Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

elementāri

30.12.2019. 12:23

»

Inese

Hm! Jūs no Depo? Saziņā ar Depo un Dvi es nebiju anonīma. Gribēju tikai vērst uzmanību uz problēmu, ka Depo nedara kā citās tidzniecības vietās - uz čeka datu vietā drukā zvaigznītes


Bet kā no stilistiski slikta jautājuma "Uz čeka, ja lieto lojalitātes karti, ir nepieciešams drukāt visus manus personas datus (vārds, uzvārds, personas kods, piegādes adrese)?" lai izsecina, ka jūs gribat, lai tos maskē? Vai vispār - ka jūs dajebko gribat.

Atbildēt

elementāri

30.12.2019. 12:19

»

haris un aija

Vai tikai man liekas, ka šī raksta autore šo rakstu un savas e-pasta vēstules rakstījusi galīgā pālī


Nē, tikai histēriska.
Nu nestrādās DVI viņai par sekretāri, viņai pašai vien būs jāraksta Depo par piekrišanas savu personas datu apstrādei atsaukšanu. Un DVI nav pienākums speciāli pārtaisīt savas atbildes pēc receptes "tikai nesakiet man to un šito".
Alternatīva - aizpildīt Depo jaunu klienta anketu ar citādi saliktām (ne)piekrišanām. Depo pienākums ir glabāt visu šo (ne)piekrišanu vēsturi.

Atbildēt

haris un aija

30.12.2019. 11:36

Un te vēl izrādās, ka šamējā ir Inese, nevis Ieva K. Varbūt Ieva K. - Inese arī zālīti pīpē?

Atbildēt

haris un aija

30.12.2019. 11:18

Vai tikai man liekas, ka šī raksta autore šo rakstu un savas e-pasta vēstules rakstījusi galīgā pālī?

Atbildēt

nevajag melot

30.12.2019. 06:00

»

Inese

Hm! Jūs no Depo? Saziņā ar Depo un Dvi es nebiju anonīma. Gribēju tikai vērst uzmanību uz problēmu, ka Depo nedara kā citās tidzniecības vietās - uz čeka datu vietā drukā zvaigznītes


Otrajā vēstulē DVI skaidrā latviešu valodā atkārtoti prasu jums atsūtīt iesniegumu, kurš nebūtu anonīms!

"Ņemot vērā minēto, lai Inspekcija varētu īstenot savas Regulas 55. – 58. pantā noteiktās pilnvaras, Inspekcija aicina Jūs iesniegt Inspekcijā atbilstoši Dokumentu juridiskā spēka likumam noformētu iesniegumu, kam pievienota pārziņa (Depo) atbilde uz Jūsu datu subjekta pieprasījumu."

DEPO uz čeka nedrukā nekādus personas datus, ja vien nepaņem īpašu uzņēmuma karti uz kuras pilnīgi loģiski drukā rekvizītus!

Atbildēt

muļķu zeme rullē

30.12.2019. 01:40

»

Inese

Paldies! Jūsu komentārs pierāda, ka bija vērts savu saraksti pārsūtīt Lato kungam. Paldies par sapratni


Nu bet patiešām milzīgs paldies lapsai - tagad sūdzētājas ahūni konfidenciālie personas dati ar lapsas "žļurkanālistisko" izpildīšanos ir nopludināti pa visu publisko telpu, n-tajās versijās.

Klasika ir nemirstīga un mūžam aktuāla: par ko cīnījās - uz to arī uzrāvās. Aleluja!!! :D:D

Atbildēt

Inese

29.12.2019. 23:47

»

Normunds Šlitke

Anonīmās un tāpēc bailīgās “Pietiek lasītājas” attieksme fascinē. DVI vairàk kā korekti sniedz motivētu atbildi, taču “lasītāju” tas neapmierina. Tāpēc mums nodokļu maksātājiem ir jāapmaksā tīša savu tiesību ļaunprātīga izmantošana...


Hm! Jūs no Depo? Saziņā ar Depo un Dvi es nebiju anonīma. Gribēju tikai vērst uzmanību uz problēmu, ka Depo nedara kā citās tidzniecības vietās - uz čeka datu vietā drukā zvaigznītes.

Atbildēt

vispār

29.12.2019. 17:07

»

var gan

E-pastam tika pievienota sarakste ar Depo, kurā attiecīgi minēts viņas vārds un prasījums. Ja grib, tad problēmu vienmēr atrisināt, kaut vai paprasot papildu informāciju


Tajos e-pastos n-tās reizes ir prasīta gan informācija, gan tas kā jāraksta iesniegums, bet aita to nespēj vai negrib saprast. Tas, ka kaut kādā kaut kam sūtītā e-pastā ir ierakstīts kāda cilvēka vārds to nekādi nepadara par neanonīmu.

Atbildēt

un arī

29.12.2019. 14:44

»

Īsāk būtu tā

Tu esi muļķe, kas tu vispār esi, ko tu no mums gribi


tieši tas būtu konkrētajai situācijai / personāžam atbilstošāk.

Atbildēt

vispār

29.12.2019. 12:00

»

...

Tā paša Iesniegumu likuma 2.panta ceturtā daļa nosaka, ja elektroniskā veidā saņemtais iesniegums nav noformēts atbilstoši šā panta trešajai daļai (t.i. saņemts e-pasts), iestādes vadītājs nosaka kārtību, kādā sniedzama atbilde uz iesniegumu. DVI vadītāja acīmredzot ir noteikusi, ka uz jautājumien, ...


