Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Visu cieņu, Vestard !

27.10.2021. 13:10

Lai Dievs dod gudrību valdībām un visiem mums !

Atbildēt

slimo un nevakcinājs jau

22.10.2021. 15:17

bijušie partorgi poļitruki -viņu novads...Latvija maza!!!!!!!!!!!daudzi cilvēki zin tūkstošiem cilvēķu, dzīve gara

Atbildēt

esi arī akls?

22.10.2021. 14:37

»

Bezzobainis

Apsoli ka izdauzīsi visiem zobus? Un ja ne, kas tad būs


ja nav zobu, ir acis, ja nav acu, var arī ausis noplēst

Atbildēt

Paskatījos

22.10.2021. 12:45

»

Atsvaidzināsim demences skarto atmiņu

"viņš kopā ar pārējiem ZZS parazītiem ir atbildīgs arī par to, kas notiek tagad slimnīcās...


Nav ko taisnoties, neviens nenoliedz arī Jenotu un TP realizēto budžeta izzagšanu. Gandrīz 4,5 gadi nav NIEKI. Un tie ir PĒDĒJIE 4,5 gadi pirms Covida gada, ja, tavuprāt, ZZS ir nevainīgi, tad šajos 4,5 gados ar finanšu ministri Pazoli un savu Ministru prezi viņiem bija neierobežotas iespējas uzlabot veselības aprūpi, bet izzaga un nolaida visu vēl negausīgāk, tieši ZZS laikā parādījās tās anomālijas, kad regulāri nebija kvotu valsts apmaksātajiem speciālistu apmeklējumiem un izmeklējumiem, slimnīcās nebija brīvu gultasvietu. Pasaules veselības organizācijas pārstāvis jau pateica, ka ar naudas pumpēšanu veselības aprūpē Covida laikā ir par maz, jo tam bija jābūt ikgadējam ieguldījumam, lai veselības aprūpe vispār būtu gatava kam tādam, un Igaunijā, Lietuvā redz ir gatava. ZZS sarkanais Belašs, būdams Veselības ministrs, tik lobēja savas aptiekas un bīdīja lietas tā, lai tik cilvēki vairāk naudas atstātu viņa aptiekās, ne laicīgi izārstētos, un Čačka pēdējā brīdī atņēma miljonus no tieši pacientu ārstēšanai paredzētās naudas.

Atbildēt

Kaza

22.10.2021. 11:08

Tajā brīdī kad Vestards sāk ierunāties par lopu vagoniem un konclāģeriem - piedod puika - tu pat nejēdz ko runā. Tu redzi izskatu, nevis saturu. Tas ir lēti un noželojami. Tu esi egoists, kas izmanto populismu, lai paglābtu sevi no vienkārši netīkamas procedūras, kas izglābs ne vien tavu, bet arīū daudzu citu cilvēku veselību un dzīvību.

Atbildēt

Ezops

22.10.2021. 08:15

Šoreiz pianistam notis ir noklīdušas un ar komponēšanu citiem nemūzikas instrumentiem, protams, nesanāk. Vestards iedomājas, ka varēs spēlēt uz mikrobioloģijas instrumentiem bez mācīšanās. Interesanti vai pašam izdotos kvalitatīvi pūst fleiti bez mācīšanās? Un ko viņš domā par cilvēka spēju muzicēt bez muzikālās dzirdes? Par citām sfērām pianists domā tā, ka pietiek tikai kaut ko palasīt un zinatnieks gatavs. Nē, tā ir daudz smalkaka lieta kā māksla un tajā amatieriem nav ko darit. Vispār pārgudrs duraks.

Atbildēt

Atsvaidzināsim demences skarto atmiņu

22.10.2021. 07:50

»

Paskatījos

Velti centies aizstāvēt Ulmi, par viņu pietiekoši daudz ir lasāms Grantiņa portālā. Bet, pat nerunājot par viņa agrāko darbību, viņš kopā ar pārējiem ZZS parazītiem ir atbildīgs arī par to, kas notiek tagad slimnīcās, bet demonstrācijās nu tēlo lielo glābēju! Neciešu Jenotus, bet viņi Veselības ministrijas...


"viņš kopā ar pārējiem ZZS parazītiem ir atbildīgs arī par to, kas notiek tagad slimnīcās"

Kopš Ļaunā laika nokļūšanas pie varas būtiskajos amatos - ministru prezidenta, veselības ministra un finanšu ministra amatos kāds no ZZS ir pabijis tikai vienu reizi. Visu pārējo laiku - Vienotības un tās klonu personāži. Pavļuts izcēlās arī kā ekonomikas ministrs (pareizās partijas biedra karte rada superspējas), sadiršot valsti ar OIK.

