Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Autoram

28.07.2021. 00:28

Par ārstiem Jūs nu gan kļūdāties (vai arī apzināti lišķējiet). Lielākā ārstu daļa ir pērkami miizeeji,kam vienmēr saujā vazelīns. Nolieksies jebkam, lai tikai saglabātu savu labklājību un iedomāto godu.

Atbildēt

Latvijā tā nav tautas vara

27.07.2021. 21:55

»

Haralds Kalns

Vienā vārdā to var saukt par VARZU,kurai uz Satversmi,likumu,cilvēktiesībām un brīvību uzšķaudīt


Diemžēl. Latvija ir nonākusi korupcijas un organizētās noziedzības valgos, sagatavo un pieņem likumus, kas virzīti šo mafiozo struktūru interesēs.

Atbildēt

Haralds Kalns

27.07.2021. 21:51

Vienā vārdā to var saukt par VARZU,kurai uz Satversmi,likumu,cilvēktiesībām un brīvību uzšķaudīt!!!

Atbildēt

ROFLMAO

27.07.2021. 16:34

Mums nav valstsvīru un pat politiķu, ir tikai politikāņi-zagļi

Atbildēt

lauķis

27.07.2021. 11:09

»

Bēdīgi....

Bet mums pat nav politiķu, ir tikai pasūtījuma izpildītāji


Tieši tā,kolonijas pārvaldnieki.

Atbildēt

Uldis

27.07.2021. 10:45

Kad tādi morālie kropļi, kā Kariņš un Pavļuts, aicina vakcinēties, tā ir labākā antivakseru reklāma

Atbildēt

Bēdīgi....

27.07.2021. 09:36

Bet mums pat nav politiķu, ir tikai pasūtījuma izpildītāji......

Atbildēt

Ziedojiet 100 000 aarvalstu slimniicai

27.07.2021. 09:09

Jaaizbeidz arii nejeedziigaas ziedojumu kampanjas '' mees skaidri zinaam, ka Peeteriiti glaabt varees tikai aarzemees''.

Atbildēt

voila

27.07.2021. 07:04

kopumā ņemot, neviens neko nezin, kas būs un kā būs, visi bez izņēmumuma esam peldētāji vienā upē, cits veiksmīgāks, cits mazāk veiksmīgs. Bet, ir jādzīvo un jāizdzīvo. Labi, ka ir domātāji un analizētāji ....paldies par rakstu

Atbildēt

Eduards Lunis

27.07.2021. 06:41

---Vienīgais, kurš ir PATIESI izvērtējis Latvijā notikošo līdz 2009 gasam ir ASV ekonomikas profesors M.Hadsons savā pētījumā-LATVIJAS NEATKARĪBA IR NOAGTA!?
vIŅA IETEIKUMS NEKAVĒJOTIES VEIKT LATVIJAS VARAS AUGŠGALA NOZIEGUMU STARPTAUTISKU IZMEKLĒŠANU UN VAINĪGO SODĪŠANU!?
Latvijas Glābšanas komisijas mērķis ir īstenot Hadsona ieteikumu un saukt pie atbildības varas augšgala noziedzniekus.

Atbildēt

Lielmežu Miķelis

26.07.2021. 22:41

»

Žulis

Nu nav šeit nekādu ārstu un karavadoņu pieejas vai mētāšanās starp šīm pieejām. Ir vienkārša trula siles lopu pieeja – rīkoties tā, lai šņukuram tiek sulīgs kāposts. Jau pirmsākumos zinātnieki teica, ka šis vīrus veido mutācijas un tādēļ pret to sekmīga vakcinēšana nav iespējama. Ar šo vīrusu būs jāsadzīvo...


Zāles ir, bet neviens tās neapstiprinās un nedabūs arī cauri birokrātijas koridoru līkločiem. Kad varu valstī kontrolē tipisks parazitējošais slānis ar saviem likumiem un netikumiem, tad agri vai vēlu tas noved pie haosa un kopienas pašiznīcināšanās.
Tas ir dabisks process, pretstatā VVF teiktajam, ka tauta ir gudra. Tauta kas neorganizēta vai sašķelta ir dumja kā aitu bars un savā lielākajā vairumā neinteresējas tālāk par ledusskapi.

