Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Mūsu lieliskajam pētījumam iztērēti tikai 128 368 eiro

Latvijas Lauksaimniecības universitāte
09.01.2021.
Komentāri (0)

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

gatis

11.01.2021. 14:19

»

Bufete

Par tabulas būtību...


Izlasi pētījumu! Tur ir rakstīts, kad jāmizo un kad nav. Un tur ir arī rakstīts, ka visi dārzeņi pirms salātu un ēdienu izgatavošanas jāmazgā.
Liekas, ka tu esi muļķis, kurš informāciju uztver tikai no attēliem, bet rakstītā teksta jēgu nespēj saprast.

Atbildēt

Bufete

11.01.2021. 13:41

Par tabulas būtību.
Nepareiza, ir kļūdas!
Gurķis arī ir jāmizo (jo, kā jau lielražotais, ne bioloģiskais, gurķis) ir apstrādāts ar kādu ķīmiju - pesticīdiem, fungicīdiem u.t.t., bet paprikai jāizņem sēklas pirms sagriešanas.
Turklāt nav darīts zināms, ka vispirms visi dārzeņi ir rūpīgi jānomazgā.
Pandēmijas apstākļos to pieminēt ir svarīgi. Cilvēki ir tik neapzinīgi!!!

Atbildēt

nu

11.01.2021. 12:18

»

Latvija - neizdevusies valsts

Nevis pamuļķajam elektorātam, bet gan partijnieciņu nepārvaramo vēlmi neielaist valdībā Saskaņu, kura bija ieguvusi visvairāk balsu. Jau pašā sākumā bija skaidrs, ka šis lupatu deķis (pašreizējā koalīcija un valdība) ne uz ko nebūs spējīgs. Paši vainīgi, ar elektorātu nekāda sakara...


vispār pietiek jau saskaņoto pārvaldi Rīgā.Ar ieķīlātām sliedēm un visu sabiedrisko transporta līdzekļu ritošo daļu.Ar Ŗīgas Gaismu, Rīgas ūdeni, Rīgas mežiem, Rīgas siltumu, Rīgas ceļiem, tiltiem un ielām,Rīgas parkiem un dārziem, zemēm zem mājām, pie mājām, un ap mājām. Ar zviedru granīta bruģa aizstāšanu ar ķīnas akmens masas "bruģīšiem", ar Rīgas Namu Pārvaldnieku - labrīt,- tādas lietas kā šodien skaļā par sirmgalvei atņemto dzīvokli, tādas ir simtiem. Kur paliek tie dzīvoklīši, kur tādas tantiņas/onkulīši nomirst? Domājat, valstij vai mājas kopuzkrājumā? Nēee, tur ir daudz kur rakt.Un tur visur "saskaņoti ar gods apzagt Rīgu".

Atbildēt

tyh

11.01.2021. 12:12

oo pavargramatas izdosana maksaa tik dargi?

Atbildēt

mo

11.01.2021. 10:28

»

Es par kariņu

Labs laucinieks ir auksts laucinieks


Tikai nevajag aizmirst, ka visa Rīga pilna ar "lauciniekiem", jo labi ja 1/3 daļa ir īsteni - paaudžu paaudžu rīdzinieki. Un visvairāk lecās tie, kas Rīgā sabraukuši no ārrīgas. Aizmirsuši par savām saknēm.

Atbildēt

lauķis

11.01.2021. 08:38

»

Atriebējs

Kāpēc man jāiet uz vēlēšanām, kurās startē par mani daudz stulbāki cilvēki? Es esmu gudrs un par stulbeņiem nevēlu


Loģiski.Tikai cilvēks pats var izvēlēties savu interešu pārstāvi,nevis komandieri rīkotāju,piekam,deģenerātu.Tikai kopienu likums.Ģimene,dzimta,tauta.Katrs likums kas uzspiests no augšas ir noziedzīgs.

Atbildēt

Atriebējs

11.01.2021. 00:31

»

Andron Mc

A uz vēlēšanām aiziet nespēji


Kāpēc man jāiet uz vēlēšanām, kurās startē par mani daudz stulbāki cilvēki? Es esmu gudrs un par stulbeņiem nevēlu!

Atbildēt

Atriebējs

11.01.2021. 00:20

»

Agrāk man nāca dusmas, bet tagad es godīgi sakot smejos kā kutināts !