Atbilde tika sniegta, bet nekādas darbības ar konkrētas personas datiem iestāde nevar veikt pamatojoties uz anonīmu e-pastu. Tāpat nekur nav izlasāms ko tad viņa prasīja un ko atbildēja DEPO. DVI viņa tikai uzdod jautājumu- "Uz čeka, ja lieto lojalitātes karti, ir nepieciešams drukāt visus manus personas datus (vārds, uzvārds, personas kods, piegādes adrese)?"!

Atbildēt

loģisks izskaidrojums

29.12.2019. 11:52

»

švamme

Es pievērsīšos situācijas cēlonim - atlaižu kartei, kas ir bijusi par iemeslu datu publikācijai uz čekiem - man šis nav skaidrs saknē. KĀPĒC...


Depo ir divu veidu klientu kartes- parastās, kam nekas uz čeka nedrukājas, un uzņēmumu, kam tiek drukāti klienta rekvizīti un ir vēl dažādi bonusi. Ja autore ir paņēmusi otro, tad loģiski, ka dati tiek drukāti uz čeka un to novērst var tikai saņemot jaunu karti.

Atbildēt

...

29.12.2019. 08:44

Tā paša Iesniegumu likuma 2.panta ceturtā daļa nosaka, ja elektroniskā veidā saņemtais iesniegums nav noformēts atbilstoši šā panta trešajai daļai (t.i. saņemts e-pasts), iestādes vadītājs nosaka kārtību, kādā sniedzama atbilde uz iesniegumu. DVI vadītāja acīmredzot ir noteikusi, ka uz jautājumien, kas iesniegti e-pastā, pēc būtības var neatbildēt vispār, jo beigās iesniedzēja saraksti ar pārzini iesniedza, bet DVI tāpat atteicās izskatīt, atsaucoties uz formas trūkumiem. Te nu bija labā pārvaldība.

Atbildēt

fakts

29.12.2019. 07:39

»

P.S.

Jūsu personas dati šodien ir prece, tā ka pacenšaties to sargāt paši vispirms


Diemžēl arī cilvēks kļuvis par preci,vergu.Cik skaisti skan jēdziens darba tirgus,tāpat kā vergu tirgus.

Atbildēt

pareizi

29.12.2019. 06:58

Viss ir pareizi,jo dzetenā rase dara kas ir viņa gēnos.bet baltā rase to nesaprot......

Atbildēt

Viedais

29.12.2019. 06:37

Esmu jau pieradis, ka bieži pēc pirkuma internetveikalā manu e-pastu piepilda jaunas mēstules un tālrunī parādās balsis ar piedāvājumu kļūt bagātam. Laikam grēko ne vien nets.

Atbildēt

balodis

29.12.2019. 06:35

»

zvirbulēns

Vai kāds man varētu pateikt, kādēļ veikalu izsniegtās kartes nevar izsniegt bez personas koda, adreses, vārda uzvārda, e- pata pieprasīšanas? Es pieļauju, ka var, vēl vairāk, es pieļauju, ka ar likumu būtu jāaizliedz šos datus pieprasīt. Un mazāk vajadzētu ko aizsargāt, mazāk ņemties ar pašuztaisītu...


Tas ir atkarīgs no veikala. Ikea karti piereģistrēju uz izdomāta vārda bez problēmām. Stockman prasa ID. Principā datu regulā jau tagad aizliegts apstrādāt personas datus vairāk kā nepieciešams. Atlaižu kartei personas kods, un pat uzvārds, nav nepieciešamie dati.

Atbildēt

švamme

29.12.2019. 02:53

Es pievērsīšos situācijas cēlonim - atlaižu kartei, kas ir bijusi par iemeslu datu publikācijai uz čekiem - man šis nav skaidrs saknē. KĀPĒC??
Tam nav nekāda loģiska izskaidrojuma, kādēļ personīgie dati būtu jādrukā uz čeka. Itin neviena pamatota iemesla. Un tieši DVI ir tā, kurai būtu tam jāpievērš uzmanība, nevis jāatrakstās. Manuprāt tieši par to arī bija e-pasts.
1. Kad es maksāju ar bankas karti, uz čeka parasti ir tās numura pēdējie 2-3 cipari, bet ne jau viss numurs. Vai nerodas jautājumi, kāpēc uz čekiem nedrukā pilnu kartes # ar kuru ir samaksāts?
2. man ir neskaitāmas atlaižu kartes dažādos veikalos, pārtikas tai skaitā. Visām ir strīpu kods, kuru ieskenēju pirms pārējām precēm. Kases aparāts man piemēro atlaidi pēc manas atl. kartes, bet uz čeka ir tikai izmaiņas cenās un pat summējas viss ietaupījums atsevišķā rindā. Un ne miņas no uzvārda vai adreses. Civilizētās valstīs ar personas datiem patiešām ir ļoti stingri, kā arī šāda situācija būtu neiespējama. Pilsonis informē aizsargājošo iestādi par savu tiesību pārkāpšanu, bet iestāde nosauc likumu un regulu numurus, kuri šās tiesības aizsargā. T.i. - iestāde reāli ar datu aizsardzību NENODARBOJAS.
Atlaižu kartei ir jābūt atbilstoši arī izgatavotai. Ja jums piedāvā kartona gabaliņu, ar roku izgrieztu, bez magnētiskās joslas vai strīpu koda, vieglāk būtu samaksāt pilnu summu, nekā pēc tam cīnīties par savām tiesībām, vēljovairāk, ka to aizsargāšanai iestādes nav radītas un ierēdņi nav ieinteresēti, likumi jūs neaizstāv.

