Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Konservatīvais

10.07.2021. 00:40

PARistu aunus savēlēja 20 gadīgie atsaldeņi ar visnotaļ sliktām politikas un vēstures zināšanām.Neoliberāļi nedrīkst pāevaldīt neko, Staķim varētu uzticēt max.biļetes pārdot pazemes tualetē pie Laimas pulksteņa.

Atbildēt

Ēriks

08.07.2021. 21:18

Tas ir ārprāts ar to pārgudrību. Transports tagad stāv sastrēgumos un indē gaisu. Kur tad te ir tas ieguvums? Tagad piedāvā operatīvajam transportam brauk pus pa veloceliņu un pus pa trotuāru (šovakar LV televīzijā). Dievs dodi viņiem saprātu, itsevišķi Staķim un

Atbildēt

Nesatraucaties

08.07.2021. 11:36

Neviens no Rīgas domē pie varas esošajiem negatavojas kaut ko ilglaicīgu sistemātiski veikt , lai patiešām Rīgā ko uzlabotu! Viņi badīgi un haotiski grābs visus , pat visidiotiskākos projektus , lai tikai un vienīgi piecus gadus tā kārtīgi ,,apgūtu,, finansējumu. Un pēc pieciem gadiem vai nu Rīga būs bankrotējusi vai pašus apguvējus vairs neievēlēs .

Atbildēt

Lata

06.07.2021. 23:54

Nost Ar Riigas domes sabotieriem un aarpraatiigajiem paakiem!!!

Atbildēt

Zuze

06.07.2021. 17:28

Tā Andersone ir ne tikai ES naudas izkrāpēja, bet arī vai nu vecmeita vai muļķe, vai abas kopā. Kuri tad būs tie cilvēki, kuriem viņu pārveidotā Rīga būs piemērota dzīvošanai? Jau tagad cilvēki vācās laukā no centra, jo gājēju ielas ar āra kafejnīcām nav īpaši patīkamas kaimiņienes. Bez tam, kāds kontingents pārvietojas ar lisapēdiem un stāvdrāžiem? Jaunieši, frīki un Pilsēta pajolīšiem pārstāvji, bet šie neviens nav tie, kuri spēj nopirkt dzīvokli Rīgas centrā. Sanāks, ka ģimenes apriori tiek izslēgtas no Rīgas centra, jo bērnus uz stāvdrāža uz dārziņu vai skolu neaizvedīsi, it sevišķi jau ziemā. Un vēl bērni (līdz stāvdrāža vecumam) ir kaut kā jādabū ne tikai uz skolu, bet arī uz pulciņiem, hokejiem, dakteriem uc vajadzīgām vietām, kur parasti pat gribot ir sarežģīti izbraukāt ar Rīgas ne īpaši pārdomāto sabiedrisko transportu. Es īsti pat nesaprotu, vai Staķis ar savu komandu ir ļaunprātīgi vides maitātāji vai vienkārši aprobežoti ļautiņi ar kaut kādām savām savtīgām interesēm, bet, šādi turpinot, pēc pāris gadiem Rīgas centrs kā dzīvesvieta būs tikai tādiem Merķeļa ielas tipa hosteliem- tur mītošajiem gasterbaiteriem nav ne sava transporta, ne naudas sabiedriskajam transportam. Vai otrs, kas jau notiek uz Krišbarona uc ielas- pritoni visādiem indiešu utml "studentiem", kuri savus ēdiena atkritumus met laukā uz ielas. Kopumā tā tiešām būs vide, kurā neviens normāls cilvēks negribēs dzīvot un uzturēties. Ja vasarās kafejnīcās sēdēs kāds no Vecrīgas nomaldījies tūrists, tad ziemā tā būs mirusī zona kā tagad jau sāk veidoties Čakene. Lai mani nepārprastu- es esmu pat ļoti par velosipēdiem, taču tiem ir jārada joslas no jauna, nevis jānoņem nost transportam. Tāpat arī ar gājējiem- nesmīdiniet- tie sviestainie plastmasas stabiņi nekādu drošību neuzlabo, tie vienkārši visus besī, bet dažiem pilda kabatas.

