Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Biedri Staļin, laiks tikt galā ar tautas ienaidniekiem!

Šis Solovjovs brunčos ir Latvijas radio galvenā redaktore, kas aicina beidzot tikt galā ar “ķengu portāliem”, kuri, lūk, atļaujoties diskreditēt augstākās amatpersonas, izmeklētājus un prokurorus.

Foto

Mūsu lieliskajam pētījumam iztērēti tikai 128 368 eiro

Latvijas Lauksaimniecības universitāte
09.01.2021.
Komentāri (0)

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

kizģec

09.01.2021. 23:02

ja nav mazo saimniecību

Atbildēt

Sētnieka vietas vakance

09.01.2021. 22:28

»

ho

Ir bijuši gadījumi sludinājumos, kad sētniekiem prasa ne tikai obligātas krievu un pat angļu valodas zināšanas, bet arī augstāko izglītību


Izraēlas vēstniecībā. Prasības - nesaprast ivritu, ļoti labi pārvaldīt angļu, ķīniešu, krievu. Vēlams grāds PDKP vēsturē, finansēs un IT tehnoloģijās.

Atbildēt

xxx

09.01.2021. 22:19

Mazgat nevajag?

Atbildēt

ho

09.01.2021. 21:58

»

Kādreiz zinātnieks un pētnieks

šodien LV m nājas sētnieks


Ir bijuši gadījumi sludinājumos, kad sētniekiem prasa ne tikai obligātas krievu un pat angļu valodas zināšanas, bet arī augstāko izglītību.

Atbildēt

Iz pieredzes

09.01.2021. 21:54

»

RPIVA absolvents

LLA mācās klauni-lopu dakteri,Aizsardzības


Pirms gadiem 10 uz RPIVU pēc 12.klases aizgāja pašas stulbākās meitenes, jo nevienā citā augstskolā šīs par valsts budžeta līdzekļiem nevarēja tikt. Un viņas bija no laukiem.
Un uz RPIVU devās mācīties lauku bērnudārzu audzinātājas, jo audzinātājām pēkšņi pieprasīja augstāko izglītību. Audzinātājas stāsta, ka nav mācījušās, bet ieskaites un eksāmenus nopirkušas.
Varu saderēt, ka RPIVA absolvents ir pediņš, jo uz RPIVU devās studēt vai nu meitenes un sievietes, vai pediņi.

Atbildēt

RPIVA absolvents

09.01.2021. 21:45

»

kadreiz beidzu LLA

tad tur bija reali profesori ,zinatnieki,tagad RPIVA absolventi rullee ,pilii kaapostu


LLA mācās klauni-lopu dakteri,Aizsardzības
ministri!:))....kur ir tie reālie profesori?
....kādreiz beidzu LLA!!???....lauķu leksika!:))

Atbildēt

Palmu eļļas fans

09.01.2021. 21:44

Pētījums veikts pārtikas ķēžu noturības stiprināšanai.

Atbildēt

3-kārt nožēlojami

09.01.2021. 21:32

Nožēlojami, ka ko tādu kāds uzdrīkstās spēt "izbīdīt" un realizēt pandēmijas laikā, kad pirmām kārtām būtu jākonsolidē visas pieejamās finanses aizvērto biznesu un bez darba palikušo atbalstam, regulāro maksājumu "iesaldēšanai" utml lietām. Nožēlojami, arī tāpēc, ka tikai diemžēl sapņos kāds varētu tikt reāli sodīts par šadu bezjēdzīgu līdzekļu šķiešanu valstij smagos apstākļos. Nožēlojami, ka pret ko tādu mēs varam tikai papīkstēt medijos, nevis panākt reālu saukšanu pie atbildības.

Atbildēt

Haralds

09.01.2021. 21:17

Kaut kā neticu!Tik monumentāls gadsimta foliants ar fundamentāliem jaunatklājumiem un viss par"kapeikām"!

Atbildēt

Izbijis zinātnieks

09.01.2021. 21:06

»

Zinošais

neko vairāk jau never gaidīt, ja nozare ir gadu desmitiem badināta! Savukārt lielais augstskolu skaits ir pildījis tikai to administrāciju un tai pietuvināto kabatas, par zināšanu līmeni nedomājot nemaz...


