Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

to Anitai Braunai:

16.04.2024. 11:20

ak jūs apdraud..padomājiet tik...kremļa ķengu metodes??? Bet ziniet kas apdraud latviešu tautu? Jūsu, žurnālistu neprofesionālisms, melīgums, pērkamība...blati un amatu izmantošana ne sabiedrības, bet savā personīskā labuma gūšanai.
Jūsu nespēja domāt valstiski atbildīgi!

Atbildēt

vai paties ir?

15.04.2024. 10:07

»

DIMS

Vairāk par pašiem ierēdņiem neviens tos nemazam nespēj diskreditēt


Vai politiķi nav vēl vairāk diskreditēti?

Atbildēt

DIMS

14.04.2024. 18:10

Vairāk par pašiem ierēdņiem neviens tos nemazam nespēj diskreditēt.

Atbildēt

Gustavs

14.04.2024. 10:07

»

Jūs, Anita Brauna:

patiesībā apdraud jūsu pašu veidotā blatu un personisko ssakaru sistēma, un protams tie, kas ir pret to.Tautu patiesība nevar apdraudēt: Tā tikai ceļ tautu uz augšu. Meli un puspatiesības, blati un savējo balstīšanas sistēma-tā gab jūs apdraud. Tas tiesa


Labi teikts! Bet te jautājums A.Braunai:
Biedrene A.Brauna: Kapēc Jūs domājat, ka cilvēki augstos amatos, kas tur tikuši pa blatiem un strādā savu ielicēju labā, būtu kā īpaši jāciena, kaut kā vairāk, kā ierindas sētnieks, kas apzinīgi un kārtīgi dara savu darbu?
Tagad iznāk, ka Jūs apzināti prasāt, lai cilvēki atbalstītu varu,kas faktiski ir korupmēta un zaglīga-tātad darbojas pret pašiem cilvēkiem....Jūs, A.Brauna pati maz saprotat ko prasāt? Jums ir kaut cik-necik valstiska domāšana, vai nav ne kripatas?

Atbildēt

Jupis

13.04.2024. 12:18

Ir sāpīgi skatīties,kā latvieši paši,izmantojot dienesta stāvokli,bez sekām,izmantojot debilu demagoģiju cīnās pret savu valodu īsteni kolaboracionisma garā. Vajadzētu papētīt no kurienes aug viņu naids pret savu valodu,tautu un kādēļ vispar publiskos masu medijos parādās nepārprotami apzināti pretvalstiski viedokļi krievu agresoru pasaules atbalstam.

Atbildēt

Atbilde

13.04.2024. 11:31

»

jautaajums

Kāda atšķirība,Solovjovs vai Liniņš vai kāds cits rietumu "demokrātijas" propagondons


Tas atkarīgs no tā-pie kuras nometnes tu pats piederi.

Atbildēt

Jūs, Anita Brauna:

13.04.2024. 11:28

patiesībā apdraud jūsu pašu veidotā blatu un personisko ssakaru sistēma, un protams tie, kas ir pret to.Tautu patiesība nevar apdraudēt: Tā tikai ceļ tautu uz augšu. Meli un puspatiesības, blati un savējo balstīšanas sistēma-tā gab jūs apdraud. Tas tiesa!

Atbildēt

Nu

13.04.2024. 08:31

»

>vice

vai tu pats maz zini: kas ir migrants un kas okupants, jeb tev viss vienalga? Ka tikai te ko pamuldēt


ko viņs var zināt Viņam galvenais-te izbļaustīties...

Atbildēt

>vice

12.04.2024. 08:49

»

vice

Runa par latviešu valodu, ne pilsonību...


vai tu pats maz zini: kas ir migrants un kas okupants, jeb tev viss vienalga? Ka tikai te ko pamuldēt...

Atbildēt

vice

11.04.2024. 16:08

Medijšļurai nedienas!

Jaunās Krievotības vēzis maina klibo pīli!!!

Eksperti apgalvo, ka klibās pīles politiskais lidojums ir beidzies (pirms iesēšanās NATO ģenerālsekretāra amatā)!!!

Atbildēt

vice

11.04.2024. 16:06

»

V I C E I

.... Atgādinu - VISI Latvijas pilsoņi PROT latviešu valodu!... aldermanes jeb komunistu naturalizētie okupanti nekad nebūs leģitīmi Latvijas pilsoņi. Arī pēc 1940 gada okupācijas, šo pašu komunistu senči, deva okupantiem LPSR pilsonību, tikpat neleģitīmu


Runa par latviešu valodu, ne pilsonību!

Jaunās Krievotības vēža šļura EP - Kalniete, Vaidere panākušas, ka no ŠODIENAS 11.04.2024.g. Latvijai jāuzņem jauni okupanti - MIGRANTI (iedalītas PIESPIEDU kvotas)!

Polija jau atteikusies no "jaukumiem", Latvijas miskate Siliņpratība "plāno" 100 000!

Atbildēt

V I C E I

11.04.2024. 15:59

»

vice

...


.... Atgādinu - VISI Latvijas pilsoņi PROT latviešu valodu!... aldermanes jeb komunistu naturalizētie okupanti nekad nebūs leģitīmi Latvijas pilsoņi. Arī pēc 1940 gada okupācijas, šo pašu komunistu senči, deva okupantiem LPSR pilsonību, tikpat neleģitīmu.

