Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Lapsiņš

30.01.2020. 09:54

Jurģis te raksta tāpat kā 'Baiļu' sērijā.
Mēģina pozicionēt sevi kā dziļu domātāju, reālistisku optimistu un LV patriotu.. citus apmānīs, bet ne jau sevi. Rugtūms un žults paliks līdz mūža galam. Tāpat kā Grūtupam ;)

Atbildēt

Slēgtajās Ķīnas pilsētās

29.01.2020. 08:18

»

Neviens vairs nerunā par ātomkaru

bet šodien aktīvi apspriež hibrīdkara formas. Bioloģiskos ieročus. Viena no hipotēzēm ir VI- FI 5G izmantošana ietekmējot tautu genomas. Tā kā 5G frekfence ir modulējama, ar noteiktu modulētu frekfenci var ietekmēt aziātu genomas, izsaucot ļaundabīgos audzējus un citas saslimšnas. Un tā hipotēze ir ...


jau nepiegādā pārtiku, bet rik bedres cilvēku apglabāšanai. Lielā globālā krīze ir sākusies. Solovejs jau decembrī brīdināja, lai krievi Krievijā naudu tur mājās un makos, apgādājas ar pārtiku un ūdeni.

Atbildēt

Neviens vairs nerunā par ātomkaru

29.01.2020. 08:15

bet šodien aktīvi apspriež hibrīdkara formas. Bioloģiskos ieročus. Viena no hipotēzēm ir VI- FI 5G izmantošana ietekmējot tautu genomas. Tā kā 5G frekfence ir modulējama, ar noteiktu modulētu frekfenci var ietekmēt aziātu genomas, izsaucot ļaundabīgos audzējus un citas saslimšnas. Un tā hipotēze ir tāda, ka, lai Ķīnas ekonomiku sagrautu, jārada haoss ar cilvēku vīrusu saslimšanām - 5 G izmainot koronvīrusu, to pielāgojot ķīniešu genomas FG frekfencei, ir iegūts ierocis ķīniešu iznīcināšanai. Nākošais šāds ierocis var tikt līdzīgi izmantots citu tautu iznīcināšanai, atrodot riska vietu cilvēku dzīvības uzturēšanas ķēdē. Piemēram slāvu.

Atbildēt

Pacs pajolis,

29.01.2020. 08:07

»

Kāds

Pajoli, uzvelcfollija cepuri un turpini trīcēt


drīz ar tevi būs hana!

Atbildēt

Tiem,

29.01.2020. 07:49

kuri netic P. Šmidres meliem, ka 5G neietekmē cilvēku šūnu metabolismu, bet lieto 5G rūterus, iesaku vismaz uz nakti izslēgt, vai ieslēgt, kad lieto.

Lai tas viss neizskatītos pēc pasaciņām, varat pārbaudīt paši. Atrodiet telefonu ar 3 vai 4 G sim karti, ietiniet alumīnija folijā un kostatēsit, ka uz telefonu nevar piezvanīt. Tad to pašu izdariet ar 5G un pāliecināsities, ka 5G iet cauri pat folijam, kas pierāda, ka starojums “uzvāra” arī cilvēku šūnas. Starptautiska ārstu konference konstatēja 5 G kaitīgumu un cilvēki Norvēģijā, Vācijā un citur nodedzina 5G torņus vai nogāž. Neticiet P. Šmidres kunga meliem!

Atbildēt

Bet par to, ka Latvija nav gatava aizsargāt cipvēkus pret vīrusiem un citādi

29.01.2020. 07:32

liecina tas, ka mediķiem nepalielināja atalgojumu, pārkāpjot likumu. Latvija ir skaista zeme, tikai bez latviešiem. Krievija ir bagāta zeme, tikai bez krieviem.

Idiote Straujuma Citadeli uzdāvināja cionistu globālajai finansu korporokrātijai. Idiote Laimdota Straujuma no Latgales, bij. MP: “Es neko nezinu. Es tikko no Ķīnas.”

