Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

elementāri

30.12.2019. 12:23

»

Inese

Hm! Jūs no Depo? Saziņā ar Depo un Dvi es nebiju anonīma. Gribēju tikai vērst uzmanību uz problēmu, ka Depo nedara kā citās tidzniecības vietās - uz čeka datu vietā drukā zvaigznītes


Bet kā no stilistiski slikta jautājuma "Uz čeka, ja lieto lojalitātes karti, ir nepieciešams drukāt visus manus personas datus (vārds, uzvārds, personas kods, piegādes adrese)?" lai izsecina, ka jūs gribat, lai tos maskē? Vai vispār - ka jūs dajebko gribat.

Atbildēt

elementāri

30.12.2019. 12:19

»

haris un aija

Vai tikai man liekas, ka šī raksta autore šo rakstu un savas e-pasta vēstules rakstījusi galīgā pālī


Nē, tikai histēriska.
Nu nestrādās DVI viņai par sekretāri, viņai pašai vien būs jāraksta Depo par piekrišanas savu personas datu apstrādei atsaukšanu. Un DVI nav pienākums speciāli pārtaisīt savas atbildes pēc receptes "tikai nesakiet man to un šito".
Alternatīva - aizpildīt Depo jaunu klienta anketu ar citādi saliktām (ne)piekrišanām. Depo pienākums ir glabāt visu šo (ne)piekrišanu vēsturi.

Atbildēt

haris un aija

30.12.2019. 11:36

Un te vēl izrādās, ka šamējā ir Inese, nevis Ieva K. Varbūt Ieva K. - Inese arī zālīti pīpē?

Atbildēt

haris un aija

30.12.2019. 11:18

Vai tikai man liekas, ka šī raksta autore šo rakstu un savas e-pasta vēstules rakstījusi galīgā pālī?

Atbildēt

nevajag melot

30.12.2019. 06:00

»

Inese

Hm! Jūs no Depo? Saziņā ar Depo un Dvi es nebiju anonīma. Gribēju tikai vērst uzmanību uz problēmu, ka Depo nedara kā citās tidzniecības vietās - uz čeka datu vietā drukā zvaigznītes


Otrajā vēstulē DVI skaidrā latviešu valodā atkārtoti prasu jums atsūtīt iesniegumu, kurš nebūtu anonīms!

"Ņemot vērā minēto, lai Inspekcija varētu īstenot savas Regulas 55. – 58. pantā noteiktās pilnvaras, Inspekcija aicina Jūs iesniegt Inspekcijā atbilstoši Dokumentu juridiskā spēka likumam noformētu iesniegumu, kam pievienota pārziņa (Depo) atbilde uz Jūsu datu subjekta pieprasījumu."

DEPO uz čeka nedrukā nekādus personas datus, ja vien nepaņem īpašu uzņēmuma karti uz kuras pilnīgi loģiski drukā rekvizītus!

Atbildēt

muļķu zeme rullē

30.12.2019. 01:40

»

Inese

Paldies! Jūsu komentārs pierāda, ka bija vērts savu saraksti pārsūtīt Lato kungam. Paldies par sapratni


Nu bet patiešām milzīgs paldies lapsai - tagad sūdzētājas ahūni konfidenciālie personas dati ar lapsas "žļurkanālistisko" izpildīšanos ir nopludināti pa visu publisko telpu, n-tajās versijās.

Klasika ir nemirstīga un mūžam aktuāla: par ko cīnījās - uz to arī uzrāvās. Aleluja!!! :D:D

Atbildēt

Inese

29.12.2019. 23:47

»

Normunds Šlitke

Anonīmās un tāpēc bailīgās “Pietiek lasītājas” attieksme fascinē. DVI vairàk kā korekti sniedz motivētu atbildi, taču “lasītāju” tas neapmierina. Tāpēc mums nodokļu maksātājiem ir jāapmaksā tīša savu tiesību ļaunprātīga izmantošana...


Hm! Jūs no Depo? Saziņā ar Depo un Dvi es nebiju anonīma. Gribēju tikai vērst uzmanību uz problēmu, ka Depo nedara kā citās tidzniecības vietās - uz čeka datu vietā drukā zvaigznītes.

Atbildēt

vispār

29.12.2019. 17:07

»

var gan

E-pastam tika pievienota sarakste ar Depo, kurā attiecīgi minēts viņas vārds un prasījums. Ja grib, tad problēmu vienmēr atrisināt, kaut vai paprasot papildu informāciju


Tajos e-pastos n-tās reizes ir prasīta gan informācija, gan tas kā jāraksta iesniegums, bet aita to nespēj vai negrib saprast. Tas, ka kaut kādā kaut kam sūtītā e-pastā ir ierakstīts kāda cilvēka vārds to nekādi nepadara par neanonīmu.

Atbildēt

un arī

29.12.2019. 14:44

»

Īsāk būtu tā

Tu esi muļķe, kas tu vispār esi, ko tu no mums gribi


tieši tas būtu konkrētajai situācijai / personāžam atbilstošāk.

Atbildēt

vispār

29.12.2019. 12:00

»

...

Tā paša Iesniegumu likuma 2.panta ceturtā daļa nosaka, ja elektroniskā veidā saņemtais iesniegums nav noformēts atbilstoši šā panta trešajai daļai (t.i. saņemts e-pasts), iestādes vadītājs nosaka kārtību, kādā sniedzama atbilde uz iesniegumu. DVI vadītāja acīmredzot ir noteikusi, ka uz jautājumien, ...


Atbilde tika sniegta, bet nekādas darbības ar konkrētas personas datiem iestāde nevar veikt pamatojoties uz anonīmu e-pastu. Tāpat nekur nav izlasāms ko tad viņa prasīja un ko atbildēja DEPO. DVI viņa tikai uzdod jautājumu- "Uz čeka, ja lieto lojalitātes karti, ir nepieciešams drukāt visus manus personas datus (vārds, uzvārds, personas kods, piegādes adrese)?"!

Atbildēt

loģisks izskaidrojums

29.12.2019. 11:52

»

švamme

Es pievērsīšos situācijas cēlonim - atlaižu kartei, kas ir bijusi par iemeslu datu publikācijai uz čekiem - man šis nav skaidrs saknē. KĀPĒC...