Atbildēt

JKL

11.04.2024. 15:56

»

Gustavs

Un vēl Ivetai Braunai: Latviju apdraud ne tikai tas ko raksta Iveta, bet arī milzu korupcija, blati, politiskā maspēja, kukuļošana, - un tā visa rezultātā-lielos amatos nepiemēroti cilvēki. Tas vispirms manuprāt


..bet par to Iveta Brauna klusē...iznāk, ka Iveta raksta tikai par to kas viņai izdevīgi, ne par to, kas labi valstij un tautai...Lūk-kur tas suns aprakts..
Bez tam, Iveta-ja jau sākat ar tiem kas pēc jūsu domām uzbrūk augsti stāvošiem, tad Jumš bija laiks painteresēties-vai tie Jūsu augsti stāvošie maz ir spējīgi rīkoties valstiski, un vai tiem savas kabatas intereses nestāv pāri valsts un sabiedrības interesēm...Tas pilnā mērā attiecināms arī uz Latvijas Radio vadītāju Unu Klapkalni, kas tur ieņem šo amatu tikai pateicoties blatiem..Un tādus Jūs saucat par valsts atbildīgām personām? Vai Jums Iveta, pašai kauna par to nav?
Kā tas var būt,ka Jūsu Radio redaktore, ŗaidījuma ''Zelta graudi'' vadītāja Daiga Mazvērsīte, izvēlās mūziki tikai un vienīgi no okupācijas laiku darbiem? Un tad vēl daži mūsdienu reperi...Laikam Mazversite nemaz nezina tās dziesmas ko tauta mīlē un dzied..Un Jūs ziniet, Iveta-tās nav okupācijas laiku un reperu dziesmas..Tad kapēc Latvijas radio popularizē dziesmas, pie kam nekaunīgi pieskaitot tās pie latviešu zelta graudiem,kas tādas nemaz nav?????
Kā to saprast? Varbūt Mazvērsīte nemaz nezina ka bija tāda brīvā Latvija....
Un kā tas nāk, ka Jūsu radio darbinieki popularizē visādus apšaubāmus cilvēkus ar miglainu un iespējams koruptīvu pagātni, pilnībā ignorējot neatkarīgus žūrnālistus, vēsturniekus,utt?
Varbūt Jums Iveta-pirms mest akmeni citu dārziņā-der vispirms ielūkoties savā dārziņā un tur izravēt nezāles....
Kā lai saprot to, ka Jūsu raidījuma vadītāji-tajā skaitā Normunds Zušs-katru jaunu dziedātāju sauc par mākslinieku...pat nepainteresējoties, vai šie radio un Zuša izceptie ''mākslinieki'', runājot R.Paula vārdiem-maz pazīst notis?

Atbildēt

Pjotrs Karlovs

11.04.2024. 15:36

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


Pļutkinens, cenzēts un represēts, īstā vārdā Indulis Duka no Dikļiem, Dikļu cūku kompleksa operators, untuns mazpusens, Indullis Dirka, Pļutkinens, mikropisāns, patiesībā, nutanugan, troļļu gans, patiesībā, nubet u.c. 

Psihiski nelīdzsvarota persona. Paranojas šizofrēniķis, kas savas problēmas pārliek uz valsti un pietiek.com, nevis psihoneiroloģisko klīniku.

Atbildēt

Ticības apliecinājums.

11.04.2024. 13:52

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


Muļķa latvĀŅa MazpisĀŅa

Atbildēt

Kas var būt labāks par šo!

11.04.2024. 13:48

»

Beta

Paredzu, ka manā vārdā tamlīdzīgas pļutkinenes hehe muļķības tiks rakstītas vēl un vēl


Kādreizējā politiķu Artusa Kaimiņa un Alda Gobzema dibinātās partijas "KPV LV", kas tagad mainījusi nosaukumu uz "Par cilvēcīgu Latviju", biedre un ministru padomniece Beata Jonite iestājusies partijā "Jaunā vienotība" (JV). Viņas vārda gan nebūšot to politiķu listē, ko partija pieteikšot Eiropas Parlamenta (EP) vēlēšanām, kas paredzētas 8. jūnijā, trešdien Latvijas Televīzijas raidījumā "Rīta panorāma" apliecināja premjere Evika Siliņa (JV). Jonīte partijā uzņemta pirms dažām dienām. Siliņa sacīja, ka tas neesot nekas neparasts – partija savas rindas ar jauniem cilvēkiem papildinot bieži. "Daudzus gadus neesmu bijusi nevienā politiskajā partijā, taču politika mani vienmēr ir ļoti saistījusi," Beta Jonīte atzina portālam "Delfi".

Atbildēt

Beta

11.04.2024. 13:46

»

hehe

Tik agrs pļutkinens! Un iet jau šeit pa otru apli


Paredzu, ka manā vārdā tamlīdzīgas pļutkinenes hehe muļķības tiks rakstītas vēl un vēl...

Atbildēt

pļutkinenei hehei kritisko dienu krīze nonstopā

11.04.2024. 13:45

»

hehe

Tik agrs pļutkinens! Un iet jau šeit pa otru apli


Kas arī bija jāpierāda - pļukinene hehe ir tipiska iedomāti "anonīma" deģenerāte parastā, kura, visticamāk, truli neapzināti (vai, varbūt, nu jau visai apzināti) cenšas "piesmērēties kā sīks sūdiņš" jebkāda, kaut vai sava iedomātā "ienaidnieka" apava pazolei - lai varētu nosmirdēt iespējami uz katra soļa, ko sper CITI, nevis viņa. Jo - taml. "sīkiem sūdiņiem" jau pašiem savu kāju (un galvu / smadzeņu) nav, kā zināms. ;)

P.S. Aktuāls citāts: "Lato Lapsa - vai portāls vēl ir tavs? Izlasi pats, kas te notiek!"

Atbildēt

hehe

11.04.2024. 13:32

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


Tik agrs pļutkinens! Un iet jau šeit pa otru apli.

