Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Biedri Staļin, laiks tikt galā ar tautas ienaidniekiem!

Šis Solovjovs brunčos ir Latvijas radio galvenā redaktore, kas aicina beidzot tikt galā ar “ķengu portāliem”, kuri, lūk, atļaujoties diskreditēt augstākās amatpersonas, izmeklētājus un prokurorus.

Foto

Mūsu lieliskajam pētījumam iztērēti tikai 128 368 eiro

Latvijas Lauksaimniecības universitāte
09.01.2021.
Komentāri (0)

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

gatis

11.01.2021. 14:19

»

Bufete

Par tabulas būtību...


Izlasi pētījumu! Tur ir rakstīts, kad jāmizo un kad nav. Un tur ir arī rakstīts, ka visi dārzeņi pirms salātu un ēdienu izgatavošanas jāmazgā.
Liekas, ka tu esi muļķis, kurš informāciju uztver tikai no attēliem, bet rakstītā teksta jēgu nespēj saprast.

Atbildēt

Bufete

11.01.2021. 13:41

Par tabulas būtību.
Nepareiza, ir kļūdas!
Gurķis arī ir jāmizo (jo, kā jau lielražotais, ne bioloģiskais, gurķis) ir apstrādāts ar kādu ķīmiju - pesticīdiem, fungicīdiem u.t.t., bet paprikai jāizņem sēklas pirms sagriešanas.
Turklāt nav darīts zināms, ka vispirms visi dārzeņi ir rūpīgi jānomazgā.
Pandēmijas apstākļos to pieminēt ir svarīgi. Cilvēki ir tik neapzinīgi!!!

Atbildēt

nu

11.01.2021. 12:18

»

Latvija - neizdevusies valsts

Nevis pamuļķajam elektorātam, bet gan partijnieciņu nepārvaramo vēlmi neielaist valdībā Saskaņu, kura bija ieguvusi visvairāk balsu. Jau pašā sākumā bija skaidrs, ka šis lupatu deķis (pašreizējā koalīcija un valdība) ne uz ko nebūs spējīgs. Paši vainīgi, ar elektorātu nekāda sakara...


vispār pietiek jau saskaņoto pārvaldi Rīgā.Ar ieķīlātām sliedēm un visu sabiedrisko transporta līdzekļu ritošo daļu.Ar Ŗīgas Gaismu, Rīgas ūdeni, Rīgas mežiem, Rīgas siltumu, Rīgas ceļiem, tiltiem un ielām,Rīgas parkiem un dārziem, zemēm zem mājām, pie mājām, un ap mājām. Ar zviedru granīta bruģa aizstāšanu ar ķīnas akmens masas "bruģīšiem", ar Rīgas Namu Pārvaldnieku - labrīt,- tādas lietas kā šodien skaļā par sirmgalvei atņemto dzīvokli, tādas ir simtiem. Kur paliek tie dzīvoklīši, kur tādas tantiņas/onkulīši nomirst? Domājat, valstij vai mājas kopuzkrājumā? Nēee, tur ir daudz kur rakt.Un tur visur "saskaņoti ar gods apzagt Rīgu".

Atbildēt

tyh

11.01.2021. 12:12

oo pavargramatas izdosana maksaa tik dargi?

Atbildēt

mo

11.01.2021. 10:28

»

Es par kariņu

Labs laucinieks ir auksts laucinieks


Tikai nevajag aizmirst, ka visa Rīga pilna ar "lauciniekiem", jo labi ja 1/3 daļa ir īsteni - paaudžu paaudžu rīdzinieki. Un visvairāk lecās tie, kas Rīgā sabraukuši no ārrīgas. Aizmirsuši par savām saknēm.

Atbildēt

lauķis

11.01.2021. 08:38

»

Atriebējs

Kāpēc man jāiet uz vēlēšanām, kurās startē par mani daudz stulbāki cilvēki? Es esmu gudrs un par stulbeņiem nevēlu


Loģiski.Tikai cilvēks pats var izvēlēties savu interešu pārstāvi,nevis komandieri rīkotāju,piekam,deģenerātu.Tikai kopienu likums.Ģimene,dzimta,tauta.Katrs likums kas uzspiests no augšas ir noziedzīgs.

Atbildēt

Atriebējs

11.01.2021. 00:31

»

Andron Mc

A uz vēlēšanām aiziet nespēji


Kāpēc man jāiet uz vēlēšanām, kurās startē par mani daudz stulbāki cilvēki? Es esmu gudrs un par stulbeņiem nevēlu!

Atbildēt

Atriebējs

11.01.2021. 00:20

»

Agrāk man nāca dusmas, bet tagad es godīgi sakot smejos kā kutināts !

