Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

PUNKTS

05.02.2017. 15:17

»

komats

Patriotam gan bûtu jàzina, ka nevis saime, bet gan Saeims


BET TĀ TAČU VISNOTAĻ vienoto SAIME NO PAPĒŽIEM LĪDZ MATU GALIŅIEM,pēdējiem kretīniem nesaprast(Andris).

Atbildēt

breksis

02.02.2017. 23:22

Tā izlocīšanās ir vienkārši smieklīga. Nu nebija tā saruna kā deputātei ar vēlētājiem, tā bija divu Latvijas valsts amatpersonu saruna. Tad tādā griezumā arī lai izlokās, ja vajag.

Atbildēt

Raivis un Dzintars

02.02.2017. 21:55

Nacionālo žīdu apvienība pašreiz ir labākais VDK projekts.

Atbildēt

w

02.02.2017. 21:48

dzintara parādnieku partija ir divkošu apvienība un tikai! kafe leningrad!

Atbildēt

Republika

02.02.2017. 20:50

No kurienes tādas sučkas kā Mūrniece ņemas?! Bijusi, oktobrēns, pionieris, tad aktīvi darbojusies komjanatnes organizācijā, iestājusies partijā, saņēmusi neskaitāmus diplomus un goda zīmes no Kompartijas dažādās PSKP gadadienās un kaut viens vēl varbūt šaubās ka viņa netika uzaicināta uz Valsts Drošības Komiteju? Un šitādiem cilvēkiem ir pielaide pie Valsts noslēpuma!

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT

02.02.2017. 19:59

»

A.P.

Kā zināms, jau "perestroikas" vajadzībām VDK kā "nacionālo kustību" pārstāvjus atlasīja vislielākos kretīnus un neliešus. Tāda tipa cilvēkus pieprasa pats nacionālisms; proti, tā kropli vienpusīgais un agresīvais variants. Racionāli, objektīvi, patriotiski, konstruktīvi, perspektīvi domājoši cilvēki...


Priedīša kungs, viņa taču ir tavas "tautības" māsa un pilda tieši to pašu uzdevumu ko Tu- diskreditē latviešu tautu un latviešu nacionālo ideju... . Jūs esiet viena rumpja divas rokas.

Atbildēt

VB

02.02.2017. 16:56

"savukārt par individuālo sarunu ar Agafonovu Mūrnieces viedoklis – kaut arī viņa ir valsts amatpersona un tas ir bijis oficiāls brauciens par nodokļu maksātāju naudu – ir: sabiedrībai par to neesot nekādas daļas."
par individuālu sarunu, ja tā konfidenciāla, sab. tiešām var nebūt nekādas daļas... Kur nu vēl par valodu?

Atbildēt

Pats

02.02.2017. 16:16

»

to es

Nu neraklamē savu stulbumu.Pālozovs vada augstskolu,kuru finansē ārzemes no kurienes viņš nāk un skolā vISAS mācības notiek ANGĻU valodā


izdevencē savas stulbās latviešu smadzenes! Tad jau arī Krievija var te atvērt savu augstskolu ar savu mācību valodu, rektoru, pasniedzējus, kuri neprot latviski. Ko tu latviešu lopiņ par to teiksi? Jeb tu tikai atzīsti zviedrus ar angļu valodu? Atbildi zinu, jo esi latvietis!

Atbildēt

pamela

02.02.2017. 16:14

Daudz reiz ir liela starpība starp reklāmas tekstu,zīmolu un saturu ,kas atrodas iesaiņojumā. Tā ir arī ar NA! KO viņi ir paveikuši ,kopš TB/LNNK laikiem Latvijas labā ? Vai ko izcīnījuši valsts val.sakarā? Vai panākuši,piem.,ka valsts amatpersonas nepārkāpj Satversmi un runā valsts val.,arī prezidents?Vai ir cīnījušies lai darba devējs nepieprasa obligāti okupantu val?utt.NEKO nav darījuši savas tautas labā ,faktiski.Viena šķidra,reta muldēšana. To arī pierāda Mūrniece!