Atbildēt

Bībers

29.12.2019. 02:50

»

Radītājs

Rakstu lasīji? Pie DVI autore griezās pēc tam, kad Depo nebija noreaģējis! Tā arī nekļuva no DVI atbildēm skaidrs vai viņi sāks rīkoties vai nē. Var taču uzlikt pusmiljona sodu Depo bez problēmām


Ievas K. e-pastam nav norādīts pielikums - atbilde no DEPO. Ievas K. plikais apgalvojums, kā Depo šamās pretenziju ir noraidījusi/nav atbildējis nav ņemams vērā.
Lasi VISU uzmanīgi. Ne tikai rakstu. ;)

Atbildēt

tu pats

29.12.2019. 01:38

»

Radītājs

Rakstu lasīji? Pie DVI autore griezās pēc tam, kad Depo nebija noreaģējis! Tā arī nekļuva no DVI atbildēm skaidrs vai viņi sāks rīkoties vai nē. Var taču uzlikt pusmiljona sodu Depo bez problēmām


Rakstu lasīji?

DVI vērš uzmanību uz Regulas 3.nodaļā noteiktajām datu subjekta tiesībām. Proti, datu subjektam ir Regulas 13.-15.pantā noteiktās datu subjekta tiesības, t.i., tiesības rakstiski (ievērojot Dokumentu juridiskā spēka likuma prasības) pieprasīt šajā pantā noteikto informāciju, kas saistīta ar datu subjekta personas datu apstrādi. Piemēram, pamatojoties uz Regulas 15.pantu, ir tiesības pieprasīt, lai pārzinis sniedz informāciju par to, kādi ir personas datu apstrādes nolūki un kādi personas dati tikuši apstrādāti, personas datu saņēmējus vai saņēmēju kategorijas, kam personas dati ir izpausti, kā arī noskaidrot laikposmu, cik ilgi personas dati tiks glabāti u.c. Tāpat, pamatojoties uz Regulas 15.panta 1.punkta “e” apakšpunktu, ir tiesības pieprasīt no pārziņa personas datu labošanu vai dzēšanu vai personas datu apstrādes ierobežošanu vai tiesības iebilst pret šādu datu apstrādi. Savukārt pārzinim saskaņā ar Regulas 12.panta 3.punktu ir pienākums mēneša laikā no datu subjekta pieprasījuma saņemšanas dienas rakstveidā informēt datu subjektu par darbību, kas pēc pieprasījuma veikta saskaņā ar Regulas 15.–22. pantu.

Gadījumā, ja datu subjekts ir izmantojis Regulā noteiktās tiesības savu personas datu aizsardzībai un tiek konstatēta datu subjekta datu nelikumīga datu apstrāde, tad attiecīgais datu subjekts var vērsties DVI ar attiecīgu lūgumu savai sūdzībai pievienojot dokumentus (piemēram, datu subjekta pieprasījuma pārzinim un datu subjektam sniegtās pārziņa atbildes dokumenta kopijas), kas apliecina, ka viņš ir izmantojis Regulā minētās tiesības, savukārt pārzinis atsakās pildīt vai nepilda tam noteiktos pienākumus. Savukārt DVI saskaņā ar Regulas 57.panta 1.punkta “f” apakšpunktu izskata sūdzības un īsteno tai Regulā piešķirtās pilnvaras.

Ņemot vērā minēto, DVI informē, ka, lai DVI būtu tiesīga izskatīt Vēstulē minēto pēc būtības, kā arī izmantot Vēstulē minēto informāciju kā pierādījumus un lemt par pasākumiem, kas veicami saistībā ar to, DVI ir jāsaņem atbilstoši Dokumentu juridiskā spēka likumam noformētu iesniegumu (sūdzību) ar pierādījumiem, kas apliecina, ka notiek prettiesiska personas datu apstrāde Vēstulē minētajā gadījumā un veidā ar lūgumu vai jautājumu DVI kompetences ietvaros.

Tātad ņemot vērā visu iepriekš minēto informējam, ka Jums (ievērojot Dokumentu juridiskā spēka likuma prasība) jāvēršas pie Depo ar datu subjekta pieprasījumu. Ja pārzinis Jums atbildi nesniedz mēneša laikā vai arī atbilde liecina par iespējamo personas datu apstrādes pārkāpumu tad Jūs varat vērsties DVI ar sūdzību.

Informācija par personas (datu subjekta) tiesībām Regulas kontekstā – "Zini savas tiesības!" pieejama DVI interneta vietnē - http://www.dvi.gov.lv/lv/zinas/zini-savas-tiesibas/.

Datu subjekta informācijas pieprasījuma veidlapas paraugs pieejams - http://www.dvi.gov.lv/lv/datu-aizsardziba/privatpersonam/iesniegumu-paraugi/

Jautājumu vai neskaidrību gadījumā aicinām sazināties ar DVI konsultāciju laikā (pirmdienas un trešdienās no plkst. 14.30 līdz plkst. 16.30, piektdienās no plkst. 13.00 līdz plkst. 15.00), zvanot uz tālruņa numuru 67223131.

utt

Atbildēt

Radītājs

29.12.2019. 01:12

»

Bībers

Viena "kasīties" griboša Ieva K. bija pārāk slinka, lai uzrakstītu Depo, un ar atbildi vērstos DVI. Tā vietā viņai visi apkārt ir vainīgi. Depo -pie datu apstrādes. DVI - atbilde nē tādā, un nevēršas Depo Ievas K. vietā...


Rakstu lasīji? Pie DVI autore griezās pēc tam, kad Depo nebija noreaģējis! Tā arī nekļuva no DVI atbildēm skaidrs vai viņi sāks rīkoties vai nē. Var taču uzlikt pusmiljona sodu Depo bez problēmām!