Depo ir divu veidu klientu kartes- parastās, kam nekas uz čeka nedrukājas, un uzņēmumu, kam tiek drukāti klienta rekvizīti un ir vēl dažādi bonusi. Ja autore ir paņēmusi otro, tad loģiski, ka dati tiek drukāti uz čeka un to novērst var tikai saņemot jaunu karti.

Atbildēt

...

29.12.2019. 08:44

Tā paša Iesniegumu likuma 2.panta ceturtā daļa nosaka, ja elektroniskā veidā saņemtais iesniegums nav noformēts atbilstoši šā panta trešajai daļai (t.i. saņemts e-pasts), iestādes vadītājs nosaka kārtību, kādā sniedzama atbilde uz iesniegumu. DVI vadītāja acīmredzot ir noteikusi, ka uz jautājumien, kas iesniegti e-pastā, pēc būtības var neatbildēt vispār, jo beigās iesniedzēja saraksti ar pārzini iesniedza, bet DVI tāpat atteicās izskatīt, atsaucoties uz formas trūkumiem. Te nu bija labā pārvaldība.

Atbildēt

fakts

29.12.2019. 07:39

»

P.S.

Jūsu personas dati šodien ir prece, tā ka pacenšaties to sargāt paši vispirms


Diemžēl arī cilvēks kļuvis par preci,vergu.Cik skaisti skan jēdziens darba tirgus,tāpat kā vergu tirgus.

Atbildēt

pareizi

29.12.2019. 06:58

Viss ir pareizi,jo dzetenā rase dara kas ir viņa gēnos.bet baltā rase to nesaprot......

Atbildēt

Viedais

29.12.2019. 06:37

Esmu jau pieradis, ka bieži pēc pirkuma internetveikalā manu e-pastu piepilda jaunas mēstules un tālrunī parādās balsis ar piedāvājumu kļūt bagātam. Laikam grēko ne vien nets.

Atbildēt

balodis

29.12.2019. 06:35

»

zvirbulēns

Vai kāds man varētu pateikt, kādēļ veikalu izsniegtās kartes nevar izsniegt bez personas koda, adreses, vārda uzvārda, e- pata pieprasīšanas? Es pieļauju, ka var, vēl vairāk, es pieļauju, ka ar likumu būtu jāaizliedz šos datus pieprasīt. Un mazāk vajadzētu ko aizsargāt, mazāk ņemties ar pašuztaisītu...


Tas ir atkarīgs no veikala. Ikea karti piereģistrēju uz izdomāta vārda bez problēmām. Stockman prasa ID. Principā datu regulā jau tagad aizliegts apstrādāt personas datus vairāk kā nepieciešams. Atlaižu kartei personas kods, un pat uzvārds, nav nepieciešamie dati.

Atbildēt

švamme

29.12.2019. 02:53

Es pievērsīšos situācijas cēlonim - atlaižu kartei, kas ir bijusi par iemeslu datu publikācijai uz čekiem - man šis nav skaidrs saknē. KĀPĒC??
Tam nav nekāda loģiska izskaidrojuma, kādēļ personīgie dati būtu jādrukā uz čeka. Itin neviena pamatota iemesla. Un tieši DVI ir tā, kurai būtu tam jāpievērš uzmanība, nevis jāatrakstās. Manuprāt tieši par to arī bija e-pasts.
1. Kad es maksāju ar bankas karti, uz čeka parasti ir tās numura pēdējie 2-3 cipari, bet ne jau viss numurs. Vai nerodas jautājumi, kāpēc uz čekiem nedrukā pilnu kartes # ar kuru ir samaksāts?
2. man ir neskaitāmas atlaižu kartes dažādos veikalos, pārtikas tai skaitā. Visām ir strīpu kods, kuru ieskenēju pirms pārējām precēm. Kases aparāts man piemēro atlaidi pēc manas atl. kartes, bet uz čeka ir tikai izmaiņas cenās un pat summējas viss ietaupījums atsevišķā rindā. Un ne miņas no uzvārda vai adreses. Civilizētās valstīs ar personas datiem patiešām ir ļoti stingri, kā arī šāda situācija būtu neiespējama. Pilsonis informē aizsargājošo iestādi par savu tiesību pārkāpšanu, bet iestāde nosauc likumu un regulu numurus, kuri šās tiesības aizsargā. T.i. - iestāde reāli ar datu aizsardzību NENODARBOJAS.
Atlaižu kartei ir jābūt atbilstoši arī izgatavotai. Ja jums piedāvā kartona gabaliņu, ar roku izgrieztu, bez magnētiskās joslas vai strīpu koda, vieglāk būtu samaksāt pilnu summu, nekā pēc tam cīnīties par savām tiesībām, vēljovairāk, ka to aizsargāšanai iestādes nav radītas un ierēdņi nav ieinteresēti, likumi jūs neaizstāv.

Atbildēt

Bībers

29.12.2019. 02:50

»

Radītājs

Rakstu lasīji? Pie DVI autore griezās pēc tam, kad Depo nebija noreaģējis! Tā arī nekļuva no DVI atbildēm skaidrs vai viņi sāks rīkoties vai nē. Var taču uzlikt pusmiljona sodu Depo bez problēmām


Ievas K. e-pastam nav norādīts pielikums - atbilde no DEPO. Ievas K. plikais apgalvojums, kā Depo šamās pretenziju ir noraidījusi/nav atbildējis nav ņemams vērā.
Lasi VISU uzmanīgi. Ne tikai rakstu. ;)

Atbildēt

tu pats

29.12.2019. 01:38

»

Radītājs

Rakstu lasīji? Pie DVI autore griezās pēc tam, kad Depo nebija noreaģējis! Tā arī nekļuva no DVI atbildēm skaidrs vai viņi sāks rīkoties vai nē. Var taču uzlikt pusmiljona sodu Depo bez problēmām


Rakstu lasīji?