Atbildēt

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

11.04.2024. 13:22

»

Dans

Kam te, LV, ir kaut kāda autoritāte un svars? Visi, bez izņēmuma ir apķēzījuši visas vērtības, ņem kuru gribi! Sākot ar, t.s. politiķiem, ierēdņiem un viņu piebarotajiem un pietuvinātajiem švaukstiem! Lai mainītu "saimnieku" šie mazizglītotie, nekaunīgie idioti ir izdarījuši visu ar savām zaglīgajām...


...
"Jo vairāk (lump.en)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lop!ski tŗulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta."
/ apt.cit.aut. - Džordžs Orvels /

"Es ticu, ka šis laiks izgaisīs kā ļauns murgs. Tas dod spē.ku šeit būt un elpot."
/ Gunārs Astra, Brīvības cīnītājs un politiski represēts disidents /
---------
Ir sacīts: "Šajā Dieva pasaulē kopumā un, īpaši jau, ar mums pašiem notiek TIKAI un VIENĪGI tas, ko mēs PAŠI pieļaujam. Inerti tŗuli noskatoties, apkaunojoši gļēvi "klusējot lupatiņā", vai pat apzināti uz to "parakstoties" un +/- "aktīvi ņemot dalību" - nav būtiskas atšķirības."

Un. arī: "Katra tauta (t.sk. arī latvāņu lumpenzombiju "titulnācijas" izstrādājumi) ir pelnījusi tādu "valsti" un tādus "vadošos locekļus" (t.i pie valsts / pašval.d(au)ņu SILES tŗekni leksējošus "vienlīdzīgĀKos cūk.lopus", "ķēķa tiesībsargājošajā" SISTĒMĀ truli parazitējošus "Likumīgi atbildīgos" šinderus u.c. taml. "cilvēkveidīgus" biomasas izstrādājumus), kādus tā dabū uz sava kakla un kādiem ļauj sevi iz(tolerēt) visās atverēs, uz riņķi griežot."

Savukārt, kā zināms: "Kritikas (jebkādas, t.sk. arī satīras, ironijas, sarkasma un taml. radošu izpausmju) totalitāri agresīva ierobežošana vai pat lop!ski tŗula iznīcināšana (cita starpā – tieši tāpat, kā objektīvas un taml. "veselīgas" PAŠkritikas deficīts) neizbēgami noved pie tā, ka VISS kritikā aktualizētais izpildās daudz ātrāk, graujošāk, apjomīgāk, "iekļaujošāk" un taml. pamatīgāk."

-----------

Mediju ziņa: "Cilvēku, kurš mēģina parādīt ačgārno lietu kārtību Latvijā, šajā "valstī" ir ērti un parocīgi, arī savus mazvērtības kompleksus veldzējoši, apvainot visos nāves grēkos. Inkriminēt viņam patriotisma trūkumu vai korupciju, piedēvēt atkarību no oligarhu, no krievu, no žīdu naudas. Apvainot klajā cinismā un vulgārumā, apzinātos mēģinājumos iedzīt tautu depresijā un bezcerībā. Uzstādīt gara kaišu, "atkarību" u.c. taml. "neadekvātu noviržu" diagnozi. Vai vienkārši publiski prasti nogānīt, publicistiski ignorēt, klaji PRETLIKUMĪGI C.E.N.Z.Ē.T, falsificēti "tiesiski sankcionēt" vai vispār "apklusināt" un tamlīdzīgos veidos "audzināt"... Jābrīnās, kādēļ joprojām labticīgie tautieši šodienas kārtējās "dižķibeles" apokaliptiskajās konvulsijās nevaino šos "ciniskos klaigātājus" - kā "disidentiski orientētus tipus", kuru Patiesības vārds tomēr, kā izrādās, pat vēl līdz šim nav spējis nomaitāt visu šo mūsu labiešu, gudro galvu, cūkģīmju etc. gaišos un paliekošos tēlus "vaukšķu un reņģēdāju pūļa" masu apziņā?..." (apt.cit.vied.aut.: žurnālists un publicists Aivars Tarvids, publikācija "Veltā patiesība.", 31.07.2009.)
-----

Šeit (M.U.Ļ.Ķ.U zemē, t.i.).
( iz "O.M.© aŗChīva", ‘ANNO’ ~ 2004. gads )

Šeit svētuļi - bez Dieva,
Un "ticīgie" bez lūgsnas,
Šeit "viena tŗekna rieva",
Un "domātavā"... (plūksnas).

Šeit miljonus var laupīt,
Un ‘SILES biedros tusēt’,
Šeit 'sīceni' var taupīt,
Un ‘pāķos’ nīkstot klusēt.

Šeit "prezidentos" ie(k)līst,
Var, ‘ziepējoties glumi’,
Šeit "vaukšķiem" ‘veša piesvīst’,
Kad "valsti" 'stūrē dum(j)i'.

Šeit "likumi" priekš pašiem,
Tiek "ķēķī" ‘samuļļāti’,
Šeit "pūļa lupatlašiem",
Liek ‘pieliekties uz drāti’.

Šeit "struktūras" ‘ņem priekšā’,
Pēc "shēmas", angažēti,
Šeit "oŗgāni" ‘dod iekšā(s)’,
Kad "panti" ‘piemeklēti’.

Šeit nauda ‘nepareiza’,
Pērk "tiesnešus" bez goda.
Šeit "taisnā" tiesa greiza,
Triec Temīdu ‘uz poda’.

Šeit "tiesībsargu" ‘mentiem’,
Tiek "granti" ‘iedalīti’,
Šeit notiesāt (par ‘centiem’),
Var ‘reņģēdājus’, "glīti".