Par visu šito NEBEIDZAMO bardaku kas te notiek un masveida valsts izlaupīšanu visnekaunīgākā kārtā laikam atliek tikai pasmieties jo nekas cits vairs neatliek


Jā, vienā brīdī viss būs izzagts. Un vairs nebūs naudiņas ne policijai, ne armijai. Un tad šie zagļi un viņu zaglīgās ģimenes tiks fiziski iznīcinātas un viņu mājas degs tāpat kā 1905.gadā dega muižas un pilis.
Sērkociņi man ir. Esmu arī apbruņojies, ja nu šie mērgļi pretosies. Gaidu tikai to brīdi, kad nozudīs viņu sargi.

Atbildēt

Inga

10.01.2021. 23:24

dīvainību jau te daudz Neparasti, ka viss daiļdarbs tika apspriests Zemkopības ministrijas apamksātā covid kodolpētniecības centra slepenejā centrā, saucot to par LLU organizētajā konferencē “Ražas svētki “Vecauce – 2020”" Vai valdībai ir kaut mazākā nojausma par šo superslepeno covid pētniecības centru un tā fantastiskiem atkklājumiem? Vēsture māca, ka nesen vīenas valsts pasta ministrija izstrādāja bumbiņas, par ko formālā valdība pat nenojauta Mūsu LLU dižpētnieki, akadēmiķi un ordeņnesēji- te taču pavisam cits štimungs visu paveikt

Atbildēt

Agrāk man nāca dusmas, bet tagad es godīgi sakot smejos kā kutināts !

10.01.2021. 22:51

Par visu šito NEBEIDZAMO bardaku kas te notiek un masveida valsts izlaupīšanu visnekaunīgākā kārtā laikam atliek tikai pasmieties jo nekas cits vairs neatliek

Atbildēt

Elementāri

10.01.2021. 21:45

Par ko brīnāties?
Ja 30 gadus zinātnē nekas nav ieguldīts, tad tas ir loģisks rezultāts?
Galvenais, ka visas valdības šo 30 gadu laikā ir deklarējušas zinātni kā prioritāti ekonomikas attīstībai. Kā tur tas saucās? - uz zināšanām balstīta ekonomika? Tikai naudiņu regulāri aizmirsa piešķirt.
Rezultātā ir tas kas ir. Viss loģiski. Arī zinātnieku līmenis ir OK. Viņiem pat kauns nav par šito. No otras puses ghribētu redzēt to purnu, kurš šitādu tēmu ir pasūtījis.

Atbildēt

Koko

10.01.2021. 21:11

Nav noslēpums, ka caur šādiem projektiem var labi nopelnīt organizētājs un tā piesaistītā komanda. Valdība ministrijai piešķir noteiktu naudas daudzumu. Tad ministrija domā, cik projektiem to atvēlēt. Naudas dalītājiem izpratne maza, tādēļ naudas apjoms tiek noteikts uz dullo. Bieži vien padotības iestādēm budžeti pašvaki, tādēļ šādi tiek iedota piešprice. Ja naudas projektam piešķirts daudz, var iesaistīt daudz darbinieku, šis tas paliek arī pāri pašai, šajā gadījumā, LLU. Ja ir noteikti vāji rezultatīvie rādītāji, tiek sagatavots vājš pētījums. Parasti darbinieki iesaistīti pat vairākos prohektos un saskaitot kopā visas darba laika uzskaites tabeles, strādā pat 28 stundas diennaktī. Nākamā problema ir eksperti, kas vērtē pētījumu. Ja tie ir ministrijas cilvēki, uzrakstīs, ko viņiem liks, jo par sliktu projekta rezultātu var nākties to atmaksāt budžetā, bet nauda ta iztērēta. Ja piesaista ekspertu no malas, tad arī var piemērot teicienu: kas maksā, tas pasūta mūziku. Jebkurā gadījumā, gali ūdenī, jo objektīvs vērtējums nedrīkst parādīties. Līdzīgs stāsts ir par medus, piena, dzērveņu reklamēšanu/popularizēšanu Latvijā. Tāmes skatoties var galvu saķert, bet viss aiziet griezdamies!

Atbildēt

izcila 'zinātne'

10.01.2021. 20:09

nav brīnums, ka vakcīnas noliedz, visa pasaule glupa, vakcinējas, daugavpils kalbiņi gudrāki

Atbildēt

Es par Reiru!

10.01.2021. 19:26

»

!

kur lauciniakes, tur mēsli


Visvairāk mēslu pieražo rīdzinieki. Tonnām. Rajoni attīrīšanas staciju tuvumā smird trakāk kā cūku kūtī laukos.

Atbildēt

!

10.01.2021. 19:06

»

Es par kariņu

Labs laucinieks ir auksts laucinieks


kur lauciniakes, tur mēsli

Atbildēt

Juris

10.01.2021. 19:04

»

zane

To, ka AirBaltic atgrūda miskastē 500 miljonus, visi gan ir aizmirsuši


Būs vēl jāiegulda 1-1,5 miljardus. Un ieguldīs, jo latviešu bauri bezspēcībā to ļaus un zaglīgo valdību negāzīs. Mēs esam vareni, mēs spējam maksāt!