DVI vērš uzmanību uz Regulas 3.nodaļā noteiktajām datu subjekta tiesībām. Proti, datu subjektam ir Regulas 13.-15.pantā noteiktās datu subjekta tiesības, t.i., tiesības rakstiski (ievērojot Dokumentu juridiskā spēka likuma prasības) pieprasīt šajā pantā noteikto informāciju, kas saistīta ar datu subjekta personas datu apstrādi. Piemēram, pamatojoties uz Regulas 15.pantu, ir tiesības pieprasīt, lai pārzinis sniedz informāciju par to, kādi ir personas datu apstrādes nolūki un kādi personas dati tikuši apstrādāti, personas datu saņēmējus vai saņēmēju kategorijas, kam personas dati ir izpausti, kā arī noskaidrot laikposmu, cik ilgi personas dati tiks glabāti u.c. Tāpat, pamatojoties uz Regulas 15.panta 1.punkta “e” apakšpunktu, ir tiesības pieprasīt no pārziņa personas datu labošanu vai dzēšanu vai personas datu apstrādes ierobežošanu vai tiesības iebilst pret šādu datu apstrādi. Savukārt pārzinim saskaņā ar Regulas 12.panta 3.punktu ir pienākums mēneša laikā no datu subjekta pieprasījuma saņemšanas dienas rakstveidā informēt datu subjektu par darbību, kas pēc pieprasījuma veikta saskaņā ar Regulas 15.–22. pantu.

Gadījumā, ja datu subjekts ir izmantojis Regulā noteiktās tiesības savu personas datu aizsardzībai un tiek konstatēta datu subjekta datu nelikumīga datu apstrāde, tad attiecīgais datu subjekts var vērsties DVI ar attiecīgu lūgumu savai sūdzībai pievienojot dokumentus (piemēram, datu subjekta pieprasījuma pārzinim un datu subjektam sniegtās pārziņa atbildes dokumenta kopijas), kas apliecina, ka viņš ir izmantojis Regulā minētās tiesības, savukārt pārzinis atsakās pildīt vai nepilda tam noteiktos pienākumus. Savukārt DVI saskaņā ar Regulas 57.panta 1.punkta “f” apakšpunktu izskata sūdzības un īsteno tai Regulā piešķirtās pilnvaras.

Ņemot vērā minēto, DVI informē, ka, lai DVI būtu tiesīga izskatīt Vēstulē minēto pēc būtības, kā arī izmantot Vēstulē minēto informāciju kā pierādījumus un lemt par pasākumiem, kas veicami saistībā ar to, DVI ir jāsaņem atbilstoši Dokumentu juridiskā spēka likumam noformētu iesniegumu (sūdzību) ar pierādījumiem, kas apliecina, ka notiek prettiesiska personas datu apstrāde Vēstulē minētajā gadījumā un veidā ar lūgumu vai jautājumu DVI kompetences ietvaros.

Tātad ņemot vērā visu iepriekš minēto informējam, ka Jums (ievērojot Dokumentu juridiskā spēka likuma prasība) jāvēršas pie Depo ar datu subjekta pieprasījumu. Ja pārzinis Jums atbildi nesniedz mēneša laikā vai arī atbilde liecina par iespējamo personas datu apstrādes pārkāpumu tad Jūs varat vērsties DVI ar sūdzību.

Informācija par personas (datu subjekta) tiesībām Regulas kontekstā – "Zini savas tiesības!" pieejama DVI interneta vietnē - http://www.dvi.gov.lv/lv/zinas/zini-savas-tiesibas/.

Datu subjekta informācijas pieprasījuma veidlapas paraugs pieejams - http://www.dvi.gov.lv/lv/datu-aizsardziba/privatpersonam/iesniegumu-paraugi/

Jautājumu vai neskaidrību gadījumā aicinām sazināties ar DVI konsultāciju laikā (pirmdienas un trešdienās no plkst. 14.30 līdz plkst. 16.30, piektdienās no plkst. 13.00 līdz plkst. 15.00), zvanot uz tālruņa numuru 67223131.

utt

Atbildēt

Radītājs

29.12.2019. 01:12

»

Bībers

Viena "kasīties" griboša Ieva K. bija pārāk slinka, lai uzrakstītu Depo, un ar atbildi vērstos DVI. Tā vietā viņai visi apkārt ir vainīgi. Depo -pie datu apstrādes. DVI - atbilde nē tādā, un nevēršas Depo Ievas K. vietā...


Rakstu lasīji? Pie DVI autore griezās pēc tam, kad Depo nebija noreaģējis! Tā arī nekļuva no DVI atbildēm skaidrs vai viņi sāks rīkoties vai nē. Var taču uzlikt pusmiljona sodu Depo bez problēmām!

Atbildēt

kaķa smiekli

29.12.2019. 01:07

Rūpīgi izlasīju un, pateicoties savai pieredzei administratīvajā darbā, redzu, ka, protams, no ierēdnu puses viss ir uzrakstīts likumu ietvaros perfekti. Šajā Muļķu zemē, izskatās, sarakstei ar valsts institūcijām, lai būtu cerība uz atbildi kā arī atbildes izskaidrošanai, cilvēks vienkāršais vairs nevar iztikt bez jurista pakalpojumiem. Tas nav normāli un tā nedrīkst būt. Ne jau tāpēc institūcijas ierēdņi saņem labas algas no nodokļu maksātājiem.

Atbildēt

Kopsavilkums

28.12.2019. 23:34

»

patiesībā

:D:D:D...


Ai, ai, tā izblamēties, gan DVI trollis, gan Adejanovas k-dze, vienā katliņā. Apsveicami, DVI taupa valsts naudu, vispusīgi ierēdņi strādā, gan spamo ar jēlu muti, gan iestādes godu aizstāv.