Domā, pirms mels niekus.

Atbildēt

G.

22.10.2021. 04:22

»

Skumjais Bruņinieks

Vestards vēl ir par zaļu, lai spriestu par "čekistu metodēm...


Nevajag maskačkas vārtrūmes "bruņiniekam" ("kaļimbambas" spēlētājam bērnībā) muldēt par lietām par kuram nav ne mazākās sajēgas. Troļļi te ir saskatāmi arī bez jūsu izmisīgā savārstījuma. Bet Vestardam ir pieejama vairāk nekā iespaidīga informācija par marksistu, čekistu un cionistu metodem no vecākiem, viņu kolēģiem un draugiem. Viņš ir uzaudzis lieliskā, dabīgā, latviskā lauku vidē, izglītotu, ļoti daudz pieredzējušu un zinošu cilvēku sabiedrībā. Nemaz nerunājot par reālo pieredzi kas gūta gan ilgstoši, gan īslaicīgi uzturoties dažādās pasaules valstīs un vietās.

Atbildēt

Amigo

21.10.2021. 23:12

»

Pa ko cieņa?

Tiem, kuri sauc - visu cieņu Šimkusam,- es gribētu pajautāt - par ko tad viņam cieņa? Par to, ka runā lietas, no kurām maz, ko saprot? Par to, ka sanaido cilvēkus? Vai viņš zina, kas ir čekistu metodes? Būtu kaunējies no cilvēkiem, kas tās izbaudījuši! Kaunējies no tiem, kuri zaudējuši savus mīļos...


Pilnīgi piekrītu.Paskatījos to sarakstu, par kuru Šimkus tā ir sacepies. Tajā sarakstā nav pilnīgi neviena kurš drīktētu kaut ko murmināt šajā sakarā, ne pēc izglītības ne pēc profesionālās darbības. Kas tad tajā covid- viedo sarakstā ir? Labākājā gadījumā pāris homeopātu un viens izbijis-nepraktizējošs dakteris (Apinis). Izbijis viņš ir tāpēc, ka laikā, kad viņš praktizēja, izrādījās, ka viņš ir "reti sūdīgs ārsts", tāpēc iztika bija jāsāk pelnīt "pļūtījot zaļu". Jā,pavisam aizmirsu, arī Keris esot bijis ārsts. Ne jau no laba prāta un nejau aiz laba prāta viņš vairs nav ārsts, bet tikai arodbiedrības funkcionārs. Nemaz nerunājot par tādiem domas gigantiem, kā Šlesers, Gobzems, Krištopāns,....utt...
Un tādi krāpnieki kā Memory Pļaviņš, vienkārši spridzina. Pēc Pļaviņa teorijas, vakcīnas ir inde, bet "Atmiņas ūdens" veldzē un dziedē. Un tam visam pa virsu kā "Kirsītis uz tortes" lielie domas giganti musulmanis Klimovičs, ex policists Zivītis un abas influenceres. Par dižo rakstnieku Kiviču nerunājot.
Es pat teiktu, tajā sarakstā nolasījusies visa "akadēmiskā elite", kuriem patiešam ir ko teikt "pandēmijas sakarā.
Tikai tāds neliels sīkums. Ja mēs paskatamies kāda ir "intenacionālā kompānija" mūsu viedajiem, tad tā lien arā, kā "āža kāja". Šajā kompānijā ietilpst tādas viedas un attīstītas valstis, kā Bulgārija un Rumānija, kā arī Izraēlas arābi. Vienkārši burvīga kompānija. Pēc viņu teorijas izriet, ka visas "stulbās rietum eropas valstis" kurās vakcinācijas aptvere ir lielāka par 70% un visi ierobežjumi ir atcelti, ir nolemtas izmiršanai. Paliks vienīgi Latvijas "civid viedie" un viņu aizrobežu kompanjoni. Lieki piebilst, ka visi šie kompanjoni ir "ar zemu dzīves līmeni".
Un pašās beigās, lai cik tas arī nebūtu ciniski, it sevišķi man (es neesmu ciniķis), bet viens viedais, no tā saraksta, vairs nekad neveiks aktīvas darbības "tautas brīvas izvēles ideju popularizēšanā". Lai vieglas viņam smiltis un līdzjūtība tuviniekiem. Varbūt tomēr kāds no šiem stūrgalvīgajiem vēl nāks pie prāta.

Atbildēt

pasēdi

21.10.2021. 23:00

»

Jūsu vārds

Cik cēli, tāds gudrinieks, tikai dēļ tādiem lopiem atkal ir mājsēdes laiks, kamēr ir valstis kur atkal viss ir atvērts


vien mājās, nav ko pa klubiņiem un citiem tusiņiem skraidīt un citus vakcinētos inficēt.