Atbildēt

to es

02.02.2017. 16:04

»

Es

Ja var Pālzovam taisīt izņēmumu, var arī Agafonovam


Nu neraklamē savu stulbumu.Pālozovs vada augstskolu,kuru finansē ārzemes no kurienes viņš nāk un skolā vISAS mācības notiek ANGĻU valodā !
Diez vai Agafonova pašvaldību uztur krievija,jo ,ja tā būtu,tad jau teritorija nebūtu mūsu.
Izdezinficē smadzenes !

Atbildēt

to vai tad

02.02.2017. 15:48

»

Vai tad

braukt uz Zilupi ir kāds grēks? Zilupei uzliktas kādas sankcijas, embargo? Un kā tad ar Latvijas bijušo prezidentu A. Bērziņu, kurš 2014 gada 9. maijā (!) bija vizītē Zilupē un pie mēra Agafonova? Tad jau jāņem visus pie dziesmas... neesmu nekāda Murnieces fane, bet manuprāt, Rīgas kungi un kundzes ...


Ko tu tmēsliem ārā.e mels? Neviens jau to Latgali uz rokām nestieps no "posta".Redz latgaļi diži cepās par savu "volūdu",bet atrodi Latgalē amatos pašus latgaļus.Tapēc jau tur iesēdušies valsts val.nerunājoši agafonovi.Salīdzini kā "uzplaucis"paša Agafonova dzīves līmenis un cik pūļu viņš velta pašvaldībai.

Atbildēt

bet bet

02.02.2017. 14:53

augstskolu rektoriem jau arī nevajago latviski mācēt. ka tik cilvēks laps:)

Atbildēt

Es

02.02.2017. 13:27

Ja var Pālzovam taisīt izņēmumu, var arī Agafonovam.

Atbildēt

....

02.02.2017. 11:40

Vispār jau, attiecībā uz deputātiem un valsts valodas zināšanām jau sen ir regulējums - kāpēc tas netiek piemērots?

Atbildēt

kaža

02.02.2017. 11:29

Izrādās ka Latvijā amatu pašvaldībā var ieņemt cilvēks,kurš nezina valsts valodu,bet valsts augstai amatpersonai ir kādas personīgas darīšanas ar šo.Pie tam vēl izmantojot dienesta stāvokli trauce valsts pilsoņiem izmantot savas tiesības.Morāle?

Atbildēt

Patiesība

02.02.2017. 10:01

Šo paskaidrojumu pat par dokumentu nevar nosaukt, jo nav nemaz visu nepieciešamo rekvizītu, kuriem jābūt saskaņā ar MK noteikumiem, piemēram, datumas un vieta, kur tas izgatavots. Ja tādu sarakstītu tantiņa laukos vēl būtu saprotams, bet ne jau saeimas prezidijs, lūk tāds ir īstais līmenis, saeimas prezidijā, ministrijās.

Atbildēt

Karote

02.02.2017. 06:03

Lielie patrioti R.Dzintars ar mūrniecēm, kaut kā nav manīti pliku krūtežu/ kā savlaik/ bargā salā, iestājoties par , nupat jau gandrīz jebkuru "svēto nācijas pastāvēšanas"jomu.. Medicīna, izglītība, izceļošana.. Pie situācijas, kad trešdaļa latvju de facto ir prom un atpakaļ netaisās,/ lasi - oficiālajai Latvijai vienalga/ viņu ņaudēšana par krievu un viņu valodas briesmām ir vien cinisks aprēķins.Ko arī Mūrnieces sīkais misēklis tikai apliecina. Jeb- viss ir kārtībā :)

Atbildēt

Vēlētājs

02.02.2017. 02:42

Jautājums: Kāpēc man, kā "Visu Latvijai" vēlētājam n-tos gados, vispār ir jāzin atbilde uz šādiem jautājumiem? Da lai runā kādā valodā grib - nacionālisma pozīcija no tā tāpat nekad nemainīsies! Katrs par savu, kopā par spēcīgu!