Atbildēt

zane

10.01.2021. 17:44

To, ka AirBaltic atgrūda miskastē 500 miljonus, visi gan ir aizmirsuši

Atbildēt

zose

10.01.2021. 17:42

Nu ja Ķīnas kāposta vietā būs parastais kāposts, arī nekas slikts nenotiks

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

10.01.2021. 16:40

»

:-(

AIZVERIES! Kariņş ar savu intelektu ir vienigais, kuram ir pacietība un spējas savaldit şo valdibu, kura, pateicoties pamuļķajam elektoratam, ir vissliktaka pec neatkaribas atjaunoşanas


Nevis pamuļķajam elektorātam, bet gan partijnieciņu nepārvaramo vēlmi neielaist valdībā Saskaņu, kura bija ieguvusi visvairāk balsu. Jau pašā sākumā bija skaidrs, ka šis lupatu deķis (pašreizējā koalīcija un valdība) ne uz ko nebūs spējīgs. Paši vainīgi, ar elektorātu nekāda sakara.

Atbildēt

Es par kariņu

10.01.2021. 16:36

Labs laucinieks ir auksts laucinieks.

Atbildēt

Attīstībai/PAR! biedre

10.01.2021. 15:59

»

:-(

AIZVERIES! Kariņş ar savu intelektu ir vienigais, kuram ir pacietība un spējas savaldit şo valdibu, kura, pateicoties pamuļķajam elektoratam, ir vissliktaka pec neatkaribas atjaunoşanas


Kariņa vietā mierīgi var likt Mārtiņu Bondaru. Būs daudz labāk. Bondaram, atšķirībā no Kariņa, ir gan izglītība, gan praktiska pieredze uzņēmējdarbībā. Un Bondaram ir Hārvardas izglītība - pat labāks līmenis nekā hārdvardietim Pavļutam.

Atbildēt

Šupļibska

10.01.2021. 15:50

Maksājiet vairāk nodokļus naivā tauta, lai mēs varētu tos izzagt !

Atbildēt

Levitz

10.01.2021. 14:18

Nemuldēt! Ir veikts izcils pētījums! Pats Kariņs man tā teica,un Žolinska tur esot piedalījusies!

Atbildēt

Harijs Poters

10.01.2021. 13:24

IMHO - ar Covidu "pētījumam" nekāda sakara nav. Bet tas ir ļoti laba kursa darba līmeni, tāpēc to studentiņu, kurš to sarakstījis, var droši pārcelt nākamajā kursā. Nu, varbūt arī diplomdarba līmenus :)

Atbildēt

Bars un barveži

10.01.2021. 13:21

»

Aģents 007

Starp siles brāļiem atšķirību nav. Atšķirības ir tikai baru nosaukumos un barvežos. Bet suga viena un tā pati


4. maija komunistu, čekistu, organizētās specdienestu CIP un Mossad 10.01.2021. 12:55

to ha-ha
Tie,kas gribēja brīvu Latviju, tie arī to dabūja. Tikai tie vienmēr mācējuši labi runāt un ilgoties pēc idejas realizēšanas. Tiem nekad nav bijusi sajēga par tautsaimniecību. Piedevām vēl liela skaudība pret citu latvieti, kuram iet nedaudz labāk...

cionistu valsti ar klubu21- “filtrācijas nometni” noderīgiem idiotiem E. Levits, viens organizētās pārnacionālo finanšu struktūru noziedzības elementiem jau tad iefiltrējās Pilsoņu komitejās, tās sagrāva, uzdeva 4. maija valsti par “atjaunoto 18. nov. republiku”, kļūstot par VP, murgoja par latviešu kultūru, ko pielieto vēl šodien maldināšanai- ar viņa akceptu notika noziegums pret cilvēcību Latvijā - 13. martā 2020. g. LV ar E. Levita akceptu slepeni atteicās ANO no cilvēktiesību ievērošanas. Līdzzinātāji J. Bordāns, J. Jansons, K. Kariņš, I. Viņķele.

Šīs noziedzīgās E. Levita rīcības rezultātā radās biedrība “Sabiedriskie Satversmes sargi”, kuri rīkoja 12.12.2020. Tautas sapulci, uzaicinot K. Kariņu un E. Levitu, kuri neierodoties, sev paši faktiski parakstījuši spriedumu.

Pret Tautas sapulces organizētājiem VDD uzsāka teroristisku darbību, ar VID starpniecību uzsākot vajāt šīs personas kā uzņēmējus, liedzot cilvēktiesības izvēlēties uzņēmējdarbības veidu.