Par visu šito NEBEIDZAMO bardaku kas te notiek un masveida valsts izlaupīšanu visnekaunīgākā kārtā laikam atliek tikai pasmieties jo nekas cits vairs neatliek


Jā, vienā brīdī viss būs izzagts. Un vairs nebūs naudiņas ne policijai, ne armijai. Un tad šie zagļi un viņu zaglīgās ģimenes tiks fiziski iznīcinātas un viņu mājas degs tāpat kā 1905.gadā dega muižas un pilis.
Sērkociņi man ir. Esmu arī apbruņojies, ja nu šie mērgļi pretosies. Gaidu tikai to brīdi, kad nozudīs viņu sargi.

Atbildēt

Inga

10.01.2021. 23:24

dīvainību jau te daudz Neparasti, ka viss daiļdarbs tika apspriests Zemkopības ministrijas apamksātā covid kodolpētniecības centra slepenejā centrā, saucot to par LLU organizētajā konferencē “Ražas svētki “Vecauce – 2020”" Vai valdībai ir kaut mazākā nojausma par šo superslepeno covid pētniecības centru un tā fantastiskiem atkklājumiem? Vēsture māca, ka nesen vīenas valsts pasta ministrija izstrādāja bumbiņas, par ko formālā valdība pat nenojauta Mūsu LLU dižpētnieki, akadēmiķi un ordeņnesēji- te taču pavisam cits štimungs visu paveikt

Atbildēt

Agrāk man nāca dusmas, bet tagad es godīgi sakot smejos kā kutināts !

10.01.2021. 22:51

Par visu šito NEBEIDZAMO bardaku kas te notiek un masveida valsts izlaupīšanu visnekaunīgākā kārtā laikam atliek tikai pasmieties jo nekas cits vairs neatliek

Atbildēt

Elementāri

10.01.2021. 21:45

Par ko brīnāties?
Ja 30 gadus zinātnē nekas nav ieguldīts, tad tas ir loģisks rezultāts?
Galvenais, ka visas valdības šo 30 gadu laikā ir deklarējušas zinātni kā prioritāti ekonomikas attīstībai. Kā tur tas saucās? - uz zināšanām balstīta ekonomika? Tikai naudiņu regulāri aizmirsa piešķirt.
Rezultātā ir tas kas ir. Viss loģiski. Arī zinātnieku līmenis ir OK. Viņiem pat kauns nav par šito. No otras puses ghribētu redzēt to purnu, kurš šitādu tēmu ir pasūtījis.

Atbildēt

Koko

10.01.2021. 21:11

Nav noslēpums, ka caur šādiem projektiem var labi nopelnīt organizētājs un tā piesaistītā komanda. Valdība ministrijai piešķir noteiktu naudas daudzumu. Tad ministrija domā, cik projektiem to atvēlēt. Naudas dalītājiem izpratne maza, tādēļ naudas apjoms tiek noteikts uz dullo. Bieži vien padotības iestādēm budžeti pašvaki, tādēļ šādi tiek iedota piešprice. Ja naudas projektam piešķirts daudz, var iesaistīt daudz darbinieku, šis tas paliek arī pāri pašai, šajā gadījumā, LLU. Ja ir noteikti vāji rezultatīvie rādītāji, tiek sagatavots vājš pētījums. Parasti darbinieki iesaistīti pat vairākos prohektos un saskaitot kopā visas darba laika uzskaites tabeles, strādā pat 28 stundas diennaktī. Nākamā problema ir eksperti, kas vērtē pētījumu. Ja tie ir ministrijas cilvēki, uzrakstīs, ko viņiem liks, jo par sliktu projekta rezultātu var nākties to atmaksāt budžetā, bet nauda ta iztērēta. Ja piesaista ekspertu no malas, tad arī var piemērot teicienu: kas maksā, tas pasūta mūziku. Jebkurā gadījumā, gali ūdenī, jo objektīvs vērtējums nedrīkst parādīties. Līdzīgs stāsts ir par medus, piena, dzērveņu reklamēšanu/popularizēšanu Latvijā. Tāmes skatoties var galvu saķert, bet viss aiziet griezdamies!

Atbildēt

izcila 'zinātne'

10.01.2021. 20:09

nav brīnums, ka vakcīnas noliedz, visa pasaule glupa, vakcinējas, daugavpils kalbiņi gudrāki

Atbildēt

Es par Reiru!

10.01.2021. 19:26

»

!

kur lauciniakes, tur mēsli


Visvairāk mēslu pieražo rīdzinieki. Tonnām. Rajoni attīrīšanas staciju tuvumā smird trakāk kā cūku kūtī laukos.

Atbildēt

!