Atbildēt

kaķa smiekli

29.12.2019. 01:07

Rūpīgi izlasīju un, pateicoties savai pieredzei administratīvajā darbā, redzu, ka, protams, no ierēdnu puses viss ir uzrakstīts likumu ietvaros perfekti. Šajā Muļķu zemē, izskatās, sarakstei ar valsts institūcijām, lai būtu cerība uz atbildi kā arī atbildes izskaidrošanai, cilvēks vienkāršais vairs nevar iztikt bez jurista pakalpojumiem. Tas nav normāli un tā nedrīkst būt. Ne jau tāpēc institūcijas ierēdņi saņem labas algas no nodokļu maksātājiem.

Atbildēt

Kopsavilkums

28.12.2019. 23:34

»

patiesībā

:D:D:D...


Ai, ai, tā izblamēties, gan DVI trollis, gan Adejanovas k-dze, vienā katliņā. Apsveicami, DVI taupa valsts naudu, vispusīgi ierēdņi strādā, gan spamo ar jēlu muti, gan iestādes godu aizstāv.

Atbildēt

Pilsonis

28.12.2019. 23:05

Manuprāt, katram loģiski domājošam cilvēkam, redzot, ka valsts pārvalde Latvijā ir gandrīz pilnībā degradējusies, ir skaidrs, ka daļu likumu var mierīgi neievērot. Iespējams, Jums pat vajag tā rīkotird, izvērtējot, kādu labumu tas vai cits likums dos Jums pašai un Jūsu ģimenei. Zivs pūst no galvas, valsts pūst sākot ar Saeimu. Tā koalīcijas partiju sastāvā ar to alkatīgajiem naudaskārajiem deputātiem tautas acīs tagad ir zaudējusi savu likumdošanas leģitimitāti. Paši varneši un likumu taisītāji nepilda likumus un uzspļauj arī Latvijas Satversmei (no 26 budžeta paketes likumiem 8 ir pretrunā ar valsts konstitūciju - Saeimas Juridiskā biroja atzinums), nekaunīgi krāpj vēlētājus, bet jaunus likumus saraksta tikai savai kabatai, savu partiju finansējumam un savām Saeimas deputātu mūža pensijām (ko viņi dabūs, ja vien 13.Saeima nostrādās pilnus 4 gadus). Šī sistēmiskā Latvijas valsts pārvaldes deģenerācija no valsts galvas - parlamenta - izplētusies arī visādās inspekcijās, aģentūrās un regulatoros, no kuru lielākās daļas nav nekādas jēgas, ja šādas iestādes nepilda funkcijas, kur jāatbild vai jāpieņem lēmumi tautas interesēs. Konkrēti mans Jums padoms - lielveikalu atlaižu kartēs dariet tāpat kā es - norādiet izdomātu vārdu, telefonu, adresi un epastu, un vairs netērējiet savu laiku uz bezjēdzīgu saraksti ar kādu trešās škiras savā profesijā neveiksmīgu juristu DVI ierēdņa amatā, kas neko citu neprot kā formālu atrakstīšanos. Alga arī šim cilvēkam nepieaugs, ja tas pēc Jūsu vēstules metīsies zvanīt uz Depo un drāzt tā vadību, tad varbūt karot ar Depo juristiem, respektīvi, tādam ierēdnim nav nekādas motivācijas rūpēties par Jūsu personas datu aizsardzību ar Depo 200 miljonu apgrozījuma kompāniju nav un nebūs. Paskatieties no šādu ierēdņu viedokļa to personīgos ieguvumus vai zaudējumus no Jūsu lietas, un sapratīsiet, ka Jūs dzīvojiet tādā valstī, kur lielāko daļu likumus nav jāievēro ne Saeimas deputātiem, ne iestāžu ierēdņiem, nedz arī Jums. Bet ja cīnīsieties par savu taisnību ar Latvijas partokrātisko birokrātiju (gandrīz visas iestādes nu jau vada politisko partiju ielikteņi), tad Jūs saņemsiet lielākoties izsmieklu un formālu atrakstīšanos, kas visbiežāk robežosies ar cinisku ņirgāšanos par Jums un Jūsu tiesībām, kā Jūsu sarakstē tas ar DVI visiem uzskatāmi redzams. Lai šo beztiesiskumu mainītu, ir jāmaina pati valsts varas un pārvaldes sistēma, pakārtojot to valsts konstitūcijai, ko šobrīd neviens vairs neievēro pat Saeimas līmenī.

Atbildēt

Kopsavilkums

28.12.2019. 22:32

»

patiesībā

:D:D...


Adejanovas k-dze, lūdzu, nerakstiet vairāk, neblamējiet savu izcili vadīto iestādi.

Atbildēt

Piekrītu

28.12.2019. 22:17

»

zvirbulēns

Vai kāds man varētu pateikt, kādēļ veikalu izsniegtās kartes nevar izsniegt bez personas koda, adreses, vārda uzvārda, e- pata pieprasīšanas? Es pieļauju, ka var, vēl vairāk, es pieļauju, ka ar likumu būtu jāaizliedz šos datus pieprasīt. Un mazāk vajadzētu ko aizsargāt, mazāk ņemties ar pašuztaisītu...


...bet, ja gribi atlaižu karti, tad darbojas princips- kas maksā, tas pasūta mūziku. Es šajā sakarā neatjaunoju Maximkas karti. Nekādus zaudējumus nejūtu, iegriežos tur arvien retāk un katru reizi brīnos kā tur varēju iepirkties. Depo kartei jau tās atlaides ir diezgan līdzīgas ksenukai, var jau arī viņus ignorēt. Vērā ņemamas atlaides ir tikai precei, kam beidzas termiņš vai ir brāķis.