Atbildēt

Pilsonis

28.12.2019. 23:05

Manuprāt, katram loģiski domājošam cilvēkam, redzot, ka valsts pārvalde Latvijā ir gandrīz pilnībā degradējusies, ir skaidrs, ka daļu likumu var mierīgi neievērot. Iespējams, Jums pat vajag tā rīkotird, izvērtējot, kādu labumu tas vai cits likums dos Jums pašai un Jūsu ģimenei. Zivs pūst no galvas, valsts pūst sākot ar Saeimu. Tā koalīcijas partiju sastāvā ar to alkatīgajiem naudaskārajiem deputātiem tautas acīs tagad ir zaudējusi savu likumdošanas leģitimitāti. Paši varneši un likumu taisītāji nepilda likumus un uzspļauj arī Latvijas Satversmei (no 26 budžeta paketes likumiem 8 ir pretrunā ar valsts konstitūciju - Saeimas Juridiskā biroja atzinums), nekaunīgi krāpj vēlētājus, bet jaunus likumus saraksta tikai savai kabatai, savu partiju finansējumam un savām Saeimas deputātu mūža pensijām (ko viņi dabūs, ja vien 13.Saeima nostrādās pilnus 4 gadus). Šī sistēmiskā Latvijas valsts pārvaldes deģenerācija no valsts galvas - parlamenta - izplētusies arī visādās inspekcijās, aģentūrās un regulatoros, no kuru lielākās daļas nav nekādas jēgas, ja šādas iestādes nepilda funkcijas, kur jāatbild vai jāpieņem lēmumi tautas interesēs. Konkrēti mans Jums padoms - lielveikalu atlaižu kartēs dariet tāpat kā es - norādiet izdomātu vārdu, telefonu, adresi un epastu, un vairs netērējiet savu laiku uz bezjēdzīgu saraksti ar kādu trešās škiras savā profesijā neveiksmīgu juristu DVI ierēdņa amatā, kas neko citu neprot kā formālu atrakstīšanos. Alga arī šim cilvēkam nepieaugs, ja tas pēc Jūsu vēstules metīsies zvanīt uz Depo un drāzt tā vadību, tad varbūt karot ar Depo juristiem, respektīvi, tādam ierēdnim nav nekādas motivācijas rūpēties par Jūsu personas datu aizsardzību ar Depo 200 miljonu apgrozījuma kompāniju nav un nebūs. Paskatieties no šādu ierēdņu viedokļa to personīgos ieguvumus vai zaudējumus no Jūsu lietas, un sapratīsiet, ka Jūs dzīvojiet tādā valstī, kur lielāko daļu likumus nav jāievēro ne Saeimas deputātiem, ne iestāžu ierēdņiem, nedz arī Jums. Bet ja cīnīsieties par savu taisnību ar Latvijas partokrātisko birokrātiju (gandrīz visas iestādes nu jau vada politisko partiju ielikteņi), tad Jūs saņemsiet lielākoties izsmieklu un formālu atrakstīšanos, kas visbiežāk robežosies ar cinisku ņirgāšanos par Jums un Jūsu tiesībām, kā Jūsu sarakstē tas ar DVI visiem uzskatāmi redzams. Lai šo beztiesiskumu mainītu, ir jāmaina pati valsts varas un pārvaldes sistēma, pakārtojot to valsts konstitūcijai, ko šobrīd neviens vairs neievēro pat Saeimas līmenī.

Atbildēt

Kopsavilkums

28.12.2019. 22:32

»

patiesībā

:D:D...


Adejanovas k-dze, lūdzu, nerakstiet vairāk, neblamējiet savu izcili vadīto iestādi.

Atbildēt

Piekrītu

28.12.2019. 22:17

»

zvirbulēns

Vai kāds man varētu pateikt, kādēļ veikalu izsniegtās kartes nevar izsniegt bez personas koda, adreses, vārda uzvārda, e- pata pieprasīšanas? Es pieļauju, ka var, vēl vairāk, es pieļauju, ka ar likumu būtu jāaizliedz šos datus pieprasīt. Un mazāk vajadzētu ko aizsargāt, mazāk ņemties ar pašuztaisītu...


...bet, ja gribi atlaižu karti, tad darbojas princips- kas maksā, tas pasūta mūziku. Es šajā sakarā neatjaunoju Maximkas karti. Nekādus zaudējumus nejūtu, iegriežos tur arvien retāk un katru reizi brīnos kā tur varēju iepirkties. Depo kartei jau tās atlaides ir diezgan līdzīgas ksenukai, var jau arī viņus ignorēt. Vērā ņemamas atlaides ir tikai precei, kam beidzas termiņš vai ir brāķis.

Atbildēt

hm

28.12.2019. 22:02

Runas profanācijas sākums notika sen, vēl tai laikā, kad valsts vadītāji pensiju samazināšanu nodēvēja par konsolidāciju. Daudzi iedzīvotāji patiesi nesaprata paziņotā jēgu. Taču valsts varai tas iepatikās un sākās negatīvo vēstījumu maskēšana svešvārdos. Ja jau augstākā vara ... kāpēc ne ierēdņi, kāpēc ne žurnālisti?
Par žurnālistiem - paklausieties ārzemju ziņas! Bieži vien tās tiek iepītas svešvārdos, neatbilstošos apzīmējumos un pasniegtas tā, ka bez priekšzināšanām tajās neko nevar saprast. Varbūt vienīgi, ka Putins slikts.
Laika zīme! Renesanse asociējas ar gaismu. Gaisma nāk, pārvarot tumsu. Pašreiz iestājies tumšais periods Latvijā un gaidīsim ausmu.

Atbildēt

zvirbulēns

28.12.2019. 21:45

Vai kāds man varētu pateikt, kādēļ veikalu izsniegtās kartes nevar izsniegt bez personas koda, adreses, vārda uzvārda, e- pata pieprasīšanas? Es pieļauju, ka var, vēl vairāk, es pieļauju, ka ar likumu būtu jāaizliedz šos datus pieprasīt. Un mazāk vajadzētu ko aizsargāt, mazāk ņemties ar pašuztaisītu problēmu.

Atbildēt

pk

28.12.2019. 21:36

»

jurists

Lasītājas tiesības un pienākumi, ievērojot ES un Latvijas tiesisko regulējumu, paskaidrots viss ir pareizi un pamatoti. Varam redzēt, ka pati iesnieguma iesniedzēja nav pietiekami izglītota, lai saprastu atbilžu jēgu...