1. Pilnīgi pareizi - reālie darba darītāji saņem grašus. Es šī iemesla dēļ pametu augstskolu, jo ar doktora grādu pelnīju nedaudz virs minimālās algas.
2. Administrācija saņem ļoti labas algas. Ne tikai rektori. Atcerēsimies NA ielikteni Baibu Broku, kas būdama administrācijas darbineice un būdama pietuvināta LU rektoram - par darbu LU, ja nemaldos, gadā saņēma 60 000 eiro.
3. Rezulāts tāds, ka ir ļoti maz gan jauno zinātnieku, gan docētāju. Pienāks brīdis, kad vecie vairs nevarēs un tad reāli nebūs kas strādā augstskolā. Diemžēl, bet paaudžu nomaiņa praktiski nenotiek.

Atbildēt

Haralds

09.01.2021. 21:04

Izglītība Latvijā degradējas"septiņjūdžu"soļiem.Ne tikai augstskolu diplomus, bet arī mācībspēku un zinātnieku rangus tirgo par naudu!Arī ieskaites un eksāmenus.Atšķirības nekādas-visi no Purmsātiem!

Atbildēt

Jā, bet

09.01.2021. 20:42

Šis ne tuvu nav pirmais tāds "pētījums", kur tā nodokļos nomaksātā naudiņa ir veiksmīgi apgūta. Iespējams, ka demokrāijai tālāk attīstoties, vairs pat šādi "pētījumi" nebūs jāinscinē. Pareizie cilvēki vienkārši sadalīs savā starpā viņu sfērai iedalītās naudas summas un viss. Tā arī būtu pareizāk. Kam lieki tos papīrus smērēt.

Atbildēt

Zinošais

09.01.2021. 20:41

neko vairāk jau never gaidīt, ja nozare ir gadu desmitiem badināta! Savukārt lielais augstskolu skaits ir pildījis tikai to administrāciju un tai pietuvināto kabatas, par zināšanu līmeni nedomājot nemaz.
Vai kāds padomlaikā varētu iedomāties ka varēs turpināt macības ar nenokārtotiem parādiem, bet šobrīd tas ir iespējams pat budžeta programmās !

Atbildēt

MMM

09.01.2021. 20:37

»

Izbijis zinātnieks

Latvijas augstskolas nav spējīgas nodarboties ar zinātni, jo daudzi zinātnieki, no vārīšanās savā sulā un dzīvojot diezgam pieticigu materiālo dzīvi, ir palikuši aprobežotu un truli, un pati lielākā problēma - mums nav spēcīgas ražošanas uz kurieni zinātniskos pētījumus pārnest un kur varētu ražot zinātnē...


Viss pareizi, taču mainīties vajag no iekšām, bet tas nav vairs iespējams, jo tiem nabagiem pat to santīmu neredzēt. Pie tam, ja kāds no ārs tur iejauksies uzreiz tiks apdirsts par zemkopi, lopkopi, jo redz mēs visi esam ar grādiem, tas nekas, ka visa zinātniskā pētniecība aprobežojas ar receptēm un pētījumiem vīru saimniecībās.

Atbildēt

kadreiz beidzu LLA

09.01.2021. 20:27

tad tur bija reali profesori ,zinatnieki,tagad RPIVA absolventi rullee ,pilii kaapostu

Atbildēt

Izbijis zinātnieks

09.01.2021. 20:23

»

Jota

Nav taču pamata šaubīties, ka ministre Šuplinska ir ļokti gudra, ļoti


1. Šuplinska šos pētījumus neveica, bet iedeva tiem naudu.
2. Šuplinska arī ir piemērs tam, kas notiek, ja pie varas tiek cilvēks ar šaurām un pētniecības laukā ierobežotām zinātnieka smadzenēm.
Šuplinska, ja nemaldos, ir doktore filaloģijā un izbijusi profesore. Iespējams, filaloģiskajos jautājumos viņa ir izcili gudra, bet kā ministrijas vadītāja - ar spriestspēju Latgales govju slaucējas līmenī.
Iespējams, reāla slaucēja būtu pat labāka ministre - nebūtu augstprātīga, ieklausītos skolotājos un gan par skolotājiem, gan skolēniem rūpētos kā par savām raibaļām. Šuplisnka nedomā ne skaitļos, ne raibaļās, ne vizuālajos tēlos - viņā domā filaloģiskos terminos, kas vienkārša civēka un pat ministra dzīvē nav vajadzīgi.