Atbildēt

Tiesu eksperts

26.07.2021. 22:29

Atkal viens karavadonis - covididiots uz skatuves pauž savus murgus, ka mums nav valstsvīru. Baiba ROZENTĀLE TV 24 teica, ka Nils Ušakovs ir valstsvīrs, kad viņai pajautāja, vai tādi Latvijā ir.

Un paņemiet viņas Rozentāles, speciālistes viedokli raidījumā TV 24, ka COVIDs nav lipīgs un citādi vai nekaitīgs .. - ha, ha.

Mums tik plaša, nekaunīga nomelnošanas kampaņa, ka vairs nav robežu - no vietas visus, kas kaut ko dara, zaimo, apsaukā un nopulgo un nav kas tos aptur - mums ir demokrātija, vārda brīvība?!.
Te viens hitleridiots, ka esot "jāglābj, neskatoties uz to, ka, glābjot šo vienu pensionāru, aizies bojā 5 citi cilvēki".

Svoloč, kad tu piedzīvosi šos gadus un dabūsi lamuvārdu "pensionārs", pamanīsi, cik spēcīga ir dzīvotdziņa dzīvībai līdz pēdējai stundai, ja tikai pārāk nenomoka sāpes, sapratīsi, ka nedrīkst šķirot cilvēkus sniegt vai nesniegt medicīnisko palīdzību pēc vecuma pazīmēm.

Nav šaubu, ka visu iespējamo situāciju nosaka speciālisti, bet ievērosim, ko saka kriminālprocesa likums - ja ir speciālista slēdziens vai tiesu medicīnas, vai cita eksperta slēdziens, bet lēmumu par vispārējo situāciju jāpieņem LĒMUMA PIEŅEMĒJAM, jo viņa rīcībā ir daudzi citi, vairāki fakti, pierādījumi, kurus jāizvērtē kopā ar speciālistu slēdzienu un jāsecina, kas ir kas.

Tāpat valdībai jālemj nevis tikai uz covidekspertu viedokļiem, izteikumiem, bet kopumā + ko saka tauta, sabiedriskās organizācijas, "parastie" cilvēki, "pūlis" utt.

Un šis covididiots sludina, ka maskas nelīdz. Kā tika teikts, ka deguna virinātājiem n o maskas gan maskas nelīdz, pat ir kaitīgas.

Atbildēt

janis

26.07.2021. 22:08

Politiķi un Latvijā!!?
Nošļurbušas reņģēdāju atvases.

Atbildēt

Es

26.07.2021. 21:04

Lai pateiktu, ka nav valstsvīru, jābūt Ulmaņlaika sentimentam un lielu, unikālu rezultātu trūkumam. Lai pateiktu, ka nav politiķu, jāpierāda, ka nav politisku partiju. Latvijai, pretēji Vīķes-Freibergas paustajam, nav nekādu unikālu sasniegumu ne ES, ne NATO ietvaros, tas pats ir noticis ar grupu citu salīdzināmu kaimiņvalstu. Latvijā par partijām nevar uzskatīt politekonomiskus veidojumus, kas klaji apkalpo partiju sponsorus vai citādi pietuvinātos. Daudzi no šiem veidojumiem arī ik pēc laika pārsaucas un/vai sašķeļas. Tie ir lobijisti, nevis politiķi.