Tā kā internets nav anonīms, tad pateikšu tikai sekojošo. LV augstskolās ir pieejams tāds mācību kurss kā Valsts pārvalde.Aizej pamācies un tad kaut ko virini!

Atbildēt

skaidrs

28.12.2019. 20:41

»

patiesībā

MUĻĶU zemes eurolatvānijas lumpenhibrīdu "titulnācijas" bio.gaļas izstrādājumu atkritumu un defektīvi trulas "revolucionārās pārliecības" zombij.fanu "kopsavilkums...


Ja likumu taisītāji ir tikpat ciniski kā personāžs ar niku "patiesībā" , tad nav jābrīnās, ka esam tur, kur esam.

Atbildēt

Patvaļa

28.12.2019. 20:36

»

Pasniedzējs

Bardaks ne tikai Datu valsts inspekcijā. Bardaks un totāls beztiesiskums visā valstī vai šoks, kas notiek iestādēs, bet uztraukumam nav panata, atbildētu augsts valsts iestādes prokurors, kā atbildēja par Finansu policijas kādreizējiem gadījumiem, ka izmeklētāji zem nirušas mātes gultām atrod milzu ...


Pilnīgi Jums piekrītu!BeztiesiskumA KALNGALS! Visā valstī! PIEMĒRS ir, kā Finansu policijas kādreizējiem darbonim un, ka lasijam ne vienam vien! Izmeklētāji zem nirušu mātes gultām atrod milzu summas, tur zem segas 80 000 tūkstosus un nekā, procesus rosina un izbeidz! Bet, ne par to stasts, bet ganpar to, kā ierēdņi barojas no mūsu nodokļu maksātaju naudas, ēd,dzer, uzdzīvo un galu galā sanak, ka par mums ņirgajas!

Atbildēt

a

28.12.2019. 20:16

Tikai karš var līdzēt mainīt un sakārtot sistēmu.

Atbildēt

mīkstais no pēterskapja?

28.12.2019. 19:31

»

Pēteris

Vēl viens Avdejenko sūkātājs balsi padeva


Vēl viens mentālais vājinieks pašsūkātājs smaceni palaida!

Atbildēt

visticamāk

28.12.2019. 19:24

»

...

Pa mazam,kam tādi čeki vispār vajadzīgi


atlaižu sistēmas lietvedībai un grāmatvedības kārtošanai.

Atbildēt

Normunds Šlitke

28.12.2019. 19:23

»

Pēteris

Vēl viens Avdejenko sūkātājs balsi padeva


Anonīmi nelieši ir reāli pretīga rautas daļa....

Atbildēt

...

28.12.2019. 19:18

»

P.

Kāda cibiņa, tāds vāciņš...


Pa mazam,kam tādi čeki vispār vajadzīgi?

Atbildēt

P.

28.12.2019. 19:13

Kāda cibiņa, tāds vāciņš.

Rekvizīti uz čeka ir vajadzīgi uzņēmumiem (tādu pārstāvji arī Depo iepērkas), lai čeku varētu uzreiz iešūt, kur pienākas.

Nu un proHrammisti ir slinki un, ja viņiem TU skaidri neuzrakstīs, ka privātpersonām to nevajag, uztaisīs visiem vienādi.

"Pa lielam" gan problēma ir tikai tad, ja tas čeks kādam jārāda. :)

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Priesteru padome: ja garīdznieks aicina izvairīties no vakcinācijas, tad viņš šķeļ Baznīcu no iekšienes

Foto2021. gada 22. jūlijā attālināti notika Rīgas arhidiecēzes Priesteru padomes un dekānu tikšanās par vakcinācijas jautājumu, kas šobrīd tik ļoti šķeļ sabiedrību un arī draudzes. Saskaņā ar novērojumiem, vairumam ticīgo vakcinācija ir morāli pieņemama, bet tajā pašā laikā ir daļa katoļu kas aktīvi ieņem negatīvu nostāju pret vakcināciju. Nepieņemamu antivakcinācijas nostājas izpausmju dēļ, kuru rezultātā ir atsevišķas draudzes ir sašķēlušās, Rīgas arhibīskaps metropolīts uzskatīja par nepieciešamu sasaukt Priesteru padomes sēdi.
Lasīt visu...

15

Uzklausiet tikai mūsu pareizo propagandu, nevis citu, nepareizo propagandu!

FotoLaikā, kad pasaulē straujos tempos izplatās Covid-19 vīrusa delta variants, Latvijas Zinātņu akadēmija vēršas pie visiem Latvijas iedzīvotājiem ar aicinājumu nepakļauties pseidozinātniskiem skaidrojumiem par vakcīnu drošību un efektivitāti, bet ieklausīties pierādījumos balstītās zinātnes atziņās.
Lasīt visu...

15

Neadekvāta dzejdaru nīgri ieskābena nepatika pret lielisko prezidentu Levitu

FotoRakstnieks Kārlis Skalbe Satversmes sapulces 4. sesijas 9. sēdē 1921. gada 7. oktobrī teicis: “No šī katedra ir daudz runāts par mūsu neatkarības cīņām, par mūsu valsti. Par ko gan mēs cīnījāmies? Vai par formu, vai par saturu? Es domāju, kungi, mēs cīnījāmies par saturu, un šis saturs, mūsu valsts saturs, nav nekas cits kā mūsu nacionālā kultūra. Mūsu nacionālā kultūra ir tās saturs un valsts – viņas ārējā forma.”
Lasīt visu...

21

Pētera Stučkas idejas dzīvo un uzvar Ekonomisko lietu tiesā?

FotoLasot pēdējā laikā publiskajā telpā pieejamo informāciju par jaunās Ekonomisko lietu tiesas (ELT) darbu, kur tiek uzskaitīti ELT panākumi, konfiscējot par noziedzīgi iegūtiem uzskatītos līdzekļus (skat., piemēram, 08.07.2021. publikāciju www.tiesas.lv), neviļus rodas déjà vu sajūta, t.i. sajūta, ka kaut kas līdzīgs jau kādreiz, senā pagātnē piedzīvots. Proti, arī pēdējos padomju varas gados itin bieži tika publicēta statistika par sasniegumiem cīņā ar bezstrādes ienākumu guvējiem, spekulantiem un sociālistiskā īpašuma izlaupītājiem.
Lasīt visu...