Atbildēt

Ķīna

29.01.2020. 07:23

»

vīruss

Par to dzelteno vīrusu nekā briesmīgāka nav


ir pati lielākā ekonomika pasaulē, ap 50 proc. no visas pasaules izrakteņiem. Āfrikā sabūvējuši ceļus uz Latviju nāk pa “dzintara ceļu” - redz, smuks nosaukums! Tā kā mūsējie. Ir hipotēze, ka koronvīrusu radīts citādi. Oficiālā versija, ka koronvīruss ir sikspārņiem, ko ķīnieši lieto pārtikā, tādu sikspārni ēdot čūskas, ko čūskām arī dod, bet visdīvainākais, ka aplipinājušies ar šo vīrusu ir pērkot zivis zivju paviljonā. Kā redzams, ķīniešu ābeci nolej nezinīšiem. Bet tā hipotēze ir tāda, ka Ķīnā ir totāla cilvēku kontrole, kontrole notiek ar interneta WI-FiI 5G, kura starojums ir ultraīsviļņu, kas iet cauri visām dzīvām būtnēm, 3G un 4G daļēji lidz 3 cm ieiet cilvēka ķermenī un neizsauc metabolisma (šūnu dzīvotspējas) problēmas. Savukārt 5G, par kuru pie mums, Latvijā melo pat Šmidres kungs, jo tas ir viņa bizness, ejot cauri dzīviem organismiem izjauc dzīvo šūnu normālu metabolismu, izsaucot izkropļojumus un vēža šūnu rašanos. U. c. izkropļojumus - nogurumu, galvassāpes utt. Tad, lūk, šie 5G torņi Ķīnā sacelti neiedomājami biezi un apstaro ne tikai cilvēkus, bet arī dzīvniekus un ir pamatotas aizdomas, ka arī tā ir ietekmēti ne tikai putni, sikspārņi un čūskas, bet arī vīrusi, kas kļuvuši agresīvi, izmainot savu genetisko mutāciju, sāk parazitēt arī cilvēkos, kas izsauc saslimšanu un nāvi jau tā ar 5G iespaidotajiem cilvēku organismiem.

Atbildēt

vīruss

29.01.2020. 06:46

Par to dzelteno vīrusu nekā briesmīgāka nav......

Atbildēt

es ar nejokolu

29.01.2020. 01:54

»

Obstipācijs

Caureja, vai esi strauss ar galvu smiltīs? Un tagad es nejokolu- aizej pārbaudīties


tu jau biji aizgajis? labak nebutu parbaudijies vaine......

Atbildēt

Kāds

28.01.2020. 23:20

Nu jamais aktīvi atbalsta marihuānas legalizāciju - fakts uz sejas tā teikt... :D

Atbildēt

ASV pēc 100 koronvirusa upura uzsāk vakcīnas izstrādi

28.01.2020. 23:03

Es domāju, ka viņiem tā sen jau ir, pirms palaida vīrusu pašā Ķīnas centrā - galvenajā Ķīnas visu transportu mezglā.To, ko medijos rāda buldozerus, kas līdzina zemi slimnīcai trīs nedēļās, tur būs bedre, kur apbedīs, nevis slimnīca. Nosprostoto pilsētu likvidē, pasaule pat ar pārtiku un maskām nepalīdz. Jo citādi Ķīnu un Krieviju neuzvarēt. Putins nomainīja valdību, visi skraida šurp un turp- Krievija melo, ka tajā nav vīruss ienācis. Labs bioloģiskais ierocis - dziļā pasaules cionistu valdība sāk globālo krīzi.

Atbildēt

?

28.01.2020. 21:51

https://oko-planet.su/politik/politiklist/559431-amerikanskiy-gripp-ubiyca-strashnee-kitayskogo.html

Atbildēt

Jā,jā

28.01.2020. 21:24

Nav laimīgāku cilvēku pasaulē, par bezrūpīgiem idiotiem. Ticiet tikai oficiālajām ziņām un esiet droši - jums nekas nedraud. Izbijusī veslības ministre Rozentāle to ļoti labi televīzijā pastāstīja.