Atbildēt

Jūsu vārds

21.10.2021. 22:28

Cik cēli, tāds gudrinieks, tikai dēļ tādiem lopiem atkal ir mājsēdes laiks, kamēr ir valstis kur atkal viss ir atvērts.

Atbildēt

Neticēt. Nevienam.

21.10.2021. 22:20

»

Skumjais Bruņinieks

uz Paskatījos


Visi viņi labi. Kad jādarbojas pret vienkāršiem cilvēkiem no tautas, tad viņi visi var vienoties. Vajadzēja likvidēt rajonu slimnīcas, kā tur bija Bauskā ar Lindu Mūrnieci no Vienotības? Vajadzēja likvidēt mazās skolas, jo lielajās skolās varot labāk apmācīt. Un "pareizā" virzienā bērni jāsāk mācīt jau bērnudārzā, vaine, Viņķele? Un darbojāties visi vienā koalīcijā.
Tagad nu vēršas pie vecajiem, nu viņi vajadzīgi, statistikai, vai ne? Var piedraudēt. Var piekukuļot. Tak jau 20€ ir liela nauda! Vai tā ir liela arī priekš tiem, kas saņem 10 reizes vairāk?

Atbildēt

Paldies par linku!

21.10.2021. 21:55

»

Bioķīmiķis

Precīzi pateici. Pfizer gan 3.fāzi diez vai sagaidīs, jo potētajās valstīs cilvēki sāks pastiprināti mirt no šīs gēnu terapijas kīmijas izraisītajiem audzējiem, trombozēm un smadzeņu degradācijas. Piemēram, valstī, kura kādreiz visvairā cietusi no fašisma, Spānijā ārsti jau pavisam atklāti raksta par...


https://biomedres.us/pdfs/BJSTR.MS.ID.005501.pdf

Secinājumi

Pfizer mRNS vakcīna un Moderna, kas satur mRNS, kas ietīta LNP un PEG. Ja ir pārbaudāmi dati, ka šī tehnoloģija ir izmantota ģenētiskā materiāla ievadīšanai kodolā, vēža un citu ģenētisku slimību ārstēšanai, mēs vienkārši nevaram pieņemt, ka šī vakcīna to nedarīs, it īpaši, ja pirmsklīniskajā klīnikā netika veikti īpaši pētījumi līmeni, lai novērtētu minēto efektu. Ja mēs arī zinām, ka eikariotu šūnām ir savi endogēni RT un ka tās spēj pārvērst RNS DNS, kā jūs varat nodrošināt, ka šī vakcīna neintegrējas mūsu genomā? Šajā sakarā ir pārāk daudz šaubu, lai atļautu šāda veida vakcīnu klīnisku izmantošanu. MRNS vakcīnu ražotāji apgalvo, ka, tā kā viņi neizmanto visu vīrusu, tā lietošana nevar inficēt vakcinētos. Tomēr kopš vakcinācijas uzsākšanas rezidencēs šajās dzīvesvietās veco ļaužu vidū ir radušās milzīgas infekcijas un nāves gadījumi. Tas ir nenoliedzams klīnisks fakts, un neviens nesniedz adekvātu atbildi uz to, kāpēc šīs infekcijas rodas neilgi pēc vakcinācijas [77, 78]. Mūsuprāt, to bez ierobežojumiem izmanto simtiem miljonu cilvēku visā pasaulē, lai novērstu slimību ar mirstību.

Atbildēt

kas notiek LV cietumos?!

21.10.2021. 21:30

www. gulagu. net Krievijas cietumu darbinieku sadistiskās metodes, ieslodzīto spīdzināšana, kas notiek LV cietumos?!

Atbildēt

Dings

21.10.2021. 21:26

Paldies Vestardam!

Atbildēt

Vienas šausmas

21.10.2021. 21:19

Ko savārīja valdība ar tautas tracināšana, draudēšanu, šķirošanu un pretstatīšanu.

Nu jau pie visa ļaunuma vainīgi, kā noziedznieki ir pensionāri vai "personas no 60 gadu vecuma, kuri nevakcinējas". Tie citi var nevakcinēties, var izplatīt COVID 19, tas nekas.

Atbildēt

Bioķīmiķis

21.10.2021. 21:02

»

Inženieris

Man ir inženiera izglītība. Protu lasīt statistiku un zinātniskos pētījumus...