E. Levita noziedzīgās darbības sastāvs VP amatā pret cilvēcību Latvijā, ignorējot Satversmē noteiktās pilsoņu tiesības, ir pilnā mērā nostiprināts ar neapgāžamiem pierādījumiem, nav pārsūdzams.

Līdzīgi ir ar K. Kariņu, kurš personīgi pēc PVO ieteikuma, ignorējot LR Satversmē noteiktās pilsoņu tiesības, ar savu rīkojumu vienpersoniski uzdeva Veselības ministrijai sastādīt “pūļa vakcinācijas plānu”.

Līdzīgi ir ar I. Viņķeli - I. Viņķeles uzdevums un pienākums bija ievērot LR Satversmē noteiktās pilsoņu tiesības un nesastādīt K. Kariņa uzdoto “pūļa vakcinācijas plānu”.

Līdzīgi ir ar D. Pavļutu - ignorējot LR Satversmē noteiktās tiesības, D. Pavļuts kā veselības ministrs agresīvi turpina I. Viņķeles uzsākto plānu - ar teroru un melu propagandu.
Atbildēt
nekas zviedriem, lietuviešiem nepieder 10.01.2021. 12:37
»
to ha-ha
Tie,kas gribēja brīvu Latviju, tie arī to dabūja. Tikai tie vienmēr mācējuši labi runāt un ilgoties pēc idejas realizēšanas. Tiem nekad nav bijusi sajēga par tautsaimniecību. Piedevām vēl liela skaudība pret citu latvieti, kuram iet nedaudz labāk...

viņi kā Bondars Krājbankā tēloja latvieti. Protams, noziedzīgā organizētā noziedzība, tās patiesā labuma guvēji nekad nav zināmi.

Piem. noziedzīgās organizētās noziedzības “specdienesta” Mossad gada budžets globālās “ebreju impērijas trīs standartu” ieviešanai ir 350 milj usd gadā. Par piemēru, pašlaik tikai viena LV tikai par parādu procentiem maksā vairāk par 1 milj. € dienā - t.i. LV viena pati ar saviem parādu procentiem vien uztur visu Mossad organizēto noziedzību. Un tad brīnās, ka pensijas mazas un mazos uzņēmējus iznīcina, un ka Saeimā nonāk ar katru sasaukumu aizvien debilāki radījumi, kuri balsojumā par likumiem kļūst par marionetēm ar vid algu 2000 € mēnesī.

Meroni finansēja KPLV, lai kaut kāds tur S. Ģirģens būtu VDD pārraugs utt. Kas finansē ar ziedoj. citas partijas, mēs nezinām. Tikai Saeimā nonāk debilākie un vadāmie.

Atbildēt

mo

10.01.2021. 13:18

Laikam esmu stulba, bet pat ar savu maģistra grādu tā arī nesapratu, kāds tam pētījumam sakars ar Covid-19 mazināšanu.

Atbildēt

gatavība

10.01.2021. 13:12

Šis jau tikai sākums - nāks RTU un Rēzekne palīgskolas īsteno šuplotronu daiļdarbi - sējumos un laidienos. Tad tik turaties!

Atbildēt

Aģents 007

10.01.2021. 12:44

»

Patriots

Tur jau noteikti arī LOSP ir savu roku pielicis. LLU esot strādājuši kopā ar lauksaimnieku organizācijām...


Starp siles brāļiem atšķirību nav. Atšķirības ir tikai baru nosaukumos un barvežos. Bet suga viena un tā pati.

Atbildēt

:-(

10.01.2021. 12:33

»

Attīstībai/PAR! biedre

Filoloģija ir zinātne par kādas tautas valodu un literatūru. Tā ir cieši saistita ar literatūru, vēsturi un valodniecību. Klasiskā filoloģija ir grieķu, latīņu un sanskrita valodas filoloģija...


AIZVERIES! Kariņş ar savu intelektu ir vienigais, kuram ir pacietība un spējas savaldit şo valdibu, kura, pateicoties pamuļķajam elektoratam, ir vissliktaka pec neatkaribas atjaunoşanas

Atbildēt

Attīstībai/PAR! biedre

10.01.2021. 12:04

Filoloģija ir zinātne par kādas tautas valodu un literatūru. Tā ir cieši saistita ar literatūru, vēsturi un valodniecību. Klasiskā filoloģija ir grieķu, latīņu un sanskrita valodas filoloģija.

Ja cilvēkam ir tikai zināšanas par valodu un literatūru - kā viņs spēj pārvaldīt valsti? To mēs redzam kā spēj - katastrofāli!
Kariņa vietā nepieciešams jauns premjers. Mums pēc vīrusa vajadzēs ekonomisko izrāvienu un nevis skaistas runas par latviešu valodu, vaimanas par valodas lēnu izzušanu un raudulīgus stāstus par nelaimīgajiem latviešu dzejniekiem!