10.01.2021. 19:06

»

Es par kariņu

Labs laucinieks ir auksts laucinieks


kur lauciniakes, tur mēsli

Atbildēt

Juris

10.01.2021. 19:04

»

zane

To, ka AirBaltic atgrūda miskastē 500 miljonus, visi gan ir aizmirsuši


Būs vēl jāiegulda 1-1,5 miljardus. Un ieguldīs, jo latviešu bauri bezspēcībā to ļaus un zaglīgo valdību negāzīs. Mēs esam vareni, mēs spējam maksāt!

Atbildēt

zane

10.01.2021. 17:44

To, ka AirBaltic atgrūda miskastē 500 miljonus, visi gan ir aizmirsuši

Atbildēt

zose

10.01.2021. 17:42

Nu ja Ķīnas kāposta vietā būs parastais kāposts, arī nekas slikts nenotiks

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

10.01.2021. 16:40

»

:-(

AIZVERIES! Kariņş ar savu intelektu ir vienigais, kuram ir pacietība un spējas savaldit şo valdibu, kura, pateicoties pamuļķajam elektoratam, ir vissliktaka pec neatkaribas atjaunoşanas


Nevis pamuļķajam elektorātam, bet gan partijnieciņu nepārvaramo vēlmi neielaist valdībā Saskaņu, kura bija ieguvusi visvairāk balsu. Jau pašā sākumā bija skaidrs, ka šis lupatu deķis (pašreizējā koalīcija un valdība) ne uz ko nebūs spējīgs. Paši vainīgi, ar elektorātu nekāda sakara.

Atbildēt

Es par kariņu

10.01.2021. 16:36

Labs laucinieks ir auksts laucinieks.

Atbildēt

Attīstībai/PAR! biedre

10.01.2021. 15:59

»

:-(

AIZVERIES! Kariņş ar savu intelektu ir vienigais, kuram ir pacietība un spējas savaldit şo valdibu, kura, pateicoties pamuļķajam elektoratam, ir vissliktaka pec neatkaribas atjaunoşanas


Kariņa vietā mierīgi var likt Mārtiņu Bondaru. Būs daudz labāk. Bondaram, atšķirībā no Kariņa, ir gan izglītība, gan praktiska pieredze uzņēmējdarbībā. Un Bondaram ir Hārvardas izglītība - pat labāks līmenis nekā hārdvardietim Pavļutam.

Atbildēt

Šupļibska

10.01.2021. 15:50

Maksājiet vairāk nodokļus naivā tauta, lai mēs varētu tos izzagt !

Atbildēt

Levitz

10.01.2021. 14:18

Nemuldēt! Ir veikts izcils pētījums! Pats Kariņs man tā teica,un Žolinska tur esot piedalījusies!

Atbildēt

Harijs Poters

10.01.2021. 13:24

IMHO - ar Covidu "pētījumam" nekāda sakara nav. Bet tas ir ļoti laba kursa darba līmeni, tāpēc to studentiņu, kurš to sarakstījis, var droši pārcelt nākamajā kursā. Nu, varbūt arī diplomdarba līmenus :)

Atbildēt

Bars un barveži

10.01.2021. 13:21

»

Aģents 007

Starp siles brāļiem atšķirību nav. Atšķirības ir tikai baru nosaukumos un barvežos. Bet suga viena un tā pati


4. maija komunistu, čekistu, organizētās specdienestu CIP un Mossad 10.01.2021. 12:55

to ha-ha
Tie,kas gribēja brīvu Latviju, tie arī to dabūja. Tikai tie vienmēr mācējuši labi runāt un ilgoties pēc idejas realizēšanas. Tiem nekad nav bijusi sajēga par tautsaimniecību. Piedevām vēl liela skaudība pret citu latvieti, kuram iet nedaudz labāk...

cionistu valsti ar klubu21- “filtrācijas nometni” noderīgiem idiotiem E. Levits, viens organizētās pārnacionālo finanšu struktūru noziedzības elementiem jau tad iefiltrējās Pilsoņu komitejās, tās sagrāva, uzdeva 4. maija valsti par “atjaunoto 18. nov. republiku”, kļūstot par VP, murgoja par latviešu kultūru, ko pielieto vēl šodien maldināšanai- ar viņa akceptu notika noziegums pret cilvēcību Latvijā - 13. martā 2020. g. LV ar E. Levita akceptu slepeni atteicās ANO no cilvēktiesību ievērošanas. Līdzzinātāji J. Bordāns, J. Jansons, K. Kariņš, I. Viņķele.

