Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

KK

22.03.2020. 14:12

Nu gan sapulcējusies komentētāju grupa, kas labi pārzina komjauniešu un padomju laiku retoriku, pie tam paši to visu laiku izmanto, runājot nevis par problēmjautājumiem, bet Feldmaņa personību. Starp citu, ļoti līdzīgs izvēlēto vārdu krājums! Būtu smieklīgi, ja nebūtu tik nožēlojami!

Atbildēt

Shēmotājs

12.03.2020. 18:57

Juraš kontrolē austrumu robežu un saņem kukuļus no kontrabandas. To darīja esot knabā un joprojām to dara. Shēmotājs viņš ir.

Atbildēt

Claudia Klein

12.03.2020. 09:22

Sveicināti un sveicināti Spotcap globālo aizdevumu pakalpojumos. Mans vārds ir Klaudija Kleina, es esmu aizdevējs un arī aizdevumu konsultants.

Vai jums ir nepieciešams finanšu atbalsts? vai jums ir nepieciešams aizdevums dažādiem mērķiem? ja jūsu atbilde ir apstiprinoša, es ieteiktu jums sazināties ar manu firmu, izmantojot | spotcapglobalservices(a)gmail.com | vai nosūtiet mums ziņojumu vietnē WhatsApp: +4915758108767 | un jūsu kontā ir aizdevums 24 stundu laikā, jo mēs piedāvājam izcilus aizdevuma pakalpojumus visā pasaulē.

Mēs piedāvājam visa veida aizdevumu pakalpojumus (individuālais aizdevums, biznesa aizdevums un daudzi citi), mēs piedāvājam gan ilgtermiņa, gan īstermiņa aizdevumus, kā arī jūs varat aizņemties līdz 15 miljoniem eiro. Mans uzņēmums palīdzēs sasniegt dažādus mērķus ar plašu aizdevuma produktu klāstu.

Mēs zinām, ka likumīga aizdevuma saņemšana vienmēr ir bijusi milzīga problēma Personām, kurām ir finansiālas problēmas un kurām ir nepieciešams risinājums, daudziem cilvēkiem ir tik grūti iegūt kapitāla aizdevumu no savām vietējām bankām vai citām finanšu institūcijām augsto interešu dēļ. likme, nepietiekams nodrošinājums, parāda un ienākumu attiecība, zems kredītreitings vai kādi citi iemesli

Vairs nav gaidīšanas laika vai stresaino bankas apmeklējumu. Mūsu pakalpojums ir pieejams visu diennakti - jūs varat saņemt aizdevumu un veikt darījumus jebkurā vietā un vietā, kur jums tas nepieciešams

Mēs sniedzam 24 stundu pasaules klases aizdevuma pakalpojumus. Jautājumiem / jautājumiem? - Nosūtīt e-pastu uz | spotcapglobalservices(a)gmail.com | vai nosūtiet mums ziņojumu vietnē WhatsApp: +4915758108767 | & Saņemiet atbildi vienā mirklī.

Jūsu ģimenei, draugiem un kolēģiem nav jāzina, ka jums ir maz naudas, vienkārši rakstiet mums un jūs saņemsit aizdevumu.

Jūsu finansiālā brīvība ir jūsu rokās!

Atbildēt

Bonifācijs

05.03.2020. 09:10

Ar korupciju protams ir jācīnās, taču tad kad valsts vara nenodarbojas ar ekonomikas attīstīšanu, sabiedrība noķļūst dziļā bedrē. Izskatās ka Bordāna un Co politika ir iznīcināt valsts ekonomiku, lai uzvarētu korupciju. Nebūs ekonomikas, korupcija pazudīs..., vārdu sakot pilnīgu idiotu bars, kas visu mūžu ir saņēmuši algu no valsts, kuriem nav ne mazākās sajēgas par to kā strādā ekonomika.

Atbildēt

kurkulis

04.03.2020. 17:12

»

Vaira

Pret JKP nav ko pateikt, argumentu nav, tad sāk meklēt variantus kašķēties gar atsevišķām personībām - tāds ir mafiozniku paņēmiens Latvijā...


tai vairai- īsti jau nav tas, ko gribat saskatīt šajos jkp biedros- visi viņu bijušie knābisti un pakaļskrējēji ar korupciju nav neko padarījuši- kā bija, tā arī ir! nepadarītie viņu darbi runā skaidrāk par viņiem pašiem, kas sola, sola, varbūt pietiks tukšiem solītājiem ticēt? tikai naivais var uzķerties uz tādiem tautas brāļiem- mutes bajāriem.

Atbildēt

svētais tēvs

04.03.2020. 16:49

»

jokste

Balsosim par JKP,par Jurašu


tā kā jurašam ir tiesvedība par iespējamu kriminālatbildību, tad būs interesanti, kad tāds mērs varbūt būs notiesāts. ar šādu reputāciju noteikti jācenšas tikt mīkstā krēslā ar aplaimotu vēlētāju atbalstu.

Atbildēt

jokste

04.03.2020. 08:07

Balsosim par JKP,par Jurašu.