Šeit ienīst "disidentus",
Kas "kūda glupo Tautu",
Šeit uzrīda tiem ‘mentus’,
Lai "b(ļ)aurus" plosot kautu.

Šeit 'GANDeri' "plūc laurus",
Kad "lien no skapja laukā",
Šeit "cieņa" -- 'stučīt' "b(ļ)aurus",
Un "morāle" -- kā 'ma(č)kām'.

Šeit "pandēmijas shēmā",
Tiek dresēts "prastais pūlis",
Šeit "kroņa šprices tēmā",
Briest "farmaceitiem" mūlis.

Šeit "karakalpus" fraktē,
Lai "misijās" šos dzītu,
Šeit PATIESĪBU slaktē,
Ar FALŠU "miera" mītu.

Šeit ķērc par "hibrīdkaru",
Un ZOMBĒ propagandu,
Šeit (p)ielūdz "jeņķu" varu,
Un "sabiedroto" bandu.

Šeit kviec, ka "krievi nākot!!!",
Jau gadiem "ilgtspējīgi",
Šeit cer, ka NA(h)TO sākšot,
Drīz KARU, "sadraudzīgi".

Šeit "euro buferzōnā",
Grab tanki ("šrotā" pirkti),
Šeit OKUPANTIEM fōnā,
Rukšķ "pat.REJoti žirgti".

Šeit "troļļi virtuāli",
Tiek 'fraktēti pa lēto',
Šeit zombētie vemj sāli,
Uz Dvēselēm, kas rēto.

Šeit LINČO tŗulā barā,
Bez iemesla un jēgas,
Šeit MURGO bezsakarā,
Dēļ BEZsmadzeņu sērgas.

Šeit cena Sirdsapziņai,
Ir ‘polšs’ un 'bamšļa' alus,
Šeit ZOMBĒ "plašsaziņa",
Ar MELIEM, kā uz galu.

Šeit "pūlim" sen ‘pie kājas’,
Ko ‘ļerzā’ "varas balsti",
Šeit ļaudis pamet Mājas,
Un mūk uz svešu valsti.
...
Šeit "valsts" uz savu Tautu,
Spļauj, apņirdzoties skaļi,
Šeit nav (?), kas pretī bļautu --
Zeļ M.U.Ļ.Ķ.U zeme, zaļi...

-----------

oriģinālversijas -- "O.M.© blogā":
[ C.E.N.Z.Ē.T.S ]
u.c.

M U Ļ Ķ U zeme, SILES "valsts" parodija "euro.latvĀNija", XXI gadsimts.

Atbildēt

дебилу из дурки

11.04.2024. 13:17

»

russkoje govno

i vodka Debil


глохни муха навозная

Atbildēt

Uldis

11.04.2024. 13:12

»

krievu kroplim

Pastalas, atšķirībā no krievu lopu lapķjām, ir kurpes


"lapķjas" ir netulkots tiešais patapinājums no slāvu cilmes valodas kroplīga slenga, ko parasti lieto tādi civilizācijas atkritumi no slimas, tumsonīgas, asinskāras un sātana apsēstas fašistisko izdzimteņu vergu nācijas, kuru nicina visa cilvēce, totāli nozombēti krievžīdu postsavoki, pravoslavnutizēti mongoloīdi, sliktās sievietes defektīvās idiotu atvases, bomžaru izkārnītas dizentērijas gļotas, dizentērijas lēkmē izdzimuši plānprātiņi, zemāko primātu izdzimteņu pabiras, krievu militāristu atvases, okupantu garnizona "podsobkā" taisīti bastardi, krievu kazarmās taisītie kropļi, fašistu līdzskrējēji, maukas bērnu mēsli, maukas un atkritumu krustojumi, krievžidu spermas produkti, absolūti bezprincipa mērgļi, degradēti bidlas, čekas kurmji, prokremliskie zagļi, pederastu skapja fanāti, defektīvi fekāliju stumdītāji, kolorado lenteņi, nospeķotie vatņiki, sasmirdušās partjankas, defektīvi bezvārda bezsugas organismu izkārnījumi, Solsberijas balagāna stipendiāti, reakcionāri Staļina sadisti, masu slepkavas, marodieri, kodol, ķīmiskie un civilās aviācijas teroristi, prātu izkūkojuši politbiroja locekļi, vergojošas lielgabalgaļas smerdeļi, badrijīgi siles sugasbrāļi, alkatīgi OIK afēristi gazpromizatori, bērnu andelētāji, latenti pedofiili, čekas kājslauķi, debiilie Šarikova-Švondera purni, fašisma - rusisma trako suņu izkārnījumi, rusofobie defekti, kuliirado lenteņi, margiināli proāmuriikāniski peediņi, fašistisko naciķu izdzimteņi, zilo draudziņu pidderillas un fašisti no dermoliiberastu zombiju skapja, slepkavību un terora aktu apoloģēti, morāli kropļi, delīrijā murgojošu alkašu šaļavas, sadistu un pederastu smrdeļi, zvēriski tumsonīgi un sātana apsēsti bendes, netīru fašistisko izdzimteņu bidlostānas pērtiķi, netīrie bezsmadzeņu lopi, vājprātīgi sātana apsēti absolūtā ļaunuma nesēji, degradētās sugas negatīvās selekcijas trakie suņi, asinskāru vienšūnnieku organismi, tumsonīgi lupatgalvas, atklāti fekāliju stumdītāji, bērnībā no incesta cietušie, ne tajā caurumā "izbubinātie", kas grib bāzt savus niecīgos izaugumus visur kur nevajag un nepārtraukti rokās paši savu mēslu kaudzēs, rietumokupantu fašistiskie atbrīvotāji ar ģenētisko atmiņu aiz bailēm piepļūtītos kerzavikos, kur fekāliju masas žļurkst nepārtraukti, zarnu infekciju perēkļi un tamlīdzīgi zemākās rases deģenerāti, deģenerātu kuces izdzimumi un koprofili homo pederastus sūdabrāļi, bezsmadzeņu beztiesīgi lopiņi kam nav nekādas vērtības, visu nicināmie civilizācijas atkritumi ar nomīstām un nodirstām pastalām, naudu nepelnoši, nonarkojušies un nodzērušies pederrasti, turklāt vēl pakaļā drrāzti sadisti - kā tu, nicināmais smirdīgais nolādētais izdzimtenis rietumdeŗmohomofilu perdeļu skapja tārps zemākais primāts homo debilatvanus.