Šīs noziedzīgās E. Levita rīcības rezultātā radās biedrība “Sabiedriskie Satversmes sargi”, kuri rīkoja 12.12.2020. Tautas sapulci, uzaicinot K. Kariņu un E. Levitu, kuri neierodoties, sev paši faktiski parakstījuši spriedumu.

Pret Tautas sapulces organizētājiem VDD uzsāka teroristisku darbību, ar VID starpniecību uzsākot vajāt šīs personas kā uzņēmējus, liedzot cilvēktiesības izvēlēties uzņēmējdarbības veidu.

E. Levita noziedzīgās darbības sastāvs VP amatā pret cilvēcību Latvijā, ignorējot Satversmē noteiktās pilsoņu tiesības, ir pilnā mērā nostiprināts ar neapgāžamiem pierādījumiem, nav pārsūdzams.

Līdzīgi ir ar K. Kariņu, kurš personīgi pēc PVO ieteikuma, ignorējot LR Satversmē noteiktās pilsoņu tiesības, ar savu rīkojumu vienpersoniski uzdeva Veselības ministrijai sastādīt “pūļa vakcinācijas plānu”.

Līdzīgi ir ar I. Viņķeli - I. Viņķeles uzdevums un pienākums bija ievērot LR Satversmē noteiktās pilsoņu tiesības un nesastādīt K. Kariņa uzdoto “pūļa vakcinācijas plānu”.

Līdzīgi ir ar D. Pavļutu - ignorējot LR Satversmē noteiktās tiesības, D. Pavļuts kā veselības ministrs agresīvi turpina I. Viņķeles uzsākto plānu - ar teroru un melu propagandu.
Atbildēt
nekas zviedriem, lietuviešiem nepieder 10.01.2021. 12:37
»
to ha-ha
Tie,kas gribēja brīvu Latviju, tie arī to dabūja. Tikai tie vienmēr mācējuši labi runāt un ilgoties pēc idejas realizēšanas. Tiem nekad nav bijusi sajēga par tautsaimniecību. Piedevām vēl liela skaudība pret citu latvieti, kuram iet nedaudz labāk...

viņi kā Bondars Krājbankā tēloja latvieti. Protams, noziedzīgā organizētā noziedzība, tās patiesā labuma guvēji nekad nav zināmi.

Piem. noziedzīgās organizētās noziedzības “specdienesta” Mossad gada budžets globālās “ebreju impērijas trīs standartu” ieviešanai ir 350 milj usd gadā. Par piemēru, pašlaik tikai viena LV tikai par parādu procentiem maksā vairāk par 1 milj. € dienā - t.i. LV viena pati ar saviem parādu procentiem vien uztur visu Mossad organizēto noziedzību. Un tad brīnās, ka pensijas mazas un mazos uzņēmējus iznīcina, un ka Saeimā nonāk ar katru sasaukumu aizvien debilāki radījumi, kuri balsojumā par likumiem kļūst par marionetēm ar vid algu 2000 € mēnesī.

Meroni finansēja KPLV, lai kaut kāds tur S. Ģirģens būtu VDD pārraugs utt. Kas finansē ar ziedoj. citas partijas, mēs nezinām. Tikai Saeimā nonāk debilākie un vadāmie.

Atbildēt

mo

10.01.2021. 13:18

Laikam esmu stulba, bet pat ar savu maģistra grādu tā arī nesapratu, kāds tam pētījumam sakars ar Covid-19 mazināšanu.

Atbildēt

gatavība

10.01.2021. 13:12

Šis jau tikai sākums - nāks RTU un Rēzekne palīgskolas īsteno šuplotronu daiļdarbi - sējumos un laidienos. Tad tik turaties!

Atbildēt

Aģents 007

10.01.2021. 12:44

»

Patriots

Tur jau noteikti arī LOSP ir savu roku pielicis. LLU esot strādājuši kopā ar lauksaimnieku organizācijām...


Starp siles brāļiem atšķirību nav. Atšķirības ir tikai baru nosaukumos un barvežos. Bet suga viena un tā pati.

Atbildēt

:-(

10.01.2021. 12:33

»

Attīstībai/PAR! biedre

Filoloģija ir zinātne par kādas tautas valodu un literatūru. Tā ir cieši saistita ar literatūru, vēsturi un valodniecību. Klasiskā filoloģija ir grieķu, latīņu un sanskrita valodas filoloģija...


AIZVERIES! Kariņş ar savu intelektu ir vienigais, kuram ir pacietība un spējas savaldit şo valdibu, kura, pateicoties pamuļķajam elektoratam, ir vissliktaka pec neatkaribas atjaunoşanas

Atbildēt

Attīstībai/PAR! biedre

10.01.2021. 12:04

Filoloģija ir zinātne par kādas tautas valodu un literatūru. Tā ir cieši saistita ar literatūru, vēsturi un valodniecību. Klasiskā filoloģija ir grieķu, latīņu un sanskrita valodas filoloģija.