Atbildēt

formula

28.01.2020. 21:14

Superīgi tālredzīgs apcerējums! Biedējoša nākotnes realitāte.Rīt?

Atbildēt

motorhead 1916

28.01.2020. 17:44

Idioti atkal cepas par kaarteejo bubuli. Miljoni ik gadu mirst no gripas un taas komplikaacijaam, so what? Redz, ja no taa mirtu tikai kjinieshi ( kaa patlaban arii ir ), var izraadiities pat noderiigs

Atbildēt

Novičok

28.01.2020. 16:09

Diezgan reāls hibrīdkara scenārijs, ņemot vērā nesenos "eksperimentus" Lielbritānijā ar Novičok.

Atbildēt

uhuh

28.01.2020. 15:27

https://www.prikol.ru/2020/01/28/greta-16-kartinok/

Atbildēt

gtyh

28.01.2020. 13:01

gribu redzet ierednjus slapjam bikseem aiz baileem. jautrs scenarijs. tapat taa pasaule saak skobities.

Atbildēt

BBS

28.01.2020. 12:57

Krievija pasaulē izplatīja Ebolu, tagad -koronvīrusu. Un mūsu glābiņš-lūgties Krieviju, lai pievino mūs tai kā 77 guberņu!

Atbildēt

Pilsonis

28.01.2020. 12:47

»

Jozis

Diezgan labi uzrakstīts teksts, arī scenārijs pietiekoši sakarīgs un pietuvināts īstenībai, tikai trūka vēl kāda uzspridzināta HES-a ar visām no tā izrietošajām sekām - tad būtu pilns komplekts, ja nu vēl nav atzīmēts, ka elektrības trūkuma dēļ nedarbosies neviens DUS un nevarēs tikt pie degvielas, ...


Degvielas rezerves tiek glabātas ārzemēs, laikam Vācijā. Tāpat ar nelielām zelta rezervēm. Ārkārtas situācijās to visu mums neredzēt kā savas ausis.
Tikai nesaprotu kam krieviem vajadzīgs šis izmirāts? Ja nu vienīgi kara situācijā stratēģiska vieta. Savādāk viss taču izzagts un izpārdots, cilvēkus jābaro.
Varbūt kāds var apgaismot, priekškam krieviem izmirāts?

Atbildēt

Pilsonis

28.01.2020. 12:43

Vienīgais ko kangaru režīms prot, tas ir zagt, ar saviem lēmumiem iznīcināt tautu, un pats galvenais, bez ierunām klausīt un "pārklausīt" ārzemju kaklakungu pavēles.
Tā mēs dzīvojam, kamēr vēl nav notrallināts LPSR laikos izveidotais resurs. Nu jau resursi tiek smelti uz mūsu bērnu rēķina. Tā parasti ir jau pirmskraha agonija

Atbildēt

hm

28.01.2020. 12:20

Stāsts par demokrātiju. Gvelzt muļķības un darīt glupības - līdz visi aiziet pa burbuli.
Prasās salīdzinājums ar Ķīnu. Kur iespējams nobloķēt 12 miljonu pilsētas un saglabāt tādu drošības līmeni, lai cilvēki izdzīvotu.
Atbilde uz jautājumu, kas izdzīvos nākamajās katastrofās, kas ne.

Atbildēt

Obstipācijs

28.01.2020. 11:36

»

Caureja

Lapsa, no sirds novēlu abiem ar šī murga autoru pietaisīt vismaz bikses, ja ne gultu. Nekad nejoko par veselību, nekad


Caureja, vai esi strauss ar galvu smiltīs? Un tagad es nejokolu- aizej pārbaudīties.