Atbildēt

Krišiņ,

01.03.2020. 14:26

pastāsti, un labāk jau iekal ar āmuru to savam un Saiemas Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas uzpikteņu baram, ka KURUPCIJA IR NOZIEGUMS AR UPURIEM! Un, ka tieši šamie ir ĪSTENIE KORUPCIJAS SĒRGAS IZPLATĪTĀJI
Blumbergs
Rancāns
Bergmanis
Jurašs
Staķis
Ādamsons
Šņore
Latkovskis
Zaktistovs
ar zzs krogus meitu komisijas konsultanti Barviku un kučieri Veinaldu

Atbildēt

uzmanību

01.03.2020. 13:47

Krišjānis Feldmanis ir pretīgs izvirtulis, kurš meklē iespēju parazitēt uz sieviešu rēķina.

Atbildēt

Mara

29.02.2020. 13:45

Cīņa par vietu pie siles ir sākusies. Būs smagi izvērtēt tos blēžus- kurš lielāks melis un zaglis.

Atbildēt

Es

28.02.2020. 17:26

Žulim taisnība

Atbildēt

ui

28.02.2020. 12:13

slimi murgi, nesaprotu tos idinus ,kas par sitadiem balso.

Atbildēt

josifs

28.02.2020. 08:58

Te jau nemaz nevajag stastīt,tas ir redzams un jūtams,jau visus 30.g.mēģiniet atsvaidzināt savas atminas,ko runāja,Īvāns,Gõdmanis-Ģudmen,Zālīte,Skrastiņš-prokurors,viņa draugs Vaskevičs,aizlaidās uz Austriju,ar sazagto naudu,dzīvo un smaida par mūsu prokaratūru,un par mūsu muļķu valsti,reed

Atbildēt

ko tas

28.02.2020. 06:58

Ko tas dzeltenais muld......

Atbildēt

Ha!

27.02.2020. 16:15

Eu, nu nopietni?!

Atbildēt

Evelīna

27.02.2020. 13:09

Cilvēki runā, ka K. Feldmanis meklē sievieti, kas viņu uzturēs. Pats viņš ir slinks, ar parazītisku dzīves veidu, pretīgi krāpj sievietes. Pats neko nejēdz, tikai atkārto iekaltus vārdus. Ja kāds par Krišjāņi Fledmani balsos vēlēšanās, tad žēl šī cilvēka, kuram nav vispusīgas informācijas.

Atbildēt

vēlētājs

27.02.2020. 13:01

Šogad pilnvaras izbeigsies gan pašreizējam ģenerālprokuroram, gan pašreizējam Augstākās tiesas priekšsēdētājam, attiecīgi Ivaram Bičkovičam - 15.jūnijā un Ērikam Kalnmeieram - 11.jūlijā.

Likums liedz virzīt gan ģenerālprokurora, gan Augstākās tiesas amatam trešo reizi, bet, ja arī ļautu, tad jāšaubās vai Kalnmeiers un Bičkovičs gribētu palikt tiesu sistēmā, kuru paši izveidoja tādu, ka cilvēkiem ir kauns. Slikti ir tas, ka likumdevējs ierobežo iespējas uz šīm vietām kandidēt jebkuram juristam ar attiecīgu izglītību un darba pieredzi, atļaujot to tikai tiesā un prokuratūrā strādājošiem. Vārna vārnai acīs neknābj. Pat viltus latviešu draugiem Jurim Jurašam un Artusam Kaimiņam jaunas kandidatūras interesē ne jau, lai būtu tiesiskums Latvijā, bet, lai paši var atkratīties no kriminālprocesiem. Arī Jānis Bordāns un Aldis Gobzens izliekas par lieliem cīnītājiem, patiesībā strādājot tiem pašiem valsts zagļiem, tikai savam mafijas jumtam.
Vēlētājiem pašiem jāorganizējas un jāiegūst valstī vara, lai realizētu 4 Atmodu. Tuvākos trīs gadus ļoti jāstrādā, lai to panāktu. Kad būs vara Saeimā, tad varēs likumīgi sastādīt jaunu valdību, nomainīt jaunu Valsts prezidentu, tiesnešus un prokurorus, specdienestu vadītājus un darbiniekus ar godīgiem un zinošiem.

p.s. Feldmanim neticiet. Viņš pats ir lielākais korumpants, turklāt vēl izvirtulis, kurš Zemgalē braukā pie turīgiem zemniekiem un melo... jo ātrāk Feldmani atmaskos visi vēlētāji jo labāk visai tautai.

Atbildēt

patriots

27.02.2020. 12:27

JKP ir raksturīga skaļa bļaušana, latviešiem ir labs sakāmvārds "Tukša muca tālu skan"! Darbus no viņie negaidiet,drīzāk traki nogribējušies tikt pie lielās zagšanas, tāpēc skaļi bļauj, jo baidās,ka nepaspēs sazagties!

Atbildēt

korupcija iznīcina attīstību

27.02.2020. 12:12

kā redzam krievijā, bet č nekad nav evolucionējuši, tikai glūn, kas otram, ko atņemt

Atbildēt

Uldis

27.02.2020. 11:17

Jā, jā, iepriekš Repše tāpat kladzināja un visi citi. Korupcija ir cilvēku sirdīs, Feldmanis to nevar izmainīt.