Ja cilvēkam ir tikai zināšanas par valodu un literatūru - kā viņs spēj pārvaldīt valsti? To mēs redzam kā spēj - katastrofāli!
Kariņa vietā nepieciešams jauns premjers. Mums pēc vīrusa vajadzēs ekonomisko izrāvienu un nevis skaistas runas par latviešu valodu, vaimanas par valodas lēnu izzušanu un raudulīgus stāstus par nelaimīgajiem latviešu dzejniekiem!

Atbildēt

Attīstībai/PAR! biedre

10.01.2021. 11:59

»

klimpa

Izbijušais zinātniek- FILOLOĢIJA nevis filaloģija, iekriti, Štirlic! Cik klases esi beidzis patiesībā


Visi filologi ir plānā galdiņa urbēji, kuri parazitē uz nodokļu maksātāju naudas! 2 slavenākie Latvijas filologi: Kariņš un Šuplinska.

Atbildēt

Nodokļu maksātājs

10.01.2021. 11:55

Noteikti kāds “zinātnieks” tur ir kādam politiķim pietuvināta persona. Vērts papētīt. Citādāk tādas lietas pie mums nemēdz notikt

Atbildēt

lasītājs

10.01.2021. 11:06

Neko vairāk jau never gaidīt, ja nozare ir gadu desmitiem bandītiska. Bandītiska ir arī Pilvere - ZZS hūtenieku Brigmaņa, Dūklava, u.c. veco "dārzeņu asortu" sastāvdaļa

Atbildēt

Pēteris Apīnis

10.01.2021. 11:06
Laucinieki ir jāsit !

Atbildēt

Secinājums

10.01.2021. 07:02

Dārzeņu asorti.
Tur vairāk nekas nav piebilstams(LLU).

Atbildēt

Es

10.01.2021. 06:34

Parasta apzagšanās, pēc boršča uzvārīšanas. Par to jāinformē arī draugi ārvalstīs un EK.

Atbildēt

wow

10.01.2021. 06:31

Nu, tas ir tikai pētījuma pielikums, izcelt to kā kaut ko pētījumu raksturojošu ir supertendenciozi.

Atbildēt

Neizdevusies valsts L.

10.01.2021. 05:39

Vai es drīkstu rakstīt, ka man ir kauns pašam par savu valsti? Drīz jau tādiem jeremejeviem un pļaviņiem te nebūs vairs ko diskredidēt un apdraudēt, jo debilisms pats izdarīs savu darbu. Nožēlojami.

Atbildēt

Latvijas līmenis kā veiksmīgai valstij

10.01.2021. 05:29

Saeimas starpdisciplinārās apakškomisijas koordinācijas padomes augstākajā plēnumā tika atbalstīta burkānu mizošana ar nazi un kāpostu štovēšana vārāmajā katlā, kā eksakto zinību apguvē obligāti iekļaujama mācību programma maģistra grāda studiju kursu studentiem un obligātajām zināšanām, stājoties darbā valsts pārvaldē.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

10.01.2021. 02:51

Lielbritānijas zinātnieki ir noskaidrojuši …? :)

Atbildēt

Es

10.01.2021. 01:55

Vai kāds ir spējīgs izskaidrot, kāds sakars ir šī garadarba 3.nodaļai-tai, kurai par godu tapušas ģeniālās receptes un salātu shēmas, ar konkrētā pētījuma (darba) mērķi?
Saprotu, ka tas ir melnraksts, bet no melnraksta top tīrraksts!

Atbildēt

vai tad

10.01.2021. 01:24

tā ir tik liela nauda. Ja lielākā pensija ir ap 19000€ mēnesī...

Atbildēt

Patriots

09.01.2021. 23:40

»

Kūtiņas zelts

Te jau tikai Suplinomoikas interantional Oy ziediņi... tikai ziediņi, laia arī īpaši padziļināti priekšnieko no visa'kā, sākot ar lauku miljonāru klubuņu Zemnieku saeima un pat aitio audzētāju virsvadoņi, skauti no lielopu audzētājjuu biedrības-- dižzinātniski pamatotas mērķgrupas. Nav te nekādi figļi...