20

Satiksmes drošība vai asfaltbetona seguma iznīcināšana

FotoKā sēnes pēc lietus gan Rīgā, gan uz valsts ceļiem parādās gumijas stabiņi. Šķiet, šī projekta autori ir tik ļoti iemīlējuši šos falliskos simbolus, ka vairs nespēj iedomāties savu ikdienu vai pat dzīvi bez tiem. Dīvainā kārtā autovadītāji nespēj saprast šo mīlestību un tā vietā, lai toleranti pieņemtu kārtējo seksuālo minoritāti, apvelta gan stabiņus, gan to uzstādītājus ar nešpetniem lamuvārdiem. Tomēr uz brīdi aizmirsīsim emocijas, un padomāsim loģiski, cenšoties izvērtēt plusus un mīnusus.
Lasīt visu...

21

Vai tiešām vakcinācija Izraēlā ir cietusi fiasko vai pilnīgu izgāšanos?

FotoPraktiskais piemērs ātrai datu analīzei "uz salvetes", lai varētu analītiski novērtēt apgalvojumu, kas kļuvis par vienas no "nometnēm" jājamzirdziņu, ka vakcinācija Izraēlā ir cietusi fiasko vai pilnīgu izgāšanos (atkarībā no lapas vai rakstītāja).
Lasīt visu...

21

Apstrīdēsim “Reira reformas” atbilstību Satversmei

FotoPartija PROGRESĪVIE gatavojas vērsties Satversmes tiesā pret finanšu ministra Jāņa Reira (Jaunā Vienotība) ieviesto regresīvo minimālo sociālo iemaksu sistēmu. Partija sāk publisku kampaņu jaunā interneta vietnē, lai apzinātu izmaiņu ietekmētos, un aicina strādājošos iesūtīt savus stāstus.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mums nav valstsvīru, ir tikai politiķi

Par kovidu rakstīts daudz un dažādi. Par kovidu fano un pret kovidu cīnās. Vienaldzīgo nav. Runā gan par miljoniem mirušo,...

Foto

Kā būtu, ja šis parlamentārais negadījums izbeigtu apsaukāt un pazemot cilvēkus?

Kā būtu, ja šis parlamentārais negadījums izbeigtu apsaukāt un pazemot cilvēkus? Levita kungs, ja Jums...

Foto

Vēstule ārstiem

Cienījamie kolēģi, ar šo jūsu steidzamai uzmanībai ir nodotas četras nesenas zinātniskas atziņas. Tās maina visu Covid-19 pandēmijas ainavu, un tās liek mums pārvērtēt...

Foto

Robežas plūstošās smiltīs

Lemjot par Ilūkstes novada iekļaušanu jaunajā Augšdaugavas novadā, likumdevējs nav ievērojis administratīvi teritoriālās reformas (ATR) mērķi un kritērijus un ir rīkojies patvaļīgi -...

Foto

Asins upes

Kāpēc tu domā, ka sludina tikai Dievs? Velns arī sludina, un viņam ir bezgala daudz izpalīdzīgu apustuļu, kuri neatlaidīgi popularizē sātanismu. Velnam arī ir...

Foto

Otro reizi tik sāpīgi uz grābekļa kāpt nevajadzētu

Tas, ka mūsu valdības lēmumi nereti atgādina to pašu bardaku, par ko bieži smejam lielajā kaimiņvalstī, un reizēm...

Foto

Par Rīgas domes plāniem pārcelt bezpajumtnieku patversmes un atskurbšanas telpas no Rīgas centra uz Iļģuciemu

Saistībā ar izskanējušo ieceri pārcelt bezpajumtnieku patversmes un atskurbšanas telpas no...

Foto

Kāpēc tautai jāatbild par valdības “murgiem”?

Valsts kancelejas direktors, pandēmijas ierobežošanai izveidotās  Starpinstitūciju koordinācijas grupas vadītājs Jānis Citskovskis (attēlā) COVID-19 krīzes pārvaldību nosaucis par “murgu”....

Foto

Aktīvāko personību iznīcināšana un sabiedrības kontrole – “Zersetzung” Latvijā

Stāsts nav tikai par VDR, Zersetzung metodi izmantoja visā PSRS un arī tagad izmanto Latvijā. Zersetzung ir cēlonis, kāpēc Latvijas skolās...

Foto

Samaksā man rublīti, es tev parādīšu "īstās vērtības"!

"Ja jau Ogres Helmanim tik loti patīk Ungārija un nepatīk geji, kāpēc viņa pilsētā ir Zilie kalni?" Vairākas...

Foto

Pleca sajūta ir atpakaļ! Prātojums par žesta spēku, deputātu Lagzdiņu atceroties

Kad pagājušo nedēļu interneta duļķainajos viļņos ieraudzīju jaunumu par Veselības ministrijas (VM) jauno špricveicināšanas kampaņu,...

Foto

Iesniegts pieteikums tautas nobalsošanai par ģimenes jēdziena nostiprināšanu Satversmē

16. jūlijā “Latvijas vīru biedrība” valdes priekšsēdētājs Andars Ignacs iesniedza Centrālajā vēlēšanu komisijā likumprojektu, lai ierosinātu tautas nobalsošanu...

Foto

Es uzticos oficiālajai informācijai par vakcīnām un to nepieciešamību

Arī nevakcinētie nonāks debesīs. Tikai krietni ātrāk. (Autors - Māris Antons.) Es esmu ļoti nogurusi no vakcīnu...

Foto

Ķīna un ķīnieši nez kāpēc neuzvedas tā, kā mums gribētos

Latvija pauž bažas par nepārtrauktām ļaunprātīgām kiberdarbībām, kas gan valsts, gan privātu uzņēmumu un organizāciju līmenī...

Foto

Singapūra prezentē jaunu politiku, kas pilnībā maina pieeju, kā cīnīties ar televīrusu

Singapūra izturēsies pret COVID-19 tāpat kā pret jebkuru citu pastāvīgu slimību. Piemēram, pret gripu...