Labāk solītu vienu konkrētu lietu, ko izdarīs, ja būs mērs. Piemēram, sadalīs RS, RMS, lai atkal ir konkurence, likvidēs atkritumu oligopolu, utt.

Atbildēt

formula

27.02.2020. 11:15

Tur ir nekaunīgu salašņu bars ,un tikai. Ar daudzus gadus pie varas esošo valsts nozadzēju piesedzējiem priekšgalā ( kartonkas juris, kremļa potapkina,bļordāns) un pēc varas siles tikt samilkstošām gnīdām pakaļgalā.

Atbildēt

sēlis

27.02.2020. 11:09

Es apbrīnoju tos cilvēkus ,kas balsoja par šādiem feldmaņiem, pietiek paklausīties pāris teikumus, ko viņš saka , uzreiz ir redzams stulbums, aprobežotība un pašapmierinātība,kas būtiski gāž no kājām klausītājus! Tipisks jaunās paaudzes iznirelis un deģenerāts!

Atbildēt

taisnība

27.02.2020. 10:24

bet vispirms to vajadzētu pastāstīt saviem partijas biedriem.

Atbildēt

Fēlis

27.02.2020. 08:34

»

Vaira

Pret JKP nav ko pateikt, argumentu nav, tad sāk meklēt variantus kašķēties gar atsevišķām personībām - tāds ir mafiozniku paņēmiens Latvijā...


Laikam galīgi sajēgas nav, kas tā par bandu? Pat nezinu, kas ir lielāks ļaunums- šitie mēsli, vai tie, kas par viņiem balso. Pašreizējā saeima ir izdzimteņu saiets. Pašļi nahuj!

Atbildēt

sēlis

27.02.2020. 07:28

»

Vaira

Pret JKP nav ko pateikt, argumentu nav, tad sāk meklēt variantus kašķēties gar atsevišķām personībām - tāds ir mafiozniku paņēmiens Latvijā...


Latviešu naivums ir neizmērojams, vai tad nepietika ar debessmannas kalniem ,ko solīja pirms vēlēšanām? JKP ir meļi un liekuļi, kuriem var ticēt tikai plānprātiņi!

Atbildēt

Asiirietis

27.02.2020. 02:33

»

Cyril

урод латыш


Nenotiesātais komunistu režīms un nenotikušās deokupācijas 5.kolonna kā vieni tā otri turpina spēlēt izrādi atlikušajiem skatītājiem.

Atbildēt

Vaira

26.02.2020. 23:27

Pret JKP nav ko pateikt, argumentu nav, tad sāk meklēt variantus kašķēties gar atsevišķām personībām - tāds ir mafiozniku paņēmiens Latvijā.

Bailes, ka sūdu smirdīgās kapeikas nopelnīt, ja ļaus vaļu JKP, nevarēs. Ko tad darīt. Bet par sazagto var arī vēl nokļūt zem aresta - bailes, bailes un bailes, tāpēc mafija trako, vismaz komentāros.

Bet kolaboracionisti meklē patvērumu: "... kuri līdz šim aktīvi darbojušies vienā politiskā spēkā, bet tad pēkšņi ir parādījuši, ka citu partiju ideoloģija tiem tomēr svarīgāka ...". Ne jau politika vai ideoloģija viņus interesē, bet iekļūšana deputātos, kaut caur nodevību un vai pat caur pazemošanos jebkurai mafiozajai kustībai, kas ir Saskaņā, GKR. Pazaudējuši savu sirdsapziņu, metas pie sātana ar cerību tur iegūt labumu. Saskaiti, uzskaiti visādas baibas -2, jāņus -3 un visus citus kolaboracionistus.

Atbildēt

cilveks444

26.02.2020. 22:23

Jā, un kas Jurašam tur ar to cigarešu kontrabandas lietu? Pilsētā runā, ka šis “jumts” esot dažam labam “rūpalam”, tāpēc likuma grozījumi, lai dotu bargākus sodus kontrabandas cigarešu tirgotājiem, esot iestrēguši Saeimas komisijā, kuru vada Maskavas Anniņa. Tāpat zīmīgi, ka Bordānu tieši šī tēma tik ļoti satrauca, ka šis palika agresīvs pret LTV žurnālisti. Nu, nu, JKPistu piekritēji, uz kā dzirnavām ūdeni lejat?

Atbildēt

cilveks444

26.02.2020. 21:52

JKP sektanti nebeidz smīdināt, klaunu parādes priekšgalā, pēc infantila tīņa izdarībām vērtējot, klaunam nr.1 atbilstošais Feldmans. Ņirdzot par vientiešiem, kas uzķērās uz iepriekšējām Rīgas domes vēlēšanām, bet pēc tam uz JKP solījumiem pirms Saeimas vēlēšanām. Apjāja JKPisti vēlētājus, piečakarēja līdz mielēm. Tagad atkal sit bungas un auro, ka nākšot uz Balta zirga jādami. Zirga vietā gan ir pussprādzis mūlis, bet tas nekas, jo JKPistu elektorāts nemana pat acīmredzamus melus, jo pretējā gadījumā Maskavas Anniņa nevarētu spēlēt tik lielu lomu JKP sektā. Jeb arī JKP sektas elektorāts zina, ko JKPisti ir ēduši, un par JKP balso tie, kas kopā ar Bordānu LC laikā izlaupīja Latviju tukšu, bet latviešu tautu padarīja par nabagiem uz mūžu mūžiem.