Atbildēt

Jota

09.01.2021. 20:13

Nav taču pamata šaubīties, ka ministre Šuplinska ir ļokti gudra, ļoti.

Atbildēt

Kūtiņas zelts

09.01.2021. 20:11

Te jau tikai Suplinomoikas interantional Oy ziediņi... tikai ziediņi, laia arī īpaši padziļināti priekšnieko no visa'kā, sākot ar lauku miljonāru klubuņu Zemnieku saeima un pat aitio audzētāju virsvadoņi, skauti no lielopu audzētājjuu biedrības-- dižzinātniski pamatotas mērķgrupas. Nav te nekādi figļi-migļi te visur vēl autortiesības uz orģinālu metodiku un receptēm (slepenības plīvurs sedz izejvielu proporcijas un pagatavošanas tehnoloģiju [temperatūras, ilgus utt]), tas viss konservēts citam ERAFiņam. Dizpērtījus nav te nekāds joks - piedalījās ar dioždomām 21 īpašais znātnieks (pāris LZA akadēmiķi uz katru aktivitāti) un nabaga skricelētaji 8 studenti- parādnieki atsrādā ieskaitītei (bet drošība, attālināti). Vai tad nav feini? Pastalnieku valsts tiešām pērk šito par 128 tkst €? Tad gan vajadzētu sarakstinu ar algu izmaksām šiem pētniekiem- patiesā labuma guvējiem, patiesi zelta gabaliņi
... arī burtiskā nozimē. Varam tikai nojaust kādas briljanta olas dēļ šīs brīnumvistas par desmitiem pētījumiem gadā, ko LLU valsts vārdā ik gadus pasūta nacionālpatriotiskā Zemkopības ministrija

Atbildēt

Izbijis zinātnieks

09.01.2021. 20:10

Latvijas augstskolas nav spējīgas nodarboties ar zinātni, jo daudzi zinātnieki, no vārīšanās savā sulā un dzīvojot diezgam pieticigu materiālo dzīvi, ir palikuši aprobežotu un truli, un pati lielākā problēma - mums nav spēcīgas ražošanas uz kurieni zinātniskos pētījumus pārnest un kur varētu ražot zinātnē pamatotus produktus.
Kad palasu maģistra darbus, ko rakstījuši pedagogi, psihologi, ekonomisti un vēl daudzi humanitāro zinātņu studenti - saprotu, ka ar zinātni esam dziļā pakaļā.
Mans piedāvājums vienkāršs - ir jābūt augstskolu mācībspēkiem un augstskolu zinātniekiem. Mācībspēkiem jānodarbojas tikai un vienīgi ar studentu apmācīšanu. Zinātniekiem nav jāmāca studentus. Pie tam, jāatstāj tikai tos zinātniskos institūtus, kas var palīdzēt tautsaimniecībai, kā arī atstājami institūri, kas nodarbojas ar latviešu kultūras izpēti, jo neviens cits pasaulē to nedara.
Jāpaceļ maksa maģistrantūras programmās, jo, pirmkārt, mums nevajag tik daudz maģistru un, otkārt, maģistrus jeb jaunos zinātniekus nevar sagatavot labā līmenī par to naudu, ko augstskolas maksā docētājiem. Tas nav normāli, ka augstskolu docētāji saņem tikai mazliet vairāk nekā bērnudārzu audzinātājas!!
Jānosaka, ka stājoties valsts darbā ir pilnīgi pietiekami ar bakalaura grādu. Atkārtoju, maģistrantūrā tiek sagatavoti jaunie zinātnieki, bet, diemžēl, tas līmenis ir neatbilstošs. Un, kā parāda dzīve, valsts pārvaldē nokļuvušie zinātnieki taisa problēmas, ir slikti vadītāji, jo valsts pārvaldei traucē "zinātnieka" šaurā sfērā ierobežotās smadzenes...savā būtībā liela daļa zinātnieku ir sausiņi, kas savā nozarē varbūt ir guru, bet ārpus savas nozares viņu spriestspēja kā lauku traktoristiem ar 9 klašu izglītību. Arī filaloģijas doktors Kariņš - sausiņš, bet tik skaisti runā un smaida ar tik baltiem zobiem, un viņam ir viedoklis par visu, bet zināšanas tikai par filaloģiju.