Atbildēt

draudzene

01.02.2017. 23:17

Nav brīnums, ka Jansons šo lēmēto zilo asiņu sievieti krāpa! Brīnums ir, ka viņa viņam maksā 500 Eir/mēn par dzīvokli, kur mau... vest.

Atbildēt

Marks

01.02.2017. 23:04

»

Vai tad

braukt uz Zilupi ir kāds grēks? Zilupei uzliktas kādas sankcijas, embargo? Un kā tad ar Latvijas bijušo prezidentu A. Bērziņu, kurš 2014 gada 9. maijā (!) bija vizītē Zilupē un pie mēra Agafonova? Tad jau jāņem visus pie dziesmas... neesmu nekāda Murnieces fane, bet manuprāt, Rīgas kungi un kundzes ...


Vispār jau pārmetumi nav par braukšanu uz Zilupi, bet gan par to, ka "principiālie" NA kaut kā nepamanīja, ka turienes mērs nesaprot latviešu valodu. Tāpēc arī Pietiek jautājums, uz kuru NA pārstāvētā Saeimas priekšsēdētāja nekādi negrib atbildēt - kādā valodā viņa runāja ar Zilupes mēru, ja reiz esot visu ko runājuši.

Atbildēt

nu gluži

01.02.2017. 22:57

jau kristāltīrs tas mēris, kā bērna asara nava, bet ne galvenais viņš tur noteicējs... Pajautājiet Sarkangalvītei, kurš tur šiverē nopietni... visi gali ir Rīgā. Droši vien mēris kādam negribēja pietiekoši plaši vērt Terehovas durvis, vot i uzlaida valodas inspekciju, TV uzrīdīja... izdomas un līdzekļu gana, lai atsēdinātu jebkuru, kurš maisās pa kājām...

Atbildēt

labvelis

01.02.2017. 22:39

Merim olegam prata par maz lai butu par terehovas kontrobasa mafijas bosu

Atbildēt

nu ja

01.02.2017. 22:39

pareizi gan, tas ir vēl stulbāk.

Atbildēt

Vai tad

01.02.2017. 22:38

braukt uz Zilupi ir kāds grēks? Zilupei uzliktas kādas sankcijas, embargo? Un kā tad ar Latvijas bijušo prezidentu A. Bērziņu, kurš 2014 gada 9. maijā (!) bija vizītē Zilupē un pie mēra Agafonova? Tad jau jāņem visus pie dziesmas... neesmu nekāda Murnieces fane, bet manuprāt, Rīgas kungi un kundzes tieši par maz brauc uz Latgali...varbūt kaut ko saskatītu un izdarīt secinājumus, kādā postā iegrūduši šo reģionu un valsti kopumā...

Atbildēt

:D

01.02.2017. 22:22

Viņas tautība sejā rakstīta.

Atbildēt

HA!

01.02.2017. 20:54

Tā "nacionālā stāja "un "mugurkauls "ir domāti muļķiem. Runā vienu, bet dara citu šie valsts valodas pseidopatrioti.

Atbildēt

juris

01.02.2017. 20:26

Nožēlojami cilvēki....Viņi pat nav spējīgi saprast,ka skaidri ,droši un pareizi atbildot, viņu akcijas tautas acīs tikai celtos ...... Bet nu izskatās kā blēdībās iestiguši nožēlojami cilvēciņi...Ļoti žēl...

Atbildēt

satrauktais patriots

01.02.2017. 20:24

ludzas zeme publicējusi latviešu rakstnieka otto ozola sacerējumu par Zilās upes mēri olegu,kā terehovas kontrobasa mafijas bosu ar ietekmi uz vienotiem,t.i numurā no 10.01.2017. un ka sab vadot kāds maris maizītis.Kā varēja pirmā valsts persona,saimes vadītāja tikties ar donu?!