Atbildēt

nu nu

11.04.2024. 13:02

»

Lētticīgajiem

Solovjovs un Kedmi ir cionistu propagandisti, krievus dzenot nāvē...


Visa hazāru zeme pie Volgas tiks atbrīvota un totāli atkrievota. Pat niecīgākās pazīmes nepaliks, ka tur bija smirdējuši krievu necilvēki.

Atbildēt

krievu kroplim

11.04.2024. 12:59

»

ar ko tu atšķirues

no LV žīdu huntas propagandusta ar saviem kremļa jautājumiem, pastala


Pastalas, atšķirībā no krievu lopu lapķjām, ir kurpes

Atbildēt

beidz!

11.04.2024. 12:57

»

jautaajums

Kāda atšķirība,Solovjovs vai Liniņš vai kāds cits rietumu "demokrātijas" propagondons


Vispār jau Liniņš, tāpat kā Tomsons runā to, ko liek viņu sievas, bargā krievenes.

Atbildēt

ar ko tu atšķirues

11.04.2024. 12:44

»

jautaajums

Kāda atšķirība,Solovjovs vai Liniņš vai kāds cits rietumu "demokrātijas" propagondons


no LV žīdu huntas propagandusta ar saviem kremļa jautājumiem, pastala?

Atbildēt

Lētticīgajiem

11.04.2024. 12:42

»

:)

Ir naivi domāt, ka mūsdienu tehnisko iespēju laimētā tas, kas skatās Solovjova raidījumus, tos vairs neskatīsies, jo būs LTV krieviski. Solovjova un līdzīgo piekritēji meklēs un atradīs tos krievu informācijas avotus, kut būs t\ada informāciju, kādu viņi grib dzirdēt


Solovjovs un Kedmi ir cionistu propagandisti, krievus dzenot nāvē.

Cionista Zeļenska propagandisti ir Panorāma, dzenot ukraiņus nāvē.

Teritoriju attīra jaunās Hazārijas vārdā.

LV plīvo cionistu ukraiņu varas karogs un ionistu, kolaboracionistu Latvijas huntas karogs. Cionists E. Levits ar “sūdu strīpas rīkojumu” tup VP kancelejā.

Latvijas žīdu hunta un tās rebes.

Atbildēt

:)

11.04.2024. 12:11

Ir naivi domāt, ka mūsdienu tehnisko iespēju laimētā tas, kas skatās Solovjova raidījumus, tos vairs neskatīsies, jo būs LTV krieviski. Solovjova un līdzīgo piekritēji meklēs un atradīs tos krievu informācijas avotus, kut būs t\ada informāciju, kādu viņi grib dzirdēt.

Atbildēt

Gustavs

11.04.2024. 11:53

Un vēl Ivetai Braunai: Latviju apdraud ne tikai tas ko raksta Iveta, bet arī milzu korupcija, blati, politiskā maspēja, kukuļošana, - un tā visa rezultātā-lielos amatos nepiemēroti cilvēki. Tas vispirms manuprāt!

Atbildēt

Atis Praidītis

11.04.2024. 09:21

»

tas labi

vienīgais ka feisbuk un draugi izmanto , kā lai saka: Tie,kuriem pašiem nav ko darīt..kam nav zināšanu sabiedriskās lietās


Iesēdies un ieēdies pietiek.com, nodarbojas ar pašreklāmu un savu grafomānisko murgu par čekistiem reklāmu, cerot uz lētticīgo pircēju.

Atbildēt

Atis Praidītis

11.04.2024. 09:19

»

tas labi

vienīgais ka feisbuk un draugi izmanto , kā lai saka: Tie,kuriem pašiem nav ko darīt..kam nav zināšanu sabiedriskās lietās


Izplata no dzīves atrautus murgus un nodarbojas ar pašreklāmu.

Atbildēt

Atis Priedītis

11.04.2024. 09:00

Mana jaunā fanatastikas žanra grāmata "Kristaps - misijas izskaņa" rakstās ļoti raiti. Tajā tiks publiskotas arī manas domas par to, kas pašlaik notiek Latvijā. Grāmatas fragmenti ir lasāmi feisbukā un draugos.

Atbildēt

Gustavs

11.04.2024. 08:49

Izlasīju Braunas sacerējumu: Liekas, ka nav nemaz tik slikts. Protams-kā jau sievietei un aparatčcai-ir arī rakstā daži trūkumi, piemēram: Par latviešu valodu kā sabiedrības saliedētāju: Tas tāds naivs skolnieku-nezinīšu skaidrojums, ka valodas zināšana saliedēs CCCP imigrantus ap Latviju un latviešiem. Valoda ir tikai viens no faktoriem, kas veicina integrāciju...un pat ne pats svarīgākais faktors..Par to katrs pats var pārliecināties, lasot te osvoboditelu komentus latviski: Valodu šie zina-bet to izmanto lai aģitētu pret LV un latviešiem. Ko nu-cien I.Brauna?????