Tur jau noteikti arī LOSP ir savu roku pielicis. LLU esot strādājuši kopā ar lauksaimnieku organizācijām.
LOSP direktors Edgars Treibergs bieži izshēmo naudu ar saviem ZZS partijas biedriem.
Treibergs ir ZZS biedrs un Pilvere arī ir ZZS biedre. Nesaprotu tikai kāpēc tas idiots Gerhards no Nacionālās apvienības pieļauj ZZS darboņiem šeptēties

Atbildēt

Loģisks rezultāts

09.01.2021. 23:34

debilas valsts pārvaldes debilajām reformām, īpaši izglītībā ar Debilizacijas un profanācijas ministriku - IZM, priekšgalā

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Pret cilvēku apkrāpšanu – moralizēšana, bet pret politiķu atdarināšanu – kriminālsods

FotoUzmanību piesaistīja divi ziņu virsraksti. Abi saistīti ar krāpniecību. Taču ar to atšķirību, ka vienā gadījumā stāsts ir par iespējamu kaitējumu potenciālajiem tautas priekšstāvjiem un par to piemērojamu bargu sodu, bet otrā – jau notikušiem kaitējumiem, tā teikt, vienkāršajiem cilvēkiem un nesodāmību par to.
Lasīt visu...

21

Sakāve un “viens idiots” – ielas nepārdēvēs

FotoLatvijas Universitātes padomes loceklis Mārcis Auziņš ar Mediju atbalsta fonda finansējumu Kas jauns[i] vietnē publicējis viedokli par krievu imperiālistu Andreja Saharova, Mihaila Ļermontova un Aleksandra Puškina, kā arī citu Krievijas impērijas rusifikācijas iespaidā radušos ielu pārdēvēšanu. Profesora nostāja ir noraidoša: “Vai tāpēc visu šo vēstures daļu dzēsīsim ārā? Es te būtu uzmanīgs un katru šādu lēmumu rūpīgi pārdomātu. Mums ir komplicēta, brīžiem ļoti pretrunīga vēsture, kas saistīta ar mūsu kaimiņu.”
Lasīt visu...

21

Nedrīkst Ropažu pašvaldības finanšu problēmas risināt uz darbinieku rēķina

FotoJau kādu laiku cirkulē baumas, ka tiek organizēta Ropažu novada domes esošās varas nomaiņa. Šīs runas sākās ap to laiku, kad noslēpt Ropažu novada finanšu problēmas vairs nebija iespējams. Šobrīd, lai pašvaldība varētu savilkt galus kopā, tiek ļaunprātīgi iznīcinātas kapitālsabiedrības, nemaksājot par veiktajiem darbiem.
Lasīt visu...

21

Vai līdz rudenim gaidāms pamiers?

FotoDrīzumā varēs noskaidrot, cik lielā mērā ir patiesas sazvērestību teorijas attiecībā uz Zeļenska un Baidena nerakstītajām sadarbībām. Šo teoriju ticamība izgaismosies tad, ja tuvākajā laikā sāksies miera sarunas, - pirmās pazīmes steidzamu sarunu taustāmiem iemesliem ir pamanāmas.
Lasīt visu...

12

Kā saimnieks pavēlēs, tā runāsim! Galvenais - nedomāt!

FotoPortālā Pietiek.com kādu laiku atpakaļ atļāvos publicēt pārdomas par ASV, Izraēlu. Biju pārsteigts, cik daudzi cilvēki lasa šo portālu. Daži, sauksim tos par “īstiem patriotiem”, kas balso par Vienotību un patiesi tic, ka vara visu dara pareizi un cilvēku labā, sarunā teica - kāpēc ienīsti amerikāņus un ebrejus? Nē, man riebjas ASV un Izraēla, divas terorismu izplatošas organizācijas. Cilvēkus, kuri dzīvo teroristu pārvaldītajās teritorijās, es neienīstu, man viņu žēl. Stokholmas sindroms ir nopietna mentāla problēma.
Lasīt visu...

21

Šprotes nepieņems cūku labturības prasības

FotoJa kādam ir klusas aizdomas, ka mēs te sēdēsim un gaidīsim vēl vienu okupāciju – jums ir jālasa tālāk. Ja kāds domā, ka virsrakstā pieminētais dzīvnieks ir nacionālā naida kurināšana – lasiet, lasiet… Starp citu, likums par cūku labturības prasībām ik pa laikam tiek pilnveidots. Meklējiet rakstos. Kas attiecas uz šprotēm – tās ar cūkām kopā neiet ne pēc dzīvesveida, ne pēc garšas. Un jūs labi saprotat, ko šo rindu autors ar to ir domājis.
Lasīt visu...