Atbildēt

Kā no Google automātiskā tulkotāja

06.07.2021. 12:17

Kas ir autori tai ārprātīgai valodas kropļošanai -idiotiskiem salikteņiem ,īpašības un apstāķļa vārdu surogātiem? Ar prezidenta biroju sākot līdz biznesa projektiem . Ar steigu jāliedz finansējums LU Filoloģijas fakultātei.

Atbildēt

Pietiek lietotājs

06.07.2021. 11:06

Varat tur dzīvot. Tā jau tā Rīga ir pretīga. Braucu uz turieni ar riebumu, pēc iespējas reti. Un izdeklarējos jau no tā pāķu ciema. Dzīvojiet kā vien gribat.

Atbildēt

Jocīgi

06.07.2021. 09:40

Dīvainas rūpes par cilvēkiem, apgrūtinot viņu ikdienu.

Atbildēt

Viltnieks

06.07.2021. 07:12

Pie visa vainīgs Ušakovs- viņš jau bija tas lielais riteņbraucējs... ;)

Nopietni runājot, pašvaldības līmenis ir tas, kurā vēlētājam dar nopietni padomāt, ko vēlēt. Nu ir dzīvs piemērs, ka "latviskās partijas" var vārīt nopietnus s! ne tikai valsts, bet arī Rīgas līmenī.

Ko ievēlēsim nākamreiz???

Atbildēt

aunu jenotība

05.07.2021. 23:50

»

Vecais

Gatavināta sabiedrība


Alcheimerēti seniliķi....

Atbildēt

Ivars

05.07.2021. 23:46

»

pietam

Ivar, a mož aiz vaiga


Labāk zem astes, kā parasti!

Atbildēt

Vajag atkal atjaunot Rīgas mūri

05.07.2021. 23:04

Vajag atkal uzcelt mūri apkārt Rīgai un atstāt vienus "zveidru vārtus" ar lielgabaliem pa visu, lai var tikai ar skrejriteni iebraukt. Mūrim jāb'yut vēsturiskā centra robežes sākotnēji, bet pēc tam vajag celt vēl vienu mūri ar lielāku diametru - iekļaujot Juglu, Zolitīdi, Pļavniekus utt. Un pilnībā slēgt satiksmi,jo viss ir 15 minūšu attālumā (kam iznāk garāks ceļs, lai pārceļas tuvāk).
Tad Rīga būs pilnīgi mierīga, Andersoni beidzot iesēdinās cietumā un varēs atkal mūrus jaukt nost pēc pilnīgas Rīgas demogrāfiskā un ekonomiskā sabrukuma. Jo centrā jau dzīvos tikai bomži un bomžveidīgie hipsteri un mākslinieki, kas izspiež no valdības naudu ļoti veiksmīgi jebkurā krīzē, strādājošiem tur vietas nebūs.Lai Andersone sāk ar ostām un termināliem,lai slēdz tos ogļu vagonus ciet. Bet labāk nē, jo buldozers kā trieks pa Andersones un Vienotības zobiem, tā visi jefiņi un valts kaiutnieki, kas faktiski ir jaunā Vienotība pilnā sastāvā gulēs augšpēdu uz nomiršanu.Būs lielas bēdas visiem valsts izzadzējiem, kas caur Vienotības partiju ir izsūkuši un izsūc Latvijai asinis.

Atbildēt

praidu gaidot

05.07.2021. 22:16

Pilla Rīga strīpainu pipšu!

Atbildēt

Pētersons

05.07.2021. 18:59

»

vēl vairāk stabiņu

Tā pierīdziniece un lauku muižkunģe to Rīgu čakarē


Kāda muižkuņģe? Prasta bāba!

Atbildēt

vēl vairāk stabiņu

05.07.2021. 14:50

»

rīdzinieks

Sačakarēta Rīga un "apgūti" (nelietderīgi iztēreti) līdzekļi


Tā pierīdziniece un lauku muižkunģe to Rīgu čakarē.