Atbildēt

09.01.2021. 19:42

Lai pārvarētu krīzes situācijas izraisīto nenoteiktību, lauksaimniecības izejvielu ražotājiem
ieteicams:
• veidot izejvielu, materiālu, iepakojuma u.c. krājumus, ievērojot lietojuma un derīguma termiņus;
• veidot finanšu uzkrājumus krīzes situācijām;
• iespēju robežās pārskatīt izmaksu samazināšanas iespējas;
• pārskatīt vai atlikt investīciju plānus, lai nodrošinātu apgrozāmo līdzekļu pieejamību krīzes
situācijas pārvarēšanai;
• rūpīgi sekot notiekošajam nozarē un tirgos;
• meklēt alternatīvas sadarbības partneru diversifikācijai;
• rūpīgi plānot ražošanas apjomus;
• izstrādāt darbības (rīcības) plānu ārkārtas (krīzes) situācijām, balstoties uz atbildīgo
institūciju sagatavotajām instrukcijām, un rīkoties atbilstoši tām;
383

• izmantot komandas darbu (uzņēmuma vadība līmenī), lai rastu lab

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Sāga par nogriezto ausi

FotoDomāju, visi, kas mazliet seko notikumiem pasaulē, zina, ka, aizturot aizdomās turamos par terora aktu “Crocus City Hall”, vienam no notvertajiem nogrieza ausi, iegrūžot to šim mutē. Šobrīd, kad pašmājās emocijas ir noplakušas, pievēršoties citiem asinsdarbiem uz grēcīgās zemītes, šo notikumu var mierīgāk izanalizēt. Uzreiz gribu pateikt, ka nekādu līdzjūtību pret jebkuriem teroristiem, lai kādi motīvi viņus nevadītu vai kādas sakrālas idejas šie nepaustu, es neizjūtu.
Lasīt visu...

15

Kad barbari un svoloči, ķengu portāli un vajātāju orda beigs uzbrukt sabiedriskajiem medijiem?

FotoEs zinu, mani bērni, mani jaunie draugi, mani ilggadējie žurnālista ceha biedri, arī jūs, vecās bekas no Latvijas Radio redakcionālās padomes, cik smagu profesiju, cik grūtu darbu esam izvēlējušies. Otru senāko amatu pasaulē.
Lasīt visu...

21

No strupceļa uz atdzimšanu

FotoDraugi un domubiedri! Mēs esam nacionālās atdzimšanas priekšvakarā! Un es zinu, ka daudzi šobrīd man nepiekritīs. Tik tiešām – brīžiem šķiet, ka ir sasniegts zemākais punkts valsts politikā. Tas, kā darbojas valdošie politiskie spēki, ne mazākajā mērā nepietuvojas nacionālisma pamatprincipiem. Liberālajā valsts politikā nevalda latvisks gars – šķiet, ka tajā gara nav vispār. Vien dreifējošs kuģis, ko saēd sarkanie sociālistu ķirmji un ko draud nogremdēt Austrumu skarbie vēji. Un tomēr – mēs esam nacionālās atdzimšanas priekšvakarā!
Lasīt visu...

21

Tabu jautājumi par Latvijas ekonomiku

FotoPēdējo gandrīz trīsdesmit gadu laikā Latvijas iekšzemes kopprodukts uz vienu iedzīvotāju salīdzināmajās cenās palielinājies vairāk nekā trīs reizes (runa ir par iekšzemes kopprodukta uz vienu iedzīvotāju pieaugumu, salīdzinot ar 1995. gadu. Pasaules Bankas dati). Tas ir iespaidīgs labklājības pieaugums. Taču šo sasniegumu aizēno mūsu ilgstoša atpalicība no kaimiņiem, neskatoties uz diezgan līdzīgām starta pozīcijām. Problēma nav tikai zemajos ienākumos. Kā to trāpīgi ievērojis ASV vēstnieks Latvijā, šodienas ģeopolitiskajā situācijā būtiska atpalicība no kaimiņiem arī ir nopietns drošības risks.
Lasīt visu...