Atbildēt

Attīstībai/PAR! biedre

10.01.2021. 11:59

»

klimpa

Izbijušais zinātniek- FILOLOĢIJA nevis filaloģija, iekriti, Štirlic! Cik klases esi beidzis patiesībā


Visi filologi ir plānā galdiņa urbēji, kuri parazitē uz nodokļu maksātāju naudas! 2 slavenākie Latvijas filologi: Kariņš un Šuplinska.

Atbildēt

Nodokļu maksātājs

10.01.2021. 11:55

Noteikti kāds “zinātnieks” tur ir kādam politiķim pietuvināta persona. Vērts papētīt. Citādāk tādas lietas pie mums nemēdz notikt

Atbildēt

lasītājs

10.01.2021. 11:06

Neko vairāk jau never gaidīt, ja nozare ir gadu desmitiem bandītiska. Bandītiska ir arī Pilvere - ZZS hūtenieku Brigmaņa, Dūklava, u.c. veco "dārzeņu asortu" sastāvdaļa

Atbildēt

Pēteris Apīnis

10.01.2021. 11:06
Laucinieki ir jāsit !

Atbildēt

Secinājums

10.01.2021. 07:02

Dārzeņu asorti.
Tur vairāk nekas nav piebilstams(LLU).

Atbildēt

Es

10.01.2021. 06:34

Parasta apzagšanās, pēc boršča uzvārīšanas. Par to jāinformē arī draugi ārvalstīs un EK.

Atbildēt

wow

10.01.2021. 06:31

Nu, tas ir tikai pētījuma pielikums, izcelt to kā kaut ko pētījumu raksturojošu ir supertendenciozi.

Atbildēt

Neizdevusies valsts L.

10.01.2021. 05:39

Vai es drīkstu rakstīt, ka man ir kauns pašam par savu valsti? Drīz jau tādiem jeremejeviem un pļaviņiem te nebūs vairs ko diskredidēt un apdraudēt, jo debilisms pats izdarīs savu darbu. Nožēlojami.

Atbildēt

Latvijas līmenis kā veiksmīgai valstij

10.01.2021. 05:29

Saeimas starpdisciplinārās apakškomisijas koordinācijas padomes augstākajā plēnumā tika atbalstīta burkānu mizošana ar nazi un kāpostu štovēšana vārāmajā katlā, kā eksakto zinību apguvē obligāti iekļaujama mācību programma maģistra grāda studiju kursu studentiem un obligātajām zināšanām, stājoties darbā valsts pārvaldē.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

10.01.2021. 02:51

Lielbritānijas zinātnieki ir noskaidrojuši …? :)

Atbildēt

Es

10.01.2021. 01:55

Vai kāds ir spējīgs izskaidrot, kāds sakars ir šī garadarba 3.nodaļai-tai, kurai par godu tapušas ģeniālās receptes un salātu shēmas, ar konkrētā pētījuma (darba) mērķi?
Saprotu, ka tas ir melnraksts, bet no melnraksta top tīrraksts!

Atbildēt

vai tad

10.01.2021. 01:24

tā ir tik liela nauda. Ja lielākā pensija ir ap 19000€ mēnesī...

Atbildēt

Patriots

09.01.2021. 23:40

»

Kūtiņas zelts

Te jau tikai Suplinomoikas interantional Oy ziediņi... tikai ziediņi, laia arī īpaši padziļināti priekšnieko no visa'kā, sākot ar lauku miljonāru klubuņu Zemnieku saeima un pat aitio audzētāju virsvadoņi, skauti no lielopu audzētājjuu biedrības-- dižzinātniski pamatotas mērķgrupas. Nav te nekādi figļi...


Tur jau noteikti arī LOSP ir savu roku pielicis. LLU esot strādājuši kopā ar lauksaimnieku organizācijām.
LOSP direktors Edgars Treibergs bieži izshēmo naudu ar saviem ZZS partijas biedriem.
Treibergs ir ZZS biedrs un Pilvere arī ir ZZS biedre. Nesaprotu tikai kāpēc tas idiots Gerhards no Nacionālās apvienības pieļauj ZZS darboņiem šeptēties

Atbildēt

Loģisks rezultāts

09.01.2021. 23:34

debilas valsts pārvaldes debilajām reformām, īpaši izglītībā ar Debilizacijas un profanācijas ministriku - IZM, priekšgalā

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Sāga par nogriezto ausi

FotoDomāju, visi, kas mazliet seko notikumiem pasaulē, zina, ka, aizturot aizdomās turamos par terora aktu “Crocus City Hall”, vienam no notvertajiem nogrieza ausi, iegrūžot to šim mutē. Šobrīd, kad pašmājās emocijas ir noplakušas, pievēršoties citiem asinsdarbiem uz grēcīgās zemītes, šo notikumu var mierīgāk izanalizēt. Uzreiz gribu pateikt, ka nekādu līdzjūtību pret jebkuriem teroristiem, lai kādi motīvi viņus nevadītu vai kādas sakrālas idejas šie nepaustu, es neizjūtu.
Lasīt visu...