Atbildēt

Žulis

26.07.2021. 21:01

Nu nav šeit nekādu ārstu un karavadoņu pieejas vai mētāšanās starp šīm pieejām. Ir vienkārša trula siles lopu pieeja – rīkoties tā, lai šņukuram tiek sulīgs kāposts. Jau pirmsākumos zinātnieki teica, ka šis vīrus veido mutācijas un tādēļ pret to sekmīga vakcinēšana nav iespējama. Ar šo vīrusu būs jāsadzīvo, tādēļ ir jāmeklē zāles un metodes kā to ārstēt. Tas tika pateikts jau pagājušā gada martā. Taču lielie farmmafijas bosi nolēma, ka šeit var grābt miljardus un uzsāka vakcīnu biznesu. Banku mafijas bosi savukārt šeit saskatīja iespēju visas valstis iedzīt pamatīgā parādu jūgā un pavēlēja izsludināt pandēmiju, kaut arī kovid apmēri ne tuvu nebija atbilstoši pandēmijai. Bet tā sauktie mūsu valstsvīri var tikai skatīties lielajiem bosiem mutē un gaidīt ko šie kuru brīdi teiks, jo tie lielie onkuļi taču ir tie, kas dala kāpostu. Un ja nepildīs viņu prasības, var palikt ne tikai bez kāposta, bet arī bez vietas pie siles. Un nebūs svarīgi cik vēlētāju par tevi savulaik ir balsojuši. Tāpēc arī tā nesakarīgā muldēšana, neloģiskie lēmumi un totāls kurlums pret jebkuru saprātīgu priekšlikumu vai argumentu. Lūk, tā tad arī ir tā mūsu valstsvīru pieeja.

Atbildēt

vēl viens ļurina

26.07.2021. 20:58

un ko pateici, ko panāci???ļembis lika?

Atbildēt

ha-ha

26.07.2021. 20:32

»

PRECĪZI


Ja sēž zem valsts nodevēju portretiem,tad arī motivācijai jābūt portrētu cienīgai un darbības attaisnojumam analogam.

Atbildēt

ārā!

26.07.2021. 19:50

"Draugi, nav labi."tev pateica,bet tu tikai pasmējies.Bez vadoņa pat rokas nevari nomazgāt.Vāja tava pīkstētgriba un vaimanātspēja!

Atbildēt

interesanti

26.07.2021. 18:36

Kurā brīdī un kādi zinātnieki atklāja, ka vīruss neizplatās gaisa pilienu veidā, bet kaut kā citādāk?

Atbildēt

Kažokmetēju un krievu okupantu infekcijai vajag ķirurģisku iejaukšanos

26.07.2021. 18:03

Kā var uzticēties, ja puse valsts aparātā ir klaji Latvijas valstiskuma un latviešu tautas ienaidnieki, bet otra puse to pašu dara slēpti.

Atbildēt

Secinājums

26.07.2021. 17:54

Atkal mušas un kotletes uz viena šķīvja.
Kovidafēra ir globāla,tāpat kā vara.
Latvija nav valsts,latvija ir globālas korporācijas komercfirma LV,privāti privatizēta.
Latvija nav ne valstvīru ne politiķu,ir tikai kolonijas pārvaldnieki.
Par to liecina Satversmes dokumenta neesamība.

Atbildēt

Autors baidās

26.07.2021. 17:50

pateikt ,ka vakcinācija ir genocīds.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Vai pienācis laiks izvēlēties amatpersonas ar loterijas palīdzību?

FotoSortition. Tā senajās Atēnās sauca sistēmu, kurā tautas priekšstāvji, amatpersonas, augstākie ierēdņi, tiesneši tika izvēlēti lozējot. Tas, kuram izkrita kārts ieņemt kādu augstu amatu, tad deva zvērestu kalpot godīgi, tikai un vienīgi tautas interesēs, neņemt kukuļus utt. Šī senā demokrātijas metode nav pilnībā izzudusi līdz pat mūsu dienām, piemēram, tādās valstīs kā ASV, kur šādi tiek izvēlēti tiesu zvērinātie, kuri krimināllietās faktiski izlemj – vainīgs vai ne.
Lasīt visu...

3

Pateikt, ka šī būs katastrofāla valdība, var tikai kāds, kuram galvā ir atdzisusi putra, un arī okupācijas varas kolaborants Kūtris būs lielisks Saeimas priekšsēdētājs

FotoPagājušajā piektdienā, 15. septembrī, Latvijas Republikas Saeimā sākās ārkārtas sēde. Tajā bija tikai viens izskatāms jautājums, proti: “Par uzticības izteikšanu Ministru kabinetam.” Runa, protams, ir par aizejošās labklājības ministres Evikas Siliņas izveidoto valdību.
Lasīt visu...