Atbildēt

Jozis

28.01.2020. 11:03

Diezgan labi uzrakstīts teksts, arī scenārijs pietiekoši sakarīgs un pietuvināts īstenībai, tikai trūka vēl kāda uzspridzināta HES-a ar visām no tā izrietošajām sekām - tad būtu pilns komplekts, ja nu vēl nav atzīmēts, ka elektrības trūkuma dēļ nedarbosies neviens DUS un nevarēs tikt pie degvielas, vismaz legālā ceļā.
Ar šausmām domāju par to, ja nu kas, tad lielākā daļa iedzīvotāju paliks bez pārtikas, jo laukos arī vairs nav šīs decentralizētās pārtikas rezervju. Un ko darīs šie izmisušie - tas nav prognozējams.
Ja tā aizdomājas kļūst skumji cik nesagatavoti esam šādām ekstrēmām situācijām.

Atbildēt

notumse

28.01.2020. 10:52

interesanta un simptomātiska ir šodienas reakcija uz rakstu un, secīgi, tā autoru, proti, ar hronisku informatīvo padomju laika aizcietējumu, kad nekas nenotika un, ja notika, tad tautas un vispārības labā. Ja arī kas paspruka, tas tika nopletēts ar - tas nevar būt, jo tas nekad nevar būt! Vecajam labajam Ņūtonam ir pilnīga taisnība par inerci

Atbildēt

Sauszemes Jürnieks

28.01.2020. 10:40

Divi nezinàmi iznïcinàtàji,ar savu paràdïsanos ,ex premjeram iedzina kanéli biksés .Limbazu murla.

Atbildēt

lauķis

28.01.2020. 10:23

Pilnīgi piekrītu virsrakstam; viss sākās ar vīrusu,naudas un varas vīrusu.Šajā laika posomā vīrusam dots vārds demokrātija.

Atbildēt

Q

28.01.2020. 10:19

Autoram klasisks delīrija gadījums, kas aprakstīts speciālā literatūrā, radies no pretkrievu histēriskās propagandas, ko autora vājā nervu sistēma nav varējusi izturēt!

Atbildēt

bradjaga

28.01.2020. 10:12

kad ieraugu šitā pretīgā jurģeļa feisu , tad , pat neiedziļinoties saturā , ievelku - .

Atbildēt

Brīvību Tibetai!

28.01.2020. 09:40

Brīvību Tibetai! Nost ar komunistu cilvēkēdājiem!!

Atbildēt

Q

28.01.2020. 09:20

Autoram ieteiktu vērsties pie psihiatra Tvaika ielā varbūt nav par vēlu un kaut kas vēl ir glābjams!

Atbildēt

Labi uzrakstīts

28.01.2020. 09:15

Labs raksts, ņemot vērā, ka infekciju slimnīcā pēdējos gados miruši daudzi valstī zināmi cilvēki, kurus varēja glābt- Mārtiņš Freimanis, Olafa Pulka māsa u.c. Vakar TV 24 intervijā deputāte un ārste Baiba Rozentāle kā neizdevusies aktrise ar stērķelētu frizūru uz galvas samērā diletantiski skaidroja par koronavīrusu, apgalvojot, ka visi jau nemirst un ka viss ir pārspīlēts, un ka mums nav jābaidās.Tikai Ķīnā mirst viens pēc otra.

Atbildēt

Caureja

28.01.2020. 08:31

Lapsa, no sirds novēlu abiem ar šī murga autoru pietaisīt vismaz bikses, ja ne gultu. Nekad nejoko par veselību, nekad.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Par dzīvībām drošu izglītību – lai aizsargātu bērnu, skolotāju, vecāku un vecvecāku dzīcības

FotoKatra cilvēka dzīvība ir vērtība. Sevišķi to jūtam par tuvo un mīļo dzīvībām. Latvijas Republikas Satversmes 111. pants uzliek par pienākumu valstij aizsargāt cilvēku veselību, tās 93. pants – tiesības uz dzīvību. Satversmes ievads nosaka rūpes ne tikai par sevi, bet arī par saviem tuviniekiem un sabiedrības kopējo labumu, izturoties atbildīgi pret citiem.
Lasīt visu...