Atbildēt

citāts no puaro.lv

05.07.2021. 14:48

"2019.gada oktobrī uzvirmoja skandāls – atklājās, ka Latvijas lielākās uzņēmēju biedrības Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras vadība kļuvusi par daļu no vairāku gadu garumā notikušas Eiropas fondu naudas izkrāpšanas shēmas. Nepilnu trīs gadu laikā caur LTRK aizplūduši vairāk nekā 2 milj. eiro, lielākā daļa nonākusi 16 dažādos apakšuzņēmumos. Viens no tiem – “Gateway Baltic”, kura īpašniece ir Rīgas domes deputāte, “Jaunās Vienotības” politiķe Andersone. (ŠEIT vairāk)."

Atbildēt

Kaatad

05.07.2021. 14:47

Būtu ieviesuši bezmaksas sabtransportu, uzreiz liela daļa autiņu atkristu. Bet, tas nav interesanti. .jāapgūst taču naudiņas debīls vēl debīlāks tipa projektos.

Atbildēt

vietējais

05.07.2021. 13:22

Māju iekšpagalmi izbraukāti,šaurās ielas automašīnu pilnas, nezinu kā vispār var strādāt tādā situācijā speciālais transports ugunsdzēsēji,ātrā palīdzība,atkritumu izvedēji vai ielu sakopšanas mašīnas. Tai pat laikā sūdzamies ka ielās daudz smilšu un putekļu. Rīga nav piemērota tādam daudzumam privāto automašīnu, kur katrs vēlas savas automašīnas novietot pie savām dzīvesvietas durvīm.Nav citas alternatīvas,pilsēta būs jāatbrīvo no automašīnam, gribam to vai ne un jāpāriet uz sabiedrisko transportu.

Atbildēt

Ha

05.07.2021. 13:11

Inesei vairāk nelejiet

Atbildēt

Secinājums

05.07.2021. 10:42

Acīm redzami ka domē paralēli notiek arī saprāta mierināšana,tikai nav saprotams vai iepriekš tas saprāts ir bijis.

Atbildēt

rīdzinieks

05.07.2021. 10:36

Sačakarēta Rīga un "apgūti" (nelietderīgi iztēreti) līdzekļi!

Atbildēt

biete

05.07.2021. 09:42

Auto brauc - slikti. Izplūdes gāzes maitā gaisu, bet konkrētais auto tikai neilgu laiku. Papurkšķ un aizbrauc.
Auto stāv sastrēgumā - vēl sliktāk. Izplūdes gāzes no konkrētā auto maitā gaisu ilgstoši....
Lūk, kādas sekas ir "satiksmes mierināšanai"...

Atbildēt

Ivars

05.07.2021. 09:21

Tas ka Rīga nav piemērota tādam transporta blīvumam ir pilnīgi skaidrs, tas ka būs jāpāriet uz sabiedrisko transportu ir tikai laika jautajums vai kādam tas patīk vai nē. Iesaku atcelt bezmaksas braucienus sabiedriskajā transportā pagaidām,vieglajām automašīnām iebraukšana Rīgā 50 eiro un iekasēto naudu izmantot sabiedriskā transporta attīstībā, pietam to darīt nekavējoties.

Atbildēt

Traktor eģet dir dir dir, Mi za mir miza mir

05.07.2021. 09:19

»

Jūsmiņš

Prātiņ, nāc mājās...


Vispirms jālikvidē visi ogļūdenradi darbināmie transporta līdzekļi. Ieviešami ģēnija Teslas pašdarbināmie bez uzlādēšanas elektrotransporta līdzekļi. Savulaik tādi kursēja Eiropas ielās kā tramvaji un citādi.

Šodien aktuāli ir ar megnētu darbināmi dzinēji, kas neprasa papildus enerģiju.

25 Kw jaudas ģeneratorus mājsamniecībām uz magnētu darbības principu ražo ASV kompānija, kuras līderi nāk no ASV kosmosa zinātnes.