3

Tas, ka Kūtris ir komunistu okupācijas varas kolaborants, „Delnai” ir pieņemami, bet tas, ka viņš atļaujas izteikt savu viedokli un ievēro nevainīguma prezumpciju, ir nosodāmi

FotoGodātie Saeimas deputāti, vēršamies pie Jums, lai paustu dziļas bažas par Gunāra Kūtra pieteikto kandidatūru un plānoto apstiprināšanu Saeimas priekšsēdētāja amatā. Uzskatām, ka deputāta publiskajā telpā izskanējušie izteikumi neatbilst augstajiem godprātības, atklātības un atbildīguma standartiem, kas tiek sagaidīti no Saeimas priekšsēdētāja kā vienas no augstākajām valsts amatpersonām.
Lasīt visu...

3

Tikai nesmejieties, bet mums ir atnākusi atziņa: ir jābūt drošiem, ka ikvienā jomā – iekšlietu, veselības, izglītības, reģionālās politikas vai citā – esam izdarījuši visu, lai cilvēki varētu izjustu augstu lojalitāti pret savu valsti

FotoRietumu pasaulē ārpolitika ir kļuvusi par drošības politiku, jo Krievijas brutālais iebrukums Ukrainā pasauli ir ievirzījis "kara laikmetā" – tādu secinājumu izteicu šā gada janvārī ārlietu debatēs.
Lasīt visu...

21

Par melīgo spriņģu, jembergu un visu pārējo Kremļa stabulnieku “līdzjūtības vaimanām”

FotoPētot Daugavpils Čmoikas un Re:Baltica prokrieviskā dueta darbības, uzdūros interesantam dokumentam, kurā Tiesībsargs analizē ar Imigrācijas likuma grozījumiem saistītos riskus, tai skaitā iespējamo eventuālo Krievijas Federācijas pilsoņu izraidīšanu no valsts nenokārtotas latviešu valodas pārbaudes dēļ.
Lasīt visu...

12

Šajā valdībā nenotiks visādas nevajadzīgas, muļķīgas debates!

FotoŠī būs pirmā centriski kreisā valdība kopš neatkarības atjaunošanas. Pirmā valdība, kas nebūs konservatīva.
Lasīt visu...

20

Es aicinu ikvienu Latvijas iedzīvotāju vilkt katrā kājā atšķirīgu apavu – un tāda arī būs manas valdības darbība

FotoLai patiesi izprastu otru cilvēku, ir jānoiet viņa ceļš viņa kurpēs, vēsta sena paruna. Tikai izprotot un pieņemot citādo, varam veidot iekļaujošāku sabiedrību. Tāpēc 15. septembrī ikviens Latvijas iedzīvotājs ir aicināts vilkt katrā kājā atšķirīgu apavu, simboliski paužot savu atbalstu deinstitucionalizācijas mērķa grupām – bērniem ar funkcionāliem traucējumiem un viņu ģimenēm, cilvēkiem ar garīga rakstura traucējumiem un bez vecāku gādības palikušiem bērniem. Īpaši pasākumi notiks Rīgā, Jelgavā, Valmierā, Ventspilī un Ludzā, bet “Dažādo kurpju diena” tiks iedzīvināta arī sociālajos tīklos un citviet Latvijā.
Lasīt visu...

21

Atklātā vēstule valsts prezidentam Edgaram Rinkēvičam: fakti skaidri norāda uz iespējamu tiesību pārkāpumu un neētisku rīcību no „Swedbank” puses

FotoGodātais Latvijas valsts prezident Edgar Rinkēvič! Es, Latvijas pilsonis Rihards M.Parts, iepriekšējā vārdā un uzvārdā – Gints Grosfogels, esmu saskāries ar nopietnām problēmām mūsu tiesībsargājošo iestāžu darbībā un finanšu institūcijās, konkrēti Swedbank, neētisko un, manuprāt, noziedzīgo uzvedību. Tālāk izklāstīšu faktus, kas skaidri norāda uz iespējamu tiesību pārkāpumu un neētisku rīcību no Swedbank puses.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Briškens un manekena politiķi

Ik rītu pa ceļam uz darbu sanāk doties garām kāda lielveikala skatlogam, kurā nemainīgi stalti stāv manekeni, tērpti visnotaļ glītos uzvalkos. Tam...