12

Beidzot ir jāpiegriež skrūves "legālajai" Vislatvijas čakarēšanai

FotoSakarā ar valsts azartspēļu kantora Latvijas Loto "locekļu" aroganto attieksmi, ignorējot informācijas sniegšanas pienākumu viņu kosmisko algu kontekstā - iesaku turpināt "rakt" netradicionālā veidā! Konkrēti - piereģistrēties iLOTO lietotāju profilā un sākt "laimēt" (reāli - zaudēt!) momentloterijās, profila skrīnšotu, kā pierādījumu pievienojot publikācijai. Ir informācija, ka šajā "zaudētavā" pārsvarā tiek tiražētas TUKŠAS/BEZLAIMESTU biļetes.
Lasīt visu...

12

Pacientu šķirošana COVID-19 pandēmijas laikā

FotoTiesībsargs ir saņēmis vairākus signālus, kurā Latvijas iedzīvotāji pauž savas bažas un satraukumu par Arta Žīgura rakstu vietnē „pietiek.com” par to, ka Latvijas Ārstu biedrības Ētikas komisija nolēmusi, ka Covid-19 epidēmijas krīzes gadījumā ir ētiski cilvēkus pēc 75 gadu vecuma ar hroniskām slimībām un citus smagi slimos pacientus neārstēt visiem pieejamajiem līdzekļiem, lai vairāk jaunu un vieglāk slimu cilvēku iegūtu piekļuvi, iespējams, dzīvību glābjošai terapijai.
Lasīt visu...

12

Manas personīgās domas par savu slimošanu par Covidu

FotoUzrakstīju savas personīgās domas par savu slimošanu ar Covidu. Raksts sanāca garš, grūti rakstījās uz telefona. Tātad:
Lasīt visu...

21

Kā strādā Parādnieka pasūtījumu galds

Foto8.novembrī TV3 bija amizanti vērot, kā Saeimas deputāti centās pamatot, kāpēc atbalsta cigarešu ražotāju lobētos grozījumus akcīzes nodoklī. JKP galvenais nodokļu ideologs Gatis Eglītis izlikās, ka ir tikai nejauši garāmejot parakstījis grozījumu priekšlikumu, lai gan ir zināms, ka JKP šāda paša satura priekšlikumus pirms tam ir sniegusi Finanšu ministrijā (Finanšu ministrijas gatavots apkopojums pielikumā).
Lasīt visu...

6

Nevalstiskās organizācijas gatavo iniciatīvu tautas referendumam par ģimenes aizsardzību

FotoČetrdesmit nevalstisko organizāciju pārstāvji ir piesaistījuši ekspertus un apvienojušies kopīgā domnīcā, lai sagatavotu priekšlikumu pilsoņu parakstu vākšanai un tautas nobalsošanai (referendumam) par ģimenes institūta stiprināšanu likumos.
Lasīt visu...

3

Es jums tagad izskaidrošu, kas rakstīts himnā: valsts prezidenta runa Latvijas Republikas proklamēšanas 102. gadadienā

FotoDārgā Latvijas tauta! Šogad ārkārtas situācijā mēs savas valsts dibināšanas svētkus svinam klusāk nekā citkārt. Uz laiku esam spiesti palēnināt savu dzīves tempu. Tas nevienam nav viegli. Taču tas ir nepieciešams, lai glābtu dzīvības un sargātu veselību, lai neļautu ekonomikai vēl straujāk slīdēt lejup. Var teikt droši – nākamajā gadā šī pasaules krīze tiks pārvarēta.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Ģimenes institūta sabrukums izraisa tautas un pat civilizāciju bojā eju

Šodien, atzīmējot mūsu valsts 102. dzimšanas dienu, vēlos to sagaidīt ar svētu bijību un pateicību. Ne...

Foto

Pirts un skaistumkopšanas pakalpojumu aizliegšana ir nepārdomāta un postoša

Piektdien, 2020.gada 6.novembrī, pamatojoties uz Ministru kabineta rīkojumu Nr.655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” (turpmāk - Rīkojums) visā...

Foto

Aicinām valsts prezidentu Egilu Levitu "izlīst no alas"

Valsts prezidentam Egilam Levitam būtu pēdējais brīdis izlīst no paša vārdiem nosauktās "alas", lai aptvertu, kā dzīvo lielākā...