Precīzi pateici. Pfizer gan 3.fāzi diez vai sagaidīs, jo potētajās valstīs cilvēki sāks pastiprināti mirt no šīs gēnu terapijas kīmijas izraisītajiem audzējiem, trombozēm un smadzeņu degradācijas. Piemēram, valstī, kura kādreiz visvairā cietusi no fašisma, Spānijā ārsti jau pavisam atklāti raksta par šīs ķīmijas izraisītām ģenētiskām mutācijām. Kariņa kovidfašistu partija ar saviem “lopu vagonu” sarakstiem pret zinātniekiem?https://biomedres.us/pdfs/BJSTR.MS.ID.005501.pdf

Atbildēt

Nav problēmu

21.10.2021. 20:50

»

...

Ne jau velti jūsu niks ir 666. "Jūsu" ar mazo burtu apzināti


es ar 2 sanitāriem un vienu medmāsu apskatījos youtube kā spēlēt klavieres. Varam aizstāt Šimkusu. Kas tur īpašs - vienu vakaru dzerot aliņus un uzkožot čipšus apskatos un rītā jau koncertēju. +māsiņas smukākas par šo puisi....

Atbildēt

111

21.10.2021. 20:23

»

Daina

Visu cieņu Vestardam Šimkusam


Pievienojos!

Atbildēt

Paskatījos

21.10.2021. 19:48

»

Armands

Ulmi vismaz neaiztiec!Ko tu vispār zini par čeku un čekistiem


Velti centies aizstāvēt Ulmi, par viņu pietiekoši daudz ir lasāms Grantiņa portālā. Bet, pat nerunājot par viņa agrāko darbību, viņš kopā ar pārējiem ZZS parazītiem ir atbildīgs arī par to, kas notiek tagad slimnīcās, bet demonstrācijās nu tēlo lielo glābēju! Neciešu Jenotus, bet viņi Veselības ministrijas vadību pārņēma tikai 2019.gadā – neilgi pirms Covida. Pirms tam gandrīz 4,5 (!) gadus Veselības ministriju vadīja farmācijas mērglis ZZS sarkanais izdzimtenis Belašs un ZZS zagle Čačka, kura pēdējā brīdī atņēma pacientiem paredzētos miljonus, par tiem noorganizējot apšaubāmu aparatūras iepirkumu, un Ministru prezidents tad bija ZZS/TP mērglis Kucinskis, finanšu ministre – NLP apguvusī fanātiskā ZZS žestikulētāja Pazole, kura žestikulējot bezmaz vai rokas sev pakaļā bakstīja. Tas, kas tagad notiek slimnīcās, un ko Pasaules Veselības organizācijas pārstāvis atklāti ir pateicis par Latvijas veselības aprūpes finansējumu, pielīdzinot to pēdējā vietā Eiropā esošajai Rumānijai, ir tieši ZZS sarkano izdzimteņu komuņagu un čekistu un viņu parazītisko „atslēgas cilvēku” nopelns, un ne Viņķelei, ne Pavļutam Covid laikā nebūs pa spēkam sasmelt šos ZZS sarkano izdzimteņu sūdus. Un Ulme bija 12. Saeimā kā ZZS deputāts un kandidēja uz 13. Saeimu kā ZZS deputāts.

Atbildēt

lauķis

21.10.2021. 19:26

»

jautājums

Negribat vakcinēties? Karogs rokā un uz priekšu


Kas ir ķermeņa nāve,sākums vai beigas?Ja nav dvēseles nebūs arī atdzimšanas.

Atbildēt

Es

21.10.2021. 19:14

»

L.Grantiņš LRTT & H-86

Šimkus, kārtējais āksts ar vijoli padusē


Grantiņ, vismaz tev pa muti var gan iedot, gan piesolīt.

Atbildēt

bet kur lai dabū darbu nevakcinētie

21.10.2021. 19:07

... tikai caur piespiedu vakcināciju. nāve šā vai tā vai nu no vakcīnas vai no bada

Atbildēt

kantoris

21.10.2021. 19:03

»

brīve

O, jā, vakcīnas pasargā kā nāve! http://www.viestursrudzitis.lv/ir-ari-arsti


kāpēc nepameklē internetā kas ir VAERS un kādus datus tas apkopo, angliski viss ir pieejams.....šī organizācija uzskaita gadījumus ko iesniedz ikviens - pacients, radinieks, medpersonāls utt....tas nozīmē ka viss ir samests vienā katlā un nekas nav sašķirots...par šo jau zināms no vakcinācijas sākuma, citiem acīmredzami tas ir kaut kāds vov....

Atbildēt

brīve

21.10.2021. 18:53

»

jautājums

nu nevar taču tādas muļķības gvelzt...


O, jā, vakcīnas pasargā kā nāve! http://www.viestursrudzitis.lv/ir-ari-arsti/
Ieskaties tur redzamajā oficiālajā statistikā!