Foto

Esam globālo korporāciju sistēmas pakalpiņu varā un varam to viņiem pateikt tieši acīs

Visu laiku gribas teikt – ko ņemamies? Covids ir globāla – nē, neteiksim...

Foto

Rīkojums par naida aizliegšanu

Kādi tik mums iekšlietu ministri nav bijuši! Kas visus atcerēsies, tikai spilgtākie paliek prātā. Savādnieks Māris Gulbis pats skrēja uz tirgu...

Foto

NBS priekšniecība šauj pār strīpu

Globālā konglomerāta NATO Latvijas meitasuzņēmums Nacionālie bruņotie spēki (NBS) šauj pār strīpu. Jau prasības pamest dienestu militārpersonām, kas atsakās no vakcinācijas...

Foto

"Olainfarm" obligātais akciju atpirkums ir prettiesisks un tiks apstrīdēts

Čehijas investīciju uzņēmums Black Duck Invest, kas šī gada 27.aprīlī ir noslēdzis 42,56% AS Olainfarm akciju pirkuma darījumu ar SIA Olmafarm,...

Foto

Četras vakcīnas, trīs mutācijas, divi pianisti, tik viena nelaime

Ažiotāžu sacēlušie Vestarda Šimkus izteikumi no skatuves par savu klausītāju nedalīšanu vakcinētajos un nevakcinētajos parāda, līdz kam...

Foto

Covid-19 vakcinācijas jautājums: aicinām pārtraukt agresiju pret nozarē strādājošajiem

Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA) turpina iestāties par brīvprātības principu vakcinācijas jautājumā, lai gan valdība...

Foto

Vēl cīņa nav galā un nebeigsies – „Progresīvie” ir neapmierināti, un viena velojosla Aleksandra Čaka ielā ir sāpīgs pagaidu kompromiss

Rīgas domes Satiksmes un transporta lietu...

Foto

Mēs atnācām paskatīties, ko tas Šimkus prot, nevis klausīties viņa sprediķus

2019. gadā “Oskara” balvu par gada labāko filmu ieguva režisora Pītera Farelija “Zaļā grāmata”. Filma...

Foto

Kā var zināt, ka tik ātri izstrādātas vakcīnas ir efektīvas un drošas?

Runājoties ar radiem un draugiem par aktuālo tēmu, ik pa brīdim gadās dzirdēt jautājumu:...

Foto

Rīgas infrastruktūra ir jāveido tā, lai velobraukšana kļūst par patiešām nopietni apsvērtu izvēli

Satiksmes organizēšana Aleksandra Čaka ielā, kas ir viena no Rīgas maģistrālajām ielām, šobrīd...

Foto

Ko Latvijas iedzīvotājiem ar šo žestu cenšas pateikt Daniels Pavļuts?

Veselības ministrs Daniels Pavļuts nolēmis pie mums vērsties ar jaunu reklāmas kampaņu, kā pats saka, „ar...

Foto

Mīļo Lotār, diskriminē, lūdzu, d...st!

“Neesmu ne par, ne pret vakcināciju, bet tūlīt pastāstīšu, kādēļ man ir kruta imunitāte un visi vakcinētie ir aitas!” nosprieda Lotārs,...

Foto

Rokas nost no mūsu stabiņiem – Tērbatas ielā negadījumos cieš vidēji veseli divi gājēji gadā

Šogad aprit jau trešais gads, kad Rīgā beidzot tiek domāts par...

Foto

Stabiņu invāzija Rīgas ielās

Pēdējās dienās daudzi rīdzinieki noteikti ir pievērsuši uzmanību apstāklim, ka vairākās Rīgas ielās veiktas dažādas satiksmes organizācijas izmaiņas, turklāt, šķiet, ir sākusies...

Foto

Loterija uz dzīvību un nāvi

Zināt krievu ruletes principu? Tev tiek iedota pistole ar tikai vienu lodi, un tev nav ne jausmas, kurā brīdī tā vienīgā...

Foto

„Progresīvo” virtuve kļūst aizvien smirdīgāka un smirdīgāka: jautājumi kārtējai aizmuguriskai “Atklātai sarunai par Roberta Putņa izslēgšanu”

1. Kāds tieši ir tiesiskais pamatojums, kāpēc netiek dota iespēja...

Foto

Ja runāšu – “mazgāšu netīro veļu", būs “nesmuki”: šo argumentu esmu dzirdējis neskaitāmas reizes savā pretkorupcijas darbā

Politiķe, kura par pašas sastrādātajām cūcībām lūdz neuzlikt viņai...

Foto

Attopieties!

Vakcinēšanās būšot obligāta ārstniecības, sociālās aprūpes, izglītības un citās iestādēs. Darba devējiem būšot tiesības atlaist darbinieku, kurš nevarēs uzrādīt Covid-19 sertifikātu. Tā vienojusies valdība. Tas...

Foto

Nav pieļaujama piespiedu vakcinācijas pret Covid-19 noteikšana

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) valde neatbalsta valdības ieceres īstenot pedagogu vai citu jomu darbinieku piespiedu vakcinēšanu pret Covid-19, tā vietā...

Foto

Lielā nauda – „koalicionāru” vai visas sabiedrības atbalstam?

Latvijai uz galvas tuvākajos piecos gados uzkritīs milzīga nauda. Gandrīz divi miljardi eiro no Eiropas Atveseļošanas un noturības...

Foto

Īstenojot savu „satiksmes mierināšanas” eksperimentu, Staķis un Ķirsis bojā Rīgas vēsturiskā centra pilsētvides tēlu

Esam veikuši Tērbatas ielas apsekošanu un konstatējuši satiksmi norobežojošu elementu nesaskaņotu izvietošanu,...

Foto

Palīdziet! Pret mums veselam saprātam neiedomājamā veidā un apjomos tika izplatītas nomelnojošas, falsificētas, neslavu ceļošas, godu un cieņu aizskarošas nepatiesas ziņas

Pašvaldību vēlēšanu laiks ir noslēdzies...