Atbildēt

hm

28.12.2019. 22:02

Runas profanācijas sākums notika sen, vēl tai laikā, kad valsts vadītāji pensiju samazināšanu nodēvēja par konsolidāciju. Daudzi iedzīvotāji patiesi nesaprata paziņotā jēgu. Taču valsts varai tas iepatikās un sākās negatīvo vēstījumu maskēšana svešvārdos. Ja jau augstākā vara ... kāpēc ne ierēdņi, kāpēc ne žurnālisti?
Par žurnālistiem - paklausieties ārzemju ziņas! Bieži vien tās tiek iepītas svešvārdos, neatbilstošos apzīmējumos un pasniegtas tā, ka bez priekšzināšanām tajās neko nevar saprast. Varbūt vienīgi, ka Putins slikts.
Laika zīme! Renesanse asociējas ar gaismu. Gaisma nāk, pārvarot tumsu. Pašreiz iestājies tumšais periods Latvijā un gaidīsim ausmu.

Atbildēt

zvirbulēns

28.12.2019. 21:45

Vai kāds man varētu pateikt, kādēļ veikalu izsniegtās kartes nevar izsniegt bez personas koda, adreses, vārda uzvārda, e- pata pieprasīšanas? Es pieļauju, ka var, vēl vairāk, es pieļauju, ka ar likumu būtu jāaizliedz šos datus pieprasīt. Un mazāk vajadzētu ko aizsargāt, mazāk ņemties ar pašuztaisītu problēmu.

Atbildēt

pk

28.12.2019. 21:36

»

jurists

Lasītājas tiesības un pienākumi, ievērojot ES un Latvijas tiesisko regulējumu, paskaidrots viss ir pareizi un pamatoti. Varam redzēt, ka pati iesnieguma iesniedzēja nav pietiekami izglītota, lai saprastu atbilžu jēgu...


Tā kā internets nav anonīms, tad pateikšu tikai sekojošo. LV augstskolās ir pieejams tāds mācību kurss kā Valsts pārvalde.Aizej pamācies un tad kaut ko virini!

Atbildēt

skaidrs

28.12.2019. 20:41

»

patiesībā

MUĻĶU zemes eurolatvānijas lumpenhibrīdu "titulnācijas" bio.gaļas izstrādājumu atkritumu un defektīvi trulas "revolucionārās pārliecības" zombij.fanu "kopsavilkums...


Ja likumu taisītāji ir tikpat ciniski kā personāžs ar niku "patiesībā" , tad nav jābrīnās, ka esam tur, kur esam.

Atbildēt

Patvaļa

28.12.2019. 20:36

»

Pasniedzējs

Bardaks ne tikai Datu valsts inspekcijā. Bardaks un totāls beztiesiskums visā valstī vai šoks, kas notiek iestādēs, bet uztraukumam nav panata, atbildētu augsts valsts iestādes prokurors, kā atbildēja par Finansu policijas kādreizējiem gadījumiem, ka izmeklētāji zem nirušas mātes gultām atrod milzu ...


Pilnīgi Jums piekrītu!BeztiesiskumA KALNGALS! Visā valstī! PIEMĒRS ir, kā Finansu policijas kādreizējiem darbonim un, ka lasijam ne vienam vien! Izmeklētāji zem nirušu mātes gultām atrod milzu summas, tur zem segas 80 000 tūkstosus un nekā, procesus rosina un izbeidz! Bet, ne par to stasts, bet ganpar to, kā ierēdņi barojas no mūsu nodokļu maksātaju naudas, ēd,dzer, uzdzīvo un galu galā sanak, ka par mums ņirgajas!

Atbildēt

a

28.12.2019. 20:16

Tikai karš var līdzēt mainīt un sakārtot sistēmu.

Atbildēt

mīkstais no pēterskapja?

28.12.2019. 19:31

»

Pēteris

Vēl viens Avdejenko sūkātājs balsi padeva


Vēl viens mentālais vājinieks pašsūkātājs smaceni palaida!

Atbildēt

visticamāk

28.12.2019. 19:24

»

...

Pa mazam,kam tādi čeki vispār vajadzīgi


atlaižu sistēmas lietvedībai un grāmatvedības kārtošanai.

Atbildēt

Normunds Šlitke

28.12.2019. 19:23

»

Pēteris

Vēl viens Avdejenko sūkātājs balsi padeva


Anonīmi nelieši ir reāli pretīga rautas daļa....

Atbildēt

...

28.12.2019. 19:18

»

P.

Kāda cibiņa, tāds vāciņš...


Pa mazam,kam tādi čeki vispār vajadzīgi?

Atbildēt

P.

28.12.2019. 19:13

Kāda cibiņa, tāds vāciņš.

Rekvizīti uz čeka ir vajadzīgi uzņēmumiem (tādu pārstāvji arī Depo iepērkas), lai čeku varētu uzreiz iešūt, kur pienākas.

Nu un proHrammisti ir slinki un, ja viņiem TU skaidri neuzrakstīs, ka privātpersonām to nevajag, uztaisīs visiem vienādi.

"Pa lielam" gan problēma ir tikai tad, ja tas čeks kādam jārāda. :)

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Nu cik var gvelzt par vīrusu un pandēmiju visādu sviestu?! Kā nav pašiem apnicis!

FotoDivu gadu laikā nebeidz pārsteigt idiotisma līmenis, kas turpina arvien sazelt ap koronavīrusa tēmu, — laikmetā, kad informācija ir tik pieejama kā nekad, jāatceras itāļu teiciens: “Idiotu māte vienmēr ir gaidībās.”
Lasīt visu...