Tikai vienā vietā nepiekrītu autoram- totalitārisms vairs nebūt nav maigs, bet zvērīgs!

Atbildēt

Diletants

21.10.2021. 18:52

»

Fakts

Paldies Vestardam! Skaidri redzams, ar ko patiesi inteliģents, izglītots cilvēks atšķiras no tās lapas veidotājiem - aroganti aprobežotiem, gļēviem neliešiem


Nez kā būtu, ja katrs, kas zina kā klavieres izskatās, sāktu mācīt Vestardu Šimku, kā pareizi notis jālasa un ar kuriem pirkstiem akordi jāņem. Pilnīgs sviests, ka jebkurš var uzdoties par epidemiologu, virusologu vai arī ekspertu cilvēktiesībās. Nelaime vēl tā, ka Latvijā pazīstami cilvēki var gvelzt jebkādas aplamības un pietiek ļautiņu, kas kā sapīpējušies applaudē līdz nemaņai. Aizveriet to pianistu uz reanimāciju, kur pavisam cita skaņu kakafonija.

Atbildēt

RPI

21.10.2021. 18:50

»

Inženieris

Man ir inženiera izglītība. Protu lasīt statistiku un zinātniskos pētījumus...


Ar inzeniera izglitibu ir stipri par maz aizsardzibai pret covid-19.

Atbildēt

Paskatījos

21.10.2021. 18:48

»

Inženieris

Man ir inženiera izglītība. Protu lasīt statistiku un zinātniskos pētījumus...


Tas ir saprotams, tomēr citiem kaut ko ieteikt vislabāk un ticamāk var cilvēks, kas ir izglītots medicīnā, arī ārstējas cilvēki pie mediķiem, ne pianistiem. Skaidrs, ka tas saraksts nav "tīrs", un ir radīts prātu jaukšanai cilvēkiem, vislabāk būtu, ka kāds steidzami uztaisītu alternatīvu sarakstu tieši ar to visu Aināra Šlesera-Alekseja Ledjajeva-Pētera Dimanta-Roberta Raimo-Roberta Klimoviča-Jura Paidera-Brīvvalsts TV prokrievisko varzu, lai tauta jau laicīgi tiek informēta, pirms uzkāpj uz sarkana grābekļa nākamajās Saeimas vēlēšanās.

Atbildēt

jautājums

21.10.2021. 18:43

Negribat vakcinēties? Karogs rokā un uz priekšu!
Kam tieši jūs ieriebsiet?
Jūsu dzīve-jūsu nāve.

Atbildēt

Inženieris

21.10.2021. 18:30

»

Paskatījos

Ja godīgi, tad tas saraksts ir pat ļoti noderīgs un izglītojošs kā nevakcinētajiem, tā vakcinētajiem, jo sniedz plašu ieskatu ļaunu cilvēku aprindās, kuri vēlas sagrābt varu šajā haosa laikā, un tāpēc nav par mata tiesu labāki par tiem, kuri šo haosu projektējuši un izraisījuši. Ja paskatās, Beinerte...


Man ir inženiera izglītība. Protu lasīt statistiku un zinātniskos pētījumus.
Ar "vakcīnām" pret Covid-19 nevakcinēšos, jo neviena nav izgājusi klīnisko izmēģinājumu 3. fāzi.

Tuvākām, kam būs šie izmēģinājumi pabeigti, ir Moderna vakcīnai (2022. gada oktobris).

Pārējiem 2023. gads (Pfizer iespējams, ka pat 2024.).

Atbildēt

Paskatījos

21.10.2021. 18:18

Ja godīgi, tad tas saraksts ir pat ļoti noderīgs un izglītojošs kā nevakcinētajiem, tā vakcinētajiem, jo sniedz plašu ieskatu ļaunu cilvēku aprindās, kuri vēlas sagrābt varu šajā haosa laikā, un tāpēc nav par mata tiesu labāki par tiem, kuri šo haosu projektējuši un izraisījuši. Ja paskatās, Beinerte, Ulme, Ledjajevs - paši bijušie čekas darboņi! Un jebkuram saraksta aplūkotājam ir saprotams, ka labi ja 5 procenti no tā saraksta ir cilvēki, kuru uzskati ir balstīti ētiskos un zinātniskos apsvērumos un neviltoti (žurnālists Bojārs, daži ārsti, izņemot ZZS politdivkosi Apini, apšaubāmo Medni), vēl daži, kuru uzskati šķiet neviltoti, ir Keris, Kramiņš, Zlidnis, Šimkus. Ir pat labi, ka šāds saraksts parāda, ka šie atsevišķie cilvēki nepieder pie tās Aināra Šlesera-Alekseja Ledjajeva-Pētera Dimanta-Roberta Raimo-Roberta Klimoviča-Jura Paidera-Brīvvalsts TV prokrieviskās varzas. Bet Šimkus vienkārši ir neapdomīgs romantiķis, kas iebāzis savu galvu tur, kur nevajag, jo ja viņam nav nekādas dabaszinātņu vai mediķa izglītības, neviens viņu neņems par pilnu, tāpat kā Zlidni.