Atbildēt

vice

11.04.2024. 08:14


Medijšļuras pratībai ir grūtības nosaukt tos portālus (daudzskaitlī), kas "apdraud"!!!

Visa krievinātājas Smolenskas demagoģija vienā rakstā!

PATI!!!

kremļa aģentūrai, tieši tagad, - GRŪTI LAIKI!

"Rezultāts jādod" - NEKAVĒJOTIES!

Un Anita Smolenska cenšas!

Smolenska rada sūdu un brīnās, kādēļ sūdu neviens nepatērē (tajā skaitā krievu auditorija).

Atgādinu - VISI Latvijas pilsoņi PROT latviešu valodu!

Latviju apdraud "Smolenskas", ne personu Satversmē nostiprānātās tiesības vārda brīvībai!

Turpat, biedrene Smolenska - CENZŪRA IR AIZLIEGTA!

Biedrene Smolenska grib VIENPERONĪGI mainīt Satversmi!!!

...
100. Ikvienam ir tiesības uz vārda brīvību, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus. Cenzūra ir aizliegta.

...

Atbildēt

russkoje govno

11.04.2024. 08:04

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


i vodka Debil

Atbildēt

ha ha ha

11.04.2024. 03:00

Varbūt internacistu kuces var nosaukt kaut vienu iemeslu, kādēļ krievu okupantiem būtu jāprot latviešu valoda ???

Atbildēt

tipiska "civilizēto rietumdeŖmokrāt"

11.04.2024. 01:05

»

mediji

Ja medijs vārdiski uzbrūk vai izsmej savu klausītāju/lasītāju, tad tas ir melnais humors


uz noteikumiem dibināta kārtība: jū dount anderstend - zis iz diferent!

Atbildēt

pļutkinene vice nebeidz piesmirdēt pietiek.skapi

11.04.2024. 01:03

»

vice

Latviju apdraud "Smolenskas", ne personu Satversmē nostiprānātās tiesības vārda brīvībai...


pļukinene vice PATI!!!

vicei GRŪTI LAIKI!

pēc pļutkineniem

AIZCIETĒJUMS!!!

aiai vicehehe aita

aiai

Atbildēt

bvv

10.04.2024. 23:57

slima velme visu kontrolet

Atbildēt

"jūsu viedoklis ir svarīgs"

10.04.2024. 22:30

»

mediji

Ja medijs vārdiski uzbrūk vai izsmej savu klausītāju/lasītāju, tad tas ir melnais humors


Tompsons ķiķina par klausītāju jautājumiem, un diez vai kaut kāda ķiķināšana ir melnais humors. Kad būs nākamā ķiķināšana?

Atbildēt

apriori

10.04.2024. 22:29

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


Populars dzejnieks ir sis,bet kas ir kaut kada liana langa nudien nezinu.

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Lai nodrošinātu igauņiem vilcienu uz Eiropu, latviešiem pamatīgi jāceļ nodokļi?

FotoPēc gadiem divdesmit igauņi, baudot poļu alu, pa vilciena logiem vēros jostas savilkušos latviešus sērīgi raugāmies uz ne pārāk ātri ritošo vilcienu Eiropas virzienā: latviešiem nav laika vizināties, viņiem jāatdod ārējie parādi un čakli jāmaksā augstie nodokļi, – aptuveni šādu ainu uzbur lasītais Valsts kontroles publiskotā dokumentā ““Rail Baltica” projekta situācijas izpēte (Kopīga situācijas izpēte Tallina, Rīga, Viļņa, 2024. gada 11. jūnijā)”. Visā stāstā ir viena priecīga ziņa - Valsts kontrole izrāda drošsirdību publiski pateikt politiķiem netīkamo skaudro patiesību.
Lasīt visu...

21

"Rail Baltica" projekts kā aklās zarnas izgriešana caur papēdi

Foto“Pašlaik nav kārtīga saimnieka “Rail Baltica” īstenošanai”, “Valdība nav iestāde, kas apmaksā rēķinus”, “Premjere Siliņa parāda nostāju – vēlas skaidru atbildību”, “Tā kā līdz šim – turpināt nevēlos” – lūk, virsraksti dažādos plašsaziņas līdzekļos. Visbeidzot, uzstājoties Saeimas ārkārtas plenārsēdē ar atskaiti par savas valdības paveikto, premjere sacīja vēsturiskus vārdus, ka “Rail Baltica” projekta pašplūsma ir beigusies.
Lasīt visu...

21

Vairums mikroģeneratoru īpašnieku būs spiesti pāriet uz dinamiskās enerģijas uzglabāšanas sistēmām

FotoApritējis vairāk nekā mēnesis, kopš ieviesta jaunā elektroenerģijas neto norēķinu sistēma un mājsaimniecībās uzstādīto mikroģeneratoru īpašnieki vairs nevar izvēlēties – ziemā atgūt vasarā tīklā nodoto elektroenerģiju vai arī to pārdot biržā par tirgus cenu. Turpmāk uzstādīto mikroģeneratoru īpašnieki visu saražoto elektroenerģiju varēs vai nu notērēt paši, vai arī pārdot biržā par aktuālo cenu, kas, būsim atklāti, ne vienmēr ir izdevīga.
Lasīt visu...

12

Vai bēdīgi slavenais Raimonds Lejnieks – Puķe mēģina apkrāpt tautu?

FotoJa pēdējos gados mēs esam uzmanīgi sekojuši līdzi gan politikai, gan masu mediju ziņām, tad mums droši vien nav palicis nepamanīts kāds jauns vīrietis ar dubultu uzvārdu – Raimonds Lejnieks – Puķe.
Lasīt visu...

