz Satversmi,likumu,cilvēktiesībām un brīvību uzšķaudīt


Diemžēl. Latvija ir nonākusi korupcijas un organizētās noziedzības valgos, sagatavo un pieņem likumus, kas virzīti šo mafiozo struktūru interesēs.

Atbildēt

Haralds Kalns

27.07.2021. 21:51

Vienā vārdā to var saukt par VARZU,kurai uz Satversmi,likumu,cilvēktiesībām un brīvību uzšķaudīt!!!

Atbildēt

ROFLMAO

27.07.2021. 16:34

Mums nav valstsvīru un pat politiķu, ir tikai politikāņi-zagļi

Atbildēt

lauķis

27.07.2021. 11:09

»

Bēdīgi....

Bet mums pat nav politiķu, ir tikai pasūtījuma izpildītāji


Tieši tā,kolonijas pārvaldnieki.

Atbildēt

Uldis

27.07.2021. 10:45

Kad tādi morālie kropļi, kā Kariņš un Pavļuts, aicina vakcinēties, tā ir labākā antivakseru reklāma

Atbildēt

Bēdīgi....

27.07.2021. 09:36

Bet mums pat nav politiķu, ir tikai pasūtījuma izpildītāji......

Atbildēt

Ziedojiet 100 000 aarvalstu slimniicai

27.07.2021. 09:09

Jaaizbeidz arii nejeedziigaas ziedojumu kampanjas '' mees skaidri zinaam, ka Peeteriiti glaabt varees tikai aarzemees''.

Atbildēt

voila

27.07.2021. 07:04

kopumā ņemot, neviens neko nezin, kas būs un kā būs, visi bez izņēmumuma esam peldētāji vienā upē, cits veiksmīgāks, cits mazāk veiksmīgs. Bet, ir jādzīvo un jāizdzīvo. Labi, ka ir domātāji un analizētāji ....paldies par rakstu

Atbildēt

Eduards Lunis

27.07.2021. 06:41

---Vienīgais, kurš ir PATIESI izvērtējis Latvijā notikošo līdz 2009 gasam ir ASV ekonomikas profesors M.Hadsons savā pētījumā-LATVIJAS NEATKARĪBA IR NOAGTA!?
vIŅA IETEIKUMS NEKAVĒJOTIES VEIKT LATVIJAS VARAS AUGŠGALA NOZIEGUMU STARPTAUTISKU IZMEKLĒŠANU UN VAINĪGO SODĪŠANU!?
Latvijas Glābšanas komisijas mērķis ir īstenot Hadsona ieteikumu un saukt pie atbildības varas augšgala noziedzniekus.

Atbildēt

Lielmežu Miķelis

26.07.2021. 22:41

»

Žulis

Nu nav šeit nekādu ārstu un karavadoņu pieejas vai mētāšanās starp šīm pieejām. Ir vienkārša trula siles lopu pieeja – rīkoties tā, lai šņukuram tiek sulīgs kāposts. Jau pirmsākumos zinātnieki teica, ka šis vīrus veido mutācijas un tādēļ pret to sekmīga vakcinēšana nav iespējama. Ar šo vīrusu būs jāsadzīvo...


Zāles ir, bet neviens tās neapstiprinās un nedabūs arī cauri birokrātijas koridoru līkločiem. Kad varu valstī kontrolē tipisks parazitējošais slānis ar saviem likumiem un netikumiem, tad agri vai vēlu tas noved pie haosa un kopienas pašiznīcināšanās.
Tas ir dabisks process, pretstatā VVF teiktajam, ka tauta ir gudra. Tauta kas neorganizēta vai sašķelta ir dumja kā aitu bars un savā lielākajā vairumā neinteresējas tālāk par ledusskapi.

Atbildēt

Tiesu eksperts

26.07.2021. 22:29

Atkal viens karavadonis - covididiots uz skatuves pauž savus murgus, ka mums nav valstsvīru. Baiba ROZENTĀLE TV 24 teica, ka Nils Ušakovs ir valstsvīrs, kad viņai pajautāja, vai tādi Latvijā ir.