Atbildēt

lauķis

21.10.2021. 18:12

»

jautājums

nu nevar taču tādas muļķības gvelzt...


Nemelo!Meli ir vislielākais grēks.

Atbildēt

atbilde

21.10.2021. 18:10

»

jautājums

nu nevar taču tādas muļķības gvelzt...


Vakcīna pasargā.Ja saslimsi tad viegli,ja mirsi tad pavisam viegli.Vakcīnu blaknes tāds sīkums vien ir,ilgtermiņa pat nav zināmas.
Jēdziens vīrusi un gripa parādījās tikai 60 gadu sākumā,pagājušā gadsimtā.Par Spāņu gripu Spānijā neviens neko nezina,arī kapakmeņi klusē.
Grūti ir cīnīties pret to kā nav.Neviens vēl nav izdalījis nevienu elpceļu vīrusu jo nav tādu tehnoloģiju.Toties ir organisma saindēsanās u baktēriju invāzija ko izraisa saindēsanās.To pašu apstiprina Koha traktāti.

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Sakāve un “viens idiots” – ielas nepārdēvēs

FotoLatvijas Universitātes padomes loceklis Mārcis Auziņš ar Mediju atbalsta fonda finansējumu Kas jauns[i] vietnē publicējis viedokli par krievu imperiālistu Andreja Saharova, Mihaila Ļermontova un Aleksandra Puškina, kā arī citu Krievijas impērijas rusifikācijas iespaidā radušos ielu pārdēvēšanu. Profesora nostāja ir noraidoša: “Vai tāpēc visu šo vēstures daļu dzēsīsim ārā? Es te būtu uzmanīgs un katru šādu lēmumu rūpīgi pārdomātu. Mums ir komplicēta, brīžiem ļoti pretrunīga vēsture, kas saistīta ar mūsu kaimiņu.”
Lasīt visu...

21

Nedrīkst Ropažu pašvaldības finanšu problēmas risināt uz darbinieku rēķina

FotoJau kādu laiku cirkulē baumas, ka tiek organizēta Ropažu novada domes esošās varas nomaiņa. Šīs runas sākās ap to laiku, kad noslēpt Ropažu novada finanšu problēmas vairs nebija iespējams. Šobrīd, lai pašvaldība varētu savilkt galus kopā, tiek ļaunprātīgi iznīcinātas kapitālsabiedrības, nemaksājot par veiktajiem darbiem.
Lasīt visu...

21

Vai līdz rudenim gaidāms pamiers?

FotoDrīzumā varēs noskaidrot, cik lielā mērā ir patiesas sazvērestību teorijas attiecībā uz Zeļenska un Baidena nerakstītajām sadarbībām. Šo teoriju ticamība izgaismosies tad, ja tuvākajā laikā sāksies miera sarunas, - pirmās pazīmes steidzamu sarunu taustāmiem iemesliem ir pamanāmas.
Lasīt visu...

12

Kā saimnieks pavēlēs, tā runāsim! Galvenais - nedomāt!

FotoPortālā Pietiek.com kādu laiku atpakaļ atļāvos publicēt pārdomas par ASV, Izraēlu. Biju pārsteigts, cik daudzi cilvēki lasa šo portālu. Daži, sauksim tos par “īstiem patriotiem”, kas balso par Vienotību un patiesi tic, ka vara visu dara pareizi un cilvēku labā, sarunā teica - kāpēc ienīsti amerikāņus un ebrejus? Nē, man riebjas ASV un Izraēla, divas terorismu izplatošas organizācijas. Cilvēkus, kuri dzīvo teroristu pārvaldītajās teritorijās, es neienīstu, man viņu žēl. Stokholmas sindroms ir nopietna mentāla problēma.
Lasīt visu...

21

Šprotes nepieņems cūku labturības prasības

FotoJa kādam ir klusas aizdomas, ka mēs te sēdēsim un gaidīsim vēl vienu okupāciju – jums ir jālasa tālāk. Ja kāds domā, ka virsrakstā pieminētais dzīvnieks ir nacionālā naida kurināšana – lasiet, lasiet… Starp citu, likums par cūku labturības prasībām ik pa laikam tiek pilnveidots. Meklējiet rakstos. Kas attiecas uz šprotēm – tās ar cūkām kopā neiet ne pēc dzīvesveida, ne pēc garšas. Un jūs labi saprotat, ko šo rindu autors ar to ir domājis.
Lasīt visu...