Atbildēt

Vecais

05.07.2021. 09:17

»

Nu gan

Mierināta satiksme. Jauns jēdziens


Gatavināta sabiedrība.....

Atbildēt

Nu gan

05.07.2021. 09:06

Mierināta satiksme. Jauns jēdziens :):)

Atbildēt

Madam Anderson

05.07.2021. 09:05

»

Lauku vecis

Tas iedvesmo maksāt nodokļus. Tikai nevelkaties nolādētie uz laukiem kaut ko pārmainīt, mums vēl labs tas pats lielceļš, ko uzbūvēja 43 gadā vācieši


Nu protams, ka labs. Galvenais- vēl vairāk velojoslu un saspraudes meitiņu! Un lai turpina velo- skūter- mopēdiem lielā ātrumā drāzt arī pa ietvēm! Nav ko ar kājām iet, visi uz sabiedrisko transportu, lai var atkal kādu miljonu iekasēt! Brīnos par rīdziniekiem, cik ilgi šitos eksperimentus un pētījumus izturēs? Kāda jēga pētīt vasarā, kad katrs kaut cik brīvāks cenšas braukt prom no pilsētas un tā ir pustukša!? Paliek tikai tirdziņi, kuri sauļojas uz Deglava tilta virs putekļainiem sliežu ceļiem vai audzē vienu gurķi un divus tomātus starp Brīvības ielu un Čakeni Sporta pils vrakā....

Atbildēt

Jūsmiņš

05.07.2021. 08:37

Prātiņ, nāc mājās!!!
Vispirms bija jāsakārto transportam Rīgas apbraucamie ceļi, lai arī vieglajiem nav jābrauc cauri centram, ja vajag nokļūt no vienas pilsētas puses otrā, un tad ķerties pie esošās struktūras sabojāšanas. Tādu centra caurbraucēju ir daudz un cerēt ka mazināsies piesārņojums - tas ir vairāk nekā aplami. Tad kāda tur sapratne sakarā ar šo debīlismu var rasties, ja nu vienīgi tikai par to, kas beidzot ir tikuši pie varas, un izpaužas vis dauniskākā veidā. Secinājums tikai viens: ar katrām nākošajām "demokrātiskajām" vēlēšanām iegūstam aizvien ar smadzenēm nabadzīgāku vietvaru.

Atbildēt

Traktors

05.07.2021. 08:13

Kamēr “uz papīra” viss ir labi, tikmēr praksē viss tiks uzticēts starpnieku kantoriem, kas būs gatavi nest lielākos otkatus, un kurus tā rezultātā nevarēs saukt pie atbildības par brāķi un saistību nepildīšanu, bet veikt reālos darbus nolīgs lētākos diletantus, kas cerēs, ka viņus šoreiz neuzmetīs ar samaksu. Tagad kļūst skaidrāks, kāpēc Ķirsis tik ļoti gribēja tikt vaļā no Reinbaha.. Bet Ķirsis nav shēmu autors, viņu tikai kā jaunāko gurķi norīkoja uz pārrunām ar iespējamo pretinieku.

Atbildēt

Vecais

05.07.2021. 07:54

Vecrīgu gan vajadzētu vieglajam transportam aizvērt !

Atbildēt

VB

05.07.2021. 07:47

"mēs iegūstam arī papildu telpu, kurā izvietot velonovietnes un..." gan jau, ka elektoskūterus...
Vai vajag? Domāju, nē: vecrīga ir par mazu pat lai pa to jārētos velosipēdisti, jo visu var iziet kājām vietējie, bet iebraucēji no tuvākās auto stāvvietas.

Atbildēt

Vigoškins

05.07.2021. 07:30

Drīz cauri Rīgai saks plūst smago auto straume ar jauno ražu.
Vai nevar izdarīt ta,ka Daugavas kreisā krasta zemnieki krauj kuģos kreisā krasta ostās,un labā krasta zemnieki labā krasta ostās.Pārkraušanas jaudu abu krastu oztās pietiek(brīvostā graudi tiek pārkrauti 11 vietās....)