12

Visa „Rail Baltica” projekta vadība precīzi līdzinās tam, ko rekomendē sabotāžas veikšanai

FotoKāds Jums palika iespaids pēc raidījuma „Kas notiek Latvijā” par Rail Baltica? Šoreiz bez cipariem, bet vienkārši novērojums. Pārsmējos.
Lasīt visu...

21

Ašeradens paziņo, ka grib celt nodokļus, un vēlētāji metas nobalsot par “Jauno Vienotību”: loģika te interesantāka nekā paši vēlēšanu rezultāti

FotoViens no nedaudzajiem negaidītajiem momentiem aizvadītajās vēlēšanās — “Jaunās Vienotības” pārsvars pār Nacionālo apvienību, kaut gan aptaujas konsekventi rādīja pretējo, turklāt tas notika pēc tam, kad JV pārstāvis Arvils Ašeradens informēja sabiedrību par iespēju celt pievienotās vērtības nodokli (PVN).
Lasīt visu...

21

Sabiedrības integrācijas fonds lūdz „Re:Baltica” atmaksāt neatbilstoši iztērētos valsts līdzekļus par radīto saturu svešvalodā

FotoŅemot vērā diskusijas publiskajā telpā par nodibinājuma “Baltijas pētnieciskās žurnālistikas centrs Re:Baltica” (attēlā - tā pārstāve Inga Spriņģe) projekta “Šķelšanās” vērtēšanu un mediju redakcionālo brīvību, Sabiedrības integrācijas fonds (Fonds) skaidro pieņemto lēmumu. Fonds ir konstatējis, ka projekts nav īstenots atbilstoši konkursa nolikumam, kas paredz veidot saturu latviešu valodā, bet daļēji īstenots svešvalodā. Aktivitātes īstenotas ar piešķirto publisko finansējumu caur Mediju atbalsta fondu (MAF).
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Es esmu kompetents ne tikai tajā, par ko jūs visi padomājāt!

Nesen klausoties ekonomiskās politikas debates par Latvijas Stabilitātes programmu 2024. - 2028.gadam, radās sajūta, ka...

Foto

Vieglprātība un nekompetence maksā dārgi

Igauņi racionāli skatās uz „Rail Baltica” savienojumu ar Tallinu un lidostu. "29.maijā ielikts pamatakmens „Rail Baltica” Ülemiste pasažieru terminālim "Linda", kas...

Foto

Sākot no nodokļu celšanas un beidzot ar Francijas kodolvairoga attiecināšanu uz Baltiju: TOP 3 “interesantākās” idejas no partiju mutēm

Partiju pašslavināšanās gaisotnē soctīklu īsajos formātos tās...

Foto

Pārpratumi likumprojekta izstrādes gaitā (viena epizode)

Likumprojektā "Grozījumi Civilprocesa likuma 594. pantā - Ieturējumu apmērs no parādnieka darba samaksas un tai pielīdzinātajiem maksājumiem" tā pirmajā lasījumā...

Foto

Eiroparlamenta reitingu līderis “lien bez ziepēm” savam galvenajam politiskajam sāncensim

Piecu mēnešu garumā SKDS aptaujās līderu lomu ieņēmušās Nacionālās apvienības vadošais kandidāts Roberts Zīle nācis klajā...

Foto

Valsts kontrolei vajadzētu izvērtēt, cik pamatoti Sabiedrības integrācijas fonds vairojis „Re:Baltica” darbinieču labklājību un kā valsts šos līdzekļus varētu atgūt

Es jums izstāstīšu kaut ko, ko...

Foto

Parodija par pārbaudi

Ceturtdien Ģenerālprokuratūra izplatīja ļoti savādu paziņojumu, kam it kā bija jānomierina prāti un jāatjauno uzticība politiskajai elitei, bet gluži otrādi – tā ne...

Foto

Lūdz tiesībsargu vērsties Satversmes tiesā par personu ar invaliditāti diskrimināciju

2024. gada 30. maijā Latvijas bezdarbnieku un darba meklētāju interešu aizstāvības biedrības valdes loceklis Raimonds Lejnieks...

Foto

Šoreiz Lembergs uzvar valsti

Centrālajai vēlēšanu komisijai (turpmāk - CVK) ir rakstiski jāatvainojas Aivaram Lembergam par liegumu balsot pašvaldību vēlēšanās, - tā nolēmusi tiesa....

Foto

Nes mieru man, nes mieru dvēselei!

Jau divus gadus publiskajā telpā aktualizēts jautājums par nakts trokšņiem un regulējuma caurumiem, kas liedz rast reālus risinājumus šai problēmai....

Foto

Skumji, ka mūsu “centrālo” mediju rīcība aizvien mazāk atšķiras no kremļa mediju ieradumiem!

Kā top Latvijas Televīzijas (LTV) sižeti? Kāds ir viņu uzmanības fokuss? Divi piemēri....

Foto

„Iznireļi” - obligātā lasāmviela tiem, kas interesējas par politiku un procesiem Latvijā

Brīvdienu maģija – izlasīt kādu grāmatu. Beidzot izlasīju “Iznireļus” - paldies Lato Lapsam: obligātā...

Foto

Nu žēl, ka mums iet garām iespēja pamakšķerēt balsis, debatējot Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas (LTV) lēmums nerīkot priekšvēlēšanu debates krievu valodā sabiedrisko mediju portālā rus.lsm...

Foto

Protams, Krievijas valsts valodai ir nozīmīga vieta Latvijas politikā!

Mēs uzskatām, ka aizliegums lietot Latvijas mazākumtautību valodas politiskās diskusijās neveicinātu ne piederības sajūtu Latvijai, ne vārda...