Foto

Īsā atmiņa un krievu imperiālisma otrā elpa

Mums, latviešiem, ir vājības, kas tiek izmantotas pret mums. Kad mēs jūtam tūlītējus eksistenciālus draudus, tad mēs esam vienoti,...

Foto

Mans viedoklis

Privātiem medijiem var būt savi ideoloģiski, politiski, personiski mērķi. Tas ir normāli. Kāds dibina, pērk un uztur savu mediju vai medijus ar mērķi ietekmēt...

Foto

Dzirdam metaforas “kolektīvie Rietumi”, “krievu kolektīvais Putins” – bet ko tad nolēmis “kolektīvais latvietis”?

Tamlīdzīgi izplūduši izteicieni nav lietojami kā pilnvērtīgi termini, tikai kā metaforiski vispārinājumi,...

Foto

Kāpēc “sabiedriskais medijs” uzdod jautājumus un neatskaņo atbildes?

“Labdien! Paldies par izrādīto interesi saistībā ar norisēm Ogres novadā! Vēlos norādīt, ka Ogres Vēstures un mākslas muzeja...

Foto

Vācieši jauc nost vēja elektrostacijas, lai paplašinātu brūnogļu ieguvi!

Energokompānija RWE ir sākusi nojaukt septiņas vēja turbīnas blakus bijušajam Lützerath ciematam Ziemeļreinā-Vestfālenē. Iemesls: RWE vēlas paplašināt Garzweiler II virszemes brūnogļu...

Foto

Nesmejieties, bet mēs atkal esam sacerējuši vēstuli

Godātais valsts prezident, Saeima, ministru prezidenta kandidāte Evika Siliņa! Latvijā kultūras ministram būtu jābūt otram valsts vadītājam, garīgās attīstības...

Foto

Iesniegums par „Sadales tīklu” ir nepareizs!

31. augustā vairāki portāli publicēja rakstu par uzņēmēja Gata Lazdas vēršanos ar iesniegumu Ģenerālprokuratūrā par AS “Sadales tīkls” jaudas “nenodrošināšanu”...

Foto

Dažas piezīmes par jauno Ogres Vēstures un mākslas muzeja direktori

Ogres novada dome izsludināja atklātu konkursu uz muzeja direktora amatu. Pieteicās diemžēl tikai viens pretendents –...

Foto

Imigrācijas likums un spēles ap terminiem

Ņemot vērā, kā pēdējo mēnešu laikā tiek manipulēts ar jēdzieniem saistībā ar Imigrācijas likuma normām saistībā ar ārzemnieku, precīzāk, Krievijas...

Foto

Rokas nost no mūsu Latvijā gūtās peļņas, tā vajadzīga dividendēm mūsu skandināvu akcionāriem

Viedokļi par un ap banku darbību, kas pēdējo mēnešu laikā uzvirmojuši, rada ilūziju,...

Foto

Negribēšanas spēks, vai kāpēc mēs gribam kā labāk, bet sanāk kā vienmēr. Dažas varbūt spurainas, taču rūgtas pārdomas

Disharmonijas izjūta vai emocionālā nelīdzsvarotība ir subjektīvi jēdzieni,...

Foto

„Sadales tīkla” rīcība: kurš uzņemsies politisko atbildību un kuram paliks kriminālā?

Kāpēc uzņēmumu un iestāžu vadītājiem kompetence ir svarīgāka par lojalitāti valdošajiem politiskajiem spēkiem....

Foto

Kad Marijas Naumovas koncertā publika uzvedas kā stacijas bufetē

Dzintaru koncertzāle šovasar lutinājusi ar daudziem skaistiem un dvēseli aizkustinošiem koncertiem. Divas reizes skatītājus priecējis Maestro Raimonds...

Foto

Prezidents ir viens, skolotāji ir daudzi

Šodien man uzticēts pastāstīt, ko var skolotājs un ko var prezidents. Citiem vārdiem sakot – “Atrodi atšķirības starp skolotāju un...

Foto

Lūdzu, netraucējiet jaunam OIK!