Atbildēt

Lauku vecis

05.07.2021. 06:37

Tas iedvesmo maksāt nodokļus. Tikai nevelkaties nolādētie uz laukiem kaut ko pārmainīt, mums vēl labs tas pats lielceļš, ko uzbūvēja 43 gadā vācieši.

Atbildēt

Vecais

05.07.2021. 06:36

Auto vilksies lēni,un smirdinās gaisu ilgi.Centra izmiršana turpināsies....
Tipiska piemērs:nelielais bruģētais Eksporta ielas gabals-visi auto velkas lēni,jo ļoti nelīdzens,un smirdina ilgi,it īpasi smagie.
Kas traucē sakātot stāvvietu vecajā Eksporta ielā,kur kādreiz stāvēja autobusi?

Atbildēt

Kokoi russkij

05.07.2021. 06:25

»

aina

PRĀTIŅ!NĀC MĀJĀS


ņe ļubit bistroi jezdi?

Atbildēt

aina

05.07.2021. 05:54

PRĀTIŅ!NĀC MĀJĀS!

Atbildēt

Secinājums

05.07.2021. 05:52

Zeme,atveries!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Dusmas, vilšanās un apnikums ir tas, kā es šobrīd jūtos

FotoTas, ka lielākā daļa sabiedrības ir idioti, man it kā ir bijis zināms jau izsenis, taču pēdējos gados sakarā ar dzīvošanu laukos diezgan noslēgtā vidē, darbiem un de facto pašnodarbinātību, bērniem un vispārēju aizņemtību kaut kā biju šo nolicis maliņā un vairāk vai mazāk koncentrējos uz to, ko es varu, nevis nevaru izdarīt, sabiedrībai un tās atkritumiem atvēlot pēc iespējas minimālu lomu manā ikdienā.
Lasīt visu...

21

Nevajag domāt par visādu s…du, kuru ne jūs varat ietekmēt, ne patiesībā tas var ietekmēt jūs

FotoEs saņemu daudz (apmēram 100-200 nedēļā) jautājumu - kāpēc es atbalstu Kariņa/Levita režīmu, cilvēku paverdzināšanu un nošpricēšanu, kas piedevām esot antikonstitucionāli. Īsumā mēģināšu atbildēt uz šo dilemmu.
Lasīt visu...

21

Vai tiešām „mums nelaimējies dzīvot 21. gadsimta sākumā”?

FotoRadio intervijas rosināta refleksija, braucot auto. „Mums nelaimējies dzīvot 21. gadsimta sākumā. Briesmīgs laiks," vaimanā kādi intervējamie pa radio. Hmm…diskutējami.
Lasīt visu...

21

Gļēvuļu valdība glābj savas pakaļas, vainu veļot uz citiem

FotoTrīs dienas tika dotas, lai valdības ierēdņi varētu sagatavot kaut minimālu šī lēmuma juridisko un ekonomisko bāzi. Ja kāds naivi iedomājas, ka no ministriju seifa tika izņemta slepenā mapīte “X stunda”, kurā detalizēti aprakstīts, kā rīkoties līdzīgā situācijā, tad šāds cilvēks ir jāsarūgtina. Nekāda plāna valdībai nav, jo tā jau no sākta gala darbojas viendienīšu režīmā, kurā, pārfrāzējot kādas oskarotas brāļu Koenu filmas nosaukumu, stratēģiskiem lēmumiem nav vietas.
Lasīt visu...

18

Kārtējā atklātā vēstule Latvijas tautai

FotoŠodien, kad ar Covid-19 saslimušo cilvēku skaits valstī ir sasniedzis rekordu, Kariņa-Levita režīms ir apjucis un nezina ko darīt! Tā vietā, lai atzītu savas kļūdas, Kariņa-Levita režīms grib ieviest lokdaunu jeb stingros ierobežojumus Latvijas iedzīvotājiem.
Lasīt visu...