Foto

Mūsu satiksmes mierināšanas pārvērtības ir lieliskas un būs vēl lieliskākas, jums tikai jāizturas cieņpilni

Rīgas centrs ir pārvērtību priekšā. Un šīs pārvērtības ir jau sākušās. Pakāpeniski...

Foto

Juraša un Bordāna sapņi par sev pakļāvīgu tiesu sāk aizvien biežāk piepildīties

Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa 22. jūnijā attaisnoja par valsts noslēpuma apzinātu izpaušanu apsūdzēto...

Foto

Naudas kripatiņas

Pirms dažiem gadiem man kāds draugs jautāja par kriptovalūtu (naudas kripatiņām). Nopratu, ka viņš grib tajā, tā teikt, investēt. Pirms to darīt, viņš tomēr...

Foto

Andrejs Ēķis izkalpojas varnešiem

Latviskais un inteliģentais Andrejs Ēķis, lietojot vārdu “atpakaļ” laika nozīmē, kanāla RīgaTV 24 raidījumā “Ziņu TOP 5” sūrojas: “Bet man kaut kādas trīs, četras...

Foto

Paturot apcietinājumā Ādamsonu, tiesa uzņemas atbildību riskēt ar viņa dzīvību

Paturot apcietinājumā Saeimas deputātu Jāni Ādamsonu, tiesa, manuprāt, uzņemas atbildību riskēt ar viņa dzīvību. Vienā svaru...

Foto

Mēs tikām cauri Covidam, bet es nezinu, vai mēs tiksim cauri Reiram vai Kariņa cinismam

No rīta VID telefons vienkārši pīkstēja aizņemto pīkstienu. Beidzot pēc pusstundas...

Foto

Stājas spēkā mans lieliskais likums ar pietiekamiem horizontālās politikas instrumentiem

Atbilstoši Satversmes ievadam viens no Latvijas valsts uzdevumiem ir garantēt latviešu nācijas, tās valodas un kultūras pastāvēšanu...

Foto

Jūlija man pievienojās pēdējā naktī un tagad lielisko mani pamet par labu Aināram, ar kuru viņai ir saites

„Likuma un kārtības” valdes vārdā vēlos sniegt izvērstu...

Foto

Gobzems ar mani nepareizi un nelabi komunicēja, tāpēc es no viņa eju prom

Mīļie draugi! Ar smagu sirdi paziņoju, ka esmu spiesta izbeigt savu darbu partijā...

Foto

„Repharm” kontroli „Olainfarm” pārņēmusi pretlikumīgi

Čehijas investīciju uzņēmums Black Duck Invest, kas šī gada 27.aprīlī ir noslēdzis 42,56% AS Olainfarm akciju pirkuma darījumu ar SIA Olmafarm, uzsver, ka Repharm grupas paziņojums par...

Foto

Ir īstais brīdis, lai es jums atkal kaut ko pastāstītu – šoreiz par vīrusu

Vai kovids atgriezīsies? Īsā atbilde ir – jā. Turklāt tas jau nekur nav...

Foto

„Facebook” mani ir pilnībā banojis

Tātad - Facebook mani ir pilnībā banojis*. Kas interesanti, bans ir pēc raksta par to, ka valdībai būtu jāpiedāvā apdrošināšana tiem, kuri vakcinējas,...

Foto

Brīvības simbols diemžēl būs dzeltena zvaigzne, jo viss sākas ar šķietamu sīkumiņu

Vakar tvitera pseidointelektuāļi un varas apoloģēti uzsprāga, jo mans piemērs ar dzelteno zvaigzni [publicēts...

Foto

Čekas ziņotājs, kolaborants, LU katedras vadītājs: brīvības ierobežošana ir dabisks [normāls] process

“Es domāju, ka šajā situācijā brīvības ierobežošana ir dabisks process, ne lai kādam nodarītu...

Foto

Viss ir daudz vienkāršāk

Kāds ir cilvēka materiālās vajadzības? Īstenībā nemaz tik daudz mums dzīvē nevajag. Mums vajag ērtu mājokli, kur varam labi justies, kādu personīgo...

Foto

Ceļš uz nekurieni

Daudzi brīnās, arī es, par to, ka cilvēkus nav iespējams pārliecināt, viņiem ir grūti izskaidrot, un viņi bieži nespēj saprast pat vienkāršas un...

Foto

Nē, cilvēki Latvijā nav dīvaini un neizvairās no vakcinēšanās!

Par spīti masīvai antivakcinācijas kampaņai soctīklos, ko uzkurina Kremļa troļļi kopā ar visādiem vietējiem dīvainīšiem, un par...

Foto

Viena mācība gan, ja jebkad “ejat politikā” – rūpējieties par sevi!

PROGRESĪVO valde aizmuguriski un negaidīti ir izslēgusi mani no partijas par neseno interviju. Manuprāt, lēmums...

Foto

Omega vēlētāja vilšanās

Aizritējušajās Saeimas vēlēšanās balsoju par KPV LV, pieliekot plusiņu Aldim Gobzemam. Diemžēl, nokļūstot Saeimā, partija neattaisnoja lolotās cerības. Tās suņu būdas cerbers kļuva par Šveices...

Foto

Ja jums ir tikai gurķis, tad nevar uztaisīt gurķu un tomātu salātus

Dārgā Latvijas tiesu vara! Vai arī man jūs tagad jāsauc par likumdevēja varu? Rakstu,...

Foto

Joku diena Evri Dej, teicēnieši gardi smej

Teikas likumdošanai ir jāsoļo soli solī ar Dievzemītē notiekošajām nejēdzībām. Kad savulaik izdevu dekrētus, man prātā nevarēja ienākt, ka...

Foto

Kariņš un Pavļuts ir diskreditējuši vakcinācijas procesu un tagad grasās vakcināciju diskreditēt vēl vairāk

Vispirms valdība politiskas konjunktūras dēļ neiepirka vakcīnas un vakcinācija Latvijā tika novilcināta...

Foto

Izejiet ielās, Levita kungs, sajutīsiet, ko tauta par jums domā

Levits šodien runāja Saeimā. Runa bija tukša. Jautājums ir par redzējumu, Levita kungs. Par adekvātu redzējumu....