Atbildēt

Marks

01.02.2017. 20:20

Atbildēt Lapsam - tas tev nav skaļi priecāties par deputātu kvotām.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kņada

FotoKatrs no mums kaut reizi ir mēģinājis sākt jaunu un skaistu dzīvi. Dažam pietika ar vienu mēģinājumu, cits to darīja vairākkārt, bet vēl kāds to dara, tas ir, mēģina nepārtraukti.
Lasīt visu...

8

Aicinām Baltkrievijas Valsts prezidentu nekavējoties darīt visu ko tādu, ko viņš noteikti nedarīs

FotoMēs, Lietuvas, Polijas, Latvijas un Igaunijas prezidenti kā Baltkrievijas kaimiņi un kā NATO un ES dalībvalstis vēlamies, lai Baltkrievija būtu stabila, demokrātiska, neatkarīga un pārtikusi valsts. Tādēļ mēs aicinām Baltkrievijas Valsts prezidentu:
Lasīt visu...

21

Provinces pensionāra vēstule pakaļpalicējiem Rīgā

FotoMierīga varas maiņa, bez skandāla un klopes, saskaņā ar brīvu vēlēšanu rezultātiem jau izsenis tiek dēvēta par demokrātijas svētkiem. Šāds prieka brīdis gaida rīdziniekus jau pēc dažām nedēļām. Par Rīgas iepriekšējās politstruktūras sabrukumu vairs nešaubās neviens, un tagad vēlētāju rokās būs sastutēt jaunu. Ne nu gluži pašiem, bet caur vēlētiem priekšstāvjiem.
Lasīt visu...

21

Kam ir izdevīgi popularizēt tautu izšķīšanu "kausējamā katlā"

FotoTautas brīvība ir atkarīga no nacionālās identitātes spēka. Identitāte ir vērtību sistēma. No vērtībām izriet griba un rīcība - nepakļauties apspiestībai, cīnīties, upurēties.
Lasīt visu...

15

Aizbraukt uz vietu ar skaistu skatu un izslāpušām acīm divatā skatīties uz klienta alkohola pudeli...

FotoPēc Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) statistikas 2019. gadā vadītāji alkohola reibumā izraisīja 173 ceļu satiksmes negadījumus (CSNg) ar cietušajiem, 14 CSNg ar bojā gājušajiem un 232 CSNg ar ievainotajiem. Pēc Eiropas Komisijas statistikas 2018. gadā Latvija pēc ceļu satiksmes negadījumos bojā gājušo skaita bija trešā valsts ES pēc Rumānijas un Bulgārijas.
Lasīt visu...

3

Lai novērstu uzmanību no izgāšanās ar kadastrālajām vērtībām, esam uzmeistarojuši slepenu projektu par jaunu tiesiskuma darba grupu

FotoPiektdien, 7. augustā, Tieslietu ministrija ir iesniegusi izskatīšanai Ministru kabineta sēdē ziņojuma projektu, kas paredz izveidot darba grupu ar valsts tiesisko drošību saistīto problēmjautājumu risināšanai.
Lasīt visu...

18

Neuzskatām par iespējamu piedalīties priekšvēlēšanu aģitācijas pasākumos, kas tiek organizēti svešā valodā

FotoEsam aicināti piedalīties priekšvēlēšanu aģitācijas raidījumos, ko organizē Latvijas sabiedriskie mediji, kas cita starpā iekļauj arī raidījumus, kas notiek svešvalodā, konkrēti - krieviski.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Izliksimies, ka esam norūpējušies: valsts prezidenta Egila Levita paziņojums par vēlēšanām Baltkrievijā

Latvija kā Baltkrievijas kaimiņvalsts pilnībā atbalsta baltkrievu tautas dziļo vēlmi dzīvot savā neatkarīgā, brīvā,...