Atbildēt

Biruta

26.02.2020. 20:26

Piekrītu Andrejam.

Atbildēt

Jānis

26.02.2020. 20:19

Krišjānis Feldmans bijis uzņēmējs?
Piedodiet un atvainojiet, bet par to pat zirgam jāsmejas. Daiļrunātājs, komjaunietis, jā, bet ne uzņēmējs!

Atbildēt

Jānis

26.02.2020. 20:12

Vai tad Jurašu cietumā neliks?
Un, vai viņš nav narkomāns, izskats pabaiss! :(

Atbildēt

Normunds Mīžviets

26.02.2020. 19:25

»

Secinājums

Pēcāk nesūdzies ka dzīve grūta


Nesūdzos kopš Jāna Reinika laikiem.

Atbildēt

Balsošu par JKP

26.02.2020. 18:47

Viņi savaldīs aptrakojošos VDD valsts naudas iztērēšanas noslēpumu sargātājus no Brīvības gatves 207.

Atbildēt

ha-ha

26.02.2020. 18:29

Kungam sēžot labējā politikā ar cīņu pret korupciju nekas nesanāks,jo korupcija ir labējās politikas stūrakmens.

Atbildēt

Jēzups

26.02.2020. 18:21

»

Tautai jāzina savi vagari

Krišjānis Feldmans...


Secinājums- dzimis politiķis- no skolas sola uzreiz par ārštata padomnieku, konsultantu, kameras (pat ja tā ir tirdzniecības kamera) biedri, bet reāli- kāds viņš uzņēmējs????? Ko viņš savā dzīvē, izņemot verbālo diareju, ir darījis?? Kādu uzņēmumu izveidojis, cik cilvēkiem devis darbavietas?? Neko viņš nav sasniedzis, tik muldējis. Un arī tagad- ja Durašs, slavenākais LV cigarešu jumtotājs, kriminālnoziegumos apsūdzētais, ir labākais iespējamais Rīgas mērs?? Nu piedodiet!! Kaut vai no tā aspekta, ka Rīgas dome ir vienkārši milziga pašvaldības institūcija, bet Durašs savā dzīvē ir vadījis tikai... savu auto? Es saprotu, ka JKP ir lielāki pļūtītāj... atvainojiet, populisti nekā kotlešu partija, taču Duraša līmenis ir kontrabandas shēmu veidošana nevis milzīgas institūcijas vadīšana, vēl jo vairāk, koalīcijas veidošana. JKP ir tik agresīvi kašķi, ka Bordāns katru rītu droši vien ar sevi pie spoguļa sastrīdas.

Atbildēt

hm

26.02.2020. 18:00

Tādi paziņojumi nav politiska korupcija? Puisis taču labi apzinās, ka ne viņam nojausma, ne iespējas pievarēt korupciju. Viņa īstā vēlēšanās - silta vietiņa, ko nodrošina cilvēku balsis.
Bet lai cīnītos pret korupciju:
1) tas jāpasludina par svētu bausli, kura pārkāpšana noteikti tiks bargi sodīta, tātad jāpieņem arī bargāki sodi,
2) valsts pārvalde jāorganizē maksimāli atklāta, lai neviens darījums nenotiktu zem 4 acīm.
3) jābūt kontrolei par šiem procesiem.
Bet šādi politiski saukļi ir kaķim zem astes. Tādi skanējuši visos laikos un visās valstīs. Un jo lielāka korupcija, jo vairāk šādu un līdzīgu aicinājumu. Par mani nobalsojiet un es ...

Atbildēt

jaajaa

26.02.2020. 17:43

»

Tautai jāzina savi vagari

Krišjānis Feldmans...


...opā !..."2014. gada 17. maijā kļuva par vienu no 223 Jaunās konservatīvās partijas dibinātājiem."...nevar saukt par "līdēju parasto"...pirmajā reizē Bordāns, ja pareizi atceros, bišķi virs 1% balsu dabūja...:)

Atbildēt

lai jums veicas

26.02.2020. 17:38

atkritumu č kvieks, bet nekas

Atbildēt

latvāņu tautas pasaka-lumpensāga

26.02.2020. 17:33

trakumsēŗgas korvovīrusa inficētais mordāns apmeta striķi ap juteklisko rīkli, nobučoja konservēdāju skapjabiedŗu fledermausi uz abiem vaigiem ar vienu treknu rievu pa vidu un pakārās sausajā priedē kāpās pie jenotu apgrauztas sasistas siles ar skatu uz baltijas jurašu.

Atbildēt

P.

26.02.2020. 17:26

"Aiz viņu glītajiem ģīmjiem, sevi slavinošajiem saukļiem un propagandas gūzmas slēpjas ekonomiskie grupējumi, kuru vienīgais mērķis ir aizstāvēt savas netīrās intereses azartspēļu, atkritumu, būvniecības un citās nozarēs."

Vispār jau pareizi, laikam spogulī būs skatījies, kad rakstīja.

Psiholoģijā šo mēdz dēvēt par projekciju.