6

Ja reiz prezidents dod „mājienu ar mietu”, tad mēs, protams, atvainosimies

FotoLsm.lv 24.februārī Ukrainas kara gadadienā savā komiksu sadaļā publicēja autores Gundegas Evelones "Cūku komiksu" ar nosaukumu "Ukrainai ir jāuzvar". Šie komiksi ir zīmējumi par aktuālo Latvijā un pasaulē. Komiksam ir sava "cūku" izcelsmes leģenda, kas atrodama pie katra jaunākā komiksa. Faktiski cūka komiksā var būt ikviens no mums. 
Lasīt visu...

21

Izglītības reforma kā valsts pārvaldes vājuma spoguļattēls

FotoProblēmas VAS “Pasažieru vilciens” darbībā un neauglīgās diskusijas par skolu reformu kārtējo reizi apliecina valsts izpildu varas ieslīgšanu pamatīgā attīstības krīzē, taču šis fakts netiek īsti pat atzīts. Līdz ar to iztrūkst kritiskas analīzes.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vai birokrāts - mūsu kungs?

Domājams, katram no iedzīvotājiem kādreiz ir iezibsnījusi doma, kāpēc ir jāmaksā nodokļi? Nodokļu maksāšanas jēga būtībā ir savākt resursus tajās...

Foto

Nepieciešamais ļaunums – 2. daļa: derīgie idioti un jātnieki bez galvas

Ļenins aktīvākos fanus partijas iekšējās sarunās nekautrējoties mēdza saukt par noderīgajiem idiotiem - poļeznije idioti...

Foto

Karš kibertelpā

Krievijas Ārējās izlūkošanas dienests (SVR) ir izmantojis ievainojamību, kas tika atklāta 2023. gada sākumā populārā Čehijas programmatūras giganta “JetBrains” produktā....

Foto

Gauss – kas viņš ir? Vairāk Ostaps Benders vai Maikls O’Līrijs?

Patiesības mirklis par airBaltic spējām segt obligāciju saistības arvien tuvāk. Attiecīgi arī Gausa retorika arvien nepārliecinošāka un...

Foto

Ak, eglīte...

Pēdējās darbdienās pirms Ziemassvētkiem netālu no manām mājām parādījās trīs hektāru kailcirte egļu mežā vietā, kur to galīgi nebiju gaidījis. Līdz likumā noteiktajam galvenās...

Foto

Tramps esot atkal ko sliktu pateicis. Iespējams. Tomēr - kas notiek Latvijā?!

Katrā valstī ir "stratēģiski svarīgas" jomas. Diemžēl, vērtējot savus kolēģus, ārstus un viņu absolūti...

Foto

Saeimas deputāti pamazām sāk kaut ko nojaust

Redzot grūti un ļoti dārgi risināmo problēmu apjomu Satiksmes ministrijā, deputāti beidzot nonāca pie atskārsmes, ka ir stipri nokavējuši...

Foto

Nu nevarēja jau cerēt, ka Latvija nesaķers šo „progresīvo” infekciju, bet gan jau pāries arī tā

Bet, klau, esot tādi "progresīvie". Cik lasu soctīklos, tādas sniegpārslas,...

Foto

„Vienotība” ir kā gangrēna uz kādas no ekstremitātēm, kas ir jāamputē, atdalot to no ķermeņa - tautas

Politiskā komunikācija ļoti ietekmē sabiedrības viedokļus un uztveri. Kas...

Foto

Par jaunā „Rail Baltica” dzelzceļa tilta būvniecību: naudas nav, taču būvējam!

Vismaz uzbūvēsim trīs labā krasta balstus ar laidumiem, un tad jau redzēs, varbūt pat saimniecībā...

Foto

"Latvijas pasta" nesmukumi, jeb Linkaita saimniekošanas rezultāti Satiksmes ministrijā nebeidz pārsteigt

Nule pēc virknes skandālu atkāpās "Latvijas pasta" padome. Tā tam arī vajadzēja būt, taču kurš...

Foto

Krievu latvieši, nevis Latvijas krievi: latvietībai jākļūst par lipīgu, pievilcīgu zīmolu

Raksta beigās piedāvāšu neizmantot "Latvijas krievu" vai "Latvijas ukraiņu" terminus, kad runājam par Latvijas pilsoņiem....

Foto

Viss ir lieliski, tikai neprasiet mums neko par tiem 200 miljoniem eiro, ko mums vasarā atkal vajadzēs no nodokļu maksātāju kabatas!

Apkopojot 2023.gada nozīmīgākos statistikas datus...

Foto

Dzintars izēd Kiršteinu - un kas tālāk?