15

Kad barbari un svoloči, ķengu portāli un vajātāju orda beigs uzbrukt sabiedriskajiem medijiem?

FotoEs zinu, mani bērni, mani jaunie draugi, mani ilggadējie žurnālista ceha biedri, arī jūs, vecās bekas no Latvijas Radio redakcionālās padomes, cik smagu profesiju, cik grūtu darbu esam izvēlējušies. Otru senāko amatu pasaulē.
Lasīt visu...

21

No strupceļa uz atdzimšanu

FotoDraugi un domubiedri! Mēs esam nacionālās atdzimšanas priekšvakarā! Un es zinu, ka daudzi šobrīd man nepiekritīs. Tik tiešām – brīžiem šķiet, ka ir sasniegts zemākais punkts valsts politikā. Tas, kā darbojas valdošie politiskie spēki, ne mazākajā mērā nepietuvojas nacionālisma pamatprincipiem. Liberālajā valsts politikā nevalda latvisks gars – šķiet, ka tajā gara nav vispār. Vien dreifējošs kuģis, ko saēd sarkanie sociālistu ķirmji un ko draud nogremdēt Austrumu skarbie vēji. Un tomēr – mēs esam nacionālās atdzimšanas priekšvakarā!
Lasīt visu...

21

Tabu jautājumi par Latvijas ekonomiku

FotoPēdējo gandrīz trīsdesmit gadu laikā Latvijas iekšzemes kopprodukts uz vienu iedzīvotāju salīdzināmajās cenās palielinājies vairāk nekā trīs reizes (runa ir par iekšzemes kopprodukta uz vienu iedzīvotāju pieaugumu, salīdzinot ar 1995. gadu. Pasaules Bankas dati). Tas ir iespaidīgs labklājības pieaugums. Taču šo sasniegumu aizēno mūsu ilgstoša atpalicība no kaimiņiem, neskatoties uz diezgan līdzīgām starta pozīcijām. Problēma nav tikai zemajos ienākumos. Kā to trāpīgi ievērojis ASV vēstnieks Latvijā, šodienas ģeopolitiskajā situācijā būtiska atpalicība no kaimiņiem arī ir nopietns drošības risks.
Lasīt visu...

12

Mediju diskusija Rīgas pilī atsedz līdz šim slēptās problēmas sabiedriskajos medijos

FotoPirmdien Rīgas pilī notikusī valsts prezidenta Edgara Rinkēviča rosinātā diskusija par sabiedrisko mediju nākotnes attīstību izrādījās negaidīti auglīga. Tiesa, nedaudz īpatnējā veidā. Tā ārkārtīgi tieši un nesaudzīgi atsedza tās problēmas sabiedriskajos medijos, kuras līdz šim bija sekmīgi apslēptas.
Lasīt visu...

21

„Sabiedriskie” mediji uzsāk atklātu konfrontāciju ar Latviju

Foto“Latvijas radio” redaktori un citi vadošie publicējuši atklāto vēstuli, kurā gaužas, ka apdraudēta vārda brīvība, ka soctīklos žurnālisti saņem asu kritiku, ka nevar brīvi turpināt, krievināt Latvijas mediju vidi. Šo pozīciju atbalstījusi arī Latvijas televīzija un virkne “pilnīgi neatkarīgo un analītisko” žurnālistu.
Lasīt visu...

12

Sabiedriskais medijs, plurālisms un demokrātija

FotoPirmkārt, mediji nav ceturtā vara, tā ir tā saucamā ceturtā vara. Ieskatāmies Satversmē un redzam, ka mums kā jau demokrātiskā valstī ir trīs varas atzari: likumdevējs, izpildvara un tiesu vara. Tā kā mūsu Satversme neskata medijus kā ceturto varu, tad žurnālistiem un mediju redaktoriem nevajadzētu izturēties tā, it kā viņi oficiāli valdītu, vēl vairāk – ka neviens nedrīkstētu viņus kritizēt par sliktu darbu, piemēram, par pārāk vienpusēju un tendenciozu nostāju notikumu, procesu un personu atainojumā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Atbalstiet mūsu runas brīvību, liedzot to citiem, kuru viedoklis nav ne pareizs, ne svarīgs!

Pēdējo nedēļu laikā Latvijā ir pastiprinājušās jau agrāk novērotas tendences, kas liecina...

Foto

Prezidenta Makrona paziņojumi paver jaunas politikas iespēju

Jāsaka, ka Francijas prezidenta Makrona pēdējo nedēļu paziņojumi attiecībā uz iespējamo spēku izvietošanu Ukrainā, kā arī vārdu apmaiņa ar...