Atbildēt

Tautai jāzina savi vagari

26.02.2020. 17:17

»

Q

Autors man atsauc atmiņā kvēlos cīnītājus par komunisma nākotni, kas savu pļurkstēšanu izmantoja ,lai tiktu mīkstos krēslos, izskatās kā no boļševiku laikiem ielecis mūsdienās


Krišjānis Feldmans
Latvijas Republikas 13. Saeimas deputāts

Krišjānis Feldmans ir latviešu ekonomists, uzņēmējs, politiķis, Latvijas Republikas 13. Saeimas deputāts un Jaunās konservatīvās partijas valdes priekšsēdētāja vietnieks.

Pirms kļūšanas par 13. Saeimas deputātu nodarbojies ar uzņēmējdarbību starptautiskās tirdzniecības, tranzīta, drošības un vadības konsultāciju nozarēs. Bijis arī Rīgas domes deputāts.

Biogrāfija

Dzimis Rīgā, bet 1988. gadā pārcēlies dzīvot uz Valdemārpili. Piecu gadu vecumā sācis mācības Valdemārpils mūzikas skolā, sešu gadu vecumā — Valdemārpils vidusskolā. Pēc pārcelšanās uz Rīgu 1994. gadā iestājies Rīgas Katoļu ģimnāzijā, ko absolvējis 2003. gadā. Uzreiz iestājās Banku augstskolā, kur 2005. gadā ieguvis pirmā līmeņa augstāko izglītību uzņēmējdarbībā, specializējoties banku darbībā, 2007. gadā — bakalaura grādu uzņēmējdarbības vadībā, absolvējot Banku augstskolu 2009. gadā un iegūstot maģistra grādu ekonomikā.

Kopš 2011. gada nodarbojās ar starptautisko tirdzniecību. 2012. gadā kļuvis par tieslietu ministra Jāņa Bordāna ārštata padomnieku ekonomikas, informācijas tehnoloģiju un drošības jautājumos.[3]

Politiskā darbība

Studiju gados iestājies politiskajā partijā "Jaunais laiks", no kuras izstājās neilgi pirms partija pievienojās "Vienotībai". 2011. gada rudenī iestājās tobrīd Saeimā pārstāvētajā biedrībā "Demokrātiskie patrioti", neilgi pēc tam kļūstot par biedrības Tautsaimniecības domnīcas vadītāju un revidentu. Piemēram, 2014. gada 4. martā notika biedrības kopsapulce, kurā trešo reizi pēc kārtas K. Feldmans tika vienbalsīgi ievēlēts par biedrības revidentu. Bijis tieslietu ministra Jāņa Bordāna ārštata padomnieks ekonomikas, informācijas tehnoloģiju un drošības jautājumos. 2014. gada 17. maijā kļuva par vienu no 223 Jaunās konservatīvās partijas dibinātājiem.

K. Feldmans ir bijis Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras biedrs no kuras izstājies 2017. gada oktobrī, protestējot pret LTRK darbības virzienu. Kā ekonomists plašāku atpazīstamību guva ar saviem rakstiem saistībā ar Liepājas Metalurga valsts galvojuma skandālu un nodokļu politikas izmaiņām Latvijā.

12. Saeimas vēlēšanās, kas notika 2014. gada 4. oktobrī, kandidēja uz Saeimas deputāta amatu no Jaunās konservatīvās partijas Kurzemes vēlēšanu apgabala saraksta kā saraksta līderis, bet, ņemot vērā partijas tolaik nelielo atpazīstamību, partija kopumā nepārvarēja 5% barjeru.

Kopš 2017. gada 18. marta ieņem Jaunās konservatīvās partijas valdes locekļa amatu, pirms tam bijis partijas Uzraudzības komisijas vadītājs. 2019. gada 2. martā trešo reizi ievēlēts Jaunās konservatīvās partijas valdē, neilgi pēc tam kļūstot par valdes priekšsēdētāja vietnieku.

Pašvaldību vēlēšanās, kas notika 2017. gada 3. jūnijā, tika ievēlēts Rīgas domē ar 34 540 balsīm no Jaunās konservatīvās partijas saraksta. Rīgas domes deputāta pienākumus sāka pildīt 2017. gada 22. jūnijā, kad notika jaunā sasaukuma pirmā Rīgas domes sēde. Darbojas Rīgas domes Finanšu un administrācijas lietu, Mājokļu un vides, Pilsētas attīstības komitejās. 2017. gada 4. jūlijā ievēlēts Rīgas domes Personu dzīvesvietas reģistrācijas komisijā un Rīgas domes Pašvaldības maksas autostāvvietu lietošanas atļauju izsniegšanas komisijā.

13. Saeimas vēlēšanās, kas notika 2018. gada 6. oktobrī, kandidēja uz Saeimas deputāta amatu no Jaunās konservatīvās partijas Zemgales vēlēšanu apgabalā kā saraksta līderis. Partijai Zemgalē iegūstot 14,07%, bet visā Latvijā kopumā — 13,59%, un K.Feldmans tika ievēlēts 13. Saeimā.

Amats: Latvijas Republikas Saeimas deputāts kopš 2018. g.