12

Mediju diskusija Rīgas pilī atsedz līdz šim slēptās problēmas sabiedriskajos medijos

FotoPirmdien Rīgas pilī notikusī valsts prezidenta Edgara Rinkēviča rosinātā diskusija par sabiedrisko mediju nākotnes attīstību izrādījās negaidīti auglīga. Tiesa, nedaudz īpatnējā veidā. Tā ārkārtīgi tieši un nesaudzīgi atsedza tās problēmas sabiedriskajos medijos, kuras līdz šim bija sekmīgi apslēptas.
Lasīt visu...

21

„Sabiedriskie” mediji uzsāk atklātu konfrontāciju ar Latviju

Foto“Latvijas radio” redaktori un citi vadošie publicējuši atklāto vēstuli, kurā gaužas, ka apdraudēta vārda brīvība, ka soctīklos žurnālisti saņem asu kritiku, ka nevar brīvi turpināt, krievināt Latvijas mediju vidi. Šo pozīciju atbalstījusi arī Latvijas televīzija un virkne “pilnīgi neatkarīgo un analītisko” žurnālistu.
Lasīt visu...

12

Sabiedriskais medijs, plurālisms un demokrātija

FotoPirmkārt, mediji nav ceturtā vara, tā ir tā saucamā ceturtā vara. Ieskatāmies Satversmē un redzam, ka mums kā jau demokrātiskā valstī ir trīs varas atzari: likumdevējs, izpildvara un tiesu vara. Tā kā mūsu Satversme neskata medijus kā ceturto varu, tad žurnālistiem un mediju redaktoriem nevajadzētu izturēties tā, it kā viņi oficiāli valdītu, vēl vairāk – ka neviens nedrīkstētu viņus kritizēt par sliktu darbu, piemēram, par pārāk vienpusēju un tendenciozu nostāju notikumu, procesu un personu atainojumā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Atbalstiet mūsu runas brīvību, liedzot to citiem, kuru viedoklis nav ne pareizs, ne svarīgs!

Pēdējo nedēļu laikā Latvijā ir pastiprinājušās jau agrāk novērotas tendences, kas liecina...

Foto

Prezidenta Makrona paziņojumi paver jaunas politikas iespēju

Jāsaka, ka Francijas prezidenta Makrona pēdējo nedēļu paziņojumi attiecībā uz iespējamo spēku izvietošanu Ukrainā, kā arī vārdu apmaiņa ar...

Foto

Labā un ļaunā saknes

Ādolfs Hitlers, atbildot uz žurnālista jautājumu, kāpēc viņu ievēl arvien vairāk un vairāk cilvēku, atbildēja: "Viņi mani izvēlas, jo kaut kur dziļi...

Foto

Krišjāņa Kariņa Briseles scenārija psiholoģiskā kļūda

Tieši pirms Lieldienu brīvdienām Latvijas politisko dzīvi satricināja vietējas nozīmes polittrīce – no amata atkāpās ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš. Tas...

Foto

Nelāgi sanācis IRšiem...

Pirms kāda laiciņa rakstīju, ka abonējamais reklāmas buklets “IR” sācis interesēties par Ogres novadā nodarbinātajiem maniem domubiedriem. Tagad “sensacionālais” raksts beidzot ir iznācis...

Foto

Lieldienas ir labākā atbilde dzīves krīzēm

Lieldienas ir labākā atbilde dzīves krīzēm. Īpaši šobrīd, kad krīžu daudzums pats jau ir pietuvojies krīzes līmenim – politiskā krīze,...

Foto

„Slikto” valodu vaininieki

Krievu valodas noturībā Latvijā vainojami nevis krievi, bet latvieši, un tā ir mūsu, nevis krievu mentalitātes īpašība, kas ar kaimiņu liek runāt viņa...