Foto

Veloceļš Čaka ielā: nav jāiesaistās demagoģijā ar hronometru rokā

Vēl krāsa uz velosipēdistu ceļa Čaka ielā nebija izžuvusi, kad Paulam Timrotam, Frederikam Ozolam un daudziem citiem...

Foto

Vēlēšanas 2020 – fronte tēva pagalmā?

Šī ir tā reize, kad ASV prezidenta vēlēšanas lika nodrebēt visai planētai bez izņēmuma. Nekad agrāk tai nav bijusi piekalta...

Foto

JKP plānotais transportlīdzekļu nodoklis ekoloģijas prizmā

Ir teiciens – nav sliktuma bez labuma. Pateicoties rūpniecības un lauksaimniecības nozaru degradācijai, izvērtējot 20 gadu posmu, Latvija ir līderis...

Foto

Es atzīstu savu kļūdu un uzņemos par to atbildību

Es esmu pieļāvis kļūdu. Man ir kauns, ka es esmu tā rīkojies Latvijas sabiedrības priekšā un manu...

Foto

Apsveicam, mūsu zīļu vācējam - nākamajam nācijas līderim un vadonim šodien 40

Šodien mūsu uzņēmuma vadītājam un viennozīmīgajam vadonim Mārim Simanovičam ir dzimšanas diena – viņš...

Foto

Māsiņas skafandros, kurām par to faktiski neko nepiemaksā

Iesaku noskatīties šo PROVINCI. Mūsu māsiņas Daugavpils reģionālās slimnīcas Infekciju slimību nodaļā, galvenajā COVID pacientu ārstēšanās, cerību un...

Foto

Īstais 2020.gada ASV vēlēšanu uzvarētājs(a)

Kā jau kāds no kolēģiem lasītājiem portālā norādīja, Džo Baidens ir pats vecākais jebkad ievēlētais ASV prezidents. Visu cieņu pret šo...

Foto

Viltvārži

Aizvien vairāk pasaulē ir tādu, kuri jūt nepieciešamību agresīvi izpausties. Šoreiz ne par to, kāpēc, kur tādi rodas utt. Šoreiz par sekām. Centīšos būt maksimāli...

Foto

Par veselības ministres Ilzes Viņķeles demisiju

Veselības ministrija ir vadošā valsts pārvaldes iestāde, kura organizē, koordinē un pārrauga veselības politikas īstenošanu, tai skaitā koordinē pretepidēmijas pasākumu...

Foto

Premjeram jāprasa veselības ministres demisija un jāpārņem veselības aprūpes kontrole vai pašam jāatkāpjas

Pēdējo dienu notikumi valdībā, īpaši asā komunikācija starp premjerministru Krišjāni Kariņu (JV) un...

Foto

Būs diskusijas, nepilnības un to labošana

Mīļie draugi un sekotāji, diemžēl koronavīruss atkal plosās pasaulē, Eiropā un Latvijā. Strauji aug saslimušo skaits, slimnīcas pildās un palielinās...

Foto

E-vēlēšanu iespējamā ietekme uz cilvēktiesībām

Valsts un pašvaldības darba pakāpeniska migrēšana uz digitālo un virtuālo vidi ir aktualizējusi arī tādu jautājumu kā tehnisko risinājumu ieviešana pilsoniskajās...

Foto

Mēs iecietīgi izturamies pret dažu koalīcijas locekļu privātajām un politiskajām neirozēm

Krīze, īpaši ilgstoša, ir stresa noturības tests. Covid-19 krīze ir globāla, tā pārbauda izturību veselām...

Foto

Andris Kudors un viņa raksts par Bībeli un homoseksualitāti

Senators, pseidokonservators un bijušais reliģiskās sektas pārstāvis Andis Kudors (Senators) nesen portālā TVNET pastāstīja, kas tur Bībelē faktiski ir...

Foto

Atkārtoti lūdzam nepieļaut zaļās zonas iznīcināšanu un satiksmes apgrūtināšanu lielveikalu būvniecības dēļ

Esam atkārtoti savākuši parakstus pret zaļās zonas iznīcināšanu Ziepniekkalnā, kur plānots būvēt lielveikalu Lidl, un...