Foto

Par dzīves mērķiem un jēgu

Kas mēs esam? Kāds ir mūsu dzīves mērķis? Kāda ir jēga cilvēces pastāvēšanai? Atbilstoši savām zināšanām un prāta spējām mēs meklējam...

Foto

Pamēģiniet mums noticēt, ka vislielākajā luterāņu draudzē viss ir gandrīz kārtībā

Rīgas Lutera draudze kategoriski noraida medijos izskanējušās interpretācijas par draudzes ilggadējo mācītāju Kaspara Simanoviča...

Foto

Par ko balsot vēlēšanās?

Vatikāna II koncils par katoļu aktīvu līdzdalību politiskajā un sabiedriskajā dzīvē uzsver, ka "visiem pilsoņiem ir jāatceras savas tiesības un reizē pienākums...

Foto

Neizvērtēta un nepamatota kadastrālo vērtību aprēķināšanas reforma ir kaitniecība

Latvijas Patērētāju interešu aizstāvības asociācija uzskata, ka globālās krīzes apstākļos (Covid pandēmijas laikā) finansiāli tiek ietekmēts ikviens...

Foto

Ceram, ka valdība un koalīcija pieņems pareizo lēmumu un atdos mums visu, ko pieprasām

Esam gandarīti par to, ka Amerikas Savienoto Valstu valdība joprojām pievērš uzmanību...

Foto

Kadastrālās vērtības ir “jāiesaldē”

Latvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācija LANĪDA aicina “iesaldēt” šā brīža kadastrālās vērtības, lai novērstu negatīvās sekas, kas prognozēto kadastrālo vērtību pieņemšanas gadījumā...

Foto

Pa iznīcības ceļu…

Kāds gudrais reiz uzdevis jautājumu: „Viens mats — vai tas ir daudz, vai maz?” Un pēc tam pats atbildējis: „Ja uz galvas, tad...

Foto

Dabas aizsardzības pārvaldes reforma: ieguvumus nesaskatām, zaudējumi acīmredzami

Vides konsultatīvā padome (VKP), kas apvieno divdesmit nozīmīgākās nevalstiskās vides organizācijas Latvijā, iebilst pret VARAM virzīto Dabas aizsardzības...

Foto

Striķim pietiek, ēšanai nepietiek: Latvijā diemžēl parasti praktizē lāpīšanu ar ielāpiem, kas mazāki par caurumu

Pārsvarā Latvijas sabiedrība ir vai tiek grūsta procentu gūstā. Ja ienākumi...

Foto

Izstrādātie tiešmaksājumu nosacījumi vairāk līdzinās "naudas apgūšanai"

Publiskajā telpā izskanējušie tiešmaksājumu aprēķini nav korekti, tiešmaksājumu sadaļā visvairāk cietīs mazie un vidējie lauksaimnieki, turklāt Zemkopības ministrijas (ZM)...

Foto

Ko lai dara, ja man gribas sev paturēt pusi no grāmatu vākos ielikto apķēzošo sacerējumu pārdošanas cenas?

Jau labu laiku lauzu galvu par grāmatu vākos ielikto...

Foto

Pakļautās Latvijas priekšniekdiletanti infekciozos laikos

Pirms ir sākta ordeņu dalīšana "Par uzvaru pār Covid-19", ir vērts ar vēsu prātu novērtēt pakļautās Latvijas iestāžu un personāliju darbību...

Foto

Kā mēs tērēsim daudzās naudas

Vairāk nekā 10 miljardi eiro jeb gandrīz viens Latvijas gada budžets – tik daudz Eiropas naudas mums līdz 2027. gadam paredz...

Foto

Es apliecinu savu interesi iesaistīties dialogā ar likumdevēju Saeimas organizētā konferencē vai seminārā - tas mums noteikti dos daudz laba

Daru zināmu, ka 2020. gada 2....