Foto

Seksuālo attiecību svārsts. Tuvojamies vīriešu ierobežošanas ekstrēmam

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere ir rosinājusi noteikt kriminālatbildību par seksuālu uzmākšanos. “Seksuālā uzmākšanās ir cilvēka cieņas aizskaršana. Tā aptver...

Foto

Nē seksuālai vardarbībai!

Izskatās, ka ejam uz to, ka vīrietis ar sievieti varēs iepazīties un ielaisties tikai tad, ja neviens nav ar citu, ja tas notiek...

Foto

Latvijas Pastu ved uz maksātnespēju

Latvijas Pasta pašreizējā valde (Beate Krauze-Čebotare, Andris Puriņš, Jānis Kūliņš un Pēteris Lauriņš) mērķtiecīgi gremdē Latvijas Pastu....

Foto

Donalds Tramps, Ādolfs Hitlers un dzīve uz muļķu kuģa

2016. gadā, pēc referenduma par Lielbritānijas izstāšanos no Eiropas Savienības un Donalda Trampa uzvaras ASV prezidenta velēšanās...

Foto

Cik nopietnas ir Latvijas spējas pretoties Krievijas agresijai?

Nesenais Nacionālo bruņoto spēku (NBS) paziņojums, ka “Latvijā drošības situācija ir tikpat stabila un līdzvērtīga tai, kāda ir...

Foto

Vai sabiedrība pieprasīja “cūkskandālu” un Gunāra Astras izsmiešanu?

Kļūdījos, domādama, ka Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomei (SEPLP) ir jelkādas iespējas teikt savu “biezo vārdu”, vērtējot sabiedrisko...

Foto

Pēc kulturālas spermas nolaišanas uz krūtīm* progresīvā kultūras ministre ir atradusi jaunu kultūras aktualitāti – iesaistīšanos kultūrā balstītas klimata rīcības draugu grupā

Valdība 19. marta sēdē...

Foto

Aivars Lembergs nekādus Kremļa naratīvus nav izplatījis, toties LSM darbojas Kremļa interesēs

Šī gada 19. martā portāla lsm.lv publikācijā "Lembergs vaino Latvijas valdību "Krievijas provocēšanā"; viņa...

Foto

Uzmācīgie IRši

Pagājušas vien dažas dienas, kopš rakstīju par dažādiem “ķīmiskajiem elementiem”, kas pavada „Jauno vienotību”, un kā vecajā latviešu parunā: “Kā velnu piemin, velns klāt!”...

Foto

Tas, ka cilvēks par nopelnīto naudu var atļauties nogalināt sava prieka pēc, ir tikai apsveicami!

Pazīstu Jāzepu Šnepstu (attēlā) personīgi. Jā, viņš ir kaislīgs mednieks. Dara...

Foto

Vai esi gatavs pievienoties MeriDemokrātiem?

Ļoti skumji, nē - sāpīgi redzēt, kā pasaule jūk prātā. Burtiski! Romas pāvests sludina politisku vājprātu, psihopātu kliķe okupējusi Kremli Krievijā,...

Foto

Krūšturis, spiegi un ietekmes aģenti

Kārtīgam padomju produktam ir pazīstamas anekdotes par padomju spiegu Štirlicu, kuru, pastaigājoties pa bulvāri Unter Den Linden zem Berlīnes liepām, nodod pie krūts...

Foto

Sistēmiskā "pareizuma" vieta atbrīvojas

Pēdējo mēnešu mediju refleksijas uz notikumiem politikā veido dīvainu dežavū sajūtu. Lai kā negribētos būt klišejiski banālam, jāteic, ka vēsturei ir cikliskuma...

Foto

Partnerības regulējums stāsies spēkā, tad arī korupcija noteikti mazināsies

Šodien Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijā uzklausījām Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) un Sabiedrības par atklātību...

Foto

Man izteiktās apsūdzības piesegšanā ir meli

Patiesi sāpīgi bija lasīt, ka Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas (JVLMA) padome izsaka man neuzticību un prasa atkāpšanos. Īpaši sāpīgi –...