Un paņemiet viņas Rozentāles, speciālistes viedokli raidījumā TV 24, ka COVIDs nav lipīgs un citādi vai nekaitīgs .. - ha, ha.

Mums tik plaša, nekaunīga nomelnošanas kampaņa, ka vairs nav robežu - no vietas visus, kas kaut ko dara, zaimo, apsaukā un nopulgo un nav kas tos aptur - mums ir demokrātija, vārda brīvība?!.
Te viens hitleridiots, ka esot "jāglābj, neskatoties uz to, ka, glābjot šo vienu pensionāru, aizies bojā 5 citi cilvēki".

Svoloč, kad tu piedzīvosi šos gadus un dabūsi lamuvārdu "pensionārs", pamanīsi, cik spēcīga ir dzīvotdziņa dzīvībai līdz pēdējai stundai, ja tikai pārāk nenomoka sāpes, sapratīsi, ka nedrīkst šķirot cilvēkus sniegt vai nesniegt medicīnisko palīdzību pēc vecuma pazīmēm.

Nav šaubu, ka visu iespējamo situāciju nosaka speciālisti, bet ievērosim, ko saka kriminālprocesa likums - ja ir speciālista slēdziens vai tiesu medicīnas, vai cita eksperta slēdziens, bet lēmumu par vispārējo situāciju jāpieņem LĒMUMA PIEŅEMĒJAM, jo viņa rīcībā ir daudzi citi, vairāki fakti, pierādījumi, kurus jāizvērtē kopā ar speciālistu slēdzienu un jāsecina, kas ir kas.

Tāpat valdībai jālemj nevis tikai uz covidekspertu viedokļiem, izteikumiem, bet kopumā + ko saka tauta, sabiedriskās organizācijas, "parastie" cilvēki, "pūlis" utt.

Un šis covididiots sludina, ka maskas nelīdz. Kā tika teikts, ka deguna virinātājiem n o maskas gan maskas nelīdz, pat ir kaitīgas.

Atbildēt

janis

26.07.2021. 22:08

Politiķi un Latvijā!!?
Nošļurbušas reņģēdāju atvases.

Atbildēt

Es

26.07.2021. 21:04

Lai pateiktu, ka nav valstsvīru, jābūt Ulmaņlaika sentimentam un lielu, unikālu rezultātu trūkumam. Lai pateiktu, ka nav politiķu, jāpierāda, ka nav politisku partiju. Latvijai, pretēji Vīķes-Freibergas paustajam, nav nekādu unikālu sasniegumu ne ES, ne NATO ietvaros, tas pats ir noticis ar grupu citu salīdzināmu kaimiņvalstu. Latvijā par partijām nevar uzskatīt politekonomiskus veidojumus, kas klaji apkalpo partiju sponsorus vai citādi pietuvinātos. Daudzi no šiem veidojumiem arī ik pēc laika pārsaucas un/vai sašķeļas. Tie ir lobijisti, nevis politiķi.