6

Ja reiz prezidents dod „mājienu ar mietu”, tad mēs, protams, atvainosimies

FotoLsm.lv 24.februārī Ukrainas kara gadadienā savā komiksu sadaļā publicēja autores Gundegas Evelones "Cūku komiksu" ar nosaukumu "Ukrainai ir jāuzvar". Šie komiksi ir zīmējumi par aktuālo Latvijā un pasaulē. Komiksam ir sava "cūku" izcelsmes leģenda, kas atrodama pie katra jaunākā komiksa. Faktiski cūka komiksā var būt ikviens no mums. 
Lasīt visu...

21

Izglītības reforma kā valsts pārvaldes vājuma spoguļattēls

FotoProblēmas VAS “Pasažieru vilciens” darbībā un neauglīgās diskusijas par skolu reformu kārtējo reizi apliecina valsts izpildu varas ieslīgšanu pamatīgā attīstības krīzē, taču šis fakts netiek īsti pat atzīts. Līdz ar to iztrūkst kritiskas analīzes.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vai birokrāts - mūsu kungs?

Domājams, katram no iedzīvotājiem kādreiz ir iezibsnījusi doma, kāpēc ir jāmaksā nodokļi? Nodokļu maksāšanas jēga būtībā ir savākt resursus tajās...

Foto

Nepieciešamais ļaunums – 2. daļa: derīgie idioti un jātnieki bez galvas

Ļenins aktīvākos fanus partijas iekšējās sarunās nekautrējoties mēdza saukt par noderīgajiem idiotiem - poļeznije idioti...

Foto

Karš kibertelpā

Krievijas Ārējās izlūkošanas dienests (SVR) ir izmantojis ievainojamību, kas tika atklāta 2023. gada sākumā populārā Čehijas programmatūras giganta “JetBrains” produktā....

Foto

Gauss – kas viņš ir? Vairāk Ostaps Benders vai Maikls O’Līrijs?

Patiesības mirklis par airBaltic spējām segt obligāciju saistības arvien tuvāk. Attiecīgi arī Gausa retorika arvien nepārliecinošāka un...

Foto

Ak, eglīte...

Pēdējās darbdienās pirms Ziemassvētkiem netālu no manām mājām parādījās trīs hektāru kailcirte egļu mežā vietā, kur to galīgi nebiju gaidījis. Līdz likumā noteiktajam galvenās...

Foto

Tramps esot atkal ko sliktu pateicis. Iespējams. Tomēr - kas notiek Latvijā?!

Katrā valstī ir "stratēģiski svarīgas" jomas. Diemžēl, vērtējot savus kolēģus, ārstus un viņu absolūti...

Foto

Saeimas deputāti pamazām sāk kaut ko nojaust

Redzot grūti un ļoti dārgi risināmo problēmu apjomu Satiksmes ministrijā, deputāti beidzot nonāca pie atskārsmes, ka ir stipri nokavējuši...

Foto

Nu nevarēja jau cerēt, ka Latvija nesaķers šo „progresīvo” infekciju, bet gan jau pāries arī tā

Bet, klau, esot tādi "progresīvie". Cik lasu soctīklos, tādas sniegpārslas,...

Foto

„Vienotība” ir kā gangrēna uz kādas no ekstremitātēm, kas ir jāamputē, atdalot to no ķermeņa - tautas

Politiskā komunikācija ļoti ietekmē sabiedrības viedokļus un uztveri. Kas...

Foto

Par jaunā „Rail Baltica” dzelzceļa tilta būvniecību: naudas nav, taču būvējam!

Vismaz uzbūvēsim trīs labā krasta balstus ar laidumiem, un tad jau redzēs, varbūt pat saimniecībā...

Foto

"Latvijas pasta" nesmukumi, jeb Linkaita saimniekošanas rezultāti Satiksmes ministrijā nebeidz pārsteigt

Nule pēc virknes skandālu atkāpās "Latvijas pasta" padome. Tā tam arī vajadzēja būt, taču kurš...

Foto

Krievu latvieši, nevis Latvijas krievi: latvietībai jākļūst par lipīgu, pievilcīgu zīmolu

Raksta beigās piedāvāšu neizmantot "Latvijas krievu" vai "Latvijas ukraiņu" terminus, kad runājam par Latvijas pilsoņiem....

Foto

Viss ir lieliski, tikai neprasiet mums neko par tiem 200 miljoniem eiro, ko mums vasarā atkal vajadzēs no nodokļu maksātāju kabatas!