21

Es izvēlētos vakcināciju (ja tā būtu vakcinācija)

FotoEs izvēlētos vakcināciju (ja tā būtu vakcinācija)… Paņēmiens, kā radīt imunitāti pret mēģinājumu noindēt, zināms no skolas gadiem (Grāfs Monte-Kristo) un pēc tam atsevišķu varasvīru biogrāfiju aprakstiem: organisma pieradināšana pie indes ar mazām, regulārām devām, tās pakāpeniski palielinot. Vai paņēmienam ir nosaukums, es nezinu.
Lasīt visu...

21

Mēs neesam dzimtcilvēki!

FotoKariņš ir iedomājies, ka latvzemieši ir viņa dzimtļaudis, ar kuriem varmāka var darīt visu, kas ienāk prātā.
Lasīt visu...

21

Valsts varas nozagšanas budžets

FotoSaeimā sākusies nākamā gada valsts budžeta izskatīšana. Valdības vadītājs to raksturo kā “līdzsvarotu un absolūti vērstu uz attīstību”. Viņš esot lepns par to! Grūti saprast, kur valdošais olimps saskata līdzsvaru starp ieplānoto 40% algu pielikumu pašiem sev un ienākumu palielinājumu mediķiem 4 - 5% robežās Manuprāt, šobrīd pat piedāvāt apspriest budžetu, kas veselības aprūpei paredz mazāk nekā pusi no absolūti nepieciešamā, ir amorāli.
Lasīt visu...

21

Esam gatavi iedarbināt „vajāšanas pantu” pret visiem, kas pacels balsi!

FotoCovid-19 pandēmija un iedzīvotāju masveida saslimstība šobrīd ir gan pārslogojusi veselības sistēmu, gan arī uzliek lielu slogu mediķiem, operatīvo dienestu un iekšlietu struktūru darbiniekiem, apsargiem un daudzu citu jomu personālam. Tāpat aizvien biežāk tiek konstatēts, ka atsevišķas personas vai apvienības rada apzinātus šķēršļus pandēmijas pārvarēšanā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

„Delfi” un „TVNET” vēstule valdībai un parlamentam: mēs jums ļoti pateicamies, bet atkal esam izsalkuši

Latvijas mediji atzinīgi vērtē valdības līdzšinējo pretimnākšanu Latvijas izdevēju nozarei, izstrādājot...

Foto

Mēs aicinām Krišjāni Kariņu demisionēt: partijas “Likums un kārtība” valdes paziņojums par Krīzes vadības padomes lēmumiem

2021. gada 18. oktobrī Krīzes vadības padome (KVP) Ministru prezidenta...

Foto

Vai Jums vēl ir ilūzija, ka valdība rūpējas par Jūsu veselību? Man vairs NAV!

Cīņa turpinās un kļūst arvien atklātāka un agresīvāka. Iznīcināt mūsu cilvēcību, iznīcināt...

Foto

Mēs nedaudz atliksim mums ļoti vajadzīgā 184 000 eiro vērtā flīģeļa iegādi par nodokļu maksātāju līdzekļiem

Pateicībā Latvijas mediķiem par pašaizliedzīgo darbu COVID-19 pandēmijas laikā 2020....

Foto

Par Dieva izspļautajiem, varas lemtspēju un neizlēmību

Kur un kā, kā arī kāpēc rodas tie, daudzuprāt, nesaprātīgie un neloģiskie likumi, ierobežojumi, stabiņi, saliņas un veloceliņi Rīgā...

Foto

Tikai nesmejieties, bet mēs paļaujamies uz Egila Levita autoritāti

Pusotra gada laikā, kopš Latvijā ir Covid-19 krīze, Krišjāņa Kariņa valdība demonstrē pilnīgu nespēju veikt galveno tās...

Foto

Vēsu prātu, mieru un pazemību!

Valdība liedz nepotētajiem darbu (lasi – iztikas avotu), veselības aprūpi, ieeju veikalos, sociālos atvieglojumus un visādi citādi moka, sirdzēji izdziest, ārstēti...