Foto

Labā un ļaunā saknes

Ādolfs Hitlers, atbildot uz žurnālista jautājumu, kāpēc viņu ievēl arvien vairāk un vairāk cilvēku, atbildēja: "Viņi mani izvēlas, jo kaut kur dziļi...

Foto

Krišjāņa Kariņa Briseles scenārija psiholoģiskā kļūda

Tieši pirms Lieldienu brīvdienām Latvijas politisko dzīvi satricināja vietējas nozīmes polittrīce – no amata atkāpās ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš. Tas...

Foto

Nelāgi sanācis IRšiem...

Pirms kāda laiciņa rakstīju, ka abonējamais reklāmas buklets “IR” sācis interesēties par Ogres novadā nodarbinātajiem maniem domubiedriem. Tagad “sensacionālais” raksts beidzot ir iznācis...

Foto

Lieldienas ir labākā atbilde dzīves krīzēm

Lieldienas ir labākā atbilde dzīves krīzēm. Īpaši šobrīd, kad krīžu daudzums pats jau ir pietuvojies krīzes līmenim – politiskā krīze,...

Foto

„Slikto” valodu vaininieki

Krievu valodas noturībā Latvijā vainojami nevis krievi, bet latvieši, un tā ir mūsu, nevis krievu mentalitātes īpašība, kas ar kaimiņu liek runāt viņa...

Foto

Seksuālo attiecību svārsts. Tuvojamies vīriešu ierobežošanas ekstrēmam

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere ir rosinājusi noteikt kriminālatbildību par seksuālu uzmākšanos. “Seksuālā uzmākšanās ir cilvēka cieņas aizskaršana. Tā aptver...

Foto

Nē seksuālai vardarbībai!

Izskatās, ka ejam uz to, ka vīrietis ar sievieti varēs iepazīties un ielaisties tikai tad, ja neviens nav ar citu, ja tas notiek...

Foto

Latvijas Pastu ved uz maksātnespēju

Latvijas Pasta pašreizējā valde (Beate Krauze-Čebotare, Andris Puriņš, Jānis Kūliņš un Pēteris Lauriņš) mērķtiecīgi gremdē Latvijas Pastu....

Foto

Donalds Tramps, Ādolfs Hitlers un dzīve uz muļķu kuģa

2016. gadā, pēc referenduma par Lielbritānijas izstāšanos no Eiropas Savienības un Donalda Trampa uzvaras ASV prezidenta velēšanās...

Foto

Cik nopietnas ir Latvijas spējas pretoties Krievijas agresijai?

Nesenais Nacionālo bruņoto spēku (NBS) paziņojums, ka “Latvijā drošības situācija ir tikpat stabila un līdzvērtīga tai, kāda ir...

Foto

Vai sabiedrība pieprasīja “cūkskandālu” un Gunāra Astras izsmiešanu?

Kļūdījos, domādama, ka Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomei (SEPLP) ir jelkādas iespējas teikt savu “biezo vārdu”, vērtējot sabiedrisko...

Foto

Pēc kulturālas spermas nolaišanas uz krūtīm* progresīvā kultūras ministre ir atradusi jaunu kultūras aktualitāti – iesaistīšanos kultūrā balstītas klimata rīcības draugu grupā

Valdība 19. marta sēdē...

Foto

Aivars Lembergs nekādus Kremļa naratīvus nav izplatījis, toties LSM darbojas Kremļa interesēs

Šī gada 19. martā portāla lsm.lv publikācijā "Lembergs vaino Latvijas valdību "Krievijas provocēšanā"; viņa...

Foto

Uzmācīgie IRši

Pagājušas vien dažas dienas, kopš rakstīju par dažādiem “ķīmiskajiem elementiem”, kas pavada „Jauno vienotību”, un kā vecajā latviešu parunā: “Kā velnu piemin, velns klāt!”...

Foto

Tas, ka cilvēks par nopelnīto naudu var atļauties nogalināt sava prieka pēc, ir tikai apsveicami!

Pazīstu Jāzepu Šnepstu (attēlā) personīgi. Jā, viņš ir kaislīgs mednieks. Dara...

Foto

Vai esi gatavs pievienoties MeriDemokrātiem?

Ļoti skumji, nē - sāpīgi redzēt, kā pasaule jūk prātā. Burtiski! Romas pāvests sludina politisku vājprātu, psihopātu kliķe okupējusi Kremli Krievijā,...

Foto

Krūšturis, spiegi un ietekmes aģenti

Kārtīgam padomju produktam ir pazīstamas anekdotes par padomju spiegu Štirlicu, kuru, pastaigājoties pa bulvāri Unter Den Linden zem Berlīnes liepām, nodod pie krūts...