Izglītība: Banku augstskola (2009. g.),
Banku augstskola (2007. g.),
Banku augstskola (2003. g.–2005. g.),
Rīgas Katoļu ģimnāzija

Atbildēt

:):):):):):)

26.02.2020. 17:13

»

lauķis

Kārtējais deģenerāts


Bet ko viņš pateicis nepareizi? Vienīgi pārspīlējis Juraša nesavtīgo cīņassparu....

Atbildēt

janis

26.02.2020. 16:14

Pedējā cerība ir uz JKP partiju,izdzīs Ušakova izzadzēju ierēdņus,kā arī nepieļaus pensionāri,ka vīnu nomāksātos nodokļus lai RD-pārvaldnieki,un Rīgas kartes īpašnieks naudu nebāz savā kabatā,tapēc balsosim par JKp.

Atbildēt

pepe

26.02.2020. 16:08

Taisni jābrīnās,ka Latvijas zeme var dzemdēt tādus idiotus, viens īsts komjaunietis!

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

CSDD krīzes laikā gremdē autoskolas

FotoKamēr Ceļu satiksmes drošības direkcija (CSDD) sevi pozicionē kā tehnoloģiski progresīvu iestādi un ievieš e-pakalpojumus, tās pārraudzībā esošās autoskolas ir vienīgās izglītības iestādes valstī, kurām "Covid-19" krīzes laikā tiek liegts izmantot mūsdienīgus risinājumus - tālmācības platformas topošo autovadītāju apmācībai. Jau tuvākajā laikā tas var rezultēties ar smagu krīzi gan autoskolu, gan arī pasažieru un kravu pārvadājumu nozarē.
Lasīt visu...

12

Ticēt, cerēt un... vilties

FotoValdība strādā vaiga sviedros, lai bez palīdzības neatstātu nevienu, lai uzreiz pēc krīzes saudzīgi ieziemotie uzņēmumi strauji atsāktu sildīt ekonomiku. Nepametīšot grūtībās nevienu.Grūti pateikt, cik daudzi noticēja šai pasakai, bet vīlās gan daudzi, pievienojoties to skeptiķu pulkam, kuri jau sākotnēji solījumu palīdzēt tulkoja kā palīdzēšanu tikai savējiem, pietuvinātiem.
Lasīt visu...

21

Valdība, lūdzu, dodiet naudu pareizajiem medijiem, kas ražo pareizu saturu

FotoKopš ārkārtas stāvokļa izsludināšanas valstī Latvijas iedzīvotāju interese par notiekošo saistībā ar COVID-19 ir strauji augusi. Pēdējās nedēļās rekordliels skaits iedzīvotāju apmeklējis interneta ziņu vietnes, pieaudzis televīzijas pārraižu skatītāju skaits. Tas ir augsts uzticēšanās un atzīšanas līmenis Latvijas žurnālistiem. Paldies jums par to!
Lasīt visu...

21

Dievs ir klātesošs pat tad, kad viņš varētu šķist bezspēcīgs

FotoŠodienas garajā Evaņģēlija fragmentā Jēzus saviem mācekļiem saka: “Jūs sāksiet šaubīties par mani šajā naktī.” Mācekļi bija pieraduši redzēt Jēzu kā tādu, kurš dara brīnumus, kuram ir milzīga autoritāte, kuram ir spēks un pret kuru ienaidnieki neko nevar izdarīt. Mēs zinām, ka to Evaņģēlijā parāda vairāki fragmenti – kad viņu grib nogrūst no kalna Nazaretē, bet Jēzus iziet starp viņiem un attālinās, vai tāpat citā vietā, kad viņu grib nomētāt ar akmeņiem, bet viņš iziet cauri pūlim un neviens neuzdrošinās viņu aiztikt. Pēkšņi tā situācija mainās. Jēzu arestē, un rodas iespaids, ka viņš ir bezspēcīgs. Mācekļi aizbēg prom, un svētais Pēteris no viņa trīs reizes atsakās.
Lasīt visu...

6

Dabas aizsardzības pārvaldes reforma nedrīkst būt sasteigta

FotoVides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija šobrīd aktīvi uzsākusi Dabas aizsardzības pārvaldes (DAP) reformas procesu, plānojot atsevišķas tās funkcijas nodot Valsts vides dienestam. Ir radušās pamatotas šaubas, ka šis process tiek virzīts steigā un var radīt draudus dabas aizsardzības sistēmai Latvijā kopumā.
Lasīt visu...

21

Uzticēšanās lirika

FotoLaiku pa laikam sociologi noskaidro Latvijas iedzīvotāju uzticēšanos valsts institūcijām – prezidentam, parlamentam, valdībai, armijai, drošības iestādēm, policijai, sabiedriskajām organizācijām, partijām, bankām, tiesai, prokuratūrai, medijiem. Tā, protams, ir sava veida sociālā lirika. Socioloģiskās izpētes rezultātus nosaka jūtas, emocijas, dvēseles pārdzīvojumi. Tas ir subjektīvās reakcijas materiāls. Tas iegūts, dzīvē nonākot tiešā saskarē ar valsts iestādēm un to amatpersonām, kā arī skatoties TV ziņas par valsts ierēdņu darbību. Iedzīvotāju aptaujās valsts institūcijas figurē liriski, bet nevis ir iesaiņotas prāta racionalitātē un faktu pragmatismā.
Lasīt visu...