Foto

Esam izlēmuši koncentrēties uz ražošanu Latvijā – un tam ir savi iemesli

Šobrīd ir pienācis laiks, kad AS „Agrolats Holding” grupa, kurā ietilpst arī tādi pazīstami...

Foto

Liel un jaun koncertzāl, pa kuras celšn jūs tur kašķe, taisn pirms gad tik atklāt uz Lielo laukum iekš Ventspil

Mēs, kas dzīvo iekš sav ķizgal...

Foto

Nav atbalstāms MK rīkojuma nosacījums par Pasaules tirdzniecības centra ēkas demontāžu

Latvijas Arhitektu savienības (LAS) Padomes locekļi, apspriežot Ministru kabineta rīkojumu Nr. 341 no 18.06.2020. par...

Foto

Eiropas Komisija vērtēs Latvijas ārkārtas stāvokļa atbilstību cilvēktiesībām

Šā gada pavasaris ar Covid 19 un no tā izrietošajām sekām izsita no līdzsvara daudzus. Tiek lauzti šķēpi,...

Foto

Vadzis

Kā saprast teicienu un pat apgalvojumu – «Kad vadzis ir pilns, tas lūzt»? Vai tā, ka ir nepieciešamas pārmaiņas, ka/ja turpmāk neizdosies noturēt paklausībā, ka...

Foto

Tagad mums ir slikti ceļi, bet daudz ierēdņu, kuri balso par to, lai nekas nemainītos

Divas lietas. Arī it kā nesaistītas, bet par to pašu. Attīstības Par kabatas...

Foto

Meklējam viedu taktiku ēnu ekonomikas līmeņa mazināšanai

Pagājušais – 2019. gads iestādei bija nopietns pagrieziena punkts, kad tika izstrādāta jauna Valsts ieņēmumu dienesta (VID) attīstības stratēģija...

Foto

Sauksim visas lietas īstajos vārdos

Kas katram no jums ir tas mīļākais un dārgākais? Protams, vispirms tā ir paša personīgā āda. Pēc tam bērni, sieva, ģimene....

Foto

Kremļa vēstniecība nāk palīgā: noderīgie idioti cieš zaudējumus „Piebaltijas” infokara frontē

Latvija ir uzsākusi sparīgu cīņu pret  Kremļa izplatīto dezinformāciju. Par drošību un  veselīgu mediju vidi atbildīgās...

Foto

Kam ir izdevīga ārkārtas situācija, jeb kā tiek radītas dzīres mēra laikā?

Saeimas pēdējā ārkārtas sēdē 9. jūlijā, tika izskatīti pieprasījumi par konkrētiem faktiem saistībā ar...

Foto

Mēs dzīvojam melu sistēmā

Es Jums pastāstīšu, kā veido melu ziņas. Melu sistēmu. Tikai ar dažiem piemēriem. Kaut to ir daudz....

Foto

Pareizu ceļu ejam, biedri Svece

Atbalsta vēstule pasaules progresa vēsmu nesējiem, nenogurdināmiem cīnītājiem pret verdzības laiku mantojumu, rasismu un citiem -ismiem....

Foto

Par ko Covid piemaksas Ieslodzījuma vietu pārvaldē?

Izlasīju internetā: "Fiskālās disciplīnas padome: valsts atbalsts Covid-19 pēckrīzes pasākumiem lielākoties ticis valsts sektoram un uzņēmumiem.”...

Foto

Vai Ļeņina ielā 59 (blakus Stūra mājai) dzīvoja čekisti?

Es te veicu nelielu izpēti. Iepriekš publicēju aicinājumu atsaukties zinošus cilvēkus, kas varētu paskaidrot, vai Ļeņina ielā...

Foto

Pēdējais laiks mēģināt iegūt politisko kapitālu no prettiesiskā nekustamā īpašuma nodokļa tēmas

Līdzšinējā nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) piemērošanas kārtība ir jāreformē, un jāievieš neapliekamais minimums primārajam...