18

Zemes piespiedu nomas attiecības tiek izbeigtas netaisnīgi, uzliekot jaunu slogu dzīvokļu īpašniekiem

FotoPieņemot “Piespiedu dalītā īpašuma privatizētajās daudzdzīvokļu mājās izbeigšanas likumu”, daudzdzīvokļu māju dzīvokļu īpašniekiem tiek uzlikts jauns, nesamērīgs slogs - viņiem zeme jāizpērk par 100% no kadastrālās vērtības, lai gan vidējā vērtība šiem zemes gabaliem ir 30% no kadastra. Saeimas “Saskaņas” frakcija uzskata šādu pieeju piespiedu nomas attiecību izbeigšanai par netaisnīgu un balsoja pret šo likumu.
Lasīt visu...

18

Glābiet, palīdziet un jūtiet līdzi, zemes baroniem atņem peļņu!

Foto29. oktobrī spēkā stājās Tieslietu ministrijas (TM) izstrādātie un Saeimas pieņemtie grozījumi likumā "Par atjaunotā Latvijas Republikas 1937. gada Civillikuma ievada, mantojuma tiesību un lietu tiesību daļas spēkā stāšanās laiku un piemērošanas kārtību". Grozījumu izstrādāšanas formālais nolūks – sakārtot attiecības starp zemes un būvju, ēku un dzīvokļu īpašniekiem tā sauktā piespiedu dalītā īpašuma gadījumā. Valsts šīs attiecības visai neveiksmīgi mēģina kārtot jau daudzu gadu garumā, ir vairākkārt ticis grozīts likums, kā arī pieņemti vairāki Satversmes tiesas spriedumi, kuriem vismaz teorijā būtu jābūt kā bākām likumdevējam jauna regulējuma izstrādē.
Lasīt visu...

15

Mums vajag jūsu naudu, lai radītu jums vairāk burvīga satura par slepkavībām un maniakiem

FotoPirms apaļa gada šai datumā dienas gaismu ieraudzīja mūsu lolojums, daudzreiz nomērīts un rūpīgi apčubināts - tam devām izaicinošu vārdu, nosaucot par Klik. Prieks par pašu radīto mums bija liels, bet ļoti īss, jo pandēmijas pirmais gads bija sarežģīts, brīžiem mokošs un pilns neziņas, pat nolemtības par to, kā dzīvosim tālāk. Šodien esam izauguši un pasaule līdz ar mums – esam kļuvuši gudrāki un apdomīgāki, vakcinēti un lepni par nupat 6000 aktīviem abonentiem tiešsaistes žurnālam Klik!
Lasīt visu...

21

Vai tiekam gatavināti Latvijas iznīcināšanai?

Foto“Opozīcija Saeimā iegājusi pilnīgā destrukcijā – iesnieguši virkni priekšlikumu atņemt aizsardzības budžetam vairākus desmitus miljonu eiro... Brīdī, kad pirmo reizi pēc neatkarības atjaunošanas mūsu robežu reāli apdraud naidīga kaimiņvalsts. Tas jau līdzinās valsts nodevībai,” tīmeklī raksta Saeimas deputāts Jānis Iesalnieks (NA).
Lasīt visu...

20

Mums ir par maz ministru, vajag vēl, un tad viss būs kārtībā!

FotoLabas pārvaldības princips paredz, ka sabiedrības interesēs valsts pārvalde tiek pastāvīgi uzlabota. Nevienā valstī valsts pārvaldības sistēma nekad nav pilnībā pabeigta un perfekta. Tā ir nepārtraukti jāmodernizē, gan novēršot apzinātās nepilnības, gan ņemot vērā sabiedrības vajadzības un tehnoloģiju attīstību. Arī Latvijā ir labi redzamas valsts pārvaldības vājās vietas.
Lasīt visu...

18

Es tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, bet...

FotoEs tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, jo man šķiet, ka laiks ir grūts un premjerministrs Krišjānis Kariņš tiešām ir sarežģītā situācijā, mēģinot šo kuģi kaut kā izstūrēt cauri Covid pandēmijas izraisītajai krīzei, izmantojot to komandu, kāda nu viņa rīcībā ir nonākusi.
Lasīt visu...

6

Levits nespēj vai nevēlas pildīt savus pienākumus un "pazūd aiz savas pils augstajiem mūriem"

FotoNe tikai Latvijas valsts dibināšanas svētkos, bet arī ikdienā aizvien skaudrāk iezīmējās valsts prezidenta Egila Levita kā valsts vadītāja līderības problēma. Acīmredzams, ka valstij sarežģītos brīžos E.Levits vienkārši nespēj vai nevēlas pildīt savus valsts prezidenta pienākumus un "pazūd aiz savas pils augstajiem mūriem", nespējot adekvāti reaģēt uz notikumiem sabiedrībā.
Lasīt visu...

12

Lūdzu, manējie, PALIECIET šaizemē!

FotoSmagiem soļiem staigāju pa sava vectēva zemi. Ar dubļiem aplipušos zābakos un nosalušiem pirkstiem, zemjainām plaukstām aukstā zemē stādu ķiplokus, ziemas sīpolus un topinambūrus. Būvēju savu pasauli no tām lietām, kuras uzturēja manu senču pasauli. Tām jābūt pietiekami stiprām, lai uzturētu arī manu, lai gan vēlu iesāktu, lai gan tikai tikko radītu, lai gan maziņu un vēl vārgu, bet MANU PAsauli.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Lai turpina valdīt pavļuti, kariņi, leviti un viņu apkalpotāji rečekisti, fūrmaņi, skrides un citi līdzskrējēji?