21

Sazvērestības teorijas – II daļa: kam tas ir izdevīgi?

FotoDaudzas sazvērestības teorijas un vienkārši manipulatīvas versijas par kādiem notikumiem sākas ar vārdiem – padomāsim, kam tas ir izdevīgi.
Lasīt visu...

21

Vai cilvēcei ir nepieciešami globāli satricinājumi (turpinājums)

Foto30. martā šajā portāla bija publicēts mans raksts ar identisku nosaukumu. Rakstā pieminēju to, ka Krievijā valdošā kliķe, kas faktiski ir kleptokrātiska struktūra, kurā valsts vara ir saplūdusi ar oligarhisko kapitālu, uzspiež savu “vērtību skalu” pārējai pasaulei, uzpērkot un korumpējot, kur vien tas iespējams. Lai tas neizliktos pēc tukšvārdības, kas dotu iespēju kremļa apmaksātiem troļļiem un vietējiem Latvijas valsts nīdējiem ķengāties, sniegšu konkrētus piemērus.
Lasīt visu...

12

Mēs nevaram, glābjot visus no Covid, pilnībā arī iznīcināt ekonomiku vai ļaut vairāk nomirt no citām slimībām

FotoViņķele paziņo, ka ārkārtas stāvokli, ļoti iespējams, vajadzēs pagarināt uz trīs mēnešiem. Jau iepatikās. Sen ierēdņiem nebūs bijis tik garš apmaksāts atvaļinājums. Bet tam ir sava loģika. Polittūrismā lidot nevar un nevarēs vēl labu laiku, nav taču ko citu darīt. Aptuveni tā tas izskatās, jo mētāties ar šādu kārtējo PR – ko tieši dod šodien? Tiek arī paziņots, ka valsts pārvalde netiks samazināta. Tā teikt - djeņeg ņet, no vi djeržitjes!
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Ziņa no DELFI komercdirektora Igora Mardera: tagad pie mums jūs varat nopirkt vēl vairāk

Simtiem tūkstošu cilvēku Latvijā ik dienu vēršas pie DELFI, lai iegūtu informāciju...

Foto

Latvijas ceļu būves uzņēmumi ir vienots kartelis

Ceļu būves ekspertu vidū arvien ticamāka kļūst informācija, ka Latvijas uzņēmumu kartelis, kuru kūrē bijušais premjers, bet tagad ceļu...

Foto

Vai cilvēcei ir nepieciešami globāli satricinājumi

Iespējams, ka”’ brīnums” notiek vismaz reizi katra cilvēka dzīvē, jautājums, vai spēj to piefiksēt. Ir novērots, ka subjekts, kas tikko...

Foto

Eiropas Komisija ir enerģiski rīkojusies, lai mazinātu vīrusa izraisīto triecienu ekonomikai un sabiedrībai kopumā

Dažādas epidēmijas ir vajājušas cilvēci jau kopš senatnes. Jaunā koronavīrusa pandēmija ir...

Foto

Sazvērestības teorijas – I daļa

Kā izpētījis Robs Brotertons (Rob Brotherton) lieliskajā grāmatā “Suspicious minds. Why we believe conspiracy theories”, jau piektajā gadsimtā pirms mūsu ēras senās...

Foto

Vīrusa antropoloģiskās perspektīvas

Diskurss par vīrusa antropoloģiskajām perspektīvām ir teksts vai runa (diskurss) par vīrusa un tajā skaitā koronvīrusa iespējām palīdzēt cilvēkiem. Skan absurdi, taču tādas...

Foto

COVID – 19 ne tikai ņem, bet arī dod jaunu impulsu izaugsmei

Pašlaik visa pasaule dzīvo zem COVID – 19 zīmes. Varētu pat teikt, ka pārējie...

Foto

Cienot savu valsti un atbalstot pašmāju ražotājus, pērkam vietējo

Ārkārtas situācijā Lauksaimniecības organizāciju sadarbības padome (LOSP) aicina iegādāties Latvijas lauksaimnieku ražoto produkciju. Lauksaimniecības nozare ir tā,...

Foto

Dezertieri un tautas marodieri

Ekstremālos apstākļos vienmēr uzskatāmi atsedzas tautas kolektīvais portrets un atsevišķu indivīdu portrets. Vienmēr uzskatāmi atsedzas gan labās īpašības, gan sliktās īpašības. Tā...

Foto

Dzīvesziņa

Latvijas zinātniece, praktiskās vēža viroterapijas pamatlicēja, zāļu Rigvir autore Aina Muceniece dzimusi 1924.gada 23.martā Rīgas rajona Rumbulā Stinkuļu mājās – mazā zvejnieku mājiņā Daugavas krastā. Stinkulis bija...

Foto

Pēc mediķu algu palielināšanas priekšlikuma izgāšanas arī mēs mēģināsim izlikties, ka atbalstām mediķu algu palielināšanu

Nacionālā apvienība šodien koalīcijas Sadarbības sanāksmes sēdē rosinās izskatīt priekšlikumu par...