Foto

Kariņa valdības lēmumi kļūst arī nelietīgi un amorāli

Esam jau pieraduši, ka valdības lēmumi saistībā ar Covid-19 ir novēloti, haotiski, grūti saprotami un bieži vien neizpildāmi....

Foto

Saeima: Lembergam tiesības balsot vēlēšanās jāiegūst caur tiesu!

Latvijas valsts pretēji Latvijas Satversmē garantētajām tiesībām pretlikumīgi liedza man, Aivaram Lembergam, piedalīties Ventspils pilsētas domes šī gada...

Foto

IMHO: tiesībsargs akceptē puču

Attiecinot prasību par obligātu vakcināciju pret Covid-19 uz tautas ievēlētajiem Saeimas un pašvaldību deputātiem, nepotētajiem pilsoņiem viņu medicīnisko rādītāju dēļ (lasi –...

Foto

Nelokāmi pret varmākām!

Manuprāt, par “lidojošo sili” nokristītā “kankariņu” valdība grib izraisīt Dievzemītē pilsoņu karu starp potētajiem un nepotētajiem. Es tomēr ticu, ka šāds varnešu scenārijs...

Foto

Jautājumi valdībai: ko man darīt ar papīriem vakcinēšanās brīdī?

Lai nebļaustītos soctīklos vai kur citur un nesaņemtu neadekvātus komentārus, varbūt valdība var publiski atbildēt mums visiem...

Foto

Marija pret Adriānu

Beidzot labas vēstis! Žogs uz Baltkrievijas robežas būs, par spīti bezgala nopietniem ģeopolitiskiem kavēkļiem, klimata katastrofām un vēlēšanu rezultātiem!...

Foto

Krāmu tirgus un tā darboņi

Kad redzi varas uzspiesto spēli no malas un esi gana vērīgs un spēcīgs, lai tajā neiesaistītos, katrs viņu nākamais solis kļūst...

Foto

Novēlotas pārdomas par Tēva dienu

Latvijā ir vairāk nekā 100 000 bērnu, kuri aug bez tēva. Dēli izaug bez piemēra kādam jābūt vīrietim, meitas bez pirmā...

Foto

Turpmāk NMPD prioritāte – tikai dzīvībai kritiski izsaukumi

Lai dzīvībai kritiskās situācijās, kad izšķirošas ir minūtes, iedzīvotāji saņemtu Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķu palīdzību, dienesta...

Foto

„Ģirģena mantojums”: uz robežas ar Krieviju uzbūvētā infrastruktūra joprojām nav nodota ekspluatācijā

“Ceļu būvniecības sabiedrība “Igate””, kas ir uzbūvējusi infrastruktūru uz Latvijas – Krievijas valsts robežas,...

Foto

Šis ir kas nebijis!

Šis ir kas nebijis! Valsts prezidents Egils Levits raidījumā "Šodienas jautājums" paziņoja: "Beidzot ir piegriezies tiem cilvēkiem, kuri paši vakcinējas" un jautājums...

Foto

Patiesība melu laikos

Cilvēkus, kuri visu mūžu dzīvo bailēs par savu dzīvi, visvairāk biedē cilvēki, kuri ir drosmīgi un brīvi....

Foto

Mākslinieka misijas tumšākā puse - saskarties ar to negāciju un strutu vilni, kurš izplūst no bieži vien ilgi slēptām brūcēm

Mākslinieka Kristiana Brektes darbi pēdējās nedēļās...

Foto

Pieprasām valdībai nekavējoties rīkoties un ieviest stingrus pasākumus Covid-19 izplatības ierobežošanai

Mēs ar bažām konstatējam, ka valsts veselības aprūpes sistēma šobrīd strādā ar milzīgu pārslodzi un...

Foto

Prāta vingrinājums

Bērns vienmēr kādu atdarina. Sākumā vecākus. Kad bijām mazi, mēs centāmies būt tādi kā vecāki. Kad izaugām lielāki, atdarinājām kādu dziedātāju vai sportistu –...