Divas valstis, divas pieredzes. Igaunija bez lockdown, Latvija ar. Igaunija ar cilvēcisku...

Foto

Vēstule Augstākajam Debesu Kungam

Es gan tev neticu, bet nezinu, kam citam adresēt savu žēlabu. Man ir laimējies, kopš deviņdesmito gadu sākuma dzīvoju Pierīgas apkaimē. Tuvu...

Foto

Vēstule valsts augstākajām amatpersonām: par palīdzību un atbalstu Latvijas pensionāriem un likumu "Par Valsts pensijām"

Likums "Par Valsts pensijām" paredz, ka ikviens Latvijas pensionārs var prasīt...

Foto

Jaunās paaudzes žurku inde

Tie, kuriem pieder kāds lauku īpašums, šķiet, visi būs saskārušies ar problēmu, vārdā grauzēji, bet vēl precīzāk – žurkas un peles. Grauzēji...

Foto

Nodokļu sistēmas reforma stumj pašnodarbinātos ēnu ekonomikā vai liek doties emigrācijā

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” Latvijas Republikas Saeimas frakcija, piedaloties balsošanā par likumprojekta “Grozījumi likumā “Par valsts...

Foto

Paskaidrojošā tautumeita un āža pakaļa

Profesionāla komunikatora deformācija palīdz ķirurģiski paskatīties un karstām situācijām....

Foto

Monumentālā šausmene “Mājsēde 2.0”

Pēc varnešu “pirkstu klikšķa” Latvijā pēkšņi uzliesmoja un tāpat norima kroņa vīrusa epidēmija. “Augšām” pietuvinātajiem šeftmaņiem lokdauns izrādījās “zelta bedre”. Dīkstāves palīdzību...

Foto

Divi miljoni deputātu īpašo pasūtījumu galdam – „baiļu kvotas”

Uz Saeimu  koka šķirstiņā atnestā budžeta prioritātes premjers raksturoja šādi:  “2022.gadā ir trīs lieli virzieni – Latvijas...

Foto

Pavasaris ir tuvu vai tālu atkarībā no pacietības līmeņa

Pēc valdības sarunu atšifrējuma publicēšanas fakts, ka šie politikāņi vēl ir savos amatos, ir apkaunojums demokrātijai....

Foto

Par to, kāpēc pie mums mirstība no kovida ir astoņreiz augstāka, es paklusēšu

Šodien mēs atgriežamies no mājsēdes - vakcinētiem cilvēkiem būs brīvāka dzīve. Nevakcinētajiem dodam vēl...

Foto

Par situāciju Latvijas medicīnā un iespējamiem risinājumiem

Cik zināms, valstī iedzīvotāju medicīniskai aprūpei gultu skaitam slimnīcās ir jābūt aptuveni 1% no iedzīvotāju skaita. Tas nozīme, ka...

Foto

No kuras puses tuvojas īstā klimata pārmaiņu problēma

Runa ir par ļoti nopienun problēmu, kas rada klimata pārmaiņas un par kuru neviens nerunā. Delfi.lv bija Ivara...

Foto

Šoreiz mums visiem ir nodarīts pāri par daudz!

Ziņa, kuru saņēmām 09.11.2021 no valdības mājas, šokēja mūs visus – gan gadatirgus organizētājus, gan jūs – gadatirgus...

Foto

Mēs runāsim, mēs domāsim, mēs gatavosimies

Latvijas robeža, kas iezīmē Latvijas valsts teritoriju starptautiskajā kartē, ir viens no Latvijas valstiskuma pamatelementiem. Tāpēc tās aizsardzība vistiešākajā veidā ir...

Foto

Tikai objektīvos datos balstīta analīze var novest pie pareiziem lēmumiem un tālākas apkarošanas taktikas

Dombura kungs! Ar interesi un cerībām noskatījos Jūsu atjaunoto raidījumu LTV1 "Kas...

Foto

Par Rīgas domes apsveikuma kampaņu

Pilnīgi skaidrs, ka, ja pats Dievs vēlētos iepriecināt latviešu inteliģenci, visticamāk viņam tas neizdotos. Panika ap Rīgas domes apsveikuma kampaņu tam...

Foto

Nevajag dēvēt noniecinošā veidā personas, kas kustas pār robežu

Sabiedriskās politikas centrs PROVIDUS un biedrība “Gribu palīdzēt bēgļiem” aicina izmantot starptautiski pieņemtu apzīmējumu personām, kuras šķērso...

Foto

Es, piemēram, redzu gaismu tuneļa galā

Pēdējos divus gadus mums ir gājis grūti, un Covid pandēmija vēl arvien nav beigusies. Tomēr šobrīd varam pacelt galvu un droši...

Foto

Dievnamā tikai ar “ar nelabo sadarbspējīgo sertifikātu”

Civilizācijas atiestatītāju apustulis Bordāns Twitter ciniski ieņirdza, ka “nevakcinējoties Dievu var satikt ātrāk!”. Tauta runā, ka pēcāk Temīdas piesmējējs ticis strostēts...

Foto

Vai Levits jau ir sasaucis Nacionālās drošības padomes sēdi?

Video ar cilvēku pūli, kas Baltkrievijā virzās uz Polijas-Baltkrievijas robežu, un Latvijas amatpersonu kuslais klusums, ne vārdu...

Foto

Ar Lukašenko roku Krievija pārbauda mūsu reakciju

Situācija pie Polijas-Baltkrievijas robežas ir ļoti nopietna. Vēlu izturību un savaldību Polijas drošības sargiem! Sekojam līdzi situācijas attīstībai....