AS "Augstsprieguma tīkls" (AST) paziņojums pārtraukt izsniegt tehniskās prasības jaunu elektrostaciju pieslēgšanai pārvades tīklam, balstoties uz jaudu nepieejamību tīklā, ir tirgus regulēšana....

Foto

Mana pieredze pašvaldības darbā: domes deputātiem vispār nevajadzētu dalīties pozīcijā un opozīcijā, bet vienkārši strādāt!

BIja kārtējā sarežģītā un iekšēji pretrunīgā diena Rīgas domē. Izjautājām Vilni...

Foto

Nost ar ielikteņiem, laiks profesionāļiem!

Katastrofāls dzimstības kritums, kas pērn, gada laikā samazinoties par 2000 jaundzimušo, sasniedzis 100 gados zemāko atzīmi, valsts ārējais parāds, kas tuvojas...

Foto

„Manabalss” iniciatīva: atcelt 22. augusta vienošanos par grozījumiem Imigrācijas likumā par valsts valodas prasmēm

Aicinu atcelt 22. augustā notikušo valdības vienošanos par izmaiņu veikšanu Imigrācijas likumā...

Foto

Atklāta vēstule „Indexo” valdes priekšsēdētājam Valdim Siksnim

Godātais Sikšņa kungs (attēlā)! Organizējot Indexo akciju kotāciju Rīgas fondu biržā pirms vairāk nekā gada, akciju kotācijas noteikumos Jūs personīgi iekļāvāt...

Foto

Tu

Netiesājiet, tad jūs netapsit tiesāti; nepazudiniet, tad jūs netapsit pazudināti; piedodiet, tad jums taps piedots. (Lūkas 6:37)...

Foto

Kariņa redzējums ir mans redzējums: jo vairāk, jo labāk!

2023. gada 21. un 22. augustā Rīgas pilī esmu ticies ar visiem Saeimā pārstāvētajiem politiskajiem spēkiem, pārrunājot...

Foto

Tautvaldība un globālisms

Tautvaldība, ja tā to var nosaukt, ir pirmatnējās demokrātijas forma, kur katra kopiena, dzimta vai ģimene izvēl savu pārstāvi iekšēju vai ārēju jautājumu...

Foto

Tikai nesmejieties, man atkal ir priekšā lieli dzīves lēmumi

Labrīt. Man šodien ir jāpieņem lieli dzīves lēmumi. Šajā pusgadā esmu piedzīvojis savas dzīves lielāko nodevību. Mani...

Foto

Brīvību pilsonim Ivanovam!

Es, Diana Uliganets, esmu uzņēmēja Igora Ivanova dzīvesbiedre un pilnvarotā persona. Man ir Ukrainas un Ungārijas dubultpilsonība. Jau ilgāku laiku dažādu objektīvu apstākļu,...

Foto

Es ar prieku uzticēšu jaunajai valdībai atrisināt visas aktuālās problēmas, kaut skaidrs, ka tas nav iespējams

Šodien, 2023. gada 17. augustā, esmu saņēmis ministru prezidenta Artura...

Foto

Izlasot Imanta Parādnieka viedokli par kara nodokli

Atvainojos visiem, kas šodien lasa informāciju tikai par Krišjāņa Kariņa demisiju un jaunas Latvijas valdības izveidi. Šajā rakstā tā...

Foto

Urā, vēlēšanās gan mēs zaudējām, toties divus gadus vēlāk uzvarējām KNAB!

15.jūlijā stājies spēkā Administratīvās rajona tiesas spriedums lietā, kurā četri deputātu kandidāti no Jaunās Vienotības un Latvijas...

Foto

Bez siles mēs nevaram un negribam!

Kustība “Par!” lēmusi turpināt darbu Rīgas domes vadībā, īstenojot 2020. gadā iesāktās pārmaiņas rīdziniekiem. Mēs turpināsim izglītībā iesākto, uzlabojot skolēnu...

Foto

Elektrības sadales tarifi - kļūda, kas tiks izlabota decembrī...

Laiku pa laikam sabiedrības viedoklis tomēr tiek ņemts vērā. Premjers ir apsolījis decembrī pārskatīt sadales tarifus. Tātad...