Atbildēt

Žulis

26.07.2021. 21:01

Nu nav šeit nekādu ārstu un karavadoņu pieejas vai mētāšanās starp šīm pieejām. Ir vienkārša trula siles lopu pieeja – rīkoties tā, lai šņukuram tiek sulīgs kāposts. Jau pirmsākumos zinātnieki teica, ka šis vīrus veido mutācijas un tādēļ pret to sekmīga vakcinēšana nav iespējama. Ar šo vīrusu būs jāsadzīvo, tādēļ ir jāmeklē zāles un metodes kā to ārstēt. Tas tika pateikts jau pagājušā gada martā. Taču lielie farmmafijas bosi nolēma, ka šeit var grābt miljardus un uzsāka vakcīnu biznesu. Banku mafijas bosi savukārt šeit saskatīja iespēju visas valstis iedzīt pamatīgā parādu jūgā un pavēlēja izsludināt pandēmiju, kaut arī kovid apmēri ne tuvu nebija atbilstoši pandēmijai. Bet tā sauktie mūsu valstsvīri var tikai skatīties lielajiem bosiem mutē un gaidīt ko šie kuru brīdi teiks, jo tie lielie onkuļi taču ir tie, kas dala kāpostu. Un ja nepildīs viņu prasības, var palikt ne tikai bez kāposta, bet arī bez vietas pie siles. Un nebūs svarīgi cik vēlētāju par tevi savulaik ir balsojuši. Tāpēc arī tā nesakarīgā muldēšana, neloģiskie lēmumi un totāls kurlums pret jebkuru saprātīgu priekšlikumu vai argumentu. Lūk, tā tad arī ir tā mūsu valstsvīru pieeja.

Atbildēt

vēl viens ļurina

26.07.2021. 20:58

un ko pateici, ko panāci???ļembis lika?

Atbildēt

ha-ha

26.07.2021. 20:32

»

PRECĪZI


Ja sēž zem valsts nodevēju portretiem,tad arī motivācijai jābūt portrētu cienīgai un darbības attaisnojumam analogam.

Atbildēt

ārā!

26.07.2021. 19:50

"Draugi, nav labi."tev pateica,bet tu tikai pasmējies.Bez vadoņa pat rokas nevari nomazgāt.Vāja tava pīkstētgriba un vaimanātspēja!

Atbildēt

interesanti

26.07.2021. 18:36

Kurā brīdī un kādi zinātnieki atklāja, ka vīruss neizplatās gaisa pilienu veidā, bet kaut kā citādāk?

Atbildēt

Kažokmetēju un krievu okupantu infekcijai vajag ķirurģisku iejaukšanos

26.07.2021. 18:03

Kā var uzticēties, ja puse valsts aparātā ir klaji Latvijas valstiskuma un latviešu tautas ienaidnieki, bet otra puse to pašu dara slēpti.

Atbildēt

Secinājums

26.07.2021. 17:54

Atkal mušas un kotletes uz viena šķīvja.
Kovidafēra ir globāla,tāpat kā vara.
Latvija nav valsts,latvija ir globālas korporācijas komercfirma LV,privāti privatizēta.
Latvija nav ne valstvīru ne politiķu,ir tikai kolonijas pārvaldnieki.
Par to liecina Satversmes dokumenta neesamība.

Atbildēt

Autors baidās

26.07.2021. 17:50

pateikt ,ka vakcinācija ir genocīds.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Šis „pārprastais” ģenerālprokurors

FotoLatvijas Republikas ģenerālprokurors Juris Stukāns publiski ir pārmetis Jēkabpilī nogalinātās sievietes advokātei nepietiekamu uzstājību, cenošoties nokļūt pieņemšanā pie ģenerālprokurora. Pēc tam, kad šis J.Stukāna izteikums izraisīja sašutumu, viņš sasauca preses konferenci un teica, ka esot pārprasts un "nekādas glupības nav sarunājis".
Lasīt visu...

20

Dzemdējot milzīgu, spīdīgu plastmasas putekļsūcēju, dzejniece Agnese Krivade izrādē izvēdina un izdezinficē Rīgas cirka telpas no ieskābušiem aizspriedumiem

Foto„Jauna sieviete matiem sārtiem Pāri plūstošā nevainībā Noliecas pāri gaišmatei Un zemā, liegā balsī saka tai:
Lasīt visu...

21

Dailes teātris izsaka nožēlu, ka Alvis Hermanis ir publiskojis nepatiesus apgalvojumus

FotoDailes teātris, reaģējot uz plašsaziņas līdzekļos pārpublicēto Alvja Hermaņa ierakstu viņa privātajā Facebook kontā 6. jūnijā, vērš uzmanību uz to, ka šis ieraksts līdzās personiskiem apvainojumiem satur arī nepatiesu informāciju.
Lasīt visu...