Foto

Manas pārdomas par Covid-19 un tā ārstēšanu

Esmu izslimojusi Covid-19 (no 6 ģimenes locekļiem saslimām 5) un vēlos dalīties savās pārdomās:...

Foto

Stulbeņu zemes pravieša līkloči. Turpinājums

Tuvojoties kārtējām vēlēšanām, publiskajā vidē aizvien aktīvāki kļūst dažāda kalibra “jaunie gaismas nesēji” un dažādi gadu gaitā mazliet apputējuši politiskie eksspīdekļi....

Foto

Budžets un “pandēmija”

Budžeta veidošana ir tapusi par līdzekļu sadali varas kartelī. Nav ne detalizācijas, ne laicīgas iesniegšanas deputātiem. Nav iespējams runāt par budžetu nekādā veidā,...

Foto

Vai politprostitūciju var ārstēt ar naudu?

Reiz kādas zemes prezidentam ienāca prātā ģeniāla doma. Tā kā viņa vara bija lielā mērā atkarīga no parlamenta deputātiem un...

Foto

Neuzskatām, ka žīdiem Latvijā pienākas īpašas privilēģijas

Covid 19 ierobežojumu aizsegā atkal aktualizēta, un faktiski pabeigta kārtējā liela apmēra afēra - tā sauktās kompensācijas žīdiem par Otrā Pasaules kara laikā...

Foto

Šis jau ir apzināts noziegums pret savu tautu

Paldies Nacionālajai apvienībai par drosmi* iestāties pret Pavļuta/Kariņa apmātību un plānu izveidot Latviju par poligonu eksperimentam, kurā sabiedrība...

Foto

Mākslas cenzūra nedrīkst kalpot par politisku instrumentu

Mūsdienu sabiedrībā, kad dažādu grupu pretnostatīšana tiek izmantota politiski motivētu procesu virzīšanai, ir būtiski pievērst uzmanību, kā šim nolūkam...

Foto

Cilvēki, kas nemāk pat žogu nopirkt, grib man noteikt, kā man jāuzvedas

Kaut kā stulbi sanāk. Man nosaka, kā būt un kā būs jāuzvedas, cilvēki, kuri...

Foto

Pūces "pārsteigums" par Levita zvanu tikpat liekulīgs kā mulsums par būvlaukumā izdzirdētu lamuvārdu

Valsts prezidents Egils Levits telefonsarunās ar “Attīstībai/Par!” politiķēm Inesi Voiku un Vitu Andu...

Foto

Maskas krīt, vārdi par brīvprātīgo vakcināciju bijuši klaji meli

Tātad esošā koalīcija nobalsojusi par piespiedu vakcināciju skolotājiem, mediķiem un sociālās aprūpes darbiniekiem. Nu, ko - maskas...

Foto

Šogad mēs dvieļu un pannu iegādi centīsimies neaizliegt

Ekonomikas ministrija ir sagatavojusi priekšlikumus Veselības ministrijas izstrādātajam konceptam drošu pakalpojumu sniegšanai, kurus jau ir iesniegusi izskatīšanai Operatīvās...

Foto

Atklāta vēstule presei un sabiedrībai: par ko balsot vēlēšanās

Šodien ziņās teica, ka nevakcinētajiem pašiem būtu jāapmaksā ārstēšanās izmaksas… Nu kādēļ tad viņi nepasaka līdz galam,...

Foto

Režīms dara visu, ko grib, jo domā, ka būs mūžīgs

Būs nopietni sodi! Kariņš paziņoja Rīta Panorāmā, ka no otrās oktobra nedēļas stāsies Covid-19 ierobežojumi. Katrs, kurš...

Foto

Haoss vakcinēšanās centrā Tukumā

Šodien biju aizvedis uz vakcinēšanos pret Covid19 savu sievu Lielā ielā 1, Tukumā. Sieva bija iepriekš piereğistrējusies manavakcina.lv uz noteiktu laiku - plkst.12:00....