Foto

Divu meļu strīdā uzvarēs lielākais melis

Ko mums māca pēdējā laika valdošās koalīcijas un valdības uzvedība pēc COVID19 draudu parādīšanās Latvijā. Mums acīmredzami vada veidojums –...

Foto

Vīruss skar visas nozares, tāpēc noteikt atbalstāmās nozares ir bezjēdzīgi

Lielākā Latvijas uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK), izskatot likumprojektu Par valsts apdraudējuma un...

Foto

Veselības ministrija necenšas meklēt labākos PVO ieteikumu īstenošanas risinājumus

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) ir aicinājusi Ministru prezidentu steidzami sasaukt Nacionālās trīspusējās sadarbības...

Foto

Vīrusa dievi un vīrusa misija planetārās depresijas priekšvakarā

Apstiprinājies sākotnējais secinājums. Proti, pandēmijas analītikā aizraujošs darbs ir ne tikai infektologiem, virusologiem, epidemiologiem, politiķiem, žurnālistiem, bet visaizraujošākais...

Foto

Par banku bezatbildību pret darbiniekiem

Strādāju ļoti lielas bankas filiālē (kura atrodas pilsētā ārpus Rīgas). Konkrētu bankas nosaukumu un filiāli atklāt nevaru, lai nezaudētu darbu....

Foto

Pirmais slēdziens par "Swedbank" divkosīgo biznesu, iespējams, lielākās nepatikšanas saistībā ar naudas atmazgāšanu vēl ir priekšā

Ceturtdien Zviedrijas Finanšu inspekcija uzlika Swedbank 4 miljardu kronu (aptuveni 360 miljonu...

Foto

Nra.lv patīk sabiezināt krāsas, bet arī Ģenerālprokuratūra ir izdarījusi visu, lai nāktos apšaubīt tās spēju ievērot likumus

2020.gada 19.martā portālā nra.lv publiskota ziņa “Iepirkuma skandāls Ģenerālprokuratūrā”.1 Šī ziņu portāla...

Foto

Pasaka par laiku, kas sekos pēc COVID-19 apkarošanas...

1) Rungainis steigšus pērk lauku māju ar zemi, zirgu un arklu, stāda kartupeļus, nokrītas svarā 5 reizes. Uzceļ...

Foto

Vīruss kā daudzpakāpju mistifikācija un globālais teātris

Savelkot visus galus vēlreiz kopā, kāpēc ir iedarbināta šī masu histērija un kas aiz tās stāv, izdalīsim divus tās...

Foto

Ušakovs „Delfiem” naudu vairs nedod, tagad dodiet jūs visi

Pašlaik Latvijas valdība ir paziņojusi par atbalstu uzņēmējiem krīzes laikā. Izskanējis solījums atvēlēt miljardu eiro, lai mazinātu...

Foto

Valdības izsludinātais ārkārtas stāvoklis ir novēlots un joprojām pietiekami nekonsekvents

Nacionālā savienība „Taisnīgums” aicina valdību spert izlēmīgus soļus sērgas izplatīšanās neitralizēšanā un ierobežojumu skarto cilvēku iztikas...

Foto

Krievija jau neoficiāli ir tikusi pie cara, bet nafta to var nomest

Kļūdīties ir cilvēcīgi, un visnotaļ normāla lieta, ka kļūdas tiek atzītas. Kādu laiku atpakaļ...

Foto

Es joprojām esmu miljons reižu gudrāks par premjeru, un šie ir mani ieteikumi

Mans uzdevums ir analizēt dažādus scenārijus vai dažādas pieejas. Rakstīt, piedāvāt, lai kāds...

Foto

L(PS)R

Cilvēks ir interesants radījums, tam piemīt tieksme savās neveiksmēs un ciešanās vainot citus, bet pat nelielus sasniegumus piedēvēt sev, kaut labākajā gadījumā šiem notikumiem ir...

Foto

Vīruss, vadāmais haoss un sociuma ideoloģiskās sensitivitātes pandēmija

Koronavīrusa “SARS-CoV-2” un tā izraisītās slimības “Covid-19” ārprātīgā publicitāte, iespējams, ir vadāmā haosa tehnoloģiju milzīgs panākums. Vadāmais haoss ir informatīvi...

Foto

Valsts saka, ka mēs esot gatavi, bet...

Draugi, izlasiet manu stāstu un uztveriet nopietni COVID-19! Valsts saka, ka mēs esot gatavi, bet vai tiešām?!!...

Foto

Plāns valdības rīcībai uzņēmumu un ekonomikas atbalstam

Ņemot vērā vīrusa SARS-CoV-2 un tā izraisītās slimības COVID-19 straujo izplatību pasaulē, Jaunie konservatīvie uzstāj uz izlēmīgu valdības rīcību...

Foto

Pašvaldību savienība aicina Pūci nekavējoties iesaistīt pašvaldības jaunā pašvaldību likuma izstrādē

Latvijas Pašvaldību savienības (LPS) valde aicina vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministru Juri Pūci nekavējoties...

Foto

Turcija veic “lāča pakalpojumu" Krievijai

Turcija ir Ziemeļatlantijas Līguma organizācijas (turpmāk – NATO) dalībvalsts jau no 1952. gada. Taču pēdējā laikā aktualizējas jautājums, kurā pusē Turcija...