Foto

Dievapziņa - strīdēties vai mēģināt saprast?

Katram no mums ir sava patiesība jeb pasaules uzskats, ko esam izveidojuši no lasītā, redzētā, dzirdētā, skolā iemācītā un pašu...

Foto

Uz politiskā feļetona tiesībām: pašpasludinātā virsvadoņa dekrēti par Teikas apkaimi

Es, Viedais Manels, turot roku uz Latvju nerātnajām dainām, pasludinu sevi par Teikas virsvadoni un zvēru...

Foto

Tālmācību nepieņemamības pamatojums

Tālmācību (attālinātās “online” izglītības) nepieņemamības pamatojums jeb krievu neoliberālis prognozē klātienes izglītības elitarizāciju un apgalvo, ka līderiem nav jābūt pārāk daudz un tāpēc...

Foto

Nekustamā īpašuma astrālās vērtēšanas līkloči

Šobrīd Latvijā nekustamo īpašumu kadastrāli vērtē atsevišķi – ēkas/būves un zemi, kas ir pretrunā ar pasaulē pārsvarā pieņemto praksi un Latvijas...

Foto

Latvijas Nacionālā bibliotēka aicina Valsts prezidentu kļūt par pirmās latviski izdotās grāmatas piecsimtgades notikumu patronu

Valsts prezidents Egils Levits ar dzīvesbiedri Andru Leviti šodien apmeklēja Latvijas...

Foto

Ja ir TĀDS “tautu tēvs”, tad labāk tautai dzīvot kā bārenei

Pasaulē ir un ir bijuši vairāki “tautas tēvi”. Tiesa, šāda iezīme ir tikai totalitārajiem režīmiem....

Foto

Pārdomas pēc grāmatas "Viltvārdis" izlasīšanas

Vispār jau cilvēcīgi Levitu var saprast, nedaudz pat izjūtu līdzjūtību. Kādas dzimtas piedzīvotās epizodes, iespējams, gadu gaitā radu daudzreiz pārstāstītas un...

Foto

Ko gada laikā paveicis nācijas tēvs un visas tautas prezidents

Valsts prezidenta Egila Levita prezidentūras pirmā gada (2019. gada 8. jūlijs–2020. gada 6. jūlijs) kopsavilkums....

Foto

VID pieeja veicina to, ka uzņēmējs ir gatavs pat atsaukties noziedznieku aicinājumiem sadarboties

Valsts ieņēmumu dienestam (VID) ir būtiska loma valsts budžeta ieņēmumu veidošanā. Tomēr visbūtiskākā...

Foto

Toreiz un tagad jeb Mīti un patiesība par dzīvi Latvijā padomju laikā

Vien reta tēma tiek apspriesta tik emocionāli, bet bieži vien – pat agresīvi, kā...

Foto

Totalitāro žurku cīņa par varu: kurš kuru iznerros

Pašsaprotams, ka sabiedrotos (draugus) aicina ciemos kā ikdienā, tā arī svētku dienās. Īpaši jau svētku dienās. Nav šaubu,...

Foto

Ja tas, ko raksta grāmatā „Viltvārdis”, ir taisnība, tad Nācijas tēvam ir jāatkāpjas

1. Ja viss tas, ko grāmatā Viltvārdis, raksta Lato Lapsa, ir taisnība, tad Nācijas...

Foto

Ko apliecina pieminekļa zīme

Mantojums ir visapkārt, tas, paaudžu paaudzēm uzkrāts, veido mūsu šodienu – kā fons un vērtību radītājs. Tas, ko redzam, paliek mūsos, tāpēc...

Foto

Tagad es piesaku valsts digitalizācijas reformu

Ministru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras...

Foto

Manas pārdomas par Latvijas himnu

Mūsu valsts himnā centrālais jēdziens ir Latvija. Toreiz, kad himna radās, priekšstats par Latviju bija jauns. Latvija kā vienota zeme –...