Foto

Latvijas iedzīvotāju cilvēktiesības uz klimata izmaiņu ierobežošanu un dabas daudzveidības saglabāšanu

Pēdējā pusgada laikā Latvijas politiskā vide, sabiedriskie mēdiji, sociālie mediji un portāli pārlieku bieži un...

Foto

Būtu mēs labāk ēduši...

Latvijas Žurnālistu asociācija (asociācija) aicina politiķus atturēties no mediju un žurnālistu diskreditācijas,  apzināti vai neapzināti veidojot nepamatotu viedokli par žurnālistiem, jo īpaši...

Foto

Nē, Somijas politiķus debatēs necepina ne arābu, ne krievu valodā

Latvijas Radio galvenās redaktores Anitas Braunas ieraksts sociālajos tīklos sacēla lielu diskusiju vētru sociālajos tīklos. Viņai...

Foto

Kas tā par Rīgas domes ēku bez progresa simbola – varavīksnes karoga!

Rīgas domes priekšsēdētāja Rīgas domes priekšsēdētājam Vilnim Ķirsim – aicinājums izkārt varavīksnes karogu pie...

Foto

Eiropas Parlamenta vēlēšanas nāk ar uzlabotu vēlēšanu likumu un jaunām iespējām nobalsot

Ar katrām jaunām vēlēšanām tiek mazliet pilnveidotas un atvieglotas iespējas nobalsot — Eiropas Parlamenta...

Foto

Latvijas Televīzija kā pēdējais krievu valodas bastions?

Laikā, kad skolas pāriet uz mācībām tikai latviski, kad atsakāmies no krievu valodas kā otrās svešvalodas, kad pat Latvijā...

Foto

Ne prātā mums nenāk atcelt debates Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas Redakcionālā padome šobrīd neizskata iespēju atcelt plānotās RUS.LSM Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates....

Foto

Priekšvēlēšanu debatēm jābūt valsts valodā

Ņemot vērā sabiedrībā aktualizēto diskusiju par priekšvēlēšanu debašu organizēšanu krievu valodā, partiju apvienība Jaunā Vienotība uzsver, ka īpaši kopš Krievijas brutālā...

Foto

Aicinām kritiski vērtēt Tieslietu ministrijas bez sociālo partneru iesaistes un visu ieinteresēto personu informēšanas izstrādāto likumprojektu

Saeimas 2024. gada 16. maija darba kārtībā izskatīšanai otrajā lasījumā...

Foto

Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates Latvijā drīkst notikt tikai valsts valodā – latviešu valodā

Komentējot publiski pieejamo informāciju – Latvijas Televīzija 2024. gada 3., 4., 5. un...

Foto

Krievvalodīgo debašu iecere savā būtībā ir pretrunā ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu un tās lomu sabiedrības integrācijā

Par Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (attēlā –...

Foto

Aicinu noskaidrot un saukt pie atbildības tos, kuri pieļauj un veicina krievu valodas kā „de facto” otras valsts valodas nostiprināšanu

Ņemot vērā, ka Latvijas Republikas Satversmes...

Foto

Kur pazuduši lauksaimnieku protesti?

Bloķētas lidostas, lielceļi, ostas un tūkstošiem traktoru Berlīnē. Bloķēti ceļi Polijā, degošas riepas un pārrautas barikādes Briselē. Tonnām uz ceļa izbērtu tomātu...

Foto

Briselē nopelnīt jaunam “Nikon” jeb cinisma augstākā pakāpe Anša Pūpola izpildījumā

7. maijā Latvijas publisko telpu pāršalca ziņa, ka Daces Melbārdes vietu Eiropas Parlamentā (EP) ieņems...

Foto

Vai “Jaunā Vienotība” spēj sev un citiem atzīt, ka stulbi sanāca?

Esat kādreiz mēģinājuši stiept gumiju? Pašlaik vadošā partija ar to nodarbojas. Vērojot viņus, atdarinot vai...

Foto

Pirms 150 gadiem dzimis demokrāts un tiesībnieks ar dzejnieka sirdi Miķelis Valters

“Viņu uzskata par pirmo latvieti, kurš 1903. gadā žurnāla "Proletāriets" rakstā "Patvaldību nost! Krieviju...

Foto

Vēsturiskas precizitātes labad 4. maijs tomēr būtu atkal jānosauc par “Latvijas Republikas neatkarības deklarācijas pieņemšanas dienu”

Komentāru rakstu 5. maija pēcpusdienā. Ir svētdiena. Šonedēļ sanākušas trīs...

Foto

Latvijas otrā dzimšanas diena: kā mums ir veicies?

Manā skatījumā 4.maijs ir Latvijas otrā dzimšanas diena. Un ne tikai svinīgā ziņā, bet arī tajā, kā to...

Foto

Nolikt ziedus nepareizā vietā – tas mūsdienu Latvijas PSR ir noziegums!

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Ziemeļlatgales iecirknis no 15. marta līdz 14. aprīlim piefiksējis trīs...

Foto

Par varu

Kad sapulces telpā ienāk starojoša sieviete un visi vīrieši uz mirkli pazaudē domas pavedienu, vai šai sievietei kāds pie durvīm piešķīra varu tā izrīkoties?...

Foto

Dažas pārdomas Edgara Kauliņa dzimšanas dienā

Aprit gadskārta, kopš dzimis viens no mūsu novada cilvēkiem, kas ne tikai atstājis daudzus nostāstus par sevi, bet arī izraisījis...

Foto

Vai esam ceļā uz “Baltijas tīģera” stāstu? Izskatās - būs jāpagaida

Man bija gods piedalīties smalkā politekonomiskās elites pasākumā (ar stilīgu nosaukumu LaSER vai “lāzers”), kur...