3

Atkal visi dara man pāri, bet es jums vēl parādīšu!

FotoLielais teātra biznesmenis Juris Žagars un viņa draugs vanabī Krišjānis Barons no Staļina prēmijas laureāta Smiļģa Dailes teātra var jau sākt gatavoties kārtējai lielajai tiesas prāvai.
Lasīt visu...

12

Huligānisms un likumpārkāpēju aizstāvība – liberālo “kultūras aizstāvju” būtība

FotoŠoreiz izstāstīšu gandrīz pasaku. Ne gluži par meža zvēriem, bet par meža dīvainīšiem gan. Reiz kādā mežā, kurš sastāvēja no trim priedēm, bija apmaldījušās ļoti īpatnējas būtnes. Viņus vadīja fanātiska pārliecība par savu uzskatu nekļūdību, izredzētību un nesodāmību. Lielākajai daļai cilvēku viņu runas likās dīvainas un pat smieklīgas, jo viņi uzstāja, ka vīrietis drīkst precēt vīrieti, ka teikt patiesību ir naida runa, ka dzimums un tautība ir tikai sociāls konstrukts, izdomājums.
Lasīt visu...

18

Tā kā savu Rinkēviču mums izdevās ievēlēt, mēs ar smagos noziegumos apsūdzētām personām atkal nesadarbosimies (līdz nākamajai reizei)

FotoPartiju apvienības Jaunā Vienotība un partijas Vienotība valdes, kā arī Saeimā pārstāvētā frakcija vienbalsīgi atbalsta Ministru prezidenta Krišjāņa Kariņa iniciēto sarunu uzsākšanu par iespējamu koalīcijas paplašināšanu.
Lasīt visu...

21

Kad bijusī „konservatīvā” izglītības ministre tagad vicina varavīksnes karogu

FotoKā tā varēja būt, ka no partijas "Jaunā konservatīvā partija" (vēlāk "Konservatīvie") par izglītības un zinātnes (!) ministru bija cilvēks, kas tagad savā socmediju kontā vicina varavīksnes karogu?
Lasīt visu...

21

Pieprasām noņemt pie domes ēkas izkārto varavīksnes krāsu karogu

FotoPartijas “Gods kalpot Rīgai” valde, kuras sastāvā esmu es un arī pašvaldības deputāti, pieprasām nekavējoties no Rīgas Rātsnama noņemt izkārto varavīksnes krāsu karogu, kas simbolizē atbalstu “PRAIDA” un “LGTB” kopienai. Šī karoga izkāršana neatbilst noteiktajiem normatīviem par valsts karogu izkāršanu pie sabiedriskām ēkām, un šis lēmums nav debatēts un atbalstīts kādā no Rīgas domes sēdēm.
Lasīt visu...

21

Par Stambulas konvencijas saderību ar Latvijas Satversmi

FotoPolicijas nolaidība, nenovēršot vīrieša īstenotu jaunas sievietes vajāšanu, apdraudēšanu un galu galā – nonāvēšanu, ir atgriezusi publiskajā telpā jautājumu par Konvencijas par vardarbības pret sievietēm un vardarbības ģimenē novēršanu un apkarošanu (turpmāk – Stambulas konvencijas) ratifikāciju. Latvijas valdība šo konvenciju parakstīja jau 2016. gadā, tomēr šādai rīcībai ir tikai politisks, bet ne juridisks spēks. Lai konvencija taptu patiešām saistoša, nepieciešama parlamenta rīcība ratifikācijas veidā, kam jau septiņus gadus pietrūkst deputātu vairākuma.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Prezidenta vēlēšanas pasaules dienā bez tabakas

Tas, protams, ir simboliski, ka Latvijas Saeima nolēmua vēlēt Latvijas prezidentu 31. maijā – Pasaules dienā bez tabakas (World No Tobacco...

Foto

Lembergs? Jūs ko! Kas tas vispār tāds? Mums rūpe tikai par valsti!

Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcija uzskata, ka šajā saspringtajā ģeopolitiskajā situācijā, kāda...

Foto

Par Stambulas konvenciju, nacionālo reliģiju un prezidenta vēlēšanām

Kurta Vonnegūta romānā "Kaķa šūpulis" var atrast Bokonona dziesmiņu, kas ir gana dziļdomīga: Žūpa, kas parkā uz soliņa dzied,...

Foto

Mūsu labvēlis Meroni palūdza uzrakstīt par Lembergu, un nevarējām atteikt

Kurš no viņiem? Gremdēs vai atbalstīs, apsolīs un apžēlos?! Tieši tāda pašreiz ir augstāko vērtību nesēja, arī...

Foto

Latvijas psihiatriem – noraidījums!

Laikā, kad tik daudz emociju un spraigu cīņu uz ledus, sāncensības gars pēkšņi pārņēmis arī gluži negaidīti saformējušos komandu – Latvijas psihiatrus....

Foto

Vai īstie prezidenta amata kandidāti ir Mūrniece, Zīle un Simanovičs?

Tā vien izskatās, ka pašreiz izvirzītajiem valsts prezidenta amata kandidātiem nav cerību iekarot Rīgas pili, jo...

Foto

Tiesības nogalināt: Krievijas gadījums

Kas notiek, kad civilā vara netiek galā ar tiem, kuru rokās ir ieroči? Sākas haoss, un taisnība ir tam, kurš stiprāks....

Foto

Kaut kāds izlēcējs iedomājas, ka var domāt citādi nekā mēs, izcilie eksperti un speciālisti, kuriem ir pašreizējos datos balstīts pareizais viedoklis

Pēc pēdējā nedēļā izskanējušajiem Nila...

Foto

Vai nākamais prezidents arī dalīs ordeņus savējiem un garāmgājējiem?

“Nav īstais brīdis eksperimentiem ar koalīciju,” teic Uldis Pīlēns, Valsts prezidenta amata kandidāts, skaidrodams savu pārliecību par...

Foto

Prokremliskā pagale. Levits bija tieši tāds savā vietā, kāds bija nepieciešams prokremliskajiem spēkiem

Grūti pateikt, kāpēc tieši Saeimas kontekstā Latvijas valsts prezidents Egils Levits ieraudzīja kaut...

Foto

Kā tad lai māca Latvijas vēsturi?

Latvijā virmo diskusijas par vēsturi un tās mācīšanu skolās. Pēc jaunās Skola 2030 programas ieviešanas Latvijas skolās vēsture netiks mācīta atsevišķi no...

Foto

Nākamajam valsts prezidentam ir jāspēj vadīt Latviju iespējamā Trešā pasaules kara apstākļos!

Personīgi man nešķiet būtiski, lai valsts prezidents vaļējā automašīnā trauktos pa valsti un sveiktu...

Foto

Naida kurināšanas troļļi Latvijā mēģina iebiedēt un apklusināt mūs, objektīvos, drosmīgos un sabiedrības interesēs strādājošos žurnālistus, neļaujot mums darīt visu, kas mums ienāk prātā

Nesen beidzu...

Foto

Rinkēviča unikālais skapis

Ārlietu ministra Edgara Rinkēviča gadījums Latvijas politikā ir saistāms ar mērķtiecīgu darbu, kur visa pamatā ir ne tikai spēja izmantot apstākļus, bet tos...

Foto

Baltkrievija Krievijas kabatā

Aleksandra Lukašenko sliktais veselības stāvoklis liek domāt par to, kas var notikt, ja viņš nespēs pildīt vadoņa lomu. Pirms tas kļūst skaidrs, atskatīsimies,...

Foto

Pietiek nopietnības: Maksimu Galkinu par valsts prezidentu!

Ņemot vērā ārkārtīgi sarežģīto situāciju pēc Leviatāna k-ga atsacīšanās kandidēt, ierosinu meklēt neordinārus risinājumus. Viens no tiem būtu ārkārtas...