Foto

Sistēmiskā "pareizuma" vieta atbrīvojas

Pēdējo mēnešu mediju refleksijas uz notikumiem politikā veido dīvainu dežavū sajūtu. Lai kā negribētos būt klišejiski banālam, jāteic, ka vēsturei ir cikliskuma...

Foto

Partnerības regulējums stāsies spēkā, tad arī korupcija noteikti mazināsies

Šodien Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijā uzklausījām Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) un Sabiedrības par atklātību...

Foto

Man izteiktās apsūdzības piesegšanā ir meli

Patiesi sāpīgi bija lasīt, ka Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas (JVLMA) padome izsaka man neuzticību un prasa atkāpšanos. Īpaši sāpīgi –...

Foto

Tā nauda pati iekrita aploksnēs, un tā nebija mūsu nauda, un par aploksnēm mēs neko nezinām, un mūsu darbinieki bija priecīgi saņemt tik mazas algas, kā oficiāli deklarēts!

Reaģējot uz partijas Vienotība biroja bijušā darbinieka Normunda Orleāna pārmetumiem partijai, kas publicēti Latvijas medijos, Vienotība uzsver – partijā nekad nav maksātas aplokšņu algas, un tā stingri iestājas pret...

Foto

Aicinu Saeimas deputātu Smiltēnu pārcelties dzīvot uz Latgali

„Apvienotā saraksta” mēģinājums "uzkačāt" savu reitingu pirms Eiropas Parlamenta vēlēšanām izskatās vienkārši nožēlojami. Neiedziļinoties nedz manu vārdu būtībā,...

Foto

Krievijas apdraudējuma veidi Latvijai 2024. gadā

Pēdējā laikā saasinājusies diskusija par to, kādi militāri riski pastāv vai nepastāv Latvijai. Nacionālie bruņotie spēki (NBS) ir izplatījuši paziņojumu,...

Foto

„Sabiedriskā” medija paustais, ka akadēmijas vadība par kādiem pasniedzējiem ir saņēmusi sūdzības gadiem ilgi, neatbilst patiesībai

Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmija (JVLMA) ar vislielāko nopietnību attiecas...

Foto

Vai Sanitas Uplejas-Jegermanes atkāpšanās izraisīs būtiskas pārmaiņas sabiedrisko mediju politikā?

Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (SEPLP) locekles Sanitas Uplejas-Jegermanes atkāpšanās norādīja uz divām lietām. Pirmā –...

Foto

„Rail Baltica” projekta problēmu risinājums labākajās ierēdņu tradīcijās

Rail Baltica projekta problēmu risinājums labākajās ierēdņu tradīcijās. Vispirms izveidojam tematisko komisiju, kur gudri parunāt un pašausmināties....

Foto

Es atkāpjos principu dēļ

Šodien, 2024. gada 5. martā esmu iesniegusi Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomei (SEPLP) paziņojumu par amata atstāšanu pēc pašas vēlēšanās. Saskaņā ar...

Foto

Nacionālā apvienība rosina attaisnoto izdevumu slieksni palielināt līdz 1000 eiro

Nacionālā apvienība (NA) rosina palielināt gada ienākumu deklarācijā iekļaujamo attaisnoto izdevumu limitu no esošajiem 600 eiro...

Foto

Mūsu modeļa krīze

20.gadsimtā pasaule pārdzīvoja vairākas modeļu krīzes – 1917.gada revolūcija bija konservatīvisma krīze (turklāt ne tikai Krievijā), Lielā depresija bija liberālisma krīze, Aukstā kara beigas...

Foto

Pret cilvēku apkrāpšanu – moralizēšana, bet pret politiķu atdarināšanu – kriminālsods

Uzmanību piesaistīja divi ziņu virsraksti. Abi saistīti ar krāpniecību. Taču ar to atšķirību, ka vienā...

Foto

Sakāve un “viens idiots” – ielas nepārdēvēs

Latvijas Universitātes padomes loceklis Mārcis Auziņš ar Mediju atbalsta fonda finansējumu Kas jauns[i] vietnē publicējis viedokli par krievu imperiālistu Andreja Saharova,...

Foto

Nedrīkst Ropažu pašvaldības finanšu problēmas risināt uz darbinieku rēķina

Jau kādu laiku cirkulē baumas, ka tiek organizēta Ropažu novada domes esošās varas nomaiņa. Šīs runas sākās...

Foto

Vai līdz rudenim gaidāms pamiers?

Drīzumā varēs noskaidrot, cik lielā mērā ir patiesas sazvērestību teorijas attiecībā uz Zeļenska un Baidena nerakstītajām sadarbībām. Šo teoriju ticamība izgaismosies tad,...

Foto

Kā saimnieks pavēlēs, tā runāsim! Galvenais - nedomāt!

Portālā Pietiek.com kādu laiku atpakaļ atļāvos publicēt pārdomas par ASV, Izraēlu. Biju pārsteigts, cik daudzi cilvēki lasa šo...