Foto

Par labklājības ministres Petravičas publiski paustajiem meliem

Sociālo darbinieku biedrība (SDB) nevar klusēt situācijā, kurā labklājības ministre Ramona Petraviča publiski LTV raidījuma “Panorāma” sižetā un TV24...

Foto

Kur tad palikusi daudzā nauda?

Te pat pīlei jāsmejas. Es, godavārds, nesaprotu, kur palikusi daudzā nauda. Es tiešām godīgi nesaprotu, kā var tādā tempā notērēt tādu...

Foto

Maksāt par Zemgales atkritumu poligona ”Brakšķi” likvidāciju nāksies iedzīvotājiem

Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas (VARAM) plāns ieviest izmaiņas atkritumu apsaimniekošanas reģionu sistēmā kļūs par Zemgales...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska “noved” nevainīgu cilvēku līdz nāvei

Prokurores Daces Lapinskas rīcības dēļ esmu zaudējusi veselību un gandrīz arī dzīvību, ko apstiprina ne mani tukši...

Foto

Turcija

Agrāk bija saprotamāk un vieglāk. Ja negribēji aizskart kāda jūtas vai kādu pazemot, atlika nerunāt par to, kas šo kādu var aizskart vai tam būt...

Foto

Putina kliķei nekas nav svēts, tā savu ambīciju vārdā piesmej arī ticīgos

Šībrīža Krievijas centieni atsevišķos gadījumos piesegties ar reliģiju vai reliģiju piesaistīt propagandas aparātam ir...

Foto

Maskas ir efektīvas, un arī bērni saslimst ar COVID-19

Mēs, Latviešu ārstu un zobārstu apvienības valdes locekļi (www.lazariga.lv), aicinām un lūdzam Latvijas iedzīvotājus sekot secinājumiem un...

Foto

Kad pie lietas ķeras kariņveidīgi āksti

Vēl nesen tāda lupatveidīga radība premjera krēslā, kam Kariņš uzvārdā, ierunājās, ka naudas mums esot “tik daudz kā nekad”. Taču...

Foto

Kad medijs vienkārši ienīst baznīcu un ar apskaužamu periodiskumu nomelno pat savu, vietējo - Latvijas kristīgo baznīcu

Tikai pirms dažām dienām vietējais TVNET publicēja rakstu par...

Foto

Van Gog, noliec pindzeles un ej strādāt?

Daudzi impresionisma aizsācēji nevarēja nopelnīt, un, pēc mūsu finanšu ministra Reira ieteiktā, mums varbūt nebūtu impresionisma un citu ģēniju,...

Foto

Ministru prezidentam es ieteiktu uzlikt respiratoru arī tad, kad ļoti gribas izlikties par mediķi un izteikties

Es labprāt nēsāju masku slimnīcā un intensīvās terapijas nodaļā vai...

Foto

Par pulksteņa grozīšanu

Reizi gadā grozīt pulksteni un pāriet uz tā saukto vasaras laiku ir deviņpadsmitā gadsimta ideja, kuru pirmo reizi piedāvāja vīrs, vārdā Džordžs Hudzons,...

Foto

Es visu izdarīju lieliski, bet tagad atbildība jāuzņemas valdībai kopumā un premjeram kā komandas kapteinim

Lai kuram no uzskatiem piekrītat – SARS-CoV-2 vīrusa izplatības spējš pieaugums...

Foto

Vilks vai lācis? Jeb maskas - sociālā kontrole?

Iedomāsimies, ir jauks pavasara rīts, jūs esat pārvācies jaunā dzīvoklī un, mīkstās čībās sēžot jaunajā dīvānā, glaudāt savu...

Foto

Gudrie mācās no citu kļūdām, „gobzemieši” — no savējām: COVID-19 Krievijā

Šoreiz būs stāsts nevis par sen jau visiem apnikušo Aldi Gobzemu, Ciekura muļķībām, Pļaviņa folijas...