Vēl tikai slinkais nav uzrakstījis par Aleksandra Kiršteina izlingošanu no pašpasludinātās nacionālās apvienības (NA). Iespraudīšu arī savus ķešā aizķērušos...

Foto

Kāpēc LTV nespēj un nevēlas raidījumus organizēt efektīvi un operatīvi?

Latvijas televīzija aktīvi jau vairākas dienas reklamē 6.februāra raidījumu ar konkrēta "viesa" piedalīšanos. Viņš nav izcils zinātnieks,...

Foto

"Pasažieru vilciena" valde atrod "pārmijniekus"

Izcils „ViVi” valdes paziņojums! Tikai vienā teikumā ir izdevies pierādīt visu savu nekompetenci. AS "Pasažieru vilciens" jaunajai padomei laikam vairs nebūtu...

Foto

Briškena politiskās bezatbildības un profesionālās nespējas dēļ ir apdraudēta turpmākā Latvijas reģionu ekonomiskā attīstība

Nacionālā apvienība (NA) rosina izteikt neuzticību satiksmes ministram Kasparam Briškenam (Progresīvie), to...

Foto

Re, cik smuki es varu izteikties arī par skolu slēgšanu (bet tās vienalga tiks slēgtas)

Skola ir kas vairāk par ēku pagasta vai pilsētas vidū. Diskusijām...

Foto

Ja iedzīvotājiem jāgatavo sava 72 stundu soma, tad sabiedrība grib redzēt, kā savu “somu” kārto valsts

72 stundu soma un klausies radio! Mani šis nemierina. Ne...

Foto

Gulags pie apvāršņa

Krievijas Valsts domes valdošās frakcijas “Vienotā Krievija” deputāts ar ģenerāļa uzplečiem Andrejs Guruļovs neslēpj, ka jāatjauno gulaga tipa nometnes, lai tie, kas iekšzemē...

Foto

Skola, kurai paveicās

Varbūt zinošie apzinās, ka tuvojas kas neizbēgams, un tāpēc, laikus atkāpjoties, tiek "dedzināti tilti", vien žēl, ka šīs ugunis mums tiek pasniegtas kā nepieciešamība mūsu tumsonības...

Foto

Pilnmēness mistērijas

To, ka Mēnesim ir ietekme uz planētas Zemes dzīvi un arī cilvēku psihi, mūsu senči tika pamanījuši jau sen. Latvijā dzīvojošiem ir it sevišķi...

Foto

Svarīgi nekļūt atkarīgiem no svešas žēlastības!

Ir kāds vēsturisks janvāra datums, kuru parasti aizēno gan barikāžu laiks, gan, mazliet mazāk, arī 13.janvāra nemieri. Gan nesenie, gan...

Foto

Par atbildību pašreizējā haosa un nebūšanu sakarā pasažieru vilcienu satiksmē

Tā kā 15 gadus nostrādāju VAS "Latvijas dzelzceļš" atbildīgā amatā, tad man ir gana daudz pieredzes...

Foto

Krišjānis Kariņš kļūst par apkaunojumu Latvijas politikai un arī savai partijai

Saeimas deputātu grupas vizīte Ķīnā un Krievijas graudu tranzīts caur Latviju pēdējās nedēļās ir politiskās...

Foto

Atkal

Atkal zobens pacēlies pār dažām skolām, šoreiz Kurzemes pusē. Aizķēra, jo vienā no tām savlaik esmu strādājusi. Laikam vēršot ciet. Nē, vēl jau nekas neesot...

Foto

Īss komentārs par uzņēmēja Guntara Vītola izteikto viedokli “airBaltic” un tā nulles vērtības sakarā

Viss ir pareizi, un žetons Guntaram par drosmi, tikai jebkuram cilvēkam, kuram...

Foto

Kas mums pieder?

Valsts esot mēs, mēs esot bagāti - mums pieder meži, vien koku cenas mums ir augstākas kā Norvēģijā un Zviedrijā, mums pieder spēkstacijas,...

Foto

Vienu "sabiedrisko" mediju mums būs daudz vienkāršāk kontrolēt un komandēt nekā divus!

Ceturtdien Saeimā galīgajā lasījumā gandrīz vienprātīgi atbalstīja Latvijas Radio un Latvijas Televīzijas apvienošanu no...

Foto

Tā kā KNAB Straume ir piebarots, Kariņš bez bažām var par nodokļu maksātāju naudu doties priekšvēlēšanu braucienā uz Valmieru

2024. gada 17. janvārī ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš dosies reģionālajā...