Foto

Rīgas autoostas sarkano ozolu nedrīkst nocirst

“Ozolu iestādīja 1964. gadā, kad uzcēla autoostu. Autoostā sāku strādāt 1972. gadā. Tad ozols jau bija sasniedzis rokas resnumu. Agrāk,...

Foto

Vandāļi izņirgājušies par mūsu valsts naudas izšķiešanas un izzagšanas objektu

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) pēc sociālās kampaņas vides objekta “Korupcijas aisbergs” iespējamā vandālisma akta...

Foto

Pandēmija un sabiedrība - bailes vai dusmas?

Profesore Ancāne LSM portāla rakstā par Latvijas sabiedrību pandēmijas laikā runā par to, ka, viņasprāt, tajā valda vairāk dusmas...

Foto

Kurp dodamies?

Kurp dodamies – aizas vai leknu pļavu virzienā? Lielai daļai, nu vismaz pusei, cilvēku tas nešķiet svarīgi, jo viņi ir pārliecināti – jo dziļāk,...

Foto

Valdībai ir pašai jāizšķiras: demisionēt, emigrēt vai mainīties!

Latvija pašlaik ieņem pirmo vietu pasaulē Covid saslimušo ziņā! LR valdība un Saeima nepilda solīto, nepalielina medicīnas darbinieku...

Foto

Akceptētās nāves

Beidzot ir skaidrs, ka kroņa vīruss nešķiro cilvēkus vakcinētajos un nevakcinētajos. Tālab farmācijas gigantu dienderu centieni joprojām uzspiest bezjēdzīgās un organismam bīstamās potes robežojas...

Foto

Katram pašam jāizvēlas, vai ticēt pūcēm, pavļutiem, skridēm un rečekistiem vai tādiem ārstiem kā Ilze Aizsilniece

Nekas jauns nav jāizdomā. Kā vienmēr, kad tiek skatīts budžets...

Foto

Nemainīgs ir tikai viens – valdošās koalīcijas absolūtais cinisms

2019.gada novembrī pirms valsts budžeta pieņemšanas pie Saeimas notika plašs pikets – medicīnas darbinieki protestēja pret to,...

Foto

Ja uzskatāt, ka Covid eksistē tikai Eiropas Savienībā, tad aizveriet Latvijas vēstniecības ārpus ES!

Augsti godājamās valsts amatpersonas, vēršos pie Jums ar šo atklāto vēstuli, lai...

Foto

Lai gan Latvija rada tikai 0,02% no pasaules siltumnīcefekta gāzu izmešu apjomiem, esam apņēmības pilni skriet lokomotīvei pa priekšu

Kopš Parīzes nolīgumā paredzēto mērķu izvirzīšanas ir...

Foto

Duļķis pret pianistu

Eksistē Dievzemītē tāds Māris Mičerevskis. Plašākai publikai pazīstams kā Duļķis 2018. gada filmā “Kriminālās ekselences fonds”. Pie lomas “spīdošais aktieris” tika caur pūļa...

Foto

Varbūt turpināsies 80. un 90. gadu mijas profesūras aizsāktās tradīcijas!

2021.gada 28.oktobris, cerams, ieies vēsturē kā datums, kad sākās Latvijas Ārstu biedrības jau ilgāku laiku vērojamās...

Foto

Atklāta vēstule Latvijas valsts prezidentam: vissvarīgākā ir visas sabiedrības testēšana un laicīga ārstēšana

Vēršos pie jums, kā pie priekšpēdējās instances, jo pēdējā jau būs mecenāti, kas,...

Foto

Etnofobija un etnocentrisms

Ir sabiedrības daļa, kas ik pa laikam saceļ labi sponsorētu un informatīvi atbalstītu traci par Latvijā it kā valdošo “homofobiju”. Tomēr es aicinātu...

Foto

Dzied Circene aizkrāsnē

“Es arī uzskatu, ka piespiest nevar un nevajag nevienu cilvēku. Ja viņš negrib vakcinēties, viņš var nevakcinēties, bet tad viņš nevar iet sabiedrībā!”...

Foto

Žēl, ļoti žēl...

Žēl, ļoti žēl... Laikā, kad vajadzēja vienojošus vārdus, kad vajadzēja solidarizēties ar hospitalizētajiem pacientiem, ar izdegošajiem ārstiem, ar mājsēdē esošajiem darba devējiem un...

Foto

Nevaram paļauties uz valdošo karteli, jo tas aizņemts pats ar sevis glābšanu

Neskatoties ne uz Latvijas ārstu sabiedrības prasībām, ne pieaugošajiem saslimstības  un baisajiem mirušo skaitļiem,...

Foto

Likme uz ārējo ienaidnieku

Kariņa valdība Dievzemītē ir ieviesusi pazemojušu segregāciju. Nevakcinētajiem pret kroņa vīrusu atņem darbu (lasi – iztikas līdzekļus); sabotē izglītību; liedz medicīnisko aprūpi,...

Foto

Sociālās pātagas un 100 eiro kāposta politika

Vakcīndileri vienojušies iemānīt pošu atkarībā 60 gadu slieksni pārsniegušos seniorus, piesolot simt eiro katram, kas injicēsies pret kroņa vīrusu....

Foto

Tāda mums sabiedrība!

Bērnišķīgi! Esam nonākuši situācijā, kad puse biedru nav izpildījusi C mājasdarbu un ieskaite tagad nav visam kursam! Vainīgs pie tā esot skolas direktors...

Foto

Latvijā ir nolaists viss

Latvijā ir nolaists viss. To neredzēt var tikai aklais vai pilnīgi nozombētais. Uzskaitīsim....