Foto

Tā nauda pati iekrita aploksnēs, un tā nebija mūsu nauda, un par aploksnēm mēs neko nezinām, un mūsu darbinieki bija priecīgi saņemt tik mazas algas, kā oficiāli deklarēts!

Reaģējot uz partijas Vienotība biroja bijušā darbinieka Normunda Orleāna pārmetumiem partijai, kas publicēti Latvijas medijos, Vienotība uzsver – partijā nekad nav maksātas aplokšņu algas, un tā stingri iestājas pret...

Foto

Aicinu Saeimas deputātu Smiltēnu pārcelties dzīvot uz Latgali

„Apvienotā saraksta” mēģinājums "uzkačāt" savu reitingu pirms Eiropas Parlamenta vēlēšanām izskatās vienkārši nožēlojami. Neiedziļinoties nedz manu vārdu būtībā,...

Foto

Krievijas apdraudējuma veidi Latvijai 2024. gadā

Pēdējā laikā saasinājusies diskusija par to, kādi militāri riski pastāv vai nepastāv Latvijai. Nacionālie bruņotie spēki (NBS) ir izplatījuši paziņojumu,...

Foto

„Sabiedriskā” medija paustais, ka akadēmijas vadība par kādiem pasniedzējiem ir saņēmusi sūdzības gadiem ilgi, neatbilst patiesībai

Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmija (JVLMA) ar vislielāko nopietnību attiecas...

Foto

Vai Sanitas Uplejas-Jegermanes atkāpšanās izraisīs būtiskas pārmaiņas sabiedrisko mediju politikā?

Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (SEPLP) locekles Sanitas Uplejas-Jegermanes atkāpšanās norādīja uz divām lietām. Pirmā –...

Foto

„Rail Baltica” projekta problēmu risinājums labākajās ierēdņu tradīcijās

Rail Baltica projekta problēmu risinājums labākajās ierēdņu tradīcijās. Vispirms izveidojam tematisko komisiju, kur gudri parunāt un pašausmināties....

Foto

Es atkāpjos principu dēļ

Šodien, 2024. gada 5. martā esmu iesniegusi Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomei (SEPLP) paziņojumu par amata atstāšanu pēc pašas vēlēšanās. Saskaņā ar...

Foto

Nacionālā apvienība rosina attaisnoto izdevumu slieksni palielināt līdz 1000 eiro

Nacionālā apvienība (NA) rosina palielināt gada ienākumu deklarācijā iekļaujamo attaisnoto izdevumu limitu no esošajiem 600 eiro...

Foto

Mūsu modeļa krīze

20.gadsimtā pasaule pārdzīvoja vairākas modeļu krīzes – 1917.gada revolūcija bija konservatīvisma krīze (turklāt ne tikai Krievijā), Lielā depresija bija liberālisma krīze, Aukstā kara beigas...

Foto

Pret cilvēku apkrāpšanu – moralizēšana, bet pret politiķu atdarināšanu – kriminālsods

Uzmanību piesaistīja divi ziņu virsraksti. Abi saistīti ar krāpniecību. Taču ar to atšķirību, ka vienā...

Foto

Sakāve un “viens idiots” – ielas nepārdēvēs

Latvijas Universitātes padomes loceklis Mārcis Auziņš ar Mediju atbalsta fonda finansējumu Kas jauns[i] vietnē publicējis viedokli par krievu imperiālistu Andreja Saharova,...

Foto

Nedrīkst Ropažu pašvaldības finanšu problēmas risināt uz darbinieku rēķina

Jau kādu laiku cirkulē baumas, ka tiek organizēta Ropažu novada domes esošās varas nomaiņa. Šīs runas sākās...

Foto

Vai līdz rudenim gaidāms pamiers?

Drīzumā varēs noskaidrot, cik lielā mērā ir patiesas sazvērestību teorijas attiecībā uz Zeļenska un Baidena nerakstītajām sadarbībām. Šo teoriju ticamība izgaismosies tad,...

Foto

Kā saimnieks pavēlēs, tā runāsim! Galvenais - nedomāt!

Portālā Pietiek.com kādu laiku atpakaļ atļāvos publicēt pārdomas par ASV, Izraēlu. Biju pārsteigts, cik daudzi cilvēki lasa šo...