Foto

Cik baisi, ka lieliskais Latvijas nepārtrauktības doktrīnas tēvs Levits ir piekāpies prokremliskā oligarhāta kalpu sazvērestības priekšā

Ja vesels prezidents, vārdā Egils Levits, atsakās atkārtoti pretendēt uz...

Foto

Piesakos konkursā par vistukšāko un visfrāžaināko prezidenta amata kandidāta paziņojumu

Dārgie draugi! Es, tāpat kā daudzi, vēlos redzēt mūsu Latviju modernu un stipru. Moderna Latvija manā...

Foto

Valdība atļauj elpot

Šķiet, Latvijā var uzelpot brīvāk. Pat mediji informē, ka “uzpurņu” ēra beigusies. Ministru kabinets šā gada 9. maija sēdē tiešām mainīja epidemioloģiskās drošības...

Foto

Kremļa rokas nozākātajam Egilam Levitam ir ļoti zems reitings? Viņam vienalga nav alternatīvas, jo Gunāram Astram un Jānim Čakstem „reitings” bija vispār nekāds!

2019. g. jūlijā...

Foto

Gada laikā kampaņa „Runā latviski” panākusi ievērojamas pārmaiņas

7. maijā apritēja gads, kopš sociālajos tīklos twitter un Facebook tika uzsākta sabiedriska kampaņa #RunāLatviski #AtkrieviskoLatviju. Nesen līdzdalības...

Foto

Egila Levita kancelejas darbinieku algas ir tik mazas, ka drīz viņus piemeklēs bads

Ordeņu šķinda Rīgas pilī, Kremļa atbalstītāju bļaurības Esplanādē un “gatavošanās” 9. maija pseidosvinībām...

Foto

Nekonsekventi lēmumi un valsts spiediens uz tieslietu sistēmu ir nepieņemama un bezatbildīga rīcība

Pārsteidzīgi paziņojumi, nepamatoti izteikumi Latvijas politiskajai videi nav nekāds jaunums, taču tagad pieņemts...

Foto

Kliedzoši!

Šis ir KLIEDZOŠI! Es pats esmu vecāks, un sirds sažņaudzas, redzot, ka Latvijā notiek šādas drausmas. Man trūkst vārdu... Vai tas ir tas Latvijas izslavētais...

Foto

Bordāna “eža cimdu” mantiniece

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere plašā intervijā, liekulīgi iepinot tēzi par Temīdas apolitiskumu, cenšas pārliecināt publiku, ka “nevainīguma prezumpcija tiek un tiks augstā...

Foto

Tikai tautas ienaidnieki var neuzticēties Latvijas valsts lieliskajām institūcijām un šaubīties par demokrātijas noturību pasaulē!

Ministres kundze! Nacionālo bruņoto spēku komandiera kungs! Karavīri un parādes dalībnieki!...

Foto

Krievi ir nosprieduši – ja nav taustāmas jēgas no viņu balsīm parlamentā, tad balsos par klauniem, būs vismaz jautrāk

Ukrainas karš liecina, ka pasaule nevar būt droša...

Foto

Kamēr policijā turpinās strādāt šādi andronkuļi, upuri neziņos

Sieviete, ko bijušais dzīvesbiedrs nodur maza bērna priekšā. Sieviete gaidībās, kuru dzīvesbiedrs nosit līdz nāvei, apzināti spīdzinot pirms...

Foto

Kas vispār var sodīt Levitu un viņa bandas dalībniekus?

Egils Levits un tā visa banda ap viņu, kas safabricēja kriminālprocesu un pasūtīja kratīšanas, meklējot Viltvārža un...

Foto

Ar e-adresēm valsts aparāts ir modernizējis birokrātiju, taču par tās palielināšanas cenu

Oficiālā elektroniskā adrese (e-adrese) ir valsts ieviests rīks, caur kuru tiek nodrošināta korespondence starp...