Apkopojot 2023.gada nozīmīgākos statistikas datus...

Foto

Dzintars izēd Kiršteinu - un kas tālāk?

Vēl tikai slinkais nav uzrakstījis par Aleksandra Kiršteina izlingošanu no pašpasludinātās nacionālās apvienības (NA). Iespraudīšu arī savus ķešā aizķērušos...

Foto

Kāpēc LTV nespēj un nevēlas raidījumus organizēt efektīvi un operatīvi?

Latvijas televīzija aktīvi jau vairākas dienas reklamē 6.februāra raidījumu ar konkrēta "viesa" piedalīšanos. Viņš nav izcils zinātnieks,...

Foto

"Pasažieru vilciena" valde atrod "pārmijniekus"

Izcils „ViVi” valdes paziņojums! Tikai vienā teikumā ir izdevies pierādīt visu savu nekompetenci. AS "Pasažieru vilciens" jaunajai padomei laikam vairs nebūtu...

Foto

Briškena politiskās bezatbildības un profesionālās nespējas dēļ ir apdraudēta turpmākā Latvijas reģionu ekonomiskā attīstība

Nacionālā apvienība (NA) rosina izteikt neuzticību satiksmes ministram Kasparam Briškenam (Progresīvie), to...

Foto

Re, cik smuki es varu izteikties arī par skolu slēgšanu (bet tās vienalga tiks slēgtas)

Skola ir kas vairāk par ēku pagasta vai pilsētas vidū. Diskusijām...

Foto

Ja iedzīvotājiem jāgatavo sava 72 stundu soma, tad sabiedrība grib redzēt, kā savu “somu” kārto valsts

72 stundu soma un klausies radio! Mani šis nemierina. Ne...

Foto

Gulags pie apvāršņa

Krievijas Valsts domes valdošās frakcijas “Vienotā Krievija” deputāts ar ģenerāļa uzplečiem Andrejs Guruļovs neslēpj, ka jāatjauno gulaga tipa nometnes, lai tie, kas iekšzemē...

Foto

Skola, kurai paveicās

Varbūt zinošie apzinās, ka tuvojas kas neizbēgams, un tāpēc, laikus atkāpjoties, tiek "dedzināti tilti", vien žēl, ka šīs ugunis mums tiek pasniegtas kā nepieciešamība mūsu tumsonības...

Foto

Pilnmēness mistērijas

To, ka Mēnesim ir ietekme uz planētas Zemes dzīvi un arī cilvēku psihi, mūsu senči tika pamanījuši jau sen. Latvijā dzīvojošiem ir it sevišķi...

Foto

Svarīgi nekļūt atkarīgiem no svešas žēlastības!

Ir kāds vēsturisks janvāra datums, kuru parasti aizēno gan barikāžu laiks, gan, mazliet mazāk, arī 13.janvāra nemieri. Gan nesenie, gan...

Foto

Par atbildību pašreizējā haosa un nebūšanu sakarā pasažieru vilcienu satiksmē

Tā kā 15 gadus nostrādāju VAS "Latvijas dzelzceļš" atbildīgā amatā, tad man ir gana daudz pieredzes...

Foto

Krišjānis Kariņš kļūst par apkaunojumu Latvijas politikai un arī savai partijai

Saeimas deputātu grupas vizīte Ķīnā un Krievijas graudu tranzīts caur Latviju pēdējās nedēļās ir politiskās...

Foto

Atkal

Atkal zobens pacēlies pār dažām skolām, šoreiz Kurzemes pusē. Aizķēra, jo vienā no tām savlaik esmu strādājusi. Laikam vēršot ciet. Nē, vēl jau nekas neesot...

Foto

Īss komentārs par uzņēmēja Guntara Vītola izteikto viedokli “airBaltic” un tā nulles vērtības sakarā

Viss ir pareizi, un žetons Guntaram par drosmi, tikai jebkuram cilvēkam, kuram...

Foto

Kas mums pieder?

Valsts esot mēs, mēs esot bagāti - mums pieder meži, vien koku cenas mums ir augstākas kā Norvēģijā un Zviedrijā, mums pieder spēkstacijas,...

Foto

Vienu "sabiedrisko" mediju mums būs daudz vienkāršāk kontrolēt un komandēt nekā divus!

Ceturtdien Saeimā galīgajā lasījumā gandrīz vienprātīgi atbalstīja Latvijas Radio un Latvijas Televīzijas apvienošanu no...

Foto

Tā kā KNAB Straume ir piebarots, Kariņš bez bažām var par nodokļu maksātāju naudu doties priekšvēlēšanu braucienā uz Valmieru

2024. gada 17. janvārī ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš dosies reģionālajā...