Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Amanda Gray

14.09.2021. 06:24

>>>>>>PART TIME JOB FOR AMERICAN GIRLS BOYS AND OLDERS>>>>>>>Get $192 of an hour from Google!... Yes this is Authentic as I just got my first payout and it was really awesome because it was the biggest number of $24413 in a week...(c2101)... It seems Appears Unbelievable but you won't forgive yourself if you do not check it.......___www.smartcash1.com

Atbildēt

Nekādu pārsteigumu

12.09.2021. 22:16

Nu godīgi sakot, tas nav sliktāk, kā Latvijā vidēji tiek darītas lietas. Tādi nu mēs esam. Palasiet jebkuru līguma projektu vai jebkura marketinga teksta projektu, jebkuru ES fondu projekta pieteikumu jebkurā nozarē - vismaz 9/10 būs tieši šāda līmeņa teksti, ja vien to nav sagatavojuši tie 1-2%, kas izglītību vai savu pamata darba pieredzi ir ieguvuši ārpus Latvijas vai kaut kādā veidā no tādiem cilvēkiem mācījušies. Man nav viennozīmīgas atbildes, kāpēc diletantisms, haltūrēšana un paviršība mums ir kļuvušas par normu jebkur, tai skaitā un vairāk nekā izteikti Lato Lapsas "daiļradē", pseidožurnālistikā, uzņēmējdarbībā un šī portāla redaktora pienākumu izpildē, tomēr es sliecos domāt, ka saknē vainojama augstākā izglītība. Jo treknu šādas attieksmes pret darbu un dzīvi devu, par nodokļu maksātāju naudu var iegūt katrs, jebkuras Latvijas augstskolas apmeklētāj, jebkurā nozarē, fakultātē, pilsētā vai auditorijā. Ar uz vienas rokas pirkstiem saskaitāmiem, nejaušību radītiem izņēmumiem, protams.

Atbildēt

awn456

11.09.2021. 09:46

No Experience Needed, No Boss Over il Your FD Shoulder… Say Goodbye To Your Old Job! Limited Number Of Spots.

Check This…….www.works51.com

Atbildēt

Baziliks

07.09.2021. 22:45

Autori ir no Brīvības ielas 40?

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

07.09.2021. 09:18

Lai saprastu, kas patiesībā notiek, kad valsti okupē ASV un Starptautiskais valūtas fonds, ņemsim par piemēru Ukrainu. Pašreiz Ukrainā nacionālais kopprodukts ir 1/3 no 1990.gada līmeņa, iedzīvotāju skaits tur ir samazinājies par 12 miljoniem. Ar Latviju ir tas pats, tikai mazākos mērogos proporcionāli valsts izmēriem. Šāda koncepcija ir debīlisma kalngals. Raksturo to, kā strādā ASV okupācijas administrācija Latvijā. Tā vietā vajadzēja apmēram tā: - ražošanas kāpums gadā tik tu tik %, lauksaimniecības produkcijas kāpums tik un tik %, uzbūvēti ceļi pa gadu tik un tik km, uzbūvēti dzīvokļi un mājas tik un tik kvm, vidēja alga pieaugusi par tik un tik %, gultas vietas slimnīcās tik un tik, studenti uzņemti tik un tik, tūristi apmeklējuši Latviju tik un tik.... vidējais mūža ilgums tik un tik un t.t.... Tā vietā makaronu karināšana uz ausīm - Mēs esam lieli, mēs esam vareni...

Atbildēt

Pētersons

07.09.2021. 08:15

»

jaaaaa

Tiku līdz teikumam: "Kļūs par globāla mēroga augstākās raudzes problēmu risinātājiem".... tālāk netiku, jo nokritu no krēsla mokoties histēriskos smieklu krampjos


Bieži vien par problēmu risinātajiem sauc vīriņus (vai sieviņas- Helēna Mirrena filmā RED)neuzkrītošos pelēkos uzvalciņos, kuri risina citiem sasapējušās problēmas nocērto to saknē!

Atbildēt

jaaaaa

07.09.2021. 08:01

Tiku līdz teikumam: "Kļūs par globāla mēroga augstākās raudzes problēmu risinātājiem".... tālāk netiku, jo nokritu no krēsla mokoties histēriskos smieklu krampjos.

Atbildēt

Oki

07.09.2021. 06:43

Man ir tikai viens jautājums - WTF ?

Atbildēt

Janka

07.09.2021. 06:13

Mērķi cēli, bet valstij par savas ārpolitikas nav, nerunājot par mērķu sasniegšanu. Tukša skaņa

Atbildēt

wooow; yes, yes!!

06.09.2021. 23:35

Lai šito sacerētu, vajadzīgs ass prāts un pamatīga vārdu bagāža; nez vai titulvaronis ar ko tādu var lepoties. Laikam jau augšminētās šušeras jautrā bariņā pie pudeles saštukojušas)), vien 'Āmen bļa' beigu galā aizmirsts pierakstīt ...

Atbildēt

Mana

06.09.2021. 22:49

latviešu valodas skolotāja sajuktu prātā šito ieraugot. Savulaik viņa mācija, ka liekvārdība, tukšvārdība, surogātvārdu, visādu jaunvārdiņu izdomāšana un lietošana ir zema intelekta pazīme un subjekta vēlme aizvietot reālas zināšanas ar tukšu muldēšanu.

Atbildēt

Ārprācs

06.09.2021. 22:00

“JŪRA 2030” būs izmirusi! Jau šobrīd Baltijas jūra ir piesārņotākā pasaulē! LIAA kā jau primitīvam kantorim nav ideju un inovatīvākās ir piesārņojumu radošas (dīzeļdegvielas pētniecības utt.) - tieši pretēji tam ko pasaule sagaida.

Atbildēt

inovacija

06.09.2021. 21:03

kàdas inovacijas bez pieejamas izglìtìbas? kàds bizness bez iespèjas atri atvèrt rèķinu? Fincen kuce te visu nobloķèjusi.Kamèr neizdzìt finansu okupantus- nebùs pat tranzìta. Ne arì ostu biznesa un dzelceĺa. Kamèr bùs dzìvs Rinkèviçs- Latvija ir norakstìta un tipiska failed state.

Atbildēt

Precizējums

06.09.2021. 20:52

»

sapnis vasaras naktī

Latviju atstājuši okupanti ASV un NATO


...un Krievijas

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

06.09.2021. 20:33

Nu, vispār, atsauca atmiņā "Mērnieku laikus". Kurš tur par "vispārību" no tribīnes runāja slātaviešu un čangaliešu saietā? Prātnieks vai Pietuka Krustiņš? Kā redzat, dzīve uz vietas nestāv. Šolaik tādu mušu sabiedrībā ir daudz, un viņi vēl koncepcijas (ka šo raksta) un par to naudu saņem.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

06.09.2021. 20:30

Aha, dažiem atkal Kremlis un krievi vainīgi. :) :) :)

Par rakstā minēto ... "Tūtiņdreijātāju un plānā galdiņa urbēju valsts". Tas laikam būtu precīzāk teikts.

Atbildēt

дурак латыш

06.09.2021. 20:28

šitas murmulis ir kudoram dvīņubrālis ,vai ?

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

06.09.2021. 20:28

»

rūķītis

"The end" bija 1940.gadā un pagaidām vēl neesam izdarījuši neko, lai fiziski atbrīvotos no okupācijas...


Nekādi okupanti nav vajadzīgi, ja valsti vada pilnīgi idioti.

Atbildēt

viedokis

06.09.2021. 20:27

Daudzas lietas ir atbalstāmas, taču ne jau to "murgu" sacerējis šis cilvēks bez nepieciešamās izglītības

Atbildēt

rūķītis

06.09.2021. 20:24

»

Pelnrukšķīte.

“Visus 30 Neatkarības gadus Latviju ir vadījuši gudri zagļi un godīgi idioti...


"The end" bija 1940.gadā un pagaidām vēl neesam izdarījuši neko, lai fiziski atbrīvotos no okupācijas.
Lai kurā zemē ierastos krievu okupanti, vispirms tie atrod kolaborantus starp vietējiem. Turpinājumā jau seko paaudzēs uzkrātās iemaņas, sākas profesionāla kliegšana un bļaušana, bābu ķērkšana un bērnu raudas - jo "VIŅIEM PIENĀKOTIES", dodiet, mēs ir cilvēki ....
- Nekā nebija, okupants ir okupants, neatkarīgi no tā, tu ir cilvēks vai cilvēkveidīgs mūdzis.
https://youtu.be/oQVg0W-KbE4

Atbildēt

Pilsonis

06.09.2021. 20:01

Murgoloģija ar glumi slidenas pielīšanas metodi Eiropas grafomāniem, kas kleksē augšā tikpat murgoloģiskas koncepcijas.

Atbildēt

Jānis

06.09.2021. 19:49

Kas un kad likvidēs Ekonomikas ministriju ar visiem LIDLiem, no šiem tik kaitējums valstij!

Atbildēt

kadi tur suda projekti

06.09.2021. 19:35

situaciju mulku zeme kontrole asv vestnieciba ,ka jau tas pienakas kolonijai.

Atbildēt

Pelnrukšķīte.

06.09.2021. 18:01

»

Skumjais Bruņinieks

Naivajai Pelnrušķītei...


“Visus 30 Neatkarības gadus Latviju ir vadījuši gudri zagļi un godīgi idioti.”

Gudri zagļi, manuprāt, Latviju vadīja pirmos 15-20 gadus, pēdējos desmit stabili vada zaglīgi idioti. Tikai, ja cilvēks ir negodīgs vai nekaunīgs, vēl vismaz var mēģināt apelēt pie viņa sirdsapziņas, bet ko darīt, ja cilvēks ir idiots? Pret stulbumu zāļu nav.

“Es raudāšu par Tevi Tēvuzeme…”, jo citam man vairs nav ne padoma, ne spēka. Nemiitīgi ir sajūta, ka tuvojas kaut kāds „The end“.

Atbildēt

Feiss

06.09.2021. 17:47

Vajadzētu tos murgu autorus blakus ministram nosaukt! Tautai savi muļķi arī jāzin!

Atbildēt

gunars

06.09.2021. 17:27

Nu ko Jus varat nemties ar tiem komentariem? Viss ir tacu loti vienkarsi. Neviens tur nav mulkis, bet vini tiesi Jus uzskata par mulkiem un nespejigiem staties radikali preti valsts lidzeklu izlaupisanai. Palaidis jauno projektu, pieskirs finansejumu un vares muldet uz nebedu par musu nodoklu naudu. Un cik vares nozagt? Lai saglabatu Latviju ir jarikojas energiski un radikali.

Atbildēt

pogaļa

06.09.2021. 17:06

Vēl Vitenbergs un LIIA vajadzētu piesaistīt "memorī vater" un viss būs brīnišķīgi un visas valstis mūs apskaudīs. Ārprāts - vēl jau darba grupa izstrādās plānu (apmēram kā šo sacerējumu) kā sasniegt šos netveramos mērķus. Un tik izstrādās un izstrādās līdzīgus murgus, un mēs tik maksāsim un maksāsim - labs plāniņš kā nodrošināt sev labu iztiku ar tukšu muldēšanu. Novēlu iet strādāt ar rokām, jo galva kā redzams nestrādā?

Atbildēt

Skumjais Bruņinieks

06.09.2021. 16:54

Naivajai Pelnrušķītei!
Tāpēc, ka pēc 30 "nopļekarētiem" Neatkarības gadiem čekistu - komunistu - oligarhu izveidotajai Sistēmai nav ko galdā likt tautai.
Nav taustāmu rezultātu un sasniegumu..jo sliktāka prece, jo skaļāk un vairāk jāreklamē - sena patiesība.
Mūsu valsti pataisa par "Potjomkina sādžu", ko atrādīt pasaulei..kur no Dzimtenes aizbēgušie tautieši var atbraukt reizi gadā izbaudīt Dzintara "latvisko Latviju".
"Nācijas tēvs" un visa viņa čekistiskā kodla tāpēc cenšās parastajam latvietim ieborēt - "ka latviets nekad vēl tik labi, kā tagad, nav dzīvojis..".
Tā trešdaļa, kas aizlaidusies no Levita "laimīgās dzīves", noteikti tagad tiešām jūtās labi un laimīgi..bet šo sajūtu viņiem neiedeva viņu Dzimtene.
Latvieši labklājību un cilvēka cienīgu dzīvi ieguva svešās valstīs!
Mūsu Neatkarīgā valsts iedzina latvieti nabadzībā, parādos un bezcerībā!
Mūsu "Potjomkina sādžā" labi un laimīgi jūtās tikai politiķi, oligarhi, oligarhiņi, čekisti, komunisti, viņu dirslaižas un pie Sistēmas piesūkusies ierēdniecība, kas cementē visu mūsu nozagto valsti.
Jo sliktāk mums ies, jo skaļāki un spēcīgāki būs lozungi un pozicionējumi...gluži, kā PSRS laikos.
Tad visi cīnījās par Mieru uz zemeslodes..tagad par tiesībām uz tīru saldūdeni.
Drīz iestāsimies par to, lai katram būtu tiesības uz sauli..
Visus 30 Neatkarības gadus Latviju ir vadījuši gudri zagļi un godīgi idioti.
Esam nonākuši tik tālu, ka jāizšķirās, kas labāk -bezoligarhu valdība "nopļekarē" lielāko daļu naudas..vai nu oligarhi nozog trešo daļu, bet pārējo "nenopļekarē".
Mūsu mūžīgā izvēle starp ļaunumu un mazāko ļaunumu.

Atbildēt

viesis

06.09.2021. 16:45

»

Vs

Nez kāds to visu izlasīja


Mjā, visdrīzāk, izņemot sacerētāju, diez vai vēl kāds, pašu ministra kungu ieskaitot :))))))))))

Atbildēt

XFile

06.09.2021. 16:28

Raksta formāts neiztur kritiku - formulēt domas īsi ir tomēr liela māksla.
Varu saderēt, ka lielākais vairākums pat nelasīs "pa diagonāli"....

Atbildēt

...

06.09.2021. 16:24

»

Pelnrukšķīte

Paskaidrojiet man, gudrāki ļaudis...


Varbūt tāpēc ka nav valsts,ir kolonija ar koloniālu pārvaldi un melīga ilūzija par dmokrātiju un savu valsti.

Atbildēt

Iedomājaties

06.09.2021. 16:02

ka gids Vecrīgā paceļ vienu bruģakmeni un izstāsta tā izcelsmi``šādā palagā``,kā šeit rakstītais.Cik tūristu tajā'grupā paliktu???

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts?

06.09.2021. 15:22

P
L
Ā
N
P
R
Ā
T
Ī
B
A

Atbildēt

Vārdnīca

06.09.2021. 15:02

»

Pelnrukšķīte

Paskaidrojiet man, gudrāki ļaudis...


Pievienojos Pelnrušķītes jautājumam.

Atbildēt

hulio

06.09.2021. 14:50

Īsāk sakot - slaukšana kā galvenais piena ieguves veids...

Atbildēt

Zinis

06.09.2021. 14:46

Visu šo vēl pavļuta klavieru pavadījumā un sanāktu jauka balāde par jūru

Atbildēt

millers

06.09.2021. 14:43

spied mīn.,pieliekas pluss, domājat, p.com.,-izskatīsies labāk ?

Atbildēt

mr-swabs

06.09.2021. 14:29

Ir jābūt zināšanām, lai domu varētu īsi izteikt un skaidrot.

Atbildēt

Pelnrukšķīte

06.09.2021. 14:20

Paskaidrojiet man, gudrāki ļaudis!
Kāpēc mums jāizliekas par to, kas mēs neesam? Kāpēc mēs nevaram strādāt un veidot valsti, kurā pašiem patiktu dzīvot? Kāpēc vispār valsts ir kaut kur jāreklamē? Vai tad mēs savu gimeni kaut kā īpaši reklamējam? Taču, nē! Dzīvojam, strādājam un veidojam, lai tajā justos kā paradīzē.
Ja kāds ti saprot, pastāstiet vienkāršā valodā, kāpēc šim tērē naudu?

Atbildēt

Vs

06.09.2021. 14:03

Nez kāds to visu izlasīja?😁

Atbildēt

hihihi

06.09.2021. 13:45

Kārtējais pierādījums, ka NA fīrers Raivis Dzintars ir stulbenis, kurš ap sevi saulcējis vēl lielākus stulbeņus. Dzintar, papisies malā un ļauj, lai NA vada kāds gudrāks cilvēks.

Atbildēt

sapnis vasaras naktī

06.09.2021. 13:26

Latviju atstājuši okupanti ASV un NATO

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

13

Nacionālā apvienība aicina parakstīties referenduma ierosināšanai par partnerības jautājumu

FotoNo 7. decembra līdz 5. janvārim var parakstīties par to, lai tiktu rīkots referendums, kurā lemt par partnerattiecību regulējumu Latvijā.
Lasīt visu...

21

Iestājamies par tradicionālu ģimeni, mudinām parakstīties pret partnerības institūta ieviešanu

FotoCentrālā vēlēšanu komisija ceturtdien, 16. novembrī izlēma laikā no 2023. gada 7. decembra līdz 2024. gada 5. janvārim rīkot parakstu vākšanu tautas nobalsošanas ierosināšanai par apturētā likumprojekta “Grozījumi Notariāta likumā” atcelšanu.
Lasīt visu...

3

Prasījām kultūrai 66 miljonus, nedabūjām pat trešo daļu, bet papildus piecarpus miljoni mūsu propagandoniem būs!

FotoTikko pieņemtais budžets Kultūras ministrijas atbildībām prioritārajos pasākumos piešķir 17.51 miljonu eiro. Šie atbalsta pasākumi galvenokārt dzēš nozares ugunsgrēkus, kas bijuši redzami gadiem ilgi.
Lasīt visu...

21

Nosodām nevēlamu uzvedību akadēmiskā vidē, jo īpaši attiecībās starp pasniedzēju un studentu

FotoMedijos ir izskanējuši nopietni, pirmšķietami ticami, publiski apgalvojumi par LU Fizikas, matemātikas un optometrijas fakultātes (LU FMOF) pasniedzēja Dmitrija Bočarova nepieņemamām darbībām un seksuālu uzmākšanos attiecībās ar sievietēm, tai skaitā ar nepilngadīgu personu un LU studenti.
Lasīt visu...

21

Dažas pārdomas par Ex-seržanta rakstu “Karš Ukrainā. Vai tiešām strupceļš - un kam?”

FotoRietumeiropa un arvien vairāk arī Centrāleiropa lielākoties joprojām ir Amerikas protektorāts, un šīs valstis atgādina senos vasaļus, tāpēc pats tuvākais amerikāņu uzdevums ir nodrošināt, lai neviena valsts vai valstu kombinācija neiegūtu spēju izraidīt ASV no Eirāzijas vai pat būtiski samazināt tās izšķirošo šķīrējtiesas lomu.
Lasīt visu...

3

Pēc ilgas nolaidības un ākstībām mēs esam sākuši bakstīties ap bumbu patvertņu jautājumu

FotoJautājums par tuvāko drošo vietu militāra apdraudējuma gadījumā joprojām nav atbildēts kopš Krievijas iebrukuma Ukrainā 2022. gada 24. februārī. Kad varēs atbildēt uz šo vienkāršo iedzīvotāja jautājumu, kas ir paveikts līdz šim un kas vēl ir darāms? Šis būs ieskats Rīgas līdz šim paveiktajā.
Lasīt visu...

21

Belēvičs savulaik demisionēja par sīkumu, turpretim Kariņš demisiju pat neapsver

Foto“Atceros tos jocīgos laikus, kad amatpersonas atkāpās sīkumu dēļ. (..) Veselības ministrs Guntis Belēvičs atkāpās tāpēc, ka tika pieķerts ārpusrindas apkalpošanā Onkoloģijas centrā,” piektdien rakstīju savā “Dienas citātā”. Guntis Belēvičs sarunā ar “Neatkarīgo” papildināja redzējumu uz senajiem 2016. gada notikumiem, kuru morālais aspekts šodien kļūst arvien aktuālāks.
Lasīt visu...

21

Par „kapitālā remonta” blaknēm: „Airiston Helmi” un „krievu zemūdeņu bāžu Somijā” piemērs

FotoTā sauktais finanšu sistēmas kapitālais remonts joprojām raisa diskusijas kā Latvijā, tā citās valstīs, kurās tas notika, un tiek meklētas atbildes uz jautājumiem, vai reizēm cēlu mērķu vārdā nav maksāta pārāk dārga cena, bremzēta ekonomikas attīstība, upurēti veiksmīgi strādājoši uzņēmumi, vai nav cietuši cilvēki, kas neko neatļautu nedarīja. Un vai nav bijis arī tā, ka ar "kapitālā remonta" lozungu tika mēģināts sasniegt pavisam citus mērķus, kā arī norakstīt klaju amatpersonu nekompetenci?
Lasīt visu...

6

No Kariņa mācās arī viņa bijusī “labā roka”, tagad - rokas pagarinājums - premjerministre Evika Siliņa

FotoGrūti izvērtēt, vai ārlietu ministra Krišjāņa Kariņa (Jaunā vienotība – JV) “skaidrojumi” par viņa lidināšanos ar privātiem lidaparātiem ir nekaunības, augstprātības, melīguma vai prastas muļķības radīti. Varbūt tur ir viss kopā. Taču simptomātiski ir tas, ka iezīmējas plaisa starp JV līdera un valsts prezidenta pozīcijām.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Bez Stambulas konvencijas Latvijas sievietēm gals klāt, ar Stambulas konvenciju Latvijas sievietes zels un plauks

Diskusijās par Stambulas konvenciju (jeb Eiropas Padomes Konvencija par vardarbības pret...

Foto

Valdība ir uz savas planētas, tauta – uz citas

“Biju pārliecināts, ka mūsu ceļi nekad nekrustosies. Bet, re, valsts svētki ir tas, kas tomēr vieno, kaut...

Foto

Latvijas Televīzija palīdz aizdomās turētajiem apzināti kurināt nacionālo naidu, lai netieši mazinātu vainu slepkavībā

Uzskatu, ka par mana tēva Andra Ļubkas (attēlā) slepkavību aizdomās turētās personas...

Foto

Par “Maximas” traģēdiju: taisnīgs spriedums manā izpratnē būtu inženiera un būvuzņēmuma sodīšana par ēkas sabrukšanu un "Maximas" sodīšana par cilvēku bojāeju

Ar nelabu sajūtu sekoju medijos...

Foto

Vai Latvijā ir pārāk liels publiskais sektors?

ANO 1919. gadā dibinātā Starptautiskā Darba organizācija publicējusi statistiku – 2020. gadā Latvijā aptuveni 29% visu strādājošo bija nodarbināti...

Foto

Tautas pacietības mērs ir izsmelts!

Šis raksts ir pēdējais brīdinājums koloniālajiem pārvaldniekiem Latvijā! Pēdējais brīdinājums viņu pakalpiņiem valdībā un valsts struktūrās. Tautas pacietības mērs ir izsmelts!...

Foto

Nosodām “Vienotības”, “Progresīvo” un ZZS kreisi radikālo partnerību

Saistībā ar jaunās valdības kreisi liberālo kursu vērtību jautājumos, par prioritāti demogrāfiskās krīzes, ekonomiskās stagnācijas, kā arī militāra...

Foto

Aicinām parakstīties par Saeimas atlaišanu

Mēs, Nacionālā savienība “Taisnīgums”, paziņojam, ka esam pievienojušies iniciatīvai par tautas nobalsošanu, lai atlaistu 14. Saeimu....

Foto

Jau tagad „RailBaltica” trūkst sešu miljardu eiro Latvijas posmam

RailBaltica projektam ir visas iespējas kļūt par akmeni kaklā Latvijas budžetam un valsts parādam, jo jau tagad trūkst...

Foto

Šis raksts par Izraēlu un Palestīnu ir īpaši kompentents, jo pirmā līdzautora divi ģimenes locekļi ir strādājuši kibucos, bet otrs ir dzēris košera šņabi un ir „progresīvais”

10. novembrī ASV valsts sekretārs Entonijs Blinkens Izraēlas–Hamās konflikta kontekstā nāca klajā ar paziņojumu, citu lietu starpā atzīmējot, ka “daudz par daudz palestīniešu ir tikuši nogalināti”. Statistika diemžēl ir nepielūdzama – Izraēlas īstenotās blīvi apdzīvotās Gazas bombardēšanā jau ir 11 tūkstoši...

Foto

Uzruna Latvijas Republikas proklamēšanas 105. gadadienai veltītajā svētku koncertā Latvijas Nacionālajā teātrī

Ļoti cienījamā Saeimas priekšsēdētājas kundze! Ļoti cienījamā Ministru prezidentes kundze! Cienījamās dāmas un godātie...

Foto

Tauta nav stulba

Tauta nav stulba. Tautai piemīt veselais saprāts. Tauta to apliecina, kad viņa publiski dzird idejas, kuras sakrīt ar viņas izjusto gudrību....

Foto

Maksātnespējas administrators izsaimnieko atlikušo uzņēmuma mantu

Mēs, maksātnespējīgās AS "Dzintars" kreditori, nolēmām griezties pie valdības vadītājas un atbildīgās ministres ar atklāto vēstuli par samilzušām problēmām, ar...

Foto

Vai Saeima ir jāatlaiž?

Pēdējās dienās daudz dzirdams par rosinājumu atlaist 14. Saeimu. Izskan gan aicinājumi tādā veidā sodīt arvien kreisāko “Jaunās Vienotības” valdību, gan pretēji...

Foto

Mēs, Kozins, Levrence, Bogustova, Pūpola, Raubiško, Austers un vēl virkne citu Iļjiča mazbērnu...

Kopš teroristiskās organizācijas "Hamas" uzbrukuma 2023. gada 7. oktobrī, kura laikā tika veikti...

Foto

„Rail Baltica” finansējuma plūsmai ir jābūt loģiskai un saskaņotai ar būvdarbu gaitu, citādi Putniņa un Pauniņa kungiem būs problēmas

Lai Rail Baltica būvniecība noritētu raiti un efektīvi un...

Foto

Kas ir "mēs"?

Lūdzu zemāko izklāstu neuzskatīt par konservatīvās domas konferences rīkotāju autoritatīvu versiju. Ticu, ka 28. novembrī Demos II sesijā no runātājiem dzirdēsim pavisam citas...

Foto

Biotehnologa fabulas

Cilvēks ir radies no šūnām, viss organisms - āda, miesa, kauli, tauki, muskuļi, orgāni - arī ir veidots no šūnām. Šūnās